کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

نکات مثبت و منفی بخشش خیانت و گذشت از خیانت همسر

3.9/5 - (8 امتیاز)

چگونه باید با خیانت همسر کنار بیاییم؟

در دنیای امروز، مفهوم بخشیدن خیانت کاملاً بحث برانگیز است. بسیاری از افراد معتقدند که خیانت باید به طور خودکار به معنای پایان یک رابطه باشد. در واقع، این دسته از افراد بر این باورند که خیانت چنان احترام و اعتماد به رابطه را از بین میبرد که باید به معنای پایان آن باشد. در بسیاری از موارد، افراد بر سر دو راهی بخشیدن یا جدایی قرار دارند. از نظر عینی، اینکه آیا شخصی باید همسر خائن خود را ببخشد، به خود فرد و به اینکه می خواهد چه نوع رابطه ای داشته باشد، بستگی دارد.

سوال عمده ای که برای این افراد مطرح میشود این است که آیا گذشت از خیانت کار درستی است یا خیر؟ که ما در اینجا سعی میکنیم به پاسخ درستی برای این این سوال برسیم. اما قبل از پرداختن به نکات مثبت و منفی بخشیدن خیانت، ضروری است که بدانیم خیانت چه میزان برای یک رابطه مضر و آسیب زننده است.

مزایا و معایب بخشیدن خیانت

خیانت برای روابط بسیار مخرب است. بیشتر اوقات، وقتی افراد وارد زندگی مشترک میشوند، این کار را با این درک انجام میدهند که عشق، احترام متقابل و وفاداری را به یکدیگر هدیه کنند. خیانت یکی از شکل های نهایی بی احترامی در هر رابطه است. به همین ترتیب، بسیاری از افراد قادر به گذشت و بخشش آن نیستند، و البته این حق آنها است. وسوسه خیانت ممکن است به صورت آنلاین و در دنیای واقعی وجود داشته باشد، اما در نهایت، خیانت به همسر یک انتخاب است و نمی توان آن را با بهانه های مختلف توجیه کرد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه نکات مثبت و منفی بخشش خیانت و گذشت از خیانت همسر با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مزایای بخشیدن خیانت

صرف نظر از تصمیم نهایی، دانستن نکات مثبت بخشیدن خیانت همسر، به همان اندازه آگاهی از نکات منفی مهم است. اینکه شخصی تصمیم بگیرد مزایای آن بیشتر از موارد منفی باشد (یا بالعکس) کاملاً به خود او بستگی دارد. با این حال، هر کس شایسته است که در مورد روابط خود آگاهانه تصمیم بگیرد. پس در زمان تصمیم گیری برای بخشیدن یا عدم بخشیدن همسر خود این نکات مثبت را در نظر داشته باشید:

خودتان را از احساسات منفی آزاد خواهید کرد

توانایی کنار گذاشتن خشم و کینه مطمئناً یک نکته مثبت است که همراه با بخشش خیانت شوهر یا همسربه وجود می آید. احساس صدمه، عصبانیت یا حتی کینه پس از خیانت همسر کاملاً طبیعی است. با این حال، هنگامی که این احساسات به طور سازنده پردازش یا آزاد نمیشوند، احتمالا مشکلات بیشتری به وجود می آید. نگه داشتن احساسات منفی به درد هیچ کس نمیخورد و همیشه اوضاع را بدتر میکند. یادگیری چگونگی رها کردن و حرکت رو به جلو در زندگی یک مهارت ارزشمند است که با فراگیری آن میتوانید آرامش بیشتری را تجربه کنید.

رفع مشکلات در یک رابطه

در بسیاری از موارد، هنگامی که خیانت در یک رابطه اتفاق می افتد، این خیانت نشانه ای از وجود مشکلات اساسی در این رابطه است. البته هیچ کس شایسته خیانت نیست. اما بخشیدن خیانت همسر اجازه میدهد مشکلات ریشه ای تری در یک رابطه حل و فصل شود. پیدا کردن و رفع دلایل خیانت در رابطه، اغلب میتواند منجر به شکل گیری مشارکت بهتر و سالمتری شود. البته ذکر این نکته الزامی است که برای رفع مشکلاتی که در یک رابطه وجود دارد، هر دو طرف باید مایل باشند. یعنی یک رابطه تنها زمانی به درستی کار میکند که هر دو نفر در آن حضور فعال داشته باشند و کارهای لازم را برای حفظ رابطه انجام دهند.

مضرات بخشیدن خیانت

معایب بخشیدن خیانت شوهر یا زن بطور منظم در جامعه مطرح میشود. علی رغم اینکه برخی افراد برای کنار آمدن با خیانت در تلاش هستند اما دیگران معتقدند که خیانت گناه بزرگی است و به هیچ وجه نمیتوان از آن چشم پوشی کرد. بخشش و سکوت بعد از خیانت یک سری نکات منفی دارد و هر شخص وقتی تصمیم میگیرد چه کاری انجام دهد شایسته است از آنها آگاه باشد.

ممکن است دوباره اتفاق بیفتد

یکی از بارزترین اشکالات گذشت از خیانت این است که فرد میتواند دوباره خیانت کند. البته تکرار خیانت همیشه و در همه شرایط اتفاق نمی افتد. با این حال، وقتی کسی قادر است تعهد خود را برای وفادار ماندن به همسر و زندگیش بشکند، این چیزهای زیادی را در مورد او نشان میدهد. به خصوص اصلا بعید نیست فردی که برای اولین بار خیانت میکند، به خیانت عادت کند و این کار را باز هم تکرار کند. لذا اعتماد بعد از خیانت بسیار سخت است و بخشیدن مرد خیانتکار به راحتی میتواند به عنوان پذیرش خیانت تعبیر شود. میتوان اینطور هم عنوان کرد که هر زمان کسی ترجیح میدهد همسر خیانتکار خود را ببخشد، در معرض خطر خیانت بیشتر قرار دارد.

یادآوری خیانت و احساس بد بعد از خیانت

بازسازی رابطه بعد از خیانت کار بسیار سختی است. به نحوی که بخشیدن مرد خیانتکار یا زن خیانتکار و باقی ماندن در آن رابطه میتواند فوق العاده مضر باشد. بعد از بخشش خیانتی که در حقتان شده، همیشه با این واقعیت روبرو هستید که کسی که قول داده است به شما متعهد باشد این قول را شکست و این اصلا احساس خوبی نیست. حال هر چقدر همسرتان عذرخواهی کند و قول دهد که دیگر این کار را نمیکند یا سعی در جبران آن داشته باشد، این حقیقت با شماست که او هرگز نمیتواند اقدامات گذشته خود را پس بگیرد.

شما سزاوار رابطه ای بهتر هستید

بخشیدن زن خیانتکار یا باقی ماندن با یک مرد خائن فرصت رابطه سالم و عاشقانه با فردی را که هرگز به شما خیانت نمیکند از شما سلب میکند. واقعیت این است که افراد زیادی در این دنیا وجود دارند. امکان داشتن یک رابطه سالم و عاری از خیانت برای شما وجود دارد. گاهی اوقات، باور این نکته آسان نیست، به خصوص درباره فردی که به هر دلیلی قربانی خیانت شده است. اما یادتان باشد که گاهی اوقات، جدا شدن و ترک یک رابطه باعث میشود که فرصت های برایتان فراهم شود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه نکات مثبت و منفی بخشش خیانت و گذشت از خیانت همسر با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چگونه تصمیم بگیریم چه کاری انجام دهیم؟

اگر همسرتان به شما خیانت کرده است، دانستن اینکه چه کاری انجام دهید اصلا آسان نیست. اگر چه سنجیدن جوانب مثبت و منفی همچنان مفید است، اما در نهایت، شما باید تصمیمی را بگیرید که برای شما بهترین باشد. همچنین توجه به این نکته مهم است که بخشیدن زن خیانتکار یا گذشت از مرد بی وفاهمیشه به این معنی نیست که آنها میخواهند در این رابطه باقی بمانند.

همانطور که تصمیم میگیرید یک متقلب را ببخشید یا خیر، مهم است که درک کنید شما برای آنچه اتفاق افتاده مقصر نیستید. بعضی اوقات، افرادی که خیانت میکنند برای غلبه بر احساس گناه بعد از رابطه، سعی میکنند شریک زندگی خود را به خاطر خیانت خود مقصر بدانند. یا ادعا کنند که اگر همسرم این کار خاص را انجام میداد یا انجام نمیداد، من خیانت نمیکردم. این یک دلیل ساختگی است و شما نباید خود را بخاطر آن سرزنش کنید. اگر چه ممکن است اشتباهاتی داشته باشید اما خیانت، انتخاب همسرتان بوده است. پس هر فرد نسبت به عملکرد خود پاسخگو است.

علاوه بر این چگونگی رفتار یک فرد بعد از خیانت و نشانه های پشیمانی بعد از خیانت را نادیده نگیرید. زیرا این نشانه ها میتوانند کار را برای شما آسان کنند. اگر همسرتان طوری رفتار میکند که از کار خود ناراحت و پشیمان است شاید بهتر باشد یک فرصت دیگر در اختیارش بگذارید.

شما مجبور نیستید بخشیدن را به تنهایی انجام دهید

مشکلات رابطه عاشقانه و زندگی مشترک به اندازه کافی پیچیده است. اضافه کردن خیانت در این ترکیب اغلب مسئله را ده برابر پیچیده تر میکند. برخی از افراد میتوانند به تنهایی از پس این مسائل برآیند. دیگران ممکن است به کمک احتیاج داشته باشند. در چنین شرایطی توانایی مشاوره گرفتن یک مهارت سودمند است که بدون شک هم محاسن کوتاه مدت و هم بلند مدت خواهد داشت. اگر به طور کامل با مسائل مربوط به روابط، خیانت یا مسئله دیگری روبرو هستید، احتمالا در معرض افسردگی بعد از خیانت و سایر مشکلات روحی قرار دارید.

پس بدون شک استفاده از مشاوره های خیانت مفید خواهد بود. کار با یک درمانگر آنلاین به شما امکان میدهد بدون توجه به اینکه کی هستید، در کجا زندگی میکنید و… مشکل خود را حل کنید. داشتن کسی برای گفتگو اغلب از نظر ذهنی و عاطفی مفید است. اگرچه کار با یک درمانگر به طور خودکار باعث از بین رفتن مشکلات شما نمیشود. همچنین تضمین نمی کند که در آینده هرگز با چالش روبرو نخواهید شد. با این حال، میتوان با اطمینان گفت که شما برای مقابله با مسائل موجود و هر موقعیتی که ممکن است در آینده پیش بیاید، مجهز هستید.

آیا بعد از خیانت میتوانید رابطه ای عادی داشته باشید؟

گاهی تنفر بعد از خیانت آنقدر زیاد است که روابط را از هم میپاشد. طبیعی است که به سختی می توان خیانت همسر را بخشید اما آیا یک فرد خائن قابل بخشش است؟

این به شخص فریب خورده بستگی دارد اما مهم است که به یاد داشته باشید بخشش یک نقطه قوت است. برای جلب اعتماد همسر بعد از خیانت تلاش و کار زیادی لازم است و گاهی ممکن است فرد احساس کند که نمیخواهد همسر خائن خود را ببخشد. در این وضعیت، حرکت به جلو دشوار است. این رابطه “به حالت عادی” برنخواهد گشت، زیرا خیانت یک تجربه آسیب زا است. بخشش شریک زندگی شما لزوما آسان نخواهد بود، اما برای نجات رابطه ارزش آن را دارد که یک شانس دوباره را امتحان کنید.

سوالات متداول

آیا بخشش خیانت همسر کار درستی است؟

این به شخص فریب خورده بستگی دارد اما مهم است که به یاد داشته باشید بخشش یک نقطه قوت است.

مضرات بخشیدن خیانت چیست؟

تکرار دوباره خیانت، از بین رفتن اعتماد و احساس درد و رنج بعد از خیانت و از بین رفتن فرصت یک زندگی بهتر و… از معایب گذشت از خیانت به حساب میایند.

فواید بخشیدن خیانت همسر کدام است؟

آزاد شدن از افکار منفی و داشتن یک شانس بیشتر برای ساختن زندگی بهتر از مزیت هایی است که گذشت از خیانت برای شما به همراه دارد.

براي مشاوره در زمينه نکات مثبت و منفی بخشش خیانت و گذشت از خیانت همسر

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 139 نظر:

 1. من توسط یکی ازهمکارام فریب خوردم وبه صورت پیامکی یه مدت باهاش رابطه داشتم بعدش خانمم متوجه شدالانم بیشتریکساله که باهم کنتاک داریم من خودم به شخصه خیلی پشیمونم ولی متاسفانه خانمم نمیتونه مناببخشه به نظرتون چیکارکنم

 2. خدالعنت کنه شما مردای کثافت وهرزه رو آخه بی شعور اگه همون هرزه ای که دوروز به حساب صیغه توبوده مرض ایدز داشت و توی بی شرف این مریضی روبه اون همسربی گناهت منتقل میکردی اون موقع چی بازم ادعامیکردی کاری نکردم و حق دارم که الهی ریشه همه شما هوس بازا ریشه کن بشه که با ادعای مرد بودن وحق اینکه صیغه میکنیم حلاله بارون وروان زنای بد بخت اینجوری بازی میکنین و خدا جون چقدر در این مورد بی عدالتی کردی که هوس بازآ سواستفاده کنن

 3. میتونم بگم که زنهافرشته انداگه یه ذره بهشون محبت نکنیم این محبت روازکس دیگه گدایی میکنن وزودعاشق نفردیگه میشن مامردهابایدبه زنمون محبت کنیم تاخیانت نکنن

  1. اولا زنها محبت رو گدایی نمیکنن حالا اگه گدایی میدونی پس خیانت مرد رو گدایی هوس باید نامگذاری کنی هول

 4. شوهر من دیگه با یه زن شوهردار دوسال رابطه داشتن الان که من فهمیدم میگه ما خواهر برادر بودیم درصورتی گفتم به شوهر دختره میگم روپاتون وامیستم میبرمتون پزشک قانونی ببینم چطور خواهر برادری بودین اما باز دلم نمیاد میدونم شوهر دختره میکششون اینکار نمیکنم اما حق طلاق ومهریم گذاشتم اجرا چکار کنم ن دل موندن دارم ن پای رفتن

  1. سلام منم مثل تو بخاطر بچه های زنه نگفتم ولی اصلا به زندگیم دلگرم نیستم متنفرم از شوهرم

 5. اکه بچه ندارین حتی حتی یکبار خیانت دیدین حتی در حد پیامک طرف رو ب حال خودش رها کنید خانم دروغ هاش نشین ..مردها و زن های خیانتکار بد ذات تر و بی وجود تر از چیزی هستند که فکرشو کنید ..مردی که پای روی احساس و قلب یک زن میزاره و زندگیش رو به چند تا حذف زن هوس باز میفروشه و حراج میزنه لیاقتش ترک کردنه.توف به ذات تمام آدم های فاسد ..فاحشه ..خیانتکارررر.

  1. یه جوری صحبت میکنی انکار زن ها خیانت نمیکنند.
   پس خیانت زن ها مثل چی میمونه

 6. اول وقتی دیدین طرف مقابلتون واقعا پشیمان هست و حاضر به جبران و توبه کرده و سعی در تغییر خودشه کمکش کنید تا تغییر کنه و زن و مرد باید مواظب هم باشن و به هم کمک کنن ، خدا به اون بزرگی توبه را میپذیره اونوقت تو به این کوچکی وقتی میبینی یکی واقعا دوست داره زندگیش را چرا انقدر حقیر و کوچک باشی و روحت کوچک باشه که نتونی ببخشی اگر انقدر کوچکی حتما کم گذاشتی تو رابطه که رفته وگرنه اگر سیرش میکردی

  1. بعد بخشیدن و هیانت دوباره ادم خورد میشه ضربه ای به ادم وارد میشه تا استخوناش میره

  2. من سه ساله که با یه خانومی اشنا شدم که تصمیم ازدواجه اما تو این سه سال دوبار بهم خیانت کرده و بار اول رابطه بوده بار دوم در تلگرام. ولی با یه شخص دیگه خیلی دوسش دارم و وابستشم حتی اونم خیلی سعی میکنه در کارهام کمکم باشه بعد دفعه دوم خیلی گریه کرد گفت درست میشم هر چی بگی یا حتی گفت من ترو دوستت دارم مهریه هم نمیخوام فقط کنار تو بودن میخوام بخشیدمش ولی میترسم باز تکرار کنه

   1. ببخشید انقدر. ک میگم، ولی همسر منم پر دوران دوستی دوبار خیانت کرد بخشیدم، بعد ۶ سال از ازدواجمون باز هم خیانت کرد، مغز اینجور آدم ها مشکل داره، خودتون رو بیچاره این آدم هوسباز نکنین

 7. لطفا لطفا لطفا ب خانما محبت کنین
  خانما محبت نوازش و ابراز علاقه تعریفو تمجید نیاز دارن بخوای یه زنو دوست داشته باشی فقط بهش محبت کن همین براش کافیه

  برامرد هاهم‌باور داشتنشون کافیه زندگی قشنگ میشه حرمت نگه دارین

  لطفا برای زندگی منم دعاکنین ممنون میشم ازتون دعاهای قشنگتون همراه من و زندگیم باشه

 8. بنظر من به هر شخصی برای هر خبط وخطایی تا ۳ بار میشه فرصت داد اگه به ۴ بار برسه ادامه این رابطه توهین به خودت واینکه مجوز دادن برای تکرار خطا به طرف مقابل ،، سخت ولی امکان پذیر ،، به همدیگه فرصت بدیم تا بعد دچار عذاب وجدان نشیم من خودم زخم خورده این موضوع هستم

  1. سلام میشه بگی چه زخمی خوردی ..ازت کمک میخوام ..چون خودم در شرایط شما هستم ..و خیلی گیج شدم

 9. سلام.مردی ۴۲ هستم.زنم عاشقم شد.و با اصرار زیاد او و اینکه میخواستن به زور به کسی شوهرش بدن که نمی‌خواست باهاش ازدواج کردم.اوایل زیاد بهش توجه نمیکردم ولی کم کم با عشق زیاد اون به خودم منم عاشقش شدم.تا اونجایی که تونستم براش از نظر مالی و زندگی کم نگذاشتم.۱۴ ساله با هم ازدواج کردیم.و یه دختر ۵ ساله دارم.یک سال هست که متوجه شدم اخلاقش عوض شده و حس کردم داره بهم خیانت میکنه.دو بار هم باهاش بحثم شد و کتمان کرد.طرف هم از بستگان هستش که باهاش رفت و آمد داریم و خودش در حال ازدواج هست.یه ۱۰ سالی از خانومم کوچیکتره.یک هفته هست که از خیانت خانمم با اون طرف مدرک دارم.چند تا پیامک عاشقانه.دارم دیوانه میشم.هنوز باهاش صحبت نکردم.میخوام باهاش صحبت کنم.نمیدونم بخ خاطر بچم و پدر و مادر پیرم باهاش ادامه بدم یا نه؟تازه اگه بگه پشیمونم.خیلی دوستش دارم و اصلا هم دلم نمیخواد بچم آسیب بخوره.موندم چه کنم.دارم عقلم رو از دست میدم.من حتی بهش یک بار هم خیانت نکردم.خدایا برای هیچکی نیاره.ویران کنندست.

  1. سلام امیدوارم بخاطر خودت بتونی ببخشی نه بقیه و اونم این گوه کاریاشو ادامه نده و ادم پاچه گندیده ای نباشه که اگه از این کار پشیمون شد باز خیانت نکنه.
   من خودم خیانت دیدم به طرزی که قابل هضم نیس درداوره درد برا هر کسی یه جوره یکی تحملش زیاده یکی کم من درد شدیدی میکشم چندین بار بخشیدم و اون هم اوایل کتمان میکرد ولی روی کار اتفاقی دیدم…. و عظیم ترین شوک جهان عظیم ترین درد رو با کل وجودم حس کردم روحمو تیکه تیکه کرد با کارش. اما پشیمونیش رو بهم ثابت کرد و بخشیدمش و نمیتونم فراموش کنم هر لحظه میاد تو ذهنم و عذابم میده و ترس تکرار خیانتش هم تو وجودمه و کاملا نسبت بهش بی اعتماد بی اعتمادم

  2. سلام بنظر خودتون و حرف دل خانومتوت فکر کنید و خیلی راحت بپرسید ازش که میتونن براتون بهترین باشه دلش پیشت هست یا نه اگر منفی بود رها کن چون کسی که فکرش پیش کسی دیگه است نمیتونه با شما کنار بیاد حالا هر دلیل شخصی که داشته باشه

  3. سلام رفیق تجربشو دارم
   تادیر نشده برو جلو و بهش بگو زنها راحت گول میخورن
   مطمین باش بعدا خیلی پشیمون میشه و روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنه کمکش کن اگه دوستش داری اینجا جایی که باید مدیریتش کنی .
   از این به بعد هم کنترلتو بیشتر کن البته نامحسوس ….هیچ کس قابل اعتماد نیست تمام.

 10. به نظر میاد شما تاکیدتون به اینه که فرد خیانتکار بخشیده نشه! جمله ها حاکی از اینه! بنظرم یه مشاور باید معقول تر و سنجیده تر جواب بده و یه جورایی میانه داری کنه نه تشویق به ترک رابطه

 11. سلام منم که زن یک مرد 60 ساله هستم و خودم 53 سالم هست یک همسر آشغال دارم که از ابتدا به اعتیاد به مشروب و تریاک مشغول بود و رابطه با زنان که نمی دانستم مشروع یا نامشروع که در ابتدا گفت یکبار با یک زن فاحشه ارتباط داشته است و در حال حاضر در گوشی اش کانال های فاحشه یابی دیدم و دیدم با یک زن ر ابطه اش را به جایی رسانده که گفته است تکلیف ات با زندگی ات معلوم کن و این را من نهایت کار می دانم و حاضر به بخشش نیستم چون فکر می کنم اصلا شایستگی ام را نداشته و ندارد .
  دخترم 28 ساله است و دیگر نیازی به مراقبت ندارد یک دل می گوید ببخش ولی با قوت دل دیگر می گوید سزاوار بخشش نیست . جداشو احساس می کنم بهیچ وجه نمی تواند در آینده هم برایم همدم باشد چون اصلا با هم نمی توانیم حرف بزنیم .

 12. سلام شوهرم شاید۲۰باربهم خیانت کرده والان ۴سال هست مثلاادعای ‌پاکی می کنه ردپای خودش نمی تونه وایسته وابسته این اون هست خیلی زجرمی کشم اصلا دیگه دوستش ندارم بارها دست به خودکشی زدم بخاطربچهام ‌موندم ‌خیلی سخته می خوام جدایم لطفانظرتون بگید

  1. عزیز دلم شمایی ک ب ایشون بیست بار فرصت دادی بازهم شمارو نادیده گرفته ارزش بخشیدن دوباره نداره شما باید دل مهربونتون رو بیشتر از این بی ارزش نکنین بخشش شما این آدم رو درست نمی کنه و باعث نمی شه ب کار اشتباهش پی ببره هر آدمی تو زندگیش این حقو داره ک با ی آدم درست وارد ی زندگی ورابطه ی سالم بشه

 13. منم چند ماه پیش فهمیدم تو تلگرام شوهرم با یک زن ک دوتا بچه داره حرف زد پرسید قسم خورد گفت فقط ی فیلم براش فرستادم تو اینستاگرام نشد خوش اومد بودمنم فرستادم بد منو باهاش آشنا کرد گفت این میتونی بهت کمک کنه چون من عروسک روسی درست میکردم برای فروش منم خیلی ساده بودم باور کردم چون هنوز باورم نمیشه شوهرم خیانت کرد چند روز پیش دیدم ی فیم تو گوشی شوهرم اون زن براش فرستاده بود از خودش ک لخت مادرزاد بود خوشو دست کاری میکرد الانم چند روز فهمیدم انگار دنیا سرم خراب شد کسیم ندارم پشتم باشه بزارم برم نمیدونم چطور ببخشم آیا کسی هست بتونه نظری بد خیلی سخته تمیتونم حتما بهش نگاه کنم

 14. منم حال بدی دارم….فقط میدونم که بخشش و دوباره اعتماد کردن یه قلب بزرگ میخواد….

  یه متن قشنگیه که میگه یاد گرفتم بگذرم و ببخشم..خدا نیستم اما زیر سایه ی او بزرگ شده ام. از زمان حال بگذرید.اگر بچه دارید به ۱۰ یا ۲۰ سال دیگه فکر کنید. یه کاری کنید یه رفتاری کنید که اگه ۲۰ سال دیگه بهش فکر کنید افتخار کنید به تصمیم امروزتون.
  زمان حال رو نبینید. اگر مادری و اگر پدری به بچتون فکر کنید… خدای بزرگ دوستدار همه ی انسانهای بخشنده هست…..

 15. خیانت قسمتی ازوجودمو با خودش کنده برده الان فقط کنارش بچه هاموهمراهی میکنم

  1. منواصلا نمیدونم‌چکار کنم زنم بهم‌خیانت کرده پشیمونه از همهوچش محرکم‌شده حتی پدرمادرش مه اینکه مک شکنجه کنم یا نذارم بازم‌ازاده ولی خودش نمیره وخودش ازهمه چی باط کرده یساله هنوز نتونستم‌ کنار بیام ولی بخاطر پسرم‌و عشقی که بهش داشتم تو ویرانه ها نشستم

 16. سلام من یک ساله ازدواج کردم فامیل هستیم روز اول همخابی فهمیدم بکارتی وجودنداره بعدش رفتیم آزمایشگاه و کلاس اول ازدواج اونجا مشاور کلاس گفت زیاد مهم نیست بکارت باشه یانه چون بعضی اززنا باهم فرق دارن مال بعضیا خون میاد مال بعضیا نمیاد .خلاصه..بعد یکسال ازمادرش که طلاق گرفته بود شنیدم دخترش قبل من بایکی بوده اون طرفم زنگ زدم فهمیدم حقیقت داره زنم پردشو ازدست داده بود .الان باید چکارکنم ولش کنم .ازتنهایی بمیره یه پدرمعتاد داره مادرشم نمیخادش .یا اینکه باهاش زندگی کنم خیلی ام پشیمونع

   1. گذشته ای که به آینده مربوط باشه رو نمیشه تنها خودت حل بکنی
    باید اول بهت میگفت، یا قبول میکردی یا ولش میکردی
    الان مغزت درگیره این میشه، که چ چیزهایه دیگه ای نگفته

  1. متاسفم برای شما خانومتون گذشته اش کاری کرده شما اگه واقعا دوسش داشتین بخاطر دوست داشتن باید چشم پوشی کنین رویه خطای گذشته ، شما ک تو گذشته نبودین کنارش اشتباه انجام شده

  1. من بخشیدم هرروز دارم بدترراز دیروز میشم چطور برم سر کار ار،کجا بفهمم کهدتکرصار نمیشهدهرفگقدر پشیمون باشه نمیشه فراموش کرد مطور نقش بازی میکرد واقعا بدجوری گیر کردم

 17. دیگه نه خواهر دارم نه شوهر،شوهرم تاشنلس شروع کرده به خواهر مجردم پیام دادن و حتی پیامای نامشروع…بعد ازمدتی خواهرم فهمیده طرف شوهرمنه..‌.رابطه رو ادامه نداده و به منم نگفته من رو در جریان نزاشته و من تامدتها عین یه اسکول تو یه تخت با این کثافت بودم .شوهرمم هیچی نگفت تا توی یه بحثی یهو با عصبانیت گفتش‌…هر دو تاشون آشغالن.از هر دوتاشون متنفرم.قبلا بار به خواهرم گفته بودم لباست نامناسب بود،بدم اومد نگاهت کرده ،هر طور میخوای بپوش فقط جلو شوهرمن دیگه اینو نپوش.گوش نداد،کلا آدم گوش نگیر و لجوجی بود همیشه.۵ سال گذشته.هنوز برام همون لحظه ایه که شنیدم.یه سر سوزن به شوهرم اعتماد ندارم،اصلا دلم نمیخواد این دوتا توی یه جمع باشن.مدام استرس دارم از هر دوتاشون متنفرم.مشاوره هم همون موقع رفتم باوکیل هم صحبت کردم،بابا و مامانم گفتن مدت کمی و فقط پیامک بوده،برگرد سر زندگیت….کدوم زندگی،هیچ ذوقی برای غذا درست کردن،بچه داری،نظافت خونه ندارم فقط سر دستی انجام میدم همه فکر میکنن همه چی خوبه،ولی نیست اصلا نیست دیگه فقط زیر یه سقف بودنه با رفتارهای نمایشی و ظاهری،دیگه زندگی مشترک نیست.تو ذهنم مدام جنگه…توجیح شوهرم این بود که میخواستم ثابت کنم دختره زرنگی نیس گول میخوره راحت…دونفر باهم در یه بازی مسخره فکر نکردن چه به سر من میاد.کاش میتونستم هر دوتاشون رو زیر چوب سیاه کنم دلم خنک شه،بعدش از این خونه میرفتم و تمام حقم رو ازنظر مالی میگرفتم و در آرامش ذهنی زندگیمو میکردم.بدون دیدن هر روز این دوتا آشغال.

 18. زنم با دو تا بچه یک بار بهم خیانت کرد با میانجی گری شخصی که برام خیلی عزیز بود و مشاوره خانواده بخشیدمش خیلی برام سخت بود . اما الان 3 روزه که فهمیدم مجدد با مردی رابطه بر قرار کرده بهش گفتم انکار کرد اما با مدرکی که از پیامک هاش بدست آوردم قبول کرد . قبلش خیلی سفت و سخت وایساده بود که نه چنین چیزی نیست اما الان به زاری و تمنا افتاده که غلط کردم ببخش هر کاری بگی میکنم به خاطر بچه ها ببخش و از این حرفها . من دو تا فرزند بزرگ دارم بعد از 21 سال زندگی نمیدونم چی کار کنم

  1. چی برای خانومت کم گذاشتی شما ک خیانتش ب دوبارکشیده شده؟؟
   تابحال از خودتون این سوالو پرسیدین ؟
   خرجی نمیدین ؟ بد دلین ؟ بی احترامی میکنین ؟
   محبت نمیکنین ؟ چیع دلیلش ک زن دوبار اشتباه تکرار کرده ب خودتون بیاین یکم

   1. من هم بیست وشش سال بهم خیانت شد هیچ محبتی به نمیکرد زنم ازروز اول منونمی خواست به امیدواربودم به لطف خدا که مهرم به دلش بشینه اما خیلی طول کشید الان یکسالیه میگه می خوام خودم روتغییر بدم میگم چرا میگه رفتم مشاوره امامن دیگه قبول نکردم منتظرم پسردومم یکم بزرگتربشه وزنم روطااق بدم بدترازهمه دایما به من توهین می‌کرد هیچ احترامی نمی زاشت من همه چیزمو ازدست دادم کارمند بانکم هیچی براش کم نزاشتم

   2. خیانت و کثافت کاری رو توجیه نکنید که یارو چی کم گزاشته.اگه کم گزاشته زنیکه ی کثیف گم شه بره از زندگیش بیرون و زیر چراغ وسقف شوهر بدبخت نشینه .خیانت انتخابه .مجبوری یا از روی هر نیاز یا کمبودی نیست .

 19. دو سه روزه فهمیدم زنم بهم خیانت کرده. – تصادفی اس ام اس دریافتی شو دیدم که با یک پسر مجرد در ارتباطه – اصلا برام باور پذیر نبود تا مرز جنون پیش رفتم – با توجه به اینکه ۳ تا بچه داریم. تصمیم سختی گرفتم و چشم پوشی کردم از خیانتش.

  می دونم که زمان می بره تا من این مساله رو هضم کنم…

  1. منم یک هفتس فهمیدم دارم سعی میکنم تا فراموش کنم اما خیلی سخته هر لحظه میاد جلو چشمم احساس میکنم زندگیم از چشمم افتاده ای کاش بتونم تحمل کنم و زندگیمو دوباره بسازم و باور داشته باشم

   1. سلام‌من ۸‌ماه که بخشیدم و فکر نیکردم برام عادی شه خیانت زنم ولی نشد که هیچ انگار هرروز داره تازه تر میشه نمیتونم کنار یکی دسگه بودنش تحمل کنم حالم خیلی بده و تو اوضاع بدی هستم‌ و با توجه ب هزینه های بالای مشاوره یک ماه رفتم‌ و نتونستم خودم و گول بزنم که هیچی نشده یا شده و بخشیدی باید کنار بیایی یا بمون یا برو اصلا نمیدوکنم همون فرد مشاور اگه زنش خیامت کنه همین کارایی که میگه و میکنه یا ن

  2. من با مشاور صحبت کردم.. گفت در یک فضای صمیمی ابراز ناراحتی خودتون و انتظاری که نداشتی با همسرتون بیان کنید حتی اگر حالتون بده گریه کنید و در مورد پیامدهای تکرار این کار مثل جدایی و… حرف بزنید و خط قرمز خودتون خیلی قاطع مشخص کنید.. خیلی وارد جزییات نشید.. و در ادامه طرف مقابل باید اعتماد شما رو مجدد جلب کنه مقل اینکه گوشیش بدون رمز و هرزمان بخواید در اختیارتون بذاره

   1. یه هفته س فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده اومدم خونه پدرم حتی یه پیامم نداده بگه ببخشید تازه منم مقصر کرده بخدا انگار قلبم میخواد بیاد بیرون تو فکر اینم برگردم زندگی کنم باهاش یه فرصت بهش بدم ازش تعهد بگیرم که دیگه این کارو نکنه جلو همه خورد شدم ازدواج دوممه اگه جدا بشم دوباره بدبخت میشم نمیدونم چیکار کنم ن راه پیش دارم ن پس دارم دیونه میشم بخدا بغض داره خفم میکنه

 20. سلام.1۲ساله ازدواج کردم عاشق هم بودیم.ولی یک روز که ازمحل کار برگشتم شوهرم خانه بود که متوجه شدم که یک زن غریبه رو داخل کمبود پنهان کرده.دلیل خواصی هم برای خیانت نداشت.حالا سخت پشیمانی ومنهم شک زدم.برای اولین باربند خیانت کرده ورابطه داشته.باید چکار کنم

 21. من هنوز ازدواج نکردم و پنج ساله که با یه نفر هستم این آقا هر سری منو ول می‌کرد و میرفت و هر یک ماه دوباره پیداش میشد هر سری با موصوع های مختلف منو تخریب می‌کرد بلاک می‌کرد هر کاری می‌کرد بعد میزد زیرشو یعد دوباره میومد منت کشی که بر گرد حالا آخرین بار با لهن های بد گفت نمیخوامت و خیلی با توهین منو بلاک کرد بعدش دوباره اومد و من تو اون یک ماه دیگه تصمیم گرفتم و فکر کردم برنمیگرده و رفتم تو رابطه با کسی وقتی که گذشت دوباره اومد و من برگشتم بهش و حالا میگه تو به من خیانت کردی دوره ای که ما باهم بودیم در صورتی که اون دوره فقط خودش اومد دنبالم و من همش میگفتم که من نمیتونم دیگه ولی خب با این حال ته دلم دوسش داشتم با این که خیلی اذیتم کرده ابرومو برد حالا بازم بعد یک سال که گذشته و باهمیم و خاطره ساخته میگه نمیخوامت بهت اعتماد ندارم و بورو

  1. دقیقا ابزار رفع جنسیه ایشون شدید که میره میچرخه و دور از جون از شما ساده ترشو پیدا نمیکنه و وقتی به هدفش از رابطه جدید میرسه و خرش از رو پل رد میشه باز برمیگرده سمت شما
   خودتونو ابزار دیگران نکنین

 22. بعد از خیانت اگر هر دو طرف حاضر شدن رابط رو نجات بدن تحت 1 شرط میتونن اون رابطه رو نجات بدن که طرفی که خیانت کرده بپذیزه که این کار و کرده و هزار و یک قصه نسازه که تقصیر تو بود تو با من نخوابیدی تو به من بد اخلاقی میکردی تو به من بی توجهی میکردی این قصه هارو همشو بریزه کنار بگه من اشتباه کردم من خطا کردم و اگر تو من و نبخشی میفهمم و این بهای خطایی که من کردم و با امید اینکه تو بتونی منو ببخشی حاظرم هر کاری رو که بتونه آینده زندگیمون رو بهتر کنه انجام بدم و یک قول بخشی از این بازسازی رابطه هست هرگز هرگز هرگز مادامی که تو همسر منی دیگه به تو دروغ و خیانت نمیکنم ولی اگه رابطمون به بن بست رسید به تو اطلاع میدم و تقاضا طلاق میدم در این صورت احتمال اینکه باز رابطه ساخته بشه هست.

 23. خیانت غیر قابل بخشش هست و به قربان خیلی زربه میزنه تا میتونی طلاق بدید و یه زندگی سالم رو شروع کنید شما لیاقت بهتر شو دارید

 24. همسر من غیر مستقیم گفت دوستم دوسه بار زنا کرده چی میشه وبه نظر میومد توبه کرده چون مفجقداری از اون دنیا میترسه ولی حس ششمم میگه هنوز داره خیانت میکنه وتوبه نصیب هرکس نمیشه منم مدرک خاصی ندارم وبا دوتا بچه نمی دونم چه غلطی بکنم کانال سکسی داره تو تلگرامش فیلم نیمه سکسی نگاه میکنه و … خدایا جانم رو بگیر

 25. با سلام من پارسال متوجه شدم زنم با کسی دوست شده بعد که بهش گفتم خیلی قسم خورد که بهت خیانت نکردم ولی حال من خیلی خرابه و بهش اعتماد ندارم چه کنم دو تا بچه دارم و خیلی ناراحتم هر وقت بیرون میرم برای کار همش بی قرارم کلافه همش دوست دارم تو خونه باشم چه کار کنم خیلی دارم عذاب میکشم

 26. من متوجه شدم همسرم دوماه پیش ب من خیانت کرده از حدود یک ماه پیش شرایطش تغییر کرده نماز مسجد توبه دعا گریه و خیلی کارای دیگه من تااالان ب روش نیاوردم ک میدونم چون که حتی بیانشم برام سخت بود الان نمیدونم بدون اینکه بهش بگم ببخشمش یا اینکه بروش بیارم و حق طلاق و غیره بگیرم ازش
  تو این مدت همه ی برنامه های گوشیشو هک کردم و دقیق تحت نظرمه خودش نمیدونه چکار کنم بنظرتون

    1. من پولی اش رو خریدم… اس ام اس و واتساپ و اینستا و تلگرام وتماس و جیمیل رو میشه هک کرد باهاش. و حتی میشه شنود کرد و حتی به حافظه ی گوشی و مخاطب ها هم میشه دسترسی داشت

     1. من اومدم بخرم پول واریز کردم طرف بلاکم کرد اگر واقعیه به ماهم بگو

     2. پریا خانم میشه به منم بگید، شوهرم خیانت کرده، میخوام ببخشم ولی باید از این به بعد کنترلش کنم
      تورا خدا بگو از کجا خریدی؟

  1. سلام تورو خدا بگو چه جوری هکش کردی منم این کارو بکنم بهم خیانت کرده میخوام ببینم هنوز ادامه داره یانه؟

   1. بقران هک نکنید گاهی ی چیزایی رو ندونید و برید فقط حلش کنید بگید احساستون رو خیلی بهتر از دونستن چیزای داخل گوشی شاید دیگ اون آدم سابق نشید شاید ن حتما تورو خدا خودتونو نابود نکنید شک بهتر از دونستن حقیقته اینو به عنوان کسی ک روانی شده گفتم

     1. منم حالم خرابه دارم دق میکنم کاش بتونم طلاق بکیرم ۱۴ ساله همسرم با یه خانمه دیونه و روانیم خدایا من چه گناهی کردم مستحق این عذابم😔😔😔😔

    1. راست میگن .منم دوماه شده که فهمیدم همسرم هم یک فرزند دیگه داره از یک خانم که صیقه کرده بوده هم همزمان با چند تا زن و دختر رابطه داشته.روزی هزار بار میگم کاش نفهمیده بودم

  2. سلام من واقعا متوجه شدم زنم به من خیانت کرده اول که انکار می‌کرد همراه من را وصل کردم کل پیام‌ها و تماشاش آمد و قبول کرد از بدبختی من زمانی که رابطه داشت من بهترین گوشی را براش خریدم و روز تولدش با دخترم براش رفتم طلا خریدم زندگی عالی داشتیم از لحاظ عاطفی و اخلاقی تو زندگی عالی بودیم ولی الان ۵ ماه می‌گذرد ولی از داخل داغونم با پسرم و دخترم و خانومم داریم زندگی می‌کنیم ولی هر لحظه دوست دارم بزارمش کنا چونکه به ما خیلی ظلم کرده ولی خودش پشیمان است از کاری که کرده ولی من از آیندم میترسم که دوباره پی کاراش بره خدا کمکمان کن از شر زن بد

  3. تورو خدا ب منم بگو چجوری حک کردی گوشیشو آخه شوهر منم بهم خیانت می‌کنه ولی زیر بار نمیره چند بار پیام دیدم تو گوشیش

   1. سلام بنظرم بیخیال شید هک کردن خوب نیست از این بابت که الان ریز خیانت همسرتون و نمیدونید درد روانیش کمتره ولی اون موقع که هک کنید و دقیق متوجه رابطه و کارها و پیام و عکس های عاشقانه شون بشید دیگه تبدیل به یه آدم افسرده میشید این کارو کردم متاسفانه الان ۲۲ روزه روانی شدم و با اینکه روزانه ۴۰تا کارگر داره برام کار میکنه پامو از خونه بیرون نزاشتم از بخت بدم چون خیلی دوستش هم دارم نمیتونم تموم کنم باهاش

  4. ب ردش نیاری بهتره شاسد اعترافاتی بکنه بهت که زندکیت مث من ب یکباره و در ثانیه ایی تبدیل ب اتش جهنم بشه ببخش و یوبار مهلت بده کاش من وادارش نمیکردم‌خقیقت و بگه منی که ۹۸ کیلو ۴ شونه ورشکار با ۱۸۷ بودم تکنسین ماشین الات معدن بودم تبدیل شدم ب ی مرده منتحرک اتاق نشین و گیر افتادم دست قرصای اعصاب روان و تهش مواد ب روش نیار میبینی پشیمون رفتارش تغییر کرده مهلتش بده و وادار ب اعترافش نکن مث من تو کسر ثانیه تمان دنیا و اخرتت نابود میشه

 27. من خيانت ديدم ، بار اول بخشيدم ولي متاسفانه بعد از داشتن يك بچه ي دو ساله متوجه شدم تكرار شده و مطمعنم باز هم تكرار خواهد شد… اينه كه به فكر جدايي هستم اما با برنامه ريزي در بازه زماني يك سال… برام دعا كنيد همش به فكر بچه امم ، اگه بچه نداشتم همين الان تموم ميكردم پشت سرمم نگاه نميكردم

  1. دوست عزیز طلاق کلا سخته چه بچه باشه چه نه. من خودم بچه ندارم و خیانت ذیدم بارها ولی شرایط بعده طلاق اونقدر سخته تنهایی جدایی عذاب اوره که بازم نمیتونم ازش جدا شم

   1. به نظر بنده تا بچه دار نشدید تصمیم خود را بگیرید چون بعد از بچه تصمیم گیری سخت میشه

  2. اول از کجا مطمئن هستید که تکرار می‌شود دوم بعداز طلاق چه بر سر آینده اون بچه خواهد آمد گاهی خودخواهانه تصمیم نگرفتن لازمه

 28. سلام من چند روزه فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده البته میگه در حد پیام و صبحبت حدود ۵ ماه فقط پیام دادن حالا من متوجه شدم شوهرم به شدت پشیمانه حتی سیم کارتشو سوخت وبعدش میگه هرچی بوده تموم شده حالا لطفا کمکم کنید از این دو راهیی بیام بیرون به نظر شما ببخشم یا نه؟

  1. سلام من خودم این مدلی خیانت کردم و خیلی پشیمونم و واقعا دارم می‌ترکم از درد و غصه حالم اصلا خوش نیس داغونم
   کاش همسر من بهم اعتماد کنه واقعا پشیمونم

 29. همسر من بی‌دلیل خیانت کرد چند بار حالا من هم به عنوان یک خدمتکار بهش نگاه میکنم تا بچه‌ها م بزرگ شن دیگه برام مهم نیست چی کار می‌کنه وقتی بیرون می‌ره بمیره یا برگرده برام مهم نیست مردنش برام انگار ی سگ ولگرد مرده

 30. بنظر منم که خیانتو تجربه کردم فرصت دادن ب زن ک واقعا پشیمونه کار درستیه چون بعدش میتونه خیلی تعغییر کنه و بیشتر از یه زن دوباره وفادار باشه..ولی حیف همیشه زنا بدون ابرو ریزی خیانت شوهرشو میبخشه
  ولی مردا ن تنها ابروی زنشونو میریزن بلکه از هرچندتاشون یکیشون زنشونو اونم بعد اینکه ابروشو میریزه و تاپای طلاق و دادگاه میره میبخشه بعدشم تا چیزی میشه بهش سر کوفت میزنه اما زن وقتی خیانت شوهرشو میبخشه حتی اگ فراموش نکنه و براش سخت باشه بخاطر زندگیش هیچوق بروی شوهرش نمیاره..کاش دنیا اینطوری نبود کاش حقوق زن و مرد یکی بود و اشتباهاشونم در یک طبقه قرار میگرفت.

  1. اره دقیقاباهاتون موافقم.من خودم خیلی ازکارای شوهرموبخشیدم امااون حتی فرصت حرف زدن نداد

  2. من تازه فهمیدم زنم بهم خیانت کرده، داغونم، یه دخترهفت ساله دارمو یه بچه توراهی، البته خیانتش فقط در حد پیامک بوده،ی لحظه میبخشمش، یه لحظه دیوونه میشم، دارم سکته میکنم، زن و زندگی و بچمو دوس دارم، اما از یه طرف فکر بی وفاییش هم قلبمو پاره میکنه، دلم برا قبل از اینکه مچشو بگیرم تنگ شده ، چه زندگی اروم وخوبی داشتم، الان همش شده تنش،استرس،اعصاب خوردی برام،چکار کنم ای خدا داغونم

   1. خیانت همیشه سخته بدیش اینه ازسمت دوستته همیشه نه دشمنت
    اول ببین براش از محبت و تصدیق وتوجه چیزی کم نذاشتی؟چون اگرزن ذاتش درست باشه تا هولش ندی نمیره سمت خیانت
    چرافقط از یه زاویه به قضیه نگاه میکنید؟

    1. سلام توروخدا هر چی که فک میکنین درسته بگین.من ۲۳سالمه شوهرم ۳۴ یازده سال اختلاف سنی داریم .من چهرم و اندام خیلیییییی خوبه چیزی که همیشه همه گفتن حتی خودش کسی نیست که منو ببینه و تحت تاثیر قرار نگیره.دانشجوی پرستاری ام همسرم دیپلم و شغل آزاد .دیشب چیزی رو فهمیدم دنیا رو سرم خراب شد یه خانم که اومده مغازش شماره مغازه رو داشته اونقدر زنگ زده که اینم قبول کرده و چند ماهی با هم بودن قسم میخوره که رابطه نداشتن .بچه نداریم اما اصلا نمیتونم هضمش کنم ما یه ازدواج سنتی داشتیم هیچوقت از ظاهرش خوشم نمی‌آمد اما هرگز به کسی حتی نگاه نکردم .اما با وجود من خیانت کرده چجوری بگذرم ازش درحالی که از هر نظر من از اون بهتر بودم .دارم روانی میشممممم

  3. سلام بنظرم ماندن در رابطه بعد از خیانت کار دوشواری هست ما که بعد ۱سال جدا شدیم ولی تورا بخداتا میتونید هیچ امتیازی به فرد خیانت کننده ندهید و اصلا براش دلسوزی نکنید چون بریشتون میخنده چه مرد چه زن رها کنید تا جون نکنید

 31. سلام .
  اقا چهل ساله هستم بیست ساله ازدواج کردم همسرم هرسال یک ماه الی دوماه میره شهرستان خونه پدرش . موقع رفتن هم که میشه یکی دو هفته قبلش با من همخوابی نمیکنه خیلی بهش گوشزد کردم در مورد هات بودن و اذیت شدنم اما گوشش به این حرفا بدهکار نبود یک ماه بعد از رفتنش من یک خانوم بمدت دو روز صیغه کردم که البته زیاد هم جالب نبود حتی روز دوم بین ما هیچ‌اتفاقی نیفتاد و مدت صیغه تمام شد ودیگر بدنبال هیچ برنامه ای بغیر از همسرم نبودم الان بعد از گذشت نه ماه همسرم متوجه شده و برگه صیغه رو پیدا کرده و ادعا داره که من خیانت کردم به عشق و زندگی زناشوییمون ، بنظر شما ایا بنده خیانت کردم ، و اینکه همسرم به من هرروز میگه نمیتونم ببخشمت جدا هم نمیشم البته من درک میکنم که افکار همسرم بهم ریخته باشه و وضعیت روانی نامناسبی داشته باشه و تلاش میکنم تا حالش بهتر بشه اما کاملا از من دوری میکنه و حرف نمیزنه ،ایا راهکاری برای من دارید یا خیر ایا من خیانت کردم ایا بنده باید مورد تنبیه یا شماتت قرار بگیرم

  1. آخ که چقدر تو پررویی!!!!هنوز نفهمیدی خیانت کردی یا خودتو زدی ب … .
   بعد از عقد هرکاری خواسی بکنی اول جدا شو بعد برو هرکار دلت خواست بکن!!!

  2. آخ که چقدر تو پررویی!!!!هنوز نفهمیدی خیانت کردی یا خودتو زدی ب … .
   بعد از عقد هرکاری خواسی بکنی اول جدا شو بعد برو هرکار دلت خواست بکن!!!

  3. نه اصلا خیانت نکردی!!!!! فقط رفتی دنبال هوا و هوست…!!!اگ ی زن اینکارو بکنه خیانته…مردا مثه همیشه حق دارن!!!

  4. شما باید میرفتین پیش مشاور و مشورت میخواستین به جای این کار و این کار شما نهایت اشتباه بوده و باز هم میتنونید به کمک یه روانشناس بالینی نجات پیدا کنید اول خودتون دوم همسرتون

  5. واقعا که .اگه همسرتون فقط دوروز مثل شما عمل کنه ، اونوقت خوب متوجه میشید که خیانت کردید یا نه

  6. خدا ریشه ی مرد هایی مثل شما ک عشقا علاقه زنو ب هوا و هوس میدین ریشه کن کنه

 32. توی این مقاله میگید کسی که خیانت میکنه باز هم خیانت میکنه
  شاید اینطور نباشه کسی که خیانت کرده اینقدر بعدش ضربه میخوره که میگه غلط کنم دیگه دور همچین کاری برم

  1. ایشالله خدا همه رو نجات بده انسان اشتباه میکنه ولی اگه دوباره اشتباه رو با اشتباه تکرار کنه میشه خطا کار

  2. من متوجه شدم همسرم فضای مجازی دوساله بایه پسر مجرد ارتباط داره به پسره هم نگفته متاهلم عکس و فیلم رقص فرستاذه حتی تماس تصویریم باهم داشتن یه بچه یه ساله هم دارم الان خیلی پشیمونه میگه هر کاری بگی می کنم فقط یه فرصت بم بده ولی من موندم دوراهی میترسم آینده از بخششم پشیمون بشم

 33. بنظرمن کاستی های زیادی ازجانب زن باعث خیانت مردمیشه ازارهای زن وتغییر نکردنش اذیتهای بی ذلیل زن مشاجره های مداوم دلیل اصلیه خیانت مردهستش …متاسفانه ازلحاظ قانونی هم خیانت مرد توجیحه شده تازن میفهمه مردمیگه بروشکایت کن اصلا قانون میگه مردچها زن عقدی ودهها زن صیغه میتونه داشته باشه …مردان اززنان توقع بخشش دارند اما خیانت زن ونمیبخشندمردان وابروی زنشون ومیبرن جارمیزنن..امادرهرصورت هیچ زن ومردی بی دلیل بهم خیانت نمیکنندزنان خوب باشند مردان هم برای زن خوب باشند تا اتفاق نیفته خیانت ب همین راحتی

  1. وقتی تو شرایطش قرار نگرفتی کسی رو قضاوت نکن.بعضی مرد ها یا زنها ذاتشون کثیفه و ذهن مریضی دارن و هیچ کمبودی هم نباشه باز خیانت میکنن.خوده شوهر من اعتراف میکنه هیچ کمبودی نداشته تازه تو مسایل زناشویی منو پس میزده در عوض بخاطر تنوع طلبیش حتی با ترنس هم رابطه داشته.پس هیچوقت اینطوری قضاوت نکنید.تازه هر آدمی یه کم و کاستیهایی داره هر کمبودی هم باشه نمیشه خیانتو توجیه کرد

   1. سلام
    شما با این مشکلات کنار اومدین؟
    میشه خیانتو بخشید؟
    شوهر منم اینطور بوده با این که اعتراف نمیکنه و من مچشو گرفتم ولی میگه میخواد زندگی‌رو درست کنه

     1. آره من بخشیدمش اما روحم هنوز زخمیه هنوز خونریزی داره ولی پرروئه فکرمیکنه کاری نکرده چیز خاصی نبوده ۴تاپیامک وحالا موندم سردوراهی رفتن و موندن بادوتا بچه دیگه بهش اعتمادندارم

     2. من بخشیدم ولی بهش اعتماد ندارم مجبورم بمانم چون زندگی دوممه
      کاش میشد میرفتم

  2. بابا قانون رو بخوانید تا زن راضی نباشه مرد نمیتونه زن دیگه ای اختیار کنه اینو بفهمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉