کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با بی توجهی و بی میلی شوهر برخورد کنیم؟

عواقب بی میلی مرد به زن

دلایل و عوارض بی میلی مردان به زنان چیست؟

نظر شما در مورد عدم توجه و بی میلی در یک رابطه چیست؟ آیا فکر میکنید نیاز به توجه فقط نوعی نیازمندی فرد است که نباید نادیده گرفته شود؟ توجه و محبت در رابطه عاطفی و زناشوییی مهم است و مهم نیست که ما تا چه حد درگیر زندگی پر مشغله مان هستیم. اگر از اهمیت توجه به همسر بدانید، راهی برای انجام آن پیدا میکنید. در واقع اگر کسی را دوست داشته باشیم، همواره راهی پیدا خواهیم کرد تا نشان دهیم که چقدر برای ما معنی دارد و یکی از ساده ترین راه ها این است که به او توجه و محبت کنیم. به طور کلی شما به ندرت مردی را پیدا میکنید که از بی توجهی همسرش شکایت کند. در مقابل زنان بسیار نیازمند توجه همسرشان هستند و بی توجهی به زن عواقب جبران ناپذیری در زندگی خواهد داشت. با این وجود گاهی شاهد بی تفاوتی مردان به زنان هستیم. این بی تفاوتی و بی میلی به هر دلیلی که باشد، عواقبی را به دنبال دارد که در اینجا مفصلا در بحث مشاوره خیانت همسر قرار میگیرد.

نشانه های بی‌توجهی مرد به زن

قبل از اینکه بخواهیم درباره دلایل و چگونگی بی توجهی مردان به زندگی مشترک و همسرانشان بپردازیم ابتدا باید نشانه های خیانت مردان به زنان را بدانیم. در واقع نشانه های بی توجهی مرد به زن در هر رابطه ای متفاوت است. اما میتوان چند عامل کلی را در نظر گرفت که تایید کننده بی مهری مرد به زن است از جمله:

 • کاهش صمیمیت
 • کاهش ارتباط کلامی مفید و سالم
 • کاهش دفعات رابطه جنسی و کیفیت آن
 • عدم صداقت و دروغگویی
نشانه های بی میلی مرد به زن
عوارض بی میلی مرد به زن

علت کم توجهی شوهر به زن چیست؟

وقتی احساس میکنید شریک زندگیتان نسبت به شما بی تفاوت است، میتواند بسیار ناامیدکننده، گیج کننده و آزار دهنده باشد و میتواند احساس امنیت شما را در رابطه از بین ببرد. این قطعاً موضوعی نیست که از آن چشم پوشی کنید. حقیقت این است که دلایل زیادی برای بی مهری شوهر وجود دارد. اگر در چنین وضعیتی قرار گرفته اید حال زمان آن فرا رسیده است که نگاهی دقیق به رابطه خود بیندازید تا دلیل نارضایتی را تعیین کنید و ببینید که آیا این رابطه ارزش اصلاح دارد یا خیر. لذا در همین راستا برخی از دلایل خیانت مردان و بی توجهی مرد به زن را در ادامه آورده ایم:

1. از دست دادن علاقه به همسر

علت بی محلی مردان را میتوان از دست دادن علاقه دانست. در واقع این احتمال وجود دارد که همسرتان علاقه خود را به شما و رابطه از دست داده و نمیداند چگونه با شما ارتباط برقرار کند. مردی که به همسرش توجه نمیکند، به آنچه شریک زندگیش میگوید اهمیت نمیدهد، برای حضور همسرش ارزشی قائل نیست و به زندگی مشترک اهمیت نمیدهد، ممکن است گام هایی در جهت زندگی بدون همسر برداشته باشد.

2. حواس پرتی و دغدغه فکری

یک دلیل خیلی ساده برای بی تفاوتی شوهر به زن مشغله های کاری و حواس پرتی است. در واقع وقتی مردی برای موارد مختلفی مثل پروژه های کاری، مسائل شخصی یا خانوادگی تحت فشار است، انرژی لازم برای پرداختن به سایر جنبه های زندگی از جمله توجه به نیازهای همسرش را ندارد. گاهی ممکن است شرایط آنقدر پیچیده باشد که حتی نیازهای شما دیده نشود. در چنین مواردی کمی یادآوری اینکه شما عضوی مساوی از رابطه هستید و نیازهایی نیز دارید، میتواند به تغییر رویه همسرتان کمک کند.

3. شنیده نشدن

در بسیاری موارد دلیل بی تفاوتی مرد به زن این است که متقابلا بی تفاوتی میبیند. اگر شما همیشه یک مکالمه بی وقفه دارید، مرتباً با همسرتان صحبت میکنید، تمایل به قطع کردن حرف های او دارید و فقط گوینده خوبی هستید، آنها از اشتراک افکار و احساسات خود با شما دست میکشند. زیرا میدانند شنیده نمیشوند و شما توجهی به آنها ندارید. آیا میتوان خیانت را جبران کرد پیشنهاد میکنیم مقاله اعتماد بعد از خیانت را بخوانید.

بی میلی شوهر به همسرش
علت بی میلی مرد به زن

4. وقتی مشکلات ارتباطی وجود دارد

در بیشتر موارد، عدم برقراری یک ارتباط سالم میتواند علت بی میلی و سرد شدن مردان باشد. به عنوان مثال ، یک مشاجره بین شما دو نفر میتواند باعث شود شما خواسته یا ناخواسته حرف سختی را به شوهرتان بگویید. بعداً، ممکن است آن را فراموش کنید و به حالت عادی برگردید. اما شوهر شما هنوز آسیب دیده و عصبانی است و به جای اینکه به شما بگوید چیزی او را آزار میدهد، شروع میکند به اجتناب از برقراری هرگونه مکالمه با شما. بدون برقراری ارتباط مناسب، شکاف بین شما دو نفر بیشتر میشود و به رابطه شما آسیب میزند.

5. وقتی دوستان در اولویت قرار میگیرند

گاهی اوقات، ممکن است احساس کنید شوهرتان به جای اینکه بیشتر وقتش را با شما بگذراند، با دوستانش است. در بعضی موارد، ممکن است او قصد نداشته باشد که شما را نادیده بگیرد. البته این غفلت میتواند عمدی هم باشد، و شوهر شما دوست داشته باشد وقت بیشتری را با دوستانش بگذراند. این تمایل میتواند علت بی تفاوتی مرد به زنش باشد.

6. وقتی مدام عیب یابی میکنید

اختلافات و مشاجرات در هر رابطه ای رایج است، چه این رابطه قدیمی باشد و چه جدید. بعضی اوقات، خواسته یا ناخواسته، تمایل دارید که یک بحث را با سرزنش شوهر خود یا عنوان کردن عیب های او به پایان برسانید. هنگامی که این کار را انجام میدهید حتی اگر عذرخواهی کنید، ممکن است شوهر شما به شدت آزرده خاطر شود. این میتواند شوهر شما را ناراحت کند، و احتمالا در برخی موارد علت بی مهری شوهر همین است. راه های تشخیص خیانت برای خواندن این مقاله کلیک کنید.

7. وقتی زندگی جنسی در مسیر درست نیست

خواه تازه ازدواج کرده باشید یا سالها ازدواج کرده باشید، صمیمیت جسمی نقش مهمی در روابط شما دارد. بدون آن، رابطه خسته کننده میشود. عدم رفع نیاز جنسی در یک رابطه از عمده ترین دلایل برای کم توجهی شوهر است. اگر شما و همسرتان قادر به لذت بردن از رابطه جنسی نیستید، احتمال این وجود دارد که از هم دور شوید و شوهرتان ممکن است شروع به بررسی راه های دیگر کند و شما را نادیده بگیرد. صحبت در این باره و تلاش برای یافتن راه هایی برای جذاب کردن زندگی جنسی میتواند به شما کمک کند. اما نادیده گرفتن یکدیگر به شما کمک نمی کند.

8. خیانت یا داشتن رابطه خارج از ازدواج

خیانت میتواند علت بی توجهی مرد به زن باشد که باعث افزایش فاصله بین زن و مرد میشود. اگر شوهر شما شخص دیگری را دوست داشته باشد، رفتار او شروع به تغییر میکند. او سعی میکند از شما دور شود یا شما را نادیده بگیرد. اما، نباید این را مطرح کنید، مگر اینکه مدرکی داشته باشید. چون گاهی اوقات، آنچه فکر میکنید، ممکن است درست نباشد.

همه این موارد میتواند دلیل بی احساسی و بی مهری مرد نسبت به زن یا خیانت مردان متاهل را توضیح میدهد. علاوه بر این میتوان به برخی از عوامل دیگر مثل گذشته فرد، دعواهای مداوم و… نیز اشاره کرد. اما شما باید بدانید که کلید حل مشکلات، شناسایی علت و سپس فکر کردن در مورد این است که چه کاری باید انجام شود.

عواقب بی میلی به زن
دلیل بی میلی مرد به زن

چگونه با بی تفاوتی همسر برخورد کنیم؟

همانطور که گفتیم دلایل مختلفی وجود دارد که به سبب آن همسرتان شما را نادیده بگیرد. اما این نکته را فراموش نکنید که برای اصلاح امور با شوهرتان هرگز دیر نیست. شما فقط باید طرز برخورد با خیانت مردان و بی توجهی شوهر را یاد بگیرید. برای این کار کافیست نکات زیر را در نظر داشته باشید:

با همسرتان حرف بزنید

گفته می شود که ارتباط سالم برای حل مسائل حل نشده در یک رابطه یا ازدواج بهترین گزینه است. معمولا مشاهده میشود که هنگامی که یک زن بی‌احساسی مرد را درک میکند، متقابلا سرد میشود و این فاصله را بیشتر میکند. اما این کار اشتباه است. یادتان باشد اگر او شما را نادیده میگیرد، پس باید شما کسی باشید که اولین قدم را بر میدارد. ارتباط درست و صحبت در مورد مسائل ازدواج به شما کمک میکند تا با مشکل روبرو شوید و با هم یک راه حل پیدا کنید.

با او مهربان باشید

بهترین کار در مواجه با بی محلی مرد به زن این است که حتی اگر شوهرتان شما را نادیده میگیرد، شما مهربان باشید و به او نشان دهید که چقدر برایتان مهم است. نه اینکه به فکر یک برنامه انتقام باشید. برای این کار لازم نیست حتما کار خارق العاده ای انجام دهید همین که به علایقش اهمیت دهید کافیست. مثلا غذای مورد علاقه اش را بپزید، فیلم مورد علاقه اش را پخش کنید و… او ممکن است در ابتدا اکراه داشته باشد اما به آرامی شروع به تسلیم شدن میکند و نمیتواند به این بی اهمیتی در رابطه ادامه دهد.

اگر شوهرتان شما را نادیده گرفت، به او کمی فرصت دهید

بعضی اوقات مردها تمایل دارند که همسر خود را به دلیل گرفتاری زیاد در کار یا سایر مسائل شخصی نادیده بگیرند. شما ممکن است در حال حاضر احساس کنید که از همسرتان دور شدید، اما باید صبور باشید. شوهر شما سرانجام این بی محلی را کنار میگذارد و احساسات خود را با شما در میان میگذارد.

با او نجنگید

معمول ترین برخورد در زمان اهمیت ندادن مرد به همسرش این است که زن شروع میکند به پرخاشگری و جنگ و جدل. اما مشکل درگیری با همسر این است که به محض شروع دعوا با او، بسیاری از مسائل لاینحل قدیمی نیز مطرح میشوند که این امر اوضاع را بدتر میکند. پس به جای این کار سعی کنید اوضاع را آرام کنید و سپس با او صحبت کنید. به یاد داشته باشید که با برپا کردن دعوا، نه تنها بی محلی شوهر به زن کمتر نمیشود بلکه بدتر هم میشود.

شرایط را تحلیل کنید

نکته مهمی که درباره طرز برخورد با شوهر بی توجه در نظر داشته باشید این است که وضعیت را با دقت بسنجید. اگر همسرتان اخیراً شما را نادیده گرفته است، پس این باید مربوط به اتفاقی باشد که اخیراً رخ داده است. یک زن باهوش در چنین موقعیتی به اتفاقات مختلفی که قبل از آن رخ داده فکر میکند و سعی میکند تشخیص دهد کدام اتفاق باعث بی توجهی شوهر به همسرش شده است. در واقع شناسایی وضعیت به شما کمک میکند تا بهتر از پس آن برآیید. هرچه سریعتر علت رفتار او را شناسایی کنید، سریعتر قادر خواهید بود مسائل بین خودتان و همسرتان را حل کنید.

سعی کنید مثبت اندیش باشید

با بی مهری شوهر نسبت به همسر اوضاع زندگی ممکن است کمی کسل کننده و متشنج باشد. شما همچنین ممکن است ایده هایی راجع به دلیل این بی توجهی داشته باشید. اما در طرز برخورد با شوهر بی توجه، فراموش نکنید که باید مثبت بمانید و نسبت به شرایط خوش بین باشید. ممکن است شما هرگز ندانید که علت واقعی رفتار وی چیست. شاید شوهر شما اتفاق بدی را پشت سر میگذارد، پس باید به اندازه کافی قوی باشید تا بتوانید در این مرحله به او کمک کنید.

سعی کنید او را غافلگیر کنید

گاهی اوقات بعد از گذشت چند سال از ازدواج شاهد بی محلی به زنان هستیم. این اتفاق به دلیل کم سو شدن شعله های عشق اولیه رخ میدهد. شعله ای که در حال از بین رفتن است. اما شما باید برای غلبه تداوم بر بی اهمیتی مرد به زن سعی کنید روش های جدیدی را برای شگفت زده کردن و ایجاد احساس خوب در همسرتان امتحان کنید.

سعی کنید به رفتار او توجه کنید

در طرز برخورد با شوهر بی توجه دقت کنید که آیا او مرتباً شما را نادیده میگیرد یا فقط وقتی موضوعات خاصی را مطرح میکنید به شما بی توجه است؟ بعضی مردها اگر احساس کنند که موضوع مورد بحث ارزش صحبت کردن ندارد، تمایل دارند که آن موضوع را نادیده بگیرند. پس میتوان گفت یک دلیل برای توجه نکردن مرد به همسرش این است که علاقه ای به موضوعات مطرح شده ندارد. برای خواندن مقاله اصلی ترین نشانه های خیانت زنان کلیک کنید.

طرز برخورد با بی میلی شوهر
علت بی میلی مردان

عواقب بی توجهی مرد به زن چیست؟

همانطور که میدانید هدف از ازدواج یا زندگی مشترک ایجاد یک سیستم حمایت عاطفی است. همچنین فراهم آوردن چارچوبی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مثبت و منفی زندگی و دریافت درک متقابل، صمیمیت، محبت و مراقبت است. وقتی به این اهداف مهم بی توجهی شود، پایه و اساس ازدواج بی معنا میشود و عواقب بیشماری دارد. اما به طور خاص عواقب بی توجهی مرد به زن بیشتر است. چون زنها حساس تر هستند و به این محبت و توجه دائمی در رابطه خود نیاز دارند. از جمله مهم ترین عوارض بی توجهی مرد به زن در یک رابطه میتوان موارد زیر را نام برد:

1.  شما اغلب او را غمگین میبینید

هنگامی که یک زن احساس میکند همسرش به او اهمیت نمیدهد، اولین پاسخش احساس غم است. همچنین، او مدام به شما نشان میدهد که به اندازه کافی با او وقت نمیگذرانید. همچنین همیشه در مورد اینکه شما همیشه مشغول به کاری هستید یا اینکه او در اولویت شما نیست، بحث هایی خواهد شد.

2. سرزنش خود و کاهش اعتماد به نفس

بی محلی به زن میتواند اعتماد به نفسش را نشانه بگیرد. یک زن وقتی که عاشق است، شروع به دیدن خود از نگاه شریک زندگیش میکند. وقتی شریک زندگی اش قدر او را نداند یا علاقه ای به او نشان ندهد، شروع میکند به سرزنش کردن خودش و اعتماد به نفسش را از دست میدهد. او فکر میکند هر اتفاقی که می افتد تقصیر او است. او احساس میکند که شاید به اندازه کافی خوب نیست. لذا تلاش برای جذاب تر شدن را شروع میکند. با این حال، این میل به تحول از یک ذهنیت منفی ناشی میشود و بنابراین سالم نیست.

3. او شروع به عقب نشینی میکند

یک رابطه برای شکوفایی به تلاش مساوی هر دو طرف نیاز دارد. اهمیت ندادن به همسر و نادیده گرفتن زن از سوی مرد، باعث ایجاد احساس شکست در زن میشود. لذا این زن نمیتواند برای مدت طولانی زندگی را سرپا نگه دارد. بر این اساس، ممکن است زن شما تلاش کند تا رابطه خود را نجات دهد تا اینکه خسته میشود و میفهمد تلاشهایش به نتیجه ای نمیرسد. در این زمان دیگر از به اشتراک گذاشتن احساساتش با شما جلوگیری خواهد کرد زیرا اکنون او میداند که برایتان مهم نیست.

4. پایان رابطه

تاثیر کم محلی به زنان تنها به موارد مطرح شده در بالا محدود نمیشود. بلکه پایان زندگی مشترک میتواند آخرین و بدترین مورد از عوارض بی توجهی مرد به همسرش باشد. زیرا نهایتا بعد از تمام التماس ها، گریه ها و… زن از تلاش خسته خواهد شد. او ترمیم رابطه خراب را متوقف میکند و تصمیم میگیرد که زندگی را بدون همسرش ادامه دهد. همچنین وقتی در رابطه هیچ عشق و صمیمیتی وجود نداشته باشد، طبیعتاً فرد برای رفع نیازهای خود به بیرون از آن نگاه میکند. وقتی زن شما محبت از دست رفته را از شخص دیگری بگیرد، حتی ممکن است وارد رابطه عاشقانه ای خارج از چهارچوب ازدواج شود.

بی توجهی به همسر از دیدگاه اسلام چگونه است؟

با تمام این توصیفات ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که حکم بی توجهی مرد به زن در دین اسلام چیست؟ میدانید که بنیان خانواده در اسلام از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لذا با توجه به عواقب بی توجهی به زن و تاثیر مخرب آن بر زندگی مشترک، گناه بی توجهی به زن از دیدگاه اسلام گناهی نابخشودنی است. از آنجاییکه این بی مهری میتواند بنیان خانواده را تهدید کند، بی توجهی مرد به زن در اسلام بسیار نکوهش شده است. چون مرد در قبال همسرش وظایفی دارد که باید به آنها عمل کند.

سوالات متداول

نشانه های بی توجهی مرد به زن چیست؟

کاهش صمیمیت، کاهش ارتباط کلامی مفید و سالم، کاهش دفعات رابطه جنسی و کیفیت آن، عدم صداقت، دروغگویی و… از جمله این نشانه ها هستند.

بی توجهی مرد به زن چه عواقبی دارد؟

بروز غم و افسردگی در زن، سرزنش و کاهش اعتماد به نفس زنان و نامایدی از رابطه و در نهایت پایان زندگی مشترک از عواقب بی توجهی به زنان است.

کم محلی مردان نشانه چیست؟

کم محلی مردان میتواند نشانه ای از؛ از دست رفتن علاقه.

مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه چگونه با بی توجهی و بی میلی شوهر برخورد کنیم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 66 نظر:

 1. سلام ۱۵ سالمه و شوهرم ۲۴ و ۵ماهه که عقد هستیم اوایل رابطه شوهرم از هر لحاظ فوق‌العاده بود ابراز احساسات ک اصلا نگم براتون من خجالت زده میشدم انقد ک مهربونم و با محبت بوداصلا نمیتونست دوریمو تحمل کنه هرروز دوساعت فقط بغل و بوس میکردیم همو …من خیلی خوش اخلاق و مهربونم و خوشتیپ و آراسته هم هستم
  من خیلی گرمم آوریل فک میکردم شوهرمم مث منه ولی الان اصلا حاضر نیست ببینه منو اصلا دلش تنگ نمیشه دوماهه این آقا بوسم نکرده بغلم نکرده طرفش میرم پسم میزنه با مهربانی هم باهاش صحبت کردم میگه مشغله کاری دارم آره درست میگه ولی من نمیدونم چرا مشکل کاریش فقط مال منه چطور مامانش و بچه کوچیکارو بغل می‌کنه ولی منو نه!بهش پیام میدم جواب نمیده اصلا فرق کرده
  بنظرتون منم بی تفاوت بشم بهش؟؟چون تلاشمو کردم و نتیجه نگرفتم!

  1. سلام

   بهش پیام میدم جواب نمیده اصلا فرق کرده . حتما دلیلی داره بهرته از همین الان این وضعیت جدی بگیرید

 2. من متاسفانه با مردی ازدواج کردم که می‌گفت خیلی دوست دارم ولی در واقع اینطور نبود،علت کاراش نمیفهمیدم هیچ وقت بهمن به چشم زنش نگاه نکرد،از کوچکترین محبت از من دریغ کرد حتی روز زن یک تبریک خشک وخالی به من نمی‌گفت همش باباش بهش میگفت روز زن برو براش یک چیزی بخر،بهش تبریک بگو جالب اینجا بود که باز میومد خودش برام میگفت که بابام اینو گفته ،خیلی تحقیرم کرد خیلی اذیتم کرد تا میومدم حرف بزنم میگفت دهنت ببند،وقتی میرم کنارش روش از من بر میگردونه من با این مرد خیلی بی احساس و سرد مزاج چه جوری رفتار کنم، خیلی،از زندگی باهاش خسته شدم دوست دارم یک جایی که تنها باشم

 3. سلام.یه چندروزه شوهرم خیلی باهام بدرفتارنیکنه قبلاهم خیلی سرم دادمیکشیدولی الان هم بلی بدشده یعنی هر سوالی ازش بپرسم فوری صداشومیبره بالاکه خانواده ش که طبقه پایین هستن بشنون رابطه مون خیلی سردشده خیلی باهاش بامحبت حرف زدم اصلاجواب ندادوفقط سرم دادکشیدکه ولم کن دوست از سرم بردار.من خیلی خیلی خستم فردامادرم میاد خونمون بجای خوشحالی فقط گریه میکنم من ازاتاق بیرون آمدم چون خیلی غرورمو سکوت نتونستم بمونم البته اون فوری صدای خروپفش همه جا پیچید.خیلی حالم بده تازه بابام هم فوت شده همه چی خیلی ازذیتم می‌کنه می‌خوام برم پیش پدرم…

 4. رفتارشوهرم خیلی با من عوض شده هیچ محبتی نمیکنه وتازگیافهمیدم معتادتریاک شده ونمیدونم با این موضوع چجوری کناربیام ویه فرزندپسر۱۰ ساله دارم😔😔لطفا منوراهنمایی کنید.

  1. سلام
   ناراحتی شما قابل درک
   باهاش صحبت کردید
   قبلا سابقع اعتیاد داشته
   به نطرم حتما با یه مشاور صحبت کنید فکر میکنم زودم ازدواج کردید

 5. لعنت خدا بر تو باد ای ابلیس خودت زنتا طلاق ندادی زنت بنده خدا فهمیده یک زنا کار شراب خور پست بودی از طلاق گرفته تو یک یهودی هستی پیامبر خدا پسر نداشتن دختر داشتند ودخترانشان را هم خیلی دوست داشتند خداوند می فرمایند هروقت دختری به دنیا می آید در بهشت باز میشود توی حیون باید بابت این کارت تواس پس بدیهی خداوند می فرماید زناکاران هم در این دنیا وهم در آن دنیا خاروزریر میشوند

 6. سلام
  زن ها دو دسته اند یا دنبال هوس و پول یا دنبال زندگی . شدیدا زن های نوع یک گیر مردهای مظلوم می افتند
  خیلی حرفای روانشناسی یا مهارت زندگی هم روی این خانمها اثر خاصی نداره . و خودشونو کامل میدونن
  راهش تحمل تا وقت مرگ و خویشتن داریه …
  مردها هم سه دستند . ساده و راستگو که تحمل میکنن زندگیو با سختی هاش که یک درصدند دسته دوم خیانت های بنهانی میکنن دسته سوم هم هوس ران و بی بندوبار

 7. مرتیکه خراب…… تو میخواهی بری دور کثافت کاری بیخود کردی زن گرفتی تخم حروم

 8. نمیدونم چی کار کنم ما تازه 6 ماهه عقد کردیم ولی همسرم هیچی براش مهم نیست با اینکهبا عشق و تلاش زیاد ازدواج کردیم به اصرار بهم زنگ میزنه اگر من نگم چرا نزدی اصلا نمیزنه هیچ مناسبتی رو یادش نمیمونه حتی وقتی من میگم انگار نشنیده وقتی ناراحتم براش مهم نیست و به زبون میارم حتی ازم نمیپرسه چرا میگه اها و سکوت میکنه بهم شب بخیر دیگه نمیگه چون دوبار نگفت ومن نگفتم چرا اونم دیگه بیخیال شد از هیچ چیز ناراحت نمیشه زندگی باهاش سخته برای منی که سراسر محبتم سخته راهکار چیه؟

  1. سلام
   شما باید قبل هر پیش داوری بتونی این احساسات با همسرت درمیان بزاری تا اول ببینی واکنشش چیه این برای ابتدا کار حیاتیه

  2. اول باهاش صحبت کن دوم بهش مهلت بده تا فکرکنه حرفاتو بسنجه،سوم یه مدت محدودی به خودتون فرصت بده ویکم دوری کن ببین چکارمیکنه،اگه هیچ اقدامی نکردبرید مشاوره خانواده واگه بیخیالی طی کرد خیلی دوستانه جداشید شاید انتخاب مناسب هم نبودین،تا وارد زندگی نشدین تموم کنین وگرنه همش عذاب میوشی.

 9. سلام یادتون باشه بدون زن مردی نیست بدون مرد زنی وشما اقاهه وقتی میگی زنها خارجی خوبن وزنهای ایرانی پرموهستن اینو هم بدون که زن های خارجی به تو چپم نگاه نمیکنن😅تو باید با همون ایرانیه بسازی چون حقت بیشتر از اینا نیس راستی همون زن خارجی در حالی که با تو رابطه داره با هزار ادم دیگه هم در ارطباته فک نکن عاشق چشو ابروته اونا فقط با پول راه میرن در ضمن زنتم خوش شانس بوده از دستت خلاص شده اوکی 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

 10. با مردهای شمال ایران ازدواج نکنید
  کانون خانواده عموما مفهومی نداره براشون

  بخندی نمیخنده، حرف بزنی نمیشنوه، پیشنهاد بدی توجه نمیکنه ، احترام بذاری وظیفه میدونه ،
  قهر کنی متنفر میشه، لال باشی خوشحال میشه،
  چاق بشی چندشش میشه، لاغر بشی زشت میشی به دلش نمیشینه
  امان …. امان….
  لطفا پسران خود را درست تربیت کنید و یا اگر فرصت ندارید فرزند نیاورید

  1. کاملا باهاتون موافقم.فقط به درد اللی تللی میخورن.ازدواج باهاشون اشتباه

   1. انگار یکی طوکوچه گفت سرم درد می کنه همه ی اهل محل ویزیتش کردن نه بابا یه درد هزار درمان داره وهزاردلیل
    لطفا نظر میدین به عاقبت وتاثیرش هم فکر کنید

  2. من شمالیم، لطفا به همه مردهای شمال تعمیم ندید، این مورد ربطی به شمال و جنوب نداره

 11. سلام زنان ایرانی بهانه گیر. پرتوقع. خودشونو و خانوادشونو خیلی بزرگ و دانا می‌دانند. در کل اشتباهه ازدواج کنی. من اگه بچه نداشتم زنمو 1000 بار طلاق میدادم

 12. اتفاقا من سالها به زنم خیانت کردم بعدشم طلاقش دادم هیچ عذاب وجدانی هم نداشتم مزخرف نگین بابا چرا ادم باید تا لحظه مرگ یه قیافه نکره نخراشیده را تحمل کنه اونم زنان ایرانی با اون بدن پر مو و شکم های مثل طبل و قد کوتوله شون من یه اشتباهی کردم بعدشم جبران کردم زن کثیف ترین موجود زنده دنیاست فقط باید بعنوان ابزار جنسی بهش نگاه کرد

   1. مگه آرامش فقط تو همسره، بیشتر برای زن ها شوهر داشتن خیلی مهمه، شما که این پاسخ را نوشتید احتمالا باید زن باشید، مردها با خیلی چیزهای دیگه بجز “زن” هم به آرامش می رسند مثل شغلشون و …. . بعدش آدم ها چه زن و چه مرد اگر محبت می کنند انتظار محبت هم دارند پس زن ها هم بدون چشم داشت محبت نمی کنند.

    1. سلام به دوستان
     کلا در ایران ازدواج اشتباه اول ناآگاهی دوم سنت ها غلط. سوم تربیت های غلط
     خواسته ها بیجا چه زن چه مرد

  1. این دیدگاه از زنان کاملا اشتباهه و مطمئن باشید که خدا جواب کارهاتون رو میده و تا اخر عمر تنها میمونید
   واقعا براتون متاسفم

  2. به نظر شما مرد چجور موجودیه؟
   اصولا مردهایی با وقاهت و سطح حیوانیت وجودتون چجور آدم هایی هستن ؟
   فتبارک الله به مرد های ایرانی که همه سیکس پکن مثل خودت 😅😅😅😅
   بپا خودت عابر بانک نباشی حشری دوزاری 😅
   لیاقت تو خوابیدن با همون زن هاست نه اون زن شرعیی که داشتی .
   قیافه خودت چیه ؟ دیوید بکهام هستید ؟ 😅
   جووووووون دوزاری برو خودتو بکش یه کثافت از رو زمین کم شه یه تن لش اضافه.
   تأکید میکنم
   دوزارییییییییی.

  3. مادرتم جز همون زناست ،برای شخص من رضایت همسرم از زندگی حس خوشبختی به من میده که جای دیگه نمیتونم پیداش کنم

  4. متاسفم برای شما … شما نیاز به یه روانشناس دارید در اسرع وقت به یه روانشناس مراجعه کنید . چوب خدا صدا نداره !!!!!!!

  5. غیرت هم برای مردایرانی هست،اماانگارشما نه تنها مردایرانی نیستی بلکه مردهم نیستی وبدترازاون آدمم نیستی،بهتره برای شروع،از حیوانات بیاموزید…

  6. تو ی آشغال شیطان صفتی.حتی حیوان هم ب جنس مخالفش با عشق نگاه میکنه.تو ی مرده عقده ای کثیفی ک جز خودت کسی رو نمیبینی.مطمئن باش درروز قیامت بخاطر این نگاه زشتو زنندت واین توهینت ب زن عذاب سختی خواهی دید.فراموش نکن کسی ک تورو ب این دنیا آورده یک زنه

  7. مردن شیطان صفت ابلیس چقدر از خودت مینازی تو خودت نه در این دنیا جاری نه در آن دنیا برای اینکه یه زناکا ر پستی هستی

  8. سلام به برادر وخواهر های عزیز لطفا بهم دیگه توهین نکنیم و چه بسیار افرادی که هدف از ازدواج متوجه نشدن و گذشته سختی داشتن و در خانواده پرمحبتی بزرگ نشدن وامروز نمیتونن رفتار مناسب نشون بدن هرکسی حرفی میزنه دلیل برسلامت روانیش نیست شخصیت واخلاق هر فرد تاثیر گرفته از نحوه تربیت وخانوادشه وکاشکی به جای حرفهای زشت به فکر اصلاح خودمون باشیم تاثیر رفتار هرکدوم از ما به جامعه برمیگرده امیدوارم مثبت وخوب باشیم

  9. کاملا مشخصه که آدم از خود راضی هستی که به غیر از خودت حرف هیچ کسی رو قبول نداری،چقدر بد شانس بوده اون خانومت که لحظه هاشو با تو تلف کرده ،چرا فکر کردی که خودت کاملی،کسیکه روی خانومش همچین عیب هایی،بزاره از نظر عقلی باید بهش شک کرد،چقدر اون خانوم بدبخت بوده که همچین آدمی رو تحمل میکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور