کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چیکار کنم شوهرم دست از رفیق بازی برداره؟

چیکار کنم شوهرم دست از رفیق بازی برداره؟

شوهرم رفیق باز است چه کنم؟

اگر بخواهیم از طرف تمامی زن هایی که متاهل هستند صحبت بکنیم، فکر کنیم خوشحال کردن شوهرشان همیشه یکی از اولویت یک خانواده موفق بوده و هست. ولی خب گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد و می بینید که هرچه بیشتر تلاش می کنید کمتر به هدف خودتان یعنی شاد کردن همسرتان می رسید. نتیجه این قضیه رفیق بازی شوهر هست. اگر بخواهیم به موضوع شوهر رفیق باز اصولی نگاه کنیم، ریشه در خوشحال نبودن مرد در خانه و خانواده اش داره.

البته این را هم بگویم که باید دید تصور شما از همسر رفیق باز چیست؟ این که همسر شما یک بار در هفته با دوستانش وقت بگذراند رفیق بازی محسوب نمی شود و به تازگی با توجه به تحقیقات معلوم شده است که اگر مردان هفته ای دو بار با دوستان خود وقت نگذرانند از لحاظ روحی دچار آسیب خواهند شد!!! پس قبل از این که بخواهید دنبال راه حل بگردید ابتدا ببینید آیا واقعا مشکلی وجود دارد یا خیر.

خب حالا اگر احساس کردین که مشکلی وجود دارد و نمی دانید که با مرد رفیق بازتان چکار کنید در ادامه این مطلب همراه من باشید تا اول دلایل رفیق بازی شوهرها را بیان کنم و بعد راهکارها را بررسی کنیم.

دلایل رفیق بازی شوهر

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردم رفیق بازی شوهر ناشی از خوشحال نبودن اون هست. بنابراین باید ببینیم اول چه چیزهایی باعث می شود که همسرمان دیگر حس شادی و خوشحالی نداشته باشد.

بر اساس تجربیات و گفته های خود مردان دلایل متعددی باعث می شود که یک مرد در زندگی مشترک اش خوشحال نباشد و به سمت رفیق بازی برود، وقتی این دلایل را دسته بندی کردیم به 4 گروه عمده رسیدم که در ادامه برای شما توضیح می دهم. قبل از این که دلایل را مطالعه کنید باید بگویم که ابتدا رفتار خود را بسنجید و ببینید چه چیزی باعث می شود که شوهر شما دوستانش را به شما ترجیح دهد، سپس دنبال ایراد در رفتار او بگردید.

وقتی که همسرت وقت زیادی را با رفیق هایش می گذراند و یا این که زیاد سر کار می ماند ممکن است نشانه های ناراحتی اش باشد. ولی این موضوع دلیل نمی شود که بخواهد در موردش با شما صحبت کند، زیرا مردها معمولا از جر و بحث کردن با همسرشان فراری هستند. اگر هم که از او بپرسید چه چیزی شده است او در ابتدا انکار می کند، پس بهتر است سعی کنید با ملایمت دلیل ناراحتی او را بفهمید. به او اجازه بدهید صحبت کند. 4 مورد زیر می تواند به شما کمک کند.


بیشتر بخوانید: 10 دلیل کم حرفی مردان که لازم است بدانید


1. به همسرتان به اندازه کافی توجه نمی کنید

توجه نکردن به شوهرتان به خصوص وقتی بچه دار می شوید خیلی در روند دور کردن او از خانه و خانواده و سوق دادنش به سمت رفیق بازی بسیار موثر است. زن ها معمولا بعد از این که بچه دار می شوند احساس می کنند که بچه اشان بیشتر از شوهرشان نیاز به توجه و مراقبت دارد. آن ها حس می کنند که شوهرشان می تواند مراقب خودش باشد و نیازی به توجه ندارد زیرا او یک بزرگسال است.

حقیقت این است که در اینجور مواقع مردها تصور می کنند که فراموش شده اند و آن جذابیت قبل را برای همسرشان ندارند زیرا وقتی به گذشته نگاه می کنند می بینند که آن ها کسی بودند که تمام توجهات در خانه به سمت آن ها معطوف بوده است ولی اکنون حتی به زور یک سلام می شنوند. همین باعث می شود که مرد احساس کند در خانه به او اهمیت داده نمی شود و رو به رفیق بازی می آورد.

دلایل رفیق بازی شوهر

راه حل:

درست است که بچه هایتان در اولویت قرار دارند و باید به آن ها رسیدگی کنید ولی باید تایمی را هم برای همسرتان در نظر بگیرید.

شروع کنید به نشان دادن علاقه و توجهتان به صورت عملی: ناگهان بغلش کنید، ببوسیدش و رفتارهایی که در دوران نامزدی اتان انجام می دادی انجام دهید. مطمئن باشید این کارها باعث می شود همسرتان دوباره اعتماد به نفسش را پیدا کند و بیشتر با شما وقت بگذراند.

کمی به خودتان سختی بدهید و بعد از این که بچه ها را خواباندید به خودتان برسید و همان زنی بشوید که قبل از مادر شدن بودید. این بدان معنا نیست که دیگر مادری نکنید بلکه این بدان معناست که شما متوجه بشوید هم مادر هستید و هم همسر.


بیشتر بخوانید: آموزش راه های بغل کردن همسر


2. شوهرتان احساس می کند که نظرش مهم نیست

بیان دلخوری و ناراحتی از همسر برای مردان همیشه کار سختی بوده است زیرا همانطور که در بالا گفتم مردان سعی می کنند هر طور که شده از دعوا و جنجال مخصوصا با همسر خود دوری کنند.

به طور معمول مردان مسئول کار در بیرون از خانه هستند و اداره کردن امور خارج از خانه و مالی به عهده آن ها است و زن ها بیشتر به کارهای خانه رسیدگی می کنند ولی باید دقت داشته باشند که این بدان معنا نیست که مرد هیچ نقشی در خانه ندارد.

وقتی که شما تمامی کارهای خانه را بر عهده می گیرید باید به این نکته دقت کنید که در مورد مسائل خانه نیز حتما نظر همسرتان را بپرسید زیرا در غیر این صورت مردتان احساس می کند که صدایش در خانه خودش شنیده نمی شود و به نوعی دیگر جای او آن جا نیست و همین موضوع باعث می شود مرد شما رفیق باز شود. وقتی که مردان می بینند در تصمیمات مالی، مسائل مربوطه به فرندانشان و یا چیزهای مهم دیگر هیچ نقشی ندارند سعی می کنند بیشتر وقت خود را با دوستانشان و یا در محل کارشان بگذرانند.


بیشتر بخوانید: آیا کمک مرد در کارهای خانه لازم است؟


راه حل:

همیشه هر چند وقت یکبار تایمی را در نظر بگیرید تا در مورد مسائل مهم و بچه هایتان با همسرتان صحبت کنید. بطور مثال اگر می خواهید پسرتان را در کلاسی ثبت نام کنید از شوهرتان مشورت بگیرید که چه کلاسی برود و یا این که حقوقتان را به چه صورت پس انداز یا سرمایه گذاری کنید. باید نشان دهید که نظر او برای شما مهم است و او هم نقشی در زندگی دارد.

شوهرتان احساس می کند که نظرش مهم نیست

3. سعی می کنید تا دخل و خرج همسرتان را کنترل کنید

به طور کلی مردها دوست ندارند زیاد وارد ریز خرج کردنشان بشوید و یا این که دستور بدهید این کار رو بکن یا این کار رو نکن. خوب است که به طور کلی در جریان باشید چه اتفاقی برای پول هایش می افتد ولی هیچ وقت سعی نکنید که او را در این زمینه بازخواست کنید.


بیشتر بخوانید: پنهان کردن مسائل مالی چه عواقبی برای زندگی مشترک دارد؟


راه حل:

با او در مورد مسائل مالی صحبت کنید. اگر گاهی اوقات می خواهد چیزهای گران قیمت بخرد با او مخالفت نکنید زیرا وقتی در مورد این مسائل با دوستانش صحبت می کند مطمئن باشید آن ها از او حمایت می کنند و وقتی این قضیه بارها ادامه پیدا کند مطمئن باشید به همین راحتی مرد رفیق باز خواهد شد. البته دقت داشته باشید اگر هم می خواهید او را از این کار منع کنید باید با لحنی محبت آمیز و بدون درگیری این کار را انجام دهید زیرا در غیر این صورت چیزی جز لجبازی همسرتان را به همراه نخواهد داشت.

4. درخواست رابطه جنسی او را مدام رد می کنید

ممکن است که شما با دلایل منطقی ای درخواست رابطه جنسی همسرتان را رد کنید ولی اگر این کار را مدام انجام دهید شوهرتان احساس می کند که دیگر برای شما جذاب نیست و همین موضوع او را به بیرون از خانه و به سمت دوستانش سوق خواهد داد.

سعی می کنید تا دخل و خرج همسرتان را کنترل کنید

راه حل:

وقتی که شما درخواست او را رد می کنید می توانید به او بگویید که در حال حاضر قادر به انجام این کار نیستید و برای وقت دیگری موکول کنید ولی باید به یاد داشته باشید که در زمانی دیگر خود شما باید پیش قدم شوید و آغار کننده رابطه باشید با این کار او متوجه خواهد شد که شما نیز خواهان رابطه جنسی با او هستید و اعتماد به نفسش تقویت خواهد شد.

خیلی از افرادی که با این سوال(چکار کنم شوهرم دست از رفیق بازی برداره) وقتی به مشاورین خانوده مراجعه می کنند هیچ گاه قبل از آن رفتار خود را نسنجیده اند در صورتی که بیشتر اوقات باید مشکل را در درون خودمان پیدا کنیم و وقتی که آن را حل می کنیم  میبینیم که به راحتی رفتار شوهر رفیق باز ما نیز اصلاح می شود و بدون دردسر از او یک مرد زندگی می سازیم

چیکار کنم شوهرم دست از رفیق بازی برداره ؟

(دیدگاه مشاوره خانواده)

سلام یکی از گلایه های زیاد خانم ها اینه که میگن همسرشون خیلی به رفیق هاش میپردازه و اصطلاحا رفیق بازه و این خیلی اونا رو به هم‌ ریخته.
در پاسخ باید بگم شاید یکی از علل اساسی که این مساله برای شما حساسیت ایجاد کرده این است که شما از این رفتار شوهرتون احساس کم یا عدم توجه و به دنبال اون کم مسوولیتی در زندگی میبینید.
یا احساس میکنید این رفیق بازی شوهرتون بدون حساب و کتابه و احتمالا کلاه سر او خواهد رفت. یعنی در تصورتان این ایجاد میشه که مردتون آدم بی حساب کتابیه!!!
ولی بیایید بررسی کنیم و ببینیم واقعا این حس شما درست هست!!! و اینکه شما تا چه حد در بوجود آمدن این مساله موثر هستید؟برای این کار شما باید چند نکته زیر رو خوب دقت کنید.

 • اولین نکته ای که باید بدانید این است که مرد مسئولیت بیرون از خانه رو برعهده داره و قراره با تبادلات اجتماعی با دیگران چرخ زندگی رو بچرخونه و این مستلزم آمد و رفت و گفتگو و رفاقت با دیگر مردان است.

 • نکته دیگه اینه که همین فعالیت ها انرژی زیادی رو از مرد میگیره و اصطلاحا خستگی پیدا میکنند و طبیعیه اونا باید خستگیشون رو تخلیه کنند.

 • نکته دیگه این است که مردان وقتی در کنار یکدیگر هستند احساس میکنند بهتر درک و فهمیده میشن و حرف هم رو متوجه میشن.

 • مساله دیگه این است که مردان بسیاری از مواقع وقتی در کنار یکدیگر هستند حس خوب اقتدار و حتی قدرشناسی رو از همدیگه دریافت میکنند.

  درخواست رابطه جنسی او را مدام رد می کنید

خانم ها چگونه میتوانند شوهرانشان را مرد زندگی کنند؟

بسیاری از خانم ها شیوه های مواجعه با خستگی و یا مشکلات اقایان را نمیدانند.
بسیاری از آنها مساله غار تنهایی مردان رو نمیشناسن و بسیاری از اونا نمیدونن اقتدار مرد چیه و چگونه باید افزایشش بدهند.
ندانستن همین مسائل به ظاهر کوچک باعث میشه بین شما و همسرتون فاصله بیفته و اونا جذب دوستانشون بشوند چون هنگامی که پیش اونا بودن خاطره خوبی دارند.

وقتی از بسیاری از آقایان علل این رفتارشان رو میپرسیم همین عدم درک شدن و نق زدن های مکرر یا به اصطلاح اونا گیردادن ها رو علت این کارشان میدانند در حالی که خود اونا هم درخلوت های خود خیلی از این کاری که خودشان میکنند راضی نیستند.

پس خانم ها اگر میخواهید این رفتار همسرتان اصلاح شود نکات زیر رو رعایت کنید:

 1. سعی کنید برای بیان مشکلات و اندوه هایتان کمی صبور باشید و تا ایشون رو دیدید اونا رو مطرح نکنید. بگذارید اونا به یک تعادل روحی روانی برسند و بعد مطرح کنید.

 2. سعی کنید با ادبیات و رفتارهایی مثل رفتارهای زنانگی که قبلا توضیح دادم به مردانتان اقتدار داده و جوری رفتار کنید که اونا در زندگی مسوولیت پذیر بشوند نه اینکه اصطلاحا خودتان ببرید و بدوزید و اونا صرفا مجری تصمیمات شما باشند

 3. نکته دیگه مساله “قدرشناسی” و گفتن”به تو افتخار میکنم” رو در دستور کارتان با شوهرتان قرار بدید. اینکه او امروز برای شما وقت گذاشته و کنارتان هست رو قدرشناسی کنید نه اینکه لحظاتی که نبوده رو یادآوری کنید. اینجوری او تصور میکنه هرلحظه پیش شماست بابد تاوان نبودن هاشو بده.

   

 4.        مهارت گفتگو کردن را با یک مرد فرا بگیرید.

 5. ببینید اونا از یک دیالوگ چی میخوان مثلا مردان کسب اطلاعات براشون مهمه پس در گفتگوهاتون مسائلی که احساس میکنید براش جذابه رو مطرح کنید.

 6. نکته دیگه اینه که در بیان زشتی رفیق بازی همسرتان اونا رو با دیگران مقایسه نکنید و نگید فلانی به خانمش میرسه و از سرکار مستقیم میاد خونه.

 7. نکته دیگه اینه که جذابیت های جنسی رو در خانه افزایش بدید پوشیدن لباس زیبا و رفتارهای نازگونه و عشوه گرانه میتونن مردان رو به خانه رفتن ترغیب کنند.

 8. نکته دیگه اینکه با گفتن کلماتی از جمله:کجایی و چرا نمیایی خونه و … خودتان رو شبیه بازجو ها نکنید اینجوری مردان شما رغبت کمتری به خانه آمدن دارند.

 9. نکته بعد اینکه در خانه به اونا گیر ندید گفتن کلماتی مانند: پاشو برو حمام یا خونه رو جمع و جور کن یا ظرف ها رو کمکم بشور یا این ور فرش رو بگیر اونم در شرایطی که شما خستگی رو در وجود مردانتان میبینید برای اونا سم هست.

البته این نکته هایی که اشاره کردیم شرحی از وظایف یک زن برای مواجهه با رفیق بازی همسرشون هست ولی خب متاسفانه برخی مردان در رفیق بازیشون افراط میکنند که بررسی علل این رفتارهاشون نیاز به مشاوره تخصصی با اونا داره.ولی به هرحال انجام این رفتارهایی که گفتم میتونه تا حدودی مساله رفیق بازی شوهر رو تعدیل کنه.

سوالات متداول

همسرم علاوه بر اینکه رفیق بازه دوستاش رو هم دعوت می کنه و من خیلی معذبم. هزار بار هم گفتم اما گوش نمی ده. نمی دونم چه کنم!

شرایط شما نیاز به مشاور داره. اما قبل از اون سعی کنید با کسی که تو خانواده همسرتون از همه بهش نزدیک تره صحبت کنید. اجازه بدید اون باهاش صحبت کنه شاید نتیجه داد. البته این منوط به زمانیه که شما کار اشتباهی نکرده باشید.

همسرم خیلی دروغ میگه. معلوم نیست با دوستاش کجا می ره. حس می کنم داره به من خیانت می کنه. خیلی نگرانم!

تنها راه شما اینه که باهاش حرف بزنید و تا می تونید با زبان محبت آمیز و در آرامش باهاش صحبت کنید. اگه دیدید جواب نداد باید به مشاور مراجعه کنید.

من رفیق بازم اما همسرم اجازه نمی ده دوستامو بیارم. همه فکر می کنند زن ذلیلم. سر این موضوع زیاد دعوا می کنیم. به نظرتون چه کار کنم؟

شما ازدواج کردید. باید این موضوع رو اول درک کنید. زندگی مشترک چیزی نیست که بخواد سر این مسائل از هم بپاشه. پس سعی کنید همسرتون رو راضی نگه دارید. باید به خاطر همسرتون رفیقاتون رو کنار بگذارید یا رفت و آمدتون رو محدود کنید.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه چیکار کنم شوهرم دست از رفیق بازی برداره؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 43 نظر:

 1. سلام راستش من شش ماهی میشه عروسی کردم ولی شوهرم دراوایل خیلی بیرون میرفت ولی تااینکه یروز باهاش دعواکردم به خانوادم گفت نمیتونم باهاش ادامه بدم خانوادمم بهش گفتن که من بهشون گفتم دیگه نمیتونم باتوادامه بده بعددیگه بارفیقاش رابطشوکم کرد تامدتی اصلا نمیرفت بیرون ولی حالاانگاربازدوباره میخادبره روزی یک ساعت یادوساعت میره بارفیقاش بیرون و یابیشترنگرانم میکنه یوقت نکنه دوباره مث قبل شه

  1. سلام

   بهتره برای این موضوع یه پلن تعریف کنید تا هر دوی شما بدونه از طرف مقابل چی میخواد.

 2. سلام لطفا جواب منو بدید من به همسرم خیلی شک کردم، حس میکنم رابطه ی جنسی با دوستاش داره، جدیدا خونه ی یکی میرم شبا میمونه 9 ساله ازدواج کردیم 2 ساله به این شک افتادم، چون جدیدا توی رابطه ی جنسی با من از من تقاضای این داره که خیلی ببخشید واضح حرف میزنم تقاضا داره انگشتم رو داخل مقعدش کنم، من واقعا حالم بد هست دارم روانی میشم با یه پسر تازه آشنا شده یه سر شبا اونجا میمونه نميدونم توهم زدم یا واقعا حسم درسته تروخدا کمکم کنید

  1. سلام
   س میکنم رابطه ی جنسی با دوستاش داره، منظورتون این هست که میل به همجنس داره؟

 3. سلام لطفا جواب منو بدید من به همسرم خیلی شک کردم، حس میکنم رابطه ی جنسی با دوستاش داره، جدیدا خونه ی یکی میرم شبا میمونه 9 ساله ازدواج کردیم 2 ساله به این شک افتادم، چون جدیدا توی رابطه ی جنسی با من از من تقاضای این داره که خیلی ببخشید واضح حرف میزنم تقاضا داره انگشتم رو داخل مقعدش کنم، من واقعا حالم بد هست دارم روانی میشم با یه پسر تازه آشنا شده یه سر شبا اونجا میمونه نميدونم توهم زدم یا واقعا حسم درسته تروخدا کمکم کنید

 4. سلام وقتتون بخیر من ۲ ساله عقد هستم همسرم اوایل خیلی خوب بود ولی الان ۱ سالی میشه خیلی رفیق بازی می‌کنه قشنگ هفته ای دویا سه بار با رفیقاشه حتی شباهم پیششونه یکی از رفیقاش اصن آدم نرمالی نیست اصن خوشم نمیاد ازش با اینکه زن داره ولی با چند نفر دیگم رابطه داره و همش با زناست توروخدا بگید چیکار کنم دیگه واقعا خسته شدم خانوادم میگن جداشو ولی نمیتونم دوستش دارم…

  1. سلام
   این مورد شما داره خیلی حساس میشه حتما با همسرتون مشاوره تشریف ببرید

 5. شوهرم رفیق باز شده قبلا اینجور نبود از نظر همچی بهش اهمیت میدم شب میره بیرون نمیاد تا دیر وقت هرپنج شنبه بیرون دیگه این هفته دیدم یه شیشه عرق تو خونه هست دعوا شد و گریه زاری الانم قهر کرده
  قبلا اهمیت میداد به خونه زندگیش الان یه سه چهار ماهه اینجور شده
  شما بگید چیکار کنم😭

  1. سلام
   اگه داره مسئله به زندگیتون داره آسیب میزنه. پشت گوش ننداز چون حل شدنش نیازمند پیگیری مستمر هست.

 6. شوهرم رفیق باز شده قبلا اینجور نبود از نظر همچی بهش اهمیت میدم شب میره بیرون نمیاد تا دیر وقت هرپنج شنبه بیرون دیگه این هفته دیدم یه شیشه عرق تو خونه هست دعوا شد و گریه زاری الانم قهر کرده
  قبلا اهمیت میداد به خونه زندگیش الان یه سه چهار ماهه اینجور شده
  شما بگید چیکار کنم😭

 7. منم همین جور شده😭😭😭 عقدم هستم ترو خدا برام دعا کنید خب بشه چون خیلی دوستش دارم

 8. سلام من هم ازرفیق بازیاش خسته شدم اماباید علت خوش بودن بارفیق هاشو پیداکنیم وباهاش حرف بزنیم واگه بشه حلش کنیم

 9. نه عزیزم نمیذاره خودتو درگیر نکن شوهر منم میگفتن میذاره کنار اما تنها اختلافمون همون دوستاشن

 10. منم عقدم شوهرم خیلی با دوستاش میره بیرون خیلیم سر شده منم خیلی خسته شدم

 11. شما اشتباه من را نکنید منم گفتم سر خونه زندگیم میرم خوب میشه ولی متاصفانه زودی حامله شدم و او از همون شب عروسی دنبال رفیق بازیش بود تا الان تازه دایم شک داشتم و تازگیا فهمیدم بهم خیا نت هم کرده و چندین ساله با یه زن رابطه داره البته فکر میکنم از قبل عروسیم بوده

 12. نامزدم ی رفیق داره اوقاتش با اون میگذره ک ب شدت ازش متنفرم من یعنی هرچی عیاشیه این فرد انجام داده دوستی بازنای شوهردار بگیر تا دوستی هم زمان با چن تا زن و دختر
  هزار بار بش گفتم بزارش کنار نزاری رابطمون خراب میشه من از اون خوشم نمیاد کاراش روتوهم اثر میزاره فلان یا وختی باهمید ی زن سوار میکنه توهم بدت نمیاد و ….
  میگه ن کارای کسی رو من اثر نمیکنه فلان و من نمیتونم اون رفیقی ک چن ساله باهاشم بزارم کنار
  و فقط این نیسسسسس
  صب تا شب سره کاره وقتی هم ک میاد انتظار دارم بیاد منو برداره یکم بریم تفریح منم نیاز دارم
  اما میره بیلیارد و تا ساعت ۲ و بیش اونجا میمونه هر چقد اطراف پدر مادرش بش گفتن نرو تو دیگع متاهلی فلان اما اثر نداره فردا خونه خودمونم منو تنها میزاره میره با دوستاش

  1. شما اشتباه من را نکنید منم گفتم سر خونه زندگیم میرم خوب میشه ولی متاصفانه زودی حامله شدم و او از همون شب عروسی دنبال رفیق بازیش بود تا الان تازه دایم شک داشتم و تازگیا فهمیدم بهم خیا نت هم کرده و چندین ساله با یه زن رابطه داره البته فکر میکنم از قبل عروسیم بوده

   1. با شوهری که همیشه قهر موقع اومدن به خونه اصلا به زنش توجهی نشون نمیده وهر موقع که ازش پول بخواهن دعواش میکنه بیشتر با دوستاش هست تا خانوادش نه حرفی ن کلامی زن بیچاره هم عذاب وجدان که چرا مردش این طوری هست یه راه حلی بکی بیزخمت

    1. سلام
     با این همه مشکل حتما یه هم اندشی با یک مشاور با تجربه داشته باشید

 13. من چی…من تو یه شهر غریب ازدواج کردم ولی اصلا درک نداره گاهی پیش میاد که شبش هم خونه نمیاد منو با یه بچه تنها میذاره😢

 14. من با یه آقایی قصد ازدواج دارم ولی خیلی رفیق بازه و میگه‌که بعد ازدواج کنار میزاره نمیدونم چیکار کنم

  1. من 9 ماهه از ازدواجم میگذره دارم بدجور عذاب میکشم شوهرم اصلا خونه نمیاد همش بیرون بارفیقاشه هرجا رفیقاش برن اونم باید بره اصلا بهم توجه نمیکنه ک من چندین ساعت تو خونه تنهام اونم تو شهری ک از خودم ن فامیل دارم ن خانواده اصلا بهم توجه نمیکنه از حرف زدن هم نیست زیر بار کاراش نمیره میگه مشکل از توعه ن من خیلی دارم عذاب میکشم هرروز گریه و دعوا داریم همش میگم بیخیال شم ولی نمیتونم احساس تنهایی میکنم انقد ک فکر میکنم و کلنجار میرم با خودم قلبم درد میکنه 25 سالمونه همه میگن بزرگتر بشه خوب میشه اما در کنارش عمر منم تموم میشه

   1. با سلام
    کاری به بزرگتر شدنش نداشته باشید.
    الان مشکل این هست که شما اولویت زندگی ایشون نیستید و دوستانش جای شما را گرفتند. این موضوه حتما باید حل بشه و برعکس بشه

    1. ببخشید من نمیدونستم چطوری باهاتون حرف بزنم ببخشید من یه مشکلی دارم وقتی همسرم اومد خواستگاری وقتی صحبت کردیم گفت من دوست هامو نمیتونم کنار بزارم رفت امد داریم ولی من فکرشو نمیکردم ک در حد خیلی باشه و وقتی نامزد کردیم فهمیدم خیلی ب دوستاش اهمیت میده و خیلی پیششون میره یک بار بهش گفتم ک بدم میاد از زیاد رفتن پیش دوستات گفت مهدیه من همینم میخوای بخا نمیخای خود دانی گفتم شاید وارد زندگی شم بهتر بشه من همیشه علاقمو احساسمو بهش میفرمونم یا بغل بوسش میکنم از رابطه جنسی هم همینجور کم نمیارم ولی هر جور ک رفتار میکنم انگار مهم نیست باز دوستاشو ب من ترجیح میده هر دفعه ک از سر کار میاد ارزو ب دل موندم بیاد دو دقیقه پیشم بشینه ولی سری تا رفیقاش زنگ میزنن با کله میره یا خودش زنگ میزنه نمیدونم چی کجای سری میره ولی از این رابط ک حرفش راسته واقعا اعتماد دارم ک حرفش راسته ولی رفیق بازی هاش واقعا خستم کرده حتا اینستا اینا هم داره فقط ب خاطر پرسپولیسه و تموم فالو ور هاش دوستاشن چن باریم خودم امتحانش کردم دیدم ن حرفش واقعا راسته حتا بگم گوشیتو بده میده از این ک راست میگه واقعا اعتماد دارم ولی خستم کرده رفیق بازی هاش احساس میکنم ادم بی معنی هستم یا تنهام واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

     1. سلام
      مهدیه من همینم میخوای بخا نمیخای خود دانی گفتم شاید وارد زندگی شم بهتر بشه
      ببینید اشتباهات اول زندگیه
      الانم جدی به طرف مقابل بگید دیگه نمیتونید تحمل کنید

  2. رفیق بازیشو کنار نمیزاره بدترم میشه شبح تاعصر منتظری از سرکار لیاد وقتی ام میاد با دوستاش میرخ بیرون تا دوشب این زندگی منه واینده تو از زندگیت حذفش کن با کسی ازدواج کن که عدالت داشته باشه درمقابلت مسئولیت داشته مشتاق دیدنت باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور