کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

کانال مشاوره روانشناسی خانواده

کانال

کانال مشاوره روانشناسی

کانال مشاوره روانشناسی این روزها اسمی آشنا برای اکثر افراد جامعه است و تقریبا هرکسی با یک کانال مشاوره روانشناسی از نزدیک آشنا است . شاید بهتر باشد که توضیح دهیم کانال مشاوره روانشناسی چیست و چه خدماتی را میتواند برای مخاطبین خود به همراه بیاورد . کانال مشاوره روانشناسی در واقع بستری است که افرادی که در آن حضور دارند تحت آموزشهای فرد خاصی که به عنوان روانشناس و مرجع علمی آن کانال معرفی میشود به صورت رایگان یا غیر رایگان قرار میگیرند .

در انواع متداول کانال مشاوره روانشناسی توسط مدیر یا مدیرانی گردانده میشود که سوالات و مشکلات مردم را با روانشناس آن کانال مشاوره روانشناسی در میان میگذارند و او مثلا طبق برنامه خاصی پاسخ سوالات را در اختیار مخاطبانش قرار میدهد . این نوع کانال ها با أین سبک کاری معمولا طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب میکند که البته در ادامه بحث به زوایای بیشتری از این پدیده میپردازیم .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی روان شناسی


کانال مشاوره روانشناسی آنلاین

کانال مشاوره روانشناسی آنلاین از دیگر سبک های فعالیت در حوزه یاد شده میباشد . در یک کانال مشاوره روانشناسی آنلاین معمولا تعدادی از مدیران و برنامه ریزان و مجریان کانال به صورت شبانه روز در خدمت مخاطبین  کانال هستند . در سبک کاری کانال مشاوره روانشناسی آنلاین افراد در واقع هر زمان که بخواهند میتوانند با مشاوره مورد نظر خود ارتباط کامل برقرار کنند . این یک مزیت بزرگ نسبت به مشاوره به صورت کلاسیک و سنتی میباشد که من هر جا و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهم مبتوانم با مشاوره خود ارتباط برقرار کنم . کانال مشاوره روانشناسی آنلاین دقیقا میتواند برای بعضی افراد که امکان مراجعه حضوری را ندارند یا در همان لحظه نیاز به راهنمایی های پخته یک روانشناس دارند و نمیتوانند در این مورد صبر پیشه کنند ، نعمت بزرگی به حساب بیاید .


بیشتر بخوانید:مشاوره انلاین روانشناسی 


کانال مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه

کانال مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه نیز از جمله کانال هایی است که در این زمینه فعالیت‌های خوبی را انجام میدهد . افراد میتوانند در کانال مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه موارد و مشکلاتی که برایشان از لحاظ روانی و یا خانوادگی پیش می‌آید را به صورت آنلاین و در لحظه با مشاوران این مرکز در میان بگذارند . مشاوران کانال مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه به سرعت به درخواست ها و مشکلات افرادی که به صورت آنلاین به آنها مراجعه میکنند و خواهان کمک هستند رسیدگی میکنند . افرادی که آویژه را برای این موضوع انتخاب میکنند مشاوران را از اول راه تا مقصد و حل شدن مشکل و یا پیدا کردن راه حل مناسب در کنار خود حس میکنند . این نوع مشاوره میتواند برای فرهنگی مانند فرهنگ ما که هنوز در گوشه هایی از آن نسبت به مشاوره مقاومت هایی از نوع  منفی دیده میشود امتیاز بزرگی باشد .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی زناشوئی


مشاوره

کانال مشاوره روانشناسی کودک

کانال مشاوره روانشناسی کودک نیز از دیگر خدمات و شاخه های بی انتهایی است که فضای مجازی امکان ارائه آن را به افراد حاضر در این عصر داده است . والدین و به خصوص مادران میتوانند در لحظه مشکلات نوزاد خود را در این کانال ها با مشاوران در میان بگذارند تا آنها را در مسیر حل مشکلاتشان یاری و همراهی کنند . خدمات کانال مشاوره روانشناسی کودک به این مسائل ختم نمیشود و میتواند بسیار متفاوت و متغییر تر از چیزی که به نظر میرسد باشد .

دامنه این خدمات و مشاوره میتواند از زمان نوزادی مشورت به  والدین را در بر بگیرد و تا پایان دوره نوجوانی فرد در کنار کودک و والدین بماند .  گاهی نیز به دلیل اینکه خانواده در نقطقه دور افتاده و بدون امکانات زندگی میکند ممکن است امکان و شرایط دسترسی به مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی وجود نداشته باشد . در این مورد هم مشاوره آنلاین میتواند مثمر ثمر باشد .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی کودک


کانال روانشناسی خانواده

کانال روانشناسی خانواده نیز میتواند در سریع ترین زمان ممکن زوجین را در مدیریت کردن اتفاقات روزمره و حتی بنیادین زندگی زناشویی و مشترکشان از فایده و سود مشاوره خانواده‌ بهرمند سازد . فعالیت هایی که میتواند زمینه و موضوعات یک کانال روانشناسی خانواده باشد در ذیل آمده است .

 • معرفی بهترین راهکارها برای مدیریت زندگی زناشویی در اوایل زندگی
 • مشاوره در مورد بررسی شرایط برای فرزند آوری و اینکه زوجین بفهمند آیا آمادگی والد شدن دارند یا نه ؟
 • حل مشاجرات رایج در زندگی مشترک بین زوجین برای جلوگیری از بزرگ شدن مشکلات عادی .
 • آموزش سریع و آسان در زمینه مهارت های زندگی و نحوه همسر داری و راههای رسیدن به خوشبختی در زندگی زناشویی .مثلا اینکه چگونه در زندگی زناشویی و مشترکشان موفق و کامیاب باشیم و در زنگی شخصی نیز به صورت همزمان رو به تکامل بریم .
 • یاد دادن این مهارت که جلوی ورود تشنجات به وجود آمده بین خانواده ها که معمولا اتفاق میافتد را به زنگی زناشویی چطور باید گرفت .

  بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی خانواده


روانشناسی

فواید مشاوره آنلاین

همانطور که در بالا اشاره شد فضای مجازی امکانات بسیاری را در زمینه های مختلفی برای ما فراهم کرده است . این امکانات  در زمینه روانشناسی و مشاوره نیز قابل شمارش میباشد . در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم :

 • مشاوره آنلاین بسیار در دسترس تر از مشاوره به سبک های متداول میباشد .
 • در دسترس بودن مشاوره آنلاین در وقت مشاور و فرد مشاوره گیرنده صرفه جویی میکند . فرد مجبور نیست برای هربار مشاوره راه و مسیر احتمالا طولانی را طی کند . مشاور هم به هیچ وجه محدود به مکان و زمان خاصی برای ارائه خدمات به مراجعین خود نمیشود .
 • مراجعان و افرادی که احتیاج به مشاوره در موارد مختلف دارند گاهی در حالت ضروری و در لحظه احتیاج به مشاوره پیدا میکنند . مشاوره آنلاین شرایط را برایشان فراهم میکند که هر وقتی خواستند به مشاور خود دست پیدا کنند .

  بیشتر بخوانید:وظایف مرد در برابر همسر و خانواده


دسترسی مردم به مشاوره آنلاین

از جمله ویژگی های مشاوره آنلاین که به آن اشاره کردیم در دسترس بودن مشاوره به این سبک میباشد . در اینجا در مورد این ویژگی مشاوره آنلاین کمی توضیح میدهیم . در زمانه ای زندگی میکنیم به عصر ارتباطات معروف شده که به حق است نام را برای خود کرده است . فضای مجازی که میتوان گفت زاده و محصول مشهور و بزرگ این عصر میباشد زمینه ساز اتفاقات بزرگی است . فضایی به این بزرگی همیشه با دریا و شاید بهتر است بگوییم اقیانوسی از اطلاعات در دسترس‌ترین نقطه به مردم قرار دارد . گوشی های هوشمندی که امروزه در اختیار همه افراد از جمله کودک خردسال تا افراد کهنسال قرار گرفته است مجهز و دارای شبکه های اجتماعی است که افراد را همیشه در جایگاهی قرار میدهد که مشاوران خود را با چند حرکت ساده انگشت در کنار و همراه خود بیابند .


بیشتر بخوانید:مشاوره انلاین روانشناسی و خانواده


مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین در زمینه ازدواج نیز میتواند از قدرت خود استفاده کند تا به افراد خدمت رسانی کند . همه ما میدانیم که امروزه بدون مشورت کردن با یک نفر سوم که کاملا تخصصی بر موضوع ازدواج اشراف داشته باشد شروع زندگی مشترک کاملا ریسک محسوب میشود . که بدون در نظر گرفتن و انجام بررسی معیارهای دو طرف نمیتوان تصمیمی گرفت که همراه با تضمین موفقیت در آن باشد . حال زوجینی که به هر دلیلی به مراکز مشاوره و روانشناسی دسترسی فیزیکی ندارند میتوانند با استفاده از تلفن از همان نقطه جغرافیایی محل زندگی خودشان از این خدمات بهرمند شوند .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


خانواده

مشاوره آنلاین در مورد طلاق

امکانات و قابلیت ها و خدمات مشاوره آنلاین برای راهنمایی افرادی که مشکلات زناشویی دارند کمک کننده است . گاهی زندگی زوجین در نقطه ای قرار میگیرد که هیچ راهی از نظر دو طرف برای ادامه زندگی نیست . در این زمان شاید اگر دو طرف بتوانند با مشاوری آگاه مشکل خود را در میان بگذارند او راهی را با توجه به تجربه و تخصص خود برای آنها پیدا کند که آنها و زندگی زناشویی و مشترکشان را از بن بست خارج کنند .  یک مشاوره آنلاین و تلفنی در این زمان میتواند حکم یک ناجی را برای زن یا مرد بازی کند . البته برعکس شاید آنها با راهنمایی های خوب مشاور طلاق را به عنوان راه چاره مشکل خود بیابند .


بیشتر بخوانید:مشاوره طلاق


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Top 6 Psychology YouTube Channels 

براي مشاوره در زمينه کانال مشاوره روانشناسی خانواده

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!