کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مرکز مشاوره آنلاین

مرکز مشاوره آنلاین
5/5 - (2 امتیاز)

مشاوره آنلاین این روزها جایگاه ویژه ای بین خانواده ها پیدا کرده است شاید به توان گفت زیگموند فروید اولین پایه گذار مشاوره غیر حضوری در جهان است . مشاوره آنلاین در اصل نوعی مشاوره از راه دور است که در آن درمانگر از طریق وسایل ارتباطی بدون حضور مراجع شروع به گوش دادن به صحبت ها و مشکلات فرد میکند و از همین طریق شروع به درمان مراجع میکند . مشاوره آنلاین شاید گاهی مناسب همه نباشد اما گاهی ممکن است تنها گزینه ای باشد که یک نفر را از مشکلاتش نجات دهد مثل معتادی که در حال بهبودی است یا فردی که دچار اختلال اضطرابی است یا به هر دلیلی از بیان مشکلش به صورت حضوری خجالت می کشد .مشاوره خانوادهمی تواند بصورت تلفنی و اینترنتی صورت گیرد . در این حالت روانشناس اطلاعات مراجع را از طریق گفتگوی غیر حضوری بدست می آورد و او را راهنمایی می کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج از متداولترین روشهای مشاوره آنلاین است زیرا در همه ساعت ها این امکان وجود دارد افراد با کارشناسان و متخصصان این حوزه ارتباط تصویری یا تلفنی بگیرند .حتی این امکان در مشاوره آنلاین ازدواج وجود دارد که از طریق ایمیل این مشاوره صورت پذیرد. درمشاوره ازدواجبصورت تلفنی این امکان برای افراد فراهم است که بدون حضور در دفتر مشاور و زمانیکه شرایط برایشان امکان پذیر است سوالات خود را بپرسند و زمان مشاوره را خودشان تعیین کنند . در مشاوره ازدواج آنلاین هم مشاور می تواند با بررسی های دقیق به ویژگی های شخصیتی فرد پی ببرد . همچنین با گرفتن اطلاعات دقیق می تواند بیشتر تکنیک ها و آزمون های شخصیتی را بصورت غیر حضوری انجام دهد . در نهایت از مجموع اطلاعاتی که بدست می آورد میتواند بطور کامل افراد را راهنمایی کند بدون اینکه فرد زحمت حضور در دفتر مشاوره را به خود بدهد .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین خانواده

مشاور آنلاین خانواده راحت ترین نوع مشاوره برای افراد بخصوص بانوانی است که به دلیل مشکلات رفتاری یا بددلی همسرشان شرایط حضور در دفتر مشاوره را ندارند . مشاوره آنلاین می تواند به این افراد کمک کند تا با کمترین اضطراب بخشی از مشکلاتشان را بررسی و حل کنند . مشاوره خانواده آنلاین حتی این امکان را به زن و شوهرها می دهد بدون خجالت به حل مشکلات زناشویی خود بپردازند . مشکلاتی که شاید حتی نتوانند قسمت کوچکی از آن را بصورت حضوری بیان کنند .

مشاوره خانواده آنلاین این امکان را برای افرادی که در شهر های کوچک یا حتی دورافتاده زندگی می کنند بوجود آورده بدون کوچکترین دغدغه ای مشکلاتشان را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند . مشاوره آنلاین میتواند تحمل افراد را در برابر مشکلاتشان بالا ببرد یا حتی نحوه برخورد با مشکلات را به آنها یاد دهد بدون اینکه فرد نگران قضاوت یا دیده شدنش توسط بقیه باشد.


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


هزینه کم مشاوره آنلاین

هزینه کم مشاوره آنلاین از مزایای قابل توجه این نوع از مشاوره است . همیشه از دغدغه های مهم در مشاوره هزینه هایی است که به مراجع تحمیل می شود . هزینه هایی که در مراجعه ی حضوری باید پرداخت شود و همینطور زمان و هزینه ای که صرف رفت و آمد میشود ، در مشاوره آنلاین وجود ندارد . این باعث مقرون بصرفه بودن مشاوره آنلاین می شود . هزینه کم مشاوره آنلاین این اشتیاق را در مردم بوجود آورده تا بدون اینکه بخواهند زمان و هزینه زیادی را صرف مشاوره کنند در همه زمینه ها از مشاوره آنلاین ازدواج و مشاوره آنلاین خانواده کمک بگیرند .

البته صرفا هزینه کم مشاوره آنلاین آن را مورد توجه قرار نداده بلکه دسترسی راحت به مشاور حتی از دور ترین نقاط باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است . این روز ها با پیشرفت سریع تکنولوژی و افزایش سطح آگاهی خدمات رسانی در همه زمینه ها آسانتر شده است .


بیشتر بخوانید: مزایای مشاوره خوب برای زندگی بهتر


روش های مختلف مشاوره از راه دور

مشاوره خانواده آنلاین فقط محدود به ارتباط تلفنی نیست و فرد میتواند از طریق تماس تصویری هم اقدام به مشاوره کند . بعضی افراد ممکن است به لحاظ جسمی امکان خارج شدن از خانه را نداشته باشند . حتی بعضی امکان برقراری تماس صوتی را نیز ندارند مثل افرادی که توانایی صحبت کردن را از دست داده اند ، همه این موارد می توانند با مشاوره مکاتبه ای یا مشاوره از طریق ایمیل مشکلاتشان را با مشاوران مجموعه های مشاوره خانواده آنلاین در میان بگذارند .این روش ممکن است کمی زمان بر باشد اما برای برخی افراد تنها گزینه ارتباطیست . هدف نهایی یک مشاور کمک به فردی است که به لحاظ عاطفی و روحی دچار مشکل شده است . در این روش مشاوران می توانند بیشتر مشکلات افراد را رفع کنند مگر اینکه آن مشکل حاد بوده و احتیاج به درمان دارویی و حضوری باشد .


بیشتر بخوانید: تست مشاوره قبل از ازدواج


مشاوره آنلاین خانواده

معایب مشاوره آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین در کنار مزایای خوبی که دارد معایبی هم دارد .در مشاوره خانواده آنلاین فقط امکان بر طرف کردن مشکلات معمولی مثل کاهش اضطراب ، رفع افسردگی ، حل کردن اختلافات زناشویی را دارد . در مشاوره آخانواده نلاین مشاور میتواند با گرفتن تست های شخصیتی و پرسش و پاسخ پی به ویژگی های شخصیتی افراد ببرد و به آنها در امر ازدواج کمک کند . اما مسائل حاد روانی مثل اسکیزوفرنی ، پارانوئید و دوقطبی به هیچ وجه ازین طریق امکان درمان ندارد . در مشاوره تلفنی مشاور میتواند با دادن راه کارها و فنون مشاوره اعتماد بنفس و عزت نفس را در فرد بالا ببرد و او را برای حضور در اجتماع بصورت فعال آماده کند . اما اگر فرد دچار اختلالات شدید باشد حتما باید بصورت حضوری درمان صورت پذیرد . گاهی اختلالات احتیاج به درمان دارویی دارد و در این صورت مشاوره تلفنی کارگشا نخواهد بود .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


ویژگی های مشاوره آنلاین خوب

یک مشاور خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟ یک مشاور خوب اول باید امین و رازدار مراجع خود باشد . یک مشاور باید به خوبی به حرفهای مراجع یا فردی که با او بصورت تلفنی صحبت می کند گوش دهد . مشاور خوب باید مدت زمان مشاوره را مدیریت کند و به مراجع یا فرد تلفن کننده کمک کند بصورت پیوسته صحبت کند . مشاور دلسوز به افرادی که به او مراجعه کرده اند کمک می کند تا افکارش را کنترل کرده و بتواند مشکلاتش را یکی یکی بیان کند تا به نتیجه دلخواه دست یابد . معمولا در جلسات اولیه مشاوره حضوری و تلفنی فقط مراجع صحبت می کند و این باعث میشود فرد احساس کند وقتش هدر رفته ، مشاور خوب برای مراجع روند مشاوره را توضیح می دهد و این اطمینان را به مراجع می دهد که کار اصلی مشاور از جلسات سوم به بعد آغاز می شود .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی کودک و نوجوان


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مرکز مشاوره آنلاین با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مرکز مشاوره آنلاین با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

هزینه کم مشاوره آنلاین

بهترین زمان انجام مشاوره پیش از ازدواج

بهترین زمان برای انجام مشاوره زمانیست که دختر و پسر به شناخت کاملی از هم رسیده باشند . شناخت کامل به معنای شناخت درست نیست و اینجاست که نقش مشاور پررنگ میشود . مشاوره ازدواج آنلاین هم میتواند مانند مشاوره حضوری بسیار تاثیر گذار باشد . ممکن است در دوره شناخت دختر یا پسر مسائلی را پنهان کند یا اینکه همه واقعیت خودشان را نشان ندهند در این زمان کمک گرفتن از مشاوره باعث میشود ببینیم آیا شناخت ما درست بوده یا خیر. ممکن است بعضی خانواده ها به لحاظ مالی و مکانی امکان رفتن به کلینیک مشاوره را نداشته باشند ، پس اینجا هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین و همینطور شرایط راحت مشاوره ازدواج آنلاین ازدواج به کمک آنها خواهد آمد . البته خانواده ها باید توجه داشته باشند که در دوره آشنایی علاقه و محبت بین دخترو پسر ایجاد نشود تا نظر قطعی مشاور را دریافت کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره اینترنتی خانواده و ازدواج


هدف از انجام مشاوره ازدواج

این روزها ساختار اصلی خانواده های ایرانی به دو بخش سنتی و مدرن تبدیل شده است . این تغییرات باعث میشود سبک های تربیتی خانواده ها متفاوت شود . حتی ممکن است دونفر در یک شهر و منطقه زندگی کنند اما به لحاظ تربیتی تفاوت های شخصیتی زیادی با هم داشته باشند . مشاوره برای ازدواج باعث می شود خیلی از این تفاوتها مشخص شود و حتی بسیاری ازین تفاوتها توسط راه کارهایی که مشاور ارائه می دهد حل شود . گاهی اوقات میبینیم دختر و پسر براحتی باهم زندگی میکنند و مشکل خاصی ندارند اما خانواده ها به لحاظ تفاوت عقیده ای که دارند با هم اختلاف پیدا می کنند و برای زوجین مشکل ساز شده اند .مشاوره قبل از ازدواجو همچنین مشاوره آنلاین ازدواج این شرایط را برای خانواده زوجین هم فراهم میکند که بتوانند در کنار یک مشاور مجرب مشکلات خود را براحتی حل و فصل کنند و

ازدواج موفقداشته باشند .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره اینترنتی خانواده و ازدواج


مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند

هدف از انجام مشاوره ازدواج، خیلی از اوقات از اطرافیان میشنویم زوج های جوانی که عمر زندگیشان فقط چند ماه یا نهایت سه چهار سال است از هم به یکباره جدا شده اند . زوجهایی که بسیار عاشقانه زندگی خود را شروع کرده بودند و به لحاظ ظاهری زبان زد همه بودند بعد از مدتی طلاق گرفته اند . وقتی خانواده و اطرافیان از آنها علت را سوال میکنند ممکن است دلیل قانع کننده ای نداشته باشند و فقط بگویند تفاهم نداشتیم . خیلی از این زوجین اگر قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کرده بودند هیچ وقت دچار چنین مسائلی نمیشدند . حتی اگر زمانیکه با مشکل مواجه شدند از مشاور کمک بگیرند خیلی از مشکلاتشان براحتی قابل حل است .

پیش از ازدواج بعضی مسائل از چشم دختر و پسر یا خانواده ها ممکن است پنهان بماند اما مشاور میتواند این مشکلات را ببیند یا پیش بینی کند . البته مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند و تصمیم اصلی را به عهده خانواده ها و دختر و پسر میگذارد مگر اینکه دختر یا پسر مسئله حاد و جدی داشته باشند که ازدواج به هیچ وجه به صلاح نباشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


معایب مشاوره آنلاین

مرکز مشاوره آنلاین آویژه

مرکز مشاوره آنلاین آویژه جز بهترین مراکز مشاوره خانواده می باشد . مراکز مشاوره باید دارای خصوصیاتی باشند مثل رازدار بودن و قابل اعتماد بودن که مرکز مشاوره آویژه این خصوصیت را داراست . این مرکز تمام نیازهای یک مراجع را می تواند برطرف کند . مرکز مشاوره آویژه در همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج ، کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره تحصیلی فعالیت دارد . این مرکز با دارا بودن متخصصان ، مشاوران و روانپزشکان حاذق از بهترین و متعهد ترین مراکز مشاوره خانواده می باشد . تمامی مشاوران این مجموعه دلسوزانه در همه ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات در همه زمینه ها هستند .

در مرکز مشاوره خانواده آویژه بدون هیچ نگرانی می توانید مشکلات خود را مطرح کنید . در این مرکز فرقی بین مراجع تلفنی و حضوری وجود ندارد و الویت اول همه مشاوران این مجموعه اینست افرادی که با مجموعه آویژه ارتباط برقرار میکنند رضایت کامل از این مرکز داشته باشند .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه


سوالات متداول

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی چیست ؟

خدمات مشاوره ای که فرد بدون حضور در دفتر مشاوره و تنها بصورت تلفنی یا تماس تصویری با مراکز مشاوره مثل مرکز مشاوره آویژه دریافت میکند . دریافت این خدمات با کمترین هزینه در همه زمینه ها برای همه افراد امکان پذیر است .

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین چیست ؟

مشاوره آنلاین برای افرادی که دچار ترس اجتماعی هستند بسیار مناسب است. مشاوره آنلاین برای افرادی که خجالت میکشند مشکل خود را بصورت حضوری بیان کنند این امکان را فراهم کرده بدون نگرانی به رفع مشکل خود بپردازند .

مشاور آنلاین ازدواج چه کمکی به افراد می کند ؟

در مشاوره آنلاین ازدواج افراد حتی از دورترین نقاط کشور که امکان دسترسی به مشاوره در شهر یا روستای خود را ندارند میتوانند بدون دغدغه با بهترین مشاوران ارتباط برقرار کنند و به راحتی در مورد انتخاب خود مشورت کنند .

الویت های مرکز مشاوره آویژه چیست ؟

الویت مرکز مشاوره آویژه کمک به افراد در همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج و مشاوره تحصیلی است . الویت مرکز مشاوره آویژه حل مشکل افراد با کمترین هزینه با استفاده از مشاوران مجرب است . مرکز آویژه خود را ملزم به حفظ اسرار مراجعینش میداند .

مشاوره آنلاین خانواده چه کاربردی دارد ؟

کاربرد مشاوره آنلاین خانواده بخصوص در مناطقیست که امکان مراجعه حضوری را ندارند. مشاوره آنلاین میتواند راه گشای مشکلات سطحی خانواده ها باشد طوریکه تنها با یک مکالمه تلفنی و کمک گرفتن از یک مشاور مجرب بسیاری از مشکلاتشان حل میشود .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره خانواده آنلاین


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره روانشناسی و خانوادهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره آنلاین ازدواجبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Consultation

براي مشاوره در زمينه مرکز مشاوره آنلاین

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- یک نظر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉