کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل

نشانه های مرد متاهل عاشق
3.1/5 - (47 امتیاز)

چه علائمی نشان می دهد یک مرد متاهل در یک رابطه عاشقانه است؟ چرا مرد متاهل عاشق دختر مجرد می شود؟ نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل چیست؟ شاید شما نیز به عنوان یک همسر و یا زنی که شوهرش ادعا می کند او را دوست دارد با این سوالات در ذهن خود مواجه شده باشید. در این رابطه زنان به دو دسته تقسیم می شوند. زنانی که شوهرشان به آنها خیانت کرده و با وجود متاهل بودن با فرد دیگری در ارتباط هستند. دوم زنی که مرد متاهلی ادعا می کند او را دوست دارد و می خواهد با او وارد رابطه شود.

اگر شما جز گره دوم هستید و مرد متاهلی می گوید عاشق شما است، پس بهتر است قبل از تصمیم گیری همه جوانب را در نظر بگیرید. نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل یا دختر مجرد می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید آیا او واقعا عاشق شما است؟ مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه به بررسی علائم عاشق شدن مردان متاهل و نشانه های آن در رابطه پرداخته اند. آنها بعد از تحقیقات و مطالعات فراوان مقاله جامع و کاربردی زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز به دنبال نشانه های عاشق شدن مرد متاهل هستید، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل

آیا مرد متاهل می تواند عاشق زن دیگری شود؟

شاید برای شما نیز این سوال بوجود آمده باشد که آیا مرد متاهل می تواند عاشق زن دیگری شود؟ یا همزمان دو زن را دوست داشته باشد؟ متاسفانه پاسخ به این سوال مثبت است. بله، یک مرد می تواند همزمان دو یا چند زن را دوست داشته باشد و حتی عاشق آنها باشد. طبق تحقیقات انجام شده، مردان متاهل بیشتر از زنان در معرض خیانت به زن خود هستند. شما ممکن است با درخواست یک مرد متاهل برای داشتن رابطه مواجه شده باشید. اما این دوست داشتن را واقعی ندانید. زیرا او همسر و یا حتی فرزند دارد. باید گفت داشتن رابطه با مرد متاهل به هیچ عنوان درست نیست. اما این واقعیت نیز وجود دارد که مرد متاهل مجدد عاشق شود.

در هر حال این موضوع را در نظر بگیرید که او زندگی مشترکی دارد و تشکیل خانواده داده است. پس از نظر منطقی و عقلانی نفر سوم بودن در این رابطه اصلا درست و مناسب نیست. حتی اگر نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر را در مرد مشاهده کنید. باز هم وارد شدن به زندگی او و همراه شدن در خیانت او به همسرش اصلا درست نیست. مسلما مشکلات و سختی های زیادی را هم برای شما و هم برای او و خانواده اش به همراه دارد. پس در این شرایط سعی کنید تصمیم درست و مناسبی بگیرید. شما می توانید به مشاوره خیانت مراجعه کرده و در این باره از راهنمایی های مشاور استفاده کنید.

چه چیزی باعث می شود که مردان متاهل شیفته زنان دیگر شوند؟

ملانی جوی، دکتری روانشناسی، در کتاب درست کردن روابط خود می گوید: افرادی که روابط سالم و رضایت بخشی دارند، با همسران خود، همکاران، اعضای خانواده و … در همه زمینه های زندگی، بهتر عمل می کنند.

متاسفانه در برخی از زندگی های مشترک، روابط سالم و پرورش یافته وجود ندارد. به همین دلیل به مرور زمان عشق و دوست داشتن از بین خواهد رفت. هنگامی که این اتفاق می افتد، خیانت به همسر پررنگ تر شده و یک راه نجات از روابط خسته کننده تلقی می شود. همچنین یکی دیگر از علت های خیانت مردان متاهل، می تواند حاملگی همسر باشد. متاسفانه برخی مردان برای برطرف کردن نیاز جنسی و یا عاطفی خود، در دوران بارداری همسرشان به او خیانت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقاله خیانت شوهر در دوران بارداری را مطالعه بفرمایید.

از بین رفتن عشق و دوست داشتن بین زوجین یکی از عوامل مهم و اصلی پایان زندگی مشترک است. البته زندگی زوجین می تواند دوباره شکوفا شود. حتی با وجود خیانت برخی از زندگی ها می تواند مسیر درست خود را پیدا کرده و با پایان دادن به خیانت، زندگی شاد و سالمی را آغاز کنند. زوجین می توانند با همکاری هم زندگی خود را بهبود بخشند. یک مرد متاهل ممکن است بعد از خیانت به همسر، پشیمان شده و متوجه شود که همسرش را بیشتر ازهمیشه دوست دارد.

نشانه‌های مرد متاهل در رابطه

12 مورد از نشانه های عاشق شدن مردان متاهل

نشانه های مرد متاهل عاشق کم نیست. اگر مرد متاهلی ادعا می کند که عاشق شما شده است، در ابتدا باید به دنبال نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر باشید. اگر نشانه های عاشق شدن در مرد متاهل وجود داشت، احتمال اینکه او از زندگی مشترک خود خسته شده باشد و یا زندگی بدون عشق داشته و حالا عاشق شما شده است، وجود دارد. در این قسمت 12 مورد از نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل گفته شده است. این علائم را بررسی کنید تا بدانید که آیا شوهرتان مجذوب زن دیگری شده است و یا مرد متاهلی عاشق شما شده است یا خیر؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به همسر خود توجهی نمی کند

بارزترین نشانه عاشق شدن مرد متاهل این است که او دیگر نسبت به همسر و یا فرزندانش توجه خاصی ندارد. به طور عامیانه می توان گفت او دیگر چشمش به همسرش نیست. او دائم به شما فکر می کند و می خواهد در کنار شما باشد. مسئولیت های زندگی مشترک خود با همسرش را نادیده می گیرید و تمام فکر و ذهن او شما هستید.

شما احساسات او را متوجه می شوید

هنگامی که صحبت از احساسات و عاشق شدن و دوست داشتن می شود، این موضوع را خود فرد نیز می تواند درک کرده و متوجه آن شود. ما انسان ها با غریزه آفریده شده ایم. هنگامی که کسی نسبت به شما احساسی دارد، آن را متوجه می شویم. شما با نگاه کردن به چشمان او و یا توجه به زبان بدنش، حتی نحوه خندیدن و یا صحبت کردن او می توانید متوجه شوید که آیا مرد متاهل عاشق شما است یا خیر؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اوقات فراغت خود را با شما می گذراند

مسلما یک مرد متاهل باید اوقات فراغت، تعطیلات و زمان های خالی خود را با همسر و فرزندانش بگذراند. اما یکی از نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل این است که او دائم دوست دارد در کنار شما باشد. اوقات فراغت خود را با شما سپری کند. این نشان می دهد که او احساسات عمیق تری نسبت به شما دارد.

سعی می کند به شما نزدیک شود

اکثر مردان متاهل از اینکه با شما تماس فیزیکی برقرار کنند می ترسند. زیرا نمی دانند که شما چه واکنشی نسبت به این حرکات آنها نشان می دهید. اما سعی می کنند به شما نزدیک تر شوند. حتی بدون تماس فیزیکی. به عنوان مثال ممکن است نزدیک شما بنشینند، کنار شما بایستند یا هر کار دیگری بتوانند انجام دهند تا این شکاف و فاصله بین خود و شما را کم کنند. این یکی از مهم ترین نشانه های خیانت مردان است. اگر به دنبال یافتن نشانه های خیانت مردان هستید، پس به شما توصیه می کنم مقاله نشانه های خیانت مردان را مطالعه بفرمایید.

مرد متاهل شما را لمس می کند

منظور از لمس کردن، داشتن رابطه جنسی و یا لمس شدید جنسی نیست. یکی از نشانه های مردان متاهل عاشق این است که آنها می خواهند به مرور فاصله خود را با شما کم کند. پس ممکن است در اولین ملاقات با شما فاصله را حفظ کنند اما بعد از آن سعی می کنند با لمس کردن دستان شما و یا نوازش موهایتان به شما نزدیک شوند. مسلما شما فورا متوجه خواهید شد که قصد آنها از این حرکات چیست. البته این مورد لزوما به معنای عشق نیست، اما به این معنی است که او از نظر جنسی به شما جذب شده است.

نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل

او در مورد ازدواج خود و همسرش با شما صحبت می کند

برخی از مردان متاهل اصلا نمی گویند که ازدواج کرده اند و به گونه ای وانمود می کنند که مجرد هستند. این افراد عاشق شما نیستند و تنها می خواهند با شما وارد رابطه ای کوتاه مدت شوند. یکی از نشانه های عاشق شدن مرد متاهل این است که او در مورد زندگی مشترکش، مشکلاتی که در زندگی زناشویی دارد و … با شما صحبت می کند. او با این کار می خواهد به شما نشان دهد که ازدواج خوبی نداشته و یا می خواهد از همسرش جدا شود. مرد متاهل از این راهکار برای نزدیک شدن به شما و جلب اعتمادتان استفاده می کند.

مرد متاهل عاشق به دنبال راهی برای صحبت کردن با شما می گردد

این موضوع منطقی است که اگر کسی شما را دوست داشته باشد، سعی می کند تا حد امکان زمان بیشتری را با شما خلوت کند. او می خواهد بیشتر وقت خود را با شما سپری کرده و صحبت کند. مرد متاهل عاشق از هر فرصت و بهانه ای برای صحبت کردن با شما استفاده می کند.

بیش از اندازه با شما صمیمی شده است

شاید او همکار شما بوده و مجبور باشید ساعت های زیادی را در کنار یکدیگر باشید. این طبیعی است که روابط دوستانه و کاری داشته باشید. اما صمیمیت و دوستی بیش از اندازه اصلا طبیعی نیست. مرز واضحی بین دوست بودن دو همکار و صمیمیت بین دو همکار وجود دارد. اگرچه این نشانه و یا قدمی بزرگ درباره عاشق بودن مردان متاهل نیست. اما حواستان باشد که او بسیار زیرکانه دارد به شما نزدیک می شود و به مرور روابط را علنی تر و صمیمانه تر خواهد کرد.

به مردانی که با شما در ارتباط هستند، حسادت می کند

اگر مردی صرفا همکار یا دوست شما است، هیچ دلیلی برای حساسیت و یا حسادت او وجود ندارد. چرا او دائم بر روابط شما نظارت کرده و یا به مردانی که با شما در ارتباط هستند حسادت می کند؟ بله درست است زیرا او عاشق شما شده است. او از نزدیک بودن مردان و پسران دیگر به شما احساس خطر می کند و گاهی اوقات رفتاری دوست پسرانه دارد.

یکی از عجیب ترین نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل یا دختر مجرد زمانی است که او سعی می کند قلمرو خود را مشخص کند. او فراموش می کند که در قبال شما مسئولیتی ندارد و از قبل شریک و همسر دیگری داشته است.

مرد متاهل عاشق به خاطر شما دست از کار می کشد

نشانه مرد متاهل عاشق این است که برای خوشحال کردن شما هر کاری که نیاز باشد را انجام می دهد. او ممکن است به خاطر شما دست از کار بکشد و یا برای اینکه ساعت بیشتری را در کنار شما باشد، برنامه های خود را تغییر بدهد. اگر شما احساس می کنید مرد متاهلی بیش از اندازه برای خوشحال کردن شما تلاش می کند و یا سعی می کند شما او را ببینید و خوب به نظر برسد، احتمالا او عاشق شما شده است. شما می توانید به مشاوره خانواده مراجعه کنید و از راهنمایی های مشاور یا روانشناس کمک بگیرید. آیا می خواهید به رابطه با مرد متاهل ادامه بدهید یا خیر؟

مرد متاهل برای شما هدیه می خرد

هدیه خریدن مرد متاهل برای دختر مجرد و یا زن دیگر، نشانه بارز و واضحی از عاشق شدن مرد متاهل است. اگر یک مرد متاهل برای شما هدایایی می خرد، واضح است که او به شما علاقه مند است. اگر شما هدیه های او را بپذیرید یعنی اینکه می خواهید با او وارد رابطه شوید و مشکلی با خیانت او به همسرش ندارید. اگر می خواهید از چیزی که به زودی به یک آشفتگی کامل تبدیل می شود دور بمانید، از او هدیه نپذیرید.

او به شما می گوید که همسرش او را درک نمی کند

اگر مرد متاهل شروع به بدگویی از همسرش می کند و یا می گوید همسرش او را درک نمی کند، رابطه عاشقانه ندارند و …، اساسا هدفش این است که راه را برای شما باز کند. او انتظار دارد که شما کسی باشید که درکش می کنید و به او اهمیت می دهید. در اصل می خواهد نیازها و خواسته های حل نشده در درون زندگی مشترک خود با همسرش را با شما حل کند.

به این نکته توجه کنید که آیا می خواهید با کسی باشید که در مورد همسرش اینگونه صحبت می کند؟ ممکن است همسرش کاملاً او را درک کند. در این شرایط مرد متاهل از این جملات برای تحت تاثیر قرار دادن شما استفاده کرده است زیرا عاشق شما شده است.

نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد

 

سخنی از مشاوران آویژه

گاهی اوقات ما با عاشق شدن مرد متاهل رو به رو می شویم. عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر می تواند منجر به طلاق او شود. یا حتی زندگی شما را نیز دچار تلاطم و مشکلاتی کند. برخی از مردان متاهل به دلیل نارضایتی از زندگی مشترک و یا از بین رفتن علاقه به همسر، به او خیانت می کنند. اگر نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل را در مردی که مقابلتان ایستاده و ادعا می کند شما را دوست دارد، مشاهده کرده اید. پس سعی کنید عجولانه و احساساتی تصمیم نگیرید. ممکن است مرد متاهل شروع به گفتن داستان هایی ناراحت کننده و تاثیر گذار از زندگی زناشویی خود کند. اما شما تا چه میزان می دانید که صحبت های او واقعی بوده است؟

به هرحال تصمیم نهایی را شما باید بگیرید. آیا شما نیز عاشق مرد متاهل شده اید و می خواهید در کنار او بوده و مشکلات پیش رو را تحمل کنید؟ یا به او جواب منفی می دهید؟ به یاد داشته باشید که اگر شما نیز متاهل باشید، تصمیم شما برای ادامه رابطه، یک خیانت به شوهرتان تلقی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خیانت زنان می توانید مقاله نشانه های خیانت زنان را مطالعه بفرمایید.

سوالات متداول

آیا مرد متاهل می تواند همسر و دوست دختر خود را همزمان دوست داشته باشد؟

به گفته کن مونیوآ، روانشناس اهل نایروبی، مردان می توانند نسبت به بیش از یک شریک عاشقانه احساس دلبستگی و تعهد داشته باشند که آنها آن را به عنوان عشق تعریف می کنند. «یک مرد ممکن است بتواند از نظر عاطفی خود را به دو زن در یک زمان متعهد و وابسته کند.»

چرا یک مرد متاهل عاشق من شده است؟

بسیاری از مردان برای تقویت عزت نفس خود یا صرفاً برای به دست آوردن هیجان به دنبال شخصی هستند که بتوانند با او سرگرم شوند. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث شود مرد متاهل عاشق شود این است که از زندگی زناشویی خود راضی نبوده و زندگی عاشقانه ای ندارد. او به دنبال عشق می گردد.

سوالات متداول

آیا مرد متاهل می تواند همسر و دوست دختر خود را همزمان دوست داشته باشد؟

به گفته کن مونیوآ، روانشناس اهل نایروبی، مردان می توانند نسبت به بیش از یک شریک عاشقانه احساس دلبستگی و تعهد داشته باشند که آنها آن را به عنوان عشق تعریف می کنند. «یک مرد ممکن است بتواند از نظر عاطفی خود را به دو زن در یک زمان متعهد و وابسته کند.»

چرا یک مرد متاهل عاشق من شده است؟

بسیاری از مردان برای تقویت عزت نفس خود یا صرفاً برای به دست آوردن هیجان به دنبال شخصی هستند که بتوانند با او سرگرم شوند. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث شود مرد متاهل عاشق شود این است که از زندگی زناشویی خود راضی نبوده و زندگی عاشقانه ای ندارد. او به دنبال عشق می گردد.

براي مشاوره در زمينه نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 134 نظر:

 1. اینکه شما بر اساس داستان های عاشقانه دارین میگین برو دنبال عشقت و اینکه اون آقا متاهل هست و زن و فرزند داره مهم نیست، خلاف اخلاق و انسانیت نیست؟
  خودتون رو جای خانوم اون آقا بزارید؟ اگر به ماجرا اینطور نگاه بشه که همه محق هستند هر وقت دلشون خواست زندگی بقیه رو از هم بپاشد به اسم اینکه عاشق شدند

  1. اگر از همسر خود بی احترامی مکرر و بی توجهی ببینند ، احتمال اینکه به دنبال عشق جدیدی باشد زیاد است

 2. چرا نمی گید عوامل خیانت چیه .. محیط کار..فضای مجازی.. ماهواره… مد شدن دوست دختر دوست پسر در بستر فرهنگ اسلامی.. نبود محبت در خانواده.. فقر ..هم دین هم کیش نبودن . زندگی در خارج از ایران .. قبل از ازدواج نرسیدن به رشد و تکامل در بستر علم و استعداد ها .. دخالت و تجویز افکار غربی ها در سینما و دانشگاها .. فساد اقتصادی … ایمان نداشتن به طب اسلام .. نمونه اش گمراهی مردم ایران در اغتشاشات زن زندکی ازادی آزادی..

  1. آخ زنک تا قبل از اعتراضات این مملکت گل و بلبل بود یا لبریز از فساد؟؟؟؟

 3. راستش من عاشق ی فرد شدم بسیار غافلگیرانه، هنگامی که دیدمش به شدت به دلم نشست انگار همه عمر دنبال کسی مثل اون بودم، خواستم باهاش ارتباط برقرار کنم شروع کردم پیام دادن
  توی این پیامهاش، فهمیدم متاهل هستند. خودشون گفتند که فرزند دارند. (شاید فهمیده میخواهم بهش نزدیک بشم)
  منم ارتباطم رو باهاش قطع کردم.

  اما نزدیک دو سال هست، هر جا میرم، احساس میکنم در کنارم هست. هرگز نتونستم فراموشش کنم.
  گاهی وقتا بهش فکر میکنم و بشدت گریه م میگیره.
  اما انصاف نیست زندگی یک زوج رو با خودخواهیم، خراب کنم.
  اینکه میگن از دلت برود هر آنکه از دیده رود، در مورد من صدق نمیکنه.

  1. چند بار زندگی باید بکنید؟ چهار بار؟ سه بار؟ دوبار؟ نه فقط یکبار
   عشق یک حس مقدس و درونی و هدیه خداوندی هست
   کور کردن عشق به خاطر افکار و اعتقادات و یا هر دلیل دیگری هم ناشکری از نعمت خداست هم آسیب به روح و روان هست
   عشق همیشه مقدس بوده و هست حتی عشق مجنون به لیلی که متاهل بود با گذشت زمان نه تنها در اذهان بد نبوده بلکه یک مثال تمام عیار برای عاشقی هست
   دنبال عشقتون باشین و افکار پوچ رو ول کنین
   اینکه یک خانواده یا یک شخص یا یک جمع و یک اعتقاد عشق شما رو ممنوع کرده باشه و شما رو وادار به چشم پوشی از عشق بکنه کار احمقانه ای هست که بعد از گذر از سن و سال عاشقی پشیمونی اون فقط به خود شما ضربه خپاهد زد نه به دیگران شاید از نظر دیگران این کار درست نباشه. شاید لیلی و مجنون افسانه باشه اما قصه شهریار و ثریا رو شنیدین دیگه افسانه هم نیست نتیجه عدم توجه به عشق و فرو خوردن عشق قلبی به یکی همیشه به ضرر فرد هست
   عشق حتی یک طرفه هم مقدسه

   1. کمتر مضخرف بگو طرف عاشق بشه زن و بچه دار یا شوهردار ادامه اش هم بده زندگی ها ازهم باشه چه بسا بچه های بی پدر مادر بشن که چی عشق مقدسه یکی بیاد عاشق زنت یا شوهرت بشه بازهم همینو میگی

  2. من زندگیم یه دختری وجدان ک میفهمدطرف زن داره خراب مردبامن طرح دوستی ریخت ک باشوهرم رفیق بشه خدانعلتش کن زندگی شیرینم جهنم کرد شوهرم بخاطراون من اذیت میکردم خوشحال بشه اون یه دختراشغال خدانشناس

  3. سلام شوهرم بهم خیانت میکرداخرمجبورشدم براش زن دوم بگیرم بازم دست بردارنبودبدترشدالان توخرج ومخارجمون مونده حوصله هیچکدوممون رانداره فقط مثل سگ جون میده اماچه فایده نه جایی برای زندگی داریم نه شکممون سیرمیشه نه محبت میبینیم

 4. ازدواج ابلهانه ترین کار بشریته ، وقتی میری داخلش میبینی توی باتلاقی هستی که کارت تمومه و اگرم بخوای خارج بشی به قیمت نابودی خودت و همسرو فرزندته علی الخصوص توی جوامع سنتی ،
  قطعا یه رابطه طولانی و زوری مثل ازدواج تهوع اوره ،انسان همیشه باید عاشق باشه ، ولی دیگه راهی نداری خارج بشی مجبوری خیانت کنی

  1. به شدت با شما موافقم. اینکه میگن بعد علاقه بوجود میاد، فقط حرف هست و اساسی نداره. شاید ی وابستگی مریض گونه ایجاد کنه، اما عشق رو نه.

   1. اما تنها موندنم بعد از دهه چهارم یک داستان بینهایت غم انگیزی میشه!!! نه بچه ای نه همدمی!
    باید با کلفت نوکرت درد و دل کنی قهوه بنوشی و شب عروسکت رو بقل کنی و یواشکی اشک بریزی

    1. باز در تنهایی گریه کردن، بهتر از خوابیدن در بستر کسی هست که او را هیچ نمی‌خواهی.

     1. من الان اینطورم ب کسی زندگی میکنم که ازش متنفرم خانووادم اجازه نمیدن جدابشم ب خودکشی فک میکنم

  2. علی: آفرین باید حرفاتونوباطلانوشت ازدواج توایران مخصوصا مثل یه باتلاقه که عمرتومیخوره واقعا چقدرعمرمیکنیم مگه، بعدشم یه بچه که این وسط اون ازهمه بیشترآسیب می بینه

 5. من ی دختر مجردم
  قبل از ازدواجم ب خاستگارم میگم اگر روزی دیدی خیانت کردم سرمو ببر
  اگر روزی دیدم خیانت کردی سرتو میبرم میزارم رو سینت این بهترین راهه
  ن اینکه خیانت کنه بعد انتظار بکشی برگرده فقدر خیانت کار حقش مرگه چ زن چ مرد تمام

  1. خیانت علت داره باید از بوجود اومدنش پیشگیری کرد ولی اگه کسی احساس میکنه تنوع طلب هست تا زمانیکه این حسش پایان نگرفته نباید ازدواج کنه.

 6. رابطه دونفره مقدسه..حتی اگر گذرا باشد و موقت..وبقیه رابطه ها که به سه نفر یا چند نفر تبدیل میشن عشق نیستن هوسن

   1. به شدت موافق این موضوع هستم که یک مرد همزمان میتونه عاشق دو یا چند نفر باشه، لعنت به سنت ها

  1. همه نه بخدا “” یک نفر هست توی این دنیا که بدون چشم داشتی عاشق کسیت که اسمش اسراست”اگر در خلوت خودتون برای کسی گریه کردید و هیچگاه با چشم هوس بهش نگاه کردید بدون عاشقش شده اید

 7. من یه دخترم و اینطور که شما میفرمایید ازدواج سرتهش مشکله حالا ازدواج کنم که بعد بدوبدو دنبال این بدوم که نره با یکی دیگه یا اینکه
  ریسک بزرگ بکنم و تمام استعداد هایم را رها وفدای تشکیل خانواده بکنم بعد فرضا پسره بیاد بگه مرد میتونه چندتا زن دوست داشته باشه
  اصلا و ابدا حداقل اگر روی خودم کار کنم مطمعنم جایگاه اجتماعی بهتری خواهم داشت شما را با عقاید خودخاهانتون تنها می‌گذارم/:

  1. دمت گرم اگه ازدواج نکردی نکن تا آخر عمرت ۱۲۰ سال ایشالا تنها و بی آقا بالاسر زندگی کن دقیقا وقتی ازدواج کنی تو این جامعه به گند کشیده شده صبح تا شب باید هواست به همسرت باشه که یکی ازت ندزدتش دخترای زیادی دنبال مردای متاهل هستن که جیبشونو پر کنن . سعادتمند باش و خوشبخت و ازدوااااااااااج نکککککککککککککککککن .

  2. آفرین به تو دختر خودساز من از ازدواج خودم پشیمانم تمام استعداد هایم را رها کردم والان هم خودم را نمی‌شناسم به خودت اهمیت دهی انگار دنیا تو دستای خودته

   1. سلام سوال من اینه که همیشه زنا مقصر هستن چون دارن به همجنس خودشون خیانت میکنند چرا پس یکی نمیگه مردا که زن بیچاره با هزار حرف و زبون بازی حرف های عاشقانه از راه به در میکنن آخه ما آدم نیستیم

 8. اگر آقا پسری در فضای مجازی با دختر خانمی آشنا بشن و اون پسر تا حالا اون خانم رو ندیده باشه و توی اپ خاصی به مدت یکسال فقط پست می فرستاده به امید اینکه یک روز اون دختر پست ها رو ببینه و در نهایت خودش مجبور میشه که این دوست داشتن رو به دختر اعلام کنه. آیا این دوست داشتن حقیقیه؟ آیا یه پسر میتونه بدون دیدن ظاهر یه دختر منظورم چهره دختره به اون علاقه مند بشه ؟؟ هر دو از دو کشور متفاوتن. آقایون خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم
  ممنون از هگی

  1. نه این فقط یه نوع کلکی هستش که آقایون بخاطر جلب توجه به کارمیبرن متاسفانه

  2. بستگی داره نمیشه قضاوت کرد

   من خودم عاشق ی دختر شدم از ی کشور دیگه روزگارم شده یادش و صداش دوست دارم رو ب روم بشینه تا آخر دنیا نگاش کنم اینقد ک دوسش دارم ک فقط خودش می‌دونه و خدا
   اینا رو گفتم دلیل نمیشه ک بگم همه خوبن یا بد منظورم اینه ک باید آدم زندگیتو ببینی بشناسی
   چرا نمیگی بیاد باهم رو ب رو بشین
   اگه عشق واقعی داره پس بگو بیاد با خانوادت صحبت کنه همدیگه رو ببینین خانوادتو ببینه بعد تصمیم بگیر
   هرکی گفت عاشقم باید با تلاشش ثابت کنه ن حرف بگو بیاد با خانوادت صحبت کنه

  3. بستگی داره
   اگه عشق واقعی هست همین الان بش بگو بیاد ک همو ببینین هر طور شده میاد بگو بیادش با خانوادت صحبت کنه هر طور شده میاد فقط تو بگو بیا اگه گفت نمیام پس الکی میگه

  4. بستگی داره
   من الان خودم درگیر ی عشق دو ملیتی شدم ک با اینکه می‌دونم رسیدن سخته ولی خدا رو شاکرم ک این عشق رو تجربه کردم حس خیلی دردناک دوست داشتنی واسش بمیرم هم کمه دارم تلاش میکنم برم سمتش امیدوارم منو با بقیه یکی ندونه و ب این درک برسه ک من عاشقانه خالصانه دوستش دارم

  5. سلام؛
   بدون دیدن چهره‌ی یک دختر فکر نمی‌کنم علاقه و عشقی بوجود بیاد. بیشتر شبیه یک فانتزی میشه تا عشق.

 9. سلام. اینو به عنوان یه جنس مذکر میگم. حواستون باشه در 95 درصد مردان خبری از عشق نیست و همش هوسه. ما مردان از لحاظ جنسی سیری ناپذیریم. پس مراقب باشید کلاه سرتون نره

   1. سلام اکثرپسرا ومردادروغ میکن
    ومتاسفانه دخترا
    خوش باور وساده اند ووابسته میشن
    وخودشون گرفتار
    عذاب میکنن

 10. بعًضیا می گن هوس زودگزره اخه مگه نصف عشق تو هوس و رابطه جنسی نیست ؟ یعنی اگه اون رابطه جنسی به اون مرد متاهل بچسبه و لذت زیادی برده باشه و اخلاق اون معشوقه خوب باشه باهاش و اون معشوقه عاشقش باشه وقتی مرداز قیافه ورفتارو همه چیز یه زن خوشش بیاد و خیلی هم باهم باشن وابسته بشن این اسمش عشقه مگه عشق شاخ و دم داره؟ یه مردمتاهل می تونه هم عاشق همسرش باشه هم عاشق معشوقش و اگه رابطه جنسی بین خودو معشوقش باشه این دیگه به رابطه جنسی بااین خانم وابسته می شه و عاشقه اگه همسرش بفهمه وطلاق بگیره این مردمی ره بامعشوقش ازدواج می کنه یعنی مردها همزمان عاشق چندزن می تونن بشن البته اگه اون زنان زرنگ باشن وزیبا ولی زنان پخمه و نازیبا نمی تون تودل هابرن

  1. اگر آقا پسری در فضای مجازی با دختر خانمی آشنا بشن و اون پسر تا حالا اون خانم رو ندیده باشه و توی اپ خاصی به مدت یکسال فقط پست می فرستاده به امید اینکه یک روز اون دختر پست ها رو ببینه و در نهایت خودش مجبور میشه که این دوست داشتن رو به دختر اعلام کنه. آیا این دوست داشتن حقیقیه؟ آیا یه پسر میتونه بدون دیدن ظاهر یه دختر منظورم چهره دختره به اون علاقه مند بشه ؟؟ هر دو از دو کشور متفاوتن. آقایون خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم
   ممنون از همگی

   1. نه حقیقتا اینطور نیس
    چت کردن طولانی با دختر یا پسر بیش از ی مدت طولانی فقط میتونی ارتباط ناخودآگاه باشه هیچ عشق واقعی وجودنداره فقط ی سری توهماتی ک بین هم شکل میگیره کافیه ی نفر ازت تعریف کنه بعداز چند روز مهاله بهش نگید دوستش دارید ؟
    دوست داشتن مثل این میمونه من عاشق این پیراهن شدم حالا اگ توان خریدشو نداشتی نهایتش اینه یا میخریش یا نه؟میره.
    ولی عشق ی حس واقعی هس
    که صحبت کردن حضوری
    مشخص میشه و احترامات ک درحضور شما ب خانواده ات میزاره و…
    چت کردن فقط جنبه آشنایی یا پرکردن اوغات فراغت داره فقط سرگرمی همین..
    یه احساس پوچ

   2. تو حتما یکی از اون زنایی هستی که زندگی بقیه رو خراب میکنه و نفر سوم رابطه هست

  2. خانم.سارا.مردهاهم اونقد ساده وزود باورن که باعشوه گری وحرفای یک زن غریبه خام میشن.خیانت اصلا توجیه نداره.اگه مردا خواسته باشن هم زن داشته باشن هم مشغوقه.سنگ روسنگ بندنمیاد باید تعهدووفایی باشه.به نظرمن دلیل نمیشه همه مردا وهمه زنامعایبی دارن که باید همدیگردرک کنن وباهم معایب همدیگرروبین خودشون حل کنن.نکه برن بهم خیانت کنن.نمیتونن هم رو بفهمن نامردی نکنن.جدابشن چرا بهم توزندگی ظلم کنن

   1. من زنهای جنده رانمیبخشم که زندگی بقیه راخراب میکنن چون ماه جنده زندگی مناخراب کردبچهام رانابودکردخداشوهرم ودخترعمومانبخشه توهمین دنیاتقاص بدن دخترعموم باشوهرم بهم خیانت کردخدالعنتش کنه اشغالهای بی اصالت را

  3. ببخشید من این جا راحت صحبت میکنم مردا فقط شکم ویک وجب زیر ناف رو میبینن من الان ۲۳ ساله ازدواج کردم هر وقت مریض بشم یا پریود شوهرم با من سرو سنگینه انگار جنایت کردم پرخاشگری میکنه گاهی هم که شاکی میشم بزور خودشو کنترل میکنه انگار عصبهای مغزش به رابطه ختم میشه خیانت هم تا حالا نکرده خدایش ومن پیر کرده

 11. ایادمرد متاهلی که درزمان مجردی با زن مطلقه ای دوست بوده و به خاطر حرفای مردم و ناراضی بودن خانواده با زن مطلقه ازدواج نکرده و رفته با یه دختر مجرد ازدواج کرده و تنها انگیزش واسه ازدواج این بوده که دیگه پسرمجرد نباشه و زن خودشو طلاق بده و بره با اون زن مطلقه ازدواج کنه و چون دیگه پسرنیست و مرد مطلقس خانواده خیلی به ازدواج دومش گیرنمی دن و چون عشقش مطلقه بوده و خودشو هم سطح عشقش کرده که بهش برسه ؟واون زن مطلقه هم باهاش دوست بوده هم تو زمان مجردی پسره و هم تو دوران متاهلی پسره و رابطه جنسی هم دارن ایا به این می گن عشق یا مشکلات روانی ؟

 12. این طرز فکر روانشاسان غلط هست داشتن دوزن درصورت تامین ایرادی ندارد

   1. یک مثال از امام علی (ع) : مثال برای یک مرد با چند زن : آب داخل پارچ آب را در چند لیوان بریز ، آب داخل لیوانها مسلما مال یک پارچ است – اما اگر آب چند پارچ آب را داخل یک لیوان بریزی این یک افتضاح است !! آب داخل لیوان متعلق به کدام پارچ است ؟ درود بر امام علی (ع) با این پاسخ قانع کننده

    1. از کجا معلوم زن پارچ نباشد و مرد لیوان ؟!
     لطفا آدرس امام علی را بدهید ازشون بپرسیم

    2. چرت نگو مگه هرکی زابطه داشته باشه خامله میشه برو مطب دستگاه بزار با چنتا باش مگه مردا باچند نفرن قصدشون بچه دار شدن معلومه نه فک قصد لذته همین

   2. ایراد داره. روحیه زن و مرد باهم فرق داره. یه زن اگه زن دوم بشه اشکالی نداره ولی اگه یه زن با دو مرد باشه آخرش روانی میشه و شخصیتش داغون میشه. برخلاف مردها که اعتماد به نفسشون میره بالا

    1. درسته که خانمها خودشون هم نمیتونند همزمان با دو مرد باشند و از لحاظ روانی داغون میشن ولی توجه کنید که به همین ترتیب از بودن همسرشون با دو زن هم همینقدر نابود میشن چون هر چقدر هم که مرد هم توانایی رابطه هم زمان با دو زن رو داشته باشه بازهم یک زن نمیتونه همسرش رو با هیچ زن دیگه ای سهیم بشه

     1. سلام
      بله کاملا درسته خداوند در قرآن هم به این مسأله اشاره کرده که برای شما (مردان) بهتراست یک همسر اختیار کنید چرا که امکان برقراری عدالت بین دو زن یا بیشتر (به لحاظ عاطفی) هرگز ممکن نیست

   3. چه مرد و چه زن وقتی عهدی می بندند باید وفادار بمونند مرد و زن نداره
    ولی متاسفانه بعصی ها به اسم ثواب صیقه می کنند و بعضی ها م به دلیل نداشتن اخلاق انسانی زرنگی می دونن
    نتیجه میشه ی عالمه خانم دل شکسته که حس به درد نخور بودن می گیرن و….ممکنه اونا هم به خاطر زخمی که خوردن ….

   4. 👍🏻دقیقا فیمینیستا بیان اگه مرد حق دوتا زن داره زنم حق دوتا مرد داره

   5. مرحبا اقایونی که میگن اشکال نداره که ازدواج مجدد داشته باشن باشه اول یه شوهر خوبم واسه زنشون پیدا کنن بعد هر گوهی که میخوان بخورن مردانگی به زیر شکمه که سگ والاغ دست بعضی به اصطلاح مرد بستن.

  1. متن بسیار سطح پایین نوشته شده بود و موضوع تعهد مردان کاملا لگد مال شد. سواد رابطه اجتماعی که داشته باشیم می فهمیم خیانت مرد به زن با وسوسه ی امکان تجدید فراش تنها مسیر ویران کردن یک زن و‌شالوده و‌پی زندگی که با سختی سالها با همسرش ساخته هست که از بیماریهای روانی ناس میشه و‌مولد بیماریهای روانی دیگه است و مهمترین دلیل عقب موندگی کشورهایی که این موضوعات رو مثل این سایت با کج فهمی در باب اصل موضوع امکان فراش مردان اولویت ذهن خانواده ها کردند.. خانواده وقتی شکل می گیره بستر پاک ترقی علمی و اجتماعی و روحی چند نفر اعضای اون رو می سازه نه گند زدن به همه چی با هوس بازی

 13. بنظرم باید کسی که خیانت کرد بهتون وپروپروانگارنه انگار جلوچشمش باید بهش واسه یه بارم که شده بهش خیانت کنی تاببینه جیگر آدم وقتی آتیش میگیره یعنی چی

  1. تورو خدا خیانت می‌آید کنید شماهام با متاهل نکنید همسرش به معنی واقعی یه مرده میشه ک فقط نفس میکشه

 14. باید قبول کنیم که ازدواج ناموفق برای هردوطرف وجود دارد . ولی از آنجایی که ذات و روح زن از نظر همه ی ابعاد ازدواج می تواند درمقابل قصورات زناشویی مقاومت وتحمل کنددرنتیجه برای جبران سراغ دیگری نمی رود .ولی مرد به علت ساختار ش ناتوان هست وحتما برای جبران به سراغ دیگری خواهد رفت .( البته منظور مرد واقعی نه مرد بوالهوس ) پس بر ماست که از همسران خود محافظت کنیم و بهترین عشق را نثارشان کنیم که آنها عاشق همین هستند .😊

 15. اینو به تمام خانم هایی که میخوان با مرد متاهل وارد رابطه شن یا تو رابطه ان میگم هیچ مرد متاهلی شمارو به زن زشت بی ریخت بداندام بددهن سرد بداخلاق خودش ترجیح نمیده خلا عاطفی و جنسی خودش رو که با شما پر کرد دوباره میره سمت همون زن خودش پس هرگز فکر نکنید شما چه تیکه ای بودید که اون اومده سمت شما اون فقط و فقط برای یه مدت کوتاه شمارو لازم داره

  1. آفرین
   ولی اگه کسی اینو بفهمه.
   این زنها هستند که دارند به همنوع خودشون خیانت میکنند

  2. خیلی هاشم من دیدم طلاق دادن رفتن باعشقشون فقط مردای ترسو برمیگردن دوباره سمت زن خودشون نخوان مهریه بدن

   1. همه ترسو نیستن گاهی گیر میفتی دلت میسوزه برا بچت یا زنت
    و مجبوری خودت و معشوقتو نابود کنی

   2. اگر مرد عاشق زن اول و زن دومش باشه، که طلاق نمیده؛ با هر دوشون زندگی میکنه. البته اگر مرد خوب و عادلی باشه احتمالا زن‌ها دوستش خواهند داشت.

  3. اتفاقا در اشتباه محضی در اطرافیان و دوستان دیدم اینقدر زنشون رو طلاق دادن رفتن با همون معشوقه خوش اب و رنگ ازدواج کردن که نگو. اگرم دیدی رفت با زن زشت و بی ریخت و بداندام و بدهنش برگشت بدون پول مهریه و طلاق نداشته اما همچنان به خانم بازی ادامه میده. اینه واقعیت محض.

  4. معلومه تو زشت بداخلاق بددهنی .پس اینا ک طلاق میدن و اون زنه دومیه رو میگیرن افسانه است

  5. شما بگو دو دقه بلاخره ته ماجرا اینه ک یکی دیگه رو ب همسرشون حتی برا دو دقه ترجیح دادن چن بسا که همون دو دقه سال ها تو ذهنش حک بشه سال ها ب همون دو دقه فکر کنه در حالی ک روزها ماها منار همسرشون هستن

 16. سلام .وقتی که همسرم پول نداشت نون بخوره توی همه سختی هاش بد بختی هاش در به دری هاش همراهش بودم کمک حالش بودم من بهترین زن دنیا بودم که اگر من زنش نبودم معلوم نبود چی به سرش می آمد و زندگیش چی می شد تا به پول مال ثروت رسید با کلک دورغ به ناحقی به نا مردی در حقم خیانت کرد و طرف گفت که همسر داری گفت همسرم سرطان داره وهمین روزهاست که بمیره این کونه خودش با طرف قانع کرده بود در صورتی که من سالم سالم هستم نه سال که من فرزندانم رها کرد رفت به زندگی من فرزندانم سر نمی زنه رسیدگی نمی کنه و بد تر از همه عدالتش رعایت نمی کنه در سال فقط یک هفته پیش ما می آید در صورتی که من توی خونه دختر دارم و دخترم خیلی به باباش وابسته بود ولی دیگر باباش نمی خواد همش دورغ به دختر می گه دخترم نه سالش نود که پدرش رفت وحال دخترم هیجده سالش

  1. نظر شخصی من اینه ک اکثر مردها خیانتشون بیشتره از حانمها واقعیت اما دیگه کار شوهر شما خیلی ظلم کر ده در حق بچهاش

  2. خریدافرین درود خدا بر پدرت برا این حرفت
   چ دردناک منم همین کارهای ک تو میگیو برای همسرم کردم معتاد بود حالا ک ترک کرده افتاده تو دختر بازی و پیشنهاد ازدواج میده ب اینو اون خدا حق منو بچهامو از جونش بگیره بحق علی

 17. به نظر شما یک مرد متاهل عاشق یک دختر مجرد میشه و میگه ازدواج من به زور شده من همسرام را دوست ندارم از اول ازدواج تا به امروز اصلا بهش علاقه نداشتم و ندارم او درک فهم نداره من تحصیل کرده هستم اون حتا کلاس اول را نخوانده شرایط ما با هم خیلی فرق داره ما اصلا با هم جور در نمیایم و اون مرد شب روز اش را فقط با دختری که عاشق اش است می گذراند و حتا میگه من بیشتر از خودم به فکر آینده تو هستم وقتی کنار تو هستم احساس آرامش میکنم حتا برای دختر هم خرج مصارف کرده که با خود ببره خارج و میخواد با اون دختر ازدواج کنه پس آیا شما فکر میکنید اون مرد روزی برگردد پیش همسراش و بهش علاقه پیدا کنه آیا امکان داره همچین چیزی

  1. اگر راست میگه طلاق میگرفت و این زندگی رو تمام میکرد. دروغ میگه و بعد یه مدت اون دختر رو رها میکنه

 18. به نظر میاد این مقاله جهت ترویج چند همسری نوشته شده… مرد متاهل عاشق چیه؟؟!!! بجای اینکه توضیح بدی که مرده عاشق شده توضیح بده که این نوع عشق بیشتر هوس و زودگذره یا چه آسیب های روحی و روانی داره واقعا متاسفم برای جامعه ای که قشر مثلا فرهنگیش شماها هستید

 19. بله عشق نیست؛ یک حس گذراست که با بدست آوردن دختر مجرد و… احساساتش فروکش می کند و یک دختر… می ماند و بازی گرفتن احساساتش؛ وارد زندگی دیگران و زن دیگر شدن؛ عین حماقته ؛ کسی که متضرر می شود دختر…

 20. به نظر من هیچ دختری نمی تونه جای همسر اول و بگیره ، مرد اونه که وقتی زنت دختر بود اومد خونت و خواستگارای از تو بهتر داشت به تو جواب بله داد و جوونیش و به پات گذاشت بهش خیانت نکنی
  و مطمین باش اون دختری که عاشقش میشه بعد چند سال مثل زباله تو رو از زندگیش می اندازه بیرون ، چون میگه به منم مثل زن اولت خیانت می کنی

 21. وضعیت خیلی بدی شده.مردان ایرانی نوددرصدشون بهترین خوشی رودر داشتن رابطه بادخترهایازنهامیدونند.اصلی ترین دلیلش هم مشکلات اقتصادی وفضای مجازیه.فقط کافیه یه ماشین وپول داشته باشی توهرسنی باشی کیس فراوان برات هست.لعنت به باعث وبانیش

 22. به نظرم نمی تونه اون مرد همزمان دو نفر رو دوست داشته باشه
  اون دیگه دوست داشتن نیست
  درواقع یک حس گذراست به نظرم البته
  که برای ارضا احساساتشون دارند که ممکنه جنسی و یا غیر جنسی باشه

  1. سلام یه مقدار در مورد خصوصیات مرد و زن مطالعه کن ؛ دوست عزیز مرد از اونجایی که خدا طوری خلقش کرده هم زمان واقعا می‌تونه چندتا دختر و زن و با هم دوست داشته باشه ولی زن نمیتونه و فقط می‌تونه یک نفر و دوست داشته باشه پس برای همین چند همسری در بین مردان این همه رایج بوده در تمام قبیله ها و در طول تاریخ ؛ و حواستون به زندگیتون باشه چون مردها جایی می مانند که فقط عشق و محبت ببینند اینکه میگید از پیش اون دختر بر میگرده اشتباه هست اگر شما زنی باشی که به خودت نرسی و ورزش نکنی و عشق بازی بلد نباشی بشین تا اون برگرده ؛ خودت و به روز کن

   1. افرین به شما خوب فهمیدی در ضمن زن به خودش نرسه محبت بلد نباشه مرد میره پی کارش اجتماعی به روز فکر کنید اومد یه نفر بی کس وتنها باشه یه مرد که وضع مالی خوبی داره ازدواج کنه ثواب هست

    1. سلام .خوب نیست همه رو با یک چوب زد .و گفت زنها همه اینجورین یا مردا همه اینجوریند.واقعا باید اطلاعاتمون رو نسبت به همسرمون و نیاز هاش و شخصیت و …افزایش بدیم.الان عصر عصر ارتباطاطه .می تونید از اساتید کمک بگیرید و الحمدالله کم هم نیستند مثل استاد شجاعی و دکتر انوشه استاد الهی قمشه ای و حجت الاسلام پناهیان ،حجت الاسلام
     عالی و … هزینش یک سرچ سادست تو گوگل روم یا خرید کتاب های خوب .کلا وقتی آدم رابطش رو با معشوق واقعیش که خدا هست خوب کنه ،خدا رابطش رو با همه عالم درست میکنه این حرف استاد شجاعیه.
     منم اعتقاد دارم و با تمام وجود این مطلب رو گفتم .امام حسین در یکی از فرازهای روز عرفه می فرمایند:آن که تو را دارد چه ندارد و آنکه تو را ندارد چه دارد؟

   2. میتونم بپرسم کجا مطالعه کنم همسر من هیچوقت سکس را خیلی دوست نداشت بعد از 41 سال زندگی میگه من هیجان نیاز دارم آخه چرا من 11 سال از همسرم کوچکترم و بسیار جوانتر این حقم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉