کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

تست روانشناسی ازدواج چیست ؟

تست

تست روانشناسی ازدواج

تست روانشناسی ازدواج تست شیرینی است که هر زوج جوانی دوست دارد انجام دهد . هر دختر و پسری که میخواهد ازدواج کند میخواهد از اعماق قلب و روح همسر آینده اش مطلع شود . تست روانشناسی ازدواج شاید صد در صد درست نباشد اما شما را به هدفتان نزدیک میکند . در تست روانشناسی ازدواج لااقل باید با خود صادق باشید . جواب درست دادن به سوالات تست روانشناسی ازدواج میتواند تا حدی برخی تردیدها را از میان بردارد . در تست روانشناسی ازدواج سوالاتی مطرح میشود که باید به پاسخ داده شود . البته پاسخ درست دادن به این تستها به چند عامل بستگی دارد . ابتدا باید با خودتان روراست باشید . یعنی به سوالات بدون تعصب و صادقانه پاسخ دهید . یادتان باشد تست روانشناسی ازدواج سنگ محک شما نیست . بلکه واقعیتی است که شما را به شناخت خود وهمسرتان مهمان میکند .

یکی از عوامل دیگر که به کمک تستان می آید شناخت درست شما از خودتان میباشد . آیا براستی شما شناخت درستی ازخودتان دارید ؟  از همسرتان چطور؟ به زندگی خوشبین هستید یا بد بین ؟ شناخت شما از احساسات همسرتان چگونه است ؟ و آیا در مورد احساسات خود برداشت درستی دارید ؟ کسی که میخواهد از تست جواب درستی بگیرد باید این ویژگیهایش صحیح باشد . اگر شما ازخود و محیط زندگیتان شناخت خوبی نداشته باشید جواب تست شما از واقعیت دورتر خواهد بود . اگر به همسرتان بدبین هستید جواب تست شما درست نخواهد بود .


بیشتر بخوانید:برای انتخاب همسر شایسته به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟


تست روانشناسی ازدواج آنلاین

تست روانشناسی ازدواج آنلاین نیز پاسخگویی به برخی سوالات میباشد . حال این سوالات بر چه مبنایی مطرح میشوند ؟ تست روانشناسی ازدواج آنلاین نیز چون اکثر تستها بر مبنای اطلاعات علمی مطرح میشود . برخی از روانشناسان بر مبنای تجارب و تحقیقات علمی به نکاتی دست یافته اند . این دست یافته ها را در قالب تست جمع آوری کرده و در اختیار افرادی قرار داده اند . هر یک از نظریه پردازان و محققان سوالاتی مختص به خود مطرح کرده اند و هر یک به عواملی اهمیت میدهند . حال ما به زعم خود ممکن است به سوالات جوابی بدهیم که خود را بهتر جلوه دهیم . پاسخهای غیر واقعی تقریبا مشخص میشوند . روانشناسان پاسخها را بر اساس اطلاعات علمی خود میسنجند . تست روانشناسی ازدواج آنلاین اگر با حضور یک روانشناس انجام شود بهتر است . او ممکن است پاسخهای غیر واقعی را تشخیص دهد .

تست روانشناسی ازدواج آنلاین میتواند جالب ، جذاب و خوشایند باشد . بد نیست هر یک از ما هر از گاهی خود را محک بزنیم . ببینیم توانسته ایم همسر خوبی برای شریک زندگیمان باشیم ؟ متوجه شویم توانسته ایم از او هم شریک خوبی برای زندگیمان بسازیم ؟ اری برخی اوقات اگکر همسرمان در لابلای ایام گم شده و به وظایف خود بخوبی عمل نمیکند کمی هم ما مقصر هستیم . البته تمام اینها نیاز به این دارد که شخص ثالثی مارا به قضاوت بنشیند . کسی که میداند . علمش را دارد و تجربه کافی . کسی که کمتر مارا به اشتباه می اندازد .

روانشناسی


بیشتر بخوانید:نحوه درست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


تست روانشناسی ازدواج موفق

تست روانشناسی ازدواج موفق تستی است که سوال هایش کمی متفاوت تر است . در یک تست روانشناسی ازدواج موفق سوالات بر مبنای اطمینان و آرامش تهیه شده است . با یک تست زدن شما متوجه خواهید شد به همسرتان اطمینان دارید یا خیر ؟ دریک تست روانشناسی ازدواج موفق از شما درمورد اعتمادتان به همسر پرسیده خواهد شد . میزان اعتماد  و اطمینان شما به همسرتان سنجیده میشود . درستی تست براساس شناخت درست شما نسبت به خود و به همسرتان میباشد. حال یک سوال مطرح میشود . پاسخهای شما چند درصد با همسرتان همخوانی و یا تشابه دارد ؟ آیا شما به یک میزان به هم اعتماد دارید یا خیر؟ علت تفاوت میزان اعتماد شما به هم چیست؟

تست روانشناسی ازدواج موفق برای سنجیدن شما و همسرتان میباشد . بهتر است این تست در یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی انجام شود . بهتر است این تست را همزمان با همسرتان انجام دهید . البته واضح است که در جلسات تست هردوی شما نباشید و پاسخها سکرت بماند . تست روانشناسی ازدواج موفق بهتر است با حضور یک کارشناس انجام بگیرد . در خلال این تست شما میتوانید به آسیبهایی که به روابط شما وارد شده پی ببرید . شما میتوانید زخمهایی را که روحتان برداشته ببینید . میتواند آسیبهایی را که ناخودآگاه بر همسرتان وارد کرده اید ببینید . آنهارا مداوا کنید تا روابط شما ترمیم شود . تازه شود . آنگاه خواهید توانست دوباره جوان شوید . اری جوان شدن با ترمیم روابط امکان پذیر است . داشتن روح سالم و بدون خراش شما را جوان میکند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


ازدواج

تست روانشناسی مجدد

تست روانشناسی مجدد برای این است که پاسخ سوالها واقعی باشد . همانطور که مطرح شد هر یک از ما هنگام پاسخ ممکن است دچار هیجان شویم . هر یک ممکن است پاسخهایمان واقعی نباشد . پاسخهای غیر واقعی ممکن است براساس رودربایستی ، عدم شناخت و یا ترس از دیده شدن و برملا شدن پاسخ ها باشد . تست روانشناسی مجدد کمک میکند پاسخی بدون اغراق داشته باشیم . پاسخی بدون ترس و حتی استرس . بله هنوز هم ممکن است از اینکه به یک تست جواب میدهیم مانند دوران تحصیل دچار استرس شویم . شاید اعتقاد داشته باشید بعد از ازدواج باید چشمها را بست وکمی ها را ندید . عقیده خوبی است بازبینی برخی کاستی ها باعث رنج انسان میشود پس بهتر است چشم هایمان را ببندیم .

اما دیدن کاستی هایی که میتواند برطرف شود و حسهای بهتری به ما ببخشد همیشه خوشایند است . چه اشکالی دارد اگر ما به همسرمان اعتماد کنیم البته اگر قابل اعتماد است . ایرادی ندارد اگر اعتماد همسرمان را به خود جلب کنیم . هیچوقت دیر نیست . اگر برای مشاوره قبل از ازدواج کوتاهی کرده ایم . میتوانیم به مشاوره ازدواج مبادرت بورزیم . با این کار خودرا از اهمالی که انجام داده ایم به ورطه موفقیت خواهیم کشاند . با پاسخ دادن به سوالاتی همچون آیا رمز کارت اعتباریتان را به همسرتان میگویید خیلی چیزها روشن میشود . آیا نظرتان نسبت به هم مثبت است ؟ آیا نسبت به هم واقع بین هستید ؟ اینها سوالاتی هستند که هر از گاهی از خود باید بپرسیم . با پاسخ دادن به این سوالات میتوانیم به شناخت روابطمان بیاندیشیم . میتوانیم بفهیمم در روزمرگی چقدر از من ما باقی مانده است .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


تست روانشناسی ازدواج و عشق

تست روانشناسی ازدواج و عشق معمولا قبل از ازدواج صورت میگیرد . اگر به شخصی بعد از بیست سال زندگی بگویند این تست را انجام بده منمکن است بخندد . در حالی که این تست همیشه باید انجام شود . چه بسا روابط عاشقانه ای که در روزمرگی گم شده باشد . چه بسا غفلته که ما را از عشقمان دور نگه داشته باشد . تست روانشناسی ازدواج و عشق از زیباترین تستها است . در این تست دونفر به میزان علاقه به دیگری مطلع میشود . میفهمد تا چه اندازه شریک عاطفی اش را دوست دارد . تست روانشناسی ازدواج وعشق  به ما میگوید که ازدواج ما براساس عشق انجام میپذیرد یا براساس مصلحت . با کسی که میخواهیم ازدواج کنیم عاشقانه مارا دوست دارد ؟ در تنگناهای زندگی عشق به فریادمان خواهد رسید ؟

ازدواجی که با یک عشق واقعی انجام میشود کمتر آسیب میبیند . اگر بتوانیم این عشق را حفظ کنیم . اگر بتوانیم از گرد وغبار زندگی دور نگهش بداریم . اگر هراز گاهی با قلبمان گردگیریش کنیم . اگر بتوانیم هر چند وقت یکبار حال دلمان را و دل عشقمان را بپرسیم . مانند یک شی گرانبها مدام در رگهایش با حسمان بدمیم تا زنده بماند . تا مارا زنده نگه دارد . تست عشق فقط برای قبل از ازدواج نیست . این تست به ما میفهامند تا چه حد به احساس دلمان اهمیت داده ایم . تا چه حد روحمان تغذیه کرده ایم . عشق غذای دل و روح است . روح هویت ما ، وجود ما وشخصیت ماست چقدر به آن اهمیت داده ایم تا جوان بماند ؟ جسم مانند جلدی از کتاب وجود ماست که برروی روح کشیده شده تا گزند نبیند .

چیست


بیشتر بخوانید:سن ازدواج پسر و معیارهای آن چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage and Psychological Testing | America Magazine

براي مشاوره در زمينه تست روانشناسی ازدواج چیست ؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/6/31

سه شنبه

1399/7/1

چهارشنبه

1399/7/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید