کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

11 نکته ای که در مورد نفر سوم رابطه شدن باید آویزه گوش خود کنید!

چالش های نفر سوم رابطه شدن
3.2/5 - (36 امتیاز)

روابط زناشویی همیشه به سادگی نیستند و ممکن است دچار چالش های مختلفی شوند. در یک رابطه دو نفره ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید که باعث سرد شدن یک طرف شود. گاهی اوقات یکی از طرفین سعی میکند این مشکل را با ورود نفر سوم به رابطه برطرف کند. اما آیا چالش های نفر سوم رابطه شدن در نظر گرفته میشود؟ آیا تاثیر اینکار بر زندگی مشترک در نظر گرفته میشود؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا یک دید کلی نسبت به چالش های نفر سوم رابطه شدن بدست بیاوریم.

رابطه سه نفره چیست؟

اول از همه باید بگوییم که تعریف درستی برای رابطه سه نفره وجود ندارد. بسیاری از زوج هایی که خواهان این نوع رابطه هستند خود تعریف خاصی برای آن دارند. این نوع رابطه ها گاهی اوقات تبدیل به یک رابطه مثلثی میشوند. گاهی اوقات در این رابطه سه نفره میتواند تعهد بین سه نفر وجود داشته باشد. اما چیزی که در ایران بیشتر دیده میشود، نفر سوم رابطه شدن درحالی است که یکی از زوجین خبری از این موضوع ندارد. یعنی اینکه این رابطه به صورت مخفیانه شکل میگیرد. که یکی از انواع خیانت در نظر گرفته میشود.

تعریف نفر سوم رابطه
تعریف نفر سوم رابطه

رابطه سه نفره در جهان

رابطه سه نفره موضوعی است که در اکثر فرهنگ های دنیا ناپسند است. این نوع رابطه با وجود اعتقادات ما ایرانی ها بسیار نکوهش می شود. ولی با استناد به آماری که از سوی مشاوران خانواده داده میشود میتوان فهمید که تعداد این نوع رابطه ها در حال بیشتر شدن هستند. خیانت مردان و زنان میتواند عامل اصلی شکل گیری این نوع رابطه باشد. اما گاهی اوقات این نوع رابطه با رضایت طرفین شکل میگیرد. یعنی اینکه هم مرد و هم زن مشکلی ندارند که یک نفر وارد رابطه آنها شود. از طرفی هم هستند افرادی که از نفر سوم رابطه شدن استقبال میکنند و این نوع روابط را میپسندند.

اما چه چیزی باعث میشود که یک نفر به “نفر سوم رابطه بودن” تن بدهد.

دلایل یک نفر برای نفر سوم رابطه شدن چیست؟

معمولا کسانی که این نوع رابطه را تجربه کرده اند دلایل مختلفی را برای آن بیان میکنند. اما در میان این دلایل چند دلیل بصورت ثابت بیان میشود که در ادامه آنها را شرح داده ایم.

دلایل تشکیل رابطه سه نفره
دلایل تشکیل رابطه سه نفره

هیجان این نوع رابطه

معمولا کسانی که مایل به نفر سوم رابطه بودن هستند، افرادی با تجربه بالا در انواع رابطه هستند. این افراد معمولا بیشتر از 30 سال سن دارند و در سنین پایین تر انواع رابطه را تجربه کرده اند. یکی از انگیزه هایی که این نوع افراد بیان میکنند وجود هیجان در این نوع رابطه ها است. هیجان امتحان کردن چیزهای جدید باعث میشود که این افراد بخواهند به زندگی مشترک دو نفر ورود کنند.

ایجاد هیجان و تشکیل رابطه سه نفره
ایجاد هیجان و تشکیل رابطه سه نفره

برقراری رابطه جنسی

طبیعی است که کسی که ازدواج کرده است تجربه بیشتری در مسائل جنسی داشته باشد. از این رو افرادی هستند که بخواهند به عنوان نفر سوم وارد یک رابطه شوند تا بتوانند تمایلات جنسی خود را ارضاء کنند. اینگونه افراد با خود فکر میکنند که اگر با یک فرد متاهل باشند میتوانند تمایلات و فانتری های جنسی خود را تجربه کنند.

عدم تامین احساسات

گاهی اوقات دیده شده است که افراد متاهل تمایل به نفر سوم رابطه شدن دارند. وقتی که با آنها صحبت میشود، آنها بیان میکنند که نیازهای عاطفی اشان در زندگی مشترکشان تامین نمیشود. به همین دلیل به دنبال یک نفر هستند تا بتوانند نیازهای عاطفی اشان را تامین کنند و به نوعی به دنبال خیانت عاطفی هستند. وقتی از آنها سوال میشود که چرا به دنبال یک فرد متاهل برای اینکار میگشته اند، آنها پاسخ میدهند که درک و فهم یک فرد متاهل بیشتر است و بهتر میتواند آنها را درک کند.

فرار از مسئولیت های یک رابطه

اما مهم ترین دلیل نفر سوم رابطه شدن که میتوان از دل صحبت های اینگونه افراد فهمید، فرار از مسئولیت های یک رابطه است. در تصور این افراد این است که میتوانند فقط در زمان های خوش یک رابطه وجود داشته باشند. آنها با خود میگویند که این رابطه صرفا فقط بخاطر اوقات خوش آن است و میتوانند به نوعی از وجود این نوع رابطه سوء استفاده کنند.

آسیب های نفر سوم رابطه بودن چیست؟

درست است که افراد فکر میکنند این نوع رابطه مسئولیت کمتری دارد. اما این بدان معنا نیست که بدون آسیب باشد. در ادامه به تعدادی از این آسیب ها اشاره میکنیم.

آسیب های رابطه سه نفره
آسیب های رابطه سه نفره

از بین رفتن اعتماد

در نظر داشته باشید که شما یک فرد متاهل هستید و تمایل به نفر سوم رابطه شدن دارید. به هر طریقی که هست این رابطه شکل میگیرد و شما هم آن را قبول میکنید. اما همیشه یک فکر شما را آزار خواهد داد که اگر یک شخص متاهل حاضر شده است با من وارد رابطه شود، بنابراین ممکن است همسر من نیز به اینچنین رابطه ای تن دهد. همین موضوع باعث میشود که شما به همسر خود بدبین شوید. این عدم اعتماد آرامش را از شما میگیرد و میتواند باعث درگیری های زیادی در زندگی شما شود. اگر به همسر خود بدبین شده اید و میخواهید گوشی تلفن همراه او را چک کنید. نکاتی که قبل از چک کردن گوشی همسرتان باید از خود بپرسید! پیشنهاد میکنیم مطلب چک کردن گوشی همسر را حتما بخوانید.

احساس گناه

یکی از چالش های نفر سوم بودن این است که شما بتوانید احساس گناه از این کار اشتباه را تحمل کنید. دائما در ذهن شما می آید که شما با کسی در ارتباط هستید که قول داده است به یک شخص دیگر متعهد باشد. علاوه بر این وقتی این رابطه در جامعه قابل قبول نیست این حس را به شما میدهد که شما یک کار اشتباه را انجام میدهید. این حس اشتباه بودن هم میتواند لذت یک رابطه را از شما بگیرد و هم میتواند احساس گناه را در شما تقویت کند.

ترس از لو رفتن رابطه

نفر سوم رابطه شدن برابر است با ریسک آبروریزی و از بین رفتن شخصیت شما. اگر همسر آن شخصی که شما با او وارد رابطه شده اید به رابطه شما پی ببرد بسیار برایتان گران تمام خواهد شد. بنابراین آن دسته از افرادی که به دنبال تجربه کردن آرامش حاضر به نفر سوم یک رابطه بودن هستند، هیچگاه آرامش را تجربه نمی کنند.

تضعیف شخصیت

نفر سوم بودن در یک رابطه به معنی این است که شما همیشه مخفی خواهید بود. شریک شما هیچوقت شما را به دوستانش و خانواده اش معرفی نمی کند. هیچ وقت نمیتوانید به کسی بگویید که با او هستید. هیچوقت نمیتوانید به راحتی عشق و علاقه بینتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. بنابراین شما همیشه در سایه خواهید بود. این موضوع برای بسیاری از افراد میتواند ناخوشایند باشد. زیرا همیشه باید مخفی باشند و به نوعی شخصیتشان خورد شود.

همانطور که در این بخش توضیح دادیم، چالش های نفر سوم بودن در یک رابطه میتواند در زندگی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشند. اما اگر درگیر این نوع رابطه شدیم چگونه میتوانیم مشکلات ناشی از آن را کنترل کنیم؟

درمان آسیب های ناشی از نفر سوم رابطه شدن

 

تمام کردن رابطه

اولین قدمی که در این رابطه باید انجام دهید این است که رابطه خود را پایان دهید. هر چقدر که نفر سوم رابطه بودن ادامه دار شود، وابستگی شما به آن شخص بیشتر میشود. از این رو بهتر است هرچه سریع تر از رابطه خود خارج شوید.

به زندگی خود برسید

معمولا دلایلی که باعث میشود یک نفر بخواهد نفر سوم یک رابطه باشد ریشه در مشکلات زندگی اش دارد. اگر متاهل هستید، مشکلاتی که در زندگیتان را وجود دارد پیدا کنید. مهم ترین کاری که شما باید انجام بدهید این است که درباره این مشکلات با همسر خود صحبت کنید. نیازهای خودتان را در رابطه به او توضیح دهید و بگویید که چه چیزی میخواهید. اگر هم مجرد هستید، بهتر است نیازهای خودتان را از طریق رابطه با یک فرد مجرد دیگر تامین کنید.

کمک گرفتن از یک مشاور

نفر سوم یک رابطه شدن میتواند مشکلاتی مانند افسردگی، تضعیف شخصیت، عدم اعتماد به دیگران و موارد این چنینی را بوجود بیاورد. از این رو نیاز است که برای درمان این مشکلات از یک روانکاو کمک بگیرید.

روانکاو میتواند در این موارد به شما کمک بکند:

 • کمک میکند تا شما شخصیت خودتان را پیدا بکنید
 • کمک میکند تا عشق و علاقه ای که در زندگی اتان از بین رفته است را دوباره احیا بکنید
 • کمک میکند تا بتوانید نیازهای خود را از یک راه منطقی در رابطه ای که دارید تامین کنید
 • به درمان افسردگی شما که بدنبال از بین رفتن شخصیتتان ایجاد شده کمک میکند

 

سخن آخر

در این قسمت روی صحبتمان با کسانی هست که همسرشان وارد یک رابطه سه نفره شده است. طبیعی است که ضربه روحی بسیار زیادی به شما وارد شود. این صدمات میتواند به دلیل خیانت صورت گرفته باشد. از این رو بهترین کار این است که قبل از اینکه اقدامی انجام دهید از خدمات مشاوره خیانت کمک بگیرید.

سوالات متداول

دلایل شکل گیری یک رابطه سه نفره چیست؟

عواملی مانند نیازهای عاطفی، تنوع طلبی، تجربه هیجانات و … میتواند باعث شود که یک رابطه سه نفره شکل بگیرد.

چگونه میتوان اثرات یک رابطه سه نفره را از بین برد؟

بهترین راه این است که به یک روانکاو مراجعه کنید. اما باید اول از همه به این رابطه پایان دهید.

اثرات سو یک رابطه سه نفره چیست؟

این رابطه میتواند باعث افسردگی، تخریب اعتماد بنفس، شک به همسر و … شود.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره خیانتبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه 11 نکته ای که در مورد نفر سوم رابطه شدن باید آویزه گوش خود کنید!

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 390 نظر:

 1. ب نظرم رابطه جنسی گروهی یا تریسام برای ادمای ضعیف نفس کم اعتماد وابسته محبت کمبود محبت دارن هست یابیشتر ادمای هوس باز بی فرهنگ کم درایت زیر خط انسانیت طبقه پایین وگرنه ادم با اصالت ب دنبال اینجور چیزا نیس ادمای هوس باز ک ب فکر نفس هوس احمق بودنشونن واقعنن

  1. من و شوهرمم داریم
   هیجان بالایی داره و فوق العاده روحیه ادم عوض میکنه

 2. چطوری خانومما برای دوست شدن با یکی دیگه راضی کنم ؟ هر چی میگم قبول نمیکنه.

 3. من هم به شدت رابطه سه نفره دوستدارم .نفر سوم خانوم باشه از مشهد.منتها پیدا نمیشه

 4. بخشید تاانجای مادیدیم ایرانی ناموس پرس ولی بعضی از اقایان میبینم نوشتن نظرکثیف خودرا که ماهستیم بخشی اقای نامحترم کوس کشی کورخر نیست دنبال راه بیفته یه نگاه به خودت بنداز بعد نظر کثیف اعلام کن اخر بی شهور بعد ای حرکت وحشیانه که حیوان از انجامش اجزه بازن بازم زندگی مکونی بی شهور بازم میگی حاظرز پدرمادر کی بوده

 5. خودم ازدواج نکزدم همچی میدونم شما تازه میدونید خخخخخخخخخخخ😭😭😭😭😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. نه عزیزم هیچ مانعی نداره از طرفی جلوگیری میکنه از جدا شدن و دلسرد شدن و از هم پاشیدن رابطشون

  2. به نظر من اگر قبلش با برنامه ریزی و بدون وابستگی به نفر سوم باشه اشکالی نداره،البته باید نفر سومتون رازدار باشه

  1. عرشیا جان سلام.خوبی عزیزم خانمت چطوره ..چند سالتونه .من دوست دارم با تو و خانمت رابطه برقرار کنم..هماهنگ کن عزیزم

   1. فعلآ بزار خانوم خودت از رابطه با من در بیاد بعد نوبت توهم میشه آغا فردین

 6. مگه میشه یه مرد غریبه بیاد جلوت زنتو بکنه و تو هم لذت ببری آخه اون مرد داره می‌کنه این چه لذتی داره برای تو در حالی که باید عصبی بشی خوب احمق خودت بکنش

  1. سلام لیلا جان من هستم قوی و بلند ممنون میشم انتخابم کنی قول میدم یه دل سیر راضیت بکنم منتظرتم ممنونم

 7. احساس گناه شدید دارمو دارم میسوزم یکی هست اینو خاموش کنه و بره بهشت؟

 8. اتفاقا منم میترسم میگم میشه جمع شیم یه جا بلکه ۳نفری نترسیدیم:خدارو چه دیدی

 9. سبحان الله…خدایا تو همه بندگانت ب راه راست هدایت کن.خدا جونم خودت کمک کن ازشر شیطان‌های کثیف دور بمانیم

     1. ادم درست درمون باعقل معلومه کمه همه ک انقد حیوان صفت روان پریش نیستن بهزاد جان چرا تو ک تریسام دوست داریی با مادرت خاهرت امتحان نمیکنی

 10. تو خیابون اگه یه نفر به زنم بد نگاه کنه می‌خوام پارش کنم حیف که قانون دست و پای مارو بسته

 11. محمد هستم اینها نیاز های انسان هستند و هر انسانی نیاز هایش را سلیقه ای انجام میدهد می‌دونم نظر وسلیقه بعضی انسان ها کثیف است چون انسان از همین کثافت ها به وجود می اید

 12. سلام من وکیل سراغ دارم طلاقت رو میگیره خواستی تا شمارش رو بدم صد در صد طلاق تو میگیره

 13. کاملا موافق شما هستم ، تک تک کلمه هاتون رو تایید میکنم چون بنده متاسفانه این مساله رو تجربه کردم و تمام زندگیم رو باختم

 14. دنیا در حال پیشرفته
  خیلی از رابطه ها انقدر محکمه که با هیچی جدا نمیشه
  فانتزی و نفر سوم واسه تفریح جنسی انجام میدن
  خوب خیلی ها هنوز نمیدونن چی هست و فکر میکنن کار بدیه. هر کس تو قبر خودش میخوابونن دوستان
  متاسفانه ایران با قدمت خیلی تاریخی در همون تاریخ باقی مونده و پیشرفت نکرده مهصوصا از لحاظ فرهنگی
  یکی از ویژگی های این تریسام و ضرب اینه که. زن و شوهر دیگه خیانت نمیکنن بهم و هر کاری بخوان بکنن با هم میکنن و باعث محکم تر شدن رابطه میشه

  1. دقیقا قبول دارم من و زنم هم هستیم خیلی وقته بهش فکر میکنیم ولی ادم قابل اعتماد و مطمعن هنوز پیدا نکردیم بنظرم خیلی حس خوبیه سه نفره

   1. درسته خیلی از مردا دوستدارن به رابطه سه نفرحه ولی اینا در حد حرف و فکره

 15. ازخدابترسیدکجارفته غیرتتون کجاست مردانگی کجاست حیا شرف ناموس داری لجن زارگناه همین جاست ک مردی زنش زیرپای مردی است بی غیرت وزنی طلب مردی همراه مردخودمیکندکجاست عشق عاطفه واقعا متاسف هستم برا کسی ک همچنین نظراتی دارد ودرفکرش هست خواهشا اینجا کشور اسلامی است خون هزاران جوان پاک براناموس ریخته شد تا ب زن دختر وخواهرمادرکسی تجاوزنشه حالوچی شده چرا…….

  1. این روزا افکار خیلی از جوونابه سمت این مساله ها می‌ره .میدونید چرا .صنعتی شدن جامعه باعث شده مجبور باشیم چشم از خیلی خوب وبدها هم بزاریم .کارش نمیشه کرد توی همه چیز وجود داره .یه نمونه کوچکی بگم وقتی توی جامعه صنعتی از ماهیت غذای خودت خبر نداری که از چی تهیه شده و از گوشت چه حیوانی برا پختش استفاده کردن .مثلاً فرض کنید گوشتی که مصرف میشه پاک وحلال نباشه .مطمعن باشید روی افکار و همه چیز آدم تاثیر می‌زاره.

 16. به دادگاه مراجعه نمایید و مشکاتیان را بیان کنید و دلیل درخواست جدایی را بیان کنید

  1. سلام من وخانم بارصایت همدیگه مرد غریبه را وارد زندگی کردیم از کاری که کردم خیلی پشیمانم الان ده ساله عداب میکشم

  1. بخدا بیشتراین قضایا توکشورایران هست و۹۰ درصدآن شما رابازیجه بافوق پیشرفته ترین سیستم درجهان که هرنوع تقییری رادربدن ازراه دور تقییرات وبه میل واقعیت که دوستداری چنان بی میلت وبی مزه بدون شهوت وفقط به نوع فکربدوزشت وشک به همسر کم کم نوع میلتون عوض ودرنهایت میل به نفرسوم یا همسرتان باکسی دوست هست تمایل به دیدن همسرت لخت بادوستت پسرش راتمایل و این میل واقعیتون نیست فاز شدیدشهوت ازطرفاین سیستم ذهن خان وخیلیهاراهم عکس ظاتشان

 17. واقعا متاسفم از کسایی که حتی چنین تفکراتی دارن خیلی مریضن که به این فکرها افتادن کسایی که تری سام انجام میدن از حیون هم کمترن حالا بگذریم از رابطه نامشروع بودنش و جالب اینجاست فکر میکنن خیلی سطح فکرشون ازاده
  باوجود چینین افرادی هایی آدم نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه فقط دارن بی بندوباری ی رو. افزایش میدن
  در ضمن خانم هایی که اومدن کامنت کردن که همسرم پیشنهاد نفر سوم داده اولا خاک برسر خودت که درموردش فکر کردی اومدی اینجا مطرحش کردی دوما به چه امیدی پایبند به شوهرت بی غیرتی که حالا میخواید اسمشو نیازیا مریضی میزاری موندی

 18. من از بچگی تمایل به کارهای زنانه داشتم و هنوز هم دارم و چون در همون سنین توسط پسر های بزرگتر از خودم وسیله ای برای لذت بردن شدم تمایل به مفعول واقع شدن در من زیاد شد ولی هیچ گاه آلوده نشدم ولی این میل هنوز هم در من هست تا ازدواج کردم بعد از مدتی باز هم تمایل به زن بودن در من شدید شد و تعصبی روی زنم ندارم و خیلی دوست دارم مردی به عنوان نفر سوم وارد زندگی ما بشه با اینکه زنم اصلا تمایلی نداره حس میکنم اگه مردی را وارد زندگی ما بشه هم من و هم زنم از این وضع لذت ببریم حس من به زنم مثل مردی شده که از ازدواج خواهرش خوشحال بشه
  متاسفانه به هیچ وجهی هم نتونستم این حس و افکار را از خودم دور کنم فقط خدا را شکر میکنم که در حد فکر و تخیل باقی مونده و اصلا عملی نشده و مطمئن هستم که تا پایان عمر هم عملی نمیشه

  1. عزیزم این تمایلات باهات هست و از بین نمیره فقط تورو اذیت میکنه، نفر سوم و عملیش کن و از زندگیت لذت ببر

   1. چقدر از انسانیت دور شدی که به جای اینکه بگی برو پیش روانکاو و حال خودت و زندگیت رو خوب کن ،میای و از این اراجیف میگی،آدم بی هدف و با سطح فکری پایینی هستی،هرز

 19. من خودم به شخصه دوست دارم یه مرد به عنوان نفر سوم وارد رابطه مون بشه ولی تا حالا جرات نکردم به همسرم چیزی در این مورد بگم

  1. خیانت آدم داغون میکنه.من زنم این بلا رو سرم آورد پیرم کرد با اینکه فهمیدم طلاقش دادم همسرت نمیخوای طلاق بگیر خیانت نکن.خودت اول بی ارزش میکنی بد اون

  2. اینجا همه دارن کلیشه ای حرف میزنن .این درست نیست چیزی به نام حقیقت هم وجود داره .من و شوهرم هردو تحصیل کرده و موجه اجتماع هستیم ۷ ساله رابطه ۳ نفره داریم و زندگی برامون شیرین و پر از لذت شده .تمام هفته منتظر آخر هفته هستیم تا دوستمون بیاد و باهم باشیم .
   چرا همش باید از حقیقت فرار کرد آخه!!!!

    1. سلام بانو.واقعا چنین موضوعی و جریانی در طول ۷ سال داشتید و هنوز دارید؟؟؟؟

   1. خخخ
    حالا مطمئنید زن و شوهرید؟!
    بیشتر میخوری دوست پسر و دختر هم باشید

   2. سلام بانو.واقعا چنین موضوعی و جریانی در طول ۷ سال داشتید و هنوز دارید؟؟؟؟

   3. کلیشه ای چیه حیا کجا رفته ذاتت کجاست این کار حرامه احمق تازشم کلی درد و مرض به همراه داره
    بخدا شما مرضین مریض روانی سادیسمی هااا

    1. خب اگه این فانتزی تو ذهنتون نیس. چرا میاین اینجور داستانا رو میخونین؟

   4. بنظرم زندگی باید طوری که دوست داری انجام بدی نه طوری که دین و قانون اطرافیان تحمیل میکنن بهترین روش چرا تنوع لباس غذا گردش خوبه تنوع جنسی بد اگه تو جامعه جا بی افته دیگه این خیانت هم برداشته میشه و عادی میشه

   5. سلام واقعا راه حل چجوری هست راضی کنم آخه من هم خیلی دوست دارم رابطه سه نفره

  3. سعی نکن امتحانش کنی یابه همسرت بگی….ببین همسرت باهزاران امیدارزو اومده باتووارد زندگی شده چون عشق رودرتوپیداکرده ولذت عشق رو فقط باتوتجربه کرده ..حساب کن وقتی این پیشنهادرو بهش بدی چه اتفاقاتی برات بوجود میاد؟؟؟ایاتحمل اون اتفاقات روداری؟؟که من فکرنکنم هیچ مردی تودنیاباشه که بتونه اون انفاقات روتحمل کنه….مثل خودکشی همسرت ….مثل جداشدن که همراه میشه به آبرو ریزی که احتمال داره خانواده خودت هم بفهمن واونهارو هم ازدست میدی وتاابد گرفتارتنهایی میشی…..اگرمشکل جنسی ویازودارضا شدن داری حتمان بروپیش یه روان پزشک تامشکلت روحل کنه…..امیدوارم بتونی این فکری که مثل خوره افتاده بهت روازخودت دورکنی وبتونی کنارهمسر گلت زندگی خوبی روتجربه کنی

 20. سلام دوستان عزیز به من پیشنهاد نفرسوم دادن و حقیقت اینه منو وسوسه میکنه اینکار هم از نظر زیبایی و از نظر پول و من بین دوراهی قرار گرفتم ول کن قضیه هم نیست لطفا کمک کنید

 21. سلام تمام مشکلات حالا اسمش راخیانت یاهرچه میخواید بگذارید فرقی نمیکنه ازیک نگاه شروع میشه از ی سلام از ی متشکرم شروع میشه وتبدیل به ی بند میشه من باید قوی باشم واون بندو پاره کنم هیچ کس همسر خود آدم نمیشه هیچ مردی بازنی دوست نمیشه مگر اینکه فقط اورا از نگاه جنسی مینینه پس من بعنوان انسان که اختیار کامل برسرنوشت خودم دارم باید بشینم وفکر کنم در کاری که انجام میدم جنبه منفیشم ببینم

  1. سلام شوهرم 8ساله اینکارو میکنه،تری سام،لواط،زنا با زن شوهر دار، خیلی اصرار داشت منم وارد رابطه کنه اما مخالفت کردم،چندین بار روانشناسی رفتم همه میگن طلاق بگیر،حتی با وکیل هم مشورت کردم میگن اینجورین ادما درست نمیشن، از خیانت های خسته شدم،بریدم،طلاق م نمیده،چه کنم؟ افسردگی شدید گرفتم،راهنمایی کنید، خیلی پیله س،بهیچوجه طلاقم نمیده

   1. من باشم حاضرم از همه چیز دست بکشم و جدا بشم چه چیزی مهمتر از روح و روانم پول مال مهریه رابطه همه چیز میشه دوباره بدست آورد اما این لحظات و ساعات از دست رفته ی منه که ارزش داره و دیگه برنمیگرده شما عادت کردی و از تغییر میترسی

   2. سلام ارزو خانوم.ببخشید نمیخام ناامیدتون کنم ولی شوهر شما حتی ممکن دچار بیماریهای مقاربتی هم شده باشه تا الان .با توجه به نوع سکس های زیادی که داره(لواط و سکسهای متعدد) شما حتما در صدد طلاق باش و بس.یا علی

 22. درسته آفرین آدمایی که خود ارزشمندیشون پایینه و عزت نفس پایینی دارن دست ب همچین کاری میزنن و آخر هم خودشونو ب منجلاب میکشونن تورو خدا به خودتون توجه کنید انسان ارزشش خیلی بالاس

 23. سلام من فکر کنم افرادی که اعتماد به نفس پایین دارند وارد رابطه ۳ نفره یا چند نفره می شوند اول به قول شما هیجان بالایی داره که بفهمی چجوری دوم اینکه رابطه چند نفره بخصوص به زن حس اعتماد به نفس میده بخصوص افراد شکست خورده در روابط دوستانه سالم خانواده شغل و تحصیل و البته اینجور افراد گاهی دچار اختلالات روانی آسیب مغزی و مشکل هوشی هم هستند بخصوص تو فرهنگ ایران اگه کسی چنین رابطه ای برقرار کنه خطر جانی داره چون ممکنه یکی به طرف وابسته بشه بزنه اون زن و بقیه مردها را بکشه ! تو خارج حداقل خطر جانی نداره اعتماد به نفس کاذبی که به فرد میده طرف هیچ جای زندگی امتیازی نگرفته وقتی تایید مردها و یا زن های زیادی را در رابطه چند نفره می گیره حس غرور و عزت نفس بهش دست میده کما اینکه این خلا عشق واقعی را حس می کنه خیلی شاهزاده های عرب که بخاطر بچه چند همسری را انتخاب می کنند بعد از مدتی که بچه دار می شوند اگه از نظر روانی سالم باشند و عقده نداشته باشند به سمت تک همسری و یکی از اون گزینه ها کشیده می شوند و با بقیه کنسل می کنند یک علتش هم‌میل به برونگرایی هست طرف به اندازه کافی دورش شلوغ نیست با جاذبه جنسی خود سعی می کنه دورش را شلوغ کنه نداشتن تفریح کافی و انگیزه کافی برای زندگی وقتی انسان انگیزه مثبتی تو زندگی نداره برای خودش انگیزه هایی هرچند منفی دست و پا می کنه!!! و حتی معروف شدن و شهرت به بدی برخی افراد چون تو خوبی شهرت ندارند حتی دوست دارند به شرارت مافیا بدی و بی بندو باری معروف بشوند !!!!

 24. سلام همسرم به رابطه سه نفره جنسی علاقمند است
  نمیدونم چکارش کنم

  1. سلام حتما کمبود عاطفی داره دلیلش رو با حرف زدن منطقی ازش بخواه با گفتگو همه چیز اسان حسام جان

   1. چه قدر شماها فهمیده آید . ما اگه به شوهرمون بگیم اینجوری دوست داریم از فرداش باید هر ننگی ببشنویم ‌‌.

    1. سلام بنده تجربه سختی درمورد این موضوع داشتم شاید برای اولین بار است که مطرح میکنم وعلتش این بودکه دریه تایم از زندگی بیکاری بودم ومجبور بودم به خواسته های همسرم تن بدم

   1. سلام
    میخوام به موضوعی اشاره کنم ک شاید باعث یه جوون متوجه اشتباهش(نفر سوم بودن)بشه
    بیراهه ای که خیلی زود تبدیل به منجلاب بی بازگشتی میشه از دست دادن اعصاب و روان و افسردگی به همراه خاطراتی که تا اخر عمر گند میزنه تو اعتمادت به خانوما رسما هیچ اعتمادی به هیچ زن یا دختری نمیتونی داشته باشی
    خاطراتی ک بعد چند سال تجربه تازه متوجه میشی ک یه ادم چقدر میتونه کثیفو شیطون صفت باشه و چه بلایی سر تو و احساسات پاکت اوردن.
    نفر سوم بشی همه نیازهای جسمی و جنسیت بعضاً روحی و احساسیت خیلی زود و راحت بر طرف میشه اینجای داستان قمار روی آبروی خانوادت و شرافتتو ،جونتو ،جوونیتو کردی ولحظه های قشنگی ک تو حالت درستش شروع رویایی ترین روزای زندگیته و احتمالا با نامزدت به شروع زندگیتون فکر کنی و تمرکزت روی هدف و ارزوهات باشه و…باختی و حروم کردی
    امیدوارم خیلی زود به اشتباهت پی ببری تا کامل داشته هاتو نباختی وزندگیتو خراب نکردی ،توبه کنی و از رابطه نفر سوم بودن وگناه کبیره دست برداری

    ک اگه بر نگردی خیلی زود جهنمو تو این دنیا و اون دنیا از نزدیک میبینی.
    لابد تو دلتون فوحش میدین ک انقدر هم زشتو ترسناک نیست ولی دقیقا واقعیت همینه
    اوایل رابطه ابروت پیش نزدیکا و دوستات رفته اکثر این رابطه ها احساسی و از روی ترحم با قدرتی باور نکردنی از غریزه ی جنسیت کنترل میشه منطق و عقلت هیچ کاری نمیتونن انجام بدن مثل یه معتاد به مواد مخدر توان رفتن ودل کندن و ازدست دادی.
    کشته شدن و قتل ناموسی هر لحظه ممکنه برات اتفاق بیوفته
    و حتما اسیب روحی و روانیِ و استرس و مفعولِ تجاوز شدن توی زندان اگه شوهر زنی ک تو عاشقش شدی،نکُشَت!!!تجربه میکنی و خاطره هاش روی مغزت تا اخر عمرت هک میشه
    مشکلات نفر سوم بودن و هروز و کامل نداشتن و بودن خانوم رابطه، جوری گیج و کلافت میکنه ک به خودت میای میبینی معتاد شدی،پول موادتم یواشکی از جیب شوهر زن رابطتون میاد برات
    کابووس این رابطه زمانیه ک شک سرتاسر وجودتو میگیره(((( نمیدونی ونمیفهمی))) عشقت ک الان شدیدا دلبسته شدی کجاس
    و چیکار میکنه
    بهت گفته با شوهرشه و تو نباید زنگ بزنی اما واقعا خونه خوابه؟
    یا یکی بهتر از تو پیدا کرده و اوایل رابطه با عشق جدیدشه اون به شوهرش خیانت کرده ک تو اسمشو میزاری عشق افسانه ای،به تو و عشق جدیدش باهم خیانت میکنه و چهارمین ادم وارد زندگیش میشه درست عین تووو

    خلاصه اکثر این رابطه ها همینه البته من از نگاه و تجربه ی نفر سوم گفتم
    شوهر این رابطه بودن واویلاس
    عذابی ک خانوم این رابطه میکشه و میبینه ، تحمل نشدنیه و
    اشک های بی اختیار بغض دائمی عادت هر شبشه
    نفر اول رابطه ی خودت عاشق همسر حلالت باش .
    تجربه هارو تجربه نکنیم
    و تنها 《 راه 》 رهایی : دعای مادر و بخشش و کمک خداوندِ
    توبه از ته دل و دوری از گناه کبیره

 25. سلام من ۶ساله ازدواج کردم و۳سال پیش مردهمسایمون به من گفت ازت خوشم میادومن بخاطررفتارسردشوهرم ومشکلات زندگی مشترک بامادرشوهرگ خیلی ناراحت بودم ودلم لرزیدوجواب تلفنشودادم مدام درارتباط نبودیم ماهی سالی تااینکه یکساله هروقت پیام میدم ازم رابطه جنسی میخوادودرموردش حرف میزنه منم وابستش شدم وهرچقدرم سعی میکنم ازش دوربشم نمیشه همیشه پیش قدم میشم وبه شوهرم ابرازمحبت میکنم ولی اون سرده ومن هم به اون پناه میارم وبخش پیام میدم وهرلحظه توفکرشم لطفابگیدمن چکارکنم چطورفراموشش کنم اگه همیشه درحدپیام باهاش باشم مشکلیه؟

  1. با سلام
   دوست عزیز این رابطه در بهترین حالتش خیانت عاطفی هست و برای زندگی شما قطعا پیشامد های ناگواری دارد لطفا در مورد میزان رضایت از زندگی خود با شوهر خود به مشاور مراجعه کنید

   با تشکر

  2. سلام سرکار خانم بهتر هست که با هر دو مرد کات کنید و با پدر مادر و دوستان خویش باشید و خود برای خودتان خرج عاطفی و محبتی و عشقی بکنید
   یک شغل مناسب هم داشته باشین
   با همکاران خیلی خوب

  3. سلام دوست عزیز همسرت اگر چه سرده یا هرچه هست ولی آبروتونمیبره اما اون کسی که توبهش پناه میبری مطمعن باش زمانی که کامش را ازت گرفت بعوان ی انسان بی ارزش بهد نگاه میکنه وبه هرشکلی که بخوادتحقیرت میکند شما باید مشکل راحل کنی نه مشکل دیگری درست کنی ازعذابی نجات پیدا نکرده خودرابه عذابی دیگر می‌ اندازی تنها را نجات صحبت کردن با همسرت هست ببین‌ چرا سرده کلیداین قضیه راپیداکن مشکل حل میشه ما انسانها به این حیات اومدیم که حل کردن مشکلات رایاد بگریم تا بتونیم دوره تکاملی ببینیم لطفابازیچه دست مردان هوس باز نشید

   1. خانم عاقل بهتره طلاق بگیری و بری پیش بابات تا از نظر عاطفه سیراب کنه تا به تمام آرزوهات برسی

  4. سلام وابستگی شدید جسم روح وروان بههر عامل که عملی روحانی. نباشهنشان دهنده بیماری شماست

   بهتون پیشنهاد میکنم دنبال کسب اگاهی درمورد این گونه ولبستگی ها باش از اهل تجربه واهل علم کسب تکلیف کن واز رویه هوای نفس عمل نکن

  5. سلام نه گلم مگه آدم چندبارمتولد میشه. کاردرست اونیه که ادم دلش میخواد.

   1. منم خیلی دوس دارم با نفر دیگه پیش همسرم بخوابم در ضمن اونم راضیه ولی میترسیم

  6. چخانم محترم هرزگی در خون شما بوده از خانه پدرت آوردی به خونه شوهرت ودر خانه شوهرت این هرزگی را پرورش دادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉