کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مشاوره خیانت های زناشویی | راهکار ها و نیازهایی که روز به روز بیشتر حس می شوند؟

مشاوره خیانت چه شرایطی دارد؟

چگونه وسوسه خیانت را از خود دور کنیم؟ ( مشاوره خیانت کمکی میکند؟)

متاسفانه در سال های اخیر آمار خیانت همسران به شدت در حال افزایش است. بهمین دلیل نیاز به مشاوره خیانت بیشتر حس می شود. البته به نوعی خانم ها و آقایون در این کارها جسورتر شده اند. قدیمی ترها  حتما به خاطر دارند اگر مرد یا زنی به همسرش خیانت می کرد علاوه بر پیگیری های قانونی، تا یک عمر نمی توانست سرش را جلوی دوست و آشنا بالا بگیرد. اما هر چه می گذریم انگار ناهنجاری ها تبدیل به هنجار می شوند. هر کس کار بدی کند به قول خودش باکلاس تر است بدون اینکه ابایی از اینکار داشته باشد. پای صحبت روانشناسان که می نشینیم متوجه این فاجعه می شویم.

مشاوران خانواده امروزه با افرادی رو به رو هستند که فکر می کنند اگر به همسرشان خیانت نکنند به خودشان خیانت کرده اند. انگار از قافله عقب افتاده اند یا زندگی نکرده اند. گاهی هم دلایل خودشان را دارند و فکر می کنند که کارشان منطقی است. البته درمان همچین فردی به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد. اما این موضوع از کجا نشات گرفته است؟ چرا خیانت بنیان خانواده را نابود می کند و چگونه می توان جلوی اینکار را گرفت؟ آیا مشاوره خیانت می تواند جلوی این معضل را بگیرد؟

تعریف خیانت از دیدگاه مشاوره خیانت همسر چیست؟

ازدیدگاه روانشناسی، خیانت به معنی برقراری رابطه جنسی با فردی به غیر از همسر ، بد رفتاری عاطفی و بی وفایی به همسر و دروغ گفتن به اوست و معمولا در افرادی دیده می شود که میل جنسی بیشتری دارند و معمولا لذت کمتری از شریک زندگی خود می برند. خیانت، آرزوهایی که برای آینده زندگی مشترک دارید را نقش بر آب می کند و خانواده را از هم می پاشد.

اگر از زبان مشاوره خیانت مرد بپرسید متوجه می شوید که تعداد مردانی که دست به خیانت می زنند به طور متوسط دوبرابر بیشتر از زنان است. چون معمولا مردان نسبت به خانم ها دلبستگی کمتری دارند. علاوه بر این مردان تنوع طلب ترند. اما مشاوره خیانت زن چه می گوید؟ زنان به دلیل حساس بودن و زودرنج بودنشان، بیشترین آسیب را از خیانت همسرشان می بینند و آنقدر رنج می برند که دچار افسردگی، ناامیدی و خشم و عدم اعتماد به نفس می شوند. به دلیل نقش مهم زن در تحکیم بنیان خانواده، این اختلال باعث بروز مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی نیز خواهد شد.

آیا خیانت تنها برقراری رابطه جنسی است؟

خیانت انواع مختلفی دارد که شامل:

 • خیانت عاطفی
 • خیانت جنسی

خیانت های جنسی، عاطفی و بی وفایی است. عده ای می گویند  چه فرقی می کند که خیانت از چه جنسی باشد؟زمانی که مرد یا زنی از همسرش دور شود به طور غریزی نیازهای خود را در جای دیگر جستجو می کند و این آغاز روابط جنسی با جنس مخالف است. هر خیانتی مقدمه ای دارد. بعضی از خیانت ها باعث از هم پاشیدن خانواده می شود. بعضی در زمان درست شناسایی و پیشگیری می شود و بعضی دیگر متاسفانه تا آخر عمر در خانواده هست و طرف قربانی مجبور است به خاطر فرزندان این شرایط را تجربه کند. خیانت هر چه باشد خیانت است. قبل از اینکه حتی به این موضوع فکر کنید به خانواده تان و به همسرتان و به زندگی که یک عمر به سختی ساخته اید فکر کنید. کم و کاستی ها را ببخشید و کمی از خود گذشتگی داشته باشید.

مشاوره خیانت چگونه است؟

اما چه دلایلی منجربه خیانت می شود؟

از دیدگاه مشاوره خیانت و از دید روانشناسان، خیانت دلایل گوناگون و پیچیده ای دارد.

 • نارضایتی از زندگی جنسی و عاطفی

خیلی پیش می آید که مرد و زنی از زندگی جنسی و همسرش راضی نیست. ممکن است به زور ازدواج کرده باشد یا اصلا از همسرش راضی نباشد. این فرد حس می کند که وقت خود را با همسرش هدر می دهد. آنوقت بدون آگاهی از کار خود، محبت را در کس دیگری جستجو می کند. یا اصلا ممکن است فکر کند ارزش و لیاقت او خیلی بیشتر از این حرف هاست و باید شخص مناسب تری برای خود پیدا کند چون همسرش لیاقتش را ندارد.

اما بدانید تمام این موارد درمان دارد. اگر همسرتان به شما محبت نمی کند. اگر نیازهای جنسی شما را برآورده نمی کند. یا اگر به هر دلیلی از او راضی نیستید قبل از اینکه دست به خیانت بزنید یا اگر فکر می کنید که وقت آن رسیده که خیانت کنید یا اینکه خیانت کردن را راه خلاصی می بینید، قبل از هر کاری به مشاوره خیانت همسر مراجعه کنید. خیانت و روابط جنسی آزاد جز ضرر و انحراف سودی برای شما نخواهد داشت.

 • تنوع طلبی

عامل مهم دیگر، تنوع طلبی است. بعضی اوقات همه چیز خوب است. همسر ایده آل، زندگی خوب و فرزندانی سالم. اما خانم یا آقا خوشی زیر دلشان می زند. با خودشان هم می گوید همسرم که متوجه نمی شود . مدتی با این خانم یا آقا باشم و کمی هم خودم را از تعهد دور کنم. مگر آدم چقدر زنده است که خوش نباشد. تعهد و وفاداری لزوم تشکیل یک زندگی سالم است. مشاوره خیانت زناشویی اعتقاد دارد که قبل از اینکه بخواهید ازدواج کنید باید تمام کارهایی که قبل از ازدواج میکردید و مناسب زندگی مشترک نبوده است را کنار بگذارید.

یکی از آن ها تنوع طلبی است. انسان تنوع طلب به هیچ چیز راضی نیست و این موضوع باعث می شود که اولین ضربه روحی را خودش بخورد. سعی کنید خودرا آرام کنید و قانع باشید. تعهد و وفاداری دو صفتی است که با تمرین و کمی از خودگذشتگی به راحتی می توانید به آن برسید.

 • خیانت بهترین راه برای فرار از خانه

معمولا این موضوع در مردانی که همسران زیاده خواه و غرغرو دارند،  بیشتر دیده می شود. مشاوره خیانت مرد می گوید که نیمی از مردان اذعان می کنند که همسرانشان مدام سرشان غر می زده اند و به دنبال بهانه بوده اند. این ها هم به خاطر دعوای پیاپی و اختلاف با همسر، سعی می کنند که از هر راهی شده فرار کنند.. به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه این شرایط برای شما هم پیش بیاید جلوی آن را بگیرید.

 • می خواهم ثابت کنم که جذاب هستم

بعضی از افراد هم هستند که توجه زیادی به ظاهرخود دارند. خیانت می کنند تا به همه ثابت کنند که هنوز هم برای جنس مخالف جذابیت دارند. بدون اینکه بدانند این کارشان چه ضربه ای به همسرشان می زند.

 • خیانت جواب خیانت

جالب است بدانید اکثر خانم هایی که به مشاوره خیانت شوهر مراجعه می کنند علت خیانتشان را خیانت شوهرشان عنوان می کنند. یعنی چون شوهرشان به آن ها خیانت کرده آن ها هم باید خیانت کنند. به دلیل اینکه آمار خیانت در آقایان بیشتر از خانم هاست، این دلایل قابل بررسی است. اما این حس انتقام گیری از کجا ریشه دارد؟

 • برآرورده نشدن نیازهای اقتصادی

بعضی از آقایون نمی توانند خواسته های مالی همسرشان را برآورده کنند. به همین دلیل خانم برای تامین نیاز مالی اش وارد رابطه ای می شود تا نیازهای مالی شان برطرف شود.

 • هیجان و کنجکاوری

عده ای هم هستند که هیچ مشکلی ندارند.. چون زندگی برایشان تکراری می شود و به اصطلاح به دنبال تخلیه هیجاناتشان هستند و زندگی را با افراد مختلف تجربه کنند.

شرایط مشاوره خیانت

راهکارهای روانشناسی بعد از خیانت چیست؟ بعد از خیانت همسرم چه کار کنم؟

 1. به سرعت عصبانی نشوید و واکنش نشان ندهید

سعی کنید نسبت به خیانت همسر واکنش انفجاری نداشته باشید و ناگهان از کوره در نروید. خوب درست است شاید با خودتان بگویید که مگر می شود با این موضوع با منطق برخورد کرد؟ باید این موضوع ریشه ای حل شود.

 1. قبول کنید و بپذیرید که همسرتان خیانت کرده

بعضی از خانم ها و آقایون نمی خواهند باور کنند که همسرشان به آن ها خیانت می کند. شما باید سعی کنید هر چه زودتر برای این مشکل راه حلی پیدا کنید نه اینکه همه چیز را از بیخ و بن انکار کنید.

 1. خیانت همسرتان را به همه نگویید

آبروی همسرتان را نبرید و کار را از این که هست بدتر نکنید. البته درست است شما دوست دارید که پیش دیگران درد و دل کنید تا سبک شوید. اما بعضی ها جز گوش دادن کاری از دستشان بر نمی آید که هیچ، آبروی همسرتان را در فامیل و جلوی دوستانش می برند. پس به کسی مثل مشاور و روانشناس مراجعه کنید. خانم ها مخصوصا دوست دارند فریاد بزنند. گریه کنند و خودشان را تخلیه کنند. مشاوره خیانت شوهر برای آن ها بهترین گزینه است. برای آقایونی هم که نمی دانند چه رفتاری با همسر خود داشته باشند ، مشاوره خیانت زن به آن ها کمک زیادی خواهد کرد.

 1. با همسرتان صحبت کنید

بعد از اینکه مطمئن شدید که همسرتان خیانت کرده، با او صحبت کنید. به او بگویید که همه چیز را می دانید و به دنبال علتش هستید. اگر همسرتان منطقی باشد حتما علتش را به شما خواهد گفت. بعضی افراد هستند که فکر می کنند با خیانت همسرشان دنیا به آخر رسیده و نا امید می شوند. اما بیشتر مشکلات ناشی از خیانت قابل حل است. سخت نگیرید و با توکل بر خدا و کمی گذشت مشکلتان را حل کنید.

 1. خشم خود را روی کاغذ بیاورید

سعی کنید خشم و عصبانیت و هر چیزی که به خاطر خیانت همسرتان شما را آزار می دهد بنویسید. می توانید آن را با هر لحنی بنویسید. هر جور که راحت هستید. فقط خودتان را رها کنید. اجازه دهید احساسات منفی تان کاملا تخلیه شود. در این صورت می توانید منطقی تر تصمیم بگیرید و راحت تر فکر کنید.

 1. نقص های خودتان را بپذیرید

بعضی اوقات هم بد نیست کمی خود را درآیینه ببینیم و نقص های خودمان را بپذیریم. بپذیریم که فلان اخلاق بدتان را باید ترک کنیم. اگر احساس می کنیم همسرتان به خاطر کار شما خیانت کرده سعی کنید او را ببخشید. خودتان را تغییر دهید و زندگی تان را به راحتی زیر پا له نکنید.

 1. سکوت نکنید

در برابر خیانت سکوت نکنید. سکوت شما کار را سخت تر و همسرتان را جسورتر و بی پروا تر می کند. به او بگویید متوجه خیانت او شده اید. مطمئن باشید اگر علت این کار را ریشه یابی کنید و با همسرتان صحبت کنید، راه برگشتی وجود خواهد داشت. عده ای از ترس اینکه زندگی شان را از دست بدهند سعی می کنند سکوت کنند و به خاطر اینکه همسرشان جسورتر نشود وانمود کنند که چیزی نمی دانند. در حالی که این کار از ریشه اشتباه است. اگر حس می کنید همسرتان به شما خیانت می کند سعی کنید وقت بیشتری با او بگذرانید و آرام آرام موضوع را برای او باز کنید. اگر مشکلی بین شما پیش آمده با صحبت کردن و حل آن، دوباره روی خوش زندگی را خواهید دید.

 1. بیشتر به همسرتان نزدیک شوید

اگر احساس می کنید که به همسرتان بی محلی کرده اید یا با او راحت نبوده اید وقتش رسیده که بیشتر به او نزدیک شوید. خصوصا از لحاظ جنسی که بهترین راه حل برای مشکلات عاطفی میان زن و شوهر است. بیشتر به خودتان برسید. بیشتر به همسرتان محبت کنید و نیازهای او را برآورده کنید. در این صورت همسرتان نیز احساس می کند که هنوز برای شما مهم است و شما او را دوست دارید. او هم به شما وفادار خواهد ماند و دیگر به شما خیانت نمی کند.

 1. مراجعه به روانشناس

بعضی اوقات تحمل این شرایط آنقدر سخت می شود که تا مدتی کاملا گیج و سردرگم می شوید. ضربه آسانی هم نیست.  خیانت دیده اید . درک این موضوع تنها از یک مشاور بر می آید. مشاوره خیانت شوهر برای خانم ها و مشاوره خیانت زن هر دو بهترین گزینه برای  مشاوره دادن به مردان و زنان است. سعی کنید در اولین فرصت به آن ها مراجعه کنید و همینطور بی تفاوت و ساکت ننشینید.

 1. طلاق گزینه آخر است

به عنوان مشاور، هیچ گاه توصیه نمی کنیم طلاق بگیرید. ولی  اگر فکر می کنید تمام راه ها را رفته اید و همسرتان به هیچ وجه تمایلی به زندگی با شما ندارد و مشکل از شما نبوده، با تصمیم خودتان مدتی جدا زندگی کنید. در این مدت اگر از کارش پشیمان نشد و خودش دادخواست طلاق داد به صلاح دید خودتان از او جدا شوید.

چطور بفهمیم همسرمان به ما خیانت می کند؟ 

 • معمولا رفتارهای عجیب و غریبی دارند

بیشتر وقتشان را با گوشی می گذرانند. حواسشان به حرف های شما نیست. گاهی با شما بیش از حد مهربان می شوند و گاهی بیش از حد ناراحت و بد رفتارند. ثبات رفتاری ندارند. بدون اطلاع قبلی بیرون می روند یا دیر به خانه می آِیند. شما هم میتوانید کارهای عجیب و غریبی که تا به حال از همسرتان ندیده اید را  به راحتی  تشخیص دهید.

 • به ظاهرش خیلی می رسد

معمولا کسی که در شرف خیانت است معمولا بیشتر از هر زمان دیگری به ظاهر خود می رسد. مخصوصا کسانی که قبلا توجه زیادی به تیپ و لباس خود ندارند خودشان را لو می دهند. مثلا موهایشان را رنگ می کنند. ناخن هایشان را لاک می زنند. جراحی پلاستیک می کنند. یا آقایون که از عطرهای تحریک کننده استفاده می کنند. اگر در این شرایط هستید پس به آن ها مشکوک شوید.

 • کمتر با شما نزدیکی می کند

معمولا کسی که سرش جای دیگری گرم است دیگر علاقه ای به نزدیکی به همسرش را ندارد. اگر مطمئن هستید که  او برای اینکارش دلیل قانع کننده ای ندارد شک کنید که پای کس دیگری در میان است.

 • هر حرفی را چند بار تکرار می کنند

کسانی که خیانت می کنند تمام انرژی و وقت خود را برای دیگران صرف کرده و وقت آن را ندارند که با همسر خود صحبت کنند. زمانی که هم که حرفی را می زنید باید چندین بار آن را تکرار کنید زیرا اصلا توجهی به شما ندارد و در عالم دیگری سیر می کند. اگر قبلا از این عادت ها داشته که هیچ اما اگر به تازگی این اخلاق را پیدا کرده که سعی کنید او را کشف کنید.

 • مدام شما را متهم می کنند

جالب و خنده دار اینجاست که کسی که به همسرش خیانت می کند فکر میکند همسرش هم به او خیانت می کند. در واقع شکش به همسرش بیشتر می شود. این کار باعث می شود که فکر دیگران منحرف شود و دیگران او را گناهکار ندانند. اگر به تازگی همسرتان اینگونه شده و بیخود و بی جهت شما را متهم می کند باید به او شک کرد.

 • دروغگو شده اند

کسانی که به همسرشان خیانت می کنند معمولا دروغ هم می گویند. این افراد برای دیر رسیدن به خانه یا زنگ های پیاپی تلفن از سوی افراد ناشناس مدام دلیل و بهانه می آورند و به همسرشان دروغ می گویند. آن ها برای خودشان در ذهنشان داستان سرایی می کنند تا یک داستان شیک و مجلسی به خورد شما دهند و شما هم با خود می گویید همسرم چقدر به من وفادار است. در حالی که در خفا مشغول کارهای دیگری است.

 • پرخاشگر و بهانه گیر می شوند

کسی که به همسرش خیانت می کند مدام به دنبال بهانه است که ازخانه بیرون برود. خوب چه کاری بهتر از جنجال درست کردن. این پرخاشگری ها اگر قرار است به اینصورت ادامه پیدا کند که هر کسی هم که باشد شک می کند که حتما داستان چیز دیگری است.

 • با دوستان خود زیاد رفت و آمد می کنند

از زن و مردی که بیشتر وقت خود را با دوستانشان می گذرانند معمولا باید ترسید. هر چقدر هم دوستان خوبی باشند.

 • همسرتان باعث می شود که حس بدی داشته باشید

همسرتان شمارا ناراحت می کند. اصلا انرژی منفی را کاملا از او می گیرید. رفتار، حرف ها و سخنان او باعث بی اعتمادی و اضطراب شما می شود. زن ها معمولا حس غریزی بهتری دارند و خیانت همسرشان را بهتر درک می کنند. در یک کلام کسی که خیانت می کند کاملا رفتار متفاوتی دارد.

 • زیاد خرج می کنند

معمولا کسی که خیانت می کند خرجش زیاد می شود. اگر قبلا می توانسته پس انداز داشته باشد و الان نمی تواند یا احساس می کند که پولهایش را خرج می کند و چیزی هم به خانه نمی آورد بدانید که ممکن است آن ها را صرف هدیه خریدن یا بیرون رفتن با عشقش کرده باشد.

 • گوشی اش را از شما مخفی می کند.

اگر همسرتان گوشی اش را از شما مخفی کرد بدانید که خبری هست. سعی کنید بفهمید که داستان چیست و چرا این کار را می کند. این کار را هر فردی که خیانت می کند انجام می دهد. پس حتما در این موضوع شک کنید.

 • مستقیم به چشم هایتان نگاه نمی کنند

معمولا کسانی که خیانت می کنند و در عین حال عذاب وجدان دارند مستقیم به چشمهایتان نگاه نمی کنند. شاید آن ها خجالت می کشند. مخصوصا کسانی که به خاطر این کارشان عذاب وجدان دارند.

 • دوست دارند تنها سفر کنند

کسانی که به همسرشان خیانت می کنند ترجیح می دهند تنها یا با دوستانشان به سفر بروند و معمولا گلایه می کنند که چرا دوستم مجردی سفر می کند ولی من نمی توانم.. در این مورد به شما فشار می آورد تا شما را راضی کند که به سفر برود.

مشاوره خیانت

برای جلوگیری از خیانت  همسر چه کنیم؟

 • روی رفتارتان کنترل بیشتری داشته باشید

قطعا همه ما عصبانی می شویم یا پرخاش میکنیم. انسان در کنار خصوصیات خوب، خصوصیات بدی هم دارد. اما سعی کنید در برخورد با همسرتان بیشترین کنترل را داشته باشید. حرفی نزنید که دلش بکشد.

 • به او توجه کنید

هیچ چیز در دنیا جای محبت بی منت را نمی گیرد. همسرتان تشنه محبت شماست. اگر می خواهید روابط زناشویی تان همینطور پا برجا بماند، محبتتان را از همسرتان دریغ نکنید.

 • خلوت کنید

در روز حداقل 1 ساعت با او خلوت کنید. او را ببوسید نوازشش کنید. با او در مورد مسائل مختلف صحبت کنید. سعی کنید حداقل یک روز در هفته با او بیرون بروید و تفریح کنید. غذاهای مورد علاقه او را بپزید و در یک کلام اجازه ندهید چیزی در دلش بماند. قطعا دلش به زندگی گرم خواهد شد و به شما متعهد خواهد آمد.

 • با او صادق باشید

با همسرتان صادق و روراست باشید. همسرتان را در جریان برنامه های کاری یا زندگی تان قرار دهید. ازاو نظر خواهی کنید. هیچگاه به همسرتان اطلاعات اشتباه ندهید. صداقت شرط اول در پایداری زندگی زناشویی است. از آنجایی که انسان ها آیینه یکدیگر هستند پس این قانون می گوید کسی که صداقت ببیند معمولا به خودش اجازه نمی دهد دروغ بگوید یا دو رو باشد. اگر همسری صادق و درستکار می خواهید هیچگاه به او دروغ نگویید.

چیزهایی که قبل از خیانت باید بدانید :

 • اگر میخواهید به فردی دروغگو تبدیل شوید.
 • اگر میخوایید آبروی شما همه جا برود.
 • اگر قصد دارید همه را از خود نا امید کنید.
 • اگر اعتبارتان را از دست رفته می خواهید.
 • اگر می خواهید زندگی تان از هم بپاشد و همسرتان به شما بی اعتماد شود و شما را ترک کند.
 • اگر می خواهید دوباره و دوباره از نقطه صفر شروع کنید.
 • اگر دوست دارید الگوی بدی برای دیگران باشید.
 • اگر روابط و دوستانتان را از دست رفته می خواهید
 • اگر دوست دارید به شما خیانت شود.
 • اگر دوست دارید پشت دستتان بزنید و پشیمان شوید.

و اگر میخواهید انواع بیماری های مقاربتی را بگیرید و در آخر هم مثل یک بیمار از دنیا بروید بدون اینکه کسی دلش به شما بسوزد به همسرتان خیانت کنید. باور کنید این موضوعاتی که در بالا گفته شده هزاران بار در راهروی دادگاهها دیده می شود. چیزی که از دست می دهید بسیار بسیار بیشتر از چیزی است که به دست می آورید.

مشاوره خیانت

سوالات متداول

با افسردگی بعد از خیانت شوهر چگونه کنار بیاییم؟

افسردگی شایع ترین بیماری روانی بعد از دیدن خیانت است.. اول اینکه سعی کنید حتما به مشاوره خیانت شوهر مراجعه کنید و خودتان را کاملا تخلیه کنید. هر چه غصه هایتان را بیشتر در خود بریزید خطر بیشتری متوجه جسم و روان شماست. بعد از آن سعی کنید به سفر بروید. کارهایی انجام دهید که دوست دارید یا کسانی بگردید که به شما انرژی مثبت می دهند. در این شرایط هیچ کس جز خودتان نمی تواند به شما کمک کند.

سکوت در برابر خیانت اوضاع را بهتر می کند یا بدتر؟

سکوت در برابر خیانت کار را ازین که هست بدتر می کند. بعضی از مردان و زنان بسیار جسور هستند. اگر خیانتی کنند و شما بفهمید ممکن است اصلا انکار نکنند و بگویند بله من خیانت کردم کار خوبی هم کردم. بعد از این هم اینکار را میکنم. اگر در این شرایط فرزندی داشته باشید کار سخت می شود. درهمه موارد سکوت راه خوبی برای مقابله با خیانت نیست. باید به او بگویید که همه چیز را می دانید و ساده نیستید.

از خیانت زن می شود گذشت؟

در اصل خیانت خیانت است و فرقی نمی کند که زن اینکار را انجام دهد یا مرد. هر دو طرفی که به آن ها خیانت شده، چه زن و چه مرد همین که احساس کنند همسرشان با کس دیگری است و آن ها را دوست ندارد از درون می شکنند و نمی توانند به زندگی ادامه دهند. در این میان زنان به خاطر سیستم بدنی وظرافتی که دارند و چون مطلوب هستند، اگر به همسرشان خیانت کنند رجوع آن ها خیلی سخت خواهد بود و شوهرشان به راحتی آن ها را نمی بخشد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

برگرفته از مقاله :  Marital infidelity counseling

براي مشاوره در زمينه مشاوره خیانت های زناشویی | راهکار ها و نیازهایی که روز به روز بیشتر حس می شوند؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!