کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟

دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟
3.4/5 - (121 امتیاز)

شب اول ازدواج چکار کنیم؟

اگر تازه عروس و داماد باشید حتما تا به حال درباره این که شب اول عروسی تان چگونه خواهد گذشت فکر کرده اید. و بدون شک هم تصورات مختلفی نسبت به شب اول ازدواج تان خواهید داشت. ما در این مقاله می خواهیم به طور کامل درباره ی تجربه شب اول ازدواج با شما صحبت کنیم. اگر شما هم نگران چگونه سپری شدن این شب هستید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

دستمال شب اول ازدواج چیست؟

شب اول زفاف و یا همان رسم شب اول ازدواج رسمی است که از زمان های بسیار قدیم در بین مردم مرسوم بوده است. امروزه این رسم تا حد زیادی منسوخ شده است و کمتر جایی به آن عمل می کنند. اصل رسم شب اول زفاف بدین صورت بوده است:

« در آخر شب روز عروسی، پدر عروس، تازه عروس و داماد را تا درب خانه شان همراهی می کند. دختر و پسر باید اولین رابطه جنسی شان را انجام دهند و سپس به نشانه باکره بودن دختر داماد باید یک دستمال آغشته شده به خون را به مادر زن خود نشان دهد و بدین صورت پاکدامن بودن عروس نشان داده می شود»

در نظر بسیاری از افراد این موضوع بسیار خجالت آور است و همانطور که گفتیم تا حد زیادی این رسم منسوخ شده است. اما متاسفانه هنوز به دلیل ناآگاهی بسیاری از افراد ترس شب اول زفاف باقی مانده است. برای مطالعه مقاله ملاک های انتخاب همسر مناسب کلیک کنید.

شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین
آموزش شب زفاف

آیا شب اول ازدواج درد دارد؟

شاید بتوان گفت که این سوال، اولین سوالی است که در ذهن دختران شکل می گیرد. افسانه ای که از شب اول ازدواج برای آن ها ساخته شده است باعث شده این فکر را بکنند که قرار است شب اول ازدواج درد بسیار زیادی را متحمل شوند. اما واقعیت این است که در این باره بسیار غلو شده است و به عنوان دختر قرار نیست درد عجیبی را تجربه کنید.

بیایید به این موضوع کمی علمی تر نگاه کنیم:

پرده بکارت و خونریزی

پرده بکارت غشای بسیار نازکی است که در واژن دخترهایی که تا به حال رابطه جنسی نداشته اند وجود دارد. این غشا بسیار نازک می باشد و برای بسیاری از دخترها در اولین رابطه جنسی کاملشان پاره می شود و با پاره شدن آن داخل واژن کمی خونریزی می کند. تمامی فلسفه شب اول زفاف هم همین موضوع می باشد تا این خون مشاهده شود و معلوم شود دختر باکره بوده است.

همانطور که گفتیم پرده بکارت بسیار نازک است و با کوچک ترین فشاری از بین می رود بنابراین قرار نیست دختر درد زیادی را متحمل شود. اگر تا به حال از اطرافیان خود شنیده اید که رابطه جنسی شب اول ازدواج بسیار دردناک است بخاطر این است که درد علاوه بر منشا جسمی، منشا روانی نیز دارد و اگر واقعا از این درد بترسید درد زیادی را تجربه خواهید کرد. بنابراین هرچقدر نسبت به این موضوع آگاهی بیشتری داشته باشید بهتر با آن مواجه خواهید شد. مقاله عوامل ازدواج موفق از نظر روانشناسی را حتما مطالعه کنید.

توصیه های شب اول ازدواج
شب اول عروسی باید چه کارهایی کنیم؟

توصیه های شب اول ازدواج

آرامش داشته باشید

اولین چیزی که باید بدانید این است که قرار است شما در این شب لذت ببرید پس نباید چنان استرسی به خود وارد کنید که تمام فکرتان به سمت منفی متمایل شود. تصور بکنید که قرار است یکی از بهترین لذت های زندگی را با کسی که عاشقش هستید تجربه بکنید. با این تفکرات شما استرس را از خودتان دور می کنید و همین موضوع باعث می شود که درد کمتری را تجربه کنید.

معاشقه کنید

در شب اول عروسی هرگز معاشقه را فراموش نکنید. به هنگام معاشقه و تحریک شدن محیط واژن مرطوب می شود و همین موضوع رابطه جنسی را بسیار راحت تر می کند. قبل از اینکه دخول انجام شود سعی کنید حداقل نیم ساعت با یکدیگر معاشقه کنید تا هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روانی کاملا آماده برقراری رابطه شوید.

استفاده از ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت یک ژل کاملا استریل می باشد که در روابط زن و شوهر در شب اول ازدواج می تواند به شما کمک کند. این ژل یک روان کننده است و می تواند عمل دخول را برای خانم ها راحت تر کند. اگر استرس دارید و یا اینکه از درد آن می ترسید می توانید از این ژل استفاده کنید.

استفاده از لیدوکایین

لیدوکایین خاصیت بی حس کنندگی دارد. بنابراین وقتی از آن استفاده می کنید باید بدانید که اندام جنسی شما تقریبا بی حس می شود و در حقیقت لذت کامل یک رابطه جنسی را نخواهید چشید. استفاده از این ژل زیاد توصیه نمی شود ولی اگر اصرار دارید که همان شب اول عروسی با یکدیگر رابطه داشته باشید می توانید از این ژل برای کاهش درد استفاده کنید.

به طور کلی اگر با انجام این کارها مشاهده کردید که درد عجیبی را متحمل شده اید رابطه را ادامه ندهید و آن را به یک زمان دیگر موکول کنید. برای خواندن مقاله بهترین سن برای ازدواج لطفا کلیک کنید.

آموزش های شب اول ازدواج
شب اول عروسی

آموزش های شب اول ازدواج

رعایت کردن این نکات باعث می شود که رابطه بهتری داشته باشید.

بهداشت شخصی

حتما حتما قبل از اینکه بخواهید رابطه برقرار کنید بهداشت شخصی را رعایت کنید. شما در تمام طول روز درگیر مراسم بوده اید و ممکن است سر و وضع مناسبی نداشته باشید. مسواک بزنید، عطر بزنید و یا اگر امکانش هست دوش بگیرید. این کارها یکی از مهم ترین کارهای آمادگی برای شب اول ازدواج می باشد. علاوه بر این انجام دادن این موارد به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود رابطه بهتری داشته باشید.

خجالت نکشید

شخص مقابل شما شوهر قانونی شما است و قرار است که این اتفاق از این پس به یکی از بهترین زمان هایی که شما با یکدیگر هستید تبدیل شود. بنابراین نباید از یکدیگر خجالت بکشید. احساس خجالت همانند استرس یکی از مخرب های رابطه زناشویی است و از کیفیت رابطه شما می کاهد.

از قبل در این مورد صحبت کنید

قبل از اینکه این شب فرا برسد در مورد برخی از مسائل با همسر خود صحبت کنید. به طور مثال در مورد نقاط تحریک پذیر او بپرسید و یا اینکه نظرش را در مورد چگونه سپری شدن این شب بپرسید. برای خواندن مقاله ازدواج بدون عشق لطفا کلیک کنید.

دانستنی های شب اول ازدواج
اموزش رابطه شب اول ازدواج

دانستنی های شب اول ازدواج

شب اول ازدواج همه یک شکل نیست!

اگر با کس دیگری در مورد شب اول عروسی صحبت کرده اید توقع نداشته باشید تا برای شما هم اتفاق های یکسانی بیفتد. قرار نیست مراحل شب اول ازدواج شما نیز همانند آن ها باشد.

رابطه همراه با خون ریزی

آناتومی واژن خانم ها همه به یک صورت نیست و قرار نیست همه خون ریزی داشته باشند. ممکن است دخول نیز انجام شود و خونریزی صورت نگیرد. این بدین معنا نیست که زن شما باکره نیست. بنابراین نباید او را متهم به چیزی کنید.

عجله نکنید

همین که وارد خانه خودتان شدید قرار نیست شروع به انجام کاری بکنید. ابتدا استراحت کنید و به نکاتی که در بالا گفته شد توجه کنید و سپس اقدام به برقراری رابطه کنید.

اصراری بر این کار وجود ندارد!

طبیعی است که هم شما و هم همسرتان بسیار خسته باشید. برقراری رابطه شب اول ازدواج کاملا به شما دو نفر بستگی دارد. اگر واقعا آنقدر خسته بودید که تمایلی به برقراری رابطه نداشتید آن را به یک شب دیگر موکول کنید. مطمئن باشید که هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد! مهم این است که لذت ببرید نه اینکه حتما شب اول عروسی این اتفاق بیفتد. مقاله تست تفاهم قبل از ازدواج را حتما مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا شب اول ازدواج درد دارد؟

درد شب اول ازدواج بخاطر برقراری رابطه وجود دارد ولی قسمت عظیمی از این درد بخاطر استرس و ترس از آن است که اگر این موارد کنترل شوند احساس بسیار بهتری خواهید داشت.

آیا حتما باید در شب اول ازدواج رابطه زناشویی اتفاق بیفتد؟

خیر. این چنین بایدی وجود ندارد و این موضوع کاملا به شما و همسرتان بستگی دارد. اگر تمایلی ندارید آن را به یک شب دیگر موکول کنید.

برای کاهش درد چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

انجام معاشقه کامل و استفاده از ژل لوبریکانت و لیدوکایین برای کاهش درد موثر است.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 241 نظر:

 1. واقعاً عالی بود
  ولی قبل اینکه دانستنی های شمارو بخونم توی ذهنم همه اینا بود ینی اشتباه فک نمیکردم
  من ۱۸سالمه

  مرسی ازتون ♥️🤤🦂❤️

 2. سلام من 15 سالمه و با یکی توی 13 سالگی اشنا شدم اسمش حامد بود به من میگفت اول بیا ببینمت بعد میام خواستگاریت یعنی اول حرف بزنیم بعد میام خواستگاریت من نمیدونستم چیکار کنم میترسم از کسی کمک بگیرم اون منو تعدید کرد که اگر نرم میاد به خانوادهم میگه الان از شما کمک میخواهم یه چیزی بگید که حالمو خوب کن

 3. روز اولی که رابطه جنسی قراره بشه کسی از خانواده هم باید باشه ؟

 4. من شب اول عروسیم‌ ترس نداشتم‌ فقط میگفتم پرده بکارت پاره بشه درد داره اما اصلا درد نداشت میگزره روز ها ولی شب عروسیم بهترین شب زندگیم بود ولی بازم میگم نترسید بخدا خیلی میترسیدم این هارو که خواندم دیگه نترسیدم منم 18سالم است 16سالم بود شوهرم آمد خواستگاری تو 17سالی ازدواج کرده حالا 8ماه که باردارم ولی ممنونم با حرف هاتون کاری کردید نترسم

 5. خیلی خوب بود اخه شوهرم کاری کرد که اصلا درد رو حس نکردم و اصلا دیگه نمیترسم فقط یکم خجالت میکشم ولی با این حال هم خودم و هم شوهرم عاشق این کارا شدیم و همین طوری رابطه عاشقانه که قبل از اینکه رابطه جنسی رو شروع کنیم عالیه*

 6. به نظرم رابطه جنسی خیلی خوبه و من الان خواستگار دارن و مطمعنم باهاش ازدواج میکنم و کنجکاوم زود تر شب عروسیم برسه تا بتونم این حس خوب و تحربه کنم🥰😜

 7. وای من میترسیدم ولی خیلی حال میده اصن دیونش شدم خیلی حال میده ی درد شیرینی داره الان با کمال میل خودم میدم البته کار بلدی همسرمم تاثیر داش ولی پیشنهاد میدم اون چیزایی ک دوس دارین رو ب همسرتون بگین اگه با ی آدم حسابی ازدواج کرده باشین ب بهترین نحو ب حرفتون گوش میده

 8. من عاشق یکی شدم ازم بزرگ تره ولی اشمال نداره من 14سالمه ولی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه ولی هر وقت میبینمش بد جور نگام میکنه

  1. شما 14 ساله هستید دقت کنید و خیلی مواظب خودتون باشید الان باید به فکر مسائل مهم تری باشید تا خانم شایسته ای شوید و با فرد خوبی ازدواج کنید

  2. گول نخور دختر
   به اینا میگن آدمای خاکستری
   با احساس دیگران بازی میکنن
   اینقد نگاه میکنه که تو بهش حس پیدا کنی و درگیر بشی . بعدش هم هیچ وقت نمیاد بهت بگه . چون اصلا دوست نداره
   فقط لذت میبره که تو رو درگیره خودش بکنه
   بعدشم تو با این سن کم دنبال درس باش
   ول کن الان زوده
   من تجربه ی خودمو بهت گفتم
   من لطمه خوردم نمیخوام تو خم بخوری

 9. من خیلی میترسم ولی نامزدم میگه کاری میکنم اصلا درد نداشته باشی خییییلی هم خجالت میکشم و هنوز هیچی نشده استرس دارم

  1. وای نگوووو من که بهش فک میکنم تمام بدنم میلرزه عروسیمم نزدیکه هی استرسم بیشتر میشه🥲🥺

 10. سلام خوبی من خیلی میترسم این حرفا همیشه دروغ همه فامیلام میگن درد زیادی را باید تحمل کردم

  1. من که خودم ۱۱سالمه نمیدونم اما همچیو راجب رابطه جنسی میدونم ولی از این میترسم که اگه چیز کنم خون نیاد اون موقع زایع میشم با اینکه رابطه ایم نداشتم ولی کلا

 11. سلام ممنون من یک هفته دیگه عروسی این نکاتی که گفتید حتما استفاده میکنم ولی ببینم درد میکشه رابطه تمام میکنم واسع یع شب دیگه

 12. من قرار با پسر عموم ازدواج کنم عروسیمون عقب انداختم چون میترسم از شب اول

 13. بچه ترس نداره والا منو شوهرم عاشق هم بودیم و تنها آرزومون بهم رسیدن بود همه میگفتن شب اول درد داره اما من مطمئن بودم عشقم اذیتم نمیکنه شب اول هم به محض که رفتیم تو اتاق بجون هم افتادیم و خیلی هم لذت بردم درد هم احساس نکردم

  1. اره دقیقا اگه شوهرتون دوستتون داشته باشع نمیزاره درد بکشید نترسید

 14. سلام
  به نظر من هیچ ترسی نداره با اینکع تجربشو نداشم
  و اینکه
  فقط لذت ببرید
  ♥💋

   1. یک سعال دارم شب اول عقد شوهرت باهات چه کار های انجام میده
    من هستم

 15. سلاام وایی من انقد خوشم میاد این کارو کنم
  تاحالا تجربه نکردم
  ولی میدونم خیلی لذت داره بهضیا میگن میترسیم
  عزیرم ببین
  ترسی نداره اگ درد نباشه که
  اصلا لذتی نداره
  اصلا نگران نباشید ابجی جونیام من با اینکه ۱۷سالمه ن ترسی دارم ن خجالتی اگ واقعا طرف مقابلتو بخوای ن درد تاثیری دارع ن خجالت
  اگ دوسش نداشته باشی هیچ فایده ای نداره
  فقط وقتی ازدواج مردی از اون شب به خوبی لذت ببرین
  واون شبو یه شب به یاد موندنی کنید هم برا خودتون هم برا همسرتون 😜😘💋♥

 16. سلاام وایی من انقد خوشم میاد این کارو کنم
  تاحالا تجربه نکردم
  ولی میدونم خیلی لذت داره بهضیا میگن میترسیم
  عزیرم ببین
  ترسی نداره اگ درد نباشه که
  اصلا لذتی نداره
  اصلا نگران نباشید ابجی جونیام من با اینکه ۱۷سالمه ن ترسی دارم ن خجالتی اگ واقعا طرف مقابلتو بخوای ن درد تاثیری دارع ن خجالت
  اگ دوسش نداشته باشی هیچ فایده ای نداره
  فقط وقتی ازدواج مردی از اون شب به خوبی لذت ببرین
  واون شبو یه شب به یاد موندنی کنید هم برا خودتون هم برا همسرتون 😜😘💋♥

 17. سلام با اینکه مجردم بفکر ازدواج هم هستم خیلی ترس شدیدی بابت شب زفاف داشتم ولی با مطالعه این مقاله از ترسم کاسته شد.

 18. منم میترسیدم الان یکم ترسم ریخت من عقدم یه مدت دیگه عروسیمه همسرم میگه ازدواج کردیم هرشبی اماده شدی بعدانجام میدیم میگه کمکتم میکنم دردت نگیره ترست بریزه ماچهارسال عاشق هم بودیم بهم رسیدیم انشالله همه عاشقابهم برسن😍😍

 19. سلام
  منم از ازداوج خیلی میترستم واسه همینم دو تا پسرخالمو که اومدن خاستگاری رد کردم.خداییش مادرم انقدر اصرار کرد چه روزهایی که فقط گریه کردم ولی اخرش من سر حرفم موندم الانم هر خاستگاری میاد ردش می کنم مامانم میگه چرا اینکارو می کنم😅من از ازدواج متنفرم!

 20. زن شب اول ترس داره این دیگ مرد باید از قبل برای کاهش استرس خانومش مطالعه کامل کرده باشع مثلا اول با خانومش با محبت صحبت کنه بعد نوازشش کنه. اونو ارومش کنه. و به زن اطمینان بده که اذیت نمیشع. و از این جور کارا . متاسفانه بعضی مردها اصلا شعور شخصیت ندارن و مث حیوان برخورد میکنن ولی بعضیا واقعا عالی هستن.

  1. حتما با همسر تان صحبت کنید درباره نگرانی های مختلف و با هم همفکری کنید

  2. خوش بحال شماها من مردهستم ۲۵سالمه واصلن دیگه فکری بع ازدواج ندارم فقط بع فکر اوضاع وبدبختی

 21. نباید می‌گفتید که با هر ضربه کوچیکی پاره میشه خیلی ها الان فکر میکنن حتی اگر بیوفتن بهش ضربه خورده و پاره شده ینی دیگه باکره نیست,درسته ترس نداره اصلا استرس نداشته باشید،فکر می‌کنید سخته،لطفا این کار رو همون شب اول انجام بدید،چون واقعا عیب داره،درک نمیکنن اونا ،ممکنه فکر کنم ضعف داری و نمیگم حرف کسی گوش بده خودتون بگیرید چی میگم

 22. سلام
  خوب بودش مرسی
  من اصلا نمیترسم حتی درد هم داشته باشه ما چیزای زیادی رو تحمل کردیم اینکه لذت ببریم که چیزی نیست من نه میترسم نه خجالت میکشم😊
  ممنون از توضیحاتتون

 23. من خجالت نمی کشم و خیلی خوشم میاد 😅

  فقط از لحظه پاره شدن پرده بکارت می ترسم 🤫😖😣

  🛀🛌👫🫂🤸‍♀️💏👥🏊‍♂️🏊‍♀️
  🚣‍♀️🚣
  این منم 😂🖕

 24. من که پدر مادرم اجازه نمیده مادرم میگه اگه من رفتم تو قصر زندگی کردم توم ازدواج کن من هم که خیلی میترسم خداروشک میکنم که ازدواج نمیکنم ولی یه پسر هست از من خوشش میاد منم البته ازش خوشم میاد ولی ازدواج نمیکنم خب هیچ کس ازدواج نکنه این خانومه نمیدونم کیه همش دوروغ میگه لذت بخشه اتفاقنم خیلی درد داره

 25. سلام
  من هرگز اجازه ی چنین کاری را نمیدم
  الان ۱۶ سالمه ولی اگه هر کی می خواد باشه من اجازه نمی دم
  من تعجب می کنم خداوند رابطه جنسی را حرام کرده پس چه طور ؟
  اما عمرن بکنم

   1. سلام میش بهم راهنمایی بکنید ک چطور برخورد کنم چون من خیلی خجالت میکشم

  1. شما چی میگی واسه خودت حروم حلال میکنی رابطه جنسی حلاله به شرط اینکه محرم باشند

  2. عزیزم تو توی سنی هستی ک خیلی جا داری ک چیزای بیشتر یاد بگیری مطمعن باش توی همین چند سال اخیر نظرت عوض خواهد شد

   1. وای بخدا من خیلی میترسم از این کارم خیلی خوشم بیاد انجام بدم ببینم چجوری

  3. سلام کی گفته حرام حرام نیست رابطی جنسی، نصفی از دینه من 15 سالمه با پسر عموم عقد کردم دو ماه دیگه عرسیمه ن می ترسم ن خجالت میکشم چون. الا چهار ماه ک عقد کردیم

  4. خانم‌ حرام نیست رابطه با نامحرم حرامه که گناه زنا هست
   خود خدا تو قرآن گفته با همسرانتان نزديکي کنید
   پس بچه چجور درست میشه
   با رابطه جنسی
   رابطه جنسی با همسر که محرم هست حلاله و هیچ اشکالی نداره

  1. واییی نگم برات من شب عروسیم بخدا انقد حالم بد بود کارم کشید بیمارستان

 26. من دیشب عروسیم گذشت ولی اجازه این کار ندادم چون خیلی میترسم
  وایییی

  1. دمت گرم من اگه یک روزی بخوام ازدواج کنم و شب اول عروسیم باشه یا هر زمان دیگری هرگز اجازه ی چنین کاری را نمی دم

   1. اون پسری که تو این اوضاع اقتصادی زن میگیره شاید عاشق چشم و ابروتون باشه ولی قطعا نیازش رو باید برآورده کنین👌

   2. مال من سری اول انگشت ک کرد خون اومد نمیدونم پرده بود یا نه
    سری دومم بعداز یک هفته ک کرد بازم خون اومد باز پرده بود یا نه

   3. ای جان منم خیلی خیلی خوشم اومد اگرم پاره بشه ولی نوازش دست شوهرت رو هر جات هم بخوره لذت داره من که مجردم یهو دلم خواست ولی نامزد دارم عروسی مون هم خیلی عقبه از الانشم باهاش صحبت میکنم که شب اول عروسی خلوتانه چه باید کرد به من کع خیلی خوش میگذره با لباس خواب نازک دراتاق خواب روی تخت و همینطور در اغوش گرم شوهر اونم شب اول که هیچ اشنایی باهاش نداریم عالیه بنظرم

 27. اصلا نترسین بچها اگه طرف عاشقتان باشه خب دردی نداره که🙂 خدا باهاتون هست 👆 اون کاباره دیگه از چی میترسین؟ بیاین دعا کنیم تموم عاشقا بهم برسن ایشالا 🤲🤲چون دل منم شکسته ازهمه آدما💔💔😔😔

  1. من که ازدواج کردم هسرم میگه هیچ ترسی وجود نداره من که استرسی نداشتم خیلی خوشحال بود 😃

  2. بخدا منم دوساله عاشقشم بهش گفتم ولی اون دوسم نداره برام دعا کنید

 28. سلام واقعا آدم خجالت میکشه اصلا آب میشه من سه‌ روز دیگه عروسیمه ولی از الان کم کم دارم آب میشم ترسمم که از یه جای دیگه
  روز عروسی سکته‌ نکنم شانسه

  1. خجالت نداره قشنگ برو بزار ترست بریزه فشار آمد پاهاتو دور کمرش فشار بده

 29. سلام با ضربه نسبتن کوچیک یا ورزش سنگین پرده بکارت پاره میشه؟؟چجوری باید فهمید؟؟

 30. عالی بود♥ عااااالـــــــــی
  من نظرم 180 درجه تغییر کرد دیگه اصلا نمیترسم!
  فقط خجالت میکشم😐

  1. من اولا فک میکردم خیلی چیز بدیه ولی اینو ک خوندم ترسم رف فق یکم خجالت میکشم ک اونم ایشالا رفع میشه

  2. وای منم به کل نظرم عوض شد از وقتیم باهم راجبش حرف زدیم خیلی راحت شدم
   مارو انقد ترسوندن که سخته درد داره خون میاد ولی فک نکنم اونطوری باشه و همسر من کارشو کاملا بلده 😍😋

 31. من الان ۱۸ سالمه و عقد هم هستم طرف مقابلم هم ۲۸ سالشه 😐😐
  و اصلا هم نمیترسم چون نمیدونم قراره چی بشه فقط خجالت دارم

  1. تو دقیقا همسن منی عقدی هیچده سالته نامزدتم ۲۸سالشه واااایییی🥺

 32. من که سن ام رسیده به 32. تا حالا هیچ تجربه‌ای نداشتم.

 33. واسه مرد ها بیشتر ناراحت کننده است وقتی که اینطورمقاله ها راجع به شب اول ازدواج میخوانند ولی از وضعیت بد سن بعضی شون از سی هم گذشته ولی اون شب تاهنوز فرانرسیده😭.

 34. عالی بود ولی داش برا من یه زن پیدا کن قول میدم همه نکاتی که گفتیا انجام بدم😂😂

 35. عالی بود ولی داش برا من یه زن پیدا کن قول میدم همه نکاتی که گفتیا انجام بدم😂😂

  1. من‌‌‌‌‌‌‌اصلا‌خوشم‌نمیاد‌‌‌ازدواج‌کنم‌و‌متنفرم‌‌‌‌‌از‌شوهر🌸

   1. منم فقط خجالت میکشم . نمی ترسم . ولی . طرف مقالبم رو خیلی دوست دارم . بنظرم اصلن ترس نداره

  1. اون که ترس نداره این ترس داره که داماد ببینه عشقش باکره نیست😂😂😂😂

   1. من ‌کسی رو دوست دارم ک خیلی همینای ک گفتم حتما رعایت میکنم ولی دعا کنید بهس برسم

    1. من دیگه ۱۰ روز عروسیم نمیترسم فقد خجالت میکشم
     واز این چیزا خوشم میاد😉😂

     1. سلام من یک مادر هستم چهارده سالمه الان سه تا فرزند دارم از زندگیم لذت میبرم اول شب عروسی درد داره همه راست میگن خب منو مجید وقتی که به این کار احتیاج داره میکنم وقتی مادر هستی خيلي سخته تا سه تا بچه را بزرگ کنی من همیشه آرامش دارم وقتی که من خواب هستم شوهرم مجید مواظب بچه ها رو داره چون می بینه که سرم شلوغ هست با هم صحبت می کنیم از آینده بچه ها👫👫👫👫👫👫👫👫👫👫
      وقتی که بچه ها رو میخوابونم من و مجید با هم میریم توی رختخواب صحبت می کنیم که چیکار کنیم
      وقتی که مجید نیاز به این کار داره می کنیم من به مجید می گم می ترس میگه من هم کمکت می کنم اذیت نشی من هم به حرف شوهرم اعتماد به نفس دارم

     2. سلام من 15 سالمه و با یکی توی 13 سالگی اشنا شدم اسمش حامد بود به من میگفت اول بیا ببینمت بعد میام خواستگاریت یعنی اول حرف بزنیم بعد میام خواستگاریت من نمیدونستم چیکار کنم میترسم از کسی کمک بگیرم اون منو تعدید کرد که اگر نرم میاد به خانوادهم میگه الان از شما کمک میخواهم یه چیزی بگید که حالمو خوب کن
      منم میترسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!