کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره تلفنی کودک مانند هر مشاوره ای برای والدین و کودک بسیار مفید است و توصیه میشود . با وجود کودک ممکن است حضور در مراکز مشاوره کودک برای والدین مشکل و یا غیر ممکن باشد . گرما و سرما هوا از عواملیست که حضور در مراکز مشاوره را مشکل میکند . کار کردن والدین در بیرون ازخانه هم یکی از دلایل است . آنها مدت زیادی بیرون هستند و این از فرصت توجه به کودک میکاهد . مشاوره تلفنی کودک فرصت مناسبی است برای اینکه در کوتاهترین زمان مشاوره بگیرند . مشاوره تلفنی کودک برای والدینی است که میخواهند از تایم استراحت خود برای مشاوره بهره ببرند . مشاوره کودکبرای کسانی است که میخواهند هیچ وقت و فرصتی را از دست ندهند . مشاوره تلفنی کودک برای کودکانی است که نیمی از روز را درمهد کودک بوده اند و الان باید استراحت کنند .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک چیست ؟


مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک برای خانواده هایست که به وقت بیشتری برای دورهم بودن نیاز دارند . این خانواده ها میتوانند بدون هدر دادن وقت و حضور در مراکز در خانه و از طریق تلفن مشاوره بگیرند . لازم نیست حتما کودک ما بیمار باشد و ما به مشاوره روی بیاوریم . برخی بیماریهای پنهان دردرون ما و کودکان هست که اگر به موقع شناسایی نشوند منجربه بیماریهای خطرناکی خواهند شد . برای چکاب فرزندتان حتما به یک روانشناس زبده مراجعه کنید . ممکن است فرزند شما علاقه ای به معاشرت با فامیل یا دوستانش نشان ندهد و شما به حساب خجالتی بودن او بگذارید . ممکن است فرزند شما عصبانی و پرخاشگر است و شما فرض را برآن بگذارید که بزرگ میشود و اخلاقش درست خواهد شد . ممکن است تحرک بیش ازاندازه دارد و شما فکر میکنید پر انرژی است . در حالیکه هریک از این ها علائم بیماری هستند .


بیشتر بخوانید:از روانشناسی کودکان پیش دبستانی چه میدانید ؟


مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان برای هر خانواده ای لازم است . اگر فرهنگ چکاب روانی در شما بالا است همه افراد خانواده به یک مرکز مشاوره و درمان مراجعه کنید . چرا که روح و روان همه افراد خانواده با هم در ارتباط است . روح و روان افراد خانواده تحت تاثیر یک عامل محیطی است . اگر یکی از شما با دیگری تفاوت دارد باید دید تحت تاثیر کدام عامل بیرونی است . در مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به این مسائل پرداخته میشود . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان میتواند عوامل تاثیر گذار در روحیات شما را دریابد . نقاط مثبت تاثیرگذار را تقویت و نقاط منفی را کمرنگ و حتی حذف کند . شناختن رفتارهایی که حاکی از بیماریهای روحی دارد به شما کمک میکند زودتر برای مداوا اقدام کنید . رفتارهایی که برای ما عادی است ولی در واقع نشان بیماری است .

علائم رفتاری در کودکان ممکن است با شیرین کاری کودکانه اشتباه گرفته شود . فرزند شما با دیدن افراد جدید در خانه شروع به شیرین کاری میکند و حتی بی ادبی . شما و تازه وارد میخندید و شما برای توجیه رفتارش میگویید : « خوبه ها چشمش به یکی میفته اینکارارو میکنه » ولی واقعیت اینست که فرزند شما نیاز به توجه دارد . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به شما خواهد گفت فرزند شما علائم بیماری دارد یا لوس بار آمده است .تربیت کودک از مهمترین وظایف والدین است . با مشاوره کودک میتوانید وظایف خود را به درستی انجام دهید .


بیشتر بخوانید: بهترین مرکز مشاوره کودک


مرکز مشاوره تلفنی کودک

مرکز مشاوره تلفنی کودک

مرکز مشاوره تلفنی کودک با این هدف تشکیل شده که کودکانی سالم در سایه مشاوره تربیت شوند . اگر ما به درمان اختلالهای رفتاری کودکان در کودکی اقدام نکنیم در نوجوانی کارمان سخت تر خواهد شد . کودک امروز نوجوان فرداست . این نوجوان به سن بلوغ نزدیک میشود . این نوجوان با محیط بیرون از طریق مدارس در ارتباط است . این نوجوان اکنون با دانش آموزان زیادی دیدار و گفتگو دارد . شما از بسیاری جهات باید مراقب او باشید . به نظر شما چه زمانی برای تلفن زدن به یک مرکز مشاوره تلفنی کودک مناسب است ؟ در کودکی یا نوجوانی ؟ زمان مناسب شکوفایی کودک بین دو تا پنج سالگیست . در حالیکه این دوران طلایی را کودک ما ممکن است با بیماری سپری کند . کودکی که از درون مشکل دارد ناخودآگاه بر ذهن خود تسلط کمتری خواهد داشت .

یک مرکز مشاوره تلفنی کودک به شما کمک میکند از بروز برخی اختلالات رفتاری در سنین نوجوانی پیشگیری کنید . به شما کمک میکند در دوران طلایی رشد کودک ذهن او درگیر مسائل روحی روانی نباشد . متاسفانه ما همیشه به سلامت جسمی کودکمان توجه داریم اما سلامت روانی اورا فراموش میکنیم . غافل از اینکه بیماری روحی سلامت جسم و دهن را تحت الشعاع قرار میدهد . یک بیمار روحی سلمت جسمش رو به تحلیل است . مصداق آن وقتی کسی را میبینیم به شدت رو به لاغر شدن است میگوییم : « نمیدونم چه مشکلی براش پیش اومده روز به روز لاغرتر میشه » . یک نفر که از بیماری روحی رنج میکشد از استعدادها و توان خود نمیتواند بهره ببرد . با مراجعه به یکمشاوره خانوادهمیتوانید از سلامت روحی و روانی فرزندتان مطمئن شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره کودک: انواع بازی کودکان


مشاوره تلفنی کودک آویژه

مشاوره تلفنی کودک آویژه با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه روانشناسی کودکمیتواند برای فردای بهتر تلاش کند . این مرکز در زمینه های مختلف میتواند به شما و خانواده مشاوره بدهد . مرکز تلفنی کودک آویژه را میتوانید از طریق گوگل جستجو کرده وبا فعالیت هایش آشنا شوید . در سایت مربوط به مرکزمشاوره کودک آویژه مطالب بسیار زیادی در مورد کودک نوشته شده که میتوانید مطالعه کنید . با مشاوره تلفنی کودک آویژه میتوانید فرزندانی سالم و با نشاط تربیت کنید . از طریق ارتباط با مرکز مشاوره آویژه میتوانید از سلامت روحی فرزندان و اعضا خانواده مطمئن شوید . دو.ران طلایی رشد فرزندتان را به تقویت استعدادهایش بگذرانید . ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره آویژه این مزیت را دارد که شما برای تمام سنین میتوانید مشاوره بگیرید . در صورتیکه کارشناسان در کودک شما علائم بیماری را مشاهده کنند شما را راهنمایی خواهند کرد .

با مشاوره درست شما میتوانید به کشف استعدادهای کودکتان اهتمام بورزید . شما ممکن است با قرار ندادن سرگرمی های مناسب برای کودکتان روح اورا خسته کنید .اطلاعات ضروری برای رشد مناسب کودک را میتوانید ازمشاوران و کارشناسان مرکز آویژه دریافت کنید . با ترمیم روحیات کودک میتوانید کودکتان را از نوجوانی خوبی بهره مند کنید . کودکی زمینه ساز بسیاری از عوامل نوجوانی است . با رشد و بالندگی خوب در زمان کودکی میتوانید به نوجوانی فرزندتان امیدوارتر باشید . کودکی که استعدادهایش در زمان کودکی شکوفا شده تکلیف نوجوانی اش مشخص میشود . این کودک برای سنین بالاتر برنامه ریزی مناسبی دارد . او همراه با نزدیک شدن به سن بلوغ دچار بحران بلاتکلیفی نیست . این دو عامل یعنی سن بلوغ و بلاتکلیفی خیلی از نوجوانان را آزار میدهد . در حالیکه کودک در سنین پایین حرفشنوی بهتری از والدین دارد بهتر است تربیت شود .


بیشتر بخوانید: مشاوره تربیت فرزند و مشکلات مشاوره کودکان


هزینه کم مشاوره تلفنی کودک

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک باعث میشود در نوجوانی و جوانی هزینه های گزاف نپردازیم . هزینه کم مشاوره تلفنی کودک باعث افزایش سرمایه کودکمان میشود . چرا که او میتواند از استعدادهای شکوفا شده اش حتی بهره های مالی ببرد . یک کودک که دوران کودکی خوبی داشته است میتواند با فکری آسوده برای زندگی خود بیاندیشد . این کودک میداند باید کدام بخش از زندگیش را صرف چه کارهایی بکند تا در آینده از امکانات مالی خوبی بهره مند شود . نوجوانان قهرمان و نام آور ازمیان کودکانی برمیخیزند که دوران طلایی رشد خوبی داشته اند . استعداد های آنها به موقع کشف شده است . آنها میدانند باید هنرهایشان را تقویت کنند یا در یک رشته ورزشی موفق تر خواهند بود . میدانند ریاضی برایشان بهتر است یا علوم انسانی . برسر دوراهی ها میتوانند تصمیم درستی بگیرند . مرکز مشاوره کودک آویژه برای شما بهترین ها را آرزو میکند .


بیشتر بخوانید: مشاوره کودک و نوجوان ، اهمیت و ضرورت آن


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانوادهخدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی کودکبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Counselling Services for Children and Young People

 

براي مشاوره در زمينه مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉