رزرو وقت مشاوره خانواده حضوری در تهران

رزرو وقت مشاوره حضوری

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی هم اندیشان آویژه وابسته به اداره کل بهزیستی استان تهران با شماره مجوز ۱۰۰۶۳۱۲۰۱ با مدیریت دکتر شکوه جباری اقدام به ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی می نماید.

جهت رزرو وقت مشاوره حضوری در مرکز مشاوره هم اندیشان آویژه لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس حاصل فرمائید یا به شماره ۰۹۳۵۳۰۰۰۱۰۲ موضوع خود را پیامک کنید تا در اسرع وقت برای شما وقت مشاوره حضوری تعیین گردد.

مرکز مشاوره هم اندیشان آویژه معتبرترین و بهترین مشاوره خانواده حضوری در تهران می باشد. پژوهشگران این مرکز کاربردی ترین و بروزترین مقالات روانشناختی را هر روزه بر روی سایت قرار می دهند که شما عزیزان میتوانید این پژوهش های راهبردی را مطالعه بفرمائید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه رزرو وقت مشاوره خانواده حضوری در تهران با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چرا باید از مشاوره حضوری درخواست کمک کنیم؟

گاهی اوقات در زندگی خود با مشکلاتی مواجه می شوید که حل کردن آنها به سادگی امکانپذیر نبوده و نمی توانید به همین راحتی برای برطرف کردنشان راه حل های سازنده ای را ارائه کنید. در چنین مواقعی بهترین راهکاری که می تواند به شما کمک کند تا قدم درستی برای بهبود سطح کیفیت زندگی خود بردارید، صحبت با یک مشاور و یا روانشناس با تجربه است.

مراجعه به مشاوره از این جهت که به شما فرصت می دهد تا بتوانید به واسطه فرد توانمندتری، برای حل مشکلاتی که در زندگی خود دارید، اقدام کنید، بسیار حائز اهمیت است.

با این حال اینکه ورود مشاور به زندگی شما به چه صورتی باشد و تعاملتان با وی از چه طریقی مححق شود، نیز مهم است. مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه در متن زیر نکات بسیار مهمی را در مورد مراجعه به یک مشاور برای حل مشکلات زندگی تان ارائه کرده اند که می تواند برایتان مفید باشد.

توصیه می کنیم اگر شما هم چند وقتی است حس می کنید در زندگی خود به بن بست خورده اید و به دنبال راهکاری برای رهایی از مشکلی که دارید می گردید. حتما متن زیر را با دقت مطالعه کنید.

چرا باید به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنیم؟

از مشکلات عاطفی رنج می برید:

یک زمان هایی در زندگی شما وجود دارد که احساس می کنید در روابط عاطفی با همسرتان دچار مشکل شده اید و زندگی تان آنطور که باید و شاید پیش نمی رود.

❤️ حتی با وجود آنکه برای بهبود این رابطه تلاش می کنید، باز هم به بن بست خورده و مدام درگیر و دار این تلاش هایتان، تنش های زیادی را با همسرتان تجربه می کنید.

❤️ احساس می‌کنید که درک نمی شوید و نمی توانید منظورتان را به وی آنطور که باید منتقل کنید.

❤️ احساس اینکه هیچ کدامتان برای مشکلی که در زندگی تان به وجود آمده راهکاری نداشته و کاملا در رابطه خود بلاتکلیف هستید. در چنین زمانی حتما به مشاوره حضوری خانواده مراجعه کنید.

از مشکلات خانوادگی رنج می برید:

تعاملات خانوادگی شما دچار سوتفاهماتی شده است که منجر به سرد شدن ارتباطاتتان با دیگر اعضای خانواده شده است.

😓 اینطور احساس می کنید، زمانی که در جمع اعضای خانواده و یا دوستانتان هستید، بسیار تنهایید و دلتان می خواهد هر چه سریعتر چنین جمعی را ترک کرده و به غار تنهایی خویش پناه ببرید.

😓 احساس می کنید اعضای خانواده تان آنطور که باید همراهتان نیستند و ارتباطات شما با آنها بسیار سرد و غیرقابل تحمل شده است. در چنین زمانی قطعا نیاز به مراجعه به یک مشاور حضوری خواهید داشت.

برای تربیت فرزندتان با مشکل مواجه شده اید:

تربیت صحیح کودتان برای شما معضلی بزرگ شده است که تمام فکر و ذکرتان را در زندگی درگیر آن کرده اید با این حال نتیجه ای را هم که خواهانش بودید، به دست نیاورده اید.

🥺 کودک شما هیچ گونه حرف شنوی از شما نداشته و کمتر تمایل به برقراری ارتباط با شما دارد.

🥺 در عین حال گوشه گیر بوده و دوست دارد بیشتر در جمع گروه های همسن و سال خود باشد تا در کنار پدر و مادرش.

🥺 این موضوع موجب افزایش اختلافات نظر شما با کودکتان شده است. نمی دانید واقعا چطور باید از این وضعیت بیرون آمده و به شیوه های صحیحی تری فرزندتان را تربیت کنید. در این موقعیت شما نیاز به یک مشاوره حضوری کودک دارید.

از اختلال شخصیت و مشکلات روحی رنج می برید:

از مشکلات درونی بسیاری رنج می برید. مدام احساس، ترس، نگرانی، دلهره داشته و افکار منفی به سراغتان می اید.

⚠️ مانند قبل ظرفیت کافی برای شنیدن نظرات مخالف را نداشته و با کوچکترین اتفاقی که خلاف میلتان باشد، زود از کوره در می روید به هیچ عنوان توان کنترل کردن خودتان را نداشته و خیلی راحت شروع به گریه کردن می کنید.

⚠️ احساس بلاتکلیفی داشته و نمی دانید تکلیفتان با خودتان چند چند است.

⚠️ در این مواقع هزاران بار افکار منفی و سمی به ذهنتان می رسد که اجرایی کردنشان به معنای نابود کردن زندگی تان معنا می شود. در چنین شرایطی شک نداشته باشید که شما به یک روانشناس حضوری احتیاج دارید.

شکل زیر عمده دلایلی که می تواند زمینه ساز مراجعه شما به یک مشاوره شود را نشان می دهد:

اگرچه دلایل دیگری می تواند زمینه ساز مراجعه شما به یک درمانگر و یا مشاوره شود، اما مهم ترین دلایل مراجعه می تواند مرتبط با یکی از موارد عنوان شده باشد.

چرا مشاوره حضوری را انتخاب کنیم؟

مشاوره حضوری از آنجایی که به غیر از برقراری ارتباط کلامی نوعی ارتباط چهره به چهره را هم میان فرد مراجعه کننده و مشاور برقرار می کند، حائز اهمیت زیادی است.

در اصل چنین نوع مشاوره ای می تواند نسبت به سایر روش های گرفتن راهنمایی از مشاوره موثرتر بوده و کمک بیشتری به افرادی می کند که واقعا برای حل مشکل خود به یک فرد با تجربه نیاز دارند. می توان برخی از مهمترین دلایلی را که مشاوران مرکز مشاوره حضوری تهران آویژه به شما توصیه می کنند برای حل مشکلی که دارید حتما مشاوره حضوری را انتخاب کنید، شامل موارد زیر دانست:

دید بهتری از مشکل شما به مشاورتان می‌دهد:

یک مشاور برای ارائه راهنمایی به مراجعه کننده خود نیاز به کسب اطلاعات جامعی از وی دارد.

💪 به این معنا که هر چقدر اطلاعات یک مشاور در زمینه های مختلف زندگی فرد مراجعه کننده بیشتر باشد، قطعا توانایی وی برای راهنمایی و ارائه راهکار جهت حل مشکل نیز بیشتر خواهد شد.

💪 مشاوره حضوری این امکان را به بهترین شکل ممکن فراهم خواهد کرد.

💪 به واسطه این نوع مشاوره روانگر و یا روانشناس می تواند به غیر از جنبه های کلامی به سایر جنبه های غیرکلامی مانند نوع رفتار بدن مراجعه کننده خود در پاسخ به سوالات مختلف توجه کرده و با دید کامل تری مشکلات وی را بررسی کند.

فضای امن برای صحبت کردن شما فراهم می شود:

مراجعه کننده با حضور در نزد یک مشاور این امکان را پیدا می کند تا در فضای امن و بهتری به ارائه مشکلاتی که در زندگی اش دارد، بپردازد و در این حالت، ذهن وی کمتر تحت تاثیر امن و یا ناامن بودن محیطی که در آن در حال صحبت کردن است، قرار می گیرد.

🟥 اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که مراجعه کننده در منزل خود هیچ نقطه امنی برای اینکه بتواند به راحتی و بدون استرس دردها و مشکلاتش را واگویی کند در اختیار ندارد.

به تقویت ارتباط میان شما و مشاورتان کمک می کند:

مشاوره حضوری جدا از تقویت ارتباطات کلامی میان دو فرد تاثیر بسیار زیادی بر ارتباطات غیرکلامی آنها هم خواهد داشت.

😮 اغلب اوقات صحبت های غیرحضوری شما آنطور که باید و شاید مفهوم حرفتان را نمی رساند.

😍 با این حال در زمان مشاوره حضوری شما هم به واسطه نوع نگاه هایتان هم به واسطه حرکات اجزای بدنتان مانند دست ها، نوع نشستن و یا لحن صحبت کردنتان حقایق بی شماری را به مشاوره خود منتقل می کنید.

مشکلات فنی خاصی در برقراری ارتباط ندارید:

گاهی اوقات برقراری ارتباط غیرحضوری می تواند برای شما از نظر فنی بسیار دشوار باشد.

🔥 به عنوان مثال شاید مجبور باشید که در فضای اینترنت با مشاور خود چت کرده و از وی راهنمایی بخواهید یا شاید اینکه مجبور باشید، مدام گوشی تلفن همراهتان در دستتان باشد و مکانی که شما در آن هستید، آنتن دهی چندان خوبی برای حرف زدن بدون استرس و در آرامش کامل را ندارد.

🔥 قطعا در مشاوره حضوری نه مشکل کندی اینترنت نه مشکل قطع شدن آنتن را نخواهید داشت.

اعتماد به نفستان را تقویت می کند:

مشاوره حضوری می تواند میزان اعتماد به نفستان را برای حل کردن مشکلی که دارید به حد زیادی افزایش دهد.

🤗 همه افراد جسارت حضور در نزد یک مشاوره و صحبت کردن از مشکلاتشان را ندارند.

🤗 به واسطه مشاوره حضوری می فهمید که چقدر مشکلتان برایتان جدی است و تا چه اندازه برای برطرف کردن آن نهایت سعی خود را به کار می گیرید.

اجرای توصیه های مشاور برایتان جدی تر می شود:

با مشاوره حضوری، قطعا راهکارهایی که از جانب روانشناس و روانگر شما برای حل مشکلتان پیشنهاد می شوند را با وسواس و حساسیت بیشتری اجرایی می کنید و همین موضوع موجب خواهد شد که نتیجه بهتری از مراجعه به مشاور دریافت کنید. هزینه مشاوره حضوری تهران آویژه بسیار مقرون به صرفه است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه رزرو وقت مشاوره خانواده حضوری در تهران با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

تاثیر مراجعه حضوری در روند دریافت مشاوره خانواده

تاکید مشاوران مرکز مشاوره حضوری تهران آویژه به شما برای مراجعه حضوری نزد مشاور برای حل مشکلات خانوادگی تان به این دلیل است که در اکثر این موارد مربوط به مشاوره خانوادگی حداقل مشکل میان دو نفر از اعضای خانواده است که هر کدام در قبال یک مشکل یکسان، رفتارها و دیدگاه های متفاوتی را از خود نشان می دهند.

در این مواقع راهکارهای مشاوره زمانی واقعا کارساز خواهد بود که به صورت حضوری با طرفین صحبت کرده و از آنها بخواهد تا در حضور وی و مقابل یکدیگر مشکلاتشان را ابراز کنند حتی اگر گفتگوهایشان به مشاجره ختم شود. این موضوع چند مزیت مهم دارد:

از طفره رفتن طرفین به ارائه پاسخ به سوالات جلوگیری می کند.

مانع از دروغ گویی طرفین به فرد مشاور می شود.

دید بهتری از مشکل را به مشاور منتقل می کند.

امکان بهتری برای ارائه راهکاری سازنده را به مشاوره می دهد.

مراجعه برای دریافت مشاوره روانشناسی حضوری:

یک نکته بسیار مهم که باید در مراجعه به مشاوره روانشناس حضوری مد نظر داشته باشید این است که مراجعه حضوری شما به روانشناس این امکان را می دهد که با توجه به مشکلاتی که دارید، جلسات متفاوتی را برای ارائه راهکار و راهنمایی به شما ارائه دهد.

📛 قطعا نمی توانید زمان مشاوره ای که برای دریافت کمک جهت مقابله با مشکلات خانوادگی خود از جانب مشاور گرفته اید را با جلسات برگزاری مشاوره جهت رسیدگی به مشکلات شخصیتی تان را یک نوع در نظر بگیرید.

📛 قطعا نوع مشاوره روانشناس شما در جلسات مشاوره تراپی بسته به نوع مشکلی که دارید، متفاوت خواهد بود.

📛 از این رو به شما توصیه می کنیم انتظار نداشته باشید با مراجعه به روانشناس، برای حل مشکلات عاطفی که با همسرتان دارید، بتوانید از وی توقع حل راهکار برای رفع مشکلاتتان در زمینه تعامل با کودکتان هم داشته باشید.

📛 باید این موضوع را جدی بگیرید که حل مشکل شما نیاز به زمان و تمرکز ویژه بر روی موضوع خاص مطرح شده دارد و روانشناستان نمی تواند در آنِ واحد برای همه مشکلاتی که در زندگی خود دارید، به شما راهکار ارائه دهد.

📛 بهتر است یا از اول تصمیم خود برای رفتن نزد روانشناس را عملی نکنید یا اگر این کار را انجام دادید تا آخر و تا زمانی که نتیجه مطلوب عایدتان نشده است، مراجعه خود را قطع نکنید.

📛 قطعا متوقف کردن برگزاری جلسات نمی تواند به شما راهکاری را که بتواند مشکلاتتان را حل و فصل کند، ارائه دهد.

مراجعه به مشاوره حضوری در تهران

مراجعه به روانشناس و یا مشاوره حضوری در تهران از این جهت حائز اهمیت است که به شما کمک می کند، با حضور در دفتر فرد مشاور اطمینان بیشتری نسبت به توانایی وی، سابقه اش و همچنین قابل اعتماد بودنش پیدا کنید.

دفتری که به آن مراجعه کرده اید، نوع دفتر فرد مشاور، تعداد مراجعه کنندگانی که به آنجا رفت و آمد می کنند، مدرک معتبر فرد مشاور همه و همه می تواند میزان اعتماد شما به مشاورتان را بیشتر کرده و به شما کمک می کند با میل و انگیزه بیشتری وقت و پول خود را صرف مراجعه به مشاوره کنید.

سخنانی از مشاوران آویژه:

مرکز مشاوره آویژه به عنوان یکی از مراکز مشاوره حضوری در تهران با حضور بهترین مشاوران و روانشناسان با تجربه که سال ها در این حوزه فعالیت کرده و تجربه های زیادی به دست آورده اند، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد دارند در شهر تهران برای مشاوره حضوری اقدام کنند. مزایا و خدماتی که در این دفتر مشاوره به مراجعه کنندگان ارائه می شود از ابعاد مختلفی قابل مقایسه با مراکز مشاوره دیگر نبوده و شما با اطمینان کامل می توانید این مرکز را برای حل و درمان مشکلاتی که دارید، انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با شرایط مرکز مشاوره آویژه جهت ارائه مشاوره به شما می توانید به وب سایت این مرکز مراجعه و راه های برقراری ارتباط با مشاوران را از این طریق پیدا کنید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉