کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره تلفنی کودک مانند هر مشاوره ای برای والدین و کودک بسیار مفید است و توصیه میشود . با وجود کودک ممکن است حضور در مراکز مشاوره کودک برای والدین مشکل و یا غیر ممکن باشد . گرما و سرما هوا از عواملیست که حضور در مراکز مشاوره را مشکل میکند . کار کردن والدین در بیرون ازخانه هم یکی از دلایل است . آنها مدت زیادی بیرون هستند و این از فرصت توجه به کودک میکاهد . مشاوره تلفنی کودک فرصت مناسبی است برای اینکه در کوتاهترین زمان مشاوره بگیرند . مشاوره تلفنی کودک برای والدینی است که میخواهند از تایم استراحت خود برای مشاوره بهره ببرند . مشاوره کودکبرای کسانی است که میخواهند هیچ وقت و فرصتی را از دست ندهند . مشاوره تلفنی کودک برای کودکانی است که نیمی از روز را درمهد کودک بوده اند و الان باید استراحت کنند .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک چیست ؟


مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک برای خانواده هایست که به وقت بیشتری برای دورهم بودن نیاز دارند . این خانواده ها میتوانند بدون هدر دادن وقت و حضور در مراکز در خانه و از طریق تلفن مشاوره بگیرند . لازم نیست حتما کودک ما بیمار باشد و ما به مشاوره روی بیاوریم . برخی بیماریهای پنهان دردرون ما و کودکان هست که اگر به موقع شناسایی نشوند منجربه بیماریهای خطرناکی خواهند شد . برای چکاب فرزندتان حتما به یک روانشناس زبده مراجعه کنید . ممکن است فرزند شما علاقه ای به معاشرت با فامیل یا دوستانش نشان ندهد و شما به حساب خجالتی بودن او بگذارید . ممکن است فرزند شما عصبانی و پرخاشگر است و شما فرض را برآن بگذارید که بزرگ میشود و اخلاقش درست خواهد شد . ممکن است تحرک بیش ازاندازه دارد و شما فکر میکنید پر انرژی است . در حالیکه هریک از این ها علائم بیماری هستند .


بیشتر بخوانید:از روانشناسی کودکان پیش دبستانی چه میدانید ؟


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره تلفنی کودک و نوجوان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان برای هر خانواده ای لازم است . اگر فرهنگ چکاب روانی در شما بالا است همه افراد خانواده به یک مرکز مشاوره و درمان مراجعه کنید . چرا که روح و روان همه افراد خانواده با هم در ارتباط است . روح و روان افراد خانواده تحت تاثیر یک عامل محیطی است . اگر یکی از شما با دیگری تفاوت دارد باید دید تحت تاثیر کدام عامل بیرونی است . در مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به این مسائل پرداخته میشود . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان میتواند عوامل تاثیر گذار در روحیات شما را دریابد . نقاط مثبت تاثیرگذار را تقویت و نقاط منفی را کمرنگ و حتی حذف کند . شناختن رفتارهایی که حاکی از بیماریهای روحی دارد به شما کمک میکند زودتر برای مداوا اقدام کنید . رفتارهایی که برای ما عادی است ولی در واقع نشان بیماری است .

علائم رفتاری در کودکان ممکن است با شیرین کاری کودکانه اشتباه گرفته شود . فرزند شما با دیدن افراد جدید در خانه شروع به شیرین کاری میکند و حتی بی ادبی . شما و تازه وارد میخندید و شما برای توجیه رفتارش میگویید : « خوبه ها چشمش به یکی میفته اینکارارو میکنه » ولی واقعیت اینست که فرزند شما نیاز به توجه دارد . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به شما خواهد گفت فرزند شما علائم بیماری دارد یا لوس بار آمده است .تربیت کودک از مهمترین وظایف والدین است . با مشاوره کودک میتوانید وظایف خود را به درستی انجام دهید .


بیشتر بخوانید: بهترین مرکز مشاوره کودک


مرکز مشاوره تلفنی کودک

مرکز مشاوره تلفنی کودک

مرکز مشاوره تلفنی کودک با این هدف تشکیل شده که کودکانی سالم در سایه مشاوره تربیت شوند . اگر ما به درمان اختلالهای رفتاری کودکان در کودکی اقدام نکنیم در نوجوانی کارمان سخت تر خواهد شد . کودک امروز نوجوان فرداست . این نوجوان به سن بلوغ نزدیک میشود . این نوجوان با محیط بیرون از طریق مدارس در ارتباط است . این نوجوان اکنون با دانش آموزان زیادی دیدار و گفتگو دارد . شما از بسیاری جهات باید مراقب او باشید . به نظر شما چه زمانی برای تلفن زدن به یک مرکز مشاوره تلفنی کودک مناسب است ؟ در کودکی یا نوجوانی ؟ زمان مناسب شکوفایی کودک بین دو تا پنج سالگیست . در حالیکه این دوران طلایی را کودک ما ممکن است با بیماری سپری کند . کودکی که از درون مشکل دارد ناخودآگاه بر ذهن خود تسلط کمتری خواهد داشت .

یک مرکز مشاوره تلفنی کودک به شما کمک میکند از بروز برخی اختلالات رفتاری در سنین نوجوانی پیشگیری کنید . به شما کمک میکند در دوران طلایی رشد کودک ذهن او درگیر مسائل روحی روانی نباشد . متاسفانه ما همیشه به سلامت جسمی کودکمان توجه داریم اما سلامت روانی اورا فراموش میکنیم . غافل از اینکه بیماری روحی سلامت جسم و دهن را تحت الشعاع قرار میدهد . یک بیمار روحی سلمت جسمش رو به تحلیل است . مصداق آن وقتی کسی را میبینیم به شدت رو به لاغر شدن است میگوییم : « نمیدونم چه مشکلی براش پیش اومده روز به روز لاغرتر میشه » . یک نفر که از بیماری روحی رنج میکشد از استعدادها و توان خود نمیتواند بهره ببرد . با مراجعه به یکمشاوره خانوادهمیتوانید از سلامت روحی و روانی فرزندتان مطمئن شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره کودک: انواع بازی کودکان


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره تلفنی کودک و نوجوان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تلفنی کودک آویژه

مشاوره تلفنی کودک آویژه با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه روانشناسی کودکمیتواند برای فردای بهتر تلاش کند . این مرکز در زمینه های مختلف میتواند به شما و خانواده مشاوره بدهد . مرکز تلفنی کودک آویژه را میتوانید از طریق گوگل جستجو کرده وبا فعالیت هایش آشنا شوید . در سایت مربوط به مرکزمشاوره کودک آویژه مطالب بسیار زیادی در مورد کودک نوشته شده که میتوانید مطالعه کنید . با مشاوره تلفنی کودک آویژه میتوانید فرزندانی سالم و با نشاط تربیت کنید . از طریق ارتباط با مرکز مشاوره آویژه میتوانید از سلامت روحی فرزندان و اعضا خانواده مطمئن شوید . دو.ران طلایی رشد فرزندتان را به تقویت استعدادهایش بگذرانید . ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره آویژه این مزیت را دارد که شما برای تمام سنین میتوانید مشاوره بگیرید . در صورتیکه کارشناسان در کودک شما علائم بیماری را مشاهده کنند شما را راهنمایی خواهند کرد .

با مشاوره درست شما میتوانید به کشف استعدادهای کودکتان اهتمام بورزید . شما ممکن است با قرار ندادن سرگرمی های مناسب برای کودکتان روح اورا خسته کنید .اطلاعات ضروری برای رشد مناسب کودک را میتوانید ازمشاوران و کارشناسان مرکز آویژه دریافت کنید . با ترمیم روحیات کودک میتوانید کودکتان را از نوجوانی خوبی بهره مند کنید . کودکی زمینه ساز بسیاری از عوامل نوجوانی است . با رشد و بالندگی خوب در زمان کودکی میتوانید به نوجوانی فرزندتان امیدوارتر باشید . کودکی که استعدادهایش در زمان کودکی شکوفا شده تکلیف نوجوانی اش مشخص میشود . این کودک برای سنین بالاتر برنامه ریزی مناسبی دارد . او همراه با نزدیک شدن به سن بلوغ دچار بحران بلاتکلیفی نیست . این دو عامل یعنی سن بلوغ و بلاتکلیفی خیلی از نوجوانان را آزار میدهد . در حالیکه کودک در سنین پایین حرفشنوی بهتری از والدین دارد بهتر است تربیت شود .


بیشتر بخوانید: مشاوره تربیت فرزند و مشکلات مشاوره کودکان


هزینه کم مشاوره تلفنی کودک

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک باعث میشود در نوجوانی و جوانی هزینه های گزاف نپردازیم . هزینه کم مشاوره تلفنی کودک باعث افزایش سرمایه کودکمان میشود . چرا که او میتواند از استعدادهای شکوفا شده اش حتی بهره های مالی ببرد . یک کودک که دوران کودکی خوبی داشته است میتواند با فکری آسوده برای زندگی خود بیاندیشد . این کودک میداند باید کدام بخش از زندگیش را صرف چه کارهایی بکند تا در آینده از امکانات مالی خوبی بهره مند شود . نوجوانان قهرمان و نام آور ازمیان کودکانی برمیخیزند که دوران طلایی رشد خوبی داشته اند . استعداد های آنها به موقع کشف شده است . آنها میدانند باید هنرهایشان را تقویت کنند یا در یک رشته ورزشی موفق تر خواهند بود . میدانند ریاضی برایشان بهتر است یا علوم انسانی . برسر دوراهی ها میتوانند تصمیم درستی بگیرند . مرکز مشاوره کودک آویژه برای شما بهترین ها را آرزو میکند .


بیشتر بخوانید: مشاوره کودک و نوجوان ، اهمیت و ضرورت آن


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانوادهخدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی کودکبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Counselling Services for Children and Young People

 

براي مشاوره در زمينه مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉