کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

6 نشانه مهم زن خیانتکار چیست؟

چگونگی برخورد با

زن خیانتکار (treacherous women)

زن خیانتکار حتما نمیتواند زنی باشد که بی اخلاق یا بی اصل و نسب یا حتما از لحاظ اخلاقی خراب باشد . از رویکرد مشاوره خانواده زن خیانتکار میتواند زنی باشد که سالها در زمان مجردی پاک زندگی کرده . برخی از آنها حتی تا سالها با وفاداری کامل کنار شوهر خود زندگی کرده اند ولی الان زن خیانتکار خوانده میشوند . زن خیانتکار قطعا یک شبه و یا در عرض چند روز به این موضوع آلوده نشده است . زن بی وفا به مرور زمان و در جریان  اتفاقاتی که برای او به وجود آمده است به چیزی که اکنون هست تبدیل شده .

بنابراین این تفکر که یک زن بی وفا حتما از لحاظ اخلاقی پست میباشد و زنانی که سابقه خیانت به همسر را ندارند قطعا از این بحث مبرا هستند تفکر و عقیده ای اشتباه است که میتواند افراد را در این مورد به اشتباه بیندازد .پیشرفت تکنولوژی راه خیانت را برای زنان هم باز کرده. زنان نیز به دلایل زیادی به همسرشان خیانت می کنند. حتی در مواردی مردان، از خیانت همسرشان آگاهند ولی به دلیل زندگی شان از هم نپاشد یا به دلیل فرزندانشان با این موضوع کنار آمده اند. در اینگونه موارد بهتر است حتما مشاوره به رجوع کنید.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


نشانه های زن خیانتکار چیست؟

 • زن خائن را نمی توان به هیچ وجه راضی کرد:

زن بی وفا از همه چیز ایراد میگیرد. از نوع زندگی یا موقعیت اجتماعی یا اقتصادی همسرش گرفته تا طرز غذا خوردنش یا حتی از رفتارهای او در جمع ایراد می گرید. این زن به بهانه های مختلف، سعی دارد دعوا درست کند. از لحاظ روانشناسی این رفتارش به نوعی توجیه خیانت اوست و در واقع میخواهد به شما ثابت کند مجبور بوده و به خاطر فرار از مشکلات این کار را میکند.

 • مدام شما را تحقیر میکند:

زن بی وفا مدام شما را در جمع تحقیر می کند و رفتار بی ادبانه ای با شما دارد. این زن برای شما و زندگی اش هیچ ارزشی قائل نیست و برایش مهم نیست شما چه نظری راجب او دارید. اگر همچین رفتاری از همسرتان دیدید یا به او مشکوک شدید شک نکنید خبری شده  و پای کس دیگری نیز در میان است.

 • تلفن همراهش را همه جا با خود می برد:

اغلب زنان خائن هر جا باشند، گوشی همراهشان هم آنجاست. این شخص به طرز عجیبی مراقب گوشی اش است و از اینکه شما گوشی او را بگیرید به شدت واکنش نشان می دهد. اگر همچین ررفتاری از او دیدید این را به حساب خیانتش بگذارید.

 • مدام بیرون از خانه است:

این زن مدام بیرون از خانه است. از نشانه های مشترک زن خائن این است که به هر بهانه ای می خواهد بیرون برود یا مدام با دوستان خود برنامه سفر بچیند. اگر به این مورد برخوردید بدانید که او قصد خیانت دارد و از بودن با شما خسته است.

 • از بی توجهی شوهرانشان گله نمی کنند:

زنان خائن از بی توجهی همسرانشان گله ای ندارند. این نوع رفتار نشانه این است که او از شما قطع امید کرده است. اگر این بی توجهی او علت خاصی نداشته باشد می توانید آن را به حساب خیانت او بگذارید.

 • شما را مجبور می کند تا با فرزندان خود وقت بگذرانید:

بعضی از زنان خائن شما را مجبور میکنند تا با فرزندانتان خود بیشتر وقت بگذرانید یا آن ها را به بیرون ببرید. این زن دیگر تحمل اداره زندگی را ندارد و بی حوصله و بی اعصاب است.


بیشتر بخوانید: دلایل اصلی خیانت چیست؟


علت رفتاری زن خیانتکار

علت رفتاری زن بی وفا از جهات مختلفی قابل بحث و بررسی میباشد . علت رفتاری زن خیانتکار در صورت شناسایی شود و فهمیدن این نکته که چرا یک زن خیانت میکند میتواند کمک شایانی در جلوگیری یا مدریت أین موضوع به ما بکند . اگر مردی بداند که علت رفتاری زن بی وفا چیست میتواند اقداماتی انجام دهد که از بروز خیانت زناشویی جلوگیری شود . مردان موظف هستند که اطلاعات کاملی در مورد خیانت زنان به دست بیاورد . چون درحال حاضر در عصر و زمانه ای زندگی میکنیم که آسیب خیانت از هیچ زن و مردی دور نیست و این اتفاق از هیچکس بعید نیست . مشاوره خانواده و روانشناسی میتواند منبع مطمئنی برای کسب اطلاعات در مورد علت رفتاری زن بی وفا برای مردانی باشند که قصد پیشگیری از این مسئله را دارند . کتاب های آموزشی نیز میتواند در این مورد به مردان کمک کند .

زن خیانتکار

روانشناسی زن خیانتکار (the psychology of women’s betrayed)

روانشناسی زن خیانتکار موضوعی بسیار مهم و دانستن آن میتواند بسیار واجب باشد . یک زن که تا به امروز که چندین سال از زندگی مشترکش با همسرش میگذرد و تا کنون هیچ خطایی در باب خیانت و رابطه فرازناشویی نداشته است ، برای چه دلایلی رابطه با نفر سوم را انتخاب میکند .قطعا روانشناسی زن بی وفا میتواند این اتفاق را از نظر روانشناسی توجیه کند . اگر روانشناسی زن بی وفا توسط یک روانشناس حاذق به انجام برسد میتواند اتفاقات خوبی را در روند برخورد با زنی که آلوده خیانت است رقم بزند . شاید بتوان با یافتن و حل مشکل در روح و روان فرد بتوان آن را دوباره به زندگی سالم باز گرداند و از فروپاشی یک خانواده جلوگیری کرد . بنابراین باید به یاد داشته باشیم که یک زن بی وفا ممکن است بخاطر مسائل روانی و ناخواسته دست به چنین اقدامی زده است .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت شوهر


چگونگی برخورد با زن خیانتکار

چگونگی برخورد با زن خیانتکار قطعا مسئله ای است که ذهن مردانی که همسرشان سابقه خیانت دارند را میتواند به کل مشغول و مغشوش کند . بهترین پیشنهاد را میتوان از یک روانشناس در چهارچوب مشاوره خیانت در مورد چگونگی برخورد با خیانت زن دریافت کرد . یک روانشناس مدت های زیادی را صرف یادگیری و آموزش در این راه و زمینه کرده است .  همچنین زمانی که یک مرد مورد خیانت واقع شده یا تصور میکند که این اتتبرای رابطه زناشویی خود و همسرش افتاده است ممکن است نتواند خود را کنترل کند . ممکن است به دلیل عصبانیت یا تعصبی برخورد کردن دچار قضاوت بی مورد در مورد همسرش شده باشد و عکس العمل نشان دهد . شاید برخوذدی که میکند گاهی باعث ازبین رفتن زندگیشان شود . یک روانشناس در مورد چگونگی برخورد با خیانت زن نیز بعد از اطمینان از خیانت برای مرد روی میز خواهد داشت .

اعتماد به زن بی وفا بعد از خیانت

اعتماد به زن خیانتکار بعد از خیانت قطعا برای یک مرد آسان نخواهد بود و بس راه نگفته ایم اگر بگوییم در بسیاری از مواقع غیر ممکن است . مردی که بعد از کلی تلاش و فداکاری برای خانواده و اللخصوص همسرش این مسئله روبرو میشود که شریک زندگیش به او خیانت کرده میتواند تا مرز نابودی پیش برود . همانطور که گفته شد وجود یک روانشناس به عنوان مشاور در کنار مرد خیانت دیده در این مواقع میتواند بسیار کمک کننده باشد .

اعتماد به زن بعد از خیانت نیز از مواردی است که مرد میتواند با رهنمون های یک فرد متخصص در این زمینه با آن کنار بیاید . به هر حال واقعیتی در این زمینه وجود دارد و آن این است که در همه موارد نمیتوان طلاق را چاره خیانت دید . گاهی مرد بخاطر مسائلی مانند فرزندان و جلوگیری از محرومیت آنها از مادر در سنین حساس صلاح را در این میبیند که زندگی زناشویی را ادامه دهد .

چگونگی برخورد با

دلایل خیانت زن به شوهر

اگر برای مسئله خیانت تصمیم بگیرید و به مشاوره خانواده مراجعه کنید قطعا میتوانید با زمینه های به وجود آورنده  خیانت زنان به خوبی و به درستی آشنا شوید . خیانت زن به شوهرش قطعا نمیتواند دلایل مختلفی داشته باشد که به خود زن یا حتی گاهی به مرد ربط داشته باشد . چه مرد و چه زن زمانی که رابطه فرازناشویی را برای ارضای نیازهای خود انتخاب میکنند به دنبال جبران یک کمی و کاستی هستند که در زندگی زناشویی خود آن را پیدا نکردند .

خیانت زن به مرد نیز دقیقا به همین دلیل اتفاق می‌افتد که مرد خواسته یا ناخواسته گاهی به تعهدات خود در نقش شوهر بودن عمل نمیکند . خیانت زن شوهردار در اغلب موارد بیشتراز همه به خود او آسیب میزند . گاهی خیانت یک دوره ای توسط زن انجام میشود و تمام میشود . حتی اگر هیچکس هم متوجه خیانت او نشود زن تا آخر عمر با عذاب وجدان دست و پنجه نرم میکند .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت همسر در زندگی مشترک چیست؟


خیانت مرد دلیل خیانت زن

در بعضی از موارد زن هیچ کمبود و نیازی برای توجیه خیانت خود ندارد . اما مشاهده میشود که در یک رابطه فرازناشویی قرار میگیرد . اما زمانی که به دقت این مسئله واکاوی میشود ، میبینیم که زن متوجه رابطه شوهرش با یک زن دیگر شده است . به هر دلیلی گاهی یا نمیتواند خیانت او را ثابت کند و یا نمیتواند این مسائل را فاش کند و با کسی در میان بگذارد . پس بعد از مدتی ممکن است به قصد تلافی وارد رابطه با مردی شود که هیچ نیاز و حتی هیچ علاقه ای نیز به او ندارد .

شاید جالب باشد که بدانیم در این نوع خیانت گاهی مشاهده میشود که زن تلاش میکند تا شوهرش از خیانت او آگاه شود تا پروسه انتقام گیری خود را کامل تر کند . بنابراین مردها نیز باید خود را از هرگونه خیانت پاک و دور نگه دارند تا بتوانند  از همسر خود توقع پاک بودن و پاک زیستن داشته باشند .

اعتیاد مرد ، موثر در خیانت زن

گاهی در بحث خیانت زمانی که به دنبال نشانه های خیانت زنان میگردیم به موضوع اعتیاد بر میخوریم . مردی که درگیر اعتیاد به مواد مخدر است و نمیتواند نیاز های خانواده خود را تامین کند . چون بعد از مدتی مصرف مواد مخدر در طول روز یا خمار است یا نشئه و باید دائما درگیر حل مسائل و مشکلات مربوط به اعتیاد خودش باشد . در این صورت زن چقدر میتواند با مشکلات عاطفی و مالی یا جنسی که نتیجه بی توجهی و بی ملاحظه بودن شوهرش است را تحمل کند .

در این صورت دلایل خیانت زن را به چند موضوع نسبت داد . یکی این که زن از درد تنهایی و نداشتن هم صحبت رو به رابطه با یکک مرد به جز شوهرش می آورد . گاهی نیز زن از فرط احساس نیاز جنسی دیگر نمیتواند جلوی خودش را بگیرد و این راه را بهترین راه برای ارضای نیازش میبیند . گاهی نیز نیاز مالی شدید به دلیل اعتیاد همسر او را مجله این کار میکند .

زن خیانتکار

اعتیاد زن موثر در خیانت

امروزه زمانی که به مشاوره در مورد خیانت ، میپردازیم به موضوع خیانت زن به دلیل اعتیاد نیز برمیخوریم . امروزه با ورود جامعه و زندگی مردم به عصر جدید و ارتباطات نزدیک با کشورهای مدرن ما شاهد مصرف انواع مواد مخدر توسط زنان در جامعه هستیم . امروزه دیگر کسی تعجب نمیمچکند که اگر زنی در خیابان سیگار بکشد. دیگر از دیدن زنی که مشروبات الکلی استفاده میکند تعجب نمیکند . البته استفاده از مواردی مانند سیگار و قلیان نوسط زنان در کشور و فرهنگ ما سابقه زیادی دارد اما درگذشته بیشتر حالت پنهانی داشته است . اما امروزه یک علت خیانت زنان شوهردار میتواند مواد مخدر باشد . زنی که به هر دلیلی آلوده به مواد مخدر سده و در دام افتاده است . او گااهی هیچ راه نجاتی برای خود نمی بیند و از ترس لو رفتن موضوع پول مصرقش را از تن فروشی تامین میکند .

نیاز جنسی (sexual need)

بدون شک یکی از اصلی ترین اهدا ازدواج برای هر مرد و زنی ارضای نیازهای جنسی خود در چهارچوب های عرفی و اخلاقی و قانونی است . بعضی از زندگی های زناشویی که در نقطه ای به بن‌بست میرسند به ناگاه زوجین را  در یک نوع خلأ روانی قرار میدهد . زوجین باید بدانند که مشکلات زناشویی نباید در برطرف کردن نیاز های طرف مقابل خللی ایجاد کند . وظایف همسری در هر شرایطی باید انجام شود تا از بروز برخی آسیبها جلوگیری شود . گناه خیانت زن به شوهر مخصوصا در جامعه سنتی ما بسیار گناه بزرگ و سنگینی به شمار میرود . روانشناسی خیانت بیان میکند که تقریبا همه زنان از عاقبت خیانت به همسر آگاه هستند و از پایان راه واهمه دارند . اما نیازهای غریزی بسیار قدرتمند هستند و در صورت برطرف نشدن میتواند به روح و جسم فرد لطنه بزند . گاهی به همین دلیل خیانت اتفاق می‌افتد .


بیشتر بخوانید: بهترین راه برخورد با خیانت به شوهر چیست ؟


فرد معتاد به رابطه جنسی (addicted sex)

گاهی اوقات وقتی در حال بررسی مسائل مربوط به خیانت مانند راه برخورد با خیانت همسر ، بخشش خیانت زن به شوهر  ، دلایل خیانت زنان و یا درمان خیانت زناشویی هستیم به موضوعی برمیخوریم به نام اعتیاد به رابطه جنسی . زنی که درگیر أین مسئله باشد نمیتواند در ارضای نیازهای جنسی خود تنها به شوهرش اکتفا کند . أین مقوله میتواند ریشه در مسائل و ویژگیهای جسمی زن داشته باشد .

برای مثال اختلالی در ترشح غدد مربوط به هورمون های جنسی زن به وجود می‌آید و نیاز او را از حد استاندارد خارج میکند . گاهی نیز اعتیاد به رابطه جنسی میتواند سرمنشأ روحی و روانی داشته باشد . زنی که اعتیاد به رابطه جنسی با افراد مختلف را دارد و رابطه با یک نفر نمیتواند او را آرام کند نمونه ای برای مثال میباشد . در بعضی از موارد زن باید هفته ای با دو شخص متفاوت رابطه جنسی برقرار کند وگرنه بی قرار میشود .

زن خیانتکار

لاابالی گری جنسی (sexual frustration)

از دیگر دلایل خیانت زنان در رابطه زناشویی میتوان به غیر متعهد بودن و اعتقاد نداشتن به تهعد در ازدواج اشاره کرد . گاهی زن هیچ چیزی در زندگی زناشویی کم ندارد . یعنی شوهرش او را از لحاظ مالی و عاطفی تامین میکند . رابطه جنسی گرمی هم بین آنها وجود دارد . اما باز شاهد این مساله هستیم که زن نمیتواند تعهد خود به این زندگی را حفظ کند . خیانت زن شوهردار به شوهرش  در این مواقع کاملا به دلیل بد اخلاقی و لاابالی گری جنسی زن میباشد . هر چقدر که علت خیانت زنان در مسائلی که نا کنون به آنها پرداختیم به عوامل بیرونی از خود آنها بیشتر بستگی داشت ، در این مورد اینگونه نیست .

بعد از وقوع خیانت

دلیل خیانت زنان هر چه که باشد بعد از وقوع خیانت دیگر اتفاق افتاده است . حال فرقی نمیکند که دلایل خیانت زن به شوهر مربوط به مسائل جنسی است یا مالی یا اعتیاد . حالا نحوه برخورد با خیانت زن و تصمیم‌گیری در این رابطه مهم است نه چیز دیگر . یکی از مهمترین مسائل بعد از وقوع خیانت های زناشویی ، اعتماد به همسر بعد از خیانت میباشد . اگر مرد بخواهد یا مجبور باشد که زن را ببخشد بهترین واکنش در مقابل خیانت همسر چه واکنشی باید باشد ؟

بعد از خدمات مهمی مثل توضیح و روشن سازی پر مورد دلایل خیانت زنان به مردان ، شاید از مهمترین رهنمون هایی که یک روانشناس میتواند برای مراجع خیانت دیده خود داشته باشد همین مسئله است . یک مشاور زبده باید به گونه ای فردی که برای راهنمایی گرفتن به او اعتماد کرده را هدایت کند که بتواند بیشترین بازسازی و ترمیم ممکن را در زندگی آسیب خورده خود انجام دهد .

سوالات متداول

آیا به زنی که خیانت کرده مهریه تعلق می گیرد؟

از آنجایی که اثبات خیانت زن کار سختی است نمی توان آن را به دادگاه ثابت کرد. اما حتی اگر ثابت شود زن به مرد خیانت  کرده، مهریه به او تعلق می گیرد و در هر شرایطی باید حق و حقوق زن را پرداخت نمود.

اگر زنی چند بار خیانتش را تکرار کند و هر بار هم اظهار پشیمانی کند آیا می توان دوباره او را بخشید و به او اعتماد کرد؟

قطعا زندگی با این زن به لحاظ روانی و اخلاقی توصیه نمی شود. بهتر است هر چه زودتر طلاق بگیرید.

مردی که خانواده مذهبی دارد و خیانت همسرش نیز به او ثابت شده، چگونه میتواند این موضوع را حل و فصل کند؟

بهتر است موضوع را با پدر یا مادرش در میان بگذارد. در این شرایط آن ها بهترین تصمیم را می گیرند. اگر نمی دانید چگونه این موضوع را با آن ها مطرح کنید به مشاور مراجعه کنید.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:How to Deal With Betrayal (with Pictures) 

براي مشاوره در زمينه 6 نشانه مهم زن خیانتکار چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 64 نظر:

 1. من یه نارفیق چندین ساله داشتم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم تا اینکه فهمید با همسرم رابطه رابطه داشته الان نمیتونه همسرم ببخشم فکرش چون دیوونم میکنه از طرفی بخوام طلاقش بدم نمیتونه خونه پدرش بره و باید تو سن ۲۵سالگی تنها زندگی کنه اگر یدرصد بخوام باهاش ادامه بدم از روی ترحم هست
  بنظر شما از روی ترحم خوبه ادامه داد؟

  1. با سلام
   قطعا انجام بخشش از روی ترحم پایدار نیست. بهتر است فکری اساسی برای این مشکل انجام دهید.

 2. من و خانومم 18 ساله که با هم زندگی می کنیم و خاطزات تلخ و شیرینی با هم داشته ایم که سال گذشته وقتی غروب از سر کار برگشتم خانه دختر سه سالم گفت بابا پسر عموی مامانم می خواهد باید خانه ما موضوع را که پرسیدم ابتدا زیر بار نرفت و بعدا اقرار آورد که چنیدین سال که خوابش می بینم و من خیلی ناراحت شدم اخه زنم من انتخاب کردن ایشون انتخاب من نبودن خلاصه خیلی صحبت کردم وقول داد که تمامه و ماجرا تلفن ادامه داشت تا یک روز خودم رسیدم خانه دیدم اون زنگ زد ودعوامون شد قول داد و سیم کارتش و سوزوند و بعد از گذشت 2 ماه از اون ماجرا ذوباره حدود یک ساله تلفنی باهم در ارتباطند و من دوباره فهمیدم وبحثمون شد قول داده که موضوع تمومه و چندین بار رفته روانپزشک و الانم افسرده است من موندم دوتا فرزند 18 ساله و 4 ساله خودم خیلی داغونم تو رو خدا راهنمایی ام کنید چه کار کنم خیلی ولخرجه

  1. با سلام
   دوست عزیز این مطلب باید خیلی وقت پیش دنبال میکردید ولی نه فقط قول گرفتن حتما ریشه این کا را باید رهگیری میکردید و برای پیشگیری از آن برنامه ریزی مینمودید . البته الان هم دیر نشده و باید فکری برای این مشکل بکنید.

   1. مشاور عزیز با تشکر از حضرتعالی
    چه کار کنم پیش روانشناس می ریم
    5 جلسه است پیش دکتر حریری هیپنوتیزم می برمش
    براش دعا کردم در کتاب دعا باز کردن هروز بهش می گم دوست دارم عاشقتم
    به خاطر بچه هام دیگه چه کار کنم ؟
    داغون شده ام ده سال پیر شده ام بهشم گفتم بیا بریم طلاقت بدم می گه من شما را باعشق قبول کردم و به ان پایبندم ؟ تو رو خدا بیشتر راهنمایی ام کنید

   2. فقط ارتباط تلفنی بوده و هیچ ارتباط دیگه ای اتفاق نیافتاده تورو خدا کمکم کنید به راوانپزشکم مراجعه کردیم و ایشونم گفتن باید یکی رو انتخاب کند ایا به نظتون طلاقش بدهم ؟

   3. خیلی ممنونم واضح تر بفرمایید
    چه کار کنم به طلاقم فکر کردم اما دخترم ۴ساله و از یک طرفم فقط ارتباط شون تلفنی بوده نه چیزه دیگیه ای خواهشاً توضیح دهید ممنوم

    1. با سلام
     بهتر است در این زمینه به همراه همسرتان به مشاور مراجعه کنید.

     1. مشاوره گرامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی
      که در این مدت سعه صدر گذاشتین و جوابم دادین
      فرستادمش رفت خانه پدرش ، حالا برود با عشقش زندگی کند

 3. سلام من هم متاسفانه چند وقتی است که متوجه شدم زنم بهم خیانت میکنه با اینکه من با صداقت تمام زندگی کردم مچش گرفتم وبهش گفتم کلی دعوا ولی بعدش اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام از کجا معلوم دوباره اینکارو نکنه حتی اگر بخوام خودمو راضی کنم

 4. سلام من یک پسر چهارده ساله هستم و چند وقتی هست که پس بردم مادرم داره ه پدرم خیانت میکنه
  اولش گفتم شاید یاد جوونی کرده ولی بعدا شاهد این بودم که در روز بالای 2 ساعت تو روی من داره با اون طرف حرف میزنه حتی پیام های وحشتناکی هم از اون ها دیدم
  حالا نمیدونم چکار کنم به پدرم بگم؟ به مادرم بگم؟ پدر این چند وقت فشار زندگی زیاد روش بوده و اگه بهش بگم شاید طاقت نیاره از طرفی هم خانواده با آبرویی هستیم
  واقعا نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید و تو راهنماییتون جواب سر بالا ندید من الان واقعا تو شرایط بدی هستم

  1. سلام
   بهتره با مادرت صحبت کنی تا با یک مشاور صحبت کنه ولی خوبه احساسات خودت به مادرت انتقال بدی.

  2. با مادرتان درمیان بگذار چرا خیانت می کند بلکه به خود آمده دیگه خیانت نکند شاید اول فریب خورده الان پشیمان است اگر این کار جواب نداد تهدید کن بر ملا مکنی شاید بترسد وخیانت را رها کند.

   1. سلام خانومم خيانت كرد دو سال پيش بخشيدمش يه سال پيش دوباره خيانت كرد بخشيدمش ولى دو ما ه پيش كه باز فهميدم منم با دو تا از دوستاى نزديكش كه خيلى وقت بود بهم آمار ميدادند خيانت كردمو فيلماشو واسه همسرم نشون دادمو گفتم منم بلد بودم ولى حرمت نگه ميداشتم بعدش طلاقش دادم الانم تو بيمارستان روانى بستريه ،،، و من حالم خيلى خوبه ، به قول دكتر انوشه زندگي بدون اعتماد مثل ماشينيه كه بنزين نداره تا دلت بخواد ميتونى توش بشينى ولى بجايي نميرسي ،،،،

 5. داداش یه پیر مرد ۱۲۰ ساله رفت پیش دکتر گفت زن جوونی که گرفتم حامله شده دکتر بهش گفت بزار یه داستان برات بگم یه بار رفتیم شکار یهو یه شیر بهمون حمله کرد منم با چتر بهش شلیک کردم تا شیره مرد.پیره مرده گفت مگه میشه حتما یکی دیگه زده. دکتر گفت خوب چه خبر
  خلاصه اینکه هرچی خودت رو بزنی ب اون راه و کمتر بدونی بهتره اشتباه من این بود که تهش رو فهمیدم بگو انشالا نبوده از این به بعد بیشتر چکش کن بزار بدونه مراقبی
  مخلص کلام هرچی کمتر بهش فکر کنی کمتر بدونی واست بهتره بخاطر بچه مجبور به از خودگذشتگی هستیم

 6. سلام
  داستان من از اینجا شروع شد که واسه دوستم که شکست عشقی خورده بود و دست و پای پیدا کردن دوست دختر یه پیج اینستا زدم و برای اینکه یاد بگیره عکس خودم رو بعنوان نمونه واسش گذاشتم تو پیج و یوزر و پسوردش رو دادم دستش اونم با اون پیج حسابی به خانم های آن چنانی پیام داده بود.من که دیگه پیگیر نبودم اصلا یادم رفته بود همچین پیجی تو گوشیم هست یه شب خانومم پیج رو میبینه و هرکاری کردم باور نکرد پیام های من نیست حتی بهش گفتم با طرف رودر روت میکنم بازم قبول نکرد گذشت تا یه یه نفر که با واسطه ی یکی از بستگان باش آشنا شده بودیم دعوامون کرد منزلشون و رابطه بیشتر و بیشتر شد کم کم بخاط اینکه خانومم گفت زن اون بد نگاه می کنه و به من چشم داره منم گفتم این حرفها چیه تهمت رشته خلاصه رابطمون کمتر شد بعد از چند وقت که هر از گاهی بخاط اون پیج بحثمون میشد متوجه بی تفاوتی و تغییر رفتار خانومم شدم اول فکر میکردم با یکی فقط چت میکنه گفتم من که بهش اعتماد دارم میدونم رابطمون فقط کاریه بعد بخاطر تلافی کارهاش گفتم حق نداره با همکارش هیچ گونه رابطه حتی سلام علیک داشته باشه خلاصه یه روز اتفاقی گوشیش دستم افتاد دیدم تو پیام هاش به دوستش گفته میخوام طلاق بگیرم و مهریه رو از شوهرم بگیرم و یه پیج اینستا داره که من و همه ی فامیل رو بلاک کرده کنکاو شدم دیدم با یه پسره ارتباط دوستی نزدیک برقرار کرده تماس صوتی و تصویری هم داشته حسابی باش دعوا کردم تهدیدش کردم تمام اطلاعات گوشی رو درمیارم و… یه دستی زدم که از رابطه ش با چهار نفر مطلع شدم و به خانواده که خیلی مذهبی هستن میگم بازم یه دستی زدم که طرف رو آورده خونه بعد از کلی دعوا و کتک کاری اعتراف کرد با همون آشنای بیشرفی که می گفت زنش به من چشم داره دوست شده دو سال تمام ارتباط داشتن یه بار اون اومده خونمون و یه بار به بهونه طراحی منزلشون خانومم رو برده خونه و بعد از خوردن مشروب باش سکس کرده میگه نتوانسته جلوش رو بگیره ولی من باور نمی کنم چون ظرفیت بالایی داره تو مشروب خوردن خلاصه از ترس طرف رابطه رو کم و بیش ادامه میدهد و پیج اینستا میزنه من بخاطر رفاه خانواده صبح تا عصر تو شرکت کار میکردم عصر تا نصفه شب اسنپ نتونستم زیاد وقت باش بگذرونم تو همین مدت که من سگ دو میزدم پیج اینستا میزنه و با یه پسر دیگه دوست میشه که من از اونجا فهمیدم خلاصه اولش اومد محضر مهریه رو ببخشه ولی بخاطر نبودن کارت ملی نشد الان که چهار ماه گذشته حاضر نیست بخاطر جلب اعتماد من مهریه رو ببخشه بهش اعتماد ندارم فکر میکنم فقط بخاطر مهریه مونده.ش ما بگید با این همه اتفاق من حق ندارم برایادامه زندگی شرط بخشیدن مهریه رو بزارم؟؟؟
  و نمی دونم یه خانواده بگم یا نه؟؟
  خودم فکر میکنم باید یه نفر از خانوادش موضوع رو بدونن ولی میترسم بکشنش
  شما بگید چکار کنم
  الان چند روزه از خونه زدم بیرون گفتم تا مهریه رو نبخشی نمیام ولی اون هیچ اقدامی نمیکنه

  1. سلام با قهر کردن چیزی درست نمیشه.
   بشینید یه فکر اساسی برای این بحران بکنید.
   برادر عزیزم این راهکار میخواد مسئله شوخی نیست/ لطفا به فعلا به کسی نگید .
   یه مشاوره با تجربه پیدا کنید

 7. شیطان گولم زد و با یک زن وارد رابطه کلامی شدم. ده دوازده روز بعد خانومم فهمید و کلی گرفتاری داشتیم. قسم خوردم که دیگر پای هیچ زنی به زندگی من باز نشود و از آن تاریخ به قسمم وفادار مانده ام. امروز فهمیده ام که خانومم با دوست پسر دوران نوجوانی اش رابطه دارد؛ نمیدانم رابطه در چه سطحی است و فعلا رابطه کلامی را متوجه شده ام. به همسرم که گفتم، خیلی عادی برخورد کرد و گفت این یک تفریح کلامی است و فاقد ارزش است و . . . درحالی که در مکاتبات خود دوستت دارم و بوسه میخواهم و . . . زیاد رد و بدل شده است. من زندگی و همسرم را دوست دارم و از هیچ تلاشی برای زندگی ام فروگزار نکرده و نمیکنم. موقعیت اجتماعی من هم بسیار عالی است و از نظر سطح زندگی، زندگی مناسب و نسبتا مرفهی داریم. دو پسر ده و دوازده ساله هم داریم که فرشته های زمینی هستند. لطفا مرا راهنمایی کنید.

  1. با سلام
   شما زندگی خوبی دارید اینطور که میفرمایید ولی خب باید دید چرا از بودن در کار یکدیگر لذت نمیبرید. باید بررسی شود که آیا شما نیاز های همدیگر را برطرف میکنید یا خیر.

 8. سلام من وخانمم بی اقرار یکی از عاشق ترین زوج های روی این کره خاکی بودیم و زندگی رو از صفر در عرض ۲سال به بهترین سطح مالی رسوندیم ولی تنها اشتاه ما این بود که تجربه نداشتیم و کل این درامدمون رو در راه های درست سرمایه گذاری نکردیم و دوم زدیم تو عشق وحال های کاذب با دوستان هم رده خودمون خانم من اصلا نه اهل مشروب بود نه پارتی که من تاسفانه چون خودم در دوران مجردی بسیار اهل این مسائل بودم یواش یواش شروع کردم به همون سبک مجردی زندگی کردن فقط در کنار عشقم خلاصه خدا یه پسر دسته گل بهمون داد ولی بعد از اون شروع کردم به رفیق بازی و پارتی های مختلط وخانم هم اوردم با خودم توی این سیستم هر هفته حتما باید مشروب میخوردیم و پارتی میکردیم خانم هم به خاطر این که من ناراحت نشم هم فاز من شد متاسفانه رفته رفته داخل مهمونی ها شروع شد به مصرف ماریجونا ولی بازم ما مسخ عشقمون چنان با هم بودیم و میرقصیدیم و از هم لذت میبردیم که زبان زد تمام ادم های اون جم بودیم.
  رفته رفته من ساز پرکاشن که در زمان مجردی میزدم رو وارد پارتی ها کردم و از همون جا بود که به خاطر لذت بردن دوستامون من دیگه چشم تو چشم ودست تو دست عشقم نبودم و تا مشروب میخوردیم تمام فکر و ذکرم شد پرکاشن زدن و خانم من که بی تردید یکی از زیبا رو ترین دختران این سرزمین هست مثل رقاصه های کاواره باید اون وسط تنها میرقصید و رفته رفته اختلاف های ما شروع شد اون بنده خدا همیشه قبل مهمونی ها به من التماس میکرد پرکاشن نیار ولی من احمق نمیفهمیدم چی میگه و با دعوا و اوقات تلخی کار خودم رو انجام میدادم این پروسه ۵ سال طول کشید و خدا یه دختر دسته گل هم بهمون داده بود ولی هر روز چه از لحاظ مالی چه عشقی از هم فاصله میگرفتیم ولی غرور احمقانه و طرز فکر مریض من و دختر معصومی که حالا یه مشروب خور قهار تبدیل شده بود حالیمون نبود داریم چه با عشق نابمون میکنیم و در این ۵ سال بسیار شکست های مالی بدی رو تجربه کردیم تا یه جا با این عقل مریض تصمیم به مهاجرت غیر قانونی به یک کشور اروپایی گرفتیم ومتاسفانه تقریبا تمام دارایی مالی مون رو به فنا دادیم وتو ترکیه با دو تا بچه و پاسپورت تقلبی گیر کردیم و تا ۳ ماه ممنوع الخروج شدیم تا بتونیم برگردیم به ایران خلاصه خدا تو اون غربت بد جوری هوامون رو داشت و تونستیم بعد از کلی مشقت به ایران برگردیم ولی دیگه هیچ سرمایه ای تقریبا نداشتیم و دوباره شروع کردیم به همون مسیر اشتباه و احمقانه و فکر میکردیم خیلی خفنیم غافل از این که تمام اون دوستانی که فکر میکردیم معتمد ترین دوستامون هستن و از موقعیت بی پولی ما به وجد اومده بودن چه نقشه ها که در سر برای ما نمی پروروندن لازم به ذکر است بعد از برگشت ما نه خونه ای داشتیم چون تمام لوازم خونه و زندگیمون رو قبل ترکیه رفتن فروخته بودیم و در یکی از همین پارتی های شبانه با یه مرد به ظاهری اراسته وموقعیت اجتماعی بالا اشنا شدیم و با چنان استقبالی از طرف وی برای حل مشکلات ریز ودرشتمون مواجه شدیم که فکر میکردیم خدا فرشته نجاتش رو برامون فرستاده و اون شیطان به محض این که متوجه شد ما مشکل مسکن داریم به بهونه صحبت کردن ما رو به یک منزل لاکچری و مبله برد و در اخر به من اصرار کرد به خاطر بچه های کوچکت تا هر وقت مشکلت حل شه این جا بمونید و من به این خانه احتیاج ندارم و شما روح به این خونه میدهید و من احمق ساده متوجه نیت شوم و نقشه کثیف این حروم زاده نشدم وبه خاطر اطمینان تمامی که به عشقم داشتم به هیچ چیزه بدی فکر نکردم داستانش طولانی هست چنان این مرد به ما وخانواده ام میرسید که هروز دعاش میکردم ما ۶ ماه تو اون خانه لعنتی زندگی کردیم و انگار خدا شرایطی رو برای کار و مسکن من فراهم کرد که تونستیم از اون جا بریم ولی عشق من به یه دختر پرخاش گر و عجیبی تبدیل شده بود و ما همچنان دنبال پارتی کردن و مشروب
  من یه دوستی داشتم که از همون اول زندگیمون اون هم ازدواج کرده بود و ماهمیشه شب وروز رو با هم سپری میکردیم تقریبا جای برادرم بود و بعد از برگشت از ترکیه احساس میکردم داره تا میتونه کمکم میکنه که دوباره به زندگی برگردم نوشتن این یک سال ونیم اخر و چه اتفاقات و مهمونی ها و پارتی اخطار های عشقم که به من میگفت دوستت به من نظر داره و من احمق با هاش دعوا میکردم این چه حرفیه توهم زدی گذشت این اوخر عشق قشنگم تبدیل شده بود به یه مادر پرخاشگر و الکی با من دعوا راه مینداخت و نمیدونم چی شد و خدا چه جرعتی و چه جسارتی تو وجود این دختر قرار داد یه شب بعد از این کلی من رو اماده کرد تصمیمش رو گرفته بود من همون شب دنبال ردیف کردن وسایل پارتی فردا شبش بودم که دنیام رو سرم خراب شد شروع کرد ازاون خانه لعنتی گفتن که همون شبهای اول که نشسته بودیم و من به همین دوست صمیمیم هم گفته بودم بیاد به مشروب خوری و اون صاحب خانه حروم زاده هم دعوت کرده بودم یه شیشه ویسکی رو تا ته خوردیم و حال دوستم خراب شد وسط بزن و برقص لب همسر من رو بوسید و من احمق فکر کردم از روی مستی این کار رو کرد از دست قضا خونه دوستم توی همون اپارتمان بود و وقتی حالش بد شد به خانه خودش بردمش تا بیشتر ابرو ریزی نشه و چون خانم دوستم پیشه خانم من بود اصلن به هیچ چیزی فکر نکردم و اینقدر تمرکزم رو روی خوب کردن حال دوستم گذاشتم که حتی نفهمیدم خانم خودش هم اومده بود خونه خودش این بود شروع ما جرایی که بزرگترین زلزله زندگیم رو رقم زد و همسرم با این که من کوچکترین شکی هم بهش نکرده بودم و همچنان سرخوش از پارتی های پیش رو یک شب نمیدونم خدا چه رویی بهم کرد و چه جوراتی در دل این دختر گذاشت که من رو نسبت به همی چیز های دورو برم اگاه کرد
  اون شب لعنتی وقتی من همسرم رو تنها میزارم اون شیطان حرام زاده به همسر من به زور تجاوز میکنه و اون حتی تا دم خودکشی پیش میره ولی یه لحظه به خاطر بچه ها منصرف میشه و از ترس این که من خون خونریزی راه نیندازم سکوت اختیار میکنه من احمق هم از همه جا بی خبر شروع کردم با همون حروم زاده ها هر شب پارتی و اون کثافت نقطه ضعف من که مست کردن و گل کشیدن بود پیدا کرده بود و همیشه اینقدر مشروب های مارک تو مهمونی ها میاورد که همه از خود بی خود شن و ۲ بار دیگه تو مدت ۶ ماه با خراب کردن حال من از همسرم سوئه استفاده میکنه و خدا رو شکر کاملا اتفاقی ما تونستیم تو بد ترین موقعیت زندگی از اون خانه برویم و خدا روشکر ویروس کرونا که برای همه ذلت بود برای من نعمت شده بود وخود به خود از اون شیطان فاصله گرفتیم ولی همچنان در پی پارتی با دوست عزیز تر از برادرم و همچنان تو همان فاز بعد از گفتن این موضوع توسط همسرم تمام دنیا برام تو یک لحظه تمام شد و بدترین شب زندگیم رو تجربه کردم وگفتم باید از هم جدا شیم واین مشاجره ها چند ساعتی طول کشید ولی بعد چند ساعت اول به خاطر بچه هام و کمی فکر گفتم بزار یه کم زمان بگذره تا بهتر تصمیم بگیرم خیلی فکر کردم ومتوجه شدم خود احمقم دو دستی الماسم رو که زیباترین و پاکترین و ناز ترین دختر دنیا بود رو بادست های خودم به این منجلاب گرفتار کردم و هم به روحش وهم جسمش اسیب وحشتناکی وارد کردم و باز با خودم فکر کردم این میتونست به من نگه چزا اینقدر بازم من رو محرم رازش دونست حتی به قیمت از هم پاشیده شدن زندگیش یواش یواش به خودم اومدم وباهاش شروع کردم به گریه کردن و هم دردی و وقتی اون متوجه شد حالم داره بهتر میشه سر از رازی وحشتناک تر و جانسوز تر رو برام برملا کرد بله همون دوستی که به خاطر خوب کردن حالش این مصیبت سرم اومده بود این اخریا به خاطر این که همچنان یه مقدار مشکل مالی داشتم و کسی که از صفر خودم وبا پیشنهاد خودم به اون منطقه و به اون کار اورده بودمش و بسیار وضع مالیش عالی شده بود و دقیقا عزیز تر از برادرم بود و به خاطر صمیمیتی بی حد وحز با همسرم شروع میکنه یواشکی درد دل کردن و همسر بیمار روحیه من که میفهمیدم قاطی کرده ولی همش دنبال مست کردنش بودم وهمش گل زدن بودم این حروم لقمه بعد از شروع کردن وخرج کردن های مخفیانه نیت کثافت خودش رو اجرا میکنه و این دختر رو کاملا در ورطه نابودی کامل شروع میکنه به کشوندن خلاصه همسر زیبا و پر انرژی من داشت تبدیل میشد به یک دختر گوشه گیر پرخاش گر بی روح و فقط نمیدونم چه چیزی از ته عشقمون مونده بود که یه لحظه به خودش میاد و من رو از اوضاع پیرامونم اگاه کرد و من بعد از کلی چلنج با خودم متوجه ایراد کارم شدم همه این مشکلات فقط وفقط به یک علت اتفاق افتاد تازه الان که فکر میکنم خیلی جاهای بد تر از این موضوع میتونست اتفاق بیوفته که خدا تیر غیب رو از بیخ گوشمدن گذرانده بود ولی دیگه خود خدا هم خسته شده بود وتنها دلیلش این بود که من خدا رو یادم رفته بود کلن یا مشروب میخردم یا کفر خدا می گفتم الان ۳ هفته است خدا رو حس میکنم پیدا کردم ونمازم رو که مسخره میکردم رو شروع کردم و دیگه هیچ وقت تا اخر عمرم نه لب به مشروب میزنم نه هیچ کثافت دیگه ای و در اوج عشقم یه دردی تو سینه دارم که فقط از خود خدا طلب میکنم خوب شه و اون دختر معصوم رو بتونم به اون چه لیاقتش رو داشت والان که من رو اگاه کرد برسونم عزیزان این داستان زنگیم رو برای این نوشتم شاید یه گمراهی مثل من بخونه و بتونه قبل از زخمی شدن عشقش و ناموسش به خودش بیاد و این اتفاق براش نیوفته و هر انسانی که تو قلبش میدونه انسان هست برای جفتمون و بچه های نازنینمون دعای خیر کنه به امید روز های طلایی برای هممون

  1. سلام،امیدوارم که هر چه زودتر حالتون خوب شه و در کنار هم عاشقانه وپاک با حضور خداوند متعال زندگی گرمی رو در کنار خانواده محترمتون شروع کنین، بله واقعا انسان جایز الخطاست

   1. بله ما باید از اتفاقات درس بگیریم.ممنون از شماکه درس درست به همه دادید وانتخاب وتصمیم درست گرفتن.وخانمت که باتمام روراستی در کمال صداقت شمارا آگاه کرده ورازش را بجز شما بکسی دیگر نگفته براتون آرزوی خوشبختی وسلامتی از خدا متعال دارم

 9. زنی که یکبار خیانت میکنه بازم خیانت میکنه این ثابت شده هست به من اولش گفت اشتباه کردم بخشیدم بار دوم دعوا شد و باز تکرار کرد بار سوم ده روز جدا شدیم ب خانوادش گفتم و اونا هم کار خاصی نکردن هر کاری هم کردم مشاور نیومد خودم رفتم تنهایی که ارزشی نداشت. بار چهارم هم برای من و خاخوادش عادی شده بود من فقط بخاطر بچه ۲ سالمه صبر کردم ولی دیگه تحملش ندارم نمیدونم چیکار کنم چون بچه رو هم که تا ۷ سالگی بهم نمیدن از طرف دیگه مهریه هم هست

 10. سلام
  منو همسرم زندگی خوبی رو حدود ۶ ساله باهم شروع کردیم و علیرغم همه سختیاش، دوتایی پشت هم بودیم و زندگی رو ساختیم و تقریبا هیچ جا همو تنها نذاشتیم. البته از همون اول گاه تماسهای دوستانه وعجیبی در ارتباطات همسرم متوجه میشدم ولی به حساب شیطنت و روابط سابق قبل از ازدواج میذاشتم.و فکر میکردم برای کات کردن بعضی مسائل و افراد احتیاج به زمان داره که حتما خودش مدیریت عاقلانه ای میکنه.
  اما یکبار بخاطر شک عجیب و غریبی که بمن پیدا کرد و واکنش بسیار تند و کاملا غیر عادی نشون داد برام سوال شد چه چیزی در درونش میگذره که تا این حد واکنش تند فاجعه باری داره
  و همین باعث شد به رفتارش دقت کنم و بعد دیدم گوشیهاش دارای آثار تماس با زنهایی دیگه هست که حتی مشکوکم کسانی رو که برای کار به محل کارش دعوت کرده، از همینها باشه.
  و بعد متوجه شدم بطور متناوب شاید عادتی، عضو چت روم هایی هست که به اونها سرک میکشه و من اینو کاملا میفهمم.
  چه کنم؟

  1. با سلام
   دوست عزیز متاسفانه یکی از بد ترین حالت هایی که شما در زندگی مشترک دچارش میشوید همین برزخیست که در موردش صحبت کردیم. وضعیتی بس دشوار اگر یک نکته شاه کلیدی بخواهم بازگو کنم

   مستقیم در موردش صحبت کنید

 11. سلام همسرم دوسال پیش به من خیانت کرد ولی در اون موقع نمی دونستم تا چه حد بوده و حرفش رو قبول کردم حدود سه ماهه که متوجه شدم که بااون آدم چندین بارابطه جنسی داشته
  همسرم بایپولار هستش و باوجود این مشکل دارم موضوع برام کمی راحت تر شده و به خاطر بچه ام و کمک به خود همسرم تصمیم گرفتم گذشت کنم و ادامه بدم و این کارو کرده ام
  باوجود اینکه او رو بخشیده ام ولی هر شب و هر روز و ثانیه صحنه های اون رابطه و اتفاقات رو میبینم و به قدری بهم فشار میاره که جرات ندارم چشمم رو ببندم چون فورا اون صحنه های ندیده میاد جلوی چشمم
  لطفا راهنمایی کنید من چکار میتونم بکنم بهروه طریقی از دست این کابوس و دیدن اون صحنه ها و این حس حقارت خلاص بشم

  1. با سلام
   وقتتون به خیر . قطعا این مورد شما را آزرده کرده است و باید فکری به حال خیانت و اعتماد از دست رفته این زندگی بکنید. باید در نظر داشته باشید که این رابطه بدون حل این چنین مسئله مهمی امکان پذیر نیست. شما باید اول سعی کنید اعتماد از دست رفته زندگی خود را بازیابید و سپس کم کم به سمت بخشش خیانت حرکت کنیدو

   1. سلام خدمت دوستان واقعا نمیدونم چیکار کنم. من و زنم هر دو ۲۷ سالمون هست.زنم تا الان چند بار به من خیانت کرده. ما ایران زندگی نمیکنیم زنم بار اول با یک پسر توی محل باشگاه با اون رابطه بر قرار کرد دوبار با اون بود بعد از اون احساس پشیمانی کرد و من چون واقعا دوستش دارم بخشیدم و خونمون هم عوض کردیم. بعدش چون از بیکاریش شکایت میکرد اون رو با خودم بردم سر کار اونجا یک دوست داشتم خیلی باهاش صمیمی بودم و متاسفانه خانمم با اون رابطه بر قرار کرده و من از این موضوع اطلاع پیدا کردم و اون دوستمون هم توی اپارتمان ما زندگی میکنه و تا الان ده بار با زنم ارتباط بر قرار کرده و زنم هر بار میگه پشیمونم دیگه انجام نمیدم قول میدم واقعا نمیدونم چیکار کنم

    1. با سلام
     شرایط شما قابل درکه . شما تا به حال در مورد تضمین های بعد از خیانت با همسرتان صحبت کردید؟ قطعا صحبت کردن کافی نیست..اگه خواستید میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید

 12. الان که دارم اینو می نویسم متوجه شدم. زنم بهم خیانت کرده وبا یکی رابطه داره دنیا رو سرم خراب شده نمی دونم چیکار کنم هنوزم بهش نگفتم که من فهمیدم تورو خدا کمکم کنید چند روزیه فقط دارم گریه می کنم خیلی حالم گرفته صزح تاشب جون می کنم تا زندگیم درست شه حالا با من اینکارو کرده یه بچه ۴ساله ام دارم

  1. با سلام
   قطعا شما موقعیت سختی را سپری میکنید. حس خیانت دیدن برای هرکسی بسیار دردناک است . غیر از این تعجب برانگیز است. در این موقعیت سعی کنید روی خود کنترل داشته باشید ولی نباید سکوت کنید و جریان را طرف مقابل در میان بگذارید. در این جا نیازی نیست شواهد خو را بیان کنید بهتر است به دنبال ریشه یابی مشکل خود باشید. این را به یاد داشته باشیم آنچه ما حس میکنیم شاید 100 درصد صحیح نباشد پس بهتر است با دقت به آن فکر کنیم

 13. سلام من چهار ده سال زندگی مشترک با زنم دارم و دراین مدت چندین بار مچ زنمو گرفتم که بهم خیانت کرده دو تا بچه هم دارم بخاطر اونا و خدا گذشت کردم ولی متاسفانه باز خیانت کرد و الان تصمیم به جدایی دارم که التماس میکنه گذشت کنم و برگرده خلاصه هنوزم زیر بار خیانتش نمیره و تازه به منم تهمت خیانت میزنه چیکار کنم ولی به نظرخودم چون چند بار این کار رو تکرار کرده باید طلاقش بده چون توبه گرگ مرگه.

  1. با سلام دوست عزیز
   متوجه اساسات منفی شما هستم. ولی در هر صورت شما باید کلیه جوانب را با هم بسنجید و در نهایت تصمیم درستی بگیرید لطفا به تنهایی تصمیم نگیرید شاید سوء تفاهم در این ماجرا نقش مهمی داشته باشد. حرف های یکدیگر را بشنوید و ببینید می توانید به درک مشترک و سپس راه حل مشترکی برسید

 14. سلام من زنم داشت بایه نفر که قبلا همیدیگه رو میخواستن چت میکرد دیدمش دنیا رو سرم خراب شد بعد ۸سال زندگی و یه بچه،ازش سوال کردم چرا این کارو کردی میگه رفیقم یه سال بایه نفر دوست بود منم وسوسه شدم چند بار زنگش زدم هذبارم پشیمون میشدم ولی تمیتونستم تمومش کنم الان واقعا پشیمونه بنظرتون چکار کنم الان یساله از ماجرا مبگذره من هر روز داغون ترم تورا خدا بگید چکار کنم به طلاق هم فک کردم اما بخاطر بچم نمیتونم،حتی تامرز خود کشی پیش رفتم،چون اصلا تو کتم نمیره که این کارو بامن کرده

  1. با سلام
   دوست عزیر لطفا با همسرت شروع به صحبت کردن کن و این مسئله را با او در میان بزار . اگه برات امکان داره به مشاوره خانواده رجوع کن و این مسئله که داره بهت صدمه میزنه را بیان کن. خیانت باید حتما اسیب هاش حل بشه

 15. چندوقتی هست متوجه خیانت زنم شده ام اما او هر بار با زرنگی وبا کمک خواهرش لاپوشانی میکند واصلا زیربار نمیرود وهمیشه دست پیش را میگیرد میخواهم ازش جدا شوم اما پسرکوچکم به شدت وابسته اوست نمیدانم چکار کنم لطفا مرا راهنمایی کنید.

  1. با سلام
   در صورتی که از این موضوع مطمئن نشدید عجولانه تصمصم نگیرید. قطعا باید تمام ابعاد تصمیم خود را با هوشیاری تنظیم کنید

 16. با سلام من دو سال پیش یه دوست دختر داشتم که الان زنم شده یه ساله عقد بودیم تو دوران عقد خوب بود بهم میرسید تا چند روز قبل عروسی که از این رو به اون رو شد خلاصه عروسی کردیم اومد خونه با خانوادم جنگو دعوا داشت با من جنگو دعوا داشت به خونه نمیرسید همیشه میره خونه باباش تا اینکه یه روز یکی تهدیدم کرد و عکس های خانومم و همه امار زندگیمون رو داره کجا میرم و کجا میام همه چی از ریز تا بزرگ ولی خانومم فانع نمیشه میگه کار من نیست من خیانت نکردم الان من میخوام ببخشمش ولی اعتراف نمیکنه نمیدونم چکار کنم فکر خیانت داره منو میکشه ولی میخوام ببخشمش

  1. با سلام
   اگر فکر میکنید مسئله تهدید شدن همسر شماست بهتر است به خانمتان فشار وارد نکنبد و او را تهدید نکنید در این موقعیت ها بهتر است به همسر خود دلگرمی بدهید که در کنار او هستید. به همسر خود اطمینان دهید که هدفی برای تلافی کردن ندارید. بهتر است او را سرزنش نکنید. ددر این مواقع شاید کسی که همسر شما را تهدید کرده موفق نشده خواسته خود را به همسر شما تحمیل کند برای همین به شما رجوع کرده است.

    1. با سلام
     بهتر است با یک مشاور صحبت کنید و شتابزده قضاوت نکنید

     1. نظر شخصی من:
      من چند سال پیش ازدواج کردم ولی خداروشکر بچه دار نشدم چ روزی به رفتار های عجیب زنم مشکوک بودم یه خورده فکر کردم و طرح یه نقشه رو ریختم یه روز مچشو گرفتم اول حاشا کرد اسم طلاقو که شنید همه رو گفت گفتم میبخشمت!! خلاصه یکی دوماهی تلافی این خیانت هرروز و هرشب………. روزی چندین بار ارضا میشدم و بازم و بازم ادامه میدادم تا این که مهرشو بخشید و منم دیگه خسته شدم و بعد طلاقش دادم خیلی خوشهالم چن وقت بعدش مجدد ازدواج کردم خداروشکر این انتخابم بهتر بود و بارها امتحانش کردم و کاملا بهش اعتماد دارم به نظر من زن خائن رو فقط باید انقدر ………..و طلاق داد که دیگه نتونه به زندگی عادی برگرده(البته زنی که بچه نداره منظورمه) خلاصه این تجربه شخصی من بود ایشالا ک سر کسی این تجربه ها پیش نیاد موفق باشید🌷

 17. سلام . من و زنم ۱۱ ساله که ازدواج کردیم و دو بچه ۸ و ۵ ساله داریم . درست روز بعد از عقد دیدم زنم با کسی پیامک میده ، بهش تذکر دادم ، هنوز یکماه نگذشته باز تکرار شد و باز بخشیدمش . دیگه بهش خیلی اعتماد داشتم شش سال گذشت ، چند بار توی رختخواب در حین رابطه گفت که من با همسایه خانه اولی که بعد عروسی اجاره کردیم رابطه داشتم و با صاحبخانه خانه ی دوم و با پسر صاحبخانه ی خانه سوم و با یکی از دوستانم … من فکر کردم که شوخی میکنه و برای داغ کردن سکسمون اینها رو میگه ، اما‌ از اون روزها به بعد هرچی فکر میکنم میبینم درسته که من مچش رو نگرفتم و به قول خودش این حرفها رو برای سکس کلامی پیش من میگه اما همشون راسته . مثلا اون سالها که‌ من ویزیتور بودم و با ماشین شرکت در سطح شهر کار میکردم هر وقت‌به‌ موبایل من زنگ میزد هی میگفت دقیقا کی میرسی خونه ، الان دقیقا کجایی ، واین سوالها رو حتی از‌ همسایه خونه اولمون هم شنیده بودم یکی دو بار . یا مثلا همسایه خونه اولمون رو سه سال بعد‌ درحالیکه توی کوچه دنبال خانه ی ما‌میگشت غافاگیر کردم یا همون دوستم یک روز در حالت مستی گفت برو تو هم با اون زن کثیفت …یا مثلا یک راننده آژانس محله‌مون وقتی یه روز منو رسوند خونه سر کرایه بحثمون شد ، برگشت رو به من گفت برو ، وگرنه یه چیزی بهت میگم که تا ابد بسوزی . بگذریم از اینکه‌شماره تلفن پسر صاحبخونمون تو گوشی زنم بود و خودش میگفت چون خونه رو خودم اجاره کردم لازمه داشته باشمش در صورتیکه خونه رو بابای پسره اجاره داده بود ، بهرحال زنم اصلا زیر‌بار نمیره و میگه من اون حرفها رو تو اوج سکس برای لذت تو گفتم . اما این شک داره منو خورد میکنه ، البته نشونی های دیگه هم هست و کلا زنم خیلی شهوتیه و الت من براش کوچیکه در نظر خودش. بچه هامو دوست‌دارم، دارم زیر فشار میشکنم . اگه اقرار میکرد و طلب بخشش میکرد شاید راحت میشدم ، اما زیر بار‌نمیره و منم از اینکه اون شش سال به اعتمادم خیانت کرده داغونم . به نظر من اون اعترافش در حال سکس بخاطر اینه که بگه تا من مواظبش باشم مثل معتادی که بعد مدتها لاپوشانی به خانوادش تحت لفافه میگه من معتادم ….دارم دیونه میشم لطفا کمکم کنید…ممنون

  1. با سلام
   دوست عزیز زندگی مشترک اگر بر پایه ی درک و دوست داشتن مشترک بنا نشود اصلا این زندگی مبنایی برای آرامش ندارد. زندگی مشترک یک شراکت دو جانبه است و بر این مبنا افراد متعهد میشوند روابط جنسی و عاطفی خود را منحصر به شریک خود بکنند. این را مد نظر داشته باشید که اگر خیانت جنسی وجود داشته باشد قطعا ااین خیانت در روابط عاطفی زوجین هویداست و قابل انکار نیست. از اینها کذشته زن و شوهر از رگ گردن به هم نزدیک ترند اغلب اوغات کنار همند و تغییرات یکدیگر را سریع متوجه میشوند در نتیجه
   در زندگی مشترک چیزی برای طولانی مدت پنهان نمیماند و تقریبا غیرممکن است!

   1. خیلی ممنونم از راهنماییتون و اینکه بعد از مدت زمانی کمتر از چند ساعت پاسخ من رو دادید . واقعا وجدان حرفه ایتون قابل تقدیره ، برای اولین بار در فضای مجازی اعتمادم شکسته نشد . با کمکی که کردید زندگیم رو از نو با توکل بر خدا و تغییراتی در خودم میسازم . باز هم ممنونم

  2. داداش یه پیر مرد ۱۲۰ ساله رفت پیش دکتر گفت زن جوونی که گرفتم حامله شده دکتر بهش گفت بزار یه داستان برات بگم یه بار رفتیم شکار یهو یه شیر بهمون حمله کرد منم با چتر بهش شلیک کردم تا شیره مرد.پیره مرده گفت مگه میشه حتما یکی دیگه زده. دکتر گفت خوب چه خبر
   خلاصه اینکه هرچی خودت رو بزنی ب اون راه و کمتر بدونی بهتره اشتباه من این بود که تهش رو فهمیدم بگو انشالا نبوده از این به بعد بیشتر چکش کن بزار بدونه مراقبی
   مخلص کلام هرچی کمتر بهش فکر کنی کمتر بدونی واست بهتره بخاطر بچه مجبور به از خودگذشتگی هستیم

 18. من ب همسرم خیانت کردم خواستیم طلاق بگیریم اما شوهرم باز خواست باهم زندگی کنیم .الان نزدیک یک سال از اون موضوع میگذره اما شوهرم هر روز بیشتراز روز قبل خاطرات بد خیانت رو یادآوری میکنه .هر جوری صحبت میکنم قانع نمیشه میگم فکرهای بود کنار بذار اصلا گوش نمیده نمیدونم چجوری دیگه رفتار کنم لطفا کمکم کنید ممنونم از کمک شما

  1. با سلام
   نکته اول صبور باشید روند اعتماد زایی زمان بر است
   نکته دوم بیشتر اوقات که بد گویی میکند از شما حالت دفاعی نگیرید و سعی کنید با سکوت یا نوازش او را آرام کنید
   نکته سوم از اینکه شما بخشیده او را مورد تقدیر قرار دهید
   نکته چهارم از اینکه گذشته را مرور میکند عصبانی نشوید و سکوت کنید
   نکته آخر اگر خیلی عصبانی شد برای چند ساعت از او فاصله بگیرید

 19. خانوم من یکسال پیش بهم خیانت کرد با سه نفر در اینستاگرام چت میکرد یکی از اونها پسر عموی من دومی یه پسری که باتهدید عکس خانومم رو گرفت و به حرف خود زنم یکبار هم همدیگرو گذری دیدند و سومی که من در اخرش متوجه شدم بعد اون ماجرا بخواطر دخترم اونو بخشیدم ولی الان بعد از یکسال هر روز بیشتر به اون موضوع فکر میکنم و دارم دیوانه میشم لطفا کمکم کنین

  1. با سلام
   روند بخشش خیانت و ایجاد آرامش در زندگی مشترک روند مشکلی برای بعد از خیانت است که میبایست حتما با یک روانشناس در میان بگذارید. در نظر داشته باشید در این مرحله ایجاد اعتماد بسیار مهم است. در این جا شما میبایست سعی کنید بر روی تکالیفی تمرکز کنید که حس اعتماد بیشتری ایجاد کند. نکته آخر فکر های منفی گذشته و مرور آنها کمکی به شما نخواهد کرد.

   1. منم این مشکل رو دارم البته فقط چت و دیدن نبوده متوجه میشید حتما بخاطر همین ازش خواستم بعنوان تضمین اینکه تکرار نمیشه مهریه رو ببخشه ولی از این کار امتناع میکنه بنظر شما این کمترین تنبیه نیست؟ در مقابل کاری که کرده

     1. مشاور هم گفت ایشون برای جلب اعتماد من و دادن تضمین برای عدم تکرار باید هرکاری بکنه ولی زنم قبول نمی کنه.

     2. با سلام

      یه سوال:
      میگید همسرم قبول نمیکنه. میشه دنبال دلیل این باشی که چرا نمیخواد قبول کنه؟!!!!!!!!!

  2. سلام
   من زنی هستم که به شوهرم خیانت کردم چندبار ولی دلایله خودمم دارم خیلی کمبود داشتم دوتا پسردارم ولی الان پشیمون عذاب وجدان دارم نمیدونم چیکارکنم زندگیمو بچهامو وشوهرمو دوست دارم واقعا حالم ازخودم بهم میخوره شوهرم فهمیده ولی چون خیلی دوسم داره به روی خود نمیاره دلم براش میسوزه و دلم میخاد که زندگیمو ازنو شروع کنم جوری که شوهرم بهم افتخار کنه توراخدا کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور