کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

پوزیشن جنسی صدف oyster

انواع پوزیشن جنسی صدف
3.4/5 - (27 امتیاز)

پوزیشن جنسی صدف یک موقعیت جنسی متفاوت و هیجان انگیز است که برای ایجاد تنوع در رابطه یک گزینه مناسب است. در این پوزیشن زن باید به پشت دراز بکشد و پاها را به سمت سینه خم کند. یا اگر فوق العاده انعطاف پذیر باشد، می تواند پاهای خود را از پشت گردن خود عبور دهد و در آنجا قفل کند. در همین حین مرد میتواند در بالا قرار گیرد و عمل دخول را انجام دهد‌. پس شرط اصلی برای انجام این پوزیشن جنسی انعطاف پذیر بودن است. توجه کنید تلاش برای انجام این پوزیشن جنسی بدون انعطاف پذیری می تواند آسیب جدی وارد کند.

با این اوصاف، مولفه هایی وجود دارد که شما قبل از انجام پوزیشن جنسی صدف به آنها نیاز خواهید داشت.

شما برای شروع پوزیشن صدف به چه چیزی نیاز دارید؟

 • انعطاف پذیری
 • یک همسر علاقه مند به انجام این پوزیشن
 • کمی خلاقیت
 • روان کننده های مبتنی بر آب
 • و…

در این پوزیشن بیشتر امور جنسی بر عهده مرد است پس این پوزیشن برای مردانی که دوست دارند زن مدیریت رابطه را بر عهده بگیرد، مناسب نیست. به دلیل وضعیت بدن زن در این پوزیشن جنسی، مرد به راحتی میتواند زاویه، عمق و سرعت و ریتم دخول را مشخص کند.

مزیت پوزیشن صدف چیست؟

مزیت پوزیشن صدف این است که زن و مرد کاملا رو در رو و چشم در چشم یکدیگر هستند و میتوانند به راحتی عکس العمل های شریک جنسی خود را مشاهده کنند و مطابق با آن عمل کنند. همچنین دستان زن و مرد هر دو آزاد است و میتوانند از آن برای تحریک هر چه بیشتر استفاده کنند. مثلا زن میتواند با تحریک و لمس ناحیه کلیتوریس، به ارگاسم کلیتورال برسد. همچنین مرد میتواند با دخول عمیق به راحتی نقطه G را در واژن تحریک کند و زن را به ارگاسم برساند. در این پوزیشن مرد بالا قرار دارد به همین خاطر حس سلطه گرایی را تجربه میکند به عبارتی این پوزیشن جنسی می­تواند یکی از ویژگی های روحی مرد را تقویت کند.

معایب پوزیشن جنسی صدف چیست؟

پوزیشن جنسی صدف
پوزیشن جنسی صدف

اگر چه این پوزیشن با هیجان و لذت جنسی بالایی همراه است اما همه زوج ها نمیتوانند آن را انجام دهند. زیرا همانطور که گفتیم انعطاف پذیری رکن اصلی این پوزیشن است. پس زوج هایی که این انعطاف پذیری را ندارند و زوج های مسن تر نمیتوانند از این پوزیشن جنسی استفاده کنند.

این پوزیشن برای زنان باردار هم توصیه نمیشود زیرا مرد در بالا قرار دارد و ممکن است باعث ایجاد فشار در ناحیه شکم شود.

در واقع در این پوزیشن از حرکات یوگا استفاده میشود اما برای انجام آن لازم نیست که حتما تمرینات یوگا انجام داده باشید بلکه داشتن کمی انعطاف بدنی کافی است.

اگر شریک جنسی تان به نظرات شما اهمیت نمی­دهد، از انجام این پوزیشن بپرهیزید چرا که این پوزیشن جنسی نیازمند این است دو طرف یکدیگر را درک کنند و نظرات همدیگر را در مورد کندی یا تندی عمل بدانند.

حتما بخوانید: پوزیشن میسیونری صمیمی ترین رابطه جنسی

نکته قابل توجه برای کسانی که در رابطه خشن هستند:

افرادی که رفتار خشنی در دخول دارند مناسب انجام این پوزیشن جنسی نیستند چرا که این پوزیشن باید ابتدا به آرامی انجام شود تا صدمات جبران ناپذیری به شریک جنسی وارد نشود.

انواع پوزیشن جنسی صدف

 1. مشاوره حرفه ای تخصص ماست
  شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه پوزیشن جنسی صدف oyster با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

  برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

  مشاوره تلفنی فوری

  جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
  هموطنان خارج از کشور

  برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
  رزرو جلسه مشاوره حضوری

  مشاوران آویژه
  پاسخگوی شما هستند

  پوزیشن صدف جنسی وین

  پوزیشن جنسی صدف
  پوزیشن جنسی صدف

در این پوزیشن جنسی زن به پشت خوابیده و سپس پاها را بلند کرده به طوریکه تا نزدیکی سر قرار بگیرد. مرد می تواند روی دو زانو قرار بگیرد یا اگر زن نزدیک لبه تخت باشد ایستاده دخول را انجام دهد. مرد برای ثابت نگه داشتن خود می تواند از دست هایش استفاده کند. این پوزیشن جنسی به علت موقعیتی که زن در آن قرار دارد به پوزیشن صدف وینایی مشهور است.

 1. پوزیشن صدف سندان

پوزیشن جنسی صدف مدل سندان
پوزیشن جنسی صدف مدل سندان

در این پوزیشن جنسی لازم نیست زن پاها را تا نزدیکی سر پایین بیاورد بلکه می­تواند پاهایش را روی شانه های مرد قرار دهد. این پوزیشن جنسی به علت راحتتر بودن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. این پوزیشن جنسی برای زنان باردار خطرناک می­باشد زیرا باعث ایجاد فشار در ناحیه شکم می­شود.

 1. پوزیشن صدف تاثیر عمیق

تاثیر غمیق در پوزیشن جنسی صدف
تاثیر عمیق در پوزیشن جنسی صدف

در این پوزیشن جنسی مرد همانطور روی دو زانو نشسته اما دیگر لازم نیست به روی زن خم شود بلکه همانطور نشسته دخول صورت ­می­گیرد. زن هم می­تواند پاهای خود را روی شانه مرد قرار دهد. این پوزیشن جنسی به علت دخول عمیق و تحریک جنسی بالا به این نام مشهور است. این پوزیشن می­تواند برای زنان باردار مناسب باشد.

 1. مشاوره حرفه ای تخصص ماست
  شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه پوزیشن جنسی صدف oyster با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

  برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

  مشاوره تلفنی فوری

  جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
  هموطنان خارج از کشور

  برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
  رزرو جلسه مشاوره حضوری

  مشاوران آویژه
  پاسخگوی شما هستند

  پوزیشن صدف سکو پرتاب

مدل سکوی پرتاب در پوزیشن جنسی صدف
مدل سکوی پرتاب در پوزیشن جنسی صدف

مانند پوزیشن جنسی تاثیر عمیق، مرد روی دو زانو نشسته و زن پاها را به داخل شکم جمع می­کند و کف پاها را به سینه مرد تکیه می­دهد. این پوزیشن جنسی برای زنان باردار بسیار نامناسب است زیرا فشار زیادی به شکم زن وارد می­شود. این پوزیشن به خاطر حالت قرارگیری زن به این نام معروف است.

 1. پوزیشن صدف پاهای باز

مدل پا باز در پوزیشن جنسی صدف
مدل پا باز در پوزیشن جنسی صدف

در این پوزیشن جنسی زن پاهای خود را بالا آورده و از هم باز می­کند و مرد دخول را طوری انجام می­دهد که مابین پاهای زن قرار گرفته باشد. در این حالت تحریک جنسی بسیار خوبی صورت می­گیرد.

مشاوره جنسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستاروانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره خانوادهبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه پوزیشن جنسی صدف oyster

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 14 نظر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉