کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چرا مردان متاهل خیانت می کنند!؟

علت عاشق شدن مرد متاهل
3.3/5 - (74 امتیاز)

در مواجهه با خیانت مردان متاهل چکار کنیم؟

خیانت ویران کننده ترین تجربه ای است که یک زن میتواند داشته باشد. برای خیانت، همسر ابتدا باید به مرد خیانتکار اعتماد داشته باشد. اگر از ابتدا به شوهر اعتماد نکنید خیانت در شما بسیار غیرممکن است. بنابراین، تعریف خیانت شامل عملی می شود که شخصی اعتماد شما به خود را نقض کند.

واقعیت این است که طبق اصول روانشناسی مردان؛ مردان (60 درصد) بیش از زنان (40 درصد) به همسر خود خیانت میکنند، رفتارهای جنسی خارج از ازدواج دارند و احتمالاً منجر به افزایش طلاق در نتیجه این گرایش میشود.

همانطور که وفاداری به همسر مفاهیم مختلفی از جمله صداقت در مورد افکار و احساسات و متعهد بودن به شریک زندگی خود را در برمیگیرد، خیانت هم انواع مختلفی دارد. همچنین اینکه چرا مردان به زنی که دوستش دارند خیانت میکنند؛ دلایل متعددی دارد. ما در اینجا به بحث و بررسی درباره نشانه های خیانت مرد به همسرش به معنای عدم تعهد به همسر و رابطه با مرد متاهل میپردازیم.

علت خیانت مردان متاهل چیست؟

خیانت امری بسیار هزینه بر است که میتواند منجر به ناراحتی، گسستگی، طلاق و حتی خشونت شود. پس علت خیانت مردها چیست؟ چرا با وجود تمام عواقبش باز هم این کار را میکنند؟ این سوال محققان روانشناسی را مجذوب خود میکند.

با مطالعه ای که اخیراً انجام شده؛ یافته ها حاکی از آن است که شما ممکن است در رابطه خود عالی باشید ولی شریک زندگی شما به دلایلی که هیچ ارتباطی با شما ندارد، وسوسه شود و خیانت کند. یا اینکه کمبودهایی در زندگی مشترک وجود دارد که یک زن خارج از زندگی زناشویی و با ایجاد یک رابطه با مرد متاهل میتواند آن کمبودها را برای مرد جبران کند. شما قبل از هر چیز باید این دلایل را بشناسید. از مهم ترین علل خیانت مردان متاهل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چرا مردان متاهل خیانت می کنند!؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

1. کمبود عشق

یکی از رایج ترین محرک ها برای خیانت مردان از نظر روانشناسی، کمبود عشق است. به این معنا که مرد در زندگی مشترکش دیگر احساس عشق پرشور یا حتی عاشق بودن نمیکند. در عوض رابطه را خسته کننده، کسل کننده یا راکد میبیند. اینجاست که خیانت احساسی شکل میگیرد و مرد راه دیگری برای دریافت عشق و محبت پیدا میکند. به گفته روانشناسان: کمبود عشق انگیزه ای قدرتمند برای خیانت است و قطعاً یکی از قوی ترین آنها برای خیانت مردان متاهل است. اگر این کمبود در رابطه شما وجود داشته باشد، مرد به اولین توجه و محبتی که ببیند واکنش نشان میدهد. در بسیاری از موارد رابطه با مرد متاهل نتیجه یکسری توجه های ساده و ابتدایی بوده است.

نشانه های مردان متاهل خیانتکار
نشانه خیانت مرد متاهل

2. میل جنسی

احساس نارضایتی از زندگی جنسی در روابط زناشویی، شاید از بارزترین دلایل خیانت مردان متاهل است. در واقع در این مورد شریک زندگی شما علاقه خود را از دست داده است یا میخواهد چیز جدیدی را امتحان کند که شما نمی توانید به او بدهید. پس در صدد برطرف کردن نیاز ها و خواسته های خود در مسیری به غیر از ازدواج برخواهد آمد.

3. خشم یا انتقام

خیانت مردان متاهل گاهی از روی عصبانیت یا تمایل به انتقام، است. شاید شما به تازگی همسرتان را به شدت ناامید کرده باشید و او مبهوت و آسیب دیده باشد. شاید بخواهد کاری کند که شما نیز همین احساسات را پشت سر بگذارید تا آن دردی را که برایش ایجاد کرده اید، درک کنید. به عبارت دیگر، در این مورد منطق یک مرد خیانتکار این است که: “او به من صدمه زده، بنابراین اکنون من او را آزار خواهم داد”. خیانت با انگیزه عصبانیت میتواند به دلایلی غیر از انتقام اتفاق بیفتد، از جمله: ناامیدی مرد در یک رابطه زمانی که به این نتیجه میرسد که همسرش او را درک نمیکند.

همچنین عصبانیت نسبت به شریکی که به همسرش اهمیت نمیدهد یا از نظر جسمی یا روحی چیز زیادی برای ارائه ندارد، عصبانیت یا ناامیدی پس از یک مشاجره و… همه و همه از عواملی است که میتواند باعث خیانت مرد به زن شود. صرف نظر از علت اصلی، خشم میتواند به عنوان یک محرک قدرتمند برای صمیمی شدن با شخص دیگر عمل کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد علل بی میلی و بی توجهی شوهر کلیک کنید.

علت عاشق شدن مردان متاهل
مردان متاهل در فضای مجازی

4. موقعیت و فرصت

به طور کلی داشتن یک فرصت برای خیانت احتمال خیانت مرد به همسرش را بیشتر میکند. البته این بدان معنا نیست که همه افرادی که فرصت خیانت دارند این کار را انجام میدهند. اما فراهم آمدن موقعیت غالباً (اما نه همیشه) انگیزه خیانت را افزایش میدهد. این مثال ساده را در نظر بگیرید: شما اخیرا در رابطه خود به مشکل برخورده اید و همسرتان ناامید شده و اعتماد به نفسش را از دست داده. یک روز، یک همکار با او دوستانه صحبت میکند و می گوید: “من واقعاً جذب شما میشوم و از شما خوشم میاید.” شاید این همان چیزی است که این مرد در این لحظه به آن نیاز دارد. که به راحتی میتواند باعث ایجاد رابطه با مرد متاهل شود. در واقع اگر فقط یک یا دو عامل درگیر باشد، ممکن است مرد، خیانت را انتخاب نکند.

اما در این مثال ترکیب عوامل انگیزشی، فاصله در رابطه زناشویی، احساس ناامیدی و توجه همکار با همدیگر می تواند احتمال خیانت مردان متاهل را بیشتر کند. درواقع در جواب این سوال که چه مردهایی بیشتر خیانت میکنند؟ باید گفت مردهایی که در یک موقعیت چند دلیل برای ناامیدی و فاصله از زندگی مشترک دارند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چرا مردان متاهل خیانت می کنند!؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

5. نیازهای برآورده نشده

اگر بپرسید مرد متاهل چرا خیانت میکند؟ باید بگویم ساده است چون گاهی اوقات، نیازهای یک یا هر دو شریک زندگی در یک رابطه برآورده نمیشود. بسیاری از افراد انتخاب میکنند كه در این رابطه باقی بمانند. اغلب امیدوارند كه اوضاع بهتر شود. اما نیازهای برآورده نشده میتواند منجر به ناامیدی شود که در صورت عدم بهبود اوضاع، ممکن است بدتر شود و به یکی از دلایل خیانت مردان متاهل بدل شود.

این میتواند انگیزه ای فراهم کند تا مرد نیازهای خود در جاهای دیگر برآورده کند. مثلا وقتی یک یا هر دو شریک زندگی اغلب وقت خود را خارج از خانه میگذرانند نیازهای عاطفی برآورده نشده میتواند انگیزه خیانت همسر باشد. تعریف خیانت عاطفی میتواند مشکل باشد، اما به طور کلی به وضعیتی اشاره دارد که کسی علاوه بر شریک زندگی خود، انرژی عاطفی زیادی را در شخص دیگری سرمایه گذاری میکند که همین علت عاشق شدن مردان متاهل است.

6. تنوع طلبی

تنوع طلبی یکی دیگر از دلایل خیانت مردان متاهل است که بسیار شناخته شده تر است. در متن یک رابطه، میل به تنوع اغلب به رابطه جنسی مربوط میشود. به عنوان مثال، کسی ممکن است علاقه مند به آزمایش انواع رابطه های جنسی باشد که شریک زندگی او در آنها نیست. همچنین تنوع ممکن است به این معنی باشد: مکالمات یا سبک های مختلف ارتباطی، فعالیتهای مختلف غیرجنسی، روابط با افراد دیگر علاوه بر شریک زندگی فعلی و… این میل به تنوع را میتوان عمده ترین دلیل برای خیانت مردان متاهل دانست. آیا بعد از خیانت اعتماد کردن درست است؟ برای خواندن مقاله کلیک کنید.

چه مردهایی بیشتر خیانت میکنند
عکس العمل در برابر خیانت مردان

7. اعتماد به نفس پایین

روانشناسی مردان متاهل نشان میدهد که تمایل به افزایش اعتماد به نفس میتواند انگیزه خیانت باشد. دلیل خیانت مردان متاهل میتواند این باشد که رابطه با شخص جدید میتواند منجر به ایجاد احساسات مثبت در آنها شود. در واقع مردهای خیانتکار در این شرایط ممکن است احساس قدرت، جذابیت، اعتماد به نفس یا موفقیت کنند. این احساسات میتوانند عزت نفس فرد را تقویت کنند. همین احساسات درباره نفر سوم رابطه هم وجود دارد و میتواند باعث وابستگی عاطفی به مرد متاهل شود.

بسیاری از افرادی که به دلیل مشکلات اعتماد به نفس خیانت میکنند، همسرانی دوست داشتنی و حامی دارند که همیشه با دلسوزی همسرشان را تشویق میکنند. اما در چنین شرایطی مردان ممکن است فکر کنند، “آنها باید این حرف را بزنند” ، یا “آنها فقط نمی خواهند احساس بدی داشته باشم.” پس این مورد به کم و کاستی رابطه زناشویی و زندگی مشترک ارتباطی ندارد و از جمله علل خیانت در روانشناسی است.

راههای کشف خیانت مردان چیست؟

حالا که علت عاشق شدن مرد متاهل و خیانت آنها را فهمیدیم باید ببینیم مرد خیانتکار چه رفتاری دارد و راههای کشف خیانت مردان چیست؟

معمولاً، اگر این سوال را میپرسید، یعنی مشکوک هستید که قربانی خیانت شده اید، یا حداقل اینکه در رابطه شما مشکلی پیش آمده است. علائم خیانت مردان متاهل در هر رابطه ای متفاوت به نظر میرسد، اما برخی از موضوعات مشترک وجود دارد که میتوانید به دنبال آنها باشید.

اولین و مهمترین این است که: اگر احساستان به شما بگوید که یک شوهر خیانتکار دارید، ممکن است درست باشد. با این اوصاف، ممکن است بخواهید پیش از عکس العمل در برابر خیانت مردان در مورد رفتار آنها، شواهد دیگری جمع آوری کنید. علائم خیانت مردان متاهل که ممکن است بخواهید به دنبال آنها باشید عبارتند از:

همسرتان اخیرا به شدت به ظاهرش اهمیت میدهد

اگر همسر شما ناگهان تغییر میکند و بیشتر از هر وقت دیگری به ظاهرش اهمیت میدهد، این میتواند یک هشدار باشد. البته توجه کنید که همیشه هم اینطور نیست. اما معمولا میتواند نشانه آن باشد که او سعی میکند برای شخصی جذاب تر به نظر برسند. به طور کلی اگر این توجه به ظاهر را برای محل کار یا جمع های خانوادگی و… ندارد میتواند نشانه تشخیص خیانت مرد متاهل باشد.

استفاده مخفیانه از تلفن یا رایانه

مردان خیانتکار تمایل دارند که بیشتر از گذشته از تلفن و رایانه خود استفاده کنند و از آنها محافظت کنند. گویا زندگی آنها به این امر وابسته است. زیرا در حال حاضر امکان خیانت مردان متاهل در فضای مجازی بیشتر است. پس اگر تلفن و لپ تاپ شریک زندگی شما قبلاً هرگز به گذرواژه نداشت و اکنون رمزگذاری شده، این نشانه خوبی نیست. حتی میتواند از نشانه های خیانت مرد باشد. یا مثلا اگر شریک زندگی شما به طور ناگهانی شروع به حذف متن و پاک کردن تاریخچه مرورگر خود به طور روزانه میکند، این نشانه خوبی نیست. اگر شریک زندگی شما هرگز از تلفن همراه خود دور نمیشود. حتی هنگام دوش گرفتن آن را به داخل حمام میبرد، این غیر طبیعی است و احتمالا از حالات مرد بعد از خیانت است.

نشانه های مرد خیانتکار
علائم شوهر خیانتکار

همسرتان غیرقابل دسترس است

از جمله نشانه های مرد خیانتکار این است که، احتمال اینکه پاسخگوی تماس های شما باشد و به پیام های شما پاسخ دهد، کمتر شده است. ممکن است بهانه هایی بشنوید که مثلا کار داشتم یا در یک جلسه بودم، در حال رانندگی بودم و… اما به طور کلی اگر شریک زندگی شما در هنگام کار یا یک سفر کاری غیرقابل دسترسی است، این نشانه بدی است. البته ممکن است در برخی موارد درست هم باشد. پس تشخیص راست و دروغ این بهانه ها بر عهده شماست.

رابطه جنسی به طور قابل توجهی کمتر، یا بیشتر، یا متفاوت است

هم کاهش و هم افزایش میزان فعالیت جنسی در روابط میتواند از نشانه های خیانت مرد متاهل به همسرش باشد. رابطه جنسی کمتر به این دلیل اتفاق می افتد که همسرتان روی شخص دیگری متمرکز شده است. از طرفی افزایش رابطه جنسی معمولا به این دلیل است که مرد سعی میکند خیانت خود را بپوشاند. یکی دیگر از راههای کشف خیانت مردان این است که رابطه جنسی شما و همسرتان بار عاطفی کمتری دارد. همچنین اگر شریک زندگی شما از تکنیک ها و فعالیت های جدید در رابطه جنسی استفاده میکند، نشانه خوبی نیست. حتی ممکن است شما از این موارد لذت ببرید، اما این امکان وجود دارد که آنها خارج از رابطه شما ترفندهای جدیدی یاد بگیرند.

رفتار مرد خیانتکار با همسرش خصمانه است

از علائم شوهر خیانتکار میتوان به این مورد اشاره کرد که این مردان تمایل دارند رفتار خود را منطقی جلوه دهند. درواقع روانشناسی مردان متاهل مشخص میکند که یکی از راه های انجام این کار این است که مرد خائن سعی دارد همواره تقصیر را به گردن شما بیندازند.

آنها به خود میگویند که شما مانند اوایل ازدواج به نظر نمیرسید، یا در اتاق خواب به اندازه کافی ماجراجو نیستید، یا از همه کارهای شگفت انگیزی که برای شما انجام میدهد قدردانی نمیکنید. بنابراین آنها لیاقت داشتن یک کمی سرگرمی در جای دیگر را دارند. اگر به طور ناگهانی به نظر میرسد کاری که انجام میدهید درست نیست، یا کارهایی که قبلاً به طور ناگهانی شریک زندگی شما را آزار نمیداد الان باعث ناراحتی او میشود، یا انگار که روز به روز از شما دور میشود، این میتواند از نشانه های مردان متاهل خیانتکار باشد.

دوستان و اطرافیان شما ناراحت به نظر می رسند

معمولا درباره یک مرد متاهل که عاشق میشود و خیانت میکند، آخرین نفری که به این موضوع پی میبرد، همسر این مرد است. دوستان فرد خیانتکار اغلب از همان ابتدا در مورد خیانت اطلاع دارند و دوستان خود شما احتمالاً مدتها قبل از این کار شما را در جریان خواهند گذاشت. این دانش معمولاً باعث میشود که این افراد در اطراف شما احساس ناراحتی کنند. لذا ممکن است سعی کنند از شما دوری کنند یا با شما بیش از حد خوش برخورد باشند.

هزینه های غیر قابل توضیح

اگر هزینه های عجیب و غریب در کارت های اعتباری شریک زندگی شما وجود دارد یا ناگهان پول کمتری در حساب های بانکی، بازنشستگی، حساب های سرمایه گذاری و غیره وجود دارد، این نشانه احتمالی خیانت است.

خیانت هزینه زیادی دارد: هدایا، سفرها، قرارهای نهار و شام و … در واقع هدف بسیاری از افراد از رابطه با مرد متاهل بهره بردن از همین هزینه ها و تفریحات است. پس اگر برداشت های نقدی همسرتان زیاد است یا شواهدی از خرید از مکانهایی را مشاهده میکنید که به ندرت یا هرگزبه آن مکانها مراجعه نمیکنید، میتواند نشان دهنده خیانت مرد به همسرش باشد.

صمیمیت عاطفی کمرنگ شده است

طبیعی است که بعد از چند سال، هیچ رابطه ای به اندازه چند ماه اول پررنگ و احساسی نباشد. با این اوصاف، ما تمایل داریم که با هم پیوند برقرار کنیم و به مرور بیشتر به یکدیگر وصل شویم و یاد بگیریم که به اسرار، خواسته ها و سایر جنبه های مهم زندگی خود اعتماد کنیم. این روند به عنوان ایجاد صمیمیت عاطفی شناخته میشود. صمیمیت عاطفی چیزی است که ما را وادار میکند تا مدتها بعد از شکوفه زدن گل عشقمان، به عهدمان پایبند باشیم. بنابراین، اگر شریک زندگی شما به طور ناگهانی از نظر عاطفی از شما فاصله گرفته و با شما صمیمی نیست، این یک نشانه قوی است که تمرکز او به فرد دیگری معطوف شده است.

هنگامی که شما در مورد خیانت میپرسید، شریک زندگی شما منحرف شده و از آن اجتناب میکند

اگر همسرتان به شما خیانت میکند، قطعا آخرین کاری که در دنیا میخواهد انجام دهد این است که در این مورد با شما صحبت کند. بنابراین وقتی این مبحث را باز میکنید، ممکن است سعی در انحراف و جلوگیری از آن داشته باشد. به طور خلاصه، شریک زندگی شما تمام تلاش خود را برای هدایت شما به موضوع دیگری انجام میدهد. یا اینکه آنها تقصیر همه چیز را به گردن شما میاندازند.

اگر با شریک زندگی خود در مورد خیانت بحث کرده اید احتمالا با جمله ای مانند این که “اگر کمی بیشتر به من اعتماد میکردی، اوضاع بین ما بهتر بود” مواجه میشوید. اما نباید اجازه دهید که این مسئله به احساس قلبی شما غلبه کند. زیرا همانطور که قبلاً گفته شد، اگر عمیقا احساس میکنید همسرتان به شما خیانت میکند و شما را فریب میدهد، احتمالاً حق با شماست. اما قبل از اینکه این موضوع را با ا در میان بگذارید تمام جوانب را بررسی کنید و همه ی نشانه ها و دلایلی که ذکر شده را در رابطه خود ارزیابی کنید. اگر اطلاعاتی در مورد دلیل اصلی خیانت زنان متاهل میخواهید کلیک کنید.

آیا مردان بعد از خیانت پشیمان میشوند؟

این امر با توجه به علت خیانت و ویژگی های فردی هر کس متفاوت است. اما معمولا پشیمانی بعد از خیانت برای بسیاری مردان اتفاق میفتد.

چرا مردان به زنی که دوستش دارند خیانت میکنند؟

خیانت میتواند به دلیل کمبودهای عاطفی، جنسی، کمبود اعتماد به نفس ایجاد موقعیت خیانت، تنوع طلبی و… اتفاق بیفتد.

چه مردانی خیانت نمیکنند؟

مردانی که قدرت تعهد و وفاداری بالایی داشته باشند یا کمبودی در زندگی مشترک نداشته باشند کمتر خیانت میکنند.

سوالات متداول

چرا برخی از مردان با وجود اینکه همه چیز در زندگی نرمال است خیانت میکنند؟

این مبحث را میشود از دیدگاه اخلاقی مورد بررسی قرار داد. برخی از مردان به طور کلی دائما لااوبالی گری را در دستور کار قرار میدهند. البته گاهی اوقات نیز مردان به بیماری های روانی مانند اعتیاد به رابطه جنسی مبتلا هستند که حتما باید درمان شوند.

چرا تحقیر مرد از سمت زن احتمال خیانت را افزایش میدهد؟

مردان به طور کلی دوست دارند که مورد تایید و ستایش همسر خود قرار بگیرند و این یک نیاز ذاتی در آنهاست. زمانی که زنی دائما همسر خود را تحقیر میکند و مخصوصا در جمع به او توهین میکند قطعا بعد از مدتی مرد سرخورده خواهد شد و به سمت اولیه احترام و محبت زنانه جذب خواهد شد.

آیا خیانت مردان در صورت برآورده نشدن نیاز جنسی دور از امکان است؟

خیر رفع نیاز جنسی از جمله اصلی ترین دلایل برای ازدواج در افراد است و زن و شوهر موظف هستند که این نیاز را برای یک دیگر رفع کنند. مردان تاثیر بیشتری از عدم برطرف کردن نیاز جنسی خواهند گرفت و به صورت فطری نمیتوانند بدون رابطه جنسی نشاط و سرزندگی خود را حفظ کنند و احتمالا در انتها رو به رابطه فرازناشویی خواهند آورد.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره خیانت همسربه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه چرا مردان متاهل خیانت می کنند!؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 267 نظر:

 1. انشالله خدا خودش سزای مردها و زنهای خیانتکار را بدهدخداوند سنگسارشان کنه

  1. من برای شوهرم کم نگذاشتم سیزده یال ازارم داد قرصای اعصاب بخازگطر اذیتاش داشتم محبت نداش و گفت متوهمی پیش همه گفت دیوانه هست اما درنهایت دستش رود شد

  2. از این به بعد با کشف حجاب خیانت سیر صعودی خواهد داشت. خانمها بیشتر به شوهرهاتون برسید خانومهای چادری باید خوب به خودت برسی وگرنه می بازی

 2. خدا ازت نگذره امثال تو رو به خدا واگذار میکنم بیشرف نکبتایی مثل تو اسم زن هارو خراب کردن بی خانواده، پس خانواده نداری جمعت کنن؟افتادی وسط یه زندگی, شیطان صفت.یه هرزه خیابونی مثل تو سه ماهه که از زندگی ناامیدم کرده نمی‌دونم با دوتا بچه ۱۰ساله بمونم یا برم درصورتی که برای شوهر نمک نشناسم چیزی کم نزاشتم.و همسرم باهاش کات کرده و هر روز بهم میگه گوه خوردم ولی به نظر من اگه واقعا منو دوست داشت نباید هیچوقت حتی به خیانت فکر میکرد و فقط چند روز تلفنی صحبت کردن ولی من دارم دق میکنم که چرا؟؟؟؟پس تعهد چی میشه تو زندگی در صورتی که ده ها بار خودم موقعیت خیانت داشتم ولی به خاطر آبرو تعهد وگناهش نتونستم حتی بهش فکر کنم با داشتن یه مرد خسیس و بدانق که همه ی فامیل همسر و فامیل خودم میگن چطور شدی زن این حیف تو نیست از بس رفتار گندشو باهام دیدن بدبین شکاک و… اما من عاشقانه دوسش داشتم اما الان نمی‌دونم برم یا نرم و هر روز اون کثافتی که این بلاروس سرم آورد نفرین میکنم 😭😭😭😭

 3. سلام منم شوهرم خیلی بهم خیانت می‌کنه ولی چون دوسش دارم نمیتونم ازش جدا بشم نمی‌دونم چیکار کنم. وقتی هم میفهمم انکارش می‌کنه واقعا خسته کننده هست به خاطر این موضوع افسردگی حاد گرفتم ولی اولین کسی که کنایه زد بهم خودش بود بهم گفت دیونه ام و شکاک هر چیزی رو میشه تحمل کرد به جز خیانت

  1. چه زن چه مرد وقتی رفت تو کار نامردی حالا خیانت یا جنایت و… هیچ چیزی رو نمی تونی بهش بفهمونی چون از تمام ابزار منفی واسه پیشبرد اهدافش استفاده می کنه

  2. ۱ _ممکنه اصلا خیانتی درکارنباشد۲_اون راهم می‌شود تحمل کرد ولی بسختی۳_محبتت راافزایش ده ومهمترازهمه توکل برخداکن. انشاالله موفق می شوی.

  3. ببین عزیزدلم بنظرمن علت اصلی خیانت مرد خود زنه
   چون مرد زن روپسندیده روزاول وبعنوان همسرانتان کرده ولی زن باید بلدباشه روح مرد روعاشق کنه دیگه گذشته ازبخود رسیدن وایجاد تنوع تاحد امکان تظاهر باید بتونی روحشم تسخیرکنی اگ اینطور باشه وکمبودی نزاری مرد خیانت نمیکنه مرد مث ی پسربچه کوچیکه وخیلی راحت میتونی کنارخودت حفظش کنی اگه بلدباشی

   1. حالم به هم میخوره از این قضاوت ها من دعا میکنم هرکسی نظرش اینه خدا به سرش بیاره تا بفهمه مردی که معرفت نداره و لیاقتش همون زنای هرزه خیابونی هستش هیچ وقت به خوبی های زنش فکر نمیکنه فقط به نیت شوم خودش فکر میکنه …حالم از هرچی مرده به هم میخوره

  4. خیانت موضوع پیچیده ای هست. هزاران دلیل داره. جامعه توش گیر کرده. همه جور خیانتی ذاره اتفاق میافته. من فقط میگم وقتی اتفاق افتاد البته اگر احساسی بود سزیع باید جدا شد. با بچه بی بچه. با پول بی پول……چون دل که بلغزه تموم. دیگه. زیادم نباید فکر انتفامو پلیس بازی بود چون ازارش بیشتر هست

 4. سلام منم یه زن متاهل ۳۶سالمه و همسرمم ۴۱سالشه . ۲۰سال ازدواج کردیم ثمره زندگیم دوتا پسر زندگیم و با بدبختی جمع و جور کردم خیلی تو زندگی سختی کشیدم جوریه که همه میگن تو حیف بودی پای این مرد ولی من اهمیت ندادم زندگیم و سرو سامان دادم .اصلا هم دوست ندارم ن خیانت کنم ن بهم خیانت بشه .تازگی ها فهمیدم همسرم با یه زن ۵۰ساله رابطه داره ولی او انکار میکنه پسراهام هم فهمیدن الان نمیدونم چکار کنم .شغل همسرمم تاکسی اگه میشه راهنمایم کنید .همسرم خیلی سرد رفتار میکنه باهام الان چند ماه دیگه اصلا باهم هیچ رابطه ای نداریم.

  1. شما اگر به همسرتون توجه کنین دنبال کسی نمیره محبت اسایش وقتی خسته میاد خونه گیر ندی وقتی کاری شدنی نیست هی نگی هزاران حرف دیگه که نباید بگی اینم بدون شما چرا بایدطوری با مردم رفتار کنی که طرف به خودش اجازه بده بگه شما هیف بودی پای این وایسادی ایا این حرف به شوهرت کسی بگه خوشت میاد بس شما مقصری خودت درست کن مردها این روزا عصاب ندارن کل فشار رو مرد هاست

 5. سلام من ۶ سال پیش ازدواج کردم ازدواجی که خانواده طرف خودشون دخترشونو دادن بهم و با ظاهری فریبنده دختر منو گول زدن تا فک کنم اون همون نیمه گمشده منه دختری که هیچ زیبایی ظاهری نداشت ولی ظاهرا اخلاق و پاکی و ذات خوبی داشت که بعداز عقد ورق برگشت و هرروز بهانه تا اینکه یک روز از من خواست رابطه داشته باشیم بعدش فهمیدم اصلا باکره نیست و بهش گفتم گفت تو حالیت نیست و از این جور حرفا بعدش رفتیم باهم از مامایی نامه گرفتیم که من باکره بودنشو ازش گرفتم و داستان جلو میرفت فشار مالی که روی من گذاشته بودن و سنگ اندازی های خانواده اش وبعداز ۲سال با اینکه راضی به بچه آوردنش نبودم بچه دار شد و دزدی هاش شروع شد به بچه اهمیت نمیداد با چندین نفر رابطه داشت منم وایسادم جای پامو سفت کردم و آخرش فهمیدم با فامیل خودمون رابطه داره کسی که زن و بچه داره طلاقش دادم چندین میلیونم مهریه دادم تا از شرش راحت بشم بوی کثافت کاریاش روانیم کرده بود حالا با همون طرف ازدواج کرده و ظاهرا خوشبخت شده من راحت شدم با بچه ام دارم زندگی میکنم و مجردم و شاید مجرد خواهم ماندو میخوام آخرزندگی مرد خیانت کار عرق خور و زن فاسد و دزدودروغ گو ببینم.من که راضی ام به رضای خدا

  1. اولا خیلی از این اتفاقات از روی نا آگاهی هستش،راحت نتونستین مسئله با کره نبودنش و ثابت کنی از طریق پزشکی که از طرف تو نبوده،دوم این که از این اتفاقات زیاد می افته جای حرص خوردن اگه تمایل داری دوباره ازدواج کن این همه دختر خوب و با اصالت تو این مملکت هستش،این روزا خود مردا خیلی مقصرن،میرن می گردن تو کوچه و خیابون ببینن کی خوشتیپ تر و با کلاس تره و کی بهشون پا میده آخرشم میگن بهمون خیانت شده،خب از اول عزیز من دقت کن

   1. نسل شون منقرض بشه
    که با خیانت شون هر لحظه زن شون هزار بار میمیره و زنده میشه

   1. من خودم مرد هستم ولی کی همچین حرفی زده؟! خانمه زیبایی فوق العاده ای داره،خوش اندام و ورزشکار،با اصالت و خونواده دار و یه سر و گردن از شوهرش بالاتر و وفادار به زندگیش ولی میبینی مرد رفته با یه زنی که قابل مقایسه با همسرش نیست رابطه غیراخلاقی برقرار کرده،اکثر مواردی که زن و مرد خیانت می کنن می بینی با کسی وارد رابطه شدن که انگشت کوچیکه همسر خودشون نمیشه،خیلی چیزا بر می گرده به نوع تربیت خونواده،البته خیلی مسائل تو این قضایا دخیلن

    1. داداش گلم شما کلا مسئله رو اشتباهی متوجه شدی اساسا خیانت از زن معنی می پذیره اگه زن های جامعه درست باشن تو اون جامعه هیچ فساد و خیانتی صورت نمیگیره حتی اگه همی مرداش هول باشن

     1. پس این خفت گیرها . متجاوز ها .
      اینا همه زن بودن تو جامعه لباس مردونه میپوشیدن؟

   2. همدیگرو مقصر ندونید به نظر من زن به همجنسش خیانت میکنه که به مردزن دارپا میده ومرهم به همجنس خودش خیانت میکنه اگه هرکدوم از مرد یا زن خیانتکار خودشونوبزارن جای شوهر یازنشون میتونن تحمل کنن که همسرشو نبهشون خیانت کنه ؟پس بیایید گه زیادی نخورید به همون زن یاشوهری که دارید قانع باشید ومثل انسان پاک زندگیتونو کنید تمام لعنت به هرچی حیون خیانتکاره خیردنیاواخرت نبینه آمین

   3. سلام هموطنبه نظر من زنهای خیانتکار به همجنس خ دشون خیانت میکنن ومردهای خیانتکارم به همجنس خودشون اگه هرکدومشون یه لحظه خودشونو بزارن جای همسر خیانت دیدشون قبول میکنن این کثافت بازیرو خیر اصلا پس مثل یک انسان پاک وباشرافت زندگی کن هرزگی وبی بندوباری عاقبت نداره اه طرفت دودمانتوببادمیده هم این دنیا هم اون دنیا باید جواب بدی ادم باش کارسختی نیست شرف داشته باش

  1. این دعا رو واسه پدر،برادر و افراد خونواده خودت هم هست؟!اگه هست یعنی این که زندگی خانوادگیت باعث این طرز فکر شده،وگرنه این مملکت پر هستش از دختر و پسر خوب،هر فردی باید خودش درست زندگی کنه و منطقی،زن و مرد هم نداره

 6. باسلام
  زن من هم بعد از 20 سال زندگی بمن خیانت کرد.زن خیلی خیلی خوبی بود. توی این 20 سال نه فحشی بین ما بود نه کتک کاری.مرد صد درصد ایده آلی نبودم اختلافات جزیی داشتیم ولی زندگی خیلی آرومی داشتیم و همیشه حال و آینده زن و بچه هام برام خیلی مهم بود.از ابتدای زندگی از نظر ظاهری و جاذبه جنسی برام خوشایند نبود ولی خوبی های زیادی داشت که من این ایرادشو نادیده گرفتم و هیچوقت به روی زنم نیاوردم و هیچوقت بخاطر این موضوع سرزنشش نکردم .همیشه غیابا پیش همکارو و دوست و آشنا از زنم تعریف میکردم و فکر میکردم بهترین زن دنیا رو دارم.چند ماه پیش رفتارش مشکوک شد و من فهمیدم داره به من خیانت میکنه.اولش قبول نمیکرد و پرخاش میکرد و من رفتاری ازش دیدم که در طول این 20 سال ازش ندیده بودم.واقعا شوکه شدم.زن به این خوبی چرا فاسد شد.اصلا چنین انتظاری رو از زنم نداشتم و برای من غیر قابل باور بود. با چند تا مرد رابطه تلفنی و پیامکی داشت. فکر میکنم رابطه نزدیک هم داشتند.بعد از اینکه فهمید من همه چی رو میدونم بمن گفت اشتباه کرده.الان هم ظاهرا دیگه با هیچکدومشون رابطه نداره ولی زندگی من برای همیشه نابود شد.دیگه بعد از این برام اهمیتی نداره که خیانت بکنه یا نکنه.دیگه به هیچ زنی اعتماد ندارم .حتی اگه قدسیه باشند.دلم به حالش میسوزه ولی دیگه به زنم علاقه ای ندارم.واقعا برام غریبه شده.دیگه به دلم نمیشینه .وقتی می بینمش ،فکر میکنم یه زن بیگانه توی خونه منه.ولی تحقیر و اذیت و آزارش نمیکنم.چون گول مردای هرزه رو خورده.بچه هام از موضوع خبر ندارند .بخاطر بچه هام نمیتونم طلاقش بدم .منتظرم بچه هام سرو سامان بگیرند تا بعد ببینم چی میشه.واقعا زنها و مردهای متاهلی که به خانوادشون خیانت میکنند پست ترین انسانها هستند.

  1. واقعا….کامل درست..عشق بسیار پاک ومقدس وهیچ وقت با هوس الوده نمیشه.کاش قبل از شروع زندگی میشد به ذات آدما پی برد قبل از این که این قدر روح یه ادم به خاطر یه اشتباه و انتخاب غلط اسیب نمیدید.

   1. دقیقا همینطوره عشق پاک هیچوقت خیانت نمیکنه خدایا شیطان و از زندگی همه ی ماها دور کن منم شوهرم بهم خیانت کرده ده سال زندگی مشترک با بدبختی زندگیمو ساختم جوری ک ماشین میلیاردی زیر پای همسرم هستش من بخشیدمش زنها موجودات کثیفی هستن ک مردها زود گول میخورن

  2. یه توصیه می کنم بهت دوست عزیز اگه این پیامو خوندی تو اولین فرصت با یه روانکاو مشاور خبره مشورت کن حتما بهت کمک می کنه و راه کارهایی میده که به دردت می خوره،در ضمن همه ما آدما اشتباه می کنیم درسته گاهی اوقات اشتباهات طرف مقابل صدمات جبران ناپذیری می زنه حالا با مشاور که صحبت کنی بیشتر متوجه قضایا میشی،از روزی که این فضای مجازی شکل گرفت و جذابیت هاش تو زندگیت رخنه کرد زن و مردهای ۶۰ ساله رو هم از راه بیراه کرد،اینم نتیجه درست استفاده نشدن از پیشرفت هستش

  3. رابطه ای ندیدی پس رواعصاب خودت راه نرو.
   درضمن خداازخیلی اشتباه هات ما می گذره وگذشت خیلی خوب ه امیدوارم در سایه لطف خدا بامهرومحبت به هم باآسایش زندگی کنید.

  4. سلام من بعد یک سالو نیم از نامزدیم موچ نامزدمو بایه زن متاهل گرفتم ک خانومه گف ۳ ساله بانامزدت رابطه جنسی دارم هفته ای چند بار و حتی مادر نامزدمم خونه روبراشون خالی میکرده ک برن راحت باشن الان سه هفتس داغونم توخودمم نامزدیو بهم زدم و الان چن وقته ندیدمش الان انقد حالم بده ک دارم مینویسم هرلحز ممکنه براش زنگ بزنمو دعوا کنم

  5. من ۲۹ سالمه یه زن خونه دار با سه تا بچه رو سر همسرم قسم می‌خوردم افتخار میکردم ب اینکه چقدر دوسم داره الان بعد ۹سال فهمیدم ب من خیانت می‌کرده خودش میگه یه بار بوده و توبه کرده اما من قسم خوردنش رو قبول ندارم ،کنارش موندم بخاطر بچه هام شب ها اشک میریزمکچرا انقد ساده بودم منشمارو درک میکنم

 7. سلام منم شوهرم به خیانت مکنه دیگه خسته شدم از دست کاری شوهرم طرف مقابل میدونه زن بچه دار بهترین زن باشی مرد کثیف خیانت مکنه

 8. من خودم مرد هستم ولی خواستم این رو بگم اگر زنها به هم وفادار بودن هیچ مردی نمی تونست خیانت کنه پس خواهشن زنهای عزیز شما خودتون وفادار بمونید تا هیچ مردی جرات نکنه به زنش خیانت کنه یه نمونه بهتون میگم من خودم 20 سال پیش دوست دخترم رو که گفت من میخوام با پسر عموم نامزد کنیم و لی با هم دوست باشیم ولی من ازدواج کردم حالا اون 3 تا بچه داره من هم 2 تا بعد از 20 سال اتفاقی من رو دیده بعد از تعقیب کردن من خونه و شماره من رو گیر آورده میگه دوست دارم بلاکش کردم باز از یه شماره دیگه زنگ میزنه خانم من هم از روز اولی که ازدواج کردیم در جریان بود حالا میترسم یک وقت بفهمه و اون وقت اعتمادی که 20 سال زندگی مشترک داریم رو خراب کنه چون همیشه هم من هم خانمم رمز گوشی هم رو داریم و بدون مشکل و با اعتماد کامل گوشی هامون در دسترس همدیگر هستش حالا شما دوستان بگید مردها خیانتکار هستند یا زنها

  1. خداروشکر که شما و خانمتون باهم خوب هستین و رمز گوشی هم رو دارین خیلی خوب کردین که بهش بی محلی کردین چند بار بی محلیش کنین مسدودش کنین ان شاء الله بره رد کارش یا بترسونیدش که به پلیس یا شوهرش میگین
   ٱره واقعا ظلم زنان به زنان گریبان گیر خیلی خونواده ها میشه حتی اگه مرد اهل خیانت باشه زنی که میدونه مرد زن و بچه داره بهش محل نده خیانتی شکل نمیگیره دوستی و خواهر برادری دونامحرم دام شیطانه دروغ و فریبه

  2. اون زنی که با وجود دونستن متاهل بودن مرد بازم به سراغش میره مشخصا پست و رذله و دراین شکی نیست ولی اون مردی که با وجود این که ازدواج کرده درخواست اون زن رو قبول میکنه چیه؟ ینی چی که مردها خیانتکارن یا زن ها؟ آدم های پست و بی ریشه و بدون اصالت خیانت میکنن ربطی به زن و مرد بودنشون نداره. اگه این زن ها هستن که به خودشون خیانت میکنن پس مردهایی که نمیتونن دو دقیقه جلوی اون هوس وامونده شونو بگیرن چین؟!!

  3. مردها من یه زن با وفا هستم با دوتا فرزند پسر وی دختر باردارم شوهرم بهم خیانت می کنه این بار چندمشه دلت برای من نمیسوزه برای بچه هات بسوزه به خصوص دختری که تو دلم باردارم که کارم شده گریه وبی اعتمادی

   1. سلام الهی بحق فاطمه زهرا وچهار ده معصوم خداوند متعال دلی خوش وعمری بابرکت بشمادهد وپیش دوست ودشمن همیشه سربلند باشید

  4. اون زن در واقع شیطان داداش مواظب زندگیت باش هر جور شده ردش کن و به قول شما مفصر اصلی زن هاست چون اگر زن خودش نخواد مرد به زور نمیتونه راضیش کنه همیشه مقصر اصلی تو خیانت زن ها بوده یا به شوهرشون بی محبتی میکنن یا با کسی دوست میشن کلا خر تو خرن

  5. حرفتون دروسته تا زن هرزگی نکنه مرد هیچ وقت نمیتونه ب زنش خیانت کنه پ زنها هستن ک این خیانت ب وجود میارن و مردها هم گول میخورن منم مثل شماها شوهرمنم بهم خیانت کرده ولی من بخاطره بچهام دارم ب زندگیم ادامه میدم شوهرم گفته ک ولش کرده ولی من دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم همش ترس تو وجودمه و هر شبم با گریه یواشکی خابم میبره

 9. سلام. من بعد از 14 سال زندگی تازه فهمیدم همسرم با همسر صمیمی ترین دوستش یک ساله رابطه داشته و همه جوره هم از لحاظ عاطفی، مالی، جنسی به من خیانت کرده. آنقدر ماهرانه هر دو نقش بازی کردن که اصلا فکرشو هم نمی کردم که باهم رابطه داشته باشند. اتفاقی مدارکی پیدا کردم و متوجه شدم. ولی همسرم با وجودی که همه شواهد واضح و روشن هست زیر بار نمی ره و انکار می کنه و طوری رفتار می کنه که اصلا انگار نه انگار. به نظرتون من باید موضوع رو باید با شوهر دوستش درمیون بذارم ؟

  1. بله. برو به شوهره زنِ بگو. مدرک که ازشون داری را بذار وسط/ملاحظه شوهرت را هم نکن

  2. مگه از همسرت جداشی و مهریه ات بزاری احرا اینا درست بشو نیستن به شوهر دوستش بگی میره طلاقش میده اونم از خدا خواسته میاد زن دوم شوهرت میشه انقدر بیشعور و غیر قابل پیش بینی اند که خدا میدونه

  3. لطفا برین به شوهرش بگین چقدرکثیف حالا چرا اصلاازدواج میکنن اینجورادمها اختلال روانی دارن

  4. به نظرم نگو من اینو به مرده گفتم بهم گفت الا همدیگه رو دوس دارن و گفتن بهم دوستت دارم ! اگه چیز دیگه هست بگو تا زنمو طلاق بدم منم که گیج شده بودم از جواب مرده ! گفتم نه چیز دیگه نیست! شما که مردی راضی هستی من چرا ناراضی باشم! الانم ۵ ساله همسر دوست صمیمی شوهرم باهاشه و عاشق همند!

  5. وقتی که شما نتوانی شوهر خود را ارضاکنی به این راه ها دست پیدا میکند ببین چه اشتباهی در حق شوهر خودت انجام دادی که شوهر شما به این کار تن داده است برای یک مرد خیلی سخت است که همسر خود را نادیده بگیرید پس همه مشکلات از خود زنان هست یا به مرد خود نرسیده یا با دلبری کردن در مجالس برای نامحرم به این منجلاب راه پیدا میکند مشکلات فقط زنان جامع هستند

  6. شما هر کاری کنی به خودت سدمه میزنی تنها کاری که میتونی زندگیت حفظ کنی به هم زدن میونه اون زنه با شوهرته اگه بری به شوهرش بگی اون طلاق میده و با این وجود میاد میشه زن دوم یا کاری میکنه شوهرت طلاقت بده

 10. جالبه ما به حیوانات وقتی یاد میدیم که با هر جنس مخالفی رابطه نداشته باشه با اون هوشش دیر یا زود متوجه میشه

  ولی انسان ها با این همه عقل و شعوری که دارن
  خیلی زود از حیوانات یاد میگیرن رابطه ی زنجیره ای رو .
  ، بدون اینکه که به انسان ها آموزش داده باشن

  و همچین آدم هایی یعنی تنبل و راحت طلب

  کارای بد و بدون آموزش رو زود یاد میگیرن

  ولی حاضر نیستن تو یه کاری آموزش ببین رو پای خودشون وایسن
  و وارد زندگی دیگران نشن
  .خودم هم عاشق یه روانی شدم ،بارها و بارها خیانت کرده
  هربار هم حرف از خواستگاری شد
  گفت تو طلاق گرفتی ،مادرم مریضی قلب داره سکته میکنه .چرا بعد از عاشق و دلبسته شدنم گفت .چرا روز اول اشنایی نگفت ، چرا الان؟
  بارها و بارها مشاوره رفتم گفتن به درد زندگی نمیخوره و خودم هم میدونم نمیشه باهاش زندکی کرد. با این وجود بهش وفادار موندم . و یبار تو این ده سال ۴ ماه کات کردیم
  همکارم میخواست با ماشینش برسونه منو ،
  در حال تعقیب بود تو خیابون جلوی ماشینوشو گرفت و همکارمو کتک زد
  و حالا دیگه من نمیتونم با کسی اشنا بشم یا ازدواج کنم هنوز خواستگار دارم اما جواب رد میدم ،میدونم بفهمه خون به پا میکنه .
  ظاهرا ادم سالمیه، اما عصابش خورد باشه فحاشی یا ضرب و شتم میکنه ،
  ولی خیانتشو با مدرک نشون دادم چندین بار،
  اونقد دادمیزنه یا کتک کاری میکنه یا ماشینو گاز میده خطری ،که بگم اشتباه دیدم تو پاکی.
  و ما خانم ها مقصریم که نباید به کسی رو بدیم تا شاید مردان قدر داشته هاشونو بدونن.
  اما من که با یه پسر مجرد اشنا شدم از شانسمون روانی از اب در اومد
  کاش دوست نمیشدم .سنتی ازدواج میکردم
  اما از طرفی
  ازدواج قبلیم سنتی بود دیدم خیانت میکنه جدا شدم. خواستم اشنا بشم که اشتباه نکنم ولی تا ۴ سال اصلا متوجه خیانتش نشدم
  دوست داشتن کور میکنه ادمو

  1. دوست داشتن آدمو کور نمی کنه،باید کسی رو دوست داشته باشی که لایق باشه،عشق های خیابونی هیچ سرانجامی نداشته و نداره،در نهایت منجر به جدایی و یا طلاق عاطفی و خیانت میشه،دختر یا پسری که دنبال ازدواج باشن از راه درست وارد آشنایی میشن و دیگه هیچ حس شک و خیانت بهشون دست نمیده،بدبختی ما شده همین فضای مجازی و کوچه خیابونا و قهوه خونه ها و کافی شاپ ها که شدن مراکز آشنایی و ازدواج

 11. داشتم فکر میکردم اگه یه مرد خیانتکار به پست یه زن خیانتکار می‌خورد بعد از مدتی جفتشون رجوع میکردن به همسر اولشون. ولی وایی به حال اون روزی که از این دو خیانتکار فرزندی به وجود بیاد

 12. من فردای عقدم فهمیدم شوهرم خیانت میکنه ولی گولم زد الان 8ساله دارم بایه بچه 5ساله زندگی میکنم نمیدونم تا الان این چندمین نفره فهمیدم داره باهاشون حرف میزنه شماره همشونو برداشتم توف انداختم صورتشون ولی شوهرم ادم نمیشه حتی خانوادشم فهمیده داره همش بهم خیانت میکنه من از کدومشون کمتر بودم که تو خونه تنها میزاشت به بهانه ماشین درست کردن بیمه درست کردن میرف بازنای کثافت قرار میزاشت درسته خودمم زنم ولی زنای کثافت روندن ب مردا هیچ گوهی نمیتونن بخورن اون عشق وعاشقی وغیره که ب زنه مردم میگن ب زنه خودشون بگن ببینن مثل پروانه دورشون میگردم ولی حیف که شوهرم کوره ب من هیچ محبتی نمیکنه هرچقدرم نفرینش کردم خدا آورده سرش ب خودشم گفتم ک خیانت میکنی این بلا ها میاد سرت ولی کو گوش شنوا کاش میشد سر همچین مردیرو برید.ازبعضی زنا بدم میاد وقتی دوتا بچه دارن چرا ب شوهر خودشون خیانت میکنن یا بامردای زنوبچه دار حرف میزن یعنی هرروزنفرینش میکنم اون زنه کثافت وحسرت دیدن دوتا بچه شو داشته باشه شماره شوهرشو دارم دوست دارم زنگ بزنم ب شوهر بگم حیف که شوهرم همش خونه یکی بدادم برسه خوبه شوهر خودمم ب دردسر بیفته مشکلی ندارم اب خونکیه که خوردم.این همه سکسی که داشته باهام منو تو تصور گذاشته از چشاش بیاد

 13. مردها همشون از صد درصد نود نه درصد خاعن وکثیفن وخیلی ها رو میشناسم که زناشون از هر جهتی نمونه هستن و این حرفها فقط توجیه گند کاری هاشونه

  1. آره این درسته من برای همسرم هیچ کمی نکردم همیشه عاشقانه دوستداشتم خدا لعنت کنه چنین شوهرای

   1. مردها همیشه خیانت مکنن بعد خیانت خودشون توجیح مکنن حالا حتا اگه تو زندگی کم کاستی نداشته باشن

    1. شوهر من بعد ۱۵ سال بهم خیانت کرد جالبه موقعی که فهمیدم بهم گفت کار خلافی انجام ندادم گفت من اون خانومو صیغه کرده بودم یعنی این مردا اینقدر بی ریشه و پست فطرتن

 14. من یه مردم، به قول شما خانما به من باید گفت خیانتکار، لاابالی و خیلی چیزای دیگه
  ولی خودم همیشه از کارم پشیمون میشم ولی خب دلیل اصلی خیانت ما مردها میدونید چیه
  اینه که بعد از 3یا 4 سال شما خانما دیگه غرق در کارهای روزمره زندگی میشین، کلا ما رو یادتون میره
  زن خود من لباسای قشنگش مال مهمانی رفتن هست، به خودش رسیدن مال جایی رفتن هست، من اصلا آدم نیستم که بخواد واسه من لباس قشنگ بپوشه، وقتی میام خونه مثل کلفتا لباس میپوشه
  با وجود اینکه یه کمد لباس های قشنگ خودم واسش خریدم ولی دله استفادش رو نداره، هر چی هم میگم فایده نداره، یه روز گوش میده دوباره فراموش همش دنبال خانه داری و کارهای مربوط به خونه هست از بابت یه مادر و یه خانه دار واقعا شایسته هست ولی به عنوان یه همسر واسه من نه
  مشکل دوم هم اینه که به محض جر و بحث کردن با من جای خوابش رو جدا میکنه و شاید تا هفته ها طول میکشه
  راستش منم خسته شدم و سرم رو با دوست دخترم گرم کردم چرا که اون هرچی زنم واسم کم میزاره ،بجاش اون جبران میکنه

  1. جناب شما خودتون چه قدر به وضع ظاهریتون می رسید؟!
   چه قدر برای کمک در کارهای منزل و رسیدگی به امور فرزندانتون وقت می ذارید؟!
   کمی تعهد ، کمی تعقل و کمی کنترل نفسانیت هم خوب هست که داشته باشید!

   دیوار ما زن ها همیشه کوتاه بوده در همه جای دنیا و دیوار شما مردها بلند!

   خوش باشید و به خیانت هاتون ادامه بدید و فقط توجیه کنید گندکاری هاتون رو!

   اما بترسید از قیامتی که همه چی بر ملا میشه و اون وقت توجیه دیگه بی فایده ست!

  2. خب اقای محترم اگه همسرتونو دوست دارین این موضوع رو باهاش درمیون بذارین برین پیش مشاور یا هرچیزی. این خیانت رو توجیه میکنه؟! شما خودتون چقدر حواستون به همسرتون هست. بدبختی خانم ها همینجوریشم کم نیست اونوقت باید نگران این باشن که اگه این لباسو بپوشن اگه ارایش نکنن شوهرشون مبادا پاش بلغزه و هوس خیانت کنه! چقدر شما مردای اینجوری چشم سفیدین

  3. خوبه دیگه واسه ارضا کردن حس تنوع طلبی خوب یاد دارین خودتون رو توجیح کنید.
   طفلک زنت که از صبح تا شب چراغ خونت رو روشن نگه میداره و واسه بچه هات مادری میکنه
   لیاقت شما مردای هرزه زن هرزه است نه مادر بچه ها

 15. من یه دختر 17سالم و خب برای پیشگیری از خیانت یا سردی یا بد شدن رابطم که در اینده قراره داشته باشم مطلب های زیادی خوندم به نظر شما کار من اشتباه؟اخه دوس دارم چیزایی جدید یاد بگیرم و خب ایا بخاطر سنم و مجرد بودنم راجب رابطه های اینجوری بدونم روی روانم تاثیر بد داره یا نه با تشکر از شما

  1. من همسن توعم
   به نظرم خوبه که آگاهی داشته باشیم
   فردا پس فردا فک نکنیم چون یکی دوسمون داره یا دوسش داریم مرد زندگیه

 16. من یه دختر 17سالم و خب برای پیشگیری از خیانت یا سردی یا بد شدن رابطم که در اینده قراره داشته باشم مطلب های زیادی خوندم به نظر شما کار من اشتباه؟اخه دوس دارم چیزایی جدید یاد بگیرم و خب ایا بخاطر سنم و مجرد بودنم راجب رابطه های اینجوری بدونم روی روانم تاثیر بد داره یا نه با تشکر از شما

  1. من هیچ چیز برای همسرم کم نگذاشتم،هر موقع که سکس خواست،همیشه عاشقانه بهش محبت کردم،همیشه حرف حرف اون بود،برای خاطر اون همیشه به ظاهر و هیکلم رسیدگی کردم اما،اون به من خیانت کرد،دیگه محبت قبل رو بهش ندارم،اما به خاطر بچه ام توی این زندگی موندم،تا زمانی که بچه ام بزرگ بشه

 17. بزرگترین اشتباهو میکنین میبخشین خیانتو
  منو ی پسری دیوونه وار عاشق هم بودیم ۳ روز پیش اومد گفت خیانت کرده و عذاب وجدان داره ببخشمش گذاشتمش کنار برا همیشه اینقد التماس کرد و اینقد گفت گوه خوردم ولی نبخشیدم الانم احساس میکنم دارم روانی میشم خیلی خود زنی میکنم💔

  1. هم مرد هم زدن در صورت یه سری مشکلات که یا پر هسرشون هست ( عاطفی و جنسی و ) و
   هم مشکلات روانی خود اون فرد خیانتکار این اتفاق می افتد
   مرد ها معمولا به علت فریب های یه زن دیگه اینکارو میکنن و زن ها معمولا به علت اینکه انتظار بیش از حد دارن از همسرشون ایکارو میکنن ( انتظار نداشته باشد از احساسات و افکار شما خودش مطلع بشه )
   پیشنهاد میکنم مشکلات خودتون رو با یه روان پزشک در میان بزارید و در صورت لزوم طلاق و تصمیمات درست رو بگیرید

   به امید روزی که فضای عاطفی جهان شاد و معنوی و با روحیاتی سرشار از عشق بشه❤️

 18. سلام ۱۵ ساله ازدواج کردم دوتا دختر دارم ۱۲ ساله ۸ ساله از همون شب عروسیم متوجه خیانت های همسرم شدم با دختر خالم تا ب امروز اوایل ازدواجمون اعتیاد داشت دست ب زن همش میگفتم پیش خودم این کاراش ب خاطر مواد اما الان ۸ ساله ک ترک کرده بازم دست از خیانت هاش برنداشته مدام با گوشی در حال چت کردن با خانوما ودختران ب خدا خسته شدم چند بار ک متوجه شدم ب روش آوردم گفت تو ذهنت مریضه چند بار تا پای طلاق هم رفتیم واقعا بریدم از کاراش این زندگی رو فقط ب خاطر بچه هام تحمل کردم میشه کاری کرد

  1. واقعا تعجب میکنم چطور باهاش موندی این مشکل از توعه که زندگی رو ادامه میدی اگر بری از زندگیش اونوقت پشیمون میشه و ادم

   1. اینکه یک مرد با دخترها وزنها گفتگو و چت کند عادی ونرمال و پسندیده هست و نباید باعث نگرانی شود فقط اگر زندگی با شما راترک کرد نگران کننده هست

  2. بنظرمن اصلاباهمچین مردایی نبایدزندگی کردحتی اگرم بچه داشته باشی.

 19. من بیچاره چی بگم که ن راه پس دارم ن راپیش از دست خیانت های شوهرم خدافقط به مازنای بی گناه کمک کنه که بخاطر بچه هامون اززندگیمون میگذریم چون دلمون نمیاد اونا تاوان کارهای پدرنانجیب شونو بدن خدالعنتتون کنه مردهای فاسد ونجس ….

  1. منم ۶ سال ازدواج کردم والان یه پسر ۳ ساله خوشتیپ دارم که کله زندگیمه ولی چی بگم گیر یه آدم دروغگو خیانت کار افتادم ۷ بار بهم خیانت کردم بخشیدم و الان بازم تو ماشین خودم که بهش دادم بره بیرون با یه زن رابطه جنسی برقرار کرد و نمیدونم به خاطر بچم چیکار کنم طلاق یا ادامه بدم واقعا سخت خدا لعنت کنه شوهرمو😔

    1. سلام‌منم‌شوهرم‌خیانت‌‌میکنه‌گیرسه‌تابچم‌کردم‌توخونه‌خودم‌دیدمش

  2. واقعا دمت گرم منم به خاطره بچه هام موندم تا بعد ببینیم چی میشه دست از کثافت کاری برمیدارن یا نه

 20. سلام من یه خانم 35ساله هستم 18سال ازدواج کردم دوتا بچه دارم پسرم هفده ساله دخترم هشت ساله .از اول زندگی تا الان مدام همسرم بهم خیانت کرده ولی با مشکل حادی روبرو نشدم هنوز خودش میگه در حد تلفن ولی این آقا به فامیلا و آشناها ی نزدیک منم پیشنهاد دوستی و سکس داده .از نظر مالی واسم کم نزاشته محبتشو تو خونه نشون میده ولی بازم مدام تو گوشیش چتاشو میبینم با افراد متفاوت.ممنون میشم راهنمایی کنید چون خسته شدم واقعا

 21. سلام من دختری مجرد هستم که با مردی متاهل ۲ ساله دوستم ، از همون اول گفت که هیچ گونه رابطه ای با خانومش نداره و فقط به خاطر دخترشون که کوچیکه فعلا یجا زندگی میکنن
  راستش واقعا خانوم نه زنگ میزنه نه گیر میده کلا اکثر روزو با هم میگذرونیم و اینم بگم تو این دو سال حتی باهم بیرونم نرفتن در اون حد هستن و منم اعتماد کامل بهش دارم فقط چیزی که اذیتم میکنه اینه که اصلا در مورد ازدواج هیچی نمیگه و من جدا نمیدونم چیکار کنم ، لطفا راهنماییم کنین

  1. شما کارتون کاملا اشتباهه که وارد زندگی یه نفر دیگه شدین مطمن باش مردی که به زن و بچش متعد نباشه به شما هم متعد نخواهد بود و شما صرفا براش یه سرم گرمی هستین خودتون و گول نزنین

  2. واقعا برات متاسفم،چون خانم بیچاره ش فکرمیکنه مرد هرزه اش دنبال یه لقمه نون حلاله

  3. مطمئن باش آه دل شکسته اون زن همیشه دنبالتونه و روز خوشی نخواهید دید پس بهتره هیچ وقت دنباله رابطه با مرد متاهل نباشین

   مردها باید بدونن همه زنها مثل هم هستن اولش با زن اولشون هم دوران خوش داشتن و مطمین باش چند صباحی شما هم دلشو می زنید
   این یک تجربه بود که خواهرانه بهتون گفتم
   من خودم قربانی ازدواج دوم با مرد متاهل بودم که دقیقا اوایل همین صحبتا و نارضایتی از همسرشونو ذکر می کرد

  4. توغلط میکنی بامرد زن دار دوست میشی انشاالله همین بلایی که سر اون زن بیچاره آوردی سرخودت بیاد که مطمعن باش میاد

   1. چرا با این لحن صحبت می‌کنید کاملا اشتباهه چون نباید برای دیگران تعیین تکلیف کنید هرکسی باید خودش سعی کنه گلیمش و از آب بیرون بکشه نه اینکه به دیگران توهین کنه من خودم با اینکه بارها متوجه خیانت همسرم شدم اما هیچوقت به هیچ زنی توهین نکردم چون اونام یه گزینه بودن اون نباشه مرد میره پیش یکی دیگه پس خودمونو با اینکه مقصر زن هست گول نزنیم مقصر فقط مردا هستن و بس.. من اول تمام سعی خودمو کردم که باکسی نره یعنی هرکاری که فکرش و کنید اما وقتی دیدم فایده ای نداره روی مهارت های خودم تمرکز کردم و اول بااینکه پول کرایه ماشین نداشتم شیرینی پزی کار کردم و الان که هم ظاهر خوبی دارم و هم درآمد خوبی و هم خونه و ماشین تقاضای طلاق دادم حتی مهریه هم ازش نخواستم التماس میکنه میگه طلاق نگیر بخاطر دخترمون میگم بخاطر دخترمون میخوام ازت جدا شم میگه من بی تو میمیرم میگم بمیر یه انگل کمتر جامعه بهتر

    1. طلاق نه.
     شما که بحمدالله چنین توانایی دارید پس میتوانیدشوهرتان راحفظ کنید.آینده دخترتان مهمتره وزندگی فقط برداشتن پول اثاثیه نیست.طلاق ناراحتی اعصاب ومشکلات خودش راداره.مردی که اشباه کرده ممکنه با مشاوره گذشت و محبت صالح شود امیدوار خوشبختیتان هستم.

  5. عزیزم به کنار از نظرات دوستان این رو میخوام خواهرانه بهت بگم مردی که زنش رو دوست نداره امکان نداره ازش بچه دار بشه مردی که زنش رو دوست نداره امکان نداره حداقل شبا پیشش بخوابه مردی که زنش رو نمیخواد امکان نداره اونو اولویت تو جمع خانوادگیش قرار بده مردی که زنش رو دوست نداره امکان نداره حداقل براش چیزایی که نیاز داره رو بخره یا باهاش رابطه جنسی داشته باشه اینو بدون همه اینا رو اون زن داره واون زن اولویت اول مردی که تو باهاش هست اگه باور نداری بهش بگو جدا بشو ببین قبول میکنین صد در صد نه واین بدون خواهرم مطمئن باش تورو برای هوس های جنسیش میخواد فقط تو مواقعی که بهت نیازدارده اینجا فقط تویی که نابود میشی رابطه با مرد متاهل کاملا اشتباهه محض هست اگه تو رو به خانوادش نشون نده این یکی از نشانه هاش هست که خیلی زود تورا ول میکنه ونابود میشی بازم میگم به زنانگی ارزش قائل شو سعی کن سلطان خونت باش نه ته مانده دیگ یکی دیگه

  6. خیلی کار بی شرمانه ای هست که وارد زندگی دونفر بشی اگه شما وارد زندگی اون شخص نمیشدی شاید رابطش با زنش درست میشداز کجا میدونی باهم نیستن وزنش بیخیال این مرد شده شاید خط تلفنشو عوض میکنه وقتی پیش شماست واون زن بیچاره چجور باید پیگیر مردش باشه اززندگیشون بیا بیرون این زندگی مال شما نیست وعواقب بدی داره

  7. واقعا کار بدی میکنی با مرد متاهل در ارتباطی خودتو بذار جای اون خانم آقا قضاوت کن حالت چطور میشه قطعا مردی که ۱بار خیانت کنه همش در حال خیانته شک نکن به خودتم این اتفاق میافته

  8. خانم واقعا متاسفم خودتو گول نزنید مگر شما توخونه باهاش هستین صددرصد همسرشو دوست داره چون بچه دارن از این خانواده فاصله بگیر ومطمعن باش تو فقط یه بازیچه هستی وهوس

  9. سلام این کار تو اشتبا است باید کار کنی که همسر خودش را دوست داشت باشه

  10. دوستی یه دختر مجرد با یه مرد متاهل کاملا اشتباه ترین هست . چون این مردهای متاهل اگه مرد بودند که به زنای خودشون خیانت نمیکردند. البته ببخشید ایشون با شما ازدواج نمیکنن شما رو میان وعده قرار داده برا خودشون بهتره رابطه رو باهاش قطع کنید . و زندگیتون رو با این مرد تلف نکنید. ممنون.

  11. مطمئن باش گناه بزرگی رو مرتکب هستی..و در حال توجیه کردن رفتار غلط و اشتباه خودت هستی..اگر زنان بی خردی مثل شما وجود نداشته باشن مردها هیچوقت به خودشون اجازه نمیدن که به همسرشون خیانت کنن..
   شما حتی خودت رو هم بازیچه دست این فرد قرار دادی و با این افکار احمقانه داری فقط خودت رو گول میزنی و توجیه میکنی.

   1. اینا که وجدان ندارن هیچ وقت هم احساس گناه نمیکنن که وارد زندگی یه زن بدبخت شدن خدا هم اون دختر و هم مرد چنان میزنه که خودشون نمی‌فهمن از کجا خورد

  12. همین شماها هستین ک زندگی هیلیارو نابود کردین وفکر نمیکنین اونی ک زنه اون مرده مثل تودل داره

  13. شما خیلی اشتباه میکنین خانوم زمانی که اطلاع دارین ایشون زن و زندگی دارن چرا باهاش رابطه برقرار میکنین ما زنها از هم جنس های خودمون ضربه و اسیب میبینیم خیانت کار مردها نیستن ما باید از هم جنسهای خودمون گله مند باشیم

  14. اشتباه بزرگی میکنیدشماباعث بدبختیه اون بچه میشیدمطمعن باش یه روزی تاوان میدید

  15. بدترین کار رو تو داری میکنی.اصلامن خودم قربانی یه همچین چیزی که میگی هستم.اینقد به شوهرم اعتماد داشتم و اینقد از من خواست که در طی روز بهش زنگ نزنم و گیر ندم که کجاست و چیکار میکنه منم کاملا رهاش کردم البته با این تصور که واقعا مشغول کار و تلاشه و ما تو خونه نه خیلی عاشقانه بودیم نه خیلی بد عادی بودیم پیش خودم میگفتم خب بعد از چند سال زندگی دیگه طبیعیه رابطمون مثل روزهای اول نباشه
   ولی الان ۴ ماهه فهمیدم که آقا ۳ ساله با کسی دیگه دوست بوده و هر چی به من محبت نمیکرده و میگفت من اهلش نیستم برا کسی دیگه بوده و با هم کلی سفر و مسافرت و عکسهای دونفره که ارزوش به دل من مونده داشتن.تو و امثال تو که وارد رابطه مرد متاهل میشن کثیف ترین موجودات روی زمین هستین که به هم جنس و هم نوع خودتون هم رحم نمیکنید‌و مطمئن باش رنگ خوشبختی رو هیچ وقت نمیبینی

  16. عزيزم مطمين باش داره ازت سوء استفاده مي كنه فقط و تمام و مردي كه بخواد جدا بشه ميشه بخاطر بچه و فلان نمي مونه خودتو گول نزن. واقع بين باش

  17. عزیزم چه می‌دونی که خودش خانومشو بیرون نمی بره .بعضی ها دیگه با زن خودشون کار ندارن ومیگن این که هست مادر بچه ام .
   بعد مدتی فکر می کنن کار شاقی کردن که زن و بچه سقف بالا سر دارن .
   بعد شروع به رابطه با زن یا دختر نامحرم بهشون مزه میده .
   زنی رو میشناسم که حسرت یک پیاده روی ساده با شوهرش داره .اما همسرش 17سال اونو با خودش جایی نمی برد تا کسی نشناسدش .وراحتتر بتونه به کثافت کاریش ادامه بده ،تازه همین آدم به همه میگه زن من بیماره وغیره ….
   پس شما مطمئن نباش از اینکه خود اون مرد آدم بیشعوری هست .
   بعدش هم خوبه آدم وقتی کسی صاحب داره چشمشواز ش برداره وبار اضافه زندگی مردم نشه😌🙏🏻

 22. سلام.منو خودم یک شکست خورده ام تو زندگی .از وقتی که اینشتا وارد زندگی ما شده دیگه برای همسرم مهم نیستم حرفام براش تکراری شده وگوشی خودشو قفل میکنه.میگه نمی خوام پیامها رو ببینی دیگه درمانده شدم قرص اعصاب میخورم وبه خاطر گریه های زیاد تیرویدم که جزعی بود حالا شده تیروید هاشیموتو

 23. با پسری دوستم سه ساله و طی این سه سال سیصد بار ب من خیانت کرده و باز پشیمون برگشته سمتم و ب هیچ احدی رحم نداره کوچیک و بزرگ پیر و جوون فرقی نداره براش بطور بیمارگونه ای دنبال هیجان جنسیه منم سرد شدم ازش ولی از زندگیم بیرون نمیره چکنم

  1. ذات مردی ک اینکارو کنه خرابه. قطعا علت خیانتش رابطه ی جنسی نمیتونه باشه..
   مردی ک عرضه داشته باشه ،فقط شریک خودشو ارضا میکنه

   پس ذات حیوانی و کریحی داره
   و باید ولش کرد دنبال لیاقتش

   1. واقعا همین طوره شوهرمن هم بهم خیانت میکنه بانزدیکترین کسم ولی بخاطربچهام نمیتونم برم هرروط هم ک میگذره بی اعتمادتر ومتنفر ازش میشم اخه بایدچکار کنم

  2. کسی که وارد زندگی کس میشه، اون اگه عرضه داشت.باعث نمیشد، حالا که نداره اومده باز. اون ایبنه هست

 24. من خودم یک زنم به نظرم اگه زندگی یکی رو خراب کنی هیچ وقت از زندگیت خیر نمی بینی

 25. سلام ، من ۲۲ سالمه سه ساله طلاق گرفتم از نامزدم ، چندماه پیش پیر داییم که ۲۳ سالشه بهم همش پیام میداد ک من میخوامت و دوست دارم میخوام بیام خواستگاریت و اومد خواستگاری و من جواب مثبت دادم
  الان هفت ماهه باهم نامزد کردیم و همه ی گذشتشو برام تعریف کرده ک قبلاً با کس دیگ ایی بوده ولی هروق ازش میپرسم دوسش داشتی یا عاشقش بودی میگه نه فقط عادت کرده بودم بهش یا میگه اگه اونو میخواستم نمیومدم تورو بگیرم
  همش حس میکنم الان هم با اون در ارتباطه…
  آخه ی بار شمارش دیدم تو گوشیش ک زنگ زده ب شوهرم گفتم چرا زنگ زده بهت شوهرم گفت زنگ زده گفته دلم برات تنگ شده منم گفتم دیگ زنگ نزن برام دردسر درست نکن
  یا بهش توی اینستا پیام داده که برات تولد میگیرم بیا فلان جا ولی شوهرم گفته نمیام

  الان من چکار کنم😢 همش فکر میکنم شوهرم با رل قبلش در ارتباطه ….. ولی خودش میگه نیستم

 26. یلام ۲۰ سال با همسرم که مردی مومن ایت زندگی کردم دو تا بچه ۱۵ و ۱۲ ساله دارم زندگیمون مشکلاتی داشت بعضی اخلاقهای همسرم مثل خسیسی و خوش صحبت نبودن و ابراز نکردن محبت همیشه باعث نارصایتی من از این ازدواج می شد و حتی گاهی اوقات بچه ها را هم شاکی مبکرد دخترم از اینکه پدرش بهش محبت نمیکنه خیلی شاکی بود ولی همیشه من میگفتم همینکه پدرتون تو این جامعه پاک است و پایبند به خانواده است خیلی خوبه و ما باید با اشکالاتش کنار بیاییم
  تا اینکه یکسالی هست فوق لییانس دانسگاه ازاد قبول شد پسرم که ۱۲ سالش هست متوجه چت های اضافه و پاک کردن چتها از طرف پدرش شد وقتی به من گفت من چون در جریان پروژه هاش بودم و میدونستم با یه دختر که زیبا رو هم بود و به گفته همسرم از نظر مالی هم وضع خوبی داست هم گروهی با دو نفر دیگه شده اند خیلی حساسیت نشان ندادم تا اینکه متوجه شدم دایم عکس پروفابل اون خانم را چک میکنه ناراحت شدم و چون تا حالا هیچ مساله ای ندبده بودم بهش گفتم این کار درست نیست و ایشون هم قبول کرد و بهشون گفتم دیگر نباید چتهاشو با این خانم پاک کنه ایسان هم قبول کرد چون موبایل بیستر در دسترس من بود خیلی شک نمیکردم تا اینکه دوباره پسرم متوجه شد چتها پاک میسه به ایشون گفتم قبول نکرد موبایل روی اوپن بود از طرف خانم استیکر خنده امد با ایشون جر و بحث کردم قبول کرد پاش بخاطر زیبا بودن دختر لغزیده و دیکر تکرار نمی کنه و شماره را از مخاطبان پاک کرد من هم ناچار قبول کردم دوباره دو روز بعد متوجه شدم چت کرده بوده و با اینکه شماره را پاک کرده بوده به قول خودش تو کامپیوتر بخاطر کارهای تیمی شمارش را سیو داشته به گفته خودش این بار با ابن خانم صحبت کرده بوده که خانمم ناراخت شده و از حق اقایان برای ازدواج متعدد صحبت کرده و گفته چطوری یه خانم کنار میاد که اون خانم هم گفته بوده حق با خانمتون است اجازه از همسرم گرفته بوده اکر مورد درسی بود در تماس باسیم و همسرم هم قبول کرده من خیلی مساجره کردم و حال بچه هابم خیلی بد بود برای طلاق خواستم اقدام کنم چون هبچ چیز در زندگی کم نذاشتم و از نظر ظاهر و اخلاق و صبوری در زندگی چیزی کم نذاسته بودم ولی ایشان با عذرخواهی های مداوم مانع من شدند به من اجازه دادند هر جوری راضی هستم از موبایل ایسان پیام بدهم و تمام کنم من هم پیام دادم خانمم خیلی ناراحت سده لطفا در هیچ موردی با یکدیگر در تماس نباسیم و دختره هم قبول کرد از موبابل خودم هم پیام دادم که باز گذاشتن مرز شما در صحبت کردن های اصافی با همسر من اطمینان ۲۰ سال زندگی با دو تا بچه تر ک خورده و اطمیناندارم تا زنده هستی این حالت را تجربه خواهی کرد و دختره هم عذرخواهی کرد و گفت من اصلا حرف محبت امیزی به همسر شما نزدم و حق با شماست من را نفرین نکنید. همسرم چون اطلاع نداست من چی گفتم دوباره سمت موبایل من رفته بود بببینه به گفته خودش من ابروشو نبرده باسم و درحرفهاش هی اصرار داست به خانم بی احترامی نکنم
  خلاصه الان قول داده که همه چیز تمام شده ولی من هر شب کارم گریه هست و نمیتونم کنار بیام نمیدونم کاری که کرده استباه بزرگی بوده یا از نطر من فاجعه هست
  لطفا نطراتتون را بگید و راهی برای اروم شدن دلم
  بیستر دلم بخاطر گذشتهایی که به روی اشتباهاتش داشتم میسوزه ۲۰ سال خدای من بودفکر میکردم به اندازه ای دوستم داره که هیچ وقت این اتفاقها نمی افته همیسه مبگفت از زندگی با من خیلب راصی هست الان همه چیز نابود کرده کسی که مثلا مومنه و نمیزاره دخترش پاپوش جلوی نامحرم بپوشه و اصرار به چادر داره چطوری میتونه با یه خانم بی حجاب وارد رابطه بشه
  ببخشید دلم خیلی پر بود خیلی طولانی شد

  1. عزیزم با مشکلی برخوردم که انگار خودم این رو نوشتم کاریه که شده منم به نوعی به این مشکل برخوردم دقیقا بعد بیست سال زندگی مشترک وهمسری که نماز و روزه وحجاب براش خیییلی مهمه،افسردگی گرفتم و روزها گریه وعزاداری کردم با گذشت سه سال هنوز هم فراموش نکردم و دیگه لذت از زندگی نمی‌برم اما به خاطر بچه هام ظاهراً دارم زندگی میکنم الآنم به همسرت بگو این بار با احترام روزای خوبی که با هم داشتیم وبه خاطر بچه ها بخشیدیش ولی نباید تکرار بشه

  2. سلام منم دقیقا تجربه ای مثل شما داشتم الان با سه تا بچه نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم کارم شده گریه نه راه پس دارم نه راه پیش

   1. منم هرروز خیانت می بینم بخدا دیگه بریدم شب وروزم گریه شده. روزی بایه نفره.
    جالب اینجاس خانوادشم به من میگن بی عرضه ای. ولی من بخاطر بچم کوچیکه وایسادم

  3. وقتی انسان بر خلاف غریزه و طبیعتش عمل می کنه و باوراشو شکل می ده این مشکلات حتما پیش میاد از نظر علمی عشق و دوست داشتن چیزی جز واکنش شیمیای در مغز نیست نشون به اون نشون که با از بین بردن بیضه های مرد تمام هوس و میل او به جنس مخالف از بین می ره. همون که شما بهش می گین عشق.راه حل اینه که عمیق تر به موضوع نگاه کنین و خودتون و گول نزنین

 27. سلام من ۲۶سالمه ۸ساله ازدواج کردیم همسرم ۴سال بهم خیانت کرده خیلی شکستم.دختره ازش پول خواسته همسرم نداده باهم زدن به تیپ هم و تموم کردن بعد چن ماه من تو گوشیش دیدم پیاماشونو به معنای واقعی خورد شدم‌دست به خودکشیم‌زدم اینم بگم همسرم باوجود اون دختر باهام خوب بود دوسم داشت و داره.ولی خب من ناراحتم هرروز به جزئیات این رابطه فکر میکنم و گریه میکنم و بازم….دارم روانی میشم چطور میتونم‌ اروم کنم‌خودمو.از وقتی فهمیدم‌اخلاق همسرم ۵برابر بهتر شده.میگه اشتباه کردم هوس نذاشت.با دختره هم حرف زدم انقد چرت و پرت گفته بود که بخاطر پول ندادن همسرم زندگیم خرابترشه باعث شده هی از همسرم بپرسم اینو گفته اینجور شده بود یا نه.واینم بگم همسرم اوایل زندگی خوب بود یکی از اشناهاشون باعث شد تماس گرفت که بره پیشش کارش داره رفت دید دختره اونجاس.و این دقیقا حرفیه که دختره هم بهم گفته بود.شدیدا رو اعصابمه که پیداش کنم لوش بدم بخاطر ریختن افکارم بهم ….

 28. سلام من ۳۴سالمه شوهرم یکساله با دختردوستش رابطه تلفنی دارن.برا برطرف کردن مشکلی که اون دختر داشت ولی تا الان این رابطه ادامه داره.اون طرف متاهله یه دختر هم داره.من به شوهرم میگم میگه رابطه ای بین ما نیست.ولی اون به شوهرم محبت میکنه من دارم دیوونه میشم .چیکار کنم هر کاری کردم فایده ای غیر از بحث و درگیری نداشت من خسته شدم

   1. من یه مردم، به قول شما خانما به من باید گفت خیانتکار، لاابالی و خیلی چیزای دیگه
    ولی خودم همیشه از کارم پشیمون میشم ولی خب دلیل اصلی خیانت ما مردها میدونید چیه
    اینه که بعد از 3یا 4 سال شما خانما دیگه غرق در کارهای روزمره زندگی میشین، کلا ما رو یادتون میره
    زن خود من لباسای قشنگش مال مهمانی رفتن هست، به خودش رسیدن مال جایی رفتن هست، من اصلا آدم نیستم که بخواد واسه من لباس قشنگ بپوشه، وقتی میام خونه مثل کلفتا لباس میپوشه
    با وجود اینکه یه کمد لباس های قشنگ خودم واسش خریدم ولی دله استفادش رو نداره، هر چی هم میگم فایده نداره، یه روز گوش میده دوباره فراموش همش دنبال خانه داری و کارهای مربوط به خونه هست از بابت یه مادر و یه خانه دار واقعا شایسته هست ولی به عنوان یه همسر واسه من نه
    مشکل دوم هم اینه که به محض جر و بحث کردن با من جای خوابش رو جدا میکنه و شاید تا هفته ها طول میکشه
    راستش منم خسته شدم و سرم رو با دوست دخترم گرم کردم چرا که اون هرچی زنم واسم کم میزاره ،بجاش اون جبران میکنه

 29. سلام من 22سالمه یک پسرسه ساله دارم شوهرم باهمسایه دیواربه دیواررابطه داشت جزازاین باچندنفردیگه همه رابطه داشت بعدمن همه چیزوفهمیدم همسرم بهم گفت دیگه تکرارنمیکنم خیلی هم پشیمانم امایکم وقت گذشت من امتحانش کردم به نام یکی ازمشغوقش امابازم شوهرم باهاش گپ زد بعدش گفتم منم شوکه شدبازم گفت اشتباه کردم منوببخش من هرروزهم همسایه مومیبینم داغون میشم لطفاراهنماکنین چکارکنم چکارکنم

  1. با سلام
   این وضعیت مشخصه دیکه از جانب شما قابل تحمل نیست. ولی مهمه این موضع شما را همسرتونم درک کنه

   1. سلام منم یه زن۱۷ ساله هستم شوهرمو خیلی دوس دارم اون هم منو دوس داره و خیلی ب خودم میرسم ولی بیرون خیلی به زنای بی حجاب و یه کیلو ارایش زده نگاه میکنه میترسم بهم خیانت کنه و سمت اونا بره آخه خیلی دروغ بهم گفته میترسم بازم دروغ بگه

 30. سلام خسته نباشیم
  من 36سالمه و شوهرم 33سالشه،هشت ساله ازدواج کردیم، اوایل روابطمون خوب بود ولی چند ماه بعد از عقد نظرش عوض شد همش گیر میداد میگفت تو قدت کوتاه،زشتی،من میخواستم با یه معلم ازدواج کنم چند ماه بعد از ازدواجمون که 5ماه باردار بودم بهم گفت بچه رو سقط کن من قبول نکردم بعداز بازداریم فهمیدم بهم خیانت میکنه،چندین بار با چند زن مختلف من خیلی شکستم افسردگی پس از زایمان گرفتم،مدام سرش تو گوشی وقتی هم خونه هست باهام زیاد حرف نمی زنه مدام توهین و تحقیرم میکنه و مهمتر اینکه مادرش خیلی تو زندگی مون دخالت میکنه یعنی بهش اجازه میده الان دو بچه دارم دیگه خودم هم خسته شدم بهم محبت نمی کنه،دیر به دیر رابطه جنسی باهام داره ،نمیدونم چیکار کنم خسته ام و دل شکسته به طلاق هم نمیتونم فکر کنم به خاطر بچه هام

  1. با سلام
   اولا به خاطز بچه هات کوتاه نیایید و دوما حتما از مشاور کمک بگیرید و حتما شوهرتون از این موضوع مطلع کنید که برای حفظ سلامتتون کاری میکنید.

  2. سلام خسته نباشین خدا از اون زنهای که زندگی یکی دیگه رو خراب میکنن نگذره اگه اونها به هم جنس خود خیانت نکنن مردها نمی تونن هیچ کاری بکنن اگه خودشون و بزارن جای اون زنهای که با شوهرش وارد رابطه میشن هیچ موقع اون کارو نمی کردن

 31. آیا رابطه یه مرد متاهل با یک نفر به اصطلاح(فاحشه) برای یک شب خیانت محسوب میشه؟
  اینم در نظر بگیرید که ۱ ماهه از خونه دورم ماموریت هستم

    1. پستانداران بله، چون عقل و شعور نداره بخاطر همین پارتنرش ممکنه خواهر و برادرش باشه. اما انسان دارای فهم و قدرت تفکره وحرف شما توهین به این پستاندار دارای شعوره. امیدوارم همه به انسانیت رو کنیم که اگر تهی از ارزش های انسانی باسیم قطعا بشری بی خاصیتیم.

  1. اگر شما از خونه خانومت دوری خانومت هم از شما دوره به نظرتون برای یک شب اگر خانومت ب کسی رابطهبزاره خیانت محسوب میشه؟؟؟

  2. اگر شما از خونه خانومت دوری خانومت هم از شما دوره به نظرتون برای یک شب اگر خانومت ب کسی رابطهبزاره خیانت محسوب میشه؟؟؟

  3. آقای محترم یکماه رفتین ماموریت و میخوایی رابطه جنسی داشته باشی چون ازخانه و همسر دوری اینم بدون همسره شماهم نیاز جنسی داره و اونم الان داره با شرافت ونجابت دانلود شما وفاداریشو حفظ میکنه اونم میتونه درغیابت رفتاره شمارو انجام بده آیا پذیرا هستی؟

 32. سلام وخسته نباشیدازنظرمن کسی که بادروغ بیادسمتت واینکه متاهل باشه و به زنش خیانت داره میکنه ونمیتونه زندگی خودشوجمع کنه پس هیچ وقت برای توهم نمیتونه خوب باشه وزندگی خوبی روفراهم کنه ودروغ های بزرگتری میگه

 33. سلام من دو ساله همسرم فوت کرده با یه آقایی آشنا شدم که بعدا فهمیدم زن و دوتا بچه داره بمن میگه میخواد طلاقش بده و با من ازدواج کنه چیکارکنم بنظرتون با توجه به اینکه منم خیلی خلا دارم و وابسته ش شدم

  1. میخوای روی خرابه های زندگیه یه زن دیگه زندگیتو بسازی این خیلی نفرت انگیزه هیچ وقت خوشبخت نمیشی

    1. زن و دخترایی که ب مرد متاهل تکیه می کنن چون آنقدر از خودشون ناامید هستن به مرحله بیچارگی رسیدن که اینکار رو می کنن اونا بهتر از هرکسی می دونن که هیچ موقع جای زن اول رو نمی گیرن و براشون مثل یه خوراکی تو یخچال که مورد پسند نیست ولی گذاشتن برای مواقع که غذای درست و حسابی ندارن بخورن ک روزگار سپری شه

  2. شمامیدونیدچه بلایی سر اون خانم میاریدبااینکه خودت یه زنی من خودم بارهابه خاطرخیانت شوهرم زجرکشیدم حتی به خودکشی هم فکرکردم اصلاحوصله بچه هامم ندارم اززندگی سیرشدم این کارشمامیتونه زندگی اون خانم بچه هاش نابودکنه مطمعا باشیداون آقادرآینده به شماهم خیانت میکنه

  3. من خودم یک زنم به نظرم اگه زندگی یکی رو خراب کنی هیچ وقت از زندگیت خیر نمی بینی

  4. خیلی عوضی هستی اگه قبول کنی
   اونم داره دروغ می گه فقط هوس بازیه
   بچه هاش نمی گذراند
   زن و بچه چیزی نیست که راحت بتونید با اون مرد آشغال ادامه بدید

  5. متاسفانه ما زنها ،خودمون عامل اصلی خیانت مردها هستیم و بو این کار زندگی یه زن بی گناه و بچه هاش رو کاملا نابود میکنیم ،اگر این بلا بر سر خودت میومد چه کار میکردی؟

 34. تقریبا ۷ ماهی میشع اومدیم تو یع محل جدید و بایکی اشنا شدم گرچع از رابطمون ۳ ماه ونیم بیشتر نمیگذرع ولی بد جور دوسش دارم و وابستع شدم نمیدونستم زن دارع دو هفتع ای میشع ک فهمیدم زن دارع خاستم جداشم یع هفتع جداشده بودیم ولی باز نتونستم زنش ۲۲ سالشع و حاملس چن روز دیگ پسرشون ب دنیا میاد و ب من میگع بیا عقد کنیم و برات خونع میگیرم نمیدونم چی کار کنم

  1. به امیدخدااین بلاروزی سرخودت میاداون موقع هم امیدوارم بگی نمیدونم چیکارکنم

   1. ما اصلا جای دیگران نیستیم و نمیدونیم افراد تو چه شرایطی هستند پس نمیتونیم نظر بدیم

    1. جای دیگران؟؟
     خودتون هم امیدوارم مورد خیانت قرار بگیرین و بعد طرف بگه تو جای من نبودی!!
     ادم اگه ادم باشه شرافتش هیچ وقت اجازه نمیده زندگی یکی دیگه رو نابود کنه.

     1. این افراد زندگی خراب کن نیستن، در واقع توسط افراد خیانتکار گول خوردن
      زندگی و احساسات خودشونم خراب شده!

 35. سلام
  من 26 سالمه و همسرم 27
  ما با عشق ازدواج کردیم و الان ٨ ماه هست که عقدیم… همسرم خیلی منو دوس داره از همه نظر واسم عالیه اما چیزی که اذیتم میکنه
  جذب زنان و آشنایان اطراف من می‌شود که حتی دیدم پیج اینستا اونارو چک میکنه با اینکه من چهره خوبی دارم… راهنمایی کنید که چطور باهاش صحبت کنم واقعا ذهن و فکرم درگیره که اون ک منو انقد دوست داره پس دلیل این کارش چیه

  1. با سلام
   شاید این موضوع اصلا باهاش در میان نگذاشتید که از این رفتار بدتون میاد.

 36. سلام از وقتی یادم میاد شوهرم بهم خبانت کرده چندین بار قول داده باز همکارشو تکرارکرده هیچ کمبودی هم نداره خودشم همیشه گفته من کمبودی تو زندگی ندارم جدیدا خونه مون رو عوض کردیم و به محله قدیم شوهرم اومدیم بارها و بارها دیدم که با زن همسایه روبرویی مون خوش وبش میکنه حتی به خاطره اون کلی منو کتک زده ولی باز قبول نمیکنه که کاری میکنه همش میگه تو اشتباه میکنی تا اون خانوم با شوهرش دعوا میکنه سریع میره پشت پنجره گوش وایمیسته بارها دیدم اما انکار میکنه دیگه خسته شدم کم آوردم هیچی براش کم نزاشتم هیچوقت قدرمو ندونسته

  1. سلام
   سلام از وقتی یادم میاد شوهرم بهم خبانت کرده.
   با این شرایط حتما باید مشاوره بگیرید.

   1. به نظر شما مردی که به زنش خیانت میکنه با مشاور میشه به زندگی دوباره ادامه داد
    من شوهرم بهم خیانت کرده الان دو ماهه از خونه اومدم منزل پدرم و هر چی فکر میکنم نمیتونم برگردم از طرفی هم دوتا دختر دارم و دارم زجر میکشم وقتی بهشون نگاه میکنم که آینده اینا با طلاق چی میشه
    به نظر شما میشه به زندگی برگشت و اعتماد کرد و ادامه داد؟؟؟؟؟؟؟

    1. با سلام . انشالله زندگی شما هم عاقبت به خیر شود

     یه مقاله در مورد اعتماد بعد از خیانت در سایت هست لطفا مطالعه کنید
     سپاس

    2. من شوهرم ۴روز به گفته خودش البته من باور نکردم، ،،بایه خانم آشنا شدو چند باری هم ۲۰دقیقه ای صحبت کردن، البته‌ راضی به گرفتن پیرینت هم نشد، ،،به قول خودش گول زاهر شو خورده الان هم من مقصر همه چیز میدونه نمیدونم میتونم اطمينان کنم
     یانه از طرف ۱۷ساله زندگی میکنیم ویه پسر ۱۶ساله ودختر ۶ساله هم داریم نه

  2. منم ۲۹سالمه یه بچه ۷ساله دارم ازوقتی بچم بدنیااومده همسرم همیشه توگوشیش هست بارها دیدم به خودشم نشون دادم ولی بازگفته افکاروذهنت مریضه به خانوادش هم گفتم اونا هم نتونستن کاری بکنن وبرای بار اخر با زنداداشش سررابطه باپیامک ک خیلی هم بی پرده صحبت کرده بودن گرفتم سراین موضوع هم به دادگاه هم افتادیم اومد گفت معذرت میخوام بهش فرصت دادم ولی باز ازکاراش دست نمیکشه ما زنها هیچوقت نمیتونیم حقمون رو ازمرد خیانت کاربگیریم بخاطرفرزندمون کوتاه میایم خدا پشت پناهمون باشه

 37. سلام من ۳۳سالمه ۲تا دختر دارم بعد فهمیدم شوهرم ۳۴سالشه با دختره ۲۶ ساله دوسته دختره مریضی سیگار شوهرم میبره دکتر براش وام برمیداره یه روز گفت یه اسمس برام میاد بخون خوندم امدم بیرون دیدم یک پیام نوشته یا ۸ملیون بده یا کلن نرم دکتر سرتان داشت من شوهرم ازخونه انداختم بیرون بعد مادر خواهرش با اسرار اشتی دادن ولی قلبم ازش شکسته نمی خام دست بهش بزنم منو راهنمایی کنید ممنون میشوم قسم میخوره میگه دستم بهش نزده ولی سواره متورش کرده کافه برده

  1. ما اصلا جای دیگران نیستیم و نمیدونیم افراد تو چه شرایطی هستند پس نمیتونیم نظر بدیم ، این مردای متاهل هستند که نباید برن دنبال زن دیگه و اونارو بازیچه خودشون قرار بدن کلا مردا دیگه مرد نیستن اکثرشون نامردن

   1. عالی گفتی اونا میان و ب زنان مجرد پیشنهاد دوستی منیکنن ومحبت ابراز علاقه شدید میکنن.خانومی ک نیاز ب محبت و توحه دارع وابسته میشه

 38. سلام من خانمی ۳۱ ساله هستم ۱۳ ساله ازدواج کردم .همسرم همیشه به طرایق مختلف و اقتضای شغلش در حال خیانت کردن بود…من برای آروم شدن خودم وارد یک رابطه شدم که بعد از مدتی خودم به همسرم گفتم چون اون آقا برام دردسر ساز شده بود…حالا همسرم بعد از اینکه من ازش درخواست کمک کرده بودم برای تموم شدن اون رابطه ..وقیح شده و با دختر های دیگه وارد رابطه میشه و میگه حقی نداری صحبت کنی چون خودت خیانت کردی…من بخاطر ۲ تا بچه ای که دارم چیزی نمیگم…الانم جلو من خانوم میاره خونه میگه باید چند سالی همینجوری باشه تا من آروم بشم…ننیدونم باید چکار کنم؟لطفا راهنمایی میکنید

  1. راهش همینه
   اگر رابطه خودت برات دردسرساز نمیشد الان معلوم نبود چی میگفتی و چی میکردی

 39. سلام خانمی هستم ۴۰ ساله با مردی اشنا شدم که خمسرشو خیلی دوس داره والان ۲ساله باهم ازدواج کردیم خیلی برام وبرای فررندم زحمت میکیه وخیلی دوستش دادم وعقد دایم کردیم وهمیشه میگه تا اخر عمر زندگیتو راه میبرم وخیلی فهمیده هست وهمسرشو خیلی دوس داره ایا میتونم ادامه زندگی بدم

  1. سلام
   مراقب دردسرهای بعدی این زندگی باشید چراکه معلومه همسر ایشون اصلا خبر نداره

 40. سلام من ۳۶ سالمه و همسرم ۴۰ دوتا بچه ی بزرگ دارم همسرم ظاهر خوبی داره و چهرش اصلا به سنش نمیخوره به تازگی توی گوشیش یه کانال دیدم که برای صیغه ی ساعتی هست و …با وجود اینکه ازنظر زناشویی هیچ مشکلی نداریم خیلی بهم ریختم بنظرتون به روش بیارم ؟

  1. سلام
   نگید رفتید گوشیش تفتیش کردید ولی بهش بگید میدونم این کار کردی

 41. سلام، ۳۲ سالمه، ۴ سال پیش با مردی آشنا شدم که نمیدونستم متاهله، هر چی میگفتم چرا نمیای خواستگاری فقط میگفت مشکل دارم بعد یه سال گفت قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته، بعد مدتی گفت مشکل بچه دار شدن داره و بچه دار نمیشه، رابطمون سر مسائلی بهم خورد. تا یکسال اصلا زنگ نمیزد، بعد هر چند وقت یکبار پیام میداد میگفت منو ببخش
  حالا بعد چهار سال میگه زن داره ولی باهاش رابطه ای نداره و جدا زندگی میکنن، میگه خواستن طلاق بگیرن حکم هم گرفتن ولی چون زنش در آخر پاپس میکشه اینم وجدانش راضی نمیشه که طلاقش بده
  از من خواستگاری کرده، نمیدونم چیکار کنم؟ آیا اشتباهه زنش بشم؟

 42. سلام همسر من دختر ۱۳ ساله اشنامون رو جذب خودش کرده و ممکن با هم رابطه هم داشته باشن ولی در واقع خودش میگوید با او در ارتباط نیستم و عاشق کس دیگه هست حتی برای کسی که دوستش دارد هم جونش را میدهد الان که با عشق خودش اشتی کرده و باهم فقط مثل دوتا رفیق هستند و در ارتباط هستن چرا با دختر ۱۳ ساله و ۱۵ ساله میخواهد رابطه داشته باشد

 43. تمام مردهای خیانت کار پشیمون برمی گردم سراغ همسر اول ولی افسوس که دیگه از اون زن هم چیزی نمونده چون انقدر خودش رو درگیر چراها کرده که دیگه امیدی به زندگی نداره

   1. سلام من یه زن 33ساله هستم دوتابچه دارم همسرم میگه دوستم نداره هی کتک میزنه که اززندگی برم منم هیچ کسی روندارم بهش پشت کنم توروخداراهنماییم کنین😢😢😢

 44. سلام من هم ۲۵ ساله ادواج کردم همسرم ۱۵ سال از من بزرگتر ۸ ساله بهم خیانت می کنه خیلی ناراحتم از دستم کاری بر میاد جدا بشم بجه هام می مونن بخوام تحمل کنم واقعا غیر قابل تحمل لطفا راهنمایی کنید منو دیگه از زندگی بریدم با دعوا شکایت وسادت بزرگان هم مشکل ما حل نشده چند بار معدرت خواسته ولی باز کارهاشو تکرار کرده

  1. سلام
   قطعا شما باید یک مشاور خانواده صحبت کنید این وضعیت قابل دوام نیست.

   1. اره بگیرن ک دیگ کسی جرات این کارارو نداشته باشه
    یکم واسه خودتون ارزش قائل باشید

 45. من 47سالمه وبامردی که سی سال زندگی کردم 10ساله با دختری هست که الان 30سالشه دارم زندگی که نه ، تحمل میکنم دردشو نمیتونم تحمل کنم چند ماهه که دیگه جدازندگی میکنم و دارم سعی میکنم روی پای خودم بایستم واززندگیم بیرونش کنم فقط اینو بگم هیچ زنی نباید تحمل کنه باید درمان کنه ببینه مشکل از کجاست اگرنتونست جدابشه

  1. سلام

   ممنون از اینکه تجربیات خود را در اختیار دیگران میگذارید

 46. اصلا دلیل خیانت مهم نیست مهم نفس اون کارهست وفقط با طلاق می تونی مثل یه اشغال از زندگی پرتش کنی بیرون وگرنه دلت خنک نمیشه باید بعد از طلاق زمین خوردنش روببینی ودرنهایت اگه موقعیت خوبی که باشرایط تو جور بود ازدواج کنی وآخرین درد روبهش بزنی تا بدونه عشق تو روهرکسی لایقش نیست که داشته باشه همین وهمین

  1. با سلام
   قابل درک رنج شما. ولی این خشم به خودتونم قطعا صدمه میزنه

 47. به مردی که خیانت میکنه نباید فرصتی دوباره داد چون من خودم درگیر همین موضوع هستم و همچنان همسرم بهم خیانت میکنه ولی به خاطر بچه ها م نمی تونم تصمیم بگیرم
  خیلی حس بدی هستش که همسرت با دوستت در رابطه باشه البته اون خانم هم من الله و دو تا بچه هم داره آیا شما می تونید منو راهنمایی کنید دیگه خسته شدم

  1. با سلام
   دوست عزیز حتما باید بینید چرا همسرتون توی خیانت اصرار داره . شاید خیالش از جانب شما راحته

   1. ما اصلا جای دیگران نیستیم و نمیدونیم افراد تو چه شرایطی هستند پس نمیتونیم نظر بدیم ، این مردای متاهل هستند که نباید برن دنبال زن دیگه و اونارو بازیچه خودشون قرار بدن کلا مردا دیگه مرد نیستن اکثرشون نامردن

 48. مردی که از همسرش یک سال دور هست اگر وارد رابطه با زنی شد فقط رابطه جنسی
  چطور قضاوت کنیم؟

  1. سلام من خانمی31 ساله هستم وشوهرم35 ساله است مربی باشگاه است دوساله باختری دوست شده که اون هم مربی ومن به تازگی متوجه شدم. هرچی هم ازش میبینم انکارمیکنه. رفتارش کاملا بامن سردشده وپرخاشگرشده اصلا انگارمن توزندگیش وجودندارم. دوتا دختر دارم15 سال باهاش زندگی کردم بابدبختی وبه همچی قانع بودم ازمحبت واحترام براش کم نزاشتم. آیا این حقه منه؟ منوبچه هام توخونه باشیم بدون تفریح واون به گشت وگذارش بااون دختر این کافه اون کافه باشه؟ به نظرتون چیکارکنم؟

   1. دقیقا من هم الان همین وضع رو دارم . یه پسر پونزده ساله دارم که واقعا شرمندش هستم به خاطر این شرایط زندگی اما کاری از دستم بر نمیاد . با من طوری رفتار می‌کنه انگار زیادی هستم . همیشه هم شمارم رو مسدود می‌کنه که جوابم رو نده. کلا خیلی احساس تنهایی میکنم امان از وقتی که پسرم هم تو خونه نیست یه چیزی مثل خوره مغزم رم میخوره از. تنهایی

 49. مردی رو که خیانت میکنه رو باید از زندگیت مثل یه زباله بذاری بیرون تا زندگیت بوی تعفن نگرفته

   1. زنم همینجور،مرد یا زن خیانتکار حیوون صفته،باید پرتش کرد تو زباله دونی تاریخ

    1. من باور نمی کنم مردی با وجود متاهل بودن بتونه زن دیگه ای رو فریب بده این زن هست که می‌دونه گول میخوره و قدم تو راهی دانسته میزاره ولی حاضر نیست بره و با تنهایی بسازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉