کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

چگونه به همسرم توجه کنم؟

نیاز زنان به توجه چگونه انجام شود؟

نیاز زنان به توجه چه علتی دارد؟

نیاز زنان به توجه همسر، مهم ترین دلیل خوشحالی و انگیزه آن ها به زندگی است. یعنی اگر می خواهید همسری وفادار، متعهد و عاشق داشته باشید، به او توجه کنید. شاید بسیاری از آقایان، این راز را می دانند ولی به آن اهمیت نمی دهند. این دسته از آقایان اگر بدانند که توجه آن ها به زنان تا چه اندازه در بهبود کیفیت زندگی زناشویی تاثیر خواهد گذاشت، توجه و محبت خود را از همسرشان دریغ نمی کردند.

برعکس بعضی از آقایان هم هستند که متوجه این نیاز مهم زنان می شوند و در واقع رگ خواب زنان را می دانند . در آن زمان دیگر خیالشان از بابت خانه و زندگی و عشق و محبت همسرشان راحت می شود. اگر از آن دسته مردهایی هستید که نمی توانید محبتتان را به همسرتان نشان دهید پیشنهاد می کنیم درباره زندگی زناشویی بیشتر مطالعه کنید یا به مشاوره روانشناسی مراجعه کنید تا زندگی تان عمر کوتاهی نداشته باشد.

چگونه به همسرم توجه کنم؟

نیاز زنان به توجه مهم ترین نیاز آن ها در زندگی زناشویی است. اما خیلی از آقایون سوال می کنند چطور به همسرم توجه کنم؟ یا برخی از آقایون هر چه تلاش می کنند به جایی نمی رسند یا راه را اشتباه می روند. در اینجا یک الگوی کلی برای تامین نیاز بانوان داریم. پس به این مطالب توجه کنید:

 • نوازش قدم اول است.

همسرتان را از نوازش دستان خود محروم نکنید. حتما نباید خواسته جنسی داشته باشید تا به همسرتان نزدیک شوید. سعی کنید هر از گاهی آن ها را در آغوش بگیرید و به آنها

 • اطمینان دهید که عاشقش هستید.

حداقل روزی یک بار به او بگویید که دوستش دارید و تنها او در قلب شماست.

 • گاهی مسئولیت های او را به دوش بکشید.

آقایون عزیز گاهی وظایف همسرتان را به دوش بکشید. چه اشکالی دارد که گاهی ظرف بشورید یا اتاق جارو کنید. این کار نه تنها از شما کم نمی کند بلکه نشان می دهد چه مرد مهربان و زن دوستی هستید و چقدر همسرتان را درک می کنید.

 • به او بگویید قدر زحماتش را می دانید

گاهی برای نشان دادن قدرشناسی، گلی به او هدیه بدهید و به او بگویید که چقدر دوستش دارید و قدر زحماتش را می دانید.

 • با او صحبت کنید

بهترین راه توجه زنان صحبت کردن و گفتگو با زنان است. خودتان دو استکان چایی بریزید و گاهی در کنار همسرتان بنشینید و با او صحبت کنید.

 • با او مشورت کنید

مشورت کردن با زن، به او حس مهم بودن می دهد. سعی کنید با او بیشتر مشورت کنید تا حس کند به او اهمیت می دهید و او را دوست دارید.

برای تامین نیاز زنان به توجه کارهای دیگری را هم می توانید انجام دهید مثلا:

 • گاهی با او شام بیرون بروید
 • با هم فیلم ببینید
 • وقتی در کنار هم هستید گوشی خود را کنار بگذارید
 • همسرتان را ببوسید مخصوصا پیشانی همسرتان را ببوسید تا او حس کند شما حامی و پشتیبان او هستید.
 • گاهی به او پیام دهید حتی وقتی سر کار هستید با یک جمله دوستت دارم و به یادت هستم می توانید گره از خیلی از مشکلات زناشویی باز کنید.
 • مراقب همسرتان باشید حتی در زمان عادت ماهیانه اش بیشتر به او برسید.
 • از ظاهر همسرتان تعریف کنید و به او بگویید که چقدر در نگاه او زیبا و جذاب هستید.

شرایط نیاز زنان به توجه چیست؟

چگونه مانع گیردادن خانمم به دوستان بشیم؟

دیدگاه مشاوره خانواده:

یکی از گلایه های زیاد آقایان در زندگیشون اینه که میگن خانمم خیل به دوستانم گیر میده و نمیگذاره من در کنار آنها باشم و وقتی این کار رو میکنم و میام خونه تازه آغاز دعوا و بگو مگو هاست.
در پاسخ باید بگم یکی از شاخصه های اصلی که خانم ها را وادار به ازدواج می کنه مساله کسب توجه 100 در100هست که حتما دیدید بارها و بارها هم بهتون این مساله یعنی توجه رو به شما یادآور میشه و حتی دراین مورد هرگز حاضر به کوتاه آمدن هم نیستن و درصدی هم به شما تخفیف نمیدهند.
آقایان اگر میبینید خانمتون به رفیق بازی و رفتن پیش دوستانتان گیر میده حتما بدانید نوع رفتار شما جوری بوده که او این حس کم توجهی رو احساس کرده پس باید چه کرد؟

برای حل این مساله یعنی عدم گیردادن به دوستان شما و رفیق بازی شما باید حتما با نوع ادبیات توجه آمیز این رفتار یعنی رفیق بازی تون رو برای خانمتون توجه آمیز کنید.

برای این کار حتما قبل از اینکه به سمت دوستانتان برید به خانمتون زنگ بزنید و اون رو در جریان بگذارید اینکه شما وقتی پیش دوستانتان باشید وبه خانمون زنگ بزنید که اونجا هستید برای خانمتون حس کم توجهی میاره البته برخی هم حتی همین کار رو نمیکنند و بعد از اینکه آمدند پیش خانمشون بهش میگن کجا بودن که اینها درواقع در ذهن خانمشون حس بی توجهی رو ایجاد می کنند.
و اما کار بعدی که باید انجام بدید این است که این کار یعنی پیش دوستانتان بودن رو یه جوری به توجه خانم ربط بدید مثلا اینکه وقتی پیش فلانی هستم یه وقتایی در مورد نحوه رفتار مناسب با خانمامون صحبت می کنیم ویا اینکه وقتی پیش فلانی هستم در مورد آینده واینکه چگونه پولدار بشیم یا خانه مناسب برای خانممون بخریم صحبت می کنیم.

نکته دیگه اینکه وقتی از پیش دوستانتان میایید خانه بشینید و برای همسرتان اتفاقات و کارهایی رو که انجام دادید تعریف کنید البته یادتون باشه هیچ وقت پیش دوستان بودنتون رو جوری تعرف نکنید که اونجا خیلی لذت بردید واصلا یادتون به هیچکی حتی خانمتون نبود.

سعی کنید هنگامی که پیش دوستانتان هستید یه وقتی رو بگذارید که به خانمتون زنگ بزنید

ضمن ابراز دلتنگی و احوال پرسی و اینکه کاشکی تو هم اینجا بودی از اوبپرسید که آیا وقتی داری میایید خانه چیزی لازم ندارد؟
نکته دیگه اینکه هیچ وقت در مقابل این حرف خانمتون که میگه چرا میخواهی بری پیش دوستانت نگید که من خسته شدم و یا میخوام برم کمی آرام بشم و یا اینکه میخوام با اونا تعریف کنم و یا همیشه که نمیشه پیش تو باشم و از این قبیل سخنان چرا که همه این حرفا در خانمتون احساس دوست داشته نشدن و بی توجهی دست میده.
نکته دیگه اینکه وقتی از پیش دوستانتان میایید خونه نگید خسته شدم و میخوام استراحت کنم بلکه باید انرژیتون رو طوری تقسیم کنید که وقتی خونه میایید برای ایشون هم انرژی داشته باشید.

نکته دیگه اینکه طبیعی است که خانم شما در اوایل رفیق بازی های شما دلش برای شما تنگ میشه و قطعا وقتی میایید خونه شروع به نق زدن هایی میکنه در اینجا شما باید تبدیل به یک گوش شنوا بشید و بگذارید خانمتون هرچه دلش پرشده رو خالی کنه دراین صورت هست که آرام آرام در مراحل دیگه نق زدن هاشون کم میشه.

چگونه نیاز زنان به توجه را برآورده کنیم؟

سوالات متداول

چرا زنان نیاز به توجه دارند؟

زنان به لحاظ غریزی نیاز به محبت و توجه دارند. در اکثر موارد نیاز جنسی زنان جزء اولویت دوم و سوم برای ازدواج است. زنان به کسی نیاز دارند تا به او توجه و محبت کنند و این موضوع را نمی توان توضیح داد. اگر می خواهید همسرتان را سال های سال کنار خود نگه دارید به شما توصیه می کنیم که بیشتر به او توجه کنید.

آیا نیاز به توجه در اکثر زنان وجود دارد؟

به طور کلی همه زنان نیاز به توجه دارند. اما اگر منظورتان این است که آیا می توان همه آن ها را با توجه و محبت کنار خود نگه داریم در جواب به شما بگوییم که اگر زنی  عاشق شما باشد، بله تنها با محبت و توجه شما راضی می شود. اما اگر ازدواجش به خاطر پول باشد و علاقه ای به شما نداشته باشد نمی توان این حرف را با اطمینان زد. در این صورت می توانید با مشاوره خانواده مشورت کنید و از او راهکار بگیرید.

به همسرتان چه بگویید؟

خانم ها به ظاهرشان اهمیت زیادی می دهند. میتوانید از ظاهر همسرتان تعریف کنید. مثلا بگویید ” تو چقدر زیبایی” ، ” تو خیلی خاص و تک هستی” ، ” تو بی نظیری ” ، “همیشه در قلب من هستی “، ” امیدوارم که اشتباهات مرا ببخشی” ، ” مطمئن باش همیشه در کنارت می مانم”، ” نگران نباش همه چیز را درست می کنم” و از این دست جملات باعث می شود که استرس آن ها را کم کرده و آنها پالس مثبت داده و انگیزه آن ها را به داشتن یک زندگی خوب زیاد کنیم .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

براي مشاوره در زمينه چگونه به همسرم توجه کنم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1399/7/11

شنبه

1399/7/12

یکشنبه

1399/7/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید