کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مرکز مشاوره خانواده

مرکز

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده اهمیت مشاوره را برای تک تک امور زندگی معین ومشخص میکند . از مرکز مشاوره خانواده برای مسائل کوچک و بزرگ خانوادگی ، تصمیم گیری و راه حل مشکلات کمک بگیرید . در برخی موارد شما نیاز دارید خود را بهتر و دقیقتر بشناسید مشاوره خانواده همراه شماست . خودشناسی به چه منظور انجام میشود ؟ شما میخواهید در یک معامله اقتصادی شرکت کنید باید ریسک کنید . خود را میشناسید یا نه ؟ قدرت ریسک پذیری شما تا چه اندازه است ؟ آیا توانایی تحمل دارید ؟ آیا در شرایط سخت میتوانید بر روی ریسکتان وقت بگذارید ؟ با مشاوره خانواده متوجه خواهید شد ریسک کنید یانه . اگر اصرار دارید ریسک کنید چه مراحلی را باید تحمل کنید . پس مشاوره خانواده فقط برای مسائل روزمره خانوادگی نیست . شما وقتی خود را بشناسید کمتر در مشاجره ها یکجانبه قضاوت میکنید .

با مشاوره خانواده در ارتباط با خودشناسی میتوانید از مهارتهای نهفته درونتان استفاده بهینه کنید . چه بسا استعدادها یی که در درون شما منتظر یک جرقه هستند و شما از آن بیخبرید . با مشاوره خانواده خود و استعدادهایتان را بهتر بشناسید . با نقاط ضعف و عطف خود آشنا شوید . شناختن نقاط ضعف چه کمکی به ما میکند ؟ درنظر بگیرید کسی را که خوب نقاشی میکند این توانایی و نقطه عطف اوست . کسی که به هیچ عنوان نمیتواند حتی یک خط راست و زیبا بکشد این نقطه ضعف اوست . حال اگراین دو به تواناییهایشان اشراف داشته باشند چه نتیجه ای خواهند گرفت ؟ کسی که نقطه ضعف نقاشی دارد در مسابقه نقاشی شرکت نخواهد کرد . دوم : هیچگاه تصمیم نخواهد گرفت از راه نقاشی امرار معاش کند . حداقل فایده این دانستن اینست که در این زمینه شکست نخواهد خورد .


بیشتر بخوانید:مشاوره آنلاین روانشناسی و خانواده


مرکز مشاوره خانواده تلفنی  

مرکز مشاوره خانواده تلفنی هم گزینه ای مناسب است برای اینکه شما روابط خانوادگی قوی داشته باشید . دقت کرده اید در برخی خانواده ها فرزندان بزرگ که میشوند از والدین حرف شنوی ندارند . مرکز مشاوره خانواده تلفنی شما را در مسیری قرار میدهد که این مشکل بوجود نیاید . این شما هستید که انتخاب میکنید . میخواهید همیشه در نظر فرزندانتان مورد تکریم و احترام باشید ؟ فرزندان وقتی بزرگ میشوند احساس میکند از طرف والدین حمایت نشده اند یا این حمایت می باست قویتر می بود . احساس میکنند علم پدر و مادر با آنها تطبیق عملی ندارد یا بهتر بگوییم به روز نیست . از اینرو حتی اگر به زبان نیاورند در عمل آنها را در برنامه هایشان شرکت نمیدهند . اگر هم شرکت بدهند خود به عنوان پیشرو و والدین به عنوان پیرو خواهند بود . اینجاست که والدین احساس میکنند فرزندانشان قدر زحمات آنها را نمیدانند .

مرکز مشاوره خانواده تلفنی به شما خواهد گفت که شما خود خواسته اید که اینگونه درباره شما قضاوت شود . اگر مشاوره خانواده تلفنی انجام دهید متوجه خواهید شد که والدین نباید حکم قربانی داشته باشند . مشاوره خانواده تلفنی راههای حرمت نگه داشتن را به شما خواهد آموخت . مشاوره خانواده تلفنی شما را راهنمایی خواهد کرد چگونه به خود احترام بگذارید . کسی که برای خودش احترام قائل نیست چگونه از دیگران توقع احترام دارد ؟ شاید بگویید فرزندان باید درک کنند که شما به خاطر آنها ایثار کرده اید . شما با این طرز تفکر فرزندانتان را آماده میکنید تا به دنبال مفر باشند . آماده میشوند تا این فکر شمارا با یک جواب خنثی کنند . مثلا بگویند ما که در این دنیا نبودیم شما ما را بوجود آوردید در واقع به شما بگویند شما فقط به وظیفه خود عمل کرده اید … .

دیگر موارد مربوط به مشاوره خانواده

 • مشاوره اینترنتی خانواده

 • شماره مشاوره تلفنی خانواده
 • تلفن مشاوره خانواده
 • مشاور ازدواج خوب
 • سایت روانشناسی خانواده
 • روانشناسی قبل از ازدواج
 • مشاوره قبل از ازدواج آنلاین
 • متخصص مشاوره خانواده
 • مشاوره بعد ازدواج
 • مشاوره مشکلات خانوادگی
 • مشاوره ازدواج با زن مطلقه
 • مشاوره آنلاین زناشویی
 • مشاوره زنان تلفنی
 • مشاوره مذهبی ازدواج

 

مشاوره

دخالت خانواده در زندگی فرزندان

مرکز مشاوره خانواده و ازدواج

مشاوره خانواده و ازدواج راهی است برای قدردانی از خود قبل از پدر و مادر شدن . شاید وقتی فرزندان بزرگ میشوند این اصلاح سختتر باشد . زمان رسیدن به خواسته هایتان کم باشد . فرزندان ما درمدرسه و در دنیای جهانی اینترنت به سرعت در حال رشد و پیشرفت هستند . آنها هم گام با همسالان خود در دنیا رو به جلو درحرکتند . ما چه میکنیم ؟ برای آنها وقتمان و پولمان و عمرمان را قربانی میکنیم بی آنکه برای آنها ارزشی داشته باشد . مشاوره خانواده و ازدواج برای ما وفرزندان ما بستر مناسب فکری و رفتاری میسازد . با این بستر ما درعین اینکه برای خودمان کسب حرمت میکنیم فضا را برای پرورش درست فرزندانمان نیز مهیا میکنیم . فرزندانی که همواره سپاسگزار و قدر دان شایستگی های ما هستند . مشاوره خانواده و ازدواج از ما والدینی شایسته میسازد .

مرکز مشاوره خانواده و ازدواج راه شمارا به دنیای کودکان و جوانانتان باز میکند قبل از اینکه آنها چندین گام از شما پیشتر باشند  ما نمیتوانیم از دیگران بخواهیم به ما احترام بگذارند یا مارا دوست بدارند . ولی میتوانیم خودرا حائز ویژگیها و فاکتورهایی کنیم که احترام دیگران را نسبت به خود جلب کنیم . احترام گذاشتن باید قلبی باشد . شما ناخودآگاه به یک دانشمند احترام میگذارید و یا یک هنرمند . پس لازمه احترام گزاردن برجستگی است . شما اگر والدینی باشید که از کمترین امکانات بهترین استفاده هارا میکند موفق خواهید بود . اگر پدر یا مادری باشید که به فکر آسایش خود است و بهترینها را برای خود وبعد خانواده میخواهد مطمئن باشید احترام کسب میکنید . اما اگر والدینی باشید که مدام شکست میخورد در تصمیم گیری مردد است نمیتوانید مورد احترام باشید . والدینی که همه چیز را به پای هوس میریزد … .


بیشتر بخوانید:کانال مشاوره روانشناسی خانواده


مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی

مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی شما را با کنشها و واکنشها آشنا میکند .  روانشناسی مانند یک بازی است که شما باید رفتار و عملکرد طرف مقابلتان را حدس بزنید تا نبازید . مشاوره خانواده و روانشناسی با توجه به ویژگیهای شما و افراد خانواده کنشها را به شما میدهد . چون یک مشاورخانواده واکنشهای اعضای خانواده شما را حدس میزند . چون رفتارهای شما و آنها را دسته بندی کردی و در گروههای همسان قرار میدهد . انسانها برگرفته از درون و حتی ارگانیسم بدن و همینطور جامعه به هر کنش پاسخ خاصی میدهند . مثلا کسانی که زود عصبانی میشوند و روی رفتار خود کنترل ندارند دریک گروه قرار میگیرند . برای چنین کسانی واکنش وپاسخ به انتقاد مشخص وتعریف شده است . مشاوره خانواده و روانشناسی به راحتی میتواند رفتار شما را نسبت به هرمحرک حدس بزند .

علم روانشناسی با تمام رفتارهای ما درارتباط است . با انگیزه ها ، اهداف ، خانواده وجامعه . ما حتی وقتی میخواهیم درس بخوانیم با علم روانشناسی در ارتباط هستیم . چقدر بخوانیم ؟ چه زمانی بخوانیم ؟ چه بخوانیم ؟ چرا ؟ چون هر یک از ما علایق خاص خود را داریم . هریک از ما توان و طاقتمان محدود به زمان و مکانی خاص است . هر یک ازما تحت تاثیر انرژیهای درونی و موقعیتهای اجتماعی هستیم . مشاوره روانشناسی این امکان را به ما میدهد که شرایط را بررسی کرده و توانمان را بسنجیم و درست انتخاب کنیم . علایق ، سلایق و تغییرات درونی ما نشات گرفته از نوع پرورش ما در خانواده و جامعه است . با مراجعه به مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده آنها را کشف کرده و بکار ببندیم تا در تصمیمهای خود دودل و مردد نباشیم .

مشاوره خانواده آنلاین

مرکز مشاوره خانواده آنلاین به همین منظور تشکیل شده است . مرکز مشاوره خانواده آنلاین به شما این فرصت را میدهد تا با خدمات مراکز مشاوره آشنا شوید . بدون صرف هزینه میتوانید مشاوره کنید . ضمن اینکه چون این خدمات بصورت آنلاین میباشد با اتصال به اینترنت میتوانید به راحتی مشاوره بگیرید . در گروه یا کانال مراکز مشاوره عضو شوید .  میتوانید  به وب سایت مرکزمراجعه کنید و از مشاوره خانواده آنلاین بهره مند شوید . مشاوره خانواده آنلاین برای ارتقا فرهنگ مشاوره اقدام به تشکیل مشاوره خانواده نموده است .

رایگان

مشاوره ازدواج

حال این بحث مطرح است که مشاوره زناشویی مقدم تر است یا مشاوره ازدواج ؟ مسلما کسی که هنوز تصمیم ازدواج یا زناشویی ندارد برای هیچیک از این دو مورد اقدام نخواهد کرد . کم پیش می آید کسی تصمیم نداشته باشد و برای تصمیم نداشته اش مشاوره کند .  اگر کسی تصمیم ازدواج دارد بهتر است اول به آمادگی خود برای ازدواج پی ببرد . یکی از زیرمجموعه های آمادگی برای ازدواج همان زناشویی است . اولویت بندی زناشویی برای ازدواج شاید در درجه اول نباشد اما یکی از عوامل مهم برای تشکیل زندگی است . کسی که از هر لحاظ برای ازدواج مهیا است بهتر است حتما برای زناشویی نیز آماده شود . زندگی بدون زناشویی خوب نمیتوانداز دوام و استحکام کافی برخوردار باشد . ازدواج امر مقدسی است که باید تمام نیازهای زوجین در چارچوب خانواده تامین شود .

شاید این سوال مطرح شود آیا ازدواجی وجود دارد که یکی از اهداف آن زناشویی نباشد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله امکان دارد . نمونه آن چند همسری است . یا کسانی که به دلیل مسائل مالی در واقع تن به برخی از انواع ازدواج ها میدهند . در چنین ازدواجهایی ناهمگون بودن فرهنگی ، تفاوت سنی بسیار زیاد ، زناشویی ناقص و یا بد ، کنار گذاشته شدن توسط خانواده ها به شدت به چشم میخورد . شاید یکی از مسائلی که باعث میشود این نوع ازدواجها انجام شود ارضا غرایز باشد . اما این مرتفع کردن غرایز در واقع یک همخوابی شیرین و سالم نمیتواند باشد . بخصوص در جامعه کنونی که بالا بودن سن بانوان نسبت به پسرها در حد مادر و فرزند است . چنین ازدواجی حتی اگر عقد دائم نیز باشد اما به لحاظ بقا و دوام موقت است .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه


مشاوره تلفنی

مزیتی که مشاوره تلفنی بر مشاوره حضوری دارد این است که ممکن است در مشاوره حضوری کسی نتواند صحبت کند . چند گروه هستند که ممکن است برای حضور در مشاوره با مشکل روبرو شوند . دسته اول کسانی هستند که به شدت و به همه کس بی اعتماد هستند . آنها حتی با نزدیکترین کسان خود نمیتوانند با صداقت حرف بزنند . دسته دیگر ممکن است رازهای مگو داشته باشند . دسته سوم کسانی هستند که نمیتوانند ارتباط خوبی برقرار کنند و در واقع توانایی باز گو کردن مسائل را ندارند . دسته چهارم خجالتی هستند . خجالتی ها هر حرفی را نمیتوانند بازگو کنند . ولی همه این گروهها وقتی رودر رو صحبت نکنند راحت تر هستند . این نقطه مشترک بین تمام این گروهها باعث میشود مشاوره تلفنی را ترجیح دهند .

چون مراکز مشاوره فقط با خصوصیات و رفتارهای فردی سرو کار دارند نه خود فرد . این مشاوره میتواند بدون ابراز هویت انجام شود . مشاوره آنلاین نیز از این قاعده مستثنی نیست . افراد میتوانند بدون فاش شدن هویتشان حتی پیش مشاور به مشورت بپردازند . مشاوره روانشناسی آنلاین کمک بزرگی به کسانیست که میخواهند در هر موردی مشاوره کنند . هنوز مشاوره و مراجعه به روانشناس و روانپزشک در بین برخی افراد عادی نشده است . آنها گمان میکنند اگر به روانشناس و یا روانپزشک مراجعه کنند ممکن است انگ روانی بودن به آنها بخورد . لازم است بدانیم همانطور که جسم ما در اثر ضربه دچار آسیب میشود روح نیز آسیب پذیر است . همانطور که برای درمان جسم به پزشک مراجعه کرده ودارو مصرف میکنیم روان ما نیز باید درمان شود . هیچ روح کاملا سالمی وجود ندارد تفاوت در میزان آسیب هاست .

برای مشاوره درباره سایر موارد مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید

 • مراحل مشاوره پیش از ازدواج

 • برای مشاوره ازدواج کجا برم
 • مشاوره برای ازدواج موفق
 • مشاور خانواده مذهبی
 • مشاوره تلفنی مذهبی خانواده
 • ارتباط با مشاور خانواده
 • مشاوره ازدواج مجدد
 • روانشناس خانواده خوب
 • مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی
 • میخوام طلاق بگیرم مشاوره
 • مرکز مشاوره قبل ازدواج
 • مشاوره قبل ازدواج تلفنی
 • مشاوره قبل ازدواج با فرد معتاد

مرکز مشاوره خانواده

مشاوره کودک

مشاوره کودک نیز مانند چکاب بدن لازم و ضروریست . بیماریهای فراوانی وجود دارند که اگر به موقع تشخیص داده نشوند ممکن است جبران آن در بزرگسالی سخت و یا غیر ممکن باشد . مانند اختلال رفتاری اوتیسم یا اختلال آسپرگر. برخی بیماریهای روحی و روانی در کودکی بهتر درمان میشوند . مشاوره کودک حتی اگر به نظر خودتان فرزندتان سالم است ضروریست . در اختلال اوتیسم شما ممکن است از زود سینه خیز کردن فرزندتان شاد شوید . ممکن است از اینکه فرزندتان شلوغ و پر از هیجان است خوشحال باشید . ممکن است از شیرین کاریهایش لذت ببرید . اما در دو سالگی بر خلاف تصورتان خواهید دید که تکلمش متوقف میشود . به جای اینکه با اسباب بازی هایش بازی کند ظروف آشپزخانه و دکوریهای منزل را پرت میکند . با مراجعه به روانپزشک و یا روانشناس متوجه خواهید شد فرزند شما دارای اختلال است .

امیدواریم فرزندانی شاد و سالم داشته باشید  اما گروهی هستند که حتما باید برخی تذکرها را در مورد کودک بدانند . فرزندی که دارای هرگونه اختلال است پاک و بیگناه است . فرزندی که سندروم دان دارد مانند دیگر کودکان زیبا و شیرین است . کودکی که دارای معلولیت جسمی است حق زندگی در اجتماع را دارد . کودکانی که دارای معلولیت جسمی ، حرکتی و ذهنی هستند باید دیده شوند . پدر ومادرهایی هستند که آنها را از دیدمردم پنهان میکنند . معلولیت گناه نیست . اما محروم کردن این کودکان از اجتماع گناهی نا بخشودنی است . این کودکان فقط در میان مردم و در جمع مهارتهای زندگی را می آموزند . آنها در میان حمایت مردم عزت نفس و اعتماد به نفس بدست می آورند . آنها را با افتخار در جامعه بروز دهیم . به آنها کمک کنیم تواناییهایشان بتوانند بروز دهند .

سایر موارد مربوط به مشاوره تلفنی خانواده

 • مشاوره ازدواج

 • مشاوره ازدواج آنلاین
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره خانواده آنلاین
 • مرکز مشاوره ازدواج
 • بهترین مشاور خانواده
 • شماره مشاور خانواده
 • سوالات روانشناسی ازدواج
 • سوالات مشاوره طلاق
 • مشاوره جوانان
 • مشاوره بعد از ازدواج
 • سوالات مشاوره طلاق توافقی
 • سایت مشاوره خانواده
 • روانشناسی قبل ازدواج
 • مشاوره برای ازدواج
 • روانشناس و مشاور خانواده
 • سایت مشاوره ازدواج
 • مشاوره بعد از طلاق
 • مشاوره تلفنی زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی

بیشتر بخوانید:مشاوره خانواده تلفنی


مشاوره انلاین

از مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی خانواده غافل نباشیم . از این فرصت ها استفاده کنیم تا بدانیم با کودکان دلبندمان چگونه رفتار کنیم تا در جامعه آسیب کمتری ببینند . کودکان ما با هر ویژگی چراغ دل ما و امیدهای آینده کشورمان هستند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Women’s Clinic & Family Counseling Center

براي مشاوره در زمينه مرکز مشاوره خانواده

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!