کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی کدام است؟

پوزیشن برای درمان زود انزالی

انزال زودرس چیست؟

مطالعه ای که روی 500 زوج انجام شده است نشان داد که میانگین زمان انزال حدود 5 و نیم دقیقه پس از شروع رابطه جنسی بوده است.

دستورالعمل های بین المللی، انزال زودرس را به صورت انزال منظم طی 1 دقیقه پس از دخول تعریف می کنند.

با این حال، این شما و همسرتان هستید که تصمیم می گیرید که آیا از زمانی که برای انزال صرف می کنید راضی هستید یا خیر. اگر زمان انزال باعث پریشانی مداوم شما می شود، این مشکلی است که باید برای درمان آن اقدام کنید. همانطور که گفتیم بهترین و سریع ترین راه، به کارگیری انواع پوزیشن زود انزالی است.

بهترین پوزیشن برای افراد زود انزال چیست؟

میتوان گفت تنها چیزی که برای یک مرد سخت تر از عدم برقراری رابطه جنسی در اتاق خواب است، انزال زود هنگام است. این یک تجربه ناخوشایند است.

اگرچه برآوردها متفاوت است، اما برخی تحقیقات نشان می دهد تا 30 درصد از مردان هر از گاهی دچار انزال زودرس می شوند. بنابراین یادگیری روش های خاصی ممکن است به شما کمک کند درک بهتری از بدن خود داشته باشید و بتوانید تا حدودی مشکل انزال زودرس را برطرف کنید.

یکی از روش هایی که میتواند برای درمان انزال زودرس مفید باشد، یادگیری پوزیشن مناسب زود انزالی است. زیرا برخی موقعیت ها و حالات جنسی باعث میشود که انزال دیرتر اتفاق بیفتد. در ادامه برخی از این پوزیشن های زود انزالی را مطرح میکنیم. شما میتوانید با اجرای این پوزیشن ها، حالاتی را که در درمان زود انزالی نقش دارند، انتخاب کنید. برای خواندن این مقاله کلیک کنید” بهترین پوزیشن جنسی برای تحریک نقطه جی

پوزیشن سکسی برای رابطه جنسی
پوزیشن برای درمان زود انزالی

1- پوزیشن جنسی قاشق

بسیاری از سکس تراپیست ها پوزیشن جنسی قاشق را، بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی میدانند‌. در این پوزیشن یک ارتباط صمیمی و بسیار نزدیک بین زن و مرد وجود دارد. موقعیت قرارگیری زن و مرد در این پوزیشن به نحوی است که زن در مقابل مرد و پشت به او دراز میکشد. در این حالت مرد میتواند دخول را از پشت سر انجام دهد و میتواند یک پا را بلند کند.

این یک پوزیشن مناسب زود انزالی است زیرا در بیشتر موارد، زن و مرد بسیار نزدیک هستند و فضای زیادی برای انزال سریع وجود ندارد. توجه کنید که هرچقدر فاصله بین زن و مرد کمتر باشد، تاثیر این پوزیشن در درمان زود انزالی بیشتر میشود‌.

بعلاوه این موقعیت نیاز به برخی مانورهای دقیق دارد. به این معنی که مرد مجبور است روی چیز دیگری غیر از سرعت دخول و اتمام رابطه جنسی تمرکز کند. در واقع اگر مرد بیش از حد هیجان زده شود و سریعتر شروع به حرکت کند، احتمال انزال بیشتر است. پوزیشن جنسی قاشق شرایطی را ایجاد میکند که در آن، مرد مجبور خواهد شد با حرکات آرام و ثابت رابطه جنسی را به پیش ببرد‌.

2- پوزیشن جنسی نشسته

پوزیشن جنسی نشسته یک پوزیشن برای افراد زود انزال است. پوزیشن جنسی نشسته هم یکی از پوزیشن های زود انزالی میباشد. در این پوزیشن، زن و مرد روی زمین و در حالت نشسته عمل جنسی را انجام میدهند. به نحوی که مرد روی زمین نشسته و پاهای خود را ضربدری می کند و زن را در بر میگیرد. به شکلی که امکان دخول در این حالت وجود داشته باشد.

این موقعیت جنسی بسیار شیرین و رمانتیک است و صمیمیت زیادی ایجاد میکند. به دلیل اینکه این پوزیشن، توانایی حرکت سریع و دخول عمیق را محدود می کند، این پوزیشن را به عنوان بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی معرفی میکنند.

 در واقع پوزیشن نشسته، باعث طولانی شدن رابطه جنسی میشود. اگرچه مرد می تواند با حرکات لگن خود و همچنین حرکات کمر و باسن زن، دخول لذت بخشی را انجام دهد، اما در واقع هیچ راهی وجود ندارد که او بتواند تحریکات سریع انجام دهد تا در  زمان کوتاهی به اوج خود برسد. درواقع روند کند رابطه در این پوزیشن و دخول کم عمق،به مرد کمک می کند بیشتر دوام بیاورد.

درمان زودانزالی و طولانی شدن رابطه جنسی
تکنیک برای درمان زودانزالی

3- پوزیشن جنسی دختر گاوچران

هر موقعیتی که زن را در بالا قرار دهد دامنه حرکت مرد را محدود می کند. به این ترتیب بهترین پوزیشن برای زودانزالی، پوزیشنی است که زن در بالا قرار دارد. زیرا با محدود شدن سرعت دخول، و کاهش تحریکات شدید، احتمال زودانزالی کاهش میابد.

پوزیشن جنسی دختر گاوچران یکی از این پوزیشن های زود انزالی است. همچنین پوزیشن جنسی دختر گاوچران معکوس هم یک پوزیشن مناسب زود انزالی است. در هر دوی این پوزیشن های جنسی، مرد به پشت دراز میکشد و زن در بالا قرار دارد و روی اندام تناسلی مرد مینشیند.

در این موقعیت ها، کنترل رابطه بیشتر در دست زن قرار دارد. این یک وضعیت مطلوب است. زیرا این نوع موقعیت ها اجازه دخول عمیق را می دهد، اما از آنجا که این زن است که کنترل رابطه را بر عهده دارد، می تواند آهسته و به آرامی به سمت بالا و پایین حرکت کند. مطمئناً در این پوزیشن مرد از تحریک جنسی و زاویه دید خود لذت خواهد برد، اما در اینجا قادر به حرکت سریع نیست. پس احتمال انزال زودرس نیز کاهش میابد.

4- پوزیشن جنسی گوش خرگوش

گوش خرگوش یکی دیگر انواع پوزیشن برای زود انزالی است. در این پوزیشن مرد روی زانوهای خود قرار دارد. این یک موقعیت خاص است که در آن زن باتکیه بر دیوار یا دستانش واژن خود را در بالا نگه میدارد که مرد هم میتواند دخول را انجام دهد. در این پوزیشن، موقعیت مرد به گونه ای است که تحریک حداکثری و سریع رخ نمیدهد بلکه تحریک جنسی به آرامی و آهسته رخ میدهد. همین امر این پوزیشن را به یک پوزیشن برای زود انزالی تبدیل کرده است.

5- پوزیشن جنسی iron

پوزیشن آهن یا iron یک پوزیشن زود انزالی دیگر است که میتواند در درمان افراد دارای این مشکل بسیار موثر باشد. در این پوزیشن مرد روی زمین مینشیند و زانوهای خود را جمع میکند. در این وضعیت، زن در مقابل او و به فرم نیمه نشسته قرار میگیرد. این پوزیشن وضعیتی را ایجاد میکند که در آن مرد میتواند از پشت برای دخول واژینال یا دخول مقعدی اقدام کند. درواقع در این پوزیشن هم به خاطر محدودیتی که مرد در حرکت و سرعت دارد، بهترین پوزیشن برای افراد زود انزال به شمار میرود. زیرا مرد نمیتواند در مدت زمان کوتاهی به حداکثر تحریک دست یابد و به این ترتیب احتمال زود انزالی هم کمتر میشود.

بهترین پوزیشن برای افراد زودانزال
انواع حالات رابطه جنسی

6- پوزیشن جنسی پاها روی شانه ها

یک پوزیشن زود انزالی دیگر، که برای آقایان بسیار پرکاربرد است، پوزیشنی است که در آن پاهای زن روی شانه های مرد قرار میگیرد. در این پوزیشن مرد در مقابل زن مینشیند و زانوهای خود را به عقب خم میکند. زن هم در مقابل او قرار میگیرد و پاهایش را روی شانه های مرد قرار میدهد. به این ترتیب امکان مرد میتواند دخول آهسته تری داشته باشد. علت آن هم این است که مرد باید روی حفظ تعادل و زاویه دخول کنترل داشته باشد.

نتیجه گیری

هر پوزیشنی به جز اونی که دوستش داری بهترین پوزیشن برای زود انزالی است

نکته مهمی که درباره بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی مطرح است، این است که؛ همه پوزیشن های جنسی را انجام دهید به جز آن پوزیشنی که دوستش دارید. تعجب نکنید، اجتناب از اجرای یک پوزیشن جنسی هم میتواند در درمان زود انزالی نقش داشته باشد.

اما چگونه؟ در پایان روز، همه ما موقعیت های مورد علاقه خود را داریم و به احتمال زیاد این پوزیشن ها را دوست داریم زیرا بهترین احساس را در ما ایجاد می کنند. اگر می دانید که در چه پوزیشنی بیشتر از رابطه جنسی لذت می برید، تا پایان رابطه منتظر آن باشید. بنابراین سعی کنید تحمل کنید. تا زمان مناسب برای به دست آوردن موقعیت دلخواه خود صبر کنید.

در نهایت اگر اجرای انواع پوزیشن برای افراد زود انزال تاثیری در بهبود رابطه شما نداشت، با یک درمانگر صحبت کنید. اگرچه ممکن است صحبت در مورد زندگی جنسی خود با یک غریبه ناخوشایند باشد، اما درمانگران آموزش دیده اند تا از پس این چالش های خاص برآیند.

سوالات متداول

بهترین پوزیشن برای زود انزالی چیست؟

بسیاری از سکس تراپیست ها پوزیشن جنسی قاشق را، بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی میدانند‌. موقعیت قرارگیری زن و مرد در این پوزیشن به نحوی است که زن در مقابل مرد و پشت به او دراز میکشد. این یک پوزیشن مناسب زود انزالی است زیرا در بیشتر موارد، زن و مرد بسیار نزدیک هستند و فضای زیادی برای انزال سریع وجود ندارد.

کدام پوزیشن برای افراد زود انزال مناسب است؟

پوزیشن آهن یا iron یک پوزیشن زود انزالی دیگر است که میتواند در درمان افراد دارای این مشکل بسیار موثر باشد. در این پوزیشن مرد روی زمین مینشیند و زانوهای خود را جمع میکند.

آیا ما یک پوزیشن برای زود انزالی داریم؟

بله انواع مختلفی پوزیشن وجود دارد که میتواند، در درمان زود انزالی نقش داشته باشند. این پوزیشن ها تحریک مرد را آهسته و کندتر میکنند.

مشاوره جنسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره جنسی و زناشویی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی کدام است؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور