کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی درخواست مشورت برای یک پیوند است . پیوند ازدواج پیوندیست که گسستن آن دشوار است و بی تعارف یک شکست است . مشاوره ازدواج تلفنی در واقع مشورتی است برای احتمال شکست را در زندگی کم کردن . مشاوره ازدواج تلفنی برای این است که با کمک کارشناسان بتوانیم با همسر آینده خود به تبادل نظر بپردازیم . مشاوره ازدواج تلفنی نظرهای نزدیک به هم شما را با همسر آینده تان تقویت میکند . مشاوره ازدواج تلفنی مانند هرس کردن یک درخت چیزهایی که مایه اختلاف شما با همسرتان خواهد شد را به شما گوشزد میکند . شما میتوانید آنها را حذف و یا کمرنگ کنید . اگر موضوع هایی هست که مورد علاقه شدید شماست جایگاه استفاده از آنها را تغییر میدهید . به هر حال با یک مشاوره ازدواج تلفنی میتوانید اختلاف های زندگی آینده تان را کم کنید . مشاوره ازدواج تلفنی به نفع شماست .

در چند حالت مشاوره ازدواج تلفنی صورت میپذیرد . ابتدایی ترین صورت آن اینست که شما میخواهید ببینید آیا وقت ازدواج شما رسیده است ؟ در یک مشاوره ازدواج تلفنی ممکن است شما بخواهید بدانید آیا شرایط زندگی شما برای ازدواج مناسب است ؟ اگر برای ازدواج مناسب است برای ازدواج کردن با کسی که شما طالب او هستید چطور ؟ بله ممکن است شما از شرایط مناسبی برای ازدواج بهره مند باشید .  اماشرایط شما مناسب حال کسی که قرار است همسر شما شود نیست . مشاوره ازدواج تلفنی برای روشن شدن همین موضوعات است . در برخی موارد نیز شرایط شما مناسب است اما با روحیات ، خلق و خو و خواسته های او متناسب نیست . مشاوره تلفنی با کمک شما این گره ها را باز میکند تا شفاف و روشن شود . در مشاوره تلفنی همسر شما نیز میتواند شرکت کند .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


مشاوره قبل از ازدواج تلفنی

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی مزیت هایی دارد که به آن میپردازیم . مزیت مشاوره قبل از ازدواج تلفنی به اینست که شما ازطرف مقابل تان خواهش میکنید در این مشاوره شرکت کند . او ممکن است محتاط باشد و نخواهد با شما که هنوز از ازدواج تان مطمئن نیست در یک مکان دیده شود . ولی در یک مشاوره تلفنی این مشکل حل میشود . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی کمک بزرگی به کسانی که از همدیگر شناختی ندارند . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای آنهایی که توسط شخص دیگری به هم معرفی شده اند است . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای کسانی است که از طریق محیط های مجازی با هم آشنا شده اند . آنها ممکن است برای اینکه به هم وابسته نشوند نخواهند حضوری ملاقات داشته باشند . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی فرصت مناسبی برای ارزیابی هم میباشد تا در فرصت مناسب انتخاب درستی داشته باشند .

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای کسانی که در دیدار اول احساس میکنند این همان نیمه گمشده آنهاست لازم است . این افراد که تحت هیجان عشق فواره ای به سراغشان می آید نیاز شدید به مشاوره دارند . عشق های فواره ای عشق هایی هستند که در نگاه اول هر دو شیفته هم میشوند . آنها یک لحظه بدون هم نیستند و شیفته هم هستند . به تدریج این عشق مانند فواره راه سرپایینی را میپیماید . آنهایی که عادت دارند بدون مشورت ورود تصمیم میگیرند محکوم به شکست و طلاق میشوند . شکست در عشق و شکست در زندگی ممکن است هرگونه آسیب روحی و روانی به آنها وارد کند . مشاوره قبل ازازدواج تلفنی برای پیشگیری از این خسارتهای روحی است . این ضربه هایی که مستقیما با احساسات سرو کار دارند ممکن است تا اخر عمر روی روح و روان تاثیر بگذارند .

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی


بیشتر بخوانید:آیا ازدواج دائم دوام و امنیت بیشتری دارد ؟


مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین

مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین در دنیای امروز که دنیای نت جزیی از زندگی مردم شده بسیار ضروری به نظر میرسد . مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین را از دو جهت میتوان عنوان کرد . ازدواج هایی که آشنایی و روابط از طریق تلفن انجام میشود . ازدواج هایی که آشنایی از طریق دنیای مجازی انجام میشود و ارتباط آنلاین بین آنها برقرار میشود و در نهایت منجر به ازدواج میشود . و بعد دیگر همان مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین است . در بعد اول یعنی آشنایی تلفنی که یک دختر و پسر و یا حتی زن و مرد از طریق تلفن با هم آشنا میشوند . پیش آمده مثلا یک نفر منشی و پاسخگوی تلفن شرکت ، سازمان و یا یک مکان دیگر بوده و طرف مقابل به آنجا زنگ زده و آشنایی شکل گرفته است . در اینگونه آشنایی ها ممکن است صدا بسیار تاثیر گذار بوده است .

مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین در اینگونه موارد پیشنهاد میکند این دو قبل از هر تصمیم حتما ملاقات حضوری داشته باشند . اگر به هر دلیلی امکان ملاقات حضوری نبود دیدار تصویری و آنلاین ضروری است . زیرا برخی صداها آنقدر زیبا هستند که در همان ارتباط اول تاثیر خود را بر روی طرف مقابل میگذارند . این صدا ممکن است با سن و چهره و یا پریستیژ اجتماعی طرف مقابل اصلا همخوانی نداشته باشد . مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین به همین دلیل دیدار را لازم میداند . برخی لحن ها آنقدر آرام و زیباست که بعد از مدتی صحبت کردن عشق و عادت می آفریند . هنگام دیدار چون چهره و صدا همخوانی ندارد نفرت شدید پدید می آورد . حال شما میمانید با یک عشق گمشده . با معشوقه ای که شما در ذهن خود به زیبایی و آرامش لحن و صدایش ساخته اید نه انچه که هست .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی ممکن است مراجعانی داشته باشد که با مشکلات اینچنین دست به گریبان باشد پیشنهادهایی دارد . تاکید دارد قبل از ادامه گفتگو در آشنایی های تلفنی لااقل از طریق نت دیداری تصویری انجام شود . توجه داشته باشید بعد از مدتی صحبت تلفنی قطعا شما تصویری دلخواه از دوست جدید خود در ذهنتان میسازید . هر وقت با او گفتگو میکنید آن تصویر نا خودآگاه ذهن شما را اشغال میکند . شما به تصور خود با آن تصویر ذهنی صحبت میکنید . حتی اگر عاشق او نشوید به آن تصویر ذهنی و میکس او با صدایی که میشنوید عادت میکنید . بعد از دیدار او آن کسی نیست که با شما صحبت میکرد . نا خودآگاه یک گمشده همیشه در ذهن شما نقش میبندد مرکز مشاوره ازدواج تلفنی از این جهت تاکیید بر دیدار دارد . سرسری نگرفتن پیشنهادهای مشاوران برای ازدواج برای شما مفید خواهد بود .

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی تجربه های متفاوتی دارد که در راه کمک به شما استفاده خواهد کرد . مرکز مشاوره ازدواج تلفنی مراجعان زیادی دارد و هر مراجعه کننده مشکلی متفاوت دارد . مشکلات هر کدام تجربه ای متفاوت است که این تجارب راهگشای بقیه مراجعه کنندگان خواهد بود . از این رو مشاوره میتواند شما را از بند مشکلاتی برهاند که ممکن است حتی تصورش رانیز نکنید . حال که صحبت از آشناییهای تلفنی پیش آمد بهتر است به مواردی اشاره کنیم . برخی ممکن است کارمند یا پرسنل اداره و یا شرکتی باشند . مواقعی که فرصت دارند در اداره یا محل کارشان حوصله شان سر میرود . ترجیح میدهند به جای چرت زدن با یک نفر وارد صحبت شوند . معمولا ازبین مخاطبان قبلی خود خوش صحبت ترین را انتخاب میکنند . چون هزینه تلفن را صاحبکار پرداخت میکند شروع میکنند به حرف مفت زدن … .


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


مزایای مشاوره ازدواج تلفنی

مزایای مشاوره ازدواج تلفنی

مزایای مشاوره ازدواج تلفنی بسیار زیاد است . از صرفه جویی در وقت و هزینه رفت وآمد گرفته تا نماندن در ترافیک و چراغ قرمزها . راحت حرف زدن ازطریق تلفن هم از دیگر مزایای مشاوره ازدواج تلفنی است . در صحبت های حضوری حیا و استرس مانع از حرف زدن برخی میشود . مزایای مشاوره ازدواج تلفنی در همین است . برخی افراد برای ازدواج نیاز به اصلاح رفتارهای جنسی خود دارند . این مشاوره ممکن است به صورت حضوری برایشان سخت باشد از مزایای مشاوره ازدواج تلفنی همین است . مشکل شرم حضور ممکن است او را از مراجعه و مشاوره باز دارد . با یک مشاوره تلفنی بدون شناخته شدن میتوان راه حل مناسب را دریافت کرد . شخصی به مشکل رفتاری خود پی برده اما آنقدر مغرور است که نمیخواهد کسی او را در حال اعتراف ببیند حتی مشاور . مشاوره تلفنی برای او مفید است .

در مجموع کمتر کسی پیدا میشود که بخواهد رفتارش نقد شود . این اشخاص عیوب خود را پنهان میکنند برخی نیز آنها را موجه میدانند . از این رو برایشان سخت است بخواهند مشکلات رفتاری و روانی خود را بپذیرند . آنها را میتوان قانع کرد که تن به یک مشاوره تلفنی بدهند . چون این مشاوره رو در رو نیست برایشان آسانتر است . وقتی با یک تلفن ساده قانع شوند که در رفتارشان مشکلی وجود دارد قدم در راه درمان یا رفع مشکل میگذارند . مراحل درمان اول پذیرفتن است . مهمترین مرحله بعد از پذیرفتن خود آنها اقدام به درمان خواهند کرد . همه باید بدانیم که هیچ انسان صد در صد سالم و بدون مشکل وجود ندارد . با این آگاهی پذیرش برای رفع مشکلات رفتاری و روانی آسانتر خواهد بود . هر یک از ما باید در راه رفع مشکلات رفتاری خود جدی باشیم .


بیشتر بخوانید:ازدواج با همسن


انسان سالم

انسان موجودی اجتماعی است . او با همنوعان خود ارتباط برقرار میکند به آنها عشق میورزد و از آنها طلب محبت میکند . انسان موجودی عاطفی است . انسان نه تنها با همنوعان خود بلکه با موجودات دیگر نیز ارتباط برقرار میکند . این ارتباط مدام با کنش ها و واکنش ها تقابل دارد . در این ارتباطات هر یک از ما موثر واقع میشویم و تاثیر میپذیریم . هرکسی دوست دارد تاثیر پذیری و تاثیرگذاری مثبت و خوبی داشته باشد . در این تعاملات رفتاری باید رعایت کنیم تا اثر نابجایی از خود بر دیگران نگذاریم . اولین تاثیر گذاری ما بر روی افراد خانواده خودمان میباشد .

تاثیر بر فرزندان و نسل های بعد . چرا نسل های بعد ؟ چون همانگونه که ما بر فرزندانمان تاثیر میگذاریم فرزندان ما نیز بر فرزندانشان تاثیر گذار خواهند بود . پس در واقع این رفتار ماست که از فرزندمان بر نسل بعدی اثر گذاشته است . اصلاح نکردن یک رفتار یا بیماری ممکن است نسل آینده ما را نیز بیازارد . ما نمیخواهیم با رفتارمان کسانی را که دوست داریم بیازاریم . اما اگر به موقع اقدام نکنیم صد در صدعامل آزار آنها شده ایم . یک انسان دلسوز و مثبت نمیخواهد به دیگران آسیب برساند . نه افراد خانواده و نه افراد جامعه خود . برخی افراد اعتقاد دارند باید فقط به فکر خانواده باشند .

درحالیکه نمیدانند فرزندانشان از جامعه تاثیر میپذیرند . با افراد جامعه در تعامل هستند پس یک رفتار یا فرهنگ غلط در جامعه ممکن است گریبان گیر فرزند ما هم بشود . مثلا ما مدیر یک شرکت هستیم در استخدام پرسنل پارتی بازی میکنیم . و این را در جامعه رسم میکنیم . نسل آینده ما ممکن است مدیر نباشد و نیاز به استخدام شدن پیدا کند . این رسم غلط به او آسیب خواهد رساند .


بیشتر بخوانید:مشکلات و مزایای ازدواج در سن بالا


مشاوره و ازدواج

مشاوره و جامعه

ما با مدرسه رفتن پا به اجتماع میگذاریم . مرحله بعدی دانشگاه و مراکز آموزش فنی و حرفه ای است . اما با ازدواج سنگ بنای جامعه را میگذاریم . با این اقدام و تصمیم میگوییم ما توانایی آن را داریم که بخشی از جامعه خود را بسازیم . حال باید شرایط این کار بزرگ را یا داشته باشیم یا ایجاد کنیم . هرکس عقاید و افکار خود را قبول دارد . هرکس فکر میکند بی عیب ترین رفتار را دارا میباشد . هیچکس نمیپذیرد که با برخی رفتارهایش به دیگران آسیب میرساند . حال آنکه هر رفتار و عقیده اشتباه ما در واقع به بخشی ازجامعه آسیب میرساند . شاید بهتر باشد هر یک از ما مانند چکاب کردن بدنمان روح خود را نیز پالایش کنیم . بخصوص وقتی که میخواهیم خانواده تشکیل بدهیم . و در واقع کوچکترین واحد اجتماعی را ایجاد کنیم .

مشاوره قبل از ازدواج به ما این امکان را میدهد که رفتارهای اشتباه خود را اصلاح نماییم . با مشاوره ازدواج ما اقدام به ساختن جامعه ای سالم میکنیم . با یک ازدواج موفق باعث میشویم سنگ بنای جامعه ما محکم گذاشته شود . مشاوره خانواده به این پی بست استحکام میبخشد . جامعه سالم در پناه خانواده سالم تشکیل میشود . سالم بودن به معنای داشتن ظاهری آرام نیست . در یک خانواده سالم هر کس به نسبت استعدادهایش رشد میکند . هر کس در خانواده و جامعه خود در جایگاه مناسب قرار میگیرد . این یعنی سلامت خانواده و در پی آن سلامت جامعه .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Get Marriage Counseling Online

براي مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج تلفنی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1399/7/30

پنجشنبه

1399/8/1

جمعه

1399/8/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور