کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

هزینه مشاوره ازدواج چقدر است ؟

هزینه مشاوره ازدواج

هزینه مشاوره ازدواج

هزینه مشاوره ازدواج هر ساله به صورت تعرفه از طرف سازمان کل روانشناسی و مشاوره کشور ابلاغ می شود . بنابر این تعرفه تمامی مشاورین و روانشناسان باید با رعایت اخلاق در مشخص کردن حق ویزیت مراجعه‌ کننده تصمیم بگیرند . هزینه مشاوره ازدواج با توجه به مسائلی مانند مدرک مشاور ، کارشناس یا روانشناس ، همچنین سوابق کاری و موقعیت مکانی دفتر مشاوره ممکن است تفاوت هایی را داشته باشد . همچنین هزینه مشاوره ازدواج در مجموع به تعداد جلسات مشاوره بستگی دارد که حداقل ۳ تا ۵ جلسه از نظر کارشناسان برای مشاوره قبل از ازدواج لازم می باشد . هزینه مشاور ازدواج از جنبه دیگر با توجه به اینکه مشاوره حضوری ، تلفنی یا آنلاین باشد نیز با یکدیگر متفاوت می باشد .


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


هزینه مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه مشاوره ازدواج تلفنی در مقایسه با مشاوره ازدواج حضوری ممکن است کمتر باشد که این امری طبیعی است . هزینه مشاوره ازدواج تلفنی معمولاً بر اساس اینکه مشاوره چند دقیقه طول کشیده است محاسبه میشود یعنی هزینه مشاوره ازدواج تلفنی برای هر دقیقه مقدار مشخصی می باشد که ممکن است در برخی از دفاتر ، مقداری از هزینه مشاوره قبل از ازدواج به صورت رایگان و جز خدمات آن مرکز مشاوره باشد . برای مشاوره ازدواج تلفنی می توانید شماره مرکز مورد نظر خود را از طریق سایت آن مرکز یا صفحات مجازی مرکز مشاوره به دست آورید و با پرداخت هزینه مشاوره به صورت آنلاین مشاوره ازدواج خود را دریافت کرد .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج تلفنی


هزینه مشاوره ازدواج آنلاین

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین طبیعتا از هزینه مشاوره حضوری و تلفنی کمتر می باشد . برای افرادی که صحبت کردن به صورت رو در رو با مشاور یا به صورت تلفنی برای آنان سخت می باشد و باعث می شود نتوانند مسائل خود را به درستی بیان کنند مشاوره آنلاین بهترین راه دریافت مشاوره می باشد تا بتوانند در قالب فضای چت و دنیای مجازی به راحتی و بدون هیچ استرسی مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند .

افراد می‌توانند لینک ارتباطی مشاور مورد نظر خود را در شبکه مجازی به دست آورند و در ساعت مقرر با مشاور خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند . با توجه به گسترش دنیای مجازی طرفداران مشاوره آنلاین روز به روز در حال افزایش هستند چرا که این نوع مشاوره امکان بهره مندی را برای تمام افرادی که به اینترنت و دنیای مجازی دسترسی دارند فراهم می کند همچنین باعث می‌شود در وقت و انرژی افراد به صورت قابل توجهی صرفه‌ جویی شود . هزینه مشاوره ازدواج آنلاین نیز به صورت اینترنتی و به راحتی از طریق برنامه‌ های خدمات بانکی قابل پرداخت است .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین

هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین این امکان را به وجود می‌آورد که اکثریت افراد بتوانند با بهره‌ مندی از مشاوره قبل از ازدواج به این شناخت دست پیدا کنند که آیا با طرف مقابل تناسب و تفاهم لازم را دارند یا خیر ، چرا که همانطور که می دانید بیشترین عامل طلاق در جامعه به دلیل عدم شناخت درست و کافی پیش از ازدواج می باشد و همینطور معیار های ازدواج برای زوجین شفاف و قابل تشخیص نمی باشد از این رو مشاوره قبل از ازدواج کمک می کند که زوجین در کنار یک مشاور و کارشناس خانواده به شناختی اصولی تر با شاخص های اساسی برای ازدواج موفق دست پیدا کنند و این امر باعث می‌شود تا با دیدی آگاهانه تر و ذهنی بازتر نسبت به امر ازدواج تصمیم گیری کنند .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


هزینه کم مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه کم مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه کم مشاوره ازدواج تلفنی این رغبت را در افراد به وجود آورده است که پیش از اقدام به ازدواج و تصمیم گیری قطعی در این مورد با استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ازدواج تمام جوانب و نقاط ضعف و قوت رابطه بین خود و طرف مقابل را بسنجند تا به این اطمینان دست پیدا کنند که آیا آینده این رابطه در قالب یک ازدواج می تواند موفق باشد یا خیر .

به طور کل هزینه مشاوره قبل از ازدواج چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین در حالت استاندارد و معمول ، به نسبت فواید و ضرورتی که دارد چندان زیاد نمی باشد و در میان هزینه های هنگفت پروسه ازدواج هزینه مشاوره ازدواج بسیار کم می باشد حال آن که می تواند ما را در مسیر یک ازدواج موفق هدایت کند پس امید است با فرهنگ سازی بیشتر در این زمینه به مشاوره ازدواج به عنوان یک اولویت نگاه شود نه به عنوان یک مسئله ثانویه که ضرورت چندانی ندارد .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Relationship Counselors

براي مشاوره در زمينه هزینه مشاوره ازدواج چقدر است ؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور