کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

17 راه برای برگرداندن عشق و 3 گام برای بازگشت به رابطه پس از جدایی

بازگشت به رابطه پس از جدایی
3.9/5 - (16 امتیاز)

روابط عاطفی به دلایل مختلف خراب می شوند. هنگامی که میخواهید رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم و به دنبال بهترین راه ها برای برگرداندن عشقتان هستید تازه یادتان می آید که چیزهایی گفتید که الان پشیمان هستید. در روابطی که شکست خورده اند و یا تمام شده اند یکی از طرفین احساس می کند که نادیده گرفته شده است، اما طرف دیگر متوجه این موضوع نمی شود. اگر از هم جدا شده اید و می خواهید دوباره عشقتان را بازگردانید، باید یاد بگیرید که چگونه با شکست عشقی کنار بیایید و تغییرات لازم را برای بهبود رابطه و برگرداندن عشق خود انجام دهید. این پست توسط مشاوران خانوداه آویژه به دقت نگارش شده است تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

گام اول: اشتباهات قبل را تکرار نکنید!

کمی به رابطه خود زمان بدهید.

شما به زمان نیاز دارید تا فکر کنید، عزت نفس و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. با خودتان بیشتر فکر کنید که چرا می خواهید برای برگرداندن عشقتان تلاش کنید. از سویی شما نباید خیلی زود به یک رابطه بازگردید، و گرنه به احتمال زیاد همان اشتباهات را تکرار خواهید کرد.

برای اینکه عشق خود را برگردانیم، چقدر زمان نیاز داریم؟ این احتمالاً بستگی به مدت زمان رابطه شما در وهله اول دارد و اینکه دلیل جدایی شما چه چیزی بوده است. اگر فقط جر و بحث مهمی با هم داشتید، حداقل 48 ساعت و حداکثر چند هفته به آن فرصت دهید. سعی کنید آرام باشید تا بتوانید گفتگوی آرام و منطقی داشته باشید.

از فیس بوک، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی برای ارسال پیام خودداری کنید.

برای اینکه بفهمید عشق سابق شما چه می‌کند، او را تحت نظر نگیرید.

با نوشتن استوری های افسرده‌کننده، چیزی به دست نمی‌آورید. شما فقط حال خود را بدتر می کنید. فقط یه مدت خاموش بمون!

برگرداندن عشق از دست رفته و رابطه تموم شده با معشوق
بازگشت به رابطه پس از جدایی

بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیر!

هر چه بهتر و عمیق تر دلیل جدایی از شریک زندگی خود را درک کنید، راه های برگرداندن عشقتان بیشتر می شود.

خوب ببینید در رابطه خود چه اشتباهی کردید؟ نقش شما در جدایی چه بود؟ سعی کنید بفهمید چه اشتباهی در رابطه شما رخ داده است.

اگر عشقتان رابطه را تمام کرده است، سعی کنید بفهمید علت ناراحتی شریک زندگی شما چه چیزی بوده است. عشق سابق شما از چه چیزی شکایت می کرد؟ چه چیزی او را دیوانه می کرد؟ سعی کن برای شروع رابطه تمام شده این موضوعات را به یاد بیاری!.

اگر شما کسی بودید که رابطه را کات کردید، سعی کنید روی این مسئله تمرکز کنید که چگونه می توانید تغییر کنید. چیزهایی که در مورد شریک زندگی تان باعث شده بود شما به فکر پایان دادن به رابطه باشید را بررسی کنید. آیا امکان تغییر این چیزها وجود دارد؟

دلایل پایان رابطه را بررسی کنید.

آنچه چیزی که احساس می کنید مشکلات اصلی رابطه هستند را شناسایی کنید. زمانی که نقش خود را در کات شدن رابطه بررسی می کنید، به این فکر کنید که چه مشکلاتی در رابطه وجود داشته که در کنترل شما نبوده است. گاهی اوقات، شما می خواهید رابطه تمام شده را دوباره شروع کنید، اما شرایط کار را برای برگرداندن عشقتان سخت می کند. مهم است که در مورد این نوع مشکلات نیز فکر کنید، مشکلاتی همانند:

مشکلات کاری

مشکلات مکان یا دوری فاصله

مشکلات عاطفی یا جسمی

مشکلات مالی

مشکلات جنسی

برگرداندن عشق به رابطه عاطفی
بازگشت به رابطه

به ارزشمند بودن خود باور داشته باشید.

در ضمن روی خودتان کار کنید تا کمی اعتماد به نفس درونی پیدا کنید. اگر با اعتماد به نفس به نظر برسید، این تصور را به عشق سابق خود منتقل می کنید که برای اینکه چگونه عشق خود را برگردانید برنامه دارید و صرفا سخن نمی گویید.

اعتماد به نفس شما بیانگر این است که از توانایی خود برای تغییر و شریک زندگی بهتری بودن مطمئن هستید.

شما باید بخواهید او را متقاعد کنید که او با شما به رابطه بازگردد، زیرا شما شریک زندگی ایده آلی برای او خواهید بود.

تغییرات مشخصی ایجاد کنید.

اگر قبلا با عشقتان مشکل داشتید، چرا او باید بخواهد دوباره در کنار شما باشد؟ اگر بتوانید تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید به احتمال زیاد شریک زندگی‌تان علاقه‌مند می شود که دوباره با شما باشد. چیزهایی را شناسایی کنید که می‌توانید با تغییر دادن آنها شریک زندگی بهتری برای عشقتان باشید.

اگر می‌خواهید رابطه تمام شده را دوباره شروع کنید، تغییر دادن خود را آغاز کنید. دفعه بعدی که عشقتان را می بینید، باید این کارها را انجام داده باشید، نه اینکه قول بدهید “زمانی” آنها را انجام خواهید داد.

ارتباط برقرار کنید.

زمانی که احساس کردید تغییر کرده اید، تماس بگیرید. اگر پس از تأمل در مورد مشکلات رابطه قدیمی تان، به این نتیجه رسیدید که هر دوی شما از با هم بودن دوباره خوشحال خواهید بود، وقت آن است که با عشق خود تماس بگیرید و سعی کنید رابطه خراب شده را درست کنید. در صورت امکان تماس بگیرید یا پیامک بزنید و هماهنگی لازم را برای ملاقات حضوری انجام دهید.

اگر مطمئن نیستید که تماس شما پاسخ داده می‌شود، یک نامه کوتاه، پیام یا یادداشت بفرستید و بگویید: “من هنوز به شما فکر می‌کنم. واقعاً دوست دارم با شما صحبت کنم. اگر تماس بگیرم ناراحت نمی شوید؟”

سعی نکنید عشق خود را برگردانید فقط به این دلیل که از شکست عشقی می ترسید. اگر رابطه تمام شده و فرصتی برای بهتر شدن ندارد، بگذارید خب تمام شود.

اگر شریک زندگی شما نمی خواهد صحبت کند، رابطه شما احتمالا به پایان رسیده است. بعید است تلاش شما برای بازگشت به رابطه تمام شده و برگرداندن عشقتان به جایی برسد.

برگرداندن عشق سابق
زمان مناسب برای بازگشت به رابطه پس از جدایی

گام دوم: با یکدیگر گفتگو کنید

مکان مناسبی را برای تعامل انتخاب کنید.

یک مکان عمومی مناسب برای صحبت پیدا کنید. همدیگر را در یک پارک عمومی یا در یک مرکز خرید در فضای باز ملاقات کنید. جایی که حریم خصوصی خود را داشته باشید و بدون خجالت صحبت کنید.

برای شام یا قهوه همدیگر را ملاقات نکنید، یا سعی نکنید در اتاق خواب خود قرار صحبت کردن بگذارید.

بهترین خودتان باشید.

سعی کنید قبل از اینکه دوباره در تماس باشید خود را کمی بهتر کنید. شما می خواهید شبیه کسی شوید که عشق شما آن را دوست دارد. لباسی بپوشید که به شما می آید، بهترین نسخه از خودتان بسازید. این کار برای افزایش اعتماد به نفس و خلق و خوی شما در هنگام برقراری تماس بسیار مفید است.

هنگامی که به ظاهر خود رسیده اید، افراد بیشتری از جنس مخالف به شما توجه خواهند کرد. به همین ترتیب، عشق سابق شما از دیدن شما شگفت زده می شود و کنجکاو می شود که چه چیزی باعث تغییر کردن شما شده است.

تکنیک های برگرداندن عشق
راه های بازگشت عشق

اشتباهات خود را بپذیرید.

اگر رابطه‌تان به دلیل خیانت شما خراب شده است، احتمالاً اولین و آخرین کلمه‌ای که از دهانتان خارج می‌شود باید «متاسفم» باشد. از عشق خود به خاطر نقشی که در پایان رابطه بازی کردید عذرخواهی کنید. اگر شما اولین کسی باشید که به خاطر شکست رابطه خود عذرخواهی می کنید، عشق شما تمایل بیشتری به برگشتن به رابطه خواهد داشت .

اشتباهات خودتان بپذیرید. روی مشکلاتی که باعث خراب شدن رابطه تان شده است تمرکز کنید و در مورد اینکه تصمیم به تغییر گرفته اید و اینکه از زمانی که با هم هستید تغییر کرده اید صحبت کنید.

اگر فکر می‌کنید مشکلات بیشتر تقصیر عشقتان بوده است، اگر واقعاً متعهد هستید که چگونه رابطه خراب شده را درست کنید، مهم است که فداکاری کنید.

به حرف های عشقتان گوش کنید.

بعد از اینکه عذرخواهی کردید، ساکت شوید و به حرف های همسرتان گوش دهید. واقعاً گوش کنید و سعی کنید درک کنید که آنها چه احساسی دارند.
حتی اگر فکر می‌کنید می‌دانید قرار است چه بگوید، باز هم سعی کنید به آنچه می‌گویند گوش دهید.

سعی کنید خوب درک کنید. شاید او به چیزی نیاز دارد که شما نتوانید به او بدهید؟ اگر پاسخ منفی است، دیگر به فکر برگشتن به این رابطه نباشید.

برای ساختن رابطه با هم تلاش کنید.

اگر رابطه شما با مشکلات جدی مواجه است، باید تعهداتی برای اصلاح آنها داشته باشید و باید با هم این کار را انجام دهید. هنگامی که هر دوی شما احساسات خود را در مورد بازگشت به این رابطه بیان کردید، در مورد آنچه که می توانید برای پیشرفت انجام دهید صحبت کنید.

صادق باشید و تا حد امکان شفاف صحبت کنید. اگر می‌خواهید چیزی در رابطه‌تان تغییر کند، اکنون وقت آن است که آن را بیان کنید. انتظارات شما برای یک رابطه جدید چیست؟

اگر چیزی را نمی توانید تغییر دهید، در مورد آن صادق باشید. اگر قصد ندارید زمان بیشتری را با شریک زندگی خود بگذرانید، پس نگویید که این کار را انجام می دهم.

بدانید چه زمانی امیدی به بازگشت نیست!

اگر عشقتان نمی خواهد به رابطه برگردد، سعی نکنید آن ها را وادار به بازگشت کنید، این رابطه ارزش وقت و انرژی را ندارد. میتوانید اینگونه بگویید: “میدونی، دلم برات تنگ شده و میخوام برگردی. اگه میخوای این رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم، میدونی کجا باید به من برسی.” سپس عشق سابق خود را تنها بگذارید. در فیسبوک تماس نگیرید، پیامک ارسال نکنید، پیام ندهید. فقط برو!

بهترین روش های شروع دوباره رابطه
نشانه های بازگشت معشوق

گام سوم: آشتی بعد از جدایی

پس از جدایی به طور مؤثرتری ارتباط برقرار کنید.

مشکلات ارتباطی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که شما را در هر مرحله از یک رابطه تحت تاثیر قرار می دهد.
اگر چیزی شما را آزار می دهد، همان موقع آن را مطرح کنید. منتظر صحبت کردن طرف مقابلتان نباشید. ممکن است آن زمان عصبانی تر شوید.

گفتگوهای منظم داشته باشید. صحبت کردن در مورد رابطه‌تان نباید سخت باشد. گفتگو فقط  برای زمانی نیست که یکی از شما فوق‌العاده عصبانی است.

مهارت های بازگشت به رابطه پس از جدایی
بازگشت به رابطه تموم شده درست هست یا خیر؟

به آینده نگاه کن، به گذشته فکر نکن.

همه روابط دارای دست اندازهایی هستند. اگر مایلید رابطه تمام شده را دوباره شروع کنید تا رابطه را به نتیجه برسانید، مهم است که بدون رنجش یا عصبانیت به آن بازگردید. یک گام مهم در انجام این کار این است که از بیان چیزهای گذشته خودداری کنید.

از فکر و تلاش برای “امتیاز گرفتن” در یک مشاجره یا ایجاد احساس بد در شریک زندگی خود دست بردارید.

اگر تصمیم گرفتید برای برگرداندن عشقتان تلاش کنید، به آینده نگاه کنید و خاک گذشته را زیرو رو نکنید.

برای بازگشت به رابطه پس از جدایی با هم برنامه ریزی کنید. تعهد به رابطه مستلزم این است که برنامه های خاصی داشته باشید و به آنها پایبند باشید.

تنها برای برگرداندن عشقتان تلاش نکنید!

شما نباید کاری را برای شریک زندگی خود انجام دهید فقط به این دلیل که او را مجاب به بازگشتن به رابطه تمام شده کنید یا به این دلیل که می خواهید از دعوا جلوگیری کنید.

یاد بگیرید که کارها را انجام دهید زیرا باعث خوشحالی شریک زندگی شما می شود که در نتیجه شما را نیز خوشحال می کند.

هرچه بیشتر بتوانید با مهربانی و شفقت واقعی رفتار کنید، رابطه شما قوی تر خواهد شد.

دیدار بعد از جدایی

خوب باش، بخشش و همراهی کن!

خوب بودن به این معنی است که بهترین چیزها را برای شریک زندگی خود می خواهید.

بخشش به این معناست که شما حاضرید برای خوشبختی شریکتان فداکاری کنید، مشروط بر اینکه او نیز مایل به فداکاری برای شما باشد.

همراه بودن به این معنی است که با شریک زندگی خود، در حد منطقی، همیاری و همراهی کنید. حتی اگر از فیلم های دراماتیک خوشتان نمی آید، اگر مورد علاقه شریک زندگی‌تان است، هر از چند گاهی به عنوان بخشی از پیمان همراهی خود با هم آن را تماشا کنید.

بیشتر از قبل برای رابطه خود وقت بگذارید.

روابط یک معامله 50/50 نیست. شما باید 100٪ در رابطه مشارکت کنید. هر کدام باید سهم  100% خود به رابطه را  بدهید. سعی کنید بیشتر روی چیزهایی که برای رابطه می گذارید تمرکز کنید، نه روی چیزی که از رابطه به دست می آورید. رابطه شراکتی است که شما باید آن را بسازید، نه چیزی که حاضر و آماده به شما داده شود.

سوالات متداول

ممکنه عشقم برگرده؟

پاسخ یک بله  است. عشق ممکن است با گذشت زمان محو شود، اما شما می توانید عشق را دوباره با همان شخص پیدا کنید. اغلب، عشق به مرور زمان محو می‌شود، زیرا طرف مقابل نگرش یا رفتارش تغییر می کند.

چگونه پسری که رفته را بازگردانیم؟

اگر دوست پسر سابقتان در زمان جدایی به شما گفت که هنوز عاشق شماست، پس امید خود را نگه دارید. شاید این جدایی به خاطر فاصله، برنامه های زندگی متفاوت، اختلاف نظر شدید بر سر ارزش ها بوده است. اما اگر او گفت که دوستت دارد، پس می‌دانی که احتمال بازگشت او وجود دارد.

مشاوره شکست عشقی آویژه

در این مقاله مرکز مشاوره خانواده آویژه در خصوص با نوجوانی که دروغ میگوید چگونه رفتار کنیم؟ نکاتی را بیان کردیم. اگر شما هم دیدگاه و نظراتی دارید و در این مقاله به آن پرداخته نشده است، از شما تقاضا داریم تا آن را در بخش دیدگاه های پست بنویسید تا دیگران هم از آن بهره ببرند و از سوی دیگر در مقاله دیگری در حیطه مشاوره نوجوان به صورت اختصاصی به آن پرداخته شود.

براي مشاوره در زمينه 17 راه برای برگرداندن عشق و 3 گام برای بازگشت به رابطه پس از جدایی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دسته بندی:

برچسب ها:

نظرات

- 25 نظر:

 1. سلام منو دوس پسرم چند ماهه کات کردیم اما هنوز یکم حرف می‌زنیم البته اگه من پیام بدم جواب میده خیلی بهش گفتم بیا برگردیم اما نمیاد چیکارش کنم؟؟ میگه اگه ی درصد میشد باهم بمونیم برات می‌جنگیدم اما نمیشه
  همون شب جدایی هم آهنگ چ حیف معین زد رو فرستاد گف همه حرفام اینه
  دلم میخاد برگرده همه راه هارو رفتم حتی التماس کردم اما گف اگه میشد برمیگشتم

 2. حرفت همتون قشنگه ولی چیز جالبی توش نبود من ۵سال با یه دختر بودم دیوونه هم بودیم رابطمون کاملا احساسی بود که حتی قهر کردنمون کلا ۵دقیقه بود من خیانت کردم و مچمو گرفت یه سالی گذشت من هرشب تو فکرش بودم روانی شده بودم تا یه اتفاقی برا یکی از نزدیکام پیش آمد بعد یه سال پیام داد خلاصه حرف زدیم بهم گفت. یه چندوقته با یکی تو رابطه اس ..بهم گفت هنوز عاشقتم دوست دارم اما بعد سه ماه عقد کرد. به نظرتون برمیگرده ن نمیگرده با اینکه می‌دونم پیامی که داد بهم برا این بود میدونستم دیگه بهم پیام نمیده زمان مجردیش آمد حرف دلش زد با اینکه هنوز دوسم داره و منم عاشقشم …تنها کسی که می‌تونه بهتون کمک کنه خودتونوین ..و قدر همو بدونین

 3. سلام دکتر
  من و دوس پسرم عاشق همیم و من ی اردک داده بودم ک پارتنرم بران نگه داره خونشون و مادرم به مادر ایشون زنگ زدن چندبار ولی مادرشون جواب نمیدادن وقتی گفتم چرا اینجوریه مادرت بعد دوسال ک زنگ میزنیم جواب نمیده گفت مدلشه و خیلی از بقیه بهتره و منم عصبی شدم و گفتم نشونه بی شخصیته و ایشون به من بعد از چند سال برای اولین بار بی احترامی کردن و گفتن تو گه خوردی که به مادر من اینجوری میگی وایسا ی دهنی از و خونوادت بشکونم (تهدیدم کردن)
  من همچنان دوسشون دارم و الان ۱ هفتس ک باهم صحبت نکردیم
  من نمیدونم باید چیکار کنم دکتر

 4. سلام راستش ماجرای رابطه من با تمام این دیدگاه هایی ک دوستان عزیز گذاشتن متفاوته
  من اسمم یاسینه و الان ۱۸سالمه من حدود ۵سال پیش با یکی از دخترای همسایمون دوست شدم خیلی عاشقش بودم یه روز بدون اون نمیتونستم زندگی کنم
  رابطمون تا ۳ماه اولش خوب بود تا اینکه خانواده هامون فهمیدن اونا بارها وقتی فهمیدن باهمیم سعی کردن بینمون دعوا بزارن و مارو از هم دور کنن اما بازم باهم موندیم تا اینکه
  دختره بعد یه مدت سر چیزای الکی باهام دعوا میکرد یبار سر اینکه اینستا نصب کردم یبار سر اینکه شماره فامیلامو تو گوشیم سیو میکردم
  اصلا مث روانیا شده بود هرروز سر یه چیز الکی باهام دعوا میکرد نمیدونم چرا اینطور کرد
  خلاصه با هر بدبختی شد نگهش داشتم و نزاشتم بره خیلی حرفا بهم زد خیلی توهینا بهم کرد تو این مدت ۵سال
  یه روز میگفت دوسم داره یه روز دعوا میکرد و فوش میداد بهم
  تا این چند هفته پیش ک کلا سرد شد و جوابمو نمیداد و پیام نمیداد بهم
  تا آخرش بهم گفت من بزرگ شدم و عاقل شدم تو به درد من نمیخوری و رفت
  رابطه ۵ساله رو تموم کرد بعد اون همه کاری ک براش کردم و بعد اون همه عشقی ک بهش داشتم اینطور جوابمو داد و رفت🥲😔
  از روزی ک رفته زندگیم جهنم شده نمیدونم چیکار کنم هر شب از خواب میپرم همش خواب میبینم ک با کس دیگه ای رابطه داره بعد از خواب میپرم و سردرد میگیرم

  زندگیم مث قبل نیست زندگیم جهنم شده حالم همش گرفتس دیگه اون آدم قبل نیستم نمیدونم چطور برش گردونم خیلی شکسته شدم زندگیم بدون اون تموم شدس دارم دیوونه میشم لطفا راهنماییم کنین😔

  یه چیزی بگم برای دوستانی ک پیاممو میخونن
  دختر جماعت خدا نداره دل نبندین بهشون همشون لاشین فقط با احساسات پاک ما پسرا بازی میکنن💔🥀

  1. سلام من با ی پسر سه سال رابطه داشتم الان ی ماه کاتیم آخرین بار بهم گفت امیدوارم هیچوقت سر راه هم قرار نگیریم ولی باز چن روز پیش ی عطری ک براش گرفتم بهونه کرد پیام داد گف اون عطر اسمش چیه خیلی دوسش دارم من گفتم دیگ پیام نداد ب نظرتون هنوزم تو فکرشم بر میگرده؟؟

 5. سلام وقت بخیر من چندماهی هست که عشقم ولم کرده و رفته باید چیکار کنم که به رابطه ی قبلی برگرده؟ و چه پیامی بهش بدم که برگرده؟

 6. سلام من ونامزدم یک ماه باهم بودیم خیلی عالی وهمه چی خوب بودیهویی ی شب همچی روبهم زدگفت نمخامت وهزارتاعیب اوردوکلی حرف بارم کردسرچیزپیش پاافتاده هرچی التماسش کردم گریه افتادم نگاکردتوچشام گف نمخامت دیگه دوست ندارم فلان سرم دادمیزدچهارماهه رفته گوشیشم خاموش خانوادشم جوابم نمدن دلم خیلی تنگه چکارکنم ب نظرتون برمیگرده یانه قبل منم بادوتادخترهمین کاروکرده حالم خیلی خرابه اخه من کوچک ترین بی حرمتی نکردم چراپاروم گذاشت چ کنم

  1. عزیزم سعی کن خودتو قوی کنی کسی که داری اشتباهات گذشتش رو میبینی فکر بیهوده آیه برای برگشتن به این رابطه

 7. سلام من 3 سال با عشقم بودم الان 15 روزه از هم خبر نداریم یعنی کات کردیم دلیلش هم این بود ک من گفتم تو بی اُرزه هستی نمیایی خاستگاری اونم خدافظی کرد و رفت یعنی بر میگرده ؟

 8. سلام منو یه دختر یه ماه باهم رابطه داشتیم قرار اولو گذاشته بودیم ک همو ببینیم حرف بزنیم رابطه جدی بود بعد یه ماه بدون هیچ دلیل خاصی نزدیک ب روز قرار از همه جا بلاک کردو جواب نمیداد شب اوکی بودیم باهم فرداش اولش هیچ پیامیو جواب نداد و بعد چند ساعت کلا بلاک کرد من هنوز هیچکاری نکردم برا برگشتنش نمیدونم چه راهیو برم درسته بنظرتون دلیل این کارش چیه و باید چیکار کنم؟….

 9. سلام من محمد هستم ۴ ساله ک طلاق گرفتم ولی هنوزم دوسش دارم نمیدونم چ کار کنم برگرده کمکم کنید

 10. سلام منو عشقم سه ساله باهمیم و قراره دو ماه دیگه وارد سال چهارم رابطه بشیم.الان ۵ روز هست ک کات کردیم.دلیلش هم بداخلاقی ها و غر غرام بوده و درکش نمردم تو این سه سال.بابت رفتارم ازش عذر خواهی کردم و گفتم درستش میکنم و زمان بده.ولی بهم گفت ک فک نکنم بشه و درست کنی و ما از لحاظ رفتاری فرق داریم و…در حالیکه اونجور نیس و رفتارامون خیلی شبیه هست و فقط من چون در شرایط بدی قرار داشتم بی اخایار عصبی میشدم و بابت رفتارمم پشیمونم و میخوام درستش کنم…ولی قبول نکرد با اینکه کاملا جدی تموم کرد ولی حتی بعد کات بلاکم نکرد و موند و حرفامو شنید و گوش داد ولی بهم گفت نمیدونم فک نمیکنم بشه و امیدی نیست…به نظرتون چی میشه…

 11. سلام من یه زوزه با رلم کات کردم اونم ازش پرسیدم که دوست دخترت کیه اسم منو نگفت آخه

 12. سلام وقت بخیر من با رلم کات کردم ادن فکر میکنه من بهش خیانت کردم در صورتی که اینطوری نیست اما گوش به حرف ها نمیده چی کار اش کنم

  1. دقیقا عین من شدی..منم میخام بدونم ک چرا رفت وکات کرد از سره لجبازی ک بخام غیرتشوبسنجم استوری گذاشتم ک بیشتر جنبه فان داشت کلا رفت هرکاری کرذم نیومد ولی جوابمو میده خیلی کم وسردوخشک نمیدونم ی کارکنم بهم میگه خیانت کار

   1. دیقن اکس من چون دوس من پشتم بهش بد گفته اونم گف که ما دیگه نمیتونیم هیچوخ آشتی کنیم ولی هنوز وقتی راجب یه چیز که به رابطمون ربط نداره حرف میزنیم زود جواب میده ولی وقتی درمورد رابطه حرف میزنیم میگم قبوله میگه نه

 13. سلام ببخشید من چند روزی با رلم خیلی سرد و بی حسم هردو تامون از هم زده یم
  دلیلش چی مث قبل همدیگرو دوست نداریم
  حس نداریم من نمیدونم چرا اینجوری شدم اصلا هیچ حسی بهش ندارم😔😔😔لطفا خوب میشم می قب میشیم نمدونم چرا اینقدر بی حسم دوسش ندارم یعنی اون حس اینجوری نشان میده قبلاً اینجوری نبودم لطفا جوابم بده چیکار کنم واقعن خیلی نگرانم بنظرت خوب میشم😔😔؟؟

 14. سلام خداقوت بنده ۱۸ساله و اهل قزوین هستم ویک دختری من رودر بازی کلش عاشق خود کردو نزدیک۱سال ازین رابطه میگذره وطرف۲سال ازمن بیزرگتره واهل گلستان هست و الان بایک نفر دیگه وارد رابطه شده که قبلا از ۷سالگی باهم دوست بودن واز۱۶تا۱۸سالگی پسره رفته بودوتواون مدت عاشق من شد و منو عاشق خودش کردو بعد از یکسال رابطه در حد چت نه شماره داشتم نه وویس شنیده بودم ولی عکسش و دارم و یقین دارم که طرف دختره و الان اون هم منو خیلی دوست داره و میشه گفت عاشقم هست ولی با اون پسری که از بچگی باهاش دوست بوده الان با اون تو رابطه هست و الان هم من بهش پیام میدم هنوز همو حضوری ندیدیم ولی خیلی دوستم داره و جذب اخلاقم شده نمیدونم شاید از چهرم یااینکه قدم بلنده خوشش اومده ولی در کل اینطوری و بعد از ۱سال بمدت تقریبا ۹ماه کات کردیم‌و من بدجور دلتنگش شدم و بهش پیام دادم و اونم منو دوست داره ولی عاشق اون پسره بنظر شمامیتونم اون دختر رو عاشق خودم کنم جوری که منو و به اون پسر ترجیح بده یا نه بیخیالش بشم؟ اما احساس میکنم منو خیلی دوست داره درصورتی که هنوز هم و حضوری ندیدیم و نه صدای هم و شنیدیم ببخشید خیلی طولانی شد ممنون میشم که جوابم‌رو بدین❤

  1. دوست عزیز این رابطه مجازی مطلق بوده . حالا که وجه اشتراکی ندارید بهتره این رابطه که طرف مقابلتون با یکی دیگه است تمام کنید.
   مقاله فراموش کردن کسی که دوستش دارید را در سایت مطالعه کنید

   موفق باشید

   1. سلام ببخشید من چند روزی با رلم خیلی سرد و بی حسم هردو تامون از هم زده یم
    دلیلش چی مث قبل همدیگرو دوست نداریم
    حس نداریم من نمیدونم چرا اینجوری شدم اصلا هیچ حسی بهش ندارم😔😔😔لطفا خوب میشم می قب میشیم نمدونم چرا اینقدر بی حسم دوسش ندارم یعنی اون حس اینجوری نشان میده قبلاً اینجوری نبودم لطفا جوابم بده چیکار کنم واقعن خیلی نگرانم بنظرت خوب میشم😔😔؟؟.

    1. با سلام
     این مقاله را با دقت مطالعه کردید کاملا کارشناسی توسط روانشناسان مرکز نوشته شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور