کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل

نشانه های مرد متاهل عاشق
3.2/5 - (40 امتیاز)

چه علائمی نشان می دهد یک مرد متاهل در یک رابطه عاشقانه است؟ چرا مرد متاهل عاشق دختر مجرد می شود؟ نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل چیست؟ شاید شما نیز به عنوان یک همسر و یا زنی که شوهرش ادعا می کند او را دوست دارد با این سوالات در ذهن خود مواجه شده باشید. در این رابطه زنان به دو دسته تقسیم می شوند. زنانی که شوهرشان به آنها خیانت کرده و با وجود متاهل بودن با فرد دیگری در ارتباط هستند. دوم زنی که مرد متاهلی ادعا می کند او را دوست دارد و می خواهد با او وارد رابطه شود.

اگر شما جز گره دوم هستید و مرد متاهلی می گوید عاشق شما است، پس بهتر است قبل از تصمیم گیری همه جوانب را در نظر بگیرید. نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل یا دختر مجرد می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید آیا او واقعا عاشق شما است؟ مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه به بررسی علائم عاشق شدن مردان متاهل و نشانه های آن در رابطه پرداخته اند. آنها بعد از تحقیقات و مطالعات فراوان مقاله جامع و کاربردی زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز به دنبال نشانه های عاشق شدن مرد متاهل هستید، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل

آیا مرد متاهل می تواند عاشق زن دیگری شود؟

شاید برای شما نیز این سوال بوجود آمده باشد که آیا مرد متاهل می تواند عاشق زن دیگری شود؟ یا همزمان دو زن را دوست داشته باشد؟ متاسفانه پاسخ به این سوال مثبت است. بله، یک مرد می تواند همزمان دو یا چند زن را دوست داشته باشد و حتی عاشق آنها باشد. طبق تحقیقات انجام شده، مردان متاهل بیشتر از زنان در معرض خیانت به زن خود هستند. شما ممکن است با درخواست یک مرد متاهل برای داشتن رابطه مواجه شده باشید. اما این دوست داشتن را واقعی ندانید. زیرا او همسر و یا حتی فرزند دارد. باید گفت داشتن رابطه با مرد متاهل به هیچ عنوان درست نیست. اما این واقعیت نیز وجود دارد که مرد متاهل مجدد عاشق شود.

در هر حال این موضوع را در نظر بگیرید که او زندگی مشترکی دارد و تشکیل خانواده داده است. پس از نظر منطقی و عقلانی نفر سوم بودن در این رابطه اصلا درست و مناسب نیست. حتی اگر نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر را در مرد مشاهده کنید. باز هم وارد شدن به زندگی او و همراه شدن در خیانت او به همسرش اصلا درست نیست. مسلما مشکلات و سختی های زیادی را هم برای شما و هم برای او و خانواده اش به همراه دارد. پس در این شرایط سعی کنید تصمیم درست و مناسبی بگیرید. شما می توانید به مشاوره خیانت مراجعه کرده و در این باره از راهنمایی های مشاور استفاده کنید.

چه چیزی باعث می شود که مردان متاهل شیفته زنان دیگر شوند؟

ملانی جوی، دکتری روانشناسی، در کتاب درست کردن روابط خود می گوید: افرادی که روابط سالم و رضایت بخشی دارند، با همسران خود، همکاران، اعضای خانواده و … در همه زمینه های زندگی، بهتر عمل می کنند.

متاسفانه در برخی از زندگی های مشترک، روابط سالم و پرورش یافته وجود ندارد. به همین دلیل به مرور زمان عشق و دوست داشتن از بین خواهد رفت. هنگامی که این اتفاق می افتد، خیانت به همسر پررنگ تر شده و یک راه نجات از روابط خسته کننده تلقی می شود. همچنین یکی دیگر از علت های خیانت مردان متاهل، می تواند حاملگی همسر باشد. متاسفانه برخی مردان برای برطرف کردن نیاز جنسی و یا عاطفی خود، در دوران بارداری همسرشان به او خیانت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقاله خیانت شوهر در دوران بارداری را مطالعه بفرمایید.

از بین رفتن عشق و دوست داشتن بین زوجین یکی از عوامل مهم و اصلی پایان زندگی مشترک است. البته زندگی زوجین می تواند دوباره شکوفا شود. حتی با وجود خیانت برخی از زندگی ها می تواند مسیر درست خود را پیدا کرده و با پایان دادن به خیانت، زندگی شاد و سالمی را آغاز کنند. زوجین می توانند با همکاری هم زندگی خود را بهبود بخشند. یک مرد متاهل ممکن است بعد از خیانت به همسر، پشیمان شده و متوجه شود که همسرش را بیشتر ازهمیشه دوست دارد.

نشانه‌های مرد متاهل در رابطه

 12 مورد از نشانه های عاشق شدن مردان متاهل

نشانه های مرد متاهل عاشق کم نیست. اگر مرد متاهلی ادعا می کند که عاشق شما شده است، در ابتدا باید به دنبال نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر باشید. اگر نشانه های عاشق شدن در مرد متاهل وجود داشت، احتمال اینکه او از زندگی مشترک خود خسته شده باشد و یا زندگی بدون عشق داشته و حالا عاشق شما شده است، وجود دارد. در این قسمت 12 مورد از نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل گفته شده است. این علائم را بررسی کنید تا بدانید که آیا شوهرتان مجذوب زن دیگری شده است و یا مرد متاهلی عاشق شما شده است یا خیر؟

به همسر خود توجهی نمی کند

بارزترین نشانه عاشق شدن مرد متاهل این است که او دیگر نسبت به همسر و یا فرزندانش توجه خاصی ندارد. به طور عامیانه می توان گفت او دیگر چشمش به همسرش نیست. او دائم به شما فکر می کند و می خواهد در کنار شما باشد. مسئولیت های زندگی مشترک خود با همسرش را نادیده می گیرید و تمام فکر و ذهن او شما هستید.

شما احساسات او را متوجه می شوید

هنگامی که صحبت از احساسات و عاشق شدن و دوست داشتن می شود، این موضوع را خود فرد نیز می تواند درک کرده و متوجه آن شود. ما انسان ها با غریزه آفریده شده ایم. هنگامی که کسی نسبت به شما احساسی دارد، آن را متوجه می شویم. شما با نگاه کردن به چشمان او و یا توجه به زبان بدنش، حتی نحوه خندیدن و یا صحبت کردن او می توانید متوجه شوید که آیا مرد متاهل عاشق شما است یا خیر؟

اوقات فراغت خود را با شما می گذراند

مسلما یک مرد متاهل باید اوقات فراغت، تعطیلات و زمان های خالی خود را با همسر و فرزندانش بگذراند. اما یکی از نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل این است که او دائم دوست دارد در کنار شما باشد. اوقات فراغت خود را با شما سپری کند. این نشان می دهد که او احساسات عمیق تری نسبت به شما دارد.

سعی می کند به شما نزدیک شود

اکثر مردان متاهل از اینکه با شما تماس فیزیکی برقرار کنند می ترسند. زیرا نمی دانند که شما چه واکنشی نسبت به این حرکات آنها نشان می دهید. اما سعی می کنند به شما نزدیک تر شوند. حتی بدون تماس فیزیکی. به عنوان مثال ممکن است نزدیک شما بنشینند، کنار شما بایستند یا هر کار دیگری بتوانند انجام دهند تا این شکاف و فاصله بین خود و شما را کم کنند. این یکی از مهم ترین نشانه های خیانت مردان است. اگر به دنبال یافتن نشانه های خیانت مردان هستید، پس به شما توصیه می کنم مقاله نشانه های خیانت مردان را مطالعه بفرمایید.

مرد متاهل شما را لمس می کند

منظور از لمس کردن، داشتن رابطه جنسی و یا لمس شدید جنسی نیست. یکی از نشانه های مردان متاهل عاشق این است که آنها می خواهند به مرور فاصله خود را با شما کم کند. پس ممکن است در اولین ملاقات با شما فاصله را حفظ کنند اما بعد از آن سعی می کنند با لمس کردن دستان شما و یا نوازش موهایتان به شما نزدیک شوند. مسلما شما فورا متوجه خواهید شد که قصد آنها از این حرکات چیست. البته این مورد لزوما به معنای عشق نیست، اما به این معنی است که او از نظر جنسی به شما جذب شده است.

نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل

او در مورد ازدواج خود و همسرش با شما صحبت می کند

برخی از مردان متاهل اصلا نمی گویند که ازدواج کرده اند و به گونه ای وانمود می کنند که مجرد هستند. این افراد عاشق شما نیستند و تنها می خواهند با شما وارد رابطه ای کوتاه مدت شوند. یکی از نشانه های عاشق شدن مرد متاهل این است که او در مورد زندگی مشترکش، مشکلاتی که در زندگی زناشویی دارد و … با شما صحبت می کند. او با این کار می خواهد به شما نشان دهد که ازدواج خوبی نداشته و یا می خواهد از همسرش جدا شود. مرد متاهل از این راهکار برای نزدیک شدن به شما و جلب اعتمادتان استفاده می کند.

مرد متاهل عاشق به دنبال راهی برای صحبت کردن با شما می گردد

این موضوع منطقی است که اگر کسی شما را دوست داشته باشد، سعی می کند تا حد امکان زمان بیشتری را با شما خلوت کند. او می خواهد بیشتر وقت خود را با شما سپری کرده و صحبت کند. مرد متاهل عاشق از هر فرصت و بهانه ای برای صحبت کردن با شما استفاده می کند.

بیش از اندازه با شما صمیمی شده است

شاید او همکار شما بوده و مجبور باشید ساعت های زیادی را در کنار یکدیگر باشید. این طبیعی است که روابط دوستانه و کاری داشته باشید. اما صمیمیت و دوستی بیش از اندازه اصلا طبیعی نیست. مرز واضحی بین دوست بودن دو همکار و صمیمیت بین دو همکار وجود دارد. اگرچه این نشانه و یا قدمی بزرگ درباره عاشق بودن مردان متاهل نیست. اما حواستان باشد که او بسیار زیرکانه دارد به شما نزدیک می شود و به مرور روابط را علنی تر و صمیمانه تر خواهد کرد.

به مردانی که با شما در ارتباط هستند، حسادت می کند

اگر مردی صرفا همکار یا دوست شما است، هیچ دلیلی برای حساسیت و یا حسادت او وجود ندارد. چرا او دائم بر روابط شما نظارت کرده و یا به مردانی که با شما در ارتباط هستند حسادت می کند؟ بله درست است زیرا او عاشق شما شده است. او از نزدیک بودن مردان و پسران دیگر به شما احساس خطر می کند و گاهی اوقات رفتاری دوست پسرانه دارد.

یکی از عجیب ترین نشانه های عشق مرد متاهل به زن متاهل یا دختر مجرد زمانی است که او سعی می کند قلمرو خود را مشخص کند. او فراموش می کند که در قبال شما مسئولیتی ندارد و از قبل شریک و همسر دیگری داشته است.

مرد متاهل عاشق به خاطر شما دست از کار می کشد

نشانه مرد متاهل عاشق این است که برای خوشحال کردن شما هر کاری که نیاز باشد را انجام می دهد. او ممکن است به خاطر شما دست از کار بکشد و یا برای اینکه ساعت بیشتری را در کنار شما باشد، برنامه های خود را تغییر بدهد. اگر شما احساس می کنید مرد متاهلی بیش از اندازه برای خوشحال کردن شما تلاش می کند و یا سعی می کند شما او را ببینید و خوب به نظر برسد، احتمالا او عاشق شما شده است. شما می توانید به مشاوره خانواده مراجعه کنید و از راهنمایی های مشاور یا روانشناس کمک بگیرید. آیا می خواهید به رابطه با مرد متاهل ادامه بدهید یا خیر؟

مرد متاهل برای شما هدیه می خرد

هدیه خریدن مرد متاهل برای دختر مجرد و یا زن دیگر، نشانه بارز و واضحی از عاشق شدن مرد متاهل است. اگر یک مرد متاهل برای شما هدایایی می خرد، واضح است که او به شما علاقه مند است. اگر شما هدیه های او را بپذیرید یعنی اینکه می خواهید با او وارد رابطه شوید و مشکلی با خیانت او به همسرش ندارید. اگر می خواهید از چیزی که به زودی به یک آشفتگی کامل تبدیل می شود دور بمانید، از او هدیه نپذیرید.

او به شما می گوید که همسرش او را درک نمی کند

اگر مرد متاهل شروع به بدگویی از همسرش می کند و یا می گوید همسرش او را درک نمی کند، رابطه عاشقانه ندارند و …، اساسا هدفش این است که راه را برای شما باز کند. او انتظار دارد که شما کسی باشید که درکش می کنید و به او اهمیت می دهید. در اصل می خواهد نیازها و خواسته های حل نشده در درون زندگی مشترک خود با همسرش را با شما حل کند.

به این نکته توجه کنید که آیا می خواهید با کسی باشید که در مورد همسرش اینگونه صحبت می کند؟ ممکن است همسرش کاملاً او را درک کند. در این شرایط مرد متاهل از این جملات برای تحت تاثیر قرار دادن شما استفاده کرده است زیرا عاشق شما شده است.

نشانه های عشق مرد متاهل به دختر مجرد

 

سخنی از مشاوران آویژه

گاهی اوقات ما با عاشق شدن مرد متاهل رو به رو می شویم. عشق مرد متاهل به دختر مجرد و یا زن متاهل دیگر می تواند منجر به طلاق او شود. یا حتی زندگی شما را نیز دچار تلاطم و مشکلاتی کند. برخی از مردان متاهل به دلیل نارضایتی از زندگی مشترک و یا از بین رفتن علاقه به همسر، به او خیانت می کنند. اگر نشانه های عاشق شدن یک مرد متاهل را در مردی که مقابلتان ایستاده و ادعا می کند شما را دوست دارد، مشاهده کرده اید. پس سعی کنید عجولانه و احساساتی تصمیم نگیرید. ممکن است مرد متاهل شروع به گفتن داستان هایی ناراحت کننده و تاثیر گذار از زندگی زناشویی خود کند. اما شما تا چه میزان می دانید که صحبت های او واقعی بوده است؟

به هرحال تصمیم نهایی را شما باید بگیرید. آیا شما نیز عاشق مرد متاهل شده اید و می خواهید در کنار او بوده و مشکلات پیش رو را تحمل کنید؟ یا به او جواب منفی می دهید؟ به یاد داشته باشید که اگر شما نیز متاهل باشید، تصمیم شما برای ادامه رابطه، یک خیانت به شوهرتان تلقی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خیانت زنان می توانید مقاله نشانه های خیانت زنان را مطالعه بفرمایید.

سوالات متداول

آیا مرد متاهل می تواند همسر و دوست دختر خود را همزمان دوست داشته باشد؟

به گفته کن مونیوآ، روانشناس اهل نایروبی، مردان می توانند نسبت به بیش از یک شریک عاشقانه احساس دلبستگی و تعهد داشته باشند که آنها آن را به عنوان عشق تعریف می کنند. «یک مرد ممکن است بتواند از نظر عاطفی خود را به دو زن در یک زمان متعهد و وابسته کند.»

چرا یک مرد متاهل عاشق من شده است؟

بسیاری از مردان برای تقویت عزت نفس خود یا صرفاً برای به دست آوردن هیجان به دنبال شخصی هستند که بتوانند با او سرگرم شوند. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث شود مرد متاهل عاشق شود این است که از زندگی زناشویی خود راضی نبوده و زندگی عاشقانه ای ندارد. او به دنبال عشق می گردد.

سوالات متداول

آیا مرد متاهل می تواند همسر و دوست دختر خود را همزمان دوست داشته باشد؟

به گفته کن مونیوآ، روانشناس اهل نایروبی، مردان می توانند نسبت به بیش از یک شریک عاشقانه احساس دلبستگی و تعهد داشته باشند که آنها آن را به عنوان عشق تعریف می کنند. «یک مرد ممکن است بتواند از نظر عاطفی خود را به دو زن در یک زمان متعهد و وابسته کند.»

چرا یک مرد متاهل عاشق من شده است؟

بسیاری از مردان برای تقویت عزت نفس خود یا صرفاً برای به دست آوردن هیجان به دنبال شخصی هستند که بتوانند با او سرگرم شوند. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث شود مرد متاهل عاشق شود این است که از زندگی زناشویی خود راضی نبوده و زندگی عاشقانه ای ندارد. او به دنبال عشق می گردد.

براي مشاوره در زمينه نشانه های مرد متاهل عاشق| ۱۲ نکته برای عاشق شدن مردان متاهل

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 32 نظر:

 1. بعًضیا می گن هوس زودگزره اخه مگه نصف عشق تو هوس و رابطه جنسی نیست ؟ یعنی اگه اون رابطه جنسی به اون مرد متاهل بچسبه و لذت زیادی برده باشه و اخلاق اون معشوقه خوب باشه باهاش و اون معشوقه عاشقش باشه وقتی مرداز قیافه ورفتارو همه چیز یه زن خوشش بیاد و خیلی هم باهم باشن وابسته بشن این اسمش عشقه مگه عشق شاخ و دم داره؟ یه مردمتاهل می تونه هم عاشق همسرش باشه هم عاشق معشوقش و اگه رابطه جنسی بین خودو معشوقش باشه این دیگه به رابطه جنسی بااین خانم وابسته می شه و عاشقه اگه همسرش بفهمه وطلاق بگیره این مردمی ره بامعشوقش ازدواج می کنه یعنی مردها همزمان عاشق چندزن می تونن بشن البته اگه اون زنان زرنگ باشن وزیبا ولی زنان پخمه و نازیبا نمی تون تودل هابرن

 2. ایادمرد متاهلی که درزمان مجردی با زن مطلقه ای دوست بوده و به خاطر حرفای مردم و ناراضی بودن خانواده با زن مطلقه ازدواج نکرده و رفته با یه دختر مجرد ازدواج کرده و تنها انگیزش واسه ازدواج این بوده که دیگه پسرمجرد نباشه و زن خودشو طلاق بده و بره با اون زن مطلقه ازدواج کنه و چون دیگه پسرنیست و مرد مطلقس خانواده خیلی به ازدواج دومش گیرنمی دن و چون عشقش مطلقه بوده و خودشو هم سطح عشقش کرده که بهش برسه ؟واون زن مطلقه هم باهاش دوست بوده هم تو زمان مجردی پسره و هم تو دوران متاهلی پسره و رابطه جنسی هم دارن ایا به این می گن عشق یا مشکلات روانی ؟

 3. این طرز فکر روانشاسان غلط هست داشتن دوزن درصورت تامین ایرادی ندارد

   1. یک مثال از امام علی (ع) : مثال برای یک مرد با چند زن : آب داخل پارچ آب را در چند لیوان بریز ، آب داخل لیوانها مسلما مال یک پارچ است – اما اگر آب چند پارچ آب را داخل یک لیوان بریزی این یک افتضاح است !! آب داخل لیوان متعلق به کدام پارچ است ؟ درود بر امام علی (ع) با این پاسخ قانع کننده

   2. ایراد داره. روحیه زن و مرد باهم فرق داره. یه زن اگه زن دوم بشه اشکالی نداره ولی اگه یه زن با دو مرد باشه آخرش روانی میشه و شخصیتش داغون میشه. برخلاف مردها که اعتماد به نفسشون میره بالا

 4. آدما میتونن عاشق هر کسی بشن بنابه شرایط روحی و جایگاه اجتماعی

 5. بنظرم باید کسی که خیانت کرد بهتون وپروپروانگارنه انگار جلوچشمش باید بهش واسه یه بارم که شده بهش خیانت کنی تاببینه جیگر آدم وقتی آتیش میگیره یعنی چی

 6. باید قبول کنیم که ازدواج ناموفق برای هردوطرف وجود دارد . ولی از آنجایی که ذات و روح زن از نظر همه ی ابعاد ازدواج می تواند درمقابل قصورات زناشویی مقاومت وتحمل کنددرنتیجه برای جبران سراغ دیگری نمی رود .ولی مرد به علت ساختار ش ناتوان هست وحتما برای جبران به سراغ دیگری خواهد رفت .( البته منظور مرد واقعی نه مرد بوالهوس ) پس بر ماست که از همسران خود محافظت کنیم و بهترین عشق را نثارشان کنیم که آنها عاشق همین هستند .😊

 7. اینو به تمام خانم هایی که میخوان با مرد متاهل وارد رابطه شن یا تو رابطه ان میگم هیچ مرد متاهلی شمارو به زن زشت بی ریخت بداندام بددهن سرد بداخلاق خودش ترجیح نمیده خلا عاطفی و جنسی خودش رو که با شما پر کرد دوباره میره سمت همون زن خودش پس هرگز فکر نکنید شما چه تیکه ای بودید که اون اومده سمت شما اون فقط و فقط برای یه مدت کوتاه شمارو لازم داره

 8. سلام .وقتی که همسرم پول نداشت نون بخوره توی همه سختی هاش بد بختی هاش در به دری هاش همراهش بودم کمک حالش بودم من بهترین زن دنیا بودم که اگر من زنش نبودم معلوم نبود چی به سرش می آمد و زندگیش چی می شد تا به پول مال ثروت رسید با کلک دورغ به ناحقی به نا مردی در حقم خیانت کرد و طرف گفت که همسر داری گفت همسرم سرطان داره وهمین روزهاست که بمیره این کونه خودش با طرف قانع کرده بود در صورتی که من سالم سالم هستم نه سال که من فرزندانم رها کرد رفت به زندگی من فرزندانم سر نمی زنه رسیدگی نمی کنه و بد تر از همه عدالتش رعایت نمی کنه در سال فقط یک هفته پیش ما می آید در صورتی که من توی خونه دختر دارم و دخترم خیلی به باباش وابسته بود ولی دیگر باباش نمی خواد همش دورغ به دختر می گه دخترم نه سالش نود که پدرش رفت وحال دخترم هیجده سالش

  1. نظر شخصی من اینه ک اکثر مردها خیانتشون بیشتره از حانمها واقعیت اما دیگه کار شوهر شما خیلی ظلم کر ده در حق بچهاش

  2. خریدافرین درود خدا بر پدرت برا این حرفت
   چ دردناک منم همین کارهای ک تو میگیو برای همسرم کردم معتاد بود حالا ک ترک کرده افتاده تو دختر بازی و پیشنهاد ازدواج میده ب اینو اون خدا حق منو بچهامو از جونش بگیره بحق علی

 9. به نظر شما یک مرد متاهل عاشق یک دختر مجرد میشه و میگه ازدواج من به زور شده من همسرام را دوست ندارم از اول ازدواج تا به امروز اصلا بهش علاقه نداشتم و ندارم او درک فهم نداره من تحصیل کرده هستم اون حتا کلاس اول را نخوانده شرایط ما با هم خیلی فرق داره ما اصلا با هم جور در نمیایم و اون مرد شب روز اش را فقط با دختری که عاشق اش است می گذراند و حتا میگه من بیشتر از خودم به فکر آینده تو هستم وقتی کنار تو هستم احساس آرامش میکنم حتا برای دختر هم خرج مصارف کرده که با خود ببره خارج و میخواد با اون دختر ازدواج کنه پس آیا شما فکر میکنید اون مرد روزی برگردد پیش همسراش و بهش علاقه پیدا کنه آیا امکان داره همچین چیزی

  1. اگر راست میگه طلاق میگرفت و این زندگی رو تمام میکرد. دروغ میگه و بعد یه مدت اون دختر رو رها میکنه

 10. به نظر میاد این مقاله جهت ترویج چند همسری نوشته شده… مرد متاهل عاشق چیه؟؟!!! بجای اینکه توضیح بدی که مرده عاشق شده توضیح بده که این نوع عشق بیشتر هوس و زودگذره یا چه آسیب های روحی و روانی داره واقعا متاسفم برای جامعه ای که قشر مثلا فرهنگیش شماها هستید

 11. بله عشق نیست؛ یک حس گذراست که با بدست آوردن دختر مجرد و… احساساتش فروکش می کند و یک دختر… می ماند و بازی گرفتن احساساتش؛ وارد زندگی دیگران و زن دیگر شدن؛ عین حماقته ؛ کسی که متضرر می شود دختر…

 12. به نظر من هیچ دختری نمی تونه جای همسر اول و بگیره ، مرد اونه که وقتی زنت دختر بود اومد خونت و خواستگارای از تو بهتر داشت به تو جواب بله داد و جوونیش و به پات گذاشت بهش خیانت نکنی
  و مطمین باش اون دختری که عاشقش میشه بعد چند سال مثل زباله تو رو از زندگیش می اندازه بیرون ، چون میگه به منم مثل زن اولت خیانت می کنی

 13. وضعیت خیلی بدی شده.مردان ایرانی نوددرصدشون بهترین خوشی رودر داشتن رابطه بادخترهایازنهامیدونند.اصلی ترین دلیلش هم مشکلات اقتصادی وفضای مجازیه.فقط کافیه یه ماشین وپول داشته باشی توهرسنی باشی کیس فراوان برات هست.لعنت به باعث وبانیش

 14. به نظرم نمی تونه اون مرد همزمان دو نفر رو دوست داشته باشه
  اون دیگه دوست داشتن نیست
  درواقع یک حس گذراست به نظرم البته
  که برای ارضا احساساتشون دارند که ممکنه جنسی و یا غیر جنسی باشه

  1. سلام یه مقدار در مورد خصوصیات مرد و زن مطالعه کن ؛ دوست عزیز مرد از اونجایی که خدا طوری خلقش کرده هم زمان واقعا می‌تونه چندتا دختر و زن و با هم دوست داشته باشه ولی زن نمیتونه و فقط می‌تونه یک نفر و دوست داشته باشه پس برای همین چند همسری در بین مردان این همه رایج بوده در تمام قبیله ها و در طول تاریخ ؛ و حواستون به زندگیتون باشه چون مردها جایی می مانند که فقط عشق و محبت ببینند اینکه میگید از پیش اون دختر بر میگرده اشتباه هست اگر شما زنی باشی که به خودت نرسی و ورزش نکنی و عشق بازی بلد نباشی بشین تا اون برگرده ؛ خودت و به روز کن

   1. افرین به شما خوب فهمیدی در ضمن زن به خودش نرسه محبت بلد نباشه مرد میره پی کارش اجتماعی به روز فکر کنید اومد یه نفر بی کس وتنها باشه یه مرد که وضع مالی خوبی داره ازدواج کنه ثواب هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉