کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

5 دلیل اصلی خیانت زنان متاهل

خیانت زنان متاهل
3/5 - (29 امتیاز)

علائم خیانت زنان شوهردار چیست؟

شاید عنوان این مقاله را بخوانید و با خود فکر کنید، مردان بیشتر از زنان خیانت میکنند و خیانت زن شوهردار عجیب و دور از ذهن است. اگرچه درست است که باید چیزهای زیادی در مورد مردانی که خیانت میکنند بدانید، اما این یک پست کاملاً متفاوت است. بسیاری قبول دارند که مردان بیشتر از زنان خیانت میکنند، اما واقعیت این است که هر دو جنس میتوانند به دلایل مختلف به شریک زندگی خود خیانت کنند. با این حال، وقتی این دو را مقایسه میکنید، متوجه خواهید شد که ویژگی های مشابهی هم در خیانتکاران زن و مرد وجود دارد. لذا در این مقاله به بررسی برخی از دلایل خیانت زن شوهر دار میپردازیم و حقایقی را عنوان میکنیم.

احتمالاً وقتی شما وارد یک رابطه میشوید، به خود میگویید که هرگز امکان ندارد به طرف مقابل خیانت کنم. شاید حتی خودتان فریب خورده باشید و سعی کنید محکم بایستید تا هرگز آنقدر ضعیف نباشید که چنین کاری را با شخص دیگری انجام دهید. اما اتفاقات زیادی میافتد که باعث میشود زنان از شریک زندگی خود دور شوند. روابط با گذشت زمان تغییر میکند، مسائل و مشکلات به جای حل شدن بزرگ و بزرگتر میشوند، و گاهی اوقات عشق از بین میرود. این به معنای نارضایتی مزمن و قرار گرفتن در موقعیتی است که ممکن است فرد را قادر سازد با احساس گناه کمتری خیانت کند.

نشانه های خیانت زنان شوهردار چه هستند؟

همانطور که اشاره کردیم، احتمال خیانت در زنان هم وجود دارد. اما زنان متاهل خیانتکار برخلاف همتایان مردشان، در حفظ زندگی دوگانه بسیار ماهر هستند که اغلب اوقات تشخیص زن خیانتکار غیرممکن است. بنابراین اگر زنان میتوانند خیانت خود را به خوبی بپوشانند، پس چگونه شما باید تشخیص دهید همسرتان شما را فریب میدهد؟

اگر این مقاله را میخوانید، به راحتی میتوان احتمال داد که شما به همسرتان سوظن دارید. اما قبل از اینکه هرگونه تقابلی را انجام دهید یا به نتیجه ای برسید، باید به نشانه های وجود نفر سوم رابطه توجه کنید. برخی از این نشانه ها شامل موارد زیر است.

دلیل خیانت زن متاهل
زنان متاهل خیانتکار

1. او با شما بیشتر مثل یک دوست رفتار میکند تا همسر

اگر تعاملات شما با همسرتان کمتر عاشقانه است و معاشقه و رابطه جنسی به حداقل رسیده، این میتواند یک هشدار باشد. به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که همسرتان دیگر از کلماتی مانند “عزیزم” یا “عشقم” استفاده نمیکند، در حالیکه قبلا همیشه شما را اینگونه صدا میزد، بدانید چیزی تغییر کرده است. یا اگر زنی برای مدت طولانی از برقراری رابطه جنسی طفره میرود و از شما دوری میکند، میتواند از علائم خیانت زن شوهردار و علت بی میلی زنان به رابطه زناشویی باشد.

2. او مدت طولانی‌تری را در محل کار خود میماند

یک نوع از خیانت های زنان شوهردار، خیانت زنان در محیط کار است. لذا اگر همسرتان ساعات بیشتری را در محل کارش میگذراند مراقب باشید. چون یکی از بهانه های زنان متاهل خیانتکار این است که باید وقت بیشتری را در محل کار بمانند. اگر شریک زندگی شما تا دیر وقت در محل کارش به سر میبرد، ممکن است نگران کننده باشد.

3. استفاده بیش از حد از تلفن همراه

مورد دیگری که برای تشخیص خیانت زنان به همسرانشان اهمیت دارد، استفاده بیشتر و مخفیانه از تلفن همراه است. در واقع میتوان علایمی از خیانت زن شوهردار را در تلفن همراهش پیدا کرد. چون احتمالا بعضی مردان به رابطه تلفنی با زن شوهردار علاقه دارند. مثلا تماس های گاه و بیگاه، تغییر رمز ورود، جدا نشدن از تلفن همراه و… از نشانه هایی است که نباید نادیده بگیرید.

اکثر زوجینی که تا مرز ازدواج پیش رفته اند به اندازه کافی به یکدیگر اعتماد دارند تا رمزهای ورود به حساب های شخصی خود را به اشتراک بگذارند. بنابراین اگر همسرتان رمزهای عبور خود را تغییر دهد، ممکن است چیزی در حساب های او وجود داشته باشد که او نمیخواهد شما آن را ببینید(مانند پیام های عاشقانه برای فردی که شما نیستید).

4. او شما را به خیانت متهم میکند

یک راه آسان برای تشخیص وفادار بودن همسرتان این است که ببینید چند بار شما را به خیانت متهم میکند. افرادی که در حال فریب دادن همسرانشان هستند، گناه خود را به گردن آنها خواهند گذاشت. این افراد با مقصر دانستن شما برای همه چیز، باعث میشود در خط دفاع باشید و از عمل آنها منحرف شوید. آنها در حین مکالمه بسیار ناراحت میشوند، شما فکر میکنید که آنها از خیانت متنفر هستند و هرگز این کار را با شما انجام نمیدهند، در حالی که در واقع ممکن است قبلاً این کار را انجام داده باشند. این مقاله را حتما بخوانید، چگونه خیانت را تشخیص دهیم؟

علائم خیانت زن شوهردار
دلایل خیانت زن شوهردار

5. او میخواهد چیزهای جدیدی را در اتاق خواب امتحان کند

اینکه همسرتان میخواهد موقعیت های جدیدی را در رابطه جنسی امتحان کند، میتواند نشانه ی بدی از خیانت زنان متاهل باشد. اگر چه در ابتدا این حرکات جدید برایتان جذاب و لذتبخش است اما میتواند باعث نگرانی شود. چون، همسر شما باید این ترفندهای جدید را از کسی یاد بگیرد، و اگر آن شخص شما نباشید، احتمال خیانت قوت میگیرد.

6. او میگوید در زندگی با شما شاد نیست

از اصلی ترین دلایل خیانت زن به شوهر از نظر روانشناسی این است که زن در ازدواج خود احساس شادی ندارد. وقتی همسرتان به شما میگوید که خوشحال نیست به حرفهای او گوش دهید. طبق یک تحقیقی که اخیرا انجام شده؛ زنانی که گفتند “در ازدواج” خیلی خوشحال نیستند در مقایسه با زنانی که ازدواج خود را “بسیار شاد ” توصیف کردند، تقریباً چهار برابر بیشتر احتمال خیانت دارند.

7. او خیلی بیشتر از قبل به ظاهر خود توجه دارد

این خوب است تصور کنید همسرتان برای ایجاد دوباره آتش عشق در رابطه شما سعی میکند جذابتر و زیباتر به نظر برسد. اما اگر مدتی است با مشکل روبرو هستید، احتمالاً این فقط  یک آرزو است و سناریوی محتمل تر این است که همسر شما شخص دیگری را پیدا کرده باشد و بخواهد در مراحل ظریف و آغازین این رابطه جدید زیبا به نظر برسد. اگر شریک زندگی شما قبلاً کمی به ظاهر خود اهمیت میداد اما تغییرات بزرگی ایجاد کرده است، این میتواند نشانگر خیانت زن شوهردار و تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن شخص دیگری باشد.

8. شما بیشتر وقت خود را جدا از هم میگذرانید

یكی از علائم هشدار دهنده اولیه برای خیانت زنان متاهل، این است که تمایل دارند مدت زمان زیادی را جدا از همسر خود بگذرانند. بلکه همانطور که قبلا درباره خیانت زنان شاغل صحبت کردیم، تمایل دارند وقت خود را صرف محل کار، بیرون رفتن و… کنند.

9. او همیشه و به خاطر همه چیز از دست شما عصبانی میشود

درست است که حتی افرادی که یکدیگر را دوست دارند گاهی اوقات دعوا میکنند، اما معمولاً این دعوا بر سر چیزی است که در واقع مهم است. با این وجود زن و شوهرهایی که عمدتا از رابطه خود خارج میشوند، ممکن است دریابند که هر کار کوچکی که فرد دیگر انجام میدهد، آزار دهنده است و منجر به درگیری های میشود که اصلا منطقی نیست.

10 او به شما اعتماد نمیکند

یادتان باشد که یک همسر خوب، معشوق، بهترین دوست و معتمد شما در هر زمان خوب و بد است. بنابراین اگر متوجه شدید که همسرتان کمتر و کمتر به شما اعتماد میکند، به احتمال زیاد به این معنی است که شخص دیگری را جایگزین شما کرده است. اگر در مورد بخشش خیانت نیازمند راهنمایی هستید، لطفا کلیک کنید.

خیانت زنان در محیط کار
خیانت زنان به همسرانشان

دلیل خیانت زنان متاهل چیست؟

اینکه چه چیزی باعث خیانت زن میشود در هر رابطه ای با رابطه دیگر متفاوت است. اما همیشه یکسری عوامل ثابت میتوانند در این امر دخیل باشند از جمله مواردی که در ادامه شرح میدهیم:

اعتماد به نفس پایین

یک زن میتواند عاشق شما باشد اما هنوز احساس ناقص بودن کند. وقتی بدانید کسی شما را دوست دارد، باعث میشود احساس قدرت، اعتماد به نفس، اعتبار و زیبایی داشته باشید. اما به محض اینکه این حس به پایان رسید و شما به عنوان زن و شوهر از هم دور شدید، ممکن است برای همان تأیید به افراد خارج از رابطه خود اعتماد کنید. حتی اگر شریک زندگی شما همچنان به شما توجه کند. پس دلیل خیانت زنان متاهل را میتوان با همین موضوع مرتبط دانست؛ که احتمالا به دنبال جایی برای کسب اعتماد به نفس گم شده خود هستند.

انتقام

گاهی اوقات انتقام و عصبانیت دلیل خیانت زن متاهل است. که در واقع بدترین کاری است که میتوان در زمان عصبانیت انجام داد. گاهی اوقات زنان متاهل احساس میکنند که همسرشان خیانت میکند (معمولاً از نظر مالی یا جنسی) و متقابلا از خیانت به عنوان راهی برای تلافی استفاده میکنند. به طور معمول، زنان متاهل انتقام جو در مورد آنچه انجام میدهند مخفی کاری نمیکنند.

عدم رضایت جنسی

مطالعات نشان داده است که زنان موجوداتی جنسی هستند. آنها معمولاً مانند مردان از عمل جسمانی عاشقانه لذت میبرند و همچنین از احساس خواسته شدن، نیاز و… لذت میبرند. گاهی اوقات زن های متاهل نسبت به همسران خود میل جنسی بسیار بیشتری دارند و در این مورد با هم ختلاف دارند. در چنین مواردی، به جای پایان دادن به رابطه، ممکن است آنها در نهایت به دنبال راهی برای برآوردن خواسته های خود در خارج از چهارچوب ازدواج باشند. مثلا گاهی ‌شاهد خودارضایی در زنان متاهل هستیم. همچنین هر چقدر نیازهای جنسی برآورده نشده این زنان متاهل بیشتر باشد، احتمال خیانت جنسی زن بیشتر است.

برطرف نشدن نیازهای عاطفی

یکی از دلایلی که زن های متاهل را به سمت خیانت هدایت میکند، نیازهای عاطفی تلمبار شده یک زن است. در واقع زن هایی که به دلایل احساسی خیانت میکنند، در خانه صمیمیت کمتری دارند. خیانت زنان متاهل میتواند به سادگی نیاز او به شخصی باشد که او را در آغوش بگیرد، دست او را بگیرد، او را نوازش کند، یا فقط پاهایش را بمالد و به صحبت های او درباره روزش گوش دهد.

زنان به دلیل عدم برقراری ارتباط، خیانت میکنند

ارتباطات یکی از مبانی یک رابطه سالم و موفق است. زوج هایی که دهه هاست ازدواج کرده اند به شما خواهند گفت که برقراری ارتباط سالم یکی از دلایلی است که آنها توانسته اند در تمام آن سالها با هم بمانند. اما چه اتفاقی می افتد اگر ارتباط کمرنگ شود؟ این میتواند باعث شود که زن های متاهل، این ارتباط را در جای دیگری جستجو کنند. در یک مطالعه، تحقیقاتی که از بزرگسالان در روابط  وفادارانه و خیانت آمیز انجام شد، روان درمانگران دریافتند که کسانی که وفادار بودند روزانه 30-60 دقیقه با شریک زندگی خود صحبت میکردند، در حالی که افراد خیانتکار کمتر از 5 دقیقه در روز با شریک زندگی خود صحبت میکردند. پس یکی از دلایل برای خیانت زن شوهردار پر کردن این خلا ارتباط و تعامل صمیمانه است. آیا خیانت قابل جبران است؟ مقاله اعتماد بعد از خیانت را مطالعه کنید.

چه چیزی باعث خیانت زن میشود
عوارض خیانت در زنان

عوارض خیانت در زنان متاهل

در نهایت باید عنوان کنم که خیانت زن به شوهر به هر دلیلی که باشد، عوارض جبران ناپذیری بر زندگی مشترک، سلامت روانی و حتی سلامت جسمی دو نفر دارد. از جمله:

خیانت باعث آسیب به عزت نفس میشود

فردی که قربانی خیانت شده است، با ضربه مهلکی به اعتماد به نفس خود مواجه شده است. آنها ممکن است افکاری داشته باشند که “آیا من کافی نبودم؟” یا “اگر زیباتر و بهتر بودم، این اتفاق نمی افتاد.” همانطور که کودکان تمایل دارند خود را به خاطر طلاق والدین خود سرزنش کنند، بسیاری از قربانیان یک رابطه با سرزنش خودشان به یک ماجرا پاسخ میدهند. اما بدانید تصمیم برای خیانت از جانب شما نبوده است و اگرچه مشكلاتی در رابطه بوده، اما شما مقصر تمام این اتفاقات نیستید.

از دست دادن اعتماد

اعتماد کردن برای قربانی یک رابطه دشوار خواهد بود. حتی اگر این رابطه به پایان برسد، و رابطه دیگری آغاز شود، تجربه ی تلخ خیانت را به همراه دارد و به سختی میتواند به دیگران اعتماد کند.

خیانت بر تمام زمینه های زندگی تأثیر می گذارد

تجربه خیانت ممکن است روی تمام جنبه های زندگی اثر بگذارد. و ناگهان متوجه شوید که به شغل خود، دوستانتان و  زندگی خود بی تفاوت هستید یا برعکس ممکن است برای فراموش کردن آنچه بر شما گذشته، خودتان را در کارتان غرق کنید. اما مهم این است که در میان آشفتگی عاطفی ناشی از یک خیانت، در زمینه های اصلی زندگی خود تغییری ایجاد نکنید و از آسیب دیدن سایر بخش ها جلوگیری کنید.

او ناگهان به یک بیماری مقاربتی مبتلا میشود

اگر به بیماری مقاربتی مبتلا نیستید و همسرتان به نوعی به آن مبتلا میشود، میتوان تصور کرد که وی با ارتباط با شخص دیگری به این بیماری مبتلا شده است. این مورد یکی از عوارض خیانت در زنان است که میتواند برای شما زنگ خطری باشد. چرا مردان متاهل خیانت این مقاله را از دست ندهید.

سوالات متداول

چه چیزی باعث خیانت زن میشود؟

دلایل مختلفی وجود دارد از جمله کمبود عاطفه در زندگی مشترک، نیازهای جنسی برآورده نشده، نداشتن اعتماد به نفس، انتقام از همسر و….

نشانه خیانت زنان متاهل چیست؟

زنی که دائما با شما سر جنگ دارد، زنی که احساس شادی ندارد، زنی که وقت خود را با شما نمیگذراند و… احتمالا تمایل بیشتری به خیانت دارد.

عوارض خیانت در زنان متاهل کدام است؟

از جمله عوارض خیانت برای زنان ابتلا به بیماری های مقاربتی است اما مردانی که از سوی همسرشان خیانت میبینند نیز دچار عوارضی همچون بی اعمتمادی، افسردگی، کاهش اعتماد به نفس و… میشوند.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه 5 دلیل اصلی خیانت زنان متاهل

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 51 نظر:

 1. اگه آدم به خدا اعتقاد داشته باشه
  خدایی که میگه من از رگ گردن به شما نزدیکترم.
  هیچ وقت تحت هیچ شرایطی خیانت نمیکنه
  چه مرد،چه زن
  سختی و مشکلات توی زندگی همه هست.
  گاهی اوقات شیرینی زیادی دل میزنه،من موندم با زنم چجوری رفتار کنم.
  زن من به من میگفت میخوام به خودم بقبولونم که دوستم نداری.
  من متوجه نمیشدم چی میگه
  اما الان فهمیدم که به من خیانت کرده و با یه نفر رابطه داره.
  هیچی هم براش کم نذاشتم.خونه ماشین پول مسافرت و… را مهیا کردم ولی آخرش شد خیانت.
  کم مهلی میکرد و میگفت دیگه زندگیمون برام اهمیتی نداره و الانم فهمیدم بهم خیانت کرده.
  خدا خیرش نده و نمیده.من میسپارم به خداوند بزرگ

  1. اصلی ترین دلیل زن برای خیانت نبودن حس ارزشمند بودن از طرف همسر و نداشتن تکیه گاه وعدم تامین عاطفی است شوهر من اصلا زندگی کرون رو بلد نیست من خیلی اذیت میشم میخوام تنهایی هامو با یکی پر کنم اما ترس از خدا نمی زاره شمارو نمیدونم اما شوهر من خیلی بی عاطفست

 2. با سلام ب همه از قدیم میگن نزن بر درب کسی ک میزنن بر درت چ خواهرت چ مادرت چ حلال و همسرت
  پس بنا بر این اگه دختری ک زن میشه وب شوهر ش خیانت میکنه مطمئن باش پدر دختره ی روزی خیانت میکرده ک اینجا باید تلافی بشه و یک قانونی در جهان هستی هست ب نام کارما هر کاری ک کردی بر میگرده ب خود شخص شاید زن و بچه یا نوه و دیدگاه من از خیانت اینه و واقعا هم درسته ولی کسی رو قضاوت نمیکنم با ادای احترام ب مردم شریف ایران

 3. سلام تمام این مسائل را خواندم فقط وفقط بر میگرده به خانواده وذات ادمها چه مد باشه چه زن

 4. سلام .
  هر کسی که خیانت کنه باید چیزای بدونه که بد نیست بهش فکر کنه .باید بدونه که خدا همیشه حاضر و شاهد هست ومطمئنا خدا عذابش خواهد داد .نه اینکه فکر کنه کسی ندیده نه جوری خدا تلافی میکنه که هیچ وقت یادش نره .چرا خدا دیر تلافی میکنه چون بهش فرصت میده که جبران خیانتی که کرده با خوبی در بیاره یعنی برا همسر خود جبران کنه و دیگه تمامش کنه اما .زن هست که جبران نکرد چند سال مرد زندان کرد وابروی شوهر کامل برد جوری که همه به مرد بیچاره حرف میزنند اما مرد بخاطر آبروی دوتا بچه اش کوتا اومده و چند میلیارد خسارت دید ودوسال داره بچها بزرگ میکنه و دردهای میکشه که هیچ کس ندیده .از درد اینکه با کسی رابطه نداره فشارهای تحمل میکنه فقط خدا میدونه چه روزهای با میگذرونه و هنوز به زنش که طلاق گرفته خیانت نکرده اما زنش هرشب با یکی بوره و هست. وخوشی میکنه.اخه جریان چیه چرا باید اینجور بشه .

 5. سلام
  من یه خانمم،ذاتأ دوس ندارم خیانت کنم اتفاقا هیچ مردی هم برام جذاب نیست،ولی شوهرم تو زندگی اذیتم میکنه بارهاهم ازش خواستم بدون مهریه جداشیم ولی قبول نکرده،ولی متأسفانه طلاقی که از طرف خانوم اقدام بشه (اگه دلیل قانع کننده نداشته باشی)راه به جایی نمیبره،واقعا دیگه دوسش ندارم دوس دارم از سر لج برم با یکی که ازم متنفر بشه طلاقم بده

  1. خوب مگه شوهرشما چه ازاروعزیتی میکنه شمارو که میخای بهش خیانت کنی تا طلاقت بده.

 6. دلیل خیانت زنان متاهل فقط مشکلات اقتصادی خوب وقتی مردی نمیتونه خونه خوب و ماشین خ ب و زندگی شاد واس یه زن بسازه ازدواج نکنه.
  خدایش حیف بعضی دخترا و زنا که جوانیشون و وقتشون پای یه مرد بی عرضه تلف بشه.

 7. اینا همش حرفه. خیانت بر میگرده به ذات کثیف طرف. دوست من خیلی خوشتیپ بود. برای زنش میمرد. از لحاظ مالی هم خودش گشنه میموند اما نمیزاشت زنش کمبودی حس کنه. همه کار برای زنش کرد. از لحاظ چهره هم خیلی عالی بود حتی دوست های خانومش تو کف بودن اما خانومش خیانت کرد با یه انتر که انگشت کوچیکه شوهرش هم نمیشد. خواستم بگم ذات کثیف و بی خانواده بودن دلیل نداره

 8. خیانت چه از طرف زن و چه از طرف مرد .قابل توجیه کردن نیس .خیلی چیزها بر می گرده به ذات آدم و خانواده ای که سر سفر ه اش بزرگ شده اند .خیانت رو نمیشه با هیچ چیز توجیه کرد

 9. به نظر من خیانت زن فقط یک عادت قدیمی است که از مجردی با خودش میاردش و وارد زندگی متاهلی میکندش و هیچ وقت کمبود محبت یا هرچی که فکرشو بکنید باعث خیانت نمیشه .خیانت یک خصلت اخلاقیه که متاسفانه اگر زنی تجربه اش کرد و براش خوش مزه به‌نظر اومد دیگه هرگز اونو کنار نمیذاره

  1. حرفی خیلی جاب است .اگر زنی که زن زندگی باشه هیچ وقت به خیانت کردن فکر نکند همچینین بر عکس یا مرد

 10. اگه از آقات راضی نیستی و کمبودهاتو از یجا دیگه میخوای جبران کنی، خو مثل ادم درخواست طلاق بده و بعدش هر گوهی دوست داری بخور، نه که پنهون کنی و آبروریزی کنی. فک کنین گند کارتون درنمیاد، مطمعن باشین یروز میاد که همه چی رو میشه، نکن لطفا خدا رو خوش نمیاد

  1. ببخشید کدوم مرد ایرانی میپذیره که خانومش نمی خواد بنا به هر دلیلی باهاش ادامه بده و کدوم قانونی این خواسته زن رو اجابت و حمایت میکنه؟ حداقل تو ایران تا گند یه چی درمیاد یارو به خودش نمیادزنش رو طلاق بده

 11. دلیل مهم خیانت زنان نداشتن حق طلاق هست.وقتی رضایت جنسی و عاطفی و مالی و ..نداری و شوهرت طلاقت نمیده بری خودکشی کنی یا دیوانه بشی یا خیانت کنی.سه راه بیشتر نداری.مخصوصا در زناتی که عاطفه بیش از حد دارند و نیاز جنسی بالا.آقایون به خانماتون حق طلاق بدید که رنجش خیانتو نبینید

  1. موافقم حق طلاق بدید چرا باید یک خانم بعد ۱۳ سال زندگی هیچی نداشته باشه همش مال مرد پس زن اینجا خدمتکار بوده بخواد طلاق بگیره و خودش درخواست بده هیچی بهش نمیدن عدالت داشته باشید تا خیانت نبینید کلا انگار باید طبق نظر مرد زندگی کنند خودشون هیچ میگن برو دست خالی زن کجا بره بعد یک عمر زندگی تا وقتی عدالت تو کشور ما اینجوری باشه بقیه حرفها بیخود طلاق بگیره زن کجا بره دست خالی میگه تهش جهنم حالا که حق و حقوقم و نمیده منم خودم عذاب نمیدم میرم با کسی که دلم خوش باشه

 12. فقط اینو بگم که زنی که به شوهر خود خیانت می‌کند انسان نیست حیوان است

 13. هر زنی اگر میدونست درد خیانت به همسر چقدر سخته هیچ زنی به همسرش خیانت نمی کرد اگر همسرتو دوست نداری طلاق بگیر و با کسی که دوست داری ازدواج کن خیانت دیگه چرا

 14. هم مرد میتونه رفتاری کنه که زن خیانت کنه هم زن میتونه رفتاری کنه که مرد خیانت کنه بعد همه این ها بر میگرده ب ذات ادم
  چه زن باشه چه مرد
  همه یکی نمیشن
  هستند کسانی که تحت هرشرایطی قرار میگیرن ولی فکر خیانت رو ب ذهنشون راه نمیدن
  همه چی بستگی داره ب خود ادم
  هم زن هم مرد هیچ فرقی نمیکنه جفتشون هم میتونن همو سربلند کنن هم میتونن سرافکنده کنن

 15. یه زنی پایین تر خونمونه هیچ نیازی براش برآورده نمیشه نه عاطفی نه جنسی نه مالی ونه… حتی شوهرش دوائی بوده و چندین ماه هم خونه نبوده و داخل بدترین فشار ها بوده پسری گفت چندین بار بهش پیشنهاد دوستی دادم زنه قبول نکرد این مطالب هرجاش که غلطه که حرفی نیست هرجاش هم درسته برهمه زن ها یا مردان صدق نمیکندچون آدم هاباهم متفاوت اند.

 16. درواقع برآورده نشدن نیازهای جنسی،عاطفی و مالی باعث خیانت میشه،اصن یه قانونی هست که میگه هر چیزی رو که نتونی نگهداری،دیگران جذبش میکنن ،ازت میگیرن،مورد بعدی اینکه عشق کشکه،زن و شوهری رو میشناختم که خانمه عاشق سینه چاک همسرش بود،بخاطرش قرص خورده بود ینی دس به خودکشی زد تا بهش برسه،خلاصه با هم ازدواج کردند اما خانمه بعده چند سال بخاطر اینکه آقا نتونست مثلا فلان مسافرت ببردش و یا پولدار نشدن خیانت کرد،به راحتی با صاحبکاراش وارد رابطه میشد،شوهر بدبختم از همه جا بی خبر،میخام‌بگم عشق معنی نداره

  1. علتش این که فکر میکنی مسافرت نبردش نیست علتش همون اوله کهبخاطرش خودکشی کردهبوده

 17. سلام . من یکی از زنان فامیل که تازه شوهر کرده بود و من از مجردی او دوستش داشتم و او قضیه را فهمید و در کمال ناباوری بعد از چند سال زندگی دیدم داره جلب توجه می کنه و تله پاتی عاشقانه به قلبم می ده ، نه ماه عذاب کشیدم واقعا . اگر خدا کمکم نمی کرد بدبخت شده بودم . هنوز هم هر وقت منو می بینه به طور مخفی جلوه گری می کنه ولی چون می دونه مذهبی هستم صحبتی نمی کنه.

 18. خیانت زن به مرد فقط بخاطر احساس ماجراجویی زن است
  و هیچ دلیل دیگری ندارد

 19. عالی بود، دقیقا همینطور است.
  مردی که عاطفه نداره و نمیتونه مسئولیت یه شوهر رو به درستی اداء کنه همون خیانت کردن بهش حقش است.
  ادم یکبار زندگی میکنه، وقتی راهی برای جدا شدن نباشه مجبوره خیانت کنه

   1. مردم را راحت قضاوت نکنید .مسایل روحی و شخصیتی زیادی هست که ممکن است خود فرد دخیل در انها نباشد…

   2. همتون همینین برای سرپوش گذاشتن روی اشتباهاتتون واون روح نامهربانی که دارین هیچ مهربانی تو وجودتون نیست فقط ادا هستین درمقابل مهربانی میخواین حیف این جوونهای ایران که بخوان پاسوز امثال اهن پرستها و دنیا دوستهایی چون شما بشن حقتونه طرف بکنه بعد بره با چند نفره دیگه فقط کافیه طرف لباس مرتب جیب پرپول یه مکان داشته باشه

 20. تشریح واقع به واقعیت بود ،ضمنا تنوع طلبی و نگاه جند همسری زنان نیز باعث خیانت می شود هر چند خود وی این موضوع را مانند بعضی از مردان تنوع طلب خیانت نمی داند.با رندی می خواهد امکانات راحت یک زندگی را در کنار شوهر داشته باشد و به بهانه هایی که گفتید با مردان و پسرلن جوان رابطه داشته باشد.به اسم اجتماعی بودن.

 21. دلایل خیانت زنان متاهل
  برآورده نشدن نیاز جنسی و نیاز عاطفی و نیاز مالی از سوی شوهر

  1. اینها فقط بهانه است خیانت اصلا توجیه پذیر نیست .در هیچ کشوری خیانت پذیرفته نیست .
   و درست همین است .

  2. تا حالا دیده ای زن وشوهر ازهم ، مثلن عاطفی،نیاز مالی،نیاز جنسی،راضی باشن ،اره هستن از صدنفر۱۰نفرشایدهم کم باشه!اینا همیشه توخیانت میاد وسط چون اگه اینا نبود چیرو بهونه میکرد…؟ این خانمایی که خیانت میکنن انتظار دارن همه بگن خوب کاری کردئ. یکم فکر کن ببین نمیتونی دوام بیاری برو با دکتر مشاوره کن،دیدی اونم به درد نخورد.بیا بدون اینکه خیانت کنی هم عابروی خودتو ببری ،هم شوهرت رو بیا درخواست طلاق بده بدون سرو صدا؟ همه هم نفرین نکنند.

 22. ممنون از مطلب بسیار مفیدی که ارائه کردید امیدوارم مردان بیشتر متوجه شوند نقش شان در خیانت همسرانشان چقدر مهم است و حواسشان به زندگی مشترکشان باشد واقعا زنها شکننده هستند و اگر تاب تحمل مشکلات گوناگون را نداشته باشند چه بسا در دام سراب خیانت بیوفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉