کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج میتواند مانند هر مشاوره ای مفید باشد . مشاوره آنلاین ازدواج میتواند عاقبت هزار راه نرفته را به شما نشان دهد . مشاوره آنلاین ازدواج میتواند از بروز آسیب به شما پیشگیری کند . مشاوره آنلاین ازدواج میتواند از هرکسی را از شکست برهاند . مشاوره آنلاین ازدواج راهیست به سوی خوشبختی . مشاوره آنلاین ازدواج پنجره ایست بسوی افق های زیبای خوش بودن . مشاوره آنلاین ازدواج میتواند چون آینه ای بازگو کننده آینده شما باشد . مشاوره آنلاین ازدواج راه رسیدن به خوشبختی را نزدیک میکند . مشاوره آنلاین ازدواج به جای شما تصمیم های غلط را از زندگیتان حذف میکند .

مشاوره آنلاین ازدواج میتواند شما را از بروز برخی رخدادهای تلخ آگاه کند . شما میتوانید به جای تجربه کردن با علم و آگاهی از تجربیات دیگران استفاده درست کنید . کسی که برای هرکار یا تصمیمی مشاوره میکند : اولا با اعتماد به نفس تصمیم میگیرد . دوما میتواند به جای اینکه وقتش را برای آزمون و خطا تلف کند برای رسیدن به اهدافش صرف کند . چون یک فرد با هوش میداند صرف بیجای وقت یعنی هدر دادن عمر و عمر رفته باز نمی آید . کسی که برای ازدواج مشاوره میگیرد کمتر ازدواجش منجر به طلاق میشود .

دیگر اینکه یک جوان وقتی برای ازدواج اقدام میکند تجربه کافی ندارد و یا ممکن است عاشق باشد . هردوی اینها مطمئنا از روی عقل و آگاهی تصمیم نمیگیرند . یک مشاوره خوب میتواند به اطمینان خاطر او بیافزاید . یک انسان عاقل راهی را که دیگران رفته اند که منجر به بازگشت شده دوباره طی نمیکند . در نظر بگیرید در یک شهر دیگر بخواهید به دنبال یافتن یک نشانی باشید . بدون مشورت و پرسش باید تمام راه هایی را که به فکرتان میرسد بروید و برگردید تا آدرس را پیدا کنید .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


مرکز مشاوره آنلاین ازدواج

مرکز مشاوره آنلاین ازدواج این امکان را به شما میدهد تا برای آینده خود درست تصمیم بگیرید . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین یعنی مشورت با کسانی که در این را همت مضاعف دارند . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین از جهانی تجربه برخوردار است که آنرا با یک مشاوره در اختیار شما میگذارد . مرکز مشاوره ازدواج آنلاین با هدف های مشخص و معین همراه شماست . با مشاوره با روانشناسان و مشاوران یک مرکز مشاوره ازدواج آنلاین میتوانید به زندگی دلخواهتان دست بیابید . مرکز مشاوره آنلاین ازدواج برای این است که شما بتوانید از امکانات مراکز مشاوره بصورت اینترنتی بهره ببرید . در صورتی که در شهری دیگر هستید و با روانشناس مورد اعتمادتان نمی توانید ارتباط برقرار کنید کافیست با مرکز مشاوره آنلاین ازدواج در ارتباط باشید . در اینصورت میتوانید از راه دور با مشاور و یا روانشناس خود مشاوره کنید . در جایی هستید که نیاز فوری به مشاور دارید .

شما از راه دور با ارتباط اینترنتی با مرکز مشاوره آنلاین ازدواج میتوانید مشکل خود در تصمیم گیری را حل نمایید . بطور کلی یک مرکز مشاوره برای مشورت دادن بهتر میخواهد مراجعانش از هر راهی بتوانند با مرکز در ارتباط باشند . برای مراجعان نیز بهتر است بعد از اطمینان با یک مرکز درتصمیم گیری ها مشاوره نمادند . چون این مشاوران با بهره گیری از پرونده موجود در مرکز زودتر به نتیجه میرسند . ارتباط با یک مرکز امکان تحقیق درباره رفتارها و همچنین روانشناسی آنها را آسانتر میکند . بخصوص در مورد ازدواج . مشاوران و روانشناسان با رفتار و خلق وخوی شما آشنا هستند . حال باقی وقت را بر سر تطبیق دادن الگوهای رفتاری شما با همسر آینده تان خواهند گذاشت . در اینصورت شما را زودتر به نتیجه دلخواهتان خواهند رساند . داشتن پرونده در مراکز مشاوره کار شما را در مشورت گرفتن آسانتر خواهد کرد .

مرکز مشاوره آنلاین ازدواج


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران


مشاوره قبل از ازدواج آنلاین

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین میتواند برای دختران و پسرانی که موقعیت کمتری برای باهم بودن را دارند ایجاد کند . یک زوج جوان میخواهند مشاوره کنند ولی اجازه ندارند باهم به مشاوره بروند . یا هریک در شهر و دیار و حتی کشور دیگر زندگی میکنند این دو با مشاوره قبل از ازدواج آنلاین میتوانند مشاوره بگیرند . در مشاوره قبل از ازدواج آنلاین دختر و پسر بدون اینکه رو در رو شوند میتوانند در یک جلسه مشاوره شرکت کنند .

در این جلسه مشاوره بدون خجالت و یا رو در بایستی حرف هایشان را میزنند . در مشاوره قبل از ازدواج آنلاین حرف ها حرف دل است . زوج ها چون رو در رو نیستند راحت تر حرف میزنند و مشاور آنها را راهنمایی میکند . مشاوره قبل از ازدواج آنلاین برای کسانی که خجالتی هستند نیز بسیار مفید است . کسانی که با دیدن چهره دچار دل رحمی بیش از اندازه میشوند میتوانند بصورت آنلاین مشاوره بگیرند .

 ای اس اف جی ها

ای اس اف جی ها کسانی هستند که عاشق خدمت به خلقند این افراد با دیدن چهره در هم و پریشان ممکن است از خواسته های خود بگذرند . این افراد حتما باید بدون چهره به چهره شدن مشاوره بگیرند . این افراد ممکن است با سرخ شدن طرف مقابل دچار دل رحمی شوند و از حق خود بگذرند . بطور کلی کسانی که در صحبت های مقابل هم دچار شرم و یا رودربایستی و یا دلرحمی بیش از اندازه و هیجان میشوند بهتر است بصورت آنلاین مشاوره بگیرند تا بتوانند از حق خود در جای مناسب بهره ببرند . مشاوره قبل از ازدواج برای اینست که هزاران راه رفته دیگران را دوباره نپیماییم . این راه های رفته دیگران همان تجربیات هستند . کسانی که از تجربیات دیگران استفاده میکنند مانند اینست که چندین بار عمر میکنند . آنها ساعات گران قیمت و بی بازگشت عمرشان را بیهوده تلف نمیکنند .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده

مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده هم مانند تمامی مشاوره ها لازم است . در مشاوره قبل از ازدواج یک زوج متوجه میشوند مناسب هم هستند . متوجه میشوند کدام رفتارهایشان را کمرنگ و کدام را تقویت کنند زندگیشان دوام بیشتری میابد . اما در مورد خانواده باید مشاوره خانواده و ازدواج نیز انجام شود . در مشاوره آنلاین ازدواج وخانواده نوبت به خانواده ها میرسد . در مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده روابط بین زوج و خانواده هایشان بررسی میشود . در مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده روابط بین زوج و فرزندان مشخص میشود . این مشاوره میتواند برای کلاس دوم یا کلاس سومی های ازدواج نیز مهم باشد . مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده برای کسانی که برای بار دوم یا سوم ازدواج میکنند لازم میباشد . کسانی که با وجود داشتن فرزند و یا حتی همسر میخواهند مجددا ازدواج کنند بسیار لازم و مفید است .

روابط بین دو خانواده که قبلا در محیط خانوادگی زندگی میکردند مهم است . کسانی که قبلا تجربه همزیستی را داشته اند و روابطشان شکل گرفته است حساس تر از یک زوج جوان بی تجربه است . در یک خانواده که مادر ، پدر و فرزندان با روش خود زندگی میکرده اند اکنون بانویی به جمع آنها میپیوندد . این بانو قرار است بخشی از زندگی را اداره کند . او قرار است با چه روشی مدیریت زندگی را بر عهده بگیرد ؟ به روش متداول خود ؟ یا به روش خانواده جدیدش ؟ اگر به روش این خانواده بخواهد کدبانوگری کند تمام الگوهای ذهنی خودش دور ریخته میشود . در این روش او فقط نقش یک پیرو را میگیرد . اگر به روش خود عمل کند دو حالت پیش می آید . اول که همه با او همسو میشوند . دوم مخالفت میکنند که این حالت ها قابل بررسی است .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج تلفنی


مشاوره آنلاین ازدواج موفق

مشاوره آنلاین ازدواج موفق

مشاوره آنلاین ازدواج موفق برای کسانی است که مشاوره قبل از ازدواج را انجام داده اند . آنها به مشاوره ازدواج و خانواده رفته اند . حال میخواهند مشاوره آنلاین ازدواج موفق انجام دهند . حال یک ازدواج موفق چیست ؟ در مشاوره آنلاین ازدواج موفق ممکن است از شما بپرسند ازدواج موفق از نظر شما چیست ؟ شما پاسخ های گوناگونی دارید . توجه داشته باشید که ازدواج موفق با ازدواج ایده آل یکی نیست . ازدواج ایده آل ازدواجی آرمانی است که ممکن است در ازدواج موفق شما به هفتاد درصد فاکتورهای ازدواج ایده آل برسید . همانطور که فانتزی های شما با رفتارهای اجتماعی و رئال شما تفاوت دارد . البته تاثیر فانتزی ها را در زندگی رئال میتوان دید . همانطور که تاثیر افکار آرمانی و ایده آلیستی را در ازدواج خود خواهید دید . به هر حال انتخاب ها و رفتارهای ما متاثر از افکارمان هستند .

مشاوره آنلاین ازدواج موفق مشاوره ایست که زوج ها را به ایده های آرمانی نزدیک میکند . این مشاوره میکوشد در یک ازدواج موفق آسیب ها کمتر باشد . میکوشد توافق و تفاهم بیشتری در زندگی باشد . در عین حال هیچیک از آرزوهای خود فاصله زیادی نگیرند . یک ازدواج موفق ازدواجیست که هردو طرف با به کارگیری مهارت های زندگی همسر خود را خوشبخت کند . در ازدواج موفق علاوه بر احترام به خواسته های خود در پی برآورده شدن آرزوهای طرف مقابل خواهند بود . وقتی پای منافع به میان می آید هردو طرف به منافع دو طرف می اندیشند . به منافع مشترک . من کمتر مطرح میشود و بیشتر ما بروز میکند . هرکدام خود را دروجود دیگری میبیند . هیچیک خود را فدا نمیکند اما دیگری را نیز فدا نمیکند . آنها عاقلانه و با تدبیر برای هم و با هم زندگی میکنند .


بیشتر بخوانید:ازدواج با همسن


در ازدواج موفق کدام ارجح تر است من ؟ یا تو ؟

برخی در ازدواج موفق فدا شدن و ایثار کردن را بر حق میدانند . هرکس خواسته ها و امیال خود را فدای خواسته های دیگری میکند . حتی ممکن است خود را فراموش کرده و فقط به همسر و فرزندان بیاندیشد . این یک ازدواج موفق نیست . ممکن است تعجب کنید . ولی واقعیت اینست که در یک ازدواج موفق خواسته و امیال همه به نسبت باید برآورده شود . ازدواج موفق یعنی هر کس در جایگاه خود باشد . هر کس در منزلت خود احترام و ارزش داشته باشد . در خانواده ای که یک نفر خود را فدا میکند و دیگران نیز این ایثار را به راحتی میپذیرند تربیت ناقص است . در این خانواده درک متقابل ضعیف است و فرزندان در زندگی آینده خود دچار مشکل خواهند شد . هرچند الان همه احساس رضایت کنند . در آینده این فرزندان متوقع بار خواهند آمد .

در خانواده ای که درک متقابل وجود ندارد . فرزندان در زندگی خود شکست خواهند خورد . آنزمان است که یک ازدواج به جای اینکه شادی آور باشد مانند طوفانی خوشی ها را نابود خواهد کرد . در آن هنگام متوجه خواهند شد ازدواجشان موفق نبوده است . تمام آرامش خانواده با یک تمکانه برهم خواهد ریخت . احساس شکست به تمام اعضای خانواده انتقال خواهد یافت . چرا که این خانواده نه تنها از درک متقابل بی بهره هستند بلکه متوقع نیز بار آمده اند . این دو عامل نشان دهنده تخریب بخشی از زندگی در مقابل ایثار نا بجای یک نفر است . پس بهتر است برای خود در زندگی ارزش و احترام قائل باشیم . برای دیگران ارزش و احترام قائل شویم . تا بتوانیم علاوه بر اینکه ازدواج موفقی داشته باشیم تربیت درستی نیز به فرزندانمان اهدا کنیم . تربیت درست یعنی خوشبختی .


بیشتر بخوانید:مشکلات و مزایای ازدواج در سن بالا


مشاوره آنلاین ازدواج و خانواده

خوشبختی چیست ؟

هرکس خوشبختی را در یک چیز میداند . یکی در ثروت ، یکی در مهر ، یکی در موقعیت خوب اجتماعی و یکی در شهرت و مقام . اما واقعیت چیست ؟ خوشبخت واقعی کیست ؟ خوشبخت واقعی کسی است که از داشته های خود درست و برای دلخوشی هایش استفاده کند . بتواند از درون احساس آرامش کند . رضایت درونی داشته باشد . بتواند برامیال و زیاده خواهی هایش کنترل داشته باشد . نه چیزی را نفی کند و نه آنقدر وابسته باشد که با از دست دادن آن تمام زندگیش دگرگون شود . مثلا پول . شما اگر پول را نفی کنید همیشه نیازمند خواهید بود . اگر به شدت آنرا دوست داشته باشید همیشه نگران از دست دادن آن خواهید بود وقتی بخشی از آن را از دست بدهید گویی بخشی از خوشبختیتان را از دست داده اید . پس خوشبختی یعنی ایجاد تعادل در داشته ها است .

حال با مشاوره ازدواج میتوانیم عوامل مشترک رسیدن به خوشبختی را بیابیم . برای رسیدن به خوشبختی این عوامل را حفظ کنیم و به فاکتورهای آن بیافزاییم . یادمان باشد این عوامل وسیله رسیدن به خوشبختی هستند و هدف خود شادی و خوشی است . یک انسان عاقل هیچگاه هدف را فدای وسیله نمیکند . در یک مشاوره خانواده حد رضایتمندی درونی افراد مشخص میشود . حد گذشت و ایثار با توجه به خلق و خوی افراد خانواده معلوم میشود . زمانی میتوانیم بگوییم ازدواج موفق داشته ایم که این ازدواج در خوشی چند نسل تاثیر گذار باشد .


بیشتر بخوانید:آیا ازدواج دائم دوام و امنیت بیشتری دارد ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage Counselor Online

براي مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج آنلاین

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1399/7/1

چهارشنبه

1399/7/2

پنجشنبه

1399/7/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید