کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

تست روانشناسی قبل از ازدواج

تست روانشناسی قبل از ازدواج

تست روانشناسی قبل از ازدواج از تستهای مهمی است که حتما قبل از ازدواج باید انجام شود . بعد از اینکه سوالات قبل ازازدواج مطرح شد بهتر است تست روانشناسی قبل از ازدواج هم انجام شود . سوالات مطرح میشوند و پاسخها معمولا به گونه ای است که هردو طرف راضی به نطر میرسند . اما صحت و صغم این پاسخها با تست روانشناسی قبل از ازدواج مشخص میشود . آیا هنگام پاسخ دادن با طرف مقابل خود روراست بوده ایم ؟ و یا مهم تر از آن با خود رو راست بوده ایم ؟ برخی اوقات ما به رفتارهای خود واقف هستیم و تصمیم داریم برخی از آنها را تغییر دهیم . زمان این تغییر چه هنگام است ؟ درست ساعاتی یا هفته ای قبل از خواستگاری ؟ اگر اینگونه است زمان مناسبی به نظر نمیرسد . زمان تغییر حداقل یکسال قبل از خواستگاری است .


بیشتر بخوانید: سوالات مشاوره قبل از ازدواج


تست روانشناسی قبل از ازدواج

لازم است مدتی با رفتار جدیدمان باید زندگی کنیم . خود را با تغییرات جدید محک بزنیم . آیا ما در ایجاد این تغییرات موفق هستیم یا زمان هیجانات به همان رفتار گزشته برمیگردیم ؟ این همان چیزی است که با تست روانشناسی قبل از ازدواج مشخص میشود . هم برای ما و هم برای مشاورانی که قرار است راهنمای ما باشند . تست روانشناسی قبل ازازدواج درصد آمادگی مارا برای زندگی مشترک مشخص میکند . تست روانشناسی قبل از ازدواج میزان اشتراکات مارا با همسر آینده مان معلوم میکند . در این تستها مشخص میشود پاسخهای ما به سوالات قببل ازازدواج از روی مصلحت بوده یا واقعی ؟ پاسخهای ما دروغ بوده یا از روی خجالت و رودربایستی ؟ و همینطور میزان شناخت ما از رفتارهایمان مشخص میشود . برخی اوقات ما دروغ نمیگوییم اما درباره رفتارهای خود ناآگاه هستیم . خود را خوب نمیشناسیم . با رفتارهای خود به خوبی آشنا نیستیم .


بیشتر بخوانید: نکات مهم ارتباط قبل از ازدواج چیست ؟


سوالات تست روانشناسی قبل از زدواج

سوالات تست روانشناسی قبل از زدواج

سوالات تست روانشناسی قبل ازازدواج زیرکانه تر از سوالات قبل ازازدواج میباشد . این سوالها  شما را به چالش میکشاند . سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج عمیق تر هستند . سوالهایی که درون شما را به برون ریزی وادار میکند . شما ممکن است به سوالی از نظر خودتان پاسخ خوبی داده باشید اما با پاسخهای دیگرتان تناقض داشته باشد . ممکن است پاسخ شما با تعریفی که ازخود دارید هماهنگ نباشد . یک روانشناس ماهر با طرح سوالات دیگر واقعیت درون شمارا کشف میکند . سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج بعد از سالها تحقیق و تجربه طرح شده اند تا واقعیت درون هرکس هویدا شود .  سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج برروی چندین نفر آزمایش شده اند تا روانشناسان به ماهیت پاسخها دست بیابند .


بیشتر بخوانید: مهمترین مسائل قبل از ازدواج چیست ؟


چالش های تست های ازدواج

پس برای اینکه در چالشهای عمیقتری تست نشوید بهتر است روراست باشید . با این روراستی شاید شما با فردی که انتخاب کرده اید ازدواج نکنید اما خود را محک زده اید . به این ترتیب میتوانید در پی زوج مناسب خود باشید تا پس از مدتی دچار شکست و پشیمانی نشوید . با انجام این تستها متوجه خواهید شد درونگرا هستید یا برو نگرا . همسر آینده شماهم همینطور . از وضعیت خود و همسر آینده خود مطلع خواهید شد . اهل تفکر هستید یا عجولانه تصمیم میگیرید .

کسانی که به سوالات بدون فکر پاسخ میدهند معمولا انسانهای سطحی و عجول هستند . آنها زود تصمیم میگیرند و زود هم پشیمان میشوند . در زندگی دغدغه دارند . این دغدغه ها در اثر تصمیم های عجولانه بوجود می آیند . اینگونه افراد استرس دارند و همیشه نگران هستند . بعد از تصمیمگیری حتی اگر اتفاق بدی نیفتد دچار تشویش میشوند . به همین ترتیب شاید نمیدانستید از سرعت پاسخ دادن به یک سوال میشود به خصوصیات و رفتار شخص پی برد .


بیشتر بخوانید: نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج دارند چیست ؟


هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج

هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج

هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج هزینه بالایی نیست . شما میتوانید با مراجعه به یکی از مراکز روانشناسی مانند آویژه این تست را انجام دهید . هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج آنقدر مهم نیست که با انجام ندادن آن ، همه هزینه های ازدواجمان هدر برود . مرکز روانشناسی آویژه با انجام دادن تستهای مختلف شما را برای یک ازدواج موفق همراهی میکند . در این مرکز مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره ازدواج به صورت حضوری ، تلفنی و آنلاین انجام میشود . با توجه به معیارهای ازدواج شما مشاوره میدهد . شما پس از مشاوره بهتر تصمیم میگیرید . چون میدانید با توجه به خصوصیاتتان با چه کسی ازدواج کنید خوشبخت تر میشوید . با چه کسی ، با چه ویژگیها و خصوصیاتی . در واقع تکلیفتان با دلتان و آینده تان روشن میشود . مانند کلاف سردرگمی نخواهید بود که همیشه از خود میپرسد چگونه بهتر است .


بیشتر بخوانید: نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج ندارند چیست ؟


تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین

تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین بسیار زیاد و معتبری وجود دارند که شما میتوانید خود را محک بزنید . البته خود و کاندیدای همسریتان را . تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین میتواند شامل انواع تستها باشد . تست بلوغ عاطفی ( ای ام اس ) ، تست عشق استرنبرگ  ( اس تی ال اس ) ، تست عشق هاتفیلد و استرچر ( پی ال اس ) .  به هرحال تستهای زیادی هست که میتوانید انجام دهید اما بهترین آن اینست که با مراجعه به یک مرکز مشاوره تست زدن را به عهده آنها بگذارید . چون ما ممکن است به عشق اهمیت بدهیم اما تست سازگاری را فراموش کنیم . به هر حال روانشناسان و مشاوران تستهای توام را انجام میدهند و بهتر و زودتر به نتیجه میرسید . تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین هم فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانید خود را بهتر و دقیقتر بشناسید .

مرکز مشاوره آویژه با تلفیق چند تست روانشناسی توانسته  تست خاصی را دردست داشته باشد که در زمان کمتر نتیجه بهتری دریافت نمایید . به شما پیشنهاد میکنیم از تستهای مرکز آویژه بهره ببرید . تمام تستهایی که مربوط به ازدواج و روانشناسی هستند در تلفیقی جالب و علمی نتیجه  خوبی را داشته است . تستهای روانشناسی برای هریک از فاکتورهای ازدواج جداگانه طراحی شده است . هر تست دربردارنده سوالات مختلفی است که به شناخت روح وروان  و رفتارهای مختلف کمک میکند  . شما حتی اگر تصمیم ازدواج ندارید بهتر است در مرکز روانشناسی آویژه تست بزنید . این تستها برای اینست که شما بدانید تا چه حد برای ازدواج آمادگی دارید ، با چه گونه افرادی ازدواج کنید برایتان بهتر است . این تستها نشانگر اینست که مکمل زندگی شما چه خصوصیاتی بایدداشته باشد. اگر هنوز کسی را برای ازدواج در نظر نگرفته اید حتما تست بزنید .


بیشتر بخوانید: ویژگی های اصلی ازدواج‌ های موفق چیست ؟


تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق

تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق

تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق برای یک زندگی آرمانی نیست بلکه این تست برای داشتن آسودگی و آرامش بیشتر است . تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق میتواند از خوشبخت بودن در خانواده فراتر باشد . این موفقیت نه آرمانی ولی به آرمانی نزدیک است . این تستها برای کسانی است که خود را درزندگی فراتر از یک پدر یا مادر میدانند . برای کسانی که جز به خوشبختی خود می اندیشند . آنها دلخوشی را در زندگی برتر و شادی دیگران میدانند . تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق به افقهای باز زندگی چشم دوخته است . کسانی که از آرامش دیگران لذت میبرند . ایده آلهایشان تمام جامعه را دربر میگیرد . مسلما چنین کسانی نمیتوانند با کسانی زندگی کنند که آرمانهایشان در چارچوب خانه و خانواده میگنجد . البته تست ازدواج موفق را به همه پیشنهاد میکنیم . سنجیدن خود همیشه مفید است .

شاید ما انسانهای خاصی نباشیم اما همیشه دوست داریم ازاینی که هستیم بهتر باشیم . میخواهیم با انگیزه تر و شادتر باشیم . وحتی میخواهیم خاص تر باشیم . میخواهیم در کنار زندگی معمولی خود و رفع مشکلات خود قدمی هم فراتر بگذاریم در حد وسعمان . تست روانشناسی قبل ازازدواج برای کسانی است که حتی هوش همسر آینده شان برایشان مهم است .


بیشتر بخوانید: ویژگی های زنان و مردانی که آمادگی ازدواج دارند ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Psychometric Testing 

براي مشاوره در زمينه تست روانشناسی قبل از ازدواج

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور