کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چرا مردان به زني كه دوستش دارند خيانت مي كنند؟

روانشناسی خیانت مردان
2.6/5 - (7 امتیاز)

روانشناسی خیانت مرد به زن بیان می کند که همیشه خیانت در یک رابطه بد و ناسالم رخ نمی دهد. خیانت به عشق پاک نیز می تواند در برخی از زندگی های مشترک رخ دهد. خیانت همیشه نتیجه یک رابطه بد نیست. در واقع، اکثر مردانی که به زن خود خیانت کرده اند می گویند که همسر خود را دوست دارند، او را جذاب می دانند و برای رابطه با او ارزش قائل هستند. مردان خیانتکار حتی می گویند که دوست ندارند زندگی مشترک آنها از بین برود و یا با خیانت قصد نداشته اند به همسر خود آسیب برسانند. پس عشق خیانت کار چه دلیل برای خیانت به عشق خود دارد؟ چرا شوهرتان با اینکه عاشق شما است، به شما خیانت کرده است؟

مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه به بررسی روانشناسی خیانت مردان پرداخته اند. آنها بعد از مطالعات و تحقیقات بسیار در رابطه با خیانت مرد، مقاله جامع و کاربردی زیر را در مورد دلایل خیانت به عشق نگارش کرده اند. اگر شما نیز به دنبال دلایل خیانت مرد خود هستید با اینکه می دانید او عاشق شما است، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

روانشناسی خیانت مرد به زن

چرا مردان به همسر خود که دوستش دارند، خیانت می کنند؟

طبق روانشناسی خیانت همسر، گاهی خیانت مرد به دلیل داشتن روابط بد، ناسازگاری با همسر و یا نبود عشق و علاقه بین زوجین است. گاهی اوقات آنها به خاطر بچه ها، مسائل مالی، آداب اجتماعی و … احساس گیر افتادن می کنند. به همین دلیل به صورت مخفیانه با دیگران رابطه عاطفی و عاشقانه برقرار می کنند. اما گاهی نیز افرادی هستند که از نظر عاطفی روابط سالمی با همسر خود دارند و همسرشان را دوست دارند. به آنها اهمیت می دهند و تمایلی به آزار دادن آنها و یا از بین رفتن زندگی مشترک با آنها ندارند. پس دلیل خیانت به عشق پاک چیست؟ چرا مردان به همسرشان خیانت می کنند با اینکه آنها را بسیار دوست دارند؟ نظر روانشناسان در مورد خیانت مردان متفاوت است.

مردانی که خیانت به عشق پاک را تجربه کرده اند دلایل مختلفی نسبت به مردانی که از زندگی با همسر خود راضی نیستند، دارند. ده دلیل از مهم ترین دلایل خیانت به عشق عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چرا مردان به زني كه دوستش دارند خيانت مي كنند؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

کشف بخش های سرکوب شده خود

روانشناسی خیانت مردان بیان می کند یکی از دلایل عشق خیانتکار، خود کاوشی است. برخی از مردان خیانت را راهی برای کشف و پیدا کردن بخش های سرکوب شده خود می دانند. این گونه مردان در واقع نمی خواهند زندگی مشترک خود را تغییر داده و یا به آن پایان بدهند. آنها حتی نمی خواهند از آنچه که هستند نیز فاصله بگیرند. فقط می خواهند برای مدتی از محدودیت های خود فرار کنند. آنها برای داشتن رابطه عاطفی و یا جنسی به دنبال شخص دیگری نیستند، تنها به این دلیل خیانت را قبول می کنند تا بتوانند نسخه ها و بخش های پنهان خود را پیدا کنند.

داشتن احساس ناامنی و اعتماد به نفس پایین

همیشه دلیل خیانت مرد، رفتار نادرست همسر و یا بی اعتنایی همسر به شوهرش نیست. گاهی اوقات مردان دچار اعتماد به نفس پایین و عدم عزت نفس هستند. آنها احساس جذابیت، قدرت، باهوش بودن و … را ندارند. مرد ممکن است احساس کند که برای همسرش کم بوده و اعتماد به نفس پایینش او را به سمت خیانت سوق دهد. در این مواقع مرد به دنبال راه هایی برای تایید اعتبار خود می گردد و متاسفانه خیانت را انتخاب می کند. آنها از خیانت به این منظور استفاده می کنند تا احساس کنند توسط شخصی تایید شده و آنها را ستایش کنند. عشق خیانت کار به دنبال شایسته بودن و مطلوب بودن است و متاسفانه آن را در داشتن رابطه عاطفی با شخص دیگر پیدا می کند. اگر به دنبال یافتن نشانه های دیگر مردان خیانتکار هستید، به شما توصیه می کنم مطالعه مقاله نشانه های خیانت مردان را مطالعه بفرمایید.

حریص بودن برای خیانت کردن به دلیل ممنوع بودن آن

شاید شما نیز تجربه کرده باشید؛ هنگامی که به کودک می گویید این وسیله خطرناک است و یا نمی تواند فلان ماده غذایی را بخورد، او نسبت به امتحان آن حریص تر شده و به دلیل ممنوع بودن آن می خواهد آن را امتحان کند. برخی از مردان خیانتکار نیز مانند این کودکان عمل می کنند. خیانت به عشق پاک گاهی به دلیل این است که مرد می خواهد تنها این موضوع ممنوعه را امتحان کند. ماهیت ممنوعه بودن خیانت ممکن است آن را بسیار مطلوب و جذاب جلوه دهد. خاص و مطلوب بودن خیانت، باعث می شود که مرد به سمت آن سوق پیدا کند. در این شرایط، بهتر است مرد قبل از اینکه دست به خیانت بزند، از مشاوره خیانت در این باره کمک بگیرد. مشاور می تواند با ارائه راهکارهایی شما را از حریص بودن نسبت به خیانت نجات دهد.

خیانت مرد

آسیب های روحی و روانی حل نشده در زندگی

طبق روانشناسی خیانت مردان، برخی از آسیب های روحی و روانی که در دروان کودکی برای مرد رخ داده و حل نشده باقی مانده است. می تواند منجربه خیانت به عشق او شود. غفلت، سوء استفاده عاطفی، آزار جسمی، سوء استفاده جنسی و … همگی می تواند منجربه داشتن رابطه پنهان و خیانت مردان شود. زخم های دوران کودکی و آسیب های جبران نشده آنها، باعث ایجاد نقص های دلبستگی شده و از طریق خیانت آشکار می شود. در این شرایط، عشق خیانتکار دست به خیانت عاطفی می زند. او سعی می کند با استفاده از خیانت خلاء ها و آنچه که در دوران کودکی برایشان مشکل ایجاد کرده را جبران کند.

خیانت عاطفی نیز به اندازه خیانت های فیزیکی و جنسی می تواند زندگی مشترک را با چالش و آسیب همراه سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع خیانت، توصیه می کنم مقاله خیانت عاطفی را مطالعه بفرمایید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چرا مردان به زني كه دوستش دارند خيانت مي كنند؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

کنجکاو بودن در مورد راه هایی که در زندگی تجربه نکرده است

طبق روانشناسی خیانت مرد به زن، عشق خیانتکار از زندگی فعلی خود ناراضی نیست. اما کنجکاو است که بداند اگر مسیر دیگری را انتخاب می کرد، زندگی او چگونه بود؟ در حقیقت خیانت به عشق پاک یعنی اینکه مرد از همسر و زندگی و روابط خود ناراضی نبوده اما همچنان دست به خیانت زده است. یکی از دلایل آن می تواند کنجکاو بودن برای تجربه راه های جدید باشد. متاسفانه مرد برای تجربه راه های جدید در زندگی دست به خیانت می زند. بدون آنکه بداند این عمل و رفتار او چه آسیب بزرگی را برای زندگی مشترکش به همراه دارد.

داشتن انتظارات غیر واقع بینانه و غیر منطقی

خیانت مرد می تواند به دلیل انتظارات غیر واقع بینانه او در مورد همسر و زندگی مشترکش باشد. مرد ممکن است انتظار داشته باشد چون عاشق همسرش است و برای او همه کاری می کند تا زندگی خوبی داشته باشد. او نیز باید تمام خواسته و نیازهای او را برآورده سازد. حتی اگر غیر منطقی و یا غیر ممکن باشند. اگر نیازهای آنها برآورده نشود، دست به خیانت می زنند تا بتوانند نیاز و خواسته خود را برآورده سازند. اما همچنان همسر خود را دوست داشته و می خواهند به زندگی با او ادامه بدهند.

نظر روانشناسان در مورد خیانت مردان

تمایل به داشتن هیجان در زندگی

در برخی از موارد خیانت مرد به دلیل این است که او دوست دارد همیشه زندگی هیجانی داشته باشد. شاید شما در اوایل زندگی مشترک خود هیجانات خاص و مهمی را تجربه کرده باشید. مانند عاشق شدن، ازدواج، بچه دار شدن و … . اما حال زندگی شما به یک روال ثابت و بدون هیجان های بزرگ رسیده باشد. مرد برای اینکه همچنان به دنبال هیجان است، دست به خیانت به عشق می زند و خیانت به عشق پاک را تجربه می کند. او صرفا برای داشتن هیجان در زندگی این کار را کرده است و هیچگونه کمبود محبت و یا روابط ناسالم و نارضایتی از زندگی مشترک خود ندارد.

خود خواه بودن

طبق روانشناسی خیانت مردان، برخی از مردان خیانت کار، با وجود دوست داشتن همسر خود و لذت بردن از روابط عاطفی، زناشویی و جنسی و .. با او، همچنان دست به خیانت می زنند. زیرا آنها احساس می کنند که لیاقت بیشتری دارند. آنها به جای اینکه نسبت به همسر خود متعهد بوده و وفادار باشند. با خودخواهی تمام، به خود اجازه می دهند تا روابط تازه ای را نیز تجربه کنند. این نوع خود خواهی مرد ذاتی بوده و نمی توان گفت صرفا به دلیل شرایط و یا موقعیت های به وجود آمده است.

استفاده از الکل و مواد مخدر و عدم هوشیاری

خیانت به عشق ممکن است به دلیل عدم هوشیاری و مصرف الکل یا مواد مخدر باشد. شاید همسرتان در حالت هوشیاری هرگز به شما خیانت نکرده باشد. اما با مصرف الکل و هنگامی که هوشیار نبوده خیانت جنسی مرتکب شده باشد. در این شرایط بعد از هوشیاری همسرتان خودش نیز از عملکرد خود ناراضی بوده و احساس پشیمانی می کند. به یاد داشته باشید که رفتار و نحوه برخورد شما با او بسیار حائز اهمیت است. شما می توانید او را از الکل و مواد مخدر دور کرده و یا به او بگویید اگر می خواهد باز شما به او اعتماد کنید و او را ببخشید، باید سمت مصرف مواد توهم زا نرود. کنار آمدن با خیانت همسر و غم خیانت بسیار مهم است. شما می توانید با مطالعه مقاله کنار آمدن با خیانت، اطلاعات خود را گسترش دهید.

وجود یک مسئله ذهنی و یا بیماری روانی

افرادی که مشکلات روانی یا عاطفی خاصی دارند بیشتر به سمت خیانت به عشق پاک روی می آورند. آنها ممکن است مشکلی در زندگی مشترک خود نداشته باشند اما به دلیل بیماری که دارند و یا مشکلات فکری و ذهنی خود، خیانت کنند. به عنوان مثال، افراد مبتلا به اختلال دو قطبی به نظر می رسد در طول دوره های شیدایی و بیماری خود، تمایل بیشتری به داشتن روابط جنسی مختلف دارند. یا مثلا اضطراب دلبستگی می تواند باعث شود که فرد خیانت کند. اضطراب دلبستگی یعنی اینکه فرد هرچه بیشتر به کسی نزدیک می شود، سطح ترس از دست دادن برایش بیشتر می شود. او به دلیل اینکه دائم ترس از جدایی و تنها ماندن می کند، دست به خیانت می زند تا اضطراب و ترس را التیام بخشد و دیگر نگران تنها ماندن نباشد.

اگر شما نیز از بیماری رنج می برید و یا شوهرتان بیماری روانی دارد، بهتر است از مشاوره خانواده برای درمان آن کمک بگیرید تا بیماری او باعث نشوند آسیب ها و مشکلات جدیدی مانند خیانت رخ دهد.

خیانت همیشه به معنای دوست نداشتن همسر و یا ناراضی بودن از زندگی مشترک نیست

دلیل خیانت به همسر مختلف می باشد. هر شخصی بستگی به ویژگی ها و خصوصیات، کمبودهایی که داشته و یا آنچه که در گذشته برایش اتفاق افتاده است، ممکن است به سمت خیانت روی آورد. دلایل خیانت مرد هرچه که باشد، خیانت به عشق پاک به معنای پایان رابطه و یا زندگی مشترک نیست. برخی از مردان شاید از زندگی با همسران خود راضی نباشند و یا دیگر به زندگی مشترک خود علاقه ای نداشته باشند. این گونه افراد هنگامی که خیانت می کنند برایشان فرقی ندارد که زندگی مشترکشان پایان یابد یا نه. اما نظر روانشناسان در مورد خیانت مردان این است که همیشه هم مردان برای فرار از زندگی مشترک خود و یا عدم رضایت از رابطه با همسر، دست به خیانت نمی زنند. در خیانت به عشق پاک، مرد از زندگی خود ناراضی نیست و برایش بسیار مهم است که زندگی مشترکش حفظ شده و ادامه یابد.

شاید شما بگویید، خیانت در هر صورتی عملی زشت و آسیب زننده است. بله درست است. خیانت حتی خیانت یک فرد عاشق و خیانت به عشق پاک نیز برای زندگی ضرر داشته و آسیب زننده است. همچنین موجب بی اعتمادی شده و ممکن است حتی همسر را به سمت جدایی سوق دهد. اما نکته مهم این است که توجه داشته باشیم، هنگامی که مرد به همسرش خیانت می کند، همیشه به معنای عدم علاقه به او و دوست نداشتن همسرش نیست.

عشق خیانت کار

سخنی از مشاوران آویژه

اگر روابط شما سالم بوده و زندگی شادی داشته اید، اما با خیانت همسر روبه رو شده اید. سعی کنید تصمیم عجولانه نگیرید. عشق خیانت کار همیشه لایق ترک شدن و جدایی نیست. گاهی می توان دلایل خیانت را بررسی کرده و به دنبال از بین بردن مشکلات و بازسازی روابط بود. خیانت مرد به همسرش می تواند اعتماد را از رابطه از بین ببرد. اما با تلاش های مرد و پیدا کردن راه هایی برای جبران، می توان مجدد اعتماد از دست رفته همسر را به دست آورد. فقط کافی است که بخواهید اشتباهات خود را جبران کنید و به دنبال ساختن یک زندگی شاد و عالی باشید.

سوالات متداول

آیا یک مرد می تواند هم شما را دوست داشته باشد و هم به شما خیانت کند؟

خیانت فقط مختص مردانی نیست که همسرانشان را دوست ندارند. ممکن است شوهرتان علاقه شدیدی به شما داشته باشد و در آینده نیز همچنان شما را دوست داشته باشد، اما به شما خیانت کند. این نوع خیانت را خیانت به عشق پاک می دانیم. پس خیانت به این معنا نیست که عشق از بین رفته باشد یا هرگز وجود نداشته باشد. مرد می تواند همسرش را دوست داشته باشد اما به او خیانت کند.

چرا به همسرم که دوستشم دارم، خیانت می کنم؟

درک اینکه چرا مردان به همسران خود که دوستشان دارند خیانت می کنند واقعا سخت است. گاهی اوقات، افراد تصمیم می گیرند که خیانت کنند زیرا احساس می کنند داشتن یک رابطه عاشقانه نامشروع به آنها احساس هیجان می دهد. خیانت مرد به زنش می تواند ناشی از عدم اعتماد به نفس کافی مرد بوده و یا حتی برعکس او زیادی به خود مغرور و خودخواه باشد.

 

براي مشاوره در زمينه چرا مردان به زني كه دوستش دارند خيانت مي كنند؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 57 نظر:

 1. سلام وقت بخیر ببخشید چرا همسر من جلو‌من خیلی راحت با بقیه خانما صحبت وشوخی می‌کنه خیلی عذاب اوره ورنج و درده اگر هم اعتراض کنم من بدم ،؟؟؟

 2. خدا نگذزه از مردایی که برای خیانتشون دلیل می یارنو خودشو نو بی گناه می شمرن لعنت به مردان عوصی

 3. زن من هم بهم مهر و محبت نمیکنه..کم کم دارم قید زن و بچه رو میزنم که راحت بشم.چون خسته شدم از اخلاق عصبیش و غر غر و و مثال زدن های این و اون و مقایسه من با دیگران…
  به خیانت دارم فکر میکنم..
  لعنت به این 5 سال ازدواج
  همدان

  1. سلام اگه مشگل دارید بهتره که با مشاور صحبت کنید یا اگه فکرمیکنید حل نشه بهتره که همسرتونو طلاق بدید بعدا تصمیم عاقلانه بگیرید خیانت روح وجسم هر دو شمارو داغون میکنه نکنید ای کارو پشیمون میشید خدارو درنظر بگیرید

  2. به خیانت فکر نکن ،به این فکر کن که شما چه رفتاری داری که همسرتون با شما برخوردی عصبی داره. اول مشکل رو در خودت ریشه یابی کن ،خیانت اول از همه خودت رو نابود میکنه.

 4. کسی که خیانت میکنه دیگه نمیدونه که چه اتیشی به زندگی و وجود طرف مقابل میزنه یه خانواده رو نابود میکنه یه بچه رو نابود میکنه فقط اینو میتونم بگم که خدا ازش نگذره هم از خودش هم از اونی که میفته پاش….

 5. خدایا به آبروی فاطمه زهرا قسمت میدم تموم مردای خیانتکار رو به بدترین شکل ممکن عذاب بده و زجر کش کن .اگه زن بهشون خیانت کنه میتونن ببخشن؟نه ..ولی خودشون هوس بازن و مکار. خدا نابودشون کنه به حق علی..آمین

  1. دقیقا ولی افسوس که هیچ اتفاقی نمیوفته و تازه طلبکارم هستن و ترو باعث خیانتون میدونن

 6. خدا لعنت کنه مرد خیانتکار
  منم به همسرم که خیلی باهم خوب هستیم و عاشق و معشوق ،مدتی هست که مشکوک شدم با کسی رابطه تلفنی داره البته من این جور فک میکنم ،خیلی از دستش ناراحتم دلم شکست ،
  خدا لغنت کنه زنهای کثیف و جیب خالی کن

 7. تمام مردها خیانت کار هستن ما خانمها اکثر مورد خیانت قرار میگیریم چون هم جنس خودمون بده ای کاش ما زنها اگاه باشیم من خودمم همسر خات کاره اما کاری جز سازش ندارم چون یه کودک دارم

 8. تمام مردها خیانت کار هستن ما خانمها اکثر مورد خیانت قرار میگیریم چون هم جنس خودمون بده

  1. خیانت بدترین نوع آسیب روحی و روانیه ،واقعا هرگز فراموش نمیشود حتی سالها بگذرد …امیدوارم همه خائنین به عذاب سخت الهی دچار بشن

 9. همسر منم خیانت کرده و من چون دوستش داشتم از دوست داشتنم سو استفاده کرده و با داشتن دو بچه خانوادش خیانتش رو مخفی کردند و فرزندانم رو قربانی عقده های خودشون کردند الان دو سال گذشته از من جدا شده و حضانت فرزندانم با منه هر ساعت و هر لحظه قلبم داره تکه تکه میشه خدا از دلم خبر داره برام دعا کنید هم خیانت کرد و هم از نظر پولی و خرجی ناحقی کرد موندم با این غم به این بزرگی چه کنم کارم فقط گریه شده خدایا هر لحظه دارم غذاب میکشم نابود شدم

 10. خدایا خودت ب دل زن ها نگاه کن بخاطر آبروشون فرزندانشون باید قربانی بشن خدایا خودت مردان خیانت کار رسوا عالم آدم کن

 11. من شوهرم با خواهر ۱۶سالم بهم خیانت کرده و دو تا بچه دارم و به شدت نگران آینده بچه‌هامم ولی حتی پشیمونی همسرم کافی نیست 😔 تاوان گناه نکرده رو چرا باید منو بچه‌هام بدیم از طلاق نمیترسم ولی نگران بچه‌هامم کاش یه دری واشه نمیدونم چیکار کنم

 12. سلام .همسرم 6سال پیش با یکی بوده .من بعد این همه مدت تازه فهمیدم عکسهای که با هم انداخته بودن ودیدم خودمم بچه دومم تازه بدنیا آمده خیلی داغونم نمیدانم چرا زود بخشیدمش چون واقعا عاشقش بودم حتی یه روز ام فکر نمی‌کردم باهام اینکارو بکنه با اینکه بخشیدمش ولی اصلا حالم خوب نیس روزی هزار بار آرزوی مرگ میکنم

 13. منم دیروز فهمیدم شوهرم به من خیانت کرده. هنوز شوکه هستم و نمی‌دونم چیکار کنم؟ خیلی تصادفی برگشتم خونه و کلید انداختم بیام تو ولی دیدم کلید پشت دره و در باز نمیشه. هرچی در زدم و زنگ زدم شوهرم در رو باز نکرد. بعد چند دقیقه رفتم تو راه پله نشستم و شنیدم که اومدن پشت در و می‌خوان برن بیرون. طاقت نیاوردم ببینم از راه پله رفتم همکف. بعد یه دقیقه به زن از آسانسور اومد بیرون و خیلی هول بود و از من یه نشونی چرت پرسید و …
  بعد از چند ساعت شوهرم به من زنگ زد و خیلی ریلکس با من صحبت کرد که مثلاً اومده بودم خونه چون لباسام تو محل کار خاکی شده بود و الان انداختم لباسشویی و وقتی برگشتی لباسشویی رو روشن کن و…
  وقتی برگشتم رو میز آرایش خونه مقداری موی زنونه بود که یادشون رفته بود برش دارن.
  کلا حالم خوب نیس. از جدایی میترسم
  به حدی شوکه شدم که حال گریه کردن هم ندارم.

 14. خدا لعنت کنه زن و مردی رو ک خیانت کنه .نمیدونن چ درد سنگینی روی قلب طرفش میزاره هیچ جوره خوب نمیشه

 15. زنم طلاق گرفت اگر موردی برای ازدواج سراغ داشتین زیر 41سال بگین صفرنهصدو سه پانصدوشصت وشش بیست‌وهفت شانزده. دو پسر 8و 14دارم خودم پنجاه ساله

  1. برو گمشو مردتیکه پر توقع با دوتا بچه ۱۴ ساله و ۸ ساله زیر ۴۱ سالم میخوای حتما ی گهی خوردی که زن بدبختت با تو تا بچه گذاشته رفته

 16. بیشتر بازهای انلاینی هم خیلی باعث این خیاپت ها میشه پاقعا چقد بده

 17. خدا لعنتشون کنه‌‌‌ .منم دو ماهه فهمیدم بهم خیانت شده .شوهرم الکلی هست و دروغگو و خود خواه.خودم هم بیمار روانی نمیدونم چرا عرضه جدا شدن را ندارم‌.و دخترم را بهانه میکنم که فرزند طلاق نشه.داغونم .الان هم خونه نیست و میدونم داره خیانت میکنه‌

    1. چرا بخاطر یه مرد کثیف خودت داغون میکنی منم شوهرم خیانت میکنه ناراحت میشم ولی یه داغی گذاشتم رو دلش تااخر عمرهم خیانت کنه دلش آروم نمیگیره

 18. خیانت درد نیست،یک انتخاب آگاهانه است.

  ولی این زنهای وفادار به خانواده و دوستدار فرزندان هستند که قربانی میشن

    1. شوهر منم خیانت کاره تو ۲۰سال زندگی هر با ر میگه اشتباه کردم منم اعتماد کردمهر موقع فهمیدم هم زمان با چند نفر بوده غرورشخیلی زیاده

 19. خدا تمام همسرتان خیانتکار را به درد و مریضی سنگین ندامت و عذاب وجدان مبتلا کند

   1. اره والا خدا هدایت کنه چون هیچ کی از دل کسی خبر نداره هر کی تو دلش با یه غمی میجنگه

  1. همسری که تعهد بسته که بازنش روراست باشه وخیانت نکنه اون بهترین همسر دنیاست اگه هوسه یکی بسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉