کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه زنی جذاب باشیم؟ 16 ویژگی زنان جذاب از نظر مردان

زن جذاب
2.9/5 - (11 امتیاز)

همه افراد دوست دارند که جذاب به نظر برسند و جذاب بودن را یک ویژگی عالی می دانند. این حق شماست که بهترین ظاهر و احساسات را در زندگی خود داشته باشید. ملاک های هر فردی برای جذاب بودن متفاوت است و بستگی به سلیقه آن شخص دارد. اما به طور کلی راه های زیادی برای جذاب بودن یک زن وجود دارد. بنابراین هرکسی می تواند یک زن جذاب باشد. مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه در این مقاله بهترین راهکارها را برای زن جذاب بودن ارائه داده اند. اگر به دنبال این هستید که یک دختر جذاب و دلبر باشید پس حتما از راهکارهایی که در زیر گفته شده است کمک بگیرید. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا در نگاه اول جذاب به نظر برسید.

دختر جذاب

چگونه زن جذابی باشیم؟

مسلما همه خانم ها دوست دارند که جز زنان جذاب به حساب بیایند و به دنبال جواب این سوال هستند که چگونه در نگاه اول جذاب باشیم؟ یا چگونه یک زن با ارزش باشیم؟ ملاک ها و ایده آل های همه افراد با یکدیگر متفاوت است. شاید شما در نگاه همسر خود یک زن جذاب باشید اما مرد دیگری جذابیتی در شما نبیند. نوع پوشش و تیپ، تناسب اندام، رفتارها و خلقیات و … فاکتورهای مهمی برای ایجاد یک دختر جذاب هستند. اگر شما برای همسر خود دلبری کنید و جذاب باشید مسلما او همیشه دلتنگ شما خواهد بود. حتی وقتی برای خرید به بیرون از خانه می روید. همسرتان برای دیدن شما لحظه شماری می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلتنگ کردن همسر، به مقاله نحوه دلتنگ کردن شوهر مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین و کلی ترین موضوعاتی که شما باید به آنها اهمیت بدهید تا در صف زنان جذاب قرار بگیرید در این قسمت گفته شده است.

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه زنی جذاب باشیم؟ 16 ویژگی زنان جذاب از نظر مردان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به موهای خود رسیدگی کنید

اگر به مراسمی می روید مدل موی مناسبی را متناسب با مراسم انتخاب کنید. از مدل موهایی که نگهداری آن ها آسان است و نیاز ندارد دائم خود را در آینه چک کنید، استفاده کنید. برای مجالس و مهمانی ها از روسری های زیبا و جذاب استفاده کنید. روسری های با رنگ های شاد و متناسب با تیپ و لباستان انتخاب کنید. موهای زیبا و یا روسری های شیک تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد می کنند. موهای شما صورتتان را قاب می کند پس حتی یک حالت ساده دادن به موها می تواند تاثیر زیادی برای جذابیت شما داشته باشد. از نظر مردان مهم ترین فاکتور جذابیت زنان موهای آن هاست.

به لباس های خود اهمیت بدهید

لباس های تمیز و مناسبی را برای خود انتخاب کنید که بهترین احساس را به شما می دهند. احساس عالی داشتن به شدت بر ظاهر شما تاثیر می گذارد و شما را بهتر از قبل و جذاب تر نشان می دهد. پس برای جذاب به نظر رسیدن نیازی به مدهای گران با طرح های ناشناخته و عجیب و غریب نیست. فقط کافی است مدل هایی را انتخاب کنید که مناسب شما باشند. لباس هایی را که به نظرتان خوب و شیک هستند، بپوشید تا احساس خوب و عالی داشته باشید. رنگ لباس ها تاثیر زیادی بر جذابیت لباس دارد. از رنگ های شاد برای لباس های خود استفاده کنید. رنگ هایی را انتخاب کنید با رنگ پوست و صورت شما تناسب دارند و در کنار یکدیگر جذاب می شوند. از لباس هایی که سایز شما نیستند و یا چروک و کثیف هستند، دوری کنید.

از رنگ ها و مدل هایی متناسب با شخصیت خود استفاده کنید

سعی کنید شخصیت خود را از طریق لباس نشان دهید. به سبک زندگی خود و کارهایی که انجام می دهید فکر کنید تا بتوانید بفهمید چه نوع تیپ را می پسندید. مثلا ممکن است شما با یک تیپ اسپرت و شیک، جذاب شوید. و یا دوست داشته باشید از لباس های خاص با طرح های زیبا و زنانه برای تبدیل به یک زن جذاب شدن استفاده کنید. برخی از خانم ها لباس های چرم یا جین را می پسندد و برخی دیگر این نوع تیپ ها را دوست ندارند. رنگ لباس خود را متناسب با نوع تیپ، مکانی که می خواهید بروید و رنگ پوست خود انتخاب کنید. برخی از رنگ ها باعث جذب کردن مردان و جذاب بودن شما می شوند. مثلا پوشیدن رنگ قرمز می تواند توجه مردم را به خود جلب کند.

بنابراین وقتی می خواهید اظهار نظر کنید و یا دیگران را تحت تاثیر قرار بدهید رنگ های قدرتمند و جذب کننده بپوشید.

می توانید از آرایش برای دو چندان کردن جذابیت خود استفاده کنید

به ظاهر خود رسیدگی کنید، به گونه ای آرایش کنید که خودتان از آن لذت ببرید. همانطور که گفته شد احساس خوب داشتن تاثیر زیادی در جذابیت زنان دارد. به عنوان مثال می توانید از یک رژ لب برای پر رنگ تر نشان دادن لبخندتان استفاده کنید و یا از خط چشم و سایه برای برجسته نشان دادن چشمانتان استفاده کنید. مهم نیست چگونه آرایش می کنید، مهم این است که خودتان از ظاهر و تیپ خود راضی باشید. حتی آرایش های کم و طبیعی نیز می تواند یک زن را جذاب نشان دهد.

از معجزه عطرها برای جذاب شدن غافل نشوید

آیا برای شما نیز این سوال پیش آمده که چگونه دختری دلبر و جذاب باشیم؟ اگر به دنبال جواب این سوال هستید از معجزه رایحه خوش استفاده کنید. از یک عطر برای خوش بو شدن و دلبری کردن استفاده کنید. استفاده از عطر علاوه بر جذب کردن دیگران، به آنها نشان می دهد که شما به خودتان اهمیت می دهید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه زنی جذاب باشیم؟ 16 ویژگی زنان جذاب از نظر مردان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نحوه ایستادن و راه رفتن شما تاثیر زیادی در جذابیت شما دارد

چگونه دختری مغرور و جذاب باشیم؟ یک زن جذاب همیشه صاف و محکم می ایستد. همچنین سعی می کند با طرز راه رفتن و یا ایستادن خود اعتماد به نفس و مغرور بودنش را نمایش بدهد. داشتن یک وضعیت بدنی خوب نشان می دهد که شما به ظاهر و رفتار خود مطمئن هستید. داشتن اعتماد به نفس کافی باعث جذب کردن مردان می شود. در رفتارهای خود با مردان سعی کنید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. برای جذب همسر باید رفتارهای درستی را داشته باشید. توصیه می کنم حتما مقاله رفتار صحیح با همسر را مطالعه بفرمایید.برای جذاب جلوه دادن و دزدیدن توجه همسرتان، با مردان با اعتماد به نفس رفتار کنید. صاف ایستادن نشان می دهد که شما کاملا به خودتان و عملکردهای خود مطمئن هستید. می توانید از یک آینه برای تمرین صاف ایستادن و حفظ اعتماد به نفس در وضعیت بدنی خود، استفاده کنید.

زنان جذاب از نظر مردان ایرانی

از زبان بدن برای جذب کردن استفاده کنید

زبان بدن تاثیر زیادی برای نشان دادن شخصیت و ذهنیت افراد دارد. شما با استفاده از زبان بدن مناسب می توانید افراد را به سمت خود جذب کنید. مثلا هنگامیکه ایستاده اید، بازوهای خود را باز و به سمت پایین نگه دارید، این نوع زبان بدن افراد را به سمت شما هدایت می کند و باعث می شود جذاب تر به نظر برسید. از برقراری تماس چشمی حتما استفاده کنید. همچنین لبخند زدن باعث می شود که شما یک زن با اعتماد به نفس و جذاب دیده شوید. همیشه با لبخند با شوهر خود صحبت کنید و با برقراری ارتباط چشمی با همسرتان او را به سمت خود بکشانید. لبخند شما در صحبت کردن هم نشانه آرامش شماست و هم نشانه اعتماد به نفس بالای شما. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله چگونه با همسر خود صحبت کنیم؟ را مطالعه بفرمایید.

مثبت اندیش باشید تا جذاب به نظر برسید

زنان جذاب از نظر مردان ایرانی زنانی هستند که از غر زدن و شکایت کردن دائم دوری می کنند و مثبت اندیش هستند. مثبت اندیشی یکی از بهترین راه ها برای جذاب تر به نظر رسیدن است. حتی اگر گاهی احساس غم و ناراحتی دارید و نمی توانید خوش بین باشید، سعی کنید به جنبه های مثبت زندگی نگاه کنید. اطرافیانتان را به مثبت اندیشی تشویق کنید و رویدادهای مثبت زندگی خود را به اشتراک بگذارید. مثلا اگر کسی احساس ناراحتی می کند به او بگویید می دانم تو در حال گذراندن مراحل سختی از زندگی هستی اما به تو اطمینان می دهم که موفق می شوی و این دوران فقط تو را قوی می کند. به همسرتان احساس منفی ندهید و سعی کنید از کارها و رفتارهایش قدردانی کنید و جنبه مثبت آنها را در نظر بگیرید.

کارها و تجربه های جدید را امتحان کنید

امتحان کردن تجربه های جدید و ریسک کردن به دیگران نشان می دهد که شما یک فرد جالب و پویا هستید. جالب بودن باعث می شود که شما جذابتر به نظر برسید. خود را در موقعیت های متفاوتی قرار بدهید و دوستان یا همسر خود را نیز به انجام این کارها دعوت کنید. به عنوان مثال: در یک کلاس ورزشی یا رقص شرکت کنید، به کوه نوردی بروید و یا یک ساز را یاد بگیرید. به هرحال سعی کنید در تجربیات جدید غوطه ور شوید این کار علاوه بر جذاب بودن باعث افزایش روحیه و انرژی مثبت شما می شود.

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

این را قبول کنید که همه انسان ها ویژگی ها، توانایی ها و اخلاق منحصر به فرد خود را دارند. پس هرگز خود را با دیگران از هیچ نظر مقایسه نکنید. زمانی را صرف شناخت خود کنید تا بفهمید چه ویژگی های عالی دارید. وقتی شما خودتان را با دیگران مقایسه کنید یعنی به همسر و اطرافیانتان این اجازه را داده اید که آنها نیز شما را مقایسه کنند. این کار باعث می شود شما دیگر یک فرد مغرور و جذاب تلقی نشوید و هم خودتان و هم دیگران استعدادها و چیزهای شگفت انگیز و جذابی که مربوط به شما می شود را فراموش کنند.

 

در ارتباطات خود مهربان باشید

در تعامل با دیگران دوستانه و مهربان رفتار کنید. مردم جذب انسان های مهربان می شوند. همیشه به دیگران لبخند بزنید و گفتگوهای توام با آرامش و مهربانی را با دیگران داشته باشید. اگر فردی احتیاج به کمک داشت به او کمک کنید. این کار علاوه بر اینکه شما را جذاب می کند حس انسان دوستی، مهربانی، آرامش و … را برای شما به همراه دارد. با همسر خود با مهربانی و محبت رفتار کنید. به او بگویید که برای شما بسیار ارزشمند است و شما او را درک می کنید. این کار باعث می شود همسرتان برای بودن در کنار شما لحظه شماری کند. مردها عاشق زن هایی هستند که درکشان می کند.

چگونه زن جذابی باشیم؟

لذت بردن و شادی کردن شما را جذاب نشان می دهد

یک زن جذاب به فعالیت هایی که از آنها لذت می برد می پردازد. وقتی شما در حال تفریح و شادی کردن باشید، جذاب تر به نظر می رسید. داشتن سرگرمی های شاد و مورد علاقه باعث می شود شما فردی جذاب و خوش بین و با اعتماد به نفس بالا به نظر برسید. به عنوان مثال، به یک گروه موسیقی بپیوندید، شعر بنویسید، از کنسرت لذت ببرید یا عضو یک تیم تفریحی ورزشی شوید. اگر مطمئن نیستید که دوست دارید چه کاری انجام دهید و چه کارهایی برای شما لذت بخش و شادی آور هستند، کارهای مختلف را امتحان کنید تا زمانی که به علاقه های خود پی ببرید.

علاقه خود را به دیگران نشان بدهید

اگر شما علاقه خود را به همسر یا اطرافیانتان نشان بدهید حتما آنها نیز جذب شما می شوند. وقتی شما به دیگران اهمیت بدهید مسلما آنها نیز احترام شما را حفظ می کنند. به صحبت های آن ها گوش بدهید و اگر نیاز به مشورت یا کمک شما داشتند به آنها کمک کنید. از زحمات و مهربانی های آنها قدردانی کنید. برای جذب کردن دیگران باید خودتان ابتدا قدم بردارید. احساسات خود را نسبت به همسرتان بیان کنید و حتما او را درک کنید. مردان دوست دارند همسرشان آنها را درک کنند. درک کردن همسر یک راه ابراز علاقه به اوست. وقتی شما علاقه خود را به همسرتان نشان می دهید او نیز بیشتر از قبل به شما علاقه مند می شود چون شما را یک زن جذاب و عاشق می بیند. می توانید با مطالعه مقاله درک کردن همسردر این زمینه اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

ورزش کنید

سعی کنید برنامه ورزشی را برای تناسب اندام خود داشته باشید. یک زن جذاب به هیکل و سلامت جسمانی خودش به شدت اهمیت می دهد. وقتی شما تناسب اندام خوبی داشته باشید مسلما جذاب تر از قبل به نظر می رسید. مردان جذب زنان خوش اندام می شوند. البته شما با هر وزنی می توانید جذاب به نظر برسید به شرط اینکه به سلامت جسمی خود اهمیت بدهید.

به خودتان اهمیت بدهید

مردان جذب زنانی می شوند که برای خودشان ارزش قائل هستند. به خودتان اهمیت بدهید تا جذاب بنظر برسید. مراقبت از پوست، مو، سلامت جسمانی و … را در اولویت قرار دهید. مثلا برای جلوگیری از پیری زودرس از یک روال مراقبت پوستی مطمئن پیروی کنید. هرگز با آرایش نخوابید، از ماسک های صورت و مو برای جذاب تر شدن استفاده کنید و برای خودتان زمان بگذارید.

استرس داشتن دشمن جذابیت است

استرس ها را در خودتان از بین ببرید تا بتوانید بهترین حالت را داشته باشید. این درست است که استرس بخشی از زندگی انسان هاست، اما بیش از حد آن می تواند هم برای سلامتی شما و هم ارتباطاتتان با دیگران مضر باشد. استرس نه تنها پوست و اشتهای شما را خراب می کند، بلکه بر خلق و خوی شما نیز تاثیر منفی می گذارد و جذاب و دلبر بودن را از شما دور می کند. با انجام فعالیت های آرامش بخش با استرس خداحافظی کنید:

با یک دوست مثبت اندیش صحبت کنید.

به کلاس آشپزی یا موسیقی بروید.

حمام کنید.

اگر علاقه به مطالعه دارید، پس مطالعه کنید.

برای از بین بردن استرس به گردش و تفریح در طبیعت بروید.

فیلم طنز و خنده دار ببینید.

به مدت 10 دقیقه مدیتیشن کنید.

از مشاوره حضوری خانواده برای از بین بردن استرس ها کمک بگیرید.

چگونه دختری دلبر و جذاب باشیم؟

سخنی از مشاوران آویژه

زنان جذاب کسانی هستند که خودشان را در اولویت قرار می دهند و برای سلامتی و مراقبت از خود وقت می گذارند. اگر می خواهید یک دختر جذاب و مغرور باشید باید سعی کنید اعتماد به نفس بالایی را در خود ایجاد کنید. خجالت کشیدن، گوشه گیری، پرخاشگری، ناامیدی و … را دور بریزید تا یک زن جذاب به شمار بروید. رنگ هایی مثل رنگ قرمز باعث جذاب شدن زن ها می شود. حتما به تیپ خود اهمیت بدهید و هرگز با بی حوصلگی به خرید نروید. بهترین ها را انتخاب کنید. مسلما گران بودن نشانه بهترین ها نیست. آنچه که به اندام و ظاهر شما زیبا باشد، بهترین است.

از کلمات لوند و عاشقانه و زیبا در مکالمات خود با همسر یا دیگران استفاده کنید. اگر نمی دانید چگونه جذاب باشید و در دید دیگران یک فرد مهم و عالی به نظر برسید، می توانید از مشاوره خانواده در این باره کمک بگیرید.

سوالات متداول

از نظر مردان چه چیزی در زنان جذاب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؟

44 درصد از مردان گفتند که موها اولین چیزی است که در مورد یک زن جذاب مورد توجه قرار می گیرد. 26 درصد لباس، 25 درصد پاها و 4 درصد آرایش او توجه مردان را به خود جلب می کند و جذاب به نظر می رسند.

چه چیزی مرد را به سمت زن سوق می دهد؟

خارج از تمایلات جنسی، بسیاری از چیزهای مختلف نیز در جذابیت زنان نقش دارند. به عنوان مثال، شخصیت، نحوه راه رفتن او، و جذابیت چهره یا به طور کلی جذاب بودن از نظر فیزیکی، همه چیزهایی هستند که اغلب افراد آن را جذاب می‌دانند.

براي مشاوره در زمينه چگونه زنی جذاب باشیم؟ 16 ویژگی زنان جذاب از نظر مردان

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 13 نظر:

 1. مرد ایرانی هیز با هیچ.روش جذابیتی نمیتونه با زن خودش بسازه باید خیانت کنه باید تو جوانی و عمر زنش برینه باید ثابت کنه مرد هست و می‌تونه متنفرم از مردی ک ده سال بارفتارهاش ازارم داد و گفت تو تنها عشق زندگیمی از خودم و اینکه مادر فرزند این مردم متنفرم وهربار مجبورم ببخشمش لعنت به مردای نامرد سرزمینم ک غرورزن رو برا هوس خودشون زیرپا میذارن

 2. جاهای دیگه دنیا شاید شرایط فرق کنه.ولی برا مردای اینجا و شرایط اینجا جذاب ترین زن فاحشه ها هستن.هرچی بی‌حجاب تر بی حیا تر بی وفا تر جذاب تر.

 3. هیچی بی پول نمیشه مثلا من بدبخت تو رشته ی خودم نیستم سرکار 🙄😏🤦

 4. شکاک بودن خوب نیس ولی کاملا بیخیال بودن هم بده به عنوان کسی که بعد ۱۰ سال زندگی تو اوج اعتماد بهش خیانت شده والان از وسواس رنج میبرم میگم کسی که ذات بد داشته یه روزی نمایان میشه پس به خاطر خیانت و دروغ چه مرد چه زن بهتره حال خودمون و بد نکنیم آدم ها دنبال چیزی که لایقشن می‌رن شاید اونا در حد ما نیستن کسی که باید بره یه روزی میره

 5. من من خیلی زود عصبی میشم و به نامزدم خیلی گیر میدم از هم صحبتی با همکارای خانومش و حتی خندیدنش خیلی ناراحت و عصبی میشم و همیشه هم سر این موضوع بحث داریم البته منکر‌ این نمیشم نامزدم هیچ نیت بدی نداره بلکه خیلی هم چشم پاک فقط نمیدونم چرا انقد گیر میدم

   1. منم متاسفانه مثل شما هستم
    الان 20 ساله ازدواج کردم و با دو تا بچه هنوز گیر میدم
    نه اون درست میشه و نه من

  1. با سلام. شما باید به روانشناس و یا مشاوره مراجعه کنید. ممکن است در گیر وسواس رابطه ای و خیانت شده باشید. این گیر دادن های الکی به همسرتان اصلا عاقبت خوبی ندارد و باعث خراب شدن رابطه عاطفی و زندگی زناشویی شما می شود. پس به دنبال درمان این شک و بدبینی بیهوده خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉