کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

22 نشانه پسری که عاشق شماست!

نشانه های پسر عاشق
3.9/5 - (92 امتیاز)

خوب چند وقتی هست که سوالات زیادی در مورد رفتار مردان عاشق ذهن شما را درگیر کرده است، مانند: خندیدن پسر به دختر نشانه چیست؟ پس اول از همه شما عاشق پسری شده اید که احتمالا مدتی است با او آشنا شده اید. از طرفی شما می خواهید مطمئن شوید که این مرد به همان اندازه که شما او را دوست دارید، شما را دوست دارد یا نه؟!. به همین دلیل به دنبال نشانه های پسر عاشق می گردید، درست است؟

قطعا اگر خودتان بخواهید به او بگویید دوستش دارید، ترسناک است. در نتیجه شما باید بفهمید که نشانه های پسری که عاشق شماست چیست؟

قبل از هر کاری، از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد؟ ما در این مقاله نشانه های مردان عاشق را به دقت تهیه کردیم. قطعا به شما می تواند کمک کند.

در این مقاله مشاوران روانشناسی آویژه، 24 نشانه بزرگی که پسری شما را بیشتر از یک دوست معمولی، دوست دارد را مفصل توضیح می دهیم. تا پایان با ما همراه باشید.

شما با خواندن این مقاله برای شناخت نشانه های پسری که از شما خوشش میاد کار دشواری ندارید و براحتی باید بفهمید آیا او هم همین احساس را دارد یا خیر!

نشانه های عاشق شدن یک پسر

او در مورد شما سوال می کند.

پسری که دوستت داره همیشه از شما در مورد خودتان، گذشته شما و اینکه چه امیدها و رویاهایی برای آینده دارید، پرس و جو می کند.

او می نشیند و به صحبت های شما در مورد اتفاقی که پنج دقیقه پیش یا پنج سال پیش رخ داده است گوش می دهد. او نه تنها به داستان های شما گوش می دهد؛ بلکه آنها را بعدا به خاطر می آورد.

ممکن است احساس کنید در حال صحبت کردن با او هستید، اما مطمئن باشید که او هر کلمه‌ای که می‌گویید را در ذهنش ضبط می‌کند. او نه تنها به شما توجه می کند، بلکه با دقت به شما گوش می دهد و چیزهای مهمی را که به او گفته اید به یاد می آورد.

پسری که عاشق شماست تنها کسی است که واقعاً شما را همان‌طور که هستید می‌پذیرد.

او احساس می کند قهرمان شماست.

حتی اگر فقط با هم دوست باشید، آیا به او احساس نیاز می کنید؟ آیا به او اجازه می دهید از شما مراقبت و محافظت کند؟ این موارد از نشانه های علاقه پسر به دختر است.

چه چیزی باعث میشود یک مرد عاشق شود؟ یکی از مفاهیم روانشناسی روابط می گوید که مردان بیشتر عاشق زنانی می شوند که به آنها احساس قهرمان بودن می دهند. کارشناسان آن را “غریزه قهرمان” می نامند.

حقیقت این است که مردان میل بیولوژیکی برای محافظت از زنان دارند. این در ذات آنهاست. وقتی این تشنگی ارضا نشود هیچ مردی عاشق یک زن نمی شود.

در عصر حاضر، یه جورایی عاقلانه به نظر می آید که، زنان دیگر به کسی نیاز ندارند که آنها را نجات دهد. اما حقیقت این است که مردها هنوز باید قهرمان باشند.

برای دلتنگ کردن یک مرد عاشق باید این هنر را داشته باشید که یک مرد احساس قهرمان بودن کند.
رفتارهای پسر عاشق

او بیشتر از شما تماس می گیرد.

اگر پسری عاشق شما باشد، تلفن شما را با تماس منفجر می کند یا به طور منظم برای شما پیام ارسال می کند. او همه پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما را دوست دارد و برای هر چیزی که به اشتراک می‌گذارید، وقت می‌گذارد تا نظر بدهد.

 از نشانه های دلباختگی پسر به شما این است که اولین پیام روزانه و آخرین پیام  در روز را از او دریافت می کنید.

پسری که عاشق باشد به شما اجازه می‌دهد تا بدانید که می‌خواهد بخش بزرگ‌تری از زندگی شما باشد.

نشانه های پسر عاشق

او فقط به شما توجه می کند.

پسری که شما را دوست داشته باشد با بالاترین توجه و مهربانی که تا به حال تجربه کرده اید با شما رفتار می کند. با وجود زن زیبای دیگر در اتاق، او روی شما قفل شده است و تمام وقت خود را به شما می دهد. پسری که عاشق شماست می خواهد با شما صحبت کند نه با هیچ کس دیگری.

این توجه برای برخی از دخترانی که شما را می بینند حس حسادت ایجاد کند و می دانید که به این معنی است که او واقعاً شما را دوست دارد.

مرد عاشق چگونه حرف می زند؟ در حالی که او با دیگران بسیار مهربان است، چیزی در مورد نحوه صحبت او با شما وجود دارد که انگار می خواهد از شما مراقبت کند. هنگام  صحبت کردن با شما خجالت می کشد. او برای خیلی چیزها وقت دارد، اما ترجیح می دهد بیشتر آن را با شما بگذراند.

همه شما را برای خودش می‌خواهد.

مردی که عاشق شماست اغلب از شما می‌خواهد که برای صحبت های خصوصی از جمعیت دور شوید. پسری که به شما علاقه دارد همه شما را برای خودش می‌خواهد. البته ممکن است برای انجام این کار خیلی خجالتی یا ترسیده باشد. او می ترسد که اگر برای جلب توجه و حفظ توجه شما دست به کار نشود، شما را از دست خواهد داد.

از نشانه های پسر عاشق این است که او همیشه می خواهد در کنار شما بنشیند.

علائم عاشق شدن پسرها

برای شما احساس بی قراری می کند.

اگر پسری که می‌شناسید و دوستش دارید ناگهان رفتار عجیبی از خود نشان می‌دهد و در اطراف شما عصبی به نظر می‌رسد، به احتمال زیاد به این دلیل است که او به شما علاقه دارد.

ممکن است واقعاً از رفتار او ناامید یا آزرده خاطر شوید، اما مطمئن باشید این از نشانه های دوست داشتن پسران است. او سعی می کند بفهمد چگونه به شما بگوید که شما را بیشتر از یک دوست، دوست دارد.

مردی که عاشق تان است نمی‌تواند ارتباط چشمی با شما برقرار کند. از نشانه های دوست داشتن پنهانی این است که او مثل یک پسر ۱۲ ساله بی قراری می کند و عرق‌ دست هایش را پنهان می‌کند. وقتی شما در اطراف او هستید نمی تواند تمرکز کند.

به شما کمک می کند.

پسری که شما را دوست دارد می خواهد چیزهای مهم زندگی اش را به شما بگوید. او قبل از هر کس دیگری سوالاتی از شما می پرسد و اخبار مهمی را با شما به اشتراک می گذارد.

وقتی اتفاق خوبی می افتد، شما اولین فردی هستید که خبردار می شوید. این نشانه ای است که یک پسر، دختری را دوست دارد.

فقط به شما نگاه می کند.

مطمئناً، زنان دیگر ممکن است به او نگاه کنند یا از او درخواست آشنایی کنند، اما او فقط به شما علاقه دارد. او منتظر است شجاعت پیدا کند تا به شما بگوید که چه احساسی دارد.

علائم عاشق شدن مردان

او تلاش می کند با شما قرار بگذارد.

پسری که شما را دوست دارد برای دیدن فیلم‌های سینما، خوردن پاپ کورن، قدم زدن بعدازظهر جمعه در پارک با شما باشد.

او از شما می خواهد که برای تمام ماجراجویی هایش با او همراه شوید و دوست دارد شما را برای امتحان چیزهای جدید بیرون ببرد.

به شما ابراز عشق می کند.

او به روش خاص خودش به شما می گوید که چقدر به شما اهمیت می دهد، او می ترسد وقتی می گوید دوستت دارد، او را باور نکنید.

اگر شما به همان اندازه که امیدوارید او عاشق شما باشد، دوستش دارید، آن کلمات را باور کنید. شما هرگز نمی دانید این کلمات ممکن است شما دو نفر را به کجا بکشاند.

نسب به شما حسادت می کند.

حسادت یک احساس قوی است و کنترل آن سخت است. پسری که عاشق شماست، وقتی با پسران دیگر صحبت می کنید حسادت می کند.

آزمون: “از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد؟” هر زن حداقل یک بار این سوال را در مورد یک پسر پرسیده است. اینگونه شما می توانید بفهمید آیا او شما را دوست دارد یا خیر. امتحان کنید.

اگر با پسران دیگری صحبت کنید، او شروع می کند به این که بفهمد چه خبر است. مردی که به شما علاقه ای ندارد، وقتی با پسرهای دیگر صحبت می کنید، بی اهمیت نگاه می کند.

نشانه های علاقه پسر

هنگام برخورد با شما ژولیده نیست.

اگر این پسر عاشق شماست، پس می‌خواهد با هر فرصتی که به دست می‌آورد، شما را تحت تأثیر قرار دهد. شما معنای این رفتار را می دانید؟

وقتی با شما روبرو می‌شود، ژولیده به نظر می‌رسید؟!

این مورد به ویژه اگر متوجه شوید که او از زمانی که با شما آشنا شده شروع به پوشیدن لباس های بهتر کرده است، مشخص می شود.

نکته تخصصی:

ببینید بوی عطر او چگونه است، خوب بو کنید. اگر او ادکلن خوشبو زده است، می‌توانید شرط ببندید که او پسری است که به شما علاقه دارد.

ذهن شما را می خواند.

در مورد تمام کردن جملات خودتان دقت کنید: این مرد می تواند به جای شما باشد و تمام داستان های شما را تعریف کند. او خوب می داند از چه چیزی خوشتان می آید و از چه چیزی ناراحت می شوید. پسری که عاشق شماست به خوبی شما را می شناسد.

مثل این است که او درون سر شماست و می داند که به چه چیزی فکر می کنید.

نشانه های مرد عاشق

زبان بدن او نشانگر علاقه به شماست.

زبان بدن احتمالاً مهم‌ترین شاخص برای تشخیص این است که چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد یا خیر.

چرا؟

زیرا اکثر ما به طور معمول متوجه کارهایی که بدنمان انجام می دهد نیستیم. کاملاً به ناخودآگاه ما وابسته است. یکی از بزرگترین علائم زبان بدن که باید به آن توجه کنید این است که زبان بدن او به شما اهمیت می دهد. از سوی دیگر، اگر بدن او واقعاً به شما اشاره نداشته باشد، ممکن است نشانه آن باشد که او واقعاً نسبت به شما احساسی ندارد.

آیا او به شما لبخند می زند و به شما اشاره می کند؟ این می تواند نشانه های یک پسر عاشق باشد.

اگر در نزدیکی مردی ایستاده‌اید و او به شما علاقه‌مند است، او می‌خواهد در کنار شما باشد و مرتباً تماس چشمی برقرار می‌کند تا سعی کند به شما اطلاع دهد که علاقه‌مند است.

یکی دیگر از نشانه های زبان بدن مردان عاشق که باید به دنبال آن باشید این است که او در اطراف شما چقدر عصبی است. اگر متوجه شدید که او بی قرار است یا سریع صحبت می کند، ممکن است نشانه علاقه این پسر به شما باشد.

رمزگشایی زبان بدن او را دنبال کنید تا بفهمید آیا این مرد عاشق شماست یا خیر.

شما را با احساس صدا می زند.

او حتی بدون اینکه متوجه شود شما را عاشقانه صدا می زند. او سعی می کند بدون اینکه دیگران یا حتی خود شما متوجه شوید به صورت پنهانی، به شما نشان دهد که چه احساسی دارد.

او به پسران دیگر حسادت می کند.

با وجود اینکه شما فقط با هم دوست هستید، او از این که شما با پسران دیگر قرار بگذارید، خوشش نمی آید. او حتی با گرم گرفتن و صحبت کردن نیز ممکن است مشکل پیدا کند، اما به این دلیل است که همه شما را برای خودش می‌خواهد.

از کجا بدونم پسری عاشقم هست

به شما خیره می شود.

در غیرمنتظره‌ترین زمان‌ها، ناگهان متوجه می شوید که مستقیماً به شما نگاه می‌کند. ممکن است چند بار اول شما تعجب کنید، اما او فقط مجذوب زیبایی و هیبت شما شده است.

پیگیر احوال و کارهای شماست.

او هر روز صبح به شما پیام می دهد و در شبکه های اجتماعی با شما ارتباط برقرار می کند. از نشانه های دوست داشتن مردان اینکه  او نمی تواند روزش را بدون گفتگو با شما شروع کند.

شما اولین فردی هستید که با او صحبت می کند و روزش را با شما شروع می کند و اغلب آخرین فردی هستید که قبل از رفتن به رختخواب با او صحبت می کند. او نه تنها دائماً به شما پیامک می‌فرستد، بلکه در شبکه‌های اجتماعی نیز به شما توجه بیشتری می‌کند.

او پست‌های شما را دوست دارد، اغلب روی آن‌ها نظر می‌دهد، و حتی ممکن است وقتی یکدیگر را در زندگی واقعی می‌بینید، چیزهایی در مورد پروفایل‌های اجتماعی شما بگوید. این در واقع نشانه بزرگی است که این پسر عاشق شماست.

چرا؟

زیرا وقتی در شبکه های اجتماعی هستیم، به معنای واقعی کلمه می توانیم هر کاری که بخواهیم انجام دهیم.

ما می‌توانیم با هرکسی که دوست داریم چت کنیم و از هر برنامه‌ای که می‌خواهیم استفاده کنیم، بنابراین اگر او از این زمان  صرفا برای ارتباط با شما استفاده می‌کند، این نشانه بزرگی است که این پسر شما را دوست دارد.

نشانه های علاقه پسر به دختر

شما را به مراسم خانوادگی دعوت می کند.

فقط به این دلیل که دوست هستید به این معنی نیست که نمی توانید با هم در مراسم و جشن ها شرکت کنید، درست است؟

اگر این پسر عاشق، شما را دوست داشته باشد در نتیجه شما را به عروسی های خانوادگی و دوستانه دعوت می کند. پسری که عاشق شماست فکر می کند مردم فکر می کنند شما یک زوج هستید زیرا بارها در جمع با او ظاهر شده اید.

هنگام مشکلات با شما تماس می گیرد.

اگر روز بدی داشته باشد، به شما موضوع را می گوید. او احساس می‌کند که وقتی شما در اطراف او هستید اوضاع بهتر است.

او همیشه به دنبال نصیحت ها و پندهای شماست و به شما اعتماد می کند.

او فقط در مورد دختران دیگر با شما صحبت نمی کند!!!.  اگر او شما را دوست دارد و در مورد دختران دیگر صحبت می کند، تنها توضیح این است که او سعی دارد حسادت شما را تحریک کند. اما صادقانه بگوییم، این یک حرکت بسیار نابالغ است، بنابراین اگر اینطور است، ممکن است او مرد مناسبی برای شما نباشد.

نشانه ها و علائم عاشق شدن مردان چیست

قبل از هر کسی با شما صحبت می کند.

شما اولین کسی هستید که وقتی اتفاق خوبی می افتد با او تماس می گیرد یا پیام می دهد. اگر ترفیع بگیرد یا روز خوبی در محل کار داشته باشد، به شما پیامک می دهد تا قبل از هر کس دیگری به شما بگوید … حتی مادرش! این از نشانه های پسر عاشق است.

پسری که عاشق شماست از گفتن خبرهای خوب به شما لذت می‌برد و می‌خواهد وقتی به او می‌گویید واکنش شما را ببیند.

وقتی می‌خواهید خبر خوبی را به اشتراک بگذارید، فقط آن را با افراد خاص در زندگی در میان می گذارید. بنابراین، اگر دوست پسر شما، فقط  اخبار مهم را برای گفتن به شما نگه می دارد، پس می‌دانید که این پسر شما را دوست دارد.

به خاطر شما تغییر می کند.

او از زمان ملاقات با شما زندگی خود را تغییر داده است. شما متوجه شده اید که او از زمانی که با شما شروع به معاشرت کرده است به یک فرد متفاوت تبدیل شده است.

چیزهای زیادی می‌توانند در چنین تغییری نقش داشته باشند، اما به احتمال زیاد او می‌خواهد نسخه بهتری از خودش باشد تا شما متوجه او شوید و بفهمید که او لیاقت شما را دارد.

سوالات متداول

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد؟

اگر دوست پسرتان شما را دوست داشته باشد، با شما محترمانه رفتار خواهد کرد. این بدان معناست که او به شما گوش می دهد و به آنچه در زندگی شما می گذرد اهمیت می دهد. او متوجه چیزهای کوچکی می شود که شما دوست دارید. او برای شما به عنوان یک شخص ارزش قائل است و صادقانه به نظرات شما گوش می دهد.

پسری که عاشق شماست چگونه رفتار می کند؟

اولین نشانه ای که یک پسر از شما خوشش میاد احترام به شماست، تمایل به کمک، آسان کردن زندگی شما، شادتر کردن یک زن و غیره است … یک مرد دوست داشتنی سعی می کند به همه چیز یا تقریباً تمام وعده های خود عمل کند.

مشاوره عشق آویژه

در این مقاله مرکز مشاوره خانواده آویژه در خصوص نشانه های مردان عاشق نکاتی را بیان کردیم. اگر شما هم دیدگاه و نظراتی دارید و در این مقاله به آن پرداخته نشده است، از شما تقاضا داریم تا آن را در بخش دیدگاه های پست بنویسید تا دیگران هم از آن بهره ببرند و از سوی دیگر در مقاله دیگری در حیطه مشاوره شکست عشقی به صورت اختصاصی به آن پرداخته شود.

برای نکات بیشتر در مورد نشانه های پسران عاشق، لطفاً با مرکز ما تماس بگیرید. ما خوشحال می شویم به شما کمک کنیم!

براي مشاوره در زمينه 22 نشانه پسری که عاشق شماست!

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دسته بندی:

برچسب ها:

نظرات

- 69 نظر:

 1. سلام من ۱۴ سالمه یه پسری عاشقم شده
  و چند وقت پیش که با خانواده هامون رفتیم پارک
  اومده بهم میگه دوست دارم این رو هزار بار تکرار کرد و من عی میکردم ازش دورشم اما اون هی میومد از پشت منو می‌گرفت نمیزاشت برم بهم میگفت دوست دارم
  آخرش هم بهم گفت جوابمو بده هستی یا نه
  من همینجوری الکی گفتم نه
  گفت مبارکه بعد دوباره گفت آره یا نه گفتم نه
  بعد درجا رفت اون طرفه پارک روی صندلی نشست استوری کرد حالا استوریش عکس خودش با چهره ناراحت نوشته بود لیلی با بی وفایی شکستی قلب مجنون
  بعد بعضی اوقات نشانه یی مثل بهم زل میزنه دوست داره بغلم کنه از آینده حرف میزنه میگه دوست داری مرد آینده چجوری باشه
  همیشه دوست داره پشتم در بیاد مثلا یکی از دوستاش بهم تهمت زد اون درجا بهش تذکر داد بهم گفت از این به بعد هرکی اذیتت کرد بهم بگو
  به نظر شما دوسم داده یا نه
  این پسر پسر عموی مادرم اون هم ۱۵ سالشه

 2. سلام من ۱۳سالمه و از یک پسر خوشم اومده که یک سال از خودم بزرگ تره اسمش رضا هست همش به من نگاه میکنه و هر موقع میرم بیرون اونو میبینم و همش بهم نگاه میکنه خلاصه بگم که نمیدونم چکار کنم

 3. من از وقتی یادمه یا بهتر بگم ۸ سالم بود عاشق پسر عموم بودم دیوانه وار وقتی میدیدمش قبلم میرفت رو هزار وقتی میدیدم با دوست دختراش چت میکنه قلبم هزار تیکه میشد میدیدمش هول میشدم همه اینا دست خودم نبود وقتی دوازده سالم بود سر بازی جرعت و حقیق همو بوسیدیم و از اونجا احساسات من اوج گرفت ۱۵ سالم که شد دلو زدم به دریا و بهش گفتم قبولم کرد ولی دیگه همچی خوب پیش نرفت همه اینارو داشت و با اینکه ۲۰ سالش بود همش احساس می‌کردم براش مثل اسباب بازی ام که هر وقت دوست داره میاد پیشم و هر وقت میخواد میره پس تمومش کردم الان که ۱۶ سالمه خیلی دلم برای اون دوران تنگ شده (ناگفته نمونه که خیلی حواسش بهم بود یادمه که هنوز باهام نبودیم وقتی من میترسیدم یا گریه میکردم چیزی نمی‌گفت و فقط بغلم می‌کرد همه تلاشش این بود که منو بخندونه وقتی میخواستم بیوفتم همش میخواست به یه بهانه ای بغلم کنه همش حواسش به من بود )
  نمیدونم شاید فقط غرایز پسرونش بود و من اشتباه میکردم

 4. سلام من ی دختر ۱۷ ساله هستم تو کلاس زبان ی پسر ۱۹ ساله ازم خوششون اومد چون فاینال داشتیم مارو تو ی کلاس گذاشتن من اصلا هواسم ب ایشون نبود تا اینکه فهمیدم دخترعموشون بهم گفت امیرعلی از تو خوشش اومد و اینا بعد امتحان تافل داشتیم ایشون بهم نزدیک شد و ابراز علاقه کرد ی مدت باهاشون رل بودم یعنی یک سال بعد خیلی رو حجاب و بیرون رفتن گیر میدادن مثلا میگفتن شال رو از پشت گوشت بردار و هر وقت همو میدیدم ی بحسی پیش میومد میگف اگه بهم شک داری بیا گوشیمو ببین و اینا بعد الان بعد ۳ ماه بهم دوباره درخواست داد میخوام بدونم باهاشون رل بزنم یا ن لطفا کمکم کنید و نظری دارید لطفا اسمم رو بگید ک من بدونم نظرتون برای من هست اسمم بهار هست ممنون میشم کمکم کنید

 5. سلام من یک پسر توی میوه فروشی سر کوچه مون کار میکنه بعد یک روز که داشتم رد میشدم به من خیره شده بود و وقتی میروم تو ی میوه فروش بامن محترمانه صحبت میکند😍

 6. سلام من 3 سالە عاشق پسر دوست بابام شدم من 15 ایشون 17 اولش نمیدونست 8 ماه از احساسم گذشت بعد دوستام بهش گفتن . هیچی نگفت فقط خندید.
  پارسال هم بهش گفتن اون موقع مسخرم کرد . ولی امسال درکل 4 بار دیدمش خیلی بهم نگاه میکرد منو میخندوند هرکاری داشت بە من میگفت و منو صدا میزد . بعد موقع خداحافظی بە همە گفت خداحافظ بە من گفت بای بای . خیلی فکرمو مشغول کردە و خیلی خیلی بهم نگاه میکرد . ولی بازم مطمعن نیستم گیج شدم

 7. سلام من 3ساله پسر عمم رو دوس دارم گیج شدم چون هرموقع که تو مجالس میبینیم همو اولین نفریه که سلام میکنه جالب اینجاست که وقتی سلام میکنه اروم سلام میکنه که فقط خودم مییشنوم وقتی کمک لازم دارم کمکم میکنه پسر عموم هم وقتی ازیتم میکنه که اونم اونجا باشه و بعد که کرمشو ریخت میره پیشش و اونم میزنتش انگار دارن باهم شوخی میکنن حتی تو یه مهمونی از همین پسر عموم درمورد اینکه کیرو دوس داره حرف میزنن که بحث اونم میندازن و اون اوایل میپیچونه ولی وقتی داشت میرف بیرون میگه که منو دوس داره البته بگم من خودم اونجا نبودم از دخترعموم که اونجا بود شنیدم حالا راهنماییم میکنین ببینم جریان چیه ؟؟ اینم بگم که بچه نیسم

 8. سلام من فکر میکنم که یکی منو دوست داره یعنی علاقه شو از اینجا فهمیدم که هر وقت که من اونجا بودم همیشه برای سلام دادن به من پیش قدم میشد یا حرف زدن با من رو خیلی دوست داره اسمش طاها ست اون 15 سالشه منم 14 چون که دوست پسر عمومه ازش پرسیدم که طاها درمورد من بهت چیزی نمیگه بعد گفت آره یه چیزایی میگه بعد اونقدر اذیتم میکنه خیلی نگام میکنه چند با یه بار یه جایی قائم شده بود منو نگاه می‌کرد یه بار گفت که منو چقدر دوست داری من هیچی نگفتم

 9. سلام بنظرتون ایراد نداره با یک پسری که ۶ماه ازم کوچکتر ازدواج کنم؟

 10. یه پسری هست که چند ماهه حدودا دو ماه میشه که میشناسمش. حدودا یک ماه پیش متوجه شدم که دوسش دارم و حدس میزنم اونم دوسم داره.. ازین نشونه ها چند تاشو داره ، هروقت همدیگرو می بینیم با لبخند و خنده صحبت میکنیم و اون همش بهم نگاه میکنه و میخنده بعضی وقتاهم دوستانه و خودمونی باهام حرف میزنه و در عین حال با ادب.
  نمیدونم دوسم داره یا نه ، با این توضیحات میتونید بگید به نظرتون دوسم داره یا نه؟ دو سال از من بزرگتره من دانشجو ام و ایشون فوتبالیست‌.
  به نظرم اگه دوسم داشته باشه باید یه حرکتی بزنه.. اینطور نیست؟ آخه تا کِی همینطوری ادامه بدیم ، یهو یکیمون از دست میپره رل میزنه..خخخخ

 11. سلام منبه یه پسری که از اقواممون هست شک کردم که دوستم داره خواستم ببینم درست فک میکنم یا ن .اون همش از یه فرصت استفاده میکنه که منو حرصی کنه و خیلی زیاد بهم نزدک میشه جوری،که اگه یه وجب دیگه تکون بخورم باهاش،برخورد،میکنم اون همش منو زیر چشمی نگاه میکنه ووقتی،میام منم نگاش کنم نگاهشو میدزده و این دزدیدن نگاهش چندین بار اتفاق،افتاده و چند باری دیدم داره یواشکی گوشه ای قایم شده و منو نگاه میکنه و حس میکنم وقتی میبینتم دست پاچه میشه و اینکه چند نفر دیگه هم غیر من شک کردن که اون دوسم داره حالا نظر شما چیه؟

 12. سلام‌من‌‌۱۳سالمه‌من‌برای‌خرید‌مرغ‌عشق‌زنگ‌زدم‌
  ‌بعد‌یک‌پسر‌جواب‌داد‌‌گفت‌نداریم‌بع‌ازم‌پرسید‌دختری‌من‌گفتم‌آره‌گفت‌میشه‌بری‌تو‌واتساپ‌‌گفتم‌باشه‌
  رفتیم‌توی‌واتساپ‌ازم‌پرسی‌میشه‌یک‌سوال‌شخصی‌بپرسم‌گفتم‌بپر‌س‌گفت‌چندسالته‌کفتم‌۱۳‌گفت‌با‌من‌دوست‌میشی‌گفتم‌نمیدوم‌گفت‌خواهش‌میکنم‌‌خیلی‌خیلی‌پسره‌خوبیه

  1. گوشی دست بچه میدن همین میشه دیگه😐
   برو مشقاتو بنویس هنوز جوجه ای واسه اینکارا

  2. من ۱۴ ساله هستم و عاشق پسر خالم هستم که ۱۵ هستش
   اونو خیلی خیلی دوسش دارم همش نگاه میکنه و سربه سر میزاره حرف کار دوس دارم را انجام میده میگم نکن میکنه همش منو میخندونه
   یه روز خونه ما امد دستبند منو گرفت گفت از دستبند من خوشش امده بزار یک بار تو دستم کنم بعد بهت پس میدم من که دوس داشتم گفتم باشه دستبند منو گرفت و تو دست خود کرده نمی توانست چون بسته کردنش را یاد نداش منو گفت چجوری بسته میشه دست خود را به سمت من پیش کرد و گفت ببندش من که خیلی خیلی قلبم تند تند میزد گفتم باشه دست هایم می لرزید نمی دونستم که چی کار کنم
   و بعد گفت چرا ایقدر میترسی ازم فقط دستبندو ببند من گفتم باشه دستبندو به دستش بستم
   و همون جا بود که گفت دوسم داری
   من همون لحظه هیچ چیزی نگفتم و هیچ چیزی انجام ندادم فقط طرفش نگاه میکردم اونم طرف نگاه میکرد و گفت به سوال که کردم جواب بده
   من که قلبم تند تند میزد و خیلی خیلی استرس داشتم از اون جا رفتم و بعد خندید گفت دفعه بعد به سوال که کردم جواب میدی میدوم که دوس داری چرا پنهان میکنی ازم 😉🙃

 13. سلام من ۱۲ سالمه عاشق پسر خالم هستم که ۱۵ سالشه من خیلی وقت بود که اون رو ندیده بودم چند وقت پیش خونه مادربزرگم اون رو دیدم ومن قبلا هم اون رو دوست داشتم و تا اون رو دیدم حسم از قبلا هم بیشتر شد من نمیدونم اون منو دوست داره یا نه اما توی جمع همش به من نگاه میکنی وقتی هم تنها هستیم با اون منو اذیتم میکنه به نظرتون منو دوست داره البته یک چیزی منو به شک انداخته مادرش همش میگه ما یک دختری رو زیر نظر داریم برای پسرمون نمدانم پسر خالم اون رو دوست داره یا من ممنون میشم بهم کمک کنین .

  1. سلام دوست عزیز،من فکر می کنم مادرش شما را مد نظر برای پسرش دارد.

 14. سلام
  من از دبستان پسر عموم دوست داشتم و نمیدونستم چجوری از این حس خلاص بشم حدود دوسال که داشتم فراموش میکردم عشقم به اونو اما همین که وارد راهنمایی شدم شروع کرد به عزیت کردن من اما دوباره مهربون شد خیلی هوامو داشت ولی احساس میکنم داره بیش از حد خوبی میکنه حتی وقتی من غرق صحبتم یا حواسم نیست دست منو میگیره یا بغلم میکنه من خیلی گیج شدم نمیدونم منو دوست داره یانه اما خیلی حس بدی هست یکی یو که داری از ذهنت پاکش میکنی این رفتار هارو داشته باشه و اینکه من 16 سالمه اون 18

 15. سلام من توی داروخونه کار میکنم یکی از همکارام هستش پسره نمیدونم دوسم داره یا نه ولی خب چند تا از اون علائم رو داره بعصی وقتا یا اسمای مختلف صدام میکنه.یا به شوخی دعوامون میشه قهر میکنم هی صدام میکنه یه جوری رفتار میکنه من خندم میگیره تا باهاش آشتی کنم یعنی دوسم داره؟؟؟

 16. هی اینارو خوندم بفهمم چی ب چیه گیج تر شدم😂🙂
  ی بنده خدایی بیشتر این نشونه هارو داره ی بارم جلو مامانش گف خوشگلم مامانشم تایید کرد بنظر خودم دوسم داره ی بارم وقتی حرف ازدواج پسرش شد مامانش سنمو پرسید
  البته برام مهمه خودش واقن دوسم داشته باشه تو مهمونیا همش بهم نیگا میکنه و لبخند میزنه اما تو آخرین مهمونی ی جوری انگار نمد مغرور تر شده یا خجالتی وقتی حواسم نبود نیگام میکرد اما در عین حال اون نشانه و رفتار های قبلشم داش
  بنظرتون دوسم داره خیلی گیج شدم

 17. سلام یه من یه پسری. رو دوس دارم دوساله میشناسمش اون همش بهم یواشکی نگاه میکنه روم غیرت داره با به پسری حرف میزنم یکم حسودی میکنه بنطرتون دوسم داره؟؟

 18. من پسر دایی مامانم روبه شدت دوست دارم و تمام وقت بهش فکر میکنم ولی ما ۶ تا ۷ سال اختلاف سنی داریم خیلی به من زل میزنه چطور متوجه این عشق بشم؟؟

 19. من با ی پسری آشنا شدم که هروقت منو نگاه میکنه میخنده همش سعی میکنه باهام حرف بزنه و چند بار گفته که قرار بذاریم چند باری که دیدمش بهش محل ندادم ولی اومده پیشم یا افتاده دنبالم که بیاد باهام حرف بزنه و هر وقت هم اومده با دوستاش اومده میگه اسمت چیه و شمارتو بده
  دوستاش میگن که تو رو دوست:/
  الان دوستم داره؟

 20. سلام یه پسری بهم ابراز علاقه کرده همه ی این علائمی رو که گفتید داره
  دوتامون تحصیل کرده کرده و به سن بلوغ رسیده من ۲۳ ایشون ۲۸ ساله هر دوتامون دانشجوی دکترا هستیم شباهت فکری و رفتاری زیادی داریم و تنها مشکلی که هست این اقا تابعیت ایرانی و من افعانستانی دارم از عاقبت رابطه میترسم از اینکه اگه نشه ضربه روحی به طرفین وارد بشه میترسم میشه راهنمایی کنید ممنون

  1. طابعیت افغانی ایرانی مهم نیست مهم اینکه علاقه واقعی باشه از هیچی نترس و بهش بگو شاید اونم تو رو دوست داره

 21. سلام.جدیدا پسری عاشق من شده همه ی اینایی رو که گفتید داره
  ولی خب اون تابعیت ایرانی داره و من افغانستانی هستم هر دو تحصیل کرده ایم و سن بلوغ مان را هم رد کرده ایم من ۲۳ ایشون ۲۸ ساله هر دو دانشجوی دکتری هستیم و شباهت های زیادی داریم ولی من از عاقبت میترسم که یه موقعی نتونیم بهم برسیم و ضرب روحی بهم وارد بشه میشه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون

 22. سلام
  من از ی دختر همسایه ی خونمون خوشم اومده واقعا عاشقشم هنوز بهش نگفتم ولی دوست دارم بگم اما اصلا روم نمیشه چون خیلی خجالتی هستم بیشتر وقت ها بهش خیره میشم که خودش خبر نداره یه بار از باشگا به خونه می‌آمدم اونم به باشگا می‌رفت اون طرف خیابون بود بعد چند دقیقه نزدیک تر شدیم اومد این طرف خیابون وله از کنارم عبور کرد خیلی فاصله شو نزدیک کرد منم هیچ توجه ای نکردم اما اون داشت به چشمام نگاه میکرد منم رومو به یه طرف دیگه ای کردم آیا این احساس دو طرفه است؟

 23. من 16سالمه و پسری ک دوسش دارم17سالشه و توی مجازی باهم اشنا شدیم من خیلی دوسش دارم وقتی بهم زنگ میزنه لال میشم نمیتونم چیزی بگم دستام یخ میکنه و اونم بهم میگه خیلی دوست دارم و 50%این نشانه هارو ام داره ولی با بعضی حرفاش ناراحت میشم و احساس میکنم ک دوسم نداره ولی با بعضی حرفاش هم خوشحال میشم ،بنظرتون دوسم داره یا نح ؟منک ب مولاا دوسش دارم نمیتونم کلا از تو فکرش دربیام

  1. عزیزم شما باید طرفو ببینی و باهاش رو در رو بشی
   آخه تو مجازی که نمیشه زندگی کنین/:

 24. پسر عموم منو دوس داره یعنی خودم یه مدت از رفتاراش میفهمیدم
  بعد از یه مدت بهش پیام دادم
  خیلی هم سریع جواب داد
  اولش ت چت هم باهام خیلی خوب حرف میزد
  یه روز خودش بهم گفت بیا بازی جرعت حقیقت
  گفتم باشه
  گفت اول ت بپرس
  گفت حقیقت
  ازش پرسیدم رو کسی کراشی
  گفت اره
  گفتم کی
  بهم گفت
  اون دختری که روش کراش بود
  میشد هم محلی و قوم و خیش خانواده مامانم
  نوبت اون شد
  گفت اسم کراشت
  گفتم همونی که الان دارم باهاش بازی میکنم و چت میکنم
  دوتا استیکر 🤨🤨اینجوری برام فرستاد
  دیگ از اون موقع تاحالا جواب پیامامو نمیده
  احساس میکنم اونو دوس داره و دیگه به من توجهی نداره
  چکار کنم
  نظر شما چیه

  1. بهش بی محلی کن عزیزم و به خودت برس اونطوری میاد سمتت اما مبادا دوباره بخای محل بدی برینی براش میمیره برات بمیری براش میرینه برات دیدم که میگم🤍

  2. تو هم نسبت بهش سرد باش و ش بی محلی کن و یجور مخفیانه دلبری کن بعد یه مدت تگه دیدی دوباره داره باهات خوب میشه دلبری هاتو بیشتر کن ولی اگه همچنان سرد بود تو هم ولش کن

 25. تا الان هر پسری رو که تو زندگیم دیدم همه این نشانه هارو داشته بجز اونایی ک مجازی بودن😂

 26. سلام من یه پسریه که پسر خالمه با باشم فامیلمه خیلی خیلی خیلی خیلی عاشقشم اونم دوسم داره وقتی بهش فکر میکنم دیونش میشم ترسناکه بهش بگم دوسم داری یا نه نظر بدید لطفا کمکم کنید بگید چکار کنم دیونه شدم

  1. از نظر تو چجوریه پس؟؟
   من شنیدم پسرا غرور دارن و خیلی سخت ابراز احساسات میکنن

 27. سلام من دختر هستم و ۱۳ سالمه من عاشق پسری شدم که تو فضای مجازی باهاش آشنا شدم اون هفت سال ازم بزرگ تره و همش بهم کمک می کنه و باهم حرف می زنیم و قراره من بزرگ تر شدم باهم بریم آمریکامن دکترا بگیرم بعد بریم آلمان ولی در جواب گفت حالا در آینده دربارش حرف می زنیم من چیکار کنم می شه بگید

  1. هعییی… ما ۱۳ سالمون بود فرق دختر پیر نمیدونستیم. لامصب حداقل بژار ۱۶ ساله شی بعد🙂🥲

   1. سلام خسته نباشید من کلاس ششم هستم و نزدیک ۱ ساله و نیمه که با پسری به نام رضا که همسن خودمه دوست شدم
    اون یه همه گفته که منو دوست ندارع ولی با رفتاراش به من نشون میده ولی به بقیه میگه فلان فکر کنم برای اینکه ابروش نره یا اینکه من اشتباه میکنم
    چون درباره من با دوستام حرف میزنع بعد خیلی منو نگاه می‌کنه هی منو میخندونه

  2. باور نکنید این حرف هارو ، عشق مجازی رو هواست، نظر بنده رو بخواین هر چه زودتر این رابطه رو تمام کنین به نفع شماست

  3. خیلی اشتباه با کسی ک توی مجازی آشنا میشی وارد رابطه عاشقانه نشو اونی ظرر میکنه ۱۰۰درصد تویی روحو روان تو نابود میکنه به مرور زمان

  4. من ۱۲ سالمه و عاشق یکی که ۱۶ ساله ش هس شرم نمیدونم چی کار کنم وقتی میبینمش دستو پام می لزره اونم میخواد منو بخندونه و یا توجه منو جلب کنه ولی میدونه دوستش دارم نمیدونم چی کار کنم پسر خالم بهش گفته که دوستش دارم حالا نمیدونم خودمم بگم یا نه ؟

   1. به نظر من عشق های دوره نوجوونی همش هوسه اما از ۲۰ ب بالا عشق واقعی ب وجود میاد

 28. پسر خاله ی مامانم… ۴ سال از من بزرگتره و مادرش به مامانم گفته بود اگه اجازه بدن من و ایشون باهم ازدواج کنیم ولی جواب مامانم منفی بود ، ولی هنوز بیخیال نشدن میگن هنوز زوده چون من سنم کمه کلا ۱۴ سالمه ، میخواستم بدونم خودش بهم علاقه داره که دیدم بله همه نشانه هارو داره 😂

 29. یه پسری هست که همسایمونه و سه چهار ماه ازم بزرگ تره همش بهم نگاه میکنه فقط چشمش رو منه ازم خجالت میکشه خیلی با ادب هستش، منم هروقت یبار از خونه میرم بیرون پیش دوستم. دوستم میگه واقعا اون پسره دوست داره منم خیلی دوسش دارم دیوونه وار عاشقشم خیلی دوسش دارم هر روز و هرشب بهش فکر میکنم خوابشو میبینم اونم احساس میکنم خوابمو میبینه خلاصه کنم براتون این عشق دوطرفه هست💜💜❤

 30. پسر دوست بابام..
  یه مدتی میشه ک باهاش اشنا شدیم
  هروقت کنار هم جمع میشیم همش نگام میکنه..

  بعضی وقتا خندم میگیره ولی ی شب انقد نگام میکرد که قلبم تند تند میزد و احساس آشفتگی داشتم ولی اون ۱۰ سال از من بزرگتره و این اختلاف سنی ممکنه بعدا دردسر ساز باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور