کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

بهترین دکتر مشاوره خانواده

بهترین

دکتر مشاوره خانواده

دکتر مشاوره خانواده میتواند برای حل مشکلات جدی خانواده مفید باشد . توجه داشته باشید دکتر روانشناس با مشاور تفاوت دارد و روانپزشک با هردو اینها فرق میکند . دکتر مشاور خانواده میتواند در شناخت اختلالات رفتاری کمک مهم  و موثری باشد . حال آنکه مشاور میتواند در تصمیم گیری ها به شما مشاوره دهد . در واقع کسی که مشکلی دارد ابتدا به مشاور مراجعه میکند . اگر شخص نیاز به کمک های موثرتری داشته باشد اورا به یک روانشناس معرفی میکنند . اگر این بیمار نیاز به درمان دارویی داشته باشد باید یک روانپزشک اورا ببیند .

یک دکتر مشاور خانواده میتواند تشخیص دهد که درمان باید دارویی باشد یا روحی و یا اصلا بیماری در کار نیست و مراجعه کننده نیاز به یک مشاوره دارد . دکتر روانشناس راهکارهایی برای درمان اختلال های رفتاری و یا ذهنی به شما ارایه میدهد . مشاور در تصمیم گیری هایی مانند ازدواج به شما مشاوره خواهد داد و یک روانپزشک در درمان بیماری های روح و روانی به شما کمک خواهد کرد . یک دکتر مشاور خانواده مشکلات هر یک از اعضای خانواده را بررسی میکند . سپس دست یافته هایش را جمع بندی میکند . بعد نوبت درمان میرسد . دکتر مشاور خانواده در صورت تشخیص بیماری شما را برای درمان به روانپزشک ارجاع خواهد داد . اولین و مهمترین مرحله درمان تشخیص درست است . دکتر مشاور خانواده اگر درست و به موقع تشخیص دهد بهترین کمک را کرده است .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره رایگان خانواده


دکتر مشاوره خانواده خوب

دکتر مشاور خانواده خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟ دکتر مشاوره خانواده خوب باید صبر و حوصله داشته باشد . به دقت به حرفهای مراجعه کننده گوش بسپارد . دکتر مشاوره خانواده خوب هنگام صحبت با بیمار برایش وقت میگذارد . باحواس جمع . همانقدر که خوب گوش میکند قدرت تشخیص خوبی داشته و بخوبی هم میتواند با بیمار حرف بزند . دکتر مشاوره خانواده خوب باید به بیمار خود اعتماد ببخشد . بیمار باید آنقدر اعتماد داشته باشد که بتواند رازهای سر به مهرش را نزد درمانگرش بیان کند . دکتر مشاور خوب باید در حیطه کاری خود کار کند . اگر بیمارش نیاز به درمان دارویی دارد بیمارش رامطلع کند  . به راحتی باید به او بگوید درمان شما به حوزه کاری من مرتبط نیست شما باید به روانپزشک مراجعه کنید . در این مرحله درمانگر باید به بیمارش حس اطمینان و امنیت ببخشد .

درمان شونده با سخنان مشاور یا دکترش نباید دچار هراس و ترس شود . دکتر مشاوره خانواده خوب باید به بیمارشاطلاع رسانی کند  . در مواردی که دچار تردید و شک میباشد به بیمار اطلاع رسانی غلط نکند . مثلا اگر احتمال میدهد کودک خانواده مبتلا به شیزوفرنی است اما مطمن نیست نباید بیان کند . ارجاع به روانپزشک باید درنهایت دقت و آرامش انجام شود . روانشناس یا مشاور باید طوری با بیمارش حرف بزند که اعتماد بیمارش را جلب نماید . باید به او امید ببخشد .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان


دکتر

بهترین دکتر مشاوره خانواده

بهترین دکتر مشاور خانواده دکتری است که برای هر یک از بیمارانش پرونده تشکیل بدهد و آنها را نگه دارد . بهترین دکتر مشاور خانواده در انتخاب پرسنل دفتر خود دقت میکند و به آنها آموزش میدهد که در حفظ اسرار مراجعان دقت کافی داشته باشند . دکتر مشاور خوب برای تشخیص درست و ریشه یابی اختلالات با تمام افراد خانواده در ارتباط است . تحقیقات و بررسی هایش را در تمام خانواده بسط میدهد . یک روانشناس خوب با برخورد خوب وصمیمانه به مراجعه کننده خود اطمینان میبخشد . سخنان او نرم و همراه با ملاطفت است .

بهترین دکتر مشاورخانواده به بهبودی بیمار خود امیدوار است . او این امید را به بیمار انتقال میدهد . او ایمان دارد که بعد از تشخیص درست گام بعدی امیدوار بودن و امید دادن به بیمار است . شاید بگویید اگر بیماری درمان ندارد امید واهی دادن به او بیخود است .  اما بیماریهای روحی و روانی بدون استرس و هیجان کاذب بهبود میابند امید حرف اول را میزند . شاید برخی بیماریها مطلقا خوب نشوند اما بهبود میابند . در دنیای امروز علم روبه پیشرفت برق آسا است و خوشبختانه علم از طریق فن آوری در اختیار تمام مردم قرار میگیرد . این سرعت پیشرفت علم و سرعت درانتقالل ، آدمی را به بهبود خوشبین میکند . چه بسا بیماریهایی که تا دیروز غیر قابل درمان بودند اما امروزه میتوان به بهبود آن امیدوار بود .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده آنلاین


دکتر مشاوره خانواده مرکز مشاوره آویژه

دکتر مشاوره خانواده مرکز مشاوره آویژه مانند هر دکتر خوب میداند که عقاید فردی خود را وارد مشاوره ننماید . مثلا اگر یک دکتر علاقه خاصی به نژاد خاصی دارد اگر مراجعه کننده از آن نژاد نیست نباید معادلات قضاوتش برهم بریزد . دکتر مشاوره خانواده مرکز مشاوره آویژه امین گفتار و رازهای سر به مهر شماست . او میداند که یک دکتر باید قابل اعتماد باشد . مثلا اگر دریک جلسه یا میزگرد آنلاین خانواده شرکت کرد رازها را برملا نمیکند . روانشناس مرکز مشاوره آویژه با شما درمورد خاصی که برای آن مراجعه کرده اید صحبت میکند . او به وقت شما احترام میگذارد . تمام مدت مشاوره وقت شما را با تماسهای تلفنی و غیره هدر نمیدهد . او به دقت و با حوصله حرفهای شما را گوش میکند . بهترین و سریعترین راهکارهای درمان را توصیه میکند .

علم او به روز است پس میتوانید با خیال راحت از آخرین درمان برای بیماری خود استفاده کنید . او از مدیریت سلفی برخوردار است . یعنی میتواند وقت شما را مدیریت کند و از وقت شما برای کارهای شخصی استفاده نکند . او به محض اینکه حرفهای شما را شنید شما را در رسته های بیماری قرار میدهد . او شما را با آسیبهای درونیتان آشنا میکند . هر قوم ونژادی که باشید باهر دین و مذهب به عقاید شما احترام میگذارد . هدفهای درمانی او مشخص است  و راهکارهای درمان را به شما میگوید . او هیچگاه به شما نمیگوید این کار را انجام بده یا نده . او شمارا با مشکلات و عیوب وهمینطور فواید رفتارها آشنا میکند . او اجازه میدهد خود شما به رفتار و راهکار مناسب برسید . این روش متداول مرکز مشاوره آویژه است .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه


مشاوره

دکتر مشاوره خانواده آویژه

دکتر مشاور خانواده آویژه با کمک علوم و فن آوری نوین شما را راهنمایی میکند . او با برخورد مناسب و خوب مشوق شما برای پیمودن راه درمان خواهد شد . دکتر مشاوره خانواده آویژه در صورت لزوم با خانواده شما همفکری خواهد کرد . سوال میکند واز پاسخ برای تصمیمگیری و درمان شما بهره میبرد .  چرا که ممکن است راه درمان ارتباط مستقیم با رفتار خانواده شما داشته باشد . او با توجیه و توضیح مشکل یا آسیب آنها را قانع خواهد کرد برای بهبود بیماری همراه شما باشند . او همکاری افراد خانواده را جلب خواهد کرد . دکتر مشاوره خانواده آویژه هدفهای درمانی مشترکی برای شما و خانواده ارایه خواهد داد . اگر مشکل شما در ارتباط با همسرتان باشد مشاوره زناشویی وزندگی مشترک خواهد داد . اگر این مشکل درارتباط با سایر افراد خانواده باشد شما نیاز به مشاوره خانواده دارید .

شما با مراجعه به مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه میتوانید به خود کمک کنید . کسی که به خود کمک میکند درواقع دارد به خانواده کمک میکند . اگر یکی از افراد خانواده درگیری ذهنی و روانی داشته باشد در واقع همه افرادخانواده استرس دارند . آرامش خانواده در گرو آرامش تمام افراد خانواده است . کسی میتواند ادعا کند برای آرامش تک تک افراد خانواده تلاش میکند که برای آرامش خود اقدام کند . احترام به خود احترام به همه است . دوست داشتن خود مساوی با دوست داشتن تمام افراد خانواده میباشد . کسی که سلامت روحی و جسمی خود اهمیت نمیدهد نباید توقع داشته باشد دیگران اهمیت بدهند . کسی که به خود احترام نمیگذارد نباید از دیگران توقع احترام گذاشتن داشته باشد .

خانواده


بیشتر بخوانید:کانال مشاوره روانشناسی خانواده


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: How to Find the Best Primary Care Doctor | Patient Advice | …

براي مشاوره در زمينه بهترین دکتر مشاوره خانواده

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 2 نظر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1399/7/11

شنبه

1399/7/12

یکشنبه

1399/7/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید