مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی به منظورو هدفهای مختلفی انجام میشود . مشاوره خانواده تلفنی برای شناسایی آسیبهای فردی و اجتماعی اعضا خانواده است . فردی که مهارت زندگی را کسب نکرده میتواند از مشاوره خانواده تلفنی بهره ببرد . مشاوره روان شناسی در واقع از اعضا خانواده حمایت میکند . این اقدام حمایتی ممکن است برای فردی باشد که در معرض آسیب قرار دارد . مشاوره خانواده تلفنی او را از لب پرتگاه بسوی مسیر درست باز میگرداند . مشاوره خانواده تلفنی  اقدامی موثر در جهت بهبود آسیبها فردی و اجتماعی است . مشاوره خانواده تلفنی بر پایه علوم بنا نهاده شده است ، علم روانشناسی . مشاوره خانواده تلفنی برای بروز تواناییها و تقویت مهارتهای زندگی انجام میشود . این مشاوره به منظور تسهیل درامر مشورت از نظر مادی و صرفه جویی در وقت انجام میشود .

برای آشنایی توده مردم با مشاوره خانواده ای موفق است که از بروز آسیبها پیشگیری نماید . این خانواده وقت کمتری را برای درمان صرف میکنند . آنها قدر لحظه های عمر خویش را میدانند پس به خود اجازه آزمون و خطا را نمیدهند . خانواده موفق به جای وقت صرف کردن بر روی خطاها از تجربیات دیگران استفاده میکنند . استفاده از تجربیات دیگران به ما فرصت میدهد به جای اصلاح خطاها در راه موفقیتهایمانگام برداریم. ارتقا فرهنگ مشاوره در بین توده مردم به جامعه کمک میکند از استعدادها و تواناییها استفاده بهینه شود . همه مردم به منزله پایه های جامعه هستند . هر یک میتوانند با درست زندگی کردن جامعه فردا را بهتر بسازند . نقش خود را در جامعه دست کم نگیریم ما به عنوان خانواده سنگ بنای جامعه هستیم . اگرجامعه ای که برای فرزندانمان بنا میکنیم از روی مسئولیت و علم باشد راه آنها هموارتر خواهد بود .


بیشتر بخوانید:مشاوره آنلاین روانشناسی و خانواده


مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی

مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی یک امکان جدید است که برای خانواده ها فراهم شده است . برای پیشگیری از آسیب و یا درمان آن مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی فراهم شده است . این اقدام حمایتی شما را در معرض لمس بهتر مشاوره قرار میدهد . مشاوره به شما امکان انتخاب گزینه بهتر را میدهد . این اقدام حمایتی با دادن اطلاعات لازم  چند گزینه به شما میدهد . این گزینه ها بر پایه دانسته هایی از زندگی امروز و دیروز شماست . مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی از علوم گوناگون روانشناسی بهره میگیرد . شما با مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی قادر خواهید بود هیجان خود را تخلیه کنید . با مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی بر هیجانات منفی خود غلبه خواهید کرد . شمایی که در شرایط تصمیم گیری قرار دارید مشاوره خانواده تلفنی روانشناسی کمک بزرگی به شما خواهد بود .

علم روانشناسی به شما راه سازگاری با محیط را خواهد آموخت . شما با بهره گیری از علم روانشناسی و مشاوره به راهکارهای عملی برای حل مسائل خود دست پیدا خواهید کرد . علم روانشناسی و مشاوره دادن یک کمک فکری است . مشاوران با دادن اطلاعات علمی شما را در انتخاب راه بهتر یاری میکنند . مشاوره خانواده امری حیاتی برای داشتن امنیت روحی است . مشاوره خانواده آنلاین نیز فرصت مناسبی است برای صرفه جویی در وقت میباشد . کسانی که به مشکلات ترافیک اهمیت میدهند سعی میکنند فقط در صورت لزوم بیرون بروند . کسانی که از آلودگی هوا رنج میبرند میتوانند از مشاوره خانواده آنلاین استفاده کنند . عده ای به قدری مشاوره میکنند که پرداخت حق مشاوره برایشان دشوار شده است . چاره چیست ؟ آیا مشورت نکنند ؟ این عزیزان میتوالنند از مشاوره خانواده استفاده کنند .

سایر موارد مربوط به مشاوره تلفنی خانواده

 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره ازدواج آنلاین
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره خانواده آنلاین
 • مرکز مشاوره ازدواج
 • بهترین مشاور خانواده
 • شماره مشاور خانواده
 • سوالات روانشناسی ازدواج
 • سوالات مشاوره طلاق
 • مشاوره جوانان
 • مشاوره بعد از ازدواج
 • سوالات مشاوره طلاق توافقی
 • سایت مشاوره خانواده
 • روانشناسی قبل ازدواج
 • مشاوره برای ازدواج
 • روانشناس و مشاور خانواده
 • سایت مشاوره ازدواج
 • مشاوره بعد از طلاق
 • مشاوره تلفنی زناشویی
 • مشاوره زناشویی تلفنی

بیشتر بخوانید:کانال مشاوره روانشناسی خانواده


مشاوره خانواده تلفنی ازدواج

مشاوره خانواده تلفنی ازدواج نیز امکانی برای بهره بردن از مشاوره است . زوجهای جوانی که تصمیم ازدواج دارند فرصت کمی در اختیار دارند . آنها باید در هزینه کردن صرفه جویی کنند . مشاوره خانواده تلفنی ازدواج بهترین گزینه است . در امر ازدواج برخی با ریش سپیدان یا گیس سپیدان مشورت میکنند . این مشورت بر پایه تجربه خواهد بود . تفاوت تجربه و علم اینست که تجربه محدود به زندگی فرد و نزدیکان اوست . اما علم هم اندیشی به همراه تجربه اکثر مردم جهان است . مزیت مشاوره و مشورت بین اقوام در اینست که در مشاوره کمتر اسرار منتشر میشود . مشاوره خانواده تلفنی ازدواج به شما این امکان را میدهد که کسی از اسرار شما مطلع نشود . شایدشما نخواهید خصوصیات اخلاقی و ذهنی شما را کسی بداند  خانواده تلفنی ازدواج مشاوره راهی مطمئن برای حفظ اسرار درونی شماست .

مشاوره ازدواج از هر مشاوره دیگر مهمتر است . یک زن و مرد میخواهند عمری را در کنار هم سپری کنند . ازدواج و پس از آن طلاق در فرهنگ عامه حکم یک تابو را دارد . برای دختر و پسر جوان نیز یک خاطره تلخ است . یک پسر و دختر که جدا میشوند همواره مورد سوال هستند . پس چه بهتر که با یک مشاوره بجا خود را از این ورطه تلخ برهانند . البته باید این فکر غلط از اذهان پاک شود که ازدواج همیشه درست است و طلاق غلط . یک پسر و دختر ممکن است هردو انسان های والا و خوبی باشند اما در کنار هم نتوانند زندگی کنند . عقاید و آرمانهایشان باهم هماهنگ نباشد . نیازهای یکدیگر را نتوانند تامین کنند . طبیعی است زندگی آنها در کنار هم لذت و سودی نخواهد داشت طلاق میگیرند ولی هردو خوبند .

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی زناشویی

مشاوره خانواده تلفنی زناشویی برای خانواده لازم است . زناشویی یکی از ارکان مهم زندگی است . مشاوره خانواده تلفنی زناشویی از یک زناشویی خوب خواهد گفت . یک زناشویی کامل و بدون اضطراب و افسردگی . با مشاوره خانواده تلفنی زناشویی متوجه خواهید شد آیا همسرشما خوب ارضا میشودیا نه ؟ چرا یکی از زوجین خیانت میکنند ؟ دلایل بسیاری مطرح است اما مهمترین دلیل رابطه زناشویی ناقص است . ارضا شدن با خوب و کامل ارضا شدن تفاوت دارد و عوارض آن نیز متفاوت است . مشاوره زناشویی اولین گام موثر برای آگاهی از زناشویی ایده آل است . خیلی از خانواده ها صحبت کردن در مورد زناشویی را بی شرمی میدانند . این طرز فکر باعث میشود اطلاعات جنسی آنها ناقص بماند . مشاوره مانند مراجعه به پزشک است . پزشک جسم انسان را مداوا میکند ، مشاور رفتار انسان را اصلاح میکند .

مثال : یک فرد برای خانواده اتومبیل تهیه میکند این خوب است هدفش راحتی خانواده است . حال یکی نهایت سعی خود را میکند که این اتومبیل نقص فنی نداشته باشد مدل بالا و شیک باشد . خانواده در سیر و سفر با این ماشین احساس لذت و امنیت میکنند . ولی با ماشینی که در میانه راه خراب میشود رنگ و ظاهر آن کثیف و داغون است خانواده موذب میشوند . هردو با هدف راحتی خانواده ماشین خریده اند اما اولی چه حسی به آنها میدهد و دومی چه حسی ؟ یک زناشویی ناقص و بد دقیقا همین حس را به زوجین میدهد . به جای اینکه بعد از زناشویی احساس امنیت ، راحتی و لذت کنند حس بدی خواهند داشت . عوارض یک زناشویی بد ، خیانت ، آسیب روحی ، سرکوب غریزی ، اختلال هورمونی ، افسردگی و پرخاشگری خواهد بود .

دیگر موارد مربوط به مشاوره خانواده

 • شماره مشاوره تلفنی خانواده
 • تلفن مشاوره خانواده
 • مشاور ازدواج خوب
 • سایت روانشناسی خانواده
 • روانشناسی قبل از ازدواج
 • مشاوره قبل از ازدواج آنلاین
 • مشاوره اینترنتی خانواده
 • شماره مشاوره خانواده تلفنی
 • متخصص مشاوره خانواده
 • مشاوره بعد ازدواج
 • مشاوره مشکلات خانوادگی
 • مشاوره ازدواج با زن مطلقه
 • مشاوره آنلاین زناشویی
 • مشاوره زنان تلفنی
 • مشاوره مذهبی ازدواج

چه راه هایی برای مشاوره خانواده وجود دارد


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی خانواده


مشاوره خانواده تلفنی کودک

مشاوره خانواده تلفنی کودک نیز به منظور پرورش درست کودک در کانون خانواده تشکیل شده است . کودکی حساسترین مرحله رشد است . کودک اگر متناسب با سنش رشد کند و آسیب نبیند میتواند نوجوانی ،جوانی و بزرگسالی خوبی داشته باشد . درغیر اینصورت آشفتگی های روحی دلیل اختلال های رفتاری او خواهد بود . مشاوره خانواده تلفنی کودک فرصت مناسبی برای بهره بردن است . برای اینکه با مراحل رشد شخصیتی کودکمان آشنا شده و آنها را درست پرورش دهیم . آشنایی با هوش هیجانی و مراحل آن بسیار حائز اهمیت است . از نوزادی تا زیرهفت سالگی کودک پیروفطرت خود میباشد . او به ابعاد اهمیتی نمیدهد و آن را نمیشناسد . او به همه چیز از دیدگاه خود مینگرد . در مرحله تجربه عملی است . خود میان بین است . هرچیز جذابی را میخواهد لمس کند . همه چیز برایش اسباب بازیست .

در سن پس از هفت سال یعنی سن عملیاتی عینی کودک به دیدگاه خود نسبت به اشیا نظام میبخشد . او ابعاد ، جنس ، کیفیت و طبقه بندی اشیا را تجربه کرده و می آموزد . مشاوره کودک در این سنین میتواند به شما در دسته بندی و عملکرد هوش هیجانی کودکتان کمک کند . مشاوره خانواده تلفنی کودک یک فرصت و مجال برای بهره بردن از تجارب و اطلاعات مشاوران است . اگر دوران حسی حرکتی کودک یعنی زیر هفت سال بخوبی طی شده باشد پایه های رشد او کامل است . اکنون شما با اطلاع و آگاهی از مرحله بعدی تحول رشدی کودکتان روبرو میشو.ید . مشاوره روانشناسی میتواند به شما کمک کند اسکلت روحی فرزندتان بخوبی شکل بگیرد . مستحکم و بر پایه آگاهی و اطلاع . هر مرحله از تحول رشد کودک در جایگاه خود مهم و قابل توجه است .

تلفنی

کودک وخانواده

یک کودک که مورد توجه رشد میکند در مرحله پس از دوران صوری میتواند تصمیمات درستی بگیرد . او از نظر رشد کامل است پس رفتارها ، تصمیمها و افکار او بر مبنای آگاهی است .او در سلامت کامل رشدی تصمیم میگیرد . البته تغذیه نیز در رشد ذهنی کودک موثر است . یک تغذیه خوب در دوزان نوزادی و کودکی به سلامت رشد و گرورش جسمی او کمک میکند . فکر سالم در بدن سالم است . مهم نیست که کودک ما فلج باشد یا نابینا یا ناشنوا مهم اینست از آن بخش جسمش که میخواهد استفاده کند سالم باشد . یک نابینا با لمس کردن اشیا را تشخیص میدهد چون حس لامسه خوبی دارد . اگرحس لامسه او مشکل داشته باشد باید از ارگان دیگری برای تشخیص کمک بگیرد . وقتی از سلامت صحبت میکنیم منظور افراد بدون معلولیت نیستند بلکه انتخاب درست از اعضای سالم است .

کودک اگر معلولیت جسمی داشته باشد اما دوران رشد خوبی را پشت سر بگذارد میتواند از داشته هایش درست استفاده کند . استیون هاوکینگ کیهان شناس مشهور که دچار بیماری ای ال اس (بیماری خواب اعضا ) بود نمونه بارز است . او از هیچیک از اعضای بدنش جز بخشی از مغزش نمیتوانست استفاده کند . اما درنهایت شهرت علمی دیده از جهان فرو بست . او استاد راهنما داشت دنیس ویلیام سیاما . مشاوره در هر کاری به موفقیت خواهد انجامید .

رایگان

مشاوره و زندگی

مهارت زندگی عبارتست از جمع علوم وتجارب و به کارگیری درست آنها . یک انسان بازندگی محدود تجارب محدودی نیز دارد . یک انسان با هوش محدود علم محدودی نیز دارد . هر کس در بخشی از جسم ، مغز و اندیشه پویا و فعال است . اگر ما قدرت عمل خود را بر پایه معلومات و تجارب شخصی بنا کنیم کامل نخواهیم بود . کسی که از بهره هوشی خوبی برخوردار است از علوم و تجارب دیگران بدرستی و به نفع خود استفاده میکند . شما یک لابیرنت را در نظر بگیرید اکثر راههای خروج آن بن بست است . در این هزار تو فقط یک راه خروج وجود دارد . کسی که زود میخواهد از این لابیرنت خارج شود باید از دیگران که این راه را آزموده اند کمک بگیرد . این راه استفاده از تجربه دیگران است .


بیشتر بخوانید:مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی اویژه


مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده همه روزه به تعداد زیادی مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی میدهد . شما با مشاوره تلفنی خانواده یا مشاوره روانشناسی آنلاین از علم ، آگاهی و تجربیات مشاوران بهره مند میشوید . برای روشن شدن این کلام مثال میزنم  یک نفر کتابخوان در هر ماه ممکن است چند کتاب بخواند . در طول عمرش صدها کتاب خوانده است . کسی که طالب علم است علاوه بر اینکه خودش کتاب میخواند از گفته های فرد کتابخوان نیز بهره میبرد . مسلما دانش این شخص خیلی بیشتر از کسی است که فقط کتاب میخواند . به این روش اجماع میگویند .  البته آن فرد باید سیر مطالعاتیش با این شخص همگون باشد تا دچار آشفتگی علمی و فکری نشود . در زندگی نیز وقتی با فردی مشاوره میکنید در واقع ازروش اجماع بهره میبرید .

شکار فرصت ها

شما اگر در زندگی فرصتهای خوب را برای بهره گیری شکار کنید میتوانید در مسیر موفق تر بودن گام بردارید . اکنون با توجه به تعدد  مراکز مشاوره ، مراکزی برای معرفی خود تصمیم به ارائه خدمات متنوع گرفته اند . شما با بهره گیری از مشاوره آنلاین میتوانید در روحیه خود فرهنگ مشاوره را ارتقا ببخشید . موفقیت همه شما آرزوی ماست.

برای مشاوره درباره سایر موارد مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید

 • مراحل مشاوره پیش از ازدواج
 • برای مشاوره ازدواج کجا برم
 • مشاوره برای ازدواج موفق
 • مشاور خانواده مذهبی
 • مشاوره تلفنی مذهبی خانواده
 • ارتباط با مشاور خانواده
 • مشاوره ازدواج مجدد
 • روانشناس خانواده خوب
 • مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی
 • میخوام طلاق بگیرم مشاوره
 • مرکز مشاوره قبل ازدواج
 • مشاوره قبل ازدواج تلفنی
 • مشاوره قبل ازدواج با فرد معتاد

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Telephone Counseling – iCALL | Free Telephone & Email …

 

برای مشاوره در زمینه مرکز مشاوره خانواده تلفنی

از مشاورین مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- 4 نظر:

 1. سلام و خسته نباشید
  حدود ۲ ماه است که از همسرم جدا شده ام و یک دختر ۲ سال و سه ماهه داریم. از آنجا که حضانت تا ۷ سالگی با مادرشه، من فقط ۲۴ ساعت در هفته میتوانم او را ببینم که برای هردوی ما خیلی سخته. وقتی تلفنی باهاش زنگ میزنم میگه بابا الان بیا اینجا و گاهی قهر میکنه و نمیخاد صحبت کنه. فکر میکنه من رهاش کردم و دیگه دوستش ندارم. موندم چطور براش توضیح بدم که مادر لجبازش نمیذاره که بیشتر ببینمش، که نسبت به مادرش دچار دوگانگی نشه و هم از من بدش نیاد.
  ممنونم واقعا

  1. با سلام. لطفا اولین کاری که میکنید جلو فرزندتان از مادرش بدگویی نکنید. سپس سعی کنید با همسرتان در مورد ضرورت دیدارهایتان برای سلامت روحی دخترتان توضیح دهید. اگر امکان دارد برای دیدار با فرزندتان برنامه تعیین کنید تا بتوانید انتظارات او را براورده کنید. اگر سوالتان ریز تر بود باز میتوانید مطرح کنید. آوِیژه در کنار شماست.

 2. سلام وقت بخیر و خسته نباشید

  من و همسر پنج سال هست که رابطه داریم،۳سال و نیم قبل از ازدواج و یک سال و نیم هست که عقد کردیم،خیلی همدیگر را دوست داشتیم و داریم،و خیلی خیلی هم دعوا داشتیم و داریم،با این هم دعوا های بلند و طولانی به مدت ۳ ساعت ولی بازم دلمان برای هم تاپ تاپ میزنه،چند وقت بود که من درگیر مشکلات ماللی بودم،و خانومم اهل خیلی زیاد غر زدن هست،و چند وقت از هر چیزی کوه میساخت،فک کنید هر روز دعوا داشتیم طولانی ۳ ساعت و دوبار در روز،ی جوری شدم ی حسی دلخلم داشت سرد میشد و فاصله میگرفت،هیع گفتم خانوم جان عاشقتم دوست دارم ولی میترسم از اینکه بین مون فاصله بیوفته،و همینجور این دعواها ادامه داشت،همسرم دختر خالم میشه،و اینکه هیع من سرد میشدم و بیشتر فاصله میگرفتم و همش ناخوداگاه بود بدون اینکه سهمی تو این اتفاق داشته باشم،تا اینکه ی دختر خاله دیگم تماس گرفت،قبلا ی رابطه مختصری باهم داشتیم و خانومم از این موضوع اطلاع داشت،و کلا بدش میومد از این دختر خاله،و منو منع میکرد از ارتباط با اون،و منم هرجا اون بود نمیرفتم،جایی بودم اون میومد میزدم بیرون،محرم ها و یا مناسبت ها میرفتیم شهرستان اینو میدیدم اخم میکردم و هیچ سلام و علیکی نداشتیم،تا اون شب که اتفاقی تماس کوکاه گرفت و گفت شارژ ندارم و پیام دادیم،و خیلی حرفها زده شد،خیلی چرت و پرت ها گفتیم،حرفهایی ک بعدش همسرم دید واقعا ازرده شد،همسرم خیلی خوبه ی فرشته اس،مهربون دوست داشتنیه،وفادار،و… اینو دید بهم ریخت و همش از طلاق و جدا شدن حرف میزنه،و من واقعا دوسش دارم،و بدون اون نمیتونم ادامه بدم،خواهش میکنم کمکم کنید

  1. با سلام یه موضوعی که وجود داره این هست که در مورد شما بعد از به وجود آمدن مشکلات یه ارتباط فرازناشویی هم اضافه شده. این موضوع نمیشه دست کم گرفت اونم توی این شرایط حاد روابط بین فردی . استدعا داریم که به همسر خور توجه کنید و کار خود را توجیه نکنید. از محبت به هیچ وجه به عنوان ابزار استفاده نکنید. رابطه شما نیاز به یک اعتماد سازی اساسی دارد که به هیچ وجه نمیشود از آن سرسری گذشت. باز موردی بود سوال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید!