کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

چگونه ازدواج موفق اینترنتی داشته باشیم ؟

ازدواج موفق اینترنتی

ازدواج موفق اینترنتی  نیازمند درک درستی از رابطه می باشد اینکه بتوانیم شاخص های یک رابطه سالم و هدفمند را تشخیص دهیم و آن را به رابطه خود اعمال کنیم در ازدواج اینترنتی موفق بسیار موثر است . بیشترین عامل عدم موفقیت رابطه های مجازی و پیامد های منفی آن به این دلیل است که افراد سعی نمی کنند رابطه خود را در چارچوب مشخصی به صورت هدفمند پیش ببرند و تلاش نمیکنند که با رعایت اصول تعریف شده ، آن را به یک رابطه استاندارد واقعی ، برای شناخت صحیح تر تبدیل کنند . از این رو برای داشتن ازدواج موفق اینترنتی  نیاز است که رابطه به سمت دنیای واقعی کشیده شود و با دیدی واقع گرایانه تمام جوانب آن سنجیده شود . ازدواج اینترنتی موفق امری غیر ممکن نمی باشد فقط نیازمند برخورد اصولی و آگاهانه است .


بیشتر بخوانید: نکات مهم ارتباط قبل از ازدواج چیست ؟


راه های ازدواج موفق اینترنتی

راه های ازدواج موفق اینترنتی  به ما کمک میکنند تا بتوانیم رابطه تازه شکل گرفته خود را در درست ترین مسیر خود هدایت کنیم . راه های ازدواج موفق اینترنتی موفق باعث می شود که بتوانیم با کنترل صحیح بر رابطه آن را در بالاترین سطح از کیفیت خود نگه داریم . یکی از بهترین راه های ازدواج موفق اینترنتی  ، کمک گرفتن ازمشاوره خانوادهمی باشد . با مشاوره ازدواج و استفاده از تجارب و دانش کارشناس روابط ، می توان معیارهای ازدواج را سنجید و مشخص کرد که رابطه موجود ارزشمند می باشد یا خیر . هنچنین میتوان تشخیص داد زوج تناسب و توازن لازم را برای ازدواج موفق با یکدیگر دارند یا نه . مشاوره ازدواج کمک می کند که بتوانیم با دید منطقی نقاط ضعف و قوت رابطه خود را تشخیص دهیم و موفقیت یا عدم موفقیت آن را پیش بینی کنیم .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


خصوصیات ازدواج موفق اینترنتی

خصوصیات ازدواج موفق اینترنتی

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق را میتوان به صورت یکی سری ویژگی تعریف کرد . بر اساس این ویژگی ها میتوان موفقیت یا عدم موفقیت یک رابطه مجازی را پیش ببنی کرد . خصوصیاتی که تشخیص دادن آن ها در رابطه به شما کمک می کند بفهمید که آیا رابطه در مسیر دلخواه شما پیش خواهد رفت یا خیر . به طور کل انتزاعی نبودن شخصیت دو طرف ، هدفمند بودن دو طرف از برقراری رابطه ، پیش بردن رابطه در دنیای واقعی برای شناخت کافی ، رعایت حدود و کنترل بر رابطه ، مشورت باخانواده ها ، استفاده از مشاوره قبل از ازدواج و . . . از خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق می باشد . به طور حتم افرادی که ازدواج اینترنتی موفق را تجربه کرده اند اصول و موارد فوق را در رابطه خود رعایت کرده اند و هرگز کورکورانه در این مسیر قدم نگذاشته اند .


بیشتر بخوانید: ویژگی های اصلی ازدواج‌ های موفق چیست ؟


ازدواج موفق اینترنتی برای جوانان

ازدواج موفق اینترنتی  برای جوانان امروزه با توجه به تحولات فرهنگی به یک خواست و هدف تبدیل شده است . طبیعی است که با گسترش دنیای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی روابط انسانی روز به روز در حال گسترش می باشد و این روابط در اشکال و کیفیت های مختلف در حال شکل گیری هستند . ازدواج اینترنتی مهم ترین و قابل بحث ترین شکل از روابط مجازی می باشد چراکه پای عمیق ترین رابطه انسانی یعنی ازدواج و مهم ترین نهاد اجتماعی یعنی خانواده در میان است از این رو ازدواج موفق اینترنتی  برای جوانان مسئله بسیار مهمی باشد .

باید تلاش‌ هایی در این زمینه صورت بگیرد تا با ارتقاء سطح فرهنگ و دانش در این زمینه جوانان بتوانند در مسیر ازدواج اینترنتی آنگونه که باید رفتار کنند . این فرهنگ باید نهادینه شود که خانواده ها در مقابل این مسئله جبه غیر منطقی نگیرند و با دخالت و حمایت صحیح کمک کنند تا رابطه و ازدواج اینترنتی در چارچوب و مسیر درست خود پیش رود چراکه با توجه به توسعه اجتماعی انتظار می رود که ازدواج اینترنتی برای جوانان رغبت بر انگیز شود و روز به روز آمار آن افزایش یابد .


بیشتر بخوانید: موفقیت در ازدواج


راه های ازدواج موفق اینترنتی

راهکار های موفق ازدواج اینترنتی

راهکار های ازدواج موفق اینترنتی  به ما خواهند گفت که چه باید ها و نباید هایی را در رابطه خود باید رعایت کنیم تا رابطه از مسیر ایده‌آل خود منحرف نشود و اینکه چگونه می توانیم از رابطه ، طرف مقابل و تصمیم خود اطمینان حاصل کنیم . اما این راهکار ها چه چیز هایی هستند ؟ چه کسی آن ها را تعیین میکند و چه کسی در اختیار ما میگذارد ؟ کارشناسان روابط و ازدواج با تکیه بر دانش و تجربه خود ، راهکار هایی را پیش روی ما می گذارند تا بتوانیم معیار های ازدواج را در رابطه خود تشخیص دهیم ، تصمیمات درستی را بگیریم و برخورد صحیحی را از خود نشان دهیم تا احتمال شکل گیری یک ازدواج موفق افزایش یابد .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن در ازدواج موفق


خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره و معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  9 Things to Know About Having a Successful Open …

براي مشاوره در زمينه چگونه ازدواج موفق اینترنتی داشته باشیم ؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/6/31

سه شنبه

1399/7/1

چهارشنبه

1399/7/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید