مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی درخواست مشورت برای یک پیوند است . پیوند ازدواج پیوندیست که گسستن آن دشوار است و بی تعارف یک شکست است . مشاوره ازدواج تلفنی در واقع مشورتی است برای احتمال شکست را در زندگی کم کردن . مشاوره ازدواج تلفنی برای این است که با کمک کارشناسان بتوانیم با همسر آینده خود به تبادل نظر بپردازیم . مشاوره ازدواج تلفنی نظرهای نزدیک به هم شما را با همسر آینده تان تقویت میکند . مشاوره ازدواج تلفنی مانند هرس کردن یک درخت چیزهایی که مایه اختلاف شما با همسرتان خواهد شد را به شما گوشزد میکند . شما میتوانید آنها را حذف و یا کمرنگ کنید . اگر موضوع هایی هست که مورد علاقه شدید شماست جایگاه استفاده از آنها را تغییر میدهید . به هر حال با یک مشاوره ازدواج تلفنی میتوانید اختلاف های زندگی آینده تان را کم کنید . مشاوره ازدواج تلفنی به نفع شماست .

در چند حالت مشاوره ازدواج تلفنی صورت میپذیرد . ابتدایی ترین صورت آن اینست که شما میخواهید ببینید آیا وقت ازدواج شما رسیده است ؟ در یک مشاوره ازدواج تلفنی ممکن است شما بخواهید بدانید آیا شرایط زندگی شما برای ازدواج مناسب است ؟ اگر برای ازدواج مناسب است برای ازدواج کردن با کسی که شما طالب او هستید چطور ؟ بله ممکن است شما از شرایط مناسبی برای ازدواج بهره مند باشید .  اماشرایط شما مناسب حال کسی که قرار است همسر شما شود نیست . مشاوره ازدواج تلفنی برای روشن شدن همین موضوعات است . در برخی موارد نیز شرایط شما مناسب است اما با روحیات ، خلق و خو و خواسته های او متناسب نیست . مشاوره تلفنی با کمک شما این گره ها را باز میکند تا شفاف و روشن شود . در مشاوره تلفنی همسر شما نیز میتواند شرکت کند .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


مشاوره قبل از ازدواج تلفنی

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی مزیت هایی دارد که به آن میپردازیم . مزیت مشاوره قبل از ازدواج تلفنی به اینست که شما ازطرف مقابل تان خواهش میکنید در این مشاوره شرکت کند . او ممکن است محتاط باشد و نخواهد با شما که هنوز از ازدواج تان مطمئن نیست در یک مکان دیده شود . ولی در یک مشاوره تلفنی این مشکل حل میشود . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی کمک بزرگی به کسانی که از همدیگر شناختی ندارند . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای آنهایی که توسط شخص دیگری به هم معرفی شده اند است . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای کسانی است که از طریق محیط های مجازی با هم آشنا شده اند . آنها ممکن است برای اینکه به هم وابسته نشوند نخواهند حضوری ملاقات داشته باشند . مشاوره قبل از ازدواج تلفنی فرصت مناسبی برای ارزیابی هم میباشد تا در فرصت مناسب انتخاب درستی داشته باشند .

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای کسانی که در دیدار اول احساس میکنند این همان نیمه گمشده آنهاست لازم است . این افراد که تحت هیجان عشق فواره ای به سراغشان می آید نیاز شدید به مشاوره دارند . عشق های فواره ای عشق هایی هستند که در نگاه اول هر دو شیفته هم میشوند . آنها یک لحظه بدون هم نیستند و شیفته هم هستند . به تدریج این عشق مانند فواره راه سرپایینی را میپیماید . آنهایی که عادت دارند بدون مشورت ورود تصمیم میگیرند محکوم به شکست و طلاق میشوند . شکست در عشق و شکست در زندگی ممکن است هرگونه آسیب روحی و روانی به آنها وارد کند . مشاوره قبل ازازدواج تلفنی برای پیشگیری از این خسارتهای روحی است . این ضربه هایی که مستقیما با احساسات سرو کار دارند ممکن است تا اخر عمر روی روح و روان تاثیر بگذارند .

مشاوره قبل از ازدواج تلفنی


بیشتر بخوانید:آیا ازدواج دائم دوام و امنیت بیشتری دارد ؟


مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین

مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین در دنیای امروز که دنیای نت جزیی از زندگی مردم شده بسیار ضروری به نظر میرسد . مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین را از دو جهت میتوان عنوان کرد . ازدواج هایی که آشنایی و روابط از طریق تلفن انجام میشود . ازدواج هایی که آشنایی از طریق دنیای مجازی انجام میشود و ارتباط آنلاین بین آنها برقرار میشود و در نهایت منجر به ازدواج میشود . و بعد دیگر همان مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین است . در بعد اول یعنی آشنایی تلفنی که یک دختر و پسر و یا حتی زن و مرد از طریق تلفن با هم آشنا میشوند . پیش آمده مثلا یک نفر منشی و پاسخگوی تلفن شرکت ، سازمان و یا یک مکان دیگر بوده و طرف مقابل به آنجا زنگ زده و آشنایی شکل گرفته است . در اینگونه آشنایی ها ممکن است صدا بسیار تاثیر گذار بوده است .

مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین در اینگونه موارد پیشنهاد میکند این دو قبل از هر تصمیم حتما ملاقات حضوری داشته باشند . اگر به هر دلیلی امکان ملاقات حضوری نبود دیدار تصویری و آنلاین ضروری است . زیرا برخی صداها آنقدر زیبا هستند که در همان ارتباط اول تاثیر خود را بر روی طرف مقابل میگذارند . این صدا ممکن است با سن و چهره و یا پریستیژ اجتماعی طرف مقابل اصلا همخوانی نداشته باشد . مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین به همین دلیل دیدار را لازم میداند . برخی لحن ها آنقدر آرام و زیباست که بعد از مدتی صحبت کردن عشق و عادت می آفریند . هنگام دیدار چون چهره و صدا همخوانی ندارد نفرت شدید پدید می آورد . حال شما میمانید با یک عشق گمشده . با معشوقه ای که شما در ذهن خود به زیبایی و آرامش لحن و صدایش ساخته اید نه انچه که هست .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی ممکن است مراجعانی داشته باشد که با مشکلات اینچنین دست به گریبان باشد پیشنهادهایی دارد . تاکید دارد قبل از ادامه گفتگو در آشنایی های تلفنی لااقل از طریق نت دیداری تصویری انجام شود . توجه داشته باشید بعد از مدتی صحبت تلفنی قطعا شما تصویری دلخواه از دوست جدید خود در ذهنتان میسازید . هر وقت با او گفتگو میکنید آن تصویر نا خودآگاه ذهن شما را اشغال میکند . شما به تصور خود با آن تصویر ذهنی صحبت میکنید . حتی اگر عاشق او نشوید به آن تصویر ذهنی و میکس او با صدایی که میشنوید عادت میکنید . بعد از دیدار او آن کسی نیست که با شما صحبت میکرد . نا خودآگاه یک گمشده همیشه در ذهن شما نقش میبندد مرکز مشاوره ازدواج تلفنی از این جهت تاکیید بر دیدار دارد . سرسری نگرفتن پیشنهادهای مشاوران برای ازدواج برای شما مفید خواهد بود .

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی تجربه های متفاوتی دارد که در راه کمک به شما استفاده خواهد کرد . مرکز مشاوره ازدواج تلفنی مراجعان زیادی دارد و هر مراجعه کننده مشکلی متفاوت دارد . مشکلات هر کدام تجربه ای متفاوت است که این تجارب راهگشای بقیه مراجعه کنندگان خواهد بود . از این رو مشاوره میتواند شما را از بند مشکلاتی برهاند که ممکن است حتی تصورش رانیز نکنید . حال که صحبت از آشناییهای تلفنی پیش آمد بهتر است به مواردی اشاره کنیم . برخی ممکن است کارمند یا پرسنل اداره و یا شرکتی باشند . مواقعی که فرصت دارند در اداره یا محل کارشان حوصله شان سر میرود . ترجیح میدهند به جای چرت زدن با یک نفر وارد صحبت شوند . معمولا ازبین مخاطبان قبلی خود خوش صحبت ترین را انتخاب میکنند . چون هزینه تلفن را صاحبکار پرداخت میکند شروع میکنند به حرف مفت زدن … .


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


مزایای مشاوره ازدواج تلفنی

مزایای مشاوره ازدواج تلفنی

مزایای مشاوره ازدواج تلفنی بسیار زیاد است . از صرفه جویی در وقت و هزینه رفت وآمد گرفته تا نماندن در ترافیک و چراغ قرمزها . راحت حرف زدن ازطریق تلفن هم از دیگر مزایای مشاوره ازدواج تلفنی است . در صحبت های حضوری حیا و استرس مانع از حرف زدن برخی میشود . مزایای مشاوره ازدواج تلفنی در همین است . برخی افراد برای ازدواج نیاز به اصلاح رفتارهای جنسی خود دارند . این مشاوره ممکن است به صورت حضوری برایشان سخت باشد از مزایای مشاوره ازدواج تلفنی همین است . مشکل شرم حضور ممکن است او را از مراجعه و مشاوره باز دارد . با یک مشاوره تلفنی بدون شناخته شدن میتوان راه حل مناسب را دریافت کرد . شخصی به مشکل رفتاری خود پی برده اما آنقدر مغرور است که نمیخواهد کسی او را در حال اعتراف ببیند حتی مشاور . مشاوره تلفنی برای او مفید است .

در مجموع کمتر کسی پیدا میشود که بخواهد رفتارش نقد شود . این اشخاص عیوب خود را پنهان میکنند برخی نیز آنها را موجه میدانند . از این رو برایشان سخت است بخواهند مشکلات رفتاری و روانی خود را بپذیرند . آنها را میتوان قانع کرد که تن به یک مشاوره تلفنی بدهند . چون این مشاوره رو در رو نیست برایشان آسانتر است . وقتی با یک تلفن ساده قانع شوند که در رفتارشان مشکلی وجود دارد قدم در راه درمان یا رفع مشکل میگذارند . مراحل درمان اول پذیرفتن است . مهمترین مرحله بعد از پذیرفتن خود آنها اقدام به درمان خواهند کرد . همه باید بدانیم که هیچ انسان صد در صد سالم و بدون مشکل وجود ندارد . با این آگاهی پذیرش برای رفع مشکلات رفتاری و روانی آسانتر خواهد بود . هر یک از ما باید در راه رفع مشکلات رفتاری خود جدی باشیم .


بیشتر بخوانید:ازدواج با همسن


انسان سالم

انسان موجودی اجتماعی است . او با همنوعان خود ارتباط برقرار میکند به آنها عشق میورزد و از آنها طلب محبت میکند . انسان موجودی عاطفی است . انسان نه تنها با همنوعان خود بلکه با موجودات دیگر نیز ارتباط برقرار میکند . این ارتباط مدام با کنش ها و واکنش ها تقابل دارد . در این ارتباطات هر یک از ما موثر واقع میشویم و تاثیر میپذیریم . هرکسی دوست دارد تاثیر پذیری و تاثیرگذاری مثبت و خوبی داشته باشد . در این تعاملات رفتاری باید رعایت کنیم تا اثر نابجایی از خود بر دیگران نگذاریم . اولین تاثیر گذاری ما بر روی افراد خانواده خودمان میباشد .

تاثیر بر فرزندان و نسل های بعد . چرا نسل های بعد ؟ چون همانگونه که ما بر فرزندانمان تاثیر میگذاریم فرزندان ما نیز بر فرزندانشان تاثیر گذار خواهند بود . پس در واقع این رفتار ماست که از فرزندمان بر نسل بعدی اثر گذاشته است . اصلاح نکردن یک رفتار یا بیماری ممکن است نسل آینده ما را نیز بیازارد . ما نمیخواهیم با رفتارمان کسانی را که دوست داریم بیازاریم . اما اگر به موقع اقدام نکنیم صد در صدعامل آزار آنها شده ایم . یک انسان دلسوز و مثبت نمیخواهد به دیگران آسیب برساند . نه افراد خانواده و نه افراد جامعه خود . برخی افراد اعتقاد دارند باید فقط به فکر خانواده باشند .

درحالیکه نمیدانند فرزندانشان از جامعه تاثیر میپذیرند . با افراد جامعه در تعامل هستند پس یک رفتار یا فرهنگ غلط در جامعه ممکن است گریبان گیر فرزند ما هم بشود . مثلا ما مدیر یک شرکت هستیم در استخدام پرسنل پارتی بازی میکنیم . و این را در جامعه رسم میکنیم . نسل آینده ما ممکن است مدیر نباشد و نیاز به استخدام شدن پیدا کند . این رسم غلط به او آسیب خواهد رساند .


بیشتر بخوانید:مشکلات و مزایای ازدواج در سن بالا


مشاوره و ازدواج

مشاوره و جامعه

ما با مدرسه رفتن پا به اجتماع میگذاریم . مرحله بعدی دانشگاه و مراکز آموزش فنی و حرفه ای است . اما با ازدواج سنگ بنای جامعه را میگذاریم . با این اقدام و تصمیم میگوییم ما توانایی آن را داریم که بخشی از جامعه خود را بسازیم . حال باید شرایط این کار بزرگ را یا داشته باشیم یا ایجاد کنیم . هرکس عقاید و افکار خود را قبول دارد . هرکس فکر میکند بی عیب ترین رفتار را دارا میباشد . هیچکس نمیپذیرد که با برخی رفتارهایش به دیگران آسیب میرساند . حال آنکه هر رفتار و عقیده اشتباه ما در واقع به بخشی ازجامعه آسیب میرساند . شاید بهتر باشد هر یک از ما مانند چکاب کردن بدنمان روح خود را نیز پالایش کنیم . بخصوص وقتی که میخواهیم خانواده تشکیل بدهیم . و در واقع کوچکترین واحد اجتماعی را ایجاد کنیم .

مشاوره قبل از ازدواج به ما این امکان را میدهد که رفتارهای اشتباه خود را اصلاح نماییم . با مشاوره ازدواج ما اقدام به ساختن جامعه ای سالم میکنیم . با یک ازدواج موفق باعث میشویم سنگ بنای جامعه ما محکم گذاشته شود . مشاوره خانواده به این پی بست استحکام میبخشد . جامعه سالم در پناه خانواده سالم تشکیل میشود . سالم بودن به معنای داشتن ظاهری آرام نیست . در یک خانواده سالم هر کس به نسبت استعدادهایش رشد میکند . هر کس در خانواده و جامعه خود در جایگاه مناسب قرار میگیرد . این یعنی سلامت خانواده و در پی آن سلامت جامعه .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Get Marriage Counseling Online

 

برای مشاوره در زمینه مشاوره ازدواج تلفنی

از مشاورین مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید

از سراسر ایران 09353000102