کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

4 مرحله تشخیص زن خیانتکار

با زن خیانتکار چگونه برخورد کنیم

برخورد با زنی که خیانت کرده!

خیانت میتواند آینده یک زندگی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. این خبر که شریک زندگی شما به شما خیانت کرده، ناگزیر شما را از احساسات خصمانه و آسیب زا پر خواهد کرد. در مراحل اولیه پس از کشف رابطه همسرتان، تحمل این موضوع ممکن است بیش از حد دردناک باشد. این امر درباره مردانی که همسر خیانتکار دارند ده ها برابر سخت تر است. اما بعد از گذر از این مرحله ناباوری و درد و رنج حاصل از خیانت زن معمولا دو راه پیش روی خود میبینید.

یا برای نجات ازدواج خود تلاش کنید، یا هر چه زودتر به این رابطه پایان دهید. آمارهای مربوط به خیانت زناشویی با توجه به عواملی مانند جنسیت و سن متفاوت است. به طور کلی، مردان هنوز هم بیشتر از زنان خیانت میکنند. یک نظرسنجی عمومی اخیراً گزارش کرده است که 20٪ از مردان و 13٪ از زنان رابطه جنسی خارج از ازدواج دارند. پس میبینید که بسیاری از زنان هم خیانت میکنند. در واقع استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی و حضور نسبتاً برابر هر دو جنسیت در محل کار، فرصت خیانت را برای هر دو جنس ایجاد کرده است. با توجه به این موضوع اطلاع از نشانه های زن خیانتکار و همچنین نحوه برخورد با زن خیانتکار اهمیت زیادی دارد که موضوع بحث ما است.

ویژگی زنان خیانتکار چیست؟

گاهی اوقات افراد به ما میگویند که احساس میکنم زنم بهم خیانت میکنه! در این شرایط باید چکار کنم؟راه های تشخیص خیانت چیست؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که رفتار زن خیانتکار را تحت نظر بگیرید و از حدسیات خود مطمئن شوید و بعد درباره برخورد با او تصمیم بگیرید. اما برای تشخیص زن خیانتکار باید چندین نکته مهم را در نظر بگیرید که برخی از آنها به ترتیب زیر است:

او مشکوک عمل میکند

گاهی اوقات تغییر در رفتار همسر و اصطلاحا رفتارهای مشکوک نشانه خیانت است. مثلا اگر همسرتان اخیرا از شما فاصله میگیرد یا معمولا برای شام به خانه نمیاید، و بیش از قبل با دوستانش وقت میگذراند، میتواند یک زنگ خطر باشد. اگر از او سوال کنید که آیا مشکلی وجود دارد، همیشه می گوید همه چیز خوب است. با این حال، به یاد داشته باشید که اعمال و رفتار افراد، همیشه بلندتر از کلمات صحبت میکنند و این میتواند نشانه هایی از یک همسر خیانتکار باشد.

ویژگی زنان خیانتکار
همسر خیانتکار

او به شما دروغ می گوید

فرد صادقی که روزی می توانستید همه جوره رویش حساب باز کنید، حالا دائما دروغ های کوچک و بزرگ تحویلتان میدهد. این از علائم خیانت زنان متاهل است.  اگر شما تاکنون او را در زمان گفتن دروغ های مختلفی گیر انداخته اید اما باز هم سعی میکند داستان دیگری سرهم کند باید به وفاداری او شک کنید. اما برای این شخص که زمانی به او اعتماد داشتید چه اتفاقی افتاده است؟ روانشناسی زنان خیانتکار اظهار می دارد که اگر زنی در مورد مسائل مالی، عاطفی، خانوادگی و سایر جزئیات اساسی دروغ می گوید، ممکن است قصد خیانت داشته باشد یا قبلاً این کار را انجام داده باشد. از آنجا که پایه و اساس هر رابطه ای مبتنی بر حقیقت است و صادقانه بگویم، به راحتی می توان گفت در چنین شرایطی احتمالا شما به زودی همه چیز را در مورد همسر خیانتکار خود خواهید دانست.

تماس های تلفنی مشکوک و استفاده غیر معمول از تلفن همراه

یک راه ساده برای تشخیص زن خیانتکار توجه به تلفن همراه و نحوه استفاده از آن است. اگر همسرتان همیشه تلفن خود را به راحتی روی میز یا پیشخوان رها می کرد، اما حالا آن را به هر کجا که برود میبرد، اصلا نشانه خوبی نیست. او احتمالاً رمز ورود به تلفن همراه خود را تغییر داده است. علاوه بر این، او ممکن است به طور مخفیانه پیام کوتاه بفرستد یا برای پاسخ دادن به تماس تلفنی به اتاق دیگر برود. در واقع وقتی فرد شروع به پنهان کردن محتوای تلفن خود می كند، تقریباً میتوان حدس زد که سعی در پنهان کردن چیز مهمی دارد.

او شما را از برنامه های خود کنار میگذارد

هیچ چیز بدتر از این نیست که احساس کنید همسرتان دیگر به شما اهمیت نمیدهد. یک نشانه دیگر از زن خیانتکار این است که او قبلا برای هر کاری نظر شما را میپرسید و تمام برنامه هایش را با شما هماهنگ میکرد اما حالا هیچ موضوعی را با شما در میان نمیگذارد. در واقع شما را به هیچکدام از اهداف و برنامه های کوتاه مدت یا بلند مدتش وارد نمیکند. حتما مقاله دلایل خیانت زنان را مطالعه کنید.

تشخیص زن خیانتکار
نشانه های زن خیانتکار

نحوه برخورد با زنی که خیانت کرده

حالا که تعدادی از راه های مچ گیری همسر خیانتکار را فهمیدیم این سوال مهم پیش میاید که بهترین رفتار با زنی که خیانت کرده چیست؟ آیا ازدواج ما بعد از لو رفتن خیانت همسر میتواند دوام بیاورد؟ این موضوع فقط و فقط به شما و احساستان بستگی دارد. گاهی هرگز نمیتوانید همسر خود را ببخشید و فکر میکنید که سریعا باید از او جدا شوید. به هر حال تصمیم با شماست اما سعی کنید در این مرحله از کمک یک مشاور خیانت خوب هم استفاده کنید تا مبادا تصمیم اشتباهی بگیرید.

اما اگر عصبانیت و آسیب شما به اندازه ای نیست که بتواند امید به آشتی را از بین ببرد، وقت آن است که ازدواج خود را نجات دهید. البته همسر شما ممکن است تصمیم گرفته باشد که از شما جدا شود که در این صورت تلاش کردن بی فایده است. با این حال، برای نجات زندگیتان باید در راههایی که احتمالاً هرگز تصور نمی کردید قدم بگذارید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا زندگی با این زن بی وفا ارزش تلاش کردن را دارد یا خیر. تصمیم گیری در این مورد اصلا کار ساده ای نیست. بسیاری از استراتژی های حفظ زندگی مشترک بعد از خیانت را می توان در جنسیت تعمیم داد. زیرا در نوع نگاه زنان و مردان به خیانت تفاوت هایی وجود دارد. برای خواندن مقاله اعتماد بعد از خیانت کلیک کنید.

برخورد با زن خیانتکار

زنان به طور طبیعی تمایل دارند که رابطه جنسی را با ارتباط عاطفی مرتبط کنند. اگر عوامل تکاملی را هم به این موضوع اضافه کنید، در نتیجه رابطه جنسی بدون تعهد و خیانت در زنان واضح تر میشود. به طور بالقوه میتوان مسئولیت حمل، زایمان و تربیت کودک را بر عهده زن قرار داد. بنابراین، حداقل از منظر تکاملی، او باید بسیاری از موارد را در نظر بگیرد و در هنگام انتخاب یک همسر بسیار دقت کند. چه رسد به اینکه تصمیم بگیرد که رابطه جنسی خارج از ازدواج داشته باشد.

این عوامل کلی معمولاً این باور را در مردان ایجاد میکند که خیانت زن، خیانت بارزتری است. از آنجا که خیانت زن برای او معنادارتر است، پس نجات زندگی برای یک مرد، بعد از خیانت همسرش دشوارتر است. اگر میخواهید که از خیانت زن بی وفا، جان سالم به در ببرید و ازدواج خود را نجات دهید، این چند راهکار مهم را فراموش نکنید:

1. سریع تصمیم نگیرید

باوجود احساس عصبانیت، حسادت و گیجی نمی توان هیچ تصمیم مهمی گرفت. آرامش برای شفافیت ضروری است. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه میخواهید ازدواج خود را نجات دهید یا نه، باید موقتاً از همسرتان جدا شوید و کمی از یکدیگر فاصله بگیرید. قبل از تصمیم گیری عجولانه و ایجاد خسارت جانبی با رفتارهای تند، احساسات خود را کنترل کنید. مطالعه مقاله درمان بی میلی زنان به رابطه زناشویی به شما کمک میکند.

علائم زنان خیانتکار
رفتار زن خیانتکار با شوهرش

2. احساسات خود را بپذیرید

روانشناسی بعد از خیانت دوست دختر یا همسر عنوان میکند که احساس ناآرامی و گیجی طبیعی است. ممکن است همزمان احساس رقابت، انتقام جویی، خجالت، عصبانیت و… هم داشته باشید. پس لازم است یاد بگیرید چگونه احساسات خود را به روشی سالم کنترل کنید. این احتمال وجود دارد که خیانت همسرتان، هرچقدر که اشتباه بوده باشد، یک زنگ خطر بزرگ باشد که شما را از کم و کاستی های زندگیتان آگاه کند.

زوجینی که از خیانت جان سالم به در میبرند یاد میگیرند در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کنند… و دلایل آن را کشف کنند. فراموش نکنید که پذیرش و یادگیری ابراز احساسات خود، هنگامی که با هم گفتگو می کنید، یک ارتباط موثر و مفید ایجاد میکند.

3. دلیل یا دلایل خیانت را مشخص کنید

قبل از هرگونه برخورد با دختر خیانتکار ابتدا باید دلایل خیانت وی را بفهمید. اگر نمی دانید چه چیزی را حل می کنید چگونه می توانید هر چیزی را حل کنید؟ این کاوش می تواند بسیار ظریف و دردناک باشد و بهتر است با حمایت یک روانشناس یا مشاور خیانت انجام شود. فراموش نکنید که تنها پس از کشف انگیزه های خیانت همسرتان است که می توانید برای نجات ازدواج خود با هم کار کنید.

4. باهوش باشید

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که برای نجات ازدواج خود تلاش کنید، اطمینان پیدا کنید که همسرتان مایل است به وظیفه خود عمل کند و اشتباه خود را جبران کند. شما باید اصرار کنید او ارتباطات مشکوک خود را قطع کند و از او بخواهید که این را اثبات کند. برای اعتماد دوباره به یک همسرخیانتکار، باید بسیار دقیق، حساس و شفاف باشید.

5. تصورات خود را رها کنید

گاهی اوقات تصاویر ذهنی مردان احساس عصبانیت، آسیب و حسادت آنها را دو چندان میکند. طبیعی است که تصور کنید همسرتان با مرد دیگری رابطه داشته است. اما متأسفانه، هر بار که تصویر را یادآوری میکنید، درد و رنج کشف خیانت همسرتان تازه میشود. حفظ زندگی مشترک بعد از خیانت همسرتان به این نیاز دارد که شما این تصورات را کنار بگذارید و بر درک اینکه ازدواج شما در برابر خیانت آسیب پذیر است تمرکز کنید. فقط در این صورت است که میتوانید تصمیم بگیرید که آیا عشق شما آنقدر قوی است که بتوان این اشتباه بزرگ را بخشید یا خیر؟

نحوه برخورد با زن خیانتکار
مچ گیری همسر خیانتکار

6. به خودتان وقت بدهید

همانطور که گفتیم نکته مهمی که در برخورد با یک زن خیانتکار باید درنظر داشته باشید این است که از عجله کردن در تصمیم گیری بپرهیزید. هرگز در عصبانیت کاری نکنید. اگرچه سخت است اما با همسرتان و با خودتان مهربان و صبور باشید. اگر تداوم زندگی مشترک و رابطه عاشقانه برایتان مهم است پس برای آن وقت بگذارید.

7. ببخشید

اگر میخواهید زندگیتان ادامه داشته باشد، در نهایت باید راهی برای بخشش خیانت همسرتان پیدا کنید. و او باید راهی برای بخشش خود پیدا کند. او را به عنوان یک انسان دارای نقص ببینید و خودتان را برای رفتن به سمت فراموشی خیانت همسرتان آماده کنید. این فرایند طول میکشد اما طبیعتا نجات ازدواج شما به یک تلاش عظیم نیاز دارد.

خیانت همیشه بیانگر بی مهری نیست. گاهی اوقات فریاد کمک است. اگر عشق شما هنوز وجود دارد، راه هایی وجود دارد که آن را به سلامت بازگردانید و آن را بیش از هر زمان دیگری قویتر کنید. اما در این راه شهامت لازم است.

سوالات متداول

رفتار زن خیانتکار با شوهرش چگونه است؟

در رفتار یک زن خیانتکار میتوان تغییرات زیادی را احساس کرد از پنهانکاری و دروغ های مداوم گرفته تا استفاده غیرمعمول از تلفن همراه و…

برخورد با زن خیانتکار چطور باید باشد؟

شما در برخورد با همسر خیانتکار خود گزینه های زیادی ندارید یا باید او را ببخشید که معمولا کار بسیار سخت و چالش برانگیزی است یا باید به پایان زندگی مشترک فکر کنید.

انتقام از زن خیانتکار کار درستی است؟

بعضی افراد بعد از فهمیدن خیانت همسر به فکر انتقام جویی میفتند اما انتقام نه تنها مشکلی را حل نمیکند بلکه اوضاع را از آن چیزی که هست بدتر میکند.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه 4 مرحله تشخیص زن خیانتکار

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 245 نظر:

 1. خیانت مثل یه خنجر تو قلب آدمه.هیچ وقت فراموش نمیشه.اگر همدیگر رو نمخواهید صادقانه بگید اما خیانت نکنید

 2. سلام من ۳۰ سالمه وحدود ۱۰ سال هست که ازدواج کردم بعداین که از خدمت اومدم به اسرار خانوادم مجبور به ازدواج شدم من خیلی آدم ساده وبی تجربه ای بودم وهیچ تجربه وتخصصی تو مسائل زندگی زناشویی نداشتم همین مورد باعث شد زندگی من به مشگل بخوره وهمسرم جهت تلافی به من خیانت کرد وقتی متوجه خیانتش شدم خیلی به هم ریختم از ترس آبروی خونوادم هیچی نمیتونستم بگم ودرد خیانت همسرم هم تحمل این جریان رو دوچندان کرده بود علت این کهر همسرم رو پرسیدم ودرجواب گفت تو به من خیلی بی محبت بودی احساس نداشتی وسرد مزاج بودی وبااین جریان نتونستم کنار بیام مجبور به این کار شدم بعداین که فکر کردم دیدم راست میگه بیتجربگی تو مسائل زناشویی باعث این اتفاق شده بود تصمیم گرفتم خلق خویم رو عوض کنم وچیزی که همسرم انظار داشت ازم بشم وتاحدودی هم موفق شدم اما این اواخر متاسفانه دوباره رو آورده به خیانت با نامحرم طرح رفاقت میریره میرن بیرون بوستان میشینن قلیون میکشن یا دور دور میکنن با ماشبن یا رستوران یا کافی شاپ میرن خودش میاد میگه اینارو بهم ومنو روانی میکنه بهش میگم چرا اینکار میکنی من که دیگه ادم سابق نیستم درجواب میگه من عادت کردم به این کار دست خودم نیست خیلی با گوشی ور میره مدام تو پیامک بازی هست رمز گوشیش بهم نمیگه پرخاشگر شده عصبی شده خیلی غیر قابل تحمل شده یجورایی خسته شدم ازاین وضع دوتا بچه داریم هردوپسر هستن یکی کلاس اول هست یکی هم ۱نیم سالشه چندین بار درخاست طلاق داده ولی هربار با صحبت کردن قانعش کردم ولی همچنان یه پا میگه طلاق از طرفی دوستش دارم نمیخام از دستش بدم آینده بچه هام خراب میشه از طرفی به درس های بچه کلاس اولیم میرسه اگر نباشه کسی نیست باهاش کار کنه خودم که صبح تا شب سر کارم مادرم میگه من حوصله بچه نگه داشتن ندارم خودتون میدونید از هرطرف تحت فشارم واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم ازاین اوضاع خلاص بشم خواهش میکنم کمکم کنید 😒

  1. برادر خودتو الاف نکن هرچه زودتر طلاقش بده هم خودتو راحت کن هم اونو حاری که چند سال دیگه با ضرر بیشتر میخوای بکنی الان بکن

 3. سلام خسته نباشید لطفا کمکم کنید من یک خواهر شوهر دارم که الان چند روز هست اومده خونه ما مونده و میگه میخواد از شوهرش طلاق بگیره بعد به من گفت گوشیش خراب شده بود رو درست کنم که من متوجه شدم به یک مرده غریبه در ارتباطه و با بررسی واتساپ و پیامک هاش فهمیدم که در رابطه هست و داره به شوهرش خیانت میکنه و به شوهر من که برادرش هست داره دروغ میگه و میگه که شوهرش بده با وجود این که ۱۶ سال هست که ازدواج کرده به نظر شما من باید چیکار کنم آیا به همسرم قضیه رو بگم ؟ لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  1. با سلام
   بهتره سعی کنید ایشان راهننمایی کنید برای حل مشکلش راه کاری انتخاب کنند که آسیب کمتری به خود و دیگران بزنند

 4. سلام من ۱۴ سالمه پسرم برا مسافرت خانوادگی دو ماه رفته بودیم رامسر مامانمم عاشق رامسرو حال و هواش هتل گرفتیم و ….
  یه روز دیدم میخوام سرک بکشم تو گوشی مامانم مامانم پا میشه میره
  مورد زیاد دیدم اینطوری
  مامانمم بیشتر تو اینیستا

  بعد چند روز مشکوک شدم شدیددد مثلا ما میرفتیم بیرون مامانم میگف نه من میمونم خونه حوصله ندارم بعدرکه بر میگشتیم با ارایش غلیظ اینا بود حالا ولش

  انگار پیج اینیستا مامانم کاریه و منم قبلا براش پست میساختم
  و رمز و یوزر نیم اکانت مامانم سیو بود گفتم وارد اکانتش شم ببینم چه خبره و همین که باز کردم فشارم افتاد خواهرم نگهم داشت از هوش رفتم یعد که بیدار شدم از شدتییییی که عصبی بودم رفتم تو واتساپ بهش اسکرین شات رو فرستادم و گفتم خیانتکار و بی لیاقت بابا چی برات کم گذاشته و یود و فلان و…

  و کار منم اشتباه بود که یهو بهش گفتم

  اونم بهش شوک وارد شد و به فکر خودکشی زد بعد کلی گریه و بهم میگف من اشتباه کردم باید تاوانشم بدم(خودکشی) بعد من خییییلی دلداری دادم گفتم بخدا از ذهنم پاک میکنمم و اصلا بهش فکر نمیکنم و بخشیدمش واقعا از ته دل و الان بعد دو ماه اونروز تلگرامشو باز کردم و دیدم پیامارو ک اصن دهنم باز موند میگف خدایا مرسی که تورو جلو راهم گذاشت بابام هم اوام و جاهل نبود اگاه و قشنگ فرهنگی و عاقله و مامانمم خیلی دوست داره

  منم که دیدم پیامشو دیگه بهش هیچی نگفتم فقط رفتم تو وات گفتم بهش به ارومی ( مامان جون هنوزم بابا نسبت بهت بی توجهه ؟) گفت نه عزیزم منو باباب عاشق همیم و یجوری گفتم که متوجه اشتباهش شده باشه از اون روز هم شمارشو وارد تلم کردم هرچی میفرستخ به کسی من میبینم و واقعا تموم کرده و الا ۱ ماه گذشته

  ولی. وقتی یاد اون اتفاق میفتم حالم بد میشه

  یه خواهرم دارم ۱۲ ساله به اون نگفتم ک ذهنش درگیر نشه

  من با این سنم زوده هنو این چیزارو تجربه کنم

  الان من محبتم مثل قبل با مامانم نیس یه حال بدی بهم دست میده دست خودم نیست ها

  اگه میتونین کمکم کنین🙁

  1. با سلام
   بهتره در مورد ptsd بیشتر بخونی ولی درکل درک این مشکلات سخته و آسیب زننده است پسر خوب

 5. سلام میشه ب منم کمک کنین
  من دوماه پیش توی تلگرام تو گروه مختلط بودم خب چن نفرم پیوی اومدن ولی من بااونا حرف خواسی نزدم درمورد گروه حرف زدیم…
  من تو گروه فقط یک هفته بودم
  ک شوهرم گوشیمو چک کرد فهمید بعد یه عالمه دعواو بحث رفتیم سرخونه زندگیمون الان با اینکه دوماه گذشته شوهرم باهام سرد رفتارمیکنه همش میگ توبهم خیانت کردی
  ولی من خیانت نکردم باهاشون ابراز علاقه نکردم ک بخوام خیانت بحساب بیاد میدونم اشتبا کردم خیلی هم پشیمونم جوری ک همش چشمم اشکه و از این دنیا خسته شدم.ولی میگه ن تو ازنظر من خیانت کردی واقعا خسته شدم زندگیمو دوست دارم وگرنه بودنم براش مهم نیس میتونسم برم
  میشه راهنماییم کنین چیکارکنم

  1. با سلام
   با این شرایط باید صبر کنید تا اعتماد سازی مجدد صورت بگیره. هر کسی یه جور به بیوفایی نگاه میکنه

    1. من یک دختر نه ساله هستم که دوست نه سالم که از بیش دبستانی. دوست بودیم و یکی از دوستام رفت به او بد منو گفت و من هرچه که تتوی واتساپ پیام دادم به من فوش داد و پیام هامو جلوی دوستی که ما از هم جدا کرد خواند بعد یک نفر به من کمک کنه تا ما باهم دوست بشیم

  2. مادرتونو طرد کنید، وبه پدرتون مطلبو با آرامش منتقل کنید، تا از مادرتون جدا بشه، متاسفانه راههای دیگه جوابگو نیست

 6. اگر فقط در مورد دو سه فقره از رابطه های نامشروع مردها و زن های خیانت کار حکم سنگسار اجرا می شد امار خیانت ده ها بار کاهش پیدا می کرد اما با چشم پوشی سیستم قضایی و بخصوص باز بودن دست زنان به واسطه مهریه ای که به عنوان گرو دارند خیانت ها هر روز بیشتر خواهد شد

 7. چه راحت میبریدومیدوزیدازخداهم نمیترسیدوالا من زنم بیست سال زجردرزندگی وعاشق همسروفرزندم ولی بعدازبیست سال بادیدن فیلم های کثیف سکسی که میدیدبمن تهمت زدکه زن های توی سکس من هستم هرچی قسم قران فایده نداشت حالاکه پشیمان شده من دیگه نمیخوامش وحیف جوانیم وزجرهایی که براش کشیدم وازخانواده اش کشیدم دوستش ندارم من که این همه عاشقش بودم ولی الانم طلاقم نمیده پشیمون شده شوهرم ولی من هم دیگه کسی دیگررامیخوام وای کاش طلاقم بده تابتونم بااون کسی که دوستم داره زندگی کنم وبه آرزوهام برسم ولذت ببرم من که هیچ خیروخوشی تواین ۲۰سال ندیدم ولی دلم خون هست که الکی بعداز۲۰سال تهمت وورچسب زن کثیف بهم خوردنمیبخشمش تاقیامت لعنت به مردهاوزن هایی که بی جهت وبدون هیچ مشکلی خیانت میکنند

  1. شرمنده الان یعنی کسی تورو میخواد و توکسی دیگه رو چه جوریه خیانت حساب نمیشه؟؟؟؟؟

 8. خدا لعنت کنه هر زنی رو که خیانت میکنه این دور از عدالت هست زن من در حد پیام بود بعد از ۴روز فهمیدم قرار گذاشته بودن برای رابطه که نتونستن انجام بدن الان بعد از گذشت چند وقت اون حرفا داغونم کرده نمیدونم چکار کنم

 9. با سلام.یکسال بعد از ازدواج متوجه شدم همسرم با شخصی ارتباط داره و این ارتباط قبل از آشنایی و ازدواج با من شروع شده بوده و فقط یه دوره کوتاهی قطع رابطه کرده بودن که در همان موقع با من ازدواج کرده.چند بار قول داد که ارتباطش رو قطع کنه اما الان بعد از چند سال هنوز هم با هم تلفنی صحبت میکنند و هر بار هم که متوجه میشم .همسرم قول میده که ارتباطشونو تمام کنند.واقعا نمیدونم چی کنم.روحیه زندگی کردن رو ندارم و بخاطر بچه ام تو این زندگی موندم ممنونم که راهنماییم کنین

  1. با سلام
   واقعا نمیدونم چی کنم؟
   این روحیتون با همسرتون درمیان بگذارید تا دست به یک انتخاب قطعی بزنه در این رابطه

   1. سلام خانم منو با رمالی و دعا و فریب مجبور به خیانت کردن ایا من می توانم او را ببخشم

    1. دوست عزیز رمالی کجا بود خودش خواسته ومیل داشته .اگه یک زره ایمان داشت خیانت نمی کرد

 10. سلام خسته نباشید من یه خواهر دارم که از بچگی دنبال دوستی با پسرا بوده و اگر بگم با صدنفر بوده دروغ نگفتم پنج سال پیش ازدواج کرد و ی بچه دوساله داره اوایل بنظر خوب میومد شاید تا سه سال ازش مطمئن بودیم چون می‌گفت شوهرمو با هیچکس عوض نمیکنم شوهرش خیلی کمبود میزاشت براشون که آخریا من متوجه شدم داره یکارایی میکنه کاراش مشکوکه دو ماه پیش شوهرش اومد خونمون و دادو بیداد و گریه که دخترتون بهم خیانت کرده و حتی سکس داشته و این اعترافاتو خودش به شوهرش کرده تو این ماجرا خواهرم بهش التماس میکنه که منو برگردون من خوب میشم تکرار نمیکنم بعد که شوهرش قبول میکنه میگه نه نمیخوام برگردم من دیگه دوست ندارم دو ماه گذشت و شوهرش دوباره فهمید با یکی در ارتباطه و به ما خبر داد ما خیلی ظربه خوردیم ولی نمیدونیم‌چیکار کنیم شوهرش میخواد طلاقش بده و اینم از خداشه ولی چیزی برا ما تغییر نمیکنه این کثافط کاریاشو نمیزارع کنار و قرار این اتفاقا هی تکرار شه میخوایم بریم یه شهر دیگه ولی بارم فایده ندارع چون الان بار سومع داریم شهر عوض میکنیم بچع نیست نمیتونیم تو خونه زندونیش کنیم و حالمون هم ازش بهم میخوره امروز هم از خونه فرار کرد خیلی گرفتاریم

  1. با سلام
   حتما خواهرتون ببرید مشاوره چون واقعا نیاز داره به کمک حرفه ای

  2. ببیند اگه برگشت هر روز بهش بگید که تو لجنی تو کثا فتی تو به درد زندگی نمیخوری حالمون ازت بهم میخوره اینجوری جنگ روانی راه انداختین و اون برای همیشه میره دیگه بر نمیگرده

 11. سلام من چند ماهه ک ازدواج کرد و و وارد فضای مجازی شدم ک نباید میشدم و خیانت کردم خیلی پشیمونم و همجوره پای استباهامم وایمسیتم ولی خب مشکل از شوهرمم بود موقعی خیانت کردم ک ی قهر کردیم و این شد ک من خیانت کردم نیاز داشتم یکی باهم حرف بزنه و اصلا ارتباط جنسی هم نداشتم و شوهرم میگه طلاق در صورتی که اونم زیاد مشکل داشت قبل ازدواج با من و الانم خیلی همسرمو دوست دارم بهشم گفتم و پای اشتباهم وایمیستم …ترو خدا بهم کمک کنید

   1. سلام .
    من از اول زندگی چندین بار مدراک مشکوک از همسرم دیدم ولی باور نمیکردم.
    انقدر اعتماد داشتم که نگو.
    خودم جوریم که زن هرزه رو از یه فرسخی تشخیص میدم ولی زنم جوری خیانت میکرد که مدرکی باقی نمی زاشت.
    ده روز است مطمعن شدم خیانت میکنه وسوسه میشم بکشمش ولی میترسم

  1. سلام عزیز دلم. منم همینطوری شدم عین تو ی بار قهر کرد باهام منم رفتم با دوست پسر یکی از دوستام چند ماهی با هم بودیم.معتادش شدم با اینکه اصلا سر نبود از نظر قیافه نسبت به شوهرم.ولی خب دلم میخواست.ولی بدبختی انگار رابطه اعتیاد میاره بعد اون با دو نفر دیگه هم رابطه گرفتم. که بالخره فهمید و الانم چند ماهه جدا شدیم. من که مشکلی ندارم.الانم کامل فراموشش کردم.ماههای اول سخته.بعدش اوکیی مخصوصا اگه دانشگاه بری یا سر کار یا ی جایی سرت گرم باشه.دوران مجردیمو با هیچی عوض نمیکنم دیگه.اینکه ما دخترا باید نوکر یکی باشیم رو نمیفهمم.

 12. سلام خیانت دیدهای پاک دل و ساده لوح منم خیانت دیدم از زنم و اییییییینقدر از مشاور و غیره و غیره مشورت گرفتم که نگو یه دختر 4ساله هم دارم فقط منتظرم قدرت جدا شدنو بدست بیارم یعنی دارم از دلم بیرونش میکنک ایشالله تا چند ماه اینده ازش جدا بشم ضمنا من وضع مالی خوبی دارم اینو بدونید وقتی خیانتکار اومد گف اینو ندارم اونو ندارم بهم محبت نمیکنی اینا همش دورغه منم همسرم اونم همسره چرا من خیانت نکردم دوستان جدا بشید و برید از اون شهر و برای خودتون و فرزندتون یه زندگی جدید بساز ازدواجم نکن حرف اخر انشالله خداوند قدرت جدایی رو به همتون بده چون همتون باااید جدا بشید والله چاره نیس

    1. جدی تر برخورد کن .نذار بره ابران.پول بهش نده.امکاناتو ازش بگیر.نذار با اون یارو به ریشت بخندن

 13. محبت خالصانه و از دل جلوی خون رو میگیره چ خاسته خیانت.نصیب کافر نشه ولی اگر شد فقط به ٣روش میشه نجات داد .١طلاق ٢مهاجرت ٣قتل عمد ک بازم گزننه اول.پیشگیری بهتر درمان هست .بنظر من یکی همیشی ه شک داشته باشه بهتر تا بخان بیان و بگن اینم اخر اعتماد.انتخاب درست و در اول یچیزو بگم کسی ک خواست زن بگیره باید روز قبلش ب هر روشی خودش رو ارضا کنه از هر چیزی ک وقتی پای ی نفر وارد زندگیش شد حساب کنه کمربندش ک باز میشه اگر با مشترکش نباشه فرض بگیره کسی دیگه جای دیگه کمربندی برا مشترکش باز میکنه.باعرض معذرت از خشونت گفتاری.اهای هرکسی هرجای هستی مردونه باش ی دختر رو ب هزار زحمت بزرگ میکنن شوهرش میدن مثه خواهرای خودت ک ازدواج کردن اینا نور چشم خانوادشو هستن ظلم نکنید انسان باشید ادم ١بار میاد دنیا و ١بار هم میره تو این گذر باعزت و مردانه باش انسان را در انسانیت ببین کسی ک بر شهوت خود غلبه نکند حیوان تربیت شده ای بیش نیست.مرد باش و دنیا را تماشا کن و شکر گذار باش

 14. حدود 33 سال هست مثلا زندگی می‌کنیم اوایل متوجه شدم زنم با پسر خاله خودم سکس داشتن بخاطر دلایلی گذشت کردم اما فایده نداره متوجه شدم که این کار براه اون عادت شده با چند نفر دیگر هم بوده که دونفر اونا دوستای خودم بودن بخاطر بچه‌هام که بزرگ هستن نمیتونم طلاقش بدم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. دوست عزیز
   با سلام واقعا متاسفم
   خیلی شرایط سخت و دشوار است و پریشانی و غمناک وبه نظ من همه خانواده بمیرند بهتر ازاین کاره
   هزینه زندگی کسی را می دهی که داره خیانت می کند .
   مشاوره ببرش و باهاش بشین صحبت کن خیلی سخته -خیلی
   من فقط در حد تلفنی بهم خیانت کرده هر روز صبح که بیدار می شم انگار دنیا روسرم خرابه
   خیلی مردی چگونه تحمل می کنی – گناه کبیره است

    1. پیامبر(ص)به سعدفرمودن ای سعداگه مردی پیش زنت بودچکارمیکنی سعدفرمودبااین شمشیر تکه تکه ش میکنم پیامبر(ص)فرمودن خیلی با غیرتی سعد پس بدان الله وپیامبرش باغیرت ترن…..خیانت سخته دل میخواهد

   1. همسر منم در حد تلفنی و چت بود منم حال تورو دارم داداش
    ولی ازش تعهد محضری گرفتم که اگه دوباره تکرار کنه تنها چیزی که میبره خونه باباش فقط خودشه حتی مهریشم بخشید

  2. دوست عزیز
   سلام
   واقعا خیلی درد ناکه – خیلی متاسفم من نیز خیانت دیده ام در حد تلفنی ولی الان ماه هاست از این موضع می گذره ولی هروز داغون تر می شوم ولی موضع شما بسیار دردناکه -خیلی مردی – و فکر می کند در مورد شما نفهمی
   ببخشید این گونه گفتم چون خیلی غمناک ای کاش ادم همه خانواده اش از دست بدهید ولی این گونه خیانت نبیند به راحتی از این موضع نگذر و داری عمرت به پای این زن می ریزی ولی اون خیانت می کند به نظر من بفرست بره اوضاع بدتر می شود

  3. چه ربطی به بچه ها داره؟!اونا تو این فضای متشنج و اضطراب خیلی بیشتر آسیب می بینند،استرس می‌تونه بچه ها رو کامل تخریب کنه و خودتو پیر و علیل و رنجور و مریض کنه خودت و فرزندانت رو نجات بده ….

 15. سلام همسر من با صمیمی ترین دوستم رابطه برقرار کرد ، این کار رو برای من مشکل کرد.. به کل حالم خیلی بده از دو طرف لطمه خوردم ، یک سال میگذره و طلاق رو چند ماهیه گرفتم ، ولی شدیدا اذیت هستم و اصلا افکار من رو احاطه کرده.. چه باید کرد

  1. جدی تر برخورد کن .نذار بره ابران.پول بهش نده.امکاناتو ازش بگیر.نذار با اون یارو به ریشت بخندن

 16. سلام دوست عزیز امیدوارم مشکلتون هر چه سریع حل شود منم شرایط همسر شما برام پیش اومد میدونم شوهرم عاشقانه دوستم داره واز این گناه بزرگم چشم پوشی کرده منم قول دادم دیگه وارد این شبکه ها نشوم ولی فکر میکنم نمیتونم باهاش زندگی کنم چون که همسرم این کار منو هیچ وقت از ذهنش پاک نمیتونه پاک کنه وبهش حق میدم شما هم یک بار بهش فرصت بده واگه تونستی خودت هم باهاش بیا ایران کاری کن از اون محیط دور باشه از دوستانی که اینجا اظهار نظر میکنم خواهش میکنم اگه نمی‌فهمید قضاوت نکنید چون امکان داره خودتون تو این شرایط قرار بگیرید این دوستمون توی محیطی بود که فرهنگشون با ما فرق داره ولی من خودم جز کسانی بودم که فکر نمی‌کردم اینطور بشم

  1. من خودم خیانت دیده ام.یکسال پیش پیامکهای زنم با ی پسر کوچکتر از خودش رو دیدم خواستم جداشیم افتاد به التماس که ببخش و جبران میکنم و…بخشیدمش ولی دو ماه نگذشت که دوباره همون رفتارا رو دیدم و حدودا سه ماه پیش وقتی از بیرون شهر سرزده برگشتم خونه ،همون پسره لخت مادرزاد توکمد قایم شده بود .گرفتمش درگیر شدیم بازنم دوتایی میخاستن منو خفه کنن خدا کمکم کرد .الان سه ماهه نخوابیدم .میترسم بخوابم.اومدم خونه مادرم اونم رفته خونه مادرش.تازه الان منو محکوم کرده و گفته چندین بار منو بازنها گرفته و من معتادم و ….
   چند بار خواستم برم خلاصش کنم نتونستم مادرم پیره و مریض.دادگاهم که رسیدگی نمیکنه.درکل چاره اینه کسی زن نگیره تو این مملکت.قانون نیست .فساد نتیجه بی قانونیه.وقتی به فاسد حکم ندن جریتر میشه و پرروتر .این مشکل مملکته

  2. اگر واقعا دوستت داره،و بخشیده یادش می‌ره
   من هم زنم توی شبکه اجتماعی،بهم خیانت کرد
   ولی چون دوستش داشتم و فکر کردم که متوجه اشتباهش شده،واقعا از ته دل بخشیدم
   ولی انگار اشتباه کردم،چون انگار یه نوع مریضیه و مثل اعتیاد میمونه خیانت

 17. سلام
  ببخشید من یک سوال دارم.
  من و همسرم ۲۰ ساله که ازدواج کردیم و تا شش ماه پیش خوشبخت خوشبخت بودم تا اینکه همسرم رفت تو صفحات فیسبوک و کم کم اخلاق و رفتارش عوض شد . ما ده سال پیش به آلمان آمدیم و مشکلات مالی مان کم شد و روز به روز بهتر شد . همسرم زیبا و وفادار بود . ما دو تا دختر ناز داریم ۱۴ و ۸ ساله من خودمو خوشبخت ترین مرد دنیا میدونستم تا اون موقعی که همسرم فیس‌بوکی شد و در گروه ها عضو شد . کم کم دیدم توجهش از من کم شده و اینهم بگم که عاشق منه حتی الان . خلاصه بعد از چند ماه فهمیدم کسی که با کمتر کسی ارتباط داشت و اگر هم داشت بستگان من بودند در آلمان دیگه تبدیل شده به کسی که هر روز عکس پروفایلش رو عوض میکنه و شروع کرده به لاغر کردن خودش از ۱۰۸ کیلو در عرض شش ماه خودشو تبدیل کرد به ۷۸ کیلو و زیباتر شد . من که از هر جایی بی‌خبر بودم گفتم الان که لاغر شدی شکمتو عمل کن برو ایران عمل کن بیا البته با پیشنهاد اولیه خودش . قرار شد بره ایران . در زمان کرونا نمی تونست بره ایران چون واکسن نزده بود و از طرفی تمام خانوادش ایران هستند و گفتم دو سال اونها رو ندیدم گفتم واکسنت بزن بعد برو عمل کن یعنی دو بار برو ایران در یک سال . مدتی گذشت دوستای فیسبوک ولش نمی کردند در واقع دست انداختند روی زندگی من و هر روز دور و دور تر شد اما از من راضی تر از گذشته بود . دیگه تقریبا تو مرحله شک افتادم و منی که حتی عادت به خوادن کامنتها نداشتم رفتم دیدم که چطور عکسهای پروفایل رو رقم به رقم عوض میکنه و مرد و زن براش بوس و تحسین می‌فرستند. دیگه تقریبا مطمئن بودم زنی که با من می خوابید و با من بیدار میشد صبح زود رای ورزش بیرون میرفت و تا ظهر نمی آمد از دو ساعت کشید به ۴ ساعت و هر روز دوستان جدید فیس‌بوکی . با یک روز با خودم فکر کردم شاید نیاز داره کمی بهش آزادی بدم تا از این زندگی که چند بار بهم گفته بود خسته شده دربیاد و گفتم رفتی ایران بیشتر پیش خانوادت باش و از اونجایی که می گفت دوستهای میتینگی فیس‌بوکی در ایران دور هم جمع میشن بهش گفتم برو تو جمعشون خوش بگذرون. با خودم فکر کردم با این فضایی که دارم بهش میدم کمی با من احساس بهتری داشته باشه. تا اینکه یه روز تحمل نکردم و رفتم تو مسنجر و بله دیدم با یه نفر در ایران دل و قلوه داده و کلی قول و اینکه حتی از بهش گفته که ما داریم از هم طلاق میگیریم و اونهم یک نفر در شهرستان که به گفته خودش وضعیت مالی خوبی داره هست .
  بعد از خوندن صحبتهاش که مکالمه چند روز آخرش بود دیوونه شدم چون از قبل شک کرده بودم که ارتباط داره و ازش چندین بار به صورت داوطلبانه خواستم بگه که اگر داره با من راحت باشه که منم خودم آماده کنم و اگر قصد داره آزاد زندگی کنه منم یه فکری به حال خودم و بچه هام که مهمترین هستند بکنم ولی گفت نه هیچ ارتباطی ندارم . اما دیگه دیر شده بود من خودم همه چیز رو خوندم که قرار بره ایران و کلی ماجرا با هم داشته باشند بماند که در کامنتاشون چیزایی خوندم که ادامه زندگی رو برام سخت کرده . چند روزی دعوا و بحث داشتیم . و بالاخره گفت آره دو ماه است که عاشقشم ولی تو هم دوست دارم میگه من به تو ظلم کردم ولی به من فرصت بده فراموشش کنم .بهش گفتم من برای تو مرد بدی بودم گفت نه گفتم بهت خیانت کردم گفت نه گفتم عاشقت نبودم گفت چرا منم عاشقتم و دوست دارم بدون تو میمیرم ولی این همسر تا دوماه پیش عاشق من می خواد بره ایران جایی که همیشه بهانه ای برای رفتن و دیدن خانوادش داره و من نمی تونم اینو ازش سلب کنم .جایی که الان یک مرد عاشق منتظرشه و همسرم هم کتمان نمیکنه میگه من به خودم آسیب میزنم ولی با تو میمونم . اما من دیگه نمی تونم اون همسر سابق را با این قیاس کنم و بعیده بدون شک و تردید تا آخر عمرم سر کنم. لطفا فقط به من راهنمایی کنید چه کنم ؟چطور با این قضیه کنار بیام ؟ میشه یا نه؟ چطور ؟ لطفا کمک کنید .

  1. دوست عزیز این قضیه مجمل نیست. شاید چندین ماه کار میخواد یه خانواده آسیب دیده. یا آلمان درمان ادامه بده یا با شماره 09353000102 پیام بدید.

  2. سلام دوست عزیز امیدوارم مشکلتون هر چه سریع حل شود منم شرایط همسر شما برام پیش اومد میدونم شوهرم عاشقانه دوستم داره واز این گناه بزرگم چشم پوشی کرده منم قول دادم دیگه وارد این شبکه ها نشوم ولی فکر میکنم نمیتونم باهاش زندگی کنم چون که همسرم این کار منو هیچ وقت از ذهنش پاک نمیتونه پاک کنه وبهش حق میدم شما هم یک بار بهش فرصت بده واگه تونستی خودت هم باهاش بیا ایران کاری کن از اون محیط دور باشه از دوستانی که اینجا اظهار نظر میکنم خواهش میکنم اگه نمی‌فهمید قضاوت نکنید چون امکان داره خودتون تو این شرایط قرار بگیرید این دوستمون توی محیطی بود که فرهنگشون با ما فرق داره ولی من خودم جز کسانی بودم که فکر نمی‌کردم اینطور بشم

   1. به فرهنگ ارتباط نداره.
    من یک بار زنم رو به خاطر اینکه میگفت مزاحم موفقیتش هستم و اصرار زیاد کرد، طلاق دادم.
    بعد از چند وقت برگشت و گریه و التماس که اشتباه کرده و دوباره شروع کردیم.
    الان که یک سال از زندگی مجددمون میگذره فهمیدم که هم اون دفعه و هم الان در حال خیانت بوده و هست.
    جالب اینجاست این اتفاق رو یه موضوع عادی میدونه!

  3. مشکل بسیاری از زنان هرزه وجود مردان بی غیرت در اطرافشون هست!!!
   حالا یا به اسم شوهر یا به اسم پدر یا برادر و….

   1. از خدا میخوام تو دامنت بزاره تا بفهمی ما چی میگشیم ربطی به غیرت نداره

    1. آدمی و برای خودش و حریم مقدس خانواده ارزشی قائل نیست .مشکلش با غیرت حل نمیشه.یک کلام هرزه ست.و تنوع طلب.فقط دنبال توجیح میگرده.درواقع میخواد عذاب وجدانشو کم کنه.ویا بهتر بگم خودشو گول بزنه

   2. سلام خانم منو با رمالی و دعا و فریب مجبور به خیانت کردن ایا من می توانم او را ببخشم

  4. سلام دوست عزیز..ماشالله در یک فضای فرهنگی عالی داری امورات را سپری میکنید..بهترین راه دوسداشتن خودته،،برای خودت جایگزین بزار.فراموش کنید کل اتفاقات و شخص را…حتی همسر..با انتخاب یک هدف کوتاه مدت،،و یک هدف دراز مدت،خودتو سرگرم موفقیت خودت کنید..در کوتاه مدت از یک رابطع جنسی موقت خودتو تامین کنید..در دراز مدت دنبال یک معشوقه با فرهنگ خودتون باشید..کسی ک در دنیای بزرگ..خودشو تسلیم یک دهاتی کوچک میکند.اصلان نمیتونه برگشت کند..رفتنش بسود دلش بود..امدنش هم بسود اونه..خودتو درگیر کسی نکنیم وقتی از یک دنیای بزرگ،،بک بعقب میزند و عاشق یک مسخره بازی میشود…
   خودتو دریاب.حتی اگر قدیسه شود…انچنان تیپو دک کنید ..ک لیاقتش همان است ،ن شخصیت مثل شما…حداقل ۳ سال باید زمان صرف کنی برای یک زوج ایده ال خودت..ولی اگر این مدت رابطه جنسی نداشته باشید نابود میشی و باید دم بدم پی اون باشی…
   خودتو دریاب..عاشق خودت باش..موزیک و خاطرات قبل را فراموش کنید..با یک خانم اهل اونجا ک ساکن هستین و اصیل ازدواج کنید…زود تسلیم روابط دلی نشین منبعد…
   ارزوی شادابی برای شما..
   حسینی تهران

  5. چه دنیای بدی شده این یه بازیه دوسر باخته فقط باید سعی کنید قوی باشید تا کمتر صدمه ببینید

  6. سلام دوست عزیز فقط این یادت بمونه خیانت یک اشتباه نیست یک انتخابه یعنی طرف نمیتونه بگه من نمیدونستم نفهمیدم بلد نبودم…….دقیقا خودش خیانت رو انتخاب کرده منم درد تو رو دارم با اینکه خیلی وقت از اون جریان میگذره و جدا شدیم ولی من دیگه آدم سابق نیستم باورکن نابود شدم نه انگیزه دارم نه حدف دوست دارم همین الان بمیرم کلی مشاور و تراپیست رفتم فرقی به حالم نکرد ما مردا تو یه مثاله خیانت بزرگترین ضربه رو میخوریم

  7. این صحبت تمام خانم هاست بعد از به دام افتادنشون
   پس باور نکن و طلاقش بده
   زن خیانت کار مثل معتاد میمونه کنار میزاره ولی باز انجام میده
   من یه همچین زن هایی رو مثل آشغال میزارم جلو در خونم

 18. زن من همزمان با خیانت به باشگاه رفت و خ رو باسنش حساس شده بود با اینکه من اصلا علاقه ای به باسن ندارم و در سایتها دنبال این مسایل می‌رفت و دقیقا تماس مشکوک زیادی داشت…منم یه روز پلیس و آوردم و مچ گیری کردم و مجبورش کردم که طلاق بدون مهریه بگیره…البته قبلش با یه مشاوره حقوقی صحبت کن چون مهریه بخشیده نمیشه و زن خائن خ خ اصرار داره باهات زندگی کنه و قاضی هم میگه آره ببخش و زندگی کن باهاش ولی در حقیقت فقط شکم یه خیانتکار و پر می‌کنی که بره به عشقو حالش برسه..دست به خشونت هم نزن که بازم پات گیر میفته….و باز میخای تو زندگیت راه بدیش….در ضمن دوستان بدونید زن خیانتکار همزمان با چند نفر هست خودتون رو گول نزنید که درست میشه….

 19. قربون خودم که ازدواج نکردم و با هیچ مردی ارتباط ندارم. یادم باشد شرط ازدواجم اشتراک اکانت های شبکه های اجتماعی و گوشی بدون رمز باشه. البته این جامعه رو خود شما مردا ساختید که اجازه می دید خانم تون به بدترین وضع در مهمونی و در بیرون از منزل حاضر بشه. حجاب کامل خیلی احتمال فساد در زن رو کاهش میده چرا که اول خود زن از حجابش آرامش میگیره

  1. سلام خیانت ربطی ب حجاب نداره چون دیدم ک میگم ب اینطور افراد هیچ کس شک نمیکنه خیلی راحت تر ب رابطشون میرسن ولی هیچ وقت هیچی پنهان نمیمونه

  2. سلام همش دروغه… زن من حجاب کامل داره نماز و روزه اش ترک نمیشه نیم ساعت قبل از اذون وضو گرفته سر سجاده نشسته یک هفته قبل از ماه رمضان میره پیش واز تا یه هفته بعد… ولی داره خیانت میکنه با برادرش هم هست برادرش میاره خونه…. با خواهرش و برادرش وروباه پیر (مادرش) دستشون تو همه کمک هم میکنن برادره هم خواهر هاشو …. هم مادرش….
   منم دارم منفجر میشم بارها خواستم سرشون رو ببرم ولی گفتم دوتا بچه ام بد ضربه ای میخورن….. دارم فکر میکنم چه خاکی تو سرم بریزم

   1. دوره چی گذشته؟ من خودم یک زنم..اتفاقا زن خیانتکار و باید کتک زد نه جوری که بعدا دیه بدی ولی همچین که یادش نره زندگی یه زن دیگه رو خراب کنه….هیچ ردی هم نزاری…

  1. لازم نیست
   زن خیانت کار همسری با همسری نجیب ازدواج میکند تا هرگز نفهمد غافل از اینکه حقیقت همیشه درحال فریاد زدن است.
   همدرد کسانی هستم که زندگیشان توسط چنین شیاطینی نابود شد

 20. چه جالب !حالا اگه مرد خیانت کرده بود نمیگفتید دو راه بیشتر ندارید طلاق یا بخشش!
  کاش درباره خیانت مردها اینقدر نظرها قاطعانه بود .مسلما اون زنی که خیانت میکنه از بی عرضگی مردش هست .چرا باید یه زن بعد ده یا ۲۰ سال خیانت کنه ؟!

  1. نتیجه خیانت ازذات انسان هاست اون خمیره مردوزن ندارد ولی برای زن میلی برداشت که نان زحمتکش مردرابخوردوخیانت کندامااگرسگ رامان بدهی بهترازامثال یک چنین زنانی هست

   1. دقیقا موافقم..زنانی که خیانتکاران بری بگردی میبینی تو‌ ریشه و فامیلشون خیانتکار زن هست خصوصا اقوام درجه یک…

  2. اگرزن یا مردی خیانت میکنه نشان از مشکلات روانی طرفین داره وحال آنکه اگر خانمی بعد از ۱۰ یا۲۰ سال خیانت کنه نشان از مشکلات روحی روانی و صد البته هرزگی اون خانم داره

  3. ازخوشی…..خوشی میزنه زیر دلشون….چون‌زنی ک فشار زندگی روحس کنه هیچوقت خیانت نمیکنه

  4. این سوالی هست که خودزن باید جواب بده توزنی مگه ضمنا خیانت زن به بی عرضگی مرد ربط نداره زن ذاتش……..جناب محض اطلاع

 21. سلام. من و دوست دخترم تا الان دو ساله باهمیم. و قراره در اینده باهم ازدواج کنیم. توی این مدت، سه ماه درمیون ازش حس خیانت بهم میرسید.
  اوایل همه چیز خوب بود ولی به دلیل شرایطمون دیر دیر همو میدیدیم. چن ماه بعد از شروع رابطه متوجه شدم که با یه پسری توی دانشگاه یه مقدار حرف زدناشون زیاد شده ولی حرفای معمولی بود. حتی خودشم بهم میگفت و برام تعریف میکرد.
  من ناراحت شدم و حسم بهش تغییر کرد ولی زیاد بزرگش نکردم و ادامه دادم که شاید بهتر بشه.
  ترم بعدی که پاییز شد، برگشت دانشگاه و متوجه شدم باهاش ارتباطش بیشتر شده و برای همدیگه خوراکی میبرن. اینا رو خودش بهم میگفت. دیگه تحمل نکردم و باهاش دعوای حسابی کردم و قطع ارتباط کردم
  چن روز بعد فهمیدم که قبلا با پسر های دیگه ای هم صحبت میکرده و من از هیچکدوم خبر نداشتم
  ولی با اینی که زیاد باهاش ارتباط داشته خیلی بیشتر حرف میزده و تماس صوتی و تصویری داشتن. دیگه همه چی برام روشن شد.
  یه ماه گذشت و توی این یه ماه بهم پیام میداد ولی من جوابشو نمیدادم. توی این به ماه با اون پسره خیلی ارتباطش بیشتر شده بود و دیگه انگاری رابطه جدید شروع کرده بود فقط رسمی نشده بود. بعدش با مشاور صحبت کردم. فهمیدم که شاید مشکل از خودم بوده چون ارتباطمون بیشتر مجازی بود و دیر دیر همو میدیدیم و منم زیاد درگیر کار بودم. تصمیم گرفتم دوباره رابطه رو بسازمش.
  خیلی سخت بود که دوباره شروع کردیم ولی شد. بهش گفتم باید با فلانی قطع ارتباط کنه. خودش دوست نداشت و هی طرفداریشو میکرد و میگفت بین ما چیزی نیست که نگران باشی. چند هفته‌ای گذشت و یه بار رفتم دیدنش. گوشیشو نگاه کردم دیدم با چنتا پسر چت کرده. عصبانی شدم ازش و دعوا، ولی همون روز معذرت خواهی کرد و خوب شدیم باهم.
  دیگه کم کم برام روشن شده بود که نمیتونه جلو خودشو بگیره و هردفعه یکی بهش پیام میده و اینم شروع میکنه جوابشو میده و حرف میزنه و حتی بعضی وقتا به خودمم میگه. بعد با یه حالت مظلومانه میگه خب من حس تنهایی میکنم و یه چیزایی ناراحتم میکنه. از این جریانا زیاد ازش دیدم و زیادم دعوا کردیم.
  یه پسر جدیدی هم بود که بهش پیام میداد ولی دوست دخترم جوابشو نمیداد و بیمحلی میکرد. ولی من میدونستم این پسره ولکنش نیست چون خیلی وقتا یه ریز صحبتای معمولی میکردن و به منم میگفت. منم میدونستم هدف پسره چیه ولی دوست دخترم که یه مقدار ساده‌س این چیزا رو متوجه نمیشد (البته من اینجور حس میکنم که متوجه نمیشه)
  تا یه بار دیگه که همو دیدیم باز با زرنگی گوشیشو نگاه کردم دیدم هنوزم با این پسره حرف میزنه و این دفعه همدیگه رو “تو” خطاب میکردن توی چت.
  ناراحت شدم و خیلی ساده بهش گفتم این کارا رو بزاره کنار. اونم ساکت و مظلوم شد و قبول کرد.
  الان سه ماه از اون روز میگذره و متوجه شدم که هنوزم با اون پسره حرف میزنه و از زیر زبونش کشیدم بیرون، میگفت اولین روزه برگشتم دانشگاه هوا ابری بود و بارون میومد منم خیلی دلتنگ بودم. میگفت اون خودش پیام داد. دیگه یه جوری شده که تلفنی حرف زدن و اونم ارومش کرده بود.
  من دیگه تحمل نکردم واقعا بعد از این همه مدت. گفتم شاید مشکل از خودمه باهاش خیلی بهتر شدم. الان میبینم بازم داره اتفاقای گذشته تکرار میشه. به روش نیاوردم و خودمو بیتوجه نشون دادم و مثل قبل خوب برخورد کردم باهاش که ناراحت نشه. ولی خودم داغونم.
  حس میکنم چت هاش پر از پسره! میگه من تو رو خیلی دوست دارم. میگه بهم سخت نگیر درمورد پسرا. میگه من فقط تو رو میخوام و هیچ پسری مثل تو نمیشه برام و از این حرفا
  منم دوسش دارم ولی نمیتونم اینا رو تحمل کنم دیگه. هردفعه داره تکرار میشه.
  لطفا راهنماییم کنید و یه پاسخ مفید بهم بدید.
  به نظرتون چکار کنم؟

  1. سلام
   خب اگه رفتارهاش داره بعد از این همه مدت اذیتت میکنه چرا به فکر پایان رابطه نیستی؟

   1. آقای مشاور زنا خیانت میکنن میگین ببخشین اکه میتونین حالا این حرف زده میگین تموم کنه خب دوسش داره نمیتونه تموم کنه

   2. داداش زنت که نیست یه خورده عاقل باش.
    دندان خراب رو باید کشید.
    ولی بعضی ها پر میکنن.
    خوبه میخوای پر کنی حداقل یکی بکار جاش

  2. من بودم همون یکی دیدن کافی بود که مطمئن بشم انتخاب اشتباه بوده. یکم روی خودت کار کن و بزارش کنار این تا اخر عمر اینجوریه

  3. خشت اول چون نهد معمار کج /تا ثریا میرود دیوار کج . ذات آدم هارو نمیشه عوض کرد

  4. ببین الان فقط چته و تو ناراحت شدی اینقدر…من تجربی رو دارم…بعد که ازدواج کنی میبینی با چند نفر رابطه جنسی برقرار کرده…میخای چیکار کنی؟ من الان دو تا پسر دارم زنم از اول دقیقا مثل تو می‌گفت که من فقط باهاشون حرف میزنم.. و حتی مثل مورد شما همه حرفا رو میمود به منم می‌گفت یا چت ارو نشون میداد…تا اینکه یه سال پیش از خیانتش مطمئن شدم…اونم با پسرای فامیلمون….راهی هم نمونده برام چون مهرشیو میخاد و من دو تا بچه دارم و از طرفی با خیانتکار هم نمیشه زندگی کرد..تمام زندگیم سیاه شده…همین الان جدا شو و هرگز برنگرد…

   1. سلام شب ازدواجم متوجه شدم باکره نیست فرداش بردمش دکتر دکترگفت دربین صدتازن یکی مثل خانم شمااتفاق میوفته زمان زایمان بکارتش پاره میشود بدازچهاردخترویک پسرکه همه رابه خانه بخت فرستادم تازه دیدم علاقه اش کم شده متوجه شدم یکی ازفامیل بااورابطه دارد باراول فامیل حرامزاده به زور تجاوزکرده که دیگرهرروزکه من سرکارمیرفتم اومیامده زنم به من نگفت تاناغافل فهمیدم بااین زن چکارکنم هرچه میگم هروقط ان حرامزاده امدبامن تماس بگیر ازترس که یاروبی ناموس رابکشم لونمیده

    1. اون ترس نداره . فقط داره ب مظلومی میزنه خودشا وگرنه زن خوب سریع اطلاع میده و حتی در را باز نمیکنه

     1. چه راحت میبریدومیدوزیدازخداهم نمیترسیدوالا من زنم بیست سال زجردرزندگی وعاشق همسروفرزندم ولی بعدازبیست سال بادیدن فیلم های کثیف سکسی که میدیدبمن تهمت زدکه زن های توی سکس من هستم هرچی قسم قران فایده نداشت حالاکه پشیمان شده من دیگه نمیخوامش وحیف جوانیم وزجرهایی که براش کشیدم وازخانواده اش کشیدم دوستش ندارم من که این همه عاشقش بودم ولی الانم طلاقم نمیده پشیمون شده شوهرم ولی من هم دیگه کسی دیگررامیخوام وای کاش طلاقم بده تابتونم بااون کسی که دوستم داره زندگی کنم وبه آرزوهام برسم ولذت ببرم من که هیچ خیروخوشی تواین ۲۰سال ندیدم ولی دلم خون هست که الکی بعداز۲۰سال تهمت وورچسب زن کثیف بهم خوردنمیبخشمش تاقیامت لعنت به مردهاوزن هایی که بی جهت وبدون هیچ مشکلی خیانت میکنند

  5. بقیه پسرارو میخواد واسه هرزگی ش و تورو واسه اینکه نوچه ش باشی و پوششی برای عشق و حال هاش

  6. آقا این خانم مشکل داره . باهاش زندگی را شروع میکنی و بعد میبینی رابطه داره . داغون میشی . الان رهاش کن و برو دنبال زندگیت . این افراد اهل تعهد نیستن

  7. سلام میشه شمارتونو بدین من بادختری طرف هستم‌که دقیقن‌مثه شما دوساله باهمیم عشقمون واقعا بی مثاله اما انگار حرف زدن و چت کردن باپسرارو بد نمیدونه و میگه که من تورو دوستدارم توعشقمی خواهرش امد و گفت امروز‌چند نفره دیگه بهش پیام دادن‌چرا حواست نیست بهش

   1. منم اینطوری شدم دوسال باطرف بودم اخرشم بهم زدم چون ارزششو نداره، سخته ولی باید باهاش کنار اومد

  8. یه دو دو تا چهارتای ساده به انسان سالم میگه که : دختری که حاضر میشه پاشو از خطوط قرمز فراتر بذاره و با یه پسر دوست بشه قطعا اینکار رو جاهای دیگه و در مورد دیگران هم انجام خواهد داد!!!
   فهمیدنش فقط دیر و زود داره اما این قاعده همه جا صادقه:)))

  9. ببخشید داداش گلم این دختره ساده لوح تر از تو گیر نیاورده ولش کن بره این ادم بشو نیست باهاش بمونی یا خدانکرده ازدواج کنی بددددددجور پشیمون میشی

 22. سلام. وقت بخیر. همسر بنده بعد از گذشت ۶ ماه از عروسیمون با یکی وارد رابطه شده بود از دانشگاهشون و با هم پیام و تماس داشتند و کلی عکس از خودش فرستاده بود و پیام ها را تا جایی که خوندم یک بار هم رفته بودند بیرون و همچنین با دوست پسر چند سال قبلش هم در ارتباط بوده که این ارتباط ها بیشتر تو پیج دوم اینستاگرامی که زده بود انجام شده و من وقتی متوجه شدم چند ماه از شروع ارتباطش با اون مرد و زدن این پیج گذشته بود و همان موقع هم من به دلیل یک سری مشکلات شغلی و مالی افسردگی و ناراحتی شدید داشتم و اون هم داشته خیانت میکرده. بعد که فهمیدم بردمش پیش مشاور و چند جلسه رفتیم و تو آخرین جلسه که جلسه ۵ یا ۶ بود مشاور و خودش گفتند که فقط برای سرگرمی این کار را میکرده و دیدیم کلی هزینه مشاوره میشه و فقط هر جلسه یه سری حرف و بعد جلسه بعدی باید رزرو بشه و دیگه نرفتیم و گفتم میبخشمش ولی الان که چند ماه گذاشته هر روز فکرش اذیتم میکنه که چرا چند ماه بعد از ازدواج باید خیانت کنه و چطور اعتماد داشته باشم که بعد از چند سال خیانت نکنه و خیلی به طلاق فکر میکنم. ممنون میشم کمکم کنید.
  با سپاس از سایت خوبتون🙏

  1. مشاور صرفا برای حرف زدن نیست
   برای اینه که به یه راه حل برای رهایی از این مشکلات فراهم بشه

  2. نتیجه خیانت ازذات انسان هاست اون خمیره مردوزن ندارد ولی برای زن میلی برداشت که نان زحمتکش مردرابخوردوخیانت کندامااگرسگ رانان بدهی بهترازامثال یک چنین زنانی هست زن خیانتکاربراش میشه عادت یباربااون پسره یباربااین پسراکثریک چنین زنانی ساده هستندزودخام حرف پسران میشوندمن که دیگه حالم ازخداوپیغمبرش به هم خوردبااین مخلوق هاش

   1. سلام هرکس از دیدگاهی میگه زنی که شوهر میکنه بعد دچار خیانت میشه چند دلیل داره کم بینی از سمت شوهر بیتوجوی نداشتن رابطه جنسی دورست بداخلاقی همسر و…. یا اینکه دچار مشکل روحی روانی باشه پس نتیجه میگیرم قبل ازدواج باید مشاوره رفت نه بعد از ازدواج ومدتی هم قبل ازدواج رابطه داشته باشن تا میل جنسی هردو مشخص شود چند درصدن ربطی به خانواده نداره دختر داریم که خانواده فاسد ولی خودش پاک چرا اینارو نمیبینیم مشکل فرهنگ کشور ماست

    1. چه راحت میبریدومیدوزیدازخداهم نمیترسیدوالا من زنم بیست سال زجردرزندگی وعاشق همسروفرزندم ولی بعدازبیست سال بادیدن فیلم های کثیف سکسی که میدیدبمن تهمت زدکه زن های توی سکس من هستم هرچی قسم قران فایده نداشت حالاکه پشیمان شده من دیگه نمیخوامش وحیف جوانیم وزجرهایی که براش کشیدم وازخانواده اش کشیدم دوستش ندارم من که این همه عاشقش بودم ولی الانم طلاقم نمیده پشیمون شده شوهرم ولی من هم دیگه کسی دیگررامیخوام وای کاش طلاقم بده تابتونم بااون کسی که دوستم داره زندگی کنم وبه آرزوهام برسم ولذت ببرم من که هیچ خیروخوشی تواین ۲۰سال ندیدم ولی دلم خون هست که الکی بعداز۲۰سال تهمت وورچسب زن کثیف بهم خوردنمیبخشمش تاقیامت لعنت به مردهاوزن هایی که بی جهت وبدون هیچ مشکلی خیانت میکنند

  3. امیر جان من خانمم بعد دوسال دوستی سال ٨4ازدواج کردیم عشقمون زبون زد فامیل بودسال ٨7پسرم دنیا اومد سنی نداشتم22ساله بودم پدر شدم شاید نتونستم به همسرم زیادکنارش باشم ولی دیوانه وار دوسش داشتم هرچی میخواست و می‌گفت بهش نه نمیگفتم خونه دار شدیم بهترین ماشین زندگی اما 2ماهی از رفتن به خونه جدید نگذشته بودخیای باهام سرد شده بود انگار واسش وجود نداشتم یه حس تنهایی عذاب آور گرفته بودم ناگفته نباشد که از اول یه دنیا بهش اعتماد داشتم اصلا اگه آسمون وزمین یکی میشد اینکه یه روز بهم خیانت کنه جز محالات بودت اون حسی که داشتم تصمیم به مهاجرت به یه استان دیگه گرفتم هدفم این بود یه زندگی جدید بسازم و جبران خطای جوانیمو واسه همسر وپسرم بکنم نمیدونم چی شد اونم راضی شد رفتیم رسیدم خونه جدید اسبابامو گذاشتم یه ماهی نشده بود اومدیم شهرمون واسه کارام. ظهر سوار اتوبوس شهری شدم نزدیک خونه راننده سر صحبت باز کرد من خانمت از همسایه های قدیمی مادرم شنیدم رفتین شمال وسط حرفاش گفت یه پسر دارم حسام میاد پارک با پسرت دوسته تا گفت حسام یادم اومد خیلی وقت پیش خانمم هم گفته بود میریم پارک پسرمون یه دوست پیدا کرده با مامانش میان انگار هزار نفر بهم گفتن شمارشو بگیر یه حس بد تو دلم افتاد همون شب یه آشوب تو دلم بود از گوشی خانمم پیام دادم دیدم خیلی صمیمی انگار میشناسه جواب داد خدایا این چی میگه گفتم شناختی گفت بله بار آخر نزاشتی کارم تموم شه رفتی خداداشتم دیوونه میشدم اومدم تو خیابون همش میگفتم خدایا همش دروغ باشه اونشب از گفتهاش فهمیدم چندین بار باهاش بهم خیانت کرده دنیا رو سرم خراب شده بود رفتم وسط بیابون نمیدونم کجا بود نمیدونم کی رسیدم به خودم که اومدم دیدم چنان عذابی به جونم افتاده حس میکردم توشعلهای آتش میسوزم وخاکستر میشم دوباره باز آتیش میگیرم وآتشی که بعد 11 سال هنوزم دارم میسوزم فهمیدم افتاده بودم تو جهنمی که عشقم جانم برام ساخته بود فقط میسوختم بعدداشتم دیوونه میشدم از ترس اینکه کسی نفهمه برگشتیم خونمون شمال بهش فشار آورم تو گوشیش گشتم فهمیدم همش این نبوده 3نفر دیگم رو شد مریض شدم افتادم تو خونه تا یه ماه سر کار نرفتم هنوز توشک بودم وچند بار دست به خودکشی زدم شده بودم یه جنازه عمودی خدایا چرا از این خواب بیدار نمیشم ببینم همش یه خواب بوده هرکار کردم نتونستم ازش جداشم آخه خیلی دوسش داشتم مثل یه بچه که اگه مادرش روازش بگیری اون حال رو داشتم میدونستم اگه بدونم یهشب واسه همیشه دیگه کنارم نیست میمیرم فقط عذاب میکشیدم تصمیم گرفتم ببخشمش بردمش کربلا قسمش دادم گفتم میسپرمت به جدم سرتون رو درد نیارم الان 11 سال گذشته تو این 11 سال بازم بارها بارها بارها بارها بهم خیانت کردباز بخشیدم یه مدت تا کمی به ردم کنار میومدم وعذابم کمی کمتر میشد باز تاغافل میشدم خنجر خیانت رو به سینم میزد اما بازم نتونستم ازش دست بکشم دیگه غید زندگیمو زدم منتظر مرگمم من باختم بدم باختم آلن ٣7 سالم اما مثل یه مرد 50 ساله سرو صورتم از غم همه سفید شده خداراه نجات رو واسم گذاشته بود طلاق اما من عذاب رو انتخاب کردم وباختم بد هم باختم آلن دوتا بچه دارم مجبورم به خاطر اونا تحمل کنم هرچند که میدونم یه پدر افسرده و بیمار نمیتونه کاری بکنه اگه جسارتش رو می‌داشتم 11 سال پیش ازش جدا میشدم شاید آلن خوشبخت زندگی میکردم با یه زن دیگه اینا رو گفتم که یه نتیجه بگیرین این زنی که ازش صحبت میکنم نمازشم میخونه قرآنم میخونه اما چیزی که هیچوقت عوض نمیشه ذات آدمه پس شما اشتباهی که من کردم نکنید که بد میبازین

 23. کسی رو که خیانت کرده حتی اگه به دست و پای شما افتاد خودشو کشت و یا هرکار دیگه ای کرد هرگز هرگز هرگز بهش رحم نکنید و یک روزه رهاش کنید اگر اون آدمو بپذیرید بازم خیانت میکنه و در نهایت بازنده شما هستید فقط رهاش کنید و دیگم بهش فکر نکنید

    1. متاسف نباشید.
     من بخیشیدم و دوباره ضربه خوردم.
     خائن، سالم موندن رو یاد نمیگیره.

  1. با نظر شما موافقم کسی که خیانت می کند دیگر فرصت جبران ندهید بگذارید برود وبا امثال خودش ازدواج کند اینگونه افراد لایق هم هستند .واینکه فکر می کنید دوستش دارید ونمی توانید ترکش کنید نشان از وابستگی شماست .خودتون را قوی کنید وبه دل خود ارزش قائل باشید مهربانی تان را برای کسی که قدرومنزلتتان را نمی داند خرج نکنید خودتان را دوست داشته باشید هیچکس ارزش ناراحت کردنتان را ندارد

 24. سلام.ببخشید میخواستم راهنماییم کنید.من یه مدت هست که به همسرم شکاک شدم و از سایتهای زناشویی علائم و نشانه های خیانت رو که میخونم بعضیاشون با رفتار همسرم صدق میکنه و بیشتر شکاک میشم.مثل تماس‌های مشکوک و ناشناس،پرخاشگری،آرامش و مهربانی،ناامیدی به آینده،قط کردن تماس بعضی وقتها که وارد خونه میشم.رژیم و لاغری و ورزش که قبلا اصلا براش مهم نبود.تغییر در روابط زناشویی که اوایل زندگی خودش برای رابطه پیشنهاد میداد ولی بعد از سه چهار سال اصلا رقبتی به رابطه نداشت و منو پس میزد و حتی یکی دو ماه جای خوابشو به یه بهونه ای اتاق دیگه برد ولی حالا کلا رفتارش عوض شده و مهربونتر شده و میگه دوستت دارم و عاشقتم و وقتی رابطه میخوام پس نمیزنه ولی باز از طرف اون پیشنهاد نمیشه احساس میکنم پنهانکاری هم داره که وقتی یه سوال کوچیک و ابتدایی هم میپرسم جبهه میگیره و در صورت ادامه دادن صداشو میبره بالا و دعوا راه میندازه.بنظرتون این دلایل می‌تونه نشانه خیانت باشه؟

  1. با سلام
   این دلایل به تنهایی نمی تونه اثبات کنه خیانتی در حال وقوع هست ولی شما باید خوب در این مورد با یه مشاور صحبت کنید و از این برزخ خارج بشید

   1. دوست عزیز با تجربه ای که من در زندگی زناشویی دارم بوی خیانت می آید حواست جمع کن واز این منجلاب بکشش بیرون مطمئن باشید ی مشکلی هست

  2. زن من همزمان با خیانت به باشگاه رفت و خ رو باسنش حساس شده بود با اینکه من اصلا علاقه ای به باسن ندارم و در سایتها دنبال این مسایل می‌رفت و دقیقا تماس مشکوک زیادی داشت…منم یه روز پلیس و آوردم و مچ گیری کردم و مجبورش کردم که طلاق بدون مهریه بگیره…البته قبلش با یه مشاوره حقوقی صحبت کن چون مهریه بخشیده نمیشه و زن خائن خ خ اصرار داره باهات زندگی کنه و قاضی هم میگه آره ببخش و زندگی کن باهاش ولی در حقیقت فقط شکم یه خیانتکار و پر می‌کنی که بره به عشقو حالش برسه..دست به خشونت هم نزن که بازم پات گیر میفته….و باز میخای تو زندگیت راه بدیش….در ضمن دوستان بدونید زن خیانتکار همزمان با چند نفر هست خودتون رو گول نزنید که درست میشه….

   1. سلام
    چجوری مجبور به طلاق کردین؟
    خانم من تو یک گروه تلگرامی صوتی با چند پسر حرف میزده البته در این مورد فقط تونستم مچشو بگیرم
    میترسم رابطه جنسی داشته باشه

 25. ۶سال هست با دوس دخترم دوست هستم
  امروز برای اطمینان با یک پییج دیگه بهش پیام دادم،و سریع قبول کرد،
  دارم نابود میشم ،حالم بده ،ناراحتم ،بهش گفتم ،خیلی ناراحت شد ، خواستم ببخشمش ولی نتونستم،
  کاری کرد که از دختر های دیگه هم نفرت پیدا کنم و اعتماد نداشته باشم،واقعا برای خودم متاسفم که ۶سال براش وقت گذاشتم،حتی وعده ازدواج هم بهش دادم وداشتم اماده میشدم که با پدرم صحبت کنم ۱ ماه دیگه لیسانس پزشکیم رو میگیرم ،ادم بدی هم نیستم ،هیج وقت کاری نکردم که از دستم ناراحت بشه
  ولی نابودم کرد ،نابود

 26. ۳ سال با دوست دخترم ارتباط دارم امروز برای اطمینان با یک پیج دیگه بهش پیام دادم و خواستم باهاش رل بزنم سریع قبول کرد ،وبهش گفتم ،خیلی ناراحت شد،خواستم ببخشمش ولی نتونستم ،خیلی ناراحتم ،واقعا عوض شدم ،کاری کرد که حتی به دختر های دیگه هم اعتماد نداشته باشم ،واقعا برای خودم متاسفم که چرا ۳ سال وقت براش گذاشتم ،و نابودم کرد،دارم از غصه میمیرم من حتی یک بار هم کاری نکردم که از دستم ناراحت بشه ،اخه چرا این کار رو با من کرد، من حتی برای ازدواج هم بهش وعده داده بودم و داشتم برای ازدواج و صحبت با پدرم اماده میشدم،
  خلاصه نابودم کرد ،نابود

 27. نمیدونم شاید مناسب اینجا نباشه چون همه از خیانت زن هاشون گفتن ولی من میخام از خیانت دوس دخترم بگم که ۱۴ ماه ازش میگذره ولی اصلا حالم بهتر نمیشه هیچ تغییری نکردم و به شدت حالم بده چون هنوز نتونستم باور کنم که دختر به اون پاکی و نجیبی هم بخاد خیانت کنه. نمیدونم من آدم بیش از حد حساسی هستم یا همه همینطورن دیگه هیچ حسی به هیچ دختری ندارم خیلی عوض شدم و دستم به هیچ کاری نمیره. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. با سلام عزیز خیانت مثل یک سوگ میمامند که باید باهاش کنار بیاید اولین مرحله هم پذیرش برای عبور از این مسیر میباشد.

  2. ۹میشه شمارتو بدی منم مثه شمام دخترنجیبو پاکی‌که میگی انگارخوابه و تازه فهمیدی حرف زدن با پسراتومجازی رو بد نمیدونه

 28. من یه نارفیق چندین ساله داشتم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم تا اینکه فهمید با همسرم رابطه رابطه داشته الان نمیتونه همسرم ببخشم فکرش چون دیوونم میکنه از طرفی بخوام طلاقش بدم نمیتونه خونه پدرش بره و باید تو سن ۲۵سالگی تنها زندگی کنه اگر یدرصد بخوام باهاش ادامه بدم از روی ترحم هست
  بنظر شما از روی ترحم خوبه ادامه داد؟

  1. با سلام
   قطعا انجام بخشش از روی ترحم پایدار نیست. بهتر است فکری اساسی برای این مشکل انجام دهید.

  2. هرگز هرگز هرگز

   شما نمی‌توانید کسی را که نمی‌خواهد خوب باشد را خوب کنید.رهایش کنید تا به زندگی منجلاب گونه اش ادامه دهد . گرچه زندگی شما رو هم به منجلاب کشیده تا بیشتر از این اعصابتون را خرد نکرده رهایش کنید چون اگه ببخشینش باز خیانت خواهد کرد.

   1. دوست عزیز دقیقا مشابه من هستید زن‌ منم پسر خاله
    خودم بهم خیانت کرده ولی بخشیدمش بخاطر شرایطی که داشتم ولی متاسفانه فایده نداره با چند نفر دیگر هم بوده به دلایلی نمیتونم طلاقش بدم صحبت دوست داشتن نیست لطفا منو هم راهنمایی کنید حدود 33 سال هست مثلا زندگی می‌کنیم

  3. دوست عزیز دقیقا مشابه من هستید زن‌ منم پسر خالم خودم بهم خیانت کرده ولی بخشیدمش بخاطر شرایطی که داشتم ولی متاسفانه فایده نداره با چند نفر دیگر هم بوده به دلایلی نمیتونم طلاقش بدم صحبت دوست داشتن نیست لطفا منو هم راهنمایی کنید حدود 33 سال هست مثلا زندگی می‌کنیم

  4. دوست عزیز دقیقا مشابه من هستید زن‌ منم پسر خاله
   خودم بهم خیانت کرده ولی بخشیدمش بخاطر شرایطی که داشتم ولی متاسفانه فایده نداره با چند نفر دیگر هم بوده به دلایلی نمیتونم طلاقش بدم صحبت دوست داشتن نیست لطفا منو هم راهنمایی کنید حدود 33 سال هست مثلا زندگی می‌کنیم

 29. من و خانومم 18 ساله که با هم زندگی می کنیم و خاطزات تلخ و شیرینی با هم داشته ایم که سال گذشته وقتی غروب از سر کار برگشتم خانه دختر سه سالم گفت بابا پسر عموی مامانم می خواهد باید خانه ما موضوع را که پرسیدم ابتدا زیر بار نرفت و بعدا اقرار آورد که چنیدین سال که خوابش می بینم و من خیلی ناراحت شدم اخه زنم من انتخاب کردن ایشون انتخاب من نبودن خلاصه خیلی صحبت کردم وقول داد که تمامه و ماجرا تلفن ادامه داشت تا یک روز خودم رسیدم خانه دیدم اون زنگ زد ودعوامون شد قول داد و سیم کارتش و سوزوند و بعد از گذشت 2 ماه از اون ماجرا ذوباره حدود یک ساله تلفنی باهم در ارتباطند و من دوباره فهمیدم وبحثمون شد قول داده که موضوع تمومه و چندین بار رفته روانپزشک و الانم افسرده است من موندم دوتا فرزند 18 ساله و 4 ساله خودم خیلی داغونم تو رو خدا راهنمایی ام کنید چه کار کنم خیلی ولخرجه

  1. با سلام
   دوست عزیز این مطلب باید خیلی وقت پیش دنبال میکردید ولی نه فقط قول گرفتن حتما ریشه این کا را باید رهگیری میکردید و برای پیشگیری از آن برنامه ریزی مینمودید . البته الان هم دیر نشده و باید فکری برای این مشکل بکنید.

   1. مشاور عزیز با تشکر از حضرتعالی
    چه کار کنم پیش روانشناس می ریم
    5 جلسه است پیش دکتر حریری هیپنوتیزم می برمش
    براش دعا کردم در کتاب دعا باز کردن هروز بهش می گم دوست دارم عاشقتم
    به خاطر بچه هام دیگه چه کار کنم ؟
    داغون شده ام ده سال پیر شده ام بهشم گفتم بیا بریم طلاقت بدم می گه من شما را باعشق قبول کردم و به ان پایبندم ؟ تو رو خدا بیشتر راهنمایی ام کنید

   2. فقط ارتباط تلفنی بوده و هیچ ارتباط دیگه ای اتفاق نیافتاده تورو خدا کمکم کنید به راوانپزشکم مراجعه کردیم و ایشونم گفتن باید یکی رو انتخاب کند ایا به نظتون طلاقش بدهم ؟

   3. خیلی ممنونم واضح تر بفرمایید
    چه کار کنم به طلاقم فکر کردم اما دخترم ۴ساله و از یک طرفم فقط ارتباط شون تلفنی بوده نه چیزه دیگیه ای خواهشاً توضیح دهید ممنوم

    1. با سلام
     بهتر است در این زمینه به همراه همسرتان به مشاور مراجعه کنید.

     1. مشاوره گرامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی
      که در این مدت سعه صدر گذاشتین و جوابم دادین
      فرستادمش رفت خانه پدرش ، حالا برود با عشقش زندگی کند

     2. اخ مشاوره عزیزم بعد از گذشت چهار ماه از این موضوع دارم دیونه می شم وقتی به کارهایی ایشون فکر می کنم

  2. سلام دوست عزیز.به نوبه خودم .مردان اگر موجب خیانت میشن از کمبود ها وکم کاستی های که خانم هاشون مشغول هستن.وبازهم همانگونه که ما آدم ها نیاز به آب و غذا داریم به آرامش روحی ونیاز جنسیهم داریم.حتی اگرم هم ناچار به خیانت شویم ولی هیچ گونه کم کاستی برای همسر نمی کنیم لوزومن از رو ناچار وتکمیل رابطه میکنیم.ولی متاصفانه با عکس.زنان با تمام وجود خودشون رو زیرک میگیرن.وتمام هس بدی که نسب میشه دارو به شوهرشون میدم حتی خودشون رو قربانی میدونم .حتی اجازه نمی‌دن بهشون محبت کنی.بعد متوجه میشی تو رابطه با التماس خفت و حتی به توهین وترحم که میشه می‌دونه هیچی از رابطه ش عایدش نمیشه و جز ابرو ریزی چه در گونه استفاده میشه به التماس می مونه.ونسبت به شوهر که باتمام صداقت برای رفاه آسایش به هر دری خودشو میزنه وهیچ توقعی جز محبت نمی خواد.با بد اخلاقی بد زبانی گاه شکایت مدام آخرشم دلیل خیانتش راشوهرشون میدون این آیا عدالته.من فکر میکنم زنان لزوما ژنیتکی زیر دست آفریده شدن برای همین دوست دارم مورد توهین سو استفاده قرار بگیرن بهشت ترحم بشه بی‌شک قدیم همان طوری نبود هرچه به بدی بدتر میشن .نظراتتون بگید ممنون میشم.؟؟؟

  3. دوست عزیز دقیقا مشابه من هستید زن‌ منم پسر خاله
   خودم بهم خیانت کرده ولی بخشیدمش بخاطر شرایطی که داشتم ولی متاسفانه فایده نداره با چند نفر دیگر هم بوده به دلایلی نمیتونم طلاقش بدم صحبت دوست داشتن نیست لطفا منو هم راهنمایی کنید حدود 33 سال هست مثلا زندگی می‌کنیم
   بارها و بارها صحبت کردم قول گرفتم فایده نداشته بخاطر شرایط و اینکه بچه‌هام بزرگ هستن نمیتونم طلاقش بدم بخاطر بچه‌هام
   ولی بازهم زنم بهم خیانت میکنه لطفا راهنماییم کنید ممنون

 30. سلام من هم متاسفانه چند وقتی است که متوجه شدم زنم بهم خیانت میکنه با اینکه من با صداقت تمام زندگی کردم مچش گرفتم وبهش گفتم کلی دعوا ولی بعدش اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام از کجا معلوم دوباره اینکارو نکنه حتی اگر بخوام خودمو راضی کنم

 31. سلام من یک پسر چهارده ساله هستم و چند وقتی هست که پس بردم مادرم داره ه پدرم خیانت میکنه
  اولش گفتم شاید یاد جوونی کرده ولی بعدا شاهد این بودم که در روز بالای 2 ساعت تو روی من داره با اون طرف حرف میزنه حتی پیام های وحشتناکی هم از اون ها دیدم
  حالا نمیدونم چکار کنم به پدرم بگم؟ به مادرم بگم؟ پدر این چند وقت فشار زندگی زیاد روش بوده و اگه بهش بگم شاید طاقت نیاره از طرفی هم خانواده با آبرویی هستیم
  واقعا نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید و تو راهنماییتون جواب سر بالا ندید من الان واقعا تو شرایط بدی هستم

  1. سلام
   بهتره با مادرت صحبت کنی تا با یک مشاور صحبت کنه ولی خوبه احساسات خودت به مادرت انتقال بدی.

  2. با مادرتان درمیان بگذار چرا خیانت می کند بلکه به خود آمده دیگه خیانت نکند شاید اول فریب خورده الان پشیمان است اگر این کار جواب نداد تهدید کن بر ملا مکنی شاید بترسد وخیانت را رها کند.

   1. سلام خانومم خيانت كرد دو سال پيش بخشيدمش يه سال پيش دوباره خيانت كرد بخشيدمش ولى دو ما ه پيش كه باز فهميدم منم با دو تا از دوستاى نزديكش كه خيلى وقت بود بهم آمار ميدادند خيانت كردمو فيلماشو واسه همسرم نشون دادمو گفتم منم بلد بودم ولى حرمت نگه ميداشتم بعدش طلاقش دادم الانم تو بيمارستان روانى بستريه ،،، و من حالم خيلى خوبه ، به قول دكتر انوشه زندگي بدون اعتماد مثل ماشينيه كه بنزين نداره تا دلت بخواد ميتونى توش بشينى ولى بجايي نميرسي ،،،،

 32. داداش یه پیر مرد ۱۲۰ ساله رفت پیش دکتر گفت زن جوونی که گرفتم حامله شده دکتر بهش گفت بزار یه داستان برات بگم یه بار رفتیم شکار یهو یه شیر بهمون حمله کرد منم با چتر بهش شلیک کردم تا شیره مرد.پیره مرده گفت مگه میشه حتما یکی دیگه زده. دکتر گفت خوب چه خبر
  خلاصه اینکه هرچی خودت رو بزنی ب اون راه و کمتر بدونی بهتره اشتباه من این بود که تهش رو فهمیدم بگو انشالا نبوده از این به بعد بیشتر چکش کن بزار بدونه مراقبی
  مخلص کلام هرچی کمتر بهش فکر کنی کمتر بدونی واست بهتره بخاطر بچه مجبور به از خودگذشتگی هستیم

 33. سلام
  داستان من از اینجا شروع شد که واسه دوستم که شکست عشقی خورده بود و دست و پای پیدا کردن دوست دختر یه پیج اینستا زدم و برای اینکه یاد بگیره عکس خودم رو بعنوان نمونه واسش گذاشتم تو پیج و یوزر و پسوردش رو دادم دستش اونم با اون پیج حسابی به خانم های آن چنانی پیام داده بود.من که دیگه پیگیر نبودم اصلا یادم رفته بود همچین پیجی تو گوشیم هست یه شب خانومم پیج رو میبینه و هرکاری کردم باور نکرد پیام های من نیست حتی بهش گفتم با طرف رودر روت میکنم بازم قبول نکرد گذشت تا یه یه نفر که با واسطه ی یکی از بستگان باش آشنا شده بودیم دعوامون کرد منزلشون و رابطه بیشتر و بیشتر شد کم کم بخاط اینکه خانومم گفت زن اون بد نگاه می کنه و به من چشم داره منم گفتم این حرفها چیه تهمت رشته خلاصه رابطمون کمتر شد بعد از چند وقت که هر از گاهی بخاط اون پیج بحثمون میشد متوجه بی تفاوتی و تغییر رفتار خانومم شدم اول فکر میکردم با یکی فقط چت میکنه گفتم من که بهش اعتماد دارم میدونم رابطمون فقط کاریه بعد بخاطر تلافی کارهاش گفتم حق نداره با همکارش هیچ گونه رابطه حتی سلام علیک داشته باشه خلاصه یه روز اتفاقی گوشیش دستم افتاد دیدم تو پیام هاش به دوستش گفته میخوام طلاق بگیرم و مهریه رو از شوهرم بگیرم و یه پیج اینستا داره که من و همه ی فامیل رو بلاک کرده کنکاو شدم دیدم با یه پسره ارتباط دوستی نزدیک برقرار کرده تماس صوتی و تصویری هم داشته حسابی باش دعوا کردم تهدیدش کردم تمام اطلاعات گوشی رو درمیارم و… یه دستی زدم که از رابطه ش با چهار نفر مطلع شدم و به خانواده که خیلی مذهبی هستن میگم بازم یه دستی زدم که طرف رو آورده خونه بعد از کلی دعوا و کتک کاری اعتراف کرد با همون آشنای بیشرفی که می گفت زنش به من چشم داره دوست شده دو سال تمام ارتباط داشتن یه بار اون اومده خونمون و یه بار به بهونه طراحی منزلشون خانومم رو برده خونه و بعد از خوردن مشروب باش سکس کرده میگه نتوانسته جلوش رو بگیره ولی من باور نمی کنم چون ظرفیت بالایی داره تو مشروب خوردن خلاصه از ترس طرف رابطه رو کم و بیش ادامه میدهد و پیج اینستا میزنه من بخاطر رفاه خانواده صبح تا عصر تو شرکت کار میکردم عصر تا نصفه شب اسنپ نتونستم زیاد وقت باش بگذرونم تو همین مدت که من سگ دو میزدم پیج اینستا میزنه و با یه پسر دیگه دوست میشه که من از اونجا فهمیدم خلاصه اولش اومد محضر مهریه رو ببخشه ولی بخاطر نبودن کارت ملی نشد الان که چهار ماه گذشته حاضر نیست بخاطر جلب اعتماد من مهریه رو ببخشه بهش اعتماد ندارم فکر میکنم فقط بخاطر مهریه مونده.ش ما بگید با این همه اتفاق من حق ندارم برایادامه زندگی شرط بخشیدن مهریه رو بزارم؟؟؟
  و نمی دونم یه خانواده بگم یا نه؟؟
  خودم فکر میکنم باید یه نفر از خانوادش موضوع رو بدونن ولی میترسم بکشنش
  شما بگید چکار کنم
  الان چند روزه از خونه زدم بیرون گفتم تا مهریه رو نبخشی نمیام ولی اون هیچ اقدامی نمیکنه

  1. سلام با قهر کردن چیزی درست نمیشه.
   بشینید یه فکر اساسی برای این بحران بکنید.
   برادر عزیزم این راهکار میخواد مسئله شوخی نیست/ لطفا به فعلا به کسی نگید .
   یه مشاوره با تجربه پیدا کنید

  2. سلام
   این موضوع دقیقا برای من که ۶سال از ازدواجم میگذره پیش اومده
   زنم که از چشمام بیشتر بهش اعتماد داشتم با پنج نفر رابطه داشته طبق گفته خودش و این موضوع رو جلوی خانواده خودش و خانواده خودم گفته
   و من الان زندگیم رو جمع کردم واز اون شهر به شهر دیگه ای رفتم و زنم نزدیک به ۲ماه هست ک منزل پدرش زندگی میکنه
   میشه راهنمایی کنید

    1. زنی که اهل خیانت باشه از حیوان هم پست تر هست
     زنی که خیانت میکنه نمیتونه بچه تربیت کنه نه میتونه زندگی کنه و وای به حالی زنی که با این حال و بدون توبه به عالم برزخ بره

     اونجا دقیقا متوجه میشه که سزای خیانت و زنای محصنه چیه

 34. شیطان گولم زد و با یک زن وارد رابطه کلامی شدم. ده دوازده روز بعد خانومم فهمید و کلی گرفتاری داشتیم. قسم خوردم که دیگر پای هیچ زنی به زندگی من باز نشود و از آن تاریخ به قسمم وفادار مانده ام. امروز فهمیده ام که خانومم با دوست پسر دوران نوجوانی اش رابطه دارد؛ نمیدانم رابطه در چه سطحی است و فعلا رابطه کلامی را متوجه شده ام. به همسرم که گفتم، خیلی عادی برخورد کرد و گفت این یک تفریح کلامی است و فاقد ارزش است و . . . درحالی که در مکاتبات خود دوستت دارم و بوسه میخواهم و . . . زیاد رد و بدل شده است. من زندگی و همسرم را دوست دارم و از هیچ تلاشی برای زندگی ام فروگزار نکرده و نمیکنم. موقعیت اجتماعی من هم بسیار عالی است و از نظر سطح زندگی، زندگی مناسب و نسبتا مرفهی داریم. دو پسر ده و دوازده ساله هم داریم که فرشته های زمینی هستند. لطفا مرا راهنمایی کنید.

  1. با سلام
   شما زندگی خوبی دارید اینطور که میفرمایید ولی خب باید دید چرا از بودن در کار یکدیگر لذت نمیبرید. باید بررسی شود که آیا شما نیاز های همدیگر را برطرف میکنید یا خیر.

 35. سلام من وخانمم بی اقرار یکی از عاشق ترین زوج های روی این کره خاکی بودیم و زندگی رو از صفر در عرض ۲سال به بهترین سطح مالی رسوندیم ولی تنها اشتاه ما این بود که تجربه نداشتیم و کل این درامدمون رو در راه های درست سرمایه گذاری نکردیم و دوم زدیم تو عشق وحال های کاذب با دوستان هم رده خودمون خانم من اصلا نه اهل مشروب بود نه پارتی که من تاسفانه چون خودم در دوران مجردی بسیار اهل این مسائل بودم یواش یواش شروع کردم به همون سبک مجردی زندگی کردن فقط در کنار عشقم خلاصه خدا یه پسر دسته گل بهمون داد ولی بعد از اون شروع کردم به رفیق بازی و پارتی های مختلط وخانم هم اوردم با خودم توی این سیستم هر هفته حتما باید مشروب میخوردیم و پارتی میکردیم خانم هم به خاطر این که من ناراحت نشم هم فاز من شد متاسفانه رفته رفته داخل مهمونی ها شروع شد به مصرف ماریجونا ولی بازم ما مسخ عشقمون چنان با هم بودیم و میرقصیدیم و از هم لذت میبردیم که زبان زد تمام ادم های اون جم بودیم.
  رفته رفته من ساز پرکاشن که در زمان مجردی میزدم رو وارد پارتی ها کردم و از همون جا بود که به خاطر لذت بردن دوستامون من دیگه چشم تو چشم ودست تو دست عشقم نبودم و تا مشروب میخوردیم تمام فکر و ذکرم شد پرکاشن زدن و خانم من که بی تردید یکی از زیبا رو ترین دختران این سرزمین هست مثل رقاصه های کاواره باید اون وسط تنها میرقصید و رفته رفته اختلاف های ما شروع شد اون بنده خدا همیشه قبل مهمونی ها به من التماس میکرد پرکاشن نیار ولی من احمق نمیفهمیدم چی میگه و با دعوا و اوقات تلخی کار خودم رو انجام میدادم این پروسه ۵ سال طول کشید و خدا یه دختر دسته گل هم بهمون داده بود ولی هر روز چه از لحاظ مالی چه عشقی از هم فاصله میگرفتیم ولی غرور احمقانه و طرز فکر مریض من و دختر معصومی که حالا یه مشروب خور قهار تبدیل شده بود حالیمون نبود داریم چه با عشق نابمون میکنیم و در این ۵ سال بسیار شکست های مالی بدی رو تجربه کردیم تا یه جا با این عقل مریض تصمیم به مهاجرت غیر قانونی به یک کشور اروپایی گرفتیم ومتاسفانه تقریبا تمام دارایی مالی مون رو به فنا دادیم وتو ترکیه با دو تا بچه و پاسپورت تقلبی گیر کردیم و تا ۳ ماه ممنوع الخروج شدیم تا بتونیم برگردیم به ایران خلاصه خدا تو اون غربت بد جوری هوامون رو داشت و تونستیم بعد از کلی مشقت به ایران برگردیم ولی دیگه هیچ سرمایه ای تقریبا نداشتیم و دوباره شروع کردیم به همون مسیر اشتباه و احمقانه و فکر میکردیم خیلی خفنیم غافل از این که تمام اون دوستانی که فکر میکردیم معتمد ترین دوستامون هستن و از موقعیت بی پولی ما به وجد اومده بودن چه نقشه ها که در سر برای ما نمی پروروندن لازم به ذکر است بعد از برگشت ما نه خونه ای داشتیم چون تمام لوازم خونه و زندگیمون رو قبل ترکیه رفتن فروخته بودیم و در یکی از همین پارتی های شبانه با یه مرد به ظاهری اراسته وموقعیت اجتماعی بالا اشنا شدیم و با چنان استقبالی از طرف وی برای حل مشکلات ریز ودرشتمون مواجه شدیم که فکر میکردیم خدا فرشته نجاتش رو برامون فرستاده و اون شیطان به محض این که متوجه شد ما مشکل مسکن داریم به بهونه صحبت کردن ما رو به یک منزل لاکچری و مبله برد و در اخر به من اصرار کرد به خاطر بچه های کوچکت تا هر وقت مشکلت حل شه این جا بمونید و من به این خانه احتیاج ندارم و شما روح به این خونه میدهید و من احمق ساده متوجه نیت شوم و نقشه کثیف این حروم زاده نشدم وبه خاطر اطمینان تمامی که به عشقم داشتم به هیچ چیزه بدی فکر نکردم داستانش طولانی هست چنان این مرد به ما وخانواده ام میرسید که هروز دعاش میکردم ما ۶ ماه تو اون خانه لعنتی زندگی کردیم و انگار خدا شرایطی رو برای کار و مسکن من فراهم کرد که تونستیم از اون جا بریم ولی عشق من به یه دختر پرخاش گر و عجیبی تبدیل شده بود و ما همچنان دنبال پارتی کردن و مشروب
  من یه دوستی داشتم که از همون اول زندگیمون اون هم ازدواج کرده بود و ماهمیشه شب وروز رو با هم سپری میکردیم تقریبا جای برادرم بود و بعد از برگشت از ترکیه احساس میکردم داره تا میتونه کمکم میکنه که دوباره به زندگی برگردم نوشتن این یک سال ونیم اخر و چه اتفاقات و مهمونی ها و پارتی اخطار های عشقم که به من میگفت دوستت به من نظر داره و من احمق با هاش دعوا میکردم این چه حرفیه توهم زدی گذشت این اوخر عشق قشنگم تبدیل شده بود به یه مادر پرخاشگر و الکی با من دعوا راه مینداخت و نمیدونم چی شد و خدا چه جرعتی و چه جسارتی تو وجود این دختر قرار داد یه شب بعد از این کلی من رو اماده کرد تصمیمش رو گرفته بود من همون شب دنبال ردیف کردن وسایل پارتی فردا شبش بودم که دنیام رو سرم خراب شد شروع کرد ازاون خانه لعنتی گفتن که همون شبهای اول که نشسته بودیم و من به همین دوست صمیمیم هم گفته بودم بیاد به مشروب خوری و اون صاحب خانه حروم زاده هم دعوت کرده بودم یه شیشه ویسکی رو تا ته خوردیم و حال دوستم خراب شد وسط بزن و برقص لب همسر من رو بوسید و من احمق فکر کردم از روی مستی این کار رو کرد از دست قضا خونه دوستم توی همون اپارتمان بود و وقتی حالش بد شد به خانه خودش بردمش تا بیشتر ابرو ریزی نشه و چون خانم دوستم پیشه خانم من بود اصلن به هیچ چیزی فکر نکردم و اینقدر تمرکزم رو روی خوب کردن حال دوستم گذاشتم که حتی نفهمیدم خانم خودش هم اومده بود خونه خودش این بود شروع ما جرایی که بزرگترین زلزله زندگیم رو رقم زد و همسرم با این که من کوچکترین شکی هم بهش نکرده بودم و همچنان سرخوش از پارتی های پیش رو یک شب نمیدونم خدا چه رویی بهم کرد و چه جوراتی در دل این دختر گذاشت که من رو نسبت به همی چیز های دورو برم اگاه کرد
  اون شب لعنتی وقتی من همسرم رو تنها میزارم اون شیطان حرام زاده به همسر من به زور تجاوز میکنه و اون حتی تا دم خودکشی پیش میره ولی یه لحظه به خاطر بچه ها منصرف میشه و از ترس این که من خون خونریزی راه نیندازم سکوت اختیار میکنه من احمق هم از همه جا بی خبر شروع کردم با همون حروم زاده ها هر شب پارتی و اون کثافت نقطه ضعف من که مست کردن و گل کشیدن بود پیدا کرده بود و همیشه اینقدر مشروب های مارک تو مهمونی ها میاورد که همه از خود بی خود شن و ۲ بار دیگه تو مدت ۶ ماه با خراب کردن حال من از همسرم سوئه استفاده میکنه و خدا رو شکر کاملا اتفاقی ما تونستیم تو بد ترین موقعیت زندگی از اون خانه برویم و خدا روشکر ویروس کرونا که برای همه ذلت بود برای من نعمت شده بود وخود به خود از اون شیطان فاصله گرفتیم ولی همچنان در پی پارتی با دوست عزیز تر از برادرم و همچنان تو همان فاز بعد از گفتن این موضوع توسط همسرم تمام دنیا برام تو یک لحظه تمام شد و بدترین شب زندگیم رو تجربه کردم وگفتم باید از هم جدا شیم واین مشاجره ها چند ساعتی طول کشید ولی بعد چند ساعت اول به خاطر بچه هام و کمی فکر گفتم بزار یه کم زمان بگذره تا بهتر تصمیم بگیرم خیلی فکر کردم ومتوجه شدم خود احمقم دو دستی الماسم رو که زیباترین و پاکترین و ناز ترین دختر دنیا بود رو بادست های خودم به این منجلاب گرفتار کردم و هم به روحش وهم جسمش اسیب وحشتناکی وارد کردم و باز با خودم فکر کردم این میتونست به من نگه چزا اینقدر بازم من رو محرم رازش دونست حتی به قیمت از هم پاشیده شدن زندگیش یواش یواش به خودم اومدم وباهاش شروع کردم به گریه کردن و هم دردی و وقتی اون متوجه شد حالم داره بهتر میشه سر از رازی وحشتناک تر و جانسوز تر رو برام برملا کرد بله همون دوستی که به خاطر خوب کردن حالش این مصیبت سرم اومده بود این اخریا به خاطر این که همچنان یه مقدار مشکل مالی داشتم و کسی که از صفر خودم وبا پیشنهاد خودم به اون منطقه و به اون کار اورده بودمش و بسیار وضع مالیش عالی شده بود و دقیقا عزیز تر از برادرم بود و به خاطر صمیمیتی بی حد وحز با همسرم شروع میکنه یواشکی درد دل کردن و همسر بیمار روحیه من که میفهمیدم قاطی کرده ولی همش دنبال مست کردنش بودم وهمش گل زدن بودم این حروم لقمه بعد از شروع کردن وخرج کردن های مخفیانه نیت کثافت خودش رو اجرا میکنه و این دختر رو کاملا در ورطه نابودی کامل شروع میکنه به کشوندن خلاصه همسر زیبا و پر انرژی من داشت تبدیل میشد به یک دختر گوشه گیر پرخاش گر بی روح و فقط نمیدونم چه چیزی از ته عشقمون مونده بود که یه لحظه به خودش میاد و من رو از اوضاع پیرامونم اگاه کرد و من بعد از کلی چلنج با خودم متوجه ایراد کارم شدم همه این مشکلات فقط وفقط به یک علت اتفاق افتاد تازه الان که فکر میکنم خیلی جاهای بد تر از این موضوع میتونست اتفاق بیوفته که خدا تیر غیب رو از بیخ گوشمدن گذرانده بود ولی دیگه خود خدا هم خسته شده بود وتنها دلیلش این بود که من خدا رو یادم رفته بود کلن یا مشروب میخردم یا کفر خدا می گفتم الان ۳ هفته است خدا رو حس میکنم پیدا کردم ونمازم رو که مسخره میکردم رو شروع کردم و دیگه هیچ وقت تا اخر عمرم نه لب به مشروب میزنم نه هیچ کثافت دیگه ای و در اوج عشقم یه دردی تو سینه دارم که فقط از خود خدا طلب میکنم خوب شه و اون دختر معصوم رو بتونم به اون چه لیاقتش رو داشت والان که من رو اگاه کرد برسونم عزیزان این داستان زنگیم رو برای این نوشتم شاید یه گمراهی مثل من بخونه و بتونه قبل از زخمی شدن عشقش و ناموسش به خودش بیاد و این اتفاق براش نیوفته و هر انسانی که تو قلبش میدونه انسان هست برای جفتمون و بچه های نازنینمون دعای خیر کنه به امید روز های طلایی برای هممون

  1. سلام،امیدوارم که هر چه زودتر حالتون خوب شه و در کنار هم عاشقانه وپاک با حضور خداوند متعال زندگی گرمی رو در کنار خانواده محترمتون شروع کنین، بله واقعا انسان جایز الخطاست

   1. بله ما باید از اتفاقات درس بگیریم.ممنون از شماکه درس درست به همه دادید وانتخاب وتصمیم درست گرفتن.وخانمت که باتمام روراستی در کمال صداقت شمارا آگاه کرده ورازش را بجز شما بکسی دیگر نگفته براتون آرزوی خوشبختی وسلامتی از خدا متعال دارم

  2. سلام خیلی مردی مواظب خودت وخانواده محترمتا باش همین که
   به خودت امدی دمت گرم
   به هیچ وجع دیگه با خانواده وارد گذشته ات نشو

  3. سلام خیلی مردی مواظب خودت وخانواده محترمتا باش همین که
   به خودت امدی دمت گرم
   به هیچ وجع دیگه با خانواده وارد گذشته ات نشو

 36. زنی که یکبار خیانت میکنه بازم خیانت میکنه این ثابت شده هست به من اولش گفت اشتباه کردم بخشیدم بار دوم دعوا شد و باز تکرار کرد بار سوم ده روز جدا شدیم ب خانوادش گفتم و اونا هم کار خاصی نکردن هر کاری هم کردم مشاور نیومد خودم رفتم تنهایی که ارزشی نداشت. بار چهارم هم برای من و خاخوادش عادی شده بود من فقط بخاطر بچه ۲ سالمه صبر کردم ولی دیگه تحملش ندارم نمیدونم چیکار کنم چون بچه رو هم که تا ۷ سالگی بهم نمیدن از طرف دیگه مهریه هم هست

  1. سلام
   بهترین راه قانون است . تهیه مستندات کافی از قبیل فیلم و …. با هماهنگی در فرصت مناسب با 4 فرد در صحنه حضور یابید و مسئله را فاش کنید از قانون کمک بگیرید ان وقت اگر شما هم ببخشید قانون نمی گذرد و مجازات مرگ و قصاص نفس در پی دارد چون زنای محسنه کرده (نگران مهریه نباشید در این مورد با کمک وکیل خوب تعلق نمی گیرد) اگر خودش معترف است که کار بسیار اسان است. نگران ابرو، فرزند و جامعه نباشید بهتر از هر لحظه مردن است. عشق هم دیگر در این فاجعه فقط جوک نا مفهوم است. طبق گفته شما چند بار بخشش اثر نکرده چون ذات خراب است . بخشش قلب بزرگی می خواهد البته باید این مسئله را فهمید که اثربخش باشد. بعد از طلاق و مجازات وقت مشاوره و روانکاوی هست که هم زخم التیام یابد و هم در رابطه های بعدی مشکلی پیش نیاید.

  2. دوستان بدترین موردی که برای مردبوجودمیاداینکه مردروزبروزانگیزش بکاروفعالیت کم میشه وادامه زندگی براش مٹل اب دادن بدرخت خشک شدس مخصوصا اینکه بابخشش اون زن متوجه این بشی که زن روزبروزم محبتوگرمیش کمتربشه وهرچیم عشقوگرمیتم بهش بیشترمیکنی بیعاطفه ترمیشه واین وسط فقط اون مردکه نابودمیشه وبنظرمن اون زنهاییم که میگندمن تورودوست دارم فقط دلیلش اینکه میخادحل شدن نیازاش که کاملا مجانی براش براورده میشه روازدست نده کاش اینجورزنای اشغال شعوراینوداشتندکه قبل ازنابودکردن زندگیشون میفهمیدندکه هیچ مردی بازنیکه باخیانت واردرابطه شدهروساپورت نمیکنه وفقط اون زنکه همه شرافتشوببادمیده اونم بایدنیا مشکلات روحی وروانی که شایدتااخرعمرش باهاش میمونه

 37. سلام
  منو همسرم زندگی خوبی رو حدود ۶ ساله باهم شروع کردیم و علیرغم همه سختیاش، دوتایی پشت هم بودیم و زندگی رو ساختیم و تقریبا هیچ جا همو تنها نذاشتیم. البته از همون اول گاه تماسهای دوستانه وعجیبی در ارتباطات همسرم متوجه میشدم ولی به حساب شیطنت و روابط سابق قبل از ازدواج میذاشتم.و فکر میکردم برای کات کردن بعضی مسائل و افراد احتیاج به زمان داره که حتما خودش مدیریت عاقلانه ای میکنه.
  اما یکبار بخاطر شک عجیب و غریبی که بمن پیدا کرد و واکنش بسیار تند و کاملا غیر عادی نشون داد برام سوال شد چه چیزی در درونش میگذره که تا این حد واکنش تند فاجعه باری داره
  و همین باعث شد به رفتارش دقت کنم و بعد دیدم گوشیهاش دارای آثار تماس با زنهایی دیگه هست که حتی مشکوکم کسانی رو که برای کار به محل کارش دعوت کرده، از همینها باشه.
  و بعد متوجه شدم بطور متناوب شاید عادتی، عضو چت روم هایی هست که به اونها سرک میکشه و من اینو کاملا میفهمم.
  چه کنم؟

  1. با سلام
   دوست عزیز متاسفانه یکی از بد ترین حالت هایی که شما در زندگی مشترک دچارش میشوید همین برزخیست که در موردش صحبت کردیم. وضعیتی بس دشوار اگر یک نکته شاه کلیدی بخواهم بازگو کنم

   مستقیم در موردش صحبت کنید

 38. سلام همسرم دوسال پیش به من خیانت کرد ولی در اون موقع نمی دونستم تا چه حد بوده و حرفش رو قبول کردم حدود سه ماهه که متوجه شدم که بااون آدم چندین بارابطه جنسی داشته
  همسرم بایپولار هستش و باوجود این مشکل دارم موضوع برام کمی راحت تر شده و به خاطر بچه ام و کمک به خود همسرم تصمیم گرفتم گذشت کنم و ادامه بدم و این کارو کرده ام
  باوجود اینکه او رو بخشیده ام ولی هر شب و هر روز و ثانیه صحنه های اون رابطه و اتفاقات رو میبینم و به قدری بهم فشار میاره که جرات ندارم چشمم رو ببندم چون فورا اون صحنه های ندیده میاد جلوی چشمم
  لطفا راهنمایی کنید من چکار میتونم بکنم بهروه طریقی از دست این کابوس و دیدن اون صحنه ها و این حس حقارت خلاص بشم

  1. با سلام
   وقتتون به خیر . قطعا این مورد شما را آزرده کرده است و باید فکری به حال خیانت و اعتماد از دست رفته این زندگی بکنید. باید در نظر داشته باشید که این رابطه بدون حل این چنین مسئله مهمی امکان پذیر نیست. شما باید اول سعی کنید اعتماد از دست رفته زندگی خود را بازیابید و سپس کم کم به سمت بخشش خیانت حرکت کنیدو

   1. سلام خدمت دوستان واقعا نمیدونم چیکار کنم. من و زنم هر دو ۲۷ سالمون هست.زنم تا الان چند بار به من خیانت کرده. ما ایران زندگی نمیکنیم زنم بار اول با یک پسر توی محل باشگاه با اون رابطه بر قرار کرد دوبار با اون بود بعد از اون احساس پشیمانی کرد و من چون واقعا دوستش دارم بخشیدم و خونمون هم عوض کردیم. بعدش چون از بیکاریش شکایت میکرد اون رو با خودم بردم سر کار اونجا یک دوست داشتم خیلی باهاش صمیمی بودم و متاسفانه خانمم با اون رابطه بر قرار کرده و من از این موضوع اطلاع پیدا کردم و اون دوستمون هم توی اپارتمان ما زندگی میکنه و تا الان ده بار با زنم ارتباط بر قرار کرده و زنم هر بار میگه پشیمونم دیگه انجام نمیدم قول میدم واقعا نمیدونم چیکار کنم

    1. با سلام
     شرایط شما قابل درکه . شما تا به حال در مورد تضمین های بعد از خیانت با همسرتان صحبت کردید؟ قطعا صحبت کردن کافی نیست..اگه خواستید میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید

 39. الان که دارم اینو می نویسم متوجه شدم. زنم بهم خیانت کرده وبا یکی رابطه داره دنیا رو سرم خراب شده نمی دونم چیکار کنم هنوزم بهش نگفتم که من فهمیدم تورو خدا کمکم کنید چند روزیه فقط دارم گریه می کنم خیلی حالم گرفته صزح تاشب جون می کنم تا زندگیم درست شه حالا با من اینکارو کرده یه بچه ۴ساله ام دارم

  1. با سلام
   قطعا شما موقعیت سختی را سپری میکنید. حس خیانت دیدن برای هرکسی بسیار دردناک است . غیر از این تعجب برانگیز است. در این موقعیت سعی کنید روی خود کنترل داشته باشید ولی نباید سکوت کنید و جریان را طرف مقابل در میان بگذارید. در این جا نیازی نیست شواهد خو را بیان کنید بهتر است به دنبال ریشه یابی مشکل خود باشید. این را به یاد داشته باشیم آنچه ما حس میکنیم شاید 100 درصد صحیح نباشد پس بهتر است با دقت به آن فکر کنیم

 40. سلام من چهار ده سال زندگی مشترک با زنم دارم و دراین مدت چندین بار مچ زنمو گرفتم که بهم خیانت کرده دو تا بچه هم دارم بخاطر اونا و خدا گذشت کردم ولی متاسفانه باز خیانت کرد و الان تصمیم به جدایی دارم که التماس میکنه گذشت کنم و برگرده خلاصه هنوزم زیر بار خیانتش نمیره و تازه به منم تهمت خیانت میزنه چیکار کنم ولی به نظرخودم چون چند بار این کار رو تکرار کرده باید طلاقش بده چون توبه گرگ مرگه.

  1. با سلام دوست عزیز
   متوجه اساسات منفی شما هستم. ولی در هر صورت شما باید کلیه جوانب را با هم بسنجید و در نهایت تصمیم درستی بگیرید لطفا به تنهایی تصمیم نگیرید شاید سوء تفاهم در این ماجرا نقش مهمی داشته باشد. حرف های یکدیگر را بشنوید و ببینید می توانید به درک مشترک و سپس راه حل مشترکی برسید

 41. سلام من زنم داشت بایه نفر که قبلا همیدیگه رو میخواستن چت میکرد دیدمش دنیا رو سرم خراب شد بعد ۸سال زندگی و یه بچه،ازش سوال کردم چرا این کارو کردی میگه رفیقم یه سال بایه نفر دوست بود منم وسوسه شدم چند بار زنگش زدم هذبارم پشیمون میشدم ولی تمیتونستم تمومش کنم الان واقعا پشیمونه بنظرتون چکار کنم الان یساله از ماجرا مبگذره من هر روز داغون ترم تورا خدا بگید چکار کنم به طلاق هم فک کردم اما بخاطر بچم نمیتونم،حتی تامرز خود کشی پیش رفتم،چون اصلا تو کتم نمیره که این کارو بامن کرده

  1. با سلام
   دوست عزیر لطفا با همسرت شروع به صحبت کردن کن و این مسئله را با او در میان بزار . اگه برات امکان داره به مشاوره خانواده رجوع کن و این مسئله که داره بهت صدمه میزنه را بیان کن. خیانت باید حتما اسیب هاش حل بشه

 42. چندوقتی هست متوجه خیانت زنم شده ام اما او هر بار با زرنگی وبا کمک خواهرش لاپوشانی میکند واصلا زیربار نمیرود وهمیشه دست پیش را میگیرد میخواهم ازش جدا شوم اما پسرکوچکم به شدت وابسته اوست نمیدانم چکار کنم لطفا مرا راهنمایی کنید.

  1. با سلام
   در صورتی که از این موضوع مطمئن نشدید عجولانه تصمصم نگیرید. قطعا باید تمام ابعاد تصمیم خود را با هوشیاری تنظیم کنید

 43. با سلام من دو سال پیش یه دوست دختر داشتم که الان زنم شده یه ساله عقد بودیم تو دوران عقد خوب بود بهم میرسید تا چند روز قبل عروسی که از این رو به اون رو شد خلاصه عروسی کردیم اومد خونه با خانوادم جنگو دعوا داشت با من جنگو دعوا داشت به خونه نمیرسید همیشه میره خونه باباش تا اینکه یه روز یکی تهدیدم کرد و عکس های خانومم و همه امار زندگیمون رو داره کجا میرم و کجا میام همه چی از ریز تا بزرگ ولی خانومم فانع نمیشه میگه کار من نیست من خیانت نکردم الان من میخوام ببخشمش ولی اعتراف نمیکنه نمیدونم چکار کنم فکر خیانت داره منو میکشه ولی میخوام ببخشمش

  1. با سلام
   اگر فکر میکنید مسئله تهدید شدن همسر شماست بهتر است به خانمتان فشار وارد نکنبد و او را تهدید نکنید در این موقعیت ها بهتر است به همسر خود دلگرمی بدهید که در کنار او هستید. به همسر خود اطمینان دهید که هدفی برای تلافی کردن ندارید. بهتر است او را سرزنش نکنید. ددر این مواقع شاید کسی که همسر شما را تهدید کرده موفق نشده خواسته خود را به همسر شما تحمیل کند برای همین به شما رجوع کرده است.

    1. با سلام
     بهتر است با یک مشاور صحبت کنید و شتابزده قضاوت نکنید

     1. نظر شخصی من:
      من چند سال پیش ازدواج کردم ولی خداروشکر بچه دار نشدم چ روزی به رفتار های عجیب زنم مشکوک بودم یه خورده فکر کردم و طرح یه نقشه رو ریختم یه روز مچشو گرفتم اول حاشا کرد اسم طلاقو که شنید همه رو گفت گفتم میبخشمت!! خلاصه یکی دوماهی تلافی این خیانت هرروز و هرشب………. روزی چندین بار ارضا میشدم و بازم و بازم ادامه میدادم تا این که مهرشو بخشید و منم دیگه خسته شدم و بعد طلاقش دادم خیلی خوشهالم چن وقت بعدش مجدد ازدواج کردم خداروشکر این انتخابم بهتر بود و بارها امتحانش کردم و کاملا بهش اعتماد دارم به نظر من زن خائن رو فقط باید انقدر ………..و طلاق داد که دیگه نتونه به زندگی عادی برگرده(البته زنی که بچه نداره منظورمه) خلاصه این تجربه شخصی من بود ایشالا ک سر کسی این تجربه ها پیش نیاد موفق باشید🌷

 44. سلام . من و زنم ۱۱ ساله که ازدواج کردیم و دو بچه ۸ و ۵ ساله داریم . درست روز بعد از عقد دیدم زنم با کسی پیامک میده ، بهش تذکر دادم ، هنوز یکماه نگذشته باز تکرار شد و باز بخشیدمش . دیگه بهش خیلی اعتماد داشتم شش سال گذشت ، چند بار توی رختخواب در حین رابطه گفت که من با همسایه خانه اولی که بعد عروسی اجاره کردیم رابطه داشتم و با صاحبخانه خانه ی دوم و با پسر صاحبخانه ی خانه سوم و با یکی از دوستانم … من فکر کردم که شوخی میکنه و برای داغ کردن سکسمون اینها رو میگه ، اما‌ از اون روزها به بعد هرچی فکر میکنم میبینم درسته که من مچش رو نگرفتم و به قول خودش این حرفها رو برای سکس کلامی پیش من میگه اما همشون راسته . مثلا اون سالها که‌ من ویزیتور بودم و با ماشین شرکت در سطح شهر کار میکردم هر وقت‌به‌ موبایل من زنگ میزد هی میگفت دقیقا کی میرسی خونه ، الان دقیقا کجایی ، واین سوالها رو حتی از‌ همسایه خونه اولمون هم شنیده بودم یکی دو بار . یا مثلا همسایه خونه اولمون رو سه سال بعد‌ درحالیکه توی کوچه دنبال خانه ی ما‌میگشت غافاگیر کردم یا همون دوستم یک روز در حالت مستی گفت برو تو هم با اون زن کثیفت …یا مثلا یک راننده آژانس محله‌مون وقتی یه روز منو رسوند خونه سر کرایه بحثمون شد ، برگشت رو به من گفت برو ، وگرنه یه چیزی بهت میگم که تا ابد بسوزی . بگذریم از اینکه‌شماره تلفن پسر صاحبخونمون تو گوشی زنم بود و خودش میگفت چون خونه رو خودم اجاره کردم لازمه داشته باشمش در صورتیکه خونه رو بابای پسره اجاره داده بود ، بهرحال زنم اصلا زیر‌بار نمیره و میگه من اون حرفها رو تو اوج سکس برای لذت تو گفتم . اما این شک داره منو خورد میکنه ، البته نشونی های دیگه هم هست و کلا زنم خیلی شهوتیه و الت من براش کوچیکه در نظر خودش. بچه هامو دوست‌دارم، دارم زیر فشار میشکنم . اگه اقرار میکرد و طلب بخشش میکرد شاید راحت میشدم ، اما زیر بار‌نمیره و منم از اینکه اون شش سال به اعتمادم خیانت کرده داغونم . به نظر من اون اعترافش در حال سکس بخاطر اینه که بگه تا من مواظبش باشم مثل معتادی که بعد مدتها لاپوشانی به خانوادش تحت لفافه میگه من معتادم ….دارم دیونه میشم لطفا کمکم کنید…ممنون

  1. با سلام
   دوست عزیز زندگی مشترک اگر بر پایه ی درک و دوست داشتن مشترک بنا نشود اصلا این زندگی مبنایی برای آرامش ندارد. زندگی مشترک یک شراکت دو جانبه است و بر این مبنا افراد متعهد میشوند روابط جنسی و عاطفی خود را منحصر به شریک خود بکنند. این را مد نظر داشته باشید که اگر خیانت جنسی وجود داشته باشد قطعا ااین خیانت در روابط عاطفی زوجین هویداست و قابل انکار نیست. از اینها کذشته زن و شوهر از رگ گردن به هم نزدیک ترند اغلب اوغات کنار همند و تغییرات یکدیگر را سریع متوجه میشوند در نتیجه
   در زندگی مشترک چیزی برای طولانی مدت پنهان نمیماند و تقریبا غیرممکن است!

   1. خیلی ممنونم از راهنماییتون و اینکه بعد از مدت زمانی کمتر از چند ساعت پاسخ من رو دادید . واقعا وجدان حرفه ایتون قابل تقدیره ، برای اولین بار در فضای مجازی اعتمادم شکسته نشد . با کمکی که کردید زندگیم رو از نو با توکل بر خدا و تغییراتی در خودم میسازم . باز هم ممنونم

  2. داداش یه پیر مرد ۱۲۰ ساله رفت پیش دکتر گفت زن جوونی که گرفتم حامله شده دکتر بهش گفت بزار یه داستان برات بگم یه بار رفتیم شکار یهو یه شیر بهمون حمله کرد منم با چتر بهش شلیک کردم تا شیره مرد.پیره مرده گفت مگه میشه حتما یکی دیگه زده. دکتر گفت خوب چه خبر
   خلاصه اینکه هرچی خودت رو بزنی ب اون راه و کمتر بدونی بهتره اشتباه من این بود که تهش رو فهمیدم بگو انشالا نبوده از این به بعد بیشتر چکش کن بزار بدونه مراقبی
   مخلص کلام هرچی کمتر بهش فکر کنی کمتر بدونی واست بهتره بخاطر بچه مجبور به از خودگذشتگی هستیم

 45. من ب همسرم خیانت کردم خواستیم طلاق بگیریم اما شوهرم باز خواست باهم زندگی کنیم .الان نزدیک یک سال از اون موضوع میگذره اما شوهرم هر روز بیشتراز روز قبل خاطرات بد خیانت رو یادآوری میکنه .هر جوری صحبت میکنم قانع نمیشه میگم فکرهای بود کنار بذار اصلا گوش نمیده نمیدونم چجوری دیگه رفتار کنم لطفا کمکم کنید ممنونم از کمک شما

  1. با سلام
   نکته اول صبور باشید روند اعتماد زایی زمان بر است
   نکته دوم بیشتر اوقات که بد گویی میکند از شما حالت دفاعی نگیرید و سعی کنید با سکوت یا نوازش او را آرام کنید
   نکته سوم از اینکه شما بخشیده او را مورد تقدیر قرار دهید
   نکته چهارم از اینکه گذشته را مرور میکند عصبانی نشوید و سکوت کنید
   نکته آخر اگر خیلی عصبانی شد برای چند ساعت از او فاصله بگیرید

   1. سلام مادر من ب بابام خیانت میکنه هرروز با یک ادم جدیده بااینکه بابامو پس میزنه ولی خیلی حرص میخورم ک بابام همیشه هواشو داره و دوسش داره و نکرانشه واقعا زندگی ما به گند کشیده شد جالبه برام کل کامنت هارو ک خوندم اکثرشون تقصیر از طرف زن ها بوده دلم میخاد مادرمو ب‌شم زندگیمونو سیاه کرد حتی چندبار به روش اوردم اصلا عین خیالشم نیست من ناراحت قلبی گرفتم سر کارهاش و اینو به روش اوردم بازم مهم نیس براش و ب کارش هرروز ادامه میده کار خونه انجام نمیده همش لم میده یگوشه و تو اینستا گرام چت میکنه :(💔

    1. با سلام
     بهتره به ماردت پیشنهاد بدید اگه از زندگیش راضی نیست بره پیش مشاوره

 46. خانوم من یکسال پیش بهم خیانت کرد با سه نفر در اینستاگرام چت میکرد یکی از اونها پسر عموی من دومی یه پسری که باتهدید عکس خانومم رو گرفت و به حرف خود زنم یکبار هم همدیگرو گذری دیدند و سومی که من در اخرش متوجه شدم بعد اون ماجرا بخواطر دخترم اونو بخشیدم ولی الان بعد از یکسال هر روز بیشتر به اون موضوع فکر میکنم و دارم دیوانه میشم لطفا کمکم کنین

  1. با سلام
   روند بخشش خیانت و ایجاد آرامش در زندگی مشترک روند مشکلی برای بعد از خیانت است که میبایست حتما با یک روانشناس در میان بگذارید. در نظر داشته باشید در این مرحله ایجاد اعتماد بسیار مهم است. در این جا شما میبایست سعی کنید بر روی تکالیفی تمرکز کنید که حس اعتماد بیشتری ایجاد کند. نکته آخر فکر های منفی گذشته و مرور آنها کمکی به شما نخواهد کرد.

   1. منم این مشکل رو دارم البته فقط چت و دیدن نبوده متوجه میشید حتما بخاطر همین ازش خواستم بعنوان تضمین اینکه تکرار نمیشه مهریه رو ببخشه ولی از این کار امتناع میکنه بنظر شما این کمترین تنبیه نیست؟ در مقابل کاری که کرده

     1. مشاور هم گفت ایشون برای جلب اعتماد من و دادن تضمین برای عدم تکرار باید هرکاری بکنه ولی زنم قبول نمی کنه.

     2. با سلام

      یه سوال:
      میگید همسرم قبول نمیکنه. میشه دنبال دلیل این باشی که چرا نمیخواد قبول کنه؟!!!!!!!!!

  2. سلام
   من زنی هستم که به شوهرم خیانت کردم چندبار ولی دلایله خودمم دارم خیلی کمبود داشتم دوتا پسردارم ولی الان پشیمون عذاب وجدان دارم نمیدونم چیکارکنم زندگیمو بچهامو وشوهرمو دوست دارم واقعا حالم ازخودم بهم میخوره شوهرم فهمیده ولی چون خیلی دوسم داره به روی خود نمیاره دلم براش میسوزه و دلم میخاد که زندگیمو ازنو شروع کنم جوری که شوهرم بهم افتخار کنه توراخدا کمکم کنید

   1. همسرتون بسیار هوشمند عمل کردن و منتظره که یک روزی تاوانش و به بدترین شکل ببینه:)

   2. باشه پس اگه یکروز تشنه شدی اب در دسترس نداشتی برو از جووب اب بخور یا پول نداشتی برو دزدی کن یه بچه دار نشدی برو بچه مردمو بدزد به اسم پیشرفت علم و تکنواوژی دارید خیانت میکنید ککتونم نمیگذه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور