کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج دارند چیست ؟

مردانی که قصد ازدواج دارند

مردانی که قصد ازدواج دارند

مردانی که قصد ازدواج دارند در شخصیت ، رفتار و گفتار خود ویژگی ها و نشانه های بخصوصی را دارند . برای زنان این سوال همیشه مطرح است مردانی که قصد ازدواج دارند را چگونه تشخیص دهند ؟ گاهی فرد از تشخیص اینکه آیا مرد مقابل او قصد ازدواج دارد یا خیر عاجز است و یا احساسات مانع تشخیص و تصمیم گیری او می شوند . از این رو اگر فرد همراه با مردی که در مرحله آشنایی با او قرار دارد به یک کارشناس مشاوره خانواده مراجعه کند ، در قالب چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج می تواند تشخیص دهد که آیا طرف مقابل جزء مردانی که قصد ازدواج دارند هست یا نه .

مردانی که قصد ازدواج دارند در رابطه خود با رفتارشان کاملا این موضوع را نشان می دهند . مردانی که قصد ازدواج دارند را می‌توان بر اساس یک سری فاکتور مشخص شده به راحتی تشخیص داد . این موضوع کمک می‌کند که فرد بفهمد در یک رابطه جدی قرار دارد یا یک رابطه که صرفاً جنبه سرگرمی دارد . مردانی که قصد ازدواج دارند هرگز آنقدر پیچیده نیستند که شما نتوانید هدف آن ها را تشخیص دهید بلکه شما فقط نیاز دارید که نشانه‌ های یک رابطه جدی را بشناسید و به درستی تشخیص دهید .


بیشتر بخوانید:نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج ندارند چیست ؟


نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند

نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند چه چیزهایی می باشند ؟ چگونه این نشانه ها را تشخیص دهیم و … این ها سوالاتی هستند که پاسخ آن ها برای افرادی که در مرحله آشنایی هستند بسیار مهم است . تشخیص نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند به طور حتم باعث میشود از رابطه های سطحی که به قصد سوء استفاده و سرگرمی هستند در امان بمانیم . باید گفت که مشاوره ازدواج صرفا برای افراد متاهل نمی باشد بلکه اگر قصد دارید فردی را که با او آشنا شده اید آنالیز کنید میتوانید با کمک مشاوره ، بیشتر و بهتر از شخصیت و قصد و نیت او آگاه شوید .

نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند گاه بسیار ملموس و گاه بسیار ریز است و نیاز به دقت زیاد دارد . نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند درست نقطه مقابل نشانه های مردانی است که قصد دوستی معمولی و سرگرمی را دارند . این نشانه ها هستند که مشخص میکنند نتیجه رابطه ، یک ازدواج موفق خواهد بود یا سرگرمی و سوء استفاده … .


بیشتر بخوانید:خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج


رفتار مردانی که قصد ازدواج دارند

رفتار مردانی که قصد ازدواج دارند

رفتار مردانی که قصد ازدواج دارند کاملا با مردانی که قصد آن ها رابطه موقت است متفاوت است . این افراد در برخورد با شما و رابطه ای که دارید بسیار جدی هستند ، به مشکلات ، دغدغه ها ، علایق ، برنامه ها و هر آنچه که به شما مربوط است اهمیت میدهند و هرگز بی تفاوت نیستند . رفتار مردانی که قصد ازدواج دارند بسیار سنجیده و حساب شده خواهد بود برای مثال این افراد هرگز قول هایی که توانایی انجام آن را نداشته باشند نمیدهند و بیش از حد در مورد آینده خیال پردازی نمیکنند .

رفتار مردانی که قصد ازدواج دارند با طرف مقابل خود در اوج احترام خواهد بود و هرگز عمدا از مسائلی که طرف مقابل نسبت به آن حساس است سوء استفاده نمیکنند و به خط قرمز های او احترام خواهند گذاشت . در رفتار این افراد ضد و نقیضی مشاهده نمیشود و گفتار و عمل آن ها با یکدیگر مطابقت خواهد داشت . این افراد تمرکز خود را روی رابطه ای که با شما دارند خواهند گذاشت و به دنبال برقراری رابطه با دیگر افراد نخواهند بود و به عبارتی سوء معاشرتی در رفتار آن ها دیده نمیشود .


بیشتر بخوانید:بزرگتر بودن زن از مرد در ازدواج


خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند شامل موارد زیر است . این فراد در مورد شغل و فعالیت های خاص خود به شما توضیح میدهند ، از برنامه های آینده خود برای شما حرف میزنند ، شما را به دوستان و خانواده خود در وقت مناسب معرفی میکنند ، در مورد شما کنج کاو هستند و میخواهند جزئیات بیشتری از شما بدانند ، هرگز در ابتدای رابطه به مسائل جنسی اشاره نمیکنند ، برای ملاقات با شما مرتب وقت میگذراند ، در شرایط حساس سعی میکنند در هر صورتی کنار شما باشند ، استقلال مالی و شخصیتی لازم را دارند ، در مورد آینده رابطه با جدیت صحبت میکنند و بهانه نمی آورند ، روابط اجتماعی کنترل شده ای دارند و سوء معاشرت در رفتار آن ها دیده نمیشود و … .

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند به صورت کلی شامل موارد فوق است اما موارد بسیار ریز دیگری وجود دارد که تشخیص آن با توجه به رابطه است همچنین در این میان ممکن است استثنا هایی نیز وجود داشته باشد که مطابقت چندانی با موارد ذکر شده نداشته باشد .


بیشتر بخوانید:معایب و محاسن ازدواج با مرد سن بالا


چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟

چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟

چه مردانی قصد ازدواچ دارند ؟ برای اینکه بتوانیم رابطه هدفمندی را داشته باشیم و از آسیب های روابط زودگذر در امان بمانیم باید بتوانیم به درستی به سوال فوق پاسخ دهیم . تشخیص اینکه چه مردانی قصد ازدواج دارند برای همه افراد راحت نمیباشد چراکه بسیاری از افراد درگیر روابطی هستند که صرفا بر پایه احساس است و این موضوع باعث میشود نتوانند به درستی تشخیص دهند که آیا طرف مقابل قصد ازدواج دارد یا خیر . اینکه فرد قصد ازدواج داشته باشد لزوما به این معنا نمیباشد که آن رابطه به ازدواج منتهی میشود بلکه یعنی فرد در پی کشف این مسئله است که آیا شما همسر مناسبی برای او خواهید بود یا نه .

در نقطه مقابل ، مردانی که قصد ازدواج نداشته باشند هراندازه که طرف مقابل فردی شایسته باشد فرقی ندارد و معمولا رابطه به ازدواج ختم نمیشود . پس این مردان را میتوان به راحتی و با توجه به فاکتور های رفتاری تعیین شده تشخیص داد . مطالعه در این زمینه یا کمک گرفتن از مشاوره قبل از ازدواج میتواند بهترین راهنمای شما در این خصوص باشد .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


سوالات متداول

چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است یا دوستی ؟

در رفتار مردان بالغی که به دنبال رابطه جدی و هدفمند هستند یک سری ویژگی های رفتاری و شخصیتی خاص وجود دارد که اکثر آن ها به سادگی قابل تشخیص هستند و اگر احساسات فرد بر منطق او غلبه نداشته باشد میتواند به سادگی بفهمد که قصد مرد مقابل او ازدواج است یا دوستی .

تشخیص قصد ازدواج چگونه است ؟

شما نیاز دارید که ویژگی های مردانی که قصد ازدواج دارند را بشناسید که اکثر این ویژگی ها در مطالب فوق ذکر شد ، سپس با آنالیز منطقی طرف مقابل ببینید که آیا اکثریت ویژگی های ذکر شده در رفتار او و رابطه شما مشاهده میشود یا خیر .

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند ؟

این مردان شما را در اولویت قرار میدهند ، شما را از اطرافیان خود پنهان نمیکنند ، نسبت به شما بی تفاوت نیستند و به هر آنچه که به شما مربوط است واکنش نشان میدهند ، به طور مرتب با شما تماس برقرار میکنند و به دیدار با شما اهمیت میدهند ، مواضع و خط قرمز های خود را در مورد زندگی مشترک گوشزد میکنند ، سعی میکنند دیدگاه شما نسبت به مسائل مهم را بفهمند و … .

تفاوت بین دوست پسر معمولی با مردی که قصد ازدواج دارد ؟

دوست پسر معمولی هرگز جدی از اهداف و آینده رابطه صحبت نمیکند ، سر مسائل کوچک حرف از جدایی میزند ، برای معرفی شما به خانواده اش بهانه می آورد ، سعی نمیکند مستقل شود و … .

نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد ؟

این نشانه ها نقطه مقابل نشانه های پسری که قصد ازدواج دارند هستند . این نشانه ها به راحتی در فرد مقابل خود را نشان میدهند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :4 signs that a man’s ready for marriage 

براي مشاوره در زمينه نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج دارند چیست ؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1399/5/23

جمعه

1399/5/24

شنبه

1399/5/25

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید