کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

11 نکته ای که در مورد نفر سوم رابطه شدن باید آویزه گوش خود کنید!

چالش های نفر سوم رابطه شدن
2.8/5 - (15 امتیاز)

روابط زناشویی همیشه به سادگی نیستند و ممکن است دچار چالش های مختلفی شوند. در یک رابطه دو نفره ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید که باعث سرد شدن یک طرف شود. گاهی اوقات یکی از طرفین سعی میکند این مشکل را با ورود نفر سوم به رابطه برطرف کند. اما آیا چالش های نفر سوم رابطه شدن در نظر گرفته میشود؟ آیا تاثیر اینکار بر زندگی مشترک در نظر گرفته میشود؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا یک دید کلی نسبت به چالش های نفر سوم رابطه شدن بدست بیاوریم.

رابطه سه نفره چیست؟

اول از همه باید بگوییم که تعریف درستی برای رابطه سه نفره وجود ندارد. بسیاری از زوج هایی که خواهان این نوع رابطه هستند خود تعریف خاصی برای آن دارند. این نوع رابطه ها گاهی اوقات تبدیل به یک رابطه مثلثی میشوند. گاهی اوقات در این رابطه سه نفره میتواند تعهد بین سه نفر وجود داشته باشد. اما چیزی که در ایران بیشتر دیده میشود، نفر سوم رابطه شدن درحالی است که یکی از زوجین خبری از این موضوع ندارد. یعنی اینکه این رابطه به صورت مخفیانه شکل میگیرد. که یکی از انواع خیانت در نظر گرفته میشود.

تعریف نفر سوم رابطه
تعریف نفر سوم رابطه

رابطه سه نفره در جهان

رابطه سه نفره موضوعی است که در اکثر فرهنگ های دنیا ناپسند است. این نوع رابطه با وجود اعتقادات ما ایرانی ها بسیار نکوهش می شود. ولی با استناد به آماری که از سوی مشاوران خانواده داده میشود میتوان فهمید که تعداد این نوع رابطه ها در حال بیشتر شدن هستند. خیانت مردان و زنان میتواند عامل اصلی شکل گیری این نوع رابطه باشد. اما گاهی اوقات این نوع رابطه با رضایت طرفین شکل میگیرد. یعنی اینکه هم مرد و هم زن مشکلی ندارند که یک نفر وارد رابطه آنها شود. از طرفی هم هستند افرادی که از نفر سوم رابطه شدن استقبال میکنند و این نوع روابط را میپسندند.

اما چه چیزی باعث میشود که یک نفر به “نفر سوم رابطه بودن” تن بدهد.

دلایل یک نفر برای نفر سوم رابطه شدن چیست؟

معمولا کسانی که این نوع رابطه را تجربه کرده اند دلایل مختلفی را برای آن بیان میکنند. اما در میان این دلایل چند دلیل بصورت ثابت بیان میشود که در ادامه آنها را شرح داده ایم.

دلایل تشکیل رابطه سه نفره
دلایل تشکیل رابطه سه نفره

هیجان این نوع رابطه

معمولا کسانی که مایل به نفر سوم رابطه بودن هستند، افرادی با تجربه بالا در انواع رابطه هستند. این افراد معمولا بیشتر از 30 سال سن دارند و در سنین پایین تر انواع رابطه را تجربه کرده اند. یکی از انگیزه هایی که این نوع افراد بیان میکنند وجود هیجان در این نوع رابطه ها است. هیجان امتحان کردن چیزهای جدید باعث میشود که این افراد بخواهند به زندگی مشترک دو نفر ورود کنند.

ایجاد هیجان و تشکیل رابطه سه نفره
ایجاد هیجان و تشکیل رابطه سه نفره

برقراری رابطه جنسی

طبیعی است که کسی که ازدواج کرده است تجربه بیشتری در مسائل جنسی داشته باشد. از این رو افرادی هستند که بخواهند به عنوان نفر سوم وارد یک رابطه شوند تا بتوانند تمایلات جنسی خود را ارضاء کنند. اینگونه افراد با خود فکر میکنند که اگر با یک فرد متاهل باشند میتوانند تمایلات و فانتری های جنسی خود را تجربه کنند.

عدم تامین احساسات

گاهی اوقات دیده شده است که افراد متاهل تمایل به نفر سوم رابطه شدن دارند. وقتی که با آنها صحبت میشود، آنها بیان میکنند که نیازهای عاطفی اشان در زندگی مشترکشان تامین نمیشود. به همین دلیل به دنبال یک نفر هستند تا بتوانند نیازهای عاطفی اشان را تامین کنند و به نوعی به دنبال خیانت عاطفی هستند. وقتی از آنها سوال میشود که چرا به دنبال یک فرد متاهل برای اینکار میگشته اند، آنها پاسخ میدهند که درک و فهم یک فرد متاهل بیشتر است و بهتر میتواند آنها را درک کند.

فرار از مسئولیت های یک رابطه

اما مهم ترین دلیل نفر سوم رابطه شدن که میتوان از دل صحبت های اینگونه افراد فهمید، فرار از مسئولیت های یک رابطه است. در تصور این افراد این است که میتوانند فقط در زمان های خوش یک رابطه وجود داشته باشند. آنها با خود میگویند که این رابطه صرفا فقط بخاطر اوقات خوش آن است و میتوانند به نوعی از وجود این نوع رابطه سوء استفاده کنند.

آسیب های نفر سوم رابطه بودن چیست؟

درست است که افراد فکر میکنند این نوع رابطه مسئولیت کمتری دارد. اما این بدان معنا نیست که بدون آسیب باشد. در ادامه به تعدادی از این آسیب ها اشاره میکنیم.

آسیب های رابطه سه نفره
آسیب های رابطه سه نفره

از بین رفتن اعتماد

در نظر داشته باشید که شما یک فرد متاهل هستید و تمایل به نفر سوم رابطه شدن دارید. به هر طریقی که هست این رابطه شکل میگیرد و شما هم آن را قبول میکنید. اما همیشه یک فکر شما را آزار خواهد داد که اگر یک شخص متاهل حاضر شده است با من وارد رابطه شود، بنابراین ممکن است همسر من نیز به اینچنین رابطه ای تن دهد. همین موضوع باعث میشود که شما به همسر خود بدبین شوید. این عدم اعتماد آرامش را از شما میگیرد و میتواند باعث درگیری های زیادی در زندگی شما شود. اگر به همسر خود بدبین شده اید و میخواهید گوشی تلفن همراه او را چک کنید. نکاتی که قبل از چک کردن گوشی همسرتان باید از خود بپرسید! پیشنهاد میکنیم مطلب چک کردن گوشی همسر را حتما بخوانید.

احساس گناه

یکی از چالش های نفر سوم بودن این است که شما بتوانید احساس گناه از این کار اشتباه را تحمل کنید. دائما در ذهن شما می آید که شما با کسی در ارتباط هستید که قول داده است به یک شخص دیگر متعهد باشد. علاوه بر این وقتی این رابطه در جامعه قابل قبول نیست این حس را به شما میدهد که شما یک کار اشتباه را انجام میدهید. این حس اشتباه بودن هم میتواند لذت یک رابطه را از شما بگیرد و هم میتواند احساس گناه را در شما تقویت کند.

ترس از لو رفتن رابطه

نفر سوم رابطه شدن برابر است با ریسک آبروریزی و از بین رفتن شخصیت شما. اگر همسر آن شخصی که شما با او وارد رابطه شده اید به رابطه شما پی ببرد بسیار برایتان گران تمام خواهد شد. بنابراین آن دسته از افرادی که به دنبال تجربه کردن آرامش حاضر به نفر سوم یک رابطه بودن هستند، هیچگاه آرامش را تجربه نمی کنند.

تضعیف شخصیت

نفر سوم بودن در یک رابطه به معنی این است که شما همیشه مخفی خواهید بود. شریک شما هیچوقت شما را به دوستانش و خانواده اش معرفی نمی کند. هیچ وقت نمیتوانید به کسی بگویید که با او هستید. هیچوقت نمیتوانید به راحتی عشق و علاقه بینتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. بنابراین شما همیشه در سایه خواهید بود. این موضوع برای بسیاری از افراد میتواند ناخوشایند باشد. زیرا همیشه باید مخفی باشند و به نوعی شخصیتشان خورد شود.

همانطور که در این بخش توضیح دادیم، چالش های نفر سوم بودن در یک رابطه میتواند در زندگی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشند. اما اگر درگیر این نوع رابطه شدیم چگونه میتوانیم مشکلات ناشی از آن را کنترل کنیم؟

درمان آسیب های ناشی از نفر سوم رابطه شدن

 

تمام کردن رابطه

اولین قدمی که در این رابطه باید انجام دهید این است که رابطه خود را پایان دهید. هر چقدر که نفر سوم رابطه بودن ادامه دار شود، وابستگی شما به آن شخص بیشتر میشود. از این رو بهتر است هرچه سریع تر از رابطه خود خارج شوید.

به زندگی خود برسید

معمولا دلایلی که باعث میشود یک نفر بخواهد نفر سوم یک رابطه باشد ریشه در مشکلات زندگی اش دارد. اگر متاهل هستید، مشکلاتی که در زندگیتان را وجود دارد پیدا کنید. مهم ترین کاری که شما باید انجام بدهید این است که درباره این مشکلات با همسر خود صحبت کنید. نیازهای خودتان را در رابطه به او توضیح دهید و بگویید که چه چیزی میخواهید. اگر هم مجرد هستید، بهتر است نیازهای خودتان را از طریق رابطه با یک فرد مجرد دیگر تامین کنید.

کمک گرفتن از یک مشاور

نفر سوم یک رابطه شدن میتواند مشکلاتی مانند افسردگی، تضعیف شخصیت، عدم اعتماد به دیگران و موارد این چنینی را بوجود بیاورد. از این رو نیاز است که برای درمان این مشکلات از یک روانکاو کمک بگیرید.

روانکاو میتواند در این موارد به شما کمک بکند:

 • کمک میکند تا شما شخصیت خودتان را پیدا بکنید
 • کمک میکند تا عشق و علاقه ای که در زندگی اتان از بین رفته است را دوباره احیا بکنید
 • کمک میکند تا بتوانید نیازهای خود را از یک راه منطقی در رابطه ای که دارید تامین کنید
 • به درمان افسردگی شما که بدنبال از بین رفتن شخصیتتان ایجاد شده کمک میکند

 

سخن آخر

در این قسمت روی صحبتمان با کسانی هست که همسرشان وارد یک رابطه سه نفره شده است. طبیعی است که ضربه روحی بسیار زیادی به شما وارد شود. این صدمات میتواند به دلیل خیانت صورت گرفته باشد. از این رو بهترین کار این است که قبل از اینکه اقدامی انجام دهید از خدمات مشاوره خیانت کمک بگیرید.

سوالات متداول

دلایل شکل گیری یک رابطه سه نفره چیست؟

عواملی مانند نیازهای عاطفی، تنوع طلبی، تجربه هیجانات و … میتواند باعث شود که یک رابطه سه نفره شکل بگیرد.

چگونه میتوان اثرات یک رابطه سه نفره را از بین برد؟

بهترین راه این است که به یک روانکاو مراجعه کنید. اما باید اول از همه به این رابطه پایان دهید.

اثرات سو یک رابطه سه نفره چیست؟

این رابطه میتواند باعث افسردگی، تخریب اعتماد بنفس، شک به همسر و … شود.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه 11 نکته ای که در مورد نفر سوم رابطه شدن باید آویزه گوش خود کنید!

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 45 نظر:

 1. واقعا متاسفم از کسایی که حتی چنین تفکراتی دارن خیلی مریضن که به این فکرها افتادن کسایی که تری سام انجام میدن از حیون هم کمترن حالا بگذریم از رابطه نامشروع بودنش و جالب اینجاست فکر میکنن خیلی سطح فکرشون ازاده
  باوجود چینین افرادی هایی آدم نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه فقط دارن بی بندوباری ی رو. افزایش میدن
  در ضمن خانم هایی که اومدن کامنت کردن که همسرم پیشنهاد نفر سوم داده اولا خاک برسر خودت که درموردش فکر کردی اومدی اینجا مطرحش کردی دوما به چه امیدی پایبند به شوهرت بی غیرتی که حالا میخواید اسمشو نیازیا مریضی میزاری موندی

 2. من از بچگی تمایل به کارهای زنانه داشتم و هنوز هم دارم و چون در همون سنین توسط پسر های بزرگتر از خودم وسیله ای برای لذت بردن شدم تمایل به مفعول واقع شدن در من زیاد شد ولی هیچ گاه آلوده نشدم ولی این میل هنوز هم در من هست تا ازدواج کردم بعد از مدتی باز هم تمایل به زن بودن در من شدید شد و تعصبی روی زنم ندارم و خیلی دوست دارم مردی به عنوان نفر سوم وارد زندگی ما بشه با اینکه زنم اصلا تمایلی نداره حس میکنم اگه مردی را وارد زندگی ما بشه هم من و هم زنم از این وضع لذت ببریم حس من به زنم مثل مردی شده که از ازدواج خواهرش خوشحال بشه
  متاسفانه به هیچ وجهی هم نتونستم این حس و افکار را از خودم دور کنم فقط خدا را شکر میکنم که در حد فکر و تخیل باقی مونده و اصلا عملی نشده و مطمئن هستم که تا پایان عمر هم عملی نمیشه

 3. من خودم به شخصه دوست دارم یه مرد به عنوان نفر سوم وارد رابطه مون بشه ولی تا حالا جرات نکردم به همسرم چیزی در این مورد بگم

  1. خیانت آدم داغون میکنه.من زنم این بلا رو سرم آورد پیرم کرد با اینکه فهمیدم طلاقش دادم همسرت نمیخوای طلاق بگیر خیانت نکن.خودت اول بی ارزش میکنی بد اون

  2. اینجا همه دارن کلیشه ای حرف میزنن .این درست نیست چیزی به نام حقیقت هم وجود داره .من و شوهرم هردو تحصیل کرده و موجه اجتماع هستیم ۷ ساله رابطه ۳ نفره داریم و زندگی برامون شیرین و پر از لذت شده .تمام هفته منتظر آخر هفته هستیم تا دوستمون بیاد و باهم باشیم .
   چرا همش باید از حقیقت فرار کرد آخه!!!!

 4. سلام دوستان عزیز به من پیشنهاد نفرسوم دادن و حقیقت اینه منو وسوسه میکنه اینکار هم از نظر زیبایی و از نظر پول و من بین دوراهی قرار گرفتم ول کن قضیه هم نیست لطفا کمک کنید

 5. سلام تمام مشکلات حالا اسمش راخیانت یاهرچه میخواید بگذارید فرقی نمیکنه ازیک نگاه شروع میشه از ی سلام از ی متشکرم شروع میشه وتبدیل به ی بند میشه من باید قوی باشم واون بندو پاره کنم هیچ کس همسر خود آدم نمیشه هیچ مردی بازنی دوست نمیشه مگر اینکه فقط اورا از نگاه جنسی مینینه پس من بعنوان انسان که اختیار کامل برسرنوشت خودم دارم باید بشینم وفکر کنم در کاری که انجام میدم جنبه منفیشم ببینم

  1. سلام شوهرم 8ساله اینکارو میکنه،تری سام،لواط،زنا با زن شوهر دار، خیلی اصرار داشت منم وارد رابطه کنه اما مخالفت کردم،چندین بار روانشناسی رفتم همه میگن طلاق بگیر،حتی با وکیل هم مشورت کردم میگن اینجورین ادما درست نمیشن، از خیانت های خسته شدم،بریدم،طلاق م نمیده،چه کنم؟ افسردگی شدید گرفتم،راهنمایی کنید، خیلی پیله س،بهیچوجه طلاقم نمیده

 6. درسته آفرین آدمایی که خود ارزشمندیشون پایینه و عزت نفس پایینی دارن دست ب همچین کاری میزنن و آخر هم خودشونو ب منجلاب میکشونن تورو خدا به خودتون توجه کنید انسان ارزشش خیلی بالاس

 7. سلام من فکر کنم افرادی که اعتماد به نفس پایین دارند وارد رابطه ۳ نفره یا چند نفره می شوند اول به قول شما هیجان بالایی داره که بفهمی چجوری دوم اینکه رابطه چند نفره بخصوص به زن حس اعتماد به نفس میده بخصوص افراد شکست خورده در روابط دوستانه سالم خانواده شغل و تحصیل و البته اینجور افراد گاهی دچار اختلالات روانی آسیب مغزی و مشکل هوشی هم هستند بخصوص تو فرهنگ ایران اگه کسی چنین رابطه ای برقرار کنه خطر جانی داره چون ممکنه یکی به طرف وابسته بشه بزنه اون زن و بقیه مردها را بکشه ! تو خارج حداقل خطر جانی نداره اعتماد به نفس کاذبی که به فرد میده طرف هیچ جای زندگی امتیازی نگرفته وقتی تایید مردها و یا زن های زیادی را در رابطه چند نفره می گیره حس غرور و عزت نفس بهش دست میده کما اینکه این خلا عشق واقعی را حس می کنه خیلی شاهزاده های عرب که بخاطر بچه چند همسری را انتخاب می کنند بعد از مدتی که بچه دار می شوند اگه از نظر روانی سالم باشند و عقده نداشته باشند به سمت تک همسری و یکی از اون گزینه ها کشیده می شوند و با بقیه کنسل می کنند یک علتش هم‌میل به برونگرایی هست طرف به اندازه کافی دورش شلوغ نیست با جاذبه جنسی خود سعی می کنه دورش را شلوغ کنه نداشتن تفریح کافی و انگیزه کافی برای زندگی وقتی انسان انگیزه مثبتی تو زندگی نداره برای خودش انگیزه هایی هرچند منفی دست و پا می کنه!!! و حتی معروف شدن و شهرت به بدی برخی افراد چون تو خوبی شهرت ندارند حتی دوست دارند به شرارت مافیا بدی و بی بندو باری معروف بشوند !!!!

 8. سلام همسرم به رابطه سه نفره جنسی علاقمند است
  نمیدونم چکارش کنم

  1. سلام حتما کمبود عاطفی داره دلیلش رو با حرف زدن منطقی ازش بخواه با گفتگو همه چیز اسان حسام جان

   1. چه قدر شماها فهمیده آید . ما اگه به شوهرمون بگیم اینجوری دوست داریم از فرداش باید هر ننگی ببشنویم ‌‌.

    1. سلام بنده تجربه سختی درمورد این موضوع داشتم شاید برای اولین بار است که مطرح میکنم وعلتش این بودکه دریه تایم از زندگی بیکاری بودم ومجبور بودم به خواسته های همسرم تن بدم

  2. منطورتون از سه نفره،یعنی میخاد نفر سوم مرد باشه یا زن؟؟؟

   1. سلام
    میخوام به موضوعی اشاره کنم ک شاید باعث یه جوون متوجه اشتباهش(نفر سوم بودن)بشه
    بیراهه ای که خیلی زود تبدیل به منجلاب بی بازگشتی میشه از دست دادن اعصاب و روان و افسردگی به همراه خاطراتی که تا اخر عمر گند میزنه تو اعتمادت به خانوما رسما هیچ اعتمادی به هیچ زن یا دختری نمیتونی داشته باشی
    خاطراتی ک بعد چند سال تجربه تازه متوجه میشی ک یه ادم چقدر میتونه کثیفو شیطون صفت باشه و چه بلایی سر تو و احساسات پاکت اوردن.
    نفر سوم بشی همه نیازهای جسمی و جنسیت بعضاً روحی و احساسیت خیلی زود و راحت بر طرف میشه اینجای داستان قمار روی آبروی خانوادت و شرافتتو ،جونتو ،جوونیتو کردی ولحظه های قشنگی ک تو حالت درستش شروع رویایی ترین روزای زندگیته و احتمالا با نامزدت به شروع زندگیتون فکر کنی و تمرکزت روی هدف و ارزوهات باشه و…باختی و حروم کردی
    امیدوارم خیلی زود به اشتباهت پی ببری تا کامل داشته هاتو نباختی وزندگیتو خراب نکردی ،توبه کنی و از رابطه نفر سوم بودن وگناه کبیره دست برداری

    ک اگه بر نگردی خیلی زود جهنمو تو این دنیا و اون دنیا از نزدیک میبینی.
    لابد تو دلتون فوحش میدین ک انقدر هم زشتو ترسناک نیست ولی دقیقا واقعیت همینه
    اوایل رابطه ابروت پیش نزدیکا و دوستات رفته اکثر این رابطه ها احساسی و از روی ترحم با قدرتی باور نکردنی از غریزه ی جنسیت کنترل میشه منطق و عقلت هیچ کاری نمیتونن انجام بدن مثل یه معتاد به مواد مخدر توان رفتن ودل کندن و ازدست دادی.
    کشته شدن و قتل ناموسی هر لحظه ممکنه برات اتفاق بیوفته
    و حتما اسیب روحی و روانیِ و استرس و مفعولِ تجاوز شدن توی زندان اگه شوهر زنی ک تو عاشقش شدی،نکُشَت!!!تجربه میکنی و خاطره هاش روی مغزت تا اخر عمرت هک میشه
    مشکلات نفر سوم بودن و هروز و کامل نداشتن و بودن خانوم رابطه، جوری گیج و کلافت میکنه ک به خودت میای میبینی معتاد شدی،پول موادتم یواشکی از جیب شوهر زن رابطتون میاد برات
    کابووس این رابطه زمانیه ک شک سرتاسر وجودتو میگیره(((( نمیدونی ونمیفهمی))) عشقت ک الان شدیدا دلبسته شدی کجاس
    و چیکار میکنه
    بهت گفته با شوهرشه و تو نباید زنگ بزنی اما واقعا خونه خوابه؟
    یا یکی بهتر از تو پیدا کرده و اوایل رابطه با عشق جدیدشه اون به شوهرش خیانت کرده ک تو اسمشو میزاری عشق افسانه ای،به تو و عشق جدیدش باهم خیانت میکنه و چهارمین ادم وارد زندگیش میشه درست عین تووو

    خلاصه اکثر این رابطه ها همینه البته من از نگاه و تجربه ی نفر سوم گفتم
    شوهر این رابطه بودن واویلاس
    عذابی ک خانوم این رابطه میکشه و میبینه ، تحمل نشدنیه و
    اشک های بی اختیار بغض دائمی عادت هر شبشه
    نفر اول رابطه ی خودت عاشق همسر حلالت باش .
    تجربه هارو تجربه نکنیم
    و تنها 《 راه 》 رهایی : دعای مادر و بخشش و کمک خداوندِ
    توبه از ته دل و دوری از گناه کبیره

 9. سلام من ۶ساله ازدواج کردم و۳سال پیش مردهمسایمون به من گفت ازت خوشم میادومن بخاطررفتارسردشوهرم ومشکلات زندگی مشترک بامادرشوهرگ خیلی ناراحت بودم ودلم لرزیدوجواب تلفنشودادم مدام درارتباط نبودیم ماهی سالی تااینکه یکساله هروقت پیام میدم ازم رابطه جنسی میخوادودرموردش حرف میزنه منم وابستش شدم وهرچقدرم سعی میکنم ازش دوربشم نمیشه همیشه پیش قدم میشم وبه شوهرم ابرازمحبت میکنم ولی اون سرده ومن هم به اون پناه میارم وبخش پیام میدم وهرلحظه توفکرشم لطفابگیدمن چکارکنم چطورفراموشش کنم اگه همیشه درحدپیام باهاش باشم مشکلیه؟

  1. با سلام
   دوست عزیز این رابطه در بهترین حالتش خیانت عاطفی هست و برای زندگی شما قطعا پیشامد های ناگواری دارد لطفا در مورد میزان رضایت از زندگی خود با شوهر خود به مشاور مراجعه کنید

   با تشکر

  2. سلام سرکار خانم بهتر هست که با هر دو مرد کات کنید و با پدر مادر و دوستان خویش باشید و خود برای خودتان خرج عاطفی و محبتی و عشقی بکنید
   یک شغل مناسب هم داشته باشین
   با همکاران خیلی خوب

  3. سلام دوست عزیز همسرت اگر چه سرده یا هرچه هست ولی آبروتونمیبره اما اون کسی که توبهش پناه میبری مطمعن باش زمانی که کامش را ازت گرفت بعوان ی انسان بی ارزش بهد نگاه میکنه وبه هرشکلی که بخوادتحقیرت میکند شما باید مشکل راحل کنی نه مشکل دیگری درست کنی ازعذابی نجات پیدا نکرده خودرابه عذابی دیگر می‌ اندازی تنها را نجات صحبت کردن با همسرت هست ببین‌ چرا سرده کلیداین قضیه راپیداکن مشکل حل میشه ما انسانها به این حیات اومدیم که حل کردن مشکلات رایاد بگریم تا بتونیم دوره تکاملی ببینیم لطفابازیچه دست مردان هوس باز نشید

   1. خانم عاقل بهتره طلاق بگیری و بری پیش بابات تا از نظر عاطفه سیراب کنه تا به تمام آرزوهات برسی

  4. سلام وابستگی شدید جسم روح وروان بههر عامل که عملی روحانی. نباشهنشان دهنده بیماری شماست

   بهتون پیشنهاد میکنم دنبال کسب اگاهی درمورد این گونه ولبستگی ها باش از اهل تجربه واهل علم کسب تکلیف کن واز رویه هوای نفس عمل نکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉