کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

4 مرحله تشخیص زن خیانتکار

با زن خیانتکار چگونه برخورد کنیم
3.1/5 - (156 امتیاز)

برخورد با زنی که خیانت کرده!

خیانت میتواند آینده یک زندگی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. این خبر که شریک زندگی شما به شما خیانت کرده، ناگزیر شما را از احساسات خصمانه و آسیب زا پر خواهد کرد. در مراحل اولیه پس از کشف رابطه همسرتان، تحمل این موضوع ممکن است بیش از حد دردناک باشد. این امر درباره مردانی که همسر خیانتکار دارند ده ها برابر سخت تر است. اما بعد از گذر از این مرحله ناباوری و درد و رنج حاصل از خیانت زن معمولا دو راه پیش روی خود میبینید.

یا برای نجات ازدواج خود تلاش کنید، یا هر چه زودتر به این رابطه پایان دهید. آمارهای مربوط به خیانت زناشویی با توجه به عواملی مانند جنسیت و سن متفاوت است. به طور کلی، مردان هنوز هم بیشتر از زنان خیانت میکنند. یک نظرسنجی عمومی اخیراً گزارش کرده است که 20٪ از مردان و 13٪ از زنان رابطه جنسی خارج از ازدواج دارند. پس میبینید که بسیاری از زنان هم خیانت میکنند. در واقع استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی و حضور نسبتاً برابر هر دو جنسیت در محل کار، فرصت خیانت را برای هر دو جنس ایجاد کرده است. با توجه به این موضوع اطلاع از نشانه های زن خیانتکار و همچنین نحوه برخورد با زن خیانتکار اهمیت زیادی دارد که موضوع بحث ما است.

ویژگی زنان خیانتکار چیست؟

گاهی اوقات افراد به ما میگویند که احساس میکنم زنم بهم خیانت میکنه! در این شرایط باید چکار کنم؟راه های تشخیص خیانت چیست؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که رفتار زن خیانتکار را تحت نظر بگیرید و از حدسیات خود مطمئن شوید و بعد درباره برخورد با او تصمیم بگیرید. اما برای تشخیص زن خیانتکار باید چندین نکته مهم را در نظر بگیرید که برخی از آنها به ترتیب زیر است:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه 4 مرحله تشخیص زن خیانتکار با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

او مشکوک عمل میکند

گاهی اوقات تغییر در رفتار همسر و اصطلاحا رفتارهای مشکوک نشانه خیانت است. مثلا اگر همسرتان اخیرا از شما فاصله میگیرد یا معمولا برای شام به خانه نمیاید، و بیش از قبل با دوستانش وقت میگذراند، میتواند یک زنگ خطر باشد. اگر از او سوال کنید که آیا مشکلی وجود دارد، همیشه می گوید همه چیز خوب است. با این حال، به یاد داشته باشید که اعمال و رفتار افراد، همیشه بلندتر از کلمات صحبت میکنند و این میتواند نشانه هایی از یک همسر خیانتکار باشد.

ویژگی زنان خیانتکار
همسر خیانتکار

او به شما دروغ می گوید

فرد صادقی که روزی می توانستید همه جوره رویش حساب باز کنید، حالا دائما دروغ های کوچک و بزرگ تحویلتان میدهد. این از علائم خیانت زنان متاهل است. اگر شما تاکنون او را در زمان گفتن دروغ های مختلفی گیر انداخته اید اما باز هم سعی میکند داستان دیگری سرهم کند باید به وفاداری او شک کنید. اما برای این شخص که زمانی به او اعتماد داشتید چه اتفاقی افتاده است؟ روانشناسی زنان خیانتکار اظهار می دارد که اگر زنی در مورد مسائل مالی، عاطفی، خانوادگی و سایر جزئیات اساسی دروغ می گوید، ممکن است قصد خیانت داشته باشد یا قبلاً این کار را انجام داده باشد. از آنجا که پایه و اساس هر رابطه ای مبتنی بر حقیقت است و صادقانه بگویم، به راحتی می توان گفت در چنین شرایطی احتمالا شما به زودی همه چیز را در مورد همسر خیانتکار خود خواهید دانست.

تماس های تلفنی مشکوک و استفاده غیر معمول از تلفن همراه

یک راه ساده برای تشخیص زن خیانتکار توجه به تلفن همراه و نحوه استفاده از آن است. اگر همسرتان همیشه تلفن خود را به راحتی روی میز یا پیشخوان رها می کرد، اما حالا آن را به هر کجا که برود میبرد، اصلا نشانه خوبی نیست. او احتمالاً رمز ورود به تلفن همراه خود را تغییر داده است. علاوه بر این، او ممکن است به طور مخفیانه پیام کوتاه بفرستد یا برای پاسخ دادن به تماس تلفنی به اتاق دیگر برود. در واقع وقتی فرد شروع به پنهان کردن محتوای تلفن خود می كند، تقریباً میتوان حدس زد که سعی در پنهان کردن چیز مهمی دارد.

او شما را از برنامه های خود کنار میگذارد

هیچ چیز بدتر از این نیست که احساس کنید همسرتان دیگر به شما اهمیت نمیدهد. یک نشانه دیگر از زن خیانتکار این است که او قبلا برای هر کاری نظر شما را میپرسید و تمام برنامه هایش را با شما هماهنگ میکرد اما حالا هیچ موضوعی را با شما در میان نمیگذارد. در واقع شما را به هیچکدام از اهداف و برنامه های کوتاه مدت یا بلند مدتش وارد نمیکند. حتما مقاله دلایل خیانت زنان را مطالعه کنید.

تشخیص زن خیانتکار
نشانه های زن خیانتکار

نحوه برخورد با زنی که خیانت کرده

حالا که تعدادی از راه های مچ گیری همسر خیانتکار را فهمیدیم این سوال مهم پیش میاید که بهترین رفتار با زنی که خیانت کرده چیست؟ آیا ازدواج ما بعد از لو رفتن خیانت همسر میتواند دوام بیاورد؟ این موضوع فقط و فقط به شما و احساستان بستگی دارد. گاهی هرگز نمیتوانید همسر خود را ببخشید و فکر میکنید که سریعا باید از او جدا شوید. به هر حال تصمیم با شماست اما سعی کنید در این مرحله از کمک یک مشاور خیانت خوب هم استفاده کنید تا مبادا تصمیم اشتباهی بگیرید.

اما اگر عصبانیت و آسیب شما به اندازه ای نیست که بتواند امید به آشتی را از بین ببرد، وقت آن است که ازدواج خود را نجات دهید. البته همسر شما ممکن است تصمیم گرفته باشد که از شما جدا شود که در این صورت تلاش کردن بی فایده است. با این حال، برای نجات زندگیتان باید در راههایی که احتمالاً هرگز تصور نمی کردید قدم بگذارید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا زندگی با این زن بی وفا ارزش تلاش کردن را دارد یا خیر. تصمیم گیری در این مورد اصلا کار ساده ای نیست. بسیاری از استراتژی های حفظ زندگی مشترک بعد از خیانت را می توان در جنسیت تعمیم داد. زیرا در نوع نگاه زنان و مردان به خیانت تفاوت هایی وجود دارد. برای خواندن مقاله اعتماد بعد از خیانت کلیک کنید.

برخورد با زن خیانتکار

زنان به طور طبیعی تمایل دارند که رابطه جنسی را با ارتباط عاطفی مرتبط کنند. اگر عوامل تکاملی را هم به این موضوع اضافه کنید، در نتیجه رابطه جنسی بدون تعهد و خیانت در زنان واضح تر میشود. به طور بالقوه میتوان مسئولیت حمل، زایمان و تربیت کودک را بر عهده زن قرار داد. بنابراین، حداقل از منظر تکاملی، او باید بسیاری از موارد را در نظر بگیرد و در هنگام انتخاب یک همسر بسیار دقت کند. چه رسد به اینکه تصمیم بگیرد که رابطه جنسی خارج از ازدواج داشته باشد.

این عوامل کلی معمولاً این باور را در مردان ایجاد میکند که خیانت زن، خیانت بارزتری است. از آنجا که خیانت زن برای او معنادارتر است، پس نجات زندگی برای یک مرد، بعد از خیانت همسرش دشوارتر است. اگر میخواهید که از خیانت زن بی وفا، جان سالم به در ببرید و ازدواج خود را نجات دهید، این چند راهکار مهم را فراموش نکنید:

1. سریع تصمیم نگیرید

باوجود احساس عصبانیت، حسادت و گیجی نمی توان هیچ تصمیم مهمی گرفت. آرامش برای شفافیت ضروری است. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه میخواهید ازدواج خود را نجات دهید یا نه، باید موقتاً از همسرتان جدا شوید و کمی از یکدیگر فاصله بگیرید. قبل از تصمیم گیری عجولانه و ایجاد خسارت جانبی با رفتارهای تند، احساسات خود را کنترل کنید. مطالعه مقالهدرمان بی میلی زنان به رابطه زناشویی به شما کمک میکند.

علائم زنان خیانتکار
رفتار زن خیانتکار با شوهرش

2. احساسات خود را بپذیرید

روانشناسی بعد از خیانت دوست دختر یا همسر عنوان میکند که احساس ناآرامی و گیجی طبیعی است. ممکن است همزمان احساس رقابت، انتقام جویی، خجالت، عصبانیت و… هم داشته باشید. پس لازم است یاد بگیرید چگونه احساسات خود را به روشی سالم کنترل کنید. این احتمال وجود دارد که خیانت همسرتان، هرچقدر که اشتباه بوده باشد، یک زنگ خطر بزرگ باشد که شما را از کم و کاستی های زندگیتان آگاه کند.

زوجینی که از خیانت جان سالم به در میبرند یاد میگیرند در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کنند… و دلایل آن را کشف کنند. فراموش نکنید که پذیرش و یادگیری ابراز احساسات خود، هنگامی که با هم گفتگو می کنید، یک ارتباط موثر و مفید ایجاد میکند.

3. دلیل یا دلایل خیانت را مشخص کنید

قبل از هرگونه برخورد با دختر خیانتکار ابتدا باید دلایل خیانت وی را بفهمید. اگر نمی دانید چه چیزی را حل می کنید چگونه می توانید هر چیزی را حل کنید؟ این کاوش می تواند بسیار ظریف و دردناک باشد و بهتر است با حمایت یک روانشناس یا مشاور خیانت انجام شود. فراموش نکنید که تنها پس از کشف انگیزه های خیانت همسرتان است که می توانید برای نجات ازدواج خود با هم کار کنید.

4. باهوش باشید

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که برای نجات ازدواج خود تلاش کنید، اطمینان پیدا کنید که همسرتان مایل است به وظیفه خود عمل کند و اشتباه خود را جبران کند. شما باید اصرار کنید او ارتباطات مشکوک خود را قطع کند و از او بخواهید که این را اثبات کند. برای اعتماد دوباره به یک همسرخیانتکار، باید بسیار دقیق، حساس و شفاف باشید.

5. تصورات خود را رها کنید

گاهی اوقات تصاویر ذهنی مردان احساس عصبانیت، آسیب و حسادت آنها را دو چندان میکند. طبیعی است که تصور کنید همسرتان با مرد دیگری رابطه داشته است. اما متأسفانه، هر بار که تصویر را یادآوری میکنید، درد و رنج کشف خیانت همسرتان تازه میشود. حفظ زندگی مشترک بعد از خیانت همسرتان به این نیاز دارد که شما این تصورات را کنار بگذارید و بر درک اینکه ازدواج شما در برابر خیانت آسیب پذیر است تمرکز کنید. فقط در این صورت است که میتوانید تصمیم بگیرید که آیا عشق شما آنقدر قوی است که بتوان این اشتباه بزرگ را بخشید یا خیر؟

نحوه برخورد با زن خیانتکار
مچ گیری همسر خیانتکار

6. به خودتان وقت بدهید

همانطور که گفتیم نکته مهمی که در برخورد با یک زن خیانتکار باید درنظر داشته باشید این است که از عجله کردن در تصمیم گیری بپرهیزید. هرگز در عصبانیت کاری نکنید. اگرچه سخت است اما با همسرتان و با خودتان مهربان و صبور باشید. اگر تداوم زندگی مشترک و رابطه عاشقانه برایتان مهم است پس برای آن وقت بگذارید.

7. ببخشید

اگر میخواهید زندگیتان ادامه داشته باشد، در نهایت باید راهی برای بخشش خیانت همسرتان پیدا کنید. و او باید راهی برای بخشش خود پیدا کند. او را به عنوان یک انسان دارای نقص ببینید و خودتان را برای رفتن به سمت فراموشی خیانت همسرتان آماده کنید. این فرایند طول میکشد اما طبیعتا نجات ازدواج شما به یک تلاش عظیم نیاز دارد.

خیانت همیشه بیانگر بی مهری نیست. گاهی اوقات فریاد کمک است. اگر عشق شما هنوز وجود دارد، راه هایی وجود دارد که آن را به سلامت بازگردانید و آن را بیش از هر زمان دیگری قویتر کنید. اما در این راه شهامت لازم است.

سوالات متداول

رفتار زن خیانتکار با شوهرش چگونه است؟

در رفتار یک زن خیانتکار میتوان تغییرات زیادی را احساس کرد از پنهانکاری و دروغ های مداوم گرفته تا استفاده غیرمعمول از تلفن همراه و…

برخورد با زن خیانتکار چطور باید باشد؟

شما در برخورد با همسر خیانتکار خود گزینه های زیادی ندارید یا باید او را ببخشید که معمولا کار بسیار سخت و چالش برانگیزی است یا باید به پایان زندگی مشترک فکر کنید.

انتقام از زن خیانتکار کار درستی است؟

بعضی افراد بعد از فهمیدن خیانت همسر به فکر انتقام جویی میفتند اما انتقام نه تنها مشکلی را حل نمیکند بلکه اوضاع را از آن چیزی که هست بدتر میکند.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره خیانتبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه 4 مرحله تشخیص زن خیانتکار

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 942 نظر:

 1. سلام خوانمم به من خیانت می کنه جای زندگی می کنیم همه می شناسه یعنی من درا تش می سوزم.حیران ماندم چه کنم.۳تا بچه کوچک داریم.اروزو داشتم اینهارا به ثمر برسانم..ولی صبرم سرآمده.هرروز میمیرم.زنده چه.نگران پسرامم.زیر دست مردوم نیوفته تنها امیدم اینهااست..هرجا میرم کارکنم.من راانجا به هرراهی بی ابرومی سازه.رانمای کنید

  1. جناب حسینی
   بشین باهاش صحبت کن ودر مورد خیانتش توضیح بده امیدوارم با گفتگو مشکلات حل کنید براتون دعا می کنم واقعا سخته

  2. فقط طلاق.هرچی جلوتر میره خرابتر میشه ولش کن بره آدمهای پیدا میشن از مادر بهتر.خودتا نابود نکن وآینده بچهاتا.گذشت حدی داره هرچی بزرگتر میشن بچه ها ذهنیتشون خرابتر میشه.اینجور ادمها مریض هستن تو گناهی نداری زیاد برات مهم نباشه مردم چی میگند بخودت بیا اگر تقصیر کاری وعیب از توهس خودتا بساز وگرنه ازدواج حق همس طلاق هم اسمش بده حق یه زندگی بی نتیجس

  3. سلام. بلد نیستم چجوری باید صفحه خودمو باز کنم شرمنداینجا نوشتم.
   خیلی حالم‌بده…. زن بیمعرفتم‌بایه نامردکه ۱۰ سال تو یه شرکتی همکارم بود ریختن رو هم. کاری که این دوتابا من کردن کثیفترین و مشمئز کننده ترین نوع خیانت هستش. دلم واسه پسره ۲/۵سال هر روز تیکه پاره میشه. من از نقصهای خودم خبر دارم ولی خدا میدونه لایق این هم سرشکستگی نبودم. خیلی حالم خرابه

 2. خیلی سخته باغ زیبایی که یک عمر براش زحمت کشیدی در عرض یک ساعت جلوی چشمات بسوزه و خاکستر بشه وتو نتونی کاری براش انجام بدی.

  1. آقایان اگه میخواهید ازدواج تون پایدار بمونه، هر روز سه تا حرف قشنگ به خانوم بگید، برای هم وقت بزارید همیشه اونو مثل اوایل ازدواج ببینید
   من متوجه شدم عزیزترینم به شوهرش خیانت میکنه
   در اعتراض من گفت بعد از 17سال متوجه شدم باهاش خوشحال نیستم نه حاضره طلاق بگیره و نه حاضره از خیر رئیس شرکت بگذره. یه آدم مسخ شده است میگه نمیدونی چه حرفهاش قشنگه😡
   من موندم چیکار کنم تلاشم بی‌فایده است
   بگید چیکار کنم؟!

 3. میشه یکی با من ازدواج کنه خوب باشه صفر نه صفر سه پنج شش شش دو هفت یک شش . زنم جدا شد

 4. سلام همش به خاطره حقوق یک سان شدن زن مرد هست دولت باید از زنها حمایت نکنه که تمام اورگانهای قضای با زنها هستن دولت باید این وات ساب کلا از تو ایران حذف کنه قدیما اینجور بود تا مرد اجازه اب خوردن نمیداد زن نمیخورد الان باید از زن اجازه اب خوردن هم بگیری تمام این اتفاقها هم مال مردم بی پول هست اول پول دوم وسوم هم شده پول زنها اینجور خراب میکنن من میگم اول باید دولت از پشت زن بیرون بیاد چون زنها دارن مملکت هم خراب میکنن

  1. کسی که اصالت داره و خودش شناخته هیچ فقط به تعهدی که داده احترام می گذارد تمام مسائل خیانت به خانواده و مسیر بزرگ شدن طرف مقابل می باشد وقتی که پدر خانمم به خانواده اش خیانت کرده چگونه توقع دارم که فرزندش خیانت نکنه کسی که خیانت می کنه تنها راهش طلاق دادن.

    1. زن جماعت اگه یکن اختیار دار شد اگه یکم پولدار شد خیلی خطر ناک میشه همش بی پولی نیست بیشتروقتا زن پولدار که بشه خیانت میکنه .بیشتر زنهای خیانت کار توی خونه باباشون نون نداشتن بخورن شوهر میکنن با پول شوهر خوشکل میکنند خوشتیپ میکنند بعد مردها میان سمتشون و پیشنهاد میدن و اون زن فکر میکنه خیلی مقامش رفته بالا اون وقت شوهرش از چشمش میفته چرا چون اون شوهر رفته سرکار با دلو جون داره کار میکنه واسه خانمش وزندکیش وقت نمیکنه دم به دیقه با زنش چت بازی بکنه ولی اون که اومده مخ اون زنو بزنه بیکاره والاف میشینه صبح تا شب با زن مردم چت میکنه و مورد توجه زن قرارمیگیره و زن با خودش میگه این منو دوست داره انقده واسه من وقت میذاره شوهرم اگه منو دوست داشت یکم با من چت میکرد وپیامهای عاشقانه میداد اینجوری میشه که یهو میبینه زیر چندین نفر خوابیده با همین حرفا و دروغ ها

 5. با سلام دکتر من زنم میدونم بهم خیانت کرده کلا تغییر کرد ازخونه راخالی میکرد بچم میبرد خونه مادربزرگش به تلفن من بدجواب میداد همیشه استرس داره هرچه بهش میگم گردن پمیگیره ایا دوباره خیانت میکند.

  1. دوستان عزیز با احترام زیاد نسبت به زنان و مردان نجیب باید ما مردها یه چیزی رو بدونیم غذای الاغ یونجه است و وقتی شما بهش کباب بدی فکر میکنه تو الاغی . متاسفانه دلیلی که مردای ایرانی این همه خیانت میبینن اینه که زناشون رو از خودشون بیشتر دوس دارن با توام مرد هیچکس با ارزش تر از خودت نیست اول به خودت برس بعد به خانوادت اونموقع میبینی که هیچ خیانتی بهت نمیشه.

    1. چرامن الان بایداین حرفهارو بخونم این راهکارهارو تواین سن وسال ببینم حرفت حقه حق وکاملا واقعی

     1. منم مثل توام غصه نخور . منم سنم زیاد نیست ولی اینجام

   1. مسخره ترین حرفی که شنیدم این بوده مامردهای ایرانی زنمون و از خودمون بیشتر دوست داریم

    1. و خدا لعنت کنه مرد خیانتکارو مگه چ فرقی داره زن و مرد هردو انسانن و عقل دارن و چیزی بنام تعهد هرکدومشون زیر پابذارن طرفو خیانتکارن چرا یه طرفه ب قاضی میرین همون مردی ک با خانم شمایی ک میگی زنم خیانت میکنه پس کیه و چیه آیا یکی مثل خودتون نیست ک الان با زنته؟؟؟؟!!!اون حکمش چیه؟؟؟چون مرده میتونه؟؟؟

   2. واقعا حرف درستی زدی موافقم باهات
    ما مردها انقد که به فکر همسرهامون هستیم اگه به فکر خودمون باشیم این اتفاقها نمیوفته
    زن اگه بهش زیاد بها بدی خودشو گم میکنه

    1. سلام من یه زنم ۳۷سالمه سه تا بچه دارم هفت سال ۴سال ۱سال نزدیک ۱سال و نیمه دارم به شوهرم خیانت میکنم تو فضای مجازی بوده فقط و تا حالا انگشت یه مردم بهم نخورده،این کارم جوری که مثل عادت شده بود برام شوهرم فهمید خودمم پشیمون شدم و گفتم منو ببخشه تکرار نمیکنم اما اون هربار بهم سرکوفت میزد و به روم میاورد بگم که اصلا آدم احساسی نیست و حتی یکبارم منو نبوسیده از سر احساس فقط دنبال رفع نیاز جنسیش بوده جوری که برای زن ارزشی قائل نیست و مشکلات ریز و درشت دیگه الان به من گفت برو درخواست طلاق بده منم اگه برگردم مطمئنم باز اذیتم میکنه موندم چیکار کنم

 6. مردا خیانتکنن عیب نداره زنها خیانت کنن عیب داره ما موضوهای مهم را ول کردیم چسبیدیم به چیزهای الکی از صبح تا غروب

  1. زنی گفتن مردی گفتن شما داداشت پشت سرش حرف باشه با فلان زن رفته.ابرو خونوادگیتون میره؟ یا بگن دور از جون. شما رو با یکی تو خونه گرفتن.کدوم؟

   1. چقدر شما مردها پررو این والا
    چه فرقی داره آدم خائن مرد و زن نداره
    خودتون واسه خودتون طبیعیش کردین

 7. سلام.. تو رو خدا یکی بیاد و منو کمک کنه.. 3 ساله با دهتری نامزدم که تقریبا هم سن هستیم.. عید امسال قرار مراسم عروسیمون هست.. چند وقت پیش بهم گفت یه نفر خبر نداشته و اومده خواستگاریم و من گفتم نامزد دارم… چند شب پیش گفت میرم خونه خواهرم… هر چقدر تماس گرفتم جواب نداد. مشکوک شدم.. فرداش گوشیشو چک کردم دیدم چت مخفی با پسره داشته اما چت ها رو حذف کرده. و مشخص شد اون شب با خواهرش با پسره رفتن کافه… الان بعد 3 سال که هیچی واسش کم نذاشتم حتی ماهانه 10 میلیون پول بهش دادم. میگه ما بدرد هم نمیخوریم من میخوام با یکی دیگه ازدواج کنم. من گفتم خیانتت بخشیدم. میگه من خیانت نکردم فقط دوسش دارم میخوام با اون ازدواج کنم.. بنده شاغلم. مهندس مکانیک و مدرس دانشگاهم.. ایشونم حسابرس یه کارخونه هست.. تو رو خدا یکی کمکم کنه.. تو این چند روز وزنم شده 70 کیلو. از بس غصه خوردم. با اینکه مردم ولی بی اختیار اشکام سرازیر میشه.. اخه من به ناموس کسی نگاه نکردم چرا جوابم اینجوری خدا داد.. من حتی به دانشجوها دخترم نگاه بعد نکردم با اینکه تو سن جوانی و 33 سالمه.. الانم که تایپ میکنم اشکام داره میریزه رو صفحه.. اخه چی کم گذاشتم.. حتی اونم نفسش به نفسم بند بود الان حتی از سر شب جواب پیام و زنگمم نداد. یک هفته اینجوری شده🥹🥹🥹🥹

  1. سلام اولیاقت شمارونداره حتماجایی دیگه بهترین درانتظارشماست خداگرببنددری به حکمت به رحمت گشایددردیگری اگرتهرانی بیامن دختر۳۱ساله دارم تیکه ماه خوش تیپ نجیب میرداخلی صرافی درخیابون فردوسی بایدببینی وتحقیق کن اواصلاارزش اشک ریختن نداره خداکمکت کنه وتوکل به خداکن

   1. سلام. نمیدونم چجوری دردمو بهتون بفهمونم🥺🥺🥺🥺🥺🥺حتی فکر اینکه کسی دیگه رو تصور کنم بجاش قلبمو مچاله میکنه.. ولی اون جواب تلفن منو شب نمیداد چون با پسره بیرون بودن. فرداش رو گوشی خودش نشونش دادم 34 مرتبه تماس گرفته بودم جواب نداده بود

    1. فدای تو بشم به این فکر کن که اگر ازدواج کرده بودین: اگر الان یه طفل معصوم ۳/۵ داشتین: اگر بعد از ۱۲ سال متوجه خیانتش میشدی……..
     ای کاش ای کاش من جای تو بودم…… ولش کن، گذر زمان مرحم درداس.

   2. سآبان اون به درد شما نمیخوره حیف که قدرت ونمیدونه بذار بره فکر میکنه اون یکی فرق داره

  2. سلام داداش نمیخوام تو دل تو خالی کنم ولی کسی که نمیخواد با تو باشه توام ولش کن چون اون لیاقت ترو نداره اگه داشت نمیذاشت یه پاپتی تو رابطتون بیاد بشه نفر سوم

   1. سلام.. مرسی از همدردیت عزیزم.. ولی واقعا حالم خیلی خیلی بده.. شدم پوست و استخون.. چند روز دیگه چجوری برم سرکلاس جلو دانشجوها.. خجالت اب میشم با این سر و وضعیت

    1. ازمن به تو هشتار خدا خاست تورا که الآن فهمیدی ان خانم دیگه بدرد تونمیخورد من ۶۰ سال دارم تجربهای زیادی داشتم دیدم شما الان به هر دلیلی باهم باشید در آینده که جیک جیک زمستون رفت آن وخت روزهای تلخ میاید به سرت با خودت فکرهای که وجود ندار که شاید این توری شد منو دوست نداره ازاین فکرهای که در زندگی های معمولی هتاپیش میاد تابرسه به زندگی مثلدار این حرفه من باز خدا را سپاسگزاری کنید و یک مشاوره بروید آقای مهندس و سلام به امید روزهای خوب

     1. اقامهدی دمتگرم منم همسن وسال شما هستم ودقیا هم عقیده با شما پسرخوب یه خط ازاخرشو بهت گفت قدیمیا میگن یک کلام به صد کلام حالا اگه دوست داشتی با من درتماس باش تا قشنگ متوجه حرفهای اقا مهدی بشی ایشون بهت گفت من بهت نشون میدم عاقبت کارتو

  3. سلام .جای باش که دوست دارن نه جای که دوست داری .من با کسی ازدواج کردم که دوسم داشت و حالا بهم خیانت کرده .اگه دوست ندارن بزار بره

   1. من واقعا حرف شمارو قبول دارم مهم اینه ادمم جایی باشه که دوست داده مثلا من الان پیش ننتم

  4. آقا ارسلان گل شانس آوردی که باهاش عروسی نکردی و بچه هم نداری .کاش منم شرایط تو رو داشتم . ولی افسوس که ۲۵ سال از عمرم تلف شد.عمری که هرگز بر نمیگرده.آدم هایی مثل من که بعد از عمری زندگی مشترک، طعم خیانت را چشیدند، دیگه آینده ای ندارند و دیگه نمیتونند از نوع شروع کنند چون شور و حال و جوانیشون از بین رفته و دیگه هیچ امیدی به آینده و زندگی ندارند.ولی برای امثال شما دیر نیست.این دختره به درد تو نمیخوره عزیزم، عاقلانه فکر کن چون احساسات بی مورد زندگی آدم رو به باد فنا میده.

   1. سلام.. فدای تو رامین جان.. واقعا متاسفم داداش برات.. اما از حال دل خودم خبر نداری

   2. ترحم تناسب داریه که خودت برای خودت میبافی..نشنیدی یاس چی میگه: خوب بودن من بازتاب نداره..وجدان تا آخر این داستان سرابه.منم درکت میکنم با فرق سه سال بیشتر.خیلی زود خودتو از بندش آزاد کن و بی رحم باش و از یه روانشناس کمک بگیر .اینکه قبل ازدواج بره خیلی خوش شانسی تا اینکه با دوتا بچه بفهمی چه بلایی اومده سرت.خودتو و زندگیتو بساز و ادبش کن همین

  5. سلام تا جوب باریک بپر من همین مشکل داشتم اما ازدوج کردم الان باستا بچه رو دستم میخام تلاق بگیرم زنی ک از ین آدتاداشته باشه ترک کردنش محاله

   1. سلام زن بد دل تهمت زن ودروغگو درست نمیشه ذاتش همینطوری هست تلاش کردن برای درست شدن تعهددادن فقط برای زمان خریدنه با اولین بددلی که به ناحق کرد فقط به فکرطلاق باشید وبه حرف هیچکسم گوش نکنید چون شما باید تاوان بدی وروزهای بدی درانتظارته دوست عزیز

   2. س منم همین اشتباه کردم چون دلم سوخت براش دقیقا وبه شدت با حرفتون موافقم شراط منم مثل شمایه بعد ۱۲ سال حالا میخام جدا شم با بچه ها دیگه هیچی برام محم نیس

  6. داداش گریه نکن قوی باش ناسلامتی مردی. زنی که میگه نمیخوامت بزن تو کونش پرتش کن بیرون از زندگیت. بخوای بمونی توی این زندگی نابود میشی. دختر خوب باحال نجیب خوش تیپ و هیکل روفرم کم نیست. من خودم مردم اما زیر بار این قضایا نمیرم. تازه التماسم کنه بازم اکه چیزی دیده باشم ازش نمیتونم بیخیالش شم و سریعا پرتش میکنم سطل آشغال. یکم بخودت بیا داداش جمع کن خودتو.ضعیف نباش

   1. ملاکتون از انتخاب دختر فقط همینه خوشتیپ خوش هیکل روفرم . بعد انتظار دارید همچین دختری تااخرش با شما شکم گنده های کچل بمونه !

  7. اصلا غصه نخور برادر من برو مخ صمیمیترین دوستش بزن ببین چجوری میوفته دنبالت
   بهش ثابت کن کت تنه کیه، اون موقع قشنگ حالش بگیر
   بیخود کرده سه سال تورو گذاشته تو آبنمک
   تو بهش گفتی خیانتتو می‌بخشم!!!، حالا گیرم که این کارم کردی اونم از اون طرف رکب خورد برگشت سمت تو، چه تضمینی هست بعد ازدواج مهریه ش اجرا نزاره و با یکی دیگه نره
   داداش با یکی آشنا شو که تورو واقعا دوست داشته باشه عمرت حروم اینجور آدما نکن

   1. سلام من به زندگی خیلی خیلی برآوردم امادیونه شودم نمیتونم کاری کنم چه کنم خداجان

   2. سلام منم یکی آمد زندگیمو کشید بالا دنبال یه زن زندگیم

  8. برادر گلم سلام
   حق داری
   به قول افلاطون هیچ کسی به مطلوب خودش نمی‌رسه
   می‌خوام اینو بهت بگم که حالت رو می فهمم
   به قول شاعر دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید.
   اگر در مرحله نامزدی هستی از شرش خلاص شو
   اگر هم می تونی ی جوری سر به راهش بیار
   ی روزی ی جایی خدا جوابش را میده
   من خودم مریضی کشیدم بی پدری کشیدم درس خواندم ارشدم بیکارم، زنم از یک شهر دیگر هست و حرف هم را نمی فهمیم.
   می‌خوام بهت بگم که باید بجنگی با دنیا سر هر موضوعی
   چه زن چه چیزای دیگه
   همیشه گفتم خدارو شکر که مرگ هست. وگرنه با این عذاب دنیا باید چه کار می کردیم.
   خدا ب تنت سلامتی بده
   یاعلی

  9. سلام دوست عزیز درک میکنم تورو منم 3سال خانمم بهم خیانت کرده با وجود دوتا بچه وقتی که متوجه شدم پیامهای مشکوک پاک کرد و تقاضای طلاق کرد والان دوسال خونه پدرش درضمن خونه باباشم با یکی دیگه رابطه پیدا کرد وخواهرش همه موارد درجریان بوده به نوعی هردوشون دنبال خیانت بودند ومتاسفانه خانوادشم ازش حمایت میکنند حتی با وجود اعتراف دردادگاه بازم میزنه زیر حرفش امان از زمانی که زن خانوادش اینطور ازش حمایت بیجا کنند درکل این از قانون بد ماست که اینهمه خیانت زن زیاد شده

  10. خدا رو شکر کن که بچه ای تو زندگیت نیست وخدا تو رو خیلی دوست داشته که چنین موقعی به دادت رسیده اون زن لیاقت تو رو نداشته زن حوس باز بهتره بره برا خودش تو هم به خودت برس وبرو مسافرت وعشق وحال کن چیزی که زیاده زن خوب و با وفا دیگه حتی یک ثانیه هم بهش فکر نکن اگر سرگذشت زندگیم رو برات تعریف کنم کلا حالت خوب میشه ومیفهمی که واقعا خدا دوست داشته

  11. سلام. به نظرم بیخیال بشو، من چند سال پیش با یک نفر که تقریبا همینجور ویژگی هارو داشت ازدواج کردم. بعد از چند ماه رمز گوشیش رو عوض کرد و سرد شد. توی خونه مدام پرخاش گری میکرد. درحال خیانت ندیدمش ولی چندین بار به دروغ گفته بود که جایی هستم ولی فهمیدم جای دیگه ای بوده، نمیدونمم چیکار میکرده اونجا! حتی یک بار توی پارک دیدمش ولی میگفت بازار بودم! مطمئنم با کسای دیگه ای هم داره صحبت میکنه ولی اصلا نمیذاره حتی نزدیک گوشیش هم کسی بشه! هیچی هم توی زندگی براش کم نذاشتم ولی بعد از چند ماه چیزی به جز بد و بیراه گفتناش و… تا همین الانش نصیبم نشد. جدیدا هم که میگه بالاخره یک روزی جدا میشم!!! نمیدونی چقدر زحمت کشیدم توی این سال ها برای این زندگی، به نظرم این آدمی که میگی ارزش حتی یک قطره اشکم نداره، برو خدارو شکر کن که راه رو بهت نشون داده کاش به منم اون زمان نشون میداد. به نظر من به جای گریه برو نماز شکر بخون که از ازدواج با چنین کسی نجات پیدا کردی و واقعیت رو خدا بهت نشون داده.

  12. برادر بزرگوار کاملا درکت میکنم، این دنیا پر شده از آدم های بی وفا و بی وجدان، وقتی دو نفر با هم تعهد بستن باید تا پای جان و شکنجه شدن هم خط قرمزها را رد نکنن مگر اینکه توافق کنند رابطه را قطع کنند و هر کسی مسیر زندگی خود را انتخاب کند، ولی در کل بدونید روی حرف و تعهد دختر و زنان این دوره زمونه به این راحتی نمیشه حساب کرد‌. میدونم این صحبتها درد روح تو را تسکین نمی دهد و متقاعد نمی شوی ولی خب اینجور مواقع فقط و فقط باید تسلیم عقل شد نه احساس چون هر کسی که راه رفتن و خیانت را یاد گرفت مطمئن باش تا دوباره کوچکترین مسئله ای پیش بیاد بازم اون کارو انجام میده و هر کسی اگر هزار دلیل واسه رفتن داشته باشه فقط یک دلیل واسه پایبندی و وفادار ماندن کافیه.

  13. والله خیانت زیاد شده .اولا تقصیر شماست نباید سه سال نامزد میموندی زود عروسی میگرفتی ثانیا اون دختر دیگه به درد زندگی نمیخوره ولش کن بزار بره خوش بگذرونه

  14. داداش گلم مشکل ازاینجاهستش.، ماشاالله خودت باسوادی بایدبخاطرچه دلیلی حس کنی که نفس توهستش مشکل ازاینجاهستش بیش ازحدلازم بهش احترام گذاشتی به چه دلایلی آخه توروخداچندلحظه فکرکن خودت

  15. ببین داداش نمیخوام دخالت کنم تو زندگیتون ولی تجربه ثابت کرده ادمی ک خیانت کردع بازم میکنع اونقدری ک یاخودش میرع یا اونقدر اذیتا میکنع خودت ول کنی بری اصلا ارزششو ندارع حتی ناراحتی چ برسه ب اشک ریختن برو از مشاوره کمک بگیر فراموشش کن زن زیاده دخترخوب زیاده میدونم سخته خیانت درد دارع خیلی هم دارع ولی غیرت داشته باش تمومش کن

  16. سلام سخته‌ولی‌خدارو‌شکر‌کن‌که‌بدون‌فرزند‌این‌موضوع‌رو‌فهمیدی‌وخدا‌بهترشو‌واست‌درست‌میکنه‌و‌زمان‌همه‌چیزو‌بهت‌نشون‌میده‌اخرشم‌میفهمی‌که‌اون‌اصلان‌لیاقته‌تورو‌نداشته

  17. درکت میکنم میدونم از روی دوس داشتن نمیتونی ولش کنی اما زن بد بده امکان داره بعدا خیانت بدتری بهت کنه و با کسی خیانت کنه که ارزش هیچی رو ندارهواسه همین میگم اگر بچه نداری ولش کن …

  18. داداش من اون درحدتونیس راحت بهت بگم بایه هرزه نامزدکردی شغلی که توداری دس روهردختری بزاری بهت میدن دوتاکوچه چپ وراست بری خوشگلتروجوونترشومیبینی هیچموقع یه هرزه درس نمیشه توپسرپاکی هستی گریه نکن من همین موردبرام پیش اومددوسال براش گریه میکردم تازه فهمیدم عجب خریتی کردم ایران پره دختره این نشدیکی دیگه فقط پاک باشه

  19. سلام . هر کسی بهت بگه ولش کن بره چون تو قلبته واقعا برات غیر ممکنه من با چنین مشکلی 10سال هست درگیرم دو بچه هم دارم . اصلا و مطلقا قبول نمی‌کردم که ولش کنم همه گفتن این بدرد زندگی نمیخوره چه بلاهایی که سرم نیاورد مهریه زندان دزدی اموال. اما آخرش که سنم بالا رفته 50ساله شدم . همه چی دوست پول خانواده فرزند از دست دادم فهمیدم همون اول باید ولش میکردم. ارزش خودم را ندونستم. الان که اسیر شدم فهمیدم اگر زن گفت یا نشانه های از دم تکون دادن داشت فقط باید مثل زباله رهاش کنی یکی بگیری که برات بمیره.

  20. سلام دوست عزیزم اشتباه شما همین بوده چون قلب پاکی داری فک میکنی همه عین خودت هستن.

  21. سلام عزیزم
   البته ببخشید شما استاد دانشگاهی و من فقط دیپلم ادبیات و علوم انسانی رو دارم و کوچکتر از آنم که شما را نصیحت کنم برادر بزرگوارم🙏🏻
   از نظر من شما بایددجدا شوید زنی که اول زندگی هنوز زیر یک سقف نرفتید میگه عاشق یکی دیگه ام مطمعن باش خیانت میکنه دوباره بهت و اونوقت که باهم هستین و خیانت میکنه و عین خیالش نیست شما آتش میگیری و اونم دلش خنک میشود چون زنهای خیانت کار همیشه میخواهن تو سکوت و کناره گیری کنی تا بکارش برسه و حالا تو در تنهایی چه بلایی سرت میاد به کیفش هم نیست و تو تا صبح فکر و خیال دیوانه ات میکنه ولی اون راحت خوابیده و این وسط تو از بین میری
   و دوما اینکه به حرف این خانم هم گوش نکن اگر این خانم مشکل زناشویی نداشت این مقاله که من و تو سرچ کردیم سرچ نمیکرد و اینجا نبود عزیزم…. گرفتی قربونت برم

  22. ترحم تناسب داریه که خودت برای خودت میبافی..نشنیدی یاس چی میگه: خوب بودن من بازتاب نداره..وجدان تا آخر این داستان سرابه.منم درکت میکنم با فرق سه سال بیشتر.خیلی زود خودتو از بندش آزاد کن و بی رحم باش و از یه روانشناس کمک بگیر .اینکه قبل ازدواج بره خیلی خوش شانسی تا اینکه با دوتا بچه بفهمی چه بلایی اومده سرت.خودتو و زندگیتو بساز و ادبش کن همین

  23. شما هم کفو هم نیستی رهاش کن
   خداوند گر زحکمت ببندد دری
   زرحمت گشاید در دیگری
   نگران نباش خداوند بهترین رو برای شما در نظر دارد که در شان شما باشد مطمئن باش انشاالله

  24. اشتباه نکن من به چشم خودم دیدم طرف خیانت زنشو ۲۰سال پیش بخشید ولی امسال مجددا اون خانم لو رفت ومعلوم شدطی ۲۰بطورتمام وکمال درارتباط بوده وخیانت میکرده الان هم مهریه شو گذاشته به اجرا وخونه وماشین اون مرد زحمتکش رو توقیف کرده که حاصل ۳۰سال کاردرکوره بوده همرو داره بالا میکشه

  25. مردی که گریه کنه دو زار نمی ارزه.همه زنا مرد قوی می‌خوان که تکیه گاه شون باشه،من یه زنم،یه عمر با مرد شول وشفت زندگی کردم همه ی نیازامو سرکوب کردم،وادامه دادم و حالا توی ۴۸سالگی بعد از ۲۹سال زندگی،پشیمونم چرا جدا نشدم،من همیشه تنها بودم و حالا که پسرم که سر و سامون گرفته،من تنهاتر شدم،وخسته وبی جون از این زندگی،مرد ضعف وحساس همون اول قبل از بچه دار شدن باید رها کرد،وگرنه عمرت به فنا می‌ره.

  26. سلام، خوشحال باش که زود فهمیدی، غده سرطان را از زندگیت بنداز بیرون، الحمدلله وضع مالیت هم خوبه برو یه زن پاکدامن بگیر برو تفریح واسه خودت،

 8. سلام من الان دوازده ساله که باخانمم دارم زندگی میکنم قبل از بچه دارشدنمون یه بار بهم خیانا کرد بخشیدمش ولی بعد بچه اول بازم بهم خیانت کرد بازم بخشیدمش ولی گف به کسی نباید بگی مخفی نگه داشتم ولی خیانت اولی روبه خونوادش اطلاع دادم بعد بچه دوم کلا بامن سرد شده بهم میگه اگه اعتماد نداری بهم باهام زندگی نکن کلا نسبت بهش مشکوک شدم مخصوصا وقتی که تو اینستا شبا توگوشیه واز خودش عکس موباز ونیم تنه لخت میذاره کم کم دارم به طلاق فکر میکنم وضعیت مالیمون هم متوسط به پایینه تو درو همسایه موباز میگرده بهش تذکر میدم ناراحت میشه بنظرتون چیکار کنم بی اعتمادی نسبت بهش وسرد بودنش نسبت به من زندگیمو مختل کرده ازتون راهنمایی میخوام

  1. دقیقان من تو مثل همیم منم دنبال راهیم فقط بخاطر بچه هام وایسادم ولی دارم دیونه میشم

   1. من چی بگم فرزنده داریم اما رفته خیانت کرده دیگه نمی‌کشم اگه بچه نبود تا حالا یا کشته بودمش یا طلاق .. نمی‌دونم چکنم

  2. الان داری به طلاق فکر میکنی
   طلاقش بده بره
   مگه بازیه کامپیوتریه که چندتا جون داشته باشه

  3. عزیز جدا بشید دنیا ارزش زنهای خیانتکار رو نداره ،یکبار به دنیا میایم و یکبار هم می‌میریم ،کسی که خیانت می‌کنه پس شوهرش رو دوست نداره

  4. سلام زن بد دل تهمت زن ودروغگو درست نمیشه ذاتش همینطوری هست تلاش کردن برای درست شدن تعهددادن فقط برای زمان خریدنه با اولین بددلی که به ناحق کرد فقط به فکرطلاق باشید وبه حرف هیچکسم گوش نکنید چون شما باید تاوان بدی وروزهای بدی درانتظارته

 9. سلام من ۳۲ سالمه زنم ۲۷ سال زنم ۲۶ مرتبه بهم خیانت کرده با مدرک عکس و فیلم و پرینت مکالمه و …داغون شدم هر سری انقد به جان زنده به خاک مرده هامون قسم خورده دیشب خواب دیدم مادربزرگم میگه به زنت بگو از من بکشه بیرون بسه بابا خلاصه هر وقت بخشیدم باز تکرار شده دقیقا با کسی که ازش متنفرم رابطه تلفنی داشته و پیامکی فاتحه بخونم تو اینستا ،روبیکا،تلگرام،واتساپ،لاین،و… تنها دلیل بخشیدنم این بود تنها دختر یا زنی بود منو واس خودم میخواست نه پولم خدارو شکر از لحاظ مالی کم ندارم و نداره به نظرتون دارم زندگی میکنم ولی از یادم نمیره میترسم میترسم میترسم لطفا راهنمایی کنین …در ضمن ۱۱ ساله ازدواج کردم

  1. دوست عزیز خودتون میگی بیست وشش بار خیلی صبوری کردی طلاق برای این گونه مواقع است طلاق بده خودتو راحت کن تا اخر عمزت باید عذاب بکشی

  2. باید از اول این زن نجس رو از زندگیت مینداختی بیرون که بد بی غیرتی کردی مردی مثلا . 27 بار

  3. عزیزم زن پول نمیخواد خوردو خوراک نمیخواد زن عشق میخواد زن اینی نیست که فقط شبا بهاش بخوابی روزام بری ولشکنی یا شبا موقی خواب بیای بری بغلش بخوابی زن محبت میخواد زن باید بهش توجو کرد زن مثل زنبور نارحت کنی نیشت میزنه پس نزار نیش بخوری دوست عزیز بخسوس اون زمانی که زن میره توعوجر باید پیشش باشی بهش محبت کنی نبایت ازش دور شی شبا وقط خواب تو بغل بگیرش یا موهاشو شونه بزن بهاش از عشق بگو این جوری زنت هیچ وقط خیانت نمیکنه عزیز

   1. با همین چرتو پرتا زن هارو پررو کردیم
    مگه عشق دو طرفه نیست، مگه تعهد دو طرفه نیست، مگه سختی رو نباید باهم تحمل کرد؟؟
    هیچ مشکلی خیانت رو توجیه نمیکنه هیچی
    هرکسی هرچیز دیگه ای بگه، فقط سر خودش رو شیره میماله

    1. به خدا که گل گفتی. تا حرف می‌زنیم میگن محبت نمیکنید. این حرفا چیه، مرد داره واسه کی جون میکنه؟ زمانی که پیش زنش نیست داره برای همون زن جون میکنه. باید اینو درک کنه که مرد چون دوستش داره و تعصب داره الان پیشش نیست و داره زحمت میکشه. مگه مرد محبت نمیخواد؟ مگه مادرای ما حرف قشنگ از پدرامون می‌شنیدند که خدای دومشون بود و تا آخر عمر فکر اینکه به مرد دیگری نگاه کنن واسشون مرگ بود. ما مردای امروزی که خودمون رو دلقک خانمهامون کردیم. ما که بدبخت ترین و ناز کش ترین و بی اختیار ترین و گماشته ترین مردای تاریخ بشریت هستیم. ما که از دست زبونهای خانمها به مادرامون می‌ترسیم یه تلفن بزنیم و تا اسم خواهرمون رو میاریم انگار جن زده میشید . ما که بدون صلوات و احترام نظامی خدمت باباتون نمیتونیم برسیم. ما که جرات خریدن یه چیز کوچک بدون هماهنگی و اجازه خانم حتی برای بچمون رو نداریم و ما که روی هرچی مرد در آباء و اجدادمون هست رو سیاه کردیم از بس توسری خور شدیم دیگه چی میخواین؟ کسی که عمری مثل یک برده و غلام داره نوکریتون رو میکنه به بهانه اینکه چرا حرف قشنگ شب که میخواستی بخوابی زیر گوشم کم خوندی و از خستگی و دوندگی روز نتونستی چشماتو باز نگه داری بهش انگ بی عاطفی می‌زنید. به خدا بی معرفتی ذاتی میخواد اگه نه هر مردی بلکه مردی که میدونید صادقانه داره جون واستون میزاره عیبش رو توی سرش بزنید و فکرتون به سمت خیانت بره. در ضمن خیانت فقط همخوابی با غریبه نیست …..

   2. بخدا همه این کارها کردم ولی امان از زمانی که دوست ناباب باهاش باشه اونم دوست نابابی مثل خواهرش که اونم کشوند طرف این کثافت کاریها تا تنها نباشه از چشمام بیشتر بهش اعتماد داشتم و همین مساله سه سال داغونم کرده

  4. تو که ۲۶ بار خیانتشو دیدی دیگه برات عادی شده،بقیه عمرت هم
   کنار بیا دیگه.حرفمو گوش کن
   چون زندگیت بدتر میشه،الان لااقل هر وقت بخوای خودت هم میزنی
   اون موقع دیگه تو کف میمونی

 10. سلام زنم دوسال با ی خانوادهای رفت آمد داشت بعد دوسال خیلی تغییر کرد گوشیش دست من بچها نمی‌داد رفت آمد با خانواده برادراش وخواهراش نداشت بعد کمکم مشکوک شدم باش بعد فهمیدم که رابطه داره با همون پسر خانواده توهم زن و بچه دار عکس پسره زیر لباسهای پیدا کردم تماس تصویری و صوتی چند بارازش فهمیدم کار به طلاقی کشید دوتا بچه ی پسر ی دختر دارم او خیانت کرد در حق من و بچها هنوز هم رابطه داره نمی‌دونم چه کار کنم دارم عذاب میکشم حاضرم به مرگ خودم فکر بچها هستم نمی‌دونم چکار کنم

  1. اگر کارتون به طلاق کشیده و ازهم جدا شدید نیازی نیست خودتون رو عذاب بدید سعی کنید با کسی که میشه ن به او اعتماد کرد و هم همسر خوبی برای شما باشه و هم میتونه با بچه هاتون رابطه خوبی داشته باشه ازدواج کنید چرا که همسر سابقتون اگر به رابطه نا سالم ادامه بده و در زندگی شما به هر نحوی حضور داشته باشه هم با دیدنش آسیب روحی میخورید و هم ممکنه بچه هاتون با بودنش درست تربیت نشن

   1. سلام دوستان وقت گرامی تون و میگیرم برای راهنمایی ببخشید من حدود پانزده سال زندگی دوتا بچه دارم پنج سال قبل متوجه خیانت همسرم شدم خواستم درخواست طلاق بدم فقط بچه ام کوچیک بود و برای شرط هایی گذاشتم الان هر شب این فکر خیانت برام بیشتر و بهتر میشه حالا دخترم سالهای ابتدایی را تمام کردن برای طلاق دادن نظر شما چیه که آیا با سرنوشت بچه ام بازی میشه یا نه باشم در کنارشان ولی جدا،،،،ممنون از راهنمایی های دوستان گروهی

  2. داش گلم منم دقیقامثل خودتم یه پسر و یه دختر دارم زنم بهم خیانت کرد منم نمیدونم چیکار باید بکنم الان تنها تویه خونه نشستم نمیدونم چیکار کنم

   1. داداش دندون لق بکن بنداز دور خودت و راحت کن.۶ماه درد بکشی بهتره از یه عمر.همه با این مشکل دارن میجنگن.ولی ولش کن بره.برو دنبال زندگی جدید.سال دیگه به حال الانت میخندی که چرا ۱ثانیه هم غصه خوردی برای ادم بی ارزش .

  3. شماها کی میخواهید بفهمید ناقص عقلا .وقتیکه مثل برده خودتونو میفروشید حق اعتراضم ندارید ن پ توقع دارید مفت بچرخید خیانتم کنید .برید وردل ننتون انقد بدید تا شاشدونتون پلاسیده تر شه لاقل اویزون یه بدبخت نیستید نونشو حروم کنید شماهارو فقططط باید سربرید

 11. سلام من ٢ ساله نامزدم هر دو مون كارمنديم اون كارش يه جوريه شيفت ميمونه يعني يه عصر يا صبح اينا منم مثله اونم ولي ماله من دو روز در هفته ازش دور ميشم باهم زياد دعوا كرديم خيلي تا حد طلاق رفتيم ولي من دوستش دارم اونم بعد اشتي كردن باهم خوب ميشه ولي به چيزي فكر مو دردگير كرده چند روزه از گوشيش خبر ندارم ديگه مثله قبل نميزاره پيشم بمونه همش جاي دور ميزار يا حتي بعضي وقتا گوشيش رو جاي ميزار من دستم نرسه بهش اخلاقش عوض نشده ولي چند رو پيش دوباره دعوامون شد ازش سه روز دور بودام در حدي كه ازش هيج خبري نداشتم الان اشتي كرديم بازم ازم دور نگهداشته گوشيشو قبلا بهم ميگفت با پسر خالش كه شهر ديگه است و مجرده پيام داده و گفته واش دختر پيدا كنه ولي يه شب كه گوشيش رو يواشكي برداشتم پيام هاشو ديدم شب ساعت ١٢ باهم چت كردن تو چتش چيزي نبود ولي ازم بهش بد گفته بود و بعضي پيام هاشو فكر كنم پاك كرده بود بگذرايم تو موقع دعواي جديدامون پسر خالش هم امده خونشون احساس خيلييي بدي دارم خيلي احساس ميكنم باهاش رابطه داره من نمي تونم مچشو بگيرم

  1. مطمئن باش دوباره خیانت می کنه چون خیانت کارذاتش خرابه وباید ذات خرابه با اعتقادات دینی با برد

 12. خب اینجا کلی افراد اومدن راز زندگیشونو گفتن و مشورت خواستن . کاملا درک می کنم این فشار روحی شما رو ولی بدونید اینجا چیزی جز نظرات اشخاص نسبت به موضوع و گیج شدن شما عایدتون نمیشه شما باید خودت تصمیم بگیری حرف دیگران نباید در شما تاثیر بگذاره اساسا موضوع خیانت زن بسیار دردناکه و برای مردان غیرتی غیر قابل تحمله ریشه این موضوعات هم که زیاد شده متاسفانه شبکه های اجتماعی و ماهواره خصوصا فیلم های ترکی که مرج اینگونه مسائل هست می باشد من هیچ توصیه ای ندارم و با کنکاش بشدت مخالفم چون خودتم نابود میشی حدیثی هست از معصوم میگه اگه پردا ها کنار بره برادر برادر را خاک نمی کنه خود ما هم بی عیب نیستیم در قرآن جواب همه این مسائل گفته شده دنیا دار مکافاته خیلی باید مراقب رفتارمون باشیم

   1. سلام زنی که همیشه تو قرآن خواندن نماز کردنه. همیشه خودشو. مذهبی می‌دونه بد دور از چشم همه مخصوصا همسرش می‌ره خیانت می‌کنه اونم نه یه بار 2بار. چکار باید کرد.

  1. نظر شما درمودد خیانت زن چیه چکاری میشه کرد من ۸ ماه فهمیدم هربار تا میام بهش فک نکنم قیافه جفتصون‌میاد جلو چشمم در اوجی که هیج مشکلی عاطفی و مالی هیچ مشکلی نداشتیم این بلا رو سرم‌اورد الان رو ب سقوطیم کلا داریم‌ناابود میشیم‌مخصوصا بچه تودشم از کردش ب شدن پشیمونه خیلی جوری که کا بگم اب بخور میخوره نخور نمیخوره با کتک و شکنجه هم‌مخالفم و وستم بهش نزدم همش سعی در بهبددی داشنم کلی نمیتومم ب خودم‌بقوبولنم ک اشتباه کرده و انسان جایز الخطاس شما معلومه ادم‌دینداری هستی پس اگه میتونی ی کمکی من ب بکن

 13. سلام به همه دوستان
  خواهش میکنم هرکی این مطلبو میخونه بهم کمک کنه
  من ۵ ساله ازدواج کردم برای خانومم هیچی کم نزاشتم از لحاظ جنسی رفتاری مالی
  تقریبا چند ماه پیش براش گواهینامه گرفتم و یک ماشین خشک
  تو این ماه فهمیدم زنم به من بی محلی میکنه منم چند روز پیش سر صبح گوشیش رو هک کردم ور رفتم سر کار
  که ساعت های ۹ بهم زنگ زد گفت میخوام برم شهر
  من هم فورا روبیکاشو نگاه کردم دیدم داره با یکی به اسم زهرا چت میکنه بهش گفته بود میخوام بیام پیشت . طرف یه ویس مردونه هم فرستاده بود تا من باز کردم ویس گوش کردم میخواستم سکته کنم ،فورن بهش زنگ زدم گفتم نمیخواد بری شهر .اون هم فهمید فورا روبیکا رو حذف کرد .من که یه اسکرین شات گرفته بودم و ویس طرف رو هم ذخیره کرده بودم رفتم خونه .و بهش دو سه تا سیلی زدم . هرچی گفتم این کیه گفت نمیدونم نمیشناسم اشتباه شده .یک روز که گذشت بهش گفتم میخوام برم پلیس فتا تا چت ها تور ببینم و از دست تو و اون شکایت میکنم .
  خانم من هم ترسید و گفت که ۱۲ روز باهاش چت و صحبت میکنه فقط تو این ۱۲ روز هم ۳ بار تنهای رفته بود شهر 😔
  به نظرتون با هم رابطه جنسی داشتند ؟؟
  و ایا من چکارش کنم ببخشم یا نه
  خواهش میکنم بهم کمک کنید دارم میمیرم
  در ضمن من ۲۷ سالمه و خانمم ۱۹ سالشه

  1. ببخشید پلیس فتا بریم میشه سوابق گوشی همسر رو داخل اینستا و تلگرام و …. رو درآورد ؟؟؟

  2. اگه بچه داری ببخشش به شرطی که تکرار نکنه
   اگه بچه نداری بزار بره لیاقتش همینه

  3. داداش اول راهی خودتو فدا نکن . اون بی ارزشه با یه تیپا از زندگیت بندازش بیرون

  4. سلام حسین جان
   خیانت تا اخر عمرت عذابت می ده اول دلیلش بپرس شاید از روی نادانی وغفلت بوده
   خیلی سخته اگر از روی دانایی و جنسی بوده طلاق بده و خودتو بچه هات گرفتار نکن

  5. سلام قبل از این که همسرتون را متهم به خیانت کنید ابتدا فعل و عملکردش رو توسط پلیس فتا به دقت بررسی کن ودر ضمن در تمام مراحل بازپرسی و بررسی در کنارش باش تا احساس منزوی بودن و تنهایی نکند در صورتی که ثابت شد که این ارتباط کلامی بوده و هیچ گونه تماس و لمس فیزیکی در کار نبوده به او فرصت بده تا خودش را بازيابي کند و حریم زندگی زناشویی را نشکند در این مدت از امکانات زندگی چیزی کم نگذار و در خصوص مسائل جنسی وعاطفی و روش‌های ارتباط جنسی مطالعه کن و همسرا تو هم از نظر مدت زمان آمیزش جنسی و هم از نظر روش های آمیزش اقناع کن
   اگر پس از این تلاش های وافر باز هم دیدید سر و گوشش می‌جنبد بدان که بار کج هر گز به منزل نمی رسد نمی توانی تمام عمر مراقبش باشی
   رهایش کن تا به تنوع طلبی خود برسد
   اما اگر دیدی که اشتباه خود پی برده است هرگز و هرگز خطای گذشته رو بیادش نیاور
   موفق باشید

  6. سلام عرض ادب او زندگی شماست بهترین راه بخشش هست اگه خانمتون دوست دارین باهم بروید مشاوره انسان کامل وسن بالا جایزالخطا ست همسرتون که 19 سالشه
   یه شریک خوب در این جور مواقع همسرشون میبخشه و نشون میده وفا یعنی چیست ما برای یه آهن پاره‌ میریم دوره می‌بینیم گواهینامه میگیریم برای زندگی
   نه دوره می‌بینیم نه کلاس میری یم پس لطفا همه ما باین نصب به یه زنگی خوب مطالعه داشه باشیم ایشالا مشکلتون حل بشه

  7. بهش بیشتر توجه کن بیشتر محبت کن کادو بخر به خودت برس به خونه برس به مادر و خواهرت بگو مزاحمش نشن محیط خونه رو براش امن و آروم بکن شمع روشن کن موسیقی بگذار مو بکار برو باشگاه بازو های بزرگ باشگاهی داشته باش شکم شیش تیکه باشه دندون هاتو کامپوزیت و لمینت کن موهاتو رنگ کن ژل و بوتاکس بزن رو مسائل جنسی کارکن بدنت همیشه تمیز و مرتب باشه لیزر کن عطر ک ادکلن بزن مسواک بزن همیشه خنده رو باش بغلش بوسش کن حتی وقتی بهت بدی میکنی بی محلی میکنه باز هم نیشت باز باشه بازهم محبت کن هی محبت کن ….می بینی عزیزم چقدر اعصابت خورد میشه این ها رو می شنوی .این ها مشابه همون جملاتی هست که به خانم ها میگین و میگن وقتی دلشکسته و دلگیر و دلتنگ خیانت شوهر اشونو بیان میکنن.تلخه ولی واقعیت داره

   1. داداش حالت خوبه چه فیلم هندی بیغیرتی تعریف کردی دمتگرم یه کلاه هم میگفتی بخرن سایز سرشون که هم بتونن بذارن بالاتر هم بهونه نگیرن کلاه قر… قی برای سرم گشاده خیلی با حالی

  8. دختر جماعت تو اون سن عقلش کمه اما ببخشش و بهش فرصت بده اما در رفتارت تعادل داشته باش نه باهاش رفتار بد کن نه زیاد محبت بیش از اندازه بکن یکم بهش وقت بده و بهش بگو بخشیدی اونو ولی تکرار نشه

  9. نبخشش اصلن نبخش فقط اگر بچه نداری و میتونی ولش کن بره دنبال همون که میرفت میدیدش اگر رابطه نداشته پس رفته باهاش سیب زمینی پوست بگیره توخودت زن دیگری ببینی رحمش میکنی مردباش و ولش کن چون اون دوباره تکرار میکنهچون الان ترسیده اگر ببخشیش میگه خب بازم برم نهایتن میفهمه دوباره میبخشه بابا

  10. سلام داداش به خدا پچهامون بزرگ میشن میرن سر زندگی خودشون بعداز مرگمونم سالی یه بارم نمیان سر خاک تو خودتو فدا بچها نکن خیلی ناراحت بچهایی بیارشون پیش خودت و مدرک جور کن یا بترسونش که مهریه ببخشه من امین جریان داشتم فقط شک کردم اونم شکم برطرف نکرد امروز ساعت ۱۱جداشدیم اصلا ناراحت نیستم

  11. داداش دیگه پیگیرش نشو ایشالع که رابطه ای چیزی نبوده تو 12 روز کسی نمیده که …. کافه ای چیزی رفته …در ضمن خدا بهت رحم کنه این زن پیرت میکنه همینو بهونه کن طلاقش بده بدون مهریه بخدا که ببخشی تا اخر عمر بیچارت میکنه

  12. شما نزدیک 7 سال بزرگتری واین بده
   دختر کمسن وسال نگیرید
   برادر من
   سنت بالاتر بره اول مشکلاتت هست

  13. دوست عزیز اصلا نمیخواد ببخشیش مطمئن باش دوباره باز خیانت میکنه بزن در کونش از زندگیت بنداز بیرون تا دیر نشده خودتو نجات بده
   زن من بهم خیانت کرده فکر میکنه من خبر ندارم…بخدا اگه به خاطر بچه هام نبود از زندگیم پرتش میکروم بیرون …فقط دلم بحال بچه ‌ها م میسوزه واگذارش کردم به خدا

 14. سلام دوستان خیلی داغونم من با خانومم خیلی خوب بودیم 6 سالع ازدواج کردیم و چند سالی هست به خاطر حرف های که به خانوادم میگه دعوا میکنیم ایشون زبونش خیلی زخم میزنه منم عصبی میشم دعوا کردیم کتک زدم و خیلی وقتا گفتم راضی نیستی طلاق بگیر ولی اون به قول خودش چون دوستم داره وایستاد منم دوستش دارم و چیزی کم نزاشتم تو زندگی خدا رو شکر همه چی داریم اما یه ماه قبل دعوا کردیم و گفت میرم خونه بابام منم گفتم برو دیگه طلاق میگیریم و پیام دادم وسایلاتو میفرستم دیگه نمیشه زندگی کرد فقط میخواستم تنبیه بشه بعد یه هفته بهش پیام دادم و صحبت شروع کرد به اینکه حالم بده و فلان افسرده شدم بعد تعریف کرد 5 روزه با یه مرد تلفنی صحبت میکرده و پیام و درد دل و یک روز میر سر قرار و اونجا که یارو بهش دست میزنه شروع میکنه به التماس که دست نزن ازار نده و اون هر کار کرده تا راضی کنه ایشون میگن راضی نشدم و بلاخره اومدم و متنفر شدم و به ون گفت که بگم میبخشی الان من اینقدر ذهنم داغونه همش درگیر همش غصه من ناموس کسی رو چپ نگاه نکردم تا حالا و برام سنگینه واقعا نمیدونم چی میشه ایشون تا حالا هیچ موردی مشاهده نکرده بودم واقعا و الان در شوک هستم ادامه دادن برام سخته ایشون 21 سالشه و من 31 روانم خراب شده یه دختر 2 ساله هم دارم

  1. سلام دوست من کمبود محبت
   مراقب باش زن موجودی بسیار ضعیف و شککننده است همین که بهت همه موارد رو گفته کمکش کن و با گوش دادن به حرف دیگران زندگی خودت خراب نکن

   1. سلام وحید جان .من ۴۷ سالمه زنم بهم خیانت کرده .خیلی سخته ولی بخاطر دخترم تحمل کردم ..تاحدودی بخشیدم ولی فراموش نمیتونم بکنم .حالا اگه میتونی ببخشی ببخش .ولی خیلی باید قوی باشی ..واگه زنت ظرفیت داره خوبه ولی اگه پروتر میشه هرگز روح خودتو آزار نده ..چون یه بار بیشتر زندگی نمیکنی

  2. سلام
   خیلی سخته
   من خانم هستم
   مادر یه دختر ده ساله
   همسرم بهم خیانت کرد
   از هیچ لحاظی کم ندارم
   تیپ هیکل
   ورزشکارم
   واز پدر دخترم جدا شدم بعد ده سال زندگی
   الان هفت سال هست تنها زندگی میکنم و لی خط قرمز من مرد زن دار هست
   یه خانوم چطور به خودش اجازه میده وقتی تعهد داره این کار رو بکنه
   طلاق رو برای چی گذاشتن
   من دخترم کنارم هست باید بهتریم مادر براش باشم
   زنی که خیانت کرد عادت میکنه
   ترسش میریزه
   مثل دختری که ….
   به نظر من وقتی افکار آدم خراب بشه
   دیگه درست نمیشه
   خدای مهربون کمکمتون کنه

   1. چقد نامردی شما زنا به همجنستونم رحم نمیکنین!! طلاق گذاشتن واسه چی…!!! ؟

    1. دقیقا همسر من با ی خانمی ک 3بار ازدواج کرده وهر 3بار خیانت کرده و الانم همسر دارن اون خانم خیلی راحت با هم هستن و کارای طلاق خانمو انجام میده خیلی شیک و راحت

    1. داداش من اون درحدتونیس راحت بهت بگم بایه هرزه نامزدکردی شغلی که توداری دس روهردختری بزاری بهت میدن دوتاکوچه چپ وراست بری خوشگلتروجوونترشومیبینی هیچموقع یه هرزه درس نمیشه توپسرپاکی هستی گریه نکن من همین موردبرام پیش اومددوسال براش گریه میکردم تازه فهمیدم عجب خریتی کردم ایران پره دختره این نشدیکی دیگه فقط پاک باشه

   2. کاش خانم من هم مثل شما بود متاسفانه هنوز طلاق نگرفته بچه‌ها رو فدای هوسش کرد پسرم ترک تحصیل کرد دخترم هم پیش اون هست ولی درواقع مادرش مواظب دخترم و همشون سرشون مثل کبک کردند زیر برف جالب اینجاست پسرم به پدر بزرگش گفته مامانم با پسر حرف میزنه وتو دادگاه اعتراف کردند پدرش میگه قاضی حرف دراورده

  3. بهت دروغ گفته..هیچ رابطه حضوری نداشته
   فقط فکر و شناخت کلی شما رو محک زده..وحدودی هم تنبیه بد اخلاقی شما

  4. سلام بنظرم شما همدیگه رو دوست دارین و خانمت فهمیده اشتباه کرده انشالله که پایدار باشید فکر و خیال الکی فقط آدمو پیر میکنه

  5. شماخانمهافکرمیکنیدچون همه چی تمام هستید آقایان نباید خیانت کنند فقط پراید وقیافه وهیکلتونو میدین اینهامهمه ولی کافی نیست اخلاق مهمه ازهمه مهمترچقدرنیاز جنسی همسرتوبراورده کردی من مردم ۴۵سال سنمه ازهمه مهمتر اخلاق ونیاز جنسی هست

   1. یه نفر رو برایه مشاوره میخوام باهام تماس بگیره یه خانم که این مشکل براش پیش اومده باشه و جدا شده باشه

  6. زنی که اشتباهه ۵ روزشو بهت میگه ، ارزشه بخشیده شدن رو داره مطمعن باش

 15. سلام من ۲۷ سالم و سرباز هستم ۷سال با دختری دوست بودم بعد از ۷ سال تصمیم به ازدواج گرفتم نامزد کردیم در حین خدمت به زندگیمم میرسیدم وقتی نامزد کردیم کلا عوض شد به من فشار میاورد که جلو خانوادش مثلا بگه زور دست منه بعد ۶ماه که نامزد بودیم سر یه موضوع بحث شد اونام هر کادویی خریده بودم پس آوردن ..من یک ماه هرچی زنگ اینور اونور کردم جواب ندادن حتی منو به فامیلیم صدا زد دختره ..بعد یه ماه فهمیدم با هم دانشگاهیم رفیق شده ..دیگه بیخیال شدم ..بعد چن ماه حالا دختره برگشته به التماس که من عصبی بودم میخواستم با یکی درد و دل کنم ..من زیرو رو شدم واقعا..
  سر در گم شدم مونم بین احساسات و عقلم..

 16. سلام حمید جان
  ۲۷ ساله ! . . . عذاب عذاب عذاب … ایکاش اون اوایل نمی بخشیدم حرفه ای نیست ولی چند سال یه بار به سرش میزنه و زرنگ بازی در میاره!!

  1. هم درد منی ولی من متوجه شدم با ۸نفر تماس تلفنی داشته واز خانه زده بیرون کارتم رو هم برده بود ۴۰ملیون داخلش بود فرار کرده بود بعد از ۱۰روز از تریق خط مبایل ش پیداش کردیم دادیمش تحویل خانوادش الان خدایا شکر دارم طلاقش میدم از شرش رها میشم ولی بعد شانسی من اینجاست دوتا دختر از این زن خیانت کار دارم که دوتا هم پیش خودم هستند فقط برا دخترها دارم داغون میشم

 17. سلام
  من دلم خونه ۸ سال با زنی زندگی کردم که چندین بیش از ۵ بار بهم خیانت کرد
  ای کاش ای کاش زودتر به این فکر می افتادم که طلاقش بدم
  ای کاش قبل از اینکه یک بچه یک ساله نیم بیاد تو زندگیمون تمومش میکردم
  اوایل که مچش می‌گرفتم هربار بار با گفتن اشتباه کردم توبه میکنم و نماز خون شدن منم خر میشدم میگفتم حتما دیگه سر عقل اومده
  ولی باز همون کاراش ادامه میداد
  تا الان بخاطر آبروم اینکار نکردم

  ولی ایبار بار فرستادمش خونه پدر و مادر نامردش که هربار مچش می‌گرفتم طرفداریش کردن و زیر بار خیانتش نمی رفتن

  گفتم بمون خونه بابات تا موهات مثل دندونات سفید شن
  طلاق بی طلاق
  مهریه میدم طلاق نمی‌دم

  سزای هر زن خیانتکار اینه که نزاری به هدفش برسه
  سزای هر

  1. سلام واقعا خیانت کثیف‌ترین کاررو زمینه منم زنم بهم خیانت کرد داریم جدامیشیم واقعا نابودم کردخدا روزخوش نشونش نده خوب کاری کردی بهش ذ

   1. خدا لعنت کنه زنی که خیانت میکنه منم شوهرم با یه زن متاهل رابطه داشته الان بهش شک دارم زندگیمو نابود کرده خواب روز و شب و ازم گرفته دوتا دودختر دارم موندم چیکار کنم نه میتونم تحمل کنم نه میتونم با دوتا دختر جداشم

  2. هر کی میگه بخشیدم اشتباهه هر بار که از خونه میای بیرون فکر این هستی که مبادا باز خیانت کنه یا اینکه الآن کجا و با کیه خلاصه هر روز این مسائل هست محاله هر روز شک نکنی باور کنین شک به همسر خیانتکارت نابودت میکنه خدا لعنتشون کنه تمام امکاناتی که خونه پدرشان نداشتن براشون فراهم میکنی ولی باز بهت خیانت میکنن.

  3. صابر جان میگن یکی به یکی گفت پدرت رو درمیارم گوشت رو میگیرم و دور تا دور دنیا میکشمت طرف خندید و گفت خیالی نیست‌ خودتم دنبال من باید دور تا دور دنیا بیای
   داداش من هر چی بخوای مثلا اذیتش کنی در اصل خودت و زندگی خودت رو تباه میکنی. رها شو آزاد شو
   یه اشتباه بزرگ کردی که خیانت‌های مختلف کرده و بخشیدی و اشتباه بزرگتر اینه که ضعفت رو تکمیل کنی و بگی خونه بابات باش منم طلاقت نمیدم. شرمنده که راحت میگم خودت مشکل داری که نمیتونی ازش دل بکنی. بزار بره گم بشه چیکار داری که بعد از تو چیکار میکنه. اونم دقیقا همین ضعفت رو دیده و هی خیانت پشت خیانت. یعنی چی ؟ این که زندگی نیست واسه خودت جهنم درست میکنی.

  1. من٩ساله ازندگي مشتركم ميگذره دوتاپسركوچيك دارم جونم بجونشون وصله وازاوايل ازدواجم درحدمرگ جلوخانواده سوهركتك ميخوردم فحش ميشنيديم همشم زندوني بودم توخونه حتي هنوزم تنهانميزاره بابچه هام سركوچه برم اماخودش بارهابمن خيانت كردخونه مجردي گرف ك ب كثافتكارياش بيشتربرسه همون موقع ك من بچه هاشوحامله بودم ازطلاقوحرف مردم ميترسيدم ازبه طرفم خونه پدرم بانامادري نميساختم ازخواهرام منوبريدزندونيم همش بابچه هام طفلكياافسرده شدن توخونه بهمه چيزم گيرميده هيچ عيبي وايراديم بخداندارم ازهمشونم سرترم ولي همش ميگه زن فلاني خوشگل بودفلان بود دهن بين مادرشه همشم قهراگه دركل سال ده روزشوباماخوب باشه وحرف بزنه خداميدونه چي ميكشم هرروزم گريه ميكنم بچه هام خيلي گناه دارن

   1. خدا نابودش کن این شوهر کثیفته انشالله هرچه زودتر ب زمین بخوره بخاطر خودت و بچه هات اسایش داشته باشید

   2. الهی هرچی زودتربامرگ این ادم ازدستش راحت بشین تووبچه هات خداکمکت کنه تواین زمونه زن ب خوبیه شماخیلی کم پیدامیشه ک حتی بادوتابچه نتونه ازخونه بره بیرون وزندگیشوبرابچه هاش فداکنه آفرین واقعا

 18. سلام یه پسر بیست و هشت ساله هستم که تمامی کامنت هارو خوندم. تصمیم گرفتم زن نگیرم.

   1. بله خوب هست بد هم هست ارزش شیر یا خط نداره ما هم که بد شانس رو باختیم . نه با ابرومون ریسک کنیم نه دیوانه شیم.

  1. زن نگیر ،من خودم با یه بچه ،زنم به گفته خودش سه سال خیانت کرده ،فقط تو رو خدا کسی زن نگیره ،من فکر می کردم زنم فرشتس ،اینو بدونید که به هرکی جز خدا اعتماد کنید ،تاوان می بینید ،فقط خدا خدا خدا

   1. من به خدا اعتماد کردم و خیانت دیدم
    هفت سال بهش خوبی کردم سرطان داشت پول دادم هم حالش هم وضع مالیش ک خوب شد گم و گور شد فهمیدم دورم زده خیانت کرده. پیش خانوادم پیش خودم تحقیرم کرد و بازیم داد. خدا یار کثافتهاست همیشه آدم‌های کثیف رشد کردن و خوشحال بودن. خدا … هه

    1. مشخصه از اول به خدا باور نداشتی
     که اگر داشتی این حرف رو نمی زدی
     اگر فکر می کنی که که به خدا اعتقاد داره هیچ مشکلی براش پیش نمیاد ، کاملاً در اشتباه هستید
     نمونه بسیار آدم معتقد ( واقعی ) که بسیار درد و رنج کشیدن ، اما هرگز مثل شما حرف نزدن
     یا حق

  2. احمقانه ترین کاردر ایران ازدواج است خصوصٱ با قوانین اسلامی که مشوق زنان به خیانت است که در صورت خیانت از زنان کاملٱ حمایت می کند خوبه بدانیم اگر رنی در خانه شوهر خیانت کرد شوهر باید غذا مسکن لباس گرماوسرمایش را تٱ مین کند وحق ندارد از خانه بیرونش کند واگر دوبار با او نزاع کند حق طلاق برایش ایجاد میشود وهم خیانت می کند وحق طلاق ایجاد می کند وهم مهریه به اجرا می گذارد در کل در ایران مردان متهم به دنیا می آیند وبرای شهادت وحمالی زنان وزندان مهریه

   1. سلام آقا عرشیا‌…من بیش از سی ساله ازدواج کردم .دو فرزند دارم حدود نه ساله متوجه شدم زنم باهام سرد شده.بهش میگم قبول نمیکنه و دلیل های زیادی میاره.با من هر سه ماه یکبار همبستر میشه.اصلا مثل قبل رغبت نداره.موبایلش رو تو دستشویی و حمام هم می‌بره.موبایلش کد داره.بمن هم نمیگه.دائما به من میگه خیانت کار.بادوستهاش مسافرت می‌ره .بریدم..آخه چرا..

  3. سقراط می گوید: ازدواج مثل یک شهر محاصره شده است ، یک عده‌ای می خواهند از آن خارج شوند و یک عده‌ای می خواهند داخل شهر شوند.

   1. سلام کسی بهت خیانت کرد بازهم می‌کند من سرام آمده دوتا پسردارم طلاق دادام تازه رابطه ش بیشتر شده با ده نفر بیشتر دیدمش فقط باید این افراد زندگی محرم کنی این افراد خیانت داخل خونش هست

  4. همه زنا اینحوری نیست منم شوهرم بهم چندین بار خیانت کرده دلیل نمیشه که همه مردا خیانتکارن

 19. هرچقدر مدت زندگی زناشویی تون بیشتر باشه و هرچقدر زنتون در گذشته مهربانتر و خوبتر باشه ، خیانت به مراتب غیر قابل تحمل تر میشه.

  1. سلام نه فحش بدید نه ناراحت بشید.تا حالا کارما شنیدید.تو زندگی ما همه چی کارما داره زمانی مرد به زنش خیانت میکنه شاید در حد سلام یا احوالپرسی زمانی میرسه زنش همینکار رو میکنه لطفا معتقد به کارما باشید .باور بکنید بعد از مدتی آدم گریبانگیر ش میشه.فقط فقط اینو همگی باور بکنید.وسلام.

   1. سلام خواب دیدی خیرباشه منم همچین فکری میکردم اما متأسفانه فهمیدم که کاملاً برعکسه صحبت شماست

   2. دوست عزیز شما اسمش رو کارما میزارید، ولی من میگم چرخ فلک، وکاملا این حرفت رو قبول دارم. سن که به 40برسه میبینی هر کار بری کردی که برا بقیه هم بد میدونی به نحوی بهت برمیگرده، به شکلی که هر چی کارتون بوتر باشه ، دردش هنگام اتفاق برامون بشدت سخت تر میشه. شخصا به مذهب باور ندارم، و نظم طبیعت باور دارم، اگر بد بری بر برات میاد. بارها و بارها و بارها تجربه کردم. شاد باشید

   3. شعر محض.ادم دیدم بهتر از خودش کسی نیست زنش خرابه.ادم هم دیدم لاشی تر از خودش وجود نداره پاکترین زن داره.فقط بختت ببینم چی باشه

 20. سالها پیش که اون زمان مجرد بودم یه سریال ژاپنی به اسم (از سرزمین های شمالی) را تماشا میکردم . داستان در مورد خیانت یه زن به شوهرش بود. شوهرش خیلی مظلوم بود و دلم بحالش میسوخت، ولی نمیدونستم که این بلا روزی سر خود من هم خواهد آمد. بله بعد از بیست چهار سال زندگی مشترک ، فهمیدم زنم به من خیانت میکنه.به خودش هم گفتم .اونقدر احمق بودم و اونقدر زنم رو دوست داشتم که آرزو میکردم که بعد از مرگ هم با زنم باشم. ولی یکباره همه چیز نابود شد و از بین رفت.دل خوشی ها ، گرمای زندگی ، امید و آرزوها، همش از بین رفت. الان دیگه رغبتی ندارم که زنم حتی 5 ثانیه هم کنارم بشینه.متاسفانه خیانت خیلی زیاد شده ، مخصوصا خیانت زنان ، و سالهای آینده بیشرو بیشتر هم خواهد شد. خانم ها، آقایون به همدیگه خیانت نکنید.اگه از زندگی با همسرتون ناراضی هستید خیلی راحت از هم جدا بشید، ولی خیانت نکنید.

  1. سلام
   دوست گرامی متاسفم منم مثل شما طعم تلخ خیانت را چشیدم و به خاطر دخترم فعلا سکوت کردم هر روز سخت تر از روز قبل میگذره
   منتظرم دخترم بزرگ شه موضوع خیانت بهش بگم و طلاق متاسفانه موضوع خیانت خیلی زیاد شده لعنت بر ادم های بی وجدان که خیانت می کنن و طرف مقابل داغون می کنن

   1. دوست عزیز اگه به زنت موضوع خیانتشو نگی شاید روز به روز خیانتش شدید تر بشه.

    1. اون به خاطر دخترش از خودش گذشته به خاطرش ترک نکرده محبت مادرش رو ازش بخاطرش آرزوهای خودش عمرش جونیش شوروحیجانش رو زیر خروارها خاک چال کرده ایشون به نظر پدر در واقعی برای فرزندش هستن ازخود گذشته

    2. اون به خاطر دخترش از خودش گذشته به خاطرش ترک نکرده محبت مادرش رو ازش بخاطرش آرزوهای خودش عمرش جونیش شوروحیجانش رو زیر خروارها خاک چال کرده ایشون به نظر پدر در واقعی برای فرزندش هستن ازخود گذشتی ایشون جای تقدیر و زن ایشون نفهم

   2. شما خیلی آدم احساسی هستی چطور میتونید با یه نفر که هر روز صبح میبینیدش زندگی کنید تحمل این همه رنج و استرس بخاطر دخترتون؟خودتون آدم نیستید ؟بنظرم مردانه تر رفتار کنید و خیلی قوی باشید و جدا شید

    1. خیلی سخته .من خانمم بعد از ۱۵ سال فهمیدم شوهرم چندین بار بهم خیانت کرده باسه تا بچه موندم چکار کنم دوسش دارم اما نمیدونم برام قابل تحمله یاداوری خیانت ها .یا اصلا ایا دوباره خیانت میکنه .خیلی سخته .از ته دل اه میکشم .

    2. سلام چند روز منم دیدم زنم با مغازه دار گرم گرفته منو دیدن جا خوردن زندگیم سهم شد

    1. سلام دوست من کمبود محبت
     مراقب باش زن موجودی بسیار ضعیف و شککننده است همین که بهت همه موارد رو گفته کمکش کن و با گوش دادن به حرف دیگران زندگی خودت خراب نکن

     1. احتمالا شما مشد حسین اقا فوقالعاده زن ذلیل هستی

   3. اون زنو با بکنشو باهم بده اتیش من شما مردایی که تو انجور موقع ها روق عن فکر بازی درمیارین رو درک نمیکنم تو بدترین حالت اعدامت میکنن دیگه ولی درعوض مثل یه مرد زندگی کردی

   4. بخاطر دخترت؟؟؟خودتو گول نزن،این نشونه ضعف شدید توئه‌.تو باید بفهمونی هر خیانتی عواقب داره ،باید جداشی و دخترتو انسان بزرگ کنی،و خودتم یه زندگی جدید شروع کنی

   5. اقا حسین خدا صبرت بده همدردیم با این تفاوت که من نمیدونم چه کنم
    من و تو کنار هم باشیم چقدر حرف برا گفتن داریم
    اخر یه شب این گریه ها سوی چشامو میبره عطرت داره از پیرهنی که جا گذاشتی میپره…

    1. الهی بگردم چقدر شبیه هم هستیم ما چند نفر .
     واقعا هیشکی نیس که بتونیم باهاش درد دل کنیم
     کاش بتونیم یجوری همو پیدا کنیم

   6. دوست عزیز منم درد کشیده ام بعد از25سال ولی توروخدا به دخترت نگو دخترا مثل گل میمونم زودپژمرده میشن خدا لعنت کنه اینجور زنارو منم پسر دارم 23سالشه کم‌وبیش یه چیزایی می‌دونه ولی برای مسیله رووانکردم وطلاق همسرم رابه خاطر معافی پسرم مطرح کردم و تمام حق و حقوق زنم را آدم ولی الان مثل سگ پشیمونه ولی چه سود…؟کسی بود که همیشه بهم میگفت نکنه یه روز منوول کنی خلاصه درست فکر کن او بچه گناهی نکرده

   7. سلام چرا اینقدر عذاب بخودت میدی درست درد سختی ولی هر چه زودتر ازاین شیطان جدا شو ولی به فرزندت نگو که چی بوده تا بتونی فرزندت رو خوب تربیت کنی این آدم وقتی بخورش رحم نکرده مطمئن باش فرزندتان هم به ناکجاباد میکشونه اینجاست که میگن هروقت ماهی رو از آب بگیری تازه است
    متاسفانه فقط اسممون مسلمونا ولی هیچ بویی نبردیم
    انشاله که آدم خوبی پیش روت قرار بگیره تا بقیه عمرت را با آرامش زندگی کنی لعنت بر هرچی خاین ‌خیانت کاره

  2. سلام من ۷ساله با همسرم زندگی میکنم هیچ کمبود مالی روحی جنسی نداشتیم یه دختر سه ساله دارم تازگی متوجه شدم خیانت کرده خیانت اثبات شده موضوع رسید ب دادگاه و به جایی رسید تلاق تفاهمی کردیم فقط نمیدونم ببخشم یانه چون خودم همش توعذابم که چرا اینکار با زندگی م بچه بی گناهم کرد توی عذابم راهنمایی کنید

   1. سلام حمید جان
    بهترین کار را انجام دادی زمانی که اون به فکر تو و دختر سه ساله نبوده و خیانت کرده مطمئن باش دوباره خیانت می کرد خیالت راحت باشه من چهار ساله درگیرم هرروز سخت تر از روز قبل

   2. سلام ، جسارت دخالت کنم، ولی بخشش شما تصویر بهتری از شما برای فرزندتان در ذهنش تا ابد در مورد شما به جا میذاره!

    1. سلام
     محمد جان ممنونم که پاسخ دادی اخه زنم من و انتخاب کردن ایشون به خواهرم گفته بود بیاید خواستگاری
     و هیج کمبودی از لحاظ نزاشتم
     چرا بهم خیانت کرد ث هرروز دروغ می گفت و شماره پسر عمویش رابه اسمهای مختلف ذخیره می کرد داغونم حاجی ???

     1. مواظب باش اگر خیانت کرده و شما مطمئن شدید تحت هیچ شرایطی بهش فکر نکن یک تجربه که خیلی هم تلخه برایت بماند از خدا هم تشکر کن که لااقل توانستی ازش جدا شوی.

   3. سلام دوست عزیز منم مثل شما همین درد رو دارم بیایید درس فکر کنیم واقعا بعد طلاق زندگی بهتر میشه ؟ ماکه زندگیمون به فنا رفت لاقل به فکر بچه هامون باشیم طلاق آخرین راهه مثل مرگ .خوب فکر کنیم

   4. تنها راه جدا شدنه البته کاش تنبیه می شد تا در آینده بازندگی کس دیگر این کار را نکند

   5. اون به خاطر دخترش از خودش گذشته به خاطرش ترک نکرده محبت مادرش رو ازش بخاطرش آرزوهای خودش عمرش جونیش شوروحیجانش رو زیر خروارها خاک چال کرده ایشون به نظر پدر در واقعی برای فرزندش هستن ازخود گذشتی ایشون جای تقدیر و زن ایشون نفهم ببخش

   6. سلام منم بعداز ۱۶سال زندگی یه فرزند ۱۵ساله الان۱۱روزه میشود گرفتم با راننده سرویس محل کارش که حتا به خونه منم چندین بار اومده نمیدونم من خیلی دوسش داشتم الان ۱۱روزه فقط تو درودیوار نگاه میکنم گریه میکنم آخه چرا این چنینتو ۱۶ یال فقط کارکردمو به زندگیم رسیدم آخه مکه میشه نمیتونم باور کنم که چه راحت از منو پسرم گذشته خیانت کرده برادرش سرگرد انتظامی اومده به من میگه ازش جدا نشو ولی الان بعد ۱۱روز دیدم زنم دوتا زن دیگرو اغفال ویک مرد نمیدونم اولش گفت فقط پیام بود روز دومش دست دادن روزسوم دست درازی ووووبعدش تو سرویس وبعدا هم اومدن در نبود منو پسرم به خونه که با جانو دل ساختم الان موندم پسرم بکی بسپارم موندم هم خودمو هم این ۴تا شیطان نمیدونم میکم فقط خدا صبرم بده الان شد ۱۲روز کنارشم میگم چرا چرا چرا جوابی درست نمیده میگم این بچه ۱۵ساله پسر منه از روز اول بهم خیانت کرده چون چهار برادر یک خواهر هیچ کدوممون بچه دار نشدیم منم آلن موندم یعنی این پسرم برايه من نبوده خدایا صبرم بده

     1. من ۷سال با یک خانم زندگی کردم بهدش فکر کردم زنم معتاده شده از بوی دهانش مصرف شیشه از خونه فرار می‌کرد گوشیش نمی‌داد جوابم میداد منم خیلی دوسش داشتم دنبالش کنجکاو میشدم تا که اخرش برادرش دنبالش افتاد دید حقیقت داره الان بردمش کمپ اون ۳۸سالش من ۲۶سالمع من میترسم شاید خیانت هم کرده باشه نمیدونم زندگی کنم یا نه

   7. بنظرم تا بچتون کوچیکه و چیزی نمیدونه بهترین کارو کردید بعدا خیلی سخت میشه . واقعاً دیگه بهش فکر نکنید

  3. سلام ،آقا امیر،متاسفم که این اتفاق افتاد برات ،اما واقعا خدارو شکر که ازدواج نکردی و ذاتش رو شناختی ،قرآن رو برای آرامش روحی و درونیت بخون و از خدا کمک بخواه تا یه بانوی پاک دامن وارد زندگیت شه و مادر بچه هات شه تا به آرامش برسی ،آدمی به هرچی رو کنه خو میکنه،کافیه دیگه بهش فکر نکنی تا آدمهای دیگه وارد زندگیت شن و با دید بهتر تصمیم بگیر برای آینده قشنگت💚

    1. ای بی تربیت من همه چی تموم کمالم از خونه در نمیام که شوهرم میگه بیرون ببر بچه هارو.. اصلا هم عاشقانه ازدواج نکردیم اما وقتی ازدواج کردی یعنی تصمیم به یک رابطه ی متعهدانه صادقانه و به دور از خیانت گرفتی اگر این نیست غلط میکنن ازدواج میکنن بمونن خونه باباشون همه کار کنن. خلاصه فکرشم نمیاد توذهنم 10ساله ازدواج کردم دو تا فرشته هم خدا بهم داده. خدا بهتون صبر بده فقط ازتون خواهش میکنم تو عصبانیت تصمیم نگیرید. و گرفتن جون یک انسان هم مردانگی نیست این مردونگی کار خدایی هست که آفریدش….موفق باشید برادرای عزیزم

  4. سلام الان ما زندگیمون خوبه ولی شوهرم هر از گاهی پیام میده ب کسی هریری مچشم گرفتم ولی انکار میکنه

  5. سلام منم بعداز ۱۶سال زندگی یه فرزند ۱۵ساله الان۱۱روزه میشود گرفتم با راننده سرویس محل کارش که حتا به خونه منم چندین بار اومده نمیدونم من خیلی دوسش داشتم الان ۱۱روزه فقط تو درودیوار نگاه میکنم گریه میکنم آخه چرا این چنین

   1. زن به محبت و توجه نیاز دارد اگر مردی بدبین وکسی که به زنت کمی آزادی ندهی قطعا یا افسرده میشه یا خیانت مردی که به زنش محبت کنه هرگز خیانت نمیکنه یا بی سروصدا توبه ودور خیانت و خط میکشه

  6. دوست من، آدم هرچقدر قویتر باشه، هر چقدر با اصالت تر باشه خیانت بیشتر داغونش میکنه. واقعا سخته بیست سال به کسی ایمان داشته باشی یباره بفهمی به چیزه پوچی ایمان داشتی. آدم میشکنه ، از درون میسوزه. فقط یک چیز رو بدون. تو کار اشتباهی نکردی . وظایفت رو هم درست انجام دادی. حالا کس دیگه تکالیفشو انجام نداده. تو نباید تنبیه بشی. اصلا همچین آدمی ارزش داره براش غصه بخوری. تو رو خدابخطر اشتباه کس دیگه خودتو نرنجون. هر چند این درد کمر خم میکنه.

  7. دقیقاانسان برای هرکاری دلسوزی نشون دادهمون کارروی خودش پیاده میشه

 21. سلام
  دوست داشتم یجا هم شده حرفمو بزنم تا نترکیدم
  حقیقتش یکیو دوس داشتم هیچوقتم براش کم نزاشتن ، راهمون از هم دوره، دوبار خواستگاری کردم باباش بهم جواب نه داد و کل ارتباطمون برا همیشه قطع شد ، کل اون ۴۰ روز زندگیم داغون شد ۴ مرتبه سعی کردم خودکشی کنم ولی هربار نجات پیدا کردم
  ولی دوباره از طریق ایمیل باهاش ارتباط برقرار‌ کردم اولش میگفت نمیخامت و … ولی یکم ک گذشت خودش اومد سمتم دوباره ، بعد چنروزش فهمیدم یچیزی این وسط هست فهمیدم با یکی دارن دل میدن ، اونشب زنگ پسره زدم فحشش دادم ، شبش بخشیدم و حلاش کردم چون سوره ای باز کردم و همونجا بخشیدمش ، گفتم فردا اونو میندازم بیرون خوشم ازش نمیاد و…. صبح دیدم خودمو حذف کرد🙂
  یه هفته گذشت کامل پاکش کرده بودم ولی اومد گفت نمیخامش واقعا نمیتونم ببینم کسی لخت منو ببینه و … گفت ک خواب دیده ، بعدش جلو چشمم پسره رو از زندگیش بیرون انداخت ، همچیو هم دیدم پسره هم میگفت من بوست کردم و دستت گرفتم توهم بوسم کردی و باز گفت بغلت کردم ، گفت حلقمو هم قبول کردی چرا وابستم کردی ، چرا اومدی و گفتی دوست دارم ، خودمم تقریبا همین چیزارو میدونستم ، ولی میدونین دوسش ندارم واقعا ولی بخاطر خدا بخشیدمش و آیه ای ک باز کردم ازم خواست کمک کنم و منم کمک کردم ولی میترسم بازم تکرارش کنه ، میترسم باهم ازدواج کنیم با اینکه نمیدونم باباش دوسه سال دیگ ک درسم تموم کنم و برم سرکار قبول میکنه یا ن
  ولی میترسم باز بهم خیانت کنه ، میشه نظارتتونو بگین لااقل بدونم حرف دیگران چیه ، واقعا نمیتونم با کسی حرف بزنم ک ابروی اون بره 😔

  1. آقای امیر کاوه ، دوست عزیز اگه اون دخترو دوست نداشتی اینجا مطلب نمی نوشتی .داری خودتو گول میزنی .با احساس زندگی نکن سعی کن همیشه با منطق و عقل زندگی کنی. برو خدا رو شکر کن که قبل از ازدواج موضوع رو فهمیدی و چیزی رو از دست ندادی.اون دختر به درد تو نمیخوره ، به احتمال خیلی زیاد رفتار شو دوباره تکرار میکنه وباز هم به تو خیانت میکنه.تا به درد امثال من نیفتادی دور اون دخترو خط بکش.دوست عزیز آیه قرآن هم به تو کمکی نمیکنه.فقط داری خودتو گول میزنی .منطقی فکر کن.زن من به قرآن قسم خورد ولی به من دروغ گفت و خیانت کرد.اصلا تو چی کاره اون دختری که مثلا میخوای کمکش کنی!!! هیچوقت بخاطر یک دختر یا یک زن به فکر خود کشی نباش که خیلی خیلی فکر احمقانه ایه.اون موقعی که داشتی خودکشی میکردی ،به فکر پدرو مادر بیچارت بودی؟ مطمئنم چند سال بعد به این افکار احمقانت میخندی.

  2. سعی کن زن نگیری اگرم گرفتی باهمسرت خیلی خوب باشی یک لحظه هم تنهاش نزاری حتی سر کارم نره چون بعضی ها یعنی شخص سوم وارد زندگیت میشن اگه خیلی دوسش داشته باشی اگه کوچکترین خیانتی ببینی نابودی برادرانه بهت گفتم با عقلت تصمیم بگیر نه با قلبت

   1. فدات،،زن را تنها نگذاری یعنی چه،، زن خودش باید ذات داشته باشه،، و گرنه میتونه تو بغلت باشه و با فکر کس دیگه ای حال کنه

  3. سلام داداش با کسی که دنبال حوس ونفس خودش می‌ره برای یه لحظه لذت وشهوت رابطه نداشته باش و ازدواج نکن بعد ازدواج تمام لحظه های اشتباه وخیانتش دائما جلو چشمات میاد وفکر خیانتش دیوانه ات می‌کنه واز زندگی سیر میشی تا هنوز اتفاقی نیفتاده وفکرشو از سرت بیرون کن کلا از مغزت بیرونش کن این زن ها نمیتونن جلو شهوتشونو بگیرن خودتو بیچاره نکن

   1. واقعا این حرفت رو قبول دارم .
    آدم های ساده و مهربونم و عاشق همه چیز هارو قبل ازدواج قبول میکنن.ولی وای از روزی که از زنت سردی ببینی یا خدای نکرده خیانت .تمام اون حرف ها و کارها و … روزی هزار بار میاد جلو چشمات .
    فقط همینقدر بدون تو بهترین حالت میشی یک مرده متحرک .
    نابود میشی .ازون مدل که نه کسی کمکت می‌کنه نه کسی برات دل میسوزونه .تا آخر عمر فقط یا باید به سقف نگاه کنی یا اشک هات رو پاک کنی

  4. سلام خودتو بیچاره نکن همین الان کنارش بزاری کلی زربه میخوری ولی میگزره اینجور ادم تا اخر عمرش هر زمانی موقیتش پیدا بشه بازم کارش تکرار میکنه تورو بقران به خودت رحم کن و نگزار در اینده بچهاتم با خودت بسوزن من الان ۱۳ سال دارم میسوزم و بچه ام باید با من بسوزه یک ادم اگه یکبار اشتباه بکنه بازم تکرارش میکنه به ایندت رحم کن

  5. سلام خودتو بیچاره نکن همین الان کنارش بزاری کلی زربه میخوری ولی میگزره اینجور ادم تا اخر عمرش هر زمانی موقیتش جور بشه خیانت میکنه

 22. سلام.خواهشن یکی من را راهنمایی کنه.من بیست سال هست ازدواج کردم.تو ای مدت رابطه خوبی با زنم داشتم .بهترین ها را در حد توانم براش فراهم کردم.
  چند روز هست متوجه شدم زنم قصد داره با چت کردن با پسر خالش رابطه دوستی برقرار کنه.شب ها تا صبح خوابم نمیبره.
  ولی هنوز من را بعنوان یه مرد پاک قبول داره .خواهشا کمکم کنید تا زندگیم را نحات دهم.

  1. با سلام. آقا نیما اگه زنت به پاکی شما اعتقاد داره و اگه هیچ کم و کسری براش نذاشتی ، اگه خدای نکرده خائن از آب در بیاد ،با عرض معذرت باید بگم زن بی وجدان و نمک به حرامی داری که سر سفرت میشینه و به شما خیانت میکنه. اکثر زنهایی که خیانت میکنند هم خدا را میخواند هم خرما را. یعنی اینکه هم میخوان زیر سایه یه نفر بعنوان شوهر دائمی باشند و هم اینکه با یک یا چند مرد دیگه رابطه لذت بخش داشته باشند.یه مدتی بصورت نا محسوس زنتو کنترل کن. اگه مطمئن شدی که داره با پسر خالش چت بازی میکنه احتمالش هست که خیانت های بدتری هم بکنه.احتمالا در وهله اول یا رابطه رو رد کنه یا اینکه بگه چیزی نبوده و فقط دردو دل و اینجور حرفها بوده ، بدون که اینجور توجیه ها همش مزخرفه و داره سرت کلاه میزاره.برای درد و دل کردن خیلی ها هستند که بهتر از پسر خاله اند. مرحله اول نصیحتش کن و با پسر خالش هم صحبت کن و فقط یکبار به زنت فرصت بده.اگه واقعه رابطه شو قطع کرد ، ببخشش ولی اگه دوباره شروع کنه ، اول به صورت محرمانه به زن پسر خالش اطلاع بده .وبه احتمال قوی دیگه این زن به درد تو نمیخوره.اگه بچه هات پذیرش طلاق را دارند ، زنتو طلاق بده ولی علت طلاق رو به بچه هات نگو چون شدیدا ضربه میخورند.بزار همیشه اون تصور قشنگی که از مادرشون دارند تو ذهنشون باقی بمونه .ولی اگه بچه هات پذیرش طلاق را ندارند مجبوری تحمل کنی و صبر کنی تا بچه هات سر و سامان بگیرند و بعد اقدام کنی. ولی در هر صورت با زنت بد رفتاری نکن. امیدوارم تصورت اشتباه باشه و زنت به شما خیانت نکنه.

  2. با سلام و احترام
   باید خودت را بیشتر نزدیک کنی احتمالا یک جایی چیزی کم گذاشتی ، ارتباط خودت را قویتر کن و در پشت پرده هم به فامیلش اخطار محکم بده و برخورد کن، برای زندگیت که ساختی بجنگ و کوتاه نیا

 23. سلام دوستان ب من کمک کنیدرن من بعداز۱۰سال زندگی باوجود۲تابچه بهم خیانت کرده وقتی ثابت کردم میگه ببخش منم جبران میکنم وگرنه خودمومیکشم ب نظرشما باهاش چیکارکنم

  1. هیچ غلطی نمی کنه
   طلاق بده خودتو راهت کن من بعد چهار سال
   که تلفنی با پسر عمویش در ارتباط بود
   دارم عذاب می کشم و هرروز که صبح بیدار می شوم و این عذاب همراهمه
   زندگی. ات را سیاه و خفت باره
   به بچه هات بگو و طلاق

   1. آقا طلاق = پرداخت مهریه
    متاسفانه با این قیمت سکه و …. طلاق دادن هم سخت شده وگرنه سزای زن خیانتکار همینه و بس

    1. اگه خیانت ثابت بشه
     مهری ای و سکه ای در کار
     نیست سکه برای امانت
     داری زن هست

     1. حتی در صورت خیانت هم سکه باید پرداخت شود بدبختیمون همینه وگرنه طلاقش داده بودم تا حالا با ۱ بچه ا ساله دلم واسه بچم هم خیلی میسوزه وگرنه اون پولم میدادم

  2. هیچ غلطی نمی کنه
   طلاق بده خودتو راهت کن من بعد چهار سال
   که تلفنی با پسر عمویش در ارتباط بود
   دارم عذاب می کشم و هرروز که صبح بیدار می شوم و این عذاب همراهمه
   زندگی. ات را سیاه و خفت باره
   به بچه هات بگو و ماجرا را تموم کن

  3. سلام
   وقت بخیر
   بنده مشاور خانواده هستم
   به نظرم حتما در مورد خیانت با مشاور خانواده مورد اعتماد تون مشورت بگیرید
   نه سوختن_نه حرص خوردن و نه…
   خیانت بسیار تلخ و درکش سخته اما اتفاقی است که افتاده، مثل تصادف دلخراش و سهمگین… اما ادامه زندگی مشترک برای هر دو ممکن هست و میتونه لذت بخش هم باشه اگر بخواهید و همیشه گزینه نهایی طلاق عاطفی و طلاق واقعی خواهد بود که این رو بدونیم هیچ وقت برای طلاق دیر نیست

  4. سلام عزیزم همیشه آخرین دفاع یک زن درمقابل شوهرش گریه اش است یعنی با‌گریه داره مظلوم نمایی میکنه ایشون وقتی با این حیله داره از خودش دفاع‌میکنه وبه شمامیگوید که اگر من را نبخشی خودکشی میکنم مطمعن باش این زن توبه نکرده وقتی بعداز‌دوتا‌بچه‌ بعداز‌‌ده سال زندگی به‌شما‌خیانت‌کرده‌ تازه لذت این‌کار راچشیده مثل گرگی میمونه که لذت‌ شکار‌ راچشیده شاید‌برای مدتی کوتا بتواند توبه کنه ولی آب حرومی ریختن روش لذت‌خیانت را‌چشیده اگر توی شیشه هم قرار بدی ۲۴ ساعته مواظبش باشی عزیزم ایشون لذت خیانت را چشیده وهیچ وقت از ذهنش پاک نمیشه تجربه نشون داده اکثر آقایونی که میان مشاور همسروشن که خیانت کرده بخشیدن اما‌متاسفانه توبه ها زیاد طولانی نبود بعد از دوسال دوباره تکرار کرده پس عزیزم فکر خودت را زیاد درگیر نکن همین الان تصمیم جدی بگیر جدا بشید طلاق نگذار‌بیشترازاین فکرت درگیر بشه چون زندگی که خیانت توش باشه اون زندگی را دیگر به هیچ عنوان‌ نمیشه تحمل کرد نمیشه زندگی کنی ولذت ببری

   1. افرین درست میگی توه گرگ مرگه گول نخور این زن برات زن نمیشه من تجربه کردم

  5. به این فکر کن اگه شب باهاش رابطه برقرار کنی اون لحظه جسمش با تو هست اما روحش با اونه تو رابطه سکس اونو تصور میکنه من هیچ وقت یه زن رو که خیانت کرده رو نمیبخشم چون شب روز کار کردم تا اون تو آسایش باشه اونم اینجوری جوابمو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

  6. منم یه اقا هستم همسرم بعداز ۱۰سال ویه بچه بهم خیانت کرده یه دنیا بهش اعتماد داشتم الان میگه ببخشید حرف از خود کشی هم میزد ولی همش حرف مفته بعداز هزار بار قسم خوردن که قول داددیگه خوب باشه وخیانت نکنه دوباره کرد خیلی بدتر بازم میگه ببخشید ادمی که ذات نداره هر کاریش کنی ذات نداره

   1. اگه توبه بکنه معلوم میشه.اگه نه جدا بشین.بعضا ندانم کاری یا عوض در آوردن یا چی بگم سبب اینکارها میشه ولی یه بار برای همیشه کافیه و باید توبه کرد فقط بخاطر خدا و خودت.کثیف ترین و ناراحت کننده ترین اشتباه خیانته.لعنت خدا بر شیطان رجیم باد.

  7. سلام دوست عزیز منهم مثل خودت هستم الان که درخواست بخشش کرده پشیمان شده ازش مطمئن هستید ببخشید افسوس من هرچه به این همسرسگم گفتم برگردتوبه کن تاببخشمت وهیچ برنگشت چندین بار دست روی قران میگذارد بااینکه قران خداهمه جوره دستش رو کرده ولی انکار میکنه ولی من راهم فقط اسلحه کلانش هست وسلام

  8. سلام دوست عزیز اگر ببخشی یعنی داری خودتو گول میزنی عمر خودتو تباه نکن مگه انسان چند بار زندگی میکنه دندان کرم خورده رو بکن و خلاص …..من بخاطر بچه ام چند بار بخشیدم ولی باز امروز متوجه خیانتش شدم پس بخشش یعنی داری خودتو گول میزنی

   1. واقعا چرا زنا اینقدروقیح شدن تقصیر قانونه وگرنه زنی که خیانت می‌کنه. نباید هیچی بهش تعلق بگیره

  9. دوست عزیز خیانت هیچ توجیهی نداره کسی که یه بار خیانت کنه مطمئن باش دوباره هم خیانت می‌کنه شک نکن

  10. به نظرم ببخشش به ادما یه بار فرصت بدین خدااین همه گناه از انسان میبینه ولی توبش قبول میکنه یه فرصت میتونه زندگیتون ازاین رو ب اون رو کنه

 24. فقط زنهایی که قبل از ازدواج و نامزدی دست نامحرم بهشون میخوره بعد ازدواج هم سراغ خیانت میروند، چون ترسی از گناه و عذاب وجدانی در این مورد ندارند
  کار هر صورت با بهترین مرد دنیا هم ازدواج کنند باز از هر فرصتی برای خیانت استفاده میکنند.
  اگر زن قبل از ازدواج و صیغه و عقد کسی شدن دست نامحرم بهش نخورده باشه . حتی اگر طلاق بگیرن یا همسرشان هم فوت کرده باشه. اجازه نمیدن دست نامحرم بهشون بخوره.

  1. فقط!!! خیلی ولی نگفتی! کاملا مخالفم. خیلی مورد دیدم که آفتاب مهتاب ندیدن، ولی بعدش رو خورشید اسکی میکرده. چه زن چه مرد فرقی نداره. ضمنا آماری که 13درصد و 20درصد تو متن خبر هست، قطعا نادرسته. من متاهلم و به جرات میگم آمار 70درصد برا مرد و 60 درصد برا زن ها صدق میکنه

   1. سلام من ٢ ساله نامزدم هر دومون كارمنديم من بعضي وقتا كارم زياد ميشه نمي تونم بيام خونه در حد دو روز در هفته ،، باهم دعوا زياد ميكنيم همو خيلي دوست داريم ولي بد دعوا ميكنيم اونم موقع اعصبانيت همش ميگه طلاق منم راضي نميشه بعضي چند روز خوب ميشيم ولي چند روزه متوجه شدم ديگه گوشيشو پيشم نميزاره ازم قايم ميكنه مثله قبل نيست بخاطره كارش هم نمي تونم مجشو بگيرم ولي خيلي ميترسم همش تصور بد ميكنه بهم ميگه با پسر خالش كه ازش بزرگه ولي مجرده بهش پيام داده واش دختر پيدا كه ولي يه با مخفيانه چتشون رو ديدم ازم بهش بد تعريف ميكرد حتي بعضي از پيام ها رو پاك كرده بود چند روز پيش دعوا كرديم دباره ازش خبري نداشتم پسر خالش هم كه شهر ديگه بود امده خونشون خيلي ميترسم خيلييي …..خيلي دوستش دارم اونم دوستم داره ولي احساس مي كنه به قول اون دوستمون كه ميگه هم خدا رو ميخوان هم خرما رو … الان تو اين شرايط و فضاي مجازي وضع خيلي خرابه

  2. اصلان حرفتون درست نیست..واین چیزی ک میگم تجربه بهم ثابت کرده که ۹۰درصد زن مردهایی که قبل ازدواج دوست بودن بعد ازدواج خیانت میکنن

 25. باسلام .چند ماه پیش فهمیدم زنم بمن خیانت میکنه.بعداز ۲۰ سال زندگی.زنی بسیار ساده وخوب که واقعا خیانتش برام غیر قابل تصور بود.وقتی باهش ازدواج کردم از همون روزهای اول ازدواج متوجه شدم که از نظر ظاهری زن مورد علاقه من نیست ، چون آشنایی خیلی کوتاهی قبل از ازدواج داشتیم.ظاهر یک زن برای شوهرش خیلی مهمه .ولی خوبی هایی داشت که به ظاهرش می چربید ومن راضی شدم به رضای خدا و هیچوقت کاستی های ظاهریش رو به روی زنم نیاوردم. در طول این ۲۰ سال نه فهشی بین ما بود و نه زد و خوردی. نمیگم مرد ایده‌آلی بودم ولی زندگی آرومی داشتیم.توی تمام پستی و بلندی های زندگی باهم بودیم. همیشه برای آینده بچه هام نقشه میکشیدم ولی همه چیز نابود شد.فکر میکنم خیانتش فقط در حد مکالمه و پیام نبود.چون چند ماه بود و با چند نفر ارتباط داشت.خیلی سخته که زن آدم بهش خیانت کنه ولی با شوهرش سر یک سفره غذا بخوره ، با شوهرش به گردش و تفریح بره. خیلی جالبه که افراد خیانت کار تا زمانیکه طرف مقابل متوجه خیانت نشده به خیانتشون ادامه میدند و و همیشه بعد از فاش شدن خیانت ابراز پشیمانی میکنند و میگند اشتباه کردیم!!! ظاهرا دیگه خیانت رو گذاشته کنار و منم بخاطر بچه هام ، نه آبرو ریزی کردم ، نه بد رفتاری میکنم و نه از زنم جدا شدم. دیگه برام فرقی نمیکنه که بعد از این خیانت بکنه یا نکنه.بی تفاوت شدم . خیانت یه لکه سیاهه توی قلب خیانت دیده که هیچوقت پاک نمیشه. وقتی با هم توی خونه هستیم فکر میکنم یه زن غریبه کنارمه.دیگه به دلم نمیشینه. خودمو اینجوری توجیه میکنم که انگار یک زن غریبه توی خونه منه و اینکه به عنوان یک انسان نباید این زن غریبه رو اذیت و آزار بکنم.سخته ولی باید تحمل کنم، تا ببینم بعد از این سرنوشت چه بازی هایی رو برام رقم میزنه.

  1. سلام رامین جان
   بله منم ام بعداز 20سال زندگی کردن خیانت دیدم چهار ساله ذهنم درگیره فقط به خاطر دختره 7ساله ام و تصمیم دارم دخترم بزگ بشه موضوع خیانت بهش بگم و طلاق بدم خیانت لکه ای ننگی است که تا اخر عمر همراهته از صبح تا غروب سگ دو بزنی و ی زن بی شعور با دوتا بچه 20 ساله و هفت ساله خیانت کند به نظر من خیانت بزرگترین جرم است چه مرد و چه زن و حکمش اعدام می باشد و هروروز صبح از ته دل نفرین می کنم به انسانهای خیانت کار مخصوصا زن بی شعورم؟ اخ در دلم پیش کی بگم

   1. سلام حسین جان.ممنونم از پاسخت.بعضی از زنها واقعا خیلی ساده و احمقند.تا یه مردی ازشون تعریف میکنه همه چیزشونو نثارش میکنند.دیگه شوهرو بچه ها رو فراموش میکنند.غافل از اینکه این مردای حرومزاده فقط وفقط به فکر رابطه جنسی هستند نه چیز دیگه.توی این ۲۰ سال بهترین هارو برای زن و بچه هام خواستم و کمترین ها رو برای خودم. ولی زنم نفهمید.البته دیگه بعنوان زن زندگیم قبولش ندارم.هر قدر هم که بخواد جبران کنه دیگه برام ارزشی نداره.هر روز آرزوی مرگ میکنم.منتظرم بچه هام سرو سامان بگیرند تا بعد ببینم چی میشه. امیدوا رم زنها گول مردهای هرزه و شیاد رو نخورند.و قدر زندگیشونو بدونند. و نصیحتم به آقایون اینه که زناشونو اذیت و آزار ندند و اگه زنشون بی دلیل بهانه تراشی میکنه و حاضر به زندگی باهاشون نیست، بیخود اذیتشون نکنند طلاقشون بدند تا برند پی کارشون.

    1. هر دو در اشتباهید
     چیزی به اسم تحمل خیانت وجود نداره
     بخصوص به بهانه بچه ها- اینطوری فقط به او بچه ها خیانت میکنید (بخصوص اونی که میگه با خود همسرش هم مطرح نکرده … دیوانه میشه مگر بخواید تلافی کنی که بدتره)
     راهش روبرو شدن صادقانه و بدون پرده پوشی و البته بدون سروصدای و کولی گریه –
     فقط یه تصمیم وجود داره— میخواید ادامه بدید یا نه؟ اگر قصد ادامه دارید به مشاور مراجعه کنید تا راهی پیدا کنید این کار میتونه همه چیز رو بطور غیر منتظره ای عوض کنه.
     وگرنه هر صبح که بیدار میشید انگار دنیا رو سرت اوار میشه (تجربه خانمها از خیانت مردان نامرد میتونه بدتر هم باشه)
     … همین!
     ببخشید اگر جسارتی شد

     1. من یه زنم ۲۰سالم بود که با پسری که هم دیگه رو دوست داشتیم ازدواجش کردیم از هفته اول زندگیم دیدم بهم خیانت می کنه. مچ شو گرفتم ولی ادم نشد تو گوشیش پیام هاشو دیدم حالم بد تا .نزدیک دوسال ما گرفتار بودیم از هیچی بر اش تو رابطه و زندگی کم نذاشتم حد ف من ی زندگی ساده بود .بخاطر ابرو م صدام در نیومد .چرا منو این قد عذاب داد .دیگه دوسش ندارم بخاطر بچم تحمل می کنم .اون خوب شد ولی من .من سابق نمی شم .هیچ وقت فراموش نمی کنم. چه زجری بهم داد.دلم نمی خواد ازش بچه دار بشم .همیشه فکر طلاق تو سرم .

   2. سلام دوستان عزیز
    من چند ساله به همسرم شک کردم و چند مورد پیش اومده که شک من بیشتر شده
    چند بار ازش خواستم قسم بخوره حتی چند بار وضو گرفته دوست رو قرآن گذاشت ولی من هنوزم بهش شک دارم با وجود اینکه با چشم ندیدم ولی بهش اعتماد ندارم دارم دیوانه میشم نمی‌دونم چکار کنم

    1. شما موظفی به حرفشو قبول کنی
     و با حدث و گمان و … نمیشه با زندگیت بازی کنی .
     شما بعترین باش براش و کارتو با خدا ببند خدا خودش حواسش به زندگیت هست

   3. تقصیر خودتونه چرا منتظرید بچه بزرگ بشه که بیشتر با خیانت و اینکه مادرش چجوری آدمیه آشنا بشه اونجوری بدتره واقعا الان جدا شو .هر چند من نمی‌دونم واقعا زنتون تا اون موقع ممکنه توبه کنه

  2. رامین جان تو تنها نیستی به دردت گرفتارم
   خدا کنه هیچ انسانی خیانت نبینه زندگیات رو به هم می ریزه چهار ساله درگیرم

  3. سلام ، واقعآ از صمیم قلب برات از خدا صبر میخوام چون میدونم درد و مصیبتی دردناکتر از خیانت زن وجود نداره . مردِ و انسانِ بزرگ و صبور و باشرفی هستی که همچین برخوردی با خانمت داشتی . توکلت به خدایِ احد واحد باشه

  4. سلام.ما مردها خیلی مظلوم واقع میشیم وقتی میریم خواستگاری میگن مهریه پشتوانه دختره..چه خونه داشته باشیم چه نه نصفشو میگیرن باز میگن پشتوانه و…..بله رو که گرفتی هر چی داری باید بزاریم برا عروسی ..خودمون رو پاره میکنیم و میریم زیر قرض ولی اخر هم ایراد میگیرن بعدم صبح تا شب باید کار کنیم که خانم در اسایش باشن دلمون رو خوش میکنیم که زنم دوستم داره..ولی وقتی بی پول میشی خبری از دوست داشتن دیگه نیست اون همه که میگفت عاشقتم
   چی شد اگه شانس بیاریم خیانت نکنه سریع میره دادگاه طلاق میخاد مهریه رو میخاد نصف خونه رو میخاد هر چی داری رو حق خودش میدونه و میگیره چرا چون دختره و اینا پشتوانه همین روزا بود ولی یه جهیزیه دختر رو که میارن یه ده تا شاهد میارن که ببینن از جهیزیه لیست تهیه میکنن فیلم میگیرن که خواست طلاق بگیره یوقت یه قاشق یا افتابه مرده بالا نکشه خوبه والا دست خالی میاد با سکه و خونه و ماشین برمیگرده جهیزیه اش رو هم میبره😲 میره دوباره ازدواج میکنه مرد میمونه با دنیا بدهی و افسردگی و بچه و…آخرش بازم میگن دختر پشتوانه نداره خسته شدیم بس که خر حمالی زن ها رو کردیم ببین چقدر ما مردها بدبختیم که اگه یوقت نیاز جنسیشون رو نتونیم براورده کنیم بازم محکوم میشیم استرس اینم باید داشته باشیم خرحمالی همه چی‌ با ما مردهاست پاش بیوفته جونمون رو برا دفاع از زنمون در برابر خطر فدا میکنیم ولی دو ماه بعد میره ازدواج میکنه حق هم داره نمیتونه تا اخر عمر تنها بمونه ولی این وسط بازم ما باید فدا بشیم ما افریده شدیم تا اسایش و ارامش و نیازهای زنها رو فراهم کنیم وگرنه حق دیگه نداریم 😏

   1. تو خودت خواستی اینجوری زندگی کنی به کل مردها ربطش نده . مهریه زن من دو شاخه گل رز هستش نصف خونمو هم بهش ندادم. عروسی هم نگرفتیم البته بخاطر کرونا نمیشد.‌ تنها کاری که کردم یه سرویس طلا و نه جواهر در حدود ۲۰ میل خریدم. الانم داریم خیلی خوب و خوش زندگی میکنیم . همسرمم سر کار میره و چون کار من آزاده یه ماههایی در سال بیکار میشم و اون موقع ها حتی کارت حقوقش دست منه. پس شما ببین اگه اینهمه بلا سرت اومده کجای کارت ایراد داره

  5. بله رامین جان من هم دچار مشکل شما شدم اما کمی متفاوت . ابتدا خانمم بعد ۲۵ سال زندگی که خیلی با هم شاد و موفق بودیم بطوری که اون بهم میگفت تو خدای منی تا این حد عتشق هم بودیم و من هم با تمام توان تلاش کردم از صفر رسیدم به ی ثروت میلیاردی الان چندین ماشین اخرین مدل و بهترین مغازه رستوران چندین خانه و وو که خیلی چیزهارو بنامش کردم و تشویقش کردم اینقدر حمایتش کردم از زیر دیپلم رسوندمش به دکترای حقوق و مدیرت رستوران بنامش کردم الحق که خودش هم خیلی پرتلاش و با جرب و ارضه بود . خلاصه که کم کم پیشرفت کرد رابطه و عشقش نسبت به من کم شد تا اینکه مچشو با دوستش که اون هم خانمه گرفتم بله درست فهمیدید اون هم خانم هستش یعنی دو تا خانم . خلاصه کنم بعد کلی پیش متخصص و مشاورهای حرفه ای رفتم و خودش هم احساس ندامت و پشیمانی میکرد کم کم خودمم بیشتر بهش نزدیک کردم و خیلی سعی کردم از اونی که بودم به محبت تر باشم ولی همچنان احساس میکردم او زیاد تمایل نشون نمیده و روانشناس هم میگفت دچار افسردگی حاده . بهر حال با ملاحظه و زمان اخیرا متوجه شدم اینبار با یک مرد لرتباط داره هر چند صحبتهای تلفنیش در حد سکس هم بوده ولی نمیدانم ارتباط فیزیکی داشته یا نه . الان دو روزه فهمیدم و فعلا تو هنگم …. نمیدونم با طلاق برینم تو زندگیم و نیمی از داراییم که بنامشه و تو سن پنجاه و چهار سالگی جدا بشم با ی دختر دانشجو دارم و بیست و پنج سالشه چکار کنم من احمق که تمام زندگیمو با همسرم برپا کردم الان بزنم هر چی ساختمو داغون کنم یا سرمو بکنم مثل کبک تو زمین هیچی نبینم . خودش که میگی فقط ی شیطنت بوده و دیگه هواسش جمع شده اما همه میدونیم که ادمی با مشخصات زن میان سالی که به درجه دکترا رسیده و الان استاد دانشگاه شیطنت تو حرفش نمیگنجه . خودم میدونم دیگه از این به بعد نه انگیزه ای برام مونده و نه حس حالی که برای این مشکل بجنگم . حتی الان یکی زندگیمو اتیش بزنه دیگه برام مهم نیست . ولی فعلا اینقدر تو هنگ هستم که فقط صفحه ای دیدم که توش درد دل هست . منم قلطیتون شدم هیچ کس و ندارم نه خانواده و نه فامیل نه رفیق . همرو بخاطر دوستی و عشق همسرم ازشون گذشتم چندین ساله که باهاشون ارتباط ندارم اینقدر همسرم خوب بود و باهاش رفیق بودن که نیازی به کسی نداشتم اما یک ان میبینم تنهای تنها شدم . خانواده همسرم منو بعنوان راهنما و بزرگ خودشون میدونستن چون من و همسرم مثلا معلم اخلاق و خانواده و کارآفرین و… بودیم الان به کی و چی بیام چه حرفی بزنم . اینجاست که میگن هیچ چی جدی نیست . و همه چیز فانیه

   1. سلام دوست عزیز آقای دانا. برخلاف تصور ما مردها ، زنها شخصیت خیلی پیچیده ای دارند و قابل پیش بینی نیستند.زنهای جوانی رو میشناسیم که حتی بعد از مرگ شوهرشون، توی اوج فقر و نداری ، بچه هاشونو آبرومندانه بزرگ کردند و دنبال فساد و فحشا نرفتند و برعکس زنهایی هم هستند مثل زن من یا زن شما که توی اوج موفقیت و ثروت خیانت میکنند. معمولا زنهای هرزه و تنوع طلب دنبال خیات هستند و متاسفانه کاری هم نمیشه کرد. من هم تقریبا هم سن و سال شما هستم و برای دوباره شروع کردن یک زندگی جدید دیگه فرصتی ندارم و همیشه افسوس زندگی بر باد رفتمو میخورم. نمیدانم شاید من هم مقصر بودم.نباید احساسی رفتار کنیم. باید منطقی باشیم و فقط و فقط به فکر بچه ها باشیم.

    1. یعنی چی که فرصتی ندارم ؟؟؟ واقعا برای این نوع نگاهتون متاسفم. اینجا همه از خیانت همسرهاشون میگن و صد البته که همه یکطرفه به قاضی میرن . شمایی که نگاهت به زندگی تا این حد نابوده بایدم انتظار خیانت داشته باشی . همسر بیچارت چه گناهی کرده که با شما غرق بشه . حالا خوبه سنی هم نداری . ۸۰ سالت بود میخواستی چکار کنی
     آدم فکر میکنه هرچی سن میره بالا درک زندگی بهتر میشه ولی شما خلافش رو ثابت کردی. به خودت بیا

   2. خدای من . واییییی
    ای کاش ای کاش همسر من یک هزارم خوبی های شما رو در حق من اننام میداد . با اینکه جز کتک و روانی بودنش چیزی ندیدم فقط تحمل کردم الان دارم جدا میشم
    خدا خودش میدونه اجازه ندادم کسی چپ نگام کنه . خیییلی برا خودم و ارزشهای خانوادگیم احترام قائلم

   3. خدای من . واییییی
    ای کاش ای کاش همسر من یک هزارم خوبی های شما رو در حق من انجام میداد . با اینکه جز کتک و روانی بودنش چیزی ندیدم فقط تحمل کردم الان دارم جدا میشم
    خدا خودش میدونه اجازه ندادم کسی چپ نگام کنه . خیییلی برا خودم و ارزشهای خانوادگیم احترام قائلم

  6. دوست عزیز واقعا متاسفم و همدردی منو بپذیر. اما بچه ها مثل ما نیستند که ، اونا با نگاه کردن یاد میگیرن با مقایسه یاد میگیرن و از برخورد بابا و مامان الگو میگیرن. تنشی که تو خونه هست رو هر روز بچه ای که درکی از خیانت نداره باید ببینه و باش بزرگ بشه؛ بچه مامان بابا رو یکجا دوست داره. حالا آیا میخوایم فرزندمون که با این تنش هر روزه و هر روزه بزرگ میشه رو اینجوری ازش محافظت کنیم!؟

 26. سلام دوستان بنده یک خواهر بزرگتر دارم که یک ماهه ازدواج کرده اولش هی میگفت یه بابایی میلیاردره وپولش از پارو بالا میره و همیشه سرش تو گوشی بود بهش شک داشتم ولی مادرم میگفت نه این دختر پیغمبره خلاصه یارو اومد خواستگاری و قبول کردیم بعد فهمیدیم طرف با مدارک و عناوین جعلی خواهرم رو اغفال کرده که پولداره مردک دروغگو هیچی نداره فقط دروغ میگه الآنم خواهرم بهش وابسته شده و انقدر احمقه خودشه گول میزنه میگه نه شما نمیدونید این ملیاردره و مهندس فقط حسابش بسته شده بخدا شرم و حیا نداره منم و دو تا برادر دیگه به هممون پیامک میده فحش و ناسزا میده کارش به جایی رسیده میگه به شوهرم میگم فلانشو بکنه تو فلانتون ما سه تا برادر تصمیم گرفتیم وقتی فهمید چه گوهی خورده تو حونه راهش ندیم ولی استرس داره منو میکشه چه کار کنم از دست خواهر پررو هرزه زبان خدایا …

  1. واقعا دخالت نکنید خواهر رازی باشه به شما چه آن نیاز جنسی انجام میده شما چه

  2. مرد خوب اگر خوشی خواهرت رو میخوای بزار زندگیشون رو بکنن شما سه برادر هم به زندگی خودتون فکر کنید و بچسبید مطمئن باشید اگر شوهرش مرد بدی باشه خواهرت خودش متوجه میشه دیرو زود داره ولی سوخت وسوز نداره مگر خودتون زندگی ندارین که همه غم زندگی سه برادر شده زندگی خواهری که با شوهرش داره زندگیشو میکنه

 27. سلام من 23 سالمه با خانومی دوستم که بعد چن سال فهمیدم بهم خیانت میکنه . بهش گفتم گفت ثابت کن منم چت هاشو نشون دادم بعد گفت اره فقط حرف میزدم ولی الان فهمیدم رابطه سکسی هم داشتن چیکار باید کنم میخوامش ولی میدونم نمیخواد منو دیگه نظرتون چیه ابروشو ببرم

  1. سلام.حسین اقا..به هیچ به هیچ وجه فکر خواستنش رو نکن..اگر واقعا می خواستیش الان با اینکارش متنفر میشدی ازش..پس حست یک هوسه که بری زیر یه سقف تازه میفهمی چه اشتباهی کردی.از طرف دیگه اون تورو نمیخواد وگرنه خیانت نمی کرد.ببین چرا باهات مونده؟هرچی هست دوست داشتن نیست..
   یا ببین چه گمبودی داشتی که خیانت کرد حداقل تو رابطه بعدی اون کمبودو جبران کن..
   بهترین پیشنهاد اینکه یعی کن فراموشش کنی

 28. همسر بنده خیلی پرخاشگری میکنه ولی اگه من کمی صدامو بالا ببرم شروع به فحش دادن میکنه متاسفانه یکبار دیدم با پسر خاله ش چت کرده……و به همسرم نفس تو چت گفته همچنین بوس و قلب و چشمک فرستاده بود
  موندم چیکار کنم

   1. چهار ساله منم درگیر خیانتم فقط به خاطر دختر شش ساله ام گیر کردم ولی ای کاش. روز اول ماجرا را تموم می. گردم هر روز صبح که بیدار می شوم روزگار برام جهنمه ای خدا چرا من باید این طوری امتحان بدم خیلی سخته؟؟

    1. بعد۱۷سال زندگی مشترک وعشق دیونه واری که نسبت بهش داشتم مدتیه فهمیدم یه کاسه ای زیرنیم کاسه است با۲تافرزنددختر۱۶و۱۵ساله موندم چیکارکنم دنیاداره روسرم خراب میشه بایدباتیپابندازمش بیرون اززندگیم بچها گناه دارن بدون مادراما بزرگترکه شدن علتشو متوجه میشن گیرم که پشیمون باشه وبگه گه خوردم اماایامیشه به همچین آدمی اعتمادکرد؟بعضیاخیانت زاتن توخونشونه فرقیم نمیکنه چه زن باشه چه مرد،آخه گه میخورن ازدواج میکنن جونیتومیزاری پاشون همیشه بهترینو براشون تهیه میکنی تهش بادوتابچه گه خوریشون رومیشه

    2. منم دقیقا مشکل تورو دارم
     حالا دوتا انتخاب بیشتر ندارم، یا پرداخت مهریه و طلاق، که امکان پذیر نیست و نتیجه ش زندان رفتنه، یا اینکه ی عمر با یه جنده زندگی کنم

     1. زنی که خیانتش ثابت بشه
      قانونا می تونی طلاقش بدی
      نیاز به مهریه نداره

     2. زنی که خیانت. کرد دیگه هیچ وقت آ دم نمیشه وای وقتی تصور میکنی کهه تو بغل کسی خوابیده یا تو ذهنت میاد کسی لب های زنت رو بوسیده بد ترین زجر دنیاست

     3. سلام دوست عزیزبا اثبات خیانت. مهربه به زن تعلق نمیگیر د

    3. برین به جدابادش شماندیدگرفتی اون سواستفاده خدای خیلی خیلی خیلی خیلی سخته فقط راهشان جدایی هست که افسوس آدم قفل بچه میشی اگه بچه نباشه فقط رگبار

    4. سلام من مامانم داره بعد از چهل سال به بابام خیانت میکنه بابام یه مدت فهمید تهدیدش کرد یه مدت بهتر شد ولی باز داره ادامه میده با اینکه همه بچه هاش ازدواج کردن ولی دست بر نمیداره من این چند روز چت کردنشو میبینم با اون آقا حالم بد شد نمیدونم چیکار کنم از ترس ابرو مون چیزی نمیگم دارم دق میکنم به نظرتون چیکار کنم

  1. تا زوده اگر اورضه داری ببرش یک مسافرت کوتاه و توی مسافرت انچنان کتکی میزنی بهش که اسم خاله اش رو فراموش کنی اگر خودت مرد عمل نیستی به برادرس یا پدرش که تعثب دارن بگو

 29. فقط کامنتای اقایون رو ببین.اقایون محترم میبینید خیانت طرف مقابل چقدر برا آدم سنگین و زجرآور و تحقیر کننده اس؟ولی شماها به بهانه های واهی و بخاطر هوس میرید خیانت میکنید یا صیغه و چند همسری رو انتخاب میکنید،بخدا زن هم آدمه عذاب میکشه،نکنید اینکارو،صیغه و چند همسری دلیل درست حسابی میخواد و دلیلش خوش خوشان اقایون نیست

  1. همون دینی که مرد رو مجبور کرده ، به پرداخت مهریه و نفقه و نحله و خرج خونه و … به مرد این اجازه رو داده

   1. براتون متاسفم که فکر میکنید نرفاتون حتی یکم به دین اسلام شباهت داره. شما کافرم نیستید جناب. به فکر اصلاح خود باشید. حیف ما که با ادمایی مثل شما ۸۰ ملیون شدیم.

  2. اون اقایی که سرش توزندگیه خودشه زنش بهش خیانت میکنه وگرنه من دیدم اون اقایی که هرروزبایکئ هست خانومش بخاطرابروش صداش هم درنمیاد

  3. سلام عزیز ۲۴ سال زندگی کردم دخترم ازدواج کرد و پسرم ۱۵ سالش هست و خانم عاشق شده نه زندگی کم داشتم نه تفریح و نه سکس الان سه ساله ازش جدا شدم هر از گاهی فکر میکنم چه اشتباهی کردم که این رفتار خانم گریبان گیرم شد به هیچ نتیجه ای نمیرسم بار ها از خودشم پرسیدم اوایل فقط میگفت اشتباهی کردم تمام شده و خودشم میگفت برگشتن بی فایده هست ولی خودم بعد این چند سال هنوز نمیتونم ازش دل بکنم و هرچی بهم اسرار میکنن برا ازدواج قبول نمیکنم نمیتونم دل بکنم چرا بعد خیانت زنها مردها پایبند هستن چرا نمیشه فراموش کرد

   1. سلام داداش درسته اذیت شدی که همسرت عاشق شد وجدا شد ولی خدایی همسرت خیلی مرد بود و خیلی هم پاک که اگر عاشق شده بهت خیانت نکرد واز شما جدا شده شاید بهش فکر کنی ولی ناراحت بشی ولی اگه خیانت میکرد مرگ کمترین چیزی بود که هر دقیقه از خدا میخواستی ای کاش همه زنهاومردهای خائن مثل اون بودن اگه درد دل چند نفر روکه نوشتن بخونی کلی خدارو شکرمیکنی

   2. سلام من زن 46 ساله هستم 23 سال با مردی که معلولیت دارده و اعتیاد دارم زندگی میکنم هر نوع کمبودی تو زندگیم دارم هم عاطفی هم جنسی هم مالی نه راه پس دارم نه راه پیش فقط یه راه دارم مرگ در حد مرگ تاالان کار کردم و زحمت کشیدم بدون تشکری اگه زنایی مثل من که تو این جامعه زیادن به سمت کسی برن صرفا برای برطرف کردن نیازهای اولیه باز خیانت از دیدتون محسوب میشه

 30. هر یک از پرخاشگری دروغ تمسخر پنهانکاری تحقیر و… نشانه های خیانت زنه.
  متاسفانه مدتی زنم بهم خیانت میکرد، مچش‌گرفتم و اعتراف هم کرد، میخام از زندگیم بیرونش کنم، ماندم به خاطر پسر ۵سالم صبر کنم تا بزرگتر بشه یا همین الان طلاقش بدم ؟

  1. من به عنوان یک برادر و همدرد به شما میگویم . کسی که یک بار خیانت کرده دوباره خیانت میکنه . الان بچه ات کوچیکه خیلی مسایل رو نمیفهمه . بهترین زمانه که خودت و بچه تو نجات بدی . شک نکن برادر . یاعلی

   1. دقیقا فرمایش شما درسته، اوایل ازدواج من و همسرم احساس کردم میخواد خیانت بکنه و مچش رو گرفتم، بردمش پیش مشاوره و اقرار کرد که قصد خیانت داشته اما به مرحله ی عملی نرسیده بوده، در کل من بخشیدمش و زندگی کردیم، الانم بعد از 12 سال زندگی مشترک و با داشتن 2فرزند با یه بحث جزوی از خانه رفت و الان سه ماهه دادکاه داریم، پسر بزرگم به من گفت مامان یه چیزهایی رو تو گوشیش مخفی میکرده و من تازه متوجه شدم زنم بتز فکر خیانت به سرش زده،در کل با نظر شما موافقم

   2. سلام این دوستمون رفته بالا منبر فوری حکم میده میره آخه شما چیکاره هستی
    نه رفیق طلاق آخرین راه هستش نه اولین راه فکر همین بچه کوچیکا بکن اگه میتونی تحمل کنی نگه دار تلاشتم بکن که دست از این کار برداره از خدا هم بخوا کمکت کنه نتیجشا تو زندگیت میبینی

    1. چرا چرت وپرت میگی؟؟؟میدونی چه خطراتی در انتظار اون بچست فردا که بزرگ بشه متوجه رابطه مادرش با مردای دیگه بشه چه بر سر روح وروانش میاد؟؟؟میدونی بیماری شک دقیقا از همین موضوع نشات میگیره که طرف تو بچگی شاهد خیانت نزدیکانش باشه؟؟جمع کنید این ژستاتونو بابا فقط میخواید بزووور دو نفرو کنار هم نگه دارید حلال خدارو که نمیشه حروم کرد واسه خودت کامنت میذاری نمیفهمی خیانت چه دردی داره صب تا شب سگ دو بزنی خونه زندگی وراه وامنیت تامین کنی که خانوم با مردای محل بخوابه

  2. برادر اگر خودت سلامت هستی و مطمن هستی که در خیانت همسرت فریب کسی را نخورده چون امکان دارد خود ایشان هم یک قربانی باشند اصلا صبر نکن چون در آینده ممکنه این بچه بیشتر آسیب ببیند قطعا کسی که خیانت می کند در آینده نیز به شکل بزرگتر انجام خواهد داد توبه گرگ مرگه و با جمع آوری مدارک از زندگیت بیرونش کن .

    1. سلام ببخشید اقایون باید تحمل کنید چون این دنیا دار مکافاته ،بااین دست دادی که با دست دیگری تحویل میگیری ،شاید خیلی ها میدونن در زمان عیسی مسیح،یک زنی خیانت کار را اوردند به جرم خیانت اثبات شده قصاسش کنند و اورا چال کردند برای سنگثار ،جوری که فقت وسرو گردن او بیرون مانده بود واماده شدن برای سنگ سار چون چون حضرت مسیح میدانست ادمها بی شک اکثریت دچار چنین اشتباهی شدند جلو امد وگفت کسی که تا به حال زنا نکرده او اولین سنگ را بر زن جیانت کار پرتاب کند وکسی نتوانست دستش را بلند کند وادعا کند مرتکب چنین گناهی نشده واولین سنگ را بزند ،دوستان اولین کارطلب طوبه ای خالص از طرف مقابل وگذشت کردن هم بر خود وهم بر زن ،به قول دوستی اگر همسرت تورا نمیخاهد گذشت کن برود چون دوباره مرتکب خیانتش درصد بالایی دارد اگر هم بخاطر بحثی کوچک گول خورده وهمسرش را دوست دارد هواسش جم میشود احتمال کمتری دارد برای گناه ،در قضاوت خیلی باید محتات بود چون اول ادم خودش را باید بسنجد ،هرچند مرده با صدها نفر زنا کرده سر یک چت زنشو کشته این از جهالت است نه جهاد ببخشید زیاد صحبت کردم از خدا میخام هیچ بنده ای در شرایت گناه قرار نگیرد این روایت از مولا علی نقل شده که میگوید خدایا منه علی اراده ای برای ترک گناه ندارم مرادر شرایت گناه قرار نده

    2. نادیده بگیرید ببخشید چون هر کاری بگی بدتر میشه خودت ناراحت میکنی فقط ببخشید

  3. همین الان طلاقشوبده یه کاریم بکن هیچ مهریه ای ندی ایشالا یه زن نجیب زاده نصیبت میشه

   1. آقایان و خانوم ها
    چه مرد باشه چه زن باشه خیانت به زندگیشون درست نبودن ذاتشون هست من ۲۹ساله تا الان حتی یبارم به ناموس کسی نگاه نکردم چندساله ازدواج کردم خدارو شکر همسرم مثل خودم هست بدون من هیچ جایی نمیره گوشیشو گذاشته دراختیارم خلاصه همیه چیزش رو در اختیارم گذاشته منم همه چیزشو فراهم میکنم از هرچی خوشش بیاد خلاصه زندگی اروم خوش بی دردسر دارم برای همتون ارزو دارم الانم گوگل دیدم این مشاور اینارو اومدم دیدم
    حرف من اینه خیانت نکن خیانت نبینی به ناموس کسی دل نبند نگاه نکن فکر نکن تا ناموس خودتو از دستت نگیرن هرچی از این دست بدی از اون دست میگیری تمام مخلص همه

    1. آقایی که جانماز آب می‌کشی دوماه رفتارتوعوض کن ببین خانومت مثل همیشه رفتار می‌کنه هیچوقت توموقعیت قرارنگرفتی کسی راننده نکن

   1. موافقم
    متاسفانه وقتی یه زن خیانتکار رو می‌بخشی فقط مسیر رو برای خیانت بعدی اون هموار کردی. دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد

  4. من نسخه نمی پیچم ولی لفتش نده . کار باید درست و صحیح و با اصولش در زمان معین انجام بشه . شاید برای هم هستید و اشتباه سر زده و یا شاید اصلا برای هم از اول مناسب نبوده اید . پس نیاز به مشورت داره .

  5. سلام به همه اول اون زنی که خیانت به شوهرش میکنه دیگه دست بردار نیست زات کثیفش اجازه نمیده دست برداره فقط طلاق بدی بره من خودم رو دستش گرفتم میگفت دروغ میگی تهمت میزنی فقط طلاق

 31. خوب کمبودها را که شمردید درست ولی دلیل نمیشه خیانت کند طلاق بگیرد و در انتخاب بعدیش دل خواهشو پیدا کند نه اینکه نون بازوی کسی را بخورد در خانه اش بنشیند و خیانت کند فکر میکنم قبل از همسرش اول باید خودش و بشناسه تا بدنش را در اختیار کثافت های خیابانی نزاره

 32. سلام سعید هستم ۳۸ ساله مدتیه احساس میکنم زنم داره بهم خیانت میکنه رفتارش ۱۸۰ درجه تعغیر کرده اصلان به امور خونه وبچه رسیدگی نمیکنه تمام زندگیش شده تلفن همراهش مثل دو یار جدا نشدنی ب بهانهای مختلف ازخانه خارج میشه جدیدان به بهانه طور مسافرتی از خونه به مدت چند روزی بیرون میره این احساس شکاکی داره مثل خوره منو میخوره عاجزانه تقاضای کمک دارم

  1. سلام گاهی پذیرفتن یه چیزی خودش حل کردن پنجاه درصد مساله هست زنان دنبال احساسات هستن و خیلی کم درک میکنن که مردی که مجبوره سرو کله بزنه برا خرج خونه و خسته میاد تمام تلاشش برا ارامش اونه وحس میکنه دیگزانی که ابراز محبت بیشتری میکنن بهتر از شوهرخودشونه دریغ از اینکه فقط دنبال رابطه جنسی هستن .خودم دچار ایطور مشکلی هستم ورشکسته شدم و اون دیگه واسه هیچی از من اجازه نمیگره و حرفای تحقیزامیز میزنه بشخصه تصمیم گرفتم در فرصتی که به مشکلاتم فایق شدم ازش جدا شم و هرگز ازدواج نکنم و بقیه زندگیمو لاکچری خارج از کشور بگذرونم

   1. سلام .همه‌ی زنا دنبال احساسات نیستن بعضی از شما مردا باعث میشید که زن خیانت کنه یه طرفه به قاضی نرید .البته من نمیگم که خیانت خوبه ها .کار خوبی کرده و فلان . مثلا مردی که خیلی اخلاق بدی داره از سر کار که میاد خونه فقط بدی هاشو میاره و خوبی هاش رو بیرون در خونه میزاره و همیشه جنگ اعصاب تو خونه هست مراعات بچه و زن که عنوان مادر رو داره نمیکنه و کسی که ورشکسته شده و نمیبینه زنش همراهشه و ترکش نکرده .و تمام زندگیشو گذاشته وسط .حالا اون زن به نظرم خیلی خوبه ذاتش خوبه که زندگی میکنه تازه ۲۰ سال هم از همسرش کوچیکتره. اما چون ذاتش خوبه هیچ وقت هیچ وقت این کار ناپسند رو انجام‌ نمیده .پس نگید زنا فقط دنبال احساساتن…درسته به فکر احساسات هستن اما باید ببینید این احساسات براشون در چه اولویتی هست.اولویت اگر بچه داشته باشن مهمترین شون همینه .

    1. یعنی جنابعالی به خاطر احساسات کم یا بی پولی همسر مستحق این ی که خیانت کنی

    2. خیانت بدترین کار هیچ وقت تو رابطه خیانت نکن بهترین کار اینه طلاق بگيره بد با هرکی خواست باشه اینجوری اون آدم نابود میشه چرا واقعا شما خانوما احساساتی هستین با احساسات زندگی می‌کنید فکر می‌کنید انتخاب می‌کنید یا هر چیزه دیگه واقعا همه دارن این کارو میکنن چه قبل رابطه چه بعد رابطه چه جنسی چه هر چیزه دیگه همه میخوان مثل آدم یه بار زندگی کنن این کارا چیه مهمترین و اصلی ترین چیز تو عشق وفادار بودن و عاشق اون شخص باشی کسی که میره با یکی دیگه نه حتا عاشق نیست حتا نمیدونه عشق چیه فقط با احساسات و زیر شکمش فکر میکنه تمام این چیزای که باعث خیانت میشه شهوته تونستی کنترلش کنی حتا اگه شوهرت تو رابطه جنسی خوب نباشه حتا اگه باهاشم رابطه نداشته باشی پاش میمونی
     من اینو فهمیدم آدما فقط میخوان رابطه جنسی خودشونو بر طرف کنن بخدا اگه خدا همچین چیزیو تو بدن قرار نمیداد و هیچ رابطه ای صورت نمی‌گرفت همه درست زندگی میکردن،. حالا اینم بدون تو رابطه چه جنسی چه غیر جنسی هیچوقت ترکش نمیکنی حتا کمک میکنی اون رابطه بهتر بشه ولی اگه کنترل نکنی طرفت چه خوب باشه چه نباشه تو با شهوتت واحساسات فکر کردی و خیانت کردی

 33. سلام من ۶ سال هست با زنی دوست شدم و عاشقش شدم این زن یکبار جدا شده و یه بچه داره با این حال من حاضرم باهاش ازداوج کنم اما جدیدا احساس میکنم نسبت بهم سرد شده و من بیشتر حالش رو میپرسم و چن بار هم بهم دروغ گفته و من فهمیدم و توجیه کرده که اینطور نیست و رحیه خوبی نداره من میخواستم با این زن یه زندگی عاشقانه داشته باشم اما الان همش بهش شک دارم وقتی پیش منه زود میخواد ازم جدا شه بره حتی اگر تایم زیاد پیش هم باشیم استرس میگره و تماس مشکوک بهش میزنن که به من میگه مادر یا خواهرش هست سایه شک و بد حور به جونم افتاده نمیدونم چیکار کنم از طرفی دوستش دارم اما مطما نیستم که بهم خیانت میکنه از طرفی هم خودم احساس تنهایی داره میاد سراغم و تنرکز روی شغلم نمیتونم داشته باشم چند بار هم جلو من تلفونش زنگ خورد شرلیط کاریش بهونه کرد جواب نداد و گفت همارش هست یبار هم تلفنش زمگ خورد گفت دختر کوچیک هست اما برلی صحبت کردن از من دور شد ننیدونم چیکار کنم جدا شدن ازش برام سخت شده از طرفی هم دوست دارم مچشو بگیرم یبکار هم تعقیبش کردم به دورغ به من گفت سر کار هست اما من دیدم که خوش پوشی کرده اما طاقت نیاوردم رفت جلو ازش مرسیدم کجا میره بهنوه دکتر اورد و گفت نمیخواست به من بگه . الان هم رابطه داریم اما من خیلی بهم ریختم نمیدونم چیکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون

  1. سلام دوست عزیز دقیقا من هم زندگیم این اتفاق افتاده وکاملا شرایط یکسانی داریم .بهترین راه این هست که جدا بشی اگه میخوای عاقبت مثل من بشه برو تا اخرش هم برو .چون به من گفتن به حرف نکردم .همه چی ازدست دادم
   .به معنا واقعی با خاک یکسان شدم .دوست عزیز مطمن باش ادامه بدی به سرنوشت من گرفتار میشی ولش کن بره این مطمن باش از اون خیلی بهتر سر راه قرار میگره

 34. بهترین راه گرفتن زن دوم هم بچه ها از مادر دور نمیشن و هم زنتون نتیجه کارش رو میبینمه زندگی کنید عمر فقط به یک نفر محدود نیست کسی که لیاقت صداقت رو ندارند باید بنداری دور بک راه جدید باز کنید

  1. سللم..همسری دارم دائما دروغ می گوید تلفن همراهش را حتی یک دقیقه از خودش دور نمی کند از خانه بیرون می رود و می گوید سر کار بودم سر کار نی رود ولی در خانه ای که برای تمیز کاری هستش ولی در خا نه ای که کار می کند جوان در آن خانه می باشد و ۶یچ گون هم جنسی از خودش نیست اول این طور نبود ..ولی چند سال است که رفتارش دارد ۲ دختر بزگ وخودم را می کشد البته دخترها را هم فریب،می دهد تورا به خدا راهنمائیم کنید ۲روز سر کارم ۲روز استراحت این دوروز ‌که حتی در خا نه ام تلفن‌های مشکوک ..پیامهای،مشکوک دارد ودائما رمز گوشیش را عوض می کند.مخمد هستم از قزوین…راهنمائی بفرمائید

 35. متاسفانه همسرم من و خر فرض کرده هر کاری دوست داره میکنه بعد میگه بهت گفته بودم جالبیش اینجاست که به خیال خودش گولم میزنه مثلا در مورد یه چیزی ازم سوال میکنه یا مشورت میگیره منم نظرمو بهش میگم که مخالف هستم یادموافقم ولی دقیقا میره همون کاری و انجام میده که خودش دوست داره بعدش میاد به من میگه من که بهت گفته بودم خیلی راحت و انکار میکنه همه حرفای من و میگه باید به من واضح توضیح میدادی من از حرف تو جور دیگه ای برداشت کردم.اخرین کاراشم عمل مامو پلاستی انجام داده بدون رضایت من و تتو زده با این که میدونسته من مخالفم من درجواب بهش حرفی نزدم فقط خونه رو ترک کردم چون واقعا از جر و بحث الکی خسته شدم خسته قسمت جالبه ماجرا اینجاست که میگه نه تو باید در باره من نظرتو بگی و باید برات مهم باشم
  چرا واقعا اینجوری فکر میکنه حرف زیاده ادم نمیدونه درد شو به کی بگه

 36. توجیه زنها برای خیانت کمبود های مختلف هست. خودشون قاضی میشن خودشون قضاوت میکنن و خودشون هم به خودشون حق میدن که خیانت کنن. وقتی هم از خونه میندازیشون بیرون مظلوم نمایی راه میندازن و مهریه اجرا میزارن. بی محبتی دیدی، بی محبتی کن. کم توجهی دیدی؟ کم توجهی کن. چرا خیانت میکنی آخه؟!
  زن ها راه حل هر کمبودی را در خیانت کردن میدونن.
  شوهرم بهم توجه نمیکنه = خیانت
  شوهرم بی پوله = خیانت
  شوهرم باحال نیست = خیانت
  شوهر خوشتیپ نیست = خیانت
  شوهرم خیلی کار میکنه = خیانت
  شوهرم شبها وقتی میاد خونه خستس و میخوابه = خیانت
  شوهرم از نظر جنسی منو تامین نمیکنه = خیانت
  جواب هر کمبودی را با خیانت کردن میدن.

  1. نه در واقع اینها راهی برای توجیه رفتار غیر قابل خودشون و در واقع نوعی فرافکنی و انداختن بار گناه خودشون بر دوش دیگری و به ویژه همسر است تا از بار مسئولیت خودشون کم کنند و در اصل نوعی مظلوم نمایی هم هست که خانمها اصولا به دلیل اعتماد به نفس نسبتا پایینتر عمدتا به عنوان نوعی مکانیسم دفاعی از خود بروز می دهند. اگر چه در مردان هم ممکن است چنین رفتاری در چنین موقعیت هایی شایع باشه اما در خانمها قدری شیوش بالاتره.
   اما اصولا این کار در حقیقت سرپوش گذاشتن بر علل حقیقی چنین رفتارهایی است که شاید خود اون خانم هم از آن علت بی اطلاع باشد.
   ممکن ات دچار نوعی اختلال عاطفی روانی باشد و قبل از ازدواج باید از آن مطلع می شده و حداقل درمان می شده یا اینکه از وجود آن و راههای مهار احساسات خود مطلع می شده.

  2. سلام .همه مثل هم نیستن.
   الان همسر من خیلی بداخلاقه خدای بداخلاقیه اما دارم باهاش زندگی میکنم طوری که دخترم میگه مامان شما صبرت از صبر ایوبم بیشتره چطوری ۱۷ سال این اخلاق بابا رو تحمل کردی .من تحمل نمیکنم پذیرفتمش همینطوری انتظار تغییر ندارم .مرد خوبیه زحمتکشه با این که ورشکسته شده اما بازم ما رو رها نکرد فقط بداخلاقه .این مثال های شما به نظرم توهین به ما خانوماست.

  3. من یک زنم وقتی میبینم شوهرم بهم محبتش کم شده احساس تنهایی شدید میاد سراغم دوست دارم یک همدم داشته باشه همین طور که مرد محبت میخواد زنم میخواد

   1. خانم شما به یه روانشناس با گرایش سکس تراپیست ترجیحا خانم مراجع کنید کامل راهنمایتون می کنه

 37. سلام من دختری هست 21سالمه نزدیک یکسال چندماه
  با پسری که دوسش دارم خانوادم متوجه شدن مادرم مشکلی نداره ولی پدرم یک شب صدامو شنید اومد باهام دعوا گفت اگه اون پسر بیاد تورو نمیدن روی اون
  پسر اسید میپاشم جدیداً یه خواستگار دارم گفتن منو زوری میدن به خواستگاره من اون پسر رو از نزدیک باهم بیرون رفتیم 😔عاشقشم پدر اجازه نمیده چیکار کنم پدر اون پسرو هم فحش داد 😔نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنین🥺دوسه باری صدام شنیده باهاش حرف زدم😭

  1. ازدواج فرایند خودش را دارد تحقیق کنید اگر مناسب بودند بیایند خواستگاری تون در غیر این صورت حق با پدرتان است ایشان را نا امید نکنید در ارتباطات این شکلی دخترها قربانی هستند چرا خودتان را قربانی میکنید

 38. مردها فکرمیکنن نون واب دادن ب ی زن شد همه کار، برید خودتون جمع کنید زن محبت میخاد همراهی میخاد توجه میخاد حرف زدن میخاد درددل کردن میخاد شماهمیشه جنبه مادی نگاه کردید، خیلی زنها دنبال مادیات نیستن اونام ک هستن عذرشون خاسته اس ازاول باید نگاه میکردن زن کی دارن میشن. ولی مردها کلا میگن کم نزاشتیم، شمااقایونی ک دارید اینو میگید چندساعت درروز بازنهاتون نشستید حرف زدید، از درد دلش خبردارید ازخستگیهاش از ناامیدی هاش فقط زن وظیفه همراهی روحی روانی مالی مادر بودن داره؟؟؟؟؟؟

  1. وقتی زنی با دوتا بچه رفت سراغ عشق و عاشقی و شروع کردن به دروغ گفتن چه همدردی و چه حرف زدن دروغ ریشه همه بدبختی هاست

   1. دروغ پایه های اعتماد رو کم کم ضعیف و در آخر از بین میبره ….
    زندگی زناشویی بدون اعتماد دوووم نمیاره…..

    به نظر من زن و مرد نباید هیچ چیزی رو ازهم پنهون کنن و طوری با همدیگه رفتار کنن که. همیشه خیالشون راحت باش هر اتفاقی بخواد بیافته پشت هم هستن.

   2. چجوری مردا همه خیانت میکنن براشون جرم نیست ،من خودم شوهرم هزاربار بهم خیانت کرده هزاربار بهم دروغ گفته هربارکه خواستم جدابشم بهم میگفت عوض میشم ولی هربار بدتروبدتر میشه مشکل جامعه ی ما این که مردا حق خیانت دارن ولی زنا حق خیانت ندارن

  2. عیبی نداره زنها برن خیانت کنن، مشکلی نیست ولی اااقل گردن کسی نندازبد بذید با هرکی دلتون میخواد… خیلی وقتا یه مذد انقدر درگیر کارایی مثل مطالعه، درس، زندگی کار و عمخواری همنوعاشه که شتید از زن یا دویت دخترش انتظار داره مددش کنه ولی اون دختر بزرگی ائن مرد رو نمیبیمه و با ادمای سطحی و فریبکار جور میشه

  3. چرا زنها نمی‌دونم مرد برای جنسیت یا لباس شستن ازدواج نمیکنن؟چرا همیشه مردها مقصر اشتباه خانمها هستن؟بخدا ما هم انسانی .احساس داریم.اما متاسفانه خیلی از مردها بر حسب غرور کاذبی که دارن تشنه این هستن که توجه از طرف همسرشون شروع بشه و بعد ببینی چطور براتون جون میدن .من در مقابل توجه و محبت همسرم حاضرم جونمم براش بدم اما وقتی اجازه نمیده بهش نزدیک بشم برای حرف زدن و محبت کردن دیگه چطور مانع بشم که با کسی دیگه ارتباط برقرار نکنه.من تصور میکردم بعد از مرحوم مادرم همسرم جای اونو هم برام پر می‌کنه اما یه روز با وقاهت و بی شرمی فروش به قبر مادرم هم داد .فقط خدا می‌دونه چقدر عاشقشم و مطمئنم داره مسیر اشتباهی رو میره اما نمی‌دونم طرفش کیه تا تو یه کوچه تاریک دو گلوله خرجش کنم تا حق پسر ۳ سالمو گرفته باشم.هرچند ایمان دارم خدا دستش رو برام رو می‌کنه چون جز خدا کسی برام نمونده .تمام لحظه هام شدن درد اما کاری نمیتونم بکنم فقط میگم خدایا کمکم کن تا عشقم کسی که بدون اون حتی نفس هم نمیتونم بکشم از دستم نره.خدایا تو که میدونید من چقدر دیوانه اینم که در کنارم باشه و بشه اون آدم قبل .خدایا خودت کمکم کن حداقل بخاطر بچه ام که نمیتونم بی مادریش رو ثانیه ای تحمل کنم

   1. مطمعن باشید دری را با انگشت زدن مشت‌ها بر درتان کوبیده می شود برای همه یکسانه پس اگر از خودت مطمعنی از شریک زندگیت خیالت راحت کن

  4. خوب کمبودها را که شمردید درست ولی دلیل نمیشه خیانت کند طلاق بگیرد و در انتخاب بعدیش دل خواهشو پیدا کند نه اینکه نون بازوی کسی را بخورد در خانه اش بنشیند و خیانت کند فکر میکنم قبل از همسرش اول باید خودش و بشناسه تا بدنش را در اختیار کثافت های خیابانی نزاره

   1. متاسفانه الان جوری شده که ازپول مرد برای دوست پسرشون هدیه میخرن،جیک وپیک زندگیشونو دراختیار یه پسری ک فقط بفکر سکسه میزارن ،مگه چندسال جوونی وعمرته که با کثافط کاری بگذرونی زندگی با تعهد نعمته اگه داریدش قدر بدونید دوستان،ولی درجواب خیانت دوراهه یا باید کنار بیایو ببخشی،یا راه درستر جداییه

  5. خب جوابش خیانته؟
   نه خانم، زن هرزه و خراب فقط دنبال بهانست
   چون ذاتش لجنه
   والا جواب بی مهری فقط بی‌مهریه، جواب کم توجهی فقط کم توجهیه نه خیانت

   1. زندگی نکنید با مرد و زن خائن. قبل از ازدواج هم اول به خودشناسی و بعد به درک دیگران برسید. شناسایی آدم اهل خانواده خیلی سخت نیست. به حس اطرافیان اگر غالبه اعتماد کنید.

  6. آفرین واقعا عالی بود ..ببینید اگع شما مردا نبودید زن چجوری خیانت میکرد😟😟

  7. هر موقع 2 ماه رفتی سر کار و خرج یه زندگی رو دادی و این چیزایی که میگی رو خودت انجام دادی حرفت درسته از قدیم گفتن کفش منو بپوش و راه برو بعد قضاوت کن

   1. شوخی وحشتناکی می کنید خانم محترم.شما اول پیش یک روانشناس با تخصص سکس تراپیست مراجع کنید خیانت رسوای و احساس گناه داره آنقدر ساده نیست. که شما فکر کنید ساده بخوام بگم اون خانم فقط یه زیر خواب نه بیشتر

  8. ببین خانم یه سری خانم ها نجیب هستن و لایق محبت ولی یه سری زنها نا نجیب و دنباله بهانه هستن.
   فرهنگ ما هم که دستخوش تهاجم شده .
   یه سری کثافت هم هستن که میخوان پول روسپی ندن زندگی اینو اون رو خراب میکنن.
   والله مردی که تو این شرایط اقتصادی داره زندگی رو میچرخونه حالا یه خورده کم محبت هم شد ،زنش نباید بره زندگیه خودشو همسدش و به کثافت بکشه

 39. چرا تو خود مرد علت خیانت اول بررسی نمیکنید، 90درصد زنها دنبال خیانت نیستن اونم تو ایران مگه شوهرشون مشکل رفتاری جنسی و…. داشته باشه، اول تو مرد جستجو کنید بعد برا زنها روزه بخونید.

  1. اگر مردی مشکل خاصی داره چرا ازش جدا نمیشن .چرا خیانت؟مگر با خیانت مشکل مرد حل میشه؟زنی که خیانت می‌کنه فکر آبروی پدرش نیست؟

    1. کلا این مردا فقط خودشون رو میبینن. منم اگه یک روزی شوهرم بخواد جلو سرکار رفتن رو بگیره یا تعیین تکلیف کنه برام، بهش خیانت می کنم

     1. نه 90 درصد ولی آمار خیانت زن ها خیلی بیشتر چیزی که فکر می کنید شما به یک روانشناس مراجعه کنید حتما متوجه میشین

   1. بعضی از مَردها نمیخوان زنهاشون رو طلاق بدن، زنِ بیچاره چه گناهی کرده که باید یک عمر کنار کسی زندگی کنه که نه دوسش داره نه اون مرد میتونه رفاه زندگیش رو تامین کنه، وقتی طلاق نمیده جز خیانت راهی برای اون زن نمیمونه، زن هم دل داره
    من توی خانواده سراغ دارم خانمه گفته منو طلاق بده من کنار تو خوشبخت نیستم، مرد با کمال پررویی گفته اگر بخوای جدا بشی میکُشمت نمیذارم بعد از من خوشبخت بشی، خوب ایا این درسته؟؟ زن چه گناهی کرده

   1. سلام
    اگه خداوند روحاضروناظر ببینیم هیچ وقت خیانت نمیکنیم
    سختیا ومشکلات زندگی دلیل نمیشه زن خیانت کنه
    واقعا یه زن چطور با چه جرعتی جلو خداوند همچین غلطی میکنه بیاو خداوندقهرش اومدهمونجا نفس هردوشونو گرفت دراین صورت واقعا آبروی خاندانش هم براش مهم نیست

   2. لطفا خیانت نکنید. مشکلات شدید روحی برای فرد خیانت دیده ایجاد می کنید.

  2. تو رو خدا چرت نگو بخدا بیشتر زنهای که دیدم خیانت کردن ی شوهر خوش تیپ پولدار باشخصیت داشتن بابا اکثر خانمها ذاتشان گوه خالصه سگ بهتره

 40. من زنی هستم سه میلیارد پول توبانک دارم مال خودمه الان شوهرم فهمیده به نظرشماشوهرم می‌تونه شکایت کنه پولموببره

  1. سلام وقت شما بخیر ، اگر حساب شخصی خودتان است یعنی حساب مشترک نیست خیر ، هیچ کس نمیتونه ادعای مالکیت اون پولو داشته باشه

  2. اول شما بگید این ۳میلیارد از کجا اومده که شوهرت نمیدونسته؟ اگر ارث بوده که قطعا شوهرت میدونست. اگر وام بوده که میدونست. اگر تجارت و درآمد داشتی که میدونست. وقتی شوهرت نمیدونست یعنی یا پولت حلال نیست یا پنهانکاری کردی یا دروغ گفتی، اونم به همسر و همراز و شریک زندگیت

 41. سلام من سال۱۳۸۵ ازدواج کردم و بعد از۳سال اتفاقی از حموم اومدم بیرون دیدم داداشم همسرمو بغل کرده اونم ساکت ایستاده خیلی عصابم خورد شد نتونستم هیچ کاری کنم چون برادرم بود بخاطر آبروم فقط به زنم عصبانی شدم انداختم بیرون خلاصه بعد ۶ساعت برگشت خونه التماس کرد گفت من بیگناهم مقصر برادرت بود دیدی من حتی نگاهش هم نمی‌کردم خلاصه چون همسرم پدر نداره بخشیدم ولی به بردارم تذکر شدید دادم بعد از گذشت ۱۰سال چند ماه پیش اومدم دیدم در خونم قفله فهمیدم برادرم داخل خونست ایندفعه ۳تا بچه دارم دوتا پسر به دختر ۵ساله۳ساله۱ساله اوناهم خونه بودن ولی خواب در زدم بعد ۱۵ دقیقه همسرم باز کرد گفتم اینجا چه خبره گفت بخدا هیچی داداشم اینجاست گفت پشت بام رفته کولر درست کنه خلاصه هر جفتشون قرآن قسم خوردن من گوش نکردم رفتم شکایت کردم وبچهام بردم آزمایش ژنتیک فهمیدم پسر دوم بچه من نیست خلاصه همسرم میگه به زور به من به صورت لاپایی ۳سال پیش برادرت دوباره اینکار کرد که باورم نمیشد بخاطر اون بچه دار بشم الآنم میگی گفتم چرا به من نگفتی میگه ترسیدم آبرو ریزی بشه حالا نمی‌دونم مقصر واقعی کیه شیکایتم هم به اسرار مادرم نرفتم دنبالش مختومه شد نه میتونم طلاق بدم نمی‌دونم مقصره سه تا بچهدارم نه میتونم برادرم بکشم چون داداشمه از آبروی خودم سه تا بچه وحشت دارم گیر کردم تو روزگار اساسی چکار کنم،😢

  1. خیلی ببخشید ولی من جات بودم تو اینجور موقع کاری میکردم که حیون نمیکنه برادر وزنتو باهم با اون بچه یجا جمع کن بعد به برادرت بگو بچه برا اونه همونجا یه تیر تو سربچه جلوچششون خالی کن بعد یه تیرم توکله برادرت خالی کن بعد رو زنتم بریز اسید تاکی میتونی مثل یه ادم بی ارزش زندگی کنی تا غرورتو له کنن تو بدترین حالت اعدامت میکنن دیگه تو چیجوری به خودت میگی مرد

 42. سلام مم دوساله ازدواج کردم تا الان خانومم با سه نفر رابطه سکس داشته که خودم دیدم و مچشو گرفتم نمیدونم الان چیکار کنم

   1. وای نتونستم جلوی خندم رو بگیرم 😂😂😂 ببخشید .
    واقعا نمیفهمم این مردا رو

  1. سلام برای آرامش زندگی آیندت به فکر تشکیل زندگی دیگه باش چون روح و روانت در آینده بهم میریزه .

  2. براش گل بخر سه باربا چشم خودت دیدی نمیدونی چکار کنی ؟؟؟ عقل تو سالمه رفیق ؟؟؟

  3. همون جا باید ابروش رو میبردی تا بفهمه چیکار کرده هر دوتا شون رو تحویل پلیس مسوادی و به خانوادش میگفتی .

 43. سلام من با همسرم مشکل دارم که حاصر نیست با من نزدیکی کنه تا چند ماه پیش ماهی یبار اونم به زور به درخواست من انجام میداد که هرسری هم ارصا میسه و رابطه طولانی هم بود ولی الان دوماه که هیچ نزدیکی نداریم بد جوری فکرم درگیره من باهیچ کسم رابطه ندارم هیچ مشکلیم ندارم و دلم نمیخواد که فک کنم اون با کسی رابطه داره ولی یماه پیش بهم گفت که ازت متنفرم تو رابطه همیشه من قدم ورداشتم و چند باری ازم فرار کرد دیگه تحملم داره تموم میشه قبلا لباس های لختی میپوشید و شلوارک گاها با شرت ولی الان چند وقته که لباسهای کاملا پوشیده جلو من میپوشه وهمیشه ازم فرار میکنه انگار که من یه مرد غریبم تمام اینکاراش علام اینه که با یشخص دیگه در ارتباطه همیشه سرش تو گوشیه حتی تا ۵ صب که بیدارمیشم برم اب بخورم یا برم دستشویی میبنم سرش تو گوشیشه تا یه هفته پیش که از حموم اماده بود و لباس زیر داشت داشت از خودش سلفی میگرفتواقعا دیگه نمیدونم چی باید بکنم و تو زندگی هم هیچ کسری نزاشتم الان که بیش از ۱۰ سال از ازدواجمون گذشته یکبار نشده که هنگام رابطه ارضا نشه تمام حرفاشم اینکه میخوام از ایران برم ترکیه خواهرش اونجاس و زیر پاش نشسته که تنهای بره حتی اجازه خروج از کشورم بهش دادم که محدود نباشه واسه خودش هروقت میخواد میره بیرون و شبا دیر میاد چند بارم تنهای مسافرت ده روزه رفته من اصلا ادمی نیستم که بخوام زن و محدود کنم گیر نمیدم حتی وقتی دیدم داره چت میکنه و از خودش عکس سکسی میگیره فقط سرمو انداختم پایین و رفتم تمام این رفتارو به خاطر پسر ۶ سالم دارم تحمل میکنم تاحالا نشده باهم دعوا کنیم جر و بحث کنیم البته اون داد و بیداد میکنه ولی من اصلا جوابشو نمیدم بدبختی اینجاس که خیلی رو پسرم تاثیر داره جوری که حتی بخواد اب بخوره باید از مادرش اجازه بگیره و اصلا حرف من ملاک نیس بد جوری گیر کردم شب و روزم فقط شده فکرو خیال

  1. دوست عزیز اولا یک مشاور دانا میتونه قضاوت کنه کدومتون کم گذاشتید یا نه و کدوم اختلال شخصیت دارید یا نه ! این تجربه دقیق خودمه که میگم
   و اما گاها همسر شما ممکنه شخصا تصمیم گرفته باشه اینگونه عمل کنه که اون باید دلایلش عمیقا بررسی بشه گاه شخص دچار اختلال روحی یا روانی میشه که ریشه در کودکی خودش داره و ربط زیادی به همسر نداره برای همین مشاور خوب کمک میکنه اول تست شخصیت بگیره بعد نواقص رابطه رو چک بکنه ببینه کدام طرف زمینه این مشکل رو بیشتر فراهم کرده

   1. درود بر شما
    بنده با خانمی که ۱۰ سال بزرگتر از بنده هست ۴ ساله که آشنا شدم چند سالی ایران زندگی نکرده صاحب ۲ فرزند میباشد البته از شوهرش جدا شده ایشون خیلی به بنده تو این مدت محبت داشتن و بنده حتی ایشون و به خانوادم معرفی کردم و رابطه خیلی نزدیکی با دختر برادرم و شوهرش ایجاد کردیم ولی متاسفانه بعد از مدتی متوجه رفتارهای مشکوک از طرف شوهر برادرزادم و دوست خودم شدم مثل گرم گرفتن زیاد،محبت زیاد،سر تکان دادن و خندیدن بهم حتی چشمک زدن از طرف دوست من و تلفنهای زیاد به یکدیگر.بنده از هر نظری مثل روحی و روانی و عاطفی و توجه و محبت،مسافرت،هدیه،جشن تولد و ………..کردن برای ایشان کم نزاشتم و خدا ساهد خزانت هم بهش نکردم و تا الآن بهش وفادار بودم تازه متوجه شدم که خیلی داره بهم دروغ میگه ولی در کل خیلی دوسش دارم چیکار کنم؟دو ماه خواب و خوراک ندارم.اگه این بنده حقیر و راهنمایی کنید بی نهایت سپاسگزارم

  2. سلام
   حکایت هوشنگ رو بلدی؟
   مرد حسابی تو که تا اینجای چیزی نگفتی و همش بخاطر بچت هست پس بشین تا انتهای رو هم ببین و حرفی نزن که از روشن فکریت کم نشه.

   1. درود بر شما
    بنده با خانمی که ۱۰ سال بزرگتر از بنده هست ۴ ساله که آشنا شدم چند سالی ایران زندگی نکرده صاحب ۲ فرزند میباشد البته از شوهرش جدا شده ایشون خیلی به بنده تو این مدت محبت داشتن و بنده حتی ایشون و به خانوادم معرفی کردم و رابطه خیلی نزدیکی با دختر برادرم و شوهرش ایجاد کردیم ولی متاسفانه بعد از مدتی متوجه رفتارهای مشکوک از طرف شوهر برادرزادم و دوست خودم شدم مثل گرم گرفتن زیاد،محبت زیاد،سر تکان دادن و خندیدن بهم حتی چشمک زدن از طرف دوست من و تلفنهای زیاد به یکدیگر.بنده از هر نظری مثل روحی و روانی و عاطفی و توجه و محبت،مسافرت،هدیه،جشن تولد و ………..کردن برای ایشان کم نزاشتم و خدا شاهد خیانت هم بهش نکردم و تا الآن بهش وفادار بودم تازه متوجه شدم که خیلی داره بهم دروغ میگه ولی در کل خیلی دوسش دارم چیکار کنم؟دو ماه خواب و خوراک ندارم.اگه این بنده حقیر و راهنمایی کنید بی نهایت سپاسگزارم .🙏

  3. وادادی رفیق خیلیم وادادی اگه نسبت بهت حس نداره نگهداشتنش بی فایده اس چون اون کارخودشو میکنه وتوداری تحقیرمیشی طلاقش بده بره به چه قیمتی اون زندگی رومیخای چیکارنگران بچه نباش خدابزرگه خداروشکر

   پسره وهنوز۶سالشه من چه خاکی توسرم
   بریزم بادوتادختر۱۶و۱۵ساله

   1. همه مردا درگیرن تو ایران مهریه از یه طرف درد نان و روزی تو این شرایط از یه طرف و…. بد بخت شدیم رفت پی کارش

 44. سلام وقت بخیر من و همسرم ۷ ساله ازدواج کردیم تو این سال ها نزدیک به ۷ تا ۸ بار مچش رو گرفتم که داره به پسر های غریبه پیام میده هر بار هم میگه گوه خوردم و دیگه اینکار نمیکنم و منم بخشیدم الان به صورت پنهونی رفتم تو گوشیش تا با تلگرام با ۳ الی ۴ نفر دوسته بنظرتون چیکار کنم؟

  1. داداش عزیزم اول اینو بت بگم منم دقیقا همین شرایط تو رو داشتم نزدیک ده بار بش فرصت جبران دادم و…. اما همونطور ک تمام افراد باتجربه نظرشون اینه منم نظرم همینه ک این زندگی رو باید هرچه سریعتر تموم میکردی نه مثل من که ۹سال بهش همیشه فرصت میدادمو بعداز هربار مچگیری صدهزارتا قسم و….. اصلا و اصلا و اصلا و اصلا به ادامه و تغییرش فکر نکن. حتی اگه بیش از حد عاشقشی و بچه هم ده تا داشته باشی زندگی باخیانت فوق العاده وحشتناک و عذاب آوره برای مردها.سریعتر کاتش کن داداش

   1. منم بعد از نه سال با یه پسر پنج ساله دارم جدا میشم زنم هفت هشت باری مچش رو گرفتم که پیام میداده اخیرا هم قرار ملاقات تو کافی شاب….اینها درست نمیشن باید خودتو بکشی بیرون…ذره ذره غرقت میکنن

 45. سلام لطفا خیانت به بهانه ها مختلف لاپوشانی نکنین من از همون اول زندگیم بدترین شرایط زندگی داشتم همیشه رنج سختی گرفتاری بی پولی بی لباسی مشکل تغذیه حسرت خیلی چیزا بدلم مونده چرا چون اون مثل بقیه دخترا مهر محبت پدری نداشتم یه پدر بداخلاق بددهن بی مسؤلیت که هیچ محبتی برا زن و فرزندش نداشت همیشه فحاشی می‌کرد به دختر و همسرش
  اعتیاد داشت و پول اعتیادش بزور جور می‌کرد به همسرش مجبور می‌کرد برو از همسایه مواد مخدر برام بگیر بکشم همیشه هم خواب بود و نه کاری نه چیزی خلاصه این دختر و خواهر برادراش تنها امید و پشتوانه شون مادرشون بود با هر سختی و رنجی که بود این مادر مهربان که هم پدر بود هم مادر بچه هاش بزرگ کرد