کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشکلات ازدواج با مرد خسیس + نشانه های مردان خسیس چیست؟

زندگی با مرد خسیس چگونه است
2.9/5 - (21 امتیاز)

پول یک موضوع پر چالش در رابطه ها است. بعضی مردان می گویند که زنان روز به روز مادی گراتر می شوند و پول یکی از ملاک های اصلی آنها برای ازدواج قرار گرفته است. این تعاریف کمی اغراق گونه بنظر می رسد. در بعضی موارد اینطور نیست که زن بیش از حد از شوهر خود پول بخواهد. یا فقط برای جنبه های مالی با او ازدواج کرده باشد. بلکه مشکل اصلی این است که مرد بسیار بخیل و خسیس است و تمام درخواست های زن که به پول ختم می شود او را آزار می دهد.

قبل از اینکه با مردی ازدواج کنید، توجه قابل توجهی به دنیای درونی او داشته باشید. اعمال او را تجزیه و تحلیل کنید و سعی کنید بفهمید که آیا او یک فرد خسیس است یا نه. شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که مرد خسیس را چگونه بشناسیم؟ مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه در این مقاله سعی کرده اند به سوالات شما در مورد ویژگی مردان خسیس، سوالات خواستگاری در مورد خساست، ازدواج با مرد خسیس و … پاسخ مناسبی بدهند. اگر شما نیز نگران این هستید که نکند در چاه خساست مرد گرفتار شوم با ما همراه باشید.

چگونه از مرد خسیس پول بگیریم

چرا زنان از مردان خسیس متنفرند؟

آن فورتیه می گوید:« از افراد خسیس دوری کنید. آنها در ارواح کوچک گرفتار شده اند.» جالب اینجاست که مردان و زنان از خصوصیات موازی در یکدیگر متنفرند. مثلا زنان از بخل در مردان خود متنفرند و مردان از اسراف (یا طمع) در زنان خود متنفرند. اگر دقت کنید می بینید که هر دو ویژگی به پول مربوط می شود. مردان از زنانی که فقط به پول آنها علاقه دارند منزجر می شوند. زنان از مردانی که نمی خواهند برای آنها پول خرج کنند متنفر می شوند.

زنان نسبت به مردان به همدلی و مراقبت بیشتری نیاز دارند. بنابراین، در مقایسه با مردان، زنان راحتتر پول خرج می کنند و از هر ابزاری برای بیان احساسات و محبت خود استفاده می کنند. آنها نسبت به مردان کمتر بخیل هستند. برخی از زنان می گویند از هدیه دادن به کسی که دوستش دارند لذت می برند اما وقتی که متوجه می شوند این محبت کردن و بخشیدن یک طرفه و نامتقارن است، آنها نیز سرد می شوند به همین دلیل زنان از مردان خسیس متنفرند.

تفاوت بین خساست و صرفه جو بودن

اغلب دو کلمه خسیس و صرفه جو باهم اشتباه گرفته می شوند. افراد صرفه جو و اقتصادی پول را وسیله ای برای اولویت بندی ارزش ها می دانند آنها در موقعیت های به جا پول خرج می کنند و از زندگی خود لذت می برند. برای افراد خسیس چنگ زدن به پول ارزش ذاتی و عادت همیشگی به حساب می رود. مردان خسیس آنقدر در فکر پول جمع کردن و پس انداز هستند که زندگی کردن را فراموش می کنند. خیلی از مردهای خسیس پول زیادی دارند اما خساست و بخیل بودن آنها مانع از آن می شود که خودشان و عزیزانشان از زندگی لذت ببرند. تحقیقات نشان می دهد که تا حد زیادی از ویژگی های بخل، وراثت است.

مرد خسیس را چگونه بشناسیم

خصوصیات مرد خسیس چیست؟

شاید فردی به خواستگاری شما آمده باشد و این سوال برای شما بوجود آمده که نشانه های خواستگار خسیس چیست؟ یا خیلی وقت ها دختران در زمان نامزدی می گویند احساس می کنم نامزدم خسیسه. در این قسمت ویژگی های مرد خسیس را بررسی میکنیم تا شما بتوانید تشخیص دهید مرد مقابلتان آیا خسیس است یا خیر. برخی از دختران به دلیل اینکه نمی دانند فرد مورد نظر خسیس است یا نه و یا به دلایل دیگری از ازدواج کردن و آینده بعد از ازدواج می ترسند. اگر شما نیز با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می کنید حتما مقاله ترس از ازدواجرا مطالعه بفرمایید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشکلات ازدواج با مرد خسیس + نشانه های مردان خسیس چیست؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

او هرگز برای شما هدیه نمی خرد

هر مردی که خریدن هدیه برای نامزدش یا زن مورد علاقه اش برایش مشکل باشد احتمالا فرد خسیسی است. این حرف که یک مرد همیشه باید هدیه بخرد و اگر کوتاهی کرد یعنی علاقه ای به همسرش ندارد اشتباه است. اما یک مرد بالغ و متفکر می داند که یکی از راه های بدست آوردن قلب همسر و یا دختری که دوستش دارد، هدیه خریدن برای او است. خرید هدیه هر چند کوچک باعث می شود زن از علاقه شوهرش به او اطمینان پیدا کند. پس اگر مرد حتی در روزهای خاص مثل تولد همسر یا سالگرد آشنایی چیزی برای شما نخرید احتمالا فردی خسیس است.

این نکته که زن باید شرایط اقتصادی همسرش را نیز در نظر بگیرد، حائز اهمیت است. اگر مردی حتی در شرایط اقتصادی بد به یاد شما بود و شاخه گلی برایتان خرید ارزش بسیار بالایی دارد. اما اگر مردی با اینکه از نظر اقتصادی شرایط مطلوبی دارد ولی از هدیه خریدن اجتناب می کند قطعا خسیس است.

شوهر خسیس همیشه از شرایط ناله می کند

اگر مرد شما همیشه از پول شکایت یا ناله می کند یا دائم از وضعیت اقتصادی خود ناراضی است. با اینکه شما می دانید حساب بانکی اش حرف دیگری می زند، خساست در رگ هایش جاری است. او مدام در گوش شما می‌ خواند که همه چیز برای او خیلی سخت است و شرایط مالی بدی دارد در حالی که در واقعیت اینطور نیست. این ناله ها و شکایت ها برای این است که انتظار خانم را پایین بیاورد و زن درخواست مالی از او نکند.

مردان خسیس وقتی خوشحال اند که از آنها پول نخواهید

تقریباً هر مردی از خانم خود انتظار دارد در زندگی صرفه جو باشد و با مخارج بیهوده، فشار مالی بر زندگی وارد نکند. اما برخی از مردان انتظار دارند که همسرشان هرگز از آنها درخواست پول نکند. آنها وقتی خوشحال هستند که همسرشان به پول نیاز نداشته باشد چه برای خرید باشد و چه برای شارژ تلفن یا هر درخواست دیگری که به پول ختم می شود. این نشانه ی خوبی نیست. مردی که خوشحالیش زمانی است که از او چیزی نمی خواهید، بخیل است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشکلات ازدواج با مرد خسیس + نشانه های مردان خسیس چیست؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خرج کردن برای خودش سخت است

اگر با کسی قرار ملاقات داشتید و متوجه شدید که او حتی نمی‌تواند برای خودش پول خرج کند. احتمالا او مرد خسیسی است. اگر او دستمزد خوبی می گیرد اما همیشه نامرتب و ژولیده بنظر می رسد و خرید چیزهایی که حتی کسانی که درآمد چندانی ندارند نیز به راحتی می توانند بخرند برایش مشکل است، این نشانه بارز یک مرد خسیس است.

مرد خسیس در مورد پول شما کنجکاو است

در مورد مردانی که می خواهند بدانند چقدر درآمد دارید، توانایی مالی خانواده شما چگونه است و .. محافظه کار باشید. هیچ ایرادی ندارد که همسرتان از درآمد شما خبر داشته باشد اما وقتی انتظار دارد همه حقوقتان را به کارت او بریزید یا شما خرج زندگی را بدهید حتی هنگامیکه جیب خودش پر پول است، مراقب باشید چون با فرد خسیسی روبرو هستید.

آنها مردانی را که برای همسرشان خرج می کنند، مسخره می کنند

اگر او مردانی را که برای همسرشان هدیه می خرند و یا به طور کلی برای زن خود پول خرج می کنند را سرزنش و تمسخر می کند. پس قطعاً خسیس است.

برای خانواده اش خرج نمی کند

آیا او پول خوبی به دست می‌ آورد اما از پدر و مادر و خواهر و برادرش مراقبت نمی‌ کند؟ اگر این گونه است و مرد مورد نظر شما حتی هنگامیکه خانواده اش به او نیاز مالی دارند از کمک به آنها اجتناب می کند. مطمئن باشید در آینده نسبت به شما نیز همین گونه رفتار خواهد کرد و او مرد خسیسی است. البته برخی از مردان وابسته به مادر برای مادر و یا خانواده خود پول خرج می کنند اما برای زن و بچه های خود نالان هستند و دائم می گویند که پول ندارند. آیا شما نیز با یک مرد وابسته به مادر زندگی می کنید؟ توصیه می کنم خواندن مقاله شوهران وابسته به مادر را از دست ندهید.

صورتحساب رستوران را تقسیم می کند

ممکن است شما 2 نفری برای یک قرار غذا بیرون بروید و در آخر به شما بگوید کیف پولش را فراموش کرده است، این موضوع اگر فقط یکبار اتفاق بیفتد طبیعی است و شاید واقعا کیف پولش را جا گذاشته باشد. ولی اگر باز تکرار شد و هر بار برای پرداخت صورتحساب بهانه ای آورد یا هر بار از شما درخواست کرد صورتحساب رستوران را تقسیم کنید، او مرد خسیسی است. شاید او کلا رستوران رفتن را خرج اضافی بداند و هر بار که شما درخواست کردید بیرون از خانه از بخورید، بهانه ای تراشید. یا از رفتن به سینما خوشش نمی آید و شما را به تماشای تلوزیون دعوت می کند. همه این ها ویژگی یک مرد بخیل است.

زندگی با مرد خسیس چگونه است

انتظارات شما را برآورده نمی کند

ازدواج با مردان خسیس باعث می شود هرگز انتظارات شما برآورده نشود. او یک سورپرایز خوب برای شما تدارک نمی بیند، زیرا همه چیزهای خوشایند هزینه دارند. اگر همین نگرش در رابطه شما وجود دارد، نباید طوری رفتار کنید که انگار همه چیز خوب است. در غیر این صورت تبدیل به یک عادت می شود و برای همیشه از طمع شوهرتان رنج می برید. شاید شما انتظاراتی را در زمینه نحوه خواستگاری کردن او داشته باشید که نیاز به هزینه کردن دارد. مسلما او این کارها را خرج اضافی تلقی می کند و در صدد منصرف کردن شما خواهد بود. راهکارهای زیادی برای پیشنهاد ازدواج دادن وجود دارد. اگر شما یک مرد رومانتیک هستید و اصلا خسیس نیستید بر روی چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم؟ کلیک کنید و از این راهکارها ایده بگیرید.

ازدواج با مردان خسیس و آسیب های آن

خسیس بودن یک ویژگی اساسی است که در تمام شخصیت فرد نفوذ می کند و باعث آسیب رساندن به رابطه ها می شود. ازدواج با مرد خسیس فقط به خساست در پول ختم نمی شود. به طور کلی خساست با پول شروع می شود و به خساست در مهربانی، احترام و مراقبت متقابل و… تبدیل می شود. یکی از ویژگی های شوهر خسیس این است که همیشه در حال محاسبه است. به همین دلیل احساس محرومیت و فقدان همدلی را تجربه می کنند که باعث می شود آنها به سمت احساساتی مثل ناامنی، بدگمانی، ناامیدی تمایل پیدا کنند. شما می توانید با مراجعه به مشاوره ازدواج و استفاده راهنمایی های مشاور، تصمیم بگیرید که می خواهید به زندگی با فرد خسیس ادامه بدهید یا خیر.

حواستان باشد که در ابتدای روابط، مردان خسیس اغلب این ویژگی منفی خود را پنهان می کنند. اما زمانی که رابطه عمیق تر می شود خسیس بودن با شدت بالایی ظاهر می شود. آنها دیگر تحمل این را ندارند که پشت نقاب فرد معمولی یا ولخرج پنهان شوند و ویژگی های اصلی آنها ظاهر می شود. ازدواج با مرد خسیس به هر دو طرف آسیب می رساند. زنانی که ازدواج با مردان خسیس را تجربه کرده اند اغلب افرادی افسرده و گوشه گیر هستند که به شدت از مردان متنفر شده اند.

خساست می تواند باعث ایجاد وسواس فکری در رابطه با احتکار و جمع آوری پول شود. برای فهمیدن این موضوع که همسر یا خواستگار شما فرد وسواسیی است یا نه؟ می توانید مقاله ازدواج با فرد وسواسی را مطالعه کنید.

 

خصوصیات مرد خسیس چیست؟

سخنی از مشاوران آویژه

ازدواج با مرد خسیس و زندگی با او آسیب روحی و روانی زیادی را برای زن به ارمغان می آورد. شما باید در انتخاب خود دقت کنید و بفهمید آیا مرد مورد نظرتان توقع و انتظارات شما از زندگی را به درستی پاسخ می دهد و یا طرز فکر متفاوتی در مورد آنها دارد. اگر نتوانستید خسیس بودن مرد را تشخیص دهید می توانید ازیک روانشناس یا مشاوره خانواده برای فهمیدن این موضوع کمک بگیرید. حواستان باشد صرفه جو بودن با خساست فرق دارد. اگر شوهر صرفه جویی دارید پس او را یک فرد خسیس و بخیل خطاب نکنید.

سوالات متداول

خساست چیست؟

خساست از نظر زبانی، جمع آوری پول و خرج نکردن آن به بهانه ترس از آینده است. این یک ویژگی بد است که فرد را از پول خرج کردن در سطح مادی یا خرج کردن احساسات، حمایت و تشویق دیگران در سطح اخلاقی باز می دارد.

یک مرد خسیس چه ویژگی هایی دارد؟

یک مرد «خسیس» کسی است که پول دارد، اما تمایلی به جدایی از آن ندارد. به شدت بخیل است و حتی دوست ندارد برای خودش یا دیگران پول خرج کند. حتی تمایلی به صرف پول برای چیزهای ضروری نیز ندارد.

براي مشاوره در زمينه مشکلات ازدواج با مرد خسیس + نشانه های مردان خسیس چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 43 نظر:

 1. شوهر خیلی خسیس هست چی کار کنم میگم باید طلاق بگیرم یا خیر لطفا یک چیزی بگین من خیلی افسرده شدم دایم به مردن فکر میکنم

 2. ۲۳ تحمل کردم حتی به خانواده ام نگفتم حتی وقتی خانواد ه ام گفتن پول نیاز داری نگفتم بشون گفتم حتی اگه خسیس هم باشه دستم فقط سوی خدا نه بنده خدا ، وخدا را شکر خودم کار میکردم خرجم خرج بچه هاش میدادم وفادار ماندم اصلا خیانت کردن اشتباه محض که بگن چون خسیس خیانت کرد نه این دیگه طرف از خداشه فقط تحملش سخته

 3. من میخوام ایشالله ازدواج کنم که یهو توی این صفحه اومدم با مطالبی که خوندم بازم نفهمیدم چقدر خسیسم … لطفا منو راهنمایی کنید.من خونه پدری زندگی میکنم یعنی هزینه صبحونه و ناهار و و میوه با پدرمه روزی تا ۱۰ ساعت برای کسی کار میکنم حقوقم ۱۵ م تومنه با ۵۰۰ م تومن که جداگونه تو جاهای مختلف سرمایه گذاری میکنم و برای مسکن ملی که نوشتم هر ماه باید ۱۰ م تومن واریز کنم.از این پولی که دارم بطور میانگین فقط حدود ۱۵ درصدشو خرج خودم میکنم ( که شامل دوا و درمون و میان وعده خیلی کم و پوشاک کم اما جنس خوب میشه و دو ماه یکبارم غذای مفصل بیرون) بدون مسافرت و تعطیلات و خرید ماشین و…مابقی حقوقم صرف قسط های فراوانی میشه که باید پرداخت کنم.

 4. من با یک نفر آشنا شدم ولی همش شک دارم که خسیس هست یا نه، مثلا میگه بیا بریم سفر، ولی ده تومن کنار بذار، ادم خودش شعورش میرسه که اجازه نده همش مرد خرج کنه ولی گفتنش خیلی ضایست. شش ماه آشنا شدیم ولی بیشتر وقتا رفتیم فقط یه قهوه خوردیم اونم ماهی یه بار یا دوبار و هیچوقت منو به شام دعوت نمیکنه و بیشتر وقتا گرسنه برمیگردم خونه. خیلی اهل حساب کتابه اونقد که حالم بد میشه، مثلا از کافه میایم بیرون فاکتورو نشونم میده و میگه چقد گرون شد. یا مثلا میوه میگیره یه جوری قیمتشو میگه ادم زهر مارش میشه

  1. خسیسه من تجربش کردم لطفا خودتو بدبخت نکن…اون فاکتور نشون دادن و زهرنار کزدن رو بگیر برو تا اخرش کل زندگیت همین روالو میاده میکنه…تو مهربونی تو احسایات تو روابط با ادما تو خوشحال کزدنت..خیلی قشنگ این مقاله توصیح داده چندبار بخونش و از این مردا دوری کن…

   1. من این شرایط داشتم ۲۳ سال تحملش کردم تااینکه دیدم هیچی ازمن باقی نمانده ماندم ادامه بدم یا ولش کنم چون خسته ام شد دیگه

  2. يك بار هم تو يه چيزى بخر چيزى هم نگو
   تا رفتار درست رو ياد بگيره
   ادم درست حسابي اين كارا رو نمى كنه

 5. همسر من خسیس و پخیل تمام عیار و سرسپرده و تسلیم مادر و خانواده ی خودش…..
  من سی ساله هزینه ی خودم و فرزندانم رو میدم و دم برنیاوردم که اعصاب بچه هام خراب نشه، متاسفانه همسرم با داشتن ثروت و جایگاه اقتصادی عالی، هنوز هم هزینه های خودش رو به من تحمیل می کنه.
  برلی یک زن تحمل این شرایط جان فرساست، اما برای سلامتی جان و روان بچه ها و پذیرش اجتماعی ناچاریم سکوت کنیم، بسازیم و پاسوز خست و بخل این چنین مردایی باشیم.

 6. ادم خسیس زنش خراب بیرون میشه با دخترش اگر کارگر داشته باشه خیانت کار مالشو میخوره میگه اینکه خورده نمیتونه

 7. من با یکی کار میکردم پدسگ املت شب خانمش درست میکرد صبح میاورد سرکار ظهر میخورد صبحانه اصلا نمیخورد وقتی ام نهار نمیاورد از رستورانت املت میگرفت . ینی گفتم ریدم تو زندگیت کارشو ول کردم

 8. همسرم مرد تقریبا خوب و مناسبی بود نمی‌دونم چرا یهو مثل زلزله اتفاق عجیبی رخ داد و خانمی که شوهر داشت سر راه همسرم قرار گرفت و خلاصه طوفانی بپا شد طوری که شوهرش فهمید و خانم رو طلاق داد ….و بلاخره خانم آنقدر پا فشاری و اصرار ووووکه با همسرم صیغه وووومن به جدایی تن دادم .
  بعد از مدتها به توصیه و سفارش و معرفی دوستان با شخصی ازدواج کردم که ووووووای نگم براتون
  خمیر دندان استفاده نمیکنه …مسواک خالی میزنه
  در حمام از تاید استفاده می‌کنه 😳😳
  برای اینکه کولر رو خاموش کنم لباس می پوشه می‌ره زیر پتو میگه من سرمایی هستم اول فک کردم حق داره خوب سرمایی هستش
  😭😭😭یهو متوجه شدم غرق عرق شده
  به این روش میخواست من متقاعد بشم کولر رو خاموش کنم لباس هایش که بوی عرق گرفته نمیزاره بشورم میگه لباس خراب میشه 😱😱نگم دیگه
  نمی‌دونم چه غلطی کنم
  خدااااااااااا

  من خودم حقوق دارم و زیاد ازش پولی نمی‌گیرم
  اما نمی‌دونم چه کنم

  1. حتی تصورش وحشتناکه!!
   امیدوارم با کمک یه فرد کاردان راه درست رو پیدا کنی و عمرت رو تلف نکنی

  2. چقدر گناه داری …چطوررررر میتونی تحمل کنییییییی واقعاحالم بدشد ازخوندن پیامت توروخدا به خودت بیاخواهش میکنمممم

  3. من الان این صفحه خوندم فهمیدم چه قدر شوهر من خسیسه هزار برابر شما می دونم واقعا سخته و همیشه باید کار کنی اما بازم فایده نداره بهترین راه فرار از این زندگی هست

 9. ادمهای خسیس زندگی براشون تلخ میشه حتی برا خودشونم خرج نمیکنن اگر مسافرت برند جایی میرند که فامیل داشته باشند اونجا چتر بشند خرج هتل و خورد خوراک ندند.بعد تازه پز میدن مسافرت بودیم هعییییییی

  1. از اونم بدتر سیب زمینی تخم مرغ آب پز درست میکنن دائم توی قبرستانها میخورن

 10. شوهرمنم خیلی خسیسه اصلا میشه گفت بی صفته همیشه منتظره من خرجش کنم و فقط بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم

 11. تمام مطالبی که درباره مردان خسیس بیان کردن درسته .احسنت به نویسنده محترم که مطالب را جمع آوری کردن .مردان خسیس نه تنها برای پول خرج کردن حتی برای محبت کردن به زن وبچه هم خساست به خرج میدن ودل زن وبچه را خوووون میکنن .

 12. بعد از ۸ سال مستاجری خونه گرفتیم از دم قسط دو سال گذشت خواستیم فرش بخریم ،فرش های قبلی به سالن خونه سایز نبود و خونه خالی بود خیلی زیاد ،در حد یه جمله عادی گفتم شاید فرش بگیرم و آنچنان بغض و اندوهی خانواده شوهرم و در بر گرفت تو گویی گفتم میخوام سفر دور دنیا برم .بعد پدر شوهرم گفت زن بودن زن های قدیمی قشنگ فرش خونه هاشونو می‌با فتن🤣🤣🤣🤣بعد مادر نود ساله و همسر ۷۰ ساله اش فرش می‌خرن از بیرون من فقط نفهمیدم منظورش از قدیم چقدر قدیم بود 🤔حالا من دوست داشتم گفتم خیلی خوشم میاد برم کلاس فرش بافی یاد بگیرم خودم ببافم .حالا اصلا منظورشون از گرفت فرش فرش ماشینی بود.اگه گفته بودم دستباف که شهیدم میکردن.بعد تیر خلاص و مادر شوهرم زد که گفت نه حاجی این چه حرفی میزنی میدونی باید چقدر پول نخ و وسیله بدن اینقدر گرون شده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣آن شالله که لازم نیست بخرید .من واقعا نمی تونستم خنده مو کنترل کنم.واقعا اینقدر خسیس هستند که به راحتی میشه از دیالوگ هامون فیلم های طنز ساخت.حتی اگه بگم من آب زیاد میخورم میگن خوب نیست ما اصلا نمی خوریم یه فامیل داشتیم آب خورد مرد😂😂😂میخوام بگم این زندگی دوام آورد آن شالله بقیه هم موفق باشن

  1. قشنگ می نویسید

   می توانید از این سری ماجراها یک داستان زیبا و فکاهی در اورید .

 13. والا من ی نامزد داشتم براش هدیه میگرفتم بعضی وقتا و هر وقت میرفتیم بیرون بهم میگفت اینو میخوام اونا میخوام منم میخریدم تا جای که میتونستم اخرشم میگفت تو خسیسی مثلا چرا خودت نکردی و من باید بگم بهت و احترام به من نمیزاری مثلا چرا برام شیرینی نخریدی من دلم میخواست تو باید قبل اینکه من بگم برام بخری علم غیب اینجا به درد میخوره
  والا از بس گفت خسیسی خودم شک کردم اومدم سرچ کردم الان میبینم نه مشکل از من نبوده خداروشکر تموم شد

 14. سعی کنید با مرد خسیس ازدواج نکنید اگه با مرد خسیس ازدواج کنید آخرش مجبور میشید خودتون خرج خودتون و بچه هاتونو بدید. از رفقا و اقوام پسر سوال بپرسید این پسره چقدر لارج هست. ولخرجی الکی هم خوب نیست ولی خساست هم خوب نیست. البته باید هر پسری را با شرایط مالی اش سنجید مثلا ممکنه پسری ماهی 10 تا 15 میلیون حقوق داشته باشه ولی برای همسرش سنگ تموم بذاره در حالی که یک پسری ماهی 50 تا 60 میلیون حقوق داشته باشه ولی نسبت به همسرش خساست به خرج بده. سرمایه دار بودن هم به معنی لارج بودن نیست آدمای ثروتمند زیادی میشناسم که ته خساست هستند. به نظرم هر پسر باید بین 15 تا 25 درصد از درآمدش را به همسرش اختصاص بده. البته الان سبک زندگی مردم داره تغییر میکنه و زن و مرد دوشادوش هم کمک خرج یکدیگر میشن چه بسا دخترانی هستند که بیشتر از شوهرانشان در امور مالی شرکت میکنند.

 15. این مردا همیشه بهشون خیانت میشه وقتی با اینا زندگی می کنی به نظرم باید هر شب چن تا شریک جنسی اضافه هم داشته باشی حالا می خوان باشن یا برعکس

  1. دقیقا
   متاسفم
   منم گرفتار این مرد هستم
   نه در خرج بلکه در بروز احساساتم خسیسن
   حیف از ما که گرفتار این جانوران انسان نما شدیم
   یک درخت چنار احساس و عواطف بیشتری داره
   متاسفم،😭😭😭😭😭

   1. دختر خواهر من بایه مرد فوق خسیس ازدواج کرده چهارده سال هست در تمام این سالها مردک پنجاه هزار تومان خرج اینها نکرده فقط خودش از گرسنگی نمیره قوت اغلبش شده نان و گاهی برنج دانه بلند و مرغ و صبحانه هم پنیر و تخم مرغ دیگه خدا شاهده از این فراتر نرفته نه لباس میخره نه پول دکتر میده نه مسافرت می‌ره نه میوه میخره جالب این جاست که بسیار پولداره ولی با لباس کهنه و فقیرانه با یه پیکان، که انگار از جنگ جهانی اول برگشته تردد میکنه
    دو تا هم بچه داره و من فلک زده با حقوق معلمی خرج این سه تا را تا حدودی متقبل میشم

  2. وقتی وظیفه زن ایرانی طبق قانون اشتباه ایران فقط تمکین هست. تنها هنرش هم تمکین هست. تنها راه مقابله به مثل هم تمکین با پسر همسایه! …. این طرز فکر رو که فقط فاحشه ها توی اروپا دارند، که در برابر پول ندادن شوهر میریم خیانت میکنیم…. توی تمام کشورهای اروپا زن ۵۰ درصد مخارج رو میده‌

   1. اینجا ایران آقا باید مرد خرج کنه په چی فکرکردی من خودم فکر اروپاییان روداشتم کارمیکردم خرج آقا وهمه رو میدادم که تبدیل به وظیفه شده بعضی مردها واقعا جنبه ندارم وظیفه خودشون خرج زن بدن زن خیلی لطیف وظریفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉