کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره تلفنی خیانت همسر
4.2/5 - (38 امتیاز)

متاسفانه تعداد زوج هایی که به دلیل خیانت به مشاوره مراجعه می کنند بیشتر شده است. این موضوع بیانگر آن است که تعداد زیادی از خانواده ها درگیر خیانت و رابطه فرازناشویی شده اند.

نیازی به گفتن نیست که خیانت یک تجربه کابوس وار است و افشا شدن آن اعتماد رابطه را از بین می برد. درست مانند افراد درگیر یک بحران، فردی که قربانی خیانت شده نمی داند چه عکس العملی در برابر خیانت همسرش انجام دهد، اینجا باید از مشاوره خیانت بهره ببرید.

در جلسات مشاوره خیانت، اکثر همسران قربانی خیانت به دنبال طلاق نیستند – حداقل در ابتدای آن. اغلب افراد بلافاصله پس از برملا شدن خیانت، فقط سعی می کنند بفهمند چه کاری باید انجام دهند. اینجاست که تکنیک‌های مشاوره خیانت زن یا مرد بسیار مفید است. معمولاً همسر خیانت دیده سوالات بسیار اساسی دارد و نیاز به حمایت مستقیم دارد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره تلفنی خیانت همسر با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

پرسش و پاسخ های متداول مشاوره خیانت

ما در اینجا به پرسش های متداول شما که بعد از خیانت باید پاسخ درستی برای آنها داشته باشید، بررسی میکنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کارهای رایجی که قربانیان خیانت انجام می دهند
بهترین روانشناس در مورد خیانت

آیا باید رابطه را تمام کنم و تقاضای طلاق کنم؟

نه فوراً، مگر اینکه قبلاً برای این موضوع برنامه ریزی کرده باشید و راهی برای درمان خیانت هسرتان پیش رویتان نمی بینید. در غیر این صورت، توصیه می‌کنیم یک دوره اعتماد سازی حداقل شش ماهه برای جبران خیانت داشته باشید. این زمان به شما و شریک زندگی‌تان فرصتی می‌دهد تا در درازمدت، پس از پایان شوک اولیه افشا شدن خیانت، درباره آنچه واقعاً می‌خواهید فکر کنید.

این بدان معنا نیست که شما و همسر خیانتکارتان باید در یک تخت بخوابید. در واقع، کمی فاصله زمانی ممکن است برای هر دوی شما مفید باشد و فضای بسیار مفیدی را برای فکر کردن در اختیار شما قرار دهد. همچنین ممکن است بخواهید از یک مشاوره ازدواج یا خانواده باتجربه کمک بگیرید که می تواند به شما در روند بهبود و بازسازی اعتماد رابطه کمک کند.

با بچه ها چطور رفتار کنیم؟

در مورد فرزندان شما دو نکته اصلی وجود دارد:

اول ایمنی و امنیت روانی، جسمی و جنسی فرزندان شما است.

به احتمال زیاد معشوقه همسر شما یک فرد بزرگسالان است، بنابراین خطر مستقیمی برای فرزندان شما وجود ندارد. با این حال، فرزندان شما همچنان ممکن است به طور ناخواسته با محتوای جنسی نامناسب با سن شان مواجه شده باشند (هرزه‌نگاری و پورنوگرافی آنلاین، سایت‌های چت جنسی، صیغه یابی و غیره). این احتمال باید حتما بررسی شود، هر چه زودتر بهتر.

دومین نگرانی مهم این است که در مورد خیانت به بچه ها چه بگوییم؟؟؟؟

اولین توصیه ما در اینجا این است که شما باید به خاطر داشته باشید که هر چیزی که اکنون می گویید نمی تواند بعداً آن را اصلاح کنید، بنابراین نظرات خود را با احتیاط بیان کنید. هر چند خیانت برای شما دردناک بوده است، اما فرزندان شما نیازی به شنیدن توهین یا جزئیات خیانت همسرتان ندارند.

معمولاً بهتر است شما و همسرتان به فرزندانتان چیزی شبیه این را بگویید: “من و مادرت/پدرت در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستیم، اما سعی می کنیم آنها را برطرف کنیم. ما می دانیم که متوجه شده اید که در خانه تنش وجود دارد و می خواهیم شما بفهمید که این موضوع اصلا تقصیر شما نیست.

ما هر دو شما را دوست داریم و قطعا سلامتی شما برای ما اهمیت دارد، اگر برای مدتی روابط خوبی با هم نداریم قول می دهیم که هرچه زودتر اوضاع بهتر شود. سپس، اگر بچه‌ها سؤالی دارند، و احتمالاً خواهند داشت، می‌توانید به روشی متناسب با سن شان به آنها پاسخ دهید. اگر درباره مشاوره خیانت زن سوالی دارید، مقاله نشانه های خیانت زنان را بخوانید.

برای مشاوره به چه کسی اعتماد کنم؟

اول از همه، در دنیای مجازی به دوستان و آشنایان از خیانت همسرتان چیزی نگویید. این نوع رفتار عجولانه می تواند نه تنها به همسر خیانتکار، بلکه حتی به شما، فرزندانتان و سایر اعضای خانواده نیز آسیب زیادی وارد کند.

به علاوه، انتقام گرفتن، تلافی کردن و آبروریزی حال شما را بهتر نمی‌کند. در عوض، به افرادی برای هم اندیشی اعتماد کنید که حامی شما هستند و می توانند بدون قضاوت، به صحبت های شما گوش کنند.

بهتر است به مشاوره خیانت مراجعه کنید که بتواند گوش دهد و راهکار های عینی ارائه دهد. برخلاف دوستان و خانواده، یک مشاور خیانت حرفه ای از نظر عاطفی روی رابطه شما سرمایه گذاری نمی کند. در عوض، او روی سلامت عاطفی و شادی طولانی مدت رابطه شما برنامه ریزی می کند. بنابراین، اولویت او هدایت شما به سمت بهترین تصمیمات ممکن با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های خود واقعی شما خواهد بود. اگر در مورد مشاوره خیانت شوهرتان سوالی دارید، مقاله نشانه های خیانت مردان را حتما مطالعه کنید.

درباره مشاوره خیانت با چه کسی درد و دل کنیم؟
درباره مشاوره تلفنی خیانت با چه کسی درد و دل کنیم

آیا درسته که به همسرم بگم، من می خواهم همه چیز بدونم؟

بله کاملا درسته. بیشتر همسرانی که به آنها خیانت شده می خواهند خیلی بیشتر از آنچه که شوهر یا همسر خیانتکارشان دوست دارد بگوید، بدانند. و حق دارند بدانند، مثلا: خیانت از کجا شروع شده!؟

در واقع، دانستن این اطلاعات، بخشی جدایی ناپذیر از روند درمان خیانت و اعتماد سازی رابطه است. علاوه بر این، داستان هایی که همسران قربانی خیانت در ذهن خود تصور می کنند بسیار وحشتناک تر و بدتر از خیانتی است که واقعا اتفاق افتاده است.

با این حال، فرآیند افشای اطلاعات نباید بدون راهنمایی یک مشاوره خیانت باتجربه که ماهیت خیانت و عواقب آن را درک می کند، انجام شود. یک روانشناس در مورد خیانت می تواند شما و همسرتان را در فرآیند افشای کامل داستان خیانت و درک درست احساسات شما راهنمایی کند. برای عدم تکرار خیانت، مشاور خیانت می‌تواند به شما و همسرتان کمک کند تا درد خیانت را التیام ببخشید و اعتماد رابطه را دوباره بازسازی کنید.

اگر بیشتر با همسرم رابطه جنسی داشته باشم، خیانت نمی کند؟

اصلا و ابدا، روش حساب باز نکنید!!

اگر لاغرتر و زیباتر شوید، غذای مورد علاقه او را بپذید، لباس‌های جذاب و جنسی بپوشید باعث جلوگیری از خیانت همسر نمی شود.

به یاد داشته باشید: شما باعث خیانت نشدید. پس لطفاً به این فکر نکنید که «فقط اگر زیباتر/جذاب تر/جوانتر بودم/……. این اتفاق نمی افتاد»، زیرا این فکر درست نیست. از طرفی، چرا می خواهید با فردی که فعلا دیگر به او اعتماد ندارید رابطه جنسی داشته باشید؟ ممکن است برای چند دقیقه احساس بهتری در شما ایجاد کند، اما قطعاً چیزی را درست نمی کند. در روابط عاشقانه زمان و مکانی برای فعالیت جنسی وجود دارد و نه رابطه خیانتکارانه.

آیا برای همسرم خط قرمز تعیین کنم؟

قطعا بله.

خط قرمز اول اینکه دیگر نباید به فکر خیانت باشد. این یک خط قرمز غیر قابل مذاکره است. همچنین همسر شما نباید دروغ و پنهان کاری داشته باشد. (اما انتظار نداشته باشید که فوراً تغییر کند، زیرا افراد خیانتکار به پنهان کاری و دروغ گویی عادت کرده اند).

مرزهای دیگری که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

نظارت بر روی تمام نرم افزار های دنیای مجازی.

توضیح دادن در مورد هر پولی خرج شده.

در خانه بودن در ساعت معین و تماس گرفتن و خبر دادن در صورت تأخیر.

تماس گرفتن و جویای احوال شدن در طول روز؛ و غیره.

اگر شریک زندگی شما برای نجات رابطه شما جدی است، بدون سر و صدا با این شرایط موافقت می کند و از آن تبعیت می کند. ولی اگر……

تعیین خط قرمز برای همسر
مشاوره خیانت تلفنی

آیا اعتماد دوباره به او کار درستی است؟

شاید، اما به شرطی که او برای اعتماد سازی تلاش کند.

متأسفانه، این مورد احتمالاً به همان سرعتی که هر یک از شما دوست دارید پیش نخواهد رفت. در واقع، شما و همسرتان احتمالاً به مدت 9 تا 18 ماه پس از برملا شدن خیانت، با مسائل مربوط به اعتماد دست و پنجه نرم می‌کنید. البته این تازه در صورتی است که خیانت دیگری رخ ندهد و او با شما صادق و راستگو باشد و به هر خط قرمزی که شما تعیین کرده‌اید، نه نگوید.

به یاد داشته باشید، اعتماد جدیدی که ایجاد شده مانند اعتماد قبل از خیانت نخواهد بود. اما همین هم خوبه و جای شکر اش باقیه!.

در واقع، حتی ساختن این اعتماد کار بزرگی است. این سطح جدید اعتماد و صداقت می تواند به شما کمک کند که از نظر عاطفی بیشتر از همیشه صمیمی شوید و این چیز بسیار خوبی است. باور کنید یا نه، ما زوج هایی را دیده ایم که رابطه اشان بعد از خیانت حتی بهتر هم شده است. زیرا شکاف های رابطه و درد خیانت هر دوی آنها را وادار کرده که به بهتر شدن رابطه خود پای بند باشند.

واکنش های رایج قربانیان خیانت :

 • بررسی پیام ها، موبایل، صورتحساب های کارت اعتباری، متن ها و غیره.
 • وسواس در مورد خیانت
 • از دست دادن تمرکز بر روی فعالیت های معمولی روزمره
 • مشکلات خواب، مانند کابوس یا ناتوانی در به خواب رفتن یا بیدار شدن
 • احساس افسردگی، اضطراب و یا انزوا.
 • خشم، تخیلات انتقام جویانه
 • اجتناب از فکر کردن یا صحبت کردن در مورد خیانت
 • مصرف الکل، مواد مخدر، سیگار

مشاوره خیانت آنلاین برای مقابله با اثرات خیانت بر شریک زندگی

خیانت همسر می تواند تأثیرات شدیدی داشته باشد. یک مطالعه گزارش می دهد که فریب خوردن و خیانت ممکن است بر سلامت جسمی و روانی تأثیر منفی بگذارد. شخصی که شریک زندگی او رابطه داشته ممکن است احساسات زیر را به شدیدترین شکل ممکن تجربه کند:

اضطراب

افسردگی

افزایش پریشانی

اعتماد به نفس و عزت نفس پایین

سرزنش خود یا شرم

خشم

اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

عملکرد ضعیف در محل کار

افرادی که خیانت میبینند، ممکن است رفتارهای پرخطر داشته باشند. این رفتارها می تواند شامل داشتن رابطه جنسی بدون محافظت یا رابطه جنسی تحت تأثیر مواد مخدر باشد. افزایش مصرف مواد مخدر یا الکل ممکن است یکی دیگر از این رفتارها باشد. پرخوری ، کم خوری و ورزش بیش از حد نیز می تواند در این مدت بیشتر شود.

مشاوره آنلاین خیانت
مشاوره آنلاین خیانت

اگر شریک زندگی شما رابطه خارج از ازواج داشته، مشاوره خیانت زن و مرد میتواند به بهبود وضعیت روحی شما کمک کند. همچنین میتوانید از مشاوره برای کمک به بازسازی رابطه و بازگشت اعتماد به رابطه خود استفاده کنید. یک توصیه مفید دیگر برای زوجین این است که اگر از ابتدا از مشاوره خیانت قبل از ازدواج بهره گیرند، تا حدود زیادی از خیانت و تبعات آن در امان خواهند ماند.

سوالات متداول

آیا مشاوره خیانت قبل از ازدواج در زندگی موثر است؟

بله اگر از ابتدا از مشاوره ازدواج قبل از ازدواج بهره گیرند، تا حدود زیادی از خیانت و تبعات آن در امان خواهند ماند.

مشاوره خیانت زن چگونه است؟

در این نوع مشاوره خانواده، دلایل و نشانه های خیانت زن و همچنین راه های درمانی مورد بحث قرار میگیرد.

آیا میتوان خیانت زن را بخشید؟

به طور کلی بخشش خیانت زن از سوی مردان سخت تر صورت میگیرد اما اگر میخواهید به زندکی خود یک فرصت دیگر هم بدهید، مشاوره خیانت این کار را برایتان راحت تر میکند.

براي مشاوره در زمينه مشاوره تلفنی خیانت همسر

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 133 نظر:

 1. من که باشم اگه خدا هم بیاد زمین نمیتونه اون زن رو زنده از دستم بیرون بکشه

 2. سلام من یهویی شیطان تو وجودم امد وبه شوهرم خیانت کردم در حد صحبت وپیام حالا شوهرم مارادرحال تعریفدید ومیخواد ترکمان کند لطفن راهی هست که بتونم از شوهرم فرصت دوباره بگیرم تا این کار اشتباهم جبران کنم براش

 3. سلام کارمند بودم کلی خواستگارهای خوب داشتم همه رو رد می کردم چون اعتقاد داشتم باید مهرش به دلم بشینه. زمانی که با همسرم ازدواج کردم بهم گفتم که از لحاظ فرهنگی بهم نمی خورید.اما توی دلم گفتم ثابت می کنم چون مهرش توی دلم افتاده خوشبخت میشم. بخداوندی خدا با وجود تمام بی حرمتی ها، فحش ها، متلک هایی که خودش و خانوادش از هفته ی اول عقدمون به من و خونوادم می گفتم چون عقیده بر خوشبختی بود صبر کردم یک مورد رو حتی به خونوادم نگفتم. ۱۲ سال آب شدم و با وجود تمام بی احترامیهاشون همه جوره از درس خوندن و کارهای ادارش و مالی و حتی کارهای مدونه ی زندگی رو انجام دادمو اون رو بالا بردم . صاحب خونه و ماشین و دارایی شد. همه ی اینها به کنار که فهمیدم حدود ۶ ماهه با یک زن شوهر دار رابطه داشته. واقعا دارم داغون میشم. خودش میگه جبران میکنه. اما آیا بعد از ۱۲ سال واقعا پشیمانی یا ترسیده؟

 4. سلام اگر ممکنه کمکم کنید لطفا🙏🏼 خانم هستم متاهل متاسفانه به همسرم خیانت کردم
  و عذاب وجدان داره داغونم میکنه همینطور تو مدتی که با اون آقا در ارتباط بودم بشدت بهش وابسته شدم الان میخوام خودمو نجات بدم قبل اینکه ابرو ریزی بشه هر چتد پیش خدا و وجدان خودم و همسرو بچه هام رو سیاهم ولی دیگه نمیخوام ادامه بدم.این وابستگی داره اذیتم میکنه کمکم کنید خواهش میکنم راهی نشونم بدید. من دیکه نمیخوام ادامه بدم حتی اگر به قیمت نابود شدنممم تموم بشه

   1. ممنون از راهنمایی شما.اگر جرات این کارو داشتم حتما انجام میدادم چون خودم بارها بهش فکر کردم. در نهایت راه دیگه ای رو انتخاب کردم.
    میدونم خیانت هیچ توجیهی ندارد و من برای اولین بار در طول عمرم و زندگی مشترکم گول یک ادم عوضی رو خوردم و پامو کج کردم. بعد از گذشت یک ماه تصمیم گرفتم خودم اشتباه بزرگم رو جبران کنم به تنهایی. با تمام وجودم و از ته دلم خداخواستم منو ببخشه. هر چند لایق بخشش نیستم.اما از همسرم رو سیاهم و نمیدونم چکار کنم فقط زورم به گریه میرسه چون کاری از دستم برنمیاد. اما با خدا اهد بستم اون شخص کاری که با منو زندگیمو همسرم کرد یروزی بر سر زندگی ناموس خودش بیاره. من اهل این کثافت بازیا نبودم ازم سواستفاده شد😔😔 حالم از تمام مردهای هوس باز ناموس دزد بهم میخوره خدا ازشون نگذره که زندگی زنان ساده لوح و احمقی مثل منو نشونه میرن.

    1. سلام من ۲ ساله با خانومم زیر یک سقف زندگی می‌کنیم ۲ سال هم باهم دوست بودیم هفته ی پیش فهمیدم با یکی که ۷ سال پیش دوست بوده و خیلی دوسش داشته چند روزه دارن صحبت میکنن و میگه بعد از ۷ سال نتونسته فراموشش کنه و دو دل شده که برگرده پیش اون آدم یا ادامه ی زندگیش با من

  1. سلام خانم محترم اول از خودم بگم مردی هستم که الان یک هفته که به خیانت همسرم پی بردم و اون هم قبول کرده که اشتباه بزرگی انجام داده ضربه و سختی که به زندگی میزنه قابل جبران نیست چطور بشه که همسرت خیلی مرد باشه که تو رو ببخشه و تا دیر نشده اون مرد رو رها کن و به زندگی واقعی خودت برگرد. وقتی زندگی به این قشنگی دارید چرا این کار رو می‌کنید هیچ کس تو این دنیا به اندازه شوهر و فرزندانت بدردت نمیخوره به نظر من از یک مشاور کمک بگیر به هیچ عنوان از دوستان و آشنایان کمک نگیر . به امید اینکه زندگی سالم داشته باشی.

   1. سلام
    اول اینکه متاسفم بخاطر اینکه قربانی خیانت شدین. هر چند خودم هم با همسرم همین کار زشتو کردم
    منم اون آقارو رها کردم و رفته رفته دارم داغون میشم نه بخاطر اون شخص بلکه بخاطر اینکه همسرم سزاورا خیانت نبود وقتی به گذشته برمیگردم و مرور میکنم حالم از خودم بهم میخوره همچی مثل بغض تو گلوم جمع شده دلم میخواد فریاد بزنم با صدای بلند گریه کنم تا خالی بشه. بدتر اینکه نمیتونم از همسرم حالیت بگیرم این درد همراهه تا اخر عمرم شاید دوستانی که این متن میخونن بهم ناسزار بگن حق هم دارن من خودم راه اشتباهو انتخاب کردم‌. فقط روزی آروم میگیرم که همین بلا سر ناموس و زندگی اون اقا خراب بشع. دردم اینجاس که در حق همسرم نامردی کردم.امیدوارم خدا کمکتون کنه تا بتونید این دردو فراموش کنید.

   2. سلام من ۲ ساله با خانومم زیر یک سقف زندگی می‌کنیم ۲ سال هم باهم دوست بودیم هفته ی پیش فهمیدم با یکی که ۷ سال پیش دوست بوده و خیلی دوسش داشته چند روزه دارن صحبت میکنن و میگه بعد از ۷ سال نتونسته فراموشش کنه و دو دل شده که برگرده پیش اون آدم یا ادامه ی زندگیش با من

  2. همینکه به این موضوع اعتراف کردی قدم اولو برداشتی بچسب به زندگیت اینو بدون که اگر ادامه به خیانت بدی فقط تو ضرر میکنی و یه روزی به خودت میایی میبینی کسیو نداری تو شهامت داری و میتونی از این به بعد در ارامش و پاک زندگی کنی تو این دنیا یه راه وجود داره اونم راه ….. بگرد پیداش کن

 5. سلام من عاشق خانمم هستم دیوانه وار اونم خیلی دوستم داشت یک مدت مجبورشدم ازش دورباشم تازنگ میزدم قربون صدقه هم میرفتیم از انگشتان پایش تا چشمان قشنگش زیادباهم حرف میزدیم خلاصه یه مرتبه بالحن خیلی بد وتندی جواب میداد ومیگفت هیچ خبری نیست چرازنگ زدی امروز دیگه بهم زنگ نزن خلاصه یک هفته هم دخترم گذاشت خونه پدرم وتنها در خونه بود همین مدت تنها که حوصلش بایدسرمیرفت بامن باتندی برخوردمیکرد ومیگفت چرازنگ زدی امشب دیگه زنگ نزن ومیگفت الان خودم تنها هستم حوصله ندارم الان ده ساله دارم دیونه میشم بعدکه اومدم خونه خیلی بد رفتاری بامن میکرد وحشتناک از لحاظ زناشویی اذیت میکرد شب بین دو تا بچم میخابید و می‌گفت مریض هستم باوجودی که دروغ می‌گفت یک شبی بهش گفتم یک کاربدی کرده ای حواست باشه یک مرتبه ترسید و رنگش سفید شد مثل گچ تازه دخترم هم بهم خواست چیزی بگه ۴سالش بود دیگه نگفتش من میدونم بهم خیانت کرده مطمعن هستم .اماچرامن که خیلی دوستش داشتم ازلحاظ مالی پول لباس طلا امکانات خوب برایش کم نمیگذارم خانواده خوب و با عابرویی دارند نمیتونم ازش جدابشم .یک موقعی ازش خاستم بیا اتاقم حرف خیلی زشتی بهم زد تا روزی که بمیرم فراموش نمیکنم اصلا الکی بامن قهربود هیچ صحبتی بینمون نمیشد البته اون نمیخاست.دکتر کمکم کن ایادوباره بهم خیانت میکنه؟بالای ۴۰سالشه هنوز جلوی خودم باوجود هشدارزیاد نگاه میکنه حتی چندبار در ماشین به طرف مقابل لبخند میزنه که درجا آب میشم که نمیتونم به روی خودم بیارم دکتر با این حرکات من مطمعن هستم بهم خیانت کرده شما چطور فکرمیکنید؟ من برای خانوادش ناراحتم چون پاک تحویلم دادند افسرده شده ام هیچ جایی مسافرت و مهمانی نمیروم چون دوستش داشتم .تنها ارزویی من دوست دارم خیانتش دروغ باشه برام قسم میخوره میگم ثابت کن حرفش میخوره.موقعی که بهش میگم چرا خیانت کردی کم میاره .خدایا کمکم کن از خیانت میترسیدم اخر به سرم اومد.

 6. سلام من دخترم و ۱۷ سالمه یه ساله که چت مامانمو با یه پسری دیدم نمیتونم به بابام بگم و نمیتونمم از مامانم سوالی بپرسم
  چیکار کنم؟
  واقعا سردرگمم حس میکنم همه زندگیم داره نابود میشه

  1. سلام، من هم پسرم و هم سن شما ام و همین اتفاق واسم افتاده، شما به نتیجه ای رسیدید؟

 7. دلیل همه این مشکلات اینکه چه زن چه مرد هر دو باتقوا نیستند ، راضی نیستند ، همه زندگی که خلاصه نشده در مجامعت ، ارامش و اعتماد و رشد و ترقی اخلاقی از اهداف ازدواجن ، تربیت نسلی سالم از مهم ترین ادله ازدواجه ،، مراقب باشید شیطان در دو چیز بسیار دخالت و شراکت میکند ۱ اموال ۲ اولاد ( شارکهم فی الاموال والاولاد) نسلی که حروم خور و نسلی حرامزاده به جامعه بده فرمانروایی شیطان بر جامعه غرب و شرق رو می بینید ، پدر و مادرها باید بسیار مراقب رعتار و گفتار و اخلاقشون باشن ، بچه هاتونو با عملکرد غلطتون فاسد و منحرف نکنین ، قو انفسکم و اهلیکم … ان الذین خسروا انفسهم و اهلیم یوم القیامت … بعضی از گناهان تعزیر دارن مقل رنای محصن و محصنه ، شک نکنن این افراد اگه در دنیا از زیر مجازات شرعی فرار ک دن در برزخ که دالان ورودی قیامته از حساب و مجازات خبری نیست به خدا قسم مجازات داره این انحرافات اخلاقی تاثیر بسیار بدی بر فرزندان و جامعه میگذارد ، ما که به دنیا نیامده ایم خود را فدای دو ناحیه توخالی کنیم ، پیامبر ص فرمودند امت من از دو ناحیا توخالی وارد جهنم میشوند بطن و فرج

 8. سلام. من فقط بگم خدا نگذره کنه زنهایی رو که بی حجاب تو شهر ظاهر میشن که مردهای حیضی مثل شوهرای ما رو وسوسه میکنن
  نگید چقد متعصبم، نگید تو جلوی شوهرتو بگیر… از زمانی که زن زندگی آزادی راه انداختن بخاطر چشم چرونی ها و لذتی که همسرم از دیدن موهای زنان دیگه میبره و… رابطه مون خراب شده و کاملا بی اعتماد شدم بهش و هر دو از هم متنفر شدیم…
  روز به روز هم شدیدار میشه این تنفر و جدایی.
  جالبه هر زن بیحجابی رو میبینه تشویقش می کنه و سر تکون میده ولی راضی نیست زن خودش بیحجاب باشه(هرچند اگه بخاطراعتقاداتم نبود منم بیحجاب میشدمو تلافی می کردم)
  دائم میگه زن زندگی ازادی ولی ذره ای به حقوق زن و بچه ش احترام نمیذاره و ارزش نداره براش.

  1. عزیز خواهشاااا این مسأله رو به این موضوع وصل نکن مردی که پاک نباشه …پاش بلغزه ..همینی که بوده و هست …
   من ۲۰ًساله با ی مغز معیوب ی مرد دارم می جنگم ..مشکل‌ روانی شون رو به زن زندگی آزادی نچسبون‌…

   من ترکیه رفتم …متأسفانه بر اساس تجربه ای که داشتم ..درصد هیزی و چشم چرونی مردهای ایرانی خیلی بیشتر از مردهای ترک بود..چون اوناااا براشون عادی شده !!اتفاقاااا این ممانعت بیشتر مردها رو به فساد اخلاقی سوق داده !!!
   #خواهشااااندکی تفکر

   1. والله مرداگه حیض باشه چه حجاب چه بی حجاب مردبدذات روهیچی درست نمیکنه عزیزم فیلمای تلویزیونی هم هست میتونی اونام باحجاب کنی مسلمانه پس شوهرشماوامسال اون درست شدنی نیستن یه ذات پست دارن ولی خداازشون نگذره میتونن ازدواج نکنن برن دنبال حیضیشون چرادخترمردم روبدبخت میکنن بعدشم یه دختروپسرازخودبدترپس میندازن و ول میکنن تواجتماع خداازتون نگذره چه زن چه مردی که بازندگی کسی بازی میکنه

   2. خاک بر سرت با این افکار مزخرف ومثلا متجددت، همه این افکار از بی اعتقادی وبی فکری ودنیا زدگی سررشته میگیره، اگه اعتقاد واقعی به خداوند ودستوراتش داشتی این حرفها رو نمیزدی

   3. عزیزم منم اینطوریم شوهرم خیانت کرده خودم ایمانم بد نیس ولی شوهرم اصلا دارم دیوونه میشم

  2. خیلی چرت گفتی چون دوستم بشدت خوش تیب و خوش زبون سفید صاف جذاب بود تیپ میزد ولی شوهرش وقتی حامله شد دوستم رفت با یه زن با حجاب سیاه قد کوتاه و زنو بچش رو خودش طلاق داد… اصلن ربطی به حجاب نداره.. هزار مورد هست بحجاب چه ربطی داره تو بگو نرد تنوع طلب نباشه

   1. تو هم شیطان انسی هستی که میخوای اعتقاد مردم رو بگیری، پس به اعتقاد شیطانی تو هر خیری از انسان برهنه میاد،برهنه از تقوا، برهنه از وجدان ، برهنه از ایمان وبرهنگی تن

  3. آفرین خوب گفتین اینایی که بی حجابن خودشون کمبود دارن که همچین رفتاری میکنن این همه که اینا به خودشون از هر لحاظ میرسن بلا نسبت به یه خر هم رسیدگی کنی قشنگ میشه قشنگیه خیلیا هم تو این دوره زمونه خدادادی نیس همه دس کاری شده است پس قشنگی درکار نیس همه کذب قشنگی آدم نجابتشه که یک زن رو جذاب میکنه

 9. سلام من 32 سالمه همسرم 42سالش بهم خیانت کرده الان من موضوع را فهمیدم بهش گفتم تمام کند اما ادامه میده من یک دختر درام هفت ماه شده درکش کردم میخوام طلاق بگیرم اما بخاطر دختر نمی تونم تصمیم بگیرم نمی خوام پیش همسرم برگردم همسرم میگه برگرد بهت تئهد میدم که دوبار خیانت نکنم الان نمی دونم چیکار کنم طلاق بگیرم یا برگردم پیشش نمی تونم بهش اعتماد کنم

  1. برنگرد دروغ میگه من خودم تو همین بدبختی هستم برگشتم به خاطر بچه هام ولی برنگشت که هیچی بدتر با زنه رفت و آمد هم داره طوری که با به من میگه از زندگیم برو بیرون نمی‌دونم چکار کنم تو رو خدا گول حرفاش و نخور خودتو نجات بده

   1. برگرد ولی حق طلاق بگیر هر امتیازی میتونی بکیر بخشیدن بدون تاوان احتمال ادامه خیانت وزیاد میکنه

  2. مراقب زندگیت باش چه فرقی داره طلاق بگیر ی دوباره بایدشوهر کنی پس بچسب به زندگیت تا نجات بدی

  3. بنظر من بخاطر همسرتون که نه. بخاطر فرزندتون و خودتون برگردید ولی
   ازش تعهد بگیرید و امتیاز بگیرید حق طلاق بگیرید.
   و اینکه اگر الان طلاق بگیرید بدونید که هیچکس جای همسر اولت رو نمیگیره.
   با مشاوره مساله رو حل کنید.
   فرست بدید تا براتون جبران کنه.
   هیچکس نمیتونه جای اولی رو بگیره

  4. سلام من همين توري هستم شوهرام خيانت كرد به من سن 31 سه دختر دارم واس همين نميتونم طلاق بگيرم

 10. سلام من مشکلم ی جورایی با همه متفاوته . خانمم عاشق دوست خودش که ی دختره ۳۷ ساله هست شده و از رابطشون فیلم و و صدا دارم و قبول هم کرده ولی قول داده ارتباطرجنسی نداشته باشه ولی نمیتونه دوستیش کنار بگذاره چون دوستش نمیتونه بدون اون باشه و هزار داستان دیگه که اینجا نمیگونجه . موندم چکار کنم الان دو ساله که نمیزاره باهاش رابطه جنسی داشته باشم حرف هم میزنم میگه افسرده هستم ووو…

  1. برای چی ادامه میدی این خانم گرایشش فیکس کرده دیگه نمیتونه باشما رابطه دلشته باشه لز داره سرتا سر ایران و فرا میگیره بدلیل عدم دسترسی دو جنس مخالف هست ومحدود هستن قانونی نیست

 11. سلام ،دخترم،۱۸ سالمه و پارتنرم ۲۲ سالشه ،خیلی همو دوسداریم ،۲ ساله تو رابطه ایم ،من یکسال اول هیچ پسری تو پیجم نبود و با هیچ پسری در ارتباط نبودم ،ازم خاست پیجمو باز کنم و مشکلی نداره ،باز کردم و خلاصه چند تا لایو پسر رفتم و بدون هیچ منظوری توی اون لایوا کامنت گذاشتم ،اون شک کرد و تاریخچه ی پیجمو در اورد و دید کامنتارو ،با اینکه خودش پیجش پر از دختره و با دخترا چت میکنه ،اما ۲ ماهه بخاطر این قضیه ی لایو با من دعوا میکنه ،خیلییی دوسش دارم و دوسندارم اعتمادش از بین بره ،حاضرم هر کاری واسش بکنم اخه من واقعا قصدی نداشتم ،خیلی حساسه 🙂

 12. سلام.من ۴۰ سالمه و همسرم ۴۲ سال.ما ۱۶ سال هست که ازدواج کردیم.الان متوجه شدم که ایشون حدود ده سال پیش به من خیانت کردن.البته من فیلمی از ایشون دیدم که در یک مهمانی که مختلط بوده داشتن با یک خانم میرقصیدن.البته به من گفته بود که میرن مهمونی.الان که این فیلم رو دیدم خیلی نگران شدم.که چرا هنوز پاک نکرده بوده و نکنه که بازم خیانت کرده باشه و من نفهمیده باشم.

  1. برو آبجی زندگی آت را کن تا چیزی میشه سریع می گیرد شوهرم داره به من خیانت می کند الان را داشته باش

 13. سلام.من ۴۰ سالمه و همسرم ۴۲ سال.ما ۱۶ سال هست که ازدواج کردیم.الان متوجه شدم که ایشون حدود ده سال پیش به من خیانت کردن.البته من فیلمی از ایشون دیدم که در یک مهمانی که مختلط بوده داشتن با یک خانم میرقصیدن.البته به من گفته بود که میرن مهمونی.الان که این فیلم رو دیدم خیلی نگران شدم.که چرا هنوز پاک نکرده بوده و نکنه که بازم خیانت کرده باشه و من نفهمیده باشم.

 14. سلام
  آیا راهی برای گذشت
  خیانت فامیلی که خانواده دوطرفه هم فهمیدند
  هست
  طلاق بهترین راه هست

 15. چقدر لجنن ادمک هایی که خیانت میکنن به همسرشون انچه که همسرت داره بقیه زن ها هم دارن ، خیلی از مردها و زن ها ادمک های فاسدی هستند که آخر و عاقبتشان بعد از مرگ جهنم و عذابهای گوناگون ااست ، خدا لعنت کنه خیانتکارها رو

  1. سلام وقت بخیر واقعا برای من سخت شده😭دیگه خسته شدم بهم سرد شده ولی اخه دوسش دارم دلم نمیاد ولش کنم اون هعی خیانت میکنه منم دیگ فقط رفتم حد مرگ😭😪

  2. آره واقعنا خیلی دردناکه آدم فکر میکنه که حتما از نظر همسرش او از بقیه کمتره واسه این زنش یا مردش بهش خیانت کرده

 16. سلام شوهره منم هم بهم خیانت می‌کنه درست چهار سال دیگه بریدم افسرده شدم بخدا روز شبم شده گریه خیلی دوستش داشتم الآنم دارم ولی حیف بااین که خیلی از اون سر ترم حیف حیف خدا نگذره من دوتا دختر دارم بخاطر اونا مجبورم مجبور

   1. سلام من ۵۰ سالمه خانمم ۴۶سال ۲ بار خیانت کرده بخشیدم بخاطر بچه ام نگید مردها همه خیانتکار هستن آدم باید شرف داشته باشه مرد یا زن فرقی نداره فقط باید بدونی که متاهل هستی

   2. یادتون باشه تو هر خیانت یکی مرده یکی زن پس همه مردا اینجورین یا همه زنا اینجورین نیست

 17. سلام خسته نباشید من یه خانم ۴۲ ساله وهمسرم ۴۶ است ۱۶ ساله که باهم ازدواج کردیم ودختربچه ۶ هستم یک ماهی هست متوجه خیانت همسرم شدم ازطریق گوشیش که پیامها ظبط می کنه فهمیدم اویک مریض روانی است وباهرکسی وارد رابطه شده حتی خانمهای بزرگتراز خودش .ومن واقعا نمی دونم چکارکنم چندبارخواستم خودم بکشم اما دخترم کسی نداره .بسیارعصبی شدم وشبها خوابم نمی بره ومدام توخونه راه می رم کمکم کنید یه راحل نشونم بدین .نمی دونم بهش بگم که میدونم یا نه من مدرک هم دارم فایلهای صوتی منظورمه

 18. سلام من هشت سال ازدواج کردم منو همسرم زندگی خوبی. داریم من با همچی شوهرم سختم ومی سازم من از شوهرم خیانت زیادی دیدم چندین بار تو گوشیش پیاما عاشقانه ی که به زنای دیگه داده دیدم هربار شکستم گریه کردم ازش سوال پرسیدم چرا بهم خیانت کردی مگه من چه مشکلی دارم بگو تا باهم حلش کنیم اویل می گفت تو رابته منو سیر نمی شم بعدشم همش می گفت تو بد دلی همین باعث شود من خیانت کنم من چون دوسش دارم هربار می بخشمش هربار تو گوشیش از این چیزا می بینم می گه ببخشید غلط کردم دست خودم نیست دیگه تکرا نمی شه اما به ماه نمی کشه دباره ازش خیانت می بینم خسته شودم دیگه نمی تونم بهش اعتماد کنم از طرفی هم به خاطر دوتا بچه هام نمی خوام طلاق بگیرم چه کار کنم که دیگه خیانت نکنه

   1. عزیزان این مردها مشکل روانی وفقط کشش جنسی دارن امروز عاَشقن فردا فارغ مردهایی که فقط با یک زن احساس عاطفی و دلبستگی دارن خانمانسوز ه

    1. چرا ما آدما ها وقتی صحبت میکنیم و از چیزی دلمون پره ربطش میدیم به همه ، مثلا من از یک فرد عرب دلخورم میگم عربا همه شون ادمای بدی هستن ، یا من از دختری خیانت دیدم و میگم همه دخترا خراب هستن ، شما از یک مرد بدی دیدین دارین رفتار و تفکر همه مرد ها رو زیر سوال میبرین ، شما خودتون برادر یا پدر ندارین حتی اگرم ازون ها بدی ای دیده باشین بازم نمیشه در مورد کل شون این صحبت رو کرد

     1. اگه برای تو هم این اتفاق می افتاد دیدگاهت عوض میشد تو نمیدونی چه دردی داره

 19. سلام من۲۸ سالمه شوهرم بهم خیانت کرده وقتی فهمیدم ازش پرسیدم قبول کرد که این کارو کرده واینکه خواست ببخشمش و یه فرصت دیگه به زندگیمون بدم گفتن که یه اشتباه بود و یه مدت کوتاه که فهمیدم اشتباه کردم تمومش کردم واقعا حالم بده پیش مشاور رفتم اونم خواستن ولی نمیره موندم چیکار کنم چه طور ی راضی کنم بره تا منم بتونم یه تصمیم درست بگیرم

  1. باسلام متاسفانه الان در ایران خیانت زنان خیلی بیشتر شده است که اکثرا هم فقط از روی زیاده خواهی می باشد

  2. من چند روزه فهمیدم زنم که مثل چشمام بهش اعتماد داشتم، چندین ساله با مردی دیگه هم هست که البته همه چیزو پذیرفته بجز روابط معاشقه ای، یک بچه داریم، الان باردار هم هست. دارم دیونه میشم. زنان واقعا دارن فاسد میشن، شدن شیطان

   1. سلام داداش منم درد تورا میکشم یه پسر شش ساله دارم به نظر وی کار کنم

     1. منم خانمم روی همکارش کراش داره الان چند ماهه اصلا با من رابطه نداره،،همش اسم اون و میلره

   2. سلان داداش منم همین تورم فقط دوتا بچه9 و10ساله دارم تازه فهمیدم دارم دیوانه میشم

    1. آره برادران منم ۶ماهه فهمیدم خانومم با تمام عشقی که بینمون بود متاسفانه ۴سال پیش به مدت نامعلومی با یه نفر به ظاهر حزب الهی شیطان صفتی رابطه داشته خودش میگه به زور بوده ولی مگه زوری هم میشه به کسی تجاوز کرد نمیدونم چیکار کنم ۳تا بچه دارم بدبخت شدم هزاران هزار افکار به ذهنم میاد هنوز به هیچکسی به جز مادرش نگفتم خلاصه داغون داغون

     1. سلام.
      عذر خواهی میکنم
      چطور بعده ۴ سال متوجه شدین؟ عکسی فیلم دست مرده بود؟ یا خانمتون خودش اعتراف کرده؟

   3. منم بهش اعتماد داشتم..فکر میکردم دختر معصوم و پاکی هست که حتی از همصحبتی با آقایون غریبه هم واهمه دارد.. چند ماهی بود که مدام شکایت از شرایط زندگی و تمایلش به اینکه جدا شویم می کرد.. برنامه مهاجرت ریختیم ابتدا موافق بود و بعد از مدتی مخالفت کرد و حتی در جلسه مشترک با مشاور محکم ایستاد که قصد جدایی دارد و راضی به زوج درمانی نیست. مشاور هم توصیه به اتمام رابطه کرد ولیکن از اونجایی که دوستش داشتم و تمایلی به جدایی نداشتم قبول نکردم. بعد از مدتی یکباره خودش اظهار تمایل به ادامه رابطه و مهاجرت کرد. ولیکن در یک عصر شوم که رفتاری غیر متعارف داشت شک کردم و بعد از چک کردن گوشی متوجه چیزی شدم که نباید می شدم. مدتی بود که با دوست و همکار پیش از ازدواج رابطه گرفته بود و حتی با هم مسافرت رفته بودند. به هیچ وجه راضی به توضیح نشد و دو روز بعد وقتی خانواده اش را در جریان گذاشتم خودکشی کرد و من را با انبوهی از سوال و درد و رنج تنها گذاشت.

    1. متاسفم شدم برای اتفاقی که افتاده. خدا نگذره از اون مردهای شیطان سفتی که باعث از هم پاشیدن زندگی دیگران میشوند.زنها ساده اتد و خیلی زود گول میخورن متاسفانه. اوناییکه باعث این اتفاقات میشن انشالله یروزی ناموس خودشون همین بلارو سرشون میاره

    1. منسوال.دارم.مدتی.فهمیدم.خانم.چندسال.پیش.باکسی.رابطه.داشته.اون.برای.خانمم.اسمس.میدادوازرابطه.گذشته.اش.باخانمم.میگفت.گوشی.دست.من.بودفکرمیکرد.خانمم.هست.ومن.ازاومیخاستم.به.اسم.خانمم.ازاومیخاستم.نشانه.های.بدهدمیگفتم.یادم.نمیاید.اوهتانشانه.اشپزخانه.منرادادوخیلی.نشانه.ازمنزل.ما.که.درست.بودوهمیه.این.نشانهای.کاملن.درست.رابه.صورت.پیامک.دارم.حال.که.خانمم.خبرشده.به.خانه.خواهرش.رفت.وطلاق.میخاهد.وعیدمن.وبچه.ام.راسیاه.کرده.درصورتی.که.دومرتبه.قبلا.گذشت.کردم.برای.این.کارش.دوست.دارم.بدنش.زندان.چیکارکنم

 20. سلام شوهرم داره بهم خیانت میکنه ومن فهمیدم اصلا اعتماد بنفس ندارم که باهاش درمورد این موضوع حرف بزنم چه کار کنم از پیامهاش که با او زنه چت میکرده عکس گرفتم اون عکس ها براش بفرستم تا بفهمه که من میدونم که داره بهم خیانت میکنه چون نمیتونم رودررو باهاش حرف بزنم شما بگید چه کار کنم بازن همسایه رابطه داره دارم خیلی عذاب میکشم یا به شوهر اون زنه بگم توروخدا کمکم کنید ما 15ساله ازدواج کردیم دوتا بچه داریم من 29سالمه شوهرم 36سالشه

  1. با سلام بهتره حتما در این مورد به مشاور خیانت مراجعه کنید ولی قبلش حتما به همسرتون بگید

  2. خواهر گرامی سعی کن اعتماد به نفستو حفظ کن وزیاد هیجانی عمل نکن تا آخر عمر که بازن همسایه در تماس نمیمونه بعدش خودتم باید فکر کنی چرا وقتی من هسمرشم واز هرلحاظ در اختیار شوهرم بودم چرا تصمیم گرفته بهم خیانت کنه شاید براش کم وکاستی یا نمیدونم…..داشتی که همسرت متاسفانه راهش کج کرده .امیدوارم که همسرت به مسیراصلی زندگیش که شما هستی برگرده وخودش از خیانتش پشیمون بشه وخودش ازت تمنا کنه که ببخشیدش نگران نباش آفتاب پشت ابر نمیمونه مطمعن باش آبروداری کنی وخیانت شوهرت به دوست وفامیل نگی خدا خودش یه کاری میکنه که خودشوهرت یه روزی بغض خیانتش بترکه و ازت المتاس وخواهش کنه که …..

   1. اصلا ربطی به اینکه براش کم کاستی گذاشتی نداره ،مردهایی که حیض هستن هر کار کنی نمیتونن دست بردارن حالا تو بیا براش تمام کمال مطابق میلش عمل کن اون کار خودشو میکنه

   2. سلام دوست عزیزم به عقیده من همیشه و قطعا مشکل از کم وکاستی همسر نیست و دلیل منطقی و معقولی برای خیانت نیست.
    خیانت هم مثه بدبین بودن و حساس بودن یه بیماریه متاسفانه وانکارکردن وتحمل دروغهای بعدشه که تمام زندگی رو نابود میکنه….

   3. بسبار بسیار پاسخ زن ستیزانه. یعنی‌جی ببینید چه کم و کاستی گذاشتید؟ اگر زن هم خیانت کنه میگید که مردش فکر کنه چه کم و کاستی براش گذاشته؟ بهتر بود به جای این‌پاسخ زن ستیزانه میگفتید برید و رابطتون رو ترمیم کنید.
    نمیدونم منشا این باور کچاست که هروقت مردی به خطا میره اولین انگشت اتهام به سمت زنشه که ببین چیکار کردی!! ببین به خودت میرسیدی یا نه؟ براش عالی و کامل بودی یا نه؟؟
    ولی امان از روزی که زن خیانت کنه تنها نامی که خطابش میکنن هرزه هست.

    1. افرین ی موقع اصلا اون مرده خرجی هم بهش نمیده که تازه بره ی دست لباس تمیز برا خودش بخره که لااقل بپوشه تو خونه واقعا امان از دست این مردهای قدر نشناس بمیرن

    2. واقعا حرفتون درسته پس خانمها هم اگه کم و کاستی دیدن تو زندگی برن دنبال یکی دیگه

 21. سلام چند ماهی میشه که متوجه شدم همسرم با خانم شریک کاریش رابطه جنسی متداوم داشتند البته خودشون وقتی مست بودن با فیلمش به من نشون دادن دو تا فرزند دارم ادم ساکت و گوشه گیری هستم و نمیتونم با کسی در میان بذارم ۳۲ سالمه ولی واقعا خودمو باختم گاهی بی حس میشم راجب این موضوع و گاهی گریه میکنم و عصبی میشم و بدتر از همه اون حس بی اعتمادی که به ایشون دارم قلبمو مچاله میکنه و جای ازار دهندش اینجاست که خودم مشاور خانواده بودم قبل از ازدواج با ایشون والان رسیدم به بن بست زندگیم

  1. با سلام
   حتما باید انگیزه های همسرتون پیگیری کنید و در مقابل این شرایط تسلیم نشید

 22. همسر منم بهم خیانت کرده نمیدونم چیکار کنم خیلیییی ناراحتم چیکار کنم؟

 23. سلام من یه دختر سیزده ساله هستم و به مادرم مشکوک شدم که داره به پدرم خیانت می‌کنه لطفاً بهم یه راه حل ارائه بدید صبح تا شب ذهنم مشغول این موضوعه…

  1. با سلام دوست عزیز
   یه مقالع کامل در مورد خیانت مادر در سایت نوشته شده حتما مطالعه کنید

 24. سلام من و نامزدم یک ساله با همیم و خب خیلی دوسش دارم اصلا به احساساتم شکی ندارم همچیز خیلی خوب و آروم بود و ما هیچ مشکلی نداشتیم تا اینکه من مرتکب خیانت شدم دلیلش هم اعتیاد به سکس بود اگه بخوام از روی دلایلی که شما گفتین بگم من کنترل خودمو از دست دادم اما خیلی زود به خودم اومدم و تمومش کردم ولی چون عذاب وجدان داشتم به همسرم اعتراف کردم روحیش خیلی حساسه و من خیلی میترسم نتونه ببخشه و دائما زجر بکشه تمام راهکار های مشاوره ای رو انجام دادم اما نمیدونم باید چیکار کنم که فراموش کنه و بیشتر از این اسیب نبینه

  1. با سلام
   خیانت همسرتون فهمیده اند یا خیر؟ آیا شما به او گفته اید یا خودش پی برده است؟

 25. سلام خسته نباشیدمن مشکلم وگفتم ولی متاسفانه هیچ پیامی دریافت نکردم الان خیلی ناراحتم نمیدونم چکارکنم چهارتابچه دارم چهارده ساله باهم زندگی میکنیم من سی وهشت سالمه وهمسرم چهل وسه سالشونه تک پسرودارای هفتاخواهرازخودش بزرگتره ویه ازدواج ناموفق داشته که دوران نامزدی ازهم جداشدن والبته اول عاشق دخترداییش میشه ولی بامخالفت خانواده دختره مواجع میشه بعد ازدواج میکنه وطلاق میگیرن وچندسال بعدهم بامن ازطریق خواهرش که همسایه بودیم ازدواج میکنه

 26. سلام خسته نباشیدهمسرمن یه اخلاق خیلی بدی داره اون زودبازنهاارتباط برقرارمیکنه وجلوی من خیلی باهاشون راحته بگوبخندراه میندازه وزنهاهم عاشقش میشن وچندپیام وحتی زنگهایی که بهشون زده بودرودیدم حتی به خواهرم گفته بودطلاق بگیرباهات ازدواج میکنم ویه خواهرمجردهم دارم ازاون هم خاستگاری کرده بودمرتب ازمن پیش خواهرهاش وفامیل بدمیگه پسرم میبریمش کاردرمانی اونجاهم بایه خانمی آشناشده وباهاش درارتباطه وقتی که میرم اونجا خانمه همه چیزودرباره من میدونه تازگیاپیش یه دعانویس رفته ببینه توخونه چی میگزره یه شب درازکشیدم احساس کردم یه نفرسمتم میاد ویه موداخل پلکم کردفکردم بچه هام دارن باهام شوخی میکنن بعدفهمیدم کسی اطرافم نیست توی خونه من وبچه هام هرکاری که میکنیم یاتوذهنم هس ت وقتی ازسرکارمیادقبل ازاینکه چیزی بگیم همه رومیدونه یه بارازدست خواهرش ناراحت بودم توی ذهنم بهش حرف زدم اومدگفت چرابه خواهرم حرف زدی من گفتم توازکجامیدونی هیچی نگفت به خواهرهاش هم گفته زن من توخونه بهتون حرف میزنه اولش فکرکردم مال فکروخیاله بعدمتوجه شدم نه واقعایه چیزی توخونه هست من به شوهرم چیزی نمیکنم اون همه چیزومیدونه نمیدونم چکارکنم

  1. با سلام
   بگوبخندراه میندازه
   بهش حتما باید گوشزد کنید که این رفتار چقدر برای شما آزرده کننده است/

   1. خیلی بهش گفتم فایده نداره میگه چکارکنم ازبس قشنگ حرف میزنم همه منودوستدارن وتوهم بایدخوشحال باشی من همسرت هستم ولی من ایتجوری نیستم حتی نمیخوام رفتارشوتلافی کنم حتی بهش گفتم اگه من جلوی خودت بامردان غریبه راحت باشم چه حالی بهددست میده بعضی موقع میگم هروقت رفتیم کاردرمانی چاقوببرم هم خانمه روبکشم هم همسرم وهم خودم تاراحت بشم ودیگه هیچ استرسی نداشته باشم امروزهم کاردرمانی بااون خانمه داریم نمیدونم چرااینقدمردم اینجوری شدن خانمه میدونه من وهمسرم بچه داریم بازاین کارکثیف وادامه میده مگه هرکسی کمبود داشت بره خیانت بکنه من که حاظربه این کارناشایست نیستم آدم بایدروی چشماش ودلش وهوسهاش کنترل داشته باشه خدابه آدم یه دونه قلب داده اونم برای کسی که به عنوان همسرقبولش کردی خیلی هاخواستن من وبه دام بندازن امارفتاری ازخودم نشون دادم که پشیمون شدن ولی همسرمن تحت تاثیرقرارمیگیره البته میان آشنا وغریبه خیلی ابوهت داره وقبولش دارن ولی درست نیست که آدم جوگیربشه وخونواده خودشو له کنه بخاطردیگران خیلی حرف خواهرهاش وقبول داره متاسفانه اگه بگن زنت بده میگه آره شمادرست میگین اگه بگن زنت خوبه بازهم میگه آره شمادرست میگین خودش فکرنمیکنه ببینه چی بده چی خوب خیلی عصبی شدم حتی حوصله بچه هاموندارم خیلی باخودم فکرمیکنم بمونم یابرم حتی خونه پدرم هم سه ماهه نمیرم چون نمیخوام خواهرهاموببینم چون ازشون خاستگاری کرده بودنمیدونم چکارکنم خیلی افکارم پریشانه رورفتارم کنترل ندارم

    1. بهترین کار این هست الان با هسرتون به یه مشاور با تجربه مراجعه کنید

     1. سلام من ی سوال دارم خانوم من محجبه هست و ده ساله با هم ازدواج کردیم قبلا خیلی خیلی بهش اعتماد داشتم یعنی الآنم دو شکم ولی گاهی دیگه خیلی آشکارا رفتار می‌کنه حرفم اینه یک زن ک انقد خوب رفتار می‌کنه نمازش یک بارم قضا نشده مگه میشه این کارو کنه فقط جواب بدین ک هستین تا بگم چیه داستان

    2. نه جانم….هیچچچچچ دلیلی برای خیانت وجود نداره….حتی داشتن همسر فلج …بیمار ووو…

 27. سهرابی هستم.جواب بدین ازارم میده.من وعشقم چندساله باهمیم.قراره ازدواج کنیم.من به غیرازاون ب هیچکس فکرنمیکنم فقط گه گاهی بافامیل های دورمون چت احوال پرسی و بحث های کوتاه ب طوردوستانه انجام میدم من ب خودم اعتماددارم ولی فکرم وسواسی شده. دوباربه عنوان دوست باهاشون رفتم بیرون. ولی من چندروزه که این فکرافتاده ب جونم این خیانته یانه ؟من چون عکس العمل طرفم رونمیدونم نگفتم البته اون هم چیزی دراین رابطه هانمیپرسه.تروخداااجوابم بدین من کارگناه کردم؟واقعابت فکربدی باکسی درارتباط نبودم. بیشتربخاطر این عذاب وجدان دارم ک بهشون میگفتم شمانباید جنس مخالف باشون رفیق باشی.تروخدااجواب بدین؟

 28. باعرض سلام و خسته نباشید… من خانمم 15 سال سن داره و من 27 سال سن دارم…ما دوماهه که باهم عقد کردیم توی این دوماه خانمم رفتارش باهام سرد بود و کم توجهی میکرد بهم و من احساس کردم که علاقه ای بهم نداره… واینکه توی این چند وقت نظرامون باهم متفاوت بود و یجورایی باهم توافق نظر نداشتم… بعد ازچند وقت به خانمم شک کردم که باکسی درارتباطه و اینکه گوشیش رو چک کردم و دیدم با کسی دیگه ای در ارتباطه باهاش موضوع رو درارتباط گذاشتم و امتناع کرد ازاین موضوع ولی وقتی مدارک رو بهش نشون دادم حرفی برای گفتن نداشت و منو قانع کرد که ببخشمش و به اصرار زیاد بخشیدمش… بعدازاین ماجرا دوهفته گذشت وبازم دیدم با همون شخص داره چت میکنه… بنظر شما من باید چیکار کنم یکبار بخشیدم بار بعد دیگه برام سخته که ببخشم و تصمیمم رو گرفتم که جدا بشم ازشما میخوام که بهم بگید آیا تصمیم درستی دارم میگیرم یا خیر؟ باتشکر

  1. با سلام
   شما باید این موضوع قبلا پیگیری میکردید حالا حتما با هم اندیشی یک مشاور تصمیم بگیرید.

  2. من هم از طرف شوهر م مورد خیانت هستم نمی فهمم چه کار کنم خیلی افسرده وغم گین هستم میخواهم بمیرم وحتا تلاق بگیرم هیچ نمی فامم چه کنم

  3. هنوز ازدواج نکردی مننی که ازدواج کردمو خیانت دیدم دیگه ازمن گذشته بچه دارم ترجیه میدم بریو بایکی بااعتماد بیشتری زندگی کنی بابا این مساله رو اول بخودش بگو که به خانوادش بگه ما باهم تفاهم نداریم ولش کن بابا دمبال دردسری

  4. سلام دوست عزیز هرکسی خیانت کرد دیگه آدم بشو نیست تا بی آبرو بیشتر نشدی جدا شو جوب تنگ است وسلام

 29. سلام وقت بخیر من34سالمه وهمسرم 12 سال از خودم بزرگترهستند وبه طورسنتی اشناشدیم سال ازدواج کردیم امامتاسفانه ازسال92 به دلیل اختلاف ومشکل بین ایشان ومادرم وکینه ایی ک طرفین ازهم دارن همه چیز فرق کرده وبه شدت اذیت می شم متاسفانه ازرفتن حضوری پیش مشاوران محترم هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد وباتوجه به اعتقادات که به صبوری کردن بنده برای حل شدن قضیه دراثرگذرزمان داشتند شرایط روزبه روز بدترشدم الان به جایی رسیده که واقعا ازهر وهرچیزی متنفرشدم و نمیتونم به کسی اعتمادکنم واز لحن وکنای زدن های اطرافیان خسته شدم و همسرم هم چون به مشاوره اعتفادنداره هیچ جورراضی به صحبت بامشاوریا کس دیگه نمیشه حتی جواب سوالات منم نمیده واصلا اهمیت وارزشی قائل نیست برآکسی دادخواست طلاق دادم میگه نیازی به این کار نیست دیگه میخوای بری برو توروخدا آگه میشه بنده را راهنمایی کنید به خاطر خانواده م که اصلا منطقی نیستن ودرهرشرایط فقط دعوا وزدوخوردرا ترجیح میدن نمیتونم به کسی حرفی بزنم دیگه حس می کنم حوصله تحمل کردن خودمم ندارم سپاس

  1. سلام دوست عزیز
   حتما این مشکل رلخ حل داره لازم نیست به خاطر دیگران زندگی خودتون خراب کنید.

   1. سلام به تمام اون خانمهایی که در زندگی از طرف شوهر مورد خیانت قرار گرفتن ولی در صدد جبران نیومدن ونیستن وبه ادامه زندگی با همین مرد علاقه دارن وشکیبایی میکنند فقط کسانی میتوانند درک کنند که خودشون مورد همین هجمه در زندگی قرار گرفتن از طرف خودم که بعد ۲۲ سال زندگی کردن سه فرزند دارم بارها مورد خیانت شوهرم قرار گرفتم وبا وجود طاقت فرسا شدن اینگونه زندگانی زناشویی خواهش میکنم به خاطر فقدان ضربه های جبران ناپذیر دیگر به تمامیت انسانیت فرزندانمان هنوز هم کیان خانواده را هرگز به خاطر خیانت از هم نپاشیم دست بوس همه خانمهای پاکی که مورد خیانت شوهرانشان قرار گرفتن ولی شکیبایی میکنند به امید عاقبت به خیری وسربلندی وخوشبختی فرزندانمان دوستان دارم

    1. عزيزم من سالهاست بخاطره دوتابچم تحمل ميكنم قلبم تكه تكه شده شكستم خوردشدم امانميخوام بچه هام ازمن دوربشن بي مادربزرگ بشن زندگيموبخداسپردم ونااميدنيستم اما هرگز همسرم واون زن كثيفي كه باهمسرم رابطه داره رونميبخشم ومطمعنم تاوان سختي درانتظارشونه خيانت حق الناسه وخدا هرگزبي جواب نميزاره نفرين من ودختره شونزده سالم وپسره سه سالم كه نتونستم بادله خوش بزرگش كنم هميشه دنبال همسرم واون زن نجس هست لعنت به مردوزن خاعن لعنت به اون زني يامردي كه بامتاهل رابطه داره واقعاشيطان واقعي هستند

    2. مطمئن باش به پاس این صبر برای بچه هات وپاکدامنی برای خدا وحفظ حقوق خدا وفرزندانت خداوند اجر صبرشما رو باعاقبت بخیری بجه هات و سربلندی وعزت خودت برات جبران نیکنه ،چون خداوند اهل جبرانه و: )( انه لایضیع اجر المحسنین)) او ار خوبان ونیکوکاران را ضایع نمیکند

     اجرکم عنداالله والتماس دعا

 30. سلام .38 ساله هستم.حدودا 2 سال بود که با خانمم آشنا شده بودیم که متوجه شدم ما به درد هم نمیخوریم چرا که دنیاهای متفاوت و هرگز حرف همدیگرو نمیفهمیم البته من دنیای کوچک ایسون رو کاملا درک میکنم ولی ایشون چون انسان کوته نظری هستن بنده و نیت من رو اصلا نمیفهمه و عکس خواسته هام رو انجام میداد.خیلی صحبت کردیم من میگفتم پشینان خواهی شد و خیلی سنگ جلوی پاشون گذاشتم که تمامش کنیم.ولی ایشون خیلی حرفه ای و مطلومانه خودشون رو یه عاشق واقعی نشون دا ن و قول دادن که پرخاشگری و دروغ گفتن و خیلی عیوب رفتاریشون رو برطرف خواهند کرد و از اونجای که واقعا شرایط و موقعیت خوبی در سن ایشون که 1 سال از من بزرگتر هستن لازم دیدم چون خانواده بسیار باشخصیت و مقید به اصول رفتاری سالم خانواده هستن و توانای بالای ایشون در کارهای که با رضایت خودشون هست و تحصیلات بالای خانم مطمن شدم که از عهده اینکار بر میاد.الان 10 ساله ازدواج کردبم و صاحب دختری 8 ساله هستم.از اوایل ازدواج متوجه کمبود های شدم که با ایشون طرح کردم و میکفت من سرد مزاجم تلاش میکنم ولی مطمن بودم ناراضی هست و هرگز نمیگفت مشکلش رو کم کم کنار اومدم تا دخترم بدنیا اومد واز همون روزها رفته رفته بد و بدتر شد و من کنار رفتم و جای من رو دخترم گرفت .حتی جای خاب خانم در کنار دخترم تو پذیرایی و من تنها تو اطاق خواب بود و خیلی در این رابطه مشاجره کردیم که فقط برای ساکت کردن بنده بعصی شبها فقط کوتاه 1 ساعته خیلی مصنوعی میومدپیشم و بعد هم دباره میرفت پیش دخترم میخابید تو حال.تقریبا سال پنجم بود که متوجه شدم مزاحم های تلفنی داره و گوشیش رو چک میکردم که متوجه مخفی کاری هاشون شدم و مورد رو فقط مزاحم اشتباهی جلوه میداد و من هم عاقلانه رفتار میکردم و بروش نمیاواردم تا روشون تو روی من باز نشه با اینکه مطمن بودم شروع این کنکاو و جستجو کردن برای رابطه مجازی با شخص مورد نظر از جانب خانمم بوده و نه طرف مقابل.سیمکارت و ناچار تعویص میکردم با اینکه مطمن بودم بیفایدس .تا اینکه 2 سال پیش دیگه رابطه سرد و بیتفاوتی ایشوون منو زجر میداد و متاسفانه همیشه از رفتارهای درست من بهانه گیری میکرد و جر و بحث راه مینداخت تا این قهر موندن و جدایی ادامه پیدا کنه که تو این دوره کمتر نزدیکش باشم که راحت به کارهاش برسه.گوشیش رو به بهانه ای گرفتم و متوجه شدم باپسر مجردی صحبت میکنه.خودش رو مجرد خطاب کرده و طرف عاشق ایشون شده و تا این همه سال خدا میدونه مورد چندمی بوده نمیدونم.از اونجای که متاسفاته خیلی احساساتی هستم و ساده و اعتقاداتم اینکه برای هر غریبه ای خیلی محبت و انسانیت به خرج میدم .زندگی مشترک رو بسیار با ارزش وسمبلیک میدونم که چون خودم تحت هر شرایطی نهایت توانم رو برای خوشحال کردنش و ثبات رابطه ایده آل داشتم و خیلی در مورد اشتباهات ایشون گذشت میکردم همیشه چشمم منتظر اون لحظه ای بود که پشیمان بشه از اشتباهاتش که اون طرفیت کاملش رو ببینم در مقابله با عشقمون و زندگیمون .در نهابت خیلی خیلی ضربه بدی خوردم از لحاظ احساسات و عواطف کاملا بهم ریختم و افسردگی و نا امیدی و خیلی خیلی ناامید و نابودشدم که هیچجوری نمیتونم این ناهنجاری شخصیتی ایشون رو فراموش کنم چون مطمنم دوستم نداره و نمیتونه داسته باشه ولی متاسفانه دختر معصوم و بیگناهی دارم که وقتی نگاهم میکنه دنیا روی سرم خراب میشه و نمیتونم تصمیم درست رو بگیرم.این باعث شده شدیدتر دعوا کنیم و رومون تو روی هم باز شده که دیدن گریه های دخترم منو عصبانی تر میکنه و ازش متنفر شدم.منو با بعضی حرفاش به جنون میکشه بیش از 18 ماهه قول داده که پشمونه و خریت کردم و تکرار نمیشه .شاید 80 درصد مطمن هستم ادامه نمیده ولی مطمن نیستم داعی باشه.چون شخصیت کنجکاو و فزول و دروعگو هستش و بزرگترین علاعقش رابطه های قبل ازدواج هست میترسم و نمیتونم اعتماد کنم این رفتار من بیسر زجرش میده و میگه تو دیگه هرگز منو دوست نخواهی داشت پس نا امید شده و این منو بیشتر میترسونه که خطا کنه.فرصت دادم 16 ماهه اصلا تلاشی نمیکنه برای ترمیم روابطمون میگه بیفایدس ولی من نگفتم و نشون ندادم که هنوز دوسش دارم و خیلی بیتوجه شدم که بیاد سمتم ولی راه چاره های که میگم رو اصلا قبول نداره.خیلی سرسخت ولجباز و یکدنده هستش.و سر تمام حرفهامون با خم بحث و مشاجره داریم که اصلا کوتاه نمیاد.عاجز موندم و نهایتا ضربه بدی به خودم زدم که باعث شده وضعیت بحرانی تر بشه و حساسیت رفتاریم بیشر شده.هرگز برام قابل قبول نیست که حتی دستم به شخص دیگه ای بخوره غیر از خانم چه برسه به اینکه بخام با شخصی رابطه جنسی داشته باشم.کمبودام رو که چندین ساله پراکنده با هم میخابیدیم اونم با اون کیفیت تحمل کردم و فشارهای عصبی اواخر رو و اینکه الان 4 ماهه هرگز دستمون به هم نخورده مثل دوتا همخونه باهم زندگی میکنیم فقط همین .ناچار و استباه به مواد رو اواردم. شیشه .باورش سخته چون به دور از باورهای تمام کارشناسان که این باور رو فقط توهم میدونن.بنده از اونجایی که کاملا مطمنم که هر زمان اراده کنم قادر به ترک هستم با میل خودم شروع کردم .من بزرگشده اصفهان هستم که دیپلمم قدیم دارم که4 سال به عنوان بهترین بازیکن تکنیکی و نمونه باخلاق استان اصفهان شدم و عضو نمونه تمام باشگاهای درجه 1 اصفهان و مدتی عضو تیم ملی هم بودم.و چند مقام قهرمانی کشوری در چند رشته رزمی هم دارم.و خانمم بزرگشده یکی از شهرهای آذربایجان غربی با مدرک لیسانس. و حدودا 14 سال قبل بعلت تصمیم اشتباه پدرم و مهاجرت ناگهانی خانواده ام به این شهر بنده دچار مشکلات زیادی در اصفهان شدم زندگی مجردی که باعث شد معتاد بشم و مصرف زیاد هروعین تا سر حد اینکه روزی 3گرم از طریق استشمام مصرف داشتم که باورش سخته میدونم ولی در اوج ناامیدی بودم که آشنایی باخانممبود بعدداز چند ناه متوجه شدم من در نظر ایشون و خانوادشون خیلی قابل احترام و متشخص هستم وقتی چنددبار از ادامه رابطه سرباز زدم و با اسرار ایشون مواجه میشدم که دست بردار نیست و خودش رو عاشق من معرفی میکرد خام شدم و باورش کردم و اینجا بود که ایمان به اعتقاداتم انرژی مثبتی در مت ایجاد کرد که تونستم با توکل به خدا کاملا ترک کنم و زندگی مشترک رو با ایشون شروع کنم ودبا مشقت زیادی و کار سخت 14 سال پاک باشم و زندگی مرفح و مطلوبی رو فراهم کنم که الان دباره بحران سختی روزگارم رو سیاه کرده و عاجز موندم تا الان ترک نکردم چون میخاستم با نابود کردن و اب شدنم در جلوی چشماش اوج ضربه و صدمه ای رو که به من و احساسات من وارد کرده نشونش بدم شاید پشیمون بشه و برگرده به زندکی و سلامتیش ولی افسوس که بیتفاوتیش بیشتر و ناامیدیش بیشتر شده از شما خواهشمندم با راهنمایی های درستتون به من کمک کنید چون خودم الان نمیتونن تصمیم درستی بگیرم و تحمل این وضعیت رو ندارم دست به دامن شما شدم تا راه چاره ای پیدا کنم

  1. سلام دوست عزیز درکتون میکنم این جور موقعیت ها از کمکم مشاوره استفاده کنید. زیرا این مشکلات حتما باید دیدی عمودی نگاه کرد.

   1. سلام ده ساله ازدواج کردم زنم محجبه و واقعا از مردا دوری می‌کنه البته الان شک دارم با باجناقم خیلی راحته یعنی خانومم موهاش دیده بشه خودشو میکشه ولی جلو ایشون زیاد براش مهم نیست

  2. الهی بمیرم شوهر منم اینجوریه هم دردیم واسه دوتامون حسابی گریه کردم گیر دوتا ادم حقیر افتادیم و متاسفانه هر کاری میکنیم نمیتونیم ازشون تنفر هم داشته باشیم

  3. اوشون که به فکر دخترش و زندگیش نیست
   شما چرا میخواین براش پدر بدی باشین ؟!
   مگه بچه معصوم چه گناهی کرده که باید یه پدر معتاد داشته باشه یه تصمیم بگیرین که خودتون و دخترتونو نجات بدین
   شما انسانی با اراده قوی هستین
   حیفه
   نکنید این کارو

  4. سلام برادر عزیز بسیار برای سرنوشتت متاسف شدم اما اون مواد لعنتی کنار بذار فکرکن مجردی اول خودت بازسازی کن بعد که اون سلامتی جسمی روحی و روانی و..رابدست آوردی بشین تو یه اتاق تنها یک ساعت باخودت فکرکن فیلم زندگی این چند سال متاهل بودنت را تو ذهنت بازبینی کن مطمعن باش میفهمی نیمه خالی این لیوان را خودت باعث شدی خالی بمونه .امیدوارم سرنوشت و آینده ات را خدا برات به بهترین شکل ممکن تغییر بده

  5. داداش تنها نیستی تو این وضعیت – داستان ما هم کاملا مشابه شماست
   فقط قسمتی که از مواد مصرف کردی متفاوته ولی بقیه اتفاقات شبییه شماست.

   این خانم ها قابل پیش بینی نیستند…

   1. دادش لطفا اگه خانمت بهت خیانت کرده منو هم راهنمایی کن چون منم گیر کردم باید چکار کنم یه شماره تماس بزار تماس بگیرم چشمم اذیت میکنه خیلی نمی تونم‌چت بنویسم با سپاس

 31. سلام خسته نباشید لطفا کمکم کنید 20سالمه و چهارساله ازدواج کردم در طی این چهارسال جز خیانت همسرم طعم دیگه ایی از زندگیم نچشیدم درحدی ک بازن های دیگ رابطه برقرار میکنه و من دیگه خسته شدم شده براش عادت و هروقتم من این موضوع متوجه میشم شروع میکنه به فحاشی و کتک زدن من دیگه واقعاخسته شدم دوسش دارم اما اخلاق نداره همیشه درحال خیانت کردن تاهم من متوکه این کاراش میشم سریع میگه من مردم فرق دارک برام مهم نیست هرکاری دوس داری بکن من میرم زن میگیرم من میرم فلان میکنم بهمان میکنم تاهم من حرفی میزنم منو میترسونه چاق میکشه بعدم دیگه میگه جدا بشی اسید میپاشم توصورتت دیگه واقعاخسته شدم ن میتونم برم مشاوره ن میتونم باکسی حرفی بزنم شوهرمم ک همش میگه من ازکسی نمیترسم جالب اینجاست ازبس سراین موضوع دعوا کردیم ک پنج دقیقه بعد هم من باهاش حرف میزنم چیزی بنام قهرنیست اصلا نمیتونم قهر کنم حس میکنم خانوادش دعابرام نوشتن چون خواهرش دعا نویس دوتا از داماداشون دعا و جادو بلدن نمیدونم دیگه چ کنم لطفا کمکم کنید

  1. سلام
   شروع میکنه به فحاشی و کتک زدن من شما خیلی سنت کمه حتما سعی کن تصمیم محکمی برای زندگیت بگیری. حتما برو مشاوره.

  2. الهی بمیرم درکت می‌کنم
   دقیقا زندگیمون مثل همه
   خدا کمکمون کنه
   من ی بچه دارم نمیتونم تصمیم درست بگیرم مدام خیانتاشو میبخشم
   وقتی بفهمم خیانت می‌کنه کتکم میزنه فحش می‌ده تهدید میکنه خلاصه جوری منو ترسونده تا عمر دارم جرات نمیکنم اقدام ب طلاق بکنم

  3. سلام خسته نباشید شما هروقت که می‌دانید لازم است از سوره قرآنی الم نشرح لک صدرک را بخوانید انشاالله مشکل شما حل می‌شود ونوشتن سوره تبت یدا ابیلهب ودر کنار خود وباخود داشته باشید خوبه وبه رفتار بین شما وشوهر تان کمک میکنه

  4. چرا هیچ قانونی نیست برای مردخیانتکارهمیشه زن عذاب کش واقعا این چه وضعش مردراحت طلب وهوس باز

  5. سلام دوستان اقا هستم ۶سال ازواج کردیم خیلی به خانم اعتماد داشتم یا مغازه داشتم اختیارش دادم خودم بیرون مشغول کار بودم بعد ۶سال کسی بهم گفت که خانمت داره بهت خیانت میکنه خلاصه طوری گوشی چک کردم و مطمعن شدم که بله متاسفانه با چندین نفر رابطه جنسی هم داشته خیلی خرابم گفتم طلاقش بدم اولش انکار کرد پیام که ازش دیده بودم‌نشون دادم که مشخص شده چی و قبول کرد و گفت اشتباه کردم جبران میکنم ۴ماه از این ماجرا میگذر خودم میرم مغازه اون خونه و یهو یاد خیانتی که کرده میفتم وبس میکنم میگه قول میدم اگه مشکلی بود حق طلاق بدم بهت دارم برنامه ای می ریزم از کشور برم خانم ببرم گیر کردم سر دو راهی چکار کنم این خیانت لعنتی آرمش منو بهم زده و در پستو ذهن من باقی مونده لطفا راهنمایی کنید چه کاری بهتر انجام بدم

 32. سلام خانم دکتر جباری
  من و خانومم حدود 20 ساله که باهم داریم زندگی می کنیم و تلخ و شرین گذرانده ایم ماجرا از این جا شروع شد که یک روز عصر که از سرکار امده ام خانه دختر سه ساله ام گفت بابا برامون می خواهد مهمان بیاد پسر عموی مامانم موضوع را که پیگیری کردم فهمیدم که بله در دوران نوجوانی عاشق پسر عمویش شده و موضوع را جراعت نکرده با کسی در میان بگذاردو ایشون که معتاد شده است و شهرستان دیگه ای مهاجرت کرده است و بعدخانومم من انتخاب کرده وعنوان کرد الان بیست ساله که شبها خوابش می بینم و شماره تلفن پسر عمویش را پیدا کرده شروع کردن به صحبت و وابستگی و پیامهای عاشقانه تا الانم سه بار قول دادن که ماجرا را تمام می کند اما متاسفانه ادامه داده اند و پسر 19 ساله ام این موضوع با خبر شده و سه بارم سیم کارتش سوخته ولی باز موضع مارا دگیر کرده تورخدابگید چه کار کنم مشاوره ام خیلی رفته ایم واسواس نشت ادرارم دارد وسرترالین 100 مصرف می کند ؟

 33. ۱۴۰۰/۲/۱

  سلام به همه دوستان و مشاوران بزرگوار آویژه و همچنین خانم دکتر جباری

  امروز اولین جلسه ای بود که با خانم دکتر جباری مشاوره داشتم بسیار عالی بود با ارامش به حرفهامون گوش داد و چند راه حل عالی برامون پیشنهاد داد منکه امشب حالم عالیست و به امید زندگی روشن و موفق سپاس از شما خانم دکتر جباری🌷🌷🌷

   1. سلام خساه نباشید من که از شوهرم خیری ندیدم شوهر من با عروس خودمون رابطه داره ماجرای من خیلی پیچیده هست من همه چیز میدونم ولی شوهرم فکرش نمیکنه من خبر دارم دختره نامرد شش ماه بیشتر نیست عروس خانواده شده دادش من متاسفانه زنش ویکی از بچه هاش فوت شدن وبعد این خانم که همکارش بود ازدواج کرد بای بچه 6ساله که همش دعوا و سروصدا الانم با دادشم قهر هستن ولی شوهر من الان چند ماه پیش اون هست شبا و روزا کنار خانم هست همش به من دورغ میگه ولی من از همه چیز خبر دارم بخدا خیلی صبر دارم نمیدونم چکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉