کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره جنسی تلفنی || بهترین مشاوران مشکلات زناشویی

مشاوره جنسی
3.9/5 - (8 امتیاز)

مشاوره جنسی؛ هر آنچه باید بدانید

مشاوره جنسی، نوعی گفتاردرمانی است که برای کمک به افراد و زوجین در رسیدگی به مشکلات جنسی، شخصی یا بین فردی موثر بر رضایت جنسی طراحی شده است. هدف از مشاوره مسائل جنسی، کمک به افراد برای عبور از چالش های جسمی و عاطفی برای داشتن یک رابطه راضی کننده و زندگی جنسی لذت بخش است.

مهمترین مشکلات در رابطه جنسی و زناشویی

اما اختلالات عملکرد جنسی بسیار شایع است. در حقیقت، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان گزارش کردند که در طول زندگی خود نوعی اختلال عملکرد جنسی را تجربه کرده اند. این اختلالات ممکن است شامل موارد زیر باشد: اختلال در میل جنسی

کمبود علاقه

انزال زودرس

اعتماد به نفس کم

عدم پاسخ به محرک جنسی

ناتوانی در رسیدن به ارگاسم

میل جنسی بیش از حد

ناتوانی در کنترل رفتار جنسی و…

یک زندگی جنسی کامل یک زندگی سالم و طبیعی است. صمیمیت جسمی و عاطفی قسمت های اساسی سلامتی شما هستند. هنگامی که اختلال در عملکرد جنسی رخ می دهد، داشتن چنین زندگی جنسی لذت بخشی ممکن است دشوار باشد. مشاوره جنسی میتواند به شما کمک کند چالش های جنسی خود را پشت سر گذاشته و رضایت جنسی خود را افزایش دهید.

مشاوره جنسی
مشاوره جنسی و زناشویی تلفنی و آنلاین

آیا من نیاز به مشاوره جنسی نیاز دارم؟

یک روش برای تعیین اینکه آیا به مراجعه به یک درمانگر روابط زناشویی نیاز دارید یا نه این است که تجزیه و تحلیل کنید که در حال حاضر چه قسمت هایی از زندگی شما بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته است. اگر کاهش صمیمیت یا مشکل در برقراری ارتباط با همسرتان جدی ترین نگرانی شخصی شما است، مراجعه به مشاور روابط جنسی، بهترین راه است. اگر مراجعه حضوری برای شما سخت است، میتوانید از مشاوره جنسی تلفنی هم استفاده کنید. حتی میتوانید تنها با پیدا کردن شماره مشاوره جنسی مورد اعتماد، در هر زمانی با درمانگر خود صحبت کنید.

مشاوره رابطه جنسی چگونه عمل می کند؟

مشاوره های جنسی مانند هر نوع روان درمانی دیگری است. شما با گفتگو درباره تجربیات، نگرانی ها و احساسات خود راهی برای درمان پیدا میکنید.

در مشاوره مشکلات جنسی همراه با درمانگر خود، مکانیزم های مقابله ای را برای بهبود پاسخ های خود در آینده بررسی میکنید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید. در جلسات مشاوره اول درمانگر یا فقط با شما صحبت خواهد کرد یا با شما و شریک زندگیتان با هم صحبت میکند.

با هر جلسه مشاوره، درمانگر شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی هایی که ممکن است منجر به اختلال عملکرد جنسی شود، ترغیب میکند. مکالمات درمانی چه در قالب مشاوره تلفنی جنسی و چه مشاوره حضوری، یک مکالمه حمایتی و آموزشی است. این به منظور ایجاد حس راحتی و تشویق برای تغییر است. برای بررسی هر چه بهتر اثر مشاوره مشکلات جنسی در ادامه مثال هایی را ارائه خواهیم کرد.

مشاوره جنسی | مشاوره مشکلات زناشویی
مشاوره جنسی و سکسولوژی

مشاور زناشویی و کاهش میل جنسی

کاهش میل جنسی یکی از اختلالاتی است که ممکن است در برخی از دوره های زندگی ایجاد شود. بیایید یک مورد عینی را با هم بررسی کنیم:

هشت سال از آغاز زندگی مشترک محمد و راحله میگذرد. اما چندی پس از تولد اولین فرزندشان با مشکلات زندگی جنسی مواجه شدند. راحله زایمان دشواری داشت و مجبور بود برای چندین ماه رابطه جنسی برقرار نکند. آنها برای مدت زیادی رابطه جنسی نداشتند، حتی بعد از آن که مشکلات راحله کمتر شد، به سختی رابطه جنسی برقرار میکردند. هیچ یک از آنها از این موضوع خوشحال نبودند، اما نمی دانستند برای تغییر باید چه کار کنند. تا اینکه تصمیم گرفتند با یک دکتر مشاوره جنسی صحبت کنند. اما آن را به تعویق می انداختند. طبیعتاً هر دو از صحبت با شخص دیگر در مورد رابطه جنسی احساس عدم اطمینان و خجالت داشتند.

درمان کاهش میل جنسی:

آنها میگویند: ما فقط با این نگرش مشاوره جنسی را آغاز کردیم که این کار بهتر از یک عمر ناامیدی است. آنها به طور هفتگی با مشاور زناشویی دیدار داشتند. در نهایت محمد میگوید که درمانگر جنسی ما در این مورد بسیار صمیمی و آرام بود، آنها همیشه با این مسائل سر و کار دارند. کاش زودتر به فکر مشاوره جنسی میفتادیم. چون این در نهایت یک تصمیم عالی بود.

بعد از جلسات مشاوره، ما با هم راحت تر شدیم و درمورد مشکلات زندگی جنسی خود با یکدیگر صحبت کردیم. درمانگر ما به ما کمک کرد تا ارتباط بهتری برقرار کنیم و تمریناتی را برای انجام دادن در خانه به ما داد که بسیار موثر بود.

اگر احساس میکنید در زندگی جنسی خود چنین مشکلی دارید و به کمی کمک نیاز دارید، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید از مشاوره های حضوری تا مشاوره جنسی تلفنی و آنلاین.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره جنسی تلفنی || بهترین مشاوران مشکلات زناشویی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره جنسی تلفنی || بهترین مشاوران مشکلات زناشویی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره خودارضایی

مسعود یک مرد 42 ساله و پدر 5 فرزند است. او دو بار ازدواج کرده است. در حال حاضر همسرش به دلیل عصبانیت به خاطر استفاده مسعود از پورنوگرافی و خودارضایی، از او فاصله بیشتری گرفته است. همسر مسعود تا زمانی که آنها ازدواج نکرده اند نمی دانسته است که او به خودارضایی اعتیاد دارد و هر بار که از او خواسته این کار را نکند، تنها وضعیت بدتر شده است. همسر مسعود دیگر نمیخواهد او با فرزندانش ارتباط داشته باشد، زیرا احساس میکند که او تأثیر بدی روی آنها میگذارد.

خودارضایی مسعود به وضوح بر زندگی او تأثیر میگذارد. این امر منجر به خراب شدن رابطه وی با همسر و فرزندانش شده است که ترمیم آن کار دشواری خواهد کرد.

او با تشخیص اینکه به خودارضایی اعتیاد دارد، سعی میکند با پیدا کردن یک شماره تلفن مشاوره جنسی، قدمی برای درمان بردارد. این شناخت و تمایل وی برای بهبود اولین گام درمان است. مشاوره تلفنی جنسی نیز به اندازه مشاوره های حضوری موثر خواهد بود اگر فرد با دقت به سوالات درمانگر پاسخ دهد و تمرینات را اجرا کند.

مشاوره جنسی | مشاوره زناشویی | مشاوره مشکلات زناشویی
تجربه اولین رابطه زناشویی

مشاوره جنسی و پورنوگرافی

از دیگر مباحث مشاوره های جنسی که اغلب در آقایان دیده میشود، میتوان به اعتیاد به پورنوگرافی اشاره کرد. اما نگران نباشید این مشکل هم با چند جلسه مشاوره قابل درمان است. به این مورد توجه کنید:

علی یک مرد ۴۰ ساله و یک فروشنده موفق است. اگرچه متاهل است اما در واقع وقت کمی را در خانه میگذراند. او همسرش را دوست دارد اما رابطه جنسی با او هرگز برایش کافی نبوده است. بنابراین در هر فرصتی، به دنبال تماشای فیلمهای پورن بود حتی اگر میتوانست، رابطه جنسی تلفنی هم برقرار میکرد.

اما در نهایت و با ظاهر شدن تاثیرات مخرب پورنوگرافی بر زندگی زناشویی، او درباره اقدامات خود تجدید نظرکرد. اما فهمید که رفتارهایش از کنترل خارج است و به کمک احتیاج دارد.

پس علی تصمیم گرفت یک روانشناس پیدا کند شاید مشاوره روابط جنسی بتواند مشکل او را حل کند. هنگامی که برای اولین بار از مشاوره جنسی آنلاین استفاده کرد، خوشحال شد که هیچکس او را قضاوت نمی کند.

او در ملاقات های حضوری، متوجه شد که صحبت با مشاور آسان است و مشاور علاقه مند به شنیدن داستان علی است. زیرا درمانگرش مشتاقانه حرف های علی را گوش میداد و درباره اعتقادات خودش در مورد رابطه جنسی صحبت نمیکرد. این ویژگی مهمی است که باید در یک مشاوره جنسی تلفنی یا آنلاین وجود داشته باشد.

درمان مشکلات اعتیاد به پورنوگرافی با مشاوره جنسی

در مورد بالا پس از چندین جلسه مشاوره، علی فهمید که رفتار او نه تنها سلامتی خودش را به خطر انداخته، بلکه سلامتی همسرش را نیز به خطر انداخته است. علی در صحبت با همسرش درمورد کاری که انجام داده بود مردد بود. اما مشاور زناشویی پیشنهاد کرد که باید همسرش را به چند جلسه مشاوره دعوت کند تا بتواند با او صحبت کند. علی به راحتی موافقت کرد و از همسرش، دعوت کرد تا در یک جلسه مشاوره زناشویی شرکت کند.

وقتی که زیبا همسر علی، در جلسه مشاوره روابط زناشویی شرکت کرد، و برای او مشخص شد که علی چه کاری انجام داده است، ناراحت شد. اما همان زمان خیالش راحت شد که این مشکل جنسی قابل درمان است. پس از چندین جلسه مشاوره، آنها توانستند برخی از قوانین اساسی را در مورد رابطه جنسی خود تنظیم کنند و بر مشکلات رابطه زناشویی خود غلبه کنند.

چت با روانشناس آنلاین تلگرام رایگان
اولین رابطه جنسی

مشاوره جنسی کودکان

آموزش جنسی کودکان یکی از مهم ترین مسئولیت هایی است که بر دوش والدین است. زیرا آموزش جامع جنسی و خدمات مشاوره ای به کودکان، آنها را برای تصمیم گیری سالم و ایمن در طول زندگی آماده می کند. اما بسیاری از والدین فکر میکنند به تنهایی از عهده این مسئولیت برنمی آیند. لذا توصیه میکنیم از مشاوره جنسی کودکان استفاده کنند.

این مشاوره ها نقش بسزایی در ارتقا آموزش جنسی، روشنگری مسائل جنسیتی، ارائه اطلاعات در مورد مزایای ذاتی جنسیت، جلوگیری از سو استفاده جنسی از کودکان و راه های درمان آن و… دارند. خوشبختانه والدین میتوانند با پیدا کردن تلفن مشاوره جنسی مراکز معتبر از این آموزشها بهره مند شوند.

مشاوره درمان زود انزالی

انزال زودرس یکی دیگر از مشکلات جنسی است که بسیاری از مردان با آن دست و پنجه نرم میکنند. این مشکل باعث میشود لذت جنسی برای هر دو نفر درگیر در رابطه زناشویی کاهش یابد یا رسیدن به ارگاسم دست نیافتنی باشد.

شاهین یک مرد متاهل در اواسط 30 سالگی است و خواستار کمک برای حل مشکل انزال زودرس در رابطه جنسی است. او درباره تجربه خود چنین میگوید: در جلسات مشاوره زود انزالی برای ارزیابی مشکل جنسی، یک رابطه محترمانه بین درمانگر و بیمار برقرار میشود. که در آن مراجعه کننده احساس راحتی می کند. سوالاتی درباره ارزیابی عملکرد جنسی، سابقه جنسی و سابقه رابطه فعلی فرد و… به منظور تعریف واضح مشکل جنسی مطرح می شود. گزینه های درمانی مورد بحث قرار گرفته و توافق درمانی حاصل شده تا در جهت حل مشکل کار شود.

سوالات متداول

آیا مشاوره تلفنی جنسی موثر است؟

بله مشاوره های جنسی تلفنی نیز میتوانند به اندازه مشاوره های حضوری مفید باشند. این مشاوره ها صحبت کردن درباره مسائل جنسی را راحت تر میکنند.

سوالات مشاوره زناشویی چه سوالاتی است؟

در مشاوره های زناشویی سوالاتی درباره سابقه رابطه زناشویی، مشکلات زن و شوهر، تمایلات جنسی هر کدام و… مطرح میشود.

مشاوره تلفنی مسائل زناشویی به چه مسائلی میپردازد؟

موضوعات مختلفی در این مشاوره ها عنوان میشود از جمله اختلالات روابط جنسی مثل اعتیاد به سکس، پورنوگرافی، خود ارضایی و همه مشکلاتی که عملکرد جنسی فرد و سلامت رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار میدهد.

براي مشاوره در زمينه مشاوره جنسی تلفنی || بهترین مشاوران مشکلات زناشویی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 29 نظر:

 1. سلام

  من میتونم با دوست پسرم در حد رفع نیاز رابطه بدون دخول داشته باشم ؟

  به هم دیگه کشش جنسی داریم

  ولی من چون فامیل هست قبول نمیکنم

  ولی دلم میخواد رابطه بدون دخولو باهاش داشته باشم

  بعدا مشکلی برام پیش نمیاد ؟

 2. سلام من هنگام جنب شدن در خواب دو ثانیه بعد بیدار و به صورت خودکار جلوی خروج منی رو با صفت کردن التم بدون دست میگیرم و نسبت به همیشه حالا آب منی کمتری خارج میشه و میخواستم بدونم این خطرناکه یا خیر درضمن من به این باور رسیدم که اگه مایع منی رو نگه دارم و همش خارج نشه انرژی کمتری هدر میدم ولی سوال اولم مهم تره من واقعا شک دارم که خطرناک باشه

 3. سلام.
  من با دوست پسرم رابطه داشتیم از پشت منی دوس پسرم روی دستش ریخت دستاشو ب طرف واژن من برد ایا احتمال باردار شدن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم بهم جواب بدین😔😔😔😔😔😔

  1. سلام وقت بخیر
   من مشکل زود انزالی دارم و بخاطر همین جرات نمیکنم زن بگیرم با دوست دخترم که وارد رابطه میشدم بعد 2 دقیقه ارضا میشدم یا باید قرص میخوردم که بیشتر از یک ساعت باید تلاش میکردم که ارضا بشم دوست دخترم اذیت میشد اگه میشه یه راه حل بگید

 4. سلام همسرم بعضی مواقع میشه که دوماه هم میشه که با من رابطه برقرار نمیکنه همش بهونه میاره یه بار میگه خستم یه بار میگه مریضم من چکار باید بکنم

 5. سلام من ۱۴ سالمه تقریبا تا جایی ک یادمه از بچگی خودارضایی میکردم تقریبا فک کنم ۱۰ سال بشع و نمیدونستم این چه عملیه.. الان که بیشتررر راجع بهش فهمیدم، علایقم نشون میده که رغبتی به دخول ندارم و سر همین موضوع نگرانم که مشکلی در اینده با رابطه با همسرم ایجاد بشه برام چکار کنم؟!

 6. سلام وقتتون بخیرمن ۱۸سالمه در۱۷ سالگی که خود ارضایی میکردم انگشتموتوکردم وخون اومد خیلی ترسیدم،بعد مدتهاکه انگشتمو تو میکردم خون نمیومدبعد ماه رمضان۱۴۰۲که خودارضایی کردم وانگشتمو تو کردم خون اومد الان ترسیدم خجالت میکشم به مامانم بگم بریم دکتر زنان میشه کمکم کنینن تروخدا بگین پرده من چه نوع پرده هست؟

 7. اینکه اگر قبل از انزال الت رو خارج کنیم و از قرص اورژانسی استفاده کنیم باز احتمال باردار وجود داره ؟

 8. سلام راستش یه موضوعی هست واقعا برام شده اعصاب خوردکن و سوهان روحم شده همسرم دوست داره انگشتش و التش را در پشتم فرو کند و من همیشه ممانعت کردم و اصلا خوشم نمیاد ولی همسرم درک نمی کنه و همیشه سر این موضوع جنگ و دعوا داریم و به هیچکس و اشنا نمی توان بگویم و راهنمایی بخواهم و از رفتن نزد مشاور نیز شرمسارم و با داشتن فرزندان بزرگسال نیز امکان طلاق گرفتن می دونم درست نیست به هرروی این شماره موبایل همسرمه……………… اسمش …………….. اگه محبت کنید باهاش صحبت کنید و این مطلب را برایش توجیه کنید یه دنیا ممنون شما خواهم شد با تشکر فراوان

 9. سلام من هیچ علاقه ندارم با همسرم رابطه برگزار کنم هیچ احساسیم ندارم واسه همسرم من حالا چیکار کنم

 10. سلام دکترمن تورابطه همیشه پیش قدم‌میشم واحساس میکنم شوهرم هیچ علاقه ای به رابطه جنسی نداره ،میل جنسی من خیلی زیاده وگاهی اوقات که ازهمسرم‌رابطه میخوام بهانه هایی مثل خسته بودن و…میاره چیکارکنم؟؟

  1. تشویق شدن مرد از سمت زن به عنوان شریک جنسی قوی باعث میشه حس خوبی بگیره و دفعات بعدی ترغیب بشه که خودش پیشقدم بشه

 11. سلام خسته نباشید من یک ماه ازدواج کردم ولی فقد همون شب رابطه داشتم از اون موقع دیگه نذاشتم میترسم خیلی استرس دارم واسه همین موضوع زندگیم داره بهم میریزه لطفاً کمکم کنید

  1. تو مریضی روحی داری . ارزوی هر دختری که باشوهرش رابطه داشته باشه . ولی شما و امثال شما مریض هستسد برید دکتر پیش روانپزشک خودتون رو معالجه کنید

 12. سلام من یه سوال خیلی واج میخام بپرسم ولی نمیدونم چه جوری سوالم بیان کنم آدرس پیجی میدید من اونجا پیام بدم

 13. پاسخسلام خسته نباشید .من در روز 6 ام پریودیم رابطه مقعدی داشتم در حد چند دقیقه و ایشون توی ………………………… نریخت. باکره هم هستم و اینکه قرص اورژانسی نخوردم. 26 ابان رابطه داشتم و الان 19 اذره .22 روز از رابطه و 15 روز از تخمک گذاری میگذره .دوبار هم بی بی چک زدم منفی بود.آیا نگران باشم؟ روز 10 ام تخمک گذاری هم بی بی چک زدم دوباره منفی بود ممنون میشم جواب بدین .دوباره بی بی چک بزنم یا نع؟ خیلی استرس دارم .لطفا جواب بدین. ممنون میشم

 14. سلام دکتر، مشگلم اینه که کمتر از ده ثانیه ارزا میشم و لذت خیلی کمی داره حدود سه ماهه که اینطوری شدم نمیدونم چیکار کنم، دوتا سوال دارم اینکه اگ دو سه ماه خود ارزایی نکنم امکانش هست ب حالت قبلی برگردم؟ و اینکه من چهار ماهی هستکه دارو گیاهی از عطاری گرفتم برایه افزایش وزن ممکنه دلیلش این دارو باشه ؟

  1. با عرض سلام خدمت اقاي دكتر
   من تقريبًا ١٥ روزه از سوئد به ايران امده ام
   اقاي دكتر من تقريبا دو سال ميشه كه مشكله زود ارزا ميشم چه كار ميتونم بكونم از اين گرفت بيام بيرون ممنون از راهنمايتون.

 15. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من 2 ماهه عقد کردم سه روز پیش با شوهرم رابطه داشتیم
  اما منی ایشون اصلا روی من نریخت
  اما پیشاب به دلیل تحریکات بوده
  و اینکه من هنوز باکره هستم
  و اینکه لباسم رو بعد از 20 دقیقه عوض کردم و خودم رو شستم و بعد از رابطه من سریعا بلند شدم و لباس پوشیدم ودر حال تحرک مدام بودم و استرس هم داشتم با این شرایط که میدونم استرس و تحرک امکان باروری رو کم میکنه بازم
  بخاطر حساسیت های خانواده نگرانم و میخوام بدونم آیا ممکن باردار شم؟بار اولمون بوده توی این مدت
  استرس تمام وجودم رو گرفته

  1. سلام
   من سيكل قاعدگي ٣٠ تا ٢٨ روزه دارم منظم
   و در روز ٢٣ پريود دخول كامل با كاندوم داشتم
   ميخواستم بدونم در ٧ الي ١٠ روز قبل از پريود با اين سيكل جقدر شانس باروري هست حتي محافظت نشده؟
   تشكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉