کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مزایا و معایب پوزیشن جنسی داگی استایل

پوزیشن داگی
3.3/5 - (87 امتیاز)

پوزیشن داگی استایل یا سبک سگی

پوزیشن سبک سگی، که به آن پوزیشن داگی استایل نیز گفته می شود، یک پوزیشن جنسی محبوب در بین زوجین جوان مخصوصا مردان است. که در آن زن برای رابطه جنسی به شکل چهار دست و پا خم میشود و مرد نیز پشت او و روی زانوهای خود تکیه میکند.

بین شرکای جنسی، فردی که در موقعیت داگی استایل قرار دارد منفعل یا مطیع است، در حالی که مرد که روی زانو ایستاده، دیگر فعال یا مسلط است. شریک منفعل برای انجام انواع فعالیت های جنسی آزاد است، در حالی که شریک فعال قادر به دخول به واژن یا مقعد در حین رابطه مقعدی است و همچنین در موقعیت انجام رابطه دهانی قرار دارد.

شما می توانید در این موقعیت عمیق ترین دخول را داشته باشید و در واقع روی عمق دخول کنترل بیشتری دارید. همچنین می توانید با یک دخول عمیق نقطه G را تحریک کنید و هر دو نفر ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کنید. برای خواندن این مقاله کلیک کنید” بهترین پوزیشن جنسی برای تحریک نقطه جی

عیب پوزیشن جنسی داگی استایل

اگرچه زانو زدن و ایستادن روی چهار دست و پا به سبک کلاسیک داگی استایل، می تواند برای مدتی عالی باشد، اما در نهایت، باعث ایجاد فشار در زانوها میشود. بسیاری از خانم ها شکایت می کنند که در این پوزیشن زانو درد می گیرند یا کمر یا گردن آنها تحت فشار خواهد بود. بنابراین این پوزیشن همیشه هم پوزیشن مناسبی نیست. مخصوصا افراد مسن تمایل چندانی به انجام این نوع پوزیشن ندارند. پوزیشن جنسی میسونری حتما بخوانید.

انواع پوزیشن های جنسی
پوزیشن داگی

مزایای پوزیشن جنسی داگی استایل

شاید بتوان گفت که بهترین قسمت در مورد سبک سگی این است که این پوزیشن لزوما  به تخت خواب نیاز ندارد. شما میتوانید این پوزیشن را در محل های مختلف امتحان کنید و بدین ترتیب تنوع و تازگی را به رابطه جنسی خود اضافه کنید.

داگی استایل یک پوزیشن جنسی مناسب برای تحریک سینه ها

اگر تحریک پستان را دوست دارید، سبک سگی مناسب ترین موقعیت برای ترکیب دخول و تحریک سینه است. کافیست دست های شریک زندگی خود را بگیرید و آنها را روی پستان خود قرار دهید. سپس، با نگه داشتن دستان خود روی دستان او، می توانید دقیقاً همان روشی را که می خواهید لمس شوید به او نشان دهید.

مزیت دیگر این پوزیشن مربوط به کنترلی است که مرد روی وضعیت دخول دارد.

همچنین در این پوزیشن میتوانید وقابل آینه قرار گیرید تا شما و همسرتان بتوانید از زاویه دیگری به همدیگر نگاه كنید و لذت دو چندانی را تجربه کنید.

مشاوره جنسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره جنسی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه مزایا و معایب پوزیشن جنسی داگی استایل

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- یک نظر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉