کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره زندگی مشترک + تاثیر مشاوره در آرامش زندگی

مشاوره زندگی مشترک
4.5/5 - (2 امتیاز)

برای داشتن یک زندگی مشترک سالم با مشکل روبرو شده اید؟ نمی دانید که چگونه روابط سالم و موثری با همسر خود داشته باشید؟ به دنبال مشاوره خوب برای مشکلات زندگی مشترک هستید؟ پس با ما همراه باشید. مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه می توانند به شما در بهبود روابط، داشتن زندگی شاد، راهکارهای مشکلات در زندگی مشترک، از بین بردن ناامیدی و نگرانی های شما و … کمک می کنند. هرگز از تاثیر مشاوره در زندگی غافل نشوید. اگر در زندگی زناشویی با مشکلی روبرو شده اید که راه حل مناسبی برای آن نمی دانید و یا نمی توانید تصمیم درستی بگیرید، پس حتما از مشاوره زندگی زناشویی استفاده کنید. ازدواج و زندگی مشترک نیاز به مراقبت و تلاش برای بهبود دارد. مشاوره زندگی بهترین راهکار برای مراقبت از زندگی و حل بحران های زندگی زناشویی است.

اگر به دنبال بهترین مرکز مشاوره برای زندگی مشترک هستید، مشاوران مرکز مشاوره آویژه جز متخصص ترین مشاوران و روانشناسان زندگی هستند. مشاوران ما رویکردهای تخصصی و مختلفی را برای زوج ها ارائه می دهند. اگر نیاز به روانشناسی زندگی مشترک دارید و در زمینه های مختلف مانند زوج درمانی، مشاوره خانواده، سکس تراپیست و … به کمک و مشورت احتیاج پیدا کرده اید از مشاوره زندگی مشترک مرکز مشاوره آویژه کمک بگیرید. تا بهترین رویکردها را برای شما ارائه بدهند. هیچ موقع دیر نیست! همین الان می توانید از مشاوره های حضوری و یا تلفنی ما، استفاده کنید تا راز خوشبختی در زندگی زناشویی را به شما بیاموزیم.

مشاوره در مورد زندگی

مشاوره حضوری مرکز مشاوره آویژه

شما می توانید برای حل مشکلات زندگی مشترک خود به دفتر مرکز مشاوره آویژه بیاید و از مشاوره حضوری بهره مند شوید. مشاوره زندگی مشترک در مرکز مشاوره آویژه به شما در بهبود روابط خود و ایجاد یک زندگی پر از آرامش و نشاط کمک می کند. سعی روانشناسان آویژه این است که ایده آل ترین راه حل ها را برای مشکلات شما مطرح کنند تا بتوانید زندگی مشترک خود را بهتر از قبل ادامه بدهید. مشاوران آویژه تحت هیچ شرایطی مراجعه کننده را قضاوت نمی کنند و اسرار شما و مشکلات زندگی شما را حفظ می کنند. پس اصلا نگران نباشید چون بهترین انتخاب را داشته اید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره زندگی مشترک + تاثیر مشاوره در آرامش زندگی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تلفنی آویژه همیشه در دسترس شما

اگر نمی توانید از خدمات مشاوره حضوری استفاده کنید، اصلا نگران نباشید. مرکز مشاوره آویژه برای افرادی که ساکن شهرهای دیگر هستند و به مشاوره حضوری دسترسی ندارند و یا به دلایل مختلف نمی خواهند از مشاوره حضوری استفاده کنند، مشاوره تلفنی را طراحی کرده است. شماره مشاوره زندگی در سایت ما گذاشته شده است. به راحتی می توانید از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کنید و زندگی شاد و بدون دغدغه و نگرانی را برای خود و همسرتان بسازید. پس اگر با مشکل فوری مواجه شدید و نیاز به مشاوره زندگی زناشویی داشتید می توانید از شماره مشاوره تلفنی ما استفاده کنید.

مشاور خوب برای مشکلات زندگی مشترک

مهم ترین رویکردهای مشاوره زندگی آویژه

برای اینکه شما را با بهترین روانشناس های زندگی مشترک آشنا کنیم در این قسمت برخی از رایج ترین مشکلات زندگی مشترک و راهکارها و رویکردهایی که مشاوران مرکز مشاوره آویژه ارائه می دهند را بیان کرده ایم. برای مشاوره زندگی خوب رویکردهای متفاوت و زیادی وجود دارد که مشاوران آویژه از بهترین آنها برای حل مشکلات و روانشناسی زندگی مشترک استفاده می کنند. مشاوره زندگی انواع مختلفی دارد که متناسب با نوع مشکل و یا موضوع انتخاب می شوند. مثلا ما زوج درمانی، مشاوره خانواده و ازدواج، سکس تراپی و … را داریم که برای شما در مورد هر کدام جداگانه توضیح مختصری خواهیم داد.

زوج درمانی و رویکردهای مشاوره

زوج درمانی یک نوع روان درمانی است که می تواند در بهبود روابط شما و همسرتان کمک کند. اگر مشکلاتی در رابطه های خود دارید می توانید برای بازسازی رابطه خود از زوج درمانی استفاده کنید.

مشاوران مرکز مشاوره آویژه با استفاده از زوج درمانی می توانند طیف وسیعی از مسائل مربوط به رابطه، درگیری های مکرر، احساس نارضایتی از ارتباط، رابطه عاشقانه، مسائل مربوط به رابطه جنسی یا مشکلات ناشی از استرس های بیرونی را برطرف کنند. زوج درمانی می تواند در هر مرحله از رابطه شما، صرف نظر از تاهل، سن، نژاد، ایمان، جنسیت و … به شما کمک کند. برخی از شکل های مختلف زوج درمانی شامل مشاوره ازدواج، مشاوره قبل از ازدواج، خانواده درمانی است که به شکل کوتاه مدت درمان می شود.

مشاوران آویژه با استفاده از زوج درمانی به شما و همسرتان کمک می کنند تا در مورد مسائل مربوط به چندین جنبه از رابطه خود بحث کرده و مشکلات را حل و فصل کنید. برخی از مهم ترین جنبه های زوج درمانی در زیر گفته شده است:

نقش ها و انتظارات در رابطه

روانشناس زندگی مشترک با استفاده از زوج درمانی به شما کمک می کند تا درمورد نقش ها و انتظاراتی که مردان از زنان دارند و برعکس، بیشتر بدانید. همچنین می تواند به رفع تفاوت ها در انتظارات شما و همسرتان کمک کند.

باورها و ارزش ها

مشاوره زندگی به شما و همسرتان کمک می کنند تا در مورد عقاید، ارزش ها و احساسات مذهبی خود صحبت کنید و پیامدهای آن در زندگی روزمره خود را بدانید.

مشکلات مالی

امور مالی یکی از اصلی ترین موضوع درگیری های زوجین است. مشاوران با استفاده از زوج درمانی به زوجین کمک می کنند تا در مورد درآمد و هزینه ها صحبت کنند تا شرایط یکدیگر را درک کنند. یکی از خواسته های دختر از همسر آینده درک همین مسائل است که باید به درستی پاسخ داده شود.

کودکان

اگر شما و همسرتان در مورد اینکه آیا می‌ خواهید بچه ‌دار شوید یا نه؟ یا چگونه آنها را بزرگ کنید، همدل و هم نظر نیستید، می توانید در مورد این نگرانی ها صحبت کنید. مشاوران آویژه با استفاده از زوج درمانی به شما در بیان نگرانی های خود و یا حتی استرس بارداری و … کمک می کنند.

عوامل استرس ‌زای بیرونی

مشاوره زندگی می‌تواند به شما و شریک زندگی‌تان کمک کند تا با درگیری‌ های ناشی از عوامل خارجی، مانند مشغله کاری، مشکلات اقتصادی و … مقابله کنید. این مشکلات می‌تواند بر روابط شما استرس وارد کند.

روابط خانوادگی

زوج درمانی می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا مشکلات ناشی از درگیری با سایر اعضای خانواده مانند والدین، فرزندان و خواهران و برادران را حل کنید.

رابطه جنسی و صمیمیت

اگر شما و شریک زندگیتان مشکلاتی در زمینه رابطه جنسی و صمیمیت یا خیانت دارید، زوج درمانی می تواند فضای امنی را برای شما فراهم کند تا احساسات و نیازهای خود را به اشتراک بگذارید.

روانشناس زندگی زناشویی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره زندگی مشترک + تاثیر مشاوره در آرامش زندگی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره خانواده درمانی

خانواده درمانی یا مشاوره خانواده شکلی از درمان است که برای رسیدگی به مسائلی که بر سلامت و عملکرد خانواده تاثیر دارد، به کار گرفته می شود. هنگامی که یک خانواده با مشکل بزرگی روبرو می شوند و یا مشکلات رفتاری یا روانی برای یکی از اعضای خانواده اتفاق می افتد مشاوران از مشاوره خانواده برای حل مشکلات استفاده می کنند.

مشاوره زندگی مشترک از تکنیک های مختلف خانواده درمانی مانند تمرین های شناخت درمانی، رفتار درمانی، درمان بین فردی و … استفاده می کند که استفاده از هر نوع تکنیک با توجه به مشکلاتی که با آن مواجه هستید، معین می شود. مشکلات رفتاری یا عاطفی در کودکان از دلایل رایج مراجعه به یک مشاوره خانواده است.

برخی از مشکلاتی که با مشاوره خانواده رفع و یا کاهش می باید عبارتند از:

درگیری های شخصی بین زوج ها و یا خانواده ها

بیماری، مرگ یا بیکاری غیر منتظره

ایجاد یا حفظ یک رابطه عاشقانه سالم در زندگی

مشکلات رفتاری در کودکان

طلاق یا جدایی

سوء مصرف مواد یا اعتیاد

مشکلات سلامت روان مانند افسردگی و اضطراب

خشونت خانگی

تعارضات زناشویی

 

به طور خلاصه، هدف مشاوره زندگی آویژه این است که هر گونه مشکل روحی، عاطفی یا روانی که خانواده شما را تهدید می کند را با هم درمان و حل کنند. هدف مشاوران خانواده، هدایت خانواده به سمت یک زندگی سالم، کمک به افراد در بهبود ارتباطات، حل مشکلات خانوادگی، درک و مدیریت موقعیت های خانوادگی، و ایجاد یک محیط خانه با عملکرد بهتر است.

مزایای خانواده درمانی عبارتند از:

درک بهتر از مرزهای سالم و انتخاب الگوهای مناسب برای خانواده

افزایش ارتباطات پیشرفته و مفید

بهبود قدرت حل مسئله و مشکلات

همدلی عمیق تر

کاهش کشمکش ها و بحث و جدل ها

افزایش مهارت های مدیریت خشم

ایجاد صداقت بین اعضای خانواده

ایجاد اعتماد در اعضای خانواده

کاهش تنش و استرس در خانواده

کمک به اعضای خانواده برای بخشیدن یکدیگر

حل تعارض بین اعضای خانواده

مرکز مشاوره برای زندگی مشترک

سکس تراپی و رویکردهای آن

مشاوره سکس تراپی نوعی گفتگو درمانی است که برای کمک به افراد و زوج ها طراحی شده است تا عوامل پزشکی، روانی، شخصی یا بین فردی موثر بر رضایت جنسی را پیدا و بررسی کنند. مشاوره زندگی مشترک با هدف کمک به زوج ها برای عبور از چالش های فیزیکی و عاطفی برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش از سکس تراپی استفاده می کنند.

اختلال در عملکردهای جنسی و رضایت جنسی زوجین بسیار شایع است. طبق تحقیقات مشاوران مرکز آویژه 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان در طول زندگی خود اختلال عملکرد جنسی را تجربه کرده اند. زن و شوهرهای زیادی برای مشاوره زندگی مشترک به مرکز مشاوره آویژه مراجعه می کنند که با بررسی های مشاوران معلوم می شود دچار اختلالات جنسی هستند.

برخی از این اختلال ها شامل:

اختلال در نعوظ

میل جنسی کم

کمبود علاقه

انزال زودرس

اعتماد به نفس پایین

عدم پاسخ به محرک های جنسی

ناتوانی در رسیدن به ارگاسم

میل جنسی بیش از حد

ناتوانی در کنترل رفتار جنسی

افکار جنسی ناراحت کننده

فتیش های جنسی ناخواسته

 

سکس تراپی مانند هر نوع روان درمانی دیگری است که شما با صحبت کردن در مورد تجربیات، نگرانی ها و احساسات خود در مورد روابط جنسی با همسرتان به درمان این بیماری توسط روانشناس زندگی زناشویی کمک می کنید. صمیمیت فیزیکی و عاطفی بخش های اساسی از سلامت شما را می سازد. هنگامی که با اختلال عملکرد جنسی روبرو شوید، داشتن یک زندگی جنسی کامل و عالی دشوار خواهد شد.

مشاوران آویژه به هیچ وجه شما را قضاوت نمی کنند و رازدار تمام مشکلات و مسائل مربوط به زندگی زناشویی شما هستند. شما با هرجلسه مشاوره زندگی خوب، مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی هایتان را که منجر به اختلال عملکرد جنسی شده است، را یاد می گیرید.

رضایت جنسی و داشتن روابط جنسی سالم به دلایل زیادی برای سلامتی شما حیاتی است. عناصر فیزیکی و عاطفی یک زندگی جنسی سالم دارای مزایای گسترده ای هستند، از جمله کاهش فشار خون، سلامت قلب و کاهش استرس و … . پس مشاوره، زندگی جنسی زن و شوهر ها را نیز بررسی می کند تا مطمئن شود در این زمینه مشکلی وجود ندارد و نیازهای شما به طور کامل برآورده می شود.

مشاوره زندگی زن و شوهر

سوالات متداول

آیا مشاوره زندگی واقعاً مؤثر است؟

طبق تحقیقات انجام شده 98 درصد از کسانی که به زوج درمانی مراجعه کرده اند به بهتر شدن روابط و زندگی خود اشاره کرده اند. موفقیت زوج درمانی به کاهش نرخ طلاق کمک می کند. امروزه مشاوره واقعاً می تواند یک ازدواج را نجات دهد و تقویت کند.

تفاوت بین زوج درمانی و سکس تراپی چیست؟

زوج‌ درمانگرها عمدتاً بر کمک به زوج‌ها در ترمیم یا تقویت روابط خود تمرکز خواهند کرد، در حالی که تمرکز اصلی درمانگران جنسی بر حل مسائل جنسی خاص است که بر یک یا هر دو شریک زندگی تأثیر می‌گذارد.

براي مشاوره در زمينه مشاوره زندگی مشترک + تاثیر مشاوره در آرامش زندگی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉