کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با خیانت همسر برخورد کنیم؟ 3 گام مهم و 22 نکته ای باید انجام دهید

راه های برخورد با خیانت همسر
3.5/5 - (77 امتیاز)

شکی نیست مواجه شدن با خیانت همسر یکی از سخت ترین لحظات زندگی شما خواهد بود. هیچ پاسخ درستی برای برخورد با خیانت همسر، وجود ندارد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با همسرتان ارتباط برقرار کنید، به حرف های او گوش دهید و تصمیم بگیرید که آیا رابطه شما ارزش حفظ کردن را دارد یا خیر. اگر تصمیم گرفتید که می خواهید به این رابطه ادامه دهید، پس باید از خودتان مراقبت کنی. لطفا همه مواردی که مشاوران خانواده در اینجا ذکر می کنند با دقت انجام دهید.

از انجام این کارها پرهیز کنید

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با خیانت همسر برخورد کنیم؟ 3 گام مهم و 22 نکته ای باید انجام دهید با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خودت را سرزنش نکن

دلایل همسرتان برای خیانت ممکن است برای شما روشن نباشد و همین آشفتگی باعث می شود، احساس کنید که باید خودتان را سرزنش کنید. شاید فکر کنید که شما از او دور شده‌اید، یا اینکه در اتاق خواب خیلی خوش برخورد نبوده‌اید. شاید فکر کنید زمان کافی برای رابطه با همسرتان نگذاشته باشید. اما باید بدانید که هیچ کدام از این کارها نمیتواند دلایل خیانت مردان یا زنان باشد و هرگز نباید خودتان را به خاطر اشتباهات همسرتان سرزنش کنید.

 • شاید شما برای مشکل خاصی در رابطه مقصر باشید و مهم است که مسئولیت آن را بپذیرید. با این حال، هرگز و هرگز نباید فکر کنید که اشتباهات شما باعث شود که همسرتان حق خیانت کردن را داشته باشد.
 • اگر بیش از حد خود را سرزنش کنید، این باعث می‌شود که شریک زندگی‌تان اشتباه خود را نپذیرد. به جای آن روی خیانت همسرتان تمرکز کنید.
خودتان را سرزنش نکنید
خودتان را سرزنش نکنید

به معشوقه همسرتان فکر نکنید.

اگر می‌خواهید خودتان را دیوانه کنید، می‌توانید میلیون‌ها سؤال در مورد مرد یا زنی که همسرتان با او وارد رابطه شده بپرسید یا بروید ساعت‌ها پروفایل اینستاگرام آن شخص را چک کنید. شاید فکر کنید که دانستن همه چیز در مورد این شخص می تواند به شما کمک کند تا بفهمید مشکل رابطه شما چیست، اما در واقع، این کار دردی از شما دوا نمی کند.

 • زمانی که همسرتان به شما خیانت می کند، به ندرت دلیل آن شخص سوم رابطه است. مگر اینکه همسر شما واقعاً عاشق آن شخص باشد. اگر بیش از حد روی مرد یا زن دیگر تمرکز کنید، دیگر به همسر یا رابطه خود فکر نمی کنید.
 • اگرچه دانستن برخی چیزها در مورد این رابطه می تواند به شما آرامش دهد، اما روی جزئیات وسواس به خرج ندهید. باور کنید این کار ارزشش را ندارد. از طرفی این کار کمکی به تشخیص خیانت نمی کند.
به فکر معشوقه اتان نباشید
به فکر معشوقه اتان نباشید

دلایل خیانت همسرتان را منطقی نکنید.

شاید فکر کنید که اگر بتوانید دلیل منطقی برای خیانت شوهر یا همسرتان پیدا کنید، آرام می شوید یا به جلوگیری از خیانت بعدی کمک می کند.

مانند اینکه شوهرتان از زمانی که از شغلش بیکار شده احساس بی ارزشی کرده است، یا اینکه آن زن یا مرد، به قدری به همسرتان اصرار کرده است که او نتوانسته مقاومت کند. اما تلاش برای توجیه خیانت همسرتان فایده ای ندارد.

 • بپذیرید که آسیب دیده اید و باید راهی برای برخورد با خیانت شوهر یا همسرتان پیدا کنید، اما فکر نکنید که بهانه جویی و توجیه خیانت همسرتان راه خوبی برای فراموش کردن خیانت است.
 • زمان زیادی را صرف تلاش برای یافتن یک دلیل دقیق برای اینکه چرا خیانت اتفاق افتاده است نکنید و در عوض روی حرکت رو به جلو کار کنید.
دلایل خیانت همسر خود را پیدا کنید
دلایل خیانت همسر خود را پیدا کنید

خیانت همسرتان را جار نزنید.

ممکن است به دلیل شدت احساس ناراحتی و عصبانیتی که از همسرتان دارید، بخواهید که به همه اعضای خانواده، نزدیکترین دوستانتان یا حتی در شبکه های اجتماعی احساسات خود را بیان کنید. با این حال، اگر بعدا بخواهید با همسرتان آشتی کنید، تا آخر عمر دیگر نمی توانید در چشم این افراد نگاه کنید. به جای اینکه به همه کسانی که می شناسید بگویید، فقط به افرادی بگویید که واقعاً می توانند به شما کمک کنند، تا این موضوع را حل کنید.

 • هنگامی که به همه افرای که می شناسید درباره خیانت شوهر یا همسرتان بگویید، شاید ابتدا احساس آرامش کنید، اما بعدا پشیمان می شوید.
 • اگر تا اینجا به دوستان نزدیک خود در مورد خیانت شوهر یا همسر خود چیزی نگفته اید، فعلا صبر کنید تا نتیجه اعتماد سازی در رابطه شما مشخص شود.
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با خیانت همسر برخورد کنیم؟ 3 گام مهم و 22 نکته ای باید انجام دهید با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به قضاوت دیگران اهمیت ندهید.

نباید نگران این باشید که کسانی که از این ماجرا مطلع هستند چه فکر می کنند. اگرچه افراد نزدیک به شما می توانند توصیه های مفیدی به شما بدهند، اما در نهایت همه چیز به شما بستگی دارد. شما نباید از خود بپرسید که اگر تصمیم به ترک یا ادامه رابطه داشته باشید، دیگران چه فکری خواهند کرد.

 • مهم نیست که دیگران چه فکری می‌کنند و نباید اجازه دهید قضاوت دیگران در روند تصمیم‌گیری شما مختل کند.
 • صحبت کردن با افراد نزدیک قطعا می تواند به شما کمک کند. اما در نهایت، بدانید که نظرات آنها هرگز نمی تواند جایگزین تصمیمات شما شود.
درباره خیانت همسرتان با کسی صحبت نکنید
درباره خیانت همسرتان با کسی صحبت نکنید

قبل از هر کاری خوب فکر کنید.

شاید در همان لحظه که متوجه خیانت شوهرتان شدید بخواهید او را از خانه بیرون کنید، اما بهتر است زمان بیشتری را برای فکر کردن به این موضوع اختصاص دهید. می‌توانید مدتی را دور از همسرتان بگذرانید، اما از گفتن اینکه می‌خواهید طلاق بگیرید، خودداری کنید. به خودتان زمان بدهید تا به جای انجام کاری که ممکن است بعداً از آن پشیمان شوید، بهترین تصمیم را برای رابطه تان بگیرید.

 • اگرچه تصمیم به جدایی دارید این می‌تواند نشان دهنده قاطعیت شما باشد، اما باید از گفتن اینکه می‌خواهید طلاق بگیرید اجتناب کنید. قبل از اینکه برای همیشه در این مورد تصمیم بگیرید، صبر کنید تا تکلیف رابطه شما روشن شود.
قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید
قبل از انجام هرکاری خوب فکر کنید

همسرتان را تنبیه نکنید.

اگرچه ممکن است بخواهید شوهر یا همسرتان را تنبیه کنید، وسایلی که او دوست دارد را خرد کنید یا حتی خودتان هم خیانت کنید، اما این نوع رفتار نه شما را آرام می کند و نه کمکی به حل مشکل زندگی تان می کند.

 • بهتر است برای مدتی فاصله خود را با همسرتان حفظ کنید، اما نباید شرایط را بدتر کنید، در غیر این صورت هر دوی شما صدمه جدی خواهید خورد.
 • تنبیه همسرتان فقط شما را با دردسرهای بیشتری مواجه می کند و باعث می شود که رابطه شما حتی بدتر شود. اشکالی ندارد که کمی از هم فاصله بگیرید، اما بی رحمانه رفتار کردن هیچ چیز را بهتر نمی کند.
به فکر تنبیه همسرتان نباشید
به فکر تنبیه همسرتان نباشید

برداشتن اولین قدم ها برای بازگشت به زندگی

 

خواسته های خود را مطرح کنید

قبل از شروع گفتگو با همسرتان باید به این فکر کنید که از همسرتان چه می خواهید. فقط در مورد خیانت صحبت نکنید. درعوض، خواسته های خود را مطرح کنید تا همسرتان بداند اگر می‌خواهد رابطه ادامه پیدا کند، چه انتظاری از او دارید.

 • اجازه دهید شوهر یا همسر شما بداند که برای ادامه رابطه باید چه کاری انجام دهد. مانند مراجعه به مشاوره خیانت، انجام دوباره کارهایی که دوست داشتید با هم انجام دهید، یا فعلا در اتاق‌های جداگانه بخوابید تا زمانی که احساس اعتماد دوباره کنید.
 • اگر به طلاق فکر می کنید، ممکن است بخواهید که یک وکیل بگیرید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، موقعیت چانه زنی بهتری خواهید داشت.
خواسته های خودتان را با همسرتان در میان بگذارید
خواسته های خودتان را با همسرتان در میان بگذارید

به همسر یا شوهر خیانتکار زمان بدهید.

حتی اگر واقعاً احساس می کنید که آماده هستید که همسرتان را ببخشید، باید بدانید که زمان زیادی طول می کشد تا اعتماد و احساس محبت نسبت به همسرتان داشتید باشید. این کاملا طبیعی است. اگر بخواهید با عجله کارها را پیش ببرید، ممکن است با مشکل مواجه شوید.

 • شما نمی توانید به سرعت همسر یا شوهر خیانتکار خود را ببخشید و همه چیز یک شبه به حالت عادی برگدد. ممکن است ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد تا دوباره این اعتماد بازسازی شود.
 • شما باید آهسته پیش بروید. ممکن است روزهای زیادی طول بکشد تا دوباره در یک تخت با شریک زندگی خود بخوابید.
به خودتان و همسرتان زمان بدهید
به خودتان و همسرتان زمان بدهید

به همسرتان بگویید چه احساسی دارید.

از عصبانیت، رنجش و دردی که خیانت همسرتان به شما تحمیل کرده به او بگویید. ملاحظه نکنید و طوری رفتار نکنید که انگار یک کار بی اهمیت بوده است. بگذارید او واقعاً درد شما را ببیند و احساس شما را بشنود. ممکن است شما از افشای احساسات واقعی خود خجالتی یا ترس داشته باشید، ولی بسیار مهم است که این کار را انجام دهید.

 • اگر نمی خواهید با همسرتان رو به رو شوید، می توانید همه چیزهایی را که می خواهید به او بگویید، یادداشت کنید. به این ترتیب، نکته های مهمی که می خواهید به او بگویید را فراموش نخواهید کرد.
 • اگر بیش از حد احساساتی می‌شوید و نمی‌توانید براحتی صحبت کنید، آنقدر صبر کنید تا احساس راحتی کنید و تا حد امکان محکم در مورد آن صحبت کنید. البته بهتر است این گفتگو را برای مدت طولانی به تعویق نیندازید.
به همسرتان بگویید که چه حسی دارید
به همسرتان بگویید که چه حسی دارید

سوالات خود را از همسرتان بپرسید.

شاید در مورد کاری که همسر خیانتکارتان انجام داده است، اطلاعات بیشتری بخواهید. شما می‌توانید در مورد اینکه چند بار اتفاق افتاده، چه زمانی اتفاق افتاده، چگونه شروع شده است، یا حتی در مورد اینکه همسرتان در مورد این شخص چه احساسی دارد، سؤال کنید. با این حال، اگر می‌خواهید این رابطه بهبود پیدا کند، در مورد جزئیاتی که بهتر است از آنها چیزی ندانید، سوال نکنید.

 • هر سوالی که فکر می کنید به شما کمک می کند تا درک بهتری از رابطه خود داشته باشید بپرسید. با این حال، سعی کنید از پرسیدن سؤال صرفاً برای ارضای حس کنجکاوی خود اجتناب کنید. ممکن است این پاسخ‌ها به احساسات شما لطمه سختی بزند.
سوالاتتان را از همسرتان بپرسید
سوالاتتان را از همسرتان بپرسید

برای بیماری های مقاربتی آزمایش بدهید.

خجالت نکشید، به محض اینکه فهمیدید همسرتان به شما خیانت کرده است، هر دوی شما باید فورا آزمایش بدهید. شما نمی دانید شخص ثالث چه بیماری هایی داشته است و نمی دانید که آیا این به شما منتقل شده است یا خیر. شاید همسرتان بگوید که این کار ضروری نیست، اما این کار را باید حتما انجام دهید تا مطمئن شوید که هر دو سالم هستید.

 • با این کار همچنین باعث می شود همسرتان از شدت خیانت خود آگاه شود. خوابیدن با شخص دیگری و در عین حال رابطه جنسی با شما، شما را در معرض خطر بیماری قرار داده است و مهم است که همسرتان مسئولیت این کار را بپذیرد.
مراقب بیماری های مراقبتی باشید
مراقب بیماری های مراقبتی باشید

به حرف شریک زندگی خود گوش دهید.

بسیار مهم است که بنشینید و به حرف های همسرتان گوش دهید. ممکن است احساس کنید که شنیدن صحبت های او آخرین کاری است که می خواهید انجام دهید، اما اگر می خواهید خیانت تکرار نشود، باید یک طرفه به قاضی نروید. باید در مورد مشکلات یا ناامیدی های شریک زندگی تان که نمی دانستید اطلاع داشته باشید.

 • اگرچه ممکن است برای شنیدن احساسات همسر خیانتکار تان آمادگی نداشته باشید، اما اگر می‌خواهید زندگی تان درست شود، باید به او اجازه دهید احساساتش را ابراز کند.
حرف های همسرتان را بشنوید
حرف های همسرتان را بشنوید

تعاملات خود را هر روز بهبود بخشید.

هنگامی که شما و همسرتان روی بهبود ارتباط خود کار می کنید، اطمینان حاصل کنید که باهم صادق هستید. به طور منظم صحبت کنید و از پرخاشگری خودداری کنید. اگرچه ممکن است بعد از خیانت همسرتان، این امر غیرممکن به نظر برسد.

 • هر روز در مورد چگونگی پیش رفتن رابطه خود صحبت کنید. البته باید بیشتر در مورد حال و آینده صحبت کنید تا گذشته.
 • مهم است که شما و همسرتان با یکدیگر ارتباط برقرار کنید تا ببینید چه احساسی دارید. اگر ارتباط قوی با هم ندارید، حرکت به جلو سخت است.
 • به جای استفاده از کلمه «تو» مانند «تو هرگز به من اهمیت نمی دهی» روی بیان احساسات خود با جملات «من» کار کنید، مثلاً بگویید: «وقتی از سر کار به خانه میایی و سلام نمی کنی، من احساس ناراحتی می کنم».
سعی کنید تعاملات خودتان را بهبود ببخشید
سعی کنید تعاملات خودتان را بهبود ببخشید

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید بمانید یا نه؟

با همسر یا شوهر خیانتکار چکنیم؟ باید یک تصمیم مهم بگیرید: آیا فکر می کنید در نهایت می توانید همسرتان را ببخشید و دوباره رابطه سالمی داشته باشید، یا فکر می کنید هیچ شانسی وجود ندارد؟

مهم است که با خود صادق باشید و به این فکر کنید که آیا رابطه شما ارزش نجات دادن دارد یا خیر. مهمترین چیز این است که قبل از تصمیم گیری عجولانه، خوب فکر کنید.

 • اگر تصمیم گرفتید که در این رابطه بمانید، پس آماده شوید برای بهبود این زندگی تلاش کنید. اگر فکر می کنید این رابطه برای شما تمام شده است، وقت آن است که برای طلاق آماده شوید.
تصمیم بگیرید که آیا میخواهید با همسرتان زندگی کنید یا خیر
تصمیم بگیرید که آیا میخواهید با همسرتان زندگی کنید یا خیر

 

بازسازی رابطه شما بعد از خیانت

 

برای تصمیم گیری همه جوانب را درنظر بگیرید.

متأسفانه، هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که چه تصمیمی برای شما یا خانواده شما بهترین است. اگر بچه‌ هم داشته باشید، تصمیم شما پیچیده‌تر می‌شود. اگرچه ممکن است فکر کنید تنها یک پاسخ درست وجود دارد، اما ببینید که قلبتان واقعاً به شما چه می گوید. مهم‌ترین چیز این است که بدانید هیچ کس دیگری نمی‌تواند به شما بگوید که چه کاری انجام دهید یا چه احساسی داشته باشید. شما باید خودتان تصمیم بگیرید که با خیانت زن یا مردتان چگونه برخورد کنید.

 • بهترین برخورد با خیانت شوهر یا همسر به زمان نیاز خواهید داشت. اما اگر چیزی وجود دارد که قلبتان به شما می گوید، پس بهتر است به آن گوش دهید.
به چیزی که برایتان خوب است عمل کنید
به چیزی که برایتان خوب است عمل کنید

برای بخشش هر دو شما باید تلاش کنید.

به یاد داشته باشید که بخشش یک انتخاب است. اگر می خواهید همسرتان را ببخشید، باید قاطعانه و از صمیم قلب بخواهید که این کار را انجام دهید. بخشش خیانت فقط به شما یا همسرتان مربوط نمی شود، برای رسیدن به آن باید هر دو شما تلاش کنید. اولین قدم پذیرش این واقعیت تلخ و عبور از آن است.

 • در این مورد با همسرتان صادق باشید. اجازه ندهید تمایل شما به بخشش یا نبخشیدن خیانت همسرتان یک راز سر به مهر باقی بماند. به او اجازه دهید بداند که شما واقعاً می خواهید برای این زندگی تلاش کنید یا ….
هر دوی شما برای بخشش باید تلاش کنید
هردوی شما برای بخشش باید تلاش کنید

با هم بیشتر وقت بگذرانید.

اگر می خواهید شروع به بازسازی رابطه بعد از خیانت کنید، باید زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید. روی انجام کارهایی که قبلاً دوست داشتید با هم صحبت کنید و از مکان هایی که شما را به یاد خیانت زن یا مردتان می اندازد دوری کنید.

 • حتی می توانید یک فعالیت جدید مانند پیاده روی یا آشپزی را با هم انجام دهید. فقط مطمئن شوید که شریک زندگی شما از آن لذت می کند.
وقت بیشتری برای با هم بودن بگذارید
وقت بیشتری برای با هم بودن بگذارید

مراقب خودت باشید.

وقتی با برخورد با همسر خیانتکار سر و کار دارید، ممکن است احساس کنید که آخرین اولویت شما مراقبت از خود است. ممکن است آنقدر درگیر احساسات منفی شوید که به چیزهایی مانند خوردن سه وعده غذایی در روز و استراحت کافی فکر نکنید. با این حال، اگر می خواهید در این دوران سخت قوی بمانید و انرژی لازم برای کار روی رابطه خود را داشته باشید، باید از خود مراقبت کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

 • سعی کنید حداقل 7-8 ساعت در شب بخوابید. اگر نمی توانید بخوابید زیرا از خوابیدن همسرتان در کنار شما آزار می دهید، باید تنها بخوابید.
 • سه وعده غذایی سالم در روز میل کنید. اگرچه ممکن است به دلیل استرس زیاد به خوردن غذاهای ناسالم مانند تنقلات شیرین تمایل داشته باشید، اما باید سعی کنید غذای سالم بخورید تا روحیه خود را حفظ کنید. غذاهای چرب باعث می شود احساس تنبلی کنید.
 • سعی کنید حداقل 30 دقیقه در روز ورزش کنید. این زمان برای ذهن و بدن شما خوب است و می تواند به شما فرصتی دهد تا تنها باشید و به خیانت شوهر یا همسرتان فکر نکنید.
 • خود را منزوی نکنید زمان بیشتری را با دوستان و خانواده خود بگذرانید تا احساس تمرکز کنید.
سعی کنید بیشتر به خودتان برسید
سعی کنید بیشتر به خودتان برسید

به دنبال مشاوره باشید.

ممکن است برای رفتن به مشاوره احساس شرم کنید، اما این در واقع می تواند بهترین راه برای ایجاد یک فضای امن برای شما و برخورد با با خیانت زن یا مرد شریک زندگی شما باشد. مشاوری را پیدا کنید که به آن اعتماد دارید و مطمئن شوید که در طول جلساتتان تمام تلاشتان را می کند.

 • به همسرتان بگویید که رفتن به مشاوره غیرقابل مذاکره است و باید حتما به مشاوره بیاید. شریک زندگی شما اعتماد شما را نقض کرده است و او باید بتواند این اعتماد را دوباره بازسای کند.
از مشاور کمک بگیرید
از مشاور کمک بگیرید

از فرزندان خود حمایت کنید.

اگر بچه دارید، برخورد با همسر یا شوهر خیانتکارتان پیچیده تر خواهد بود. فرزندان شما احتمالاً تنش بین شما را احساس خواهند کرد. بهتر است با آنها در مورد مشکلاتی که با هم دارید صادقانه صحبت کنید. البته جزئیات زیادی را مطرح نکنید. به آنها بگویید که آنها را دوست دارید و شما و همسرتان هر کاری را که از دستان بر می آید برای آنها انجام می دهید.

 • اگر تصمیم به پایان دادن به رابطه دارید، اجازه ندهید همسرتان از فرزندانتان برای سرزنش شما استفاده کند.
 • سعی کنید که در این شرایط سخت نیز از فرزندانتان حمایت کنید. بودن در کنار فرزندان می تواند باعث شود که شما نیز قوی تر باشید.
به فکر فرزندان خود باشید
به فکر فرزندان خود باشید

بدانید چه زمانی باید رابطه را تمام کنید.

اگر تمام تلاش خود را کرده اید تا همه چیز را درست کنید اما کاری از پیش نمی برید و دیگر نمی توانید همسرتان را ببخشید، احتمالا زمان پایان دادن به رابطه فرا رسیده باشد.

 • اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید ببخشید، از خودتان عصبانی نشوید. شما تلاش خود را کرده اید و شریک زندگی شما کسی است که خیانت کرده است.
 • اگر نتوانسته اید به زندگی ادامه دهید از خودتان خجالت نکشید. شما انتخابی کرده اید که فکر می کنید برای رابطه و خانواده تان بهترین است و هیچ کس نباید شما را قضاوت کند.
باید بدانید چه زمانی به رابطه خود پایان دهید
باید بدانید چه زمانی به رابطه خود پایان دهید

سوالات متداول

نحوه برخورد با خیانت مجازی چگونه باید باشد؟

اصولا خیانت های مجازی در بستر فضای مجزی رخ می دهند ولی از لحاظ عاطفی بسیار آسیب زا هستند. نحوه برخورد با این خیانت فرقی با سایر خیانت ها ندارد.

 برخورد با خیانت زن با مرد متفاوت است؟

ما در این مقاله اصول روانشناسی خیانت را مطرح کرده ایم که برای مواجهه با خیانت کاربرد دارد و جنبه جنسیتی ندارد.

نحوه برخورد با خیانت دوست دختر چگونه باید باشد؟

خیانت های این گونه روابط چون تعهد قانونی در آن لحاظ نشده است شاید متفاوت تر باشد. در کل این شرایطی است که در مورد ادامه رابطه تصمیم بگیرید.

مشاوره خیانت آویژه

در این مقاله مرکز مشاوره خانواده آویژه در خصوص نحوه صحیح برخورد با خیانت همسر نکاتی را بیان کردیم. اگر شما هم نکاتی به ذهنتان می رسد و در این پست از آن صحبت نشده است، بهتر است تا آن را در قسمت نظرات بنویسید تا دیگران هم از آن استفاده کنند و از سوی دیگر در مقاله دیگری در حیطه مشاوره خیانت به صورت اختصاصی به آن پرداخته شود.

براي مشاوره در زمينه چگونه با خیانت همسر برخورد کنیم؟ 3 گام مهم و 22 نکته ای باید انجام دهید

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 428 نظر:

 1. خدا لعنت کنه آدم خیانت کار رو منم شوهرمو خیلی دوست داشتم و اونم خیلی دوسم داشت طوری که وقتی دردی داشتم می گفت خدا درداتو بده به من چون طاقت درد کشیدنم رو نداشت بعد از هفت سال دیدم رفتارش عوض شده دلیلش رو می پرسیدم بهم چیزی نمی گفت تا اینکه بعد از مدتی فهمیدم بهم خیانت کرده و با یه جنده خانم که دوتا بچه داشت و شوهرم داشت ریخته رو هم می گفت زنه طلاق گرفته و می خوان باهم ازدواج کنن زندگیم رو سرم خراب شد منی که رو پاکدامن بودنم قسم می خوردن و زیبا هم بودم رفته بود زنی رو پیدا کرده بود که ده سال از من بزرگ تر بود زنیکه ی جنده ی ایکبیری به من می گفت تو زن نبودی که شوهرت رو نگه داری ولی با وجود این همه بد بختی که کشیدم بخاطر دخترم طلاق نگرفتم نمی خواستم بچم بشه بچه طلاق

 2. اونا حال می کنن شما چرا دعوا دارین اخه ب من بگین زندگی مردم ب شما چه چرا ب هم دگه بی احترامی می کننین

 3. همسرم در نبود من یکسال با پسر رابطه داشته ،الان ازش میخوام آزمایش سلامت بده .
  این آزمایشها اسمشون چیه
  لطفا راهنمایی کنید منو

  1. سلام ادم اصلا نمی تواند این دوره زمونه به که اعتماد کند. من بعد از 15 سال خودش گفت من دوسال بایک پسر دوست بودم. در چت .هیچ چیز نگفتم ولی چون من حتی فکرش را نمیکردم داغون شدم کلی اعتمادم خراب شد. چون سه تا بچه دارم بخشیدم ولی دارم و عذاب روحی می کشم نمی دونم چکار کنم فکر به هزار جا میره ماشین وپول و گوشی همه چیز داشت همه میگن شما هم یک زنی را صیغه کن. ولی من اصلا شانس ندارم. چون دنبال این کارها نبودم. اصلا گیر نمیاد.دیوانه میشم

   1. منم مثل شما هستم با سه تا بچه شوهرم بهم خیانت کرد فقط به خاطر بچه هام موندم چون معتقدم وقتی تصمیم به بچه دار شدن میکنی باید در همه حال پشت بچت باشی

 4. اونی‌که‌خیانت‌میکنه‌اهل‌زندگی‌نیست‌
  تلاق‌بگیر‌بره
  چون‌هیچی‌وقت‌نمیتونی‌یاد‌ببری‌حتا‌اگه‌بچه‌هم‌داشته‌باشی‌‌

  1. لعنت به من که به جای پیدا کردن ماموریتم از تولد و چند دهه زندگی، فقط سر میکنم‌تو زندگی مردم

  1. دقیقا یه زن با تمام وجودش داره با هزار جور مشکل باهاتون زندگی میکنه واقعا چطوری یه نفر دیگه به راحتی میاد و همه چیز رو خراب میکنه چرا اقایون متعهد نیستند من همسرم رو بخشیدم ولی هر وقت کنارمه یاد اون خانم میافتم و گریم میگیره

   1. هر موقع تونستی خودت رو جای من بذاری اینجوری حرف بزن
    بعد از ۱۲ سال زندگی با یه بچه متوجه بشی زنت دوست پسر داشته و تو روزایی بود واسه ۱۰۰۰ تومن به عالم و آدم رو میندازی بعد اون میاد واسه اون پول می‌فرسته بدترین جاش اینجاست که بخاطر بچه مجبوری باهاش زندگی کنی

    1. خیانت خیانته،فرق نمی کنه مرد به زن خیانت کرده یا زن به مرد،ولی شما میتونستید این رابطه را تموم کنید

    2. دقیقا بچه اگه نبود خیلیا طلاق میگرفتن.خیلیا هم از درد بی آبرو شدن روز به روز پیرتر و شکسته تر میشن.نه میتونن به کسی بگن چی شده نه میتونن برن دهن طرف مقابل رو سرویس کنن.چون بچه هست که زندگیش نابود میشه و تمام…

    3. سلام منم خیلی داغونم شوهرم خیانت کرده 2تا بچه دارم نمیتونم چکارکنم

  2. ببخشید، بهتره بفرمائید لعنت به هرکس که برای زندگی تلاش نمیکنه، لعنت به هرکس که وظایف خودش رو انجام نده، لعنت به هرکس که، لعنت به من، لعنت به منی که نشستم گوشه خونه ام نمیدونم ماست سیاه یا سفید به ماست فروش لعنت میکنم لعنت به من که فکر میکنم وظیفه من از تولد و روی زمین زندگی کردن لعنت دیگرانه

  3. الهی آمین لعنت به خانم هایی که با دونستن اینکه طرف زن وبچه داره بازم با اون مرد ارتباط برقرار میکنن ویه زندگی رو بهم میزنن

 5. سلام به نظر من در درجه اول باید کمک کرد مرد خیانتکار به آغوش خانواده برگرده و همه چیز عادی بشه بعد از مدتی بلایی به سرش بیارید که خودتان هم بتونید راحت زندگی کنید اگر رابطه یه مرد با زن دیگری براش جذاب شما هم حتما امتحان کنید ولی مراقب باشید بهترین مردی که فکر می‌کنید انجام بدید بعد از آن همه چیز را رها کنید ورزش کنید و حالتون را خوب کنید مردها حمالهایی بیش نیستند و ارزش اینهمه احترام را ندارند من ۴۰ سال صادقانه عاشقانه زندگی کردم اما شوهرم گفت پیر شدی احمق ترین موجودات زمین مگر طبیعت بنجامین وجود داره که بعد از فرزند ۴۰ سال تبدیل له دختر ۱۴ ساله شد نمیفهمند بیشعورند و بسیار ضعیف

  1. مردها خرفت ترین بیشرف ترین هرزه ترین موجودات روی زمین هستند آدم های با ذات بسیار تنوع طلب و بیمار…. خدا لعنت کنه تمام افرادی که پشت پا میزنن به یک زندگی و علت فقطو فقط هوس بازی هست و بس .تنها دلیل هوس بازی و افکار بیمار و نجس

   1. چرا فقط جنسیت خودتون رو ستایش میکنید.عکس این موضوع هم وجود دارد.زنی سراغ دارم که بعداز۳۴سال زندگی لاعروس وداماد،وسواستفاده ازاعتماد بیش ازحد همسرش وارد خیانت شد.وتمام باورهای اون مرد رو با خاک یکسان کرد.زنیکه قرآن بدست بود وهمه رومعزه می‌کرد.لعنت به هرچی زنه زیاده خواه وخودسر باد.لعنت به مردیکه بیش ازحد به زنش اعتماد میکنه.

    1. لعنت به همه مردهای لاشی وکثیف به همه مردها که همشونم خیانت میکنند

     1. لعنت‌لغنت‌قاتله‌قاتل

      ولعنت‌به‌زنهایی‌کع‌به‌هم‌نوع‌خودشون‌ضربه‌میزنندلعنت

     2. من دوساله ازدواح کردم وشیشه ماه بعدش خانم من بهم خیانت کرده وبارها بارها خیانت کرد واز خیانت مطمئن هستم ولی بازم نگاه میکنه تو چشمام مگه من خیانت نکردم لعنت به هرچی زن فریبکار ه
      و جداشده و همه رو به زد من که توهم می نم کرده خیانت کرده ولی منو پیش همه خراب کرده و جالب گریه ومعلوم نمایی هم میکنه

   2. همه مردها اینطور نیستن..اگه شوهر شما بد بوده دلیل نمیشه همه بد باشن درست نیست اینطور صحبت کردن بنظر من شما هم باید زندگی کنین و یه مرد خوب پیدا کنید که جوابی برای ناسپاسی شوهرتون باشه که بفهمه چی رو از دست داده اگه شما گوشه خونه بشنین فقط شوهرتون رو خوشحال کردید و مهر تاییدی برا حرفاش شدید

   3. سلام درسته مردها خیانت میکنند ولی این زن و همجنس خودمان است که خیانت می‌کنه بس آدم مونده این بعد چند سال خیانت کرده و محبت چندساله مرا نفهمیده حالا میفهمه که محبت کنم

    1. خاک برسرت مردی ک ب زنش خیانت کنه از خدا میخام تو همین دنیا تاوانشو جوری پس بدن ک روزی هزاران بار بهت بگن ک خدای تو بود از خداوند میخام ک مرد خیانت کارو ب سزای کارش برسونه و جوری تو این دنیا عذابش بده

   4. الان برعکس شده 80درصدزنان به شوهرشان خیانت میکنن وبزرگترین دلیل هم فضای مجازیست،تایکی میاد تعریف وتمجید میکنه،خانمه فکر میکنه تاالان شوهرش قدرشو ندونسته وبا چرب زبانی یه مرد شیفته اون میشه وخیانت شروع میشه.ولی چرا خانمها نمیدانن اصولا مردها دنبال میل جنسی هستن وچرب زبانی فقط برای بدست اوردن طرف مقابله،بخدا مرد گناه داره،وقتی از سر کاربرمیگرده ومتوجه خیانت بشه فقط وفقط مرگ ارزوشه وتا زنده هست از این خیانت لطمه میخوره ومیشه کابوس هرشبش

    1. سلام من الان دو سال ازدواج کردم شوهر م خیانت میکنه دوروز هم هست اومده به من عکسی که با زنیگه انداخته نشونم میده میگه میخوای بمون میخوای برو من صیغه کردم این زن من موندم درمقابا این رفتارش چیکار کنم منو راهنمایی کنید

     1. اگه میتونی با هوو کنار بیای بمون..!
      ولی به نظرم سهمتو از دختر بودن وزن شدن بگیر ودیگه ادامه نده تو بدون همچین مردی قطعن شاد تری زود تر میتونی خودتو جم کنی ومستقل بشی واینسری عاقلانه تر برای ازدواج مجدد تصمیم بگیری.قطعن خوشبخت تر میشی.. وهمسرت میفهمه چه گوهری رو از دست داده وهیییچ وقتتت برنمیگرده👈که این بزرگترین عذاب
      براشه

     2. سلام به نظر من که رهاش کنی بهتره چون وقتی اون میاد کس دیگه ای رو جای گزینت می‌کنه و از همه مهم تر میگه میخوای بمون یعنی هیچ علاقه ای به موندنت تو زندگیش ندارع جدا بشی بهتره و یه زندگی دیگه تشکیل بدی راحت تری تا اینکه هر روز دق کنی

     3. ولش کن برو گور باش فکر هیچی هم نکن هر چی میاد بشه بشه

     4. منم مثل شما هستم با سه تا بچه شوهرم بهم خیانت کرد فقط به خاطر بچه هام موندم چون معتقدم وقتی تصمیم به بچه دار شدن میکنی باید در همه حال پشت بچت باشی

    2. دقیقا این برای من پیش اومده هر شب آرزوی مرگ میکنم بعد۱۵ سال زنم بهم خیانت کرد اون هم با۱۲ سال از خودش جوانتر

    3. سلام من در فضای مجازی مشکلی را دیدم ولی با راهنمایی و مشاوره.چون بچه داشتم گذشت کردم. واقعا گذشت کردم چون در این باره هر چه بیشتر صحبت بشود هر دو بهم بد بین تر میشوند.الان زندگی ام به لطف خدا بهتر از قبل شده و احترام بیشتری بهم میگذاریم .و زندگی جدیدی با تفکرات مثبت شروع کردیم .بخشش بهتر از دادگاه و و طلاق و….هست خدا کمک میکنه بعد پشیمونی سودی نداره .اعتماد کنیدبهم ..بخاطر بچه هاکمک کنید .انسان جایز الخطاست،

   5. اتفاقا مردی که عاشق همسرش باشه تمام راه های هوس خود و تنوع طلبی رو میبنده و هم زن هم مرد نباید از اعتمادی که همسرشون بهشون داره سواستفاده کنند

   6. درست صحبت کن تنوع طلبی واس شما خانومای پرو هم هست حرف رضا درست بود افرین.ممکنه یک زن و مردی بد باشن اما خیلیا بهتر هستن خیانت ربطی به جنسیت نداره

   7. همه مردها اینجور نیستن من خودم بعداز ده سال زندگی فهمیدم زنم از روز اول با دوست پسر دوران مجردیش بوده و حالم ازش بهم میخوره ولی چکار کنم دلم به حال دوتا بچه کوچکم میسوزه طلاقش نمی‌دم .وام می‌گرفتم حتی پول دستی می‌گرفتم برای کادو تولدش یا سالگرد ازدواج ولی اون همیشه توی ذهنش کسی دیگه بود لعنت به هرکسی که خیانت می‌کنه چه مرد چه زن

    1. خدالعنت کنه به مردخیانتکارکه فقط بایدبخاطربچه هات بسوزی بسازی😔😔😔

  2. من ۷ سال هست ازدواج کردم و یک فرزند دارم متاسفانه یکسال پیش چت های همسرم و عکس همسرمو رو با یک زن شوهر دار فاحشه دیدم عکسی که دونفر ه و همسری مشتاق و ذوق ده که در عکس بغل کرده بود اون زن فاحشه رو به طرف خودش کلی عکس برهنه داشت ازش و ملی هم خودش عکس فرستاده بود حرف ها و فیلم های سکسی ..بار اولش بود چ فکرشم نمی‌کردم همسرم آنقدر حیووون و هرزه باشه …هرزه ترین مردی که اطرافم دیدم بازم هم به هرزگی این مرد نمیرسید..زنی چاق کوتاه قامت زشت و بیشرف و تمام تماس های تصویری در واتسپ با همسرم داشت با لباس های برهنه و همسرم هم قربون صدقه رفتن هاشو دلداگیهاش ب یک رنده هرزه شوهر دار هم‌خوندنی بود هم دیدنی …مردی فکر میکردم خیلی بهم وفادار هست کردی که فکر میکردم آدمه …فکر کنید زن و زندگیش رو به یک هرزه فروخت راحت.. مث آب خوردن …سخت هست بخونی چطور تورو فروخته به به هرزه که بره تو خلوتش
   ..همسرم من حتی ریشش رو که زیر لب داشت ۷ سال چون من دلم میخواست رو بخاطر اینکه راحت لب بگیره از زن جنده ای که اسمش فاطمه بود زد …هرزگی رو ببینید تا کجا …..هیچوقت خیتلنت رو به شما به گردن نگیرید ….خیتلنت دلیلی کوتاهی کردن ما نسبت به همسرمان نیست دلیل خیانت اینه که دو آدم خدا نشناس شیطان پرست هرزه همدیگرو پیدا می کنند و پیمان فاحشگی چ هرزگی مبندن…و من هرگز نه نگاه و نه آغوش و نه وجود چنین مردی رو در زندگیم دوست ندارم . زندگی بعد از خیانت جهنمی بیش نیست .از خدا میخوام امان زمان ظهور کنه و این همه ظلم و سیاهی و فساد رو پایان بده تا تن های خسته و زخم خورده دیگه ای به این جماعت مظلوم اضافه نشه..وگرنه از دست کسی کاری بر نمیاد هرزگی همه جا رو گرفته

   1. با فاطمه ها چیکار داری خب منم اسمم فاطمه است ولی خودم هم قربانی همین چیزام به اسم و دین و خانواده و بچه و شوهر نیست که به ذاته

    1. سلام شوهر بی ذات کثیف من با خواهرم که اسمش فاطمه هست چند سالی رابطه داشته
     خودم ۱۶ ساله ازدواج کردم صاحب یه پسر
     خواهر بزرگترم یه پسر داره شوهر بی غیرتش میدونست خواهرم با شوهر من دوسته تا حالا همچین چیزی شنیده بودی
     از خودم تعریف نمیکنم از زیبایی که خدا بهم داده کم نداده قیافه عروسکی دارم
     شوهرم سیاه وزشت وای خدا سه ماهه هر شب گریه میکنم به خاطر پسر م نمیخام جدا شم
     این دو نفر یه ایل را ریختند به هم
     حالا خواهرم با خانواده ام رفت وآمد میکنه ولی من به خاطر شوهر سگم نمیرم پیش خانوادم خدا دو تایی شون را لعنت کنه
     با من یه عمر چی کار کردند

   2. درکت میکنم منم کشیدم دردتو
    رفت باکسی که حتی به گرد پامم هم نمی‌رسید
    وقتی رفتم پیش زنه که با شوهرم بود باورش نمیشد من زنشم نمیخام تعریف از خود کنم ولی از همه نظر چیزی کم ندارم من از همه نظر زبان زد همه فامیل بودم اما متاسفانه

   3. من توخونه ش نشستم باهمه مشکلاتش ساختم با نداری زندگی کردم لباسهام پاره میشد باسوزن نخ میدوختم نگو همون لحظاتی که سوزن نخ دستم بود داشت بهم خیانت میکرد وقتی فهمیدم به جای معذرت خواهی تا میتونست کتکم زد سروصورت وبدنم رو داغون کرد جوابشم این بود دردش بخوره تو سرتو وخانواده ت

   4. به نظرت امام زمان کی ظهور میکنه ؟؟؟؟
    هنوز بیدارنشدی باهمه ی بدبختی که از خیانت دیدی بیدارشو امام زمان خودتی

   5. واقعاً دمت گرم ما زخم خورده ها چه کاری از دستمون بر میاد اخه به جز اشک ریختن و حرص خوردن

   6. نمیدونم چی بگم واقعا
    چراباید ب زن وفادارت خیانت کنی مگه چی دارن زنان هرزه

  3. چرا همه مردها را با هم مقایسه میکنید . باور کنید من هیچ چیزی برای زنم کم نذاشتم از همه لحاظ و خودش هم اعتراف کرده که هیچ چیزی براش کم نذاشتم فقط از سر کنجکاوی و گول خوردن و سرزبان داشتن طرف دست به خیانت زده پس من نمیتونم بگم همه زنها بی لیاقت هستند

    1. من با شوهرم عاشق هم بودیم هفت سال دوست بودیم اون موقعیت ازدواج داشت من نداشتم به پام نشست تا منو بدست بیاره و ازدواج کنیم شاید باورتون نشه بیست بار اومد خواستگاریم تا خانوادمو راضی به ازدواجمون بکنه الان بعد ۱۶ سال که یدونه پسر ده ساله دارم فهمیدم بهم خیانت کرده الانم که ۲۰ روزه جریانو فهمیدم تو ظاهر وانمود میکنم بخشیدمش ولی دنبال یه فرصتم با یه نفر از خودش بهتر بهش خیانت کنم انتقاممو بگیرم بعدش بزنم از زندگیش بیرون

   1. . غلط کرده چرا واسه مردای بقیه دلبری بلدن اگه بلدن واسه شوهرای خودشون دلبری کنن نه واسه هرزگی بعد میگن گول خوردیم .نه اینجوری نگو بگو گول می‌زنیم .همه بی لیاقت نیستن اونایی که شرف ندارن بیلیاقتن

   2. همه اسم مرد میارند به خدا زن پست ندید که با دو تا بچه و ۱۸ سال زندگی بارها و بارها اونو ببخشی و مدام جواب بخشش تو فحش و ناسزا باشه فرار همراه ی مرد کثیف باشه چشمش ببنده به روی شوهر و بچه و آبرو و هر روز جلوش خون گریه کنی که باورم بده کمکم کن اما درد و رنج تو براش مهم نباشه حیف جوانی حیف عمر حیف آدم که تباه این افراد بشه روزی بیدار بشن که دیگه دیره هنوز اون مردی رو که با ما مقایسه میکنن زیر ی سقف با اونا نبوده منم زیر بار مخارج کمر شکن و ناسازگاری نباشم میشم عشق میشم تو دل برو

  4. زر نزن توهین هم نکن اگرم مردی خیانت کرد با یه زن دیگه مثه تو بود و اون زنم یه مردش خیانت کرده نفهم

   1. چه ربطی داره؟خود خانومه خیانت کرده هی دختر حدتو بدون ادم باش علی راست میگه

  5. این که اینقدر گستاخانه در مورد همه مردها حرف میزنید نشانه شعور و شخصیت پایین شماست تحمل فشاری که نمیتوانید تحمل کنید رو با کلمات توهین آمیز خودتون رو تخلیه نکنید .منم ژنهایی رو میشناسم که در بهترین شرایط مالی و معنوی هستن یعنی کمبودی ندارن ولی دارن خیانت میکنن به شوهرشون …الان باید بگیم همه زنها فلان هستن …گاو هم می‌ره یونجه میخوره بعدش نشقار می‌کنه بعدش هضم می‌کنه .اندکی تفکر

   1. با مردی ک به زن ۱۹ساله اش خیانت کرده با زن ۴۰ساله و اون زن اصلا خیانت نکرده چیکار باید کرد

  6. جسارتا در مورد همه آقایون زحمت کش و آبرو دار صدق نمیکنه

 6. متاسفانه علت بیشتر خیانت ها ترسو بودن زن…ووارد شدن زنهای هرزه به زندگی متاهل هاست…
  من شوهرم بهم خیانت کرد …سراغ خانم مورد نظر رفتم وبا یه گوشمالی حسابی مثل سگ از زندگیم انداختمش بیرون …شوهرم هم حسابی ترسیده وچسبیده به من وبچه ها ومیدونه که اگه بازم تکرار کنه چه بلایی سرش می یارم خانم های محترم میدون را برا ی زنهای ترشیده و گندیده خالی نکنید

   1. طبیعت که همان خاوند هست پشت سرت در حرکته پاتو کج بزاری جا پات میزاره بد نکن بد نبینی در اخر هر انرژی که از خودت در کنی جذب خودت میشه زمین گرده

  1. ازکجا میدونی خیانت نمیکنه دوباره
   یعنی کلا چک میکنیش گوشی و حساب بانکیشم دستته توروخدا به منم یاد بدین بعداز ۱۰سال زندگی و ۳تابچه هنوز نمیدونم چجوری رفتار کنم

   1. سلام زندگی من وتوچقدرشبیه همه منم باده سال زندگی چیه تابچه ۲۵سالم هست یه ماه متوجه شدم شوهرم بمن خیانت کرده شب روزم شدغم غصه وگریه

 7. سلام من فهمیدمهمسرم با زنداداشم چت میکنن خیلی داغونم دوتا بچه دارم قبلا هم با منشیش در رابطه بوده کمکم کنید

   1. سلام به منم کمک کنید خیلی حالم بده شوهرم بازنداداشش رابطه داشته از چتهاش متوجه شدم

   2. سلام ،
    مرد یا زن فرقی نمیکنه،ولی یه نصیحت برادرانه؛برای زن یا مردی که جنبه نداره هیچ کاری نکنین و بهشون اجازه انجام کاری که دوست داره ندین

  1. نمیخام منفی حرف بزنم اما حقیقت اینه فقط طلاق میتونه جواب شما باشه چون این هرزگی مثل قماربازی میمونه که ترک نداره

 8. سلام من ۲۴ سالمه ۵ سال ازدواج کردم تو این پنج سال دیدم تو گوشی شوهرم پیام های عاشقانه هر بار با یه دختر چت کرده
  و الان پسورد گوشیش عوض کرده دزدکی گوشیش انتقال دادم سر گوشیم بازم داره خیانت میکنه و من از خیانت هاش اسکرین میگیرم پیشش هیچی نمیگم
  و سر این خیانت بارها دعوا کردیم و بهم قول داده دیگه انجام نده و انجام داده بازم
  من تو این پنج سال یه بار نشده برم خونه بابام قهر کنم
  الان ازتون خواهش میکنم چیکار کنم یه راهی بهم نشون بدید 😔🙏🙏🙏

   1. سلام مدرک جمع کن ازش و بگو ابروت رو میبرم و اگه تونسنی بزارش تو منگنه حق طلاق رو ازش بگیر

  1. سلام،دادگاه هیچگونه پیامی که محتوای سکسی نداشته باشه قبول نمیکنه.تنها راهش اینه که حضوری مچشو با چندتا شاهد بگیری،اونجوری میشه بهش ثابت کرد

  2. منم دفیقاااااا شرایط مشابه شمارودارم باتمام جزئیات که گفتین
   ۵سال خانه دارم با ی بچه
   بگید چکار کنم
   باهمسری که زن وزندکی وبچه شو به جنده هایی که ازحیووووووون پست ترن فروخته چیکارکنم

  3. سلام توروخدا منم راهنمایی کنین من چندساله درگیر خیانت شوهرمم سه سال بایکی بود با هزار جنگ و دعوا و بدبختی اونو ول کرد حالا رفته سراغ یکی دیگه اینقدم براش عادی شده که قشنگ تو صورتم همه چی میگه خودشم اعتراف میکنه خسته شدم دیگه بچه دارم نمیتونم طلاق بگیرم

  4. سلام عزیز من ۱۷ساله خیانت میبینم دوتاهم پسر دارم حتی بچه هام هم میدونن باباشون خیانت کاره .ولی خانواده درستی هم ندارم که بزارم برم

 9. سلام.. اتفاقی ب این سایت برخورد کردم من علیرضام ۲۳ سالمه..😐برگام ریخته ینی انقد خیانت هس تومملکت؟ دارید چ بلایی سرخودتون میارید؟ هیچ ب عذاب و عاقبتش فک کردین؟ والله نمیدونید چی درانتظار آدم گناهکاروخیانتکاره وای بحال آدم زنا کارو خیانتکار..

  خیلی عصبی شدم باخوندن کامنت هاتون.. مرد و زن فرقی نداره والله هرکسی خیانت کنه چوبشومیخوره هم این دنیا هم آخرت… کسی که خیانت میکنه ی بار طعمشو میچشه هرچقدرم بگه تمومه دیگ نمیکنم غلط کرده عزیزان گول نخورید خیانت دیدین سریعا برخوردکنید وگرنه تاآخر عمرتون بازیچه ی زندگی الکیو فِیک میشید..

  و اینم بگم تمام اتفاقاتی که تو زندگی هرکی میفته ریشش برمیگرده ب کارهای گذشته طرف..اگر درست زندگی کرده باشی زندگی خوبی داری اگر راه درستونرفته باشی زندگیت ب فناست وسلام

  1. چه‌برخوردی میشه کرد؟
   اگه تو‌۲۳سالته و برگات ریخته
   من ۲۲سالمه‌طرف چند بار بم خیانت کرده درصورتی که هیچی کم ندارم هیچ غلطیم نتونسم بکنم چون جامعه مرد سالاره

  2. درسته من تحقیق کردم مردهایی که در دوران جوانی دوست دختر یا رابطه داشته اند بعد زندگی به راحتی خیانت میکنن پس برای ازدواج خیلی هواست جمع باشه

 10. سلام به همه مرد حق داره خیانت کنه چون قرآن میگه زن ولی نه البته مطعلقه وزنه‌ای که خیانت کردند را به حال خودشان بگذارید ولشان کنید که خداوند در موردشان تصمیم میگیرد و همین طور مردهایی که باز نهای شوهردارن

  1. قران کتابی کهنه متعلق به ۱۴۰۰سال قبل و مخصوص بدوی ها و پاپتی های صحرای حجازه.خیانت از،سمت هر دوجنس ناپسنده و هیچ توجیهی نداره.زن ومرد هر دو انسان هستند وخیانت روح و احساسشون رو خدشه دار می کنه.

   1. سلام. من 8ساله ازدواج کردم شوهرم ازهرنظر ک بگی کم نمیذاره خوش اخلاق دست ودل باز و…. همه حقوقش دست منه ندیدیم برا کسی خرجی کنه یا تنها بیرون بره و… ولی چندبار تو گوشیش چت با دخترا رو دیدم خیلی بهم ریختم دعوای شدید اول انکار بعد عذرخواهی بعد هم طلبکارم شد ک توهم زدم.

    1. سلام واقعا خیانت خیلی زیاد شده .بایدر گرگ باشی تا زندگیت تو چنگت باشه .من هم به شوهرم خیلی اعتماد داشتم ولی متاسفانه .خیانت بزرگی ازش دیدم. تا صیغه کرده بوده. طرف هم آشنا بود. خیلی رو مخه من کار میکرد و بد شوهرم میگفت من توجهی نمیکردم به زندگیم ادامه میدادم.تا به مرور ارتباطمون کمی شد .یه سر بهم گفتن زنه طلاق گرفته. دوساله شد. بلاخره فهمیدم با شوهرم رو هم ریختن .و تو مرحله هایک آخر بود که فهمیدم .همین برخوردی با دوتاش کردم که سرجاشون نشستن .زنه دوباره مجبور شد با شوهر قبلی عقد کنه .زنکه بیشهور و خیانتکار

   2. متاسفم قرآن به روزترین کتاب دنیا در تمام زمانهاست البته کسی که سال به سال هم لای قرآن را باز نمی کند انتظار بیشتری ازش نمی رود

   3. قران مال پاپتی هانیست پروین خانم اتفاقاخیلی هابرای نجات ازپاپتی بودن میرن سمتش ندیدی این همه اروپایی مسلمون میشن التماس مطالعه

   4. همین قرآن رااگه همه بخونن زندگی‌ها گلستان میشه بیشتراونایی که خیانت میکنن نه اهل قرآنن نه نماز
    وگرنه آیه هست الصلاه عن الفحشاء وعن المنکر

    1. اصلا عذابی درانتظارشون نیست.اینقدر که خدا آسون گرفته و فرموده توبه کنید از زنا تازه عزیز تر و پاکتر میشید.اینگار گناه نکردین.اینها حرفه فقط ما زنهایی که پاکدامن هستیم ضرر میکنیم

   5. باورم نمیشه چطور میتونی در مورد قرآن که کلمه به کلمه اش رو حتی علم هم ثابت کرده ،اینجوری صحبت کنی!!!من قرآن نمیخوندم ولی از زمانی که تقریباً سه سال میشه میخونم هم واقعاً آگاه تر شدم و آرامشی که دارم الآنم با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.بحث خیانت هم کاملاً جداست.لطفا با چشم باز برید تو رابطه..حالا چه دوستی چه ازدواج…آگاهانه وارد بشید.ولی اگه تمام تلاشتون هم کردید و نشد و خیانت دیدید خودتون رو اذیت نکنید لطفاً هیچ چیز با ارزشتر از وجودتون توی این دنیا نیست.عاشق خودتون باشین تا اطرافیان و همسرتون هم بتونه واقعاً عاشقتون باشه..معجزه ی عشق واقعاً وجود داره و اگه باشه معجزه ای می‌کنه ک خیانت نمی‌بینید.

  2. اگه نظرت اینه که کار درستی حتما از همسر خودت شروع کن.موفق و پیروز باشید.

  3. اینوچه حرفی که میزنی ….
   اصلا میفهمی چی
   میگی؟؟؟
   کجای قرآن گفته خیانت کنید آقای بی سواد…
   لطفا در مورد چیزی که علم نداری صحبت نکن…
   واقعا برای این عقل محدودت متاسفم

  4. مرد گوه خورده حق داره چرا جفنگ نوشتی کجای قرآن خدا نوشته دختر مردم بدبخت کنید روزی هزار باردلش بشکنین فکرای احماقه چهارتا آدم مثل شماست که زندگی به 1سال نمی‌کشه

  5. چرا داری چرت میگی کجا نوشته زن نمیتونه خیانت کنه اما مرد میتونم
   داری اینا میگی برای خودت وامثال خودت چه مردوچه زن دلیل میاری برای خیانت
   قرآن مثل کتابهای بقیه ادیان نیست کتابی هست که حتی حافظان هردفعه بخونن مطالب جدید یاد میگیرن

   1. سلام ۳۲سالم ۱۳ ساله که ازدواج کردم الان متوجه خیانت شدم دوتا هم بچه دارم.راهنماییم کنید چیکار کنم؟

  6. رضا داداش چی میگی؟خوبه پسرم و گر نه سیر فحشت میکردم درسته که قران چیزی گفته اما ربطی به جنسیت نداره هیچ کسی نباید خیانت کنه قران در مورد ازدواج از دو شروع کرده تا 4 پس زنت با 3 شوهر بیاد نمیتونی کاری بکنی درسته؟خجالت بکش مردک من از تموم دخترا معذرت میخوام واسه حرفش

  7. چی زدی.کی گفته مردبایدخیانت کنه مگه چون مردهست هرغلطی دلش میخوادبایدبکنه قرآن کجاگفته مردبایدخیانت کنه.اگه اینجوریه قرآن گفته زن هم بایدخیانت کنه مردکجادیگه پیدا میشه اصلامردی وجودنداره مردانه مردبودخوخیانت نمی‌کرد

 11. سلام عزیزان
  من زنی هستم مثل همه ی شما یکسال بعد ازازدواج متوجه رفتارهای شوهرم شدم با اینکه من قبل ازدواج ۶ تا ۷ سال مثل دوست همراهش بودم و خودش اصرار برای ازدواج. من با شرایطی که داشتم صبر کردم تا پیشرفت کرد و به موقعیت رسید همون موقع هم من خواستگار با شرایط خوب داشتم اما دلم به حالش سوخت و گفتم این آدم هم ارزش خوشبختی داره اما اشتباه کردم
  بعد از یکسال و نیم اتفاقی باردار شدم اونم سختی‌های خودش و داشت که مثل سگ ترسیده بود بچه ام به دندون گرفتم اما دیگه همه ی کسم اون بچه شد و از اون روزا فقط تو فکر خرید خونه و سرپناه و برنامه برای آینده خودم بودم تو این مدت خیلی روش‌ها استفاده کردم که علت این کارش و بدونم و آخرشم بی اعتمادی و بی اهمیت شدن من نسبت به ایشون بود که همیشه میگفت و میگه من توهم زدم و باعث شد بقیه زندگیم و بسازم انگار ایشونم بود اما نبود دیگه حسی بهش نداشتم پدر و مادرم فوت شدن و من تنها باهاش روبرو شدم بدونه هیچ پشتیبانی و این روزا دوباره متوجه خیانت جدیدش شدم گوشی و ساعت قفل و قائم میکنه چتهاش و با یه زن دیدم که قرار زندگی گذاشته باهاش و خیلی از مسائل خصوصی خودمونو بازگو کرده و البته ایشون همه چی و انکار کرد،اول خیلی حالم بد شد اما بعد از چندروز به این نتیجه رسیدم اونکه کار اشتباه کرده و گریبانشو میگیره دیر یا زود خودشه و من بموقعش از حقم نمیگذرم اما الان که هستم و هست باید به این زندگی برسه و بدترین تاوان همینه براش و داره میسوزه که چیزی به نامش نیست و من بارها گفتم به خاطر همین کارات هیچ وقت سرمایه بچم و دستت نمیدن
  شوهر من که ذاتش دروغگو هست کسی که چشمش دنبال ناموس دیگه باشه درست نمیشه این آدما مریضا اما خواستم بگم خودتونو داغون نکنید بقیه زندگیتونو اونطور بسازید که دوست دارید و عوض اینکه درگیر طرفتون باشد به خودتون برسید و زندگی کنید چنین آدمهایی ارزش ندارن و هیچ کس و هیچ چیز نمی تونه عمر رفته رو بهتون برگردونه

 12. سلام به همه. منم دقیقا همین مشکل و دارم و شوهرم بعد گذشت ده سال هنوز داره بهم خیانت می‌کنه هر بار هم اظهار پشیمونی می‌کرد اما الان نه تنها عذر خواهی نکرد خیلی هم حق به جانب رفتار می‌کنه و من فقط نظاره گر خیانت اونم، چون شرایط طلاق گرفتن و ندارم و نمی تونم از دخترم بگذرم هنوز دارم باهاش زندگی میکنم. به نظر من کسی که خیانت می‌کنه مرد یا زن، باید در به در و بیچاره بشه، باید همه چیز ازش گرفته بشه اونوقت کسی جرات نمیکنه به خیانت فکر کنه چه برسه که انجامش بده

  1. دقیقا آدم با مدرک میره پیش قانون قبول نمیکنن می‌گن باید الا اینجوری ما می‌گیم ثابت‌ کنی من نمی‌دونم چرا خدا اینجور آدما را عذاب نمی‌ده مثل سگ شب و روز زوزه بکشن و زجر بکشن تازه با پرروئی تمام میگن خودت باعث شدی لعنت به این آدما هرچند حیف آدم که به اینا بگی

  2. سلام دوست عزیز بنظرم اگر شاغل هستین اصلا شغلتون رو از دست ندین یا حتما یه شغل خوب برای خودتون داشته باشین مثلا میتونین زبان بخونین (ببینین چطور میشه زبان تدریس کرد با چه مدارکی )فیلم خاریجی ببینین و تحقیق کنین چطور میشه زبان یاد گرفت منظور برای اینده خودتون و فرزندتون استقلال مالی در نظر بگیرین
   بنظرم پول حلال حداقل 90 درصد مشکلات هست
   از شوهرتون استفاده کنین برای ارتقاع خودتون
   بعدش دیگه هیچ نیازی بهش ندارین حالا تصمیم خودتون هست طلاق بگیرین یا نه ولی بنظرم چنین زندگی داشتن مثل روی حباب بودن هست برای ایندتون فکر کنین

   1. من که حالم بهم خورده نمیتونم نفس بکشم چون یارو خیانت کرده مدرک هم گیر کردم اما بازم بهونه میکنه و قبول نمیکنه که خیانت کرده الکی یه داستان های سرهم میکنه میدونم که خیانت کرده دعوا کردم گتکم زد چی کار کنم سه تا بچه دارم به آینده بچهام فکر میکنم آخی باباشون رو خیلی دوست دارن کوچیک استن اگر من برم اینا بد بخت میشن چیکار کنم دلم بحال بچهام میسوزه یه طرف اینو میبینم میگم خودمو بکوشم تا اینو نبینم خدایا صبرم بده

    1. درسته که محبت بین مادر و بچه رو نمیتوان بیخیال شد ولی اونها هم خدای هودشون رو دارن تو قرار نیست براشون خدایی کنی اگر میتونی بچه ها رو ازش بگیر و طلاق بگیر اول از همه شوهرت رو درست کن چون هیچ چیزی مثل شوهر و خانواده نمیشه و به این راحتی از دستش نده سعی کن درستش کنی حالا با مشاوره یا تهدید یا هر طریقی قبل از طلاق تمام سعی خودت رو برای اصلاح طرف بکن تا فردا خودت رو سرزنش نکنی

  3. خواهرم..اگه خیانتش اثبات بشه دادگاه قطعن دختر رو به همچین ادم بیماری نمیده بنظرم شما برو دراین باره کمی تحقیق کن‌‌چون دخترت الان درفضای ترس وبی اعتمادی داره بزرگ. میشه واین خوب نیست

 13. خوبه شماها فقط خیانت دیدین من بعد از ۱۶ سال زندگی با ۲ تا بچه فهمیدم شوهرم ۱۴ سال رفته یه زن دیگه گرفته نمیدونم چچوری عقد دایم کردن الانم که فهمیدم حاضر نیست طلاقش بده
  منو هم به خاطر بچه هاش طلاق نمیده
  موندم چکار کنم خودش همش میگه هر دو تا زندگی رو میخواد

  1. باید به گذشته خودت نگاه کنی ببینی چه کمبودی گذاشتی که همسرت رفته زن دوم اختیار کرده در ضمن اگه زن دوم اختیار کرده باشه بتونی اثبات کنی خیلی راحت می تونی ازش طلاق بگیری

   1. چه ربطی به این خانوم داره کمبودذاشت طلاق می‌گرفت بعدهرغلطی دوسداشت میکردزن یاشوهرخودتم بکنه اینکاروهمینومیگی؟

   2. تنوع طلبی و شهوت پرستی و بی ریشه بودن و بی اصل و نسب بودن چه ربطی به خانمش داره،هرزه بودن و بی ذاتی که توجیه نمیخواد

   3. سلام منم ۲۰ سالمه
    کلی خیانت ازش دیدم اما هربار میگه اشتباه کردم و میگه بدونه تو نمیتونم منو ببخش و از این حرفا
    نمیدونم چیکار کنم اصولش اینکه ازش جدا شم ولی من واقعا دوستش دارم نمیدونم شایدم میترسم جدا شم ولی …..

    1. تا سنت کمه ازش جدا شو ویه کاری واسه خودت جور کن که منت کسی بالا سرت نباشه

    2. سلام عزیزم خوبی ببین عزیزم تو باهاش حرف زدی اون به حرفات ارزش قائل نبوده و ذات خراب تو ازش جداشو و بهترین تصمیم بگیر عزیزم

   4. متنفرم از دیدگاهی که میگن کم گذاشتی شوهرت خیانت کرد مردی که عوضی باشه هر کاری کنی به چشمش نمیاد

   5. همسرمن بعداز خوب شدن وضع مالیش وخرید چندین زمین وباغ و…
    الکی بهونه ودعواراه میداخت وفهمیدم که چندین زن صیغه ای داره تازه با ۵۰ سال سن دنبال ازدواج با دختر۲۵ ساله هست من هیچ کمبودی براش نزاشتم وخیلی هم دوستش داشتم ولی مکاروحیله گربود الانم از زنه بچه دارشده
    هنوزهم به من نگفته وبه اصرار اونها دادخواست طلاق داده
    تازه طلبکارهم هست واصلا پشیمان نیست که عذرخواهی هم کنه حتی
    وچون باید حق وحقوق منو بده با نقشه قبلی همه رو ازقبل منتقل کرده یا فروخته
    یعنی زنهای هرزه وخانمان براندازو به من ترجیح داده با دوتا بچه م
    مارو فروخته به اونها
    مسافرت میبردشون کلی خرید وبریز وبپاش میکنه براشون ولی به من نفقه هم نمیده حتی ماشینم هم که به نام دخترم زده بودم ازم گرفت
    نمیدونستم اینهمه سال زیر یک سقف باچه گرگی در لباس میش زندگی کردم
    منتظر رای دادگاهم برام دعا کنیدلطفا

   6. نمیدونم چرا هروقت یه مرد میره زن دیگه میگیره یا خیانت میکنه اول از همه به زن اولش گیر میدن که برو ببین چی واسه شوهرت کم گذاشتی که رفته سراغ یکی دیگه واقعا جای تاسفه که اینطور فکر میکنید هرکسی ذاتش بد باشه بده و درست بشو هم نیست پس اشتباه وگناهشو گردنه زنش نندازید

    1. دقیقا منم موافقم واقعا نمیشه گفت که حتما طرف مقابل کم گذاشته چون یه زندگی 50/50میره جلو
     وبا این حرفم کاملا موافقم که ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است

  2. اینا حرف مفته من که از بچه و مال و همه چیز حاضرم بگذرم ولی حیف اینقدر دوستش دارم که اگه یه شب بوی بدنش بهم نخوره ديوانه می‌شم به خدا اگه خودشا دوست نداشتم قید همه چیز را می‌زدم

  3. درکت میکنم منم کشیدم دردتو
   رفت باکسی که حتی به گرد پامم هم نمی‌رسید
   وقتی رفتم پیش زنه که با شوهرم بود باورش نمیشد من زنشم نمیخام تعریف از خود کنم ولی از همه نظر چیزی کم ندارم من از همه نظر زبان زد همه فامیل بودم اما متاسفانهخدامرگ بده

 14. من ۲۸سالمه ۱۴ ساله عروسی کردم ودتا بچه دارم دیروز برای سومین بار فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده احساس میکنم هیچ ارزشی برای شوهرم ندارم ولی از یه طرف هم بچه هام

  1. شوهرت بی لیاقت و بی ارزشه که قدر شما رو نمیدونه اون باید احساس شرم کنه که بی ذات و بی ریشه اس نه شما ،قوی باشید و زندگی کنید

   1. دقیقاً زندگی باید کرد امااااااااابه میل خودمون باید قوی باشیم برم اونقدر خیانت کنن خاک تو سرشون آخرش هم برمی گردند …….،،😂

 15. من ۳ساله ازدواج کردم. اولین بار با دوست دختر قبلیش حرف میزد مچشو گرفتم گفت اول زندگی خیلی دعوا میکنیم اونم همجنس تو بود ازش مشاوره میگرفتم که زیاد دعوا نکنیم. الان ۴ماه از خیانت دومش میگذره اینبار با یه زن شوهر و بچه دار رابطه داشت ، خیلی چیزا رو شده واسم. خیلی با خودم فکر کردم چون واسه زندگیم خیلی زحمت کشیدم و زندگیمو دوست داشتم جدا نشدم. خیلی اذیت میشم هر روز عکسای زنرو نگاه میکنم دردم بیشتر میشه شوهرم فقط بهم میگفت استباه کردم ببخش منو من بدون تو نمیتونم جوونی کردم. به ساعت باهاش خوبم سعی میکنم فراموش کنم ولی یه ساعت دیگه یه آدم دیگم همش تو خیالم میگم کی باهم بودن کی چیکار کردن چرا این کارو کرده من هیچی براش کم نزاشته بودم که بیشترم بودم براش. میترسم از اینکه دوباره بهم خیانت کنه. خیلی اذیت میشم. تازگیا بچه هم میخواد ولی من میترسم. به نظرتون چیکار کنم

  1. کسی که دوبارخیانت کنه همیشه خیانت میکنه نزار بچه دار بشی تمومش کن

  2. اصلا به جدایی فکر نکن، زندگی بعد از طلاق سخته. با کمک مشاوره متخصص و درست و حسابی به زندگی برگرد. خصوصا که همسرت اتو خیانت نیست الان و اضهار پشیمونی کرده.

  3. به هبچ وجه زیر بار بچه نرو آوردن بچه فقط شرایط پیچیده میکنه مردی که هنوز به بلوغ در رابطه نرسیده نمیتونه پدر خوبی باشه درست تصمیم بگیر وزندگی جدیدی شروع کن

  4. به نظر من هم تا کاملاً ازش مطمئن نشدی نزار بچه دار بشی لطفاً شما اشتباه منو تکرار نکنید.

  5. وااای تورو خدا از من بهت نصیحت تا وقتی بچه نداری جدا شو چون مطمئن باش بدتر میشه و وقتی بچه داری جدا شدنت خیلی خیلی سخته

  6. خودتا نجات بده من بدبخت ببین چی کشیدم که فیلم پورن ازش دیدم بعد برا خوابیدن با من همش بهانه می‌آورد تازه میگه من دوستت دارم اینا همش حرف مفته منم فکر کردم چی کم گذاشتم هر کاری خواست هرچیزی خواست فراهم کردم بازم تکرار کرد این آدما مریضن یا باید درمان بشن یا ازشون دور بشی شما شرایط دور شدن را داری قبل از اینکه زندگی و جوونیت حروم بشه خودتا نجات بده من ۱۶ سال تلاش کردم هر دفعه گفت دفعه آخر ولی بازم مچشا گرفتم به نظر من درست شدنی نیست العان با خانوادش شرط کردم کوچکترین خطا کرد باید خسارت هم بده تازه مامان عوضیش هم به من تهمت میزنه که دختر خودشا تبرئه کنه

   1. مردی وپورن دیدی ازش وطلاق نميدى غيرت داشته باش تمومش كن،والله قحطى زن نيامده

  7. مطمینا میخواد حامله باشی و درگیر بچه و اون راحتتر بده دنبال خیانت و کسافت کاریاش.ولش کن بچه نیار،همون بچه رو هم مثه خودت میسوزونی

  8. به نظرم به هیچ وجع بچه نیارید تا از همسرخودتون مطمعن نشدید دقیقا زندگی منم مثل شما شده با این تفاوت که من بچه هم دارم به نظرم خیانت های همسرتون بیشتر و بیشتر هم میشه با وجود بچه

  9. نه اصلا بچه نیار
   خودت که بدبخت تر میشی هیچی
   مسئولیت اون بچه هم سنگین تر میکنه ماجرارو
   برا آدم خیانت کار که بچه نمیارن
   اون مرد وقتی نسبت به تعهد تو وفایی نداشته
   میتونه برا اون بچه مسئولیت پذیر باشه؟؟؟

  10. سلام تو رو خدا دختر اشتباه منو انجام نده … منم چند بار قبل از بچه دار شدن دیدم پیام دخترایی رو گوشیش کلی می‌گفت پشیمونه بخشیدمش الان بچه دارم فهمیدم بهم خیانت کرده رفته کنار کسی … الان پشیمونم که چرا بخشیدمش همون موقع باید تموم میکردم این رابطه رو الان سرنوشت این بچه چی میشه

  1. سلام من پسری هستم ۳۷ سالمه با خانمی ۵ سال عاشقانه دوستی کردم الان که نزدیک ازدواجمونه .دو هفته اس باهم قهریم من هر روز جلو درشون بودم.دیشب کلی تیپ زده بود منم دید گفتم کجا میری گفت وارده یه رابطه جدید شدم میرم سر قراره اول فکر مثکردم دروغ میگه😭.بد به زور نشوندم تو ماشینم.گوشیشو ازش گرفتم .همه چی واقعی بود متاسفانه دوساعت جلو دختره گریه میکردم زجه میزدم.بعد با پسر قرار گذاشتم‌همون شب .دیدم تو یه برنامه مجازی باهم‌دوست شدن .پسر عیاش دروغ گو بود.خودش تو گوشیش نشون داد۱۰۰ دوست دختر داشت.حالم خیلی بده.بعدش امدم ساعت ۳ صبح جلو در دختره تلفن زد حرف زدیم.یه معذرت خواهی نکرد.میگه تو برام وقت نذاشتی نتیجش شود این.کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟

 16. سلام.من ۱۸ سالمه و یک ساله عقدم و دو هفته ست ک فهمیدم ک شوهرم دو بار ب خواهر ۱۱ سالم تجاوز کرده ب شوهرمم نگفتم ک خبر دارم نمیدونم بگم کاری درست میشه یا نه اگه کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنید دارم از غصه دق میکنم
  ب

   1. متاسفانه خیانت فراموش نمیشه شوهر من بجز من با یه زن دیگه ای و هر روز دارم زجر میکشم ونه من میتونم فراموش کنم وبی خیال باشم ونه اون خیانتشو ترک می‌کنه یعنی درست بشو نیست فقط بخاطر بچه هام موندم و اینکه پشتوانه مالی ندارم فقط تنها کاری که میکنم بیشتر به خودم اهمیت میدم واصلا نگاشم نمیکنم بی محلش میکنم زجر میکشه تف بروش که جواب محبت و احترام و وفا داریم رو با نامردی جواب میده

  1. خدا شفات بده زندگی خواهر معصومت رو تا اخر عمر داغون کرده بهش نگفتی!!!!!
   تو دیگه کی هستی این رو باید دادگاهی کنی اعدام بشه حالم ازت بهم خورد یعنی یه مرتیکه کثیف بی وجدان برات مهم تر از خواهر معصومته واقعا حقت همین شوهر فقط خواهرت گناه داره

  2. واقعا بهت تبریک میگم نهایت ظلم رو به خودت و اون طفل معصوم کردی یعنی چی به روش نیاوردم برید شکایت کنید پدر بیناموسش رو در بیارید واقعا برای بعضی ها با این سطح آگاهی باید گریست

  3. فقط طلاق فرار کن ..جون خودت و آبروی خانوادت رو بگیر از این بیشرف فرار کن

  4. ببخشیدها ولی خاک برسرت که تاحالا سکوت کردی اون چه حیوونیه که به یه بچه رحم نکرده اون یه حرومزادست تورو خدایی که میپرستی بدون اینکه خودش بفهمه برو ازش شکایت کن تا بگیرن اعدامش کنن این حیوونه کثافتو
   موندم واقعا چرا سکوت کردی؟
   حتما میخوای باهاشم زندگی کنی!!!
   واییییییییییی حالم خیلی بد شد
   اگه من بودم جرش میدادم خودم میکشتمش این آشغالو

 17. سلام من ۱۸ سالمه یک ساله ک عقدم و یک هفته ست ک متوجه شدم ک نامزدم ب خواهر۱۱ سالم دو بار تجاوز کرده
  واقعا نمیدونم چی کار کنم ب نامزدمم هنوز نگفتم نمیدونم چی کار کنم دارم از غصه دق میکنم
  نوز

  1. به نظر من باید مجازات بشه از طریق قانون بخاطر خیانت ب شما و دوم تجاوز ب خواهر

   1. زندگی با چنین انسانی فایده ای ندارد هرچه زودتر جدا شوید اینگونه آدمها بیمار هستند

    1. اول باید تو رو مجازات کنن که سکوت کردی اگه پشتوانه هم نداری یا حتی پدر یا بزرگتر صالح هم نداری یا حتی در جهنم زندگی میکنی و فکر میکنی پسره نجاتت میده و میبره برات بهترین زندگی رو درست میکنه برا همین سکوت کردی باید بگم اینده خوبی در انتظارت نیست کسی که بدون ترس تجاوز کرده بخواهرت بدتر هم میکنه سریع برو به یه بزرگتر صالح قضیه رو بگو و شکایت کن و درخواست طلاق بده دادگاه هم مهریه رو بهت میده هم طلاق رو صادر میکنه اگه چیزی نگی بازهم بهش تحاوز میکنه اون معصوم ۱۱ سال فقط داره چطور انقدر بیرحمی

  2. اخه چطور میتونی با همچین مردی زندگی کنی توروخدا دورشو ازش تا هنوز بچه ای

 18. سلام من هنوز۳ماه ازازدواجم نگذشته که شوهرم بهم خیانت کرده ۲ماه که باردارم شوهرم توگوشیش بایکی چت میکنع امروزفهمیدم وازش پرسیدم که چرابهم خیانت کرده ولی جواب ندادمن خانواده درست وحسابی ندارم که برم پیششون بمون بنظرتون چی کاربایدبکنم لطفاراهنمایی کنید

  1. دقیقا منم همین مشکل دارم تازه ازدواج کردم ‌و ماه بعدش باردارشدم و‌دوماهبعد فهمیدم خیانت کرده و بازم زندگی کردم و الان پسرم هفت ماهشه و بازم تو گوشی شوهرم یه واتس بیزنسنصب بود رمزشم عوض کرد و بجای اینکه من نازاحت شم اون ناراحت و قهر کرده از خونه رفته منم هیچکس ندارم برم دارم دیوونه میشم

   1. عزیزم هیچ وقت بخاطر ک کس و کار نداری تو همچین زندگی نمون ‌.همیشه یادت باشه خدا را داری .اونم دقیقا چون شرایط تو را و ترس تو رامیدونخ داره سو استفاده میکنه .قوی باش و رو پاهای خودت وایستا .حتی حتی اگه قرار کارگری کنی

  2. آره خیلی دردناکه..
   توبه گرگ مرگه، درسته ک خانواده درست و حسابی نداری ولی تلاش کن که خودت آدم درست و حسابی باشی..

 19. دقیقا منم مثل تو فقط تفاوتش اینکه من دوساله عقدم و17 سالمه خیلی سختمه واقعا ونمیدونم هم باید چکار کنم

 20. منم بعداز۱۱سال خیانت دیدم از شوهرم من ۱۳ سالگی ازدواج کردم الان ۲۴سالمه خیلی اعصبانیم از دست شوهرم نه از دست خودم چون خیلی کارابراش کردم
  خیلی جاها بخاطرش حرف شنیدم الان نمیتونم ببخشم واصلا باهاش حرف نمیزنم ازهمه جابلاکش کردم فقط گذاشتم دخترام ۷ساله بشن بعد برم بهش گفتم خیانت توجهی نداره بره به سلامت من حتی توخوابم بااون زن هرزه میجنگیم بدترین چیز تو زندگی خیانته من چوب اعتمادمو خوردم تامیتونید اعتماد نکید،

  1. سلام عزیزم من مشاور نیستم ، ولی زنهای دیگه ای هستن دنبال طعمه میگردن ، همسر شما طعمه شده ، شما هم راحت حذفش کردی به نفع اون خانم ، خوب همسرت یکبار طعمه شد نجاتش بده فکر کن غرق شده

   1. خیانت کرده طعمه چی …خودش خواسته بایه زن باشه چرا الکی میگی ببخشه …اگه راهی برایه جدایی هست حتما جدا بشین

    1. ن بابا جدا براچی بیشتر مرداخیانتکارن،پس برن کار کنند و یه لا بشن ،شماخانم های وفادار هم زندگی کنید خوش بگذرونید برا دل خودتون ولی خیانت رابا خیانت جواب ندید،چون ما وفادار ها اگر خیانت کنیم عذاب وجدان می گیریم.

  2. من ۱۷ سالمه چهار ساله که ازدواج کردم و این واسه سومین بار میبینم تو گوشیش آس و مس بعد وقتی اینا رو میبینم همه بدنم به لرزش میفته نمیدوم چکار کنم خیلی هم دوسش دارم نمیتونم ازش جدا شد

   1. تا دور نشده باهاش صحبت کن ببین مشکل کجاست وگرنه بعد مثل من میشی و پشیمونی فایده نداره

   2. من ۴۴ سالم ۱۸ ساله ازدواج کردم ۱۶ساله که شوهرم بهم خیانت میکنه وقتی فهمیدم یک دختر داشتم به خاطر دخترم سکوت کردم شوهرم به من فحش میده من وبچه هام میزنه گردش نمی رم قلبش سیاه به خانه اقوام نمی زاره برم اونها هم به خاطراخلاق شوهرم نمیاد وپدر ومادرم فوت شده برادرهام پشتم نیستن طلا وپول برای وکیل گرفتن ندارم با ۲۰ نفررابطه داشته دخت ۲۰ ساله وزن بیوه وزنشوهردار همه اش با سختی تحمل کردم ویک پسر ۱۳ ساله ودخت ۱۶ ساله دارم دخترم به خاطر شوهرم۱۳ ساله ازرواج کرد باپسر عمه اش واقعا پیچیده است ۱۲ تیر ۱۴۰۲ دخترم رفت خونه بخت شوهرم به خاطر جهیزیه دخترم ولباس خریدن مارا کتک زو وفحشداد من۲۲مرداد۱۴۰۲ فهمیدم شوهرم یه زن صیغه ای ۵ سال۵ ویک دختردارد دختر ۴۱ روز به دنا آمده وشوهرم برایاو شناسنامه گرفته همه شب ها پیش مت ولی باز هم دلم می گیره به پسزم میگم بامن باش طلا ق بگیریم ولی قبول نمی کنه به خاطر بچه ام به شوهرم گفتم خونه رو به نامم بزن صیغه ات فسخ کن وبچه رو بیارمن بزرگ کنم میگه باشه ولی در عمل یه چیز دیگه ای است میگه بزار بچه بزرگ بشه ۱ساله بشهبعد میگم خونه رو به نامم بزن میگه باشه ولی درعمل نه من به خاطر پسر م نمیرم چون شوهرم وقتی عصبانی میشه پسرم میزنه من موندم که بادیگارد پسرم باشم که به جای پسرم خودم کتک بخورم ازخدا عدالت رو میخوام شما هم اگه راه حل بهتری دارین بهم نشان بدین لطفا؟

 21. آقا من همه دیدگاهاتون رو خوندم ، متاسفانه دیدم همه اتون به هم پیشنهاد جدایی دادید من مجردم و از ازدواج دلسرد بودم دلسرد تر شدم نه تنها تو این صفحه بلکه باتوجه به تجربیات اطرافیانم اصلا ادمی رو ندیدم 100 درصداز زندگی زناشوییش راضی باشه… خوب به نظرم مجردی یه حال دیگه داره نه فکرو خیالی نه تعهدی نه چیزی خداروشکر باز دیر متوجه نشدم

 22. سلام من ی زن ۲۹ ساله هستم ودوتا بچه دارم یکیش ۵ویکیش ۱۱سالشه من ۱۷ ساله بودم که ازدواج کردم وشوهرم الکل صبح ظهر شب استفاده میکنه قرص ترامادر میخوره وانتی میندازه قبل این که بیاد خواستکاریم خیانت کرده بود ومن هم ندونسته ازدواج کردیم از نامزدی ی سره بهم خیانت میکنه وسه بار رفتم تا ازش طلاق بگیرم اما دلم به حال بچه هام سوخت وحالا هم که کلاس باشگاه گذاشته تا به بچه ها اموزش کشتی یاد بده اما مادرایی که بچه هاشو میار برای اموزش مطلقه ان بعضیاشون وحالا شوهرم با دوتاشون رابطه داره وبازنه هماهنگ شدن تا ابروی منو ببرن لطفا کمکم کنید چکارکنم

  1. اگه مطمئن هستی خیانت می‌کنه برو شکایت کن پرینت مسیج و تماس بگیر ثابت کن تا دور نشده چون ۶ ماه بیشتر پرینت پیام نمیمونه

  1. سلام ژیلا هستم سی سالمه تازگی متوجه شدم که شوهرم با یه دختر دوست شده که با دختره حرف زدم گفت که شوهرت گفته من مجردم اصلا نمتونم بااین خیانت کنار بیام باید چکار کنم کمکم کنید

 23. بنظرم جدا شو درست نمیشه اینو از من بشنو
  تورو خدا بزار بالای 2۲سالگی فکر ازداوج باشی الان نمیتونی درست تصمیم بگیری برای آینده ات اشتباه منو نکن

 24. بنظرم جدا شو درست نمیشه اینو از من بشنو
  تورو خدا بزار بالای 2۲سالگی فکر ازداوج باشی الان نمیتونی درست تصمیم بگیری برای آینده ات اشتباه منو نکن

 25. سلام من الان ۱ سال عقد کردیم من ۱۶ سالمه نامزدم تو گوشی با یه نفر پیام عاشقانه میده باهاش از رابطه جنسی حرف میزنه یه شب مچشو گرفتم 😔لطفا راهنمایی کنید چکار کنم😔😔😔اونم قول داد دیگه ادامه نمیده ولی بازم گوشیشو قائم میکنه ازم سرد شده 😔😔😔

  1. بنظرم جدا شو درست نمیشه اینو از من بشنو
   تورو خدا بزار بالای 2۲سالگی فکر ازداوج باشی الان نمیتونی درست تصمیم بگیری برای آینده ات اشتباه منو نکن

  2. عزیزم فقط جداشو کسی که خیانت کنه بازم تکرار میکنه کاش من جدا میشدم ن حالا با۲ بچه

   1. جداشیم کجابریم همه مردایک رقم ان
    ازاونم ضربه میخوری
    خدابگم چی کارش کنه مردکه به زنش خیانت کنه خداخودش حق شوبزاره دستش

  3. دقیقا منم مثل تو فقط تفاوتش اینکه من دوساله عقدم و17 سالمه خیلی سختمه واقعا ونمیدونم هم باید چکار کنم

  4. عزیز من شب قبل عروسیم خیانت کرد ولی نتونستم کاری کنم الان ده سال این کار میکنه و دیگه عادی شده برام و اینکه کلا کسی ک خیانت میکنه ول کن نیست فقط بخودت فکر کن و پول جمع کن چون این فرد تو رو برای پیری گذاشته و تو هم تو پیری حالشو بگیر

   1. 😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭چقدر ناراحت کننده وای من این مطالب و که میخونم دیوونه میشم😔😔😭😭😭

  5. از این بیشترخودت رو تحقیر نکن وهر
   چه زردتر جدا شود اگه جدا نشی در آینده خورد میشی خودتو نجات بده هیچ کس نباید درد خیانت را تجربه کنه این درد سختی هست آدم رو نابود می‌کنه دیگه اون آدم سابق نمی شید

 26. سلام من ۱۸ ساله ام و ۱۴ سالگی ازدواج کردم بچه هم ندارم وهمسرم دوماه پیش بمن خیانت کرد من از گوشیش فهمیدم ک باهم در ارتباطن وبد ک من متوجه شدم گفت ک اشتباه کردم منو مجبور به این کار کردن ومن قبولش کردم ولی الان باز یه هفته ای میشه ک بهش شک کردم فقط دنبال یه بهانه ی کوچیک ک سریع بره منم افسرده شدم صبح تا شب بیدارم روانی شدم چون ما همو خیلی دوس داشتیم البته الانم دارم نه مثل قبل بنظرتون چکار کنم

  1. برو نمون وقتی احساس میکنی بار دومی هم در کاره مخصوصا اینکه بچه نداری

 27. دوست عزیز تمام کسانی که خیانت دیدن،از اول نمی دونستن که طرفشون خیانتکاره اونا هم فک میکردن که شریک زندگیشون بی نقصه،به نظرم نباید انتظار داشته باشید که طرفتون هیچ وقت بهتون خیانت نمیکنه،بالاخره بهترین انسان ها هم یه روزی مرتکب به خیانت میشن،حرف من اینه تا می تونی یه نفر رو پیدا کن که خدارو بشناسه،و خودتو هم آماده کن که اگر روزی خیانت دیدی ضربه روحی نخوری و خودتو نبازی،اگر خیانت دیدی بهش فرصت جبران نده،چون کسی که خیانت میکنه ذاتش خرابه و هرچقدم قسم بخوره بازم درست نمیشه
  به قول معروف که میگه؛ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است،
  آدم مگه چقد عمر میکنه که بخواد خودشو درگیر کسی بکنه که اعتماد و رابطع براش مهم نیست
  اگرم بچه دارید به این فک نکنید که زندگی بچم چی میشه
  مگه فقط بچه ها هستن که حق زندگی رو دارن؟
  خب شما هم حق زندگی دارید،
  خدا هست،خدا مراقب زندگی بچه ها هست
  اگر به همسر خیانتکارتون فرصت دوباره بدین بالاخره مث قبل باهاش نیستین و سرد باهاش برخورد می کنید و همین آسیب روحی بدتری به بچتون میزنه
  پس رها کنید و برید
  دوس عزیزم،عمرت داره میره
  مابقی عمرتو با جنگ روانی نگذرون
  فقط خودت و خودت مهم هستی
  نه کسی دیگه ای
  فرصت رو دریاب
  زندگی کن،شاد باش،دنیا به آخر نرسیده
  می دونم نمیشه فراموش کرد،بالاخره آلزایمر که ندارید،اما میشه بیخیالش شد و به زندگی ادامه داد
  از خدا میخام هیچ وقت خیانت نبینید
  همیشه تو زندگیتون شاد و پیروز باشید
  یا حق،

   1. به نظر من اگه خیانت دیدید و دوسش دارید خودتون رو سرزنش نکنید از خودتون ایراد نگیرید نگید چیم کم بود اون شمارو‌همینطوری‌که‌هستید قبول کرده بوده خودتونو دوست داشته باشید سعی کنید رفتارای غلطتونو کمرنگ‌کنید و به بهبود رابطتون کمک کنید تموم سعیتونو کنید اگه درست نشد هم درسته سخته ولی تموم کنید بره مرگ یبار شیون یبار تهش اینه ۵سال حالتون بد بشه ، تا سرپا شید سختی زیاد بکشید نه اینکه تااخر عمر…

    1. وای تورو خدا آدم خر تر از منم پیدا شده ،باید ازش شکایت کنید و طلاق بگیری، چطور با این مرد زندگی میکنی؟

   1. فرصت دادن برابر با نبود شدن من تجربه داشتم یه بار دوبار صدبار فرصت میدی طرف یه بار خیانت کنه همیشه اینکار میکنه حتی یه بار فرصت به طرف مقابلتون ندین…درخق خودتون ظلم نکنین

  1. من با شما كاملاً موافقم
   اما ما در عين قوي بودن بسيار آدماي ضعيفي هستيم
   خدا كمكمون كنه

  2. هیچوقت نمیتونید دیگه مث قبل باشید درد خیلی بدیه اما باید دندون کرمو رو بکشید بندازیدبره وگرنه هرلحظه عذابتون میده،یا اگه میخواد بمونه شما یه زن دیگه بگیرید بذارید اون بچه هاشو بزرگ کنه

  3. آخه من تو این مو قعیتم ویه دختر ۲۰ ساله یه پسر ۱۵ ساله ویه دختر ۱۲ ساله دارم چطور میتونم از همسرم جدابشم،تکلیف بچه‌ها که الان وقت به ثمر رسیدنشونه چی میشه؟

   1. لعنت به اون مرد که خیانت میکنه با خیال آسوده میاد خونه انکار ن نکار اما نمیدونه اون خدا میدونه

 28. سلام
  من ۱۸ سالمه همسرم تو محل کارش بهش خیانت کرده و منم تو عقد هستم البته خیانت به رابطه جنسی نکشیده وقت در حد بقل این چیزا بوده منم الان گفتم حق طلاق بهم بدی بعد باهات زندگی میکنم الان قبول کرده بنظرتون باهاش زندگی کنم یا ن ؟

  1. زندگی نکن در ضمن چون توی عقد بود طبق سوره نور باید شلاق از ۱ تا ۹۹ تا که قاضی تشخیص میده بخوره، تا توبه اش پیش خدا هم پذیرفته بشه وگرنه چون خدا خیلی صریح هم گفته رحم نکنید، تکرار خواهد کرد

  2. هیچ وقت این کارو نکن.از منی که سی سال با همسرم زندگی کردم و سه بار خیانت کرد قبول کن ذات بد نیکو نگردد

  3. سلام عزیزم من هم خیانت دیدم چندین بار و24سال اززندگیم میگذره به خاطر بچه هام هست که تو زندگیم وایسادم اگه. عقل امروز را 24سال پیش میداشتم میرفتم اما تا بچه دارنشدید فکرچاره کنید چون وقتی بچه داربشی اوضاع فرق میکنه وبچه ضربه میخوره علاج واقعه قبل ازوقوع باید کرد.من که ازهمه نظر داغونه داغونم .من اگه عق امروز رامیداشتم همون دفعه اول که خیانت دیدم واقعا میرفتم وجوانیم سلامتیم راازبین نمیبردم

   1. سلام من ۲۷ سالمه ۱۴ ساله دارم باشوهرم زندگی میکنم از وقتی که پسرموبارداربودم فهمیدم داره خیانت مبکنه ماهی یک باربایکی بودوهست مثل لباس ماهی یکبار با یکی دیگه بود هنوزم که هنوز خوب نشداینجورادماهیچ وقت خوب نمیشند .من شرایط طلاق رو ندارم میدونیدچرا مادرو پدرمن معتادند هیچ کسیو ندارم قامیلای نزدیکم جوری بد باهام برخورد میکنندکه یهوروزی محتاجشون نشم انسانیتم مرده مرده وقتی پناهی ندارم مجبورم تحمل کنم البته تواین ۸سال مثل سگ باهاش برخوردمیکنم چون دوستش ندارم ارزوی مرگ براش دارم بقول یه عزیزی تو پیری جواب کاراشومیدم

   2. چرا خودتونو درگیر این میکنین که بچه دارم .حالا چی کار کنم .برم یا بمونم . طلاق بگیرم یا نگیرم . به نظرم چه زن چه مرد وقتی به بار خیانت کردن و بخشیده شدن بازم این کارو میکنن خیانت که دیدی باید یدونه بزنی پس گردنش و بندازیش بیرون از زندگیت اگه بچه داری و می‌ترسی از ایندش جای مهریت بچه رو بگیر و خودت بزرگش کن . خیلی از زنها بعد از ازدواج کارشونو ول میکنن مثل خودم . ولی چون دخترمو با دنیا عوض نمیکنم شده برم خونه ی مردمو تمیز کنم میکنم ولی بچمو دست بابای خیانت کار نمیدم . با اینکه من خانواده خوبی هم دارم ولی مطمئنم بعد از جدایی دستمو جلوشون دراز نمیکنم خودم وابمیسم رو پاهام. شوهر من فقط تو فضای مجازی به یه زن …… گفته سکس حضوری هم داری ولی بعد از ۱۰سال زندگی مشترک واقعا بهم فشار اومده و همین شنبه برای طلاق مراجعه میکنم به دادگاه بدون هیچ حرفی

  4. به نظر من این اشتباه نکن همین الان جدا شی بهتر از اینکه بری زیر یه سقف بدتر از اینارو ببینی دیگه راه برگشتی نداری وابسته تر میشی. خواهرم اشتباه منو شما نکن .من الان میگم ای کاش تو دوران عقد جدا میشدم فقط خودمو نابود کردم الانم میگه تو که میدونستی اون موقع من آدم کثیفی بودم باهام ازدواج نمیکردی

  5. من سی سالمه.چند سال پیش عقد کردم،خیانت دیدم و جدا شدم.امسالم با ی نفر دیگه عقد کردم.بعد شش ماه خیانت دیدم.چیکار کنم؟شرایط طلاقو ندارم اونم برا بار دوم.تعصب دارن خانوادم قبول نمیکنن.چیکار کنم؟

 29. ۱۵ سال پیش بود که متوجه خیانت همسرم شدم
  خیلی سخت بود خیلی ….
  با رئیسش تو شرکت در میان گذاشتم
  اخه خانمه هم همکارش بود تازه متاهل هم بود
  خواستم زنه را به نیرو انتظامی تحویل بدم
  رئیس همسرم با هر دو شون صحبت کرد و
  عذر خواهی کردن
  خیلی طول کشید تا به زندگی عادی بر گردم
  هنوز هم گاهی به یادش می افتم ولی
  همسرم دیگه تکرار نکرد
  الان باز نشست شده و روزی چند بار قربون صدقم میره
  کاهی صبر کردن خوبه
  منم با شما همدردم ولی انسان جایز اخطاست
  اول سعی کنید زندگی مشترکتون را حفظ کنید
  براتون بهترین اا را آرزو می کنم

  1. سلام
   منم همسرم در حد مجازی با کسی ارتباط داشته و چون دوستش دارم تصمیم گرفتم اشتباهشو ببخشم امیدوارم در آینده احساس رضایت داشته باشم که بهش فرصت دادم

  2. سلام چطوری فراموش کردی چطوری تونستی ببخشی چطوری تونستی به زندگی عادی برگردی چقد طول کشید که بازم رابطه تون با همسرتو خوب بشه ؟؟؟؟؟

  3. یعنی منم باید صبر کنم تا بازنشسته بشه شاید درست بشه
   من بیست ساله دارم با شوهرم زندگی میکنم چندین بار بهم خیانت کرده از اول زندگی تا الان همش بخشیدم البته یک سال طول میکشید تا زندگیمون روی روال بیفته همش گریه میکردم مثل الان …
   دوتا بچه دارم عاشق بچه هامم نمیخوام طلاق بگیرم که فردا بچه هام تو جامعه بخاطر بی پدریشون ضربه بخورن
   دارم خودمو فدای بچه هام میکنم واقعا دوران بدی شده برای مردها هر کار میکنی هر چی وقت میزاری باز کار خودشونو میکنن منم واقعا نمیدونم چکار باید کرد هر چی ازش میپرسم اگر من مشکلی دارم بگو میگه تو مشکل نداری من مقصرم وعذرخواهی میکنه آخه عذرخواهی زخم های چندین ساله منو خوب نمیکنه هر چقدر بخوام فراموش کنم باز جای زخمه میمونه فقط آه میکشم حیف از محبت برای این چنین آدمها

 30. سلام .‌من از وقتی تو عقد بودم متوجه خیانت همسرم شدم ولی خانوادم نزاشتند جدا بشیم الانم ۱۶ ساله از اون جریان میگذره و بازم هم دنبال همین برنامه هاست یک پسر ده ساله دارم اگر حق حضانت شو بهم میداد باکی نبود میرفتم ولی الان بدون بچم نمیتونم زندگی کنم به نظر من تا بچه ندارید اگر متوجه شدید رها کنید برین این عوضی ها عمر تو تباه میکنند

 31. با سلام من عقد کردم ۵ ماه میشه ولی الان دوهفتس با شوهرم رابطه نداشتم واینکه من خیلی دلم رابطه میخواد ولی شوهرم اصلا به من نمیگه می‌خواهد و اصلا کم پیام میده و کم زنگ میزنه به یکی گفتم چون که بیکاره الان اعصاب نداره ولی من نمیدونم یکم شک کردم بهش واینکه هروقت دسشویی میره گوشیشو با خودش میبره وهروقتم تو ماشین میشینیم همش از زن دوم حرف میزنه لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم از کجا بفهمم داره بهم خیانت میشه یا نه؟

  1. سلام برو طلاق بگیر هنوز اول راهی وقتی بچه داری سخته بنظرم برو خودت رو نجات بده

  1. سلام اپلیکیشن نوتیسیو نصب کن و تو گوشیش مخفیش کن تو هر اپلیکیشنی
   تماس یا پیامی داشته باشه توش سیو میشه

 32. سلام به روانشناسان و دوستان که‌
  بهشون خيانت شوده
  دوستان من هم بهم خيانت شوده وهرچه می‌گفتم زن قبول نمی‌کرد دوستان من هر کاری که می‌گید انجام‌ دادم وتا يک روز خيلي از خدا درخواست کردم وهمین الآن هم درخواست دارم از خدا یه من

  تا يک روز با تلفن خودم وخودش ازطریق واستاب گوشی زنم را چک کردم وتوجه شودم بهبه بهبه زنم داره خيانت میکنه نا گفته نباشد زنم شاغل هست وبا يک مرد غریبه در ارتباط هست وپیام بازی می‌کند هر وقت که به کار میرود تا موچ گرفتم من چهارتا بچه‌ دارم دوتا دوختر هستند آنها خانه شوهر رفتند ودوتا از بچه‌ها پیشم هستند

  دوستانی که اين متن را می‌خواند
  من زنم را بخشیدم خيلي خيلي سخت بود تا بخشیدم دوستان الآن زنم پیشم هست ودر يک سقف زندگی می‌کنیم
  والان بهش شک دارم دوباره شروع کرده این زن خیلی باهوش وزرنگ هست من از شما میخوام که چطور میشه دوباره موچ شو گرفت

  1. سلام به همه دوستان
   اگر متوجه خیانت شدید خواهش میکنم رابطه روتموم کنید چون ارزش نداره من چندین سال پیش مچ همسرم گرفتم و باوجود سختی که کشیدم بخشیدم که ای کاش نبخشیده بودم حالا باوجود دوتا بچه دختر سه روزه چیزی فهمیدم که آنیش گرفتم اون آشغال کثافت به خواهر راده من که مثل دخترش نظر داشته و…..حالا افسوس میخورم که همونموقه تمومش نکردم کسانی که خیانت میکنن میره تو وجودشون من همه کاری واس این آشغال کردم ولی لیاقت نداشت من داستانم نوشتم نا درس عبرتی برای بقیه باش برام خیلی خیلی دعا کنید تا هرچی زودتر از دست این آشغال هرزه خلاص بشم

   1. آخ شوهرمنم ازبرادر زاده خودم که تازه جداشده بوده رفته خواستگاری کرده به برادر وزن داداشم هم گفته اونا قبول نکردن گفتن خجالت بکش.آتیش گرفتم خانوادم همه فهمیدن داغونم نمیدونم چکار کنم

  2. طلاقش بده بره گم شه شوهر منم همیشه داره خیانت میکنه هر روز با یکی فقط به خاطر دخترم که کوچک هست دارم باهاش زندگیمیکنم

 33. سلام،من ازهمه لحاظ همسرم و تامین کردم و میکنم چه عاطفی چه جنسی،همیشه هدیه های مختلط غافلگیرش میکنم،ولی متاسفانه یک ماه پیش با وجودی که میدونست من خبر دارم و میدونم داره بهم خیانت میکنه،بایک خانوم مچشوگرفتم و رفتم جلو که خجالت بکشه،واحمق،فرضم،نکنه،تنها چیزی که گفت این بود مریضم دست خودم نیست،کلید ماشین ومغازموگذاشت ومنومقصردونست که من میدونستم تو میدونی الانم نباید به روم میاوردی،قهرکردبعدچندروزواسه عذرخواهی اومد منم بخشیدمش،وگفتم نادیده میگیرم و فراموش میکنم ولی درست شو،متاسفانه،😔😔😔الان بایدچکارکنم،ازیک طرف دوستش دارم،از یک طرف خسته شدم از این کاراش،خودش قبول داره هیچ کسری تو زندگی نداریم بریدم،یک راه حل بدین متشکرم🙏درضمن رو منم مثلاغیرتیه،هیجانرم،آب میخوام بخورم باید ازش اجازه بگیرم به هیچ مردی نگاه نکنم وچه برسه به صحبت،تورو خدا راهنماییم کنین

  1. دقیقا منم مثل توام تو الان چیکار کردی هنوز باهاشی خیلی ناراحت کننده هستش 😔

   1. منم همینطورم متاسفانه میگه تو مریضی دیگه خسته شدم با دوتا بچه منم بدون اجازه هیچ کاری نمیکنم این جور آدما خودشون مریضن فکر میکنن طرف مقابلشون مریضه

  2. سلام ای خواهر منم مثل شماهم اگه بچه نداری طلاق بگیر من که یه دونه پسر ه‍ساله دارم نمیتونم خیلی وابسته ست ب من شوهرم میگه بری بچه رو نمیدم موندم میسوزمو می‌سازم ولی بچه ام بچه طلاق نباشه

  3. همسر منم اینجوریه
   خستم
   حس اینکه دائم حواست باشه زنت خیانت نکنه سخته واقعا کمرم شکسته
   بخصوص وقتی میفهمی با اطرافیانت بهت خیانت می‌کنه
   تمام زندگیم دختر سه سالمه هیچی دیگه برام مهم نیست فقط میخوام دخترم درست بزرگ بشه و مثل مادرش نباشه 😔😔😔

   1. بله زنم همین جوری هست و بچه نداره و یکسره حواسم بهش هست کجا می‌ره و خلاصه هستم شدم 😔4ساله توی زندگی هستیم ولی ….💔

    1. خدای من …ینی زنا هم خیانت میکنن و مردایی هستن انقد صبور باشن؟😳غیر قابل باوره…

  4. منم دیدم خیانتشو گفت میخواستی گوشیم چک نکنی کاش میتونستم جدابشم

  5. همسرمنم اینجوریه پسرپنج ساله دارم عاشقشم ولی دست برنمیداره ازخیانت

  6. شوهر منم همینطوریه
   این طور افراد پارانویید دارند … در موردش تحقیق کنید متوجه میشید … و بخاطر اینکه همش به شریک زندگیشون شک دارن به خودشون حق میدن که برای جبران خیانت کنند !! درست بشو هم نیستند متاسفانه

  7. خانوم خوشگلم بهترین لباس ها را بپوش تغییر اساسی کن بهترین تیپ را بزن بذار شوهرت بفهمه تو هم میتونی جذاب باشی،وقتی مردی خیانت میکنه گوه میخوره بخواد برای زنش غیرت بازی در بیاره،این تویی ک دست پایین گرفتی یعنی چی برای هرکاری باید ازش اجازه بگیری،این تویی که زیادی آدم حسابش کردی پر رو شده ب خودش اجازه خیانت داده.تو هم با مرد ها هم صحبت بشو بذار بفهمه خیانت گله نداره.

   1. این چه حرفیه برای چی بر خیانت کنه اون میتونه بدون خیانت جوابش بده بلد نیستی کسی را تشفیق به خیانت نکون ازت معلومه خودت خیانت کاری

   2. نفسم خانمم……وجدانن بانوی صبر این راهنمایی بود یا خانه خراب کنی من زنم بدون اجازم خونه مادرش نمیره با اینکه تو یه محلیم حتی وقتی زندان بودم تا وقتی آزاد شدم خونه خودمون نرفته بود خونه پدرم میموند با پسرم از خیلی لحاظ براش کم گذاشتم ولی خم به ابرو نمیاره همیشه میگه هم چیز مسائل مادی نیست همینکه تلاش میکنی برا خوشبختیم چشم دل پاکی برام خیلی با ارزشه

  8. سلام ،من مطلقه هستم با پسر جوان ازدواج کردم ،بعد از هفت ماه تبریز رفت خانه خودشون ،آمد اخلاقش همه عوض شد یه پسر هم دارم صیغه این آقا هستم ،حالا میخواد با دختری پرستار ازدواج کنه ،خیلی برای زن سخت هسته تحمل کنه ،به نظر شما چیکار کنم

 34. روزگار، شایسته این همه عذاب نیستیم.
  عذابمون نده، دیگه چیزی ازمون نمونده.
  نه ساله ازدواج کردیم. با داشتن سه بچه، چند روزی هست که متوجه خیانت زنم با تماس و پیامک با یه پسر مجرد شدم. تا همین اندازه فهمیدم.
  به رفتارش مشکوک شدم. گوشیشو چک کردم.
  میگه کاری نکرده.
  اما باورش برام سخته که چطوری تونسته از اعتمادم سو استفاده کنه و زندگی ما رو با خاک یکسان کنه.

  دست خودم نیست. برام به کابوس تبدیل شده.
  با اینکه تلاش سختی انجام میدم ببخشمش. اما اون هیچ کاری درباره بهبود رابطه نمی کنه و این عذابمو بیشتر می کنه.

  آینده بچه ها و اینکه از آسیب در امون بمونن. برام یه چالش شده.
  نمی تونم آینده شونو بسپرم به یه فرد خیانتکار.
  بمونم یا تمومش کنم. نمی دونم.
  دو راهی سختی گیر کردم.

  نابودی کل خانواده یا نابودی خودم در باقی موندن در این شرایط.

  عاجزانه خواهشی دارم از متاهلین عزیز. لطفا خیانت نکنید. اگه دنبال ارتباط با کسی غیر از همسرتون هستین. اول جدا شین.

  تلخترین آسیب روانی زندگی خیانته.

  1. سلام منم شرایطم عین شماست با این تفاوت ک شوهرم بهم خیانت کرده
   واقعا اینکه تصمیمی بگیرم ک بچه ها آسیب ببینند منو عذاب میده

   1. شما چطور مردایی هستید حتما از بهشت اومدید ،ما زنهایی که سالم هستیم باید با مرد خائن، زندگی کنیم اونوقت شماها باید بااین زنها زندگي کنید،تحمل کن برادرم انشالله خدا کمکت میکنه

  2. دوست عزیز احساس شمارا باتمام وجود درک میکنم با اینکه خودم زخم خورده هستم باشماهمدردی میکنم. واقعا سخته برامون و من یکی موندم چکارکنم از یکطرف دوتا بچه بیگناه دارم و از طرف دیگه این مشکل منو از پا دراورده وبا اینکه بار اول با قولی که داد و قران اورد و قسم خورد ولی بازهم متوجه شدم که بله خلاصه که خیالی نیست اگر نشد با مدارکی که دارم به اسونی دادگاه حکم طلاق را البته بنفعم صادر میکنه ولی خدا نخواد برای کسی حداقل اگه خودم اینکاره بودم دلم نمیسوخت از خدا میخوام به این جور زن و مردها عقل بده و اگر طرفشون را نمیخوان راحت بگن و برون پی زندگی ایدالی که فکرش را میکنن…

  3. سلام
   من‌بعد 16سال زندگی وسه بچه زنم بهم خیانت کرد باهمکارش مچش رو گرفتم دوربین تو خونه گذاشتم ردیاب روماشینش و شنود در خانه بعد مچ گیری چون از خانواده مذهبی شدید بودنند وخانمم چادری بودی به دادگاه با مدارک شکایت کردم بعد قبل جلسه دا دگاه به خاطر آبرو خودشان رضایت دادم حالا بهم میگن توهم زدی وروانی هستی وخانمم رفته خونه گرفته و با کمال پر رویی طلب کار شده سه دانگ خونه بده برعکس شده همه چیز خواهش میکنم از مرد وزن اگر شخصی پایبند به تعهد خانواده نباشد نباید بهش اعتماد کرد کسی که به خودش و بچهاش رحم نکرد باید نابودش کنید نگذارید راحت برود و بگه آخ جون کردم بعد التماسم کرد از لحاظ روحی تازه دارم درست میشم تمام مدارک را به محل کار ارایه دادم و تا نابودیش دست بر نمیدارم وسه بچه هم ازش میگیرم نباید به این اشخاص اعتماد کرد نگاه به نماز روزه شخص نکنید فقط وفقط نگذارید زن یا مرد اگر متعهد بود و خیانت کرد راحت برود باید تاوان خرابی یک عمر شرافت وزندگی رو بده شما روان شناس آیا اگر سر خودتان اینجور امده بود چکار میکردید برنگردونید شخصی که خیانت کرده از زندگی خودتون و بچهاتون پرتش کنید بیرون و با قدرت ازدواج کنید و مراقبت کنید از خودتون وبچهاتون زنی که خیانت کند مطمئن باش دخترت را هم درگیر میکند رد طلاحیت بگیرید وکیل بگیرید خرج کنید تا سگ کثیف خیانت کار تاوان بد پس بدهد

   1. سلام واقعا درست می فرمایید من هم بعد از ۲۷سال زندگی بهم خیانت کرد شوهرم والان ۴سال فهمیدم همه کاری کردم ولی بازم دروغ شنیدم والان رفته دو سال بازنشسته شده ام ودونا بچه دارم به پسرم میگه تو هم برو صیغه کن حضرت علی و محمد ۳۰تا زن داشتند هیچی کم ندارم پول ماشین خونه دارم ولی یک مرد خدا ترس نبود جوانیم وعمرم رفت خیلی داغونم چکار کنم

  4. خیلی متاسفم برای زن ومرد هایی که زندگیشونورو زندگی های زن ومرد های بقیه میخوان بسازن من خودم زنم و خیانت دیدم فقط وفقط ازخدا میخوام بهم صبر بده تابتونم باپاک دامنی وعفت بچه هامو بزرگ کنم

 35. پیام های اینجارو که میخوندم می دیدم همیشه آدم های ساده گیر آدم های خیانتکار میافتن. لعنت به چرخ زندگی که اینطوری برامون می چرخه.
  البته من هنوز ازدواج نکردم و سعیمو هم میکنم از همین اول یه دختر خوب پیدا کنم که کارم به اینجاها نکشه.

  1. واقعا این چه قانونیه این چع دنیاییه. ادمای
   خوب گیر ادمای بد میوفتن

 36. با سلام
  شوهر من 18 ساله زن دوم گرفته. مرتب قول میده طلاق میدم اما اصلا همش دروغه. من تصمیم گرفتم در آرامش و بدون دعوا بخااطر پسرم 21 سالشه زندگی کنم. کلا کوتاه اومدم. اما دو ساله اون زن همش مدارک الکی درست میکنه که دعوا بندازه. من اصلا کاری بهش ندارم غرورم خورد شده. چکار کنم این زن فحاش ول نمیکنه همش سند و مدرک جعلی درست میکنه. پسرم خیلی عصبانی شده چون من سکوت کردم اونا اذیت میکنند. راهنمایی کنید خواهش میکنم. من همسر اولش هستم

 37. سلام خسته نباشید . من چند روزه فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده البته در حد چت خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم با دوتا بچه میشه راهنمایی کنید الان باهم نیستم و در کشور دیگه ای هست

  1. منم همینطور خواهش میکنم بگین چکار کنم به معشوقه شوهرم تماس بگیرم یا نه ؟

   1. سلام من امروز فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده بخام از زنه شکایت کنم چیزی معلوم میشه

  2. سلام
   خیلی سخته بعد از سی وپنج سال زندگی مشترک با همه سختی وکمبود ها وبعد از اون همه اظهار عشق وعلاقه وتلاش برای ساختن زندگی از صفر حالا بیایی وبفهمی شوهرت بهت خیانت کرده اونم با کسی که کلفت خونه ات هم نمیتونه باشه از بس پست وحقیر
   من که هنوز بعد از دو سال نتونستم ذره ای ارامش پیدا کنم همچنان در برزخ زندگی میکنم بدتر از همه اینه شوهرت خودش رو موجه جلوه بده وبگه که کار خیر میکرده اون زن شوهر دار رو حمایت میکرده واز دست شوهر نامردش نجاتش داده بدبخت بوده به خاطر رضای خدا کمکش کرده
   شما باشید قبول میکنید ؟
   وقتی که متوجه شدم تازه در صدد ازار من هم برامدن که چرا نمیتونم این رابطه خدا پسندانه رو هضم کنم
   خیانت خیانته لطفا توجیه نکنید

 38. پدر و مادر من ۲۲ ساله ازدواج کردن دیروز همراه با مادرم اسم یک خانم رو توی کانتکت های پدرم پیدا کردیم اولش فکر کردیم یکی از اشناهامونه ک پدرم به اشتباه به اسم کوچیک سیوش کرده وقتی مامانم بهش زنگ زد فهمید ک زنه دیگه اییه
  پدرم به بهانه‌ی کار های ساختمانی به شمال میره هر چهارشنبه پنج شنبه جمعه فقط این سه روز از هفته با رفیقش ک به زنش داره مخفیانه خیانت میکنه میره و میاد من نمیدونم چیکار کنم نمیدونم به مامانم چی بگم چطوری کمکش کنم اون میخواد بابا رو مجبور کنه ک اون شماره رو بزنه تو گوشیش و با گوشیه خودش(گوشیه پدرم) خوده پدرم به اون خانم زنگ بزنه و صدا رو بزاره رو بلند گو
  بنظرم اگر واقعا خیانتی درکار باشه این کار باعث میشه روی پدرم به مادرم باز شه و دفعه‌ی دیگ واضح خیانت کنه
  من هنوزم باورم نمیشه بابام همچین کاری کرده باشه
  نمیدونم چطوری مطمئن شم نمیدونم چیکار کنم
  میشه شما کمک کنید و یه راه کار بدید؟؟🙏🙏

  1. بشین با پدرت حرف بزن و قشنگ براش توضیح بده که اخر عاقبت کارش خیلی بده. و سعی کن مادرت وارد بحستون نشه

 39. سلام ۳۱ساله ازدواج کردم دوپسر۲۹و۲۵ساله دارم ۸سال پیش موچ همسرم روگرفتم ولی بخاطرابرووبچه هاگذشت کردم بعدار۸سال دوباره پیام ازهمسرم به شخص موردنظردیدم وازپیامش عکس گرفتم الان ۳روزه کارمن شده کریه وبه خودم سرزنش که چرادفعه اول طلاق ندادم الانم کارم شده بیخوابی وکارزن خیانت کارم شده کریه وطلب بخشش خواهشن کمکم کنید

  1. سلام عزیزم واقعا سخته .اما بهتره بیشتر قدر خودت رو بدونی با گریه کردن وافسرده شدن وضعیف نشان دادن خودت کاری ازپیش نمیبری .قدم اول بپذیر که همسر شما به خودش؟متعهد نبوده ودراصل به ارزش ها وحریم خودش خیانت کرده قدم دوم .تبدیل شو به یک زن قوی وارزشمند وبه جای گریه باشگاه برو به خودت برس ونشون بده برات بی ارزشه .

   1. نابغه!
    زن این آقا خیانت کرده.
    از بس پیش داوری می کنید اصلا حاضر نیستید درست متن را بخونید ببینید ماجرا چی بوده. فوری موضوع “زن قوی” و “برو باشگاه” را پیش می کشید.

 40. سلام منم ۳۰ سالمه و همسرم ۲۸
  پس از ۸ سال زندگی مشترک فهمیدم همسرم ازم سرد شده کسی که تیپ،اندام،اخلاق من بهترین بود یهو شد بدترین،تو جمع بی توجهی می کرد،یواش یواش داشت تحقیرم میکرد،شک کردم گوشی گذاشتم تو ماشین و فهمیدم با یکی در ارتباطه
  خدا اون روز و حالم و هیچ وقت تکرار نکنه،تا ۱۰روز حتی آب هم نخوردم کارم شده بود گریه و سرزنش،چون بخاطر اون من از خودم گذشتم..
  خونه،ماشین همه چی فراهم کردم،بخاطر اینکه اون اذیت نشه خودم کشتم،داغون شدم
  پس از ۳ماه برگشتم زندگیم اما دیگه مثل قبل دوسش ندارم،هربار دستم میگیره یاد این می‌افتم یکی دیگ دستش گرفته و عذاب میکشم،پیش مشاوره حضوری هم میریم ولی حس میکنم تکالیف من خیلی بیشتر از شوهرمه،اینبار به مشاور هم میگم من خیانت نکردم،خیانت دیدم…
  کاش قبل خیانت جرات اینو داشتیم به شریک زندگیمون بگیم نمیتونم باهات باشم،حداقل کمتر ضربه میخوره

   1. سلام من بعد دیدن چهار بار خیانت بازم مجبور شدم ببخشیدم بعد یک ماه حتی تا طلاق هم رفتیم مجبور شدم برگردم ولی خودم افسرده شده نمیتونم نفس بکشم هر شبم شده کابوس گریه های یواشکی کل روز خوابم شب بیدار خونه هیچ کار نمیتونم بکنم بزرگترین هنرم غذای درست کنم بچه هام بخورند گریه هام دست خودم نیست کاش میشد جدا بشم ولی واقعا نمیشه شوهرم هیچ کاری نمیکنه آروم بشم فقط نگاهم می‌کنه دارم خفه میشم لطفاً کمک کنید راهنمایی کنید چیکار کنم

 41. سلام من 6ساله ازدواج کردم 2 بچه دارم یه دختر یه پسر شوهرم خیلی خوب بود ا سال از زندگیمون گذشته بود متوجه شدم از حرف زدنش از رفتاراش که میل زیادی به همجنس بازی داره روم نمیشد اگه پیامی میدیدم به روش بیارم بگم چی این موضوع کذشت تا اینکه دخترمم به دنیا آمد الان دوسال ونیمشه چند وقت پیش درست چند روز مانده بود به تولدم متوجهش م دوباره شروع کرده رفتم تو گوشیش به یه رمال پیام داده بود من عاشق یه مردم نمیتونم فراموشش کنم وقتی این پیامو دیدم دنیا رو سرم خراب شد کاش میگفت عاشق یه زنه پیام هارو واسه خودم فرستادم بعد آمدم خانه بابام نه با قعر چون نمیتونستم رو در رو بهش بگم اول انکار کرد پیام هارو براش فرستادم گفت اشتباه میکنم ولی من باور نکردم به همه دوستاش شک داشتم میگفت نه اونا نیستن میخواستم خودکشی کنم گفت که دوستم اسمش مهدی از اون روزا چند ماهی هست میگذره
  درسته بخشیدمش ولی واقعاً از ته قلبم هنوز ناراحتم و بعد اون موضوع خیلی بهم توجه نداره وقتی نیاز خودش باشه میاد طرفم خیلی بهام سرده ناگفته نماند منم زیاد بهاش راحت نیستم تورو خدا کمکم کنید به خاطر بچه هام

 42. سلام، شوهر من ۹ سال پیش عاشق جاریم شد و ۷ سال پیش از من خواست کنار بکشم و گفت که کافرم و تو رو من حروم میشی. منم چن سال از لحاظ جنسی جدا شدم اونم رفت با فروشنده هاش خوش و بش می‌کرد. بعد ۳ سال من درخواست مهریه و طلاق دادم. اون راضی به طلاق توافقی و ندادن مهریه من شد. با پادرمیانی فامیل شهادتین رو گفت. اما باز هم رفتارش مثل عاشقا بود تا اینکه ۳ شب پیش بهش نشون دادم ک جاریم مشکل شخصیت نمایشی داره و خنده هاش و ادای شوهرم رو ک درمی آورد از روی عشق نبوده، و شوهرم ازم پرسید رفتار تو رو هم تقلید می کنه گفتم آره، دیدم شوهرم آروم شد و از فرداش کلا رفتارش عوض شد و به شکل سابقمون برگشتیم. اینم بگم جاریم ب شوهرم انگ دزدی هم زد جوری ک شوهرم خونه رو بدون اجازه من فروخت و داد به اونا. حالا ک متوجه شده اون عاشقش نیوده و مشکل روانی داشته به زندگی برگشته اما من از دستش خیلی ناراحتم چون دیدم ک حس خودم درست بوده، و اون واقعا عاشق اون شده بود. کمکم کنید چه کنم

  1. ۷ الی ۹ سال گذشته
   به گذشته فکر کردن فقط آدم رو داغون تر میکنه…
   منم ۳ساله ازدواج کردم و تو این ۳ سال تجربه های تلخی داشتم، فعلاََ از روانشناس کمک گرفتم
   تو هم کمک بگیر
   بخشیدن سخته، فراموش کردن سخت تر

  2. سلام من ۱۴ ساله که باشوهرم زندگی کردم سختیهای زیادی از طرف خودش وخانوادش کشیدم تا این که تونستم یک زندگی خوب برای خودم فراهم کنم الان ۳تا بچه دادم شوهرم همیشه بهم خیانت میگنه مرتب شاید بگم ۳روزی یک بار مچش ومیگیرم اوایل میگفتم شاید به خاطر اینکه دوتا دختر دارم .یا اینکه اضافه وزن دارم یه پسر خدا بهم داد دست بر نداشت لاغر کردم دست بر نداشت به خانوادش گفتم هیچی عوض نشد مادرش میگفت تنوعه بزار بره عشق بازی کنه من الان ۲۹سالمه ودیگه نمیتونم تحمل کنم شوهرم از همه لحاظ عالیه فقط نمیتونه دست از کثیف کاری برداره به نظرتون چکارکنم لطفا راهنمایی کنید

 43. بعد از 24 سال زندگی چند ماه پیش فهمیدم زنم بمن خیانت میکنه. با یه مرد متاهل .البته نمیدونم فقط در حد مکالمه و پیام بوده یا اینکه قضیه حاد تره. خیلی خیلی زن ساده و خوبی بود. اصلا و اصلا باورم نمی شد. تقریبا تمام رفتارهایی که دلیل خیانت زنها توی سایت ها نوشتند را در او مشاهده کردم. وقتی پرینت شماره زنم رو گرفتم با نا باوری دیدم با چند نفر مکالمه و تبادل پیام داره. آنقدر که به زنم اعتماد داشتم اول فکر کردم شاید شمارشو اشتباه دادم، ولی پرینت که اشتباه نمیکنه. کمترین شماره ای که زنم مکالمه داشت شماره من بود. در طی این 24 سال با تمام کاستی هایش ساخته بودم. واقعا جامعه وحشتناک شده. به هیچ کسی نمیشه اعتماد کرد.

  1. سلام پرینت چجوری گرفتین بایدحتماازراه قانونی پرینت گرفت یا نه لطفا بگین

   1. سلام دوست عزیز نرم افزار همراه من را نصب کن کل پیام‌ها و مکالمه ها را میده ولی متن را نمیده ولی مشخص میکنه در چه ساعتی به کی پیام و مکالمه کرده من خودم مچ زنم را همینطور با مدرک گرفتم و نتوانست انکار کنه لعنت به همچنین زنهایی

 44. منم یه زن ۴۰ساله هستم بعداز۲۱سال زندگی باوجودتمام عشقی که به شوهرم داشتم واسش یه زن همه چی تموم بودم باوجود۳تابچه چندوقت پیش فهمیدم داره بهم خیانت میکنه مچشوگرفتم کلی ابرازپشیمونی کردعذرخواهی کردوالتماسم کردکه ببخشمش منم به خاطرارامش بچه هامو عشقی که بهش داشتم بخشیدمش ولی بعدیک ماه متوجه شدم دوباره باهمون زن رابطه داره وقتی پیامهای عاشقانشونو توگوشی شوهرم دیدم دیگه هیچی ازم نموندولی اون بازم سعی داره من ببخشمش وابرازپشیمونی میکنه ومیگه من کاری باهاش نداشتم اون ولم نمیکرده الان کلا طرف وازگوشیش بلاک کرده خیلی داره سعی میکنه دلم وبه دست بیاره ولی من نمیتونم دیگه بهش اعتمادکنم به خاطربچه هاهم نمیتونم به جدایی فکرکنم لطفاراهنماییم کنید

   1. کسی که خیانت رو تکرار میکنه مثل هر کار دیگه ایی ,براش عادت میشه وترک عادت موجب مرض هست. آخرین راه جدا شدنه!

  1. سلام دوست عزیز.
   به نظر من مردی که بخواد خیانت کنه هر کاریش کنی بازم دنبال خیانت میره .
   پس حیف شما که محوز زندگیتونا فقط شوهرتون قرار دادید.
   به فکر خودتون باشید وبرای خودتون وبچه هاتون زندگی کنید .اونم بلاخره یک روز سرش به سنگ می خوره وپشیمون بر می گرده

 45. من خیانت دیدم موقعه ی بهش نیاز داشتم ولم کرد رفت گفت هر کاری دلم بخواد انجام میدم تو صورتم نگاه کرد گفت زن های خیابانی از تو بهترین منم دوتا بچه تنها کارم شده گریه

  1. مرد اینجوری همون بهتر که بره .شما هم به جای گریه فقط به خودت وبچه هات فکر کن ،اگه مقصر باشه تاوانش را پس میده اصلا نگران نباش .
   حیف شما .

  2. بنظرم بشینید ببینید در طول زمانی که با هم بودید چه به سرش آوردید که چنین حرفی زده و احساس کرده که زنهای خیابونی می تونند براش کاری بکنند که شما نمی کنید.

   1. لیاقت مردهایی که با زن عقدی و حلال خودشون نمیتونن باشن همون زن‌های خرابی هست که اسمشون زن خیابانی هست یعنی این زن‌ها ب خانه تعلق ندارن بلکه زن خیابان و جنس دست چندم هستن

 46. سلام من به همسر قبلیم طی ۱۰ سال زندگی بارها خیانت کردم و چندباری اون فهمید و متاسفانه من همیشه از خیانتم دفاع می کردم چون عقاید مذهبی داشتم که مرد میتونه چندتا زن بگیره و از این مزخرفات بالخره تو خیانت سوم عاشق نفر جدید شدم و باعث شد همسر قبلیم رو طلاق بدم ، و به طور رسمی با همسر جدیدم ازدواج کردم و فرزندم رو هم پیش خودم آوردم بعد از ازدواج متوجه اشتباهی که در حق زن سابقم داشتم افتادم، از طرفی دائم سر مسائل بیهوده با همسر جدیدم اختلاف داشتم و هفته ای چند بار درگیری و نزاع و کشمکش و زد و خورد داشتیم ، همسرم به صورتی که افسردگی شدید گرفتم و مشکلات جسمی و جنسی زیادی پیدا کردم و میل جنسیم کم شد و همسرم دائم بهانه جویی می کرد ، تا اینکه بالخره متوجه شدم طی گفته خودش حدود ۶ ماهه با معشوقه قبلیش ارتباط داره که بعد از فهمیدن من مشکلات جنسی رو بهانه کرد و گفت خطا کرده و جبران می کنه ، من هم گفتم میبخشمت ولی وقتی میبینم اون کوچکترین موضوعات رو بول می‌گرفت همیشه و همیشه تو دعواها میزد تو سر من از اینکه گفتم میبخشم احساس حماقت می کنم ، الان مدتهاست مشکلات مالی وحشتناک خوردم و در آستانه برشکستکی هستم. زمونه بدجوری گذاشت تو کاسم حقم بود عذاب بکشم تا بفهمم سر اون زن بیچاره چی آوردم ، الان نمیدونم چیکار کنم ، از طرفی به خاطر خوبیهای زیادی که در حقم داشته باهاش بمونم یا به خاطر بدیهایی که در حقم کرده ازش جداشم. اوضاع روحیم خیلی خرابه اعتمادم از دست رفته ، البته خودش هم از پیاماشون متوجه شدم با معشوقش دائم تو اختلاف بوده و قصد تمام کردن داشته ولی با توجه به زندگی گذشته که اونجا هم خیانت کرده بود احساس می کنم همسرم به خیانت اعتیاد داره زود از مردها خسته میشه ، البته هربار خواستم جداشم منو تهدید به خودکشی کرد و با چنگ و دندون نزاشت برم نمیدونم چه کنم واقعا ، مشاوره هم نه شرایط مالیشو دارم نه وقتشو ولی فکر می کنم نیاز دارم برم. دوست داشتم راهنمایی های عزیزان رو بشنوم. ممنون میشم

 47. سلام من ۱۸ساله ازدواج کردم ۱۵سالم بود بعد از ۱۰سال ب همسرم شک کردم و ب طور خیییلی بدی تو خونه خودم متاسفانه حضوری موقع خیییلی بدی اونهارو دیدم منو زندانی کردن توانباری فراریش داد همسرم بعدش اومد ب گریه و زاری من باهزار سختی بخشیدمش و زندگی کردم بعد از ۱سال باز همون خانوم اومد توزندگیم و همسرم باز خیانت کرد باز فهمیدم و باز بخشیدم و زندگی کردم الان باز اومده توزندگیم من فهمیدم ولی مدرکی. ندارم دیگه خیلی عادی شده براش و اصلا دلش نمیخاد ترکش کنه دیگه ب منم اهمیتی نمیده و همش پیش اونه ن کارمیکنه ن تو روی منم نگاه ….ب شدت افسردگی گرفتم شبها تاصب بیدار م و خواب ب چشمم نمیاد همش صحنه های ک دیدم جلوی چشممه همش سربچه هام داد میزنم دیگه هسته شدم ازش میترسم وگرنه جدامیشدم

  1. موندن با زنی که خیانت براش عادیه حماقته. مطمینم زیباست که هنوز دودلی اما بدون زیبایی زن به نجابتشه.

   1. فکر کنم اشتباه متوجه شدین کسی که پیام داده خودشون خانم هستن و متوجه خیانت شوهرش با زن دیگه ای شدن

   1. خدا بهت صبر بده
    من هم همسرم بعد ۱۰ سال زندگی مشترک و دو فرزند دختر بهم خیانت کرده و پیشنهاد میکنم نماز بخونی و با مسائل معنوی حال روحت رو تسکين بدی ؛ و زمان موضوع رو درست میکنه

    1. من بعد از ده سال زندگی و ی بچه پسر همسرم بهم خیانت کرد من نا از تیپ‌نه هیکل ن پول و محبت و مهربونی جیزی کم ندارم خودشمکمیگه من اشتباه کردم‌میگم پی کم‌داشتی میگه هیجی‌ یکسال تمام‌ب من خیانت کرد و من ب روش نیاوردم‌ تو اوجی که داشت ب من خیانت میکرد استانه شروع ورشکستگیم‌بود با مرویی تمام رفت مهریه تحرا گذاشت خونه و ماشینم و توقیف کرد باز اجازه ندادم ب خودگ‌رسواش کمم‌الان ده روز رو کردم‌میش تودش دستش و دادرمکمیمیرم‌ بای بچه ۶۰ کیلویی که دماغش و بگیری مرده خیانت ببینم‌منی که ۱۹۰ قدد و ۸۵کیلو وزنمه و استایلم‌ عالیه منو اب کرد ۷۰ کیلو شدم‌ کاش میمیردم فقط خودم‌عرضه خودکشی ندارم

    2. منم شوهرم بهم خیانت کرده بعد سه سال به یه بچه کوچیک زیر دوسال با تمام تناهیی که بخاطر سربازی ایش تحمل کردم با بچه با نبودن کنار من دیروز فهمیدم که با چند نفر چت داشته سکس چت و من دنیا رو سرم خراب شده هر روز ارزو مرگ میکنم من تنهام تنها تر از همیشه فکر میکردم جای پدری که نداشتم از بچکی

   2. سلام اون مرد لیاقت تو رو نداره برا خودت زندگی کن به خودت برس یه روز میاد التماست میکنه.

  2. سلام خواهر جان حیف شما که انقدر با وفا ومهربونید ولی فقط به خاطر همسرتون دارید زندگی می کنید.

   برای خودتون وبه خاطر دسته گل هاتون زندگی کنید.

 48. سلام م برای سومین بار از همسرم خیانت دیدم هر بار تو گوشی . بهم گفت دنبال مشکل تو خودت نباش من اینجوریم تو هم دوست داری با کسی باشی کارت ندارم . از این همه بی غیرتی حالم بد میشه میگه حق طلاق بهت میدم هر وقت خواستی برو .خیلی شرایط سختی دارم

 49. سلام
  تلخ ترین بخش زندگی خیانت همسر و شریک زندگیه خصوصاً برای مرد تصور اینکه ناموسش در ارتباط با یه شخص سوم که اون آدم پست و کثیف با آگاهی از شوهردار بودن این زن باهاش ارتباط داره این اتفاق خیلی خیلی سنگینه آشفتگی وقتی بیشتره که بچه هم داشته باشی ، رفیق من با سلول سلول بدنم این درد رو حس کردم و رنج کشیدم تمام راههای روانشناسی و الهی رو رفتم تا بتونم کنار بیام و ببخشم تمام دردم این بود که با تمام وجود وفادار بودم حالا چی مونده باقی یه آدم شکسته داغون با کوله باری از چه کنم و ایکاش، صادقانه میگم ای کاش همون ۶سال پیش این زندگی رو تمومش میکردم و به تنهایی فرزندم رو بزرگ میکردم کاری که مشاور خیانت بهم گفت انجام بده فقط طلاق تا اینکه تا ابد مهر بی غیرتی و درد خیانت رو به جون نمیخریدم . از خدا برات آرامش طلب میکنم که دردی بالاتر از این برای مرد نیست .من درد خودم رو گفتم هیچ توصیه ای به شما نمیکنم جز اعتماد به مشاور خیانت . خدایا این درد رو به قیمت خیلی خیلی بالایی از این بنده هات بخر که تاوان سنگینی پاش دادن .

  1. چقدرحرفاتون به حال دل من نزدیک بود باتمام وجوددرک میکم خیلی سخته منم عمیقابهش وفاداربودم وهمچنان هستم ولی این دردآدم روازپادرمیاره واقعاتانکشی این دردرومتوجه نمیشی چقدرسخته..شایداگه منم مثل شمااقابودم راحت ترمیتونستم زتدگیمورهاکنم ولی مشکلات یه زن چندین برابره

  2. منم‌ عین شما خیانت دیدم از زنم نتونستم بلافاصله جدا شدم بچمم اوردم الان با سختی دارم بزرگش میکنم ولی غرورم شکسته لحظه ای از یادم نمیره خشم عجیبی دارم گاهی به کشتنشون فکر میکنم

   1. من یه زنم بیشتر از ده ساله شوهرم بهم خیانت می کنه بیشتر تو چت دیدم ولی خونه یکیشون هم رفته یه بار…. اصلا هیچی برام جذاب نیست… حتی به قول شما بارها به کشتنش فکر کردم ولی میدونم در حد فکره…. بارها ترکش کردم درست نمیشه نمیدونم چیکار کنم

    1. سلام من یه دختره ۲۰ساله ام که ۷ماه ازدواج کردم، موقعه نامزدی دیدم شوهرم بهم خیانت کرده تلفنی باهم بودن و فلان ولی انکار کرده کوفته عقد نمی‌خواستم عقد کنم خانوادش ب زور مجبورم کردن، شب عروسی من گوشیمو دزد برد فرداش رفت برام گوشی بهره متوجه شدم همون روز هم با اون خانم در ارتباط بوده، بعدها عروسی هم چند باری دیدم، شوهرم قبول نمیکنه که با اون خانم رفاقت داشته میگه عین خواهرم بوده ، ولی رفتار و حرف و قراراشون اینو نمیگه، الان زندانه شوهرم منم خونه پدرم شوهرم، متوجه شدم که قبل از من عاشق خواهر جاریم بوده دیوانه وار دوسش داشته، میترسم هنوز دلش پیشش باشع، الان میگه بمون از زندان بیام هر کاری بکی میکنم تعهد محضری میدم حق طلاق میدم و بابت رفتار و کاراش پشیمونه، نمی‌دونم چیکار کنم هم دوسش دارم هم نمیخوامش میشه کمکم کنید

     1. ۲۰ سال که سنی نداری
      یه عالمه فرصت جوونی پیش رو داری
      میخوای تا آخر عمرت با یه زندانیِ خیانتکار زندگی کنی؟؟

  3. چقدر تک تک کلماتتون رو لمس و درک میکنم با تمام وجود
   بعد بیست سال زندگی دوروزه که فهمیدم چهارسال با یه زن متاهل بوده اگه من اینکارو کرده بودم به ثانیه اول نمیکشید ولی من چون مادرم باید لحظه لحظه عمرم بسوزم و صدام در نیاد اصلا زمانی که زنی مادر میشه ،تمام غم های عالم میریزه سرش من مطمئنم خود خدام اگر باشه توی موقعیت من و شما و امثال ما خودکشی میکنه
   آخ چه دردی میکشم خدا
   آه افسوس از اینهمه عمری که هدر رفت

  4. تحمل این جور درد خیلی سخته واقعا سخته
   تمام سختیش اینه ک ب هیچکی بجز خدات نمیتونی بگی

 50. سلام وقت بخیر من ۳۷ ساله بامتاسفانه شوهرم زندگی کردم درطول زندگی چند با خیانت کرد من بخشیدم ولی متاسفانه چند وقت پیش دوباره خیانت کرد ومن فهمیدم قول داد که دیگه خیانت نکنه ولی متاسفانه متوجه شدم دوباره خیانت کرده لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم

 51. منم تازه یک ساله ازدواج کردم و ی بچه ۲ ماهه دارم دیروز صب ک شوهرم خاب بود گوشیشو چک کردم و دیدم با ی دختر چت کردن نمیدونم چ رفتاری باهاش داشته باشم
  این جمله راسته ک میگن گوشیِ کسی رو ک دوس دارین رو چک نکنین چون بعدش دیگ دوسش ندارین
  🖤🥀

 52. سلام منم ده ساله ازدواجم میگذره بعد از 6 سال بهش خیانت کردم عاشق یه پسر شدم شوهرم فهمید هر روز بهم میگه تو این کارو کردی آرامش ندارم تو زندگیم در حالی که خودش هم به من خيانت کرده من اونو بخشیدم ولی اون ول نمیکنه هر روز سرزنشم میکنه لطفا بگید چیکار کنم 😁

 53. سلام شوهر من چند سال پیش به خواهرم پیشنهاد رابطه داده وخواهرم قبول نکرده.بعد از پنج سال من متوجه شدم.الان از این قضیه مادرم هم باخبرشده.ولی اونا فکر میکنن من خبر ندارم وبا من عادی برخورد میکنن.به همسرم گفتم باید فکرامو بکنم ببینم میتونم باهاش زندگی کنم یا نه.برای من تصمیم گیری خیلی سخت شده بچه دارم که به آینده اوناهم فکر میکنم موندم بمونم یابرم.از طرفی میترسم با طلاقم زندگی خواهرم هم خراب بشه راهنماییم کنید

  1. سلام شما باید حتما طلاق بگیر چون ی جا خونده بودم وقتی شوهرت با خواهرت باشه برو از نظر شرعی پیگیری کن چون رابطه شما وشوهرتحرام حتما پیگیر باش ببین راست از علما بپرس

 54. سلام. من 5 ساله ازدواج کردم و از همان اوایل ازدواج متوجه شدم ک همسرم بهم خیانت میکنه، سعی کردم ب روی خودم نیارم ولی دیدم روز ب روز داره بدتر میشه و این موضوع خیلی منو اذیت میکنه،وقتی مطرحش کردم و ازش توضیح خاستم زد زیرش و با بهانه های مختلف خودشو بی گناه جلوه داد.5ساله شب و روز ندارم خسته شدم، همسرم هیچ تلاشی واسه بهبود زندگیمون نمیکنه و اصلا ابراز پشیمونی نمیکنه، همش میگه من همینم و عوض نمیشم،تنها مشکل من اینه ک با وجود این همه خیانت دوسش دارم و هر کاری میکنم نمیتونم ازش دل بکنم، شما بگین من چیکار باید بکنم ک با این مساله کنار بیام….

  1. درد مشترک داریم منم بعد از ۲۲ سال زندگی و داشتن ۴ فرزند که دو تا شون هنوز کودک هستند چند بار مچشو گرفتم و الباقی مواقع هم یقین دارم تو رابطه بوده همیشه اول انکار میکنه بعد توجیح و حس پشیمونی نداره که از همه عذاب آور تره ولی من اونقدر عاشقشم که نمیتونم بدون اون زنده باشم خودش هم میدونه وشاید از همین موضوع سواستفاده میکنه و راحت خیانت میکنه هنوز نشده لااقل تو این ده سال یه بار گوشیش رو باز رو زمین ببینم واین نشون میده حتی یک روز هم وفا بهم نکرده من افسرده گی شدید گرفتم و گاها به خود کشی فکر میکنم چون میدونم بخاطر بچه هاش تو خونه من مونده ومن براش دیگه هیچ ارزشی ندارم این در صورتی هست که موقع ازدواج اون بود که پیش قدم شد و نشون میدا. عاشقمه یه دروغ بزرگ به خودش و من فقط از خدا میخوام یا درست بشه یا من بمیرم راه سومی رو نمیتونم تصور کنم بعضی وقتها فکر میکنم بی غیرتم ترسویم و بی اراده در صورتی که از خودم با غیرت تر و حساس تر تو مسائل نمیدیدم موندم چطور میتونه لعنت به این زندگی وحشتناک شبی نیست کابوس نبینم با یک مرد غریبه هست و با گریه بیدار نشم خدایا قدرت بده بتونم مهرشو از دلم بکنم همین الان که دارم مینویسم اشک مانع میشه درست تایپ کنم خیلی دوستش دارم اما میدونم آخرش میره

 55. سلام..من الان ده ساله ازدواج کردم..عاشق شوهرم شدم..ازجون ودلم بیشتردوسش دارم..یه دخترویه پسر دارم..بعدازچهارسال زندگی که پسرم بدنیااومده بود..دقیقاروز39بهم خیانت کرد…فرداصبحش توگوشی پیامهاشونودیدم..میخواستم خودکشی کنم نشد..فقط بهم گفت هیچی نبودبینشون..فقط باهم پیام داده بودن…ولی باورنکردم..پسرم هفت ماهه بدنیااومدبعدازیک ماه به خونه برگشتیم..بعدازکلی غم وغصه واین جواب من بود..الان که ازاون موضوع 6سال میگذره دوباره فکرم خرابه..بااینکه شوهرم دوسم داره ولی چه فایده….به زورباخواهش وتمنااززبونش کشیدم چی باهاش کرده اونم بهم گفت که خیانت کرده اونم ارچه نوعش..حالانمیدونم چیکارکنم..خانواده درست و حسابی ندارم برم پیششون..فقط تو دلم دارم میسوزمومیسازم…یادوباره به فکرخودکشی میافتم

  1. اگه واقعا خوب شده فراموش کن گذشته رو و به زندگیت ادامه بده با عشق بچه هات زندگی کن

 56. سلام
  من 8ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم الان متوجه خیانت شوهرم شدم باید چیکار کنم دیگه اصلا نمیتونم بهش اعتماد کنم و نمیبخشم ش فقط فکر زندگی بچه هام هستم وگرنه طلاق م رو می‌گرفتم لطفا راهنمایی کنین منو

 57. سلام من شوهرم خیانت کرده و من دختر 6 سالم ول کرده رفتخ بهم میگه من براش مردم دیگه منا نمیخاد چکار باید بکنم

  1. خواهرم، اصلا به روی بد زندگی که توی بوجود اومدنش نقش نداشتی فکر نکن. مشکل از شما نبوده بلکه اون مشکل داشته و بدی اون ربطی به شما نداره. پس اون را از ذهنت حذف کن و به زندگی بدون اون ادامه بده. وابستگی به انسانهای بی ارزش ، ستم به خود است. به خداوند توکل کن که بهترین تکیه گاه است و به زندگی امیدوارانه ادامه بده.

 58. من خانمم پنج ساله داره بهم خیانت میکنه دو ساله زیره نظرش داشتم دیدم بله با یکی از اقوام نزدیک خودم که در هفته سه چهار بار رفت امد خانوادگی داشتیم الان دستشو رو کردم هنوز داره انکار میکنه منم فقط دارم عذاب روحی میکشم فقط خدا متونه کمک کنه حالا با دو تا بچه نمیدونم چکار کنم نه میتونم باعاش زندگی کنم نه میتونم طلاقش بدم فعلا خراکم شده گریه و عذاب کسی راهکاری داره لطفا جواب که عذاب نکشم

  1. یکم از هم فاصله بگیرین.کاش نمیذاشتین انقد این ماجرا طولانی بشه.روی خوبی هاش تمرکز کنین و اگه تونستین ببخشیشنش خیلی خوبه که برگردین به زندگی

  2. سلام وعرض احترام .
   ای کاش یکم فکر می کردید چرا خانمتون بهتون خیانت کرده وازش می پرسیدید شاید دلیل قانع کننده ای می داد که اشکال کار خودتونا پیدا می کردید، به نظرم اگه این مورد را بدونید با جبران ضعف های زندگیتون از این به بعد زندگی عاشقانه ای خواهید داشت .

 59. سلام هرکی خیانت میکنه همینه دیگه فرقی نداره حرفاشونم دروغه برای گول زدن طرف مقابل
  زیاد جدی نگیر دوروز بعد احساسشون میپره میره رو یکی دیگه

 60. سلام
  من 5 ماهه ازدواج کردم و بعد از 3 ماه متوجه شدم همسرم هروقت با من رابطه ندارد و درگیری های فکری و کاری دارد و من به دید و نظر خودش امادگی رابطه ندارم فیلم و عکسهای پورن می بینه و اوایل که فهمیدم ضربه روحی شدیدی خوردم و خیلی راجع بهش تحقیق کردم و صلاح دیدم راجع به این موضوع که متوجه شدم باهاش صحبت نکنم و البته احساس صحبت کردن راجع بهش حرمت بینمونو از بین میبره و روش بازتر میشه و شاید چیزای بدتری پیش یاد گوشیش و سرچ و همه چیو چک کردم بدون اینکه متوجه بشه فهمیدم فقط فیلم و عکس پورن میبینه ولی باز کمی طول کشید تا با این قضیه کنار بیام که باز یه رفتاری علنا کرد که من کلا ناامید شدم از دستش با اینکه خیلی دوسش دارم و بهش وابسته ام نتونستم ببخشمش طی یه شوخی کاملا مسخره ایشون جدی گرفت قدرت و زورشو به من نشون داد و برخورد کرد با من کشتی میخواست بگیره مثلا کم نیاره و منم ترسیدم و احساس امنیت نکردم دیگه ساعت 12 شب میخواستم برم بیرون که ایشون خیلی راحت کفشمو داد که برم بیرون گفت تازه درو هم قفل میکنم راحت میخوابم خیلی قلبم شکست با اینکه من همه جوره حواسم بهش بود از لحاظ غذا خونه رابطه ارتباط خوب با خانوادش ولی خیلی قشنگ ناراحتم کرد به طوری که دلم نمیخواست ببینمش فرداش هم معذرت خواهی کرد و برام اب طالبی گرفت ولی باز نتونستم ببخشمش ایشون وقتی دید من مثه قبل نمیشم دیگه حرکتی برای بهتر شدنم نکرد و شبا جدا خوابید و بعد خودش کم کم اومد کنارم خوابید ولی تو این چند روز نه بغل نه بوس نه ابراز علاقه خیلی کوتاه جدی حرف نمیزنه مثه قبل براش انگار مهم نیستم دیگه و بازم فیلمهای پورن میبینه و تلاشی نمیکنه که من بتونم ببخشمش ولی تو این مدت من غذا میوه و خوراکی خوشمزه درست می کنم براش و حرف نمیزنم سکوت هستم نمیدونم چیکار کنم خودم از این وضع میترسم هفته دیگم تولدشه تصمیم گرفتم براش تولد بگیرم شاید قدرمو بدونه

  1. بهترین عشق و دوست آدم خداست بزار هرکس هرکاری می کنه بکنه نهایتا هرکس مسیول اعمال خودشه این دنیا تموم میشه و این زهر زندگی مثل شرابی در آخرت آدم را مست می‌کنه .واگر همینطور فکر کنی این بهشت را در دنیا لمس می کنی.و این زهر مثل زهر بعضی مارها خودش شفا بخشه. اگه نیاز به عشق زمینی داشتی هم با روش درستی دنبالش باش

    1. البته عشق به خدا یعنی عاشق گل همسر اگر عشقت. به خدا زیاد باشه. عشقت به همه چیز زیاد میشه. وقدرت تحمل و صبر در مشکلات زیاد میشه. لطفا برداشت بدی از متن نشود وامر به معروف ونهی از منکر هم از یاد نرود

    2. خودکشی وخیانت برای تلافی. نکنیدددد هر دو گناهان کبیره هست. اگر عشقت به خدا زیاد باشه تحمل سختی های روزگار زیاد تر وصبر تان بیشتر. هر کار نیکی را به عشق خدا انجام بدهید. عشق به خدا یعنی عاشق همسرعاشق گل. عاشق همه چیز بودن

    3. توجه کسی که خیانت دیده تلافی نکنه ویا خودکشی نکنه هر دو گناهان کبیره است

    4. توجه توجه هر کسی خیانت دیده تلافی نکنه یعنی خود او هم خیانت نکنه دوم خود کشی نکنه گناهان کبیره است عاشق خدا بودن یعنی عاشق همه بودن یعنی پدر مادر همسر بچه وحتی درخت و وو غیره

   1. اگر گفتم عشق زمینی منظورم این نیست نیست که چیزی رابه جای خدا قرار دهیم . عشق فقط فقط خداوند متعال است منظورم این است که محبت وکارهای نیک انجام دهیم به پدر مادر همسر وحتی به گل وگیاه هرچه عشقمان به خداوند بیشتر باشه کارهای نیکمان هم بیشتر میشه و ۲ اگر کسی خیانت دیده تلافی نکنه یعنی خیانت نکنه و یا خودکشی نکنه گناهان کبیره است

    1. مشروب نخورید خواهش میکنم. به عشق خدا همه کارها رو انجام بدهیم باهم مهربون باشیم صبور باشیم.

 61. با سلام
  با عرض معذرت اگر مشاوران کمتر به پول گرفتن فکر کنند شاید بتوانم کمکی کنند 2-مشاوران فقط مستمع هستننددر شرایط بحرانی کاری نمیکنند3-چون شخص خیانت دیده را درک نمی کنند و فقط به علم خودشان تکیه می کنند برای خوب نشان دادن خود سعی می کنند وصل کنند

 62. سلام من یکسال از زندگیم گذشته..سر هر موضوعی ک میرسیم شوهرم بحث تعهد رو میریه هروقت ب مشکلمیخوریم و دعوا مینیم میگه ریدم ب این تعهد دیشبمعلناگفت برو جدا شو منپشتم ب کسی گرمه ک انقد راحت دارم میگم ولی بعدش گفت نه من همچین ادمب نیستم خیلی حساسم میکنه خیییلی روی روانم راه میره چیکار کنم؟

  1. سلام وعرض احترام .
   ای کاش یکم فکر می کردید چرا خانمتون بهتون خیانت کرده وازش می پرسیدید شاید دلیل قانع کننده ای می داد که اشکال کار خودتونا پیدا می کردید، به نظرم اگه این مورد را بدونید با جبران ضعف های زندگیتون از این به بعد زندگی عاشقانه ای خواهید داشت .

  2. الان همه مردهاخیانت مبکنن بعضیهافقط دستشون رومیشه بچسبیدبه زندگیتون 🙄اگه من براتون تعریف کنم شوهرم بعداز۲۰سال زندگی چه خیانتهایی بمن کرددیگه شماخداروشکرمیکنیدجای من نیستیدوالله بشینیدسره زندگیتون مثله من 🥰

  3. الان همه مردهاخیانت مبکنن بعضیهافقط دستشون رومیشه بچسبیدبه زندگیتون 🙄اگه من براتون تعریف کنم شوهرم بعداز۲۰سال زندگی چه خیانتهایی بمن کرددیگه شماخداروشکرمیکنیدجای من نیستیدوالله بشینیدسره زندگیتون مثله من 🥰

 63. سلام
  خواهر من خیانت دیده و این موضوع را خواهر زاده من به من گفته و پدر و مادرم هم ميدونند اما خواهرم میگه همچنین چیزی نیست و دروغه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام وعرض احترام .
   ای کاش یکم فکر می کردید چرا خانمتون بهتون خیانت کرده وازش می پرسیدید شاید دلیل قانع کننده ای می داد که اشکال کار خودتونا پیدا می کردید، به نظرم اگه این مورد را بدونید با جبران ضعف های زندگیتون از این به بعد زندگی عاشقانه ای خواهید داشت .

 64. باسلام خسته نباشید خانومی 29ساله وشوهرم 36سالشه 15ساله ازدواج کردیم شوهرم داره بهم خیانت میکنه مطمعنم چون از چتهایی که بااون زن داشته عکس گرفتم که داره بهم خیانت میکنه حالا نمیدونم چه کار کنم چون اعتماد به نفس ندارم بتونم باهاش حرف
  بزنم در مورد این موضوع که من فهمیدم که داره بهم خیانت میکنه اگه عکس که گرفتم برای شوهرم بفرستم خوبه یانه نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم با زن همسایمون رابطه داره تورو خدا کمکم کنین

  1. با سلام بهتره حتما در این مورد به مشاور خیانت مراجعه کنید ولی قبلش حتما به همسرتون بگید

 65. سلام. یه سوال؟ آیا بین فهمیدن خیانت همسر و دونستن اون فرقی هست با وقتی که شما تمام مکالمات رو شنیده یا دیده اید؟ شده کسی بتونه با این جور خیانت کنار بیاد؟ من وقتی اولین بار فقط چند اس ام اس دیدم روی گوشی همسرم خیلی راحت تر عبور کردم. ولی وقتی که متاسفانه متاسفانه رو گوشیش شنود گذاشتم و همه مکالماتش رو شنیدم خیلی اوضاع فرق کرده. حالا مثل یه کابوس شده و تمام اون کلمات در ذهنم حک شده و با توجه به اینکه شخص سوم هم آشنا بود و حتی مکانها رو هم دیده بودم حالا مثل یک فیلمی هست در ذهنم به طور مداوم در حال تکرار هست و روز و شب تمام ذهنم رو اشغال کرده و جایی نیست که به اونجا فرار کنم از دست ذهنم و گاهی فکر میکنم مثل دندونی که درد میکنه باید سرم رو ببرم و بندازمش آشغالی تا از دست این افکار راحت بشم. اینکه میگم الان ۵ ساله که از موضوع گذشته و من همچنان درگیرم با خودم . علی رغم اینکه همسرم ابراز \شیمانی کرده و قلبا داره تمام تلاشش رو میکنه که زندگیمون برجا بمونه اما من همچنان دارم ادای زندگی کردن در میارم. واقعا نمیدونم دیگه چی کار کنم با این افکار کثیفم… مشاوره هم رفتم. ولی خیلی موثر واقع نشد. و حالا تمام سالهای زندگیم زیر سوال رفته و دیگه اعتمادی نمونده و تمام اتفاقات زندگیم رو دارم یه جور دیگه ای میبینم که قبلا نمیدیدم و فکر میکنم کور بودم و ندیدم چیزی رو و اعتماد نابجایی کردم و حالا از دست خودم بسیار عصبانی ام بلکه بیشتر از عصبانیتی که از همسرم دارم. اینقدر در این راه سعی در فراموشیم کردم که دیگه دارم الزایمر میگیرم و حتی چیزهایی که میخوام هم دیگه درست به یاد نمیارم..متاسفانه تموم کردن زندگی هم به اون آسونیا نیست. جدا از تمام مشکلاتی که بخاطر وجود بچه ها هست. متاسفانه هنوز کاملا متنفر نیستم و هنوز همسرم رو دوست دارم. و این قسمت سخت تر کرده موضوع رو. احساس میکنم به مرحله خود تخریبی یا دگر تخریبی رسیدم و همین روزاست که یه کاری دست خودم بدم. در توصیه ها میگن که در موردش حرف بزنیم با همسرمون. مسپله اینه وقتی اعتماد از بین رفته دیگه هیچ راهی برای فهمیدن حقیقت و صحت سنجی اون وجود نداره. خصوصا اینکه همین الان هم چیزی که خودم میدونم خیلی بیشتر از اونی که هست که همسرم به من گفته باشه. این رو درک میکنم که اون هم به صلاح من نمیخواد که همه حقیقت رو به زبان بیاره. و اینجوری فقط دروغهای اون بیشتر میشه وقتی من قسمت زیادی از واقعیت رو دیدم و شنیدم. از طرفی من همینجوری هم نتونستم هضم کنم. اگه واقعیت سخت تر از تصور من باشه چی؟ بهتر نیست که با همون دروغها کنار بیام؟ از طرفی اگه قرار بود دروغها رو من کار کنه که باید تا الان کار کرده بود و من عبور کرده بودم! پس یک تضاد فلسفی گیر کردم..

  1. سلام دوست عزیز منم مشکل شمارو دارم ازطریق پیام و شنود همه چیزو شنیدم ولی شوهر من میزنه زیر همه چیز و هیچ تلاشی نمیکنه ازدلم در بیاره واقعا سختمه نمی‌دونم چیکار کنم

   1. سلام منم حاله شمارا دارم چجوری روگوشیش شنو بزارم لطفان راهنمایی کنید

   2. سلام منم حاله شمارا دارم چجوری روگوشیش شنو بزارم لطفان راهنمایی کنید

  2. سلام هرکی خیانت میکنه همینه دیگه فرقی نداره حرفاشونم دروغه برای گول زدن طرف مقابل
   زیاد جدی نگیر دوروز بعد احساسشون میپره میره رو یکی دیگه

  3. سلام
   تلخ ترین بخش زندگی خیانت همسر و شریک زندگیه خصوصاً برای مرد تصور اینکه ناموسش در ارتباط با یه شخص سوم که اون آدم پست و کثیف با آگاهی از شوهردار بودن این زن باهاش ارتباط داره این اتفاق خیلی خیلی سنگینه آشفتگی وقتی بیشتره که بچه هم داشته باشی ، رفیق من با سلول سلول بدنم این درد رو حس کردم و رنج کشیدم تمام راههای روانشناسی و الهی رو رفتم تا بتونم کنار بیام و ببخشم تمام دردم این بود که با تمام وجود وفادار بودم حالا چی مونده باقی یه آدم شکسته داغون با کوله باری از چه کنم و ایکاش، صادقانه میگم ای کاش همون ۶سال پیش این زندگی رو تمومش میکردم و به تنهایی فرزندم رو بزرگ میکردم کاری که مشاور خیانت بهم گفت انجام بده فقط طلاق تا اینکه تا ابد مهر بی غیرتی و درد خیانت رو به جون نمیخریدم . از خدا برات آرامش طلب میکنم که دردی بالاتر از این برای مرد نیست .من درد خودم رو گفتم هیچ توصیه ای به شما نمیکنم جز اعتماد به مشاور خیانت . خدایا این درد رو به قیمت خیلی خیلی بالایی از این بنده هات بخر که تاوان سنگینی پاش دادن .

  4. سلام دوست عزیزمنم دقیقا مثل شمام،انقدرفکر به حرفاشون کردمه که دلم میخادسرموازوسط شقه کنن،ولی مطمعنم گذاشته کناروپشیمونه ،پس بهتره خودمون به خودمون کمک کنیم،شوهرامون دوسمون دارن منتها چون مردها ازادترن واجتماعی تربراشون خیانت راحت ترهست،اگرنمیخاستت ولت میکردوطلاقت میداد،تورابطه داشتن هرحرفی ومکانی هست.خودتوبیشترازایناپیرنکن

  5. سلام
   اول از هر چیزی، بابت صراحتم عذرخواهی میکنم. در صحبتهاتون فرمودید که دوستتون داره و کاملا لمس میکنید که از کرده‌ی خودش پشیمان هستش و در پی جبران اشتباهشه. در ادامه فرمودید که شما هم ایشان را دوس دارید. خانم محترم، والله شما موقعیت بهتری از بقیه خیانت دیده‌ها دارید. خیلی‌ها بخاطر بچه‌ها طلاق نمیگیرن. خیلی‌ها اهل جبران اشتباه نیستن. شما هیچکدوم این مشکلات رو ندارید و واقعا شوهرتون رو دوس دارید و ایشون هم شما رو دوس دارن. اما راجع به باقی فرمایشاتتون جسارتا باید صریح و بی‌پرده حرف بزنم. بله شوهرت محکم بغلش کرده و بهش گفت ای جوووونم تو چه هلوی نازی هستی. بعدش لختش کرده و اندامش رو نوازش کرده و بعد هم…

   خوب حالا چی؟ چیکار باید بکنیم؟ یکبار با واقعیت رو بر رو بشو و خلاص…

   الان مهم اینکه که دوستت داره و در پی جبرانه. شما هم که دوسش داری. پس انقدر خودت رو عذاب نده. ببخشش. مگه مدعی نیستی دوسش داری؟ مگه مدعی نیستی عاشقشی؟ خوب با بخشش ایشون، عشقت رو بهش نشون بده.

  6. سلام میشه لطفاً راهنمایی کنید که چجوری میشه شنود کذاشت9؟؟ توی ماشین یا گوشی همسر

  7. گذشته ها گذشته تو نباید خودتو سرزنش کنی به خاطر اشتباه دیگران
   ما داریم میگیم اشتباه ..همه ادمها جایز الخطا هستند پس اگر واقعا همسرتون رو دوست دارین ببخشیدش خودتون رو با ورزش با کارهایی که بهش علاقه دارید سرگرم کنید …شنود گذاشتن کار اشتباهی بود با این کار فقط خودتون رو بیشتر عذاب دادید
   من خودم خیلی راهارو رفتم به این نتیجه رسیدم که هیچوقت به خاطر خطای دیگران خودمو عذاب ندم درسته گریه هاموکردم سختی هامو بیست سال کشیدم ولی چی شد خودم نابود شدم میتونستم به جای غصه خوردن وقتمو برای ورزش ..کلاس …ادامه تحصیل….یا هر چیز دیگری بزارم فقط خودمو پیر کردم همین……..
   شما اینکارو نکن

   1. دقیقا وقتی خیانت دیدید فقط اگه بچه ندارید رهاش کنید بره دنبالِ لیاقتش.و اگر نمیتونید دیگه فقط ظاهری باهاش باشید و مثه خودشون اظهار عشق دروغی کنید.اما به خودتون برسید،دنبال بالا کشیدن و پیشرفت خودتون باشید و اصلا بنفرات دیگه فکر نکنید چون فرد خیانتکار بارها کارشو ادامه میده تازمانِ مرگش.من الان‌پشیمونم که چرا گوشیشو چک میکردم ثانیه به ثانیه که کی با ویزیتورش آنلاینه و صداشونم شنیدم که با هم بودن بعدِ زایمانِ پسرِ دومم،داغون شدم،الان پشیمونم که باید رهاش میکردم، حداقل نتونستم رهاش کنم بخاطر بچه ها، اما به اونا هم فکر نمیکردم.فقط به خودم فکر میکردمو بچه هام و خوش بودم،انگار که اون مرده. و ان شاالله مرد یا زنی که خیانت میکنه خدا هرچه زودتر مرگشو برسونه تا همه راحت بشن.

  8. هم درد من کاملا👌👌کامل کامل در روزگار من …چه زود دامن همه رو گرفت فساد …و باز هم یک مادر فداکار که قربانی فرزندش میشه تا در آینده برچسب و انگ‌ اینکه مادرش از پدرش بخاطر خیانت جدا شده رو‌نگیره… خدا خودش ب داد برسه

 66. سلام از ازدوج ما یک سال میشه و یک پسر هم داریم اما همسرم دنبال معشوقه قبلی خود هست اونم شوهرم را رها نمیکنه مدام به شوهرم زنگ میزنه پیام میدهد و شوهرم همچنان نمیدانم چیکار کنم

  1. با سلام .
   وقتی هنوز فقط یک سال از زندگی گذشته این مشکل جدی لطفا فقط به راهکارهای مقاله اکتفا نکنید و مشاوره بگیرید

   1. سلام.من پسری ۹ساله دارم که ۱سال ونیمش بودکه خیانت شوهرم روباعروس داییش توخونه خودم دیدم بهش گفتم گفت چشمات مشکل داره.بلافاصله بعداینکه رفت سرکار،رفتم خونه مادرش وجریان روبرای مادرش گفتم.پدرش زنگ زداومدخونه به پام افتادکلی معذرت خواهی کرد.منم بخاطربچه ی شیرخورم بخشیدم.شیری که من بابعض وگریه به بچم دادم باعث تشنج بچم تو۲سالگی شدپسرمن هنوزداروی تشنج مصرف میکنه.الان بچه دومم رو۶ماهه باردارم.به خاطررفتارمشکوک شوهرم مجبورشدم مموری گوشیشوگذاشتم روی گوشیم چندتا عکس ازچندتازن توگوشیش دیدم بع علاوه عکس اندام خصوصی که باگوشی گرفته شده بود،چندشبه خوراکم گریه شده بایه بچه توشکم.میترسم ازسلامت آینده این بچم.امروزعکساروفرستادم براش ازش توضیح خواستم،گفت مموری روازیه معتادخریدم.بهم گفت فقط اون بالاسری خبرداره ازکارام واون دنیاجلوتومیگیرم.شوهرمن نمازنمیخونه.احساس میکنم داره ازخداترسی مت سواستفاده میکنه.چندوقتیه همش میگه عکس آرایش شده برام بفرست وحرفای دیگش که مدام منوبه شک میندازه موندم چیکارکنم.ازطرفی هم ازخدامیترسم که تهمت زده باشم ولی به شوهرمم نمیتونم اعتمادکنم.