کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره ی
5/5 - (2 امتیاز)

روانشناسی آنلاین

روانشناسی آنلاین به مجموعه ای از کاوشها ، سوالات و تدوین راهکارهایی میپردازد که مراجعه کننده با آن سرو کار دارد . روانشماسی آنلاین برای ارایه بهترین روش درمان تلاش میکند . حال ممکن است آسیب فردی باشد و ممکن است خانوادگی یا حتی اجتماعی . روانشناسی آنلاین ابتدا به بررسی ریشه های آسیب میپردازد . مثلا اگر فردی در اطاعت نا پذیر است ریشه یابی میشود . روانشناسی آنلاین حتی ممکن است به یک نسل پیشتر بپردازد . آسیبهای روانی که باعث بروز اختلالات کوچک وبزرگ میشود ممکن است از سالها پیش از تولد نشات گرفته باشد . روانشناسی آنلاین به بررسی آسیبها و تاثیر آن بر فرد میپردازد . از تاثیر آن بر نسل آینده نیز جلو گیری میکند .

روانشناسی آنلاین با امکاناتی که دارد میتواند بین شما و نسل گذشته و نسل بعدی ارتباط درمانی برقرار نماید . به طور مثال ممکن است پدر بزرگ فردی تحت تاثیر تابو های زمان خود پرورش یافته است . این فرد فرزند خود را با ایمان به این تابو ها پرورش خواهد داد . مسلما این تربیت در نوه نیز تاثیر خواهد گذاشت . حال این تاثیر یا مستقیم است یا معکوس . چرا که وقتی یک نفر تحت تاثیر یک تابو بزرگ میشود سه حالت ممکن است پدید بیاید . اول تاثیر مستقیم و ارتباط مثبت ، دوم تاثیر معکوس و ارتباط منفی و حالت سوم اینگونه است که نسل بعدی برخی از این عقاید را میپذیرد و برخی را دو ر می اندازد . تمام این روابط بستگی به درصد تاثیرگذاری فرد بر افراد خانواده دارد . کنشها باعث بروز واکنشها میشود .

روان

مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده

مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده برروی تاثیرهای متقابل در خانواده مطالعه میکند . یک تربیت ، یک پرورش ممکن است در چند نسل تاثیر گذار باشد .مثلا اعتقاد داشتن به شور چشمی . نسل اول به شدت به آن اعتقاد دارد نسل دوم ممکن است آنرا خرافه بداند و اصلا نپذیرد و نسل سوم بگوید حالا باید مراقب بود و رعایت کرد ، هرچند خیلی به آن اعتقاد نداشته باشیم . آسیبها نیز اینگونه هستند . از نسلی به نسلی انتقال میابند اما نوع تاثیرگذاری آنها متفاوت است . تفاوت در تاثیر گذاری به دلیل متفاوت بودن انسانها از نظر پذیرش میباشد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده با پیگیری این آسیبها آن را درمان میکند .

پدر بزرگی که به شدت بد اخلاق بوده یا فرزندانی چون خود بار می آورد . تاثیر این رفتار ممکن است آنها را مخالف شدید خشونت بار بیاورد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده با تحقیق در مورد رفتار شما میتواند آنرا آسیب شناسی کند . آنلاین بودن به این مشاوره کمک میکند . مثلا اگر پدربزرگ از آمدن برای مشاوره خودداری میکند با آنلاین بودن ناخوداگاه در میدان مشاوره قرار میگیرد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده مانند یک جلسه است . در این جلسه اکثر افراد خانواده حضور دارند میتوانند از خود دفاع کنند . میتوانند سوتفاهم هارا در مورد خود برطرف نمایند . میتوانند رفتار و یا رفلکسها را توجیه کنند و یا توضیح دهند . البته این مشاوره تک نفره نیز برگزار میشود . خود فرد و مشاور . بسته به نیاز ممکن است مشاوراز شما بخواهد مشاوره با رضایت شما چند نفره برگزار شود .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی روانشناسی


روانشناسی آنلاین کودک

روانشناسی آنلاین کودک میتواند واقعی تر باشد . وقتی به مرکز روانشناسی مراجعه میشود در مورد رفتار کودک توضیح داده میشود . ولی وقتی به صورت آنلاین این رفتار مشاهده میشود واقعی تر و واضحتر درک میشود . در روانشناسی آنلاین کودک مشاور میتواند رفتار کودک را در محیط خانه و خانواده بررسی کند . مثلا مادری ادعا دارد فرزندش هنگام عصبانیت اشیا را پرت میکند . مشاور دلایل گوناگونی برای این رفتار در ذهن دارد . اما در محیط طبیعی خانواده و به صورت آنلاین مشاور کنشها و واکنشها را باهم میبیند و مشاوره راحت تر و واقعی ترانجام میشود . در روانشناسی آنلاین کودک مشاور از روی بازیها میتواند به خانواده کمک کند . میتواند به او رفتارهایی را تزریق کند تا واکنشهایش را ببیند . بدون آنکه مورد قضاوت مادر و یا خانواده قرار بگیرد . پیش داوریها ازجانب خانواده مسیر درمان را دگرگون میکند .

برخی اوقات واقعیات به مشاور کودک گفته نمیشود . این رفتار در مسیر درمان اختلال بوجود می آورد . برخی خانواده ها حتی نزد خود برخی اختلالات را نمیپذیرند چه برسد بخواهند آنرا بازگو نمایند . پذیرفتن بیماری یا اختلال خود نیمی از درمان است . هنوز هم هستند کسانی که به مشاوره نیاز دارند . وقتی به آنها پیشنهاد مشاوره میشود از کوره در میروند و با تعصب برخورد میکنند . در مواردی ممکن است احساس کنند به آنها توهین شده و ناراحت شوند . در صورتیکه همه ما نیاز به مشاوره داریم . همه ما نیاز داریم بدانیم چه چیزهایی مسیر زندگی مارا بهتر میکند . چه چیزهایی در حال ما تاثیر گذارتر است .

شناسی

روانشناسی آنلاین زناشویی

روانشناسی آنلاین زناشویی در مورد انواع زناشویی هم مشاوره میدهد . باید توجه داشت زناشویی وروش های تحریک و اسکاسم برای همه یکسان نیست . جالب است بدانید برخی مردان و یا زنان فقط به روشهای معمول تحریک و یا ارضا نمیشوند . معمولترین تفاوت در تحریک شدن بوسیله یکی از ارگانیزم بدن است . شما دوست عزیز بخوبی باید بدانید همسر شما با کدام عضو بدن شما تحریک میشود . مثلا کسانی هستند که با دیدن دندانهای سفید و براق به هیجان می آیند . برخی دیگر با دیدن پاهای زیبا و پدیکور شده آنتریک جنسی میشوند . حال این شما هستید که به عنوان شریک جنسی و یا همسر این اسرار را باید کشف کنید . اگر شما آن را کشف نکنید و علاقه نشان ندهید همسر شما مجبور است به دنبال چاره باشد . این چاره جویی ممکن است راه ورود اشخاص دیگر را به زندگی شما باز کند .

اگر این توانایی را ندارید بهتر است از او سوال کنید . شاید در این بخش هم توانایی ندارید . یک روانشناسی آنلاین زناشویی این راز زیبا را در همسرتان کشف خواهد کرد . حال که سخن از تحریک جنسی به میان آمد بد نیست این را هم بدانید . برخی مردان یا زنان با پوشیدن لباسهایی مانند لباس خواب با رنگهای خاص نحریک میشوند . برخی با جورابهای نازک . بعضی دیگر با پوشیدن شلوارهای براق و یا جذب . البته این نوع تحریک در همه وجود ندارد و لی در هر خانه ای ممکن است یکی از این زنان و یا مردان وجود داشته باشد . که صد البته وظیفه همسر است که در این مورد اطلاع کافی کسب کند .ا وباید زمینه را فراهم کند که همسرش در حریم خانه نیازش رابرطرف کند .

مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه

مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه با داشتن کادری مجرب به شما مشاوره میدهد . مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه با هدف داشتن جامعه ای سالم آماده است در بخش زناشویی وخانواده شما را همراهی کند . این مرکز با داشتن متخصصان مختلف در حوزه روانشناسی به شما مشاوره خواهد داد . این مرکز به صورت حضوری در خدمت شماست . کسانی به دلایل مختلف ممکن است نتوانند مشاوره حضوری بگیرند . کسانی ممکن است در شهری دیگر اقامت داشته باشند . کسانی که ناتوانی جسمی دارند . عده ای ممکن است بیماری جسمی دارند . عده ای دیگر را ترافیک ممکن است از حضور باز بدارد . مرکز مشاوره روانشناسی آویژه امکانات تماس تلفنی ، مشاوره آنلاین و میز گرد خانوادگی آنلاین را ترتیب داده است .

این مرکز به شما در مورد خانواده ، نوجوان و جوان و کودک مشاوره روانشناسی میدهد . از دیگر خدمات این مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه است . در حوزه های روانشناسی مانند روشهای رفتار با کودکان اوتیستیک مشاوره خانواده میدهد . یا چگونگی برخورد با دوقطبیها و یا کسانی که اختلالات رفتاری دارند مشاوره خانواده و روانشناسی میدهد . هدف مرکز روانشناسی آویژه بهبود وضعیت بیماران و آرامش افراد خانواده آنها است . چرا که خانواده به عنوان سنگ بنای جامعه در داشتن جامعه ای سالم حرف اول را میزند .

آنلاین

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره آنلاین روانشناسیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Online Counseling Psychology Degree – Online …

 

براي مشاوره در زمينه مشاوره روانشناسی آنلاین

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉