کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

 آموزش راه های بغل کردن همسر

شرایط در آغوش کشیدن همسر همسر

در آغوش گرفتن راهی عالی برای نشان دادن محبت شماست. محبت انواع و سطوح مختلفی دارد و نحوه در آغوش کشیدن کودکی که گریه می کند با روشی که پس از برنده شدن در یک مسابقه بهترین دوست خود را در آغوش می گیرید، متفاوت است. بغل کردن های عاشقانه شریک زندگی خود نیز متفاوت است و لمس های خاصی را می طلبد. طبق روانشناسی بغل کردن کردن، هر نوع در آغوش کشیدن، احساسات و عواطف مختلفی را به طرف مقابل القا میکند. از این رو است که چگونگی بغل کردن همسر اهمیت پیدا میکند. در واقع برای آغوش های عاشقانه نیز روشهای مختلفی وجود دارد که در اینجا به شما نکاتی را در مورد چگونگی در آغوش گرفتن عاشقانه تر ارائه میدهیم.

1. بغل کردن از روبرو

اولین نوع بغل های عاشقانه، بغل کردن از روبرو است. در این نوع در آغوش گرفتن همسر سعی کنید به موارد زیر توجه کنید:

  • بازوها را طوری قرار دهید که بدنتان به هم نزدیک شود

در این آغوش عاشقانه بالاتنه، شکم و سینه طرف مقابل لمس میشود.این یک موقعیت فوق العاده گرم و صمیمی است که به نزدیکی زوجین تاکید دارد. در این حالت، به طور کلی فرد بلند قد دستهای خود را به دور کمر فرد کوتاه تر حلقه میکند، در حالیکه فرد کوتاهتر دستانش را دور گردن یا شانه های فرد بلندتر قرار میدهد. برعکس آن هم ممکن است اتفاق بیفتد به خصوص اگر اختلاف قد بیشتر باشد. یعنی فرد کوتاهتر دستان خود را به دور کمر شریکش میاندازد و فرد بزرگتر شانه و گردن وی را لمس میکند.

  • با سر همسرتان را لمس کنید

اصولا تکیه دادن سر به شانه یا بدن کسی نشانه صمیمیت است. پس برای این نوع بغل کردن های عاشقانه سر خود را به پهلو حرکت دهید تا احساس بهتری داشته باشید. همچنین برای یک آغوش عاشقانه تر سر یا صورت خود را در قسمت گردن شخص مقابل قرار دهید.

  • همسرتان را محکم در آغوش بگیرید ونگه دارید

در بغل های عاشقانه سعی کنید برای چند ثانیه همسرتان را محکمتر در آغوش بگیرید. در چنین مواقعی نفس عمیق بکشید و نفس خود را بیرون دهید و از این احساس زیبا لذت ببرید. توجه کنید که بغل کردنتان باید آنقدر محکم باشد که احساس شود اما آنقدر هم محکم نباشد که از نفس کشیدن طبیعی او جلوگیری کند. زیرا با این کار تاثیر کمتری روی همسرتان میگذارید.

  • از دستان خود استفاده کنید

یکی از حرکت های مفید برای در آغوش گرفتن همسر این است که از دستانتان استفاده کنید. مثلا کمر و بدن او را لمس کنید یا اگر دستتان نزدیک سر او است به آرامی موهایش را نوازش کنید و آنها را کنار بزنید. بدانید که نوازش کردن، عاشقانه ترین کاری است که در این حین میتوانید انجام دهید.

  • آهسته دور شوید

در پایان همانطور که دور می شوید، دستان خود را در دو طرف شانه های همسرتان نگه دارید تا بعد از در آغوش گرفتن، باز هم همدیگر را لمس کنید. در واقع این زمان خوبی برای نگاه کردن به چشمان یکدیگر ، لبخند زدن و ابراز احساسات است.

2. در آغوش کشیدن از پشت سر 

یکی از موثرترین راه های بغل کردن همسر این است که او را از پشت سر در آغوش بگیرید. این نوع بغل کردن هم به روش های مختلفی قابل اجرا است که در ادامه برخی از انها را بررسی میکنیم:

  • همسرتان را با یک آغوش شگفت زده کنید

وقتی همسرتان در حال انجام کاری است از پشت سر او را در آغوش بگیری. برای این کار کافی است، دستان خود را دور کمرش حلقه کنید و سرتان را به او نزدیک کنید. مطمئنا این کار یک تعجب شیرین را برایش به دنبال دارد.

  • بازوهای همسرتان را لمس کنید

یک روش برای این نوع در آغوش گرفتن همسر این است که بازوی خود را در مقابل بازوی همسرتان قرار دهید و یا حتی سینه و شانه های او را در آغوش بگیرید. البته این نوع در آغوش گرفتن به اندازه بازوهای طرف مقابلتان بستگی دارد.

  • با سرتان طرف مقابل را لمس کنید

مانند آنچه که قبلا گفتیم تکیه دادن سر به کسی نشانه  محکمی از صمیمیت و علاقه است. اگر شما از همسرتان قد بلند تر هستید میتوانید صورت یا گردن او را لمس کنید. اما چنانچه قد کوتاهتری دارید کافیست سرتان را به پهلوها و پشت همسرتان تکیه دهید. بدین ترتیب لذت و آرامشی وصف ناشدنی برای هر دو نفر به وجود خواهد آمد.

اما این همه از بغل کردن و آغوش های صمیمانه حرف زدیم حال نوبت به آن رسیده که بدانیم این در آغوش گرفتن همسر چه تاثیرات و مزایایی در زندگی ما دارد. به طور کلی چیزی به نام ازدواج کامل و بی نقص وجود ندارد. اما در برخی موارد زن و شوهر اقداماتی انجام میدهند که هر دو نفر بیشتر احساس خوشبختی میکنند. بغل کردن همسر هم یکی از همین اقدامات است که مزیتهای زیادی را به همراه دارد. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مزیت های بغل کردن عاشقانه

اگر چه بغل کردن کار ساده ای است اما فراموش نکنید همین کار به ظاهر ساده، تاثیرات شگرفی روی روحیه و اعتماد به نفس همسرتان دارد. یک آغوش صمیمانه و عاشقانه میتواند تنهایی، انزوا و عصبانیت همسرتان را کاهش دهد.

طبق نتایج آزمایشات مختلف، چند لحظه در آغوش همسر بودن منجر به بالا رفتن سطح سروتونین و القای احساس شادی در زوجین میشود.

در آغوش گرفتن همسر میتواند فشار خون و استرس را کاهش دهد. بدیهی است هر چقدر استرس و اضطراب زوجین در یک رابطه کمتر باشد، ازدواج محکمتر خواهد بود.

حتما این جمله را شنیدید که خوردن روزانه یک سیب میتواند شما را از بیماری دور کند، به عقیده روانشناسان همین جمله درباره آغوش همسر نیز صدق میکند. به این شکل که وقتی همسرتان را محکم در آغوش میگیرید یک فشار ملایم روی جناغ او وارد میشود که باعث تحریک غده تیموس و افزایش تولید سلولهای خونی و ایمنی بدن میشود.

تماس بدنی غیرکلامی یا همان بغل کردن، به همسرتان کمک میکند خواب بهتری داشته باشد و او را از استرس دور میکند.

بغل کردن همسر میتواند صمیمت بین شما را دو چندان کند زیرا با این کار رابطه جنسی پر جنب و جوش تری را تجربه میکنید.

شما باید هر روز همسرتان را در آغوش بگیرید تا عشق خود را به او نشان دهید. زیرا بغل کردن یکی از ساده ترین راه های ابراز احساسات است. هر زمان و هرجایی که همسرتان را بغل کنید به او یادآوری میشود که چقدر او را دوست دارید. پس هرگز در زندگی مشترکتان از این مهم غافل نشوید.

سوالات متداول

من در آغوش همسرم آروم نمی شم. بیشتر، کارای زشتش میاد جلوی چشمم. به نظر شما این طبیعیه ؟

به نظر ما که نمی تونه طبیعی باشه. خوب شما همسرتون رو دوست ندارید و نمی تونید باهاش لذت ببرید. یه سری به مشاوره خانواده بزنید تا علت این مشکل رو ریشه یابی کنه.

همسرم علاقه ای به بغل کردن من نداره.. بیشتر محبتش تو دلشه و واقعا دوسم داره. آیا در آینده مشکلی برام پیش میاد؟

خیر. اگر به این اخلاقش راضی باشید قطعا مشکلی نیست. مهم دوست داشتنه.

اگه همسرمون علاقه ای به در آغوش گرفتن ما نداشته باشه باید چه کنیم؟

شما می تونید خودتون شروع کننده باشید. اما در شرایطی که همسرتون به لحاظ روحی و روانی آماده باشه.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه  آموزش راه های بغل کردن همسر

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1399/7/30

پنجشنبه

1399/8/1

جمعه

1399/8/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور