کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

تست ازدواج موفق

تست ازدواج موفق

تست ازدواج موفق علایق و سلایق و خواسته های شما از زندگی را مشخص می کند تا نسبت به آن بتوانید همسر مناسبی را انتخاب کنید . تست ازدواج موفق در واقع مانند آینه ای عمل می کند که می توانید تصویر خودتان را در آن ببینید و از طریق آن به یک خودشناسی درست دست پیدا کنید . تست ازدواج موفق با طرح سوالات ارزیابی شده در رابطه با نظر شما راجع به موضوعات مختلف به نقاطی از شخصیت شما دست پیدا می کند که در حالت عادی ممکن است نیازمند چند جلسه مشاوره باشد تا بتوان به این اطلاعات از شخصیت شما پی برد اما با تست ازدواج موفق به راحتی مشاور از علایق و ملاک های شما آگاه می شود و می تواند به شما در داشتن یک ازدواج موفق کمک بیشتری کند .


بیشتر بخوانید:مهارت ها در روانشناسی ازدواج موفق


بهترین تست ازدواج موفق

بهترین تست ازدواج موفق توسط روانشناسان تهیه شده است . یکی از مهم ترین دلایلی که به شما پیشنهاد می کنم از این تست ها استفاده کنید این است که در جلسات خواستگاری و یا حتی دوران نامزدی ممکن است نتوانید برخی سوالات را از همسر آینده تان بپرسید حال ممکن است این اجتناب از پرسش از سر خجالت باشد و یا ممکن است در آن موقعیت برخی مسائل را به فراموشی سپرده باشید اما در تست های ازدواج این مشکل بر طرف می شود و شما مطمئن هستید از هر لحاظ سنجیده می شوید .

بهترین تست ازدواج موفق ، سوالاتی است که توسط مشاوران و روانشناسان کاملا حرفه ای طراحی شده باشد ، پس استفاده از یک تست مناسب قدم اول است ، سپس بررسی تست را باید به یک مرکز مشاوره ازدواج بسپارید تا نتیجه تست ها را بررسی نماید و در نهایت به شما و همسر آینده تان بگوید تا چه اندازه می توانید از یک زندگی مشترک موفق در کنار یکدیگر برخوردار باشید .

بهترین تست ازدواج موفق به شما کمک می کند در زمان کمتری یکدیگر را بهتر بشناسید .


بیشتر بخوانید: معیارهای اصلی ازدواج موفق را بهتر بشناسیم


تست ازدواج موفق برای انتخاب همسر

تست ازدواج موفق برای انتخاب همسر

تست ازدواج موفق برای انتخاب همسر راهکار مناسبی است که امروزه در بین جوانان بیش از پیش رواج پیدا کرده است . این تست ها شما را به چالش می کشد و موقعیت های بحرانی زندگی را برایتان شبیه سازی می کند و نوع عکس العمل شما را نسبت به حوادث مختلف می سنجد تا از میزان آمادگی شما برای یک زندگی مشترک آگاه شود . تست ازدواج موفق برای انتخاب همسر همچون راه میانبری است برای دستیابی به نقاط پنهانی از شخصیت هر فرد که ممکن است با نقاب پوشیده شده باشد .

فرض کنید در یک جلسه خواستگاری هستید ، به طور قطعی شما تمام تلاشتان را می کنید که باوقار مودب رفتار کنید و احتمالا لبخند آرامی هم گاهی بر لب میآورید و کاملا مراقب هستید که دست از پا خطا نکنید و به طبع تمام این موارد را فرد روبه رویتان نیز دارد چرا که هیچکس دوست ندارد در چنین موقعیتی چهره ای زشت از خود به یاد بگذارد در نتیجه این کاملا طبیعی است که هیچکدام شناخت درستی از یکدیگر نداشته باشید و چه بسا برخی در شرایط بدتری سعی کنند در این مجالس دورغ را نیز چاشنی تعریف هایشان از خود کنند تا راحت تر بله را بگیرند در نتیجه شناخت های موجود در جلسات خواستگاری از اعتبار کمی برخوردارند و در این جا است که تست های ازدواج به یاری میآیند و شناخت را کامل می کنند .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن در ازدواج موفق


تست ازدواج موفق آنلاین

تست ازدواج موفق آنلاین برای کسانی که وقت مراجعه به مراکز مشاوره قبل از ازدواج را ندارند مناسب است . البته باید توجه داشته باشید که این تست را در سایت های معتبر روانشناسی و مشاوره انجام دهید تا از صحت درستی آن مطمئن باشید . بهتر است بررسی این تست ها را به یک مشاوره ازدواج بسپارید برای این کار می توانید به صورت آنلاین با مشاوران تلفنی در ارتباط باشید اگر این مشاوره تلفنی نیز برایتان مقدور نبود در آخرین مرحله خودتان توسط راهنمایی ها و نحوه ارزیابی تست ها به بررسی پاسخ ها بپردازید .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


تست ازدواج موفق برای جوانان

تست ازدواج موفق برای جوانان

تست ازدواج موفق برای جوانان قبل از ازدواج بسیار مفید است . اما نکته جالب در این تست ها این است که نه تنها قبل از ازدواج برای شناخت معیارهای ازدواج مناسب است بلکه برای زوج هایی که سال هاست ازدواج کرده اند نیز مناسب است و با انجام این تست می توانند بیش از پیش یکدیگر را بشناسند و سوء تفاهم هایی که ممکن است در طول زندگی برایشان پیش آمده باشد را بر طرف کنند .


بیشتر بخوانید: ویژگی های ازدواج خوب


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :  Marriage Quiz – Marriage Dynamics Institute

براي مشاوره در زمينه تست ازدواج موفق

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت ? صبح تا ?? شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1399/5/23

جمعه

1399/5/24

شنبه

1399/5/25

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91022688-021 تماس حاصل نمایید