کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

۱۵نشانه خیانت زنان + تشخیص زنی که داره به شوهرش خیانت میکنه!!

نشانه های خیانت زن به شوهر
4.1/5 - (39 امتیاز)

آیا نشانه های خیانت زن را در همسر خود یافته اید؟ احساس می کنید که همسر شما به شما خیانت کرده است؟ چه چیزی باعث شده است که شما احساس کنید همسرتان خیانتکار است؟ مسلما یافتن یک شریک عالی برای حفظ یک ازدواج مستحکم و شاد بسیار دشوار خواهد بود. فهمیدن خیانت زن به مرد، ضربه ای ویرانگر و آسیب زننده به شوهر وارد می کند. آشکار شدن خیانت زن به مرد یکی از چالش برانگیز ترین مشکلاتی است که ممکن است زوج در یک رابطه با آن روبه رو شوند. البته تشخیص خیانت زن کار آسانی نیست.

برای کشف خیانت زن باید در ابتدا به دنبال نشانه ها و علائم خیانت زنان باشید. آیا نشانه های خیانت زن به شوهر را می دانید؟ مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به دلیل اهمیت بالای این موضوع در زندگی زناشویی، به بررسی این نشانه ها در زنان در رابطه پرداخته اند. مقاله جامع و کامل زیر شما را با نشانه های خیانت زنان شوهردار آشنا خواهد کرد. پس اگر به دنبال تشخیص خیانت زن خود هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

نشانه های خیانت زنان

تعریف خیانت در رابطه

خیانت عملی است که باعث می شود اعتماد کسی را نقض کنیم و او را فریب دهیم. خیانت در روابط یعنی اینکه شریک زندگی شما با شخص دیگری وارد یک رابطه فیزیکی، عاطفی یا جنسی شود. پارامترهای خیانت و حد و مرز آن اغلب بر اساس ماهیت خاص رابطه شما با همسرتان و آنچه که از نظر شما تعهد است، مشخص می شود. خیانت می تواند تاثیرات نامطلوبی بر رابطه و اعتماد به نفس شما داشته باشد. این موضوع می تواند باعث شود که عشق به شریک زندگی خود را زیر سوال ببرید. همچنین دائم به اطرافیان خودتان شک کنید. اگر به دنبال راهکارهایی برای رفتار درست هنگام مواجه با خیانت همسر هستید. به شما توصیه می کنم مطالعه مقاله خیانت همسر را از دست ندهید.

همانطور که گفته شد تشخیص خیانت زن و یا مرد کار آسانی نیست. شما صرفا به دلیل تغییرات رفتاری و یا گفتاری همسرتان نمی توانید نتیجه بگیرید که او به شما خیانت کرده است. بی اعتمادی بی جا و شک و بدبینی نیز می تواند به اندازه خیانت، آسیب زننده بوده و زندگی مشترک شما را خراب کند.

۱۵ نشانه های خیانت زنان شوهردار

نشانه های خیانت زن از آن چیزی که فکر می کنید، ساده تر است. مسلما نشانه های آشکاری وجود دارد که نشان می دهد همسرتان به شما خیانت می کند. اگر شما فرد ریز بین و نکته سنجی باشید به راحتی می توانید خیانت یک زن به شوهرش را تشخیص دهید. البته توجه داشته باشید که اگرچه تغییرات رفتاری، اقدامات کنجکاوانه و اتفاقات عیجب و غریب ممکن است در کنار هم، نشانه های خیانت زنان باشند. اما هیچ یک از موارد را نمی توان به صورت صد در صد و تضمینی نشانه خیانت دانست. پس شما باید علائم خیانت زنان را از جنیه های مختلف بسنجید. تا متوجه شوید که آیا درست حدس زده اید یا نه.

برای کشف خیانت زنان و فهمیدن خیانت آنها باید صبور بوده و تلاش کنید. به یاد داشته باشید که عجولانه تصمیم نگیرید و قضاوت نکنید. مهم ترین و رایج ترین نشانه ها و علائم خیانت زنان عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه ۱۵نشانه خیانت زنان + تشخیص زنی که داره به شوهرش خیانت میکنه!! با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

همسرتان مانند قبل به جزئیات اهمیت نمی دهد

توجه به برخی از موضوعات و انجام کارهایی حتی کوچک، ممکن است سالم ترین بخش از هر رابطه ای باشند. مانند نوشیدن چایی با یکدیگر در صبح، بوسیدن و خداحافظی قبل از رفتن به سرکار، گفتگو کردن با شوهر، قدردانی کردن و … . حفظ این موارد برای یک رابطه طولانی مدت و شاد بسیار مهم است. بوسیدن و در آغوش گرفتن یکدیگر و گفتن اینکه چقدر مهم و ارزشمند هستید‍.

باعث می شود که هر دو طرف احساس کنند همسرشان او را دوست دارد. هنگامی که همسرتان از انجام کارهای کوچکی که قبلا انجام می داد دست کشیده است، ممکن است یکی از نشانه خیانت زن باشد.

حتی اگر او هنوز به شما خیانت نکرده است، این یک علامت خطر است که او از رابطه ناراضی است.

ظاهر همسرتان تغییر کرده است

یک زن هنگامی که ازدواج می کند، می خواهد برای همسرش عالی بوده و بهترین باشد. او سعی می کند همیشه بهترین ظاهر را داشته باشد. اهمیت دادن به ظاهر یعنی اینکه او لباس های زیبا می پوشد، برای همسرش آرایش می کند و به پوست و مو خود رسیدگی می کند. البته این موضوع که بعد از گذشت چند ماه یا چند سال از ازدواج شما، همسرتان احساس راحت تری داشته باشد و دیگر مانند قبل نخواهد دائم خودش را آراسته نشان دهد، امری طبیعی است. این موضوع یک روند طبیعی در روابط طولانی مدت است.

اما در برخی از شرایط زنان ناگهان مجدد سعی می کنند که بیشتر از قبل به ظاهر خود رسیدگی کنند. او شاید حتی بیشتر از اوایل ازدواجش به ظاهر و نحوه لباس پوشیدن خود در بیرون از منزل حساس شده باشد.

این موضوع می تواند یکی از نشانه های خیانت زنان متاهل باشد. پس بهتر است به دنبال یافتن دلیل این تغییر ظاهر باشید.

همسرتان به حفظ حریم خصوصی تاکید می کند!

یکی از بارزترین علائم خیانت زنان افزایش نیاز به حریم خصوصی است. مثلا او ممکن است بیشتر از قبل نسبت به تلفن همراه خود حساس شده باشد و یا او را با خود هر کجا می رود، ببرد. هنگامی که از او دلیل این رفتار را می پرسید می گوید که تلفن همراه حریم خصوصی است و از شما می خواهد به حریم خصوصی او احترام بگذارید.

نشانه های خیانت زن عبارتند از، خروج از اتاق هنگام تماس تلفنی، داشتن بیش از حد مالکیت نسبت به تلفن همراه خود، حذف مکرر تاریچه تماس ها، پیام ها و گفتگوها و … .

اگر همسرتان مانند گذشته نسبت به وسایل خود حساس شده است، ممکن است به این دلیل باشد که او چیزی را از شما پنهان می کند. این یکی از قوی ترین نشانه هایی است که می گوید او به شما خیانت کرده است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه ۱۵نشانه خیانت زنان + تشخیص زنی که داره به شوهرش خیانت میکنه!! با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

همسرتان زمان کمتری را با شما می گذراند

گذراندن وقت با هم به عنوان یک زوج چیزی است که به شما کمک می کند پیوند عاطفی و زناشویی محکمی برقرار کنید. چه با هم در خانه استراحت کنید، چه با هم بیرون بروید، یا با گروهی از دوستان مشترک وقت بگذرانید، گذراندن وقت با هم برای زوجین بسیار لذت بخش است. اما یکی از علائم خیانت زن به شوهرش این است که زمان کمتری را نسبت به گذشته با همسرش سپری می کند.

این موضوع نشان می دهد که او دیگر علاقه ای به شما ندارد و یا شاید دوست دارد وقت خود را با شخص دیگری سپری کند.

البته اگر همسرتان کار جدید و پر مشغله ای را بر عهده گرفته باشد یا در حال حاضر دچار پریشانی عاطفی شده باشد، این می تواند نشان دهد که او به زمان تنهایی بیشتری نیاز دارد و این موضوع اصلا نشانه خیانت زنان متاهل نخواهد بود. در صورتی می توانیم این موضوع را نشانه خیانت بدانیم که شرایط تغییر نکرده باشد اما رفتار همسر شما تغییر کرده باشد.

نشانه های خیانت زن متاهل

همسرتان زمان زیادی را در محل کار می گذراند

ماندن طولانی مدت در محل کار یا نشانه این است که او کار و مشغله زیادی دارد و به کار خود متعهد است یا نشانه این است که او به شخص دیگری تعهد دارد و وقت خود را با او می گذراند.

اگر ماندن در محل کار آن هم تا دیر وقت اصلا عادی به نظر نمی رسد، ممکن است یکی از نشانه های آشکار خیانت زن به حساب بیاید. داشتن مشغله دائمی یکی از رایج ترین و مشهودترین نشانه های خیانت در یک زن است. پس دلیل دیر آمدن او به خانه و یا طولانی بودن مدت زمان کاری او نسبت به گذشته را جویا شوید.

همسرتان را با دوستان جدید مشاهده می کنید

ایجاد ارتباطات و حلقه های اجتماعی جدید همیشه به معنی خیانت زن نیست. پیدا کردن دوستان جدید به هیچ وجه نشانه آن نیست که همسرتان یک فرد خیانتکار است. اما رفتار او با دوستانش می تواند نشان دهنده خیانت همسرتان باشد.

به عنوان مثال: آیا او دائم با دوستان جدید خود وقت می گذراند، اما نمی خواهد آنها را به شما معرفی کند؟ آیا او پیدا کردن دوستان جدید را از شما مخفی کرده است و شما به طور ناگهانی این موضوع را متوجه شده اید؟ آیا او دائما معاشرت و وقت گذراندن با شما را به خاطر در کنار دوستان بودن و با آنها همراه شدن به تعویق می اندازد؟

اگر زن شما از گذراندن وقت با خانواده و یا دوستان مشترکتان دست کشیده است و اکنون به دنبال دوستان جدید و عضویت در گروه آنها است، ممکن است به شخص دیگری علاقه مند شده باشد.

همسرتان دائم مشغول است و وقتی برای شما ندارد

بر خلاف مردان خیانتکار، زنانی که خیانت می کنند معمولا علاقه ای به همراهی دو طرفه ندارند. در عوض، آنها علاقه خود را به یکی از دست می دهند و تمام وقت و توجه خود را روی دیگری متمرکز می کنند. اگر همسر شما خیانت می کند، ممکن است متوجه تغییر ناگهانی در برنامه های او شوید.

او ممکن است دیگر برای شما وقت نداشته باشد و دائم با بهانه های مختلف مانند مشغله کاری زیاد، خستگی و …. سعی کند از شما فاصله بگیرد. شما ممکن است احساس کنید نادیده گرفته می شوید و یا همسرتان ذوقی برای کنار شما بودن ندارد.

همسرتان به رابطه جنسی علاقه ای ندارد

یکی از راه‌های اصلی ارتباط عاطفی زوج ‌ها، رابطه جنسی است. این وابستگی برای روابط طولانی مدت و قوی ضروری است. همچنین استرس را کاهش می دهد و باعث می شود که زوجین با یکدیگر روابط بهتری داشته باشند. با توجه به نشانه های خیانت زنان، عدم تمایل به داشتن رابطه جنسی یک مشکل بسیار بزرگ است.

پس هنگامی که همسر شما شروع به نشان دادن عدم علاقه یا اشتیاق به رابطه جنسی می کند، این احتمال وجود دارد که او اشتیاق به رابطه جنسی را برای فرد دیگری داشته باشد. هرگز این رفتار را نادیده نگیرید زیرا این رفتار می تواند یکی از نشانه های خیانت زنان شوهردار باشد.

فهمیدن خیانت زن

همسرتان اغلب دروغ می گوید

آیا متوجه شده اید که همسرتان اخیرا مرتب دروغ می گوید؟ اگر همسرتان به شما خیانت کند، احتمال زیادی وجود دارد که مکررا در حال دروغ گفتن او را ببینید. این دروغ ها ممکن است راهی برای آنها باشد تا بتوانند خیانت خود را پنهان کنند و در عین حال رابطه خود را با شما حفظ کنند.

پس اگر با دروغ های مکرر همسرتان روبه رو شده اید، به دنبال دلیل آن باشید. همچنین به او نشان دهید که متوجه می شوید شد که او دروغ می گوید.

همسرتان به طور اتفاقی شما را با نام دیگری صدا می کند

نام افرادی که زمان زیادی را با آنها می گذرانیم، در سر ما می مانند و ممکن است گاهی به اشتباه اسم افراد را جلوی دیگران بگوییم. ممکن است چندین بار تجربه کرده باشید که همسرتان به اشتباه شما را با نام دیگری صدا می زند. یا حتی در برخی از موارد ممکن است همسرتان هنگامی که خواب است او را صدا بزند و نامش را در خواب تکرار کند.

اشتباه صدا زدن شما معمولا زمانی اتفاق می افتد که همسرتان توجه زیادی به آنچه که می گوید ندارد. مثلا هنگامی که خواب است و یا عصبانی است و …. .

همسرتان دائم با تلفن همراه خود کار می کند و حواسش به اطراف نیست

ممکن است در طول روز چندین بار به همسرتان زنگ زده باشید اما او جواب نداده باشد. هنگامی که دلیل را جویا می شوید می گوید که مشغله کاری داشته و نتوانسته به تلفن جواب بدهد. اما او دائم تلفن همراهش را در دست گرفته و چت می کند. شاید احساس کنید که همسرتان تایم خالی برای شما ندارد. اما برای افراد دیگر همیشه وقتش آزاد بوده و در دسترس است.

شاید شما متوجه شوید که هنگامی که شما حضور ندارید او دائم اشغال بوده و در حال مکالمه است. اما به محض تماس گرفتن شما نمی تواند تلفن را پاسخ دهد چون کار دارد. همه این موارد می تواند نشانه ای از خیانت زنان شوهردار باشد.

همسرتان از نظر عاطفی از شما دور شده است

اگر زنی عاشق شوهرش باشد، تمایل دارد به او بچسبد و همیشه در کنار او حضور داشته باشد. آیا متوجه شده اید که همسرتان زمان کمتری را با شما می گذراند و دیگر احساسات خود را ابراز نمی کند؟ ایجاد فاصله عاطفی و احساسی ممکن است نشان دهنده این باشد که همسرتان به شما خیانت می کند.

او دیگر به شما و نیازهایتان توجه نکرده و شما را نادیده می گیرد. دیگر مانند قبل قوربون صدقه شما نمی رود و دائم جملات عاشقانه برای شما نمی گوید.

همسرتان به رفتارهای شما بی تفاوت شده!؟

شاید احساس کنید که همسرتان نسبت به آنچه که قبلا علاقه داشته بی تفاوت شده است. مثلا ممکن است شما برای او گل خریده باشید، اما او مانند قبل ذوق نکند و علاقه نشان ندهد. یا برای رفتن به رستوران اصلا تمایلی نشان ندهد.

گاهی این موضوعات مربوط به مشکلات روانی مانند افسردگی، ناامیدی و … در همسر شما است. اما در برخی از موارد نیز می تواند نشانه خیانت زنان شوهردار باشد.

همسرتان اخیرا هدیه های زیادی دریافت می کند!؟

شما ممکن است متوجه این موضوع شده باشید که همسرتان هر موقع به بیرون از خانه می رود و با دوستان خود به تفریح و گردش می پردازد، با هدیه هایی به خانه بر می گردد. اینکه چه کسی تا این مقدار هدیه را برای همسرتان می خرد، جای سوال دارد.

او ممکن است در حال خیانت به شما بوده باشد. پس نسبت به این موضوع حساسیت به خرج بدهید و متوجه شوید چه کسی برای همسر شما کادو و هدیه می خرد؟

همسرتان به فرزندان و خانواده اهمیتی نمی دهد

شاید همسرتان همیشه جشن تولد فرزندان و یا مناسبت های خاص را با ذوق جشن می گرفت و سعی می کرد شب متفاوتی بسازد. اما اکنون دیگر نسبت به این موضوعات علاقه ای ندارد.

یکی از نشانه های خیانت زنان متاهل بی توجهی به فرزندان است. او دیگر وقت خاصی را برای فرزندان خود تنظیم نمی کند و تمام وقت خود را بیرون از خانه و به دور از خانواده سپری می کند.

كشف خیانت زن

سخنی از مشاوران آویژه

فهمیدن خیانت زن و آشکار شدن خیانت زن متاهل به شدت سخت بوده و زندگی را از جنبه های مختلف تحت تاثیر منفی قرار دهد. برخی از مردان خیانت همسر خود را می بخشند و فراموش می کنند. آنها سعی می کنند زندگی مشترک خود را مجدد بسازند و روابط عاطفی سالم خود را بازیابی کنند. اما برخی دیگر می گویند خیانت قابل بخشش نیست و ممکن است مجدد تکرار شود. این مردان به سمت طلاق رفته و گاهی ممکن است از روی عصبانیت تصمیمات اشتباه و غیر قابل جبرانی بگیرند.

اگر با خیانت همسر خود مواجه شده اید، عجولانه تصمیم نگیرید. بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی به مشاوره خانواده مراجعه کنید و از یک روانشناس یا مشاور خوب کمک بگیرید. مشاور می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای زندگی مشترک خود بگیرید. اگر خیانت زن به شوهر برای بار چندم اتفاق افتاده است پس شاید جایی برای جبران و بخشش وجود نداشته باشد. در هر صورت بهترین تصمیم این است که با کمک مشاور راه درست را انتخاب کنید تا بعد از مدتی پشیمان نشوید.

سوالات متداول

احتمال خیانت یک زن متاهل چقدر است؟

به طور کلی، مردان بیشتر از زنان خیانت می کنند. طبق تحقیقات اخیر، 20 درصد از مردان و 13 درصد از زنان گزارش کردند که در زمان ازدواج با فردی غیر از همسر خود رابطه جنسی داشته اند. با این حال، این شکاف جنسیتی بر اساس سن متفاوت است.

چه چیزی باعث می شود یک زن شوهردار خیانت کند؟

کارشناسان می گویند سه دلیل اصلی خیانت زنان عبارتند از: عدم عشق به شریک اصلی، تمایل به تنوع جنسی و عوامل موقعیتی (مثل مست بودن یا بیماری های روانی و … ).

براي مشاوره در زمينه ۱۵نشانه خیانت زنان + تشخیص زنی که داره به شوهرش خیانت میکنه!!

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 193 نظر:

 1. چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنین ..خانمها و آقایون .برگشتن به همسر خیانتکار مثل این میمونه که شما ماشین صفر رو خریده باشین و بعد از چند روز چپ کنید و بدین صافکاری .بعد از درو اومدن از صافکاری شما مطمئن هستین که این اون ماشین رو اول نیست ولی هی میخوای به خودت تلقین کنی که الان هم نو به نظر میاد ..دوستان این دیگه اون نیست .بیدخود هم خودتون رو عذاب ندین ..اگه زمانی تونستن مرده رو زنده کنن از اون روز میشه با آدم خیانتکار زندگی کرد

 2. سلالچه ها زن جماعت اگردهنش به این چیزا بخوره محال که برگرده وقت بایدطلاق وسلام خدای من تعریف نمیکنم زن من هنو ز گوشی نداره کی باورش میشه سرم درد کنه تاصبح اشک میریزه ازنظرمالی هم خوب نیستم ولی واقعن مدیونشم تاقیامت

  1. سلام.اقا هستم خانوم اینجانب علاقه به داشتن رابطه جنسی نداره هفته یکبار از روی اجبار.وقت رو سرکار ودرس دادن بچها بیرون رفتن با خانواده خودش پدر ومادر وبرادراش وخواهرشوفامیل….کم محلی کم توجوههی به من بد اخلاقی مثل تند صحبت کردن و پولدار بودنو دوس داره من کارگرم وضع مالی بد نیست خانه ماشین و زمین دارم بنام خا نوم هست ایا ایشون داره خیانت میکنه

  2. دوستان من هم این موضوع برام پیش اومده ولی به خاطر علاقه شدیدم و این که شرایط درست میشه و دیگه همچنین چیزی دوباره اتفاق نمیوفته زندگی میکنم که محل سکونت رو هم جابه جا کردم که همه چیز خاطره رو فراموش کنم مثل یه عروس داماد تازه از اول شروع کنم عاشقانه زندگی کنم که نمیشه هر کاری هم که تونستم انجام میدم تا بتونم بفهمونم که واقعا کسی رو جز اون به چشمم نمیاد و کل زنهای دنیا رو هم بهم بدن باز برام یه چیز دیگه هست نمیدونم چه کار کنم هر چیزی که باعث خوشحالی میشه رو انجام میدم ولی فایده نداره یه اشتباه کوچیکه انجام بدم سریع به بد خلقی و بی اعتنایی ختم میشه

 3. سلام به نظر بنده در هیچ شرایطی خیانت چه از طرف زن و چه از طرف مرد ابدا توجیه ندارد مگر اینکه زن یا مرد بخواد از ضعف یک دیگه جهت سو استفاده به نفع خود استفاده کند

 4. دوست عزیز حالت رو درک میکنم چون همین بلا سر منم اومده !منم پنج سال زجر کشیدم نزدیک بود خودم رو بکشم اما با یه خانم جدید آشنا شدم و تازه دارم مزه زندگی رو میچشم! زن اگه قدر محبت شما رو نفهمه ودر غیاب شما بره با یکی دیگه برای اون نفر دوم همیشه یه زن خیانتکار وبدکاره محسوب میشه ! اگه زن خیانت کرد باید مثل یه دندون خراب بکشی وبندازیش دور! وقتی ببینه زندگی جدید رو شروع کردی خودش ادب میشه ! مثل همسر قبلی من که وقتی با اون طرف آتیشش سرد شد اومد به التماس ولی مادر من مثل یه آشغال از خونه بیرونش کرد ! الان هرروز خونه یکیه بدبخت و بیچاره شده! منم تازه دارم از زندگیم لذت میبرم! خلاصه داداش زن خیانتکار رو بنداز دور بره غصه نخور ! موفق باشی

  1. سلام..دمت گرم..من دو سال آهسته که زن لجن را از زندگیم انداختم بیرون..حیف اون محبت ها .. ولی آقا نوید با تمام وجودم خرد شدن خودم را حس کردم..وقتی فهمیدم. که …

 5. با سلام مشکل شما خودتان هستید کار ما جن گیری خیلی از این چیزها دیدیم از طریق اسم شخص و مادر

 6. سلام متن همه شما را دیدم هر اتفاقی بیفته مقصر خودتونی وقتی بتونی محبت ریشه دار کنید باهاش روراست باشی هیچ گاه خیانت ن میبینی من کارم جن گیری از این موارد زیاد میبینم

  1. محبتی در حقش کردم که بقول خودش هیچ کس نمیتونه حتی ذره‌ای از اون رو واسش بجا بیاره نه از لحاظ مالی مشکلی داشتیم ونه از لحاظ عاطفی وجنسی اما نمیدونم چطور شد که زندگیم به فنا رفت حتی خودشم نمیتونه باور کنه که این کارو خودش کرده

 7. مقصر مرد هست نظرشما خب اون مرد لواط نمبکنه که میره با زن سکس میکنه
  ولی من میگم مقصر صددرصد زن هست
  اگر زن تمام نیاز جنسی مرد را یرطرف کنه مرد هیچ وقت دنیال فساد نمیره زن اصلا قابل اعتماد نیست تمام امامان توسط زنهاشان شهید شدن

  1. چرت نگو اگرمردواقعا مردباشد باید بفهمد که هرچندتاتخم مرغ رابشکند یک مدل هست پس اگر مرد خیانت نکند زن هیچ وقت خیانت نمی‌کند خواسته های زن ازمردم مهربان بودن وتوجه کردن به همسر مثال وقتی مردمیرسد خونه همون طوری که انتظار دارد زن حالش رابپرسد همون انتظارها زن دارد مثال بگه همسرم چه خبر امروز ت چه جوری گذشت امیدوارم که امروز روز خوبی بوده باشد یااینکه وقتی مرسی خونه مثال الکی بوبکشی بگی عجب بوی خوبی میاد شام چی گذاشتی عشقم اگر غدای خواصی هم که نبود بگی ایول امروز اون غذاراهوس کرده بودم به خدا اون زن برات پروانه میشه پس نتیجه این هست که خیانت ازمردم شروع می‌شود نه اززن به سلامتي هرچی زن تشکر تشکر

   1. وقتی میای خونه نه بوی غذایی میاد نه خونت که یک هفته پیشم همینطور هست میایی میبینی داره سر بچه هات داد میزنه نه یک روز نه چند روز بیشتر وقت ها هنوز هم این حرفها رو میزنی زنی که تا آره یا نه میگی میگه منو طلاق بده پیشم نیا با من حرف نزن میشه این حرف ها رو زد بعدش بیاد پیشت اشک بریزه که من کمبود محبت دارم منی که کل زندگی مشترکمون یه داد کوچیک هم سرش نکشیدم خودم رو نگه داشتم اما اون منو آباد میکرد دیگه حوصله این حرف زدن ها میمونه عزیز؟

   2. اینم چرته زن خراب خرابه چون مادرش بدباراوردتش بردتحقیق کن بعدبیاسخنرانی کن

   3. سلام اینجوریام نیس جون بقربون بعضیا کنی بازم…. بنظر من یکی ازدلایل مهمش اینه که درزمان مجردی دوس پسرای جورواجورداشتند وقتی ازدواج میکنن مسلما شوهر نمتونه اینهه تنوع بوجود بیاره وزن لذت نبردنشو در ضعیف بودن شوهرمیدونه وبرای تجربه لذت گذشته بازم….البته نظرمنه شاید اشتباه باشه
    ن

 8. من یک مردی هستم که تمام فکرم این بوده که زنم زندگی راحتی داشته باشه و خیلی همه جوره هواشو داشتم چا مالی چه معنوی ۲۰ سال از عمرم رو شبانه روز کار کردم و دو ساله پیش متوجه شدم که خانم من که محجبه هم بود دوست پسر داره و الان جدا از هم زندگی میکنیم البته به خاطر پسرم و ابرو جدا نشدیم ، میخام بگم داغون شدم نابود شدم و انقدر زجر کشیدم خودمم دیگه دلم به حال خودم میسوزه لطفأ بیش از حد به زن محبت نکنید ، لطفا انقدر دوستش نداشته باشید مثل من ،وگرنه یک روزی به هر شکل اسیب میبینید. برام دعا کنید از این حال خراب بیرون بیام😭

  1. سلام
   ببخش و برو زندگی جدید شروع کن بگرد ایراد کار رو پیدا کن بدون تعارف از خودش سوال کن
   یا مشاوره شاید در رابطه جنسی کم گذاشتی یا …..
   فکر کردن فقط خودت خراب میشی قرار نیست تا مردن گذشته رو فراموش کن خوش بقیه عمرت رو زندگی کن

  2. اون خانواده درستی نداره دومن تواگه آدم بودی ودیوس نبودی طلاقش میدادی

   1. تو خیلی حرومزاده هستی تو خیلی کثیف ولجنی ومیدونم که سواد هم نداری .وقتی هیچ موقعیتی از طرف نمیدونی چجوری قضاوت بر دیوث بودن طرف میدی .حرومزاده آشغال

  3. دوست عزیز حالت رو درک میکنم چون همین بلا سر منم اومده !منم پنج سال زجر کشیدم نزدیک بود خودم رو بکشم اما با یه خانم جدید آشنا شدم و تازه دارم مزه زندگی رو میچشم! زن اگه قدر محبت شما رو نفهمه ودر غیاب شما بره با یکی دیگه برای اون نفر دوم همیشه یه زن خیانتکار وبدکاره محسوب میشه ! اگه زن خیانت کرد باید مثل یه دندون خراب بکشی وبندازیش دور! وقتی ببینه زندگی جدید رو شروع کردی خودش ادب میشه ! مثل همسر قبلی من که وقتی با اون طرف آتیشش سرد شد اومد به التماس ولی مادر من مثل یه آشغال از خونه بیرونش کرد ! الان هرروز خونه یکیه بدبخت و بیچاره شده! منم تازه دارم از زندگیم لذت میبرم! خلاصه داداش زن خیانتکار رو بنداز دور بره غصه نخور ! موفق باشی

  4. نمیدونم چجوری میگن تا زن خیانت نبینه ، خیانت نمیکنه ، من هیچوقت به زنم خیانت نکردم ،با توجه به شغل و منصبی که دارم خیلی موقعیتش پیش میومد ، ولی هیچوقت نتونستم این کار انجام بدم ، عاشق خانواده ام ولی هر چند وقت یبار متوجه میشدم زنم با یک نفر چت میکنه ارتباط داره ، هر دفعه میگفت دیگه تکرار نمیشه ، منم به خاطر پسرم میبخشیدمش .سر یه موضوعی با هم دعوا کردیم من یه چک زدم از اون موقع دیگه باام حرف نمیزنه ، پرخاشگر شده ، همش تو موبایله ، اجازه نمیده من دست بهش بزنم ، جدا میخوابه، خیلی به خودش میرسه ، یه مدت ناراحت ساکت بود ولی الان چند وقته خیلی پر انرژی ، شاد و سرخوشه ولی همچنان با من خوب نیس
   به خاطر بچههام نمیتونم کاری کنم
   خودم بدون پدر بزرگ شدم ، نمیخوام بچه هام زندگی مزخرف کودکانه من تجربه کنن

  5. سلام دوست عزیز منم ۱۸ سال از زندگیم گذشت اتفاقی و شک کردم گوشی خانمم را نگاه کردم متوجه شدم بایک بی همه کس که میشناختمش رابطه داره وقتی کاملا مرور کردم متوجه شدم جلوی خودم هم پیامک می‌داده ۲ ماه رابطه داشتند و کارشان را هم کرده بودند با دو تا فرزند ماندم با این بی همه کس به نظر من ریشه را باید در خانواده جستجو کرد پدر و مادر و برادران خوبی نداره انتخاب خودم از اول اشتباه بود اول زندگی یک حس خوبی نداشتم گفتم زنم که خوب و مهربان است که آخرش هم فهمیدم فرقی با بقیه نداره ظاهرا دوست و مهربان بود ولی باطنش نجس بود ولی اقرار به گناهان کرده چند مورد را ولی هرچه میگم جدا شید ول نمیکنه مهربانی میکنه و قصد جدا شدند نداره میدونه که از من بهتر پیدا نمیکنه چند دفعه دعوا کردم شاید بره ولی مونده فقط عذابش برای من مونده موهام داره سفید میشه و همچنین صورتم هیچ دردی بدتر از این نیست که کسی برات خیانت کنه با اینکه ماشین و همه امکانات در اختیارش بود ولی الان همه را گرفتم ولی خودم از داخل دارم آب میشم

   1. منم درد تو را دارم بعد از بیست سال .سه بار دستش‌را رو کردم.گفت توبه کردم ولی توبه گرگ مرگ است بعد از ۲۰ سال دو سه سالی است شاید قبلا هم بوده .ولی الان با دوتا بچه مثل خر تو گل موندم با این لجن فاسد چه کنم الان چه کنم رووزی هزار…بار میمیرم بخاطر بچه هام موندم .شدم مرده متحرک

  6. بله…محبت زیادی یا پول زیاد اختیار زن نذارید … بزارید یه کمی با مشکلات زندگی و کارو بار هم دست پنجه نرم کنه… زن توو ایران دیگه خیلی خیلی راحت طلب شدن و علت اصلی بیکار بودن هست… فضای مجازی و فیلم های ترکیه ای در ضمیر ناخودآگاه نفوذ کرده… و شکل لذت جویی رو عوض کرده… زنان یه عده خوبن ولی دیگه الان زن پاک خیلی کم گیر میاد مثه ارزن تو انبار کا…

  7. منم مقل شما هستم دوست عزیز نمیدونم چرا خدا به ما وامثال ما کمک نمیکنه

  8. فقط باید کات کنید وبه اینده خودتون فک کنید چون اون دیگه برای شما نیست

 9. سلام من اهل افغانستان هستم من ۱۳ سال شدکه ازدواج کردم دوغلو دارم دوفرزند ۹ سال سن داره بعدش یک فرزند کوچولو دارم دوسال داره خودش منو به دوستی گرفت که سن ۱۴ بود نامزد شد بعد یک سال ازدواج کردم بیشتر از ۲۵ هزار دولر مصرف کردم اقتصادم خیلی خوب بود اعتماد داشتم بعد ایران آمدم باکسی دیگری رابطه داشته من به باور داشتم یه روزی همرای باباش با اون بچه تویی خانه من می‌آید چوکی دار شک مکند بعدش شب دیگر به خونه خودم همبستری میشه چوکی دار به طالبان زنگ میزنه اون طالبان زنم را با اون بچه کلانتری میبره بعدش زندان میره من که خبرشدم داستان همین بود بالای من ۱۰هزار دولر مانده بود طلاق ندادم منم اقرار نوشتم برش گفتم از مهریه بگذر ضمانت مکنم الان همه چیز را گرفتم پس دوباره نکاح کردم از فرزندانم ازخودم عذاب وجدان میشه پس چی کار کنم آینده خوب باشه الان همرای فرزندانم تویی ایران هستم

 10. به نظر من خیانت منشاش تنوع طلبیه که یک نوع بیماری بحساب میاد. زن خوب به هیچ بهانه ای نباید خیانت کنه حتی اگه شوهرش بد باشه اگه به هر دلیلی شوهر خراب باشه زن باید طلاق بگیره. زن خوب را اگه تو یه سربازخانه هم بندازی سالم در میاد ولی اگه زن خراب باشه تو اتاق هم حبس کنی از سوراخ در میده. خلاصه مردی را من میشناسم نماز خوان روزه بگیر تا حتی یک ماه بود از مکه برگشته بود ولی دنبال زن شوهر دار بود. زنا کردن به نماز خواندن یا نخواندن نیست کمبودهای یک انسانه. به نظر من مقصر اصلی زن است اگه جواب مرد بد را نده و مایوسش کنه اتفاق بده هرگز پیش نمیاد. من همیشه از خدا میخواهم که به این گناه گرفتار نشوم.

 11. سلام اگر ایمان به خدا و اهل بیت در خانواده باشه خیانت چه از طرف مرد چه زن مرده کانون خانواده مقدس است خیانت چی زشته یا صاحب الزمان

  1. چه ربطي به اهل بيت داره ؟ مكر همه دنيا اهل بيت دارند اين حرفا بي اساس هست

   1. والله خیلی یا میگن امام زمان ولی سکس با نامحرم هم دارن… بله اونی گناه نمیکنه که آدم امام زمان هست واقعی… آدمم آرزوست… نه این آدمای هوا پرست الاغ که حیوانن

  2. اگر دیدی خانومت دست به تسبیح شده یا نماز و روزه و ذکر گفتن رو شروع کرده فاتحه خودتو بخون چون مثل من میشی از خودم بیشتر بهش اعتماد داشتم اندازه سر سوزن فکر نمیکردم همچین کاری اصلا بتونه انجام بده با نماز خون شدنش بهش شک کردم دیدم ای دل غافل فیلمش تو سایت های پورنه . در این لحظه که دارم تایپ میکنم یه طرف بندم شله از درد و غصه

   نمیتونم حتی نفرینش کنم دلم به حال دو طفل معصوم میشوزه اینا چه گناهی داشتن اخه گیر این مادر نجس و پدر بی غیرتی مثل من افتادن

 12. لعنت به هر چی آدم خیانت کاره چه مرد چه زن خیانت قابل بخشش نیست چون دوباره تکرار میشه و بیشترین لطمه رو طرف مقابل میبینه

 13. پناه میبرم به خدا از شر این مصیبتی که لرزه به تن هر خوش غیرتی میندازه.جانم فدای وطن و ناموسم.غم مردان جهان وجود نا مردان است.وسلام.

 14. من خودم الان ۱سال احساس میکنم زنم خیانت میکنه چون تمام علایم که گفتین داره وازهمه مهمت همین زگیل ها وعفونت که هی روز به روز بیشتر میشه ایا اینا توازمایش نشون میده که به کسی رابطه داشته یانه توقران کمکم کنید چون دراستانه جدایی هستیم

  1. با احتمال هیچ کاری نمیشه کرد
   به نظر من شما داری اشتباه میکنی سردی زن در زندگی شاید مقصر خود شما باشی چون خانم ها تمام خوبی هارا با یک بدی شوهر عوض میکنند
   این جمله را بدان که اگر بی جهت و دلیل آبروی یک خانواده را ببری خدارا خوش نمیاد و مطمئن باش که اگر اون خیانت کنه خداوند رسواش می‌کنه چون این وعده خداست که خیانتکاران را رسوا می‌کنه

  2. سلام اگر این نشانه ها را دارد صد در صد در حال خیانت است و صبر کن که خودت مطمئن بشی چون کس دیگر به شما بگوید باور نمی کنید .

  3. نه زگیل عفونت و غیره همش ریشه ی بیماری های زنانه دارد همش ریشه در عادات زندگی چه تغذیه چه نظافت و دلایل دیگه .. اما درصد خیلی پایینی امکان خیانت هست ،۹۰٪ خیانت نیست

  4. سلام دوست عزیز گوشیشو چک کن بهترین راه است نرم افزار همراه را وصل کن برو تو پیام‌ها و تلفن ها متن نمیاره ولی ساعت‌های پیام و تماس و زمان صحبت کردن و شماره فرد نا شناس که پیام و زنگ زده نشان می‌دهد من به همین طریق مچ زن کثیفم را گرفتم و نتونست زیرش بزنه لعنت خدا و رسول بر هر چه زن بدکاره

   1. سلام الت تناسلی شوهرم بیش از خد بزرگ است و هربار با من نزدیکی کرد باید دو روز بستری شوم و باعث پارگی کامل رحمم شده دیگز تحمل همخوابی با اون زا ندارم و وقتی شوهرم در خانه هست بدنم از ترس میلرزد راهنمایی کنید چکار کنم طلاق یا خودکشی؟

 15. بعضی از انسانها وقتی می‌خوان مرتکب گناهی شوند خدا رو نادیده می‌گیرند . و همچنان گناه رو ادامه می‌دهند . خدا هم میگه وایستا حالشو ببره …ی روزی سرشو به سنگ میزنم ک هر روز صد بار بگه خدایا گو خوردم…دنیا دار مکافاته

  1. زن منم دقیقا اولیل عذاب وجدان داشت، ولی بعدش عادی شد، ولی گاهی اینطوری میشه

 16. سلام وخسته نباشید بخدا همسر منم ایم موارد رو داره و یه بار تو دوران نامزدی گوشی دیگه داشت پیدا کردم و دیدم با یکی دیگه حرف میزده ولی قبول نگرد و فلان خلاصه بخشیدمش ولی الانم بعد از ۴ سال زندگی ویه بچه بخدا این موارد رو داره چیکار کنم احساس میکنم گوشی داره که پنهان میکنه ولی نتونستم پیدا کنم شب ها وقتی میخکابم احساس میکنم باکسی دیگه رو میاره آنقدر بی خوابی کشیدم و حتی یه بار نگفته برای بیماری کنارم نیومده لطفت راهنمایی کنید ممنون میشم

 17. فقط با ابزار جاسوسی گوشی و شنود های میکرو به لطف برنامه نویسی ها و الکترونیک ها ایجاد شده میتون طرف کاملا زیر نظر گرفت بدون که طرف بفهمه و اگر شک داشته باشیم بر طرف بشه خدا شکر علم پیشرفت کرده هرچی تکنولوژی آمده ضدش آمده فقط باید یکمی توی اینرنت بگردی بعدش میفهمی چه خبره از دوربین دکمه ایی گرفته تا ابزار جاسوسی از گوشی همه اش موجوده

 18. سلام
  منم یکساله متوجه خیانت همسرم شدم
  فکرش داره ازپا درمیاره افسرده و گوشه گیر شدم،هر روز تو خونه دعوا و کتک کاری داریم
  متوجه شدم خانمم چند ساله کارش بوده
  تواین یکسال مطالعه زیاد کردم
  خودم به این نتیجه رسیدم توافقی جدا شم بهتره
  سوختن وساختن احمقیه
  اولش فکر انتقام بودم
  ولی بهتر که اینکارو نکردم
  بنبنظرتون میشه به زندگی قبل برگردم ؟؟؟؟؟
  بن

  1. سلام
   وقتی اینگونه مطالب را میخونم اون لحظه فقط آرزوی مرگ میکنم.
   منم مثل شما همین مشکل را داشتم و حساسیت زیاد نسبت به این موضوع باعث شد که بدنبال مدرک بگردم و خیلی مدرک جمع آوری کردم.
   در نهایدت هم طلاق توافقی گرفتیم.اوایل جدایی خیلی سخت بود ولی بعدها با این مسأله کنار اومدم. الان تا چند روز آینده درست یک سال از طلاق ما میگذره .
   دوست عزیز اگر بهت ثابت شده که این خانم به شما خیانت میکنه زود از هم جدا بشید که آسیب بیش از حد نبینی.

  2. سلام بله با مشاوره وپا درمیانی بزرگترها وتوجه بیشتر به زن میشه همه چیز مثل روال قبل باشه.

 19. شاید باور نکنید مادرم ۹۰ درصد همینا رو داره نمیدونم به والله قسم امروز زیادی بهش شک کردم که داشت لباس ناجور واسه بیرون میپوشید یه لباس هایی پوشیده بود که اصلا ندیدم هنوز ساعت ۱۰ شبه نیومده خونه جدیداً میره پیاده روی تا دیر وقت اتفاقا شاغل هم هست و معلم شیمیه به نظرتون اینو به بابام بگم؟؟؟یه پسر ۱۷ ساله داره که خودمم که یه پسر ۱۲ ساله حدودا یه،یه سالی میشه که کلی عمل رفته از دماغ بگیر تا بالای چشم و زیر چشم غیر اینا ژل و… هم هست

   1. چرت نگو برای پیاده روز اینجور لباس زن ارایش میکنه برا همسرش نه بیرون رفتن

  1. سلام بهتر است با پدرت هماهنگ بشید ولی با صبر و طاقت پی گیری کنید .اگر خودت باچشم خودت دیدید فایده ندارد باید پدرت با چشمان خودش مطمئن شود .پس حتما به پدر کمک کن که از ظن و گمان به یقین برسید و برای رسیدن به یقین باید خیلی باهوشانه و زیرکانه عمل کنید

   1. سلام. دوستات منم به همین مشکلات روبرو شدم چند وقتی احساس می کنم زنم زن اول نیست البته بهم توجه داره اما کارهای مشکوک ازش سر میزنه نمی دونم چکار کنم

 20. سلام نظرات تون رو خوندم و خیلی برای همه گی تون که خیانت دیدید از صمیم قلبم ناراحت شدم. فقط نکته ای هست که واقعا از ظاهر زندگی کسی قضاوت نکنیم و ما نمیدونیم تو زندگی چی به زن یا مرد گذشته که تهش خیانت شده

 21. علت این همه خیانت چی میتونه باشه..فقر.بیتوجهی شوهر.یکنواخت بودن رابطه.فضای مجازی.ازاد ءذاشتن زنان به اسم ازادی.چرا اینطور شده.دوتا از دوستان من بخاطر خیانت زناشونا طلاق دادن.

  1. یه چیز رو جا انداختی: سریال های کثیف ترکیه ای که تو سال های اخیر از کانال های ماهواره ای فارسی پخش می شه… این سریال هم روابط خارج از ازدواج رو تبلیغ می کنن و عادی و حتی لوکس و باکلاس جلوه می دن… زن های ما هم که تو یه جامعۀ به شدت سنتی زندگی می کنن، با دیدن این سریال ها تحریک می شن که دادن به این و اون رو تجربه کنن!

  2. فقط تنوع طلبیه به زن هر چی محبت بکنی هار میشه اوایل زنم خیلی دوسم داشت چون باهاش زیاد گرم نمیگرفتم از روزی روی خوش بهش نشون دادم هار شد چن بار شنود گذاشتم یکی از فامیلاشو میاره خونه کاری نمیکنن فقط حرف های بد میزنن کرم از زن منه

   1. ببین من دختر مجردم و ازدواج نکردم . زنهای ایران همه شون سگ صفتن . اگه بهشون محبت کنی فوری برات کلاس میزارن و ازت بدشون میاد و بی محلت میکنن و میرن . اما اگه بی محلشون کنی و سگ محلشون کنی و محبت نکتی و باهاشون حرف نزنی و بلاکشون کنی عاشقت میشن تا ابد . فقط هم این اخلاق برای زنهای ایرانه. من که دخترم کلی به دوستهام که خانوم هستن محبت میکنم و احترام و عزت بعد جوابم و نمیدن و پشت میکنن . فقط اگه بفهمن پولداری و بی محلشون کنی عاشق میشن . محلش نزار . زنهای کشورهای دیگه اینجوری نیستن دیدم که‌میگم

    1. دمت گرم. حلالت باشه شیرمادرت.
     آقایون لپ کلام رو این خواهرمون زد.
     بزرگترین دلایل خراب شدن زنها درایران رو من بنابه نظر و تجربه خودم که همدردشماهم هستم به ترتیب اولویت اینهاست:
     1. محبت زیاد و اهمیت دادن زیاد
     2. سریالهای ترکی
     3. داستانهای عشقی پیجهای اینستاگرام
     4. خریدن یا دراختیار گذاشتن ماشین به زن
     5. دوستان و محیط کاریامحیط خانه و زندگی زن
     6. آزادی بیش ازحد
     7. توی دعواها فقط اونه که بی احترامی میکنه و تو همیشه درجواب فجیه ترین فحشهاش سکوت کنی
     8. اهمیت دادن زیاد
     9. پول زیاد
     10. چک نکردن
     دوستان پدربزرگی داشتم که قبل فوتش حرف خوبی بهم زدکه اون موقع معنیشو نفهمیدم.
     بهم کفت: پسرجان هر دوسه ماه یکبار یه چیزی رو توی خونه بهونه کن و دادوبیداد کن و دروتخته رو بکوب بهم.
     زنها موجودات ناقص العقل، تنوع طلب، زیاده خواه، دهن بین، ساده ولی عاشق دیدن ابهت و جنس خشن مردها هستن. پس فکرنکن اگه پیشی گوگولیش باشی باهات حال میکنه.
     باید مرد همیشه بازن از بالا به پایین صحبت کنه. واسه همین زنها مرد قدبلندرو بیشتر دوست دارن. چون همیشه سلطه رو حس میکنند.این که مردی براون مسلطه اونو به وجد میاره و ذاتا انرژی میذاره تا اونـو وابسته خودش کنه.

 22. زن خیانت کار لیاقت ی مرد خانواده دوست رو نداره باید طلاقش داد پرتش کرد تو فاضلاب …بره با ادمایی مث خودش لاس بزنه و مث دسمال چرکی بعدش پرتش کنن …بیشتر موارد خیانت از طرف زنه

   1. سلام من ۲۰ساله ازدواج کردم ۲تاپسردارم یکی ۱۷و۱۰سال دارن زنم پرخاش گرهست چکارکنم

  1. درسته که خیانت از سوی زناها هست ولی متاسفانه یه سری از مردها از زنها هم هرزه تر هستن کسانی که میدونن زن متاهله ولی باز ارتباط میزران خیلی از مردها هم دیگه مرد نیستن از فاحشه های توی خیابان هم کمترن واسم مرد و مردانکی رو به لجن کشیدن بی شرفا ببخشید بد صحبت کردم

  2. تا اونجایی که ما دیدیم بیشتر از طرفه مرده پسر عموی من بچه ی طلاقه چرا پدرش خیانت کرده خاله من طلاق گرفته چرا شوهرش خیانت کرده فامیلم زنش رو طلاق داده چرا یه زن دیگه داخل زندگیش بود بعد از طلاق یه راست رفت اونو گرفت

   1. مقصر مرد هست نظرشما خب اون مرد لواط نمبکنه که میره با زن سکس میکنه
    ولی من میگم مقصر صددرصد زن هست
    اگر زن تمام نیاز جنسی مرد را یرطرف کنه مرد هیچ وقت دنیال فساد نمیره زن اصلا قابل اعتماد نیست تمام امامان توسط زنهاشان شهید شدن

  3. تا اونجایی که ما دیدیم بیشتر از طرفه مرده پسر عموی من بچه ی طلاقه چرا پدرش خیانت کرده خاله من طلاق گرفته چرا شوهرش خیانت کرده فامیلم زنش رو طلاق داده چرا یه زن دیگه داخل زندگیش بود بعد از طلاق یه راست رفت اونو گرفت

 23. سلام من با همسرم رابطه دارم ولی احساس میکنم که داره خیانت میکنه هروقت میره جای شماره منو مسدود میکنه دیروز تو چت پیام هاش دیدم اسمش نفسم سیو کرده گوشی از دست من چنگ زد دوستش دارم چه جوری بفهم خیانت کرده کمکم کنید

  1. سلام
   دوست خوبم این دوست داشتن شما بجز لطمه وارد کردن به خودت هیچ نتیجه ای نداره .منم مشکل شمارو داشتم و مثل شما فکر میکردم ولی در آخر خودم آسیب روح جدی دیدم و در نهایت از هم جدا شدیم. برو به فکر خودت باش.
   خشت اول چون نهد معمار کج
   تا ثریا میرود دیوار کج
   در ضمن من آقا هستم .

  2. سلام دوست من امیدوارم زودتر این متن ببینی برای فهمیدن خیانت همسرتون از روش جاسوسی گوشی و شنود های جاسوسی که باعث میشه تمام اطلاعات گوشی پیام ها تماس های گرفته با ظبط مکالمه مکان های رفته در هرساعت و حتما در آن واحد ببنی چیکار میکنه با دوربین گوشی اش استفاده کنی تا سو ذهن شما برطرف بشه

   1. س چطوری بفهمم با گوشی داداش شنود یا پیام یا از روبیکا خانوم میشه راهنمای کنیم

   2. من این کارو کردم و خیالم راحت شده بعد ها فهمیدم زرنگ تر از این حرفا بود با یه سیم کارت دیگه و یه گوشی دیگه کارشو میکرد

  3. گوشیو از دستت چنگ زده،واقعا ،،،به چه جرأتی ،،تازه مسدودتم میکنه ،،،داداش ،بکش دندونه لغو ،، ،زن وقتی که فهمید شوهرش بهش شک کرده ،،باید تمام تلاش و همراهی رو بکنه تا شک شوهرش برطرف بشه نه اینکه با کاراش مرد شو دیونه تر کنه وعینه خیالشم نباشه ،مورده شما که نترسم هست

 24. ۹۰ درصد خیانت زنها باعثش کم مخبتی مردها هستش پس ای مردان خوب هیچگاه چشم به ناموس مردم نداشته باشید و از زن خود بهترین وبیشترین لذت را ببرید

  1. خب تو اگه دختری معلوم سمت هم جنسات میگیری اون ذات دخترای منم نمیکم همیشه دخترا بدن ولی دخترا هم کم نمیارن

 25. ممکن هست زنی به اندازه ای زرنگ باشه که هیچکدوم از این موارد رو بروز نده ولی زنی خیانت پیشه باشه، اتکا و استناد به این موارد واقعا ساده لوحی هست، زنانی هستند که بدون بروز این نشانه ها خیانت میکنند ولی باید بدونیم که ماه هیچوقت پشت ابر نمی‌مونه و دیر یا زود خیانت برملا میشه، هر کسی ممکنه ی جایی اشتباه کنه و لو بره، برخی رفتارها از جمله سردی در رابطه جنسی و همچنین رنگ باختن صمیمیت و رفتارهای ساختگی یا پرخاشگری و رفتارهای هیجانی لحظه ای از نشانه های اولیه و اصلی خیانت هست.

 26. به نظرمن خیانت به همسرت تو کشور یک چیز عادی شده از هرکی می پرسی این جوری زنم خیانت کرده اون یک حرفی میزنه دلت به حالش می سوزه البته اینا همه برمی گردن به دورانی که پسرا یا دختر خانوما بدون اطلاع خانواده با نامحرم درارتباطیم وبا آبروی یک خانواده مهترم بازی میکنیم وتوزندگی آرزوی بهترینا روداریم واسه خودمون تو محل یکی هست آینه عبرت شده برای دیگران
  چیزی که عوض داره گله نداره عزیز

 27. سلام بچه ها منم همه موارد بالارو زنم داره دوبار هم موچش رو گرفتم باز هم آدم نشده هنوز حس میکنم داره خیانت میکنه خیلی برام سخته دیگه بریدم فقط میخام این دفه موچش رو بگیرم و به همه ثابت کنم به خصوص خانوادش که خیانت کاره چون دودفه بخشیدم پر روتر شده جالب اینجاس که زبونشم دراز تر شده برام دعا کنین دوتا بچه دارم ازش که به این زندگی نکبت بار پایان بدم

  1. سلام منم همین مشکلات رودارم امامتاسفانه نتونستم مچش روبگیرم.اماشما همون بارالها که دیدی بایدجدامیشدی این زنهاآفت هستن

  2. داش سلام میخوای مچشو بگیری. درکت میکنم، میدونی چکار کنی. یک گوشی لازم داری که متوجه اون گوشی نشه گوشی که فقط ظبط دوربین داشته باشه کافیه که چون این بهترن کار هسته که کم هزینه بردار بزار رو حالت دوربین یا همون ظبط بعد خودت برو بیرون یک جوری که ازت خاطر جمع بشه که تا دوساعتی خونه نمیای. بعد بعد یک ساعت بیا برو گوشی رو بردا برو یک جای خلوت با هنسفری گوش کن چون صداها رو خوب میشنوی اون موقع صدا رو تقویت کن.؟ بعد اون موقع به همه ثابت‌ رکن که بخصوص خانوده اش؟ برات آرزودارم که زودتر به خواستت برسی؟ یاعلی

    1. داداش موضب باش موقعی ک گوشی رو گذاشتی تو اتاق بزاری رو حالت پرواز و میتونی یک نفر رو هم اجیر کنی تعقیبش کنه ک کجا می‌ره

  3. طبق قانون اگر مردی زنش رو در حال رابطه جنسی با مرد دیگری ببینه ، می‌تونه هر دو رو بکشه . البته پیامک و تماس و دیدار شامل این قانون نمیشه . دوست عزیز اگه واقعا مچشو گرفتی و بر پایه حدس و گمان قضاوت نمیکنی ، سریعا از این زن جدا شو چون این افکار می‌تونه دیوانه کننده باشه . در پناه حق

 28. یکبار من با خاله خانومم رفتم تو رابطه اونم فقط از طریق پیامک که لورفته و بعدش خانومم با پسرعمه اش رفت تو رابطه که خانومش بهم گفت ولی الان داریم زندگی می کنیم ولی گه گاه بهش شک می کنم

  1. چطوری بطور زیرکی مچ زنان خیانتکار را بگیریم بی زحمت بهترین روشش را بفرمایید

   1. سلام بله با مشاوره وپا درمیانی بزرگترها وتوجه بیشتر به زن میشه همه چیز مثل روال قبل باشه.باش بیشتر رو باش وراهنمایش کن تا ایشالا رندگیتون به هم نریزه

  2. خاک توسرت کنم چقد باافتخار داری تعریف میکنی اینجا همه دارن از گرفتاریشون حرف میزنن تو از افتخارات بی شرمانت

  3. باید ترتیب خاله میدادی ک ترس تو بدن خانمت بیفتاد کوتاه نیا تا رستگارشوی

 29. سلام به همه عزیزان خیانت دیده
  یک جایی خواندم که یک پادشاهی گفته بود دو تا چیز را باید دقیق و کامل بشناسی:
  ۱- دشمنت
  ۲- زنت

 30. منم ۴ ساله جداشدم به خواسته خودش که تمام رفتاراش مشکوک بود معلوم بود کس دیگه ای رو دوست داره ولی من نتونستم ثابت کنم تو این مدت دلم خونه خیلی دوسش دارم نمیتونم از ذهنم پاکش کنم ولی اگه یه روزی بفهمم که زمانی زنم بود بهم خیانت کرد صددرصد میکشمش

  1. هیچ کاری هم نمیکنی ! اگه همون موقع هم که زنت بود بارها مچش رو میگرفتی بازم میبخشیدی ….. بعد از ۴ سال هنوز داری براش غمگساری میکنی ، اونوقت میگی اگه اون موقع خیانت میکرده میکشمش ؟
   کس دیگه ای هم مثل تو همچین حرفی میزد ، الان دوباره مچ زنش رو گرفته بیشتر از قبل هم داره سواری میده به زنش

 31. سلام رسول داداش دمت گرم واقعا درسته باریکلا..توروخدافقط ازخدابخواهیدچون فقط دراین جورمواردخانمان سوز که همیشه کارازکارمیگذره ودیرمیشه که فردکثیف وخائن رومچشوگرفت که کثافت کاریهاشوکرده فقط عذابش میمونه واس مردبینوا..تورو هرکسی روکه میپرستیدواس من وهمه کسانی که بهشون خیانت شده رو دعاکنیدکه ابروشون نره وهیچ مردی مخصوصا وبویژه هیچ زنی حتی فکرخیانت رونکنه به شریک یاخانوادش بخداالان که دارم اینحرفارومینویسم اشک چشمام جاری شده نمیدونم چه کنم

  1. برات دعاکردم ازمشهدمقدس الهی بحق امام‌رضا مشکل همه حل بشه

 32. سلام من هم ۱۵ مورد بالا رو داره ولی قلب من رو تیکه کرد الانم راحت هست البته ما ۴ ساله با هم هستیم ولی اون تمام اینارو خصوصیات رو داره و از اول پاک میکرد شماره و پیامک هاش رو چه جوری از دلم و عقلم بندازمش دور

 33. مرد هرچقدر قوی‌تر وبا غیرتتر باشه خیانت بیشتر از پا درش میاره. وگرنه آدم لاابالی که عین خیالشم نیست.این آدم باغیرته که کمرش خم میشه. خیلی زود دونه دونه موهاش سفید میشه. چقدر زود غبار پیری روی صورتش میشینه. اگه زن بدونه با مردش چه میکنه.اگه بتونه یک لحضه درک کنه هرگز این کارو نمیکنه.وچقدر بد که به این مرد زجر کشیده بیایم بگیم تو هم حتما مقصر بودی؟ حتما کوتاهی کردی. نه هرگز. مقصر اصلی یک خیانت ذات کثیف آدمه خائنه.یادمون باشه این آدم از دست این همه غم جگرش خونه دنباله یک مرهمه.هر چند بهترین مرهم اگه یک دقیقه آرومش کنه. پس بیایم نمک روی زخمش نباشیم. نمیتونیم کمک کنیم بیهوده نظر ندیم.اگه این آدم یه روزی آهی بکشه یک شهر رو خاکستر میکنه.

  1. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔…………………آخ که چقدر آه داره دلم……
   💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  2. سلام جان دل دمت گرم دقیقا زود پیر شدم خدا عاقبت بد کاره هارو بخیر کنه

 34. به نظرمن نبود عشق ،وخانواده بی بندوبار،ونداشتن اعتقاد دینی، و آگاه نبودن زوجین نسبت به عواقب خیانت ،ومشکلات آن هم هدف نبودن زنومرد نسبت به زندگی ،

  1. چه زن چه مرد بخواد خیانت کنه . تو این دنیا تاوان پس میده . چرا که در آن لحظه هاخدا رو نمبینی و کوره….

 35. واقعاً من چیزی به اسم خیانت رو درک نمیکنم وچرا وقتی که دستشون رو میشه میگن اشتباه کردم گول خوردم وقتی میگفتی عاشقتم دوست دارم گول نخورده بودید وقتی اشکار میشه گول خوردید،چه زن چه مرد اگر یزره وجدان داشته باشه قبلش بگه دوستان جدا بشن اثار تخریب تو زندگی هم نذارن روز اول خودم به همسرم گفتم رفیقم باش بدترین اشتباه رو کردی خودت اگر بگی تا من بفهمم فرق میکنه که این اتفاق افتاد من فهمیدم که زن طرف بمن زنگ میزد ان موقع همسرم گفت قبل از اینکه بگه گفتم میدونم خیال میکرد میکشمش ولی مثل یک موضوع بی اهمیت نگاه کردم ولی درون مثل کوه آتشفشانی فعال بودم روش تشخیص هم فقط همین یک مورد کافیه زن بخودش میرسه یهو مثلا یک عمر تیپ ارایش نمیکرد یهو شروع شد به خوشتیپی و بی اهمیتی بشما ،اگر زن یامرد خودش صادقانه قبل فهمیدن طرفین بیاد بگه ادم میفهمه متوجه اشتباهش شده ولی وقتی دستش رو میشه دیگه نباید ادامه داد چون بازهم تکرار میشه اقایون غیرتی هم نشید مثل یک دستمال کثیف بندازش دور ادام خیانکار بخودش خیانت میکنه ومطمعن باش تو زندگی بعدی اصلا موفق نیست درکل خیانت خیلی حس بدی است خانم های عزیز اون مردیکه مرد باشه بدون شوهر داری سمتت نمیاد پس اگر امد بدون فقط رابطه جنسی میخاد وهمین برای تنتون وزندگیتون ارزش قائل باشید متاسفانه تو ایران ۹۹درصد فقط دنبال سکس رابطه جنسی هستن مشکل داری با همسرت درمیون بذار خجالت نکش قبل از اینکه زن و شوهر باشید رفیق هم باشید هیچیز صداقت نمیشه وماه هچوقت پشت ابر نمیمونه موفق موید باشید

  1. سلام من هم زنم باکسی بود چون زن من سرکارمیرفت قبل ازدواج یک روز بهم گفت که دوست دوران شرکت کارمیکردم رودیدم دعوتشون کردم بیادخونه که بعداز۶سال من متوجه شدم که باهاش رابطه داشت مچشوگرفتم اول میخواستم خودش وپسرروبکشم ولی این کاررونکردم گوشیش رو گرفتم اما الان ۲ماه دارند دیوانه میشم کمکم کنید دارم دیوانه میشم.

   1. طلاق بدین بهترین کاره و شک نکن خدا زنتو به خفت میندازه دیدم که میگم زنت لایق شما نیست

  2. سلام دوست عزیز همه مواردی رو که گفتی عینا روزای اول زندگی باهاش در مییون گذاشتم و فکر میکردم درک کرده و از همه مهمتر عاشقم بود ولی نمیدونم چی شد که آنچه نباید میشد شد

 36. من درگیر کار بودم و خانم سابقم از دخترمون که مبتلا به اتیسم بود نگهداری می کرد، تغییر رفتارش فاحش شد و من موقعی متوجه شدم که دیر شده بود، بیش از یکسال از طلاقمون میگذره ولی هنوز شب ها نمی تونم خواب راحتی داشته باشم. خیانت نفر مقابل رو میکشه ولی نه یکبار بلکه هر روز.😫

  1. سلام به نظرم نگاهت رو باید تغییر بدی خیانت در جایی صادق است که تو دین را قبول داشته باشی لذا اگر دین نداری خیانت هم خنده دار خواهد بود ، و اگر دین داری ، خوب باید این را درک کنی که هر انسانی مختار در انتخاب آینده خود است ، شاید آن زن پی جهنم رفتن را هم به تن خودش مالیده باشد ، برای همین کار خوبی کردی طلاقش دادی ولی کاسه داغ تر از آش نشو زندگی ات را بکن و خودت را از آینده محتمل نجات بده،

   1. زر مفت نزن چه ربطی داره؟ یعنی هرکی بی دینه هیچ مشکلی با خیانت نداره؟ اعتقادات دینی هیچوقت نتونسته افراد رو از جرم و جنایت و خیانت و… منصرف کنه و جلوشون رو بگیره اصلا ربطی به دین نداره، چقدر مورد بوده زنه چادری و اهل نماز و… بوده ولی دوست پسر داشته و…
    اگر دین یک جامعه رو از جرم و جنایت پاک کنه پس چرا ایران انقدر آمار قتل و تصادفات و بد اخلاقی و بی فرهنگی و خیانت و طلاق و خود کشی و… توش وجود داره؟ مگه اکثر ایرانی هامسملون و خدا پرست نیستن‌‌؟ پس چرا انقدر اتفاقات میفته؟ این خودش سند بدیهی و محکمی هست دال بر این که حرف تو چرت و پرت محض بوده و صرف دین به هیچ عنوان یک نفر رو خوش ذات و صاف و صادق و با غیرت و.. نمیکنه و بر عکس یک نفر میتونه بی دین باشه و در عین حال از کسی که خیلی خدا پرسته و عقاید افراطی داره ذات بهتری داشته باشه و آدم بهتری باشه چرا‌؟ چون دلایلش خیلی عمیق تر از این حرفاست

    1. متاسف هستم برات اتفاقا دین هست که میگه خیانت نکنید کار های حرام نکنید اما کو گوش شنوا تو خودت یکی از اونا هستی که تا یه اتفاقی میافته سریع همه چیز رو به دین و بی دینی ربط میدی درسته زن های هستند که چادر میپوشند و خیانت میکند اما این دلیل نمیشود که انها مسلمان وخدا روقبول دارند هستند مثل این میمونه که یه گرگ پوست گوسفن رو میپوشه حالا ماباید بگیم چون پوست گوسفند تنش هست پس گرگ نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟
     اگر یاد میگرفتیم که به مسائل زندگی با نگاه منطقی ودینی نگاه کنیم الان زیر این سایت انقدر نوشته درمورد خیانت نبود

     1. مقصر مرد هست نظرشما خب اون مرد لواط نمبکنه که میره با زن سکس میکنه
      ولی من میگم مقصر صددرصد زن هست
      اگر زن تمام نیاز جنسی مرد را یرطرف کنه مرد هیچ وقت دنیال فساد نمیره زن اصلا قابل اعتماد نیست تمام امامان توسط زنهاشان شهید شدن اینا را اخوند حرامزاده ها میگن خودشان هرروز یازنها رابطه دارند

   2. هرکی دین نداره با خیانت مشکلی نداره ؟!عزیزم حتما بالای ورودی خونت با یه بنر بزرگ بنویس«من یک احمق تمام عیار هستم»

 37. تمام موارد در مورد من صادق بود اون تمام دارایی من را با حیله و نیرنگ بالا کشید از اولش برای ازدواج با خر هدفش برنامه داشته و وقتی که اونو پیدا کرد یعنی من کلا برنامه ریزی کرد تا نیرنگشو آهسته آهسته پیاده کنه و با موفقیت گام آخر رو برداشت ، یه بار توی سطل توالت یه نوار بهداشتی دیدم که یه چیزی مثل آب مردانه روی اون بود .
  رفته بود به آزمایش آورده بود که بایسته شده و از خودش یه یایسه دروغین ساخت و ….

 38. تعریف خیانت برای زن و مرد متفاوت است
  اگر زن رابطه جنسی داشته باشد برای مرد بسیار دشوار و غیر قابل تحمل است( اولویت جنسی)
  اگر مرد رابطه عاطفی داشته باشد برای زن بسیار دشوار و غیر قابل تحمل است( اولویت عاطفی)

 39. زن‌منم‌همه‌15‌موارد‌داره‌،،،،،دارم‌دیونه‌میشم‌،،فکر‌اینکه‌زنم‌‌دوست‌پسر‌داره‌‌‌روانی‌دارم‌میشم‌،،

  1. نه انشا….یخورده تحمل کن گذر زمان مقداریشو حل میکنه ..۸۰درصد وحم و گمان .وسو ی ظن هس …انشا…اشتباه فکر میکنی

 40. سلام تمام این نشانه هارو داشته همسرم بهش گفتم میخوام جدابشم واین کارو خواهم کرد این طور زنها بی لیاقت هستن وباید طلاق شون داد هزن میگیری که زندگی کنی نه کی خرجشوتو بدی بعد خیانت کنن بی انصافیه فقط طلاق بهارین راهه حل هستش

 41. سلام تمام این نشانه هارو داشته همسرم بهش گفتم میخوام جدابشم واین کارو خواهم کرد این طور زنها بی لیاقت هستن وباید طلاق شون داد هزن میگیری که زندگی کنی نه کی خرجشوتو بدی بعد خیانت کنن بی انصافیه فقط طلاق بهارین راهه حل هستش

 42. وقتی یک مردمعتاد مواد مخدر میشه از نشانه هایی که نشون میده میفهمی پس زن هم نشانه هاش همین هست که زنم بروز داده فقط باید اینطور زنهای بی لیاقتو طلاقشون بدی بابامیخواهیم زندگی کنیم زن میگیریم واسه زندگیمون نه برای تفریح دیگران

 43. سلام تمام این نشانه هارو داشته همسرم بهش گفتم میخوام جدابشم واین کارو خواهم کرد این طور زنها بی لیاقت هستن وباید طلاق شون داد هزن میگیری که زندگی کنی نه کی خرجشوتو بدی بعد خیانت کنن بی انصافیه فقط طلاق بهارین راهه حل هستش

 44. من بارها در اطرافم دیده ام زنان ومردان بیشماری را که در طول زندگیشان بهم خیانت کردهاند وچه راحت وبی خیال در کنار هم زندگی می کنند زنی از اشنایان به شوهرش خیانت کرد انهم در ماه های اغازین زندگی و شوهرش او را بخشید وقول داد دیگر خیانت نکند ولی بعد مد تی دوباره خیانت کرد باید ذات انسان درست با شد

 45. سلام ممنون میشم راهنماییم کنید ، خواهر من متاهل ودارای ۳ فرزنده و با هر مردی که سلام میکنه بعد وارد رابطه جنسی میشه حتی با دوست پسر دخترش هم این کارو کرده و الان از حضورش همه میترسیم

  1. سلام به نظرم بره روانشناس یا سکسوتراپی ولی واقعامتاسفم باید دور شد ازش نهایت

   1. تمام این مشکلات با ورود ماهواره به زندگی ما شروع شده البته بنده هیچ وقت امواج ماهواره رو به خونم راه ندادم

 46. برای من که همین حالا در حال جدا شدن از همسر که دیگه نمیشه بهش گفت همسر هستم حداقل ۹مورد اول درست بود

  1. سلام بهنام جان منم مثل خودت دقیقا تماس ها پیامک ها رو پاک میکنه حتی 1بار مچ همسرمو گرفتم تمام موردهایی که گفته شده رو مشاهده کردم حتی یکروز اومدم دیدم کل خونه رو جارو کرده الان 1 ماه بچه اورده پیش من خودش رفته

 47. سلام.
  همسر من تقریبا همه موارد بالا را داره.
  علاوه بر آن پرخاشگر هم شده.

 48. سلام تمام ۱۵ مورد که برای خیانت زنان بود به نظر من همش چرت و دروغ بود ودقیقا تمام این شاخصه ها را من داشتم اما دقیقا همسرم که مرد بود خیانت کرد وتمام این موضوعات را به من نسبت می داد.قبول ندارم لطفا بازنگری شود وشاید مرد مریضی چون همسر بنده از اینترنت خوانده که همه این موارد را به من نسبت می داد.

  1. خیانت فقط رابطه نیست و شما باعث شدید با اعمال و رفتارتون که بهتون بی اعتماد بشه و شک و بی اعتمادی را شما به زندگیتون تزریق کردید و قانون علیت میگه هر چیزی و علتی دلیلی داره و تو دنیا هیچ چیز بدون دلیل نیست چرا شما با اعمال و رفتارت وانمود کردی که همه نشانه های یک زن خیانتکار را دارید

  2. شمایعنی زن خوبی هستیدهیچ مشکلی نداریدزن خوب مردبدروخوب میکنه ببین چی کردی شوهرت شکاک شده

  3. دوست عزیز خیانت که فقط برقراری رابطه جنسی نیست . لاس زدن در فضای مجازی و گفتگوی بیمورد و طولانی با مردها و … بدون اطلاع همسر هم می‌تونه خیانت باشه . شما اکه مشکلی نداشتی ، چرا تماسها و پیامهاتو پاک کردی ؟؟؟؟ چرا اینقدر روی اختصاصی بودن گوشیت تاکید کردی ؟؟؟ و … که شوهرت بهت شک کرده . می‌تونستی با صداقت باشی تا اون بنده خدا مشکوک نشه

  4. با چه رویی این حرف ومیزنی واقعا من خجالت کشیدم از حرفات زشته بخدا بااحساسات یکی دیگه بازی نکنی چوب طبیعت صدا نداره ولی….. فرقی نمیکنه چه زن باشه چه مرد

   1. سلام یکی ازدوستام میگه من داخل سکس خانم میگه دوست دارم من را به عشق یکی دیگه بکنی وهمیشه داخل سکس درباریک مرد دیگه حرف میزنه وشوهرش گفته تو بااون داخل رابط هستی ولی اون میگه نه من دوست دارم بااون باشم ولی از خیانت خوشم نمیاد میشه یک راپیش پام بزاری من به دوستم بگم

    1. سلام مطمنم الکی میگی دوستم زن خودت خودت میگی آخه مرد هم اینقدر بی غیرت.تف به غیرتت بی وجود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉