کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه کسي را که دوست داريم فراموش کنيم؟ 2 گام و 11 راهکار حیاتی

چگونه کسی را که عمیقاً دوست داشتید فراموش کنید؟
3.5/5 - (31 امتیاز)

چه به تازگی از عشق خود جدا شده باشید و چه طلاق گرفته باشید یا کات کرده باشید، فراموش کردن کسی که دوستش دارید هرگز آسان نیست. گاهی اوقات، احساس می کنید که دیگر بعد از جدایی از عشق تان هرگز خوشحال نخواهید بود. شما فکر می کنید که او تنها کسی بود که می توانستید از اعماق وجودتان دوستش داشته باشید و اکنون او رفته است. تسلیم این افکار نشوید حقیقت این است که با مثبت‌اندیشی، صبر و اراده، همیشه می‌توانید از تاریکی یک شکست عشقی بیرون بیایید.

گام اول: پشت سر گذاشتن جدایی

چیزهایی که شما را به یاد او می اندازد را دور بریزید.

از شر چیزهایی که شما را به یاد کسی که دوستش داشتید می اندازد خلاص شوید. در نهایت، شما قادر خواهید بود به عشق قدیمی خود بدون هیجانات و احساسات منفی فکر کنید. البته نه در این مرحله!! فعلا زود است.

یادآوری خاطرات همراهی با کسی که دوستش داشتید می تواند منجر به احساس شدید دلتنگی، غم و اندوه و پشیمانی شود. به همین دلیل، بهتر است که از شر چیزهایی که شما را به یاد رابطه تان می اندازد، خلاص شوید. اگر اقلامی وجود دارد که نمی توانید دور انداختنشان را تحمل کنید، سعی کنید آنها را در جعبه ها بسته بندی کنید و در جایی دور از چشم و سر راه نگه دارید. در اینجا چند مورد از چیزهایی که باید از خود دور کنید، ذکر می کنیم:

وسایل عشق سابقتان که پیش شما مانده است.

هدایایی که عشق سابقتان به شما داده است.

موسیقی یا آهنگ هایی که با عشق سابقتان گوش می دادید.

عکس‌ها، نقاشی‌ها یا آثار هنری که شما را به یاد عشق سابقتان می‌اندازد.

فراموش کردن عشق
چگونه کسی را که دوست داریم فراموش کنیم؟

با او تماس برقرار نکنید.

از تماس با این شخص خودداری کنید. مگر اینکه 100٪ مطمئن باشید که می توانید با عشق سابق خود “فقط دوست” بمانید (زیاد روش حساب نکنید!).

حداقل برای یک یا دو ماه تا آنجا که می توانید از ملاقات با کسی که قبلا دوستش داشتید، اجتناب کنید. وقتی مجبور به دیدن این شخص شدید، مکالمات خود را تا حد امکان کوتاه و مؤدبانه نگه دارید. البته که این کار می تواند بسیار سخت باشد، اما مهم است. تعامل دوباره می تواند منجر به تبادلات ناخوشایندی شود که در آن هر دو طرف در مورد رابطه قدیمی فکر کنند. حتی ممکن است با عشق سابق خود به روش های غلط قدیمی بازگردید و شروع به معاشقه کنید. در هر صورت، یک لحظه خوب فکر کنید، این راه خوبی برای غلبه بر جدایی شما نیست.

در مشاوره شکست عشقی توصیه می شود که ارتباطات در شبکه های اجتماعی را با این شخص کات کنید.

حتی بهتر است عشق سابق خود را در شبکه های اجتماعی مسدود کنید.

شماره این شخص را از تلفن خود حذف کنید تا وسوسه ارسال پیامک را کاهش دهید.

روحیه خود را تقویت کنید.

با فعالیت بدنی و ذهنی روحیه خود را تقویت کنید. ورزش یک راه فوق العاده برای شروع یک احساس خوب در مورد خود پس از یک تجربه سخت شکست عشقی است. نه تنها ارزان، سرگرم کننده بلکه بسیار موثر است. ثابت شده است که ورزش کردن  خلق و خوی شما را با نشاط می کند و از افسردگی پیشگیری می کند.

اگر به صورت منظم ورزش کنید، متوجه تغییراتی در ظاهر و احساس خود خواهید شد که اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد و غلبه بر شکست عشقی را آسان‌تر می‌کند.

میخوام فراموشش کنم
فراموش کردن عشق

تنها بودن سمی است.

رابطه های اجتماعی قبلی خود را تقویت کنید. تنها ماندن بعد از جدایی ایده بسیار بدی است. افتادن در نشخوار افکار منفی و سرزنش کردن بیش از حد خودتان کار آسانی است. بودن در کنار افرادی که به آنها نزدیک هستید، تحمل زخم های قلبتان را آسان تر می کند. دوستان و خانواده‌تان توصیه‌های مفیدی به شما ارائه می‌کنند (که باید به آن‌ها گوش دهید). دوستان در این مواقع در کنار شما هستند تا وقتی احساس خوبی ندارید، به شما آرامش و اطمینان دهند. به یاد داشته باشید، تا وقتی در مورد مشکلتان صحبت نکنید، هیچ راه حلی به ذهنتان نمی رسد.

اگر از خانواده خود دور هستید، تماس های تلفنی و چت اسکایپ می تواند بسیار مفید باشد.

حتی می توانید دوستان اجتماعی جدیدی پیدا کنید، اما وارد یک رابطه عاطفی جدید نشوید.

حس ارزشمندی خود را تقویت کنید.

همیشه برای خودتان ارزش قائل باشید. به یاد داشته باشید که شما مهمترین فرد زندگی خود هستید. در نظر گرفتن این موضوع باعث می شود به جای اینکه روی فراموش کردن عشق سابق خود تمرکز کنید، راحت تر روی خودتان تمرکز کنید. به بسیاری از ویژگی های مثبت خود اطمینان داشته باشید و معایب خود را بپذیرید. هیچ کس کامل نیست. روی بهترین فردی که می توانید باشید تمرکز کنید.

خوشبختی نه از دیگران بلکه از درون خود شما می آید.

سعی کنید با ترحم به همسر سابق خود فکر کنید.

عشق سابق شما وقتی متوجه شود واقعا چقدر ارزشمند هستید پشیمان خواهد شد.

چگونه کسی و که عاشقش بودیم فراموش کنیم؟
بهترین راه حل برای فراموشی عشق

گام دوم: با جریان زندگی حرکت کنید

عشق یک طرفه را فراموش کنید.

بپذیرید که شما این شخص را دوست داشتید اما حالا باید او را فرموش کنید. عشق طبیعی هست ولی دلیل بر همیشه بودنش نیست. شما می توانید شخصی را برای مدتی عمیقاً دوست داشته باشید، اما ممکن است این عشق به پایان برسد. فقط به این دلیل که تمام شد به این معنی نیست که وقت شما تلف شده است. عشق شما در وجودتان شما را تحت تاثیر قرار داده و شخصیت شما را شکل داده است. به قول کلیشه های قدیمی، دوست داشتن و از دست دادن بهتر از این است که اصلاً دوست نداشته باشی و عاشق نشوی!!

بخش بزرگی از این پذیرش، بخشش است. خودتان را ببخشید زیرا نمی توانید او را کنار خودتان نگه دارید.

عشق سابق خود را به خاطر ترک کردن رابطه ببخشید.

خودتان و او را به خاطر مشکلاتی که منجر به جدایی شده است ببخشید. شما هر دو یک انسان هستید.

فعال و منظم باشید.

حالا کسي را که دوست داشتید را فراموش کنيد. مدتی را برای بهبودی از دل شکستگی خود صرف کردید، حالا بهتر است از جای خود برخیزید. از استقلال جدید خود به عنوان فرصتی برای بهبودی زندگی خود استفاده کنید. اکنون شما فرصت خوبی برای کسب موفقیت هایی دارید که باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و شما را در موقعیت بهتری نسبت به قبل قرار می دهید. فقط چند نمونه از این فرصت ها را اینجا آورده ایم:

خودتان را وقف کار خود کنید. تکالیف جدید بلند پروازانه و جاه طلبانه برای خود تعیین کنید.

مسئولیت بیشتری به عهده بگیرید. درخواست افزایش حقوق یا ترفیع کنید.

سرگرمی جدیدی را شروع کنید. نواختن سازی را یاد بگیرید.

یک زبان جدید مطالعه کنید.

شروع به نوشتن داستان کنید یا یک دفتر خاطرات داشته باشید.

جهان را کاوش کنید. مسافرت رفتن. با افراد جدید آشنا شوید. به طبیعت بیابان بروید.

راهکار ساده برای فراموش کردن کسی که عاشقش بودیم
چگونه دوست پسر سابقم را فراموش کنم؟

روابط سالمی را جستجو کنید.

خودتان را برای تجربه روابط جدید آماده کنید. پس از یک جدایی دشوار، معمولاً بهتر است برای چند ماه از روابط عاشقانه اجتناب کنید. با این حال، وقتی توانستید کسی که دوستش داشتید را فراموش کنید، بد نیست به یک فرد جدید نگاه کنید، با او صحبت کنید و دوستش داشته باشید. انجام این کار ممکن است در ابتدا کمی دردناک یا ناخوشایند باشد؛ که این طبیعی است. شما اساساً در حال فراموش کردن فردی هستید که قبلاً دائماً با او صحبت می کردید و او را می دیدید. این تجربیات رابطه گذشته با گذشت زمان محو خواهد شد.

وقتی عشق جدیدی آمد، اجازه دهید وارد شود.

آنقدر از شکست عشقی آینده نترسید که نتوانید از زندگی خود اکنون لذت ببرید.

در زمان حال زندگی کنید.

مهم نیست که شما یا همسرتان یا دوست دختر یا دوست پسرتان در گذشته چقدر در حق یکدیگر بد کرده اید، نمی توانید گذشته را تغییر دهید. کنار آمدن با این امر می تواند دشوار باشد زیرا برخی به شدت از رها شدن می ترسند.

فراموش کردن عشق قبلی زمان می برد، پس صبور باشید.

ممکن است نتوانید از فکر کردن به عشق قدیمی خود اجتناب کنید. با این حال، زمانی که روی خود تمرکز کنید و به خود اجازه ندهید تسلیم افسردگی و بدبینی شوید، در نهایت شروع به رها شدن خواهید کرد.

با توجه به اینکه رابطه شما چقدر طول کشیده است، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید که کسی را که قبلا دوست داشتید فراموش کنید.

به آینده نگاه کنید.

هنگامی که می خواهید عشقتان را فراموش کنید، ممکن است فکر کنید که دیگر هرگز رنگ خوشحالی را نخواهید دید. با گذشت زمان، این فکر کمتر و کمتر جدی به نظر می رسد. واقعیت این است که همیشه می توانید به آینده ای روشن تر نگاه کنید.

همیشه افراد جدیدی برای ملاقات و عاشق شدن وجود دارند.

خوشبختی شما با آنچه در گذشته اتفاق افتاده تعیین نمی شود، بلکه با آنچه برای آینده دارید تعیین می شود.

بگذارید خاطرات شما از این شخص محو شود.

زمان همه زخم ها را التیام می بخشد. درست پس از جدایی، ممکن است به نظر برسد که نمی توانید یک دقیقه بدون فکر کردن به اینکه چقدر دلتنگ عشق سابق خود هستید، بگذرانید. اما به تدریج، طی هفته ها و ماه ها، این افکار کمتر می شوند. در نهایت، یک روز او را کاملا فراموش خواهید کرد. شما اساساً غمگین بودن را «فراموش خواهید کرد». وقتی این اتفاق افتاد، آن را به عنوان یک دستاورد بزرگ در نظر بگیرید.

فراموش کردن عشق سابقتان بدان معنا نیست که شما باید به طور کامل به این شخص فکر نکنید. می توانید خاطرات این شخص را در دل خود نگه دارید.

کسی که قبلا دوستش داشتید نباید چیزی باشد که در زندگی شما اختلال ایجاد کنند.

سوالات متداول

آیا می توانید کسی را که واقعاً دوست دارید فراموش کنید؟

ممکن است هرگز کسی را که دوستش دارید کاملا فراموش نکنید، اما این چیز بدی نیست. این واقعیت که شما هنوز لحظات خوب گذشته را به یاد دارید، نشانه این است که شما عمیقاً آنها را دوست داشته اید و این هنوز واقعیتی است که شما در بیان احساساتتان صادق بوده اید. بدانید که هر چقدر هم که اکنون اوضاع تاریک به نظر می رسد، برای همیشه دوام نخواهد داشت.

چگونه می توانم او را سریع فراموش کنم؟

به خود فرصت دهید تا غصه بخورید. خبر خوب این است که هرچقدر هم اکنون اوضاع بد به نظر می رسد، شما از پس آن برخواهید آمد. یک دفترچه خاطرات بگیرید. قبول کنید که تموم شده. به مسافرت بروید. پروژه جدیدی را آغاز کنید. با دوستان وقت بگذرانید.

مشاوره عشق آویژه

در این مقاله مرکز مشاوره خانواده آویژه در خصوص  اینکه چقدر زمان میبرد تا کسی را که دوست داریم، فراموش کنیم؟ نکاتی را بیان کردیم. اگر شما هم دیدگاه و نظراتی دارید و در این مقاله به آن پرداخته نشده است، از شما تقاضا داریم تا آن را در بخش دیدگاه های پست بنویسید تا دیگران هم از آن بهره ببرند و از سوی دیگر در مقاله دیگری در حیطه مشاوره شکست عشقی به صورت اختصاصی به آن پرداخته شود.

براي مشاوره در زمينه چگونه کسي را که دوست داريم فراموش کنيم؟ 2 گام و 11 راهکار حیاتی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

دسته بندی:

برچسب ها:

نظرات

- 63 نظر:

 1. سلام.
  هرکس گفت عشق فراموش میشه درکی از عشق نداره.
  ۷سال عاشقش بودم.ب بهانه هایی خاست ترکش کنم.درنهایت با نقشه هاش خاست ترکش کنم.
  الان میگه تو ترکم کردی تو رها کردی منو.
  میگه برگرد.اما سر راهم سنگ میزاره ک من نتونم برگردم.
  من دوسش دارم عاشقش هستم.اما دلیل این کاراش رو نمیدونم.
  البته ۵ساله باهم ازدواج کردیم وزیر یه سقف بودیم.پسرعمه دختر دایی هستیم بدون اینکه همو ببینیم و بشناسیم ب خاسته خانوادهامون ازدواج کردیم.خارج از ایران زندگی میکنم.و اومدم ایران بخاطرش.
  الان یه ساله ایرانو ترک کردم.
  راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام اول ببینید که ایشون پس از ترک شما آیا رابطه جدیدی رو شروع کرده یا نه شاید هربار که از رابطه جدیدش سرخورده میشه به شما میگه برگرد چون احتیاج به عشق شما داره اما هروقت که رابطش با فرد جدید ترمیم میشه سنگ میندازه ،دراینکه عشق شما پاکه شکی نیست اما به عشق واقعی طرفت هم توجه کن مطمئن باشه هیچ کس مهمتر از احساس خودت ارزش فداکاری نداره تو اگر خودتو بخاطر یه عشق یکطرفه نابود کنی کسی برات کف نمیزنه،اگر قرار بود عشقتون به سرانجام برسه به پایان نمیرسید که از هم جدا بشید پس لطفا دوباره اشتباه گذشته رو تکرار نکن به خودت هم فکر کن ووارد رابطه جدید با هدف شناخت وتشکیل زندگی بهتر وآرامش بشو گذشته رو بزار توی گذشته بشو خطط روعوض کن شمارشو حذف کن واز مشاوره هاحتما حضورا کمک بگیر،ان شاالله که به آرامش خواهی رسید

 2. تا امروز این زندگی با تو ارزش داشت با تو زیبا بود بعد رفتن اد هر چی بادا باد. بخدا 😥😥

 3. من عاشقم عاشق یه عشق ممنوعه نه برای اون برای خودم عشقم مجرده وخیلی دوسم داره ولی من بایه همسر خیانتکار دارم زندگی میکنم که هر لحظه میتونم ازش جدا بشم چون وکالت طلاق دارم ولی میترسم دخترم این وسط تباه بشه به نظرتون من ادامه بدم به یه زندگی به طلاق باهاش یا فراموشش کنم فحش ندیدمیدونم کارم اشتباست ولی منم آدمم دلم نمیخوادهرروزکتک بخورم به خاطر خیانتاش لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام اگر همسرت درست بشو نیست ازش جدا شو ودخترتم بجای مهریه بردار اما ببین آیا همسر جدیدت دخترتو قبول میکنه اگر واقعا دوست داشته باشه همه شرایطط رو میپذیره،فراموش نکن توهم الان دچار خیانت شدی شاید خیانتت درحد دوست داشتن باشه اما به هر حال شما الان شرعا همسر یه نفر دیگه هستید بنظرم جداشو حتی اگر این عشق جدید باشما ازدواج نکنه مجدد برای شما فرصت های ازدواج پیش خواهد آمد موفق باشید

 4. واقعا وات د فاز یعنی چی عشق قبلی عشق جدید آدم جدید ؟ خنده داره ! انسان تو کل زندگیش یه بار واقعا از ته قلب عاشق میشه ، اگه بخاطر رفع تنهاییش و.. بخواد با کسای دیگه باشه فقط به خودش آسیب می‌زنه ! باید برای ادامه ی زندگیت بدون عشقت فقط رو خودت تمرکز کنی ، ورزش و مهارت جدید و به خودت فرصت بدی که زخمات ترمیم پیدا کنه ، بعضاً گریه کنی دلت هم براش تنگ بشه عیبی نداره ، یه روزی برات کمرنگ تر میشه اما فراموش نمیشه. عشق یه چیزی نیست یه روز دو روزه بیاد تو دلت و یه سال نشده تموم بشه پس کسایی که توی سه روز سه ماه فکر میکنند عاشق شدن بدونند اون حس تنها وابستگیه . این حرفا رو کسی میگه که رابطه ی ۵ ساله اش رو تموم کرده 🙂 موفق باشید یادتون نره خودتون رو بیشتر دوست داشته باشید .

  1. احسنت منم مخالفم یعنی چی ادم جدید مگه اسباب بازیه که خراب شد یه نوع شو بگیری

 5. عشق و عاشقى همش كشكه
  در نهايت وقتى كسى بفهمه دوستش دارى ازت دور ميشه
  هيچوقت خودتونو وابسته كسى نكنيد
  اگر بود كنارش خوش باشيد نبود هم بازم خوش باشيد
  هيچى ارزشش بالاتر ازخودتون نيست
  خودتونو دوست داشته باشيد و اولويت زندگى خودتون باشيد
  اونوقت اونى كه لايقتون باشه خودش مياد سمتتون
  آدمايى كه ميان تو زندگيمون فقط براى اينن كه با درسايى كه بهمون ميدن ما رو يه پله بالا ببرن تا در نهايت به روح تعالى خودمون برسيم

 6. من هنوزم بهش فکر میکنم من همیشه میگفتم که عشق وجود نداره ولی گرفتارش شدم بدم گرفتارش شدم خیلی سخته که نمیتونم بهش پیام بدم ولی اون انگار ن انگار ک من وجود دارم

  1. دخترا براشون سخته پیشقدم شن باید پسر اول ابراز علاقه کنه ولی اگر بهت توجه نداره بهتره فراموشش کنی چون حتما دوست نداره اگر داشت که یا حرفی میزد یا پیگیر میشد بیخیالش شو تو دختری وظیفه پسره بیاد جلو من خودم پسرم و به نظرم اول باید پسر بیاد جلو

  2. ببینید عزیزم من یک تکنیک دارم جواب میده ولی اولش سخته..توی سه تایم صبح عصر وشب ۵ تا ۱۰ دقیقه یک زمان مشخصی رو بهش فکر کنید و موقعی باشه ک تنهاباشید.. بعداز اون زمان ها دیگه بهش فکرنکنید …سعی کنی فقط درهمون تایم باشه..ومنظم‌ هم باشه…بعداز۲‌ هفته تاثیرش رو می‌بینید … ب شرطی ک مرتب باشه …

 7. من بایک پسری تقریبا5سال برامون شد خیلی دوسش دارم خیلی تلاش کرد خانوادم راضی کنه ولی راضی نشدن 😔نمیدونیم چکار کنیم بااینکه هنوز باهم هستیم وعاشق همدیگه اما محاله بهم برسیم محاله من 2سال برام شد ک نابود شدم بااینکه پیشم ولی میترسم یه روزی اتفاقی چیزی براش بیافتده دیگه نبینمش خانوادم وخانواداش دارن هرروز اصرار میکنن اون مامانش میگه میخوام عروسیتو ببینم تا هستم
  ومن برای پسر عمه,ام ولی ب هیچ وجهه با پسرعمه,ام ازدواج میکنم 😔😔

 8. من حدود ۳ماه پیش با یه آقایی آشنا شدم و واقعا از لحاظ اخلاق وصبوری حرف نداشتن از اول باهاشون صحبت کردم که من یه رابطه رو برای ازدواج می‌خوام و یه سری حد و مرز دارم و نباید از من خواسته های نابجا داشته باشه چون نمی‌خوام تو دوران مجردی کاری کنم بعداً عذاب وجدان بگیرم حالا بعد از ۳ماه گفت بهم نمی‌خوریم و طرز فکرمون متفاوته و خواسته هایی از من داشت که جز خط قرمزای من بود و گفت اهل ازدواج نیستم دارم نابود میشم چیکار کنم فراموشش کنم همش گوشی دستمه که شاید یه پیام بده ولی دریغ از به پیام

 9. سلام منم مثل همه شما عاشق یه پسری شدم تقریبا ۸ماه رابطه داشتیم فقط همویباردیدیم اینقدعاشقش شدم کلا تغییرکردم شایدباورتون نشه چنتا دفترپرشده ازشعرام براش ولی نامردی بعدازیه مدتی گفت دخترخالشو دوس داره حالا ۳ساله افسردگی دارم این روزاحالم خیلی بدترشده …خدایا خودت به دادام برس….

 10. لیلای من
  زیبا ترین احساس من
  کاش ممنوعه نبودی آنگاه
  منم میتونستم حسرت تو را
  بعد از یک عشق توفانی داشته باشم
  زیبای من
  کاش میتوانستم با تو بمانم و خاطره های
  شیرینی برایت بسازم
  دلم میخواست عاشقانه زندگی کنیم
  دلم میخواست و حیف که باید همه چی
  در دل من پنهانی بماندد
  آه که چقدر سخت شده کارهای ساده برام
  مثلا دیگر حتی نفس کشیدنم هم اجباریست

  1. امان از عشق و دلتنگی
   عشق من ازدواج کرد و دیگه دستم بهش نمیرسه
   درد میکشم هر روز و تموم نمیشه
   امیدوارم هنوز راهی برای تو باشه رفیق

  2. به جای آه و ناله به دستش بیار چون داشتن ممنوعه ها لذت‌بخش‌تره ولی اگه شوهر داره که میگی ممنوعه خودتو جمع کن

 11. زندگی که فقط عشق وعاشقی نیست زندگی هنوزم قشنگیاشو داره بدون عشق ،وقتی ته چیزی ازهمون اول معلومه بهتره همون اول رهاش کنی تا بتونی اززندگی لذت ببری.

  1. درسته وقتی اونا به همین راحتی
   رها میکنن میرن پس بهتره تو هم رهاش کنی دوست عزیز

  2. اگه نشه رهاش کنیم چی؟مگه میشه ادم باکسی مدتها باشه یهو ولش کنه ازاول نباید میامد توزندگی ادم حالا که امده بایدباخوب وبدادم بسازه.رفتن یعنی چی!!!!؟

 12. اونیکه میخاد بره بزار بره اگه قسمتت باشه خودش برمیگرده اگه هم نباشه پس بهتر که رفت چون از اولم مال تو نبوده
  اینو همیشه تو ذهنتون باشه
  در جنگ عشق فاتح کسی است که فرار میکند
  سعی کنید بعده رفتن خودتونو با ورزش و کتاب و زبان تقویت کنید که یه آدم قدرتمندتر بشین تا یه روزی حسرتتونو بخوره
  منم الان زنم یهو گذاشته رفته میگه طلاق میخام همه چی هم به نامش زده ام ولی میخام طلاقش بدم چون چیزی که با التماس به دست بیاد ارزششو نداره بزار بره…بهترشو گیر میارم

   1. خوش به حالتون چنین اراده ودیدگاهی دارید من دوستم ازم دلخورشده رفته الان یک هفته هست ارام وقرارندارم.

 13. سلام من عاشق یک نفر شدم که هفت ماه باهاش بودم یک دفعه پیام داد ما دیگه بدرد هم نمیخوریم باید جداشیم منم وابسته خودش کرده هرچی مشاور میرم داخل مدرسمون هیچ فایده ایی ندارع اصلا نمیتونم فراموشش کنم خیلی برام سخته نمیتونم باور کنم رفت ترکم کردو تنهام گزاشت دارم دیونه میشم ترو خدا یک کاری راهنمایی به من بدین ممنون 😪😪😪😪😪😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😖😖😧😧😧😧😧😥😥😥😔😔😔😔😔😥

  1. سلام منم کسی را دوست داشتم که رابطمون نابود شد فقط می تونم بگم درکت میکنم تو قوی هستی ادامه بده

  2. مثل من دقیقا عین من. اما من بلند شدم کنکور دادم تو ۲۴ سالگی پرستاری قبول شدمو الانم تو بهترین شرایط زندگیم از مشاور تحصیلیم خوشم اومد و اونم بهم ابراز علاقه کرد ما همو پیدا کردیم. فک میکردم بعده رفتنش دنیا ایستاد اما اینطور نبود من الان از قبلا خوش حال ترم دوست عزیز🤗

  3. منم عاشق یه پسری بودم منو پدر مادرم به یکی بزور دادن خیلی دوسش داشتم ولی قسمت نخاست باهم باشیم 😔😔😔😔😭😭😭

 14. الان 6سال با آقای دوست شدم ایشون مجرد ولی من یه پسر دارم نمی‌دونم از خوب بودنش هرچقدر بگم باز کم گفتم.یک ماه دیگه قرار ازدواج کنه البته بارضایت واجازه خودم واقعن نمی‌دونم چجوری باید بانبودنش کنار بیام شبی نیست که باگریه نخوابم فقت به خاطراینکه در حق خودم پسرم خوبی کرده واقعن به جرات میتونم بگم فرشته نجات بود توزندگی خودم پسرم خدایا خودت کمک کن .

 15. درسته هیچ وقت نمیشه کسی که دوستش داریم رئ از ذهنمون بیرون بندازیم ولی میشه اونو تو البوم های عقب زندگیمون بزاریم هر انساتی در ذهنش البوم هایی دارد که به وسیله خود اون طرف میشه کسی که دوسش داره رئ در البوم های اخر قرار بده بازم میگم این بستگی به خود ادم داره درسته فراموش کردن غیر ممکنه کسی که با هاش ساعت ها وقت گذاشتیم احساساتمون روبهش در میون گذاشتید و …… و در نهایت یه تنهایی پایان این همه داستان شیرین بود و در کل زندگیم فهمیدم که همه میتونن مارو بخندونن چه دشمن و چه دوست ولی فقط یه نفر میتونه خوشحالت کنه و به نظر اول باید ادم رو بشناسی و بعد داخل رابطه بری ولی اینجاست که کارمون لنگ می مونه چون انسان ها می تونن تغییر کنن و این دست من و شما نیست که جلوی این تنغییر رئ بگیرم و اینکه کسی که میخندئنتن یه کاری کن که تو هم اونو بلخندونی این جوری بیستر بیش خودت نگهش میداری

 16. من بنا به دلایلی خودم به هم زدم. نه اون دلش به جدایی بود و نه من. اما خانواده ش به شدت مخالف بودن و اذیتش میکردن. اوضاع پیچیده ای شده بود که بنده خدا مدام مجبور میشد دروغ بگه بهم. منم مجبور شدم برای اینکه اذیتش نکنن بذارم برم. هیچجوره نمیتونم فراموشش کنم. دارم دیوونه میشم.

 17. سخت ترین قسمتش اینه همو بخوایین ولی نتونین به هم برسین و اینکه خانوادهامون نمیزارن فرارم بخواییم بکنیم نمیشه

   1. تا امروز این زندگی با تو ارزش داشت با تو زیبا بود بعد رفتن اد هر چی بادا باد. بخدا 😥😥

 18. سلام من عزمم رو جزم کردم کاملا فراموشش کنم،کسی ک برای من ارزش قائل نیست چرا من با فکر کردن بهش به خودم ظلم کنم.ب درک ک نیست میخوام صد سال دیگه هم نباشه مهم اینه ک من خدا رو دارم هیچ وقت مثل اون باهام رفتار نمیکنه.و این بزرگترین عشق هست

 19. خیلی راهای قشنگی گفتید ولی کاش این قلبه ادم میفهمید
  کاش کنترلش میتوانستیم بکنیم
  سخته خیلی

 20. من سنم کم
  دو سال میش عاشقم
  بهش گفتم ک خیلی دوسش دارم
  گفت دیگ پیام نده💔
  تصویرش تو ذهنمع
  فراموش کردنی نیس
  نمییییتونم فراموشششش کنم …../)

 21. به جای فراموش کردن اگر واقعا عاشقید مردونه پاپیش بذارید و به عشقتون بگید چون اگر از دستش بدید یک عمر پشیمون میشید به خاطرش. من کسی هستم که اینقدر ترسیدم به عشقم بگم دوسش دارم تا اینکه شوهرش دادن و من موندم و حسرت روزایی که می تونستم کنارش داشته باشم تا آخر عمر تنها می مونم چون هیچکسو نمی‌تونم به جای اون بذارم ای کاش گفته بودم و نه میگفت تا اینکه بسوزم از اینکه خودم مقصرم که گذاشتم از دستم راحت بره داغونم داغون لعنت به من

 22. همه اینها درست،ولی من هیچوقت نمیتونم فراموش کنم،به حدی که مجنون شده ام……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉