کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

پوزیشن میسیونری صمیمی ترین رابطه جنسی

پوزیشن جنسی میسیونری

موقعیت جنسی میسیونری ((missionary)) یا پوزیشن جنسی رو در رو 

پوزیشن جنسی میسیونری یک پوزیشن بسیار رایج است که در آن زن به پشت دراز کشیده و مرد در بالای او قرار می گیرد. در این حالت  زن به پشت خوابیده است، در حالی که پاهایش روی سطح دراز کشیده یا به نوعی دور بدن مرد پیچیده شده است. بیشتر افراد این پوزیشن را موقعیتی عالی برای باردار شدن میدانند. اگرچه برخی نتایج حاکی از آن است که اگر این پوزیشن با هدف بارداری استفاده شود، بالا آمدن باسن زن این هدف را تسهیل می کند.

مزیت های پوزیشن جنسی میسیونری

افزایش صمیمیت و ارتباط

پوزیشن میسیونری صمیمی ترین موقعیت جنسی است زیرا شما و همسرتان رو در رو هم قرار میگیرید. در واقع هیچ چیزی مانند تماس خوب چشمی ارتباط و صمیمیت بین شما و همسرتان را تقویت نمی کند. در این حالت شما در بهترین وضعیت ممکن هستید و به راحتی به مو، گردن، سینه و صورت همسرتان دسترسی دارید، بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. پوزیشن دختر گاوچران (cowgirl) این پوزیشن را حتما مطالعه کنید.

آموزش پوزیشن جنسی میسیونری
پوزیشن جنسی میسیونری

تحریک بهتر

پوزیشن رو در رو امکان تحریک بیشتر برای زن و مرد را فراهم می کند. زیرا مرد در این وضعیت میتواند عمق و زاویه دخول را کنترل کند. بدین ترتیب نقطه G که ناحیه ای حساس در دیواره فوقانی واژن است به راحتی تحریک می شود.

این پوزیشن همچنین برای بسیاری از شرکا راحت ترین و کم دردسرترین پوزیشن است‌. در واقع ، این موقعیت به شما امکان می دهد تا کنترل کنید که از چه زاویه ای دخول را انجام دهید زیرا می توانید از هر سطحی به عنوان اهرم استفاده کنید. دست ها و پاهای زن در این پوزیشن در وضعیت آزاد قرار خواهد داشت، لذا میتوانند با دستان خود نیز تحریک جنسی را دو چندان کنند. همچنین زن توانایی قوس دادن به کمر و کنترل مکان تحریک را دارد. به همین دلیل این پوزیشن، انتخاب بسیاری از زوجین از جمله زوجین مسن تر است.

امکان تطبیق پذیری بیشتر

در مشاوره های جنسی و زناشویی پوزیشن رو در رو نه تنها ساده ترین موقعیت جنسی موجود است، بلکه به عنوان فرصتی برای ایجاد برخی از تجربیات جدید عمل می کند. از آنجایی که پاهای زن در این حالت آزاد هستند، این موقعیت همچنین فرصت کافی برای مانور دادن روی نحوه حرکت پاهای زن را فراهم می کند تا تحریک اضافی ایجاد شود.

 مشاوره جنسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاور جنسی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه پوزیشن میسیونری صمیمی ترین رابطه جنسی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور