کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

13 نشانه مردی که همسرش را دوست ندارد

مردی که همسرش را دوست ندارد
3.8/5 - (192 امتیاز)

نشانه های شوهری که زنش را دوست ندارد

حس میکنم شوهرم دوستم نداره! شاید اخیراً این فکر دلخراش در ذهن شما خطور کرده باشد. در این صورت، دو نکته مهم وجود دارد:

اول اینکه، ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد که شوهر شما عاشق شما نیست، اما تا زمانی که با او درباره این موضوع صحبت نکنید، نمیتوانید مطمئن باشید. زیرا ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که شوهر شما کمی بی حوصله و ناراحت باشد.

نکته دوم و مهمتر اینکه؛ اگر فکر میکنید مرد زندگی شما دوستتان ندارند و مدتی است این احساس در شما به وجود آمده، احتمالا نشانه این است که چیزی در رابطه شما تغییر کرده است. برای رویارویی با این مشکل لازم است نشانه های عدم علاقه مرد به زن را بشناسید. تا بتوانید به این سوال مهم پاسخ دهید که آیا شوهر شما هنوز عاشق شما است یا خیر؟ برخی از این نشانه ها شامل مواردی است که در ادامه مطرح میکنیم. برای پیشگیری از خیانت دانستن یکسری راهکارها ضروری است. برای اطلاعات بیشتر مقاله پیشگیری از خیانت کلیک کنید.

1- او به اتفاقات بد و خوب زندگی شما هیچ علاقه ای ندارد

احتمالا در اوایل ازدواج و قبل از آن شوهر شما علاقه شدیدی به اتفاقات زندگی شما دارد. مثلا او میخواهد بداند هدف شما چیست، وضعیت شغلی شما چگونه است و می خواهید در آینده چه کار کنید.

اما یکی از نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد، این است که، به مرور چنین مکالماتی کاملاً حذف میشوند. حتی هر زمان که سعی میکنید در مورد موضوعی که به آن علاقه دارید صحبت کنید، به نظر میرسد که او اهمیت نمیدهد. همچنین همسرتان هرگز نمیپرسد که روز خود را چگونه گذرانده اید. همه این رفتارها میتوانند زنگ هشداری باشند که حواستان را بیشتر جمع کنید‌. اگر درگیر خیانت شده اید حتما این مقاله را بخوانید: آیا خیانت قابل درمان است؟

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟
مردی که همسرش را دوست ندارد

2- او به شما گوش نمیدهد

وقتی مرد فاصله میگیرد، به صحبت های همسرش هیچ توجهی نمیکند. مردان در این شرایط حتی موضوعات پیش پا افتاده روزمره مانند تغییر در شیفت کاری یا مشکلات منزل را بلافاصله فراموش میکنند. البته گاهی اوقات ممکن است غرغر کنند یا سرشان را تکان دهند، اما واقعیت این است که هنگام صحبت کمترین توجهی به شما ندارند. او همیشه با تلفن، لپ تاپ یا تلویزیون سرگرم است. اساسا به هر چیزی غیر از مکالمه با شما تمایل دارد.

اگر شوهرتان به شما گوش نمیدهد، این نشانه بی احترامی جدی است. گفتگو در یک رابطه موضوع بسیار مهمی است. به نحوی که نبود گفتگوی سالم بین زن و شوهر زمینه ساز مشکلات بزرگی است.

در اینجا نکاتی وجود دارد که نشان میدهد همسرتان به شما گوش نمیدهد:

او در میانه مکالمه محل را ترک میکند.

وقتی سوالی می پرسید به شما جواب نمیدهد.

همسرتان هنگام صحبت کردن با شما کار دیگری انجام می دهد.

درخواست شما هرگز تأیید نمیشود.

او هرگز نمی خواهد در مورد چیزهایی که مربوط به خودش یا علایقش نیست صحبت کند.

خیانت قابل تشخیص است؟ این مقاله را مطالعه کنید: 14 روش اصلی تشخیص خیانت همسر

3- اعتماد و احترام بین شما دو نفر از بین رفته است

احترام و اعتماد مولفه های مهمی در یک رابطه قوی هستند. اگر به نظر میرسد شوهر شما هر دو مولفه را از دست داده است، این میتواند نشانه عدم علاقه شوهر به همسر باشد. چطور میتوان این گفته را تایید کرد؟

در واقع اگر همسرتان به چیزهایی که شما میگویید گوش ندهد، یا هیچ وقت به نظر شما اهمیت ندهد، یا به شما شک داشته باشد، اینها نشانه های بزرگی از بی احترامی است.

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد
نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد

4- او به شما محبت نمیکند

مردها وقتی زنی را دوست دارند، به طرق مختلف و در هرفرصتی محبت خود را ابراز میکنند. مثلا زوجین قبل از خداحافظی و رفتن به محل کار، یکدیگر را می بوسند. یا وقتی بعد از یک روز کاری طولانی یکدیگر را میبینند، همسر خود را به گرمی در آغوش میکشند.

ولی اگر مرد شما از هرگونه عمل محبت آمیز اجتناب میکند، این ممکن است نشانه بدی باشد. این مسئله خصوصاً در مواردی که او قبلاً کاملاً مهربان و عاشقانه رفتار میکرد، اهمیت میابد. شما میتوانید تغییرات را به وضوح مشاهده کنید. وقتی مردی زنی را نخواهد رفته رفته بیشتر فاصله میگیرد. تا جایی که شما و شوهرتان در یک خانه هستید اما هرگز هیچ نوع ارتباطی بینتان وجود ندارد. چگونه مردان خیانتکار را شناسایی کنید! این مقاله را بخوانید: نشانه های خیانت مردان

5- تمایلات جنسی او کاهش یافته است

رابطه جنسی، همه چیز در یک رابطه نیست، اما میتواند چیزهای زیادی را توضیح دهد. مثلا وقتی مردی بخواهد رابطه را تمام کند، تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارد. او به سختی به تلاش شما برای برقراری رابطه جنسی، پاسخ میدهد. این نشانه خوبی نیست. گاهی حتی اگر رابطه جنسی داشته باشید، هیچ ارتباط عاطفی وجود ندارد. همچنین ممکن است همسرتان دچار مشکلاتی در عملکرد جنسی باشد که هیچ ارتباطی با شما ندارد.

نگاه کنید، نیازی نیست کل رابطه خود را صرف ساختن یک عشق شیرین و پرشور کنید. اما اگر هر یک از موارد زیر را در روابط خود تجربه میکنید، ممکن است نشانه ای باشد که شوهر شما دیگر شما را دوست ندارد:

او میگوید برای رابطه جنسی با شما خیلی خسته است.

شوهر شما از پورنو لذت میبرد، اما زندگی جنسی شما از بین رفته است

رابطه جنسی شما بدون محبت و علاقه است.

6- او هرگز به نظر شما توجه نمیکند

همه ما حق داریم درباره موضوعات مهم زندگی تصمیم بگیریم و اظهار نظر کنیم. مطمئنا شما همیشه به نظر شوهر خود احترام میگذارید و آنچه را که برای او بهترین است، انجام میدهید. اما وقتی همسرتان برای هیچ کاری نظر شما را نمیپرسد و به آن اهمیت نمیدهد، این نشانه این است که او به شما احترام نمی گذارد.

البته ما نمیگوییم یک مرد حتما به هر آنچه همسرش میگوید عمل کند، اما حداقل باید به نظر او توجه کند و در این مورد با او صحبت کند. این یک ازدواج خوب است. اما اگر شوهرتان دیگر شما را دوست نداشته باشد، آنچه را که می گویید نادیده میگیرد و همواره نظر خودش را اجرا میکند. برای شناخت بیشتر پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید: 6 دلیل اصلی سرد شدن رابطه عاشقانه

نشانه های زنی که همسرش را دوست ندارد
نشانه های نفرت مرد از همسرش

7- او کاملاً روی خواسته های خودش متمرکز است

مردی که زنی را نخواهد، فقط به آنچه برای خودش مهم است اهمیت میدهد.

او کاملا خودمحور است

به ندرت احساسات و خواسته های همسر خود را در نظر میگیرد.

او تقریباً به طور انحصاری بر روی کارهایی تمرکز دارد که بیشتر از آنچه که شما راضی کنند، مورد رضایت خودش قرار گیرند.

او به سختی با شما سازش میکند.

این علائم به شما می گوید که همسرتان دیگر شما را دوست ندارد. هرچند گاهی اوقات این میتواند یک مسئله عاطفی باشد که او را مجبور کند بیشتر روی خواسته های خودش تمرکز کند. اما این مسئله نباید بهانه ای باشد که کاملاً نیازها و خواسته های شما را نادیده بگیرد. روابط عاشقانه و ازدواج یک خیابان دو طرفه است و اگر او فقط معطوف به خودش باشد، ممکن است عشق او نسبت به این رابطه از بین رفته باشد. مردان چرا خیانت میکنند؟ پیشنهاد میکنیم مقاله دلایل خیانت مردان را مطالعه کنید.

8- او دیگر از شما محافظت نمی کند

مردی که واقعا شما را بخواهد، دوست دارد از شما محافظت کند. یک مطالعه روانشناسی نشان میدهد که تستوسترون مرد باعث میشود آنها از امنیت و سلامت همسر خود محافظت کنند. این تئوری ادعا می کند که مردان می خواهند قهرمان شما باشند. آنها میخواهند برای زن زندگی خود قدم بردارند و از او تأمین و محافظت کنند. در واقع یک مرد مرد عاشق شما نخواهد شد اگر احساس کند قهرمان زندگی شما نیست.

او میخواهد خودش را به عنوان یک محافظ ببیند. شما باید او را به عنوان کسی که واقعاً دوستش دارید در زندگیتان حفظ کنید، نه به عنوان یک دوست. شاید بگویید در این روزگار، زنان برای نجات یافتن به کسی احتیاج ندارند. اما مردان هنوز هم نیاز به قهرمان شدن دارند. پس اگر این احساس را در شوهر خود نیافتید، میتواند یک زنگ خطر باشد. در این زمان با مشاوره خیانت همفکری کنید.

9- او دائماً در حال معاشرت با دیگران است

از دیگر نشانه های مردی که دوستمان ندارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

او تا دیر وقت در محل کارش می ماند.

با دوستانش معاشرت می کند اما در عین حال، به سختی با شما وقت می گذراند.

او ممکن است گذراندن وقت با شما را مانند گذشته سرگرم کننده نداند و از این کار اجتناب کند.

نشانه های علاقه شوهر به همسرش
نشانه های مردی که دوستمان ندارد

10- او هرگز از شما تعریف نمی کند

وقتی مردی شما را بخواهد، سعی میکند همواره خوبی های شما را ببیند و از شما تعریف کند. خواه این تعریف درباره ظاهر شما باشد، یا یک ویژگی رفتاری، او دوست دارد به شما بگوید که این صفات را تحسین می کند. اما اگر او هرگز از شما تعریف نمیکند، یا متوجه هیچ نکته خوبی در مورد شما نمیشود، این یعنی اصلا به شما اهمیت نمیدهد.

شاید در گذشته او بلافاصله متوجه می شد که رنگ موهایتان تغییر کرده یا متفاوت لباس پوشیده اید، اما حالا؟ او حتی به شما توجه نمی کند. حتی وقتی می نشینید و فکر می کنید، به معنای واقعی کلمه آخرین باری که او از شما تعریف کرده را به یاد نمیاورید. اینها مثال هایی است از رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند.

11- او شما را نادیده میگیرد

آیا او پیام ها و تماسهای تلفنی شما را نادیده می گیرد؟ آیا فراموش می کند به شما اطلاع دهد که کارش طول میکشد؟ متأسفانه، این علائم و به طور کلی وقتی مرد کم محلی میکند، نشان میدهد که شما در ذهن او نیستید. زیرا اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد، میخواهد برای شما وقت بگذارد و هر زمان که میتواند شما را ببیند.

12- او با دیگران بهتر رفتار میکند تا با شما

در زندگی با مردی که دوستت ندارد، احتمالا با موارد زیر مواجه میشوی:

ممکن است به شما بگوید شما را دوست دارد، اما عملکرد او متفاوت از سخنانش است. او به نظر دیگران بیشتر از نظر شما احترام میگذارد. در حضور افراد دیگر، به نظر می رسد سخاوتمندترین و خوش برخورد ترین فرد در همه زمان ها است. اما وقتی فقط شما هستید، او برعکس عمل میکند.

13- او همیشه از شما عصبانی است

همه ما هر از گاهی استرس داریم. این می تواند باعث عصبانیت کوتاه مدت ما باشد. اما اگر همسرتان همیشه و به خاطر هر موضوعی از دست شما ناراحت و عصبانی است، این ممکن است نشانه ها نفرت مرد از همسرش باشد.

در پایان باید گفت بعد از بررسی این نشانه ها، اگر فهمیدی که شوهرت دوستت ندارد میتوانی به فکر راه حلی برای این مشکل باشی.

سوالات متداول

آیا کاهش تمایلات جنسی نشانه بی علاقگی شوهر است؟

بله رابطه جنسی، همه چیز در یک رابطه نیست، اما میتواند چیزهای زیادی را توضیح دهد. مثلا وقتی مردی بخواهد رابطه را تمام کند، تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارد.

نشانه های بی علاقگی شوهر کدامند؟

بی توجهی به نظرات و خواسته های همسر، کاهش تمایلات جنسی، گوش ندادن به نظرات همسر و…

مردی که زنی را دوست دارد چه رفتاری دارد؟

چنین مردی به اهداف و آرزوهای همسرش توجه میکند، نیازها وخواسته های همسرش را میشناسد و به آنها پاسخ میدهد. قبل از ازدواج با چنین مردی حتما با مشاوره خانواده همفکری کنید.

براي مشاوره در زمينه 13 نشانه مردی که همسرش را دوست ندارد

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 319 نظر:

 1. سلام من یک ماهه نامزد کردم و سنی هم ندارم و 18سالمه از اونجایی که در کودکی پدرم فوت شدن و مادرم هم شاغل بودن هیچ محبتی دریافت نکردم .
  شدیدن احساس کمبود محبت داشتم تا ماه پیش که محبت های همسرم رو نسبت به خودم دیدم و
  نمیدونم اسمش رو گول خوردن بزارم یا چی اما بدون رضایت(کاملا بدون رضایت) با من رابطه جن.سی برقرار کرد و حتی خودشم متوجه شد که من چقدر ناراحت شدم . وقتی باهاش صحبت کردم گفت که من به نظرش خیلی خوب اومدم و نتوانسته خودشو کنترل کنه و گفت که دیگه تکرارش نمیکنه .بعد از اونم خیلی مهربون تر از قبل شد ولی من حس میکنم این رفتارش دروغه چون دوباره تکرارش کرد 🤦این بار هم بدون رضایت من بود و من واقعا اذییت شدم ….به نظر شما اگه منو دوست داشته باشه کاری که خلاف میل من هست رو انجام میده؟

 2. سللم چه جالب من تمام این چند نکته که نشان دهنده ی علاقه نداشتن مرد هست رو در همسرم میبینم .بعد از ۲۴ سال زندگی مشترک و بودن در کنار سختیها و سرو سامان دادن ۵ تا خواهر و برادر شوهر توقعی که داشتم این بود که لااقل به این مرحله از بیتفاوتی و بی رحمی نرسه .اما افسوس که چنان زندگی من از محبت و عشق عاری شده که دیگه نه تنها من هم هیچ علاقه ای به همسرم ندارم
  بلکه به درجه تنفر هم رسیدم .
  الان فقط به امید داشتن دو فرزندم به زندگی م ادامه میدم.
  ولی کاش بیتفاوت بودم و کمی شاد

 3. یه روزی عاشقانه عاشق شوهرم بودم اسمش توگوشیم زندگیم سیوکردع بودم
  ۸سال متوجه شدم بهم خیانت میکنه و با زنی ک ۱۵ سال ازمن بزرگتره و هرچی میگم چراخیانت میکنی میگ تو روانی هستی توهم میزنی براش اثبات کردم قسم خورد دیگ نامردی نمیکنه ولی همچنان ادامه میده با چند نفر منم بخاطره دوتابچه هام دارم با بغض زندگی میکنم و اسمشو شکنجه گر سیوکردم توگوشیم
  و دیگ غروروقلبو اشک چشمم نایی برای اعتراض ندارن ایکاش خیانت و نامردی از مد بیافته

  1. واقعا
   من درد شما را میفهمم
   خیلی دردناکه
   خیانت تو جهنم دنیا زندگی کردنه

  2. واقعا
   من درد شما را میفهمم
   خیلی دردناکه
   خیانت تو جهنم دنیا زندگی کردنه

 4. همسرم منم همینجوریه،یه مدتم کاملاسرد شده بود و قبول نمیکردک با مشاورصحبت کنه یا رابطشو درست کنه،وحشتناک وابسته ب مادرشه اونقدی ک حتی رابط خصوصیمونم ب خونوادش میگه،منم از بی حوصلگی واردگروهای تلگرامی شدم بعد با یه آقایی اشناشدم ولی شوهرم فهمیدالان دوسالی ازاین قضیه میگذره،خو دوس نداشت طلاقم بده الانم اگ خونوادش بزارن خیلی خوش اخلاق میشه

 5. سلام حتما دوست دخترداره رابطش با اونها انجام میده ب شما ک میرسه دیگ حسی نداره

 6. سلام راه حل تمام مشکلات .خود ما زن ها هستیم .وقتی ما زن ها طوری می گردیم که طرف چیزش بجنبه.یا وقتی من زن ،راه رو باز بذارم که طرف راحت چت کنه یا زنگ بزنه یا بدتر رابطه برقرار کنه در واقع دارم به هم نوع خودم خیانت می کنم و ارزش زن را بارها بارها برای مردها کمتر نشون می دم .هیچ دولت و هیچ خدایی نمی تونه این مشکلات رو حل کنه .هر چقدر که دنیا مدرن تر می شود دیگه زندگی نمیشه کرد و تنهایی باید زندگی کرد.همانطور که با لوله کشی آب و سد وووو الان به جایی رسیدیم که کمبود آب داریم چرا چون درست مصرف نکردیم و برای درست مصرف کردن هم قوانینی باید میگذاشتن مثل بهای زیاد ،یا جریمه ی زیاد یا قطع آب لوله کشی.کاش تا بیشتر از این زندگی ها نابود نشدن برای فضای مجازی و روابط تلفنی هم چاره ای بیندیشن جریمه و حتی ممنوعیت استفاده از نت و تلفن .

 7. سلام مرد ها عاشق اینن زنشون بهشون توجه کنه و تاییدشون کنن و مخصوصا تو جمع بگی من به شوهرم افتخار میکنم تو سایه سر مایی آقایی
  بابا زن ها هیچ اهمیتی به مرد ها نمیدن اون ها هم منحرف میشن بابا خانواده ها باید بگن به دختراشون که برای مردشون غرور نداشته باشن تو خیابون باید مغرورباشن و تو خونه فداکار
  مرد ها عاشق اینن زنشون ازشون تعریف کنه و احترام بزاره بعد ببینید فرداش چی میشه رگشو برات میده خودم یه مردم ولی زنم این کار ها رو برام نمیکنه خیلی حالم بده

  1. منک همه این کارارو انجام میدم پس چرا همسرم بهم بی محلی میکنه هنوز نامزدیم از الان باهام سرده ن زنگی ن پیامی اصلا ب من توجه نمیکنه

   1. اگ تو نامزدی سرده باهاش ازدواج نکن… راه من رو نرو… که آحرش طلاقه…. و افسردگی

   2. بخدا خیلی دلم شکستس هرکاری تونستم براشوهرم کردم اما اون یه حوس باز بود هیچ خوبیه منو ندید تویک سال عقد باهام خوب بود اما همین که عروسی مون و گرفتیم عوض شد بهم خیانت کرد عروس ده روزه بودم که اونقد منو کتک زد که خون ریزی داخلی کردم خلاصه سه ماه باهر بدبختی بود باهاش زندگی کردم بعدش یه شب مست با زنی که 15سال ازخودش بزرگتربود اومد گفت میخوام طلاقت بدم به پاش افتادم دستشو بوسیدم التماسش کردم که طلاقم نده چون نمیخواستم تو فامیل بگن تازه عروس مطلقه هستش هیچی دیگه طلاقم داد الانم حالم خیلی بده یبارم از دست اون زنه و شوهرم خودکشی کردم فقط ازخدامیخوام اون زن وشوهرم تقاص شو پس بدن

  2. گوه خوردن بلا نسبت شما کثیف ترین وبی ناموس ترین موجودات زمین بعضی نمک به حروم مرد آن هستن

 8. سلام من ازهمسراول به خاطراعتیادطلاق گرفتم وباهمسردوم ازدواج کردم این هم عصبی ومعتاداست بااین حال اورادوست دارم ولی اومرانمیخواهدازپارسال تاحالامراازخانه بیرون کرده ومی خواهدمراطلاق دهدتوروخدامراراهنمایی کنید چه کنم

  1. سلام شوهرمن دختر مو برده رفته الانم باردارم واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم

 9. سلام من ۱ساله که عقد کردم همسرم همیشه بهم گیر میده همش رابطه واسش مهمه بهم میگه چون قیافه و ظاهرت خوب بود خوشم اومد همش میگه هرروز ۳بار باید رابطه داشته باشیم میگه وگرنه میرفتم پول میدادم میکردم هوس بازه همش هوس داره مگیه دوست داشتن از رابطه میاد وقتی درد هم دارم میگه توهمش مریصی درد داری تورو کردن تو رابطه داشتی همش تهمت میزنه خسته شدم از حرفاش همش مشکوکه بهم اعتنا نداره همش ت اتاقم بهم میگه ادم ردو بدل میکنی تو گوشی یه فیلم سکسی میبینه میگه شبیه توعه تویی هرروز تهمت میزنه چیکار کنم اخه میگم بریم دکتر نمیره میگه من مریض نیستم سالمم

  1. مرد های امروزه فقط بخاطر رابطه جنسی آدمو میخان واقعا تا زنده هستم ازدواج نمیکنم از مرد ها متنفرم

 10. خوبی کردم توی صورتم نگاه کرد فحش داد براش هرچی خریدم گفت تو مگه چی خریدی بخاطرش با همه بحث کردم گفت میخواستی بحث نکنی بهم تهمت زد که با کسی هستی اونم ۷ بار بهش چیزی نگفتم گوشیمو مدام چک کرد چیزی گیر نیاورد دست اخر عین مرد ولش کردم به حال خودش الانم خونه باباشه و مدام گریه و زاری میکنه منتها من دیگه تموم شدم اندک علاقه ای بهش ندارم شما زنا خودتون باعث خیلی از اتفاقات و خیانتها هستید

  1. 😔😔😔😔به ما یاد ندادن منم همین کارو با همسرم کردم مرد بود بدکردم🥺تروخدا ببخشش بهش فرصت بده گاهی بعضیا دیرمیفهمن بازم ببخش😔

  2. اصلا اینجوری نیست
   من خودم خیلییی به همسرم احترام میزارم و دوستش دارم
   اون اصلا من واسش مهم نیستم حتی شبیه رفیق نیستم واسش
   عین دوتا هم خونه
   از درون مردم
   همه زنا شبیه بهم نیستن
   من تماممو گذاشتم واسش اما حیف جونیم که داره تباه میشه
   😞😞😔😔

  3. سلام من به عنوان یه کاربر ناشناس نظر شخصیمو میگم
   چیزی که خوندم زاویه دید شما از زندگیتون بود و اگر واقعا چنین باشه حق باشماست اما خانمتون حتما مشکلی داره که این رفتارا رو کرده وحتما براش خیلی مهمید که ترسیده نکنه با کسی باشین که اگر نبودین شاید براش مهم نبود این چیزا
   واینکه ممکنه کودکی آسیب دیده باشه یا خلا عاطفی رو تو یه دوره ی زندگیش تجربه کرده و بلد نیست چه طوری احساساتش رو ابراز کنه اون افکارش منفیه ترسیده و تو تمام جنبه های زندگیش تاثیر گذاشته این
   گاهی صبر چیز خوبیه درسته سخته
   امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین شاید به کمکتون احتیاج داره هر چند حق باشماست اما اون شاید نمیدونه و یه زخمی داره

 11. سلام شوهر من از اول زندگیمون زندگی مشترک میدونه که مثل برده ها باشی و فقط رابطه جنسی باهام شریک هیچ چیزی باهام شریک نیست بهم خیانت کرده و پنهان کاری میکنه و دست بزن داره منم بخاطر اینکه عاشقش بودم ۱۰ سال زندگی کردم اما الان دیگه نمیکشم از قصد گوشیمو رمز دادم و بهش نمیگم بعضی وقتها با دوستامو و بچه هام بیرون میرم خودمو مثل قدیم درگیر فقط پول در آوردن و کار خونه دیگه درگیر نمیکنم و برای خودم بعضی وقتها وقت میزارم اما هر کاری میکنم شاد نمیشم و الان به جایی رسیدم دیگه حوصله هیچ کسیو ندارم و هر کاری میکنم طلاقم نمیده و کسی ندارم حمایتم کنه خودمو کلا باختم اگه بشه راهنمایی کنید که چجوری خودمو پیدا کنم و بتونم یه زندگی جدید بسازم

 12. سلام همسر من از عشقهای گذشته اش صحبت میکنه و منو به عنوان همسر و عشق نمیبنه فقط مقایسه داره تمام وقتشو سر کار وقتی هم خونس خواب بعد میره باشگاه و تا 12 شب مشغوله بعد شام و حموم و خواب و روزها تکرار من فقط کنیزم و باهام حرفی هم نمیزنه یعنی براش مهم نیست

 13. بهتر نیست بجای بوجود آوردن چنین مکانی، فرهنگ ازدواج با زنان مطلقه رو توی جامعه ایجاد کنیم؟
  تا این زنها هم هیچوقت تنها نمونن و از حق زندگی مشترک با یک مرد خوب، بهره مند بشن؟..

  1. یه مطلقه بهتره بره با یکی مثل خودش ازدواج نه زن مطلقه با یه پسر یا مرد مطلقه با دختره پاک و باکره واقعا نسخرس

 14. سلام من ۱۸ سالمه ۲ ماهه عقد کردم و شوهرم اخلاقش بده گیر میده بهم اعتماد نداره همش بهم میگه قدت کوتاهه منو با بقیه مقایسه می‌کنه و با الفاز بد با من رفتار می‌کنه نمیزاره بیرون برم بخدا دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم توروخدا کمک کنید البته می‌خوام طلاق بگیرم 😭😔

   1. سلام طلاق بگیر اینجور آدما درست بشو نیستن تو سر منم اینجوری یکی هست همش گولم زدن الان دوتا بچه دارم نمیتونم طلاق بگیرم بخاطر بچه هام زندگی رو با بدبختی تموم میکنم برو طلاق بگیر یکی تو این دنیا هست که گیرت بیاد

  1. طلاق بگیر خودتا راحت کن تا بعد که رفتی تو زندگیس بدتر بدترم میشه من خودم دارم میکشم دوتا بچه ام دارم کاری نمیتونم بکنم باید پا سوزه بچه هام شم

 15. اصلا این روزا بهم پیام نمیده،زنگ نمیزنه،میگه سر کارم،خستم،ولی انلاین میشه ولی یه دونه پیام به من نمیده،واقعا حس میکنم یک ادم اضافیم،ادم خیلی سرش شلوغ باشه وقتی کسیو دوست داره از خوابش از غذاش،بلاخره یه جایی یه وقتی براش میذاره،دارم منفجر میشم ،نمیدونم چیکار کنم

  1. سلام، بنظرم شما این توجهات رو بهش داشته باش، ینی شما خودت رو بزار جای همسرت و نقش اون رو انجام بده یک مدت..
   اونوقت خاهی دید ک او چطور بشما تمایل نشان میدهد.. 🙏🏻

  2. سلام
   من ۶ساله ازدواج کردم از شوهرم توجه و محبت میبینم اما مشکلی که من دارم اینه که خیلی
   لجبازه من بیشتر کوتاه میام خیلی ایراد میگیره تو خونه من همیشه مرتب و همه چیز اماده میکنم براش اما اگه یک روز نتونم انجام بدم کلافه و عصبی میشه

   1. سلام من 6ساله که ازدواج کردم بعد 2سال ونیم تو عقد باردار شدم بماند که چقدمشکل داشتم از وقتی هم که اومدیم خونه خودمون هم خیلی مشکل داریم یه یکی دوماهی هست که تمام این 13 مورد شوهرم داره خیلی بد اخلاقه تایه چیزی میگی سروصدا میکنه ومنو میزنه وبچه رو برمی‌داره میبره خونه باباش مامان وخواهرم خیلی تو زندگیمون دخالت میکنن به خاطر دخالت‌های مادرش یکی دوبار تا مرز طلاق رفتم راهنماییم کنین ممنون

  3. وای عزیزم من هم همین مشکل رو دارم دیگه نمیتونم تحمل کنم بخدا خسته شدم از این زندگی ای کاش همون اول اینو انتخاب نمیکردم

  1. شما چطور هستی ک او با شما اینطور هست؟
   خود را بجای او تغییر دهیم.. 🙏🏻

   1. دقیقا و فقط اینکه من اعتراض کنم اگر بدتر میشه رفتارش

    خودمون انتخاب کردیم بیایم زمین و بازی کنیم تا روحمون ارتقا پیدا کنه ولی خب یادمون رفته به خاطر ماتریکس

    1. اینهمه نظرو خوندم وضعتون از من داغونتر نبود ک شوهرم به خیانت کرد کلی عیبو ایراد گذاشت سرمو همیشه هم خونوادش از من جلوترن براش😔

 16. سلام اون صددرصد داره خیانت میکنه مردی ک زنشو دوست داشته باشه حتی ی شبم بدون زنش جای نمیمونه

  1. صد درصد؟!
   یعنی هیچ مردی ممکن نیست ب منزل دوستش یا خانواده خود برود؟
   تنها تلخی زندگی، همین شکهای بی دلیل و نگاه‌های غیرمثبت است!

   1. ایول خوب جوابشو دادید
    والا ،شوهر من الان ماموریت داره تو بیابون با سند و مدرکم میگم ،دلیل نمیشه شک کنم

 17. من یک مرد هستم میتونم بگم تمام این نشونه ها رو من دارم اما دلیلش چیه بنده خودم داخل دایرکت اینستگرام پیام‌ها شو میخوندم یدفعه یروز دیدم قربون صدقه ینفر دیگه رفت اونشب تا صبح نخوابیدم صبح بهش گفتم اما کتمان کرد و گفت مربوط به دوستش بوده قبلا هم چیزهای دیده بودم اما هیچوقت نتونستم ثابت کنم تا اینکه از پیام‌ها عکس گرفتم ما مردها بی دلیل از کسی دل نمی‌بریم مشکل حتما جای دیگه هست البته چند بار گفتم بریم توافقی طلاق بگیریم قبول نمیکنه ناگفته نمونه حاضرم هرچی دارم و بدم اما قبول نمیکنه و

  1. شما ببین کجای زندگی برای زن کم محبتی کردی ک بسمت محبت مجازی و غیرواقعی کس دیگ متمایل شده!
   زن اگر محبت کامل و سرشار ببیند هرگز بسمت دیگری نمی رود!

  2. همیشه ولی اینطوری نیس . خیلی آقایون هم خوشی میزنه زیر دلشون ی زن صادق و وفادار دادن بهش میگی مشکلت چیه حرفی نداره فقط دیگه زنش تکراری شده براش

 18. من بخاطر اینکه زندگیمون خوب بشه دارم تو یه شهر غریب درس میخونم شوهرم بعد ۳ سال تونست کارشو بیاره تو همون شهر و ازدواج کردیمو خونه گرفتیم حالا من یه سال از درسم مونده ولی شوهرم میخواد کارشو ببره یه شهر دسگه با اینکه میتونه حداقل ۷ تا ۸ ماه دیگه اینجا کار کنه و منو اینجا تنها بذاره میگه ماهی یه هفته میام اینجا میخوام برم جای خوش اب و هوا هر روزم از سر کار میاد همش قریون صدقم م یره و میبوسم ولی من دارم متنف. میشم ازش حس میکنم دروغه میدونم عین این بدبختا باهاش ادامه میدم ولی خیلییی حالم بده ایا این کار طبیعیه؟میگه درست تموم شد با هم تو یه شهر میمونیم ولی دیگه برام ارزش نداره تو این شرایط میخواد ولم کنه رابطه جنسی هم ماهی یه بارم نیست به حرفا و دعدغه هام هیچ توجهی نداده ولی مسگه هرچی که لب تر کنی برات میخرم و روزی هزار بارم قربون صدقه و بغل😑

  1. میگی دارم متنفر میشم، چون حسسس میکنممم دروغه!
   چرا همچین حس منفی الکی رو وارد دلت و زندگیت کنی؟
   چرا باید حس قشنگی ک ازش بهت تزریق میشه رو باید با افکار و حس منفی برای خودت کوفت کنی؟
   آیا بهتر نیست بجای این حس منفی، باهاش همراهی کنی؟ شماهم قربون صدقش بری و بهش بگی ازت ممنونم ک داری برای زندگیمون تلاش میکنی؟
   بهتر نیست بجای حس بد، بهش بگی منم کنارتم و کمک میکنم ک توی کارت زودتر موفق بشی تا زندگیمون سروسامون بگیره و کنارهم باشیم؟

   بهتر نیس اینطوری دلمون، زندگیمون و آیندمون رو شاد و کنیم؟.. 🤗

   1. ممنون از پاسختون بله من خیلی منفی گرا هستم و از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم با اینکه هردومون توی درس و کار و موقعیت اجتماعی از صفر به سطح خیلی بالایی رسیدیم حرفاتون بسیار جای تامل داره

 19. سلام به نظر من اگر در کشور ما جایی بود که خانمهای مطلقه بتونن برای خودشون کار داشته باشند وزندگی کنند این وضعیت های غم بار رو تحمل نمی‌کردن ……..چرا باید با چنین مردانی زندگی کرد وقتی محبت،حمایت ،توجه رو نداری …..از مسئولین می‌خوام همانطور که برای کودکان بی سرپرست خانه ای هست برای خانمهای مطلقه هم خانه ای باشه که این زندگی‌ها رو تحمل نکنند …ما باید بکوشیم جامعه ای شاد داشته باشیم نه مادرانی غمگین که فقط فرزندان غمگین وپراز نیاز تربیت میکنم… باتشکر

  1. سلام منم مطلقه هستم کمیته امداد کمکم کرد بهم وام داد خانه درست کردم و یارانه ام را ۳برابر کرد و حقوق گمی هم بهم میده و خرج مدرسه بچه هام هم تا حدودی میده حالا با دو فرزندم راحت دارم زندگی میکنم

   1. من نزدیک ده ساله ازدواج کردم
    به شوهرم شک داشتم چندین بار یواشکی تو گوشیش پیامهاش با زنهای دیگه دیدم حتی فهمیدم هم خواب شده باهاشون به روش نیوردم حتی به پسر ۱۷/۱۸ساله ابراز علاقه کرده بود
    همیشه سعی میکرد من بزاره خونه پدرم و سریع برمیگشت خونه نشونه میزدم میفهمیدم
    چندین بار وسایل ارایشی .دستمال کاغذی .و..تو خونم دیدم خونه برام حرومه دیگه
    با منم خیلی خوب رفتار میکرد بهم احترام میزاشت ابراز علاقه میکرد
    چند بار خواستم جدابشم نتونستم خیلی دوسش داشتم خیلیی وابسته بودم نتونستم جدابشم یبارم خودش قسم خورد اشتباه کردی من اینکار نکردم یبار دیگه بهم فرصت بده
    خیییییلی دروغ میگه تو زندگی
    هردفعه چیزای ازش دیدم و ازش فاصله گرفتم به بهونه ای دیگه بهش بی احترامی کردم دعواش کردم ازش فاصله گرفتم
    الان تو یه خونه ایم ولی باهمدیگه حرف هم نمیزنیم
    کاش ازش نفرت داشتم یا یه مدرکی داشتم بتونم جدا بشم
    شدم یه ادمی که فقط نفس میکشه من روزی هزار بار مردم و میمیرم این زندگی تموم نمیشه کاش یبار بمیرم و راحت بشم
    بخاطر ابروی خانوادم و مادرم حتی جرات خودکشی ندارم

   2. عزیزم کمیته امداد، چون شما فرزند داری کمکت میکنه، وگرنه منم مطلقه ام، اما یه بار رفتم که فقط کارت درمانی کمیته بهم بدن گفتم حقوق نمیخوام، اما گفتن شما هنوز جوانی برو ازدواج کن، اونقدر حرفش درد به دلم آورد که از اسم کمیته هم متنفرم

 20. سلام بنده دوساله بامردی ازدواج کردم که طلاق گرفته یه دونه هم فرزند داره میگفت بچه دار نشیم ولی من اسرار کردم خدا یه بچه داد در طول دوسال من فقط سه ماه ازش محبت دیدم بچش هم پیش من زندگی میکنه فهمیدم که بخاطر بچش با من ازدواج کرده بوده خیلی هم دوسش داره ولی بچه منو بخاطر من باهاش مهربونی میکنه بامن سرده فقط وظیفه میدونه که نون وغیر بیاره پدرومادروخواهر هم ندارم طلاق بگیرم تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم میاد خونه باگوشی با دخترا چت میکنه میبره جایی سرش تو گوشیه اصلا دوستم نداره میخوام طلاق بگیرم نمیدونم کجا برم بچمو هم ببرم چیکار کنم

  1. عزیزم بشین سر زندگیت و قوی باش
   حالا ب هر علتی که اومده گرفته بهش فک نکن. زندگی تو بکن دختر قوی باش
   اینکه خرجی میده کمه!؟ بشین سرزندگی ت وقتی کسیو نداری طلاق مشکلت رو حل نمی کنه. بچتو دوس داره دیگه چی میخای به مثبت ها فک کن.

   1. سلام منم شوهر تمام این نشانه هارو داره اصلا به من توجه نداره رابط جنسی که اصلا نداریم خیلی با دیگران خوبه ولی برای من اصلا وقت نداره هیچ وقت به حرف هام گوش نمیکنه احترام نمیگذاره اصلا نمیدونم چ کار کنم سه بچه دارم دگه هیچ کسی هم ندارم پشتم باشه واقعا خسته شدم لعنت به این زندگی

   2. سلام شوهر من قبلا به من خیانت کرده بود که من چشم پوشی کردم به خاطر بچم ولی الان واقعا ازش متنفرم ما هیچ رابطه ای نداریم و فقط مثل دوتا هم خونه با هم زندگی می‌کنیم ای کاش قبل از ازدواج خانواده‌ام بیشتر تحقیق می کردن که اینجوری من رو بد بخت نکنن

  2. سلام خواهر این کارو نکن فدات شم طلاق بگیری ک چی بشه ها نه بخاطر بچتم ک شده سایه پدر بالا سرش باشه زندگی کن وحرف از طلاق نزن زندگی ها همه مشکل دارن من خودم از تنهایی و بی پولی مجبور شدم محرم دائم ی اقا بشم ک هیچ وقتم کنارم نیست و محبتی هم ازش نمیبینم اما بخاطر اینکه پول ندارم مجبورم تو خونه این اقا کدخودشم نیست به تنهایی سپری کنم

 21. سلام من از شوهرم جداشدم حالا دوماهه باردارم دو تا بچه دیگم دارم نمی دنم باید چکارکنم

  1. منو شوهرم زیاد دعوا میکنیم و موقع دعوا همه چی بهم میگه ولیوقتی ارومه بهم محبت میکنه من در همه حال پشیمونم همیشه تو ذهن خودم ناراحت و پشیمون بخاطر قد کوتاهش و گزشتش اما نمیدونم چکار کنم خانوادم حمایتم نمیکنن ک برم همه دوسش دارن خداییش هم ب خانوادم احترام میزاره و بهم میرسه زیاددد حتی احساس میکنم من کاری کردم ک بد دهن شده اوایل خیلی احتراممو داشت

 22. سلام من 11ساله ازدواج کردم خیلی سختی ها کشیدم خیلی چیزهارو تحمل کردم 5/6سال هر روز کتک خوردم دوتاهم بچه دارم خودم 25سالمه دخترم هم 10سالشه اوایل شوهرم با اینکه کتک میزد ولی بازم خیلی بهم توجه میکرد ولی الان دوسه سال میشه که کلا این سیزده تا مورد رو داره نمیتونم چطوری بهش بگم که باهام بیاد بریم مشاوره چون بگم هم نمیاد من چیکار کنم خیلی خسته شدم دوست دارم خودکشی کنم بخاطر بچه هام نمیتونم خودمو بکشم اگه بدونم یکی مثل خودم اینارو نگه میداره در جاخودمو میکشم

  1. سلام هیچ وقت فکر خودکشی رو نکن همه چی با آرامش حل میشه با آرامش خون سردی زیاد بدون عصبانیت با شوهرت حرف بزن دردو دل کن بگو چی باعث ناراحتیم میشه چیزی که با زبون حل میشه با شمشیر حل نمیشه

   1. مگه براشون مهمه.وقتی میگیم انگار نه انگار.وقتی براشون مهم نیست وقتیم میگی بازم بی اهمیتن.من میلیاردها بار با میلیاردها زبون گفتم

   2. سلام من ۳۰ سال ازدواج کردم هرروز با شوهرم جروبحث میکنیم به خاطر خوانواده ام همش به پدرم برادرام توهین میکنه با خودم سرد بر خورد میکنه اتاقش را از من جدا میکنه یه یه ماهم حرف نمی‌زنیم چه کار کنم کمکم کنین

   1. منم دقیقا همین مشکل رو دارم شوهرم یکسره میگه میخوام برم یه شهر دیگه کار کنم پولش خوبه همه چی برات میخرم ولی من دلم خوش نیس مانع رفتنش میشم اما نمیدونم این کارم درسته یا نه

  2. سلام
   من ۳سال ازدواج کردم و فرزندم چند وقت دیگه میشه یکسال
   منم دویت دارم خودکشی کنم بخاطر بچه ام حیرانم
   نه خرج میده ن محبت
   خودش و خانواده اش وگوشی
   باخانواده منم خیلی بده
   حتی من ونمیبره
   توخونه زندونیم
   ازوقتی ازدواج کردیم هیچی برام نخریده
   حتی بادعوابچه دکترمیبرم
   همش انتظارداره خانواده م خرج بدن
   کلی بدولیرذه فحش بخودم وخانواذم میده
   ارزوم مرگه
   همه راهی رفتم تاارتباطمون خوب بشه
   اصلامحبت نمیفهمه

  3. محبت سنگ رو هم آب میکنه
   خودکشی دردش بعد مرگ دردش قابل قیاس با سخت ترین مشکلات این دنیا نیست
   هرکسی زندگیش مشکلات بزرگ و خیلی سخت داشته اما تو نمیدونی
   شاید صبر تو داره ازمایش میشه قوی باش
   تو محبت کن بی قید وشرط وبدون انتظار اگر اینکارو بتونی بکنی زندگیت معجزه میشه
   محبت کن بدون انتظار برای جبران رها کن خواستتو

 23. سلام خوب همسر منم این ویژگی ها رو داره نمیدونم چرا ته دلم میگم دروغه از نظر پول و مالی توپ ولی من تنها چیزی که میخوام محبته….دوس دارم تو سختی ها کنارم باشه..‌.من همیشه خودمو سر زنده نشون میدم اما وقتی نیست میشینم تا جون دارم گریه میکنم.‌…کمک کنید چیکار کنم..‌.ب جای من اون قهر میونه….ب جای من اون دلخور میشه‌‌…..به جان اون من دارم قربون صدقش میرم…باید ما زنا مرد میشدیم🥲🥲

 24. سلام من همسرمو دوست دارم ولی اون همش به من خیانت میکنه منووزندگیمودوست نداره فقط دوست داره همیشه پیش خانواده اش باشه همش الکی بخاطره خانواده اش بامن دعوامیکنه سرهرچیزی بامن بحث میکنه

  1. منم دقیقا سرهرچیزی میاد دعوام میکنه بهم میگه زشتی دوستت ندارم ، کاش باهات ازدواج نمیکردم

 25. من ۸ ساله ازدواج کردم با دختری که خواستگارای دیگه هم داشت.
  از دو سال بعد از ازدواج کلا قید زندگی را زدم. و الان هم اصلا هیچ اعتقادی به عشق ندارم.
  قبل ازدواج به شدت به دو یا سه نفر از اطرافیان وابسته بود ولی حالا یکسال هم نبینه اونها را عین خیالش نیست چون به من وابسته شده و ادای عاشقها را در مياره.
  مدام از اینکه خونه خوب ندارم و ماشین خوب ندارم و تو این چند سال من فقط اشتباه کردم میگه و صفحه اینستاگرام خواستگاران قبلیشو چک میکنه.
  مدام تکرار میکنه که ای کاش فلانی با فلانی ازدواج می کرد و اشتباه کرد با این شوهرش ازدواج کرد. مگه ميشه در مورد خودش چنین فکر نکنه.
  هیچ احترامی هم برای پدرش که ۲۸ سال واسش زحمت کشیده قایل نیست حتی در حد یه زنگ زدن. جالب اینکه که مادرش هم هیچ ارزشی برای پدرش قایل نيست و اونو در حد یک عابر بانک ميدونه و حتی میگه که شوهرش (پدرخانمم) را مسبب اصلی بیماری ها و حال روحی خودش ميدونه.
  مادر خانم بنده فقط به بچه هاش فکر میکنه و حاضره شوهرش فدای بچه هاش بشن.
  حالا مدام تکرار میکنه که بچه بیاریم و من هم قید عشق و محبت زندگی و… را زدم چون ميدونم چه آینده ای در انتظارمه. و از ازدواج هم پشیمونم.

  1. تو از کجا میدونی تو زندگی این بنده خداها چه گذشته؟رابطه ی مادر خانمت با پدر خانمت چه ربطی به تو داره فضول؟ چون خانمت به باباش زنگ نمیزنه حالا تو نمیخوای بچه دار شی که مبادا بچه های تو اینجوری بشن؟ این به تربیت تو و محبت تو به بچت برمیگرده. شاید البته شاید پدر خانمت تو جوونی مادر خانمت رو اذیت میکرده حالا هم رو خانمت تاثیر گذاشته.
   نخیر اقا بهونه نیار برا کارات . خانمت هر روز عاشق تر میشه بعد میگی من بعد دوسال عشقو قبول ندارم؟ برو بنده خدا واو به واو کلماتت مشکلش خودتی نه همسرت . ایشون کسایی که قبل ازدواج وابستشون بود الان نیست؟ خب چه عیبی داره؟ برا هرکسی ممکنه پیش بیاد. سلیقه ی شخصیشه.حتما یه چیزی ازشون دیوه. شاید درونگراس. چه عیبی داره اخه.

 26. سلام وقتتون بخیر
  من یه دوماه میشه ازدواج کردم متوجه شدم شوهرم بهم خیانت کرده وهنوز با دوست دخترش در ارتباطه وهنوز عکسهای وفیلم های اونو داره حتی فیلم هایی که دختر لخت بوده وبراش فرستاده منم الان تو شهر غریبم وکسی رو ندارم ازازدواجم پشیمون نیستم وشوهرم دوست دارم ولی نمیدونم چرا هنوز عکسهای اونه داره
  داره بهم خیانت میکنه مترسم بهش بگم
  .
  .
  .
  .اصلا داغون شدم وووو حالم از خودم بهم میخوره
  لطفا کمکم کنید

  1. چطور یک خاین رو دوست داری؟! خیانت کار ک ادم نمیشه!! خدا بهت کمک کنه انشالله و طرف عاقل بشه

 27. سلام ماهم پارسال عقد کردیم الانم دوماهه عروسی کردیم شوهرم تو دوره مجردی دوست دختر داشته بود چند هفته به اینکه عقد کنیم ماجررارو برام تعریف کرد که باکی دوست بودم اینا بهش گفتم اشکال نداره دوره مجردی بوده اما حالا میبینم بهم خیانت کرده عکس های دوست دختراش رو داره حتی فیلم هایی که باهاش سکس میکرده حتی عکس سه در چهار هم ازش داره از نامه هاشون گرفته تا خیلی چیز های دیگه تازه هنوزم باهاش در ارتباطه وبراش پیام میده
  تورو خدا کمکم کنید

  1. چطور میتونید با همچین ادمی زندگی کنید من ارزومه بهم خیانت کنع ک برم ازین زندگی

   1. سلام من ۱۵سال که ازدواج کردم سه پسردارم یک شوهردارم که هرچه ازدهنش درمیادبدون دلیل بهم میگه ازنفرین بگیرتا فحش چه خودم چه بچه ها مریض بشیم دکترنمیبره مسافرت که اصلاخونه فامیل ابدااتاقش هم جدا کرده ورابطه جنسی هم تادلت بخوادمیخادولی احترامی نیست ارزوی هم صحبتی به گوربایدببرم اگربچه اش بهش تلفن بزنه بااحترام جواب میده من اگرزنگ زدم همون اول توهین بعدزودقطع میکنه مبگم طلاق حاضرهم نیست طلاق بده بگم خیانت کاره اهل این حرفاهم نیست هم من کارمندم هم اون وضعش خوبه وقتی میبینم دوتازن وشوهرراحت ودوستانه باهم حرف میزنندخیلی حسرت میخورم باخواهراش حرف میزنم طرف منندولی اصلا تعغیری نکردحتی جلوی دیگران هم احترام نمیزاره حتی درحین سکسه هم که حالا نیازداره توهین میکنه .طبق رفتاراون عمل میکنم بخش احترام میزارم ولی امان ازیک زره احترام بگواحترام چی همین عادی باشه گذشته از محبت زن وشوهری زهی خیال باطل اخیراپسرپزرگم هم بی ادب شده میگه ازبابام یادگرفتم ارزوی مرگ دارم راهنماییم کنیدچکارکنم

 28. سلام،من ١٢ ساله ازدواج کردم اما شوهرم سرد و بی روحه ،هر صبح که بیدار میشم میگم چرا ازدواج کردم به ندای قلبت گوش کن ،نذار یه عمر مثل من پشیمون بشی

  1. سلام شما باید با هم طبع خودتون ازدواج میکردین اگر گرم هستین شوهرتون سرده با تغذیه صحیح متناسب طبع شوهرتون میشه تا حدودی شرایط رو بهتر کرد البته متوجه نشدم منظور از سردی گفتن شما چی هست شاید بخاطر شرایط جامعه و بحرانهای موجود شوهرتون سرد شده خیلیها اینطور شدن بفکر درمان و چاره باشید یک مشاوره خوب بهتون کمک زیادی میکند

 29. سلام من دوساله ازدواج کردم یه پسر دوماهه دارم
  شوهرم ادم خوبیه دست بزن نداره بددهن نیست مدام میگه دوست دارم عاشقتم زندگی بدون تو معنایی نداره و ازین حرفا حتی وقتایی که ناراحتم میاد پیشم کلی قربون صدقه میره تااز دلم دربیاره اما با همه این حرفا میلی به من نداره😔 احساس میکنم همه حرفایی که میزنه دروغه…شب عروسیمون وقتی اومدیم خونه حتی بغلمم نکرد با اینکه مثل عروسکا شده بودم😞

  1. منم دقیقا مشکل شمارو دارم الان ۱۰ ساله درست نشده که هیچ بدتر هم شده
   روز به روز بی احساس تر

  2. الکی بر شوهرتون ایراد نزارین مردها که احساساتی نیستن هر دمودیقه به زنشون محبت کنن محبتشون به وقتش و به اندازه هست مرد فقط آرامش داشته باشه بهترین برای زنش میشود

   1. منو شوهرم زیاد دعوا میکنیم و موقع دعوا همه چی بهم میگه ولیوقتی ارومه بهم محبت میکنه من در همه حال پشیمونم همیشه تو ذهن خودم ناراحت و پشیمون بخاطر قد کوتاهش و گزشتش اما نمیدونم چکار کنم خانوادم حمایتم نمیکنن ک برم همه دوسش دارن خداییش هم ب خانوادم احترام میزاره و بهم میرسه زیاددد حتی احساس میکنم من کاری کردم ک بد دهن شده اوایل خیلی احتراممو داشت

   2. چرا شما مردا فکرمیکنین هیچ ایرادی ندارین اخه از ما چی میخواین خدایی؟؟اگر شما احساساتی نیستین ما زنام نمیتونیم ارامش واستون تو محیط خونه ایجاد کنیم ما باید محبت احساس دریافت کنیم که ارامشو به وجود بیاریم

  3. همه اینارو ک گفتی برا ما داره دست بزن و فحاشی و… مشکلت بغل کردنه!؟ ولکن زندگی تو بکن دختر خوب و ناززززز خوشبخت باشی انشالله خدا بهت نعمت هم داده دیگه عزیزم

  4. همه اینارو ک گفتی برا ما داره دست بزن و فحاشی و… مشکلت بغل کردنه!؟ ولکن زندگی تو بکن دختر خوب و ناززززز خوشبخت باشی انشالله خدا بهت نعمت هم داده دیگه عزیزم

 30. ببخشید من دیشب دیدگاهم رو نوشتم و ازتون کمک خواستم ولی نظر من بین نظرات نیست لطفا راهنماییم کنین خیلی به کمک احتیاج دارم اصلا حالم خوب نیست

  1. سلام من 30سالە مە شوهرم دیر میاد خونە ؟وقتی میگم چرا دیر میای خونە میگە بیام خونە چکار کنم

 31. سلام توروخدا کمکم کنین از شوهرم متنفرم دوساله هرشب آرزوی مرگمو میکنم ولی تا چشمان معصوم دوتا بچه مو میبینم میگم خدایا به من عمر بده تا بچه هامو بزرگ کنم ولی حالم اونقد بده که کم میارم و نمیتونم مادر خوبی باشم. توی این ده سال که عروسی کردم خیلی اذیت شدم درسته که شوهرم قابل اعتماده و چشم پاک ولی هیچوقت و هیچ جا و پیش هیچکس حامی من نبوده و همش تشنه محبتش و حمایتش بودم خیلی بی احساسه و همش خودشو توجیه می‌کنه در مقابل اشتباهاتش و جالب اینه که پیش همه بهترینه ولی من تا عمر دارم ازش ناراضی ام به خودشم گفتم ولی بیخیال حرفها و غصه خوردنهای منه اصلا حالمو خوب نمیکنه دریغ از یه حرف گرم😔خیلی تشنه محبت و حمایتم لطفا کمکم کنین
  از زنهایی هم نیستم که بیرون دنبال محبت بگردم
  بارها ازش خواستم که طلاقم بده ولی مثل یه اسیر منو نگه داشته میگه بری میمیرم
  ده سال از جوونیم با غصه و گریه های شبانه سپری شد ۳۴ سالمه هرکی میبینه میگه چیکار کردی باخودت چرا شکسته شدی😔😔

   1. به حرف که نیست
    من درکش میکنم
    شوهر منم همینه.اسیرم کرده اما دریغ از ذره ای ارامش و احترام.
    دوست داشتن نیست اسمش
    همسرهای ما خودشون رو دوست دارن
    ما رو می خوان تا به ارامش برسن ولی ارامش نمیدن

    1. سلام من ۱۴ سال ازدواج کردم درسته شوهر منم اینطوریه من خیلی تحقیق کردم اینا نشانه ای آدم خودخواه هستند شوهر منم میگه خودمو میکشم اگر بری ولی اصلا نمیدونم رابطمون داخل خونه چیه فقط دنبال آرامش خودشه .به خاطر بچه اصلا دیگه از هیچی حرف نزنم دعوا بشه چون نمی‌فهمه و میگه تو نمیدونم چته حرف زدن فایده ای ندا ه چون اون قبول نمونه خود خواهع اصلا نمیشنوه براش مهم نیست

    2. دقیقا 😓ای کاش حمایتی میبود برای زن های مطلقه😢دقیقا😭👌خدا نجاتمونو از دست این ظاهر نمادهای خودخواه بده الهی

 32. من ۴ساله ازدواج کردم از همون اوایل شوهرم سرد بود ینی هیچوقت ابراز علاقه نمی‌کرد الانم همینجوریه دوسم نداره و حتی خیلی وقتا بهم میگه
  ما اشتباه کردیم با هم ازدواج کردیم وقتی هم میگم خب بیا طلاق بگیریم هیچ واکنشی نداره نمی‌دونم چیکار کنم واقعا ؟

  1. سلام دوستان عزیز
   من 15 ساله ازدواج کردم سال اول خدا بهم دختر داد ولی هنوز 6 ماهش نشده بود که فهمیدم یک خانومی عاشق شوهرم شده و میخواد باهاش ازدواج کنه ولی خدا زندگیم نگه داشت توی این مدت خیلی مشکلات مالی کشیدیم از نداری و سرزنش شنیدن بگیر تا ورشکستگی و قرص و بدهی ولی کنارش موندم میدونید زندگی بی سختی محاله الان با دو تا بچه و مشکلاتم مثل کوه پشتم خدا را شکر. گاهی هم طلاق حلال مشکلات نیست گاهی گذر زمان و صبر گاهی مشاوره از افراد مذهبی و…میتونه کمک کنه باید بفهمید درد تون چیه پیه درمونش برید نه اینکه برید تمامش کنیدما زنها میتونیم سخت ترین مردها را هم ارام کنیم به شرطی که رگ خوابشون بدونیم یک وقتی یک مردی فقط توجه میخواد یا یکم احساس با شخصیت بودن مردها چیز زیادی از زنها نمیخواند . بچه ها میرند و تنها مونس ادم همسرش میشه چه بخاد چه نخواد

   1. بشرطی که مرد همسرشو دوست داشته باشه حرفاتون درسته اما اگه مردی زنشو دوست نداشته باشه چی!
    بازم ارزش داره کنارش بمونیو همه چیو تحمل کنی!!!

  2. ب خاطر مهریه حتما چون شوهر منم علائم شوهر شمارو داره ولی من دارم ازش جدا میشم

  3. اگربچه نداری طلاق بگیر لااقل ب خودت احترام بزار.خیلیا بخاطربچه نمیتونن جداشن😶

  4. اگ بهت میگه چن روز برو خونه پدرت بزار کمی دلتنگت بشه اروم بهش بگو دارم میرم شاید دیگه نیام بگو تو پشیمونی و من دوسم نداری وقتی نارحتی چرا باهم زندگی کنیم

 33. سلام خسته نباشید محمد هستم 4ماهه نامزد کردیم ولی اصلا به زنم هیچ حسی ندارم و دوسش ندارم با اجبار خانواده ازدواج کردم ولی زنم منو دوس داره لطفا راهنماییم کنید هرکاریم میکنم باز به دلم نمینشینه

  1. سلام برادر بزرگم ،با اینکه نظر دادن سخته ،اما به مرور زمان با مشکل جدی روبرو خواهی شد ،خوبه به خانواداش تحویل بدی اون کسی که واقعا اونو دوسش داره اون مراقبت بکنه،ودر حقیقت اگه اون کار وبکنی بهترین خدمت برایش کردای وگرنه با اون احساس ازدواج کردن خیانت به او ،وتیشه بر اعصابت خواهی زد،اگه اول کار بدلت ننشینه تااخر نخواهد نشست دائم خودت سرزنش میکنی،تعادلت را بهم خواهی زد

   1. سلام حیف به جوونیتون بکن خودتو اون خانم دختررو قربانی خانواده هانکن

    1. تو که دوستش نداری برای چی گرفتی چه اجباری خانواده ت داشتن حتما اون دختر مثل من باید بد بخت کنی که مثلا انتقام گرفتی

  2. سلام،من ١٢ ساله ازدواج کردم اما شوهرم سرد و بی روحه ،هر صبح که بیدار میشم میگم چرا ازدواج کردم به ندای قلبت گوش کن ،نذار یه عمر مثل من پشیمون بشی

  3. بخاطر خدا زندگی کن نجابت ی زن مهمه ن چهره شخصیتش طرز کلامش مهمه ببین وقتی حرف میزنه تو حرفاش بخون چقدر پات وایمسته و تو هم مرد شو پاش وایسا اگر دوست داشت به خدا بسپار

  4. دقیقا مشگلی مث مشگل منه راه حلش لینکه ب خودت بقبولونی و سعی کنی ک دوسش داشته باشی

  5. سلام خسته نباشی اگر دوست نداری همرایش عروسی نکو چون زندگی او دختر هم خراب میشه وقتی کی دوستش نداری زندگی بی‌معنی است وکس را کی دوست داری باهاش ازدواج کو داداشی گلم

 34. خاک برسر هرچی مرد نامرده،زن فقط ازمردش،محبت میخواد تا پای همه ی مشکلاتش بمونه،فقط مهر ومحبت،اگرمردتون نان نداره ولی مرام محبت داره ولش نکنید حتی اگر تا آخر عمر خودتون و بچه ها تون سیر غذانخورین.

  1. من خیلی تنهام ،کلا از ریشه این تنها خودم بودم و خودم،وقتی گریه میکردم خودم سرمو میذاشتم روی زانوهام و بازو هامو مینداختم دور خودم و خودم به خودم بقل میداد،خودم خودمو ارووم میکرد،اخه هیچ وقت مامانم تو زندگیم بهم نگفت من مامانتم اما قبلش دوست توام .روی من حساب کن بدون من سنگ صبورتم نمیدارم بشکنی حمایتت میکنم حتی اگر اشتباه باشی ولی نرسزس تو خودتا من اینجام که غمتث باهات شریک شم …..و این هزاران چیز دیگهه ای بود که حسرت بند بند حرفاش بر تک و تنهای دلم موند
   پدرم دوسش داشتم دارم اما کاش بابا یکم بلد بودی شاید بودی اما نمیتونستسی ‌ابراز کنی ،اما من دلم پر میکشید اگه میشنیدم یه بار که میگی مثل کوه پشتمی ،یه بار دست بندازی دور شونم بگی همه چی خوبه؟اگه نیس رها کن من خودم خوبت میکنم
   و از بقیه نمیگم چون اصلا دیگه حسرتم ندارم انگار برام عادی شده.
   من الان حالم بده من الان زندگیم پاشیدس من الان ۵ کیلو توی یک هفته تنم آب رفت من الان هیچ کس رو ندارم باهاش درد دل کنم دارم میترکم.حرفای من یه دوستام ‌انرژی منفی میده خوششون نمیاد باهاشون بگم از این چیزا
   و اخر همسریه که کلا نمیشه باهاش حرف زد یا داد میزنه،یا کتکم میزنه،یا عربده کشی و وسایل پرت کردن و هزاران دگر…
   من دکتر نمیخام اصلا چون جوابی نمیخوام من این قدر بی کسم فقط خواستم حداقل درد و دلمو نوشته باشم شاید یه نفر دید خیلی داشتم میشکستم شاید کسی خوند و این حرفا برای من به فال درد و دل بود روحم ارووم‌ بشه

   1. عزيزم تو خدا رو داري، برو بغل خدا، تنها كشي كه ميتونه بهت كمك كنه خداست

   2. عزیزم منم از بچگی تنها بودم. پدرم اکثرا نبود. مادرم هم حواسش نبودددد الان ک حواسش هست من دیگه نیستم و به ته خط رسیدم…. گاهی بخدا میگم اینهمه تنهایی چرا عاخهههه. قسمت ماست صبر داشته باش و امید. امید اخرین چیزیه ک هرگز نباید از دستش بدهی. پس با امید ادامه بده و منتظر معجزه بااااش

   3. سلام عزیزم. منم با حرف اون دوستی که گفته تو خدارو داری موافقم.از ته دلت هر موقع خواسته باشی با خداحرف بزنی گوش میده

   1. سلام من ۱۵سال که ازدواج کردم سه پسردارم یک شوهردارم که هرچه ازدهنش درمیادبدون دلیل بهم میگه ازنفرین بگیرتا فحش چه خودم چه بچه ها مریض بشیم دکترنمیبره مسافرت که اصلاخونه فامیل ابدااتاقش هم جدا کرده ورابطه جنسی هم تادلت بخوادمیخادولی احترامی نیست ارزوی هم صحبتی به گوربایدببرم اگربچه اش بهش تلفن بزنه بااحترام جواب میده من اگرزنگ زدم همون اول توهین بعدزودقطع میکنه مبگم طلاق حاضرهم نیست طلاق بده بگم خیانت کاره اهل این حرفاهم نیست هم من کارمندم هم اون وضعش خوبه وقتی میبینم دوتازن وشوهرراحت ودوستانه باهم حرف میزنندخیلی حسرت میخورم باخواهراش حرف میزنم طرف منندولی اصلا تعغیری نکردحتی جلوی دیگران هم احترام نمیزاره حتی درحین سکسه هم که حالا نیازداره توهین میکنه .طبق رفتاراون عمل میکنم بخش احترام میزارم ولی امان ازیک زره احترام بگواحترام چی همین عادی باشه گذشته از محبت زن وشوهری زهی خیال باطل اخیراپسرپزرگم هم بی ادب شده میگه ازبابام یادگرفتم ارزوی مرگ دارم راهنماییم کنیدچکارکنم

 35. سلام من 7ماهه عروسی کردم شوهرم اصلا اخلاق خوبی نداره و هیچ وقت پشتم نیست تورو خدا کمکم کنید بنظرتون جداشم یانه

  1. سلام عزیزم،اگه پشتت نیست همین حالا ولش کن.من بعدبیست سال تحمل بی توجهی با۳تابچه رسیدم ته خط که هیچ کس ارزش تحمل ونداره،کاش جات بودم،با چشم باز میرفتم.

   1. سلام زهرا خانم. من هم بعد از بیست سال زندگی با همسرم و با وجود سه بچه رسیدم به ته خط. برآیند ازدواج تحمیلی چیزی غیر از این نخواهد بود. لعنت بر پدر زنم که با تحمیل این ازدواج، آینده سه بچه ام رو خراب کرده.

   2. سلام به نظر من جداشو که اصلا ارزش نداره ما زنای ایرانی یاد گرفتیم فقط آبرو داری کنیم ولی خودمون تباه میکنیم چون برای خودمون ارزش قائل نیستیم من متنفرم از جمله ی زن باید تحمل کنه یعنی چی وقتی مرد حیوون هست ودوست داشتن رو بلد نیست وبعد نیست چطور رفتار کنه باید جدا شد

   3. سلام،ادما مجبور نیستن همدیگه رو تحمل کنن،همه ما مستحق آرامش هستیم

  2. سلام،شوهر من هم دقیقا همینطوری هس،نه اخلاق داره،نه پشتم هست و نه خرجی میده ونه میزاره بیرون برم،بنظرمن ب مشاور مراجعه کن اگ درست نشد بعد اقدام ب طلاق کن،من بخاطر بچه هام تحمل میکنم

   1. شوهر منم همه این ویژگی ها رو داره منم شش سال ازدواج کردم بچه ندارم بنظرتون چکار کنم

    1. طلاق بگیر
     بی مهری پیرت میکنه
     بچه بیاد دیگه راهی نداری جز موندن

  3. واقعا شوهرمن ی 000000000000000 برای دیگران یکساله اصلا باهم رابطه جنسی نداریم اصلابود نبود من براش مهم نیس

   1. شوهرمنم خیانت کرده باهم رابطه جنسی نداریم بخاطر بچه هام تحملش میکنم فقط ی سوال اگه زن خیانت می‌کرد آیا مرد تحمل اینهمه حقارتو داشت

    1. منم ۷ساله خیانت میبینم نابودشدم عرورم شرفم آبروم قلبم احساسم حتی اشک چشام زخمی هستن اسمشو توگوشیم نفسم سیوداشتم اما الان اسمشو شکنجه گر بزرگ سیوکردم ایکاش خیانت کردن ازمدبیافته

 36. سلام من ۱۸سالمه شوهرم ۲۲
  شوهرمنم همه ی ویژگی ها رو داره
  بخدا دیگه خسته شدم الانم فقط بخاطر دختر یه ساله م موندم هروقت از جای دیگه اعصابش خراب باشه میاد سر من بیچاره خالی میکنه

  1. سلام سه ساله که عروسی کردم یه دختر یکساله دارم شوهرم سرم داد میزنه تا یه چیزی میگم کتکم میزنه چکار کنم طلاهای فروخته پول بهم نمیده چیزی بخرم برا خودم دخترم

 37. شمن ووشوهرم دوست بودیم اون موقه خیلی ابراز علاقه میکرد بسختی بهم رسیدیم بعد عقد اول بار ک هم رو دیدیم گف من بخاطر لج مادرم باهات ازدواج کردم دلم همون اول راه ازش شکست از همه چی ناامید شدم ولی باز مجبور شدم بمونم الان بخاطر پسرم موندم ومتاسفانه شوهرم اینقد با صداقت هس که دوست نداشتنشو بهم یاد اوری میکنه همیشه😭😞دیگه از ما گذشت ولی حواستون به ادمی انتخاب میکنید باشه

  1. من خسته شدم از اینکه همش بخاطره خانوادش منو دعوا میکنه من بدم ازشون میاد هی حرف میزنم همسرمم داد و بیداد میکنه و میگع برو به درک خانوادم مهمن …دارم میمیرم از حال دلم …کاش هیچوقت باهاش دوست نمیشدم کاش بمیرم …کمکم کنید چیکار کنم …میگع برو از زندگیم خسته شدم از دستت …من نمیتونم برم تروخدا راهنماییم کنید 😭😭😭😭😭

   1. من ۱۰ساله ازدواج کردم اوایل شوهرم عاشق خواهر و برادراش بود یجورایی میپرستیدشون چون پدر و مادر نداشت خیلی باهم دعوا داشتیم و حق بامن بود تصمیم گرفتم برعکس عمل کنم و از خوانوادش نه تنها بد نگفتم بلکه خوب هم میگفتم الان بعد ۱۰سال شوهرم با همشون قطع رابطه کرده😂اگر شما مخالفتتون رو ابراز کنید شوهرتون حساس میشه باسیاست عمل کنید

    1. منم تعریف میکردم و واقعا دوسشون داشتم اما نمیدونم چرا اولویتش مادرشه!
     الان ازشون متنفرم چون بدی نکردم اما شوهرم اولویتش من نیستم😔

   2. عاطفه جان حتما برو پیش یه مشاور حتما
    خدا خودش کمکتون کنه
    این علاقه ی بیش از حد مرد به خانوادش حال بهم زنه انگار ما میگیم برو بکششون که اینقد موضع میگیرن

   3. سلام دوست عزیز شوهر منم خیلی به خانواده اش اهمیت میده تنها راه چاره دوستی با خانواده اش هست برای جلب نظر همسرت باید بیشتر از همسرت به اونا محبت کنی …همسرت چون میبینه تو خانوادش دوستشون نداری لج می‌کنه …اگر ببینه بیشتر از خودش بهشون توجه می‌کنی خودش کوتاه میاد شاید بگه لازم نیست اینقدر محبت کنی ولشون کن در عوض تو تاج سر همسرت میشی

   4. قبول دارم صحبت شما رو ولی خود خدا هم طلاق رو برای شرایط بحرانی گذاشته اومدیم قرار نیست با هر قیمتی زندگی کنیم

   5. عزیزدلم انقدر سخت زندگی نکن. به حرفاش اهمیت نده. بهش بی توجه باش بیشتر میاد سمتت. بخودت بیشتر برس و برای خودت بیشتر زندگی کن. به سلامتی جسم و روحت اهمیت بده. خدای تو هم بزرگه اونم تغییر میکنه .یروز میشه تابعت البته اگر نمی تونی بری و طلاق بهترین راه نیست. مشکلات با ط حل نمیشه شک نکن. با موندن و عاقلانه رفتار کردن خوشبخت میشی. بچه ننه س باید جذب خودت کنی. مردا همینن بعد ازدواج ننه یی تر میشن اما صبور باش تو هم خدایی داری عشقم شک نکن خوش میشه دلت با خدا فقط حرف بزن فقط خدااااااا

 38. سلام وقت بخیر
  من و همسرم سه سال دوست بودیم و بعد سه سال الان دو ساله عقد موقت کردیم و دوسال دیگه تموم میشه و قرار بود بعدش ازدواج کنیم خودش خیلی اصرار داشت به این ازدواج موقت
  من از اولم بهش میگفتم باهم تفاهم نداریم نه خانوادگی نه عقایدی ولی میگفت من مشکلی ندارم و خیلی برام مهم نیست این چیزا ولی الان خیلی عقایدش عوض شده و میگه بهتره آیندمون از هم جدا باشه بااینکه همیشه هم بهم میگه تو خیلی خوبی و واقعا مشکلی نداری ولی من برعکس دوران دوستی‌مون از وقتی ازدواج کردیم عاشقش شدم و نمیخوام از دستش بدم چون واقعا مرد خوب و وفاداریه اخلاقی هم داره ک خوشش نمیاد کسی بهش خیلی نزدیک بشه
  به نظر شما باید چیکار کنم تا همه چی مثل قبل بشه😔

 39. هروقت آمادگیشو دلشتید،ازدواج کنید.پدرنداشتم.مادروخانوادم منوزن دادن.به یک ماه نکشیدطلاق.دوباره زن دادن،.الان بعد۱۳سال که چهل سال روردکردم فهمیدم ازدواج سنتی اشتباه هست.توایران فرهنگ ازدواج خیلی مسخره هست..مجبوری کنارهم بمونی…فرددیگه ای هم توزندگیم نیست.اشتباه نکنی.

 40. سلام من۲۳سال دارم شپاعرم ۲۴سال الان هشت ساله ازدواج کردم سه تا بچه دارم ولی چون تو سن کم ازدواج کردم نمی‌دونستم چطوری شواهرمو کنارم نگهدارم اون چند سال پیش از خیانتش خبر دار می‌شودم ولی چیزی نمیگفتم به خاطر ابرو خانوادم تحمل کردم هرکاری بگید کردم ولی باز بهم خیانت می‌کنه الان تو این دوسال اخیر همش باهاش دعوا میکنم ولی باز کار خودش می‌کنه میگه من عادت کردم یه چت کردن یه زنگ مگه من چه کار کردم بخدا خسته شودم خالم از خودم این زندگی بهم میخوره میخواستم طلاق بگیرم ولی به خاطر بچه با گذشت کردم به کسی چیزی نگفتم ن خانواده اون ن خانواده من خواهش میکنم یه کمکی بهم بکنید من الان یه مرده متحرک شودم ن دوستش دارم ن ارمتنفرم

  1. تو حداقل بچه داری من چی بگم ک بچه ندارم اما عرضه هم ندارم ک قیدشو بزنم ک دیگه خیانتشو تحمل نکنم

    1. خدا به حق علی حق مردا رو بزاره دستشودستشون

  2. اگه خونواده شوهرت اصل و نسب دارن بشون بکو وای فقط پدر یا مادرش، ببین کدوماشون عاقل تر و منطقی تره اکه جواب نداد برو مشاوره
   فک کنم اگه چند وقتی ازش دور باشی قدرتو بدونه البته اگه اهل رابطه جنسی با دیگران نباشه

 41. سلام من هشت سال ازدواج کردم بچه ندارم شوهرم دوست نداره . خیلی سال قرص ویاگرا استفاده میکنه دیدم ولی رابطه جنسی دوماه یکبار داریم جای خواب جدا کرده .تا ساعت دو سه صبح درحال چت با گوشی .گوشیش رمز داره .به من میگه مشکلاتم زیاده التم راست نمیشه .اخر هفته با دوستاش بیرون همیشه من تنهام .به نظرشما با کسی دیگه رابطه داره که قرص تاخیری میخوره .من چکارکنم

  1. با سلام
   اگر در مرز جدایی هستید حتما به مشاوره خانواده مراجعه کنید

  2. نه مینا خانم بیچاره اعتماد به نفسش رو در رابطه جنسی با شما از دست داده. ازت فرار می‌کنه بهش اعتماد به نفس بده کم کم مشکلش هم حل میشه. شاید علت این اتفاق که براش افتاده شما هستید!

   1. خوشا چاهی ک اب از خود برآرد
    اگه علاقه در کار نباشه ی زن خودشم ک بکشه مرده میره دنبال اون کاری ک روست داره…..

  3. سلام حتما دوست دخترداره رابطش با اونها انجام میده ب شما ک میرسه دیگ حسی نداره

 42. مشخصه که شما فرد با تجربه ای هستید خیلی عالی بیان کردید . ریشه یابی برای زندگی مشترکی جواب میده که خانم و آقا با عشق و علاقه و شناخت زندگی شون رو شروع کردن منتها بعد از مدتی به دلایلی بینشون کدورت به وجود اومده که میشه ریشه یابی کرد و اونا برطرف بشه تا زندگیشون رو دوباره با همون حس و حال ادامه بدن .اما اگر از اول علاقه ای نبوده و از سر مصلحت بوده مثلا آقا براگرفتن امتیاز شغلی یا مسکن که لازمه ش تاهل هست بیاد ازدواج کنه اینجا دیگه به نظرم ریشه یابی هیچ فایده ای نداره ! ریشه یابی در نهایت میرسه به سیاه نمایی ها و ریاکاری یکی ازطرفین ‌‌در گذشته و شروع زندگی مشترک اونها

  1. ((ریشه یابی در نهایت میرسه به سیاه نمایی ها و ریاکاری یکی ازطرفین ‌‌در گذشته و شروع زندگی مشترک اونها))

 43. سلام من حدودا یکسال باکیس ازدواج دارم زندگی میکنم الان نظری روازدواج نداره بهم کم محلی میکنه 3ماه باهم بیرون نمیاد مثل قبل نیست قربون صدقم نمیره تورابطتون هیچی کم نزاشتم تمایلی به رابطه جنسی بامن نداره خواهشن راهنمایی کنید

  1. با سلام
   واقعا ازدواج سفید توی ایران نباید پذیرفت چرا؟ چون هر کی میاد توی ازدواج سفید فکر می کنه معنیش ازدواج موقت است و بدون تعهد . لطفا ازدواج سفید تحت هیچ شرایطی قبول نکنید

   1. من به اصرار خودش قبول کردم تا ازدواج موقت داشته باشیم تا وقتی ک به اهدافمون برسیم واقعا دوسم داشت و تو این دوسالی ک ازدواج کردیم و دوسال قبلش ک دوست بودیم هرکاری برام میکرد خیلی براش مهم بودم من از اولم بهش گفته بودیم به همدیگه نمیخوریم ولی میگفت به مرور زمان شبیه هم میشه عقایدمون ولی روز به روز بدتر شد و هرروز دعوا میکردیم تااینکه الان میگه وقتی عقدمون تموم شد بهتره جدا بشیم چون وقتی بریم زیر یک سقف هرروز دعوا داریم خودشم میگه تو خوبی هیچ مشکلی نداری ولی با هم فرق داریم.خیلی دوسش دارم چون واقعا مرد خوب و وفاداریه نمیدونم باید چیکار کنم ک مثل قبل بشه😞

 44. نزدیک به 7 سال ازدواج کردیم از همون اول هیچ وقت یه کلمه عزیزم، قربونت برم، فداتشم و… ازش نشنیدم (حتی قبل و بعد و درحین رابطه ) فقط بخاطر بچه هام سکوت میکنم تمام این 13 مورد داره
  لعنت به من با این انتخابم
  خسته ام مانند لاک پشت پیری که یک خیابان را اشتباه رفته است 😔

  1. با سلام
   خسته ام مانند لاک پشت پیری که یک خیابان را اشتباه رفته است 😔
   چه احساسات دردناکی

   1. وقتی سر عهدت در زندگی مانده ای و همسفر زندگیت بی وفاست و مایل به ادامه نیست چه چیزی را می توان درست کرد ? وقتی از ابتدا در رابطه ای ریشه ای وجود نداشته چه چیزی را باید ریشه یابی کرد ?!بعضی روابط از پایه ناجورست

  2. شما تنها نیستی افراد زیادی هستند که درد شما دارن .. دردناکترین قسمت اونجاست که شریک زندگیت میگه چرا همه چیز را برای من در طلب اخلاص گذاشتی ? چرا ماندی ? خب میرفتی !!! الانم برو اینجا کسی به تو نیازی نداره !!

   1. سلام دقیقا باسه تا بچه بعد ده سال احساس شکست میکنم واقعا انتخاب خیلی مهمه نمی‌دونم دلش از سنگ خیلی سعی کردم ولی نشدکه نشد از طرفی من که سوختم دوست ندارم سه تا بچه ها بخاطر بی پدری بسوزن تورو خدا برای من دعا کنید

 45. واقا این ۱۳نشونه رو خوندم هیچکدوم از اینارو نداره اما چون ازدواج مجددشه حس میکنم دوسم نداره نمی‌دونم شاید اشتباه میکنم خیلی زجر میکشم فکر میکردم میتونم با ازدواجش قبلیش کنار بیام اما واقا خیلی سخته با اینکه خودم هم ازدواج دوممه اما بازم برام سخته ک ازدواج داشته قبلا خیلی زجر میکشم لطفا راهنمایی کنید

  1. به نظرمن همه این مشاورها چرت و پرت و خودش بزرگترین معزل زندگیهای مردم است چون انسانها پیچیده تر از اینی هست که هر کسی بیاد بگه من مشکلات را حل میکنم.حاضرم قسم بخورم خود همونهایی که ادعا دارند مشاوره میدند خودشون تو زندگیهاشون ۱۰۰۰مشکل دارند

 46. مایلم نظراتتون رو بدونم

  وقتی یه مرد هیچ وقت پیگیر مشکلات شما نیست و و حتی کمک زبانی هم نمیکنه اما مدام پیگیر هست که همسرش با چه دوست یا آشنایی مشکل پیدا کرده یا دعوا و بحث بینشون پیش اومده و به قول معروف با دشمنت دوسته چه رفتاری باید کرد??!

 47. خیلی دلم میخواد نظراتتون رو بدونم
  با مردی زندگی میکنم البته زندگی که نه !هم خانگی که در دوازده سال زندگی مشترک میگفته و الان هم میگه میخوام ازدواج کنم !و حالا که دیگه منم خسته شدم و گفتم فقط برو ازدواج کن میگن بیا بهت یه پولی میدم برو درخواست طلاق بده چون برادر عروس خانم جدید گفتن نباید زن داشته باشی ! مهریه هم که به لطف قانون جدید هیچی دستمو نمیگیره خونه و ماشین که جزو مستثنیات دین هست ..به راحتی میگه برو اصلا من به شما نیازی ندارم زیبا و کدبانو هستم
  حداقل پنج ساله که رابطه جنسی هم نداریم امیدوارم پزشکی قانونی بتونه اینو تشخیص بده
  قبلش هم رابطه جنسی یا روابط عاطفی بین ما نبود فقط تظاهر … فک نکنم زنی پوست کلفت تر از من هم وجود داشته باشه که با وجود این همه تحقیر ادامه بده

   1. بیچاره نیستیم .. حتما چاره و گزینه های دیگری هم هست اما بنا به دلایلی این شرایط انتخاب کردیم ..دلایل متفاوت هست . امیدوارم شرایط بهتری برامون ایجاد بشه و حال بهتری داشته باشیم

 48. ناشناس با سلام خسته نباشید 5سا ازدواج کردم 2سال اول خوب بود ولی 3سال خیلی زجر میکشم اون 13 مورد داره خودم خیلی محترمانه باهاش رفتار میکنم نمدونم چکار کنم مئل هم اتاقی هستیم بچای هم نداریم این سه سال حتی یک ریال هم به من نداده تمام خرج ومخارجم خودم میکشم خیلی نارحتم کاه به سرم میزنه یک فکری به خودم بکنم مئللا خیانت در مانده شدم

  1. با سلام
   خیانت اوضاع بدتر می کنه. بهتره ببینید چرا این رفتار داره انجام میده ریشه اینجاست

   1. سلام…۲۸سالمه و دوتا بچه دارم شوهرمم از رابطه جنسی باهام سرد شده تازه متوجه شدم که میگه تو مریضی و عفونت داری میخوام ازش جدا شدم دیگه خسته شدم خیلی ایرادات داره که من چون دوسش داشتم نادیده گرفتم اما اون اینو پتک کرده میزنه تو سر من…به نظرم زودتر جداشم بهتره تا بخواد به خاطر رابطه جنسی بهم خیانت کنه بعد برم…خیلی خستم😔😔

    1. با سلام
     بهتره قبلش اگه مشکلی وجود داره با همدیگه برای حلش تلاش کنید

  2. بچه نداری چرا تحملش میکنی وقتی رفتی میمیره از ۸سادت و اینکه از دستتون داده تجربه ثابت کرده

 49. سلام.من ده سال ازدواج کردم همسرم هیچ موقع محبت نداشت.محبتم میخواستم میگفت من همینجوریم.دریغ از یه کادو یا تولد.چند ماهیه مامانش مریض شده و ایشونو میبره بیمارستان تهران.سه ماه من مزاحم دارم.تا پشت درمم اومدن التماسشون کردم یشب داداشت بره روسر مامانت تو بیا من دارم سکته میکنم تا پلیس بیاد گفت نمیتونه بیاد.الانم از ده تا حرفش هشت تاش شده برو خونه بابات.من باید چکار کنم؟

  1. با سلام
   اگر واقعا تنهایی خطری شما را تهدید می کنه خونه پدر پدرتون رفتن چیز بدی نیست. در مورد مشکلات عاطفی بعد این همه دردسر جا داره مشکلتون حرفه ای دنبال کنید.

  2. میدونم خیلی سخته که تمام زنانگیتو میزاری جلوش بعد بگه برو خونه پدرت یعنی این شکننده ترین حرفیه که یه مرد به یه زن میگه

   1. سلام بااین همه زجری که دامن گیر هممون شده واقعا کاش جرات خودکشی ‌پایان دادن به این زندگی نکبت داشتیم من ۴ساله ازدواج کردم با مردی که یه دختر ۱۶ساله داره. ازشب عقدم دخترش منو برد اتاقش اونجا بخوابم تا ۵ماه. اینقد بحث مشکلات شوهرم هیچ هیچ محبتی نداره هیچ توجهی نداره. فقط میگه هرچی دخترم میگه. خودم مهندسم کارمندم چون خانوادم موافق نبودن ازدواج کردم واون ازدواج قبلی داشتم ازترس آبروم ذره ذره دارم آب میشم. جرات ندارم واگرنه خودمو میکشم. تمام مشکلات بحث ها فقط میگه مقصر تویی. بارها ازم کلید گرفتن بیرونم کردن. خدایا به دادم برس

 50. سلام من الان شش ماهه که عقدم و شوهرم دو ماه اول عقد خیلی خوب بود یا وسط هفته میومد خونمون به هربهونه ای میخواست منو ببینه و پیشش که بودم بیشتر با هم حرف می‌زدیم و شوخی میکردیم مگر که چی میشد که دلش میخواست توی روز هم رابطه داشته باشیم ولی الان هر دفعه که با هم تنها میشیم فقط رابطه داریم و بعد هم می‌خوابیم مثل قبل اشتیاق نشون نمیده به حرف زدن با من و اینکه اولا خودش روزی یک بار بهم زنگ میزد اما الان تا من زنگ و پیام نزنم بهش اونم پیام و زنگ نمیزنه

 51. من هم با همسرم مشکل دارم خیلی وقت با هم یه هم خونه هستیم تا همسر دیگه برام مهم نیست چی بشه

 52. سلام شوهرمن مزخرف ترین ادم دنیاست بعدازدواج فهمیدم همجنسگراس ازمحبت کردن به همسرم بدش میادولی بامردها عالی دوسشون داره

 53. شوهرمنم‌یه‌روزخوبه‌یه‌روزبدخودب‌خوددیوونه‌میشه‌سرم‌دادمیزنه

 54. من ۱۳سال بعد از ازدواجم از همسرم خیانت دیدم خواستم که جدا بشیم ولی ایشون موافق نبود و بعد دو سال جدا زندگی کردن و قبول نکردن طلاق و اسرار برای ادامه دادن من اشتباه کردم که پذیرفتم و به زندگی برگشتم دقیقا پنج ساله که از موضوع می گذره و ایشون دقیقا همه موارد بالا رو در رابطه با من داره و پیش هر مشاوری میریم ادعا می کنه که عاشق منه و رابطه امون عالیه و وقتی من ازش می پرسم ما که رابطه ای نداریم چرا اینطوری می گی یا ازش می پرسم دلیل اینکه من رو دوست نداری چیه هیچ جوابی نمیده سکوت
  و من داغون و وامونده و سرگردانم در این رابطه
  متاسفم برای کشوری که قوانینش اینقدر ظالمانه است که زنانی مثل من اسیر یک انسان دیگه میشن و راه به جایی هم ندارن
  بعد از ۱۸ سال زندگی و داشتن بچه در حالی که تمام دستاورد کاریم در زندگی خرج شده یا به نام ایشونه
  حتی حق طلاق هم ندارم چون ایشون هیچ کدوم از مواردی که در قباله ازدواج ذکر شده ندارن و از نظر اجتماع تایید شده هستن
  کاش به دختران ما گفته بشه که امضایی که ازشون می گیرن ممکنه سند اسارت و تباهی عمرشون باشه نه عشق و محبت و همدلی و شراکت زندگی
  کاش به دختران ما گفته بشه ازدواج کردن در کشوری که قرارداد یک طرفه هست حماقت

  1. واقعا همینطوره هیچ حق وحقوقی به زن داده نمیشه وبه خاطر نداشتن پشتوانه مالی زن نمیتونه از این زندگی فلاکت بار جداشه

  2. سلام.دقیقا چقدر هم درد هستیم تا کی باید اسیر و برده مرد شد.۱۵ ساله ازدواج کردم و درآمدم بیشتراز شوهرم بوده و خرجم کمتر.اما چیزی بنامم نیست حالا چیزی نخواستیم بخاطر بچه ها نمی تونم از دستش فرار کنم متاسفم برای کشوری که در اون زندگی میکنم منتظر شرایطی هست که زن و شوهر به آسانی از هم جدا بشند هرکس زندگی خودش را داشته باشه و فرزندان لطمه ای نبینند و طلاق یک چیز کاملا عادی باشد.

   1. خوب چرا با حقوق خودت چیزی نخریدی که به نامت بشه آخه عزیز من؟؟؟؟ اشتباه کردی، حالا به فکر خودت باش تا دیرتر نشده

  1. اگه شوهرت بهترینه و عاشقشی چرا اومدی این مطلب و سرچ کردی و خوندی ؟ی دروغی بگو باور کردنی باشه .خودتو گول نزن

  2. منم تا چندسال اول همین فکر رو میکردم و مطمئن هم بودم چون واقعا دوسم داشت و همه کار برام میکرد ولی چندسال دیگه میفهمی مردا چقد عوض میشن به مرور زمان هم رفتارشون هم عقیدشون تغییر میکنه و همه چی براشون عادی میشه

   1. من دختری بودم که از خودم تعریف نمیکنم،خدایی تو مدرسه تو فامیل توعروسیا هرجا که میرفتم خانماعاشق زیباییم میشدن.حتی سرزایمانام پرستارا مثل پروانه دورم می‌چرخیدند.ولی شوهرم اونقدر شیفته ی تیپ زنهای غریبه است که اصلا منونمیبینه.چادرمن و حجاب منو مسخره میکنه.نمیزاره باخانوادم رفت وآمد کنم.توخونوادش تحقیرم میکنه.همیشه باخانمای غریبه مهربون تر ازمنه،یه تار مو خواهراش وجای من نمیده،اصلا براش مهم نیستم،حتی سزارین که کردم تنها بودم و باهام دعوا میکرد که پاشوغذادرست کن.مادرم که رفت.گفت مرد که مرداصلا نمیدونم باسه تا بچه بمونم یابرم.شب و روزم شده گریه.

  3. سلام دوست عزیز هیچ وقت این رو نگو ادم های دل شکسته وتشنه محبت زیادن

 55. سلام من۱۳ساله ازدواج کردم و۳۰سال دارم دارای۳فرزندم حالم خوب نیست چون همسرم خیانت کرده به من چکارکنم حال دلم خوب بشه خیلی ازش بدم میاد

  1. دقیقا همسر من در رابطه جنسی از این دیگری استفاده میکنهدومنو به اسم دختر هم دانشگاهیش صدا میزند خالم ازش بهم میخوره چیکار کنم بنظرتون؟

 56. سلام شوهر من همه ویژگی هاروداره همش میخواد بدون من باشه دنبال بهانه ست که من یه جمله کوچیکی بگم تا دادو فریاد بزنه و از خودش بترسونه منم هیچ جوابی نمیدم بهش چون نمیخوام مردم جمع بشن خونه و آبروم بره چند بار از خونه انداختم بیرون فقط به خاطر بچه هام نمیرم

  1. با سلام
   انشالله که مشکلتون حل بشه . دلیل این رفتارش چیه ؟ خودش در موردش حرفی میزنه؟

 57. سلام شوهر من خیلی شدید فحاشه و اینکه اصلا من براش مهم نیستم بمیرم یا زنده بمونم اما فقط من مثلا عاشق مامانشه با اینکه ازدواج کرده عوض اینکه من زنشم به من برسه از من بچه دار میشه اصلا هیچی مهم نیس کار خودشو میکنه میخواستم ببینم چیکار کنم با همچین آدمی

   1. سلام من یه سوالی داشتم…بیشتر خانمهای جامعه ما به خاطر بی پناهی ونداشتن شغل وجایی که بعد طلاق در آنجا زندگی کنن تن به زندگی نکبت بار میدن وتحمل میکنم….سوالم اینه آیا در ایران جایی برای زندگی خانه‌ای مطلقه هست منظورم جایی مثل آسایشگاه؟

 58. سلام عرض ادب و خسته نباشید من یک زن ۲۶ ساله هسم که دوتا بچه دارم و حس میکنم اصلا شوهرم منا دوست نداره و فقط به اجبار بخاطر بچهام بام زندگی میکنه حالا میخوام بدونم راه حل شما چیه که شوهرم بهم علاقه مند‌بشود؟؟؟

  1. با سلام
   چرا فکر میکنید همسرتون دوستتون نداره؟ خودش چیزی گفته ؟

   1. همسر من چن بار به من گفته نمیخوامت آیا از ردی عصبانیت این چیزارو گفتن حقیقت داره

  2. سلام شوهر کارش اهواز ومن ماهشهرم این چند ماهه اخلاقش خیلی بدشده درهفته دو. روز میاد خونه فقد قر میزنه سرم منم میگم کی این دوروز تمام بشه که دوباره بره سرکار دلیلش چی ممکنه بهم خیانت میکنه یا بخواطر این که بی خوابی میکشه واونجا جا خواب نداره خیلی ازیته دلیلش چی

 59. سلام اگر میدانستیم که راه کار چیست با شما مشورت نمی کردیم لطفا پاسخ کلی بدهید یا مردم را سر کار نگذارید

  1. دوست عزیز ما انسانها به مانند آثار انگشتانمان بی مانند هستیم هیچ راه حل همه شمولی وجود ندارد.

 60. سلام همسر من کلا از اول ازدواج آدم سردی بود ولی الان مدتیه به من دروغ میگه وقتی هم که من میفهمم توجیح می‌کنه بامن حرف نمیزنه خیلی سردتر شده ناراحتیامو نمی بینه خیلی رفتارهای که یه مرد باید انجام بده یعنی دیگه منو نمی خواد یا دوسم نداره؟؟؟

  1. با سلام
   این مورد نباید مقابله به مثل کنید و برای رسیدن به علتش و حل کردنش باید مصر باشید

   1. گور باباش محل سگش نزار
    چرا ما زنها باید کوتاه بیاییم یه بار هم ما شروع کننده باشیم به خودت برس تا باهات حرف نزده باهاش حرف نزن ..لعنت بر نیاز جنسی ….لعنت به زنهای خیانتکاری که زندگی زنهای دیگر رو خراب میکنند.

    1. خدا هرچی زنه خرابه رو از روی کره زمین ورداره همیناین که زندگی بقیه رو خراب میکنن تا زن به مرد نشونه نده مرد هیچ غلطی نمیتونه بکنه

 61. سلام شوهرم به هر چیزکوچکی حساس هست خدا نکنه چیزی از من دیده باشه مثلا دیشب سرما میخوردم بخاری رو زیاد کردم اومده میگه دیوونه شدی حیوان که بخاری رو زیاد کردی جرات یک بخاری زیاد کردن ندارم یا صبح به من میگه مثل سگ راه برو ولی جایی هم نرفتم فقط دو بار تو همین هفته خونه مادر خودش رفتم که مریض بوده در حالی که الان 3 سال میشه که خونه مادرم رو ندیده ولی اصلا نمیذاره که خونه مادرم برم شاید هفته یک بار اون هم به زور وقتی بیام هزار تا حرف به من میگه به مادر و پدرم فحش میده در حالی که از دروغ به مادرم میگم که شما رو خیلی دوست داره و ازتون تعریف میکنه میگه تو باید ماهی یک بار خونه مادرت بری ولی هر شب اگه خونه مادرش برم حرفی نداره نمیدونم چکار کنم دیگه صبرم از خود حدی داره خواهشا کمک کنید

  1. با سلام
   دیوونه شدی حیوان باید با همسرتون صحبت کنید و زیر بار توهین نرید.
   اینطور که معلومه با خانواده شما میونه خوبی نداره! دلیلش حتما بررسی کنید؟

  2. سلام دوست عزیز…عزت نفست رو بالا ببر وخودت قوی کن ….چه خبره اینقدر ترسو نباش …حداقل اینترنت بزن عزت نفس خودت بالا ببر هرچقدر عزت نفست بالا باشه دیگه جرات نمیکنه بی احترامی کنه…چرا میری خونه مادرش خونه مادرت نمیره خونه مادرش نرو …. اصلا ازش می‌ترسی بهانه بیار مریضم کار دارم نمیتونم برم یه مدت که نری خونه مادرش حساب کار دستش میاد

  3. از یه جایی ببعد درست میشی و میبری ودیگه اینکارا رو نمیکنی زیاد فکرشو نکن.فقط پاک بمونخاک تو سرت که باهاش موندی تا مثل حیوون باهات رفتار کنه

  4. من شوهرمو دوس ندارم ولی بهش وابسته ام قد کوتاهش ازیتم میکنه من خودم قدم بلنده از اول دوسش نداشتم ولی خودمو گول زدم راستش بیشتر بخاطر شرایط بدم ازدواج کردم اونم سنتی نمیدونم چکار کنم خیلی بهش میگم کوتاهی بد قیافه ای خودم عذاب وجدان میگیرم قبلا یکیو دوس داشته ک باهاش نامزد کرد ولی بهم خورده رابطشون این ازیتم میکنه خرجم میکنه بهم محبت میکنه رابطه جنسی برقرار میکنه ولی از ته دل احساس میکنم دوسم نداره ولی خودش میگه دوسم داره اوایل تصمیم گرفتم برم ولی با گریه مانعم شد نمیزاشت برم ولی الان تا چیزی میگم میگه برو 😓منم نمیتونم قد کوتاهشو نادیده بگیرم

   1. مشکل صد درصد از شماست اگه قد برات اینقدر مهم بود نباید باهاش ازدواج میکردی

   2. آخه قد هم شد عیب؟ اگر قدش بلند بود و هزار تا عیب دیگه داشت خوب بود؟ خواهش میکنم بزارین اول به بلوغ فکری برسید بعد ازدواج کنید. اینجوری هم خودتون عذاب میکشید هم شریک زندگیتون.

 62. سلام شوهر من اصلان بهم محل نمیزار وقتی میل جنسی داره بهم محبت میکنه اگه بهش زنگ یا پیام بدی با اعصبانیت جواب میده وقتی تو خونه هست اصلان با من حرف نمیزه سرش تو گوشی هست خسته شدم از کارش تو رو خدا کمکم کنید دوتا بچه دارم هر جا دوست داره میره ولی یک روزه منو بیرون نمیبره ؟؟؟

  1. با سلام
   ولی یک روزه منو بیرون نمیبره ؟؟؟ حتما باید با هم فعالیت مشترک داشته باشید ویه فکری براش بکنید.

 63. همسر من فقط میل جنسیش از بعد زایمانم کم شده
  یعنی ممکنه بخواد تموم کن؟

 64. شوهر من با من بدرفتاری میکنه ، کتکم میزنه ، اخیرا برچسب خیانت بهم میزنه ، من رو با الفاظ رکیک خطاب میکنه ، با اطرافیان من ب شدت بد و برای اطرافیان خودش حاضره حتی از من وبچه ها هم بگذره ، اگر خرجی برای ما بکنه انقد منت میذاره ک انگار برای غریبه ها کرده ،

 65. شوهر منم همشو داره حتی بیشتر و کسی نمیدونه 😔
  چیکار کنم؟!؟!!
  تو رو خدا راهنماییم کنین🙏

 66. شوهر من همه این رفتارها و به اضافه چند مورد دیگر را دارد ،ولی بعد از آشتی کردن،اظهار میکنر که خیلی منو دوست داره .۳ ساله که از این شرایط دارم عذاب روحی میکشم.

  1. آخه قد هم شد عیب؟ اگر قدش بلند بود و هزار تا عیب دیگه داشت خوب بود؟ خواهش میکنم بزارین اول به بلوغ فکری برسید بعد ازدواج کنید. اینجوری هم خودتون عذاب میکشید هم شریک زندگیتون.

 67. شوهرمن این ویژگیها رو داره باید چکار کنم خسته شدم حتی ازخودم

 68. وکیلها عاشق طلاق گرفتن زن و مهریه هستند هم دنبال پول هستند و هم ….

   1. وکیلها عاشق طلاق گرفتن زن و مهریه هستند هم دنبال پول هستند و هم ….

  1. شوهر منم همشو داره حتی بیشتر و کسی نمیدونه 😔
   چیکار کنم؟!؟!!
   تو رو خدا راهنماییم کنین🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!