کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره ی
5/5 - (2 امتیاز)

روانشناسی آنلاین

روانشناسی آنلاین به مجموعه ای از کاوشها ، سوالات و تدوین راهکارهایی میپردازد که مراجعه کننده با آن سرو کار دارد . روانشماسی آنلاین برای ارایه بهترین روش درمان تلاش میکند . حال ممکن است آسیب فردی باشد و ممکن است خانوادگی یا حتی اجتماعی . روانشناسی آنلاین ابتدا به بررسی ریشه های آسیب میپردازد . مثلا اگر فردی در اطاعت نا پذیر است ریشه یابی میشود . روانشناسی آنلاین حتی ممکن است به یک نسل پیشتر بپردازد . آسیبهای روانی که باعث بروز اختلالات کوچک وبزرگ میشود ممکن است از سالها پیش از تولد نشات گرفته باشد . روانشناسی آنلاین به بررسی آسیبها و تاثیر آن بر فرد میپردازد . از تاثیر آن بر نسل آینده نیز جلو گیری میکند .

روانشناسی آنلاین با امکاناتی که دارد میتواند بین شما و نسل گذشته و نسل بعدی ارتباط درمانی برقرار نماید . به طور مثال ممکن است پدر بزرگ فردی تحت تاثیر تابو های زمان خود پرورش یافته است . این فرد فرزند خود را با ایمان به این تابو ها پرورش خواهد داد . مسلما این تربیت در نوه نیز تاثیر خواهد گذاشت . حال این تاثیر یا مستقیم است یا معکوس . چرا که وقتی یک نفر تحت تاثیر یک تابو بزرگ میشود سه حالت ممکن است پدید بیاید . اول تاثیر مستقیم و ارتباط مثبت ، دوم تاثیر معکوس و ارتباط منفی و حالت سوم اینگونه است که نسل بعدی برخی از این عقاید را میپذیرد و برخی را دو ر می اندازد . تمام این روابط بستگی به درصد تاثیرگذاری فرد بر افراد خانواده دارد . کنشها باعث بروز واکنشها میشود .

روان

مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده

مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده برروی تاثیرهای متقابل در خانواده مطالعه میکند . یک تربیت ، یک پرورش ممکن است در چند نسل تاثیر گذار باشد .مثلا اعتقاد داشتن به شور چشمی . نسل اول به شدت به آن اعتقاد دارد نسل دوم ممکن است آنرا خرافه بداند و اصلا نپذیرد و نسل سوم بگوید حالا باید مراقب بود و رعایت کرد ، هرچند خیلی به آن اعتقاد نداشته باشیم . آسیبها نیز اینگونه هستند . از نسلی به نسلی انتقال میابند اما نوع تاثیرگذاری آنها متفاوت است . تفاوت در تاثیر گذاری به دلیل متفاوت بودن انسانها از نظر پذیرش میباشد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده با پیگیری این آسیبها آن را درمان میکند .

پدر بزرگی که به شدت بد اخلاق بوده یا فرزندانی چون خود بار می آورد . تاثیر این رفتار ممکن است آنها را مخالف شدید خشونت بار بیاورد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده با تحقیق در مورد رفتار شما میتواند آنرا آسیب شناسی کند . آنلاین بودن به این مشاوره کمک میکند . مثلا اگر پدربزرگ از آمدن برای مشاوره خودداری میکند با آنلاین بودن ناخوداگاه در میدان مشاوره قرار میگیرد . مشاوره روانشناسی آنلاین خانواده مانند یک جلسه است . در این جلسه اکثر افراد خانواده حضور دارند میتوانند از خود دفاع کنند . میتوانند سوتفاهم هارا در مورد خود برطرف نمایند . میتوانند رفتار و یا رفلکسها را توجیه کنند و یا توضیح دهند . البته این مشاوره تک نفره نیز برگزار میشود . خود فرد و مشاور . بسته به نیاز ممکن است مشاوراز شما بخواهد مشاوره با رضایت شما چند نفره برگزار شود .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی روانشناسی


روانشناسی آنلاین کودک

روانشناسی آنلاین کودک میتواند واقعی تر باشد . وقتی به مرکز روانشناسی مراجعه میشود در مورد رفتار کودک توضیح داده میشود . ولی وقتی به صورت آنلاین این رفتار مشاهده میشود واقعی تر و واضحتر درک میشود . در روانشناسی آنلاین کودک مشاور میتواند رفتار کودک را در محیط خانه و خانواده بررسی کند . مثلا مادری ادعا دارد فرزندش هنگام عصبانیت اشیا را پرت میکند . مشاور دلایل گوناگونی برای این رفتار در ذهن دارد . اما در محیط طبیعی خانواده و به صورت آنلاین مشاور کنشها و واکنشها را باهم میبیند و مشاوره راحت تر و واقعی ترانجام میشود . در روانشناسی آنلاین کودک مشاور از روی بازیها میتواند به خانواده کمک کند . میتواند به او رفتارهایی را تزریق کند تا واکنشهایش را ببیند . بدون آنکه مورد قضاوت مادر و یا خانواده قرار بگیرد . پیش داوریها ازجانب خانواده مسیر درمان را دگرگون میکند .

برخی اوقات واقعیات به مشاور کودک گفته نمیشود . این رفتار در مسیر درمان اختلال بوجود می آورد . برخی خانواده ها حتی نزد خود برخی اختلالات را نمیپذیرند چه برسد بخواهند آنرا بازگو نمایند . پذیرفتن بیماری یا اختلال خود نیمی از درمان است . هنوز هم هستند کسانی که به مشاوره نیاز دارند . وقتی به آنها پیشنهاد مشاوره میشود از کوره در میروند و با تعصب برخورد میکنند . در مواردی ممکن است احساس کنند به آنها توهین شده و ناراحت شوند . در صورتیکه همه ما نیاز به مشاوره داریم . همه ما نیاز داریم بدانیم چه چیزهایی مسیر زندگی مارا بهتر میکند . چه چیزهایی در حال ما تاثیر گذارتر است .

شناسی

روانشناسی آنلاین زناشویی

روانشناسی آنلاین زناشویی در مورد انواع زناشویی هم مشاوره میدهد . باید توجه داشت زناشویی وروش های تحریک و اسکاسم برای همه یکسان نیست . جالب است بدانید برخی مردان و یا زنان فقط به روشهای معمول تحریک و یا ارضا نمیشوند . معمولترین تفاوت در تحریک شدن بوسیله یکی از ارگانیزم بدن است . شما دوست عزیز بخوبی باید بدانید همسر شما با کدام عضو بدن شما تحریک میشود . مثلا کسانی هستند که با دیدن دندانهای سفید و براق به هیجان می آیند . برخی دیگر با دیدن پاهای زیبا و پدیکور شده آنتریک جنسی میشوند . حال این شما هستید که به عنوان شریک جنسی و یا همسر این اسرار را باید کشف کنید . اگر شما آن را کشف نکنید و علاقه نشان ندهید همسر شما مجبور است به دنبال چاره باشد . این چاره جویی ممکن است راه ورود اشخاص دیگر را به زندگی شما باز کند .

اگر این توانایی را ندارید بهتر است از او سوال کنید . شاید در این بخش هم توانایی ندارید . یک روانشناسی آنلاین زناشویی این راز زیبا را در همسرتان کشف خواهد کرد . حال که سخن از تحریک جنسی به میان آمد بد نیست این را هم بدانید . برخی مردان یا زنان با پوشیدن لباسهایی مانند لباس خواب با رنگهای خاص نحریک میشوند . برخی با جورابهای نازک . بعضی دیگر با پوشیدن شلوارهای براق و یا جذب . البته این نوع تحریک در همه وجود ندارد و لی در هر خانه ای ممکن است یکی از این زنان و یا مردان وجود داشته باشد . که صد البته وظیفه همسر است که در این مورد اطلاع کافی کسب کند .ا وباید زمینه را فراهم کند که همسرش در حریم خانه نیازش رابرطرف کند .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره روانشناسی آنلاین با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره روانشناسی آنلاین با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه

مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه با داشتن کادری مجرب به شما مشاوره میدهد . مشاوره روانشناسی آنلاین آویژه با هدف داشتن جامعه ای سالم آماده است در بخش زناشویی وخانواده شما را همراهی کند . این مرکز با داشتن متخصصان مختلف در حوزه روانشناسی به شما مشاوره خواهد داد . این مرکز به صورت حضوری در خدمت شماست . کسانی به دلایل مختلف ممکن است نتوانند مشاوره حضوری بگیرند . کسانی ممکن است در شهری دیگر اقامت داشته باشند . کسانی که ناتوانی جسمی دارند . عده ای ممکن است بیماری جسمی دارند . عده ای دیگر را ترافیک ممکن است از حضور باز بدارد . مرکز مشاوره روانشناسی آویژه امکانات تماس تلفنی ، مشاوره آنلاین و میز گرد خانوادگی آنلاین را ترتیب داده است .

این مرکز به شما در مورد خانواده ، نوجوان و جوان و کودک مشاوره روانشناسی میدهد . از دیگر خدمات این مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه است . در حوزه های روانشناسی مانند روشهای رفتار با کودکان اوتیستیک مشاوره خانواده میدهد . یا چگونگی برخورد با دوقطبیها و یا کسانی که اختلالات رفتاری دارند مشاوره خانواده و روانشناسی میدهد . هدف مرکز روانشناسی آویژه بهبود وضعیت بیماران و آرامش افراد خانواده آنها است . چرا که خانواده به عنوان سنگ بنای جامعه در داشتن جامعه ای سالم حرف اول را میزند .

آنلاین

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره آنلاین روانشناسیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Online Counseling Psychology Degree – Online …

 

براي مشاوره در زمينه مشاوره روانشناسی آنلاین

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉