کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مرکز مشاوره رایگان کودک

مرکز

مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک جزو مشاوره هایی است که از ضرورت آن همه مطلع هستند . دوران کودکی دوران حساسی است . کودک مانند یک دفتر سپید است که هرچه بر روی آن بنگارید اثر گذار است . وقتی بر روی یک کاغذ سپید مینگارید مراقب باشید که درست باشد چون هرچقدر هم خوب پاک کنید باز هم اثر آن نمایان است . با این مثال به حساسیت دوران کودکی وتاثیر رفتار ها بر روی کودک اشاره کردیم . مشاوره تلفنی کودک فرصت خوبی است تا روزانه با مشاوران در مورد کودک خود به مشاوره بپردازیم . رفتارهای نادرست چنان بر روح وجان کودک تاثیرگذار است که تا آخر عمر این رفتار با او همراه است . مشاوره تلفنی کودک به ما کمک میکند در رفتار با کودک خود تجدید نظر کنیم . و اگر با کودک خود رفتاری داشته ایم که ممکن است اثر بدی بر او بگذارد با مشاوره تلفنی کودک این اثر را کمرنگتر کنیم .

روانشناسان با استفاده از الگوی های عمومی و اختصاصی به واکاوی رفتارها میپردازند . این الگوها به روانشناسان کمک میکند تا علت رفتار های کودک شمارا زودتر شناسایی کنند . تشخیص درست به مداوای خوب می انجامد . مشاوره تلفنی کودک برای کودکانی است که یا آسیب دیده اند و یا نمیخواهیم آسیب ببینند . مشاوره تلفنی کودک درصد آسیب را تعیین میکند . سنین یک تا هفت سال بهترین زمان آموزش رفتاری به کودکان است . در این زمان باید بگذاریم کودکیش را بکند . در ضمن بازی و کودکی نیز میتوان غیر مستقیم و نا محسوس آموزش دهیم . مشاوره کودک حد و مرز تربیت و باید ها و نبایدهای این سن را تعیین میکند . شاید خیلی از ما ندانیم فرزند ما که عملکرد او با سنش هماهنگ است یا خیر . همه ما در برخی موارد نمیتوانیم عیوب فرزندمان را بپذیریم .


بیشتر بخوانید:مشاوره تربیت فرزند و مشکلات مشاوره کودکان


مشاوره تلفنی کودک رایگان

مشاوره تلفنی کودک رایگان میتواند کمک کند تا ببینیم آیا فرزند ما نسبت به احساست خویش آگاهی دارد یا خیر . مشاوره تلفنی کودک رایگان تشخیص خواهد داد کودک ما توانایی باز شناسی احساسات دیگران رادارد یا نه . مشاوره تلفنی کودک رایگان تشخیص خواهد داد که آیا کودک ما قادر به ابراز احساسات خود هست یا نه . مشاوره تلفنی کودک رایگان کمک میکند تا بدانیم کودک ما میداند که افکارچه تاثیری بر دیگران دارد ؟ مشاوره تلفنی کودک رایگان به او آموزش میدهد ایراز احساسات همیشه با افکار همسویی ندارند . مشاوره تلفنی کودک رایگان از او میخواهد در مقابل رفتار دیگران علتها را جستجو کند . کودک ما باید تفاوتها را احساس کند . راه حل ها را بیابد . او باید گزینه مناسبی برای شاد بودنش داشته باشد . او باید برای برنامه های آینده خود به تفکرات سازنده دست بیابد .

کودک در سن تمیز میتواند در اجتماع خرید و فروش های کوچک انجام دهد مانند خرید از سوپر محله یا خرید نان ویا خرید چاشت خود . کودکانی که دارای هوش هیجانی بالایی هستند کمتر سرشان کلاه میرود و در محاسبات کوچک توانا هستند . هوش هیجانی قابلیت تقویت و پرورش دارد . کودکانی که قادر نیستند آشفتگی های خود را کنترل کنند درک درستی از اطراف خود نخواهند داشت . آنها از توانایی شنیدن خوبی برخوردار نیستند درحالیکه اندام شنواییشان سالم است . آنها کنترلی بر عواطف و تکانشهای خود ندارند . این کودکان نمیتوانند با دیگران ارتباط خوبی برقرار کنند و بطور کلی تمرکز ندارند . دلیل همه این رفتارها عدم تمرکز است . چون آشفتگی ها به مغزشان فرصت بهره گیری به موقع ودرست را نمیدهند . سن تمیز یا همان درک متقابل از تعامل اجتماعی عدد ثابتی نیست و در هر کودک متفاوت است .


بیشتر بخوانید:روش تربیت کودک از بدو تولد


مشاوره

مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان آویژه

مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان آویژه در نظر دارد با بکارگیری افراد آگاه و مجرب خانواده ها را یاری کند . مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان آویژه به جامعه ای می اندیشد که کودکانش در محیطی سالم پرورش بیابند . مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان آویژه همراه شماست تا فرزندانتان با عزت نفس و اعتماد به نفس بزرگ شوند . مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان آویژه امیدوار است با مشاوره پنجره های رو به افقهای روشن زندگی را بر روی امیدهای آینده کشورمان بگشاید . این امید به ما توان ادامه میدهد که فرهنگ مشاوره ارتقا یابد . کودکانی که از تحصیل محروم میشوند . دارای تعامل رفتاری خوبی با جامعه نیستند . کنترلی بر آشفتگیهای ذهنی خود ندارندچه بسا در اثر سرخوردگی به بزه پناه بیاورند . با یک مشاوره خوب هوش هیجانی کودکان تقویت میشود . آنها وقتی بتوانند با پیرامون خود ارتباط خوبی برقرار کنند زندگیشان هدفمند خواهد شد .

داشتن هدف به زندگی جهت میبخشد و این جهت برای برنامه ریزی های آینده مفید است . کودکانی که مشاوره میشوند می آموزند برای یادگیری احساس مسئولیت کنند . احساس مسئولیت به کودکان انگیزه یادگیری میدهد و اینگونه این دو عامل بر یکدیگر اثر متقابل میگذارد . مشاوره خانواده ارتباط میان خانوادگی را بهبود میبخشد . الگوی رفتاری از هر عامل دیگر در درون خانواده موثرتر است . مشاوره روانشناسی آویژه همراه شماست تا با پیچیدگیهای رفتاری خانواده خود آشنا شوید . این آشنایی کمک میکند تا در صورت بروز آشفتگی بدانید چه نوع رفتار موثرتر و مفیدتر است . به خاطر داشته باشید بروز هرگونه رفتار به جا و یا نا بجا سرمنشا خانوادگی دارد . کودکان در محیط خانه باید یاد بگیرند . آنها باید بیاموزند که به تغییرات چگونه پاسخ دهند . منشا کنشها و واکنشها خانواده است . اولین جایگاه ممارست برای اجتماع .


بیشتر بخوانید: اهمیت تربیت کودک از دیدگاه قرآن


مراکز مشاوره تلفنی کودک رایگان

مراکز مشاوره تلفنی کودک رایگان در باره مهارتهای انطباقی و حساسیتهای آن به خانواده ها هشدار میدهند . مراکز مشاوره تلفنی کودک رایگان پس از بررسی توانایی جسمانی ، ذهنی ورفتاری کودک مهارت اورا میسنجد . یک کودک در سنین مختلف تواناییهای متفاوتی دارد . او در هر سن رفتارهای خاص آن سن را از خود بروز میدهد . اگر رفتار کودک با سنش انطباق نداشته باشد لازم است به یکی از مراکز مشاوره کودک مراجعه شود . مراکز مشاوره تلفنی کودک رایگان میتوانند گزینه خوبی برای راهنمایی باشند . یکی از نارسایی های کودک نا توانی یا کم توانی ذهنی است . از جمله افرادی که مهارت های انطباقی ندارند همین کودکان هستند . با مشاوره میتوان آنها را در رده های خاص خودشان مورد مطالعه قرار داد . کودکان کم توان ذهنی دو دسته هستند . دسته ای که آموزش پذیرند و دسته ای که نیستند .

اگر برای کودکان آموزش پذیر به موقع اقدام کنیم بهتر میتوانیم یاریشان کنیم . اگر اقدام به موقع انجام نشود ومهارتهای انطباقی آنها دچار مشکل شود ممکن است دچار عوارض جانبی نیز بشوند . یک کودک وقتی با همسالان خود پیش میرود مهارتهای خاص سن خود را بهتر یاد میگیرد . حال در نظر بگیرید یک کودک ده ساله مهارتهایش در حد کودک دو ساله باشد . در اینصورت او ممکن است درجامعه با نگاههای سوال برانگیز دیگران مواجه شود . ممکن است هر لحظه توسط دیگران تحقیر شود . این کودک فاقد دریافت احساس نیست و نگاهها و تحقیرها را درک میکند و باعث سرخوردگیش خواهد شد . او اعتماد به نفس اندکی را که دارد نیز از دست خواهد داد . اما آموزش به موقع میتواند لااقل ازعوارض جانبی بکاهد . او در کنار همسالانش احساس بهتری خواهد داشت و پیشرفتهایش مشوق او خواهند شد .


بیشتر بخوانید:در مورد شیوه های تربیت کودک بیشتر دقت کنید


رایگان

بهترین مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان

بهترین مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان را چگونه تشخیص دهیم ؟ چند فاکتور مهم برای تشخیص بهترین مرکز وجود دارد . داشتن محیطی آرام وساکت برای بیماران و مراجعان

داشتن مشاوران مجرب و آموزش دیده با سطح تحصیلات بالا ترجیحا از دانشگاههای معتبر

ترجمه مقالات و مجله های روانشناسی به روز دنیا برای آگاهی بیشتر مشاوران و روانشناسان مرکز

اشنایی با جدیدترین روشهای درمان و مشاوره

بهره بردن از ورک شاپ یا همان کارگاههای آموزشی و برگزاری ورک شاپ توسط مرکز

دسترسی مراجعان و بیماران از طرق مختلف مانند تلفن ، اینترنت و بخصوص سایت

طرف قرارداد یکی از سازمانهای معتبر کشور

داشتن روانشناس در حوزه های مختلف روانشناسی

در ارتباط بودن با روانپزشکان متخصص

داشتن امکانات به روز برای مشاوره

و از همه مهمتر داشتن انگیزه و هدف برای مرکز ونه صرفا درامد

با این تفاسیر میتوان پی برد بهترین مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان چه ویژگیهایی را دارست .

اما هدف از شناختن بهترین مرکز مشاوره تلفنی کودک رایگان چیست ؟ بدیهی است که درمان هر چقدر با سرعت و صرف زمان کمتر انجام شود نتیجه بهتری خواهیم گرفت . یک بیمار و یا یک فرد آسیب دیده  و یا کسی که مشاوره میگیرد فرصتی برای آزمون و خطا ندارد . چرا که این زمان را برای مداوا و یا ترمیم نیاز دارد . چه بسا بیماری ها و آسیبهایی که هر چه زودتر مداوا شوند نتیجه بهتری خواهد داشت . مانند مشاوره ازدواج . ما در این مشاوره باید از زمان حد اکثر استفاده را بریم . یا کودکی که دچار اختلال دو قطبی و سایکوز که اگر این اختلال زود مداوا نشود ممکن است باعث بوجود آمدن اختلال دیگری مانند شیدایی و افسردگی شود . دیگر اینکه اگر یک بیماری روانی در زمان کمتری مداوا شود روحیات بیمار کمتر آسیب میبیند .


بیشتر بخوانید:اهمیت تربیت کودک در اسلام


زمان و تاثیر آن بر مشاوره و مراجعان

کسی متوجه شده کودک او مهارتهای تطبیقی لازم را ندارد . به یک مرکز مشاوره مراجعه میکند . اگر این مرکز جزو بهترین ها باشد این اختلال زود تشخیص داده میشود . اگر بیمار نیاز به کار درمان یا گفتار درمان و یا مشاوره داشته باشد انجام میشود . روحیه بیمار و خانواده روز به روز بهتر خواهد شد چون پیشرفت در بهبود اختلال خود را نشان میدهد . خانواده شاهد به ثمر رسیدن تلاشهایشان میشوند . اما وقتی یک اختلال درست تشخیص داده نشود نه تنها بیماری بهبود نخواهد یافت بلکه روحیه همه آسیب خواهد دید . پس از فوت زمان به مرکز دیگر مراجعه و روحیه بیمار و خانواده کاملا تضعیف خواهد شد . پس از صرف زمان و مراجعات بسیار درمان و در واقع اختلال او تشخیص داده نمیشود . این نا امیدی در یادگیری و اعتماد به نفس تاثیر منفی گذارده و مانع رشد او میشود .

مشاوره خانواده آنلاین فرصت مناسبی برای تشخیص است . این حق شماست که درباره مرکز مشاوره ای که به آن مراجعه میکنید تحقیق کنید . ما در همه حال نیاز به مشاوره داریم . برای مشاوره زناشویی ، مشاوره کودک ، مشاوره تحصیلی و حتی مشاوره نظام وظیفه . پس بهتر است برای خود و خانواده در مورد یک مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده تحقیق کنیم . وقتی تمام افراد خانواده برای حل مشکلات خود به یک مرکز مراجعه میکنند تشخیص آسانتر میشود . مشاوره تلفنی خانواده میتواند برای همه افراد خانواده یک میز گرد درمان تشکیل دهد . بدین ترتیب  تمام افراد در این جلسه شرکت می کنند . مشاوره تلفنی یک مزیت را دارد . کسی که اعتماد به نفس کافی برای رودررو شدن  ندارد میتواند در این جلسه شرکت کند . در این میز گرد حرفهای نا گفته ، گفته میشود .


بیشتر بخوانید:تربیت فرزند از نظر روانشناسی و از بدو تولد


کودک

میزگرد مشاوره

در میزگردهای مشاوره آنلاین میتوان تمام بغض هارا گشود .

حرفهای نا تمام ، تمام میشود . اگر قرار است کسی مسئولیتی را به عهده بگیرد اینکار انجام میشود . اگر کسی بیش از حد ایثار میکند و از این بابت دچار آسیب روانی شده است آسیبها متوقف خواهد شد . مشاوره تلفنی خانواده درباره روابط بین خانواده تحقیق میکند . مزیت میزگرد بر تک مشاوره این است که با هر یک از اعضا تک تک صحبت میشود . هر یک از افراد خانواده توقعات خود را از دیگر افراد خانواده بیان میکند . روابط ومشکلات افراد آسیب شناسی شده و درمان میشوند . در میزگرد تشخیص و پیدا کردن علت آسانتر و سریعتر خواهد بود . مشاوره روانشناسی آنلاین نیز به همین ترتیب میتواند مفید باشد . با این تفاوت که تشکیل میزگرد آسانتر و حتی کم هزینه تر است .

یکی از معضلاتی که دامنگیر خانواده هااست و مانع مشاوره میشود هزینه آن است . مرکز مشاوره آویژه مراجعین خود را از داشتن مشاوره آنلاین رایگان برخوردار کرده است . این مرکز به خوبی حساسیت وضروت مشاوره برای خانواده را به عنوان سنگ بنای جامعه درک کرده است . ترویج و ارتقا فرهنگ مشاوره برای توسط مرکز مشاوره آویژه با روش رایگان نمودن برخی خدمات انجام میشود . این مرکز برای صرفه جویی در هزینه و وقت شما هموطنان گرامی تمهیداتی اندیشیده است . اگر همه ما به اهمیت لحظه های عمر و وقت پی برده باشیم تشخیص خواهیم داد ما وقت زیادی نداریم . ما انسانهای باهوشی هستیم که میتوانیم مفید باشیم . این حق ما است که به اهداف و آرزوهایمان دست بیابیم . یادمان باشد ما میتوانیم . ما اشرف مخلوقات هستیم . ما هوشمند آفریده شده ایم .


بیشتر بخوانید:روش تربیت کودک از نظر روانشناسی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Child Law Advice

براي مشاوره در زمينه مرکز مشاوره رایگان کودک

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!