کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست؟

خیانت زنان

نشانه های خیانت زنان (the signs of women’s betrayed)

نشانه های خیانت زنان باید توسط مردان به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد .داشتن اطلاعات کافی در مورد این مطلب از آن جهت مهم است که نشانه های خیانت همسر میتواند چراغ خطری برای مردانی باشد که مواظبت از زندگی زناشویی را وظیفه خود نمیدانند . اگر مردان نشانه های خیانت همسرشان را متوجه شوند؛ میتوانند در جلوگیری از این اتفاق موفق باشند . نشانه های خیانت زنان به صورت های مختلفی قابل تشخیص است . برای مثال ما میتوانیم با مطالعه کتاب های گوناگونی که در این رابطه نوشته شده است به نشانه های خیانت زنان پی ببریم . گاهی نیز به آموزش های بیشتری در بعضی از ابعاد این مقوله نیازمند هستیم . برای مثال شرکت در کارگاه های مشاوره خانواده در باب این موضوع میتواند به ما در باز شناسی نشانه های خیانت زنان کمک شایانی بکند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


نشانه های خیانت زنان به شوهر

نشانه های خیانت زنان به شوهر همانطور که در بالا اشاره شد بسیار زیاد هستند و برای فهمیدن و شناسایی آنها مردان نیازمند کسب اطلاعات کافی هستند . نشانه های خیانت زنکه توسط مرد احساس میشود و یا به هر نحوی از این اتفاق اطمینان حاصل میشود باید با مشاوره روانشناسی درمیان گذاشته شود . او میتواند به خوبی نشانه های خیانت زن به شوهر را تشخیص دهد و مرد را از اشتباه و قضاوت نادرست احتمالی بازگرداند . گاهی افراد به دلیل علاقه یا تعصب به صورت احساسی همسر خود را مورد قضاوت قرار میدهند . فواید در میان گذاشتن مسائل مربوط به خیانت با یک روانشناس به همینجا ختم نمیشود . بعد از بررسی و مطمئن شدن از صحت نشانه های خیانت زنان به شوهر راه حل های درست و اصولی برخورد با أین موضوع توسط مشاور به مراجعان ارائه میشود .

روانشناسی خیانت

شروع رابطه ای به اسم ازدواج و تشکیل زندگی زناشویی برای عمری طولانی و با دوام برای دو نفر از جنس مخالف انتخاب ساده ای نیست اما به تبع حفظ و تدوام این رابطه امری به مراتب دشوار تر و در پاره ای موارد پر هزینه خواهد بود. چه میشود که یک رابطه عاشقانه و دلپذیر تبدیل به کابوس و جهنم زوجین میشود؟ حتما شما هم با  واژه نگران کننده خیانت آشنایی دارید. دوستان یا فامیلی که به خاطر این مسئله زندگی زناشویی شان با مشکل مواجه شده باشد یا در شرایط درد ناک تر مخاطب این مقاله خود قربانی آن شده باشد. در این مقاله که حول موضوع خیانت نوشته شده است میخواهیم تا شما را با دلایل بروز آن و راه های مقابله این بلای خانمان سوز آشنا کنیم .


بیشتر بخوانید: عکس العمل در برابر خیانت مردان چگونه باید باشد؟


نشانه های

خیانت چیست؟

در تعریف خیانت اولین چیزی که به ذهن خطور میکند بی وفایی و زیر پا گذاشتن عهد و پیمان  توسط یکی از طرفین رابطه است. بله درست است خیانت به رفتاری گفته میشود که یکی از دو نفر در یک رابطه مشترک برخلاف قول و تعهدش عمل مینماید و به عبارتی خائن محسوب میشود. فرد خائن فردی نیست که مادرزاد، خیانت کار به دنیا آمده باشد هرچند در موارد نادری به برخی افراد که به دلیل پاره ای از خصوصیات و اختلالات روانی درگیر این مسئله میشوند، “خائن ذاتی” یا “خائن بالفطره” گفته میشود اما روی صحبت ما در این مقاله با آن دسته از افرادی است که به دلیل شرایط و عوامل اکتسابی و بیرونی درگیر خیانت میشوند و نقش خائن را برای خود انتخاب مینمایند.

نشانه های وفاداری زن چیست؟

کمتر کسی پیدا میشود که نقش زن را به عنوان کانون اصلی محبت و گرمی بخش خانواده قبول نداشته باشد. تقریبا در همه فرهنگ ها عامل اصلی استحکام و انسجام خانواده را زن میدانند. با توجه به بعد عاطفی و روحیه لطیف خانوم ها این امر خیلی هم دور از انتظار نخواهد بود. مسئله زمانی آشکار میشود که همین عاطفه و ظرافت خانوم ها درد سر ساز میشود. جنس مونث به دلیل پررنگ بودن عواطف و احساسات معمولا بیشتر درمعرض آسیب های هیجانی قرار دارند. یکی از این معضلات که گریبان گیر خانوم های متاهل میشود امر خیانت است. موضوعی که با ورودش به زندگی، کانون محبت و گرم خانواده که مبتنی بر نقش ایثار گر و فداکارانه زن است به مرور زمان محو میشود.در این مقاله ما شما را با علائمی که زن را به سمت خیانت میکشاند آشنا میکنیم.


بیشتر بخوانید: راه های اثبات خیانت زن چیست؟


نشانه های خیانت در زنان

 • بی تفاوتی نسبت به همسر:

خانوم هایی که درگیر رابطه سومی ورای رابطه با شریک زندگی شان میشوند به مرور احساس سردی و بی تفاوتی نسبت به همسر خود را نشان می دهند. با توجه به اینکه خانوم ها دنبال توجه و محبت هستند هرجا که این نیاز آن ها قابلیت ارضا داشته باشد توجهشان به آن جلب میشود. البته منظور ما این نیست که خانوم ها تنوع طلب باشند بلکه روی صحبت ما با آن دسته از زنانی است که نیاز به محبت و توجه شان از جانب شریک زندگی برآورده نشده است.

 • عدم تمایل به رابطه جنسی با همسر:

خانوم هایی که نیاز های عاطفی شان به نحوی جدا از هم رابطه زناشویی شان برآورده میشود تمام انرژی خود را صرف آن را رابطه مینمایند و در واقع جسم در کنار همسر ولی روح و روان در دنیای فرد سوم سیر میکند. به همین دلیل تخیلات جنسی و هم آغوشی خود را با آن فرد تصور مینمایند. در واقع منجر به میلی و سردی جنسی نسبت به همسر خود میشوند.

 • تلفن های مشکوک:

همسر زنانی که مرتکب خیانت شده اند از تلفن های مشکوک و گا ه و بیگاه همسرشان شکایت دارند و که آن ها را مزاحم های تلفنی میخوانند. در این مواقع زن سعی میکند با سایلنت و از دسترس خارج کردن تلفنش اعتماد همسرش را جلب کند تا در جایی دیگر و شرایط مناسب تری پاسخگو باشد.

 • توجه افراطی به تناسب اندام و زیبایی های ظاهری:

این دسته از خانوم ها با تجربه رابطه ی عاطفی دیگر، به دلیل وابستگی و ترس از دست دادن آن فرد سعی در خوب نگه داشتن اندام خود و اهمیت به نوع آرایش و ظاهر خود دارند که توجه و شک همسر را در پاره ای موارد که بی دلیل و مقدمه اتفاق می افتد بر میانگیزاند.

 • شرکت در مجالس و دور همی های دوستانه بدون حضور همسر:

زنانی که خیانت میکنند معمولا ترجیح می دهند در مراسم هایی حضور یابند که امکان حضور همسرشان وجود نداشته باشد و با دوستانی رفت و آمد میکنند که در این مورد آن ها را درک میکنند و شبیه او عمل میکنند. معمولا همسران این افراد خواهان قطع رابطه  زنانشان با آن ها هستند و در مقابل  با مقاومت همسرشان مواجه میشوند.

خیانت رفتاری نا وابسته به جنسیت

منظور این است که هم مردان و هم زنان در معرض خیانت و نقض عهد قرار دارند و این گونه نیست که فقط مردان دست به خیانت بزنند.


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت شوهر


خیانت زنان

دلایل بروز خیانت

علاوه بر مشکلات روانی و صفات ژنتیکی و برخی انحرافات جنسی، دلیل گرایش فرد به خیانت را در بیرون از فرد و محیط اطراف او باید جست و جو کرد، از جمله دسترسی افراطی و نا مناسب به فضای مجازی و شبکه های مستهجن ماهواره و تماشای برخی فیلم های بی محتوا و عادی سازی خیانت زوجین، عدم شناخت کافی زوجین از نیازهای همدیگر قبل از دواج و در طی زندگی مشترک مهم ترین عوامل آشکار کننده خیانت میباشند.

درمان خیانت

اشتباهی که در بین زوجینی که مرتکب خیانت یا قربانی آن شده اند وجود دارد، درمان های بی منطق و هیجانی و کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در این حوزه میباشد. اگر شما هم درگیر خیانت شده اید حتما باید با مشاور و روانشناس حرفه ای و مجرب در این زمینه مشورت نمائید و فرد ثالث بین شما و همسرتان تنها مشاور باشد نه کس دیگر. سوالات متداول در این حوزه:

 • تقریبا 2 ساله ازدواج کردم و رابطه خوبی با همسرم داشتم اما مدتی است حس میکنم به من بی توجه شده است آیا این میتواند خیانت باشد؟

بی توجهی و تغییر رفتار یکی از عوامل نشان دهنده فرد خائن میباشد اما برای تشخیص کافی نمیباشد. بهتر است با صحبت با همسرتان دلیل رفتار او را جویا شوید اگر متوجه نشانه های دیگر شدید با مراجعه به مشاور سعی در درمان به موقع نمائید.

 • اینکه همسرم خیلی بد عنق و عصبی شده است و سر هر چیز کوچکی بهانه میآورد میتواند دلیلی بر خیانت او باشد؟

درپاسخ به سوال شما باید گفت عصبانیت و عدم کنترل خشم لزوما دلیلی بر خیانت نیست چرا که عوامل متعددی میتواند منجر به پرخاشگری افراد شود بهتر است در این مورد باید با همسرتان صحبت نمائید و ترس و نگرانی تان را با او در میان بگذارید.

 • خانومم مثل قبل تمایلی به برقراری رابطه جنسی با من ندارد نگرانم پای کسی دیگر در میان باشد؟

کاهش میل جنسی و عدم تمایل به آن در زوجین یکی از نشانه های مورد نظر در خیانت میباشد اما باید دید که دیگر علائم آن را نیز دارد یا خیر.


بیشتر بخوانید: راه های تشخیص خیانت زن به شوهر


خیانت زنان

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ؟

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ؟ شاید خیلی از مردان به دنبال جواب این سوال باشند . البته جواب این سوال که نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ثقطعا نسبت به هر زندگی میتواند متفاوت باشد . خیانت و رابط فرازناشویی حتما اتفاقی نیست که ناگهان و بدون زمینه رخ دهد . این آسیب حتما در پی نقصی در بعد فردی یتا مدیریتی زندگی زناشویی خواهد آمد . شاید اگر از زوج الف بپرسیم که نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست به ما پاسخ دهند که خب اگر همسر ما دیگر از ارضا نشدن کافی در رابطه جنسی شکایت نکند احتمال به طرز دیگری این نیاز خود را برآورده میکند . این پاسخ به دلیل ضعف جنسی در زوجین میباشد . اما اگر از زوج ب بپرسیم که نشانه این موضوع چیست شاید نشانه‌هایی را بیان کنند که مربوط به مسائل مالی و اقتصادی باشد .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت همسر در زندگی مشترک چیست؟


نشانه های خیانت زنان به همسر

نشانه های خیانت زنان به همسر گاهی توسط خود فرد و یا افراد با تجربه قابل تشخیص نیست . مثلا در مواردی که زن دارای بیماری های روانی خاصی است که عوارض جانبی بیماری او میتواند به عدم تعهد به همسرش نیز کشیده شود . برای مثال یک بیمار اسکیزوفرنی دارای توهمات دیداری و شنیداری زاید و منحصر به فردی است که تمام ابعاد زندگی او را تحت تاثیر قرار میدهد . برای مثال زنی که دچار اسکیزوفرنی است دائم صدای شوهر خود را درحال رابطه جنسی با یک زن دیگر میشنود . او نمیتواند حقیقت را از توهمات تمیز دهد . بنابراین ممکن است برای جبران و تلافی خیانت ، او نیز مرتکب چنین امری شود . نشانه های خیانت در این سطح حتما باید توسط روانشناس یا روانپزشک بالینی تشخیص داده شود و برای درمان آن اقدام کرد .

نشانه های خیانت زنان به مردان

نشانه های خیانت زنان به مردان برخی از اوقات نیز در رفتار و تغییر رویه زنان در زندگی مشترک قابل پیش بینی و قابل بپیش گیری است . مردان و زنان اگر در معرض خیانت و یا در حال خیانت به همسر خود باشد نشانه هن و علائم خاصی را از خود بروز میدهند . به تعدادی از این نشانه‌ها در طول رابطه زناشویی اشاره میکنیم :

 • بی میلی در انجام وظایف همسری مانند مدیریت کارهای منزل یا انجام وظایف مادری در قبال فرزندان که ریشه در دلسرد شدن نسبت به زندگی دارد .
 • از دیگر نشانه های خیانت زن میتوان به بی توجهی زن نسبت به شوهرش در موارد ریز و درشت اشاره کرد . معمولا زن ها این عادت را دارند که موارد ظاهری و باطنی شوهر خود را مورد بررسی دقیق قرار میدهند .
 • ابراز بی تفاوتی جزو مهمترین عناصر و نشانه هایی است که بی تعهد بودن به زندگی میتوان در آن نمود پیدا کند.

خیانت زنان

مشاوره خیانت (betrayal counseling)

مشاوره خیانت از جمله خدماتی است که اکثرا در زیر مجموعه مشاوره خانواده به متقاضیان ارائه میشود . گاهی افرادی که درگیر موضوع خیانت میشوند ، د گچ آر یک سردر گمی خاص در ابن مورد هستند . در این زمان ها گاهی افراد از روی ناآگاهی مسائل خود را با افرادی در میان میگذارند که به هیچ عنوان شایستگی لازم را برای کمک در أین زمینه نداشته و شاید باعث عمیق تر شدن أین مشکل نیز بشوند .  در أین مواقع مطمئن ترین راه برای افراد مراجعه به یک روانشناس حاذق و استفاده از خدمات مشاوره خانواده و روانشناسی است . به این دلیل که مشاور قدرت این را دارد که متوجه شود که نگرانی شما بی مورد است یا برای ابراز نگرانی خود حق دارید . در مرحله بعدی او شما را در مدیریت چنین بحرانی و در گرفتن تصمیم درست همراهی میکند .


بیشتر بخوانید: عواقب خیانت زن از لحاظ روانشناختی چیست ؟


طلاق عاطفی (emotional divorce)

یکی از مواردی که باعث بوجود آمدن یا بهتر بگوییم باعث تمایل افراد به ایجاد رابطه فرازناشویی میشود مسئله طلاق عاطفی است . خیانت زن به همسرش به قدری مسئله مهم و ویرانگری است که میتواند تمام بنیان و ریشه خانواده را از پایه ویران کند. خیانت زن به مرد و برعکس خیانت مرد گاهی حاصل سردی روابط احساسی بین زوجین است . در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت که از نشانه های خیانت زن در رابطه زناشویی عدم احساس نیاز به ارضاء نیاز در بعد عاطفی از طرف همسر خود نسبت به گذشته میباشد . خیانت زن شوهردار که در این بحث موضوع اصلی مورد نظر ما است در خیلی از موارد به دلیل همین گسستگی عاطفی بین زن و شوهر ایجاد میشود . زن از لحاظ عاطفی به شدت در تنگنا قرار میگیرد و ممکن است با کوچترین ابراز محبت مردانه ای پایش بلغزد .

خیانت

دلایل بروز طلاق عاطفی

ممکن نیست که بحث و تحقیقی در مورد مشاوره درمورد خیانت  مطرح شود و سخنی از طلاق عاطفی به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل بروز این موضوع سخنی به میان نیاید . علت خیانت زنان شوهردار در رابطه هایی که به اجبار یا عدم تمایل افراد به یکدیگر شکل میگیرد بیشتر به وجود آمدن نوعی جدایی به نام جدایی یا طلاق عاطفی میباشد . از دلایل بروز این جدایی میتوان به مسائل زیر اشاره کرد :

 • نداشتن دیدگاه و اهداف مشترک
 • وجود تضادددر عقاید
 • ازدواج اجباری
 • نداشتن موضوع مشترک برای گذراندن وقت با یک دیگر
 • عدم توانایی در مدریت رابطه احساسی که باعث بروز سردی هر چه بیشتر در رابطه عاطفی زوجین میشود
 • نداشتن پختگی لازم و آمادگی در شروع یک زندگی مشترک. این موضوع بیشتر در ازدواج‌هایی که در سنین پایین به انجام میرسد دیده میشود . برای مثال پسری که هنوز خود به پدر و مادر و خانواده از لحاظ عاطفی شدیدا وابسته است . در این مواقع پسر علاوه بر اینکه خودش دچار دلتنگی و احساس نیاز است مسئولیت احساسات فرد دیگری را نیز روی دوشش احساس میکند .

بیشتر بخوانید: چگونگی برخورد با زن خیانتکار


طلاق جنسی (sexual divorce)

گاهی علت اینکه خانم ها خود را اسیر احساس گناه خیانت زن به شوهر میکنند این است که در برابر احساس نیاز جنسی خود تسلیم میشوند . برای اینکه بتوان بهترین راه برخورد با خیانت همسر را پیدا کرد ، باید در ابتدا مشکل و مورد ریشه ای که باعث به وجود آمدن خیانت میشود را مورد بررسی قرار داد . طلاق جنسی از همان دسته موضوعات و دلایلی است که باعث به وجود آمدن سردی و در نتیجه خیانت در روابط زناشویی میشود . مرد و زن در این نوع جدایی به هر عنوانی امکان جدایی از یکدیگر را ندارند یا مایل به این کار نیستند .

مثلا اینکه در صورت جدایی فرزندانشان آسیب جدی را متحمل میشوند . در این صورت زن و مرد فقط با یکدیگر هم خانه خواهند بود و به ندرت بین آنها روابط زن و شوهری شکل میگیرد . زن و مرد در طلاق عاطفی معمولا نیاز جنسی خود را در روابط  فرازناشویی برطرف میکنند .


بیشتر بخوانید: بهترین راه برخورد با خیانت به شوهر چیست ؟


زنان

دلایل به وجود آمدن طلاق جنسی

عاقبت خیانت به همسر قطعا اتفاق مبارک و خوبی نخواهد بود . دلیل خیانت هرچه که باشد حتما به زوجین و همچنین به فرزندان آسیب زیادی وارد میکند . در بالغ به طلاق عاطفی پرداختیم و تعریفی از آن ارائه دادیم . روانشناسی خیانت علاوه بر اینکه سعی میکند راهی را مثلا برای بخشش خیانت زن به شوهر پیدا کند ، همزمان هم در پی یافتن ریشه های آن و هم در صدد درمان خیانت زناشویی قدم بر میدارد . بعضی از دلایل طلاق عاطفی عبارتند از :

 • عدم تناسب نیاز جنسی در مرد و زن .
 • تفاوت در سلیقه جنسی .
 • عدم تجربه کافی در مدیریت کردن رابطه جنسی به عنوان یکی از پایه های بسیار مهم و تعیین کننده در زندگی زناشویی .
 • ازدواج در سن پایین و عدم توانایی کامل در برقراری رابطه جنسی از لحاظ فیزیولوژیکی باعث بیزاری از رابطه جنسی مخصوصا در زنان میشود .

مشکلات اقتصادی (financial problems)

از دیگر عوامل شایع خیانت و به خصوص دلایل خیانت زنان مسئله مهم مالی میباشد . به طور کلی موضوع توان اقتصادی برای داشتن یک زندگی زناشویی موفق از پایه ها و اصول غیر قابل چشم پوشی است . فرزندی که در رفاه مالی مطلوب رشد کند قطعا زمینه و امکانات بیشتری برای رشد و شکوفایی استعدادهای خود در مسیر زندگی خواهد داشت . در مورد زنان نیز این مسئله بسیار تأثیرگذار و حیاتی به نظر میرسد . زنی که نگرانی در باب مسائل اقتصادی خانواده نداشته باشد قطعا دلگرمی و امید بیشتری در ادامه دادن و ساختن زندگی مشترک خود و همسرش خواهد داشت .

برعکس در بعضی از خانواده هایی که مشکلات اقتصادی و معیشتی را تجربه میکنند زیاد دیده میشود که ریشه خیانت زن شوهردار به شوهرش در فقر یافت میشود . بنابراین فاکتور بلوغ و توانایی مالی از جمله مهمترین مسائلی است که قبل از ازدواج باید توسط فرد و خانواده اش مورد بررسی قرار بگیرد .


بیشتر بخوانید: در مورد روانشناسی خیانت بیشتر بدانید


چگونگی تاثیر فقر بر وقوع خیانت

گاهی اوقات افراد وقتی به موضوع اقتصاد و تاثیر آن به عنوان یکی از دلایل خیانت زنان برمیخورند آن را غیر قابل باور میپندارند . در حالی که فقر به عنوان دلیل خیانت زنان کاملا واقعی و قابل اثبات میباشد . زنی را در نظر بگیرید که شوهرش توان مقابله با مشکلات اقتصادی و تامین با کیفیت معاش زندگی را ندارد . گاهی زن از نظر اخلاقی و خانوادگی کاملا مقبول و قابل تائید است . اما وقتی میبیند که مرد توان سیر کردن شکم فرزندانشان را ندارد خود را به هر دری میزند که امکانات حداقلی برای فرزندانش فراهم شود . در بسیاری از مواقع زن درصورت عدم توفیق در این راه گزینه روسپی گری را انتخاب میکند . در زندگی هایی که مرد یا هر دو زوج اعتیاد دارند أین عاقبت بسیار شایع تر به نظر میرسد . بنابراین هیچگاه نمیتوان بی پولی و فقر را از دلایل خیانت زن به شوهر حذف کرد .

خیانت زنان

نحوه برخورد با زن خیانتکار

بعد از اینکه دلایل خیانت زنان به مردان و چگونگی به وقوع پیوستن خیانت های زناشویی را بررسی کردیم ، دولت آن است که به نحوه برخورد با زن خیانتکار را نیز برسی کنیم . قطعا از مواردی که میتوان گفت بعد از وقوع خیانت هیچگاه و تقریبا به هیچ وجه مثل قبل نمیشود اعتماد همسر بعدا از خیانت است . شاید مرد بخاطر فرزندان یا هر دلیل دیگری بخواهد شاکله این زندگی حفظ شود ولی تا ابد قسمتی از درگیری های ذهنی او به اینکه هر لحظه احتمال میرود که همسرش باز به او خیانت کند اختصاص میابد . در این مواقع هیچکس مانند یک روانشناس با تجربه نمیتواند به کمک مرد خیانت دیده بیاید . روانشناس میتواند هم در حفظ آرامش مرد در زندگی به او کمک کند و هم پیشنهادات مفیدی در مورد واکنش در مقابل خیانت همسر برای مراجع خود داشته باشد .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟


سوالات متداول

اینکه همسرم رمز گوشی اش را عوض کرده میتواند دلیلی بر خیانت باشد؟

تعویض رمز گوشی میتواند به دلایل مختلفی باشد اما اگر قبلا شما به آن دسترسی داشته اید و الان از آن محروم هستید شاید دلیل بر وجود فردی باشد اما نه حتما به نام خیانت، بلکه ممکن است مزاحمی باشد که به دلیل ترس از شما آن را پنهان میکند.

همسرم شاغل است و قبلا قبل از تاریکی هوا خانه بود اما چند ماهی است که خیلی دیر به منزل  میآید و وقتی دلیلش را جویا میشوم ترافیک را بهانه میکند، نگرانم که با کسی در ارتباط باشد؟

برای اینکه مطمئن شوید همسرتان دروغ نمیگوید میتوانید به او پیشنهاد دهید خودتان به دنبالش روید اگر دلیلش درست باشد در مقابل این پیشنهاد شما خوشحال میشود و  آن را میپذیرد.

همسر من خیلی به تازگی به سرو وضعش میرسد با اینکه میداند من من خیلی نمیپسندم اما نمیتوانم او را متقاعد کنم آیا دلیلی بر خیانت اوست؟

اگر قبلا  تا این حد به ظاهر خودش اهمیت نمیداده است و الان به طور افراطی انجام میدهد میتوان آن را دلیلی احتمالی بر حضور فردی دانست البته نیاز به بررسی همه جانبه دارد و در صورت رد دلایل دیگر باید به خیانت و حضور فرد سومی حساس شد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Betrayed women reveal the signs that their partners were 

زینب رضائی—- روانشناس بالینی

براي مشاوره در زمينه نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور