کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه یک مرد وفادار پیدا کنیم؟ نشانه مردی که وفادار هست؟!!!

نشانه های یک مرد وفادار
5/5 - (1 امتیاز)

این روزها پیدا کردن آدم وفادار سخت شده است، به خصوص اگر بخواهیم درباره یک مرد وفادار صحبت بکنیم. با توجه به راحت تر شدن برقراری ارتباطات به لطف شبکه های اجتماعی شرایط وسوسه شدن مردها برای برقراری رابطه های خارج از ازدواج بیشتر شده است. به همین دلیل است که خیلی از این نوع روابط فقط در حد خیانت مجازی شکل میگیرند.

وقتی که شما در یک رابطه جدی قرار دارید، طبیعی است که اولین چیزی که از همسر خود میخواهید وفاداری است. اما این چیزی نیست که شما بتوانید طی یکی دو هفته و یا حتی طی یکی دو ماه به آن پی ببرید.

چطوری بفهمیم که یک مرد وفادار است؟

ممکن است در اطرافیان خود دیده باشید که یک زوج بعد از چندین سال زندگی مشترک بخاطر خیانت مرد از یکدیگر طلاق گرفته اند. اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چه چیزی باعث شده است آن زن زودتر از اینها به بی وفایی شوهر خود پی نبرده باشد؟

حقیقت این است که هیچ راه حل جادویی ای برای شناسایی مردان وفادار وجود ندارد. شما باید بتوانید با کمک یک سری از خصوصیات فردی و نشانه ها به وفاداری مردتان پی ببرید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با نشانه های مردان وفادار آشنا شوید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه یک مرد وفادار پیدا کنیم؟ نشانه مردی که وفادار هست؟!!! با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شما را در اولویت قرار میدهد

وقتی که یک مرد خواسته های شما را در اولویت قرار میدهد نشان دهنده این است که برای شما اهمیت زیادی قائل است. اگر شریک زندگی شما آنقدر خودخواه است که اصلا به خواسته های شما توجهی ندارد نمیتوان توقع وفاداری از او داشت. به محضی که نیازهایش برطرف نشود به فکر خیانت کردن به شما می افتد. یک مرد وفادار دربرابر خواسته های شما از خودگذشتگی میکند زیرا چیزی که برای او اهمیت دارد خوشحالی شما است.

شما اولویت یک مرد وفادار هستید
شما اولویت یک مرد وفادار هستید

استاد مسائل عاطفی است

وقتی پای مسائل احساسی در میان باشد او خبره این کار است. همیشه سعی میکند تا از لحاظ عاطفی شما را تامین کند. دغدغه اش این است که همیشه شما خوشحال و راضی باشید. مردان وفادار از خوشحالی همسر خود انرژی میگیرند و اگر احساس کنند که همسرشان از لحاظ عاطفی بهم ریخته است هر طور که شده است سعی میکنند حال او را بهتر کنند.

مثل کوه پشت شما ایستاده است

امروزه بسیاری از مردها از پیشرفت و استقلال همسرشان میترسند. وقتی یک زن مستقل شود مرد دیگر احاطه کاملی بر روی او ندارد. آن ها سعی میکنند با اهمیت ندادن به موفقیت های همسرشان آنها را همیشه در موضع ضعف قرار دهند. اما یک مرد وفادار اینگونه نیست. او نه تنها از موفقیت های شما خوشحال میشود بلکه حتی از شما حمایت نیز میکند.

مردان وفادار موفقیت شما را موفقیت خودشان میدانند.

حمایت مرد وفادار
حمایت مرد وفادار

هیچ وقت زیر قولش نمیزند

اگر بگوید که کاری را انجام میدهد، حتما آن را انجام میدهد. اگر به شما میگوید که آخر هفته قرار است به فلان جا بروید مطمئن باشید که لحظه آخر آن را کنسل نمیکند. او شما را نمی پیچاند و اگر هم اتفاق خاصی بیفتد مطمئن باشید که برای شما جبران میکند.

یکی از نشانه های مردان وفادار این است که هیچگاه به شما قولی نمیدهد که نتواند به آن عمل کند. اگر دیدید که شوهر شما دائما با بهانه های مختلف بدقولی اش را توجیه میکند مطمئن باشید که از اهمیت زیادی برای او برخوردار نیستید.

چشم چرانی نمیکند

چشم چرانی کردن مردان میتواند نشانه خوبی برای سنجش وفاداری آنها باشد. مردان وفادار وقتی که با شما سرقرار هستند دائما به اطراف نگاه نمیکنند. آنها تمام حواسشان به شما است. در چشم او شما جذاب ترین دختر دنیا هستید و شما را همانطور که هستید میپسندد. نیازی نیست نگران این باشید که یک دختر خوشگل تر از شما توجهش را جلب کند و از این لحاظ احساس امنیت میکنید.

دائما از شما خبر میگیرد

زمانی که یک مرد دائما نگران حال شما است میتواند نشانه خوبی برای پی بردن به وفاداری او باشد. اگر چند ساعت از شما بی خبر باشد به شما پیام میدهد و احوالتان را میپرسد. اگر مریض شوید تمام دغدغه اش شما هستید و سعی میکند هرطور که شده است حال شما را بهتر کند. اگر لازم باشد آشپزی خواهد کرد حتی اگر چیز زیادی بلد نباشد.

به رابطه تان اهمیت میدهد

یک مرد وفادار رابطه اش را با شما جدی میگرد. او همیشه به دنبال این است که چطور رابطه تان را بهبود ببخشد. بر روی نقاط ضعف آن کار میکند، هیچگاه به شما بی احترامی نمیکند زیرا برای رابطه اش با شما ارزش قائل است. اگر کسی پشت سر شما و رابطه تان بدگویی کند، او از شما دفاع خواهد کرد. یکی از نشانه های مردی که خیانت نمیکند این است که او نه تنها به پیشرفت و سلامت رابطه تان اهمیت میدهد، بلکه سعی میکند به همه نشان دهد که از رابطه با شما لذت میبرد.

اهمیت به رابطه در مردان وفادار
اهمیت به رابطه در مردان وفادار
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه یک مرد وفادار پیدا کنیم؟ نشانه مردی که وفادار هست؟!!! با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به دنبال جلب اعتماد شما است

وقتی که یک مرد به دنبال رابطه طولانی مدت با شما باشد تمام سعی اش را میکند تا اعتماد شما را جلب کند. او هیچ وقت کاری نمیکند که شما به وفاداری اش شک کنید.

  • او هیچ وقت موبایلش را از شما مخفی نمیکند
  • دوستانش را به شما معرفی میکند
  • اگر از او درباره چیزی توضیح بخواهید صراحتا به شما راستش را میگوید
  • مسائل شخصی اش را از شما پنهان نمیکند
  • به شما میگوید که کجا میرود و با چه کسانی بیرون میرود

تشنه محبت نیست

یکی از دلایل خیانت مردان کمبود محبت است. اصولا مردانی که تشنه محبت هستند همیشه به دنبال این هستند که توجه دیگران را به خودشان جلب کنند. یکی از نشانه های مردی که خیانت نمیکند این است که توجه و محبت شما برای او کافی است و به دنبال این نیست که با زبان بازی با دیگران خودش را در دل آنها جا کند. اگر هم نیاز به محبت داشته باشد آنرا از شما طلب میکند و صراحتا به خود شما میگوید.

مردان وفادار کمبود محبت ندارند
مردان وفادار کمبود محبت ندارند

عروسک خیمه شب بازی او نیستید

احساسات شما را بازیچه دست خودش قرار نمیدهند. مردان وفادار همیشه سعی میکنند که در نهایت احترام با شما رفتار کنند و اصلا به فکر سواستفاده از شما نیستند

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای متن گفتیم تشخیص وفاداری یک مرد به این سادگی ها نیست. ممکن است یک مرد تمامی نشانه هایی که گفتیم را در ابتدای یک رابطه داشته باشد ولی بعدها در رابطه مشکلاتی بوجود بیاید که باعث شود مرد خیانت کند. بنابراین به عنوان یک زن نباید تصور کنید که یک مرد اگر در ابتدای رابطه خیانت نکند، هیچگاه خیانت نخواهد کرد. اگر احساس میکنید که همسرتان تغییر کرده است و یا به خیانت او شک کرده اید بهتر است با یک مشاور خیانت در این باره صحبت کنید. در جلسات مشاوره خیانت به شما کمک میشود تا مشکلات را بصورت ریشه ای بررسی کنید و هنوز که دیر نشده است برای پیشگیری از خیانت همسرتان اقدام کنید.

سوالات متداول

آیا یک مرد همیشه وفادار خواهد ماند؟

ممکن است یک مرد در ابتدای رابطه بسیار وفادار باشد و شما تمامی نشانه های وفاداری را در او دیده باشید. اما این موضوع تضمینی برای ادامه زندگی مشترک نمیدهد. بلکه شرایط مختلف زندگی میتواند باعث شود که یک مرد به سمت خیانت برود.

نشانه های وفاداری یک مرد کدام ها هستند؟

اهمیت دادن به رابطه، بدقولی نکردن، اهمیت به مسائل عاطفی، چشم چرانی نکردن و… همگی از مواردی هستند که میتوانید با استفاده از آنها به وفاداری یک مرد پی ببرید.

در صورت شک به خیانت مشاور چه کمکی به ما میکند؟

مشاور با استفاده از شواهد به ریشه یابی مشکل میپردازد، شما میتوانید با کمک او پی ببرید که آیا همسر شما خیانت میکند یا خیر و حتی از این موضوع پیشگیری کنید.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه چگونه یک مرد وفادار پیدا کنیم؟ نشانه مردی که وفادار هست؟!!!

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 2 نظر:

  1. اگه دنبال مرد رمانتیک هستید قطعا ایرانی نیست بگردید دنبال امریکایی واروپایی. مرد ایرانی فقط لذت بعدش خیانت محض

  2. سلام خسته نباشین من چهل وسه ساله با شوهر زندگی میکنم ولی در زندگی هیچ به خاستهای من اهمیت نداده من پنچ فرزند دارم وهمشون به سنه ازدواج رسیدن شوهر پولشو داره ولی کمک نمی کنه من خرید خونه اشپزی هر کاری که مربوط به زندگی وبچهام هست به خودم نکاه می کنه وتا به حال نه برای من شوهر خوبی بوده ونه برای بچهام وما عاد د کردیم من زیاد کیر نمیدم چرا ابروی بچهام مهمه من در سنه چهارده سالکی ازودج کردم وهرتوی که خاسته بود منو بار اوردوهر چی می گفت گوش می کردم خسیس بود بد اخلاق
    بودبد دل بود یک چیزه خوبی در اون دیده نمی شود والان دارم زندگی می کنم ولی خوش نبودم هیچ زمان به فکر بچهام هستم همیشه ببخشید زندگی من مانند کتابه زیاد میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉