کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

ازدواج

پسر خوب برای ازدواج

پسر خوب برای ازدواج پسری است که سربه راه باشد . این پسر هنگام درس خواندن در هر مدرسه ای ثبت نام میشده است . ظاهری تمیز و آراسته ، سربه زیر و مودب بوده است . او به جای پوشیدن لباس های زاب دار و جلف پیراهن میپوشیده با شلوار تیره و یا اگر روشن بوده لااقل جلف نبوده است . این علائم نشان دهنده اینست که او بر هیجانات خود کنترل دارد . همه پسرها به سن بلوغ میرسند . همه پسرها بازیگوشی و شیطنت را دوست دارند . تفاوت در کنترل این هیجانات است . کسی که بر هوی و هوس و هیجانات خود غلبه میکند میتوان به او امیدوار بود . او به جای احساسات از عقلش استفاده میکند . پسر خوب برای ازدواج تقریبا دارای این مشخصات است . او به موقع درس میخواند . پسر خوب برای ازدواج فقط به درس خواندن اکتفا نمیکند .

پسر خوب برای ازدواج در حین درس خواندن به هدف خود نیز می اندیشد . پسر خوب برای ازدواج در اهدافش یا به یک زمینه علمی می اندیشد یا به یک شغل که بتواند با آن امرار معاش کند . پسرخوب برای ازدواج خانواده خوبی دارد . این خانواده استعدادهای او را کشف کرده اند . برای امرار معاش او برنامه هایی دارند . در عین حال او را وابسته بار نیاورده اند . این پسر خوب میداند باید روی پای خود بایستد . پسر خوب برای ازدواج حتی اگر خانواده ای متمول داشته باشد دوست دارد مستقل کار کند و اگر لازم شد از خانواده کمک بگیرد . پسر خوب برای ازدواج به اموال همسر آینده اش نمی اندیشد . او در پی دختری نیست با ماشین فلان و کلید آپارتمان . او به دختری می اندیشد که در کنار او بتواند به این نیازها نایل شود .


بیشتر بخوانید:دغدغه های ازدواج جوانان چیست ؟


خصوصیات پسر خوب برای ازدواج

خصوصیات پسر خوب برای ازدواج واضح است . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج را میتوان در مشاوره خانواده دانست . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج در دوستانش مشخص میشود . دوستان او مانند خود او جوانی را زمینه ساز آینده میدانند . این دوستان در دورهمی هایشان یا از کار صحبت میکنند یا از یک هدف مشخص . گهگداری به ییلاقات میروند و کمی هم ورزش میکنند . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج را از پدر و مادر باید پرسید . پسری په برای خرید خانه نق نمیزند مسلما همسر کوشایی خواهد شد . پسری که برای منزل وقت میگذارد در خانه خود نیز از تلاش دست نخواهد کشید . پسری که با احترام با پدر و مادر خود صحبت میکند به همسر وخانواده اش بی احترامی نخواهد کرد . در خانه این پسر اگر کولر خراب شود ماه ها هفته ها خراب نخواهد ماند .

خصوصیات پسر خوب برای ازدواج روشن است . پدر و مادر به کارهایش افتخار میکنند . در نجابت زبانزد اقوام است . درس خوان و کوشاست . ظاهری آراسته و باطنی بی کینه دارد . خوش اخلاق و مهربان است . در پی تلافی بدی های دیگران نیست . او به جای صرف وقت برای کینه جویی به کارهای عقب افتاده اش میرسد . همیشه لبخند بر لب دارد . او همه را دوست دارد . این پسر خوب با ندانم کاری به بدخواهان مجال بد گویی نمیدهد . در عین باسیاست بودن دل ساده و پاکی دارد . به هر کس بتواند کمک میکند . اهل ایثار بیش از اندازه نیست . کسی که بیش از اندازه از خود گذشته است از دیگران و بخصوص خانواده نیز همین توقع را دارد . برای آگاهی از این سخن مشاوره خانواده و روانشناسی مفید است . به حق خود و دیگران احترام میگذارد .

یک پسر


بیشتر بخوانید:اهمیت سن در ازدواج موفق


نشانه های پسر خوب برای ازدواج

نشانه های پسر خوب برای ازدواج این است که او از زیر کار در نمیرود . مهمانی های بزرگ بهترین محل برای محک زدن اوست . پسر خوب در کارهای دست جمعی شرکت میکند . و حتی مدیریت گرداندن این مهمانی شرکت میکند . در میان اقوام اگر فرد مسن و تنهایی زندگی میکند هر از گاهی به ملاقات و عیادتش میرود . این پسر خوب هنگام بیماری و یا کهولت سن بهترین همسر خواهد بود که شما را رها نخواهد کرد . از نشانه های پسر خوب برای ازدواج میتوان به یاری رساندن به پدر و مادر نام برد . پسر خوب همسر خوبی هم خواهد بود . کسی که در کارها یار ویاور پدر است . بازوی راست پدر همسری مدیر و مقتدر خواهد بود . از دیگر نشانه های پسر خوب برای ازدواج دقت در صرف وقت است . یک پسر خوب اوقاتش را به بطالت نمیگذراند .

او میداند بهترین لحظات عمرش باید در خدمت آینده اش باشد . بهترین زمان آزمایش او تعطیلات تابستان است . پسران دانشجو معمولا ترم تابستانی میگیرند . پسران خوب دیگر مشغول گذراندن دوره های مهارتی هستند و برخی دیگر کار میکنند تا از نظر مالی دستشان خالی نشود . این پسران خوب با برنامه زندگی میکنند . مهم نیست تمکن مالی دارند یا خیر . مطمئن باشید بزودی و با تلاش پولدار خواهند شد . حداقل نیاز مالی به کسی نخواهند داشت . پسران خوب برای خانواده و خود طرح های خوبی دارند . آنها همیشه خوب فکر میکنند . دانشمندان معتقدند آنها که خوب فکر میکنند دستشان کمتر کار میکند . آنها که دستشان خیلی خوب کار میکند فکرشان کمتر کار میکند . مهم نیست پسر خوب ما جز کدام دسته است . مهم این است که او به فکر آینده است .

خوب


بیشتر بخوانید:چرا باید به سالگرد ازدواج اهمیت بدهیم ؟


معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج نیز زیاد است . یکی از این معیارها استفاده از اطرافیان در امور است . این پسر خوب و خوش فکر اگر پدر یا عمو یا … بیکار است در طرح هایش برای او نیز برنامه ای دارد . مثلا میگوید من مغازه میزنم تو نصف روز بچرخان و دستمزد دریافت کن . او با یک تیر دو نشان میزند . هم شخصی مورد اعتماد مغازه اش را میچرخاند و هم چون یک نفر بیکار را سرکار برده اعتبار کسب میکند . بازاریان اعتقاد دارند اعتبار از اسکناس مهم تر است . وقتی کسی در بین اقوام اعتبار داشته باشد هیچ وقت کم نمی آورد . همه حرف اورا میخوانند . اگر کم و کسر داشته باشد هریک درحد توان کمکش میکنند . اقوام از او چاره میخواهند . مشکلاتشان را حل میکند و راهنمای خوبی است .

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج در عین حال که زیاد است بسیار نیز ظریف است . شما برای این که  تشخیص دهید پسر فقط ظاهری آراسته و مثبت دارد یا واقعا خوب است چه میکنید ؟ کاریست سخت چون او ممکن است نزد شما بسیار مودب آرام و موقر باشد . ظاهر آرام دارد اما درونش پر از هیجان های کاذب است که دور از چشم شمابروز میکند . کافیست این پسر را عصبانی کنید و عکس العملش را ببینید . او بزودی درون نا آرامش را به شما نشان خواهد داد .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


برای ازدواج

معرفی پسر خوب برای ازدواج

معرفی پسر خوب برای ازدواج شاید سخت باشد . معرفی یک پسر خوب برای ازدواج شاید به ظاهر آسان ولی در واقع سخت است . اگر شما پسر خوبی میشناسید و از او مطمئن هستید ولی دختر و خانواده اش را نمیشناسید هیچوقت معرفی نکنید . شناخت نه به معنی معاشرت و مراوده است بلکه شناخت روحی و روانی است . برای این منظور مشاوره ازدواج خیلی مفید است . روانشناسان با توجه به خلق و خو و روح و روان تشخیص میدهند . آنها تشخیص میدهند که این دو نفر در کنار هم میتوانند خوشبخت شوند یا خیر . علاوه بر مشاوره ازدواج این دو میتوانند مشاوره ازدواج موفق کنند . بله فقط در کنار هم بودن و زندگی کردن کافی نیست . این حق هر جوانی است که ازدواج موفق داشته باشد . به امید خوشبختی همه جوانان .


بیشتر بخوانید:دلیل مقایسه همسر با دیگران چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : 20 Qualities The Person You’re Going To Marry Should Have

براي مشاوره در زمينه معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/6/29

یکشنبه

1399/6/30

دوشنبه

1399/6/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید