کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین چرا و به چه منظور انجام میشود ؟ مگر نه اینست که زوجی تصمیم میگیرند ازدواج کنند تحقیق میکنند ؟ مشاوره ازدواج آنلاین چه چیزی به زوجین ارائه خواهد داد که با دانسته های طرفین متفاوت خواهد بود ؟ مشاوره ازدواج آنلاین در چه زمینه ای فعالیت میکند ؟ چرا مشاوره ازدواج آنلاین گسترده شده ؟ چرا به مشاوره ازدواج آنلاین بها داده میشود ؟ مشاوره ازدواج آنلاین نه علم غیب میداند و نه ماورایی است . در مراکز مشاوره ازدواج آنلاین کارشناسان و محققان در مورد رفتارها تحقیق میکنند . در مراکز مشاوره ازدواج آنلاین بر روی از هم گسیختگی خانواده ها مطالعه شده است . در مراکز مشاوره ازدواج آنلاین بر روی طلاق ها بررسی شده . خانواده های طلاق آسیب شناسی شده اند و دلایل روشن شده است . در مراکز مشاوره ازدواج آنلاین طلاق ها دسته بندی شده و علت آنهادر اختیار کارشناسان قرار میگیرد .

کارشناسان با طرح سوال های مختلف و شنیدن پاسخ هایتان به الگوی رفتاری شما پی میبرند . سپس از کسی که قرار است با شما ازدواج کند اطلاعاتی دریافت کرده و به الگوی رفتاری او هم پی میبرند . در مرحله بعد این الگوها را در کنار هم قرار داده و جمع بندی میکنند . مسلما هیچ دو نفری صد در صد با هم متناسب نیستند . اما کارشناسان عوامل اختلاف وآسیب رسان را درکنار عوامل ایجاد تفاهم قرار میدهند . اگر فاکتورهای اختلاف بیشتر بود بیان میکنند . اگر عوامل ایجاد تفاهم بر آن فاکتورها میچربید هم تشخیص میدهند که این دو نفر مناسب هم هستند . با تشخیص و در ضمن توصیه به ازواج معمولا زندگی ها قوام بیشتری خواهند داشت . توصیه برای چه ؟ در برخی موارد عوامل ایجاد تفاهم بیشتر است و برخی رفتارها نیز قابل اصلاح هستند دراینگونه موارد کارشناسان توصیه و تذکرهایی را لازم میدانند .


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


بهترین مشاوره ازدواج آنلاین

بهترین مشاوره ازدواج آنلاین مشاوره ایست که از روی صداقت باشد . به مشاور تمام نکات ریز و درشت که سوال میشود باید با صداقت پاسخ داد . اما برخی نکات از زوج باید پنهان شود که تشخیص این نکات به عهده کارشناس مربوطه میباشد . پس تکلیف صداقت در زندگی چه میشود . به مصداق « جز راست نباید گفت ، هر راست نشاید گفت » صداقت با نگفتن تفاوت دارد . برای آسودگی خیال و برخی قضاوت های عجولانه بهتر است برخی مسائل زمان مجردی وارد زندگی خانوادگی نشود . بهترین مشاوره ازدواج آنلاین بهتر است ابتدا به صورت تکی و یک نفره و هرکدام جدا انجام شود . بهترین مشاوره ازدواج آنلاین اینگونه است که ابتدا بایدها و نبایدهای زندگی توسط کارشناس روشن شود . سپس هردو نفر و به صورت آنلاین میتوانند بهترین مشاوره ازدواج آنلاین را انجام دهند .

در بهترین مشاوره ازدواج آنلاین به تقویت نکات تفاهم زا خواهند پرداخت . با بکار گیری توصیه های کارشناس برخی رفتارها اصلاح خواهد شد و برخی دیگر حذف خواهند شد . اینگونه بهترین مشاوره ازدواج آنلاین صورت میگیرد . در بهترین مشاوره ازدواج آنلاین بهتر است بعد از این مرحله به مشاوره خانواده پرداخته شود . در بهترین مشاوره ازدواج آنلاین ابتدا خانواده هر یک از زوجین جداگانه مشاوره بگیرند . بعد از آن و برای غربال کردن رفتارها باهم مشاوره داشته باشند . اینگونه است که هم زوجین میدانند چه نکاتی را تقویت و چه نکاتی را اصلاح و چه نکاتی را حذف کنند و هم خانواده ها . چون در برخی موارد زوج مشاوره میگیرند ولی خانواده ها باعث اختلاف میشوند . وقتی خانواده ها هم به نکات ضعف و قوت خود پی بردند معاشرت آسانتر و شیرین تر خواهد شد .

بهترین مشاوره ازدواج آنلاین

مزایای مشاوره ازدواج آنلاین

مزایای مشاوره ازدواج آنلاین اینست که میتوانید به راحتی با کارشناس وارد شور شوید . از مزایای مشاوره ازدواج آنلاین اینست که اصلاح الگوی رفتار هر دو خانواده به راحتی انجام میشود . مزایای مشاوره ازدواج آنلاین به اینست که در منزل شخصی خود میتوانند جلسه مشورت با کارشناس داشته باشند . از محدودیتهای مراکز برای جلسه ، اجتماع در اتاق مشاوره است . این اتاق ممکن است با محدودیت جا مواجه باشد . ممکن است به دلیل راحت نبودن جای نشستن ، سالمندان خانواده راحت نباشند و زودتر بخواهند جلسه را ترک کنند . تشویش و اضطراب جلسه از سویی و حضور در یک مکان نامانوس از سوی دیگر به جلسه خدشه وارد میکند . از مزایای مشاوره ازدواج آنلاین اینست که هر کس احساس میکند در خانه خود نشسته وگپی دوستانه میزند . با این حس میتوانند به راحتی حرف دلشان را بزنند و به تفاهم برسند .

در مشاوره آنلاین کنترل جلسه راحت تر است تا در یک اتاق . از مزایای مشاوره ازدواج آنلاین اینست که نوبت صحبت به همه میرسد و حتی برخی میتوانند در موقع لازم وارد تبادل نظر شوند . ضمن رسیدگی به برخی امور زندگی ان جلسه قابل اجرا است . مشاور با دیدن منزل شخصی از طریق اینترنت بهتر میتواند سطح زندگی هر یک را تشخیص دهد . نوع چیدمان منزل او را با لایف استایل هریک آشنا میکند . روش زندگی در ایجاد تفاهم یا اختلاف موثر است . مثلا یکی دوست دارد به جای فرش گران بها از یک سری راحتی در منزل استفاده کند و دیگری به فرش اهمیت میدهد . همه اینها ممکن است ذره ذره جمع شده و موجب اختلاف شود . یک طرف با علقه های خود به دیزاین خانه اهتمام بورزد . پس از مدتی دیگری احساس کند چیدمان خانه به او حس خوبی نمیدهد .

مزایای مشاوره ازدواج آنلاین


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


مشاوره قبل از ازدواج آنلاین

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین مهم است . از آن جهت اهمیت دارد که پسر یا دختر ممکن است بخواهند ازدواج کنند اما آمادگی لازم را نداشته باشند . با مشاوره قبل از ازدواج آنلاین هریک به میزان آمادگی خود برای ازدواج پی خواهند برد . آمادگی از نظر اقتصادی و مالی ، آمادگی پذیرش سختی ها و آمادگی مبارزه با سختی ها و مشکلات زندگی . یک پسر و یا دختر باید برای همزیستی با یک فرد دیگر آمادگی پیدا کند . زوج او با او متفاوت است . تفاوت بد نیست بلکه زیبایی زندگی در تفاوت هاست . چگونگی پذیرش و کنار آمدن با تفاوت ها مهارت زندگی هر فرد را مشخص میکند . تفاهم به معنای یکی شدن نیست بلکه درک متقابل است . درک متقابل مهارتی است که ما را برای یک همزیستی آماده میکند . این تفاهم است که دو نفر از دو خانواده متفاوت را درکنار هم خوشبخت میکند .

فردی که در یک خانواده دیگر بزرگ شده فرهنگ زندگیش متفاوت است . مشاوره قبل از ازدواج آنلاین طرز مطابقت فرهنگی را به زوجین خواهد آموخت . این مشاوره مشترکات فرهنگی را تقویت و بخشی از آنها را اصلاح و برخی را به نفع دیگری حذف میکند . در مواردی هم باید با فرهنگ هم کنار بیایند . این به معنی کنار زدن فرهنگ خود و پذیرفتن فرهنگ دیگری نیست . بلکه کنار آمدن و ایجاد هم فهمی است . مشاوره قبل از ازدواج آنلاین راه ایجاد این همزیستی را رهنمون میشود . زوجهای جوانی که با مشاوره قبل از ازدواج زندگی مشترکشان را آغاز میکنند موفق تر هستند . مشاوره ازدواج شما را برای زندگی کردن با همسرتان و خانواده همسر آماده خواهد کرد . مشاوره خانواده ، خانواده های شما را برای معاشرت خوب و سالم راهنمایی میکند . داشتن ازدواج موفق آرزوی همه است .

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین درک متقابل خانواده ها را در نظر میگیرد . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین برای اینکه شما و خانواده تان مهارتهای زندگی را بیاموزید تلاش میکند . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین به جامعه ای می اندیشد که وقتشان را صرف پیشرفت جامعه کنند . جامعه ای که برای حل مشکلات درون خانواده  پیش بینی نمیتواند بکند چگونه میتواند جامعه ای پیشرو داشته باشد . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین بر آن است تا برای آیندگان جامعه ای بدون استرس و تشویش پیش بینی کند . جامعه ای که به جای حل مشکلات راه زندگیشان روشن و دلنواز باشد . د رچنین جامعه ای اذهان باز میشوند . افکار آدمی در راه ساختن به کار گرفته میشود . فرزندان سالم و بی دغدغه بزرگ میشوند . همه شاد هستند و در راه خیر و صلاح جامعه قدم برمیدارند . به اهداف آرمانی خود میرسند و برای نجات انسانها تلاش میکنند .

در این جامعه همه به همنوعان خود عشق میورزند و برای سعادت آنان قدم برمیدارند . در یک جامعه که همه به فکر همنوعان خود هستند مشکلات اقتصادی کمتری مشاهده میشود . کینه و عداوت کمتری دیده میشود و همه یکدیگر را دوست دارند . در این جامعه ازدواج ها از روی تدبیر ، تفاهم و عشق صورت میگیرد نه مصلحت . یک زوج جوان پس از آمادگی برای ازدواج بدنبال همسر مناسب خواهند بود . به دنبال نیمه گمشده ای که او را کامل کند و او هم همسر خودرا . خانواده ها با شوق به دنبال کسی خواهند بود که جفت مناسبی برای فرزندشان باشد نه پولدارتر . فرهنگ مشاوره میتواند برروی فرزندان نیز تاثیر گذار باشد . وقتی شما با فرهنگ مشاوره پیش بروید فرزندانتان نیز با تاسی از شما مشورت میکنند . اول با شما و برای تصمیم گیری های مهم از مراکز مشاوره و کارشناسان .


بیشتر بخوانید:آیا ازدواج دائم دوام و امنیت بیشتری دارد ؟


مرکز مشاوره ازدواج آنلاین آویژه

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین آویژه نیز برای یک جامعه آرمانی تلاش میکند . چون خانواده سنگ بنای هر جامعه را تشکیل میدهد این مرکز بیشتر هم و غم خود را به خانواده اختصاص داده است . مرکز مشاوره آنلاین آویژه برای خانواده های محترم انواع مشاوره ها را برنامه ریزی کرده است . مشاوره ازدواج تلفنی برای کسانی که به مرکز آویژه به صورت حضوری دسترسی ندارند . همینطور برای خانواده هایی که ممکن است مجهز به اینترنت نباشند . این مرکز نه تنها برای ازدواج بلکه برای انواع مسائلی که به مشاوره نیاز دارند بصورت تلفنی مشاوره میدهد . مشاوره خانواده ، مشاوره جوان و نوجوان و مشاوره کودک ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره نظام وظیفه و ازدواج ، مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره ازدواج ، مشاوره زناشویی و انحرافات جنسی ، مشاوره به بیماران روحی – روانی ، مشاوره به کسانی که در معرض آسیب هستند .

این مرکز با دردسترس داشتن کارشناس در حوزه های مختلف آماده مشاوره و درمان است . شما میتوانید از طریق گوگل سایت این مرکز را جستجو کرده و با خدمات آنان آشنا شوید . مرکز مشاوره آویژه بعد از مشاوره در صورت نیاز بیماران را به روانپزشکان متخصص معرفی میکند . مرکز مشاوره آویژه با روان درمانان کارامد خود در مراحل اولیه بیماران را مداوا نموده و انان را از بروز آسیب های جدی مصون میکند . شما میتوانید برسر دو راهی ها از مشاوران مرکز آویژه کمک بخواهید . این مرکز با کمک گرفتن از بروزترین فن آوری های نوین شما را با جدیدیترین روش ها در تصمیم گیری یاری میکند . هر خانواده برای به روز بودن نیاز به مشاوره دارد . اطلاعات نوین به سرعت در حال پیشرفت است و با توجه به نیاز بشر درحال تولید علم است . حیف است ما از دنیا جا بمانیم .

مرکز مشاوره ازدواج آنلاین آویژه

صداقت در ازدواج

هر شخصی وقتی برای ازدواج تصمیم میگرد میخواهد بهترین زوج باشد . زن یا مرد تفاوت نمیکند . یک زن دوست دارد بهترین بانوی دنیا باشد و یک مرد دوست دارد یک آقای به تمام معنی باشد . یک زن دوست دارد با تلاش های همسرش برای هردو خانه ای بسازد از عشق و محبت و یک مرد میخواهد قدر زحمات بانوی خانه را بداند و او را به خوشبخترین زن دنیا تبدیل کند . اما چه میشود که هردو به یک مرد ساده بودن و یا یک مرد ساده بودن اکتفا میکنند . مرد در ابتدای آشنایی برای اینکه بتواند دختر دلخواهش را جذب کند فقط لبخند میزند . فقط گذشت میکند . خیلی از تابوهایش را رها میکند فرهنگش را لای دندان هایش میجود تا با دگرگونه جلوه دادن خود دختر دلخواهش را بدست آورد . دقیقا همین جریان در مورد دخترها برای بدست آوردن مرد دلخواه شان مصداق دارد .

موارد افراطی عکس هم داریم . دختر از اولین کسی که قابش را به تپش عاشقانه وا داشت با تمام جزئیات میگوید تا اسرار کوچک و بزرگ دخترها و پسرهای فامیل . پسرها هم برای صادق بودن دست به چنین عملی میزنند . لذا باید بدانیم چه بگوییم ؟ و چه نگوییم . تا چه حد پیش برویم و خط قرمز راز داری شخصی ، فامیلی و یا خانوادگی ما تا چه محدوده ای است . یادمان باشد مسائلی که در گذشته بوده و اکنون فیصله پیدا کرده باید پنهان شود . این مسائل شخصی ماست و حریم آن محترم است و نباید آشکار شود . ما حق نداریم به احساسات همسر آینده مان  آسیب برسانیم  . این مسائل نباید هیچ اثری برزندگی مشترک ما بگذارد . اما مسائلی که مستقیما با زندگی آینده ما در ارتباط است باید گفته شود .


بیشتر بخوانید:مشکلات و مزایای ازدواج در سن بالا


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage Counselor Online

براي مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج آنلاین

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1399/7/11

شنبه

1399/7/12

یکشنبه

1399/7/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید